Strona 18 z 19 < 1 2 ... 16 17 18 19 >
Opcje tematu
#2487484 - 18/07/2008 03:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: kfjatek]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Originally Posted By: kfjatek
Panowie, w Expie rzucił mi się w oczy 1 typ długoterminowy:

Król strzelców
R.Lewandowski 25.0

Przyznam, że gościa widziałem w akcji tylko raz (ostatni sparing z Kubą), gdzie gola akurat nie strzelił. Chłopak to podobno duży talent. W sparingach Kolejorza był najskuteczniejszym zawodnikiem (7 goli o ile się nie mylę). Widziałem kilka z nich w LechTV i widać że ma dużą łatwość ich zdobywania.

Co więcej, sądząc po przygotowaniach do sezonu miejsce obok Rengifo w ataku Lecha zajmnie właśnie Lewandowski, a nie Reiss (wyjątkiem był wspomniany mecz z rep.Kuby).

Uważam że kurs przeszacowany i będzie spadał. Gram za drobne.


Wstrzymałem się z zagraniem tego typu do dzisiejszego meczu. Teraz moge stwierdzić z pełną świadomością - mega value. Lewandowski ma niesamowity instynkt, co potwierdził w sparingach jak również w dzisiejszym meczu, potrafi doskonale się pokazać w polu karnym, sądzę że na nim może opierać się atak Lecha. Oczywiście typowanie króla strzelców to spora loteria, ale ten typ może być wartościowy z jeszcze kilku innych względów - Wisła się sypie, niewykluczone iż wkrótce Brożek opuści klub, dodatkowo sądzę, iż w nadchodzącym sezonie będziemy świadkami kilku pogromów na Bułgarskiej,a jednym z głównych aktorów może być właśnie Lewandowski. Dziwi mnie kilku zawodników, którzy wg expa mają większe szanse, jednak siłę ofensywną dużo mniejszą, więc o wiele ciężej będzie im stworzyć dogodne sytuacje.

Do góry
Bonus: Unibet
#2487591 - 18/07/2008 04:07 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: s_LP]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: s_LP
Originally Posted By: kfjatek
Panowie, w Expie rzucił mi się w oczy 1 typ długoterminowy:

Król strzelców
R.Lewandowski 25.0

Przyznam, że gościa widziałem w akcji tylko raz (ostatni sparing z Kubą), gdzie gola akurat nie strzelił. Chłopak to podobno duży talent. W sparingach Kolejorza był najskuteczniejszym zawodnikiem (7 goli o ile się nie mylę). Widziałem kilka z nich w LechTV i widać że ma dużą łatwość ich zdobywania.

Co więcej, sądząc po przygotowaniach do sezonu miejsce obok Rengifo w ataku Lecha zajmnie właśnie Lewandowski, a nie Reiss (wyjątkiem był wspomniany mecz z rep.Kuby).

Uważam że kurs przeszacowany i będzie spadał. Gram za drobne.


Wstrzymałem się z zagraniem tego typu do dzisiejszego meczu. Teraz moge stwierdzić z pełną świadomością - mega value. Lewandowski ma niesamowity instynkt, co potwierdził w sparingach jak również w dzisiejszym meczu, potrafi doskonale się pokazać w polu karnym, sądzę że na nim może opierać się atak Lecha. Oczywiście typowanie króla strzelców to spora loteria, ale ten typ może być wartościowy z jeszcze kilku innych względów - Wisła się sypie, niewykluczone iż wkrótce Brożek opuści klub, dodatkowo sądzę, iż w nadchodzącym sezonie będziemy świadkami kilku pogromów na Bułgarskiej,a jednym z głównych aktorów może być właśnie Lewandowski. Dziwi mnie kilku zawodników, którzy wg expa mają większe szanse, jednak siłę ofensywną dużo mniejszą, więc o wiele ciężej będzie im stworzyć dogodne sytuacje.


Podobnie jak koledzy, po dzisiejszym meczu jestem sklonny zagrac ow zaklad, po tak atrakcyjnym kursie.

Dodajac do wszystkiego, co zostalo juz napisane na temat R. Lewandowskiego, przypomne sytuacje Grzegorza Piechny, ktory to w 2005 roku zostal krolem strzelcow II ligi, zas juz rok pozniej siegnal po ten sam, indywidualny sukces, na najwyzszym szczeblu rozgrywek. Dlaczego z Lewandowskim nie mialoby byc podobnie? Na pewno jest ku temu dobrym materialem


Do góry
#2487636 - 18/07/2008 04:22 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: juancarlos]
Fab Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2008
Postów: 7313
Skąd: Bydgoszcz
że tak zapytam, jak wróci Murawski, kogo w podstawowym składzie zastąpi ?

Do góry
#2487645 - 18/07/2008 04:25 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: Fab]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
W dzisiejszym meczu Djurdevic przesunięty był do linii pomocy, mimo iż wcześniej nie grał w środku pola, a na lewej obronie. Sądze, że spowodowane to było również tym, iż Quinteros nie został zgłoszony do PU, gdy kończył się czas awizowania zawodników, wyglądało na to, że z peruwiańczykiem zostanie rozwiązany kontrakt

Do góry
#2487763 - 18/07/2008 05:07 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: s_LP]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Sprawa moze bardzo roznie wygladac. Lech dzisiaj zaczal z jednym napastnikiem - Rengifo - i dlatego w linii pomocy zrobilo sie miejsce dla jeszcze jednego zawodnika. Dzis Smuda postawil na Djurdjvica, ktorego ostatnio z jego nominalnej pozycji lewego oroncy wygryzl Luis Henriquez.
W lidze raczej spodziewalbym sie ustawienia 4-4-2 z Lewandowskim i Rengifo w ataku. Pierwszy dzis tylko potwierdzil, ze warto na niego stawiac, a bramki w sparingach to nie przypadek. Rengifo juz w zeszlym sezonie pokazal klase, dzis troche szwankowala mu skutecznosc, ale kto zeszly sezon sledzil z uwaga, wie ze stac tego gracza na bardzo wiele i bramke dla Lecha strzeli jeszcze nie jedna.
W pomocy wydaje sie, ze grac powinni Stilic, Murawski, Bandrowski i Peszko. W obwodzie beda jeszcze Injac, Cueto, Wilk, czy jak widac nawet Djurdjevic, przesuniety do srodkowej czesci boiska. Duzo zalezec powinno od dyspozycji, rozwoju pilkarskiego, czy ewentualnych absencji (tfu, tfu, tfu!)
Linia obrony i bramka raczej jasna. W zasadzie na lewej stronie ostra walka miedzy Henriquezem i Djurdjevicem. Ale to zespolowi powinno wyjsc tylko na dobre \:\)

PS. W Expekt kurs na krola strzelcow Roberta Lewandowskiego juz spadl do 10.0! I to po zaledwie jednym meczu, w PUEFA, z Azerami...


Do góry
#2487803 - 18/07/2008 05:23 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: s_LP]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: s_LP
[quote=HakanKompletnie nie rozumiem polityki transferowej Wisły.


Może po prostu stwierdzono pustki w skarbcu. [/quote]

Rzecz w tym że Wisła ma kasę na transfery...

Do góry
#2487880 - 18/07/2008 05:50 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: juancarlos]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: juancarlos

PS. W Expekt kurs na krola strzelcow Roberta Lewandowskiego juz spadl do 10.0! I to po zaledwie jednym meczu, w PUEFA, z Azerami...



tak z ciekawości, czy bezpośrednio po dzisiejszym meczu Lecha można było jeszcze złapać ten zakłąd po kursie @25? Też czekałem na to co Lewandowski dzisiaj pokaże, jednakże dopiero teraz wróciłem do domu... Po kursie @10 to ja jednak podziękuję.

Do góry
#2487885 - 18/07/2008 05:51 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: Hakan]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
skąd ta pewność?:>

PS
za "troszkę" poszło, więc niewykluczone, że to ja zrzuciłem \:\)

Do góry
#2487912 - 18/07/2008 06:01 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: s_LP]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: s_LP
skąd ta pewność?:>

PS
za "troszkę" poszło, więc niewykluczone, że to ja zrzuciłem \:\)


Wzięli 2.5 za Dudkę , 3.7 za Kubę a w między czasie nie dokonali kosztownych transferów więc kasa jest.

Do góry
#2487931 - 18/07/2008 06:08 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: Hakan]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
tyle to ja też wiem, pytanie tylko czy ktoś nie chce odzyskać hajsu, który kiedyś wyłożył... póki co kadrowo Wisła i tak wygląda bardzo dobrze na tle innych drużyn, kłania się sprawa wydawania wielkich pieniędzy na przeciętnych graczy - widocznie wolą takich sytuacji uniknąć, zwłaszcza iż w naszym kraju wyrwać jakiegoś grajka za sumę, która jest adekwatna do jego umiejętności jest niezwykle trudnu. jeden taki z Widzewa,po otarciu się o kadrę został wyceniony (przez RTS oczywiście \:\) ) na 1 mln Euro

EOT, bo zrobi się syf

@korver - tak, było 25

po dzisiejszym meczu, superpuchar zupełnie nie do typowania

Do góry
#2487974 - 18/07/2008 07:17 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: Hakan]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: Hakan


Wzięli 2.5 za Dudkę , 3.7 za Kubę a w między czasie nie dokonali kosztownych transferów więc kasa jest.


a kontrakty, utrzymanie obiektu, rozbudowa obiektu i wszelkie płace klubowe same się opłacają ? \:\)

Do góry
#2487978 - 18/07/2008 07:29 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: Hakan]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Obiekt jest oficjalnie miasta i to ono łoży na całą tą rozbudowę. Samo utrzymanie obiektu to są grosze ;\)

Originally Posted By: Hakan


Kompletnie nie rozumiem polityki transferowej Wisły.
(...)


Nie ma czegoś takiego jak polityka transferowa Wisły Kraków.

Do góry
#2487980 - 18/07/2008 07:35 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: Skiper]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: Skiper
Obiekt jest oficjalnie miasta i to ono łoży na całą tą rozbudowę. Samo utrzymanie obiektu to są grosze ;\)

Originally Posted By: Hakan


Kompletnie nie rozumiem polityki transferowej Wisły.
(...)


Nie ma czegoś takiego jak polityka transferowa Wisły Kraków.


Tutaj sie zgodze , nie istnieje tam cos takiego.

Do góry
#2488031 - 18/07/2008 14:46 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: _Korver_]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: juancarlos

PS. W Expekt kurs na krola strzelcow Roberta Lewandowskiego juz spadl do 10.0! I to po zaledwie jednym meczu, w PUEFA, z Azerami...



tak z ciekawości, czy bezpośrednio po dzisiejszym meczu Lecha można było jeszcze złapać ten zakłąd po kursie @25? Też czekałem na to co Lewandowski dzisiaj pokaże, jednakże dopiero teraz wróciłem do domu... Po kursie @10 to ja jednak podziękuję.


Originally Posted By: s_LP
@korver - tak, było 25


Mi takze udalo sie zlapac po kursie 25.0. Ale jak widac nie utrzymal sie on dlugo i mocno spadl - i to po zaledwie jednej bramce, jednym dobrym wystepie, w PUEFA, przeciwko nie ukrywajmy, cienkim Azerom...

Do góry
#2488121 - 18/07/2008 17:50 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: juancarlos]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Co roku w Wiśle Kraków zawsze znajdowały się pieniądze na transfery. Wydaje się jednak, że czas wydawania już się skończył, a nastał czas zarabiania

W tym sezonie w mniejszym stopniu będzie się liczył wynik sportowy, a bardziej finansowy.

Do góry
#2488244 - 18/07/2008 18:29 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Z takim nastawieniem klubowych działaczy, nigdy nie uda się oczyścić polskiej piłki z oszustów! Podejrzany o kupowanie meczów dla Korony Kielce Dariusz W. przynajmniej usiłował ukryć się przed opinią publiczną, podejmując pracę w czwartoligowej Koronie Góra Kalwaria. Są jednak ludzie jeszcze bardziej bezczelni, bo pełniący funkcje w zespołach z najwyższego szczebla rozgrywek!.

Na środowym spotkaniu przedstawicieli klubów Ekstraklasy SA, Piasta Gliwice reprezentował Janusz B. W Gliwicach nikomu nie przeszkadza, że w imieniu ich drużyny występuje człowiek, którego prokuratura podejrzewa o kupowanie meczów dla Piasta do spółki z szefem górnośląskich sędziów Marianem D.

B. oficjalnie nie jest zatrudniony w Piaście. Ma jednak zarejestrowaną firmę i świadczy usługi na rzecz gliwiczan. W klubie z Okrzei ani myślą rezygnować z współpracy z człowiekiem, którego sąd niedługo może uznać za oszusta. Janusz B. jest oficjalnie menedżerem gliwiczan i odpowiada za politykę transferową beniaminka.

Janusz B. to nie jedyny przykład człowieka z zarzutami, pełniącego funkcję w ekstraklasie. W Arce Gdynia do dziś gra obrońca Krzysztof S., który jest jednym z oskarżonych w procesie "Fryzjera". Z futbolem na najwyższym ligowym poziomie ciężko zerwać także Andrzejowi B. Były drugi trener Wisły Kraków, podejrzany o pomoc w ustawianiu spotkań na korzyść Korony Kielce, bawi się w menedżerkę.

"Mam listę osób, którym prokuratura postawiła zarzuty. Sukcesywnie wzywamy tych ludzi i zawieszamy ich, a skazanych prawomocnymi wyrokami karzemy nawet dożywotnimi zakazami pełnienia jakichkolwiek funkcji w piłce nożnej. Na liście podejrzanych są między innymi Janusz B. i Krzysztof S., więc i na nich przyjdzie kolej. To, że do tej pory nie został zawieszony S., to wynik niesłychanego zbiegu okoliczności. On był już wzywany na posiedzenie „starego” Wydziału Dyscypliny, ale wtedy członkowie tego organu zastrajkowali i upiekło mu się" - przypomina szef WD Adam Gilarski.

Do góry
#2489045 - 18/07/2008 23:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: Hakan]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Zakrzewski jutro na testach medycznych w Gdyni. Na prezentacji zespołu ma pojawić się Bobel.

Do góry
#2489159 - 19/07/2008 00:32 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: Kameleon]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
W Białymstoku podobno sam Mateusz Borek ma poprowadzić prezentację tutejszej Jagiellonii już jutro o 17 .

Do góry
#2490277 - 19/07/2008 07:00 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: Piecia]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Trochę odbiegając od tematu - ktoś wie dlaczego Expekt zdjął ofertę na Ekstraklasę?

Do góry
#2494756 - 21/07/2008 22:28 Re: Rozmowy o polskiej piłce [5] [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: kfjatek
Panowie, w Expie rzucił mi się w oczy 1 typ długoterminowy:

Król strzelców
R.Lewandowski 25.0

Przyznam, że gościa widziałem w akcji tylko raz (ostatni sparing z Kubą), gdzie gola akurat nie strzelił. Chłopak to podobno duży talent. W sparingach Kolejorza był najskuteczniejszym zawodnikiem (7 goli o ile się nie mylę). Widziałem kilka z nich w LechTV i widać że ma dużą łatwość ich zdobywania.

Co więcej, sądząc po przygotowaniach do sezonu miejsce obok Rengifo w ataku Lecha zajmnie właśnie Lewandowski, a nie Reiss (wyjątkiem był wspomniany mecz z rep.Kuby).

Uważam że kurs przeszacowany i będzie spadał. Gram za drobne.
Już tylko 10.

Do góry
Strona 18 z 19 < 1 2 ... 16 17 18 19 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
17 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, latajaca_holenderka, burbon, Lukasz111, Akhu, alfa, Sensei, kemp, 11kera11, wHiTe_StAr, poozon, ElNinho[mmdea], VVega, DePito, armado1, Huberthg, Sony), 3135 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45061 Tematów
5585929 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07