Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#248670 - 02/09/2004 21:41 Re: Konkurs NBA 04/05 - za i przeciw - dyskusja
nieobecny konkurent Offline
old hand

Meldunek: 28/09/2002
Postów: 977
[QUOTE]Oryginalnie wysłał barabasz:
[qb]Ja jestem za konkursem w formie zeszłorocznej, czyli kto chce wpisowe ten daje z jednym ale,
tabela powinna być wspólna a nie podzielona. I kasa należy się temu kto będzię najwyżej z wpłacających nawet jeśli nie będzie pierwszym w tabeli
pozdro iwo: [/qb][/QUOTE]O taka forme walczymy

Za to perspektywa calego sezonu mnie osobiscie przeraza ( ). Nie lepiej podzielic ow konkurs na 2-3 podokresy?

amkwish - pretensji zadnych nie mam kazdemu sie moze zdarzyc ale sam przyznaj, ze mialem prawo dziwnie sie poczuc czytajac posta, de facto, mojego autorstwa a o zmienionej tresci

Do góry
Bonus: Unibet
#248671 - 02/09/2004 22:10 Re: Konkurs NBA 04/05 - za i przeciw - dyskusja
barabasz Offline
old hand

Meldunek: 17/04/2001
Postów: 820
Skąd: Warszawa
Podział na 3 podsezony to niezły pomysł. iwo:

Do góry
#248672 - 03/09/2004 01:02 Re: Konkurs NBA 04/05 - za i przeciw - dyskusja
nieobecny konkurent Offline
old hand

Meldunek: 28/09/2002
Postów: 977
amwkish - nie masz nic przeciwko takiej formie?

Jeden konkurs, jeden ranking, bez opisow/analiz, info we wstepie dla chcacych grac z wpisowym (i link do priva) i oznaczenie w rankingu gwiazdka na przyklad grajacych z wpisowym.

hmm?

Do góry
#248673 - 03/09/2004 01:45 Re: Konkurs NBA 04/05 - za i przeciw - dyskusja
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]amwkish - nie masz nic przeciwko takiej formie?

Jeden konkurs, jeden ranking, bez opisow/analiz, info we wstepie dla chcacych grac z wpisowym (i link do priva) i oznaczenie w rankingu gwiazdka na przyklad grajacych z wpisowym.

hmm? [/qb][/QUOTE]Konkurent,ja wyraźnie przedstawiłem swoje konkretne propozycje,ale nie otrzymalem na swój post żadnej odpowiedzi.

Dobrze sie bawisz widzę,ale moja cierpliwość jest niewyczerpana al:

1)Link z opisem np."konkurs podwyższonego ryzyka" - nic więcej
2)Żadnych oznaczeń - przecież chyba kasjer bedzie zorientowany kto gra z "gwiazdką" ?

Może byc niezręczna sytuacja - Ktoś wejdzie na forum po raz pierwszy,zobaczy tabelkę,a na jej samym dole tych z gwiazdką ....wiesz co gotow sobie pomysleć ?
Hmmm....

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#248674 - 03/09/2004 15:08 Re: Konkurs NBA 04/05 - za i przeciw - dyskusja
nieobecny konkurent Offline
old hand

Meldunek: 28/09/2002
Postów: 977
[QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:
[1)Link z opisem np."konkurs podwyższonego ryzyka" - nic więcej
2)Żadnych oznaczeń - przecież chyba kasjer bedzie zorientowany kto gra z "gwiazdką" ?
[/QUOTE]Ale nie bierzesz pod uwage tego,ze konkursowicze grajacy bez wpisowego moga byc ciekawi jak radza sobie ci z podwyzszonym ryzykiem

Wyjezdzam dzis wiec na Twoja propozycje odpowiem w przyszlym tygodniu

Do góry
#248675 - 10/09/2004 21:15 Re: Konkurs NBA 04/05 - za i przeciw - dyskusja
nieobecny konkurent Offline
old hand

Meldunek: 28/09/2002
Postów: 977
Ale nam temat uciekl

amkwish co powiesz na moj ostatni argument? :zobacz:

nie tracac czasu moznaby sprawdzic czy warto w ogole o konkursie myslec - zainteresowanych konkursem NBA prosze o potwierdzenie tejze checi wpisem w tym temacie; ponadto zainteresowanych konkursem z wpisowym i nagroda dla najleszego/ysz prosze o kontakt na priv do mnie (lukboj przekaze ci wsio pozniej).

amkwish nie masz nic przeciwko wyrazaniu glosu ogolu ( ) tutaj? jesli tak to zaloz osobny topic z zapisami i przesun tam ten post

Do góry
#248676 - 10/09/2004 23:12 Re: Konkurs NBA 04/05 - za i przeciw - dyskusja
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]Ale nam temat uciekl

amkwish co powiesz na moj ostatni argument? :zobacz:

nie tracac czasu moznaby sprawdzic czy warto w ogole o konkursie myslec - zainteresowanych konkursem NBA prosze o potwierdzenie tejze checi wpisem w tym temacie; ponadto zainteresowanych konkursem z wpisowym i nagroda dla najleszego/ysz prosze o kontakt na priv do mnie (lukboj przekaze ci wsio pozniej).

amkwish nie masz nic przeciwko wyrazaniu glosu ogolu ( ) tutaj? jesli tak to zaloz osobny topic z zapisami i przesun tam ten post [/qb][/QUOTE]Konkurent,wiesz doskonale,że nie sprzeciwiam się zdaniu ogółu,tylko konkursowi z opcja wpisowego,ale to juz ustaliliśmy.

Ja nie będę zajmował sie organizowaniem konkursu,to moge obiecać,ewentualnie wezme udział,ale jako "non profi"

Reasumując :
1)Ty(lub Lukboj - juz sami sie umówicie) załóż temat i w pierwszym poście napisz to co powyżej ,czyli "zainteresowanych konkursem etc,etc" (btw bardzo dobrze ująłeś tę newralgiczna część)
2)nie wtrącam sie co do zasad konkursu,ustalicie je sami(organizatorzy) z zainteresowanymi i jak chcesz to można je podać od razu (takie jak dotychczas?) lub podyskutować o nich - tu masz wolna rekę,zrobisz jak będziesz uważał za stosowne
3)prosze pamiętaj,że jak konkurs ruszy,to nie oznaczamy nikogo "gwiazdką",ok ?

Temat mozna nazwać np."Konkurs NBA 2004/5 - zapisy" czy jak tam chcesz.
Dzieki za polemikę,myśle,że wszystko jasne.
Powodzenia !

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#248677 - 11/09/2004 16:21 Re: Konkurs NBA 04/05 - za i przeciw - dyskusja
nieobecny konkurent Offline
old hand

Meldunek: 28/09/2002
Postów: 977
[QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:
3)prosze pamiętaj,że jak konkurs ruszy,to nie oznaczamy nikogo "gwiazdką",ok ?
[/QUOTE]i tu jest pies pogrzebany bo ja z tego oznaczenia nie chce zrezygnowac Moze zrobmy tak - mozna zalozyc temat-sonde blokujac mozliwosc dopisywania postow (tzn. tylko glosowanie)? ...

Do góry
#248678 - 11/09/2004 17:58 Re: Konkurs NBA 04/05 - za i przeciw - dyskusja
Góru20 Offline
member

Meldunek: 09/07/2004
Postów: 141
Skąd: Mielec
Krótko: podoba mi się jedna wypowiedź, że ogrywanie siebie na wzajem nie ma sensu!! To powinno wystarczyć!! Także jestem przeciwny wpisowemu,chociaż moje zdanie w tematyce NBA zupełnie się nie liczy!!

Do góry
#248679 - 11/09/2004 19:18 Re: Konkurs NBA 04/05 - za i przeciw - dyskusja
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:
3)prosze pamiętaj,że jak konkurs ruszy,to nie oznaczamy nikogo "gwiazdką",ok ?
[/QUOTE]i tu jest pies pogrzebany bo ja z tego oznaczenia nie chce zrezygnowac Moze zrobmy tak - mozna zalozyc temat-sonde blokujac mozliwosc dopisywania postow (tzn. tylko glosowanie)? ...[/qb][/QUOTE]Załóż temat w "private picks"
Z moja cierpliwościa wszystko w porzadku - mam jej pod dostatkiem,więc kolejny raz powtarzam:
"Żadnego dzielenia użytkownikow forum (statusem,stażem,czy w inny sposób)"
Z tego prostego powodu nie bedziemy nikogo "pietnować" gwiazdką w tabeli.
Sorka Konkurent,ale proponuje juz zakończyć,bo w nastepnym poście zaproponujesz może oznaczenie "#" zamiast "*" - lubie sie czasem nieszkodliwie poprzekomarzac ,ale tu obawiam sie przekroczenia granicy śmieszności(nawet chyba juz do tego doszło).

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#248680 - 11/09/2004 19:21 Re: Konkurs NBA 04/05 - za i przeciw - dyskusja
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Góru20:
[qb]Krótko: podoba mi się jedna wypowiedź, że ogrywanie siebie na wzajem nie ma sensu!! To powinno wystarczyć!! Także jestem przeciwny wpisowemu,chociaż moje zdanie w tematyce NBA zupełnie się nie liczy!![/qb][/QUOTE]A to dlaczego ?
Liczy sie tak,jak i każdego innego.
BTW nie interesujesz sie NBA ?

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#248681 - 12/09/2004 05:17 Re: Konkurs NBA 04/05 - za i przeciw - dyskusja
Bron Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/09/2002
Postów: 1712
Skąd: Rzeszów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Góru20:
[qb]Krótko: podoba mi się jedna wypowiedź, że ogrywanie siebie na wzajem nie ma sensu!! To powinno wystarczyć!! [/qb][/QUOTE]Ech wracamy do abecadla chyba.
Rozumie ze ogrywanie bukow Ci nie przeszkadza...

To taraz zaloz sie ze mna i z bukiem powiedzmy za 100 groszy o to: Czy jutro wstanie slonce ?
Rano patrze o kurcze przegralem i ty masz 100 gr ode mnie.
Buk mowi o wstalo i masz wygrales 96 groszy, (jak jest laskawy bo mozesz tylko np. 85 gr. dostac) ode mnie i tak dostal 100gr za zly zaklad.

Pozdrawiam i nic osobistego.

Ja wole np. zebys ogral mnie TY czy ktos inny ale bede wiedzial ze ktos walczy i sie stara.
Bez wpisowego to chyba ze jakies sponsorowane konkursy.

I tu wroce do sedna.
Dla mnie nie jest sprawa o wygrana z konkursu, ale o to ile mozna dobrych typow wtedy podpatrzyc i samemu zagrac , wiedzac ze ktos walczy i widzac ze jest dobry ( oczywiscie w tabelce z * )

Jak ktos nie czuje o czym mowie niech przegladnie konkurs hokejowy z poprzednich lat. Tam jeszcze dochodzi DUZY + z zauwazonych meczy z przeniesionych kolejek w ligach europejskich granych w inne dni itd.

Jeszcze raz Pozdrawiam

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, 11kera11, alfa, Akhu, igea23, Sensei, VVega, akagi, wHiTe_StAr, forty), 3432 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583374 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07