Strona 9 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Opcje tematu
#2382877 - 30/05/2008 17:46 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: mura]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
\:D

Do góry
Bonus: Unibet
#2383759 - 30/05/2008 21:36 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: mura]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Mura,
tak z ciekawosci zapytam, a gdyby tak....
Teraz kibice poszli do Drzymaly i powiedzieli cos w stylu, wiesz jestes rowny gosc, wyciagnales reke, odstawiles noge teraz czas na nasz ruch, zagrajmy w pucharze Uefa.

Co Ty na to, oczywiscie czysto hipotetycznie, popierasz czy buntujesz sie tym razem przeciwko kibicom i do tego przeciwko Drzymale??

Do góry
#2384111 - 30/05/2008 22:44 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Biszop]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
po co dyskutować o czymś co wydarzyć się nie ma prawa? :>

cóż, ja i tak mam swoje zdanie na ten temat od samego początku i nawet jakby miał w przyszłym sezonie do Wrocka przyjechać Milan to na mecz bym nie poszedł - raz już ich na żywo widziałem i mi starczy ;\)

Do góry
#2385086 - 31/05/2008 01:48 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: mura]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: mura


@Baqu - nie wiem na jakiej podstawie piszesz że większość kibiców we Wrocławiu chciała fuzji na zasadach które były dyktowane kilka tygodni temu?
może zasugerowałeś się obiektywaną Wybiórczą?
coś musi jednak być na rzeczy skoro od jakiegoś czasu akcja protestacyjna trwała a przy skandowaniu "Wrocław cały bez Drzymały" do dopingu włączał się prawie cały stadion.
więc ci którzy siedzą w domach i narzekają na to że komuś sie fuzja niech pokażą, zrobią coś by udowodnić jak bardzo zależy im na UEFA. coś więcej niż kliknięcie myszką w sondzie internetowej.


oj mura, cały ten Twój tekst jest przepełniony ironią i chyba żartem, dlatego nie będę Ci na niego odpisywał, bo już sam się pogubiłem, co sam myślisz, co piszesz, żeby tylko napisać, a czego kpisz. odniosę się tylko do słów skierowanych do mnie.

Na podstawie moich rozmów z moimi kolegami kibicami, na podstawie reakcji zwykłych ludzi, którzy chcieli by chodzić na spotkania Śląska we Wrocławiu a nie mogą, po części na podstawie komentarzy na różnego rodzaju forach oraz ankietach ( na nich oczywiscie najmniej, wliczam manipulację ).
nie przeczę, że czytam Wyborczą i analizuje to co w niej jest napisane, gdyż uważam, że to najciekawsza pozycja na rynku w Polsce, nie wiem, może polecisz mi Fakt, może Dziennik, ja stane przy swoim i mimo niedociągnieć GW i tak jest moim zdaniem najlepszym "graczem" na rynku.
tak było "Wrocław cały bez Drzymały" ale nie wiem czy wiesz, było też "Wroclaw cały dla Drzymały", a stadion ? chodzisz na mecze ? pewnie wiesz jak to wygląda najczęściej w polskich realiach ? jest młyn a na nim ludzie chodzący na spotkania danej druznyny nawet przez kilkanascie lat ( szacunek dla nich ) i są ludzie, którzy chodzą do młyna "bo tam jest fajnie". i we wrocławiu jest tak, że jest tam tych kibiców załóżmy średnio 2000, z czego 50% to wyroski, chłoski, małolaty i różne takie "elementy" które robią, śpiewają, krzyczą dokładnie to co im się poda, 25% to kibole, a kolejne 25% to kibice + trybuna głowna, ktora juz tak zywiowłowo nie reaguje na ww hasło, buczenie na inny kolor skóry czy wyzywanie innych klubów etc etc. więc jeżeli mówisz, że do dopingu włączał się prawie cały stadion ( a wiesz, bo pewnie tam byłes ) to po części masz rację - prawie cały \:\) ale nie dziwi Cie to i nie zastanawia iż hasło to "Wrocław cały bez Drzymały" jest krzyczane nie przez tych ludzi, którzy chodzą na mecz aby zobaczyć dobre widowisko, aby dopingować swój klub, ale przez tych, którzy bili się z policją i głosili rasistowskie hasła ?

pozdrawiam

Do góry
#2385141 - 31/05/2008 02:02 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Baqu]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
zapomniałem wkleić link pod koniec

bardzo ciekawe ustalenia Kibice kontra Drzymała - http://www.fanslask.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=537&Itemid=38

o dziwo w głównej mierze rozchodziło się jedynie o Puchar UEFA - chociaż teraz tak sobie myśle, że jeżeli wilk będzie syty i owca cała to czy jest w tym coś piękniejszego ? będziemy mieć pierwszą ligę samodzielnie wywalczoną, ze świetnym sponsorem i dobrą wizją na przyszłość - jedynie sie cieszyć teraz \:\) mówię szczerze !

i jeszcze tekst ze Slasknetu ( przeciwnemu Drzymale )

Liczy się siła?
Po czwartkowej konferencji jedno jest już jasne, został spełniony najważniejszy dla mnie, a także wielu innych kibiców, aspekt fuzji, czyli brak gry w Pucharze UEFA. Odczuwam w związku z tym wielką ulgę. W całej tej historii były momenty, w których nie wierzyłem w pozytywny koniec. Jest jeszcze wiele niejasnych szczegółów, z których część może mi nie pasować. Ale cóż, i tak osiągnięto wiele.
W całym tym zamieszaniu jedna sprawa budzi mój niesmak. Po dzisiejszej konferencji powinienem pogratulować Drzymale i Dutkiewiczowi rozsądku i wsłuchania się w głos dużej części kibiców, ale nie mogę. Nie mogę, ze względu na okoliczności związane z rezygnacją z Pucharów. Nie wiem dokładnie jakich argumentów użyli kibice na spotkaniu z Drzymałą, mogę się tylko domyślać. Wychodzi na to, że tylko dzięki nim osiągnięto sukces. Drzymała zignorował kibiców chętnych do dialogu i kompromisów, on na żadne ustępstwa nie miał ochoty. Musiał ugiąć się dopiero w konfrontacji z siłą, z której istnienia chyba nie do końca zdawał sobie sprawę. ( sorry ale \:D ) I tu rodzi się zagadka, jak kształtować się będą stosunki Drzymały z kibicami w przyszłości? Czy nadal będzie ignorował większość z nich i zauważał dopiero wtedy, gdy sprawa zostanie postawiona na ostrzu noża? Czy też nauczył się już, że we Wrocławiu z kibicami należy się liczyć? Oto jest pytanie...


btw Znicz ustalił ceny za piłkarzy:
1,5 mln złotych za króla strzelców II ligi Roberta Lewandowskiego i 600 tys. zł. za prawego obrońcę Igora Lewczuka - za tyle Znicz Pruszków gotów jest sprzedać swoich dwóch najciekawszych piłkarzy. Na razie pruszkowianie dostają niższe oferty - 1 mln za Lewandowskiego i 400 tys. (z dwóch klubów) za Lewczuka. W Zniczu czekają na wyższe propozycje.

Do góry
#2385238 - 31/05/2008 02:24 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Baqu]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
dobra Baku, żadna ironia, zostańmy przy swoim,
wątpię by którakolwiek ze stron przekonała drugą do swoich racji,
może dzięki dyskusji niektóre osoby kompletnie niezorientowane w temacie mogły się czegoś dowiedzieć więcej i same wyciągnęły wnioski i racje które im bardziej pasują

mnie się to całe podkupienie Wrocławia, Śląska i kibiców nie podobało od początku, więc teraz jestem względnie usatysfakcjonowany bo obecna sytuacja dobrze rokuje na przyszłość
jesli się ułoży bezkonfliktowo to chciał czy nie w przyszłym sezonie na Śląsku może być bardzo kolorowo, licznie, głośno i bezpiecznie

co do gazet to nie bede Ci nic polecał, sam masz swój rozum i wiesz co czytać, nie będę pisał co myślę o wyborczej bo znów będzie burza a nie o to mi chodzi, ja gazet praktycznie w ogóle nie czytam a moim źródłem wiedzy jest internet, czasem kupię sobie Parkiet albo Forbsa i tyle. z masówkami codziennymi mam tylko styczność jak chodzę do babci, cioci albo znajomych to przeglądam sobie czy gdzieś podnieśli poziom i jakie mają zapatrywania polityczne i na co kładą nacisk w codziennych newsach by wybić się na tle innych gazet. nie pozwalam sobie robić papki z mózgu, bo na co dzień dostrzegam dużo więcej problemów w kraju niż te sensacje które codziennie opisuje wyborcza czy inne

co do dopingu wspomnę tylko tyle, że nie każdego stać na doping bo po prostu nie wszyscy mają taką osobowość że lubią dać upust emocjom, że lubią pokrzyczeć, niektórym "niewypada" bo za starzy, niektórzy przyjdą z dziewczyną, rodziną czy znajomymi z pracy i pragną zachować umiar. nie patrzę jednak na to w ten sposób że kto nie krzyczy jest przeciw.
a w kwestii prowadzenia dopingu sprawa jest jasna, od tego jest gniazdowy, który dyryguje, intonuje i odpowiada za repertuar dopingu przez cały mecz. jeśli człowiek potrafi myśleć to przestaje śpiewać jeśli się z tym nie zgadza (albo np. nie bluzga), to naturalne. czasem potrzeba jednak takiego prowadzącego który ma gardło i stara się wykrzesać te emocje od innych, kto chce kibicować to dopinguje kto nie to siedzi cicho, od tego są też odpowiednie sektory. zresztą co taki kibic który nie ma reputacji może osiągnąć? nie ma odwagi by rozpoczac doping, boi sie chyba salwy smiechu bo nikt mi nie powie że "no name" poderwie trybuny do wspólnego śpiewu, zresztą jak się grupkami co innego śpiewa to sam pewnie wiesz jaki wychodzi z tego charmider

na koniec podsumuję że wśród moich znajomych-bywalców stadionu zdecydowana większosc nie chciała uefa, natomiast wśród rodowitych wrocławian których znam rzeczywiscie głosy wyrównane lecz to są ludzie którzy na stadionie nie byli od lat, mówią że jakby była 1 liga i puchary to by chodzili cały czas \:D
jasne...

suma sumarum jeśli będzie tak że bojkotu ligi nie będzie to nie jest tak źle dla popierających euroepjskie puchary, puchar uefa to i tak w naszym wymiarze krótki epizod
więc wszyscy zgodnie będą chodzić na mecze w lidze

Do góry
#2385275 - 31/05/2008 02:30 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Baqu]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: Baqu
chociaż teraz tak sobie myśle, że jeżeli wilk będzie syty i owca cała to czy jest w tym coś piękniejszego ? będziemy mieć pierwszą ligę samodzielnie wywalczoną, ze świetnym sponsorem i dobrą wizją na przyszłość - jedynie sie cieszyć teraz \:\) mówię szczerze !



no i tym miłym akcentem można zakończyć wszelką dyskusję.
chociaż nie wszystko jest jeszcze do końca jasne więc poczekajmy na ostateczne rozstrzygnięcia, choć to co się dzieje we Wrocławiu to i tak tylko kawałek tortu którym teraz musi rozdzielać pzpn \:\)

pozdro

Do góry
#2411811 - 12/06/2008 03:41 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: mura]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields

Do góry
#2411839 - 12/06/2008 04:00 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Baqu]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9


Fajnie w ch.ja zrobili Drzymałę. Chłop zrezygnował z Uefa, a tu taki zonk. Trochę nie fair, ale nie znam szczegółów więc nie będę póki co szerzej komentował.

Do góry
#2411974 - 12/06/2008 04:44 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Bullet]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Bullet

Fajnie w ch.ja zrobili Drzymałę. Chłop zrezygnował z Uefa, a tu taki zonk. Trochę nie fair, ale nie znam szczegółów więc nie będę póki co szerzej komentował.
Dobrze, jeszcze by wywalił napis "Zdobywca 2 rundy Pucharu Uefa" na stadionie .. Tak jak z vice mistrzem Polski.

Do góry
#2412012 - 12/06/2008 04:54 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: kfjatek]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
To są jaja możliwe tylko w Polsce. Na miejscu Drzymały zażądał bym odszkodowania od miasta Wrocławia.

Do góry
Strona 9 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, Lukasz111, akagi, pacyfista, Sensei, Akhu, wHiTe_StAr, VVega, 11kera11, igea23, alfa), 3842 gości oraz 16 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583935 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07