Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#2356277 - 21/05/2008 04:37 Re: II liga - kolejka 33 - na finiszu [Re: s_LP]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Originally Posted By: s_LP

W związku z tym będziemy zmuszeni prowadzić anty doping na tych meczach oraz działania którymi będziemy powodować przerywanie takich meczów i doprowadzanie do przegrania ich przez intruza w wyniku walkoweru.

Buheheh. Co to znaczy przerywanie meczów? W Anglii chłopaki dostaliby dożywotnie zakazy stadionowe oraz takie kary, że do końca życia by się nie wypłacili.

Do góry
Bonus: Unibet
#2356376 - 21/05/2008 04:55 Re: II liga - kolejka 33 - na finiszu [Re: As]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Poszperałem też trochę po necie w poszukiwaniu info o składach na jutro, ale niewiele póki co piszą :/ . Oto co na razie znalazłem:

"Nasza sytuacja jest więc trudna, ale nie poddajemy się. Zabieram na ten mecz najlepszą osiemnastkę, jaką w tej chwili dysponuję. Do drużyny wraca Błażej Jankowski, nie pojadą z nami tylko wciąż kontuzjowany Tomasz Magdziarz oraz Dariusz Cudny, którego szykuję na sobotni mecz ze Śląskiem – mówi Bogusław Baniak."

Nadmienie, że Magdziarz to absolutnie kluczowy gracz i najlepszy strzelec Warty.

"Do dyspozycji trenera wrocławian w środę znowu będą Przemysław Łudziński oraz Wojciech Górski, pauzujący w ostatnim meczu. Niestety na pewno na murawie boiska nie zobaczymy Dariusza Sztylki i Marka Gancarczyka mających na swym koncie zbyt dużą ilość żółtych kartek."

Lechia niby jedzie najlepszym składem jak mówi Kubicki tylko, czy będą grac na maksa i nie są skacowani oto jest pytanie \:\)

Do góry
#2356519 - 21/05/2008 05:49 Re: II liga - kolejka 33 - na finiszu [Re: As]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Originally Posted By: As
Originally Posted By: s_LP

W związku z tym będziemy zmuszeni prowadzić anty doping na tych meczach oraz działania którymi będziemy powodować przerywanie takich meczów i doprowadzanie do przegrania ich przez intruza w wyniku walkoweru.

Buheheh. Co to znaczy przerywanie meczów? W Anglii chłopaki dostaliby dożywotnie zakazy stadionowe oraz takie kary, że do końca życia by się nie wypłacili.


czego nie rozumiesz? narysować Ci?
na całe szczęście do Anglii nam wiele brakuje

Do góry
#2356569 - 21/05/2008 06:03 Re: II liga - kolejka 33 - na finiszu [Re: s_LP]
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
obyscie sie zastanowili z tym przerywaniem meczy !!!,to maja byc zawody sportowe,a nie wbieganie na boisko i zachowywanie sie jak banda k....nów.Moze taka fuzja wyjdzie obu klubom na dobre ?

Do góry
#2356668 - 21/05/2008 06:51 Re: II liga - kolejka 33 - na finiszu [Re: Mindman]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Mindman


Dla mnie cel Drzymały jest jasny - kasa \:\) Taka jest prawda. Nie mam mu tego za złe, ale niech nikt nie wymaga, żebym go chwalił \:\)


Malo wiesz, a "prawda" ktora glosisz nie jest prawda.
Drzymala akurat kasy ma jak lodu dodajac do tego fakt ze wiele zycia mu nie zostalo,
gosc chce przeniesc swoja wiedze na lepszy teren, chce zeby klub mial mozliwosc zaistniec szerzej niz Dyskobolia sprzed 3 lat.
Poprostu przenosi caly "dobytek" wiedzy i doswiadczenia w miesce ktoremu sie to przyda, a debilne szczekanie zostanie debilnym szczekaniem.

Nic nie jest pewne ale z tego co ogolnie wiadomo to nazwa klubu zostaje, czyli najwazniejsze.
On sam obejmuje funkcje prezesa klubu i 20% udzialow oraz decydujacy glos w sprawach scisle zwiazanych z klubem.

Nie wiem co tak boli tych desperatow ale chyba jest to chec postawienia oporu w celu pokazania ze jest sie przeciw mimo ze sie nie bardzo ma pojecie co bedzie dalej.

Nie pytaj skad wiem ale Drzymale zostalo kilka lat zycia chyba ze wynajada cud-lek na raka ktory go toczy, jego corka ma rowniez podobne problemy,
tak wiec nie o kase tu chodzi tak jak pewni sa niektorzy "dobrze poinformowani"
No moze inaczej, zawsze chodzi o kase ale smiem twierdzic ze w tym przypadku nie jest to cel nadrzedny tylko chec nie umoczenia i nie zmarnowania tego co zostalo przez lata wypracowane.

Do góry
#2356703 - 21/05/2008 07:17 Re: II liga - kolejka 33 - na finiszu [Re: Biszop]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
@Bullet - nie będą mieli żadnej karty przetargowej, gdyż do fuzji już można powiedzieć, że doszło, a rozmowy zostały zakończone.

dla mnie to spotkanie no bet, kurs na Śląsk panicznie niski, a Lechia imo za darmo tego spotkania nie odda, Śląsk sam będzie je musiał wydrzeć, a ze względu na spore kontuzje - osłabienia będzie tu utrudnione, poza tym to mecz z tych gdzie druzyna musi wygrać, wiec kursy jeszcze bardziej są specialnie zaniżane przez buka, co znowu nie zachęca do gry, gdyby na gospodarzy był by kurs w granicach 2 spokojnie myśle można by grać ale to 1,7 ? bez łaski...

@s_LP - fakt, to porównanie bylo dosyć "ostre" aczkolwiek to była taka pierwsza myśl, pokazująca pewien zły schemat myślowy - przynajmniej moim zdaniem.
rozumiem Twoje podejście gdyż mam bardzo podobne, też się z tym nie zgadzam, ale zauważ kto inwestował w wymienione przez Ciebie kluby, jakiesz szaraczki, marni biznesmeni, a moim zdaniem Drzymała ma już swoją markę solidnego gracza, inwestora, który zbudował bardzo dobry klub z powiedzmy sobie szczerze niczego, dla mnie jest on najlepszym prezesem na rynku z mozliwych, gdyz nie tylko inwestuje sporo w klub jak zalozmy Cupiał, ale robi to bardzo mądrze i z głową, i gdyby jedynie nie to, że Grodzisk jest zaściankiem miastowym moim zdaniem osiągnął by jeszcze więcej, dlatego licze na jego doświadczenie i ambicje zawodowe, a wiem że ma je spore.

Do góry
#2356907 - 21/05/2008 15:15 Re: II liga - kolejka 33 - na finiszu [Re: Bullet]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Ile drużyn w tym sezonie spada z II ligi? Bo w jednych serwisach widzę 3 drużyny na 90 minut dwie. Więc czy jest już ostateczna decyzja ile drużyn spada?

Do góry
#2356946 - 21/05/2008 15:40 Re: II liga - kolejka 33 - na finiszu [Re: pescar]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Originally Posted By: pescar
Ile drużyn w tym sezonie spada z II ligi? Bo w jednych serwisach widzę 3 drużyny na 90 minut dwie. Więc czy jest już ostateczna decyzja ile drużyn spada?

tego nie wie nikt i nikt jeszcze przez parę tygodni nie bedzie wiedział \:\)

Do góry
#2356957 - 21/05/2008 15:48 Re: II liga - kolejka 33 - na finiszu [Re: blackjack]
aaaas Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2005
Postów: 3427
Skąd: Lublin
Originally Posted By: blackjack
Originally Posted By: pescar
Ile drużyn w tym sezonie spada z II ligi? Bo w jednych serwisach widzę 3 drużyny na 90 minut dwie. Więc czy jest już ostateczna decyzja ile drużyn spada?

tego nie wie nikt i nikt jeszcze przez parę tygodni nie bedzie wiedział \:\)


Wiadomo wiadomo
Spadają 2 ostatnie drużyny. Sam dowiedziałem się o tym na meczu Motoru z Gks Katowice. Gdybym widział że już wtedy Motor ma zagwaratnowane utrzymanie nie postawilbym na nich 1x a tak kasa poszla do piachu. Przed rozpoczeciem meczu spiker powiedzial ze ze wzgledu na degradacja Zaglebia Sosnowiec spadaja 2 druzyny. Takze juz jesli chodzi o spadek z 2 ligi to Łomża i Zabierzów potrzebują na chwilę obecną 3 punktów by zostać w lidze a Warta Poznań 1 punkt przy założeniu ze Tur Turek zdobędzie w pozostalych 2 mecach komplet 6 punktów

Do góry
#2356975 - 21/05/2008 15:59 Re: II liga - kolejka 33 - na finiszu [Re: blackjack]
adi1910 Offline
addict

Meldunek: 15/08/2006
Postów: 562
Skąd: sercem z Radomia
z tego co mi wiadomo jeśli dojdzie do fuzji Groclinu ze Śląskiem Wrocław to spadnie tylko JEDNA drużyna; jeśli do niej nie dojdzie spadają DWIE

p.s jednak w polskiej piłce zmienia się wszystko jak w kalejdoskopie...

ciekaw jest komu bardziej w obecnej chwili zależy na utrzymaniu; Tur czy Pelikan? hmmm... szczerze wydaje mi się że bardziej tym drugim; widać to szczególnie po ich zaangażowaniu w ostatnich spotkaniach; a Tur jak gra ostatnio to każdy widzi... 6 porażek z rzędu... ogólnie bilans wiosenny: 0 zwycięstw, 3 remisy, 12 porażek (!); Pelikan: 3 zwycięstwa, 7 remisów, 6 porażek; ogółem wiosną: Tur - zaledwie 3 punkty a Pelikan 16 punktów

Do góry
#2357180 - 21/05/2008 17:46 Re: II liga - kolejka 33 - na finiszu [Re: adi1910]
szabelq Offline
journeyman

Meldunek: 11/09/2005
Postów: 56
Wracajac do kibicow to zgadzam sie z kibicami bo pomyslcie co trzyma kibicow przy druzynie i przychodzenie co kolejke na mecz i kibicowanie z calych sil.. - Przywiazanie i przynaleznosc klubowa!Czy wkladali by tyle samo zaangazowania w cos innego choc bedacego w tym samym miejscu, to tak jak zastapienie matki macocha czy tez ojca ojczymem - niby zajmuje to samo miejscu w zyciu ale... no wlasnie jest to ale ! A dlaczego ktos kto idzie na mecz oglada go a nie np zdziera gardlo dopingujac "swoja" druzyne? Dlatego kibice zachowuja sie tak a nie inaczej i tylko dlatego sa z nimi na dobre i na zle bo fajnie jest pokibicowac druzynie ktora wygrywa z kazdym i jest najlepsza, a co gdy spada z ligi, traci sponsorow, zawodnikow i przegrywa mecze? Prawdziwy kibic zostaje z druzyna wlasnie z tego powodu jakim jest przynaleznosc i milosc BARW I SYMBOLI KLUBU, z ktorym byli przez lata!

Do góry
#2358355 - 22/05/2008 00:10 Re: II liga - kolejka 33 - na finiszu [Re: Biszop]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: Mindman


Dla mnie cel Drzymały jest jasny - kasa \:\) Taka jest prawda. Nie mam mu tego za złe, ale niech nikt nie wymaga, żebym go chwalił \:\)


Malo wiesz, a "prawda" ktora glosisz nie jest prawda.

No moze inaczej, zawsze chodzi o kase ale smiem twierdzic ze w tym przypadku nie jest to cel nadrzedny tylko chec nie umoczenia i nie zmarnowania tego co zostalo przez lata wypracowane.


\:\) Właśnie - zawsze ...

Kiedyś byłem idealistą i byłbym Ci w stanie uwierzyć. Życie wyleczyło mnie z takiego podejścia, dlatego pogrubiony fragment Twojej wypowiedzi jest dla mnie najbliższy prawdy.

Jeżeli wszystko co napisałeś o Drzymale jest prawdą, to szczerze mu współczuje. Ale zdania na temat inwestycji we Wrocławiu nie zmieniam. Uważam, że jest to coś na kształt kilkuletniego "funduszu inwestycyjnego", który Pan Drzymała dobrze sobie przemyślał, przeanalizował i wyliczył, że osiągnie zysk.

Powtórzę raz jeszcze - nie mam mu tego za złe. Ale chwalił też go nie będę.

Również: jeżeli to prawda o problemach zdrowotnych jego i jego córki, to może właśnie to ma być swego rodzaju "zabezpieczenie" finansowe bytu jego rodziny? ...

Rozumiem Drzymałę, ale rozumiem również kibiców Śląska, tudzież Dyskobolii, którym nie podoba się ten pomysł.


Do góry
#2360520 - 22/05/2008 22:16 Re: II liga - kolejka 33 - na finiszu [Re: Mindman]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
wcześniej nie wiedziałem, miałem dość zabiegane ostatnie dwa dni

Pożegnanie Tarasiewicza

jak się znowu okazało po tej kolejce, nie warto grać niskich kursów - pewniaków - Arka ledwo remis w 91 bodajże minucie bramka, Piast przegrywa u siebie z o nic nie walczącym Jastrzębiem, a walcząca o utrzymanie Warta Poznań wyrywa jeden punktz Pruszkowa, dzięki czemu zapewnia sobie pozostanie w II lidze.

Do góry
#2360554 - 22/05/2008 22:27 Re: II liga - kolejka 33 - na finiszu [Re: Baqu]
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
tak ,a juz w sobote ostatnia koeljka 2 ligi
rostrzygniec co nie miara.

wg mnie do 1 ligi awansuje oprócz lechi która ma juz zapewniony awans sląsk wrocław a w barazach zagra arka gdynia !!,wielkimi przegranymi boju o 1 lige beda gliwicki piast który przegra lub zremiosuje z polonią warszawa oraz znicz prószków który polegnie w Bielsku białej

Do góry
#2360578 - 22/05/2008 22:34 Re: II liga - kolejka 33 - na finiszu [Re: moor6]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Jeśli Śląsk będzie w trójce to awansują 3 drużyny, więc siłą rzeczy, będzie to Znicz bądź Piasat.

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Akhu, VVega, Sensei, burbon, wHiTe_StAr, akagi, forty, latajaca_holenderka, ANZELMO, rymoholik, igea23), 3731 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583869 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07