Strona 11 z 13 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 >
Opcje tematu
#2326064 - 09/05/2008 04:53 Re: Kadra by LEO [Re: Oli2424]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
A Jojko? ;\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2326120 - 09/05/2008 05:25 Re: Kadra by LEO [Re: Oli2424]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Kto nie chce Żurawskiego w kadrze, ten baran

Nie żartuję! :-)




W kadrze powołanych nikogo mi nie brakuje, nikt mi nie przeszkadza. Z drobnym niesmacznym bublem o kryptonimie Roger.
No i ewentualnie to Brożka trochę szkoda tak naprawdę, mimo że jest pierdoła straszna. I nie wiem do końca jak sprawa z Jeleniem, a jest on na pewno w czołówce polskich piłkarzy.

Do góry
#2326181 - 09/05/2008 05:52 Re: Kadra by LEO [Re: PioKing]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: PioKing
Originally Posted By: Mindman


Proszę o lepszego prawego obrońce w tej chwili. Polaka ;\)


Baszczyński i Kikut \:\) Chociażby. Don Wasyl tyż lepszy.




Kikut za słaby w defensywie jak na obrońcę ;\)

Baszczu melodia przeszłości i za słaby w ... ofensywie jak na nowoczesnego bocznego obrońcę ;\)

Wasyl - \:D ot, cały komentarz

Dla mnie Golański to najlepszy z możliwych wyborów na tę pozycję.
Pewny z tyłu, bez głupich podań i kartek jak Wasyl. Przydatny w ofensywie, z niezłą techniką, potrafi rozpocząć akcję, a nawet kiwnąć. Pod tym względem dorównuje mu Kikut, ale on jest z kolei, jak już wspomniałem, słabszy w typowo defensywnych akcjach.

Do góry
#2326208 - 09/05/2008 06:02 Re: Kadra by LEO [Re: lupus]
tyson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2008
Postów: 20624
Zgadza sie, ze pod wzgledem racjonalnosci wybory Janasa i Engela zdawaly sie byc trafniejsze. Ale w swojej nieracjonalności Benhałer pokazywał ze mial racje, wkoncu w jego kadrze zawodnicy brani nawet z lawek grali niezle, lepiej niz w lidze. Pamietajmy ze to facet o wyzszej klasie trenerskiej od naszych "fachowcow" "polskiej mysli szkoleniowej"(sic) i jego oko potrafi dostrzec zdecydowanie wiecej co pokazywal ow przytoczony fakt ze w reprezentajic blyszczeli ci co w lidze grali nijak lub ogony.

Bramkarze: mimo wszystko obrazalski i wożący sie z powodu slawnych kolegow Kuczczak nie powinien jechac, wolalbym Kowala tymbardziej ze i tak zaden z tych dwoch by nie zagrał.

Obrona: mizernota, która najlepiej prezentuje fakt bycia Bąka ostają tej formacji - zawodnika bez wpadek ale przecietnego, a Zewalkowa juz kilku selekcjonerow probowalo uczyc wejsc skrzydalmi przy atakach a ten uwiazany tej lini obronnej jak pies na smyczy,
Baszczu? rzeklbym ze lepszy w ataku niz w obornie \:D

pomoc tu jez lepiej, aczkolwiek jak widze na srdku tej formacji kloca Lewandowskiego to mi sie zle robi,

Matusiak - najlepszy zawodnik w meczu ze stanami, wlasciwie jedyny ktory cos probowal grac w ataku, mimo slabej ry w lidze ogolnie typ ma potencjal, moze u lea go wykozystam

Sagan - leo go lubi, choc ogolnie slaby

Co do postaci pokroju Brozka czy Zienczuka - oni dobrze graja zespole gdzie maja na pamiec wykute zagrania i taktyke, gdy przychodzi im zmienic druzyne graja piach, Brozek dostawal duzo szans i za Janasa i za Lea i zawsze nic nie pokazywał, z drugiej strony nieobecnosc bezapelacyjnego krola ligowego strzelcow w kadrze jest no niesmaczna,

Wlasciwie jedyne nasze mocne punkty to Blaszczykowski, Krzynej i Borus, o ironio ci pierwsi dwaj prawie nic nie zgrali w tym sezonie


Zgadzam sie z poprzednikami napewno co do Jelenia, ledwo co sie zalapal na ostatnie MS i zostal najlepszy polskim graczem, typ jest dobry po prostu, szybki, potrafi kiwnac strzelic, nietstey Leo podobnie jak Janas jest do niego uprzedzony, nie wiem czy my czegos nie wiemy czy co, ale ten facet naprawde powinien jechac szczegolnie bioprac pod uwage nasza mizerie w ataku,

Do góry
#2326462 - 09/05/2008 09:16 Re: Kadra by LEO [Re: Oli2424]
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
powinien powowałać zawodników z 2 ligi - Wachowicz , Lewandowski , J.Gancarczyk , Adaś Kompała , Paweł Pęczka, Cetnarowski , Majdan , Kosmalski a nie tam z ekstraklasy nieudaczników ;\)

Do góry
#2326551 - 09/05/2008 13:40 Re: Kadra by LEO [Re: Marcel]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Cetnarowski \:D \:D \:D

Do góry
#2326552 - 09/05/2008 13:56 Re: Kadra by LEO [Re: Szewa]
zostać modem_MLS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2006
Postów: 3801
Skąd: Wiadomości: 33333
Cetnarowski już dawno nie żyje, a z pewnością by się przydał ;\) Co do powołań to dla mnie śmieszne. O niektórych nazwiskach pierwszy raz słyszę. A Łobodziński, Kokoszka, czy Pazdan to nie wiem co w tym zestawieniu w ogóle robią...

Do góry
#2326577 - 09/05/2008 15:30 Re: Kadra by LEO [Re: tyson]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Originally Posted By: tyson

Co do postaci pokroju Brozka czy Zienczuka - oni dobrze graja zespole gdzie maja na pamiec wykute zagrania i taktyke, gdy przychodzi im zmienic druzyne graja piach, Brozek dostawal duzo szans i za Janasa i za Lea i zawsze nic nie pokazywał, z drugiej strony nieobecnosc bezapelacyjnego krola ligowego strzelcow w kadrze jest no niesmaczna,


Brożek u Janasa grał ale w kadrze B i tam bramki strzelał. Jedną na pewno z Meksykiem. Pojechał na MŚ i wszedł w końcówce chyba 2 razy. U Leo zagrał z USA i tak jak cała drużyna nic nie pokazał. Przy marności naszych napastników myślę, że Brożek powinnien być jednym z pewniaków w kadrze.
Co do Jelenia to na pewno dobry zawodnik ale problemy zdrowotne mocno komplikują jego sytuację. Leo powiedział, ze musi zabrać na Euro ludzi, którzy co 3 dni będą w stanie grać na 100%. Jeleń przy swoim mocno wątpliwym zdrowiu chyba tego kryterium nie spełnia.
Szkoda też Wichniarka bo może w kadrze nie zachwycał ale gra w sillnej lidze i to regularnie i się spisuje dobrze. Strzela, asystuje i szkoa z takiego piłkarza, że zrezygnowano na rzecz Matusiaka czy Zahorskiego.

Do góry
#2326585 - 09/05/2008 15:38 Re: Kadra by LEO [Re: pescar]
APOLLYON Offline
Celtic Glasgow FC

Meldunek: 19/12/2003
Postów: 8371
Skąd: Wrexham; GLIWICE w moim sercu
A ja uważam, że "Brazylijczyk" powinien w domu zostać a nie koszulkę z białym orłem nosić.
Koleżka nie przysłużył się do awansu reprezentacji, więc nie powinien byc powołany do kadry na ME.
Jeśli już zagra, to wybaczę mu...jak strzeli gola Szwabom i ucałuje orzełka ;\)

Do góry
#2326690 - 09/05/2008 17:39 Re: Kadra by LEO [Re: APOLLYON]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Originally Posted By: APOLLYON
Koleżka nie przysłużył się do awansu reprezentacji, więc nie powinien byc powołany do kadry na ME.


To kto przysłużył się do awansu a kto się nie przysłużył nie powinno mieć (i na szczęście nie ma) żadnego znaczenia. Liczy się tylko to kto w jakiej formie jest teraz i kto może się najlepiej przydać reprezentacji podczas Euro.

Do góry
#2326694 - 09/05/2008 17:51 Re: Kadra by LEO [Re: tomo]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: tomo
Originally Posted By: APOLLYON
Koleżka nie przysłużył się do awansu reprezentacji, więc nie powinien byc powołany do kadry na ME.


To kto przysłużył się do awansu a kto się nie przysłużył nie powinno mieć (i na szczęście nie ma) żadnego znaczenia. Liczy się tylko to kto w jakiej formie jest teraz i kto może się najlepiej przydać reprezentacji podczas Euro.

to powiedz jeszcze ze Roger jest w dobrej formie \:o
to w jakiej musi byc np. Wichniarek zeby w koncu dostac szanse!?

Do góry
#2326706 - 09/05/2008 18:03 Re: Kadra by LEO [Re: Chaoz]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Leo wybierze najlepszą pakę i z nimi pojedzie do Austrii. A jak będzie to zobaczymy. Na papierze nie wychodzimy z grupy tak więc nie ma co zakładać, że zaczniemy tam wszystkich demolować.

Ale z drugiej strony myślę, że mamy najlepszą pakę i trenera odkąd obejrzałem pierwszy mecz reprezentacji w moim życiu. Brakuje nam tylko doświadczenia w imprezach tej rangi, Polska zresztą po raz pierwszy w historii jedzie na Euro.

Do góry
#2326711 - 09/05/2008 18:06 Re: Kadra by LEO [Re: Chaoz]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Originally Posted By: Chaoz
Originally Posted By: tomo
Originally Posted By: APOLLYON
Koleżka nie przysłużył się do awansu reprezentacji, więc nie powinien byc powołany do kadry na ME.


To kto przysłużył się do awansu a kto się nie przysłużył nie powinno mieć (i na szczęście nie ma) żadnego znaczenia. Liczy się tylko to kto w jakiej formie jest teraz i kto może się najlepiej przydać reprezentacji podczas Euro.

to powiedz jeszcze ze Roger jest w dobrej formie \:o
to w jakiej musi byc np. Wichniarek zeby w koncu dostac szanse!?

Tego, że Roger jest w dobrej formie nie powiedziałem i powiedzieć nie mam zamiaru...

Usam natomiast Benhakerowi i wiem, że kogokolwiek wybierze do kadry na Euro to będzie to wybór najlepszy z możliwych.

Do góry
#2326712 - 09/05/2008 18:08 Re: Kadra by LEO [Re: Chaoz]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: Chaoz
to powiedz jeszcze ze Roger jest w dobrej formie \:o


mi się bardzo podobało jak rozdzielał piłki w meczu z Jagiellonią

mam mieszanie uczcucia co do powołania Rogera ale prawda jest taka że jak nam wyjdą ME to nikt potem nie będzie już o tym mówił, że się promuje kosztem Reprezentacji itd.

Do góry
#2326714 - 09/05/2008 18:09 Re: Kadra by LEO [Re: DJ SOSNA]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Zgadzam się natomiast z tomo że Leo pokazał że jest godny zaufania i ja ufam jego selekcji w 100%. Za to że poznał się na "talencie" Brożka ma zresztą u mnie duży browar ; )

Do góry
#2326716 - 09/05/2008 18:12 Re: Kadra by LEO [Re: Conrad]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
No bez przesady najlepsza pake to mielismy na MS w Korei, ale zabraklo wtedy trenera dobrego. Kogo my teraz mamy oprocz Smolarka, Boruca. Dla mnie forma Krzynowka spora niewiadoma, Błaszczykowski jesli będzie zdrowy to najmocniejszy punkt druzyny, ale co zrobimy jak mu sie nie daj Boze kontuzja odnowi? Obrona oprocz Żewłakowa katastrofa. Napastnikow praktycznie nie mamy, bo jedyni liczacy sie za granica nie jada Jelen i Wichniarek, z OE tez nie jada. Juz mi nawet nie chodzi o Brozka, ale o Sikore, ktory bardzo by sie nam przydal. Po co nam Matusiak? Chlopak rozegral w 2 lata moze kilka pelnych meczy gdyby mu dodac wszystkie minuty na boisku. Bierzemy bo go Leo lubi? Chyba nie o to w tym wszystkich chodzi. Roger nie chodzi mi o to ze dostal obywatelsko, ale od niego jest kilku po prostu lepszych zawodnikow. Dlaczego nie bedzie na mistzrostwach Majewskiego tez nie rozumie.

Do góry
#2326721 - 09/05/2008 18:16 Re: Kadra by LEO [Re: antyfutbol]
nOcnY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7049
Skąd: Sun Vegas
Quote:
Kadra reprezentacji Polski na zgrupowanie w Donaueschingen:

bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

obrońcy: Jacek Bąk (Austria Wiedeń), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Mariusz Jop (FK Moskwa), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Grzegorz Bronowicki (Crvana Zvezda Belgrad)

pomocnicy: Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Rafał Murawski (Lech Poznań), Łukasz Garguła (PGE GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Radosław Majewski (Groclin Grodzisk Wlkp.), Michał Pazdan (Górnik Zabrze), Roger Guerreiro (Legia Warszawa)

napastnicy: Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Maciej Żurawski (AE Larissa), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Radosław Matusiak (Wisła Kraków), Marek Saganowski (FC Southampton).


skad wiesz, ze nie bedzie?

Do góry
#2326724 - 09/05/2008 18:20 Re: Kadra by LEO [Re: tomo]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
@tomo
"Liczy się tylko to kto w jakiej formie jest teraz "
"Tego, że Roger jest w dobrej formie nie powiedziałem i powiedzieć nie mam zamiaru..."

to w tą czy w drugą
zaprzeczasz sam sobie.

Do góry
#2326726 - 09/05/2008 18:21 Re: Kadra by LEO [Re: nOcnY]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Sorry z Majewskim mi sie pomyli cos.

Do góry
#2326727 - 09/05/2008 18:22 Re: Kadra by LEO [Re: DJ SOSNA]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: DJ SOSNA
mi się bardzo podobało jak rozdzielał piłki w meczu z Jagiellonią

no wiesz z drużyną która nie ma ani pomocy ani tym bardziej obrony to chyba problem nie był? Szczególnie że w poprzednich meczach nie błyszczał a na EURO stanie na przeciwko znacznie lepszych zawodników niż Ci z Jagi czy jakiegokolwiek innego polskiego zespołu.

Do góry
Strona 11 z 13 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (cigar, Emilio), 3222 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584106 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07