Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#2268376 - 17/04/2008 20:38 Re: Estoril, Valencia, Houston - 14.04-20.04 [Re: rapper20]
Bartez_Gambler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2008
Postów: 3098
Skąd: Puławy/Lublin
Originally Posted By: rapper20
jak patrze co niektorzy za glupoty wypisuja to robi mi sie nie dobrze... Slaby Holender ? to jeden z najbardziej utalentowanych graczy mlodego pokolenia ale co tam.. Gdyby mecz byl na hardzie to gralbym go bardzo grubo. Safin jest w formie \:D Rozegral 5 turnieju w 4 odpadl w pierwszej rundzie w 1 zaszedl mega daleko do rundy drugiej bo w pierwszej gral z Gulbisem no naprawde mega forma w porownaniu np. do tego co ugral w tym sezonie Haase.. Ano tak trzeba zaliczyc jeszcze jedyne wartosciowe rozwalenie Berdycha ktory przegrac moze z kazdym i pokonanie Ferrero, nie zapominajac ze na Clayu w Rosji rozwalil go gladko swietny clayowiec Dlouhy... Ja osoboscie tego meczu nie stawiam a jedynie sie jemu przyjze, ale to co kolega wyzej napisal to... masakra :-)


Kolego W Davis Cup Safin puścił mecz Dlouhemu żeby się nazbyt nie przemęczać!
Rosjanie mieli już zwycięstwo w kieszeni:-)
Poza tym zwycięstwo nad JCF nie będącym w złej formie na jego ziemi musi robić wrażenie:-)
A co do Holendra to owszem może i jest dla ciebie talentem ale kolego nie rozśmieszaj mnie że to talent na clayu:-)

Do góry
Bonus: Unibet
#2268385 - 17/04/2008 20:40 Re: Estoril, Valencia, Houston - 14.04-20.04 [Re: Bartez_Gambler]
Mascherano Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 425
nie wiem czemu krytykujesz 'mirekinter'

safin jest w dobrej formie, wystarczy troche poszperac w hiszpanskich mediach zeby sie o tym dowiedziec. swiadcza o tym opinie ferrero i innych ekspertow ktorzy byli pod wrazeniem gry marata. oczywiscie mozna bazowac na wynikach z lutego i marca, przygladac sie jak rusek wygrywa kolejne mecze i za tydzien cieszyc sie ze daja na safina 1.4

Do góry
#2268415 - 17/04/2008 20:50 Re: Estoril, Valencia, Houston - 14.04-20.04 [Re: Mascherano]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
tak odpuscil Safin powraca do druzyny narodowej chce pokazac ze jeszcze w tenisa potrafi grac bo gra przed swoja publicznoscia dostaje Dlouhego ktory gral tez o nic na clayu i ten go ogrywa. Czesi mieli juz przegrana w kieszeni, gral najslabszy zawodnik i go ogral ::-)

Czy ja napisalem ze Haase to talent na clayu ? proponuje czytac ze zrozumieniem odnioslem sie do -> "śmielszych grajków jak holender wysyłać szybko do domku"

Zadziwiajaco jest ze Safin od dluzszego czasu wtapia ze wszystkimi jak leci a zarowno komentatorzy jak i sporo graczy caly czas wierzy w to ze on sie odrodzi.. Racja Haase nie jest swietnym zawodnikiem na clayu ale pisanie ze jest to smieszny zawodnik a Safin jest w formie to chyba cos nie tak.

Do góry
#2268421 - 17/04/2008 20:51 Re: Estoril, Valencia, Houston - 14.04-20.04 [Re: rapper20]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
typu nie neguje ale jak cos pisac to robiac to porzadnie, a nie piszac bzdury.

Do góry
#2268586 - 17/04/2008 21:32 Re: Estoril, Valencia, Houston - 14.04-20.04 [Re: rapper20]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
rapper polecam jednak lekturę słowników. ŚMIELSZY a ŚMIESZNY to dwa różne słowa.

Poza tym przestudiuj sobie trochę gier w DC w których wynik całego meczu był znany po 3 grach. Safin pokazał, z Berdychem, że gra dla swojego kraju.

Do góry
#2268838 - 17/04/2008 23:07 Re: Estoril, Valencia, Houston - 14.04-20.04 [Re: Fro_Lech]
Bartez_Gambler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2008
Postów: 3098
Skąd: Puławy/Lublin
Granollers Marcel - Luczak Peter 1 1,55
Wiem że Australijczyk to jeden z niewielu tenisistów ze swojego kraju który coś tam na clayu pogrywa i ten zawsze argument wysuwają ludzie przestrzegając przeciwko graniu na jego rywali!
Wczoraj Luczak odprawił 6:4,6:4 Żydka który na clay w singla zagra 4,5 razy na rok a w kwalach męczył się niemiłosierni z niezłym deblistą ale żadnym singlista Lipskiym.
Australijczyk obronił 12z13 breakow ale to bylo mozliwe tylko dlatego że grał ze słabiutkim rywalem który wykorzystał to że turniej jest słabo obsadzony:-)
Hiszpan to mloda krew dobrze serwuje dobrze radzi sobie w wymianach i jest zawodnikiem przed wszystkim rzetelnym!
Luczak ma od wieków problem z głową naprawdę uważam że to jedna z najsłabszych głów w rozgrywkach!
Jak Hiszpan zagra swoje to spokojnie wykorzysta szanse które bedzie dawał kangur a że bedzie je dawal jestem przekonany!
Reasumując Vamous Marcel po easy win:-)

Do góry
#2271259 - 18/04/2008 18:26 Re: Estoril, Valencia, Houston - 14.04-20.04 [Re: rapper20]
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Robredo - Starace Typ: 2

Jesli chodzi o szukanie faworyta poprez nawierzchnie to strata czasu,gdyz obaj Ci zawodnicy miluja sie w grze na Clay'u, wiec mecz zapowiada sie ekscytujaco! Stawiam na Wlocha z kilku powodow, mianowicie juz w tym sezonie kilka meczow rozegral na ,,maczce" takze z adaptacja do gry na Clay'u nie bedzie problemow, natomiast Robredo dopiero zaczyna ten sezon z czerwonymi kortami w Valenci, wiec moze byc roznie. O ile mnie pamiec nie myli to w zeszlym roku Potito zaszedl tu do finalu przegrywajac z Almagro po trzy setowej walce, takze wierze w to ze Wloch sie dobrze czuje w Valenci. O ile osobiscie uwazam Hiszpana za lepszego gracza,tak nie mozna zapomniec ze jest on dosc himeryczny i potrafi jak z reszta wielu graczy obrazic sie na caly swiat po kilku zepsutych pilkach, na co dzis tez licze...
W przyszlym tygodniu rusza Monte Carlo i z pewnoscia to Robredo z tej dwojki moglby myslec o jakims sukcesie tam, wiec rowniez licze na to,ze Hiszpan moglby juz sobie dzis zaczac odpoczywac, natomiast Potito bedzie bankowo szukal swojej szansy w Valenci, gdyz poraz kolejny jest szansa zajsc daleko. Reasumujac nie widze jakis powaznych argumentow za graniem Wlocha,ale wlasnie te male szczegoly ktore napisalem pozwalaja mi myslec o sukcesie Starace!

Pozdrawiam

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, VVega, akagi, wHiTe_StAr, poozon, Zaixi, Lukasz111, kemp, 11kera11), 3382 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584372 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07