Strona 4 z 15 < 1 2 3 4 5 6 ... 14 15 >
Opcje tematu
#1964045 - 18/01/2008 16:44 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: konstruktor1]
kost0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/03/2005
Postów: 1963
Skąd: wawa
Witam.
Dziś wieczorem w League One na Victoria Park dojdzie do pojedynku Hartlepool z Cheltenham.
Gospodarze, zwyczajowo już mocni na swoim stadionie, dotychczas oddali tu gościom komplet punktów tylko dwukrotnie. Trener Wilson cieszy się z bardzo dobrej postawy Ben Clarka w ostatnim meczu, mimo iż mając przewagę w owym meczu z Northampton, nie udało się go wygrać. Do składu na dzisiejszy mecz wracają McCunnie i Antwi. Z przodu postraszą zapewne Barker (11 goli w sezonie) i Moore (9 goli w sezonie) a na podorędziu pozostaje zawsze Brown (9 goli w sezonie).
Po przeciwnej stronie stanie dziś najgorsza ofensywna siła w lidze (19 bramek..). Wyjazdowy bilans też nie wygląda imponująco: 1-1-9, 7:22 w bramkach. Nie przeceniałbym wagi ostatniego zwycięstwa 1:0 nad Bournemouth, ponieważ to goście go przegrali (10 strzałów celnych) niż Cheltenham wygrało (2 strzały celne, 40% posiadania piłki). Raczej niewiele wniesie powrót do składu napastnika Spencera (3 gole w tym sezonie).
Jeśli dziś Hartlepool popisze się choć minimalnie lepszą skutecznością niż tydzień temu Bournemouth, to powinni wygrać te zawody w cuglach.

Hartlepool - Cheltenham (+1) Typ: 1 Kurs: 3,05 (expekt)

Powodzenia.

Do góry
Bonus: Unibet
#1964821 - 18/01/2008 20:45 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: kost0]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

kost widzę, że Twój styl analizy meczu niewiele różni się od mojego

Chodzi mi o absencje, a przede wszystkim staty z ostatnich meczy.

Ale moim zdaniem ten typ, to wiara w przełamanie Hartlepoolu. Są bowiem od 5 meczy bez zwycięstwa. W ostatnich 6 meczach uciułali 6 pkt, podczas gdy goście dzisiejszego meczu w tym samym czasie 9 (ale wszystkie u siebie).
Skutecznością Hartlepool też nie grzeszy, ledwo 6 bramek w ostatnich 5 meczach, a ze statystyk wynika, że okazji im nie brakuje.

A patrząc na H2H, to również nie wygląda dla gospodarzy najlepiej.
Obie ekipy potykają się ze sobą od sezonu 1999/2000. Na boisku Harlepoolu dotychczasowy bilans to 0-2-2, ogólnie 1-3-4. Jedyne zwycięstwo Pools nad Cheltenhamem (2:1) odnieśli 7 lat temu (13 stycznia 2001) na Whaddon Park.

Nie neguję Twego typu, ale uważam go za bardzo odważny (jeśli chodzi o handi).

Do góry
#1965574 - 18/01/2008 23:37 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: jinx]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Witam wszystkich.
Na początek coś jakby kontynuacja...
Leyton Orient - Luton Town
Mecz z kategorii potwierdzającej tezę, że biednemu zawsze wiatr w oczy albo kłody pod nogi, jak kto woli. W zeszłym tygodniu rezygnację z dniem dziewiątego lutego złożył manager Kevin Blackwell. Odpowiedzią zarządu (administratora?) było zwolnienie go ze skutkiem natychmiastowym. Na jego miejsce przyszedł Mick Harford, kiedyś zawodnik w tym klubie. I to jest jedyny nowy nabytek. Ubytków, niestety znacznie więcej. Podstawowy problem to formacja obronna, co pokazały dwa ostatnie mecze, ligowy ze Swansea i pucharowy z Liverpoolem. Były to pierwsze spotkania rozegrane bez dwóch podstawowych obrońców, Chrisa Coyne'a i Jarosława Fojuta. Na domiar złego w meczu ze Swansea kontuzji doznał kolejny podstawowy defensor Chris Perry (32 występy w tym sezonie) Naprawdę nie mam pomysłu na zestawienie obrony w najbliższym spotkaniu. Oprócz kłopotów z obrońcami pojawił się także problem z pierwszym bramkarzem Deanem Brillem, zmagającym sie z kontuzją uda. Jego występ jest niepewny do tego stopnia, że do treningów wrócił trzydziestodziewięcioletni Marlon Beresford. Sprawdziłem statystyki z ostatnich chyba dziewięciu meczów, do wszystkich Luton przystępowało bez rezerwowego bramkarza. Nawet jesli Brill zagra z Leyton, nie sądzę żeby był pewnym punktem drużyny.
Leyton Orient wystapi bez napastników Wayne'a Graya (18/3/4) oraz Jabo Ibehre (8/6/3) Najlepszy strzelec, były zawodnik Luton, Adam Boyd (24/0/8) jest gotowy do gry.
Reasumując, Luton z ogromnymi problemami, różnej natury. Leyton z realnymi szansami na awans, nawet bezpośredni, takie mecze powinni wygrywac. Kurs w okolicach 1.6 jak na powyzszy stan rzeczy nie jest krzywdzący.
Pozdrawiam.

Do góry
#1967380 - 19/01/2008 06:18 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: grucha]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Oki.
trochę przemyśleń.Ciężka kolejka. W nieomal wszystkich klubach odchodzą i przychodzą zawodnicy i czesto ciężko wyważyć czy mamy do czynienia ze wzmocnieniem czy osłabieniem..
Ale coś grać trzeba.

Co do typu Leyton - częściowo się zgadzam - a mianowicie , że Luton się sypie.. tyle , że Leyton to w mojej ocenie jest jeden z tych zespołów , który zajmuje zdecydowanie zbyt wysoką pozycję jak na swój potencjał.I jesli przeanalizować ostatnie wyniki to zjazd w dół tej drużyny już się zaczął.. Dla mnie raczej o bet..

Z League One podoba mi się typ na OLdham Kurs znakomity 2,85
Oldham ostatnio gra całkiem przyzwoicie , ale w mojej ocenie pechowo...W meczach z Walsall i Brighton mieli przewagę ..ale pech.. w pierwszym szybciutko stracona bramka.. w drugim w ostatniej minucie.. Tyle , że ten pech musi się wreszcie skończyć...Lee Hughes praktycznie w każdym meczu strzela bramkę .. mają co prawda raczej krótką ławkę , ale zespół jest przynajmniej zgrany .. No i o dziwo ostatnio na wyjazdach idzie im zdecydowanie lepiej jak w meczach u siebie.. A wygrane z Leeds , Everton też na wyjeździe - najlepiej świadczą o potencjale drużyny.
Z drugiej strony Yeovil , które ostatnio szczególnie nie zachwyca. Ok, wzmocniono zespół Andy Kirkiem - tyle , że ten napastnik od października nie strzelił bramki!!Kurs bardzo dobry, może warto zaryzykować.Ja zaryzykuję

Z League Two - ja zagram na Peterborough 2,3 i na Rotherdam.2,0

Co do Peterborough wcale nie chodzi mi o ostatnią imponującą wygraną..wszyscy wiemy , że zespół ma potencjał..ale niestety jest strasznie nierówny...skoro jednak Mclean , Mackail-Smith tak się rozstrzelali to liczę , że na fali entuzjazmu pociągną jeszcze. Joe Lewis w bramce powinien coraz lepiej rozumieć się z obrońcami - a wierzę , że klub wiedział co robi wydając na niego tak kosmiczne jak na zakupy klubów League Two pieniądze.
Barnet z kolei swój limit szczęścia raczej wyczerpało- nie wierze , że pod rząd odbiorą punkty kolejnemu kandydatowi do awansu.

Rotherdam - jest zajebiście solidne. DRużyna która jeszcze 2 sezony temu grała w Championship pozbierała się i konsekwentnie realizuje cel w postaci awansu. Zadnych poważniejszych osłabień w okienku transferowym. Zgrany skład. Dla mnie wystarczy

To tyle ..
Aha z luźniejszych przemyśleń :
Wydaje mi się , że co najmniej rozważyć także można jeszcze - Southend - kiedy w bramce Bournemouth staje ich rezerwowy bramkarz Gareth Steward - to raptem 1 raz na 10 meczy zachował czyste konto..a z kolei zawodnicy Bournemouth bramkostrzelni nie są

Ładnie wygląda Leeds - które dokonało chyba najlepszych wzmocnień w okienku i nawet będący w formie Doncaster raczej małe ma szanse żeby im sprostać..
Zagram pewnie też aa MK Dons - i na Shrewsbury . Co do Shrewsbury to z jednej strony "na przełamanie" z drugiej dostrzegając , że Morecambe chyba zaczyna dołować. Ostatnimi czasy grałem właśnie na Morecambe - i chociaz typy z Macclesfield i D&R weszły , to jednak z outsiderami męczyli się strasznie.. Shrewsbury bedzie miało dobrą okazję aby przerwac pasmo wtop

Do góry
#1967438 - 19/01/2008 06:45 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Kefir70]
Bukmacherskie Offline
journeyman

Meldunek: 26/06/2006
Postów: 67
Skąd: Polska

Witam "Kefir70" co sądzisz otym meczu: Swindon - Nottingham Forest ? może wiesz coś na temat składu 1i 2 drużyny czy są osłabienia w tych drużynach.Jeśli masz ochotę to odpowiedz.
pozdrawjam.

Do góry
#1968667 - 19/01/2008 17:12 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Bukmacherskie]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Juz sie mialem nie udzielac na tym dennym forum, ale jak widze ze znawca angielszczyzny pisze poraz kolejny: Rotherdam a nie Rotherham to juz .urwa nie wiem czy on gra Eredivisie czy moze League Two. Jaka blaza. Kefir Twoj nick Cie odzwierciedla chyba duchowo.
Regards
Bart

Do góry
#1968763 - 19/01/2008 18:00 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: nerti]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Dzięki za uwagę Nerti .. widzę , że z kolei Twój poziom kultury cały czas na tym samym poziomie... czyli "Na Zachodzie bez zmian"..

Do góry
#1968767 - 19/01/2008 18:03 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
A merytorycznie , bo jak się mówi "psy szczekają a karawana idzie dalej".. co do Swindon-Notingham..
Na razie nie gram p-ko Swindon bo dużo dzieje się w tym klubie.. nowi właściciele, bardzo mocne słowa co do planów na przyszłość.. a i wyniki ostatnio całkiem niezłe ..tak , że ja tego nie ruszam

Do góry
#1968995 - 19/01/2008 19:16 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: nerti]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Originally Posted By: nerti
Juz sie mialem nie udzielac na tym dennym forum


nerti to podnieś poziom tego forum, ja chętnie czytam opinie ekspertów

Do góry
#1969608 - 19/01/2008 22:09 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: nerti]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Nerti, dobra rada , nawet nie czytaj...

Do góry
#1971308 - 20/01/2008 03:47 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: grucha]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Wypada podsumować kolejkę..:

Moje przemyślenia - Nerti szukaj błędów \:\)

W League One Doncaster zgłasza aspiracje do walki o awans..Wygrane z Carlisle i Leeds nie pozostawiają złudzeń..Choć Leeds też pazur jeszcze pokaże..
Nottingham jest strasznie nierówne.. Dopóki do składu nie wróci Junior Agogo granie na nich to moim zdaniem loteria.
Yeovil może być w przyszłości ciekawym typem. Dzisiaj to Oldham miało farta , że nie przegrało meczu. Andy Kirk był bardzo aktywny i chociaż bramki nie strzelił to moim zdaniem atak Owusu -Kirk zadziwi na plus nie raz.
Ale podtrzymuję też moją dobrą opinię o Oldham - lada chwila zespół musi się przełamać.

W League Two - Donsi moim zdaniem stoją przed alternatywą - albo kupią klasowego napastnika albo mogą znowu pozostać w League Two.
Ja bym kupił Adama Boyd'a z Leyton:) mają kasę może by przeszedł..no chyba , że dołączą do kolejki po Fleetwooda - ale z tego co pamiętam Donsi raczej rzadko sięgają po gwiazdy Conference
Z Morecambe moim zdaniem pomału wychodzi powietrze. Ponieważ stoją jeszcze wysoko kursy p-ko nim mogą być ciekawe
A Shrewsbury przez najbliższe 2-3 kolejki też może miło zaskoczyć .

W Conference najbliższe tygodnie to może być hegemonia Stevenage..Porobili naprawe imponujące jak na Conference zaciągi i efekty już widać. Niby Droylsden to słabeusz - ale przecież jeszcze nie dawno York męczył się z nimi niemiłosiernie

Ot.
A moje typy główne nie weszły :
Yeovil-Oldham 0-0
Rotherham -Wycombe 1-1

No Nerti , dawaj bluzgaj...

Do góry
#1972267 - 20/01/2008 06:48 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Kefir70]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
co do meczu Wrexham-Dons

Walijczycy poczynili równiez spore zakupy i walka o utrzymanie nabiera dla nich ciekawszych barw, wzmocnili ich chociazby baardzo doswiadczeni Jamajczyk Hall i Irlandczyk z Północy Sonner, młody napastnik Nicholson z SHRE, mają nowego bramkarza Warda. Wszyscy dziś brali udział w wyszarpaniu jakże cennych 3 punktów i w przyszłości nie beda juz takimi chlopcami do bicia.

Co do Yorku - grali dziś bez głównej obok Sodje strzelby czyli Craiga Farrella. Zastepujący go Brayson zmarnował 2x sam na sam i szybko po przerwie został zdjęty przez Wilsona. Elliott trafił w słupek raz. Mecz jak zwykle mozna rzecz - stracone gole z niczego, pozniej dominacja na boisku i marnowane sytuacje. Błyszczy coraz bardziej 22-letni Walijski lewoskrzydłowy Woolford dzis 2 gole. Wilson wciąż nie przegrał meczu. Lecz teraz za tydzień - u siebie lider Aldershot, a potem wyjazd do Stevenage. Mecze prawdy. Torquay drugi mecz z rzedu zawodzi, za tydzien na pożarcie zostanie rzucone im Histon i w ciemno mozna brac handi. Stevenage jedzie do Celtów i podobnie.

Zgodnie z oczekiwaniami odbudowało się łatwo Swansea, i zgodnie ze wszystkimi znakami znów w plecy dostaje Luton w L1. Leeds za diadła nie moze ustabilizowac formy, jak tak beda dalej w kratke szli to zrobią sie papa play-offy. W Championship dwójka nowych graczy daje 3 pkt i przełamanie dla Wolves (żeby oni tylko u siebie grali tak jak potrafią). QPR - ta druzyna bedzie juz do konca sezonu hot favourite grając u siebie. I pytanie za 100 punktów kto powstrzyma w końcu Crystal? Świetną forme załapali i leją wszystkich równo. \:\)

Do góry
#1972428 - 20/01/2008 07:42 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Ryan20]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Dzięki Ryan za zwrócenie uwagi na Wrexham.:) to może być za 12 dni piękny typ z Morecambe..potem ponoć dogadali termin wizyty w Mansfield na początek lutego.i być może też warto będzie zagrać
Bo potem niestety mają całą wierchuszkę i będzie im strasznie ciężko : Darlington, Peterborough, MK ..
W każdym razie dzisiaj na forach kibiców euforia \:\)
Tremarco, Sonner, Bolland, Nicholson - wychwlani pod niebiosa :))
Ale Hall ponoć zszedł z kontuzją..

W każdym razie jak jeszcze się zgrają , to na drugą część sezonu szykuje się faktycznie fajny typ:)

CYMRU AM BYTH \:\)

A z League One - może jeszcze warto zwrócić uwagę na Walsall. To się musi skończyć ..!!:) Tym bardziej , że najprawdopodobniej odchodzi jednak Fox , a Mooney nadal leczy kontuzje..Jak się popatrzy na to kim teraz grają to wyglądają coraz gorzej..jeśli jeszcze wpadnie jakaś kara za kartki i kontuzja to moim zdaniem poooolecą aż miło...

Do góry
#1978997 - 21/01/2008 19:49 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Kefir70]
kost0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/03/2005
Postów: 1963
Skąd: wawa
Dziś, 21.01 na Saltergate dojdzie do konfrontacji w League Two pomiędzy Chesterfield a Hereford.
Gospodarze zagrają w tym meczu bez Graya, ale za to do składu wraca O'Hare. Na Saltergate liczą na przełamanie ciągu 3 porażek z rzędu, które przytrafiły się po 4 zwycięstwach w okresie Świąteczno-Noworocznym. Chesterfield dzięki owej serii znalazła się pierwszy raz w strefie barażowej, ale ostatnie porażki spychają ich powoli poza tę strefę. Chesterfield bardzo liczy na swego asa w ataku - Lestera (19 goli w sezonie).
Hereford przyjeżdża dziś opromieniony wyeliminowaniem z FA Cup Tranmere, gdzie przyszło im odpierać nawałę ogniową i w końcówce strzelić zwycięskiego gola. Pojawia się szansa powrotu na miejsce wicelidera League Two, a na korzyść gości przemawia porównanie form- Hereford nie przegrało na wyjeździe od ponad 3 miesięcy, a w ostatnich 18 spotkaniach przegrali tylko raz. Do składu wracają Easton i Gwynne ale raczej trener nie zmieni zwycięskiej "11" z meczu z Tranmere. W ataku znów zobaczymy duet Robinson-Benjamin, który wspólnie pokonywał już bramkarzy rywali w tym sezonie 22 razy.
Transmisję z tego meczu przeprowadza SkySports, i jest to dla tych drużyn wielka nobilitacja i okazja do zaprezentowania swoich umiejętności. Wydaje się, że w tej chwili więcej atutów mają w rękach goście dzisiejszego spotkania i to oni powinni zgarnąć pulę.

Chesterfield - Hereford Typ: 2 Kurs: 2,75 (expekt)

...dla bardziej zachowawczych:
Chesterfield - Hereford Typ: X2 Kurs: 1,5 (expekt)

...a z uwagi na ciekawy pojedynek w ofensywie:
Chesterfield - Hereford Typ: over 2,5 Kurs: 1,95 (expekt)

Powodzenia!!

Do góry
#1983616 - 23/01/2008 03:05 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: kost0]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Gillingham - Oldham 2 2,75 - trzeci raz decyduje się grać na Oldham po atrakcyjnym kursie..poprzednie 2 razy nie weszło..Tyle , że okazja na przełamanie jest jak dawno nie było.
Oldham na wyjazdach radzi sobie bardzo dobrze. Starczy tylko wspomnieć wyniki z ostatniego miesiąca zwycięstwo z Leeds , remis z dużo wyżej stojącym w tabeli Yeovil , czy wygrana w Pucharze z Everton. Ostatnia porażka na wyjeździe to 3.11 - z Leyton !Zespół ma co prawda bardzo wąską ławkę ale o dziwo ostatnio radzi sobie z tym nienajgorzej-wogóle mają bardzo mocną obronę i przegrywają bardzo rzadko - ostatnio tylko Walsall pod koniec grudnia.
W obu zespołach bez absencji , które przesądziły by o wyniku meczu.
Lee Hughes - czołowy snajper Oldham i kandydat na megagwiazdę w następnej kolejce pauzuje za kartki - a więc ma ostatnią okazję aby się pokazać w trakcie okienka transferowego. Nie wiem czy planuje transfer ale napastnik z tak imponującym(piłkarsko oczywiście) dorobkiem na pewno myśli o czymś więcej jak League One. Po za tym na pewno bedzie szczególnie zmobilizowany żeby dać z siebie wszystko skoro w następnej kolejce pauzuje i nie będzie mógł pomóc drużynie.
Z drugiej strony Gillingham , które nie może sobie pozwolić aby u siebie grac na remis.Ostatnio jeden z najbardziej nieprzewidywalnych zespołów w League One- wygrana z Nottingham , a krótko po tym porażka ze słabiutkim Northampton.
Mając jednak na uwadze bardzo duży ruch w ich kadrze zespół na pewno jest dużo gorzej zgrany jak grający w praktycznie niezmienionym składzie Oldham.
Skoro kurs jest tak atrakcyjny to uważam , że mecz do zagrania.

Do góry
#1984315 - 23/01/2008 05:32 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Kefir70]
kost0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/03/2005
Postów: 1963
Skąd: wawa
Jinx dzięki za komentarz do mojego poprzedniego typu. Rzeczywiście liczyłem na przełamanie, i się przeliczyłem... Znów zadecydowała słaba skuteczność Hartlepool.. Raz jeszcze dzięki za mądry i trafny, jak się później okazało,komentarz.
Pozdrawiam

Do góry
#1984731 - 23/01/2008 06:44 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: kost0]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Gillingham-Oldham 0-0 \:\(

kolejny raz nie potrafili wygrać meczu grając jego większą część z przewagą zawodnika..oj ...co z tego , że przewaga była miażdżąca ..

natomiast chyba czas zwrócić uwagę na underowość tej drużyny..
w ostatnich 20 meczach bodaj tylko 3 overy ..

Do góry
#1985763 - 23/01/2008 16:38 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Kefir70]
kost0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/03/2005
Postów: 1963
Skąd: wawa
Po wczorajszych, loteryjnych rozwiązaniach w pucharze, dziś zapraszam do południowego Londynu, gdzie na The Den zmierzą się drużyny Millwall i Nottingham.
Millwall uległo ostatnio u siebie 0:1 z Tranmere i ciągle traci 1 punkt do strefy nie zagrożonej spadkiem. W dzisiejszym spotkaniu nie zagra obrońca Whitbread ale za to do składu dołączą kupieni ostatnio, bramkarz Evans z Blackpool i napastnik Grabban z Crystal Palace. Gospodarze notują ostatnio niezły bilans spotkań u siebie- wygrali 3 z ostatnich 5 meczy w lidze i FA Cup.
Podopieczni Calderwooda mimo iż w tabeli zajmują wysokie, 3. miejsce, to na wyjazdach sprawują się bardzo przeciętnie (4-4-4). Ostatni, przegrany mecz ze Swindon, jakby to potwierdza. Do składu wrócą dziś zapewne, Clingan, Wilson, Lennon, Bennet i Tyson (7 g. w sezonie). Zabraknie natomiast Ghanijczyka Agogo (10 goli w sezonie), który walczy o mistrzostwo Afryki.
Słaba dyspozycja wyjazdowa Nottingham i zaglądające w oczy Millwall widmo spadku, sprawią, że dziś na The Den będzie ciekawie. "The Reds" nie wygrali na tym stadionie od 6 lat i tak zapewne będzie i tym razem.

Milwall - Nottingham Typ: 1X Kurs: 1,5 (expekt)

...a co za ty idzie:
Millwall - Nottingham Typ: under 2,5 goals Kurs: 1,7 (expekt)

Powodzenia.

Do góry
#1986434 - 24/01/2008 00:44 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: kost0]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Championship


So 26/01/08

16:00 Burnley - Scunthorpe Ang. Championship 1.75 3.35 4.75
16:00 Bristol City - Blackpool Ang. Championship 1.85 3.30 4.20

Pn 28/01/08

20:45 Leicester - Crystal P Ang. Championship 2.60 3.20 2.60


League One

Pt 25/01/08

20:45 Cheltenham - Carlisle Ang. League One 2.75 3.20 2.40

20:45 Doncaster - Swansea Ang. League One 2.35 3.20 2.85

20:45 Northampton - Leyton Orient Ang. League One 2.35 3.20 2.85

So 26/01/08

16:00 Crewe - Swindon Ang. League One 2.40 3.20 2.75

16:00 Tranmere - Yeovil Ang. League One 2.05 3.25 3.40

16:00 Walsall - Gillingham Ang. League One 1.75 3.30 4.60

16:00 Luton - Leeds Ang. League One 4.05 3.30 1.85

16:00 Port Vale - Bournemouth Ang. League One 2.05 3.25 3.40


League Two

16:00 Chester City - Rotherham Ang. League Two 2.80 3.25 2.35

16:00 Grimsby - Shrewsbury Ang. League Two 2.15 3.20 3.20

16:00 Wycombe - Chesterfield Ang. League Two 2.15 3.20 3.20

16:00 Lincoln City - Dagenham and Redbridge Ang. League Two 2.00 3.25 3.55

16:00 Milton Keynes Dons - Rochdale Ang. League Two 1.85 3.25 4.10

16:00 Morecambe - Notts County Ang. League Two 1.80 3.30 4.35

16:00 Darlington - Macclesfield Ang. League Two 1.55 3.55 6.00

Do góry
#1987284 - 24/01/2008 04:42 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: konstruktor1]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
Originally Posted By: konstruktor1
Championship
League One
Pt 25/01/08
20:45 Doncaster - Swansea Ang. League One 2.35 3.20 2.85


trochę na temat tego meczu. Martinez ostatnio zaczyna rotować zespołem. wykorzystał mecze z teoretycznie słabszymi zespołami. w obu Swans zagrali bardzo ładnie i powinny paść wyniki raczej hokejowe. jeżeli chodzi o mecz z Crewe, to sam manager Crewe powiedział, że gdyby w końcówce zdobyli wyrównującego gola, to byłoby złodziejstwo w biały dzień.
Łabędzie mają teraz:
Donny away
N'Forest away
Oldham home
bardzo ciężkie mecze w systemie pt-wt-so. tym bardziej ważne jest to, że w dwóch ostatnich meczach nie zagra Pratley, który z w wybornej formie i razem z Bodde uważani są za najlepszą parę PM w lidze. tak więc: spodziewam się rzucenia wszystkiego na Donny, które wydaję się o wiele groźniejsze niż N'Forest w obecnej formie. dużo będzie zależeć od tego, co dzisiaj Forest ugra. ale nie dokładny wynik wchodzi w grę, ale piękny overek w tym meczu!!! Swans nie może postawić na defensywę, bo to najsłabsze ogniwo zespołu. Donny ugryźć potrafi. Będzie grany bardzo ofensywny futbol from goal to goal.. Także można się pokusić o both to score, ale takiej oferty jeszcze nie widziałem na ten mecz. No i dodam, żę według opisów kibiców Leeds, Donny wygrała jak najbardziej zasłużenie ostatni mecz..

no i drugi typ w L2
Port Vale - Bournemouth 1 kurs ~2.0 Relegation 6 pointer. Biorąc pod uwagę ostatni mecz Wisienek i mordęgę z Luton, Vale powinno brać ten mecz jako ostatni dzwonek, by walczyć o życie. Determinacja i imho skład po stronie Vale, więc próbuję ten typ.

W L2 chwytam Darlo, ale wiele wysiłku mnie to nie kosztowało..

pzdr & Swans are going up ..

Do góry
Strona 4 z 15 < 1 2 3 4 5 6 ... 14 15 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (kemp, rafal08, 11kera11, VVega, DePito, forty, Irek, Lukasz111, pavlik), 3367 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45061 Tematów
5585597 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07