Strona 5 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#2092681 - 23/02/2008 20:20 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: drfocus]
Kopytko Offline
veteran

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 1460
Skąd: Warszawa
Co Wy gadacie, jak nie ma kto strzelać? Z napastnikami faktycznie jest ciężko, bo nie ma tego drugiego(chyba, że Grzelak się obudzi, a stać go na przebłyski), Chinyama to dla mnie jeden z najlepszych w lidze. Podobno dobrze przepracował przerwe, do tego gra przeciw dawnej drużynie ;> Druga linia najlepsza w Polsce, wystarczy, że Giza poprawi skuteczność, w co mocno wierze, Roger i Edson to najlepsi pomocnicy w lidze, Radovic też bardzo dobry.
Nie mówię, że od razu wygrają, bo Dyskobolia to zdecydowanie pierwsza piatka w lidze, do tego pierwszy mecz. Trzeba gonić Wisłe. Dzisiaj będzie minus osiem \:\)
LEGIA, ew. remis.

Do góry
Bonus: Unibet
#2092716 - 23/02/2008 20:35 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: blacky82]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: blacky82

DNB do grania dla pseudo fachowcow


Biore Groclin DNB ,bo gdzie mi tam do Ciebie ,maestro

Do góry
#2092719 - 23/02/2008 20:37 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Kopytko]
gool11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2008
Postów: 2627
Originally Posted By: Kopytko
Chinyama to dla mnie jeden z najlepszych w lidze.


Originally Posted By: Kopytko
Druga linia najlepsza w Polsce,

\:D \:D \:D


Rozumiem kopytko twoja miłość do warszawskiej drużyny ale z tymi najlepszymi to przesadziłeś \:D \:D \:D

obecnie najlepsza linie pomocy ma Wisła i to nie podlega żadnej dyskusji.Żadnej !
Jeżeli chodzi o napastników owszem chinyama jest w czołówce najlepszych napastników grających w polskiej lidze(10 bramek mówi samo za siebie) ale na pewno nie jednym z najlepszych \:D

Odnośnie tego meczu widzę tutaj x2 ale po takim kursie na pewno tego nie biorę. Do rozważenia jest moim zdaniem granie undera 2.5
Jedynym meczem dzisiaj z polskiej ligi który jest wart rozważenia jest moim zdaniem granie z podpórką na ekipe z Chorzowa po bardzo dobrym kursie 1.45.


pozdrawiam,
gool11

Do góry
#2092732 - 23/02/2008 20:45 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: gool11]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
sorry że się wtrące do wątku ale Chinyama faktycznie należy do najlepszych napastników w Polsce no bo któż jest lepszy niby? Paweł Brożek, Radek Matusiak, Sikora?

żeby nie robić off topu - powiem jedno - stawiajcie na Legię! Legia gra o mistrza, Groclin co najwyżej może powalczyć o Intertoto i to zdecydowanie wystarczy w tej "analizie".

pozdrawiam

Do góry
#2092825 - 23/02/2008 21:32 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: madel]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
@gool11

Wg mnie Legia ma najmocniejszą drugą linię
Giza, Roger, Edson, Radovic - lepiej się nie da

Edson - Zieńczuk
Zdecydowanie lepszy jest Edson. Fart Zieńczuka dobiegł końca i nie widzę ani jednego elementu, w którym byłby lepszy od Edsona

Roger - Cantoro
Ciężko porównywać, bo jeden gra ofensywnie, a drugi defensywnie.
Jednak jeśli miałbym się decydować to też wolałbym Legionistę

Sobolewski - Giza
Tutaj przewaga Żubra. Obydwaj słabi psychicznie. Jednak Sobol jest bardziej waleczny i równiejszy

Łobodziński - Radovic
Jeśli obydwaj są w formie to zdecydowanie lepszy jest Radovic.
Obecnie Łobo gra średnio. Wg mnie potrzebuje komfortu, że ma pewne miejsce w jedenastce, bo psychika nie jest jego mocną stroną


Jeśli chodzi o grę do przodu to zdecydowanie Legia ma najmocniejszą drugą linię. Każdy stanowi zagrożenie dla bramki przeciwnika, natomiast w Wiśle Zieńczuk, Łobodziński i ewentualnie Sobolewski, chociaż ostatnio coraz rzadziej

Do góry
#2092840 - 23/02/2008 21:37 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: podstawek]
papuga Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2006
Postów: 353
Skąd: Kraków
Originally Posted By: podstawek87
@gool11

Wg mnie Legia ma najmocniejszą drugą linię
Giza, Roger, Edson, Radovic - lepiej się nie da

Edson - Zieńczuk
Zdecydowanie lepszy jest Edson. Fart Zieńczuka dobiegł końca i nie widzę ani jednego elementu, w którym byłby lepszy od Edsona

Roger - Cantoro
Ciężko porównywać, bo jeden gra ofensywnie, a drugi defensywnie.
Jednak jeśli miałbym się decydować to też wolałbym Legionistę

Sobolewski - Giza
Tutaj przewaga Żubra. Obydwaj słabi psychicznie. Jednak Sobol jest bardziej waleczny i równiejszy

Łobodziński - Radovic
Jeśli obydwaj są w formie to zdecydowanie lepszy jest Radovic.
Obecnie Łobo gra średnio. Wg mnie potrzebuje komfortu, że ma pewne miejsce w jedenastce, bo psychika nie jest jego mocną stroną


Jeśli chodzi o grę do przodu to zdecydowanie Legia ma najmocniejszą drugą linię. Każdy stanowi zagrożenie dla bramki przeciwnika, natomiast w Wiśle Zieńczuk, Łobodziński i ewentualnie Sobolewski, chociaż ostatnio coraz rzadziej




nie ma co sie podniecac na łazienkowskiej gra pilkarzy zweryfikuje wszysko...legia jeszcze nie grala...zobaczymy co pokarze a groclinu nie stawialbym na przegranej pozycji..

Do góry
#2092851 - 23/02/2008 21:40 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: podstawek]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: podstawek87
@gool11

Wg mnie Legia ma najmocniejszą drugą linię
Giza, Roger, Edson, Radovic - lepiej się nie da



Wisla jest o wiele lepiej zbilansowana w srodku. Nawet nie ma co porownywac.

Do góry
#2092866 - 23/02/2008 21:47 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: polskignom]
LASZLO1908 Offline
stranger

Meldunek: 27/02/2007
Postów: 17
Panowie niepodważalnym faktem jest to,że obie drużyny mają potężna ekipę w pomocy nie ma się co spierać kto jest lepszy od kogo, wyniki to pokażą.

Do góry
#2092915 - 23/02/2008 22:09 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: LASZLO1908]
gool11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2008
Postów: 2627
@podstawek87

nie zapominaj także o rezerwowych wisły. Na ławce siedzą przecież Paulista,Boguski(oni również mogą grać na pomocy) oraz Jirsak.

Poza jedynym aspektem w którym legie może dorównać wisle w pomocy to są boki.A gdy piszesz że Zienczuk miał "farta" to naprawdę mnie sie smiać chce \:D pokaż mi jakiegolwiek zawodnika który strzela 12 Bramek w rundzie i gra na boku pomocy nie wspominając jescze o asystach. Ja sie pytam ile bramek strzelił Edson. Owszem świetnie wykonuje rzuty wolne jednak dynamiką odstaje od Zienia.

Apropo asysty wczoraj znów Marek świetnie asystował tym razem przy golu Kokoszki.
Środek wogóle nie podlega dyskusji Sobolewski i Cantoro są typowymi Środkowymi pomocnikami. Natomiast w Legii tylko i wyłącznie Giza może uchodzić za miano takiego.Jednak nie warto chyba przypominać jakie "babole" popełniał majac przed sobą pusta bramkę przeciwnika i nie było to raz! Zapewne to wiesz. O jego strzałach i stratach też nie wspomnę.

Roger wg. mnie nadaje sie na bok.Środek nie dla niego.


Pozdrawiam,

gool11

Do góry
#2093381 - 23/02/2008 23:37 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: gool11]
Kopytko Offline
veteran

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 1460
Skąd: Warszawa
A dla mnie dużo mocniejszą drugą linie ma Legia.
Jarajcie się dalej Zieńczukiem, który jak cała Wisła miał rundę życia. Cantoro i Sobolewski bardzo dobrzy, ale dla mnie nie ma żadnego porównania do Rogera i Gizy. Żadnego. Poza tym R-G duet zdecydowanie ofensywny w przeciwieństwie do C-S. Tak jak ktoś napisał Rado w formie bije Łobodzińskiego na głowe. Do tego Legia gra piatką w pomocy.
Co do Chinyamy to chciałem obstawić, że będzie królem strzelców, ale nawet zapomniałem poszukać takiego zakładu. Takie jest moje zdanie.

Do góry
#2093454 - 23/02/2008 23:47 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Kopytko]
Kibickr Offline
veteran

Meldunek: 27/06/2007
Postów: 1471
Originally Posted By: Kopytko
A dla mnie dużo mocniejszą drugą linie ma Legia.
Jarajcie się dalej Zieńczukiem, który jak cała Wisła miał rundę życia. Cantoro i Sobolewski bardzo dobrzy, ale dla mnie nie ma żadnego porównania do Rogera i Gizy. Żadnego. Poza tym R-G duet zdecydowanie ofensywny w przeciwieństwie do C-S. Tak jak ktoś napisał Rado w formie bije Łobodzińskiego na głowe. Do tego Legia gra piatką w pomocy.
Co do Chinyamy to chciałem obstawić, że będzie królem strzelców, ale nawet zapomniałem poszukać takiego zakładu. Takie jest moje zdanie.


A moim zdaniem najmocniejszą drugą linie ma kurna Odra Wodzisław. tu mają chyba być zamieszczane jakieś konstruktywne wypowiedzi a nie kurna spieranie się która drużyna ma mocniejszą drugą linie \:\)

Do góry
#2093515 - 23/02/2008 23:54 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Kibickr]
kelmaj Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/02/2008
Postów: 2088
Giza pokazał klase jakim jest znakomitym snajperem \:D mial pare 100% okazji i gola nie strzelil \:D Co innego Zieńczuk- jak ma okazje to strzeli. Wisła miażdzy wszystkich nie am sie co oszukiwac ;\)

Grociln 1x kurs 1.36

Do góry
#2093599 - 24/02/2008 00:04 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: kelmaj]
Filip68 Offline
newbie

Meldunek: 28/03/2007
Postów: 26
Skąd: Warszawa
Wydaje mi sie ze Legia ma mocniejsza druga linie, bo gra tam 5 zawodnikow. Wszyscy zapomnieli o Vuko. Niestety odbywa sie to kosztem ataku \:\)

Do góry
#2093922 - 24/02/2008 01:07 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Kopytko]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Kopytko
A dla mnie dużo mocniejszą drugą linie ma Legia.
Jarajcie się dalej Zieńczukiem, który jak cała Wisła miał rundę życia.


Panie Kopytko ,litosci

Runde zycia ?

Maja ,jak na OE ,bardzo mocny, zbilansowany zespol ,rozgarnietego trenera ,zrownowazony budzet ,nie kupuja wynikow i...beda mistrzem Polski w obecnym sezonie ,czy to sie fanom Legii podoba czy nie ,kropka.

Nie chcialbym juz wiecej denerwowac tych wszystkich ,ktorzy Wisle i jej kibicom zazdroszcza ( a z tej zazdrosci troche im sie miesza w glowach i pisza baialuki) ,ale musze wspomniec rowniez o tym ,ze w sezonie 2008/9 w Champions League ponownie zagra polski zespol - Wisla Krakow.

A przed Legia jeszcze wiele ,wiele pracy ,wiec zycze powodzenia....w nastepnych latach.

Do góry
#2094255 - 24/02/2008 02:02 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Amkwish]
papuga Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2006
Postów: 353
Skąd: Kraków
no i po co ta napinka na legie hahahahahha legia slabo grala...strasznie... gdzie ta linia pomocnikow?? gdzie ci napastnicy... oj ciezko bedzie utrzymac 2 miejsce... oki wszystko na temat..

Do góry
#2094260 - 24/02/2008 02:03 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: blacky82

DNB do grania dla pseudo fachowcow


Biore Groclin DNB ,bo gdzie mi tam do Ciebie ,maestro


Blacky82 ,dzieki Tobie postawilem na Dyskobolie ,nie posiadam sie z wdziecznosci

W koncu forum jest miedzy innymi od tego ,by Spece pomagali pseudo-fachowcom \:\)

Do nastepnej kolejki OE

Do góry
#2094272 - 24/02/2008 02:08 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Amkwish]
LASZLO1908 Offline
stranger

Meldunek: 27/02/2007
Postów: 17
Jak narazie wszystko zgodnie z planem

Widzew - Odra 4:3
Groclin - Legia 1:0
Sosnowiec - Ruch 0:0


i CRACOVIA - POLONIA 1:1 :):):):)

piękny początek ligi:)

Do góry
#2094286 - 24/02/2008 02:13 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: LASZLO1908]
byczydzien Offline
enthusiast

Meldunek: 04/02/2008
Postów: 333
po pierwszej połowie legia miała zero celnych strzałów
nie patrzyłem na staty po drugiej, ale bramkarz dyskobolii był w ogóle uruchamiany?

Do góry
#2094464 - 24/02/2008 02:57 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Amkwish]
blacky82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2004
Postów: 4183
Skąd: Paslek
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: blacky82

DNB do grania dla pseudo fachowcow


Biore Groclin DNB ,bo gdzie mi tam do Ciebie ,maestro


Blacky82 ,dzieki Tobie postawilem na Dyskobolie ,nie posiadam sie z wdziecznosci

W koncu forum jest miedzy innymi od tego ,by Spece pomagali pseudo-fachowcom \:\)

Do nastepnej kolejki OE


oj AMk widze ze potrafisz szcekac i nic wiecej bo jakos nie widze tutaj glebszego twojego wywodu na temat Pomaranczy. piszesz cos o La liga to pisz nikt ci nie wypomina twoich wtopek bo nie o to tutaj chodzi, czujesz sie silny z tej ligi to brawo dla ciebie oby wiecej takich. Chcialem tylko zwrocic uwage na pseudo znawcow i nie boje sie uzyc tego slowa jeszcze raz. bo argument za groclinem ktory mialby mnie skusic mialbyc taki ze legia przespala okres transferowy? smiechu warte w zyciu tak sie nie usmialem

Z drugiej strony widac ze w wiekszosci tych wypowiedzi bije nienawisc i wrogosc do stolecznych. z twoich rowniez niestety widac ze bardzo lubisz Wisle i niech tak zostanie
Zagralem Legie za dosc niezla stawke ze przegralem niestety nie placze ale takiego kursu wstyd bylo nie wziasc

Ty wzieles Groclin zarobiles ciesz sie ja plakac nie bede nie martw sie a i wypominac tez nikomu nie wypominam ze czyjes rozmyslenia nie weszly takze takie teksty schowaj sobie do poduszki
pewnie zaraz bedziesz chcial tutaj zablysnac swoja pozycja (czyt. jakies ostrzezenie albo ban)

Do góry
#2094504 - 24/02/2008 03:06 Re: 18 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Amkwish]
Kopytko Offline
veteran

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 1460
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Kopytko
A dla mnie dużo mocniejszą drugą linie ma Legia.
Jarajcie się dalej Zieńczukiem, który jak cała Wisła miał rundę życia.


Panie Kopytko ,litosci

Runde zycia ?

Maja ,jak na OE ,bardzo mocny, zbilansowany zespol ,rozgarnietego trenera ,zrownowazony budzet ,nie kupuja wynikow i...beda mistrzem Polski w obecnym sezonie ,czy to sie fanom Legii podoba czy nie ,kropka.

Nie chcialbym juz wiecej denerwowac tych wszystkich ,ktorzy Wisle i jej kibicom zazdroszcza ( a z tej zazdrosci troche im sie miesza w glowach i pisza baialuki) ,ale musze wspomniec rowniez o tym ,ze w sezonie 2008/9 w Champions League ponownie zagra polski zespol - Wisla Krakow.

A przed Legia jeszcze wiele ,wiele pracy ,wiec zycze powodzenia....w nastepnych latach.

A czy jedno wyklucza drugie? Porównaj Zieńczuka z poprzednich rund, a z tej jesiennej. Przecież ja nie mówię, że oni mają słabą drużynę i na pewno niczego im nie zazdroszcze. Po prostu wypowiedziałem swoje zdanie.
Dzisiaj wypadł słaby(nawet bardzo słaby) mecz, a tu już co niektórzy sikają w majtki :|

Do góry
Strona 5 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Sensei, burbon, Lukasz111, igea23, Sony, kemp, Akhu), 3712 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583949 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07