Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#2035924 - 08/02/2008 03:55 Rugby - Puchar Sześciu Narodów 2008
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Po wrzesniowym Pucharze Swiata czeka mas kolejna dawka emocji tym razem w wykonaniu druzyn wylacznie europejskich. 6 nardowych teamów jak co roku walczy o miano najlepszej druzyny na Starym Kontynecie. W turnieju gra Francja- faworyt tej imprezy oraz wyspiarze Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia. Stawke uzupelniaja najmniej utytulowani w tym towarzystwie Wlosi.
Wyniki ostatniego turnieju-
P TEAM M W D L PKT
1 France 5 4 0 1 155 86 8
2 Ireland 5 4 0 1 149 84 8
3 England 5 3 0 2 119 115 6
4 Italy 5 2 0 3 94 147 4
5 Wales 5 1 0 4 86 113 2
6 Scotland 5 1 0 4 95 153 2
Rozegrano juz pierwsza runde:
Irlandia - Wlochy 16-11
Anglia - Walia 19-26
Szkocja - Francja 6-27

6 Nations Official WebSite


Edited by retoox (09/02/2008 21:47)

Do góry
Bonus: Unibet
#2036166 - 08/02/2008 05:01 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: magic321]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
W nadchodzacy weekend kolejna seia spotkan.

Wales v Scotland
W Cardiff podbudowani wjazdowym zwyciestwem nad Anglikami Walijczycy powinni spokojnie ograc Szkotów. Szkoci zaczeli od planowej porazki z Francja i wydaje mi sie ze obecna pozycja w tabeli(ostatnia) bedzie okupowana przez nich do konac rozgrywek.
Kurs na wygrana gospodarzy oscyluje w granicy 1.25. Na singiel to troszke za malo wiec z oferty Ladbrokes delikatnie -15 dla gospodarzy po kursie 2.62

France v Ireland
Francuzi chca sie zrehabilitowac za malo udany Puchar Swiata. Pokonali wyraznie na wyjezdzie Szkotów ale przed wlasna publicznascia mysle ze moga miec klopoty z ambitnymi Irlandczykami. Trener gospodarzy nieco eksperymentuje i bedzie prawdopodobnie 6 zmian w porównaniu z ostatnim meczem. Pewnie Francja to wygra ale po kursie 1.14 ja dziekuje. Za to mozna wykorzystac mysle hanndi +20 na wyspiarzy po kursie 1.44

Do góry
#2036322 - 08/02/2008 05:51 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: magic321]
wojciechq Offline
veteran

Meldunek: 01/12/2007
Postów: 1365
Skąd: CB
polecam grać Szkocję z handi - ta druzyna wcale nie jest taka słaba - porażka z Francją o niczym tu nie świadczy. myślę, że Walia to nie Francja - jest to dość przeciętna ekpia, z którą przy odrobinie szczęścia Szkoci mogą stoczyć wyrownany pojedynek.
co do drugiego spotkania - zgadzam się, że warto spróbować Ireland z dobrym handi.

Do góry
#2036441 - 08/02/2008 06:17 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: magic321]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Na koniec deser.
Italy v England
historia spotkan tych druzyn w Six Nations:
2000 Italy v England 12-59
2001 England v Italy 80-23
2002 Italy v England 9-45
2003 England v Italy 40-5
2004 Italy v England 9-50
2005 England v Italy 39-7
2006 Italy v England 16-31
2007 England v Italy 20-7

Pierwszy wniosek nasuwa sie sam. Rozniece punktowe z dwóch pierwszych spotkan to odpowiednio 47 i 57 pkt. Ostatnie mecze to juz tylko 15 i 13 pkt. W zeszlym roku Wlosi poknali na wlasnym stadionie Walie 23-20 i chba nadszedla czas aby pokonac nastepna poprzeczke w postaci Anglików. Ci z kolei niespodziewanie po sukcessie w pucharze fira zostali sprowadzeni na ziemi przez Walijczyków w pierwszym meczu tego sezonu. Wlosi z kolei przegrali niewielka róznica pkt z Iralandia. Anglicy ostatni raz wyjazadowe spotkanie w Six N.( nie liczac spotkan z Wlochami) wygrali w 2004 roku w Szkocji. Tak wiec wyjazdy nie bardzo im slúza. Wlosi mocno mobilizuja sie na to spotkanie a nawet licz na wygrana. Anglicy maja ubytki kadrowe brak 6 zawodników z ich kadry to kolejna korzysc dla Wlochów.Ja gram zdecydowanie handi+8 dla gospodarzyz oferty Ladbrokes po kursie 2.75 iz aniewielka stawke win Wlochów po kursie 5. Sadze tez ze ciekawe zaklady pojawia sie w t5akcie meczu. Anglicy swietnie zaczeli mecz z Walia aby doznac sromotnej kleski w dugiej czesci spotkania. Natomiast Wlosi lepiej zagrali walsnie w drugiej czesci meczu wygrywajac ja z Iralndzcykami 8-6. Wyglada na to ze przygotowanie kondycyjne bedzie równiez mocna strona Wlochów i w drugiej polowie beda odrabiac ewentualne straty. Raczej nie powinny to byc duze straty poniewaz Anglicy licza przedewszystkim Na Wikinsona i jego "kopy" a zaliczaja coraz mniej przylozen. Tak wiec nbedzie to mecz Wlochy kontra Wilkinson i mysle ze pomomo dobrej formy sir Wilkinsona to makaroniarze wyjda zwyciesko z tej ptyczki.

Do góry
#2041373 - 09/02/2008 16:27 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: magic321]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Panowie Milenium proponuje zaklady z hp na te mecze i wyglada to tak:
-Walia -Szkocja 10.5
-Francja-Irlandia 12.5
-Wlochy 13.5- Anglia
kursy po 1.8
fajnie by bylo gdyby ktos z Was odniosl sie do tych propozycji,bo mnie wydaja sie dosc ciekawe a ze nie jestem znawca prosze o opinie fachowcow

Do góry
#2041965 - 09/02/2008 20:54 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: gremlin]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
ja pamiętam, że użytkownik kasparov pisał świetne, a co
najważniejsze skuteczne posty w temacie Rugby - Puchar
Świata 2007
, ale przecież magic321 też nam ( laikom
? ) troszkę rozjaśnił sytuację. może Ghost coś skrobnie ? :>

ja ze swojej strony zamieszczam oficjalną stronę turnieju => 6 Nations Official WebSite

sam zagrałem Irlandię +13 po kursie 2, wiem, iż Francuzi na
własnych śmieciach są niezwykle silni, ale liczę, że goście
nawiążą chociaż walkę ( będzie to chyba najwazniejsze dla obu
ekip spotkanie - przynajmniej tak mi sie wydaje). oceniam ze
gospodarze wygrają ok 8-12 pkt, dlatego skusiem się na
szczęśliwą ? 13stkę...

Do góry
#2042143 - 09/02/2008 22:02 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: Baqu]
osin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 3104
Skąd: Wolverhampton
W miarę pewny dubelek z Ladbrokes:

Walia -5 [eh] & Irlandia +20 [eh] @2.10 9/10

Walijczycy u siebie nie powinni mieć problemów z pokonaniem Szkotów, którzy fatalnie zaprezentowali się w spotkaniu z Francją. I choć nie są to Żabojady, to te kilka/kilkanaście punktów przewagi na koniec powinno być. Drugi mecz - Irlandia prezentuje wyższy poziom niż Szkoci, i choć z Włochami nie zachwycili, to nie powinni dać się zmiażdżyć faworytowi...

Do góry
#2042170 - 09/02/2008 22:12 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: osin]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Nie wgłębiam się ostatnio w rugby z powodu braku czasu, ale myślę, że Włosi mogą trochę postraszyć Anglików. U makaronów widać ciągły postęp w grze. Anglicy oczywiście są lepsi, ale czy aż na tyle, biorąc pod uwagę, że zagrają na wyjeździe bez pięciu podstawowych graczy a jeszcze niepewny jest występ kapitana Phila Vickery'ego.
Z typem wstrzymam się jeszcze do jutra, zobaczymy jak z kontuzjami, ale Włochy z handicapem +13,5 chyba są do zagrania

Do góry
#2042223 - 09/02/2008 22:29 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: Ghost]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Nie wiem kto tu jest taki "madry inaczej"- i pousowal moje posty ! wiec informuje jeszcze raz:
mecz Francuzow do obejrzenia na DSF o godz 17.oo

Do góry
#2043879 - 10/02/2008 02:52 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: gremlin]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
dzisiejsze wyniki:

Sat 9th Feb 08 14:00 Wales 30:15 Scotland Millennium Stadium
Sat 9th Feb 08 17:00 France 26:21 Stade de France

powiem szczerze, że w przerwie kiedy to wynik wskazował 19-6 dla
gospodarzy zacząłem się martwić o mój "bet", następnie Francja
zdobywała kolejne punkty a Irlandia stanęła i było 26-6, na
szczęście później, jak widać, dobra obrona oraz jeszcze lepszy
atak doprowadziły do akceptowalnego przeze mnie wyniku \:\)

jutro Włochy - Anglia i jak widzę, linia na gospodarzy wszędzie spada, +13 po kursie 2 jest na bet 365

pozdr,

Do góry
#2043974 - 10/02/2008 03:24 Re: Rugby - Puchar Sześciu Narodów 2008 [Re: magic321]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Za nami 2 mecze drugiej serii.
Walia zgodnie z oczekiwaniami pokonala Szkocje 30-15 i wydaje mi sie ze to najnizszy wymiar kary dla Szkotów. Liczenie na to ze Paterson sam wygra ten mecz zdobywajac pkt. tylko z rzutów karnych okazalo sie iluzja. Niemrawi i dziwnie ospali Szkoci w momencie gdy przegrywali juz 15 pkt dopiero pokazali ze potrafia zmusic do rozpaczliwj defensywy przeciwnika. Reasumujac zwyciezca niczym nie zachwycil a pokonany nie potrafil tego wykorzystac.
Francja-Irlandia 26-21
Tak jak sie spodziewalismy Iralndczycy postawili gospodarzom wysoko poprzeczke. Jednak poczatek spotkania to zdecydowana dominacja Francuzów grali szybko, zdecydowanie. nie do zatrzymania byl ich lewoskrzydlowy Vincent Clerc. Fantastyczna szybkosc tego zawodnika sprawiala ze z latwoscia mijal na kilkudziesieciu metrach obronców a na lini pkt. mial nad nimi olbrzymia przewage. Akcje z których przykladal byly dobrze rozegrane a podania idealne w tempo. Irlandczycy w drugiej polowie przegrywajc 20 pkt rzucili sie do odrabiania strat. Grali z olbrzymia determinacja metr po metrze zdobywajac pole. Pierwsze pkt z przylozenia dostali od arbitra i wtedy poczuli chyba "krew". Moim zdaniem mogli ten mecz wygrac ale najpierw Ronan O'Gara pomylil sie z podwyzszenia z miejsca z którego raczej nie pudluje a w samej kocówce meczu ok 5m przed linia koncowa bedac w doskonalej sytuacji zle podal do wychodzacego na czysta pozycje skrzydlowego.

Do góry
#2044241 - 10/02/2008 05:06 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: Baqu]
Master Flamaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2006
Postów: 7056
Skąd: Polska/UK
Originally Posted By: Baqu
dzisiejsze wyniki:

Sat 9th Feb 08 14:00 Wales 30:15 Scotland Millennium Stadium
Sat 9th Feb 08 17:00 France 26:21 Stade de France

powiem szczerze, że w przerwie kiedy to wynik wskazował 19-6 dla
gospodarzy zacząłem się martwić o mój "bet", następnie Francja
zdobywała kolejne punkty a Irlandia stanęła i było 26-6, na
szczęście później, jak widać, dobra obrona oraz jeszcze lepszy
atak doprowadziły do akceptowalnego przeze mnie wyniku \:\)

jutro Włochy - Anglia i jak widzę, linia na gospodarzy wszędzie spada, +13 po kursie 2 jest na bet 365

pozdr,


akceptowalnego? \:D

Zgadzam się co do jutrzejszego meczu, handi na Włochy jak najbardziej do grania.
W Anglii oczekiwania są duże, ale trzeba pamiętać, że drużyna jest w trakcie przebudowy
(pomimo dobrego wyniku na ostatnich MŚ), a Makarony grając u siebie będą się chcieli
pokazać z jak najlepszej strony. Włosi grają solidne rugby, bez fajerwerków, ale też chłopcami
do bicia (już) nie są.
Zapewne będzie ciekawy mecz, Anglicy powinni wygrać budując przewagę nie tyle przyłożeniami,
co punktami po kopach niezawodnego Wilkinsona. Handicapu 13 IMO raczej nie powinni przeskoczyć.

Do góry
#2044259 - 10/02/2008 05:10 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: Master Flamaster]
Master Flamaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2006
Postów: 7056
Skąd: Polska/UK
Popatrzyłem sobie do słownika i okazuje się, że taki wyraz jednak istnieje

Pierwsze słyszę. Akceptowalny

Baqu sorka

Do góry
#2047765 - 11/02/2008 02:02 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: Master Flamaster]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
W ostatnim meczu drugiej serii Wlosi doznali porazki na wlasnym terenie z Anglikami 19-23. Zadecydowal o tym przedewszystkim poczatek spotkania kiedy to Wyspiarze zdobyli dwa przylozenia w tym jedno po dziecinnym bledzie wloskiego obroncy. Wlosi jakos nie mieli pomyslu na stworzenie sytuacji pkt., wydaje mi sie ze ich nowy rozgrywajacy gral zbyt pasywnie dobrze ze chociaz dobrze wykonywal rzuty wolne. Jego oponent w druzynie przeciwnej SIR Wilkinson dwoil sie i troil. Celnie kopal asystowal przy obydwu przylozeniach, latal dziury w defensywie. Po przegranej pierwszej polowie 6-20 wlosi w drugiej czesci zaczeli odrabiac straty. Anglicy oddali inicjatywe( chyba mieli tylko ok.35% posiadania pilki) jakby byli przekonani o zwyciestwie i w zasadzie kontrolowali caly czas wynik. Dopiero pod koniec meczu gdy po bledzie obroncy Wlosi przylozyli ale juz do konca meczu nie mogli dojsc do pozycji pkt. Mecz w sumie nie najwyzszym poziomie . Duzo bledów technicznych u Wlochów, kazde dlugie podanie bylo nie w tempo i grozilo kontra ze srtony przeciwnika. Anglicy tradycyjnie nie zaistnieli w drugiej czesci.
Podsumowujac miniony weekend mozna powiedziec ze ze strony sportowj wypadl przecietnie. Swietny mecz Francja-Irlandia i niestety nieco slabszy poziom w pozostalych. Od strony zawartych zakladów bylo niezle tylko jeden zwrot na lini -15 Walijczyków pozostale weszly bez problemowo. Szczególnie dobrze ulozyl sie dzisiejszy mecz gdzie bylem pewien ze wlosi w drugiej polowie beda odrabiac straty i handi +20 po kursie 1.83 czy nizzsze linie ale bardzo wysokich kursach w Ladbrokes prosily sie o mocne zagranie.

Do góry
#2047802 - 11/02/2008 02:09 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: Master Flamaster]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Zgodnie z przewidywaniami Włosi stawili opór Angolom i mało tego nie wygrali. Co dalej z Anglikami? Komentator BBC napisał, że po tym meczu jest jeszcze więcej znaków zapytania niż po porażce z Walią. W następnej kolejce jadą do Francji, czyżby szykowały się baty?

Bardzo udana dla wszystkich jak widzę kolejka.

Do góry
#2072717 - 18/02/2008 04:07 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: Ghost]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Witam
Tym razem weekend bez emocji w wykonaniu druzyn narodowych. W zwiazku z tym przejrzalem oferty na klasyfikacje koncowa calego turnieju. Zainteresowal mnie zwlaszcza zaklad na ostatnie miejsce w klasyfikacji koncowej. Wg bukmacherów faworytem sa Wlosi. Kursy w granicy 1.5-1.6. Potem jest Szkocja ok. 2.5. Zasadnicze w tym kontekscie spotkanie rozegraja Wlosi u siebie z Szkotami. Jesli pokonali w zeszlym roku Szkotów na ich terenie to nie widze podstaw aby przypuszczac aby nie mogli dokonac tego teraz u na swoim boisku. Tym bardziej ze szkoci graja najslabiej chyba z wszystkich druzyn. Ten jeden win powinien wystarczyc Wlochom aby nie zajac ostatniej pozycji. Szkoci pozatym meczem jada do Irlandii gdzie raczej nie maja duzych szans i podejmuja u siebie Anglików. Wlasnie tu pojawia sie druga idea taka ze Szkoci dadza rade Angolom którzy nie zachwycaja w tych rozgrywkach. Przy ewentualnej wygranej Szkotów i porazce Anglików u siebie z Irlandia moze wyjsc tak ze to anglicy beda na ostatnim miejscu a tu kurs jest juz????? np. 34 w bet365. Wiem ze duzo tu zaleznosci ale biorac pod uwage forme jaka prezentuja w/w ekipy mysle ze wzystko jest mozliwe. Wiec chyba zainwestuje troche w zalad ze szkoci beda na oststnim miejscu a turstycznie zagram to samo na Anglików.

Do góry
#2092583 - 23/02/2008 19:08 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: Baqu]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Witam, dzis nastepna kolejka turnieju.
Walia - Wlochy
Z punktu bukmacherki najciekawszy chyba mdzis mecz. Walijczycy po niespodziewanym wyjazdowym zwyciestwie z Anglikami pokonali u siebie wyraznie Szkotów i licza ze nawiaza rywalizacje z Francuzami o gówna wygrana. Nie moga liczyc napewno ze w tym zamiarze pomoga Wlosi którzy jeszcze nie wygrali ale przegrywali roznica tylko 4 i 5 pkt. Interesujace ze Walijczycy nie wygrali juz 2 ostatnich spotkan z Wlochami w 6N. Najpierw byl 18-18 na Millennium Stadium a rok temu 23-20 dla Wlochów w Rzymie. Dzis Walia z 6 nowymi zawodnikami a w druzynie Wloch 3 wymuszone zmiany. Licze na wyrównany pojedynek i proponuje grac handi na gosci +8 w Ladbrokes-2.5 mocniej +13-1.9 i ewentualnie dokladke do combo +20-1.4
Irlandia - Szkocja
Gospodarze to powinni wygrac ale kurs 1.2 nie zacheca. Roszady w skladzie Szkotów sugeruja jakies wysokie handi na gospodarzy ale bylbym ostrozny z tego rodzaju sugestiami. Dodam jeszcze ze w 6N szkoci ostatnie zwyciestwo z Irlandia na wyjezdzie odniesli w 1998. Natomiast u siebie w 2001. Generalnie nie znalazlem nic ciekawego do zagrania w tym meczu. licze ze Irlandia szybko zdobedzie punkty i pjawi sie na livie linia +19 na szkocje która bylbym sklonny ewentualnie zagrac ale tylko powyzej kursu 1.7
Fancja-Anglia
Na koniec wieczorny deser. Odwieczni rywale znów maja sobie duzo do udowodnienia. Pierwsi chca zrewanzowac sie za porazke z Anglikami na wlasnym terenie w Pucharze Swiata a drudzy musza przekonac swoich kibiców ze niedawna porazka na wlasnym boisku z Waliato tylko przypadek. Liczylem tu na linie 12-15 i myslalem zeby spróbowac na handi na Anglikówn. Tymczasem bukmacherzy wystawili linie 6-6.5 . Nie wydaje mi sie zeby wyspiarze zblizyli sie do tej lini. Rzadni rewanzu francuzi mam nadzieje ze rozbija przeciwnika. powinni juz w pierwszej polowie osiagnac przewage a w drugiej jesli nawet ich coach wprowadzi zmienników to powinni utrzymac lub nawet powiekszyc przewage bo jak graja drugie polowy anglicy chyba wszyscy wiemy. Tak wiec wlasciwe wydaje sie zagranie -6 Francja kurs 1.8. Zagram tez First tryscorer V. Clerc kurs 9 . Ten szybki skrzydlowy wykonal 4 z 7 przylozen w dotychczasowych 2 meczach Francuzów i za kazdym razem byly to 1 przylozania. Dzis mysle ze francuzie tez beda chcieli wykorzystac szybkosc tego skrzydlowego aby uzyskac przewage od poczatku meczu. Francuz zdobywal punkty po kombinacyjnych podaniach co nie bylo przypadkiem a raczej efektem trenowania tych zagran wlasnie pod tego zawodnika.

Do góry
#2094731 - 24/02/2008 03:55 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: magic321]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Irlandczycy rozjechali Szkotow 34-13 i oczekiwania spelnione powiem w nadmiarze! ogladalem na DSF przewaga Irlandczykow nawet przez moment niebyla zagrozona - no to teraz Francja i bedzie ok. choc licze jeszcze na hp. Wlochow choc tego nie zagralem ( jeszcze brak zaufania)

Do góry
#2094787 - 24/02/2008 04:08 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: gremlin]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Originally Posted By: gremlin
Irlandczycy rozjechali Szkotow 34-13 i oczekiwania spelnione powiem w nadmiarze! ogladalem na DSF przewaga Irlandczykow nawet przez moment niebyla zagrozona - no to teraz Francja i bedzie ok. choc licze jeszcze na hp. Wlochow choc tego nie zagralem ( jeszcze brak zaufania)

Niestety Wlosi dzis rozczarowali.wynik 47-8 jest dla mnie ogromna niespodzianka. Mimo ze Wlosi przegrali pierwsz polowe to oni mieli wiecej szans pkt. wyjatkowy pech sprawil ze niezdobyli nastepnych 12 pkt. Natomiast druga odslona to miazga. Jedna powiedzma jaks tam szansa na przylozenie i wiecej nic. Walijczycy wiezdzali w szyki obronne wlochów jak rozpedzony pociag. Grali proste rugby ale skuteczne bez kominacji decydujac sie na indywidualne akcje. licze ze francja i zwlaszcza Clerc zniweluja moje straty.

Do góry
#2094825 - 24/02/2008 04:12 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: magic321]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
wlasnie ogladam skrot na DSF-ie a o 21.00 mecz Francji- oj bedzie sie dzialo

Do góry
#2095407 - 24/02/2008 06:41 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: gremlin]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
oj dzialo sie Francuzi zawiedli na calej lini- tylko jedno przylozenie - a fe

Do góry
#2095785 - 24/02/2008 16:41 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: gremlin]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Niezbyt udany weekend tym razem . Czary goryczy dopelnili Francuzi którzy nie potrafili przejsc doskonale zorganizowanej lini obrony Anglików. gospodarze od poczatku próbowali wstrzeliwujac pilke na polowe boiska uruchomic Clercka ale zdaje sie ze Anglicy znakomicie taktycznie byli na to przygotowani. Zderymowani tym Francuzi nie potrafili zawiazac jakies akcji dajacej realna szanse na przylozenie. O dziwo w drugiej polowie kiedy myslalem ze Anglicy siada okzalo sie ze zdecydowanie podwyzszyli prowadzenie. Znów znakomicie zagral Sir Wilkinson. Wykonywal karne, podwyzszenia prawie zdobyl pkt. z karnego wykonywanego z wlasnej polowy w dodatku swietnie kierowal linia obronna asekurujac innych graczy a czest tez szarza powstrzymywal przeciwików.

Do góry
#2141459 - 08/03/2008 19:06 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: magic321]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
1 (2) Wales 3 3 0 0 103 42 61 6
2 (3) Ireland 3 2 0 1 71 50 21 4
3 (1) France 3 2 0 1 66 51 15 4
4 (4) England 3 2 0 1 66 58 8 4
5 (5) Italy 3 0 0 3 38 86 -48 0
6 (6) Scotland 3 0 0 3 34 91 -57 0

Witam, dzisiaj 2 bardzo fajne meczyki w 6 nations cup. Chodzi mi o pojedynki wyspiarskie Irlandia - Walia oraz Szkocja - Anglia

Ja jednak skupie się na pojedynku który zacznie się o Irlandia - Wales. Kurs na gosci jest naprawdę fajny 2.60 w Sportingbecie, a Walijczycy naprawdę prezentują się wyśmienicie, poknali faworyzowanych Anglików i to w Londynie a ostatnio rozbili w pył Włochów. Co prawda chyba od osmiu lat nie wygrali w Irlandii, ale teraz naprawdę mają duże szanse. Do skłądu wraca świetny gracz Gavin Henson do tego w Dublinie bardzo chce wygrać trener Walijczyków Warrem Gatland, który ma na pieńku z federacją Irlandii

Irlandia - Walia 2 kurs 2.60 5/10

Do góry
#2141475 - 08/03/2008 19:18 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: drfocus]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
A i jeszcze króciutko co do meczu Szkocja - Anglia. Buczki wystawiły linie 9 na ten mecz. Myśle że Johnny Wilkinson i spólka bez problemu uporają się ze Szkotami, którzy prezentują się blado. Wilkinson bije kolejne rekordy i dzisiaj takżę można liczyć na kilkanaście punktów w jego wykonaniu

Do góry
#2144524 - 09/03/2008 15:30 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: drfocus]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
no to angole dali wczoraj ciala, dzis mamy hp na wlochow 20.5 i nie wiem jak to ugrysc ostatnio francuzi nie zachwycili wiec moze sie skusze co wy na to?

Do góry
#2144564 - 09/03/2008 17:09 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: gremlin]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Wczoraj w szkocji strasznie padalo nawet Sir Wilkinson nie mógl sie odnalezc w tych warunkch. Ja tez mysle o graniu handi na Wlochów. Francuzi po zdobyciu przewagi dokonaja zmian przed nimi mecz o wszystko z Walia. Oststnia wysoka przegrana Wlochów z Walia to jednak przegrana z aktyualnie najlepsza druzyna w tym turnieju. Gremlin teraz to co masz na Wlochów +20.5 mysle ze juz na jego poczatku bedziesz mógl zlapac ten sam kurs ale z handi ok 30.5. Jesli tak bedzie to ta linie zagram grubo.

Do góry
#2163967 - 15/03/2008 18:54 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: magic321]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Witam, dzisiaj ostatnia kolejka i moim zdaniem perełka.

Anglia - Irlandia 2 kurs 3.00 Stawka 7/10!!!!

Czemu tak ostro?? A to dlatego, że w pierwszym składzie na próżno szukać sir Wilkinsona, który po słabym występie w Szkocji zasiądzie dzisiaj na lawce. Co pokazały poprzednie mecz to widać że ekipy z wysp gryzą trawe aby pokonać Anglie i udało się to zarówno Szkocji jak i Walii i to na ich terenie. Można powiedzieć, że Irlandzczycy przegrali puchar o centymetry kiedy to w zeszłym tygodniu przy wyniku 12-11 dla Walli decydowały powtórki i kamery czy było przyłożenie dla Irlandii - niestety nie było i to podcieło skrzydła i Walia wygrała. Anglia bardzo słaba a bez Wilkinsona hmmm. To jest ikona w śrud kibiców rugby w Anglii. Kurs na to spotkanie 3.00 moim zdaniem value.

Druga potyczka która mnie ciekawi to Walia - Francja. Walijczycy praktycznie już zą zwycięzcami i bo żeby to Francja cieszyła sie z pucharu 6 narodów musi wygrać 19 pkt. a to wydaje mi się mało realne. Walia walczy natomaist o Grand Slam i po wypowiedziach widać, że są bardzo zmotywowani. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz i wydaje mi się, że jeśli Francja nie uzyska do przerwy przewagi 8-10 pkt. to sobie już odpuści. Bardzo dobry mecz do stawiania na zywo

Moje typy:
Anglia - Irlandia 2 kurs 3.00 Sportiingbet 7/10!!!
Walia - Francja 1 kurs 1.73 Sportingbet 7/10 \:\)

C+ i jazda

Do góry
#2164098 - 15/03/2008 20:01 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: drfocus]
mgrblokers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2006
Postów: 9143
drcocus mam nadzieję, że na pierwszym typie się przejedziesz....
Może nie ma racjonalnych przesłanek na granie angoli...ale jestem w stanie im zaufać ze względu na przełamanie ich marnej formy...Troszke licze też na to, że grają u siebie, ale Walii jakoś to nie przeszkodziło...
W sumie trochę załuje że ruszyłem ten mecz, ale może w końcu zagrają jak należy i jak się od nich oczekuje
P.S- Wiesz może czy na necie można obejrzeć ten mecz??Aha mógłbys wysłać PW za ile zagrałeś przeciw Anglii i czy w jakiejs kombinacj czy może singiel?

Do góry
#2165276 - 16/03/2008 00:26 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: mgrblokers]
cybi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/05/2006
Postów: 18687
Skąd: Trentino/Val di Sole
Originally Posted By: mgrblokers
drcocus mam nadzieję, że na pierwszym typie się przejedziesz....
Może nie ma racjonalnych przesłanek na granie angoli...ale jestem w stanie im zaufać ze względu na przełamanie ich marnej formy...Troszke licze też na to, że grają u siebie, ale Walii jakoś to nie przeszkodziło...
W sumie trochę załuje że ruszyłem ten mecz, ale może w końcu zagrają jak należy i jak się od nich oczekuje
P.S- Wiesz może czy na necie można obejrzeć ten mecz??Aha mógłbys wysłać PW za ile zagrałeś przeciw Anglii i czy w jakiejs kombinacj czy może singiel?
niestety ja sie przejechalem zagralem handi +7,5 na irlandie poczatek meczu doskonaly prowadzenie 10-0 ale pozniej lipa \:\( ahhhhhhh

Do góry
#2165296 - 16/03/2008 00:30 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: cybi]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
no właśnie widze, to co zrobili Irlandczycy to jest masakra, też umoczyłem troszke kasy \:\(

Do góry
#2165513 - 16/03/2008 01:02 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: drfocus]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Tak slabo grajacych Irlandczyków juz dawno nie widzialem. dzis chyba maja jakies swieto narodowe moze za wczesnie zaczeli swietowac? Trudno ostatni mecz przed nami. Mysle ze Walijczycy przedewszystkim fizycznie zdominuja Francuzów. Ponadto raczej deszczowa pogodai pewnie ciezkie boisko faworyzuje atletycznie grajacych gospodarzy. Licze na zdecydow3ane i pewne zwyciestwo Walijczyków i dlatego -10 kurs 2.75 i turystycznie under 42.5 kurs 1.83

Do góry
#2168427 - 16/03/2008 21:37 Re: RUGBY - SIX NATIONS [Re: magic321]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
No niestety Irlandczycy zagrali masakre, ale ja tutaj chciałem pochwalić Wlijczyków, którzy zasłużenie wygrali puchar i pokonując w pieknym stylu Francuzów zdobyli także grand slam.
Jeszcze raz brawa dla wspaniałej gry Walijczyków

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, wHiTe_StAr, igea23, VVega, burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111), 3262 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584646 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07