Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#1803771 - 24/11/2007 07:31 Re: ME w Futsalu - Portugalia 2007 [Re: Vit a]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Vit_a rozliczy Ci jako under. W regulaminowym czasie padł wynik 2-2. Nastepnie rozegrano karne, dogrywki nie było.

Tak na marginesie ten komentator z Eurosportu doprowadza mnie do szewskiej pasji. Widac, ze nie ma pojecia o grze, jej przebiegu, smaczkach a czesto nawet o samych zasadach. Te ciegłe porównania do beachsoccera ( o którym swoja droga też prawie nic nie wie) z którym futsal ma mniej wiecej tyle wspolnego co koszykówka z siatkówka. Niby i tu i tu sie gra piłka, ehhh brak słow do tego pana... .

Do góry
Bonus: Unibet
#1803851 - 24/11/2007 08:11 Re: ME w Futsalu - Portugalia 2007 [Re: Vit a]
Vit a Offline
addict

Meldunek: 24/10/2007
Postów: 551
Originally Posted By: Vit a
piostar zgadzam sie ze faworyt jeden ale trzeba wziasc pod uwage ze wlosi moga awansowac po dogrywce a wtedy typ na spotkanie 60 min. nic nam nie daje. wolalbym tylko narazie bida z ofera znalesc gdzies na awans kurs nawet 1.6

Hiszpania - portugalia hmmm niby hiszpania ale za to wydaje mi sie ze portugalczycy graja na wiekszym luzie.grali bynajmniej do tej pory.Wlasna hala moze byc dzis jednak minusem bo moga za bardzo chciec a jak sie bardzo chce to wiadomo co wychodzi. Nie wiem czy nie lepiej zagrac w tym spotakniu under 5.5 bo mysle ze mimo min 20 strzalow na bramke jednej i drugiej druzyny wynik koncowy nie powinien przekroczyc 5 bramek.

Typy:Hiszpania - Portugalia under 5.5 kurs:1.8
Wlochy - Rosja typ 1 kurs:1.90


tak dokladnie under oraz +0.5 na Portugalie tez weszlo jak wynik bez dogrywki.

Do góry
#1803865 - 24/11/2007 08:22 Re: ME w Futsalu - Portugalia 2007 [Re: Vit a]
Vit a Offline
addict

Meldunek: 24/10/2007
Postów: 551
retoox wiec jakie tak pomeczowe sugestie co do finalu???

Wlochy - Hiszpania hmmm

Hiszpanie rzutem na tasme sa w finale. Gdyby portugalia przy prowadzeniue 2:0 i 6 minutach dokonca spotkania umiala przetrwac jedna dwie akcje hiszpanow wiecej i szybkim strzalem trafic do pustej bramki byłoby po hiszpanach.Jednak manewr zejscia bramkarza w tym spotkaniu odniosl swietny skutek( pamietam srodowe spotkanie Rosjan gdzie po zejsciu bramkarza ostatni traci wciagu sekundy pilke i gol dla hiszpani:P) Tak naprawde to ostatnie 10 minut zasluguja na prawdziwe uznanie dla hiszpanow,gdyz przez 30 minut grali bezbarwnie zreszta podobnie i portugalia.dopiero gdy widmo porazki zaswitalo w oczy hiszpanow pokazali swietny futsal. A portugali pozostanie walka o 3 miejsce \:\)
Wlosi wygrali co prawda z Rosja lecz druga polowa to troszke taki zakwas druzyny wloskiej.Gdyby uznano bramke rosjan(pilka odbija sie od poprzeczki i pada w linie na linie dotyka lini nie dotyka - jeden pies wie :P) mecz zrobilby sie ciekawszy.Rosjanie mieli sporo sytuacji w drugiej polowie jednak nie umielki ich wykorzystac na dodatek stracili druga bramke co juz przekreslilo ich szanse.
Reasumujac spotkanie ciezkie do typowanie wynik kazdy mozliwy,Nie zdziwi mnie wygrana Hiszpanów ale rownież triumph Włochow. Oby tylko byly bramki \:\)

Do góry
#1804819 - 24/11/2007 22:58 Re: ME w Futsalu - Portugalia 2007 [Re: Vit a]
M4CI3K Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 1889
Skąd: EOP
Przy czytaniu mojej analizy puść sobie tą piosenkę Nelly Furtado Feat. Timbaland - Promiscuous girl (Axwell Remix) bo tak to cała analiza się sypie ;\)

Włochy v Hiszpania

Już jutro czekają nas wielkie emocje w spotkaniu finałowym. Dzisiaj pewnie popije i jutro nie będę myślał logicznie dlatego naskrobie coś już teraz. Gdy zobaczyłem kursy (1 - 2.60 X - 4.25 2 - 2.00) na to spotkanie trochę się zdziwiłem. Ja rozumiem że Hiszpanie maja najmocniejszą ligę, najlepszych piłkarzy itd. Ale Włosi grają według mnie bardzo dobrze na tym turnieju. Twierdzę nawet że ktoś kto wymyślił wszystkim nam znane Cattenaccio miał na myśli właśnie reprezentację futsalową Włoch ;\) Grają oni bardzo konsekwentnie w obronie i przez to stwarzają sobie dobre okazje do kontr kiedy przeciwnik jest już sfrustrowany biciem głową w mur. Jedyną bramką jaką stracili na tym turnieju była bramka strzelona przez drużynę Rumunii, tyle że przed stratą tej bramki strzelili przeciwnikowi 3, a po stracie 4 kolejne…ciekawe, prawda? (ściągnąłem to od Gazety Wyborczej). Hiszpanie zaimponowali mi w końcówce meczu półfinałowego, ale po za tym nie grają nic specjalnego. Już w meczu z Serbią zauważyłem że mają problemy z solidną obroną, a Portugalia pierwszą bramkę strzeliła po dobrej kontrze. Podsumowując w meczu tym zagram singla na Włochów, jakiś dodatni handi na nich i under 5,5.

Włochy, żebym w niedzielę wieczór miał na jakiegoś klinika


Do góry
#1807416 - 25/11/2007 20:29 Re: ME w Futsalu - Portugalia 2007 [Re: M4CI3K]
Vit a Offline
addict

Meldunek: 24/10/2007
Postów: 551
Jak spokrzalem na ofert bet365 i zobaczylem kurs na wlochow +0.5 1.68 to sie posmialem troche bo wqidze rozbieznosci miedzy bukmacherami sa ogromne. Na dzis decyduje sie na dwa typy owych dwoch spotkan. Mianowicie
under 4.5 Portugalia - Rosja kurs:1.90
under 4.5 Wlochy - Hiszpania kurs: 1.76

Tak mysle ze nawet w spotkania o trzecie miejsce bramek nie bedzie dużo.To juz nie ten futsal gdzie wyniki byly na poziomie hokejowym.Dzis koncza sie prawie jak spotkania pilkarskei na zielonej trawce.

http://www.typowy.blogspot.com

Do góry
#1807500 - 25/11/2007 20:53 Re: ME w Futsalu - Portugalia 2007 [Re: Vit a]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Vit_a - bramek owszem pada troszke mniej, ale to było do przewidzenia. Nie mniej jednak srednia bramek tych z futsalu jest jeszcze daleka od tego co mozesz zobaczyc na trawiastych boiskach:
Taki przykładzik, srednia bramek na mecz w najsilneijszych ligach Europy z tego sezonu:
Rosja - 6,44
Włochy - 6,49
Hiszpania - 6,6
Portugalia - 7,04

Poziom miedzy najlepszymi jednak z roku na rok jest coraz równiejszy a dzisiejsze mecze sa o duza stawke, wiec spotkania zapowaiadja sie na typowo underowe. Moim zdaneim jednak linia 4.5 i to po kursie ponizej 1.80 w tej dyscyplinie jest mało kiedy opłacalna.

Co do dzisiejszych meczy to sprawa zwyciestwa i brazowego medalu jest dla mnie sprawa otwarta. Szansa w obu meczach oceniam mniej wiecej jako 50 na 50. Jesli cos zagram to tylko Włochów za niewielka stawke wszak finały rządza sie swoimi specyficznymi prawami i nie zawsze wygrywa ten który prezentuje sie lepiej na przestrzeni całej imprezy.

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Irek, Lukasz111, VVega, poozon), 3099 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584641 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07