Strona 5 z 25 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 24 25 >
Opcje tematu
#1669898 - 12/10/2007 06:38 Re: NHL 07/08 [Re: nivet]
Patrolinho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/07/2006
Postów: 2745
Dzisiaj zaproponuję coś, ale w formie małego komentarza nie analizy ;\) Gospodarze na 2 miejscu ;\)

Atlanta at Buffalo
Obie ekipy cieniują, ale wierzę w to, że Buffalo to Buffalo i w końcu się przebudzą bo potencjał mają spory ... Poza tym Atlanta raczej w niepełnym składzie ... Kilku zawodników lekko poobijanych w meczu z Ottawą \:\) jak już ktoś wspomniał ... A więc win Buffalo


NY Islanders at Toronto
Wyspiarze dużo strzelają, ale są mało skuteczni ... Toronto za to twardo w obronie lecz lubią sobie postrzelać jak i dużo tracić. Liczę na dobry występ Di Pietro ... Mój typ Remis


Carolina at Ottawa
Carolina widać, że świetnie przygotowana do sezonu ... Grają ostro i nieustępliwie ... Jednak na rozpędzoną Ottawę to chyba jednak za mało ... Wierzę w to, że senatorzy u siebie czują się najlepiej i to udowodnią ... Poza tym co roku jest jakaś drużyna która próbuje śrubować jakiś rekord ... W poprzednim sezonie Buffalo więc może teraz Ottawa ? Zobaczymy ... Mój typ Ottawa


New Jersey at Florida
Grali już ostatnio i NJ spuściło łomot panterom ... Jak będzie dzisiaj ? Kierując się zasadami NHL'a stawiam dzisiaj na gospodarzy ... Poza tym poprzedni mecz to przewaga panter jednak słaba skuteczność spowodowała porażkę ... Mój typ Florida


Phoenix at Nashville
Podrażnione Nashville na własnym lodowisku z przeciętniakiem ? Hmmm ... czuję tutaj prawdziwą ucztę dla kibiców predatorów .. . Może pogromu nie będzie, ale magia własnej tafli w meczach Nashville działa wyjątkowo mocno ... Mój typ Nashville

Do góry
Bonus: Unibet
#1669947 - 12/10/2007 06:49 Re: NHL 07/08 [Re: Patrolinho]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
ja bym radzil uwazac na Floryde...o ile sa ekipy, ktore wyraznie nie trafily z forma (specjalnie?), o tyle u Panter z forma jest wszystko ok, tylko brakuje skutecznosci, ale moim zdaniem to kwestia czasu i oni jeszcze sporo krwi napsuja w tym sezonie. Dzis bardzo dobry kurs i z checia ich sprobuja z Diablami, ktorzy forma nie grzesza. Toronto po batach z Carolina dzis powinno sie odegrac na wyspiarzach, ktorzy graja nadspodziewanie dobrze na poczatku sezonu. Slowko o Ottawie, moze to przedwczesne prognozy, ale osobiscie uwazam, ze ich forma jak na etap rozgrywek jest zdecydowanie za wysoka i zeby pozniej nie bylo zgrzytania zebow jak odpadna w I rundzie PO.

Pozdrawiam.

Do góry
#1670838 - 12/10/2007 19:20 Re: NHL 07/08 [Re: polskignom]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Los Angeles-Boston
Królowie jeszcze nie wygrali na "ojczystej ziemi", bo oprócz wygranego meczu otwierającego obecny sezon zanotowali 3 porażki pod rząd, strzelając 9 i tracąc 19 bramek. Boston w ocenie wielu obserwatorów gra "padlinę", ale ta ocena jest chyba przesadzona. Obserwując mecz z Anaheim, nie mam do końca wyrobionego zdania. Na pewno grają pasywnie i zachowawczo, bardziej licząc na jakiś szybki kontratak, niż własną inwencję twórczą przy konstruowaniu ataków. W Anaheim zaskoczyli takim właśnie kontratakiem gospodarzy na początku meczu i ile zdrowia kosztowało Kaczki, aby ten mecz wygrać wiedzą Ci co spotkanie obejrzeli. Takie mecze nie dają absolutnie nic, bo ani o Kaczkach, ani o Bostonie nic specjalnie ważnego nie można powiedzieć. Boston w 3 meczach strzelił 5, a stracił 7 goli. Jeśli zagra dzisiaj podobnie jak w Anaheim, to Under bardzo możliwy i zwycięstwo Kings, ale wraz z OT+SH.
Typ: Under 5.5 i 1(OT+SH)

NYRangers-Washington
Rangersi mają za sobą 2 wyjazdowe, ciężkie, przegrane mecze z Ottawą 0:2 i NYIslanders 1:2. Oddali w tych meczach 72 strzały, a krążek tylko raz zatrzepotał w siatce.(można się załamać, albo wkur.....) W odmiennych nastrojach do tego meczu przystąpią Capitals: 3 zwycięstwa, 7 strzelonych i tylko 2 stracone bramki. Pokonana Carolina, NYIslanders oraz najsłabsza obecnie Atlanta.
Typ:Under 5.5 oraz I stopień progresji na zwycięstwo NYR

Do góry
#1672302 - 13/10/2007 01:16 Re: NHL 07/08 [Re: Patrolinho]
Patrolinho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/07/2006
Postów: 2745
Originally Posted By: Patrolinho
Dzisiaj zaproponuję coś, ale w formie małego komentarza nie analizy ;\) Gospodarze na 2 miejscu ;\)

Atlanta at Buffalo
A więc win Buffalo
NY Islanders at Toronto
Mój typ Remis \:o
Carolina at Ottawa
Mój typ Ottawa \:o
New Jersey at Florida
Mój typ Florida
Phoenix at Nashville
Mój typ Nashville \:o


Jak na razie 2 - 3

Do góry
#1672583 - 13/10/2007 01:58 Re: NHL 07/08 [Re: Patrolinho]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Gratuluję Ci kolego trafnych typów, ale po co wklejasz nam to do tematu. Przecież o ile Twój pierwotny post wniósł wiele, to ten ostatni nic co mogłoby nam w czymkolwiek pomóc. Życzę nadal samych trafionych wydarzeń i wielu opinii,sugestii co do nadchodzących meczy. Pozdrawiam gorąco.

Do góry
#1672816 - 13/10/2007 02:37 Re: NHL 07/08 [Re: lemex]
gobel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/10/2005
Postów: 3666
Skąd: Katowice
Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks / 1 / 1.55 /

Skrzydla wreszcie chwycily wiatr w zagle i maja na koncie 2 wygrane z rzedu u siebie z Edmonton i Calgary, dzis do jaksini lwa przyjezdza narazie slabo spisujace sie Chicago, ktore ma na koncie jedno zwyciestwo po dogrywce z.... Detroit. Atut wlasnego lodowiska, wzrastajaca forma i chec rewanzu powinni dac Red Wings kolejne punkty.


New York Rangers - Washington Capitals / 1 / 1.85 /

Gospodarze narazie zawodza wygrywajac tylko jeden mecz z Florida. Po 2 porazkach na wyjazdach powrot do wlasnej hali powinien zadzialac motywujaco poza tym z takim skladem trzeba zaczac wygrywac. Nie bedzie to jednak latwe, Capitals kapitalnie zaczeli sezon i maja na koncie 3 wygrane. Jednak ja wierze w gospodarzy i na przelamanie serii obyd

Do góry
#1672862 - 13/10/2007 02:49 Re: NHL 07/08 [Re: nivet]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Originally Posted By: nivet

2 poziom progresji na W Atl @ 3.80 1j -1
2 poziom progresji na L Carolina @ 1.97 2j -2
2 poziom progresji na W NJ @ 2.70 2j -2
1 poziom progresji na L NYI @ 1.95 1j +0.95
Noc:-4.05
Ogółem:+8.97


Na dziś:

2 poziom progresji na L STL @ 2.30 2j CB

Nutki graja dziś przeciwko Colorado, mysle ze po ostatnim sukcesie z Preds dzis jednak beda zmuszeni uznac wyższość Lawiny albo za pare dni Jastrzębi juz w meczu wyjazdowym.

1 poziom progresji na L WSH @ 1.88 2j CB

@Rangers,@Sabres,Islanders oraz Pens to kolejni rywale niepokonanej jak dotąd druzyny ze stolicy...
W meczach z w/w rywalami mocno bede polował na ich przegrana dzis zaczynajac juz od 2 jednostek

1 poziom progresji na L Boston @ 2.15 2j Bwin

Wyjazdy do LA i San Jose to doskonałe wręcz okazje do upolowania niedźwiadków i podobnie jak w przypadku Capitals to i tą progresje zaczne od nieco wyższej stawki \:\)



Pozdro

Do góry
#1673689 - 13/10/2007 04:49 Re: NHL 07/08 [Re: nivet]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Wczorajsze moje typy pozostawie bez komentarza

dzisiaj postanowilem zaczac kilkaprogresji amianowicie

DETROIT -L czerwone skrzydelke wygraly 3 z 4
spotkan , w najblizszych 5 meczach spotka sie w domu ( dzisiaj ) CHICAGO i potem seria 4 wyjazdow do LA,ANA,SJ,PHO i nie sadze zeby wygrali kolejne 5 spotkan z zrzedu.Chociaz moge sie mylic i niedocanieac DET. zagram tylko 5 stopni .

VAN -over 5,5 najblizsze 5 spotkan canuks to @EDM,EDM,SJ,LA,@CBJ.Tu takze 5 stopni progresji sadze ze zakoncze ja w 3 podejsciach.

DAL- Over 5,5, Gwiazdy duzo stzrelaja i takzenieco traca w najblizszych 5 spotkaniach zagraja CAL,@CHI,@CLB,ANA,@LA .Pojedynki DAL-CAL opfituja w duza ilosc bramek i mysle ze juz dzisiaj powinnismy zobaczyc 6 goli a moze i wiecej...

NA ile te przypuszczenia okaza sie trafne ..... zobaczymy rano \:\)

Do góry
#1674088 - 13/10/2007 06:16 Re: NHL 07/08 [Re: raiders_]
b3str Offline
member

Meldunek: 20/09/2007
Postów: 155
Skąd: Polska
Dallas Stars-Calgary Flames
13-10-2007 02:30 (CET)
Typ:Dallas Stars
Kurs:2,10

Dallas powoli coraz bardziej zaznacza swoją bardzo dobrą postawę w obecnym sezonie.Przypadkowe 1:5 z Nashville nazwał bym błędem w sztuce.Po cichu licze że Mike Modano wkońcu wpisze się na liste strzelców.Warto podkreślić iż M.Turco zanotował już kilka świetnych występów przeciwko ekipie Calgary Flames.Póki co Dallas Stars są jedną z najlepiej grających ofensywnie drużyn w całej lidze.Drużyna jest doświadczona, nie raz już sobie radzili z Calgary które myśle że nie trafiło z formą na początek sezonu.Dallas w moim uznaniu jest tu bardzso dobrym wyborem, nie dość że grają na własnej tafli to jeszcze ich potencjał w ofensywie stanowczo przerasta ten co posiada Calgary.Jeden z napastników Stars- J.Lehtinen w ostatnim sezonie udowodnił że zna sposób na pokonanie bramkarza Calgary Flames-trafił on bowiem cztery razy przeciwko Flames w poprzednim sezonie.Flames na trzy mecze-trzy przegrało.Nie dali rade czerwonym skrzydłom, ekipie na czele z Robertem Luongo oraz Philadephią.Dallas potwierdziło formę w Los Angeles gdzie dwa dni temu "odbili" korone tutejszych króli wygrywając 5:1.Warto wspomnieć że do drużyny Stars powraca Mike Ribeiro-świetny ataker któy niewątpliwie wzmocni siłe rażenia gwiazd z Dallas.Bardzo dobry kurs na gości, spróbuje HW.


St. Louis Blues-Colorado Avalanche
13-10-2007 02:30 (CET)
Typ:St. Louis Blues
Kurs:2,60

Jako drugi typ na dzisiejszą noc wybrałem Blues.Drużyna Colorado wyraźnie ma z nimi problem od przeszło roku gdy to 29 i 30 grudnia w dwóch kolejnych meczach St. Louis odnosiło zwycięstwa(2:0 i 4:2).Blues liczą na kolejny dobry mecz w wykonaniu weterana lodowisk NHL, znakomitego i doświadczonego hokeiste-Paul`a Kariy`e który "ni to ni zowąd" powrócił do swojej optymalnej formy.Kariya świetnie dogrywa partnerom, W tym sezonie w trzech meczach zanotował 5 asyst i jest niewątpliwie w pierwszej trójce najlepiej podających skaterów.Blues oprócz tego świetnego kanadyjczyka mają wielu zawodników prezentujących podobny poziom, a co za tym idzie?Są drużyną bardzo dobrze ustawioną i świetne rozumiejącą się.Potwierdzeniem tego zdania dla przykładu niech bedzie wyjazdowe 4:1 z przejawień startu sezonu-Nashville Predators.Blues pokazali że nie są żadnymi chłopaczkami do bicia.Dzisiaj dla St. Louis tak jakby test bowiem spotkanie z Avalanache będzie egzaminem który ma dowieść na jakim poziomie drużyna tak naprawde gra.Colorado będzie liczyło na Stasny`ego oraz doświadczonego Joe Sakic`a który goni jak może Gretzky`ego w klasyfikacji najlepiej punktującyh ever.W meczu przeciwko SJS Sakic zanotował asyste i dzięki temu przesunął się na siódme miejsce w tym magicznym rankingu.Av`s nie grzeszyli zdobyczami bramkowymi gdy na bramce Blues stał Legace, który najprawdopobniej dzisiaj kolejny raz stanie przed potwierdzeniem swojej pełnej gotowości i wybronieniu kilku strzałów Av`s.Podkreślam że Blues nie gra rewelacyjnie w przewadze, ale i Colorado również daleko nie odbiega od St. Louis w klasyfikacji wykorzystywania gry w przewadze.Blues zaś są w pierwszej piątce "penalty killing", co oznacza jedynie że nie straszna im gra "5on4".Spróbuje Blues, ponieważ jakoś nie widze w roli faworyta Colorado Avalanche.Mój call to HW St.Louis Blues.

Kursy-Expekt.


Edited by lupus (13/10/2007 16:31)

Do góry
#1674127 - 13/10/2007 06:33 Re: NHL 07/08 [Re: raiders_]
Patrolinho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/07/2006
Postów: 2745
Gospodarze na drugim miejscu ... Zaczynamy ...

Washington at NY Rangers
Rangersi po 2 porażkach na wyjazdach wracają na własne "śmieci" ... Tutaj mają coś do udowodnienia kibicom ... Chociaż Washington gra świetnie to 3 zwycięstwa z rzędu to moim zdaniem zbyt wiele ... Biorąc jeszcze pod uwagę H2H z ostatnich lat to Washington wydaje się byc dobrym rywalem na przełamanie, ale jak będzie to zobaczymy ...
Mój typ NY Rangers


Chicago at Detroit
Grali kilka dni temu i to Chicago zwyciężyło ... Kierując się nadal zasadami panującymi w NHL'u stanowczo stawiam na gospodarzy, czyli Detroit ... Ostatnie lata to dominacja Detroit na własnym terenie w meczach z Chicago i dzisiaj też na to liczę ... Jednak obawiam się trochę, że Hasek może nie zagrać \:p
Mój typ Detroit


Calgary at Dallas
3 mecze 3 porażki to bilans Calgary ... aż trudno w to uwierzyć, ale płomienie na razie coś niemrawo ... Jak wiadomo to drużyna własnego lodowiska chociaż zastanawiam się czy nadal tak będzie ... Czy dzisiaj się przełamią ? Moim zdaniem nie z gwiazdami ...
Mój typ Dallas


Vancouver at Edmonton
Luongo w ostatnim meczu z Philadelphią spisał się fatalnie i już po niecałych 20 minutach opuścił taflę ... Czy dostanie od trenera szansę na zrehabilitowanie się ? Moim zdaniem tak i na pewno będzie chciał udowodnić, że była to tylko niedyspozycja dnia ;\) Tak więc myślę, że o obronę nie mamy się co martwić ... Jeśli wspomogą go dzisiaj koledzy z napadu to typ wchodzi jak najbardziej ;\)
Mój typ Vancouver

Do góry
#1675084 - 13/10/2007 20:35 Re: NHL 07/08 [Re: Patrolinho]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
San Jose - Boston
To 5 wyjazdowy mecz Bostonu i zarazem ostatni z drużynami z tej Dywizji. Bostończycy wygrali można powiedzieć z drużynami, które zwyczajowo okupują dolne części tabeli(3:1 z Phoenix i 8:6 z LA). Z ekipami z Dallas 1:4 i Anaheim 1:2(aczkolwiek szczęśliwie dla Kaczek) jednak przegrali. Dzisiejszego rywala zaliczyłbym do grona tych z "górnych poziomów" i nie powiem, ze będzie łatwo, ale jednak Rekiny powinny sobie poradzić. Wczorajszy festiwal Bostonu robi wrażenie, ale czy goolie Sharks to jakiś tam "chłopek-roztropek"? Nie. Jest jedno "ale", które zawsze mi przeszkadza w podejmowaniu zdecydowanych decyzji, otóż San Jose wraca do domu po 4 meczach wyjazdowych i często takie ekipy przegrywają mecz u siebie.
Typ:1

Do góry
#1675102 - 13/10/2007 20:38 Re: NHL 07/08 [Re: Patrolinho]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
niedziela 14 października:



Zapraszam do dyskusji

Do góry
#1676512 - 14/10/2007 01:38 Re: NHL 07/08 [Re: nivet]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Originally Posted By: nivet

2 poziom progresji na L STL @ 2.30 2j -2
1 poziom progresji na L WSH @ 1.88 2j +1.76
1 poziom progresji na L Boston @ 2.15 2j -2

Nocka: -2.24
Ogółem: +6.73j



Dzisiejsza kolejka obfiutje w wiele ciekawych pojedynków, ale zanim przejde do "swieżych" typów musze najpierw wygrzebać te "smięrdzące"

A smierdzą mi szczegolnie brzydko dwa mecze w ktorych jestem zmuszony zagrac jednoczesnie dwa typy:

Atlanta-New Jersey :

Niu Dżerzi jest w trakcie swojej serii wyjazdowej.Dotychczas odniesli 1 zwyciestwo i poniesli 3 porażki. Drozdy w swojej 4 meczach nie zdobyli nawet punktu. Na obie druzyny mam rozpoczniete progresje wiec nie wypada nic innego jak tylko je kontynuować

3 poziom progresji na W Atl @ 2.7 1.5j Bwin
3 poziom progresji na W NJ @ 2.35 3j Exp

Montreal-Carolina

Huragany na razie bilans 3w-1l-1l(ot). Kanadyjczycy 2 razy wygrali(1 po OT) i raz przegrali (ot). Tak jak w przypadku Diabłow i Atlanty tak i tu mam progresje z którymi trzeba jechać dalej:

3 poziom progresji na L Car @ 2.46 3j Bf
4 poziom progresji na L Mtl @ 2.55 5j Bwin

San Jose Sharks - Boston Bruins

Niedźwiadki postrzelały sobie w LA. Dzis przyjdzie im sie zmierzyc z Rekinami ktore sa duzo silniejsze w defensywie niż Królowie.

2 poziom progresji na L Bos @ 1.70 4j Bwin

Phoenix-Wild

Minnesota tym meczem zaczyna serie 4 meczy wyjazdowych z druzynami z Pacific Division.
Mysle ze Dzikusy przynajmniej raz przegraja w 60' a że dziś kurs kuszący to poszukam szansy.

1 poziom progresji na L Min @ 3.20 1j Bf

Do góry
#1677028 - 14/10/2007 02:54 Re: NHL 07/08 [Re: nivet]
beholder Offline
member

Meldunek: 20/05/2005
Postów: 146
Ale dzis obfitosc komentarzy, stosownie do ilosci meczow...
Nivet,nie chcialbym zle prorokowac ale moze doczytasz to co tu napisalem i wezmiesz to pod uwage.
Jezeli wziasc fakt iz to sport a wiec kazdy wynik mozliwy to progresje ktore grasz podwojnie sa narazone na straty,gdyz moze wyjdzie tak iz nie zakonczysz dzis zadnej z progresji-remis to jest cos co chyba pominoles a w przypadku obu par uwazam iz jest dosc prawdopodony,rozkladajac twe typy na lopatki-oby nie.
Rozwaz to i moze postaw jednostke na X,ktora w razie ewentualnosci jaka przedsawilem, zniweluje straty po obu stronach.
Co do dzisiejszych meczow to ciezki orzech do zgryzienia,za malo grali by cos dobitnie prorokowac,a bywa taj jak dzisiejszego dnia iz od nadmiaru spotkan ciezko cos wybrac.
Rekiny wydaja sie byc najpewniejszym dzis pkt.,co do reszty to moze WIN:NSH po 2 porazkach z rzedu-graja z napoczetymi plomieniami
PHIL-NYI a tu moze OT,lotnicy bez remisu od poczatku gier kontrolnych.
Mysle, ze dzis moze pasc kilka remisikow, wiec co do trudno dzis bedzie wytypowac bezposrednich zwyciezcow.

Do góry
#1679973 - 15/10/2007 00:57 Re: NHL 07/08 [Re: beholder]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Na postawę w dzisiejszych meczach ekip Anaheim i Detroit może mieć ich jutrzejsze spotkanie. Czerwone skrzydła kilka dni temu wygrały u siebie z Kaczkami po OT i teraz na lodzie Anaheim czeka ich trudne zadanie. Obawiam się, że obie te ekipy do dzisiejszych meczy mogą podejść asekuracyjnie i będą chciały odnieść zwycięstwa najmniejszym wysiłkiem.
Anaheim-Minnesota
Minnesota to ekipa, która jest w "wiecznym" cieniu rywali z Dywizji, bo albo Orki, albo Płomienie , czy tez Lawiny "grały pierwsze skrzypce". Ten sezon Minnesota rozpoczęła rewelacyjnie: 4 kolejne zwycięstwa;Chicago1:0, Columbus 3:2, Edmonton 2:0 i Phoenix 3:2. Nie są to rywale, którzy znajdują się obecnie w super formie i nawet dzisiaj Anaheim jest w ich zasięgu, bo Kaczory dalekie są jeszcze od optymalnej dyspozycji, aczkolwiek będzie to najtrudniejszy dotychczasowy rywal Minnesoty. Anaheim tak na dobrą sprawę dopiero dzisiaj zagra "normalnie" w domu, bo ostatni mecz z Bostonem był jakby to powiedzieć "z marszu", bo jakże inaczej to określić skoro dwa mecze gra się w Londynie, a potem z Detroit,Columbus i Pittsurghiem. Ci co nie opuścili lekcji geografii mniej więcej wiedzą ile to tysięcy kilometrów pokonanych w niespełna 2 tygodnie.
Typ:Anaheim win i under 5.5

Los Angeles-Detroit
Królowie mają problem, a tym problemem jest "mały osiatkowany prostokąt", którego ma pilnować facet z ponad przeciętnym refleksem i sprawnością. W 5 meczach LA straciło 23 gole!!!! i przegrało 4 kolejne mecze. Przełom może oczywiście przyjść w najmniej spodziewanym momencie(np z Detroit czy innym równie silnym rywalem), ale patrząc tylko na obsadę bramki LA czy Detroit to, ta pozycja już faworyzuje dzisiejszych gości. Ostatni przegrany mecz Detroit z Chicago był "szkoleniowym" materiałem, jak trzeba grać, aby wygrany mecz przegrać i mam nadzieję , że Czerwone skrzydła tę lekcję mają już za sobą.
Typ:Detroit win i over 5.5

Do góry
#1680241 - 15/10/2007 02:10 Re: NHL 07/08 [Re: nivet]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Originally Posted By: nivet

3 poziom progresji na W Atl @ 2.7 1.5j -1.5
3 poziom progresji na W NJ @ 2.35 3j +4.05
3 poziom progresji na L Car @ 2.46 3j -3
4 poziom progresji na L Mtl @ 2.55 5j +7.75
2 poziom progresji na L Bos @ 1.70 4j -4
1 poziom progresji na L Min @ 3.20 1j -1


Nocka:+2.3j
Bilans:+9.03j

Nie jest źle Panocki nie jest źle \:\)
W tej chwili mam otwartych 5 progresji i "kilka" jednostek zainwestowanych, myśle że jak na pierwsze półtora tygodnia to nie jest źle bo strasznie wysoko w progresje jakies nie popadłem (pfu pfu) i oby tak dalej.

Na dziś:

2 poziom progresji na L Min @ 2.15 2j CB

Może Dzikusy w końcu przegraja \:\)


Do góry
#1680347 - 15/10/2007 02:48 Re: NHL 07/08 [Re: beholder]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Originally Posted By: beholder
Ale dzis obfitosc komentarzy, stosownie do ilosci meczow...
Nivet,nie chcialbym zle prorokowac ale moze doczytasz to co tu napisalem i wezmiesz to pod uwage.
Jezeli wziasc fakt iz to sport a wiec kazdy wynik mozliwy to progresje ktore grasz podwojnie sa narazone na straty,gdyz moze wyjdzie tak iz nie zakonczysz dzis zadnej z progresji-remis to jest cos co chyba pominoles a w przypadku obu par uwazam iz jest dosc prawdopodony,rozkladajac twe typy na lopatki-oby nie.
Rozwaz to i moze postaw jednostke na X,


Faktycznie ryzyko jakie sie wiąże z takim że tak to nazwe podwójnym graniem jest wkalkulowane w moja gre. Mozna powiedziec ze akurat wczoraj mi sie udalo bo nie bylo Ot w meczach mnie interesujacych.
Chcialbym wytlumaczyc dlaczego nie gralem na X dodatkowo.
Gdyby stało sie tak ze trafiłby mi się remisik to zaden z 2 typow by nie wszedl, to prawda, ale jakie to ma znaczenie?
Jestem przygotowany budzetowo na dłuzsze serie niz 4 czy 5 poziom.
Nie interesuje mnie zysk z danego dnia ale interesuje mnie zysk z całego rozdziału który nosi tytuł "NHL 07/08"
Na razie nie bede grał remisów wogole. Byc moze w pozniejszej fazie wejde na taka droge \:\)

Pozdrawiam i dziekuje za ostrzezenie

Do góry
#1681440 - 15/10/2007 20:24 Re: NHL 07/08 [Re: nivet]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Buffalo-Toronto
Buffalo w dwóch ostatnich meczach z ekipami z Southeast Division strzeliło 13 goli, tracąc 3. Na bramkę Washingtonu oddali 53 strzały, więc nie trudno policzyć z jaką częstotliwością krążek "śmigał" przed oczami bramkarzowi. Jeśli zostanie utrzymany taki "ostrzał", to goolie Toronto, który już przeżył coś podobnego w meczu z Pittsburghiem(4:6), może potrzebować minimum 2 bidonów aby uzupełnić płyny ustrojowe. Przyjmując w założeniach linię U/O na poziomie 6, to Toronto dotychczas miało 1 U i 5 O, a Buffalo 1 U, 1 zwrot oraz 2 O. Zeszły sezon w Buffalo to: 1:4, 7:4, 2:4 i 5:4. Rewanże w Toronto: 3:4, 1:6,1:3 i 4:1. W obawie, że dawno nie było OT pomiędzy tymi rywalami warto pomyśleć o asekuracji.
Typ:1 1x i Over 6.5

Vancouver-San Jose
To derugi mecz pomiędzy tymi rywalami na lodzie Orek(1:3). W tym sezonie widziałem "on live" zarówno Orki i Rekiny. Lepsze wrażenie zrobili na mnie gracze z Vancouver, chociaż ich gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia, ale właściwie poza wpadką z Philadelphią w domu(2:8) grali przyzwoicie. Inna sprawa jest z San Jose. W meczu z Bostonem zachowali się jak dzieci, które cieszyły się lizakiem i po "drodze przez mękę", kiedy wreszcie na chwilę przed końcem meczu doprowadzili do remisu, to obmyślając taktykę na OT, kilka sekund przed ostatnią syreną, mogli o dogrywce zapomnieć-frajerzy. SJ ma problemy ze zdobywaniem goli, bo w 5 meczach, ledwie 10 trafień, to marny wynik, a mając na uwadze dzisiejszego rywala, chyba trudno będzie ten wynik znacząco poprawić.
Typ: 1 1(OT+SH) Under 5.5

Anaheim-Detroit
Moje wczorajsze obawy o Anaheim potwierdziły się i mimo 37 oddanych strzałów na bramkę Minnesoty, z lodu zjeżdżali pokonani. Do składu powrócił JS Giguere, ale Kaczki prawdopodobnie stracą na kilka dni Bertuzziego - to duże osłabienie. Detroit oprócz perypetii z Chicago radzi sobie poprawnie i kompletuje punkty. W tym miesiącu Skrzydła już raz wygrały z Anaheim u siebie po OT 3:2, ale tak nisko, głównie przez swoją "impotencję strzelecką", 34 strzały, a tylko 2(+1w OT)znalazły drogę do siatki, gdzie Kaczki z 13 strzałów 2 umieściły tam gdzie trzeba. Dzisiaj ta różnica w strzałach zapewne będzie mniejsza, ale patrząc na obecne osiągnięcia obydwu ekip, korzystniej wypada Detroit.
Typ: 2(OT+SH) i Under 5.5

Do góry
#1683341 - 16/10/2007 05:49 Re: NHL 07/08 [Re: nivet]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Originally Posted By: nivet

2 poziom progresji na L Min @ 2.15 2j -2


Profit:+7.03j

Dzis trzy mecze i oto co wybrałem

W ostatnich 2 sezonach na 4 mecze + 1 w tym sezonie w Vancouver padlo miedzy nimi tylko 1 OT. Miejmy nadzieje ze i dzis uda sie ominać Overtime i cos trafic \:\) VAN-SJS

1 poziom progresji na W VAN @ 2.4 1j Uni
1 poziom progresji na W SJS @ 2.6 1j Lb

Schedule VAN :

Oct 15 SJ 10:00 PM
Oct 19 LA 10:00 PM
Oct 21 @CLB 5:00 PM
Oct 22 @CAR 7:00 PM
Oct 24 @DET 7:30 PM
Oct 26 @WAS 7:00 PM

Schedule SJS

Oct 15 @VAN 10:00 PM
Oct 18 DET 10:30 PM
Oct 20 NSH 10:30 PM
Oct 22 @CGY 9:00 PM
Oct 26 @DET 7:30 PM
Oct 27 @CLB 5:30 PM
Oct 29 @DAL 8:00 PM

Na 8 meczy w Buffalo w ciagu ostatnich 2 sezonów buffalo wygralo 6 potyczek Toronto zaś 2 razy. Widac ze te druzyny miedzy soba jakos nie sa skore do podzialu punktów i sprobuje to wykorzystac \:\)

1 poziom progresji na L Buf @ 3.35 1j exp
1 poziom progresji na L Tor @ 1.93 1j betsson

Schedule Toronto:

Oct 15 @BUF 7:00 PM
Oct 18 FLA 7:30 PM
Oct 20 CHI 7:00 PM
Oct 23 ATL 7:30 PM

Schedule Buffalo:
Oct 15 TOR 7:00 PM
Oct 19 CLB 7:30 PM
Oct 20 @MON 7:00 PM
Oct 24 @CAR 7:00 PM
Oct 26 @FLA 7:30 PM
Oct 27 @TB 7:30 PM
Nov 1 @BOS 7:00 PM

Pozdrawiam.

P.S widze ze coraz mniej osób zaczyna udzielać sie w temacie, wiec apeluje zeby kazdy kto moze wtracał swoje sensowne "trzy grosze" bo szkoda zeby o tak pieknej dyscyplinie "gawędziło" sobie na forum dwóch ludzi bo tak to ja z Wujem na gg moge poklikać.

Do góry
#1683374 - 16/10/2007 06:14 Re: NHL 07/08 [Re: nivet]
lelu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/11/2006
Postów: 3990
Skąd: ok. Lublina
Buffalo - Toronto
Tutaj nie wiem co napisac, ale ze nie obstawiam meczy ponizej 2zl to jak znam NHL wygra toronto ;]
Toronto

Vanc - SJS
Vancouver delikatnie oslabione, SJS rowniez ale 4 z 5 zawodnikow nierozegralo w ogole zadnego meczu jak dotychczas. Mysle, ze SJS bedzie chcialo odbic sobie za ostatni przegrany mecz z Boston, a na wygrana ich na pewno stac \:\)
San Jose.

Anaheim - Detroit
Wybor Anaheim. Pojde schematem troche i w ostatnim sezonie sposrod rozegranych meczy tylko jeden raz wygrala druzyna przyjezdna. Dwa sezony wstecz podobnie ;). Anaheim gra u siebie i mysle, ze beda chcieli pokazac swoim fanom, ze stac ich na wygrana.

nie lubie pcozatkow sezonu, nie ma sie czym sugerowac tylko kazdy tak typuje i typuje a uzasadnienie albo sie zgodzi albo i nie \:p

ostatnio przypadly mi do gustu kursy 3.x/4.x zl, lubia siadac:P

pozdr

Do góry
Strona 5 z 25 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 24 25 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Emilio, kemp, forty), 3332 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45059 Tematów
5585069 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07