Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#1762241 - 10/11/2007 01:55 Re: 14 kolejka Orange Extraklasa 09-11 listopad [Re: Ignorator]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Jesli mozna zabrac głos odnosnie meczyku Ruchu to według mnie ten kurs na wcale nie jest zawyzony. LKS zaczyna grac chyba troszke lepiej, moze praca Jabłuszko wreszcie da efekty. Remis według mnie bardzo prawdopodobny. Ruch to w gruncie rzeczy bardzo przecietna ekipa i moim zdaniem mało przewidywalna w takim meczu.

pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#1762392 - 10/11/2007 02:25 Re: 14 kolejka Orange Extraklasa 09-11 listopad [Re: santiago]
Johan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 1961
Skąd: GÓRNY ŚLĄSK
Ja z tej kolejki wybrałem trzy mecze:

Odra-Cracovia
Typ:1
Kurs:2,10

Ruch-ŁKS
Typ:1
Kurs:1,70

Wisła-Groclin
Typ:1
Kurs:1,40

Co do Wisły to wydaje mi sie że mimo ostatniej wygranej Groclinu z Koroną raczej w Krakowie nic nie zdziałają i przewiduje wygraną Wisły.Szkoda że groznej kontuzji doznał Dariusz Dudka który ostatnio uratował wygraną Wisły w Łodzi.

Odra i Ruch to drużyny swojego podwórka.Gdzie mają wygrywac jak nie u siebie?Przeciwnicy gospodarzy to jak narazie nie prezentują nic ciekawego.Cracovia na wyjazdach to kompletne dno.Prędzej zgodze się z przedmówcą że ŁKS pod wodzą nowego trenera cos w końcu zaczyna grać ale na Ruch to chyba nie wystarczy.Doszły mnie słuchy że mecz moze byc przełożony na środe ale to tylko plotka.

Do góry
#1762689 - 10/11/2007 03:03 Re: 14 kolejka Orange Extraklasa 09-11 listopad [Re: Johan]
Jaruzelski Offline
veteran

Meldunek: 19/10/2007
Postów: 1472
Takie małe spostrzeżenie dotyczące meczu Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

hmm chodząc na mecze J od lat kilku żaden z trenerów nie nauczył Jagiellonii grania w defensywie i nie do końca ona może zagrać
tak bo po prostu ten mecz przegra. Jagiellonia lubi atakować i strzelać bramki dlatego bardziej spodziewam sie otwartej gry z obu stron. Tym bardziej że Płatek jak i piłkarze wiedza że Legia nie jest w takiej rewelacyjnej formie jak była Wisła jak gościła nas w Krakowie (0-5) i bardzo realne jest że przyjmiemy taka samą taktykę czyli walka na całym boisku.
Takie jest moje spostrzeżenie dotyczące tego meczu!

Typowy no bet 1x2 jak i u/o jest wiele scenariuszy nie wykluczam tego z Krakowa ( tylko że tam miał kto bramki strzelać dla Wisły ) ale i możliwy jest ten z Wodzisławia i Białegostoku \:\) ale jednak bardziej overowy scenariusz

Ja jako kibic wierze w x2 a jak wiadomo wiara czyni cuda !

Do góry
#1762712 - 10/11/2007 03:11 Re: 14 kolejka Orange Extraklasa 09-11 listopad [Re: Jaruzelski]
Kopytko Offline
veteran

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 1460
Skąd: Warszawa
Tak krótko:
Legia - Jaga 1
Jaga bez dwóch niezłych grajków, Legia moim zdaniem już wychodzi z dołka. Poza tym takie mecze trzeba wygrywać, tym bardziej, że Wisła już ma i tak sporą przewagę. Wisła wydaje mi się, że łapie lekką zadyszkę, co było widać w Łodzi. Liczę, że Grodzisk ugra jakiś remisik \:\)

Ruch - ŁKS under 2,5
Ruch powinien takie mecze wygrywać, ale to tylko teoretycznie. ŁKS, mimo, że jest raczej słaby czasami potrafi zagrać niezły mecz. Jakoś tak mi się widzi minimalna wygrana Ruchu, ew. 1-1.

Odra - KSC 1
Wiadomo jak Cracovia gra na wyjazdach. Wodzisław wcale nie jest taki słaby. Myślę, że Cracovia ma jakiś kompleks wyjazdowy, a kursik kuszący \:\)

Hej Legia Gol \:D

Do góry
#1762771 - 10/11/2007 03:28 Re: 14 kolejka Orange Extraklasa 09-11 listopad [Re: Johan]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Johan

Wisła-Groclin
Typ:1
Kurs:1,40
W Unibecie masz 1.7, a Ty 1.4 u ziemniaka grasz?

Do góry
#1762872 - 10/11/2007 04:09 Re: 14 kolejka Orange Extraklasa 09-11 listopad [Re: kfjatek]
b3str Offline
member

Meldunek: 20/09/2007
Postów: 155
Skąd: Polska
Racja, Cracovia na wyjazdach to porazka-ale ostatnimi czasy grają troche pewniej i dochodzą to wiekszej ilosci podbramkowych sytuacji.Odra po wygranej z Legią zaczęła być traktowana nieco za wysoko na moją skalę, bowiem Wodzisław napewno lepiej nie gra od Cracovii, Kraków ma w swoim zasięgu Wodzisław.Z drugiej strony popatrzcie ze strony "konsekwencji", jak dlugo dość dobra druzyna jak Cracovia moze przegrywac/remisowac wyjazdowki.Odra została skromnie pojechana przez moim zdaniem slabszy o klase Bytom.Mam prawo mieć własne zdanie, radze tutaj nie grac Odry która jest aktualnie nieco przewartościowana przez wielu ludzi którzy nawet tej ekipy w akcji nie widzieli.Mnie kurs na Cracovie zaskoczył, od pierwszej minuty zagra Szczoczarz który w ostatnim meczu kilka minut po wejsciu na murawe strzelil gola Lubinowi.Wczesniej zaimponował mi w meczu z Koroną w pucharze Polski, miał duzo sytuacji ale gorzej było z wykończeniem.Z pewnoscia to bedzie zawodnik ciezki do zatrzymania dla obroncow Wodzislawia.
Na 13 meczy Odra stracila 20 bramek, Cracovia-15.Krakow strzelil praktycznie wszystkie bramki na wlasnym boisku i uzbierał ich 10, Odra trafiła 13 razy.Pilkarze i dzialacze Cracovi mowili w wywiadach "Ze musza cos teraz zrobic", oczywiscie chodziło o 3 punkty w najblizszym meczu.Obie druzyny graja na praktycznie tym samym poziomie, jednak zauwazylem pewna zaleznosc.Bowiem Odra wygrala z Legia a pozniej przegrala z Jagą, czyli ich forma nie jest stabilna, gra równiez.Cracovia konkretnie oddaje "hołd" meczom domowym,przed zimą trzeba wycisnac z siebie ostatnie poty.Upatrywał bym zwycięstwo druzyny gosci, jezeli ktos uwaza ze Odra jest tu faworytem bo gra u siebie etc. ok-szacunek, ale z mojego punktu widzenia upatruje wygraną Craxy.

Do góry
#1763657 - 10/11/2007 06:42 Re: 14 kolejka Orange Extraklasa 09-11 listopad [Re: b3str]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Zagłębie podejmować będzie u siebie Górnik Zabrze. Gospodarze powoli podnoszą się z kryzysu. Wygrali 2 ostatnie spotkania, choć grali ze słabszymi zespołami. Tym razem przeciwnik jest znacznie trudniejszy. Cieszy, że wreszcie bramkę strzelił Włodarczyk. W Zagłębiu zabraknie Arboledy, co jest ogromnym osłabieniem i Sretenović. Górnik to drużyna, który bardzo dobrze gra z zespołami z dolnej półki. ma jednak spore problemy z drużynami lepszymi. Może to leży w psychice piłkarzy. W Górniku pauzować będzie Smirnovs. Będzie to poważny test gry gospodarzy po zmianie trenera. Myślę, że goście są w stanie powalczyć w tym meczu i tanio skóry nie sprzedadzą, a może jakiś punkt wymęczą.

Do góry
#1763696 - 10/11/2007 06:52 Re: 14 kolejka Orange Extraklasa 09-11 listopad [Re: antyfutbol]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Ruch Chorzów - ŁKS Łódź

W Chorzowie tamtejszy Ruch zagra z Łódzkim Klubem Sportowym. Jest to bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów. ŁKS musi wygrać, bo przegrana w tym spotkaniu znaczniej komplikuje im utrzymanie w lidze. Natomiast Zwycięstwo Ruchu pozwoli im trochę odskoczyć. Ruch na własne życzenie przegrał ostatni mecz z Legią, a ŁKS także przegrał, tylko że z Wisła. Łodzianie mogli spokojnie ten mecz zremisować, ale razili dużą nieskutecznością. Jednak z drugiej strony mieli też szczęscie, że sędzie nie gwizdał przeciwko nim karnych, których kilka powinno być. ŁKS zagra w najmocniejszym składzie, natomiast w Ruchu niewiadomy jest występ Barana i Balaża. Wg mnie ŁKS ma szanse, aby ten mecz wygrać. Musi jedynie poprawić skuteczność. Ich wyniki nie odzwierciedlają ich gry, która według mnie nie jest zła.

Do góry
#1764131 - 10/11/2007 18:32 Re: 14 kolejka Orange Extraklasa 09-11 listopad [Re: antyfutbol]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
No i under2,5 na Legię siadł bardzo ładnie i sprawdziło się, że Giza będzie miał sytuację by Legionistom dać zwycięstwo ale widać, że jest pod formą i marnuje sytuacje. 2 miał tak kapitalne, że trudno było tego nie strzelić.

Na dzisiaj nie mogę się dopatrzeć jakiegoś ciekawego meczu do obstawienie po dobrym kursie. Bełchatów mnie nie przekonuje, a Sosnowiec pokazuje, że bramki strzelać potrafi mimo tego bezbramkowego remisu z Widzewem u siebie to 2 dwóch poprzednich meczach bramki strzelali i to nie byle komu bo Zagłębiu Lubin i Koronie. A jak uda im się strzelić bramkę jako pierwszym to Bełchatów może mieć problemy z wygraniem tego bo skuteczność nie jest ich mocną stroną. Ujek pauzuje przez 3 mecze, Nowak nie przypomina tego piłkarza z poprzedniego sezonu. Costly nie strzelił chyba od września bramki. A tak nie może wyglądać atak drużyny, która chce walczyć o wysokie lokaty w lidze.

Ruch przegrał z Legią ostatnio po fatalnych dwóch błędach, które wykorzystał najpierw Edson, a potem Chinyama. U siebie powinni być mocni ale ŁKS też musi gdzieś punkty zdobyć. Ostatnio porażka 0:1 z Wisła ale mogła napędzić stracha rywalom gdyby ich napastnik potrafił trafić do pustej bramki. Spodziewam się tutaj wyniku w okolicach 0:0

Odra-Cracovia dla mnie raczej 1X ale nie zagrałbym tego za kasę. Odra potrafi grać u siebie i to z tymi najmocniejszymi w naszej lidze, a po zwolnieniu Kurasa widać, że w drużynie jest większy potencjał niż walka o utrzymanie. Natomiast Majewski raczej prochu już nie wymyśli. Piłkarze za niego już umierać nie będą i wygląda im jakby wszystko było im jedno. I jeżeli doktor Majewski popracuje jeszcze dłużej to nie wykluczona walka o utrzymanie.

Lech wydaje się murowanym faworytem i powinien ten mecz wygrać ale kurs beznadziejny. Jedynie do dubla można dać jeżeli chce się podnieść AKO. over i handi możliwe ale ostatnio tylko Rengifo regularnie trafia . Zaciął się karabin Reissa i może do overa jakiejś bramki zabraknąć. Tym bardziej, że Polonia będzie pewnie bronić Częstochowy.

Zagłębie nie obstawie z tego samego powodu co Bełchatowa. Żeby wygrać mecz to trzeba mieć skutecznych napastników. A Włodarczyk, Nunes i Chałbiński w tym sezonie takimi nie są. Włodar ostatnio pierwsza bramka i to dziwna bo chciał uderzyć z pierwszej ale piłka mu została pod stopą ale jeszcze ją opanował i wepchnął do siatki. Zabrze jest groźne i duet Jarka-Zahorski to zdecydowanie lepsza dzisiaj para niż cała trójka napastników mistrza Polski. Górnikowi idzie bardzo dobrze ale gdzieś muszą punkty stracić i możliwe że będzie to dzisiaj. Tutaj raczej X2

No i dotarliśmy do najciekawszego meczu w tej rundzie. Wisła i Groclin. Te mecze już od kilku sezonów są dobrymi meczami i dostarczają dużo emocji. Faworytem jest Wisła i dla mnie jest to zrozumiałe bo gra najlepiej w Polsce na dzień dzisiejszy i z Groclinem zawsze grało jej się dobrze regularnie wygrywając po za poprzednim sezonem gdzie Wisła grała fatalnie.
Wisła i siebie gra bardzo dobrze co pokazują wyniki: 4:2 Lech, 4:0 Korona, Jaga 5:0, Legia 1:0. Strzelają dużo bramek i grają z dużym polotem. Na pewno nie zagra Dudka, który będzie osłabieniem defensywy Wiślaków tym bardziej, że na lewej obronie nie ma kto grać. Pewnie znowu Skorża skorzysta na lewej stronie z pary Zieńczuk-Brożek bo z Legią to wypaliło, więc i teraz powinno. Po za Dudką osłabień nie ma. Brożkowie wrócili do kadry meczowej i możliwe, że zagrają.
W Groclinie w końcu przełamał się Sikora i to od razu hattrickiem. To będzie główna siła uderzenia gości i obrona Wisły będzie musiała na niego uważać.
Atutem Wiślaków po za własnym stadionem jest trener Skorża, która dobrze wie na co stać Groclin i powinien znaleźć słabe punkty w ich grze.
Kadra Wisły jest bardzo szeroka i jeżeli Paweł Brożek nie będzie mógł zagrać to jest jeszcze Boguski i Paulista.

Mój typ:
Wisła Win 1,60 8/10
over2,5 1,80 6/10

Do góry
#1764756 - 10/11/2007 21:21 Re: 14 kolejka Orange Extraklasa 09-11 listopad [Re: pescar]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
To na dzisiaj tak będzie.

Zagłebie Lubin - Górnik Zabrze Jeż wiele było napisane o składach jesli chodzi o ten mecz, i Stalion wspomniał o absencjach m.in Arboledy, dalej nie zagra Mateusz Bartczak, ale co warto dodać do składy powracają ofensywni gracze Kolendowicz i Chłabiński. Natomiast Rysiu Wieczorek ma najsilniejszy skład, lecz ja dalej powtarzam, że Rychu nie potrafi grac na wyjazdach, a szczególnie z druzynami potencjalnie lepszymi. Zagłebie też nei zachwyca ale te mecze ostatnio wygrywa, nawet Diablo się przełamał. Ja tutaj w pełni się zgadzam z typami Staliona i jeszcze jednego kolegi i także zagram takie typki.

Zagłebie - Górnik (+1) Typ X 3.75 SB 2/10
Zagłebie - Górnik over 2,5 gola 2.07 Pinnacle 6/10

Ja tu osobiście na X2 nie widzę szans, Jarka jest królem strzelców ale jak już pisałem 7 z 10 bramek strzelil Poloni B i Zagłebiu S i to u siebie. Bardziej bym tu liczył na Zahorskiego, który ostatnio ładnie się prezentuje.

Drugi typ na dzisiaj to Odra - Cracovia . Ekipa przyjezdna gra na wyjazdach strasznie a ostatnio nawet i u siebie dostaje bęcki. Wszyscy mówią, że atmosfera w drużynie jest fatalna tylko doktor (nie ja) mówie że jest cacy. Natomiast w Odrze trener gospodarzy ma najsilniejszy skład wraz z wracającym po kontuzji Kowalczykiem. Odra powinna wymęczyć wygraną a kurs opłacalny:

Odra - Cracovia 1 kurs 2.20 SB 6/10

I na Koniec Lech - Polonia Ta Polonia B. już mi zabrała troszkę kasy wygrywając z Bełchatowem i Lubinem, czy zabierze mi teraz?? To się okaże. Lech miał walczyć o majstra a conajmniej mają byc puchary, a tu przegrywają z Jagą po koszmarnych błędach obrony i Bramkarza 2:4. Teraz jeszcze większe kłopty w defensywie, ale tu sprawa powinna wyglądac nieco inaczej. Trener płatek otwarcie mówił ze zagra ofensywnie i strzelił 4 bramki. Polonia będzie się broniła i liczyła na kontry. Lech będzie an to uczulony a ich potencjał ofensywny pozwala wygrać wysoko. Wilk, Zając, Renifer - te zwiarzątka potrafią strzelać bramki do tego może przełamie się wreszcei Rejsik. Tu może nawet się skończyć 3,4-0.

Lech - Polonia(+1) Typ: 1 Kurs 1.95 Buk: Betway 7/10

Bełchatów - Sosnowiec, Wisła - Groclin jednak odpuscze bo tu mozę być jakaś niespodzianka.
Zagram tylko jeszcze ako na same wygrane gospodarzy w dniu dzisiejszym. Ako wychodzi w granicach 20-24 zależnie od buczka. Naprawdę ładne ako a jest sopra szansa powodzenia.

Powodzenia w dniu dzisiejszym wszystkim graczom.
drfocus

Do góry
#1764772 - 10/11/2007 21:22 Re: 14 kolejka Orange Extraklasa 09-11 listopad [Re: pescar]
kimdzongil Offline
stranger

Meldunek: 12/04/2005
Postów: 6
Widze,że wiele osób stawia na Wisłe w dzisiejszym spotkaniu.
Nie wdająć się już w zbyt dogłębną analize, warto zaznaczyć, że Wisła dzisiaj zmierzy się z wyjątkowo niewygodnym dla dobrych zespołów rywalem jakim jest z pewnością Groclin.Grodziszczanie są jednym z nielicznych zespołów w naszej lidze mogących ograć Wisłe.Ja licze,że ostatni słabszy mecz w wykonaniu Wisły z ŁKS nie był przypadkiem i być może dzisiaj krakowian opuści szczęście ,które jest przy nich od samego początku sezonu.

Mój typ: zwycięstwo Groclinu 5,75 5/10

Do góry
#1765270 - 10/11/2007 22:29 Re: 14 kolejka Orange Extraklasa 09-11 listopad [Re: kimdzongil]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Lech Poznań - Polonia Bytom

Lech podejmować będzie Polonie Bytom. Gospodarze u siebie grają świetnie, jeszcze nie przegrali. Polonia to drużyna nieobliczalna, potrafiąca sprawiać niespodzianki z drużynami lepszymi. Lech musi to spotkanie wygrać po ostatniej wpadce z Jagą. Inaczej posada trenera Smudy będzie coraz mniej pewna. Zadanie to znacznie utrudniają liczne absencje w zespole Lecha. W tym meczu zabraknie Dolhy, Tanevskiego oraz Midzierskiego. Niepewny jest występ Wojtkowiaka. Możemy się więc spodziewać dosyć eksperymentalnego ustawienia w szeregach gospodarzy. Na szczęście najskuteczniejsi zawodnicy Lecha są w pełni sił. Liczę także na przebudzenie Reissa. Polonia zagra bez Jurczyka, Kupisa i Klepczyńskiego. Spodziewam się widowiska z dużo ilością bramek, być może nawet jakąś uda się strzelić gościom. Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo gospodarzy niesionych wspaniałym dopingiem kibiców.

Do góry
#1765310 - 10/11/2007 22:38 Re: 14 kolejka Orange Extraklasa 09-11 listopad [Re: antyfutbol]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Odra Wodzisław - Cracovia Kraków

Odra zagra u siebie z Cracovią. Jest to mecz z tych o 6 punktów. Odra takie mecze musi wygrywać, żeby spokojnie utrzymać się w lidze. Cracovia na wyjazdach spisuje się fatalnie, nie przywiozła jeszcze ani jednego punktu z boisk rywali. Odry przystąpi do tego meczu w optymalnym składzie, natomiast Cracovia zagra bez Witkowskiego i Wiśniewskiego. Nie rozumiem dlaczego tak długo trener Majewski utrzymuje się na swoim stanowisku, kiedy jego drużyna gra tak słabo w porównaniu do ubiegłego roku. Kibice już dawno stracili cierpliwość. Być może wreszcie po tym meczu zarząd postanowi zmienić trenera. Dla mnie zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy powinni zdobyć 3 ważne 3 punkty w tym meczu.

Do góry
#1765406 - 10/11/2007 23:03 Re: 14 kolejka Orange Extraklasa 09-11 listopad [Re: antyfutbol]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Wisła Kraków - Groclin Grodzisk

W Krakowie Wisła zagra z Groclinem. Jest to zdecydowany hit kolejki. Wisła gra w obecnym sezonie wyśmienicie, nie przegrała jeszcze spotkania, a co więcej u siebie jak narazie zanotowała komplet zwycięstw. W poprzedniej kolejce Wisła wygrała z ŁkS-em tylko 1:0, a mogli ten mecz nawet zremisować. Groclin ostatnio rozgromił Koronę Kielce. Jednak goście grają bardzo nierówno. W zespole gospodarzy zabraknie na pewno Dudki, a pod znakiem zapytania stoi występ braci Brożków. Ważne jednak jest, że zdrowy jest Zieńczuk, który znajduję się doskonałej formie. Kurs jaki oferuje na zwycięstwo Wisły Unibet (1.70 !!!) biorę z pocałowaniem ręki. Piłkarze Wisły muszą jedynie zagrać przez cały mecz w pełni skoncentrowani, a spokojnie zanotują kolejne zwycięstwo.

Do góry
#1767622 - 11/11/2007 08:00 Re: 14 kolejka Orange Extraklasa 09-11 listopad [Re: antyfutbol]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Widzew - Korona

drfocus zalał Robaka \:D i żądło złocisto-krwistych wyłączone jest z gry
Ciężko bedzie mu strzelić w rundzie jesiennej, a na wiosnę sie zobaczy
Wisła ucieka, a pozostali padaja jak muchy isprawa jest już jasna
Biała Gwiazda majster, reszta będzie broniła się przed spadkiem
Emocji nie zabraknie
Wyglada na to, że Korona po xxx ( ty należy wpisać właściwą liczbę calkowitą ) dostaje zadyszki
Tak bylo na wiosnę, tak jest teraz
Szykuje się zwyciestwo Widzewiaków
Przyczyną może być zatrucie pokarmowe niezbyt świeżą kiełbasą, masłem lub napoleonkami
Licho wie, czym oni się żywią
Trener Zub ( wiadomo, szkoła Lenczyka \:p ) ma w zanadrzu jeszcze jedną niespodziankę - moze z budki wypuścic lisa \:D
Tak czy inaczej Korona wyjdzie na tym wyjeździe, jak Zabłocki na mydle \:D

Jedyneczka z gatunku peffek

Do góry
#1768212 - 11/11/2007 18:47 Re: 14 kolejka Orange Extraklasa 09-11 listopad [Re: rene]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Widzew Łódź - Korona Kielce

W Łodzi dojdzie do ciekawego spotkania, a mianowicie Widzew podejmować będzie Koronę Kielce. Gospodarze ostatnio podnieśli nieco swoją formę i nie przegrali od 4 spotkań. Ich zdobycz punktowa mogłaby być większa, ale marnują dogodne sytuacje bramkowe. Korona zajmuje 2 miejsce w tabeli i po ewentualnym zwycięstwie w tym meczu mogłaby umocnić się nieco na tym miejscu i zarazem odskoczyć Legii Warszawa. Jest tylko jeden problem. W Koronie jest szpital. W tym meczu nie mogą zagrać: Hermes, Bednarek, Celeban, Bonin, Gajtkowski i Sobolewski, a za kartki pauzuje Robak. Jak widać sytuacja nie jest ciekawa. W drużynie Widzewa na pewno będzie chciał wreszcie strzelić bramkę Piechna, były gracz właśnie Korony . Szykuje się zacięty mecz, Widzew słynie z walki, piłkarze nie odkładają nogi, czasami może nawet grają trochę za ostro.

Do góry
#1768232 - 11/11/2007 18:57 Re: 14 kolejka Orange Extraklasa 09-11 listopad [Re: antyfutbol]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Ja trochę żałuje że Wisła strzeliła w końcówce 3 bramke, i tak padł jedyny jak dotąd OVER w tej kolejce. Gdyby nie to, grałbym dość mocno (jak na o/u) overka w Łodzi.
Już raz w tej rundzie była podobna sytuacja - same undery i w ostatnim meczu kolejki (Zagłębie Sosnowiec - Dyskobolia) padł overek.

Na stadionie RTSu dawno już nie padł over. Ostatnie mecze to 1:0, 0:0 i 2:0 (na wyjeździe też niskie wyniki 0:0 i 1:1).

Gram tak jak lubię - na przełamanie serii, zaznaczając że jednak Wisła stonowała stawkę \:\)

Kursy >2,5 gola w okolicach 2.0 też mnie bardzo zadowalają.

Do góry
#1768345 - 11/11/2007 19:34 Re: 14 kolejka Orange Extraklasa 09-11 listopad [Re: antyfutbol]
luk1 Offline
enthusiast

Meldunek: 28/02/2007
Postów: 237
Originally Posted By: michael89
Widzew Łódź - Korona Kielce

W Łodzi dojdzie do ciekawego spotkania, a mianowicie Widzew podejmować będzie Koronę Kielce. Gospodarze ostatnio podnieśli nieco swoją formę i nie przegrali od 4 spotkań. Ich zdobycz punktowa mogłaby być większa, ale marnują dogodne sytuacje bramkowe. Korona zajmuje 2 miejsce w tabeli i po ewentualnym zwycięstwie w tym meczu mogłaby umocnić się nieco na tym miejscu i zarazem odskoczyć Legii Warszawa. Jest tylko jeden problem. W Koronie jest szpital. W tym meczu nie mogą zagrać: Hermes, Bednarek, Celeban, Bonin, Gajtkowski i Sobolewski, a za kartki pauzuje Robak. Jak widać sytuacja nie jest ciekawa. W drużynie Widzewa na pewno będzie chciał wreszcie strzelić bramkę Piechna, były gracz właśnie Korony . Szykuje się zacięty mecz, Widzew słynie z walki, piłkarze nie odkładają nogi, czasami może nawet grają trochę za ostro.

Jak mozna wyczytac ze strony Korony: Hermes jednak zagra, a to już duże wzmocnienie Korony, tak więc nie jest tak źle.

Do góry
#1768476 - 11/11/2007 20:09 Re: 14 kolejka Orange Extraklasa 09-11 listopad [Re: luk1]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Biorąc pod uwage wszystkie uwagi co do dzisiejszego meczu zagram sobie delikatnie doklady wynik 2-2
Od poczatku tygodnia chodził mi po głowie remis potem jak poczytałem skład Korony rozważałem jedynke jednak obsada sedziowska potwierdzila ze Widzewowi bedzie trudno o wygrana
Biorac pod uwage ilosc underów w Łodzi jakie ostatnio miały miejsce wypada grac overa.
Zatem podsumowując remis + over wychodzi mi 2-2
Jakbym znalazł strzelca bramek zagrałbym na przełamanie Grzeska

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Akhu, VVega, ANZELMO, Sensei, Ojro, forty, wHiTe_StAr, Lukasz111, Zaixi, akagi, Maxi), 3690 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583910 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07