Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#1733818 - 02/11/2007 00:22 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Piątek 02-11-2007
20:00 Górnik Zabrze - PGE GKS Bełchatów

Sobota 03-11-2007
16:00 Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź
16:00 Polonia Bytom - Odra Wodzisław Śląski
16:00 ŁKS Łódź - Wisła Kraków
16:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
16:00 Cracovia Kraków - KGHM Zagłębie Lubin
18:15 Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Korona Kielce


Niedziela 04-11-2007
17:00 Legia Warszawa - Ruch Chorzów

W 13 kolejce miejmy nadzieję nie pechowej \:\) życzę wszystkim samych trafień oraz mnóstwa pozytywnych emocji.

Do góry
Bonus: Unibet
#1733831 - 02/11/2007 00:24 Re: 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI) [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
03/11 godzina 16:00
ŁKS Łódź VS Wisła Kraków

Typ: Wisła Kraków

W sobotę przy Alei Unii będziemy mogli zobaczyć rywalizację lidera Orange Ekstraklasy z Łódzkim Klubem Sportowym.

W sezonie 2006/2007 dość niespodziewanie lepszą ekipą w tej konfrontacji okazała się łódzka jedenastka, która na własnym terenie pokonała Wisłę Kraków (2:1). W tegorocznych rozgrywkach takich cudów już nie należy się spodziewać.

Tak naprawdę wystarczy tylko spojrzeć na ligową tabelę aby zobaczyć gdzie aktualnie znajduje ŁKS i Wisła. Już tylko to tym możemy stwierdzić, że czeka nas walka "Dawida z Goliatem".

Dla ŁKS-u mecz z Wisłą Kraków będzie szansą na przerwanie fatalnej passy pięciu meczów bez wygranej. Jednak pozostaje pytanie: Czy realne jest urwanie choćby punkciku liderowi naszej tabeli?. Wydaje się to mało realne. Ostatnio w Łodzi zaczęto już szukać możliwości zdobycia jakichkolwiek oczek, które by pozwoliły uniknąć degradacji do II ligi polskiej.

Sytuacja wygląda fatalnie dla Łodzian. W 13 kolejce goszczą lidera z Krakowa, w 14 czeka ich ciężki wyjazd do Chorzowa, w 15 przyjeżdża sam Lech Poznań i dopiero w 16 i 17 będziemy mieli do czynienia ze słabszymi rywalami: Odra Wodzisław Śląski i Polonia Bytom. Właśnie wszyscy liczą, że ŁKS w końcówce tej części sezonu pokaże pazur i urwie punkty Odrze a także Polonii.

Jednak najpierw trzeba uporać się z pierwszą przeszkodą czyli Wisłą Kraków. Niestety ostatnio w Łodzi dzieje się wiele złego. Władze klubowe niby chcą sprzedać klub, niby nie. Brakuje pieniędzy na zapłacenie MOSiRowi za użytkowanie terenów przy Alei Unii. Podobno 2 listopada właśnie MOSiR ma wypowiedzieć umowę najmu terenów na, których aktualnie gra ŁKS.

Piłkarze reprezentują poziom nie bójmy się powiedzieć...trzecioligowy. No bo jak wytłumaczyć błąd Adriana Woźniczki w meczu z PGE GKS Bełchatów. Asysta przy jednym golu Tomasza Wróbla wkurzyła wszystkich. Nawet już kibiców, choć ci ostatni mieli wiele cierpliwości. Jednak coraz głośnie słychać głosy aby klub wycofał się z rozgrywek najwyższego szczebla i wystartował w IV lidze. Według fanów to właśnie na tak niskim szczeblu będzie można odbudować zespół, który będzie działał na zdrowych i europejskich zasadach.


Tak jak widzimy w Łodzi nadal wszystko wygląda źle a można już nawet powiedzieć, że bardzo źle. W ostatnim meczu Pucharu Ekstraklasy tylko dzięki dobrej formie Bogusława Wyparły zespół z Łodzi przegrał tylko (0:1) z Legią Warszawa.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja aktualnego lidera Orange Ekstraklasy - Wisły Kraków. "Biała Gwiazda" w dwóch ostatnich kolejkach ligowych pokazała świetną formę wygrywając derby Krakowa (2:1) z Cracovią a także pokonując odwiecznego rywala - Legię Warszawa (1:0). Te dwie wygrane dały Wiśle miano najlepsze drużyny w mieście a także w Polsce. Pokazały także, że Maciej Skorża stworzył świetny team dobrze rozumiejących się zawodników.

Teraz przed Wisłą Kraków zdecydowanie łatwiejsi rywale. W tych spotkaniach trzeba udowodnić swoją wyższość nad rywalami i utrzymywać bezpieczną przewagę czterech punktów nad Koroną Kielce. Na pewno Wisła nie może popełnić błędu Legii Warszawa, która już w pewnym momencie sezonu miała dość wyraźną przewagę nad resztą stawki a w koncertowy sposób potrafiła to wszystko roztrwonić.

Dlatego koniecznie podopieczni trenera Macieja Skorży muszą wyciągnąć wnioski z meczu 1/8 finału Pucharu Polski. W Tychach Wisła Kraków wygrała (3:1), ale ewidentnie przespała pierwszą połówkę spotkania. Podobnych błędów nie można zrobić w kolejnych meczach, bo brak koncentracji może bardzo wiele kosztować. Miejmy nadzieję, że lekcja jakiej udzielił GKS Tychy nie pójdzie ma marne.

Skrót meczu GKS Tychy-Wisła Kraków

Faworytem tej konfrontacji jest Wisła Kraków, które aktualnie jest w bardzo dobrej formie. Widać to choćby po Marku Zieńczuku, który strzela jak na zawołanie. Zespół jest w gazie i ciężko jest mi sobie wyobrazić możliwość jakiejkolwiek "wpadki" w Łodzi z ŁKS-em, który jest w bardzo poważnym kryzysie i coraz bliżej jest mu do II ligi polskiej niż do bezpiecznego 13 miejsca w tabeli.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1734744 - 02/11/2007 04:43 Re: 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI) [Re: Ignorator]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Górnik podejmować będzie GKS . Ostatnio gospodarze zostali zatrzymani po serii zwycięstw przez Koronę, natomiast goście, którzy zawodzą w obecnym sezonie, pokonali ŁKS. Górnik na swoim obiekcie przegrał tylko 1 mecz, a resztę wygrał. Goście narazie nie zdobyli kompletu punktów na wyjeździe. W Górniku nie zagra Sławik, a w GKS pauzować będą Fonfara, Dziedzic. Wg mnie faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy złapali dobrą, wysoką formą. GKS-owi ciężko jest wygrywać mecze, jeśli najlepszym ich zawodnikiem jest bramkarz- Sapela.

Oczywiście popieram typ Ignoratora na Wisłę, ja sam zaryzykuje nawet handi. Obrona ŁKS to na dzień dzisiejszy katastrofa.

Do góry
#1735783 - 02/11/2007 08:19 Re: 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI) [Re: antyfutbol]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
A może by tak powrócić do dobrego zwyczaju i podawać przypuszczalne składy, a nadto absencje ( kontuzje, kartki )
Bo samo napisanie, że "obrona ŁKS to na dzień dzisiejszy katastrofa" nie do końca mnie przekonuje. Wolałbym wiedzieć, kto zagra i samemu wyciągnąć wnioski
P.S.
Na ŁKS ani remis stawiać nie zamierzam, he, he

Do góry
#1736252 - 02/11/2007 18:50 Re: 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI) [Re: Ignorator]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Gornik Zabrze - PGE GKS Belchatow

Druzyna sponsorowana przez Allianz dzisiaj rozegra mecz z wicemistrzami Polski. Ekipa Ryszarda Wieczorka pomimo porazki w Kielcach rozegrala dobre spotkanie. Gornicy z Belchatowa nie sa juz ta sama druzyna co sezon temu. Ich lider Lukasz Gargula nie jest jeszcze w formie ktora pokazywal zarowno w reprezentacji, jak i w swoim klubie.

Michael napisal ze nie moze wystapic Slawik. I tak pierwszym bramkarzem Gornika jest Peskovic. Boris calkiem niedawno zostal ojcem tak wiec ma dodatkowa osobe dla ktorej gra. Za to Slawik, delikatnie mowiac w tych meczach co zagral nie pokazal sie z dobrej strony.

W druzynie Belchatowa nikt nie jest kontuzjowany.
Wynika z tego ze obaj trenerzy beda dysponowali swoimi wszystkimi zawodnikami.

W prasie coraz czesciej pojawiala sie informacja, ze ten mecz moze byc jednym z ostatnich dla Oresta Lenczyka. Tak prawde mowiac, to jesli GKS nie zacznie lepiej grac to Orest wyleci z "brunatnego klubu".

- Po raz kolejny ktoś sieje zamęt wokół drużyny - dodaje Dominika Tuzinek-Szyszkowska, rzecznik PGE. - Zarząd spółki w ogóle nie zajmował się tematem klubu piłkarskiego na ostatnim spotkaniu, nie mówiąc już o stawianiu jakiegoś ultimatum.

Pojedynek, który zainauguruje 13. kolejkę ekstraklasy, poprowadzi sędzia Marcin Szulc z Warszawy.

Przy wypelnionym stadionie mysle, ze dobrze grajaca druzyna Gornika Zabrze powinna pokonac dzisiaj PGE GKS Belchatow. Tak wiec:


Kurs: 2.10

Pozdrawiam

Do góry
#1736415 - 02/11/2007 19:20 Re: 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI) [Re: Stalion]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Stalion
Gornik Zabrze - PGE GKS Belchatow
Kurs: 2.10


Ja nie wiem, czy to wejdzie, bo nie wiem, co jest rzeczywistą przyczyną tego, że Bełchatów gra poniżej swoich możliwości w tym sezonie.
Co by tu nie mówić, Bełchatów dysponuje znacznie większym potencjałem, jest drużyną zgraną i bardziej doświadczoną, choć niektórzy już o tym zapomnieli i spisali ich na straty.
Ta drużyna zasługuje na wyzsze miejsce w tabeli i z cała pewnością ma taki potencjał.
Jeśli wyjdą dobrze nastawieni, to powinni poradzić sobie w Zabrzu, bo Górnik wcale nie jest taki mocny

Do góry
#1736440 - 02/11/2007 19:27 Re: 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI) [Re: rene]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
No właśnie ja mam podobne zdanie. W meczu z Koroną poraz enty potwiedziło się, że podopieczni Wieczorka jak mają grac z ekipą teoretycznie lepszą to już są schody. Na szczeście dla Zabrzan dzieje się tak głównie na wyjeździe. Bełchatów tak samo jak i Lubin bardzo rozczarowują w tym roku, ale moim zdaniem oni jeszcze pokażą, że potrafią grać. Ujek, Nowak, Costly, Garguła potrafią strzelać bramki. Jak dla mnie NO BET

Do góry
#1736468 - 02/11/2007 19:45 Re: 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI) [Re: drfocus]
eMeM Offline
stranger

Meldunek: 27/10/2007
Postów: 18
Skąd: Poland - Jaworzno
A ja z kolei powiem tak - ogladajac to co sie dzialo w Kielcach i patrzac na stabilnosc formy Belchatowa a wlasciwie to jej brak, wydaje mi sie ze Gornik Zabrze tego meczu nie przegra. Jest tylko pytanie czy wygra - bo jak to napisał ktoś wcześniej - Bełchatów ma jednak nieco większy potencjał. Dla mnie optymalny typ tutaj to Górnik w takiej opcji AH, że remis oznacza zwrot stawki.

Do góry
#1736523 - 02/11/2007 20:14 Re: 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI) [Re: drfocus]
b3str Offline
member

Meldunek: 20/09/2007
Postów: 155
Skąd: Polska
Górnik Zabrze-PGE Bełchatów
Jak do tej pory grali ze sobą trzy razy-dwa razy w lidze i raz w pucharze polski.Bilans 2-1 dla Górnika który przed sezonem wydawało by się w tabeli będzie po sąsiedzku z druzynami ala LKS, Widzew, Jaga czy Odra.Górnik i tak juz moim zdaniem spełnił oczekiwania wszystkich działaczy tego klubu.W tym sezonie Górnik ograł 1:0 Ruch Chorzów, 1:0 Cracovie, 4:0 Bytom, 1:0 Odre, 4:2 Sosnowiec oraz 1:0 LKS.Z druzynami z wyzszej polki niestety nie mieli górnicy o czym rozmawiać 0;2, 0:3, 1:4, 2:3 kolejno z Wisłą, Legią, Lechem i Kolporterem.Z jednej strony mamy dzisiaj no bet, poniewaz jako faworyta traktuje się ekipe gospodarzy, ale slusznie focus wypisał mocniejsze ogniwa Bełchatowa-nie mozna zapominać o Lenczyku, jest to bardzo dobry szkoleniowiec i nie raz ogrywał trudniejszych rywali.
Dzisiejsze spotkanie sędziował będzie Szulc, który lubi puszczać akcje i dość mało gwizdze.Jednak po wszystkich aferach korupcyjnych nie ma znaczenia juz kto sedziuje mecz ani kto gra.
Kibiców z Bełchatowa będzie wielu, jest wolne a wyjazd kosztuje 30 zlotych-oprocz spiewow kibicow z Zabrza, z pewnoscia uslyszymy cos od tych z Belchatowa.
Obie druzyny nastawione bojowo, praktycznie full squady w obu druzynach.Do druzyny z Belchatowa wraca Ujek, ktory pauzowal za kartki.Moze troche koloruje, ale w Zabrzu mamy Tomka Hajte ktory gra strasznie ostro w meczach gdzie musi biegac za graczami typu Ujek, Gargula czy Costly.
Gornik dość niezle radzi sobie w meczach u siebie, 11 bramek strzelonych w 6 meczach.Belchatow zas trafil trzy razy na wyjazdach.Belchatow gra conajmniej o jakies Intertoto lub eliminacje do Uefy, to ze sa w slabszej formie wcale nie lokuje ich na straconej pozycji.Gornik nie jest jeszcze bastionem jezeli chodzi o gre w lidze, dzisiaj bedzie to dla nich bardzo wazny mecz a jeszcze wazniejszy bedzie to pojedynek dla Bełchatowian-w przypadku przegranej Lenczyk moze zaczac martwic sie o posade.
Przód Górnika jest nieco mniej róznorodny od Bełchatowa, Zabrzanie starają się dogrywać do Jarki i stawiaja glownie na stale fragmenty gry.Brzeczek moim zdaniem slabiej prezentuje sie w tym sezonie od Swierczewskiego Piotrka, stracil calkowicie finezje jak jeszcze gral w Austri.
Wartość wyjsciowych jedenastek to: Gornik Zabrze( 7 mln złotych+ mozna dodac z pol miliona/milion dodatkowo do Jarki) a Bełchatow to 27 milionów złotych).Koniec końcow z początku wydawało mi sie ze to Zabrze ma wieksze szanse i podtrzywa domowy fason w wygranym 1:0 meczu z Belchatowem, ale pod tym scenariuszem jednak bym się nie podpisal.Mimo dobrej postawy Gornika, uwazam ze Belchatow odniesie skromne zwyciestwo(bardzo dobre kursy na wyjazdowe zwyciestwo Bełchatowian) w Zabrzu(0:1, 0:2, plan jest o tyle realny co chociazby wygrana w tej kolejce Widzewa z Sosnowcem, ale o tym meczu postaram sie cos wiecej napisac jutro.
Do boju Bełchatów!Pora na zwycięstwo!

Do góry
#1736585 - 02/11/2007 20:41 Re: 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI) [Re: drfocus]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Gornik, owszem wyrasta na nowa sile w OE ale wciaz to nie jest zespol, ktory samymi nazwiskami sialby poploch w druzynie rywala.Mimo to nalezy dodac, ze trener Wieczorek niezle poukladal druzyne, laczac rutyne(chocby Hajto, Brzeczek, Bukalski czy Moskal) ze swiezymi i mlodymi zawodnikami(Jarka, Zahorski, Danch czy Stachowiak).Widac czynione postepy, ale bledow szczegolnie w formacji obronnej jest sporo.Bilans u siebie 5-0-1(wygrane z Sosnowcem, Ruchem, Bytomiem, Odra i Cracovia) natomiast jedyna porazka to 0-3 z Legia.Coz na mnie wygrana z Polonia B. czy Zaglebiem S. wielkeigo wrazenia nie robia, natomiast wynik ze stoleczna druzyna jest pewnym wyznacznikiem.

Belchatow w 5 wyjazdowych meczach doznal ledwo jednej porazki nie zaliczajac przy tym zadnej wygranej(moze najwyzsza pora?), 4 razy konczac mecz podzialem pkt.

Na stronach klubowych cisza o skladach,w PGE pod okiem klubowego lekarza cwiczyli ostatnio Chwalibogowski,Fonfara,Kuswik oraz Pietrasiak.

mam mieszane uczucia co do tego meczu, najbardziej pasuje mi 5 juz wyjazdowy remis PGE.Ponadto mysle, ze Gornik jesli to wygra to max jedna bramka, wiec PGE +1.5 wydaje sie byc dobrym rozwiazaniem, choc z pewnoscia kurs na taki wynalazek bedzie nieco tragiczny.Sklanialbym sie takze ku underowi(wynik w okolicach 0-0, 1-0, 0-1 bardzo mozliwy)

zdecydowanie wolalbym zagrac lekko "dwojke"(badz bezpieczniejsze X2) niz grubiej na gospodarzy \:\)


h2h :

- zwycięstwa Górnika: 4
- remisy: 3
- zwycięstwa GKS: 3

bramki: 14–15 na korzyść GKS.

co ciekawe obie druzyny spotkaly sie niedawno w pucharze, gdzie Gornik ogral PGE 1-0

a ogolnie to dajcie sobie spokoj - jest duzo lepszych opcji na dzis

Do góry
#1736701 - 02/11/2007 21:18 Re: 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI) [Re: bitnap]
Besiktas Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/07/2005
Postów: 3074
Skąd: Zabrze
Dla mnie zwycięstwo Górnika jest niepodważalne \:\) a to dlatego że jestem z Zabrza a tak na poważnie Górnik w tym sezonie przegrał z Legią ale to był pierwszy mecz tej nowej zabrzańskiej drużyny potem porażka w Krakowie z Wisłą gdzie Górnik zagrał dobry mecz i przegrał dlatego że Wisła dostała karnego na początku meczu z kapelusza (potem Górnik dostał takiego z Ruchem).Kolejna porażka to 4-1 z Lechem w Poznaniu tego nie opisuje bo nie byłem nie widziałem no i kolejna 4 porażka to porażka w Grodzisku (tego nie będę opisywał wygrał sędzia nie Groclin).I ostatnia porażka w Kielcach 2-3 jednak w tym meczu Górnik pokazał że ta drużyna jest już bardzo dobrze zgrana i że może wygrywać z każdym grali dużo lepiej od Korony przegrali dlatego że popełnili błędy w obronie które Korona wykorzystała ale na tym polega piłka.Dla mnie Górnik gra bardzo dobrą porywistą piłkę i w dzisiejszym meczu będzie dużo piłek lądowało w siatce Bełchatowian.

Górnik-GKS 3:1

Do góry
#1737104 - 02/11/2007 22:40 Re: 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI) [Re: Besiktas]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
@bitnap

Mecz z Legia rzeczywiscie przegrany. Gornik gral w nim strasznie. Gdybym mial oceniac ten pierwszy wystep w tym sezonie w kontekscie dalszych poczynan Gornika przyszlosc widzialbym czarno. Nowy zespol, nowy trener, nowy sponsor.... Wyszlo jak wyszlo.
Mecz z Wisla w Krakowie. Zabrzanie przegrali 0-2, ale ich gra wygladala juz o niebo lepiej niz z eLka.
Kurs 2.1 na Gornika. Uwazam ze za mala stawke mozna ryzykowac. Mala stawka, gdyz ten mecz moze sie ulozyc bardzo dziwnie i wiele rzeczy moze sie w nim wydarzyc.

Wiadomo, ze Gornik nie jest ekipa mogaca w niedalekiej terazniejszosci zdobyc mistrza Polski. Ale dobre rzeczy dzieja w Zabrzu i mam nadzieje ze zespol ze Slaska bedzie szedl w gore.
----------------------------------------------------------------
Z innych meczow tak jak pisal Ignorator, do Krakowa powinny powedrowac trzy punkty.
Mecz Polonii Bytom calkowicie no bet.
Ciekawe co drfocus napisze o Koronie, gdyz kursy na spotkanie w Grodzisku wygladaja bardzo ciekawe.

W niedziele Legia podejmuje Ruch. Mozna tylko przypuszczac co by sie dzialo w stolecznym klubie gdyby trzy punkty nie zostaly na Lazienkowskiej. \:p
A ostatnio wiele informacji dotyczylo Legii:

- Nie chce nawet się mówić. Skończyła się nasza cierpliwość. To żadna przyjemność grać przy takiej publiczności - kapitan i trener Legii komentują zachowanie trybun przy Łazienkowskiej
- Czuliśmy się jakbyśmy grali sparing na bocznym boisku, a nie mecz Pucharu Polski. Czekamy na przerwę w rozgrywkach. Niech już skończy się ta runda, bo grać w takich warunkach nie ma sensu. Przepraszam, ale czeka mnie czterogodzinna podróż na Śląsk - stwierdził zły jak nigdy, zwykle pogodny trener Urban.


I czyzby kariera mlodego pilkarza znow byla zagrozona. Wprawdzie zrodlo takie niewiarygodne, ale Grosicki nie byl cale zycie "pokorny" sportowcem.
Młody pomocnik Legii Warszawa zagubił się w stolicy. Został bywalcem kasyn i dłużnikiem wielu piłkarzy ze swojej drużyny - donosi dzisiejszy "Fakt"
Okazało się jednak, że nawet ojciec miał problemy z upilnowaniem młodego piłkarza. Grosicki zaczął spóźniać się na treningi, przestał stosować się do zaleceń sztabu szkoleniowego i zaczął trwonić pieniądze w kasynach. Według "Faktu" piłkarz zaciągnął gigantyczne długi wśród kolegów z drużyny (piłkarzowi jednego z drugoligowych klubów jest winien ponoć kilkadziesiąt tysięcy złotych), a Legia przestała wypłacać comiesięczną pensję.

Do góry
#1737446 - 02/11/2007 23:49 Re: 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI) [Re: drfocus]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Originally Posted By: drfocus
No właśnie ja mam podobne zdanie. W meczu z Koroną poraz enty potwiedziło się, że podopieczni Wieczorka jak mają grac z ekipą teoretycznie lepszą to już są schody. Na szczeście dla Zabrzan dzieje się tak głównie na wyjeździe.


Focus co Ty opowiadasz ? Górnik z Koroną przegrał tylko dlatego ,że zagotowały się zawodnikom głowy i wszyscy polecieli do przodu bo byli zdecydowanie lepsi. A to co Madejski wkręcał Kusia w ziemie to niedowiary. Forma Zabrzan jest ,oraz potencjał ogromny ,dla mnie zwycięstwo gospodarzy...

Do góry
#1737722 - 03/11/2007 00:16 Re: 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI) [Re: panKa$a]
olopatronat Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2007
Postów: 3631
Skąd: Piaseczno
Polecam zagranie takiego typu na niedziele LEGIA - Ruch (+1,5) 2

W Legii ostatnio nie dzieje sie najlepiej. W pazdzierniku w lidze zdobyli 0 punktow i 0 bramek. Natomiast Ruch jest podbudowany 2 ostatnimi wygranymi w PP i w Lidze. W dodatku smaczku spotkania dodaje fakt, ze druzyny prowadzone przez Dusana Radolskyego nigdy nie przegraly z Legia. Kibice Legii sa sklocenii z zarzadem, wiec tez za bardzo nie pomoga Swojej druzynie na wlasnym boisku. Pozdrawiam \:\)

Do góry
#1737744 - 03/11/2007 00:22 Re: 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI) [Re: panKa$a]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Już Ci tłumaczyłem, ale może jeszcze inny beda chcieli poczytać ;\)
Naprawdę nie rozumiem jak można gadać (jak Jarka) że drużyna była wyraźnie lepsza choć do 85' przegrywała 0-3, a potem grała z przewagą zawodnika. Ale fakt punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Poraz kolejny powtarzam, że Rysiu moim zdaniem osiągnał przyzwoity poziom i jak na Polską ligę to naprawdę jest dobry trener, ale wiedza to nie wszystko. Trzeba jeszcze mieć haryzme, tzw. cojones, a Rysiu ich nie ma. Widze, że teraz wśród kibiców Górnika jest dokłądnie to samo co było kiedyś w Kielcach, ochy o achy. Jednak zobaczymy co będzie po roku dwuch (jeśli Rychu będzie ciągle) . Gornik jest teraz wysoko. Jednak swięta będzie obchodził na max 8 miejscu. Rysiu zawsze słynal z efektownej gry, ale w tym sporcie o to chodzi żeby strzelać o jedną bramkę więcej od rywali, jak Ruchu to zrozumie to będzie miał majstra.
P.S. Zawsze uważałem, że Kuś jest cieńki \:\)
P.S. Sam postawiłem na Bełchatów DNB, ale jakoś nie jestem tego tak super pewien

Do góry
#1737768 - 03/11/2007 00:31 Re: 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI) [Re: drfocus]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Ale Rysio w Koronie ,a Górniku to coś zupełnie innego. Tam od razu wymagano od niego sukcesów ,a tutaj nie ma takiej presji ani dla trenera ,ani dla piłkarzy bo zespół jest dopiero w budowie.

Do góry
#1737913 - 03/11/2007 01:05 Re: 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI) [Re: panKa$a]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Biorąc pod uwagę formę Legii i panującej tam obecnie sytuacji, na pewno warto próbować X2 po kursach >3 oraz jednobramkowe zwycięstwo Legii (4.0 Unibet).

Ja gram.

Do góry
#1738132 - 03/11/2007 01:29 Re: 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI) [Re: kfjatek]
b3str Offline
member

Meldunek: 20/09/2007
Postów: 155
Skąd: Polska
Miałem jeszcze nie nawiązywać do meczu Warszawy z Chorzowem, bo jest dopiero za dwa dni.Ani Zieliński jeszcze składów nie podał i nie wiadomo czy da na atak od pierwszej minuty Chinyame czy Grzelaka który ostatnio ładnie pokazał się w meczu z Groclinem gdzie ustrzelił hat-tricka.Tudziez nie za bardzo wyobrazam sobie by Ruch coś w stolicy ugrał.Legia miewa zastoje, kryzysy itp. ale zauwazcie ze kazdym meczu sobie stwarzaja mnostwo sytuacji co wogole jest kluczem do sukcesu bo mozemy stwierdzic ze umieją grac w pilke.Dla przykladu ekipa ktora robi 2,3 wypady pod bramke rywala i zakancza to jedna lub dwoma bramkami to jest tylko i wylacznie zasluga celownika napastnikow/pomocnikow i szczescie.Nie zaprzecze ze Ruch to nie jest dobra druzyna-Radolsky naprawde poukladal pilkarzy tego zespolu ktora wygrywa mecze.Ale poki co to chyba za malo na Legie jest ktora mysle ze ogra Ruch 3:0, zycze Ruchowi wszystkiego najlepszego ale bede zaskoczony jezeli choc raz umieszczą pilke w siatce druzyny z Warszawy.Osobiscie neguje w stu procentach typ x2 na Chorzow.

Do góry
#1739766 - 03/11/2007 05:15 Re: 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI) [Re: b3str]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
Originally Posted By: b3str
Ani Zieliński jeszcze składów nie podał i nie wiadomo czy da na atak od pierwszej minuty Chinyame czy Grzelaka który ostatnio ładnie pokazał się w meczu z Groclinem gdzie ustrzelił hat-tricka.


uu a kiedy to było? chyba przed meczem ligowym z Odrą? Grzelak to najgorze drewno jakie może być, kompletnie nie rozumiem Urbana który nie stawia na Korzyma czy Grosickiego którzy na pewno lepiej sobie poradzą w ataku niż oddychający rękawami po 10 minutach gry Grzelak vel Włodarczyk. ale to nie temat na rozkminy czemu gra ten a nie tamten. według mnie Legia mimo iż ma problemy z skutecznością, w meczu z Ruchem pokaże za pewne otwarty futbol, stworzy sobie niejedną okazję i pare ich wykorzysta, żeby nie było tak pięknie to mądrze grający Ruch w moim mniemaniu ma szanse na zdobycie gola z Legią, jednak to wszystko zależy od dyspozycji dnia Choto i Astiza (po kontuzji)którzy ostatnio nie błyszczą. spodziewam się wyniku 3-1, 4-1 dla Legii

Do góry
#1739800 - 03/11/2007 05:19 Re: 13 kolejka Orange Ekstraklasy (02-04.XI) [Re: madel]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Jagiellonia jutro bez Sotirovicia (choroba i raczej nie zagra)

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Zaixi, Akhu, ANZELMO, igea23, akagi, Lukasz111, pacyfista, Sensei, wHiTe_StAr, 11kera11), 3780 gości oraz 15 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583935 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07