Strona 16 z 26 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 25 26 >
Opcje tematu
#1836869 - 07/12/2007 00:10 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Spiegel został w Polsce, Wagner ma zagrać.

Do góry
Bonus: Unibet
#1836890 - 07/12/2007 00:23 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: bursztyk]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Maccabi Tel Aviv – Aris Saloniki
Typ: under 153.5 pkt
Kurs: 1.90
Buk: Unibet
Stawka: 6/10

Maccabi, to już nie ta sama drużyna, która potrafiła w meczach na własnym parkiecie aplikować przeciwnikom po 100 punktów. Z kolei Aris również nie słynie z jakichś olbrzymich zdobyczy punktowych, a w obecnej edycji Euroligi linię 153 punktów Grecy przekroczyli tylko raz. Tendencję obu drużyn do niskich wyników dobitnie potwierdzają tegoroczne wyniki koszykarskiej Ligi Mistrzów (w meczach z udziałem Maccabi średnio pada 151 punktów, zaś w przypadku Arisu 146 punktów). Dlatego też under w dzisiejszym spotkaniu wydaje się bardzo prawdopodobny.

Panathinaikos Ateny – Real Madryt
Typ: 2 (+8.5 pkt)
Kurs: 1.90
Buk: GB
Stawka: 6/10

Hit 7 kolejki Euroligi. Kursy zdecydowanie nie oddają szans „Królewskich”. „Panata” póki co gra bardzo dobrze, lecz i o Realu można powiedzieć to samo. Obie ekipy mają w swoich szeregach wielu znakomitych zawodników i jak dla mnie jedyne co zdecydowanie przemawia za „Koniczynkami”, to własna hala i doping fanatycznych kibiców. Jednak przy tak wyrównanym poziomie nawet to może okazać się za mało. Dlatego też 8 punktów handicapu dla Hiszpanów, to naprawdę doskonała oferta i jak dla mnie duży value.

Do góry
#1836900 - 07/12/2007 00:27 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Valverde]
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Z Olimpiją nie zagra podstawowy środkowy Thomas Van den Spiegel, bohater meczu z VidiVici Bolonia, w którym Prokom odniósł jedyne jak dotąd zwycięstwo w Eurolidze. Belg mocno skręcił kostkę przed tygodniem w meczu z Montepaschi Siena, opuścił spotkanie z Turowem, ale Pacesas liczył, że zdąży się wyleczyć do wyjazdu do Słowenii. - Znam jego charyzmę, on zawsze pali się do gry - podkreślał trener Prokomu. Mimo to Belg nie mógł pojechać, ból jest zbyt duży. Nadal chorzy są Christos Harissis i Milan Gurović. Obaj zagrali z Turowem, Grek był nawet bohaterem ostatnich akcji, ale doszło do tego, że czują się jeszcze gorzej niż kilka dni temu. Harissis dopiero we wtorek rano po raz pierwszy trenował, a Gurović - choć przychodził na treningi - wrócił do brania antybiotyków. Jest też jednak dobra wiadomość. W poniedziałek treningi wznowił Dajuan Wagner. Amerykanin zdążył udowodnić, jak duże ma możliwości, ale kłopot polega na tym, że z powodu kłopotów z kostką opuścił już kilka ważnych spotkań. Ostatnio znów nie grał, chciał na dobre wyleczyć kontuzję, ale w Lubljanie ma już pomóc drużynie.

Do góry
#1836909 - 07/12/2007 00:29 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Stoin]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Podejrzewam ze i Harissis i Gurović zagrają, czasem taki kop z antybiotyków pomaga.

Olimpija powinna wygrać w Tivoli nikomu nie gra się dobrze, po ~1,5 można by pomyśleć ale @ ~1,3 podziękuje. Mam od poniedziałku Prokom +8,5 i to jest chyba najlepsze wyjście.

Do góry
#1837099 - 07/12/2007 02:09 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: bursztyk]
djkomos Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/05/2004
Postów: 2015
Skąd: Kraków
Panathinaikos-Real Madryt
over 152.5 pkt
buk:sts
Panathinaikos to drużyna o olbrzymim potencjale ofensywnym. Potrafi rzucać po 80, 90 pkt. Wprawdzie w tym sezonie Euroligii na swoim boisku nie rzuca dużo, ale to dlatego, że nie musi bo rywale (no może poza Barceloną) niewymagający : Bamberg, Roma

Fenerbahce Athens Panathinaikos 64:83
Roanne Chorale Athens Panathinaikos 83:123
Athens Panathinaikos Barcelona FC 76:66
Partizan Belgrade Athens Panathinaikos 90:94
Athens Panathinaikos TSK uniVersa Bamberg 66:61
Athens Panathinaikos Wurth Roma 86:83

Real Madrid Teka Roanne Chorale 104:73
Barcelona FC Real Madrid Teka 73:62
Real Madrid Teka Partizan Belgrade 75:64
TSK uniVersa Bamberg Real Madrid Teka 49:59
Real Madrid Teka Wurth Roma 89:83
Fenerbahce Real Madrid Teka 72:80

statystki wprawdzie nie napawają optymizmem, ale warto spojrzeć jakie wyniki padają pomiędzy panatą a realem kiedy dochodzi do bezpośrednich konfrontacji:

Real Madrid Teka Athens Panathinaikos 73:90 08.02.2006
Athens Panathinaikos Real Madrid Teka 87:71 14.12.2005

Athens Panathinaikos Real Madrid Teka 77:88 14.02.2002
Real Madrid Teka Athens Panathinaikos 70:78 06.12.2001

Real Madrid Teka Athens Panathinaikos 63:66 08.12.1999
Athens Panathinaikos Real Madrid Teka 96:69 21.10.1999

Real po mimo, że preferuje koszykówkę raczej defensywną to potrafi również dostosować się do szybkiego tempa meczu i rzucić te 80 pkt.
Valverde gra Real z handicapem, ma nadzieję, że mecz będzie wyrównany, a jeśli tak to ja mam nadzieję, że do samego końca będzie walka i punkty w końcówce 4 kwarty przesądzą o overze:)

Do góry
#1837267 - 07/12/2007 03:07 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: djkomos]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Pozwólcie troszke off-topikowo zastanawiam się czy agenci Prokomu kontaktowali się z Edem Cotą. Całkiem nieźle wymiatał w Żalgirisie dwa sezony temu, a teraz wolny jest. Zamiast wymyślać jakieś Szakury nie szakury, to powinni się nad nim zastanowić.
Do tego Vanterpool świetna trójka, wprawdzie po kontuzji, ale za takie pieniądze jakie były to by na pewno chciał dojść do formy i inaczej nieco by to wszystko wyglądało...

Ale to oczywiście tylko takie rozważania nad rozlanym mlekiem.

Do góry
#1837277 - 07/12/2007 03:09 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: bursztyk]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Juz nie mowiac o tym jaka glupota bylo pozbywanie sie Besoka, Dalmau i Atkinsa bo to wola o pomste do nieba. Ale latwiej wywalic zawodnikow niz trenera... polskie realia...

Do góry
#1837283 - 07/12/2007 03:11 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: bursztyk]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Besok byl drewniany wiec nie ma co po nim plakac najbardziej zal Atkinsa nie wiem jak mozna bylo pozdbyc sie takiego gracza....no i nie rozumiem tez co robil Prokom jak Logan byl wolnym graczem, wiec bursztyk po co siegac tak daleko jak mieli jakies 40km od siebie klasowego zawodnika...ale to Prokom w koncu.

Do góry
#1837290 - 07/12/2007 03:13 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: bursztyk]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Originally Posted By: bursztyk
agenci Prokomu




Do gry w Prokomie paru graczy wybrał sobie Krauze, paru Kijewski i Pacesas, a resztę podpowiedziała sprzątaczka z hali 100-lecia w Sopocie \:\)

Do góry
#1837344 - 07/12/2007 03:23 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Originally Posted By: krycha84
Besok byl drewniany wiec nie ma co po nim plakac najbardziej zal Atkinsa nie wiem jak mozna bylo pozdbyc sie takiego gracza....no i nie rozumiem tez co robil Prokom jak Logan byl wolnym graczem, wiec bursztyk po co siegac tak daleko jak mieli jakies 40km od siebie klasowego zawodnika...ale to Prokom w koncu.


Co do Besoka sie nie zgadzam za bardzo. Jesli on byl drewniany, to jaki jest Wolkowyski? Wydaje mi sie ze Besok gral na swoim poziomie wtedy gdy bylo trzeba/gdy druzyna tego potrzebowala, generalnie teraz za duet VDS/Besok Krauze oddał by na pewno wiele. Do tego Hamilton/Atkins na jedynce, widział w tej drużynie, jak najbardziej, ale kto mógł wiedzieć że tak wystrzeli w tym sezonie? Jakoś się nie zapowiadało po tym co w Polpharmie grał że teraz tak wymiatał będzie.
Generalnie za 8 euro kafli to się mózg lasuje jak się da spierdolić zespół... szok po prostu.

Do góry
#1837352 - 07/12/2007 03:24 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: bursztyk]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Originally Posted By: bursztyk
Zamiast wymyślać jakieś Szakury nie szakury, to powinni się nad nim zastanowić.


Shakur jest tylko dlatego w Prokomie ze wcisnął go menago który jest dobrym znajomkiem Packa

Do góry
#1837731 - 07/12/2007 04:18 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Cholo]
Vit a Offline
addict

Meldunek: 24/10/2007
Postów: 551
Panowie ale podobno Best nadal przebywa w Prokomie tzn jest w polsce . Moze Pacek mogłby mu dac druga szanse bo uwazam ze wiecej robil dla druzyny i sam wiecej punktow zdobywal anizleki Shakur.

Dzis zaraz siadam przed Tv i licze ze SLanina oraz w koncu Gurovic pokaze na co stac prokom wreszcie. Olimpia ma bilans nie duzo lepszy od Prokomu i stad takei kursy ze pokonali CSKA i Olipmp. Licze ze prokom wygra i za niewielka kwote wyplaty zagram tak na polskie puzelki

Do góry
#1837803 - 07/12/2007 04:28 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Vit a]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Best napewno przebywa w Polsc byl nawet ze swoja pania (zajebista zreszta) na meczu Pts-u z Turowem. No i trenuje rowniez z Prokomem

Do góry
#1837855 - 07/12/2007 04:35 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: gremlin]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Originally Posted By: gremlin
OSTRZEŻENIE

a za coz to??? za to ze krytykuje ton w jakim pisza co nie ktorzy o meczach jakie jeszcze sie nie odbyly i traktuja je jako pewniaki??? wrecz znaja wyniki???

Do góry
#1838511 - 07/12/2007 06:38 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: gremlin]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
haha, ciekawe czy juz w weekend bedzie slychac gremialne: "Kijek wroc"...Kijek przy Packu to zajebisty trener. Szkoda tylko kasy, jaka jest pakowana w Prokom, jesli trenerem ma byc Pacek.

Do góry
#1838554 - 07/12/2007 06:57 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: gremlin]
Boczek1986 Offline
member

Meldunek: 09/08/2006
Postów: 153
Często się nie wypowiadam na temat Euroligi, ale zawsze uważnie czytam Wasze spostrzeżenia. Jednak coś mnie natknęło abym dziś zamieścił tutaj post. Hm to coś to gra Prokomu Trefla Sopot. Miałem przyjemność (jeśli można to tak nazwać) oglądać dzisiejsze spotkanie z Olimpija Ljubljana. Pierwsza myśl jaka mi się nasuwa to...tragedia. I nie dlatego że przegraliśmy, ale raczej rozchodzi mi się o styl a raczej brak stylu w jakim drużyna "Mistrza Polski" dziś uległa. Czym sobie zasłużyliśmy My jako Polacy, ażeby patrzeć na taką grę?! Po pierwsze zacznę od składu. Kto oglądał dziś mecz wie dlaczego Polska jako reprezentacja nigdy nie zaistnieje w Europie czy na świecie. Z takimi graczami jak Filip Dylewicz czy Krzysztof Roszyk nie może to się udać. Troszkę mogę usprawiedliwić Roszyka gdyż jest to dla niego pierwszy sezon w Eurolidze, natomiast do Dylewicza brak mi słów choć kilka użyję bo muszę - tragedia , kompromitacja, wstyd. Człowiek który gra kolejny sezon w Eurolidze, chyba 4 nie umie zachować się na boisku, oddaje piłkę rywalom jak dziecko w 3 klasie podstawówki, no to z czym My do ludzi??!! Pytam się z czym!!! Musiałem napisać te przykre słowa odnoszące się do Filipa gdyż on naprawdę na nie zasługuje!! Teraz troszkę o transferach które poczynił "Mistrz Polski". Zacznę może od rozgrywającego Harissisa. Hm...słowa jakie mi przychodzą na myśl to: pomyłka, pomyłka i jeszcze raz wielka pomyłka! Przecież ten koleś nic nie może zaproponować w ataku a tym bardziej w obronie. Może 5 lat temu to byłby transfer trafiony jednak hm my się właśnie spóźniamy o te 5 lat we wszystkim. Co do Shakura widać że chłopak chce się bawić koszykówką, ale jak ma to robić skoro dostaje po 10-15 minut w meczu od "trenera". Przejdę dalej do Wagnera i Gurovica. Ten pierwszy probuje jeszcze chociaż brać cięzar gry na siebie, może aż za bardzo, ale widać że drzemią w nim ogromne możliwości. Myślę że przy lepszym kreatorze gry byłby gwiazdą ośmielę się nawet powiedzieć że Euroligi. Aha jeszcze o Gurovicu mialem napisać hm tylko co??!! Ten koleś jest gwiazdą Euroligi, ale chyba w tatuażach bo z grą jest fatalnie. Dzisiejsza statystyka to jak sie nie mylę 0 pkt i zejście 4 minuty przed końcem a powód to bóle pleców... Myślę że świetnie odczytał co się dzieje na boisku i nie chciał się już więcej kompromitować. CO do pozycji 4 i 5 to jest widać przede wszystkim brak van den Spiegla. Ten chłopak umie wnieść coś co można nazwać dobrym duchem w zespole. I chyba jako jedyny zasługuje na razie w dotychczasowych meczach Euroligi na pochwałę. Na sam koniec zostawiłem sobie wątek trenera. I napiszę bardzo króciutko. Odszedł jeden trener który powinien już dawno odejść, przynajmniej ze dwa sezony temu i przyszedł nowy, (subiektywnie mówiąc mam nadzieję że na krótko). Dlaczego tak mówię?? No bo co on ma za pojęcie w trenowaniu drużyny w Eurolidze??!! Jak widać nawet nie umią dwóch , trzech zagrywek dopracować na treningach no to o czym wogóle tu mówić!!
Tak na koniec mam nadzieję że ten sezon w Eurolidze jak najszybciej się skończy dla PTS i oby druga runda (rewanzowa) była lepszą od tej pierwszej - kompromitującej.

Pozdro dla wszystkich kibiców wielkiej Euroligowej koszykówki!!!

Do góry
#1838569 - 07/12/2007 07:05 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Boczek1986]
anmar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/11/2006
Postów: 3518
Skąd: Jaslo/Krakow
Originally Posted By: Boczek1986
Często się nie wypowiadam na temat Euroligi, ale zawsze uważnie czytam Wasze spostrzeżenia. Jednak coś mnie natknęło abym dziś zamieścił tutaj post. Hm to coś to gra Prokomu Trefla Sopot. Miałem przyjemność (jeśli można to tak nazwać) oglądać dzisiejsze spotkanie z Olimpija Ljubljana. Pierwsza myśl jaka mi się nasuwa to...tragedia. I nie dlatego że przegraliśmy, ale raczej rozchodzi mi się o styl a raczej brak stylu w jakim drużyna "Mistrza Polski" dziś uległa. Czym sobie zasłużyliśmy My jako Polacy, ażeby patrzeć na taką grę?! Po pierwsze zacznę od składu. Kto oglądał dziś mecz wie dlaczego Polska jako reprezentacja nigdy nie zaistnieje w Europie czy na świecie. Z takimi graczami jak Filip Dylewicz czy Krzysztof Roszyk nie może to się udać. Troszkę mogę usprawiedliwić Roszyka gdyż jest to dla niego pierwszy sezon w Eurolidze, natomiast do Dylewicza brak mi słów choć kilka użyję bo muszę - tragedia , kompromitacja, wstyd. Człowiek który gra kolejny sezon w Eurolidze, chyba 4 nie umie zachować się na boisku, oddaje piłkę rywalom jak dziecko w 3 klasie podstawówki, no to z czym My do ludzi??!! Pytam się z czym!!! Musiałem napisać te przykre słowa odnoszące się do Filipa gdyż on naprawdę na nie zasługuje!! Teraz troszkę o transferach które poczynił "Mistrz Polski". Zacznę może od rozgrywającego Harissisa. Hm...słowa jakie mi przychodzą na myśl to: pomyłka, pomyłka i jeszcze raz wielka pomyłka! Przecież ten koleś nic nie może zaproponować w ataku a tym bardziej w obronie. Może 5 lat temu to byłby transfer trafiony jednak hm my się właśnie spóźniamy o te 5 lat we wszystkim. Co do Shakura widać że chłopak chce się bawić koszykówką, ale jak ma to robić skoro dostaje po 10-15 minut w meczu od "trenera". Przejdę dalej do Wagnera i Gurovica. Ten pierwszy probuje jeszcze chociaż brać cięzar gry na siebie, może aż za bardzo, ale widać że drzemią w nim ogromne możliwości. Myślę że przy lepszym kreatorze gry byłby gwiazdą ośmielę się nawet powiedzieć że Euroligi. Aha jeszcze o Gurovicu mialem napisać hm tylko co??!! Ten koleś jest gwiazdą Euroligi, ale chyba w tatuażach bo z grą jest fatalnie. Dzisiejsza statystyka to jak sie nie mylę 0 pkt i zejście 4 minuty przed końcem a powód to bóle pleców... Myślę że świetnie odczytał co się dzieje na boisku i nie chciał się już więcej kompromitować. CO do pozycji 4 i 5 to jest widać przede wszystkim brak van den Spiegla. Ten chłopak umie wnieść coś co można nazwać dobrym duchem w zespole. I chyba jako jedyny zasługuje na razie w dotychczasowych meczach Euroligi na pochwałę. Na sam koniec zostawiłem sobie wątek trenera. I napiszę bardzo króciutko. Odszedł jeden trener który powinien już dawno odejść, przynajmniej ze dwa sezony temu i przyszedł nowy, (subiektywnie mówiąc mam nadzieję że na krótko). Dlaczego tak mówię?? No bo co on ma za pojęcie w trenowaniu drużyny w Eurolidze??!! Jak widać nawet nie umią dwóch , trzech zagrywek dopracować na treningach no to o czym wogóle tu mówić!!
Tak na koniec mam nadzieję że ten sezon w Eurolidze jak najszybciej się skończy dla PTS i oby druga runda (rewanzowa) była lepszą od tej pierwszej - kompromitującej.

Pozdro dla wszystkich kibiców wielkiej Euroligowej koszykówki!!!


Piwo Ci za to \:D bardzo trafna analiza

Do góry
#1838708 - 07/12/2007 08:47 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: anmar]
Vit a Offline
addict

Meldunek: 24/10/2007
Postów: 551
A ja dodam tylko ze Panata wygrala po raz 8 w tej edycji EUoligi dzieki sedzią \:\) dwie nie sluszne decyzje zawazyly na tym wyniku koncowym. Rzut celny za trzy Bullocka powinnna byc akcja 3+1 a odgwizdali faul w ataku kto to wwidzial to wie ze smiech na sali.
ide spac dobranoc p.s prokom to gorzej niz tragedi; wole juz Kijak za trenera niz tego bezwyrazistego PAcka

Do góry
#1838714 - 07/12/2007 08:56 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: anmar]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Originally Posted By: anmar

Piwo Ci za to \:D bardzo trafna analiza


po meczu to każdy jest cwany
nic do tekstu Boczka nie mam, ale w Prokomie jest wciąż duzo "jakości", a Dylewicz w poprzednich sezonach jako zmiennik wyglądał nienajgorzej, a w tym że wszyscy grają fatalnie, to i on wygląda tragicznie, cieżko żeby ciągnął gre

Do góry
#1838758 - 07/12/2007 09:38 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Skiper]
Xenezie Offline
stranger

Meldunek: 07/12/2007
Postów: 23
Skąd: La Bombonera
To co napisał kolega o grze puzzli to jest prawda w 100%.

Im wiecej kasy, tym gorzej, tak samo było kiedyś w WKS-ie , poprostu my Polacy nie umiemy zarządzać i gospoadarować, prowdzić profesjonalnego klubu, stworzyć druzyny mimo 8 mln euro....

Ale największą bolączką tej druzyny jest pzoycja trenera, najpier 7 lat był nim idiota, teraz stryjek zmienił siekierkę za Kijek, faktycznie przy Packu to Kijek jest jak Messina, ale widocznie trenerem trefla nie może być ktoś kto się na tym zna, tylko jak nie były kumpel Rysia to jego wspólas z interesu, i tu jest pies pogrzebany,że od wielu lat nikt tego zespolu nie prowadzi, tylko gra on sam jak mu sie chce...
Zresztą jakim autorytetem dla zawodnika może być Paceas, coś bełkoczący do takiego Gurovicia czy Besta...?
Apropo Besta to ma on wazny kontrakt z klubem i cały czas jest w Sopocie, przychodzi na treningi,mieszka tam , bo w końcu mu bankę wiszą i nie ejst głupi,nie musi grać , ale spełnia warunki umowy, szok co tam się wyprawia...

W tym roku Sopot nawet majstrem u nas nie będzie, dla mnie to najgorsza ekipa od lat, bez składu i ładu, totalny burdel, nie rozumiem czemu oddano Besoka,Dalmau czy Atkinsa?
Doszedłby Gurović, Spigel,jakiś dobry rozgrywajek, bo Best to jednak nie to, Harissis to jakiś żart, i z normalnym trenerem byłby ciekawy skład,a nie znów dom starców, już trzeba bylo zostawić Andersena a nie brać takie dno jak Wołek.....

Do góry
Strona 16 z 26 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 25 26 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, latajaca_holenderka, burbon, pacyfista, wHiTe_StAr, forty, Zaixi, kamil#15, akagi, Sensei, igea23, alfa), 3486 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584394 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07