Strona 7 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#1214365 - 11/05/2007 23:40 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: ]
ToLkieN Offline
addict

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 446
Skąd: Sosnowiec
wojbest nie tylko ty bo ja tez chce zagrac na jastrzebie. Co do punktow to kiedys jak spotykaley sie takie mocne druzyny to czesto bywaly tie-breaki a ostatnio cisza o nich. Wiec to 188 na 3:1 moze tez byc malo. Dlategolinieodpuszczam a co do typow na mecz, to juz sam nie wiem \:p Mysle jednak ze Jastrzebie dzis wygra co najwyzej trudniejszym meczem moze sie okazac mecz jutrzejszy.Dzis mysle ze srodek KS bedzie Lepszy od Botu, dotego swietny Szymanski plus Murek troszke wahadlowy z forma beda lepsi od WLazlegi i Gruszki. moze wkoncu tak jak wczesniej wspominalem tie-break?? Fajnie by bylo choc nie obraze sie na 3:1 dla KS>

Do góry
Bonus: Unibet
#1214545 - 12/05/2007 00:56 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: ToLkieN]
ToLkieN Offline
addict

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 446
Skąd: Sosnowiec
panowie wybaczcie hehe moje analizy ale musze to wkleic zebyscie mieli ze nie klame. ZAgralem na przekor sobie czyli na Skre Belchatow heh i nie zaluje jak narazie. Od dzis zaczynam tworzyc kupony na wspak bede bulionerem hehe




heheh e

Do góry
#1214748 - 12/05/2007 02:25 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: ToLkieN]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Człowieku...



Co do samego meczu...

Niezłe zawody, szkoda tylko że zasnąłem po II secie, więc III seta niestety nie obejrzałem, ale po wyniku, śmię wątpić że był to mój błąd ;>

Jednak Gruszka i Wlazły, okazali się lepsi od swoich kolegów środkowych.. i 'ogółem' jakoś ta Skra dla mnie dziś była po prostu dojżalsza, a żeby... zrobić DUŻY krok do kolejnego MP.


Co jutro?

Hmmm, trzeba się zastanowić jutro \:p Kursy zapewne będą w granicach @1.65-1.6 na zwycięstwo Skry... i co z tym fantem zrobić?

Do góry
#1214857 - 12/05/2007 03:02 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Misiek]
ToLkieN Offline
addict

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 446
Skąd: Sosnowiec
heh no co, zmienilem zdanie w ostatniej chwili heh. Potraktuje to jako analize do jutra bo jutro wygra KS \:p \:\) ale juz nic nie pisze bo mnie zlinczuja

Do góry
#1214882 - 12/05/2007 03:11 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: ToLkieN]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
No to ja sie trzymam mojego planu tego co mówiłem że będzie po czterech meczach 2-2 i ciesze sie ze dzis Skra wygrala...bo jutro gram Jastrzębie po lepszym kursie.

Pozdrawiam.

Do góry
#1215979 - 12/05/2007 20:00 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Giertyszek]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
KS Jastrzębski Węgiel - BOT Skra Bełchatów (4. mecz) [Set Hc 1,5:0] 1 1,55 Expekt
Już za dwie godziny rozpocznie się czwarte spotkanie finałowe w walce o Mistrzostwo Polski w siatkówce. Po trzech spotkaniach wynik to 2:1 na korzyść aktualnego Mistrza Polski - BOT Skry Bełchatów. Wczoraj po zaciętym pojedynku 3:1 wygrali goście. Jak zwykle na bardzo wysokim poziomie zagrał Mariusz Wlazły, ale trzeba podkreślić, że bardzo długimi fragmentami świetnie wspierali go Dan Lewis i Piotr Gruszka, który otrzymał wyróżnienie "Zawodnika meczu". W Jastrzębiu szwankowało "wszystkiego po trochu". Zawiódł przede wszystkim Dawid Murek. Reszta zawodników zagrała na prawdę nieźle, ale to było za mało na Skrę. Szymański punkty zdobywał seriami, ale dwa razy w bardzo ważnych momentach seta posłał piłkę w aut. Siezieniewski atakował skutecznie, ale nie zawsze radził sobie z bełchatowskim blokiem i wtedy często goście odskakiwali na kilka punktów. No i w końcu zagrywka - zbyt często Jastrzębianie psuli proste serwy w ważnych momentach.

Jednak dziś mamy inny dzień, a mecz zaczynamy od zera. Obie drużyny wystąpią w najmocniejszych składach. Jastrzębski Węgiel wspierany świetnymi kibicami musi dziś wygrać, aby przedłużyć rywalizację na decydujący mecz w Bełchatowie. Czy Szymański i spółka są w stanie tego dokonać? Z pewnością tak. Wczoraj potrafili podjąć walkę z obrońcami tytułu, ale o ich porażce zadecydowały szczegóły. Moim zdaniem dziś gospodarze podejdą do meczu maksymalnie skoncentrowani, natomiast wcale nie musi być tak w przypadku Skry. Zastanawiam się, czy Skra przypadkiem nie chciałaby świętować mistrzostwa po zwycięstwie we własnej hali. Nie mówię tutaj absolutnie o zupełnym odpuszczeniu meczu. Faworytem mimo wszystko są goście, ale według mnie tego meczu nie wygrają tak łatwo jak wczorajszego. Na zwycięstwo boję się grać, bo różnie może dziś być, ale Jastrzębie jeżeli ma przegrać, to nie wcześniej niż w tie-breaku - ten zakład jest chyba najrozsądniejszy.

Co przemawia za gospodarzami? Na pewno własna hala, maksymalna motywacja, kibice oraz świadomość, że dziś nie ma innej możliwości - trzeba wygrać. Atutem gospodarzy są mimo wszystko większe umiejętności poszczególnych zawodników oraz to, że Ci zawodnicy tworzą świetny monolit - ale czy to wystarczy, żeby już dziś świętować "majstra"? Mam nadzieję przede wszystkim na zacięte, ciekawe widowisko.

Pierwsze szóstki
Jastrzębski Węgiel: Nikolay Ivanov, Paweł Siezieniewski, Dawid Murek, Grzegorz Szymański, Łukasz Kadziewicz, Daniel Pliński; L: Paweł Rusek
Skra Bełchatów: Maciej Dobrowolski, Piotr Gruszka, Dan Lewis, Mariusz Wlazły, Evgeni Ivanov, Janne Heikkinen; L: Krzysztof Ignaczak

KS Jastrzębski Węgiel - BOT Skra Bełchatów (4. mecz) Over 188,5 punktów 1,85 Unibet
Spodziewam się dziś bardzo zaciętego meczu. Wczoraj sprawdziło się to doskonale - trzy z czterech setów były wyrównane i nawet to, że drugi set zakończył się wynikiem 25:19 nie przeszkodziło temu, aby over wszedł. Dziś linia ustawiona jest tak samo i bardzo podobne jest uzasadnienie. Jastrzębie jest dziś maksymalnie zmobilizowane. Siatkarze zdają sobie sprawę, że dzisiejsza porażka równać się będzie zakończeniu marzeń o mistrzostwie. Wykluczam więc wynik 3:0 dla Bełchatowa. Z drugiej strony goście są zbyt mocni, żeby przegrać 3:0 z drużyną trenera Totolo. Zakładam więc, że minimum to cztery sety. Tak jak wczoraj - wystarczy, że przegrana drużyna będzie zdobywała 22 punkty + w jednym secie 23. Wątpię, by któryś z setów miał zakończyć się wynikiem np. 25:15, natomiast dużo bardziej prawdopodobne jest założenie, że sety będą kończyły się na przewagi. Poza tym pamiętajmy, że we wszystkich trzech spotkaniach ani razu nie mieliśmy tie-breaka. Może dziś? W każdym razie uważam, że wystawiony kurs na over wart jest zagrania.

KS Jastrzębski Węgiel - BOT Skra Bełchatów (4. mecz) [1. set] Over 46,5 punktów 1,75 Unibet
Wszystkie trzy spotkania między Jastrzębskim Węglem a Skrą Bełchatów były bardzo zacięte. Pierwszy set ma to do siebie, że zawodnicy obu drużyn grają "na pełnym baku" - nie ma jeszcze zmęczenia, obie ekipy nie chcą popełniać serii błędów. Liczę, że set będzie rozgrywał się głównie na zasadzie "punkt za punkt", a nawet jeżeli któraś z drużyn odskoczy na kilka punktów, to druga jak najszybciej będzie starała się rywala dojść. Dla wejścia typu wystarczy, że przegrana drużyna zdobędzie 22 punkty - niby dość dużo, ale przy tak wyrównanych drużynach nie musi być to wcale takie trudne.

Do góry
#1216201 - 12/05/2007 21:01 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Radek_89]
iwosz Offline
journeyman

Meldunek: 07/03/2007
Postów: 52
Jastrzębski Węgiel KS-BOT Skra Bełchatów 2(+1.5)@1,4 Betgun

Zgadzam się z Radkiem _89, że mecz będzie wyrównany i mozliwe że 5-setowy. jednak myślę, że to Bot ma większe szanse na zwycięstwo, jeśli tylko Wlazły zachowa wczorajszą świetną dyspozycję. Widziałem też, że Szymański miał wczoraj mrożone kolano..Własna hala, nawet tak specyficzna jak w Jastrzębskim nie jest jakims wielkim handicapem, co pokazał choćby wczorajszy mecz. Biorac to wszystko pod uwagę, myślę, że bezpieczniej będzie zagrać na Bot. (swoją drogą, to pomysł, że Bot może chcieć świętowac mistrzostwo po zwycięstwie u siebie z lekka przesadzony mi sie wydaje Radek ;\)

Co do dzisiejszego meczu o 3 miejsce, to myślę, że podobnie jak wczoraj będzie on wyrównany. I nawet jeśli PZU przegra ponownie, to myślę, że grając na nich z 1,5 seta handi, ja mam szansę wygrać \:p
AZS Częstochowa-PZU AZS Olsztyn 2 (+1,5)@1,47 Betgun

Do góry
#1217817 - 13/05/2007 03:29 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Giertyszek]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Giertyszek
No to ja sie trzymam mojego planu tego co mówiłem że będzie po czterech meczach 2-2 i ciesze sie ze dzis Skra wygrala...bo jutro gram Jastrzębie po lepszym kursie.

Pozdrawiam.


2-2 zgodnie z planem \:\)

Teraz piąte spotkanie i czekam na hcp na gości...

Do góry
#1227575 - 16/05/2007 20:08 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Giertyszek]
Snowblind Offline
enthusiast

Meldunek: 22/12/2006
Postów: 362
Skąd: Warszawa
848 17:00 Belchatow - Jastrzebie (+1.5) 2 2,00
wg. to bardzo dobry typ jezeli jastrzebie nie wygra tego spotkania to chociaz 2 sety zdobeda nie było jeszcze tie-breaka w serii czas na niego w piątek

Do góry
#1228142 - 16/05/2007 23:09 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Snowblind]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

podzielam zdanie kolegi. handi rozsądne po dobrym kursie.
będę się trzymał wciąż swego ze w tym roku korona będzie dla Węgla.. choć mecz pewnie bedzie bardzo równy. tb jak najbardziej niewykluczony a tam już może zadecydować dyspozycja dnia. trzymam kciuki za gości i myślę że są w stanie wygrać

a tak z innej beczki, jako ciekawostka:
- francuski dziennik poinformował że w przyszłym sezonie w barwach Skry zobaczymy asa reprezentacji Francji, Stephane Antiga!

Do góry
#1228252 - 16/05/2007 23:38 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: mura]
Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/02/2005
Postów: 11520
Skąd: Kraków
Originally Posted By: mura

podzielam zdanie kolegi. handi rozsądne po dobrym kursie.
będę się trzymał wciąż swego ze w tym roku korona będzie dla Węgla.. choć mecz pewnie bedzie bardzo równy. tb jak najbardziej niewykluczony a tam już może zadecydować dyspozycja dnia. trzymam kciuki za gości i myślę że są w stanie wygrać

a tak z innej beczki, jako ciekawostka:
- francuski dziennik poinformował że w przyszłym sezonie w barwach Skry zobaczymy asa reprezentacji Francji, Stephane Antiga!
ehhe czyli wychodzi ze przejdzie z lepszego kluby do gorszebo bo Skra odpadła wlasnie z Mallorcą gdzie gra ANtiga \:\)

Do góry
#1228576 - 17/05/2007 01:02 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Snowblind]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Originally Posted By: Snowblind
848 17:00 Belchatow - Jastrzebie (+1.5) 2 2,00
wg. to bardzo dobry typ jezeli jastrzebie nie wygra tego spotkania to chociaz 2 sety zdobeda nie było jeszcze tie-breaka w serii czas na niego w piątek
Oj, zupełnie się nie zgadzam. Bełchatów ma przewagę własnej hali, gra według mnie lepiej. Z wszystkich spotkań finałowych nie oglądałem tylko pierwszego, ale to było "tak dawno i nieprawda" ( ;\) ), że teraz tamten wynik nie ma większego znaczenia. Ja uważam, że dużo bardziej prawdopodobne niż ttie-break jest 3:0 dla gospodarzy i to oni łatwo wygrają, ale szczegółową analizę wrzucę jutro \:\)

Do góry
#1231962 - 18/05/2007 08:11 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Radek_89]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
BOT Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 1 1,50 Expekt
Piąty, decydujący mecz w batalii o Mistrzostwo Polski w siatkówce. Ten finał jest na prawdę znakomity - każdy mecz przynosi wielkie emocje. Co więc może nas czekać w Bełchatowie? Z pewnością kapitalny poziom siatkówki. Historia tego finału jest bardzo ciekawa. Najpierw siatkarze grali w Bełchatowie. Pierwszy mecz zakończył się sensacją - Jastrzębski Węgiel wygrał 3:0. Następnego dnia Skra nie pozostawiła wątpliwości, co do swojej wyższości i wygrała 3:1. W Jastrzębiu Zdroju pierwszymi zwycięzcami również byli goście - Skra po raz kolejny wygrała 3:1, ale na drugi dzień po raz kolejny Jastrzębski Węgiel wygrał 3:0.

Do decydującego spotkania obie ekipy przystąpią w najmocniejszych składach. Siła Skry to przede wszystkim atakujący, Mariusz Wlazły. Na przyjęciu wspomagają go Dan Lewis oraz Piotr Gruszka - tak na prawdę to od nich będą zależały losy Skry - jeżeli "siądzie" im przyjęcie oraz będą prawdziwą podporą dla Wlazłego w ataku, to ekipa Castellaniego może okazać się poza zasięgiem rywala. Z każdym meczem play-off co raz lepszą formę sygnalizuje bułgarski środkowy Evgeni Ivanov, którego "kolegą po fachu" jest Fin, Jane Heikkinen. Obaj zawodnicy dysponują bardzo kąśliwą zagrywką, która sprawiała już problemy Jastrzębianom. Na rozegraniu Maciej Dobrowolski, a na libero Krzysztof Ignaczak, który potrafi rozegrać znakomitą partię i wtedy rywale muszą lokować piłkę bardzo, bardzo dokładnie, aby popularny "Igła" jej nie podbił.

Jastrzębski Węgiel swoją siłę opiera na bardzo wyrównanym składzie, w którym nie ma praktycznie słabych punktów. Vis-a-vis Wlazłego gra Grzegorz Szymański, czyli zawodnik, od którego gry najwięcej w drużynie zależy. Trzeba jednak podkreślić, że Dawid Murek i Paweł Siezieniewski wnoszą do ataku więcej niż Dan Lewis i to może być atut gości. Środek złożony jest z wicemistrzów świata - Daniela Plińskiego i Łukasza Kadziewicza - są to jedyni zawodnicy, którzy wysoką formę prezentują przez cały sezon - reszcie zawodników zdarzały się przeplatanki słabych oraz znakomitych występów. Na rozegraniu trwa ciągle rywalizacja Jakuba Bednaruka i Nikolaya Ivanowa. Podstawowym kreatorem gry Jastrzębskiego Węgla jest Bułgar, ale przy każdej zmianie Kuba Bednaruk wnosi do gry bardzo dużo. Na libero Paweł Rusek - na pewno słabszy niż Ignaczak, ale tutaj dużo zależy od dyspozycji dnia.

Od początku rywalizacji konsekwentnie obstawiam mistrzostwo dla Skry i oglądając przebieg play-off nie wyobrażam sobie, aby mogło stać się inaczej. Należy zauważyć, że Skra wygrywa zawsze wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebuje - drugi mecz, czyli moment, w którym porażka oznaczałaby stan rywalizacji 0:2 oraz przeniesienie rywalizacji do Jastrzębia oraz przy stanie 1:1, kiedy zwycięstwo w meczu dawało duży komfort psychiczny przed drugim meczem. Oglądając siatkarzy Skry, ich determinację, wolę walki nie widzę specjalnych szans dla Jastrzębskiego Węgla. Za Bełchatowem przemawia własna hala, kibice, indywidualne umiejętności poszczególnych zawodników, doświadczenie oraz wyższa forma sportowa. Dla Jastrzębskiego Węgla mistrzostwo jest czymś, o czym kibice marzą bardzo długo - przed rokiem Skra nie dała im najmniejszych szans, teraz te szanse mają, ale musi im wyjść idealny mecz - zagrywka, przyjęcie, atak - według mnie zdecydowanym faworytem jest Skra Bełchatów i kurs 1,50 wart jest grania.

Do góry
#1232104 - 18/05/2007 15:45 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Radek_89]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Radek_89

Od poczatku rywalizacji konsekwentnie obstawiam mistrzostwo dla Skry i ogladajac przebieg play-off nie wyobrazam sobie, aby moglo stac sie inaczej. Nalezy zauwazyc, że Skra wygrywa zawsze wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebuje - drugi mecz, czyli moment, w ktorym porazka oznaczalaby stan rywalizacji 0:2 oraz przeniesienie rywalizacji do Jastrzebia oraz przy stanie 1:1, kiedy zwyciestwo w meczu dawalo duzy komfort psychiczny przed drugim meczem. Ogladajac siatkarzy Skry, ich determinacje, wole walki nie widze specjalnych szans dla Jastrzebskiego Wegla.


Troszke sadze ze kolega przebarwil... \:\) jesli chodzi o wyobraznie to ja wyobrazam sobie że dzis wygra Jastrzebski Wegiel...ale po kolei...Nie uwazam ze jest tak, jak wynikaloby z Twojego tekstu ze Skra robi co chce - piszesz ze Skra wygrywa kiedy potrzebuje - ja sadze ze w sporcie wygrane zawsze sa potrzebne, wiec gdyby tak bylo ze Skra rozdaje karty i wygrywa kiedy chce by byla juz Mistrzem wygrywajac 3-0 czy 3-1, a tymczasem mamy piate spotkanie, jeden as, jeden blok może zadecydowac o Mistrzostwie.. .fawotytem dzis jest Skra ale jak mowie nie jest to mecz w kategorii "nie wyobrazam sobie zeby Skra go nie wygrala"...Skra to glownie Wlazly, Jastrzebie to bardziej zespol, popatrzcie sobie na statystyki z poprzednich meczow gdy Skra wygrywala i gdy nie wygrywala...tak wiec dzis zapewne kolejne wyrownane spotkanie - faworytem Skra ale parafrazujac poprzednika - nie wyobrazam sobie aby go wygrala 3-0 \:\)

A wiec na dzis moj typ: Jastrzebski Wegiel (hcp +1,5 seta).


Do góry
#1232132 - 18/05/2007 16:27 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Giertyszek]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Radek_89 pisze tę analizę "od strony" Skry
Np. Pierwszy mecz zakończył się sensacją - Jastrzębski Węgiel wygrał 3:0. Następnego dnia Skra nie pozostawiła wątpliwości, co do swojej wyższości i wygrała 3:1

Dla mnie wygrana Jastrzębi w pierwszy meczu nie była żadną sensacją, bo tak obstawiałem, choć wyniki 3:0 i mnie zaskoczył.
W drugim meczu Skra wygrała, ale mogła to spotkanie przegrać.
Na pewno nie mozna powiedzieć, iż nie pozostawiła wątpliwości

Uwagi Giertyszka też trafne i celne

Co do dzisiejszego spotkania
Powiem tak, wszystko jest tu możliwe, wszystko może się zdarzyć.
Może być 3:0, może być 0:3, może być zacięty mecz zakończony tie-breakiem 23-21

Mnie w tym spotkaniu nie za bardzo interesują nawet handi
Interesuje mnie parę piwek i wspaniałe ( mam nadzieję ) widowisko

Do góry
#1232395 - 18/05/2007 19:26 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: rene]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
dokladnie.. to spotkanie nalezy obejrzec, raczej nie obstawic... a jesli juz to... Jastrzebie... ale tylko i wylacznie dlatego ze to do nich czuje zdecydowanie wieksza sympatie... wiec nie bedzie uzasadnienia, jedyne czego pragne to emocje a nie trzy krotkie sety... ten mecz to bedzie jeden wielki Totolo(tek)... dla tych o zdecydowanie musza to zagrac, rzuccie monetą... wiadomo, patrzac z przekroju calego sezonu, tytul powinien zostac w Belchatowie... ale wezmy tez sklad Jastrzebia.. po MS zawodnicy byli zmeczeni, mieli dosc Boska, musieli odpoczac... teraz smiem stwierdzic ze z dnia na dzien prezentowali sie lepiej... meki z Mostostalem, dosc latwa przeprawa z Olsztynem, jedyne co im nie wyszlo to trzeci mecz finalu, ktory dosc gladko oddali... ale juz w czwartym sie podniesli... nie wiem dlaczego ale jestem przekonany ze zdecyduje nie pojedynek Wlazly-Szymanski, nie srodkowi, lecz Gruszka-Murek... i to tu rozstrzygnie sie final... wiec jazda Panie Dawidzie, jazda Jastrzebie!

Do góry
#1232762 - 18/05/2007 22:19 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Boubson]
iwosz Offline
journeyman

Meldunek: 07/03/2007
Postów: 52
Bardzo ciekawe wypowiedzi, wszystkie, choć też uważam, że Radek 89 dał się ponieść swojemu przywiązaniu do Skry (sam też będę kibicował Skrze).Również uważam, że każdy wynik jest możliwy, choć najmniej 3-0 czy 0-3. Co do gry z handi, to liczyłem na nie w poprzednich meczach i srodze się zawiodłem - oczywiście ten mecz będzie decydujący i sytuacja może wyglądać inaczej. Reasumując waham się między:
BOT Skra Bełchatów-Jastrzębski Węgiel KS 1@1,44
DW 3-1, może 3-2 po odpowiednio 3,3 i 4,75
over 188,5@1,95

Buk: Betgun

Wszystko wskazuje, że zdecyduję się na ten ostatni ale znając siebie będę zwlekał do ostatniej chwili. Równiez bardzo licze na atrakcyjne widowisko

Do góry
#1232772 - 18/05/2007 22:21 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Boubson]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń
Witam ..

Dzisiaj decydujace spotaknie w Bełchatowie o Mistrzostwie Polski.

O godzinie 17.00 rozpocznie sie pojedynek miedzy Skra a Jastrzebiem.


Skra wykonala plan minimalny w Jastrzebiu jakim bylo wygranie chociaz by jednego meczu, w nastepnym pojedynku widzielismy co sie dzialo .. gladkie zwyciestwo Jastrzebia.
Dzisiaj to juz inna bajka ... druzyna ktora dzisiaj wygra bedzie sie cieszyc mistrzostewm, a wiec motywacja po oby druzynach na calego. I jak wiele juz razy to slyszalem zadecyduje dyspozycja dnia... no musze sie z tymi slowami nie zgodzic.. gdyz uwazam ze w dzisiajszym meczu kazdy zagra najlepiej jak potrafi a glowne atuty Skry czyli Mariusz i Piotrek daja z siebie wszystko.
Duzo zalezec bedzie rozniez od przyjecia jak i zagrywki a mysle ze Skra ma lepszych graczy wykonujacych te " stale fragmenty gry" Duży uśmiech

Dzisiaj Skra ma jeszcze taki maly handicap ktorym jest atut wlasnej hali .. i napewno cala widownia kibicow spierwajaca " to i owo " Oczko


Jastrzebie mozna powiedziec ze zaskoczylo w polfinalach z Olsztynem i trzymaja dosc rowny poziom. Postawieni w trudnej sytuacji jaka byla potyczkja z Skra przy stanie rywalizacjii 1-2 sprostali wyzwaniu i dzisiaj mamy 5 mecz.
W druzynie Jastrzebia nie ma tak jak w Skrze jednego zawodnika [ mam na mysli Mariusza] od ktorego w duzej mierze zalezy wynik meczu. Oni maja caly sklad grajacy dobrze a na dodatek najlepszych srodkowych ktorzy przez caly sezon grali najrowniej jak i w PO.

Mala wzmianka na temat stanu zdrowia: Duży uśmiech

"Najbardziej skutki wyczerpującego sezonu odczuwają Dawid Murek i Grzegorz Szymański. Ten pierwszy ma problemy z kręgosłupem, drugi - z bolącym kolanem. Murek trenował przez cały tydzień niewiele, Szymański trochę więcej."

No ale jednak nie wyobrazam sobie aby ktorys z nich nie wyszedl w pierwszej szostce.


Mam nadzieje ze dzisiaj obejrzymy piekne widowisko godne finalu MP.

Sklady :

Skra – Dobrowolski, Wlazły, Gruszka, Heikkinen, Lewis, E.Iwanow, Ignaczak (l)

Jastrzębski – Pliński, Murek, Szymański, Kadziewicz, N.Iwanow, Siezieniewski, Rusek (l)




Moj typ na dzisiaj to :


Bot Skra Belchatow - Jastrzebiski Wegiel S.S.A. ponizej 188,5 @1,90 EXPEKT
Meczu raczej bym nie obstawial .. bo roznie moze byc ale ja muss to :

Bot Skra Belchatow - Jastrzebiski Wegiel S.S.A. 1 @ 1,5 betsson

Do góry
#1233097 - 18/05/2007 23:44 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Gib01]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
VS


GODZINA 17:00, BEŁCHATÓW

;\) ... Czyli wszystkie oczy kibiców siatkówki [i myślę że nie tylko? \:\) ] będą skierowane na ten spektakl... który zapowiada się baaaaaardzo ciekawie!

__________

Jeśli chodzi o Skre, to chyba nie będę zbytnio oryginalny, jeśli napiszę że to >50% Wlazły ... chłopak, to co prezentuje ostatnio, to naprawdę najwyższa klasa światowa... ale przecież nie od dziś jest on znany...

Jastrzębie ? - Nie mają aż takiego lidera, jak to jest w Bełchatowie, ale środek [vice] skrzydła... Szymański czy też Murek, Siezieniewski naprawdę niczego sobie...

Teraz troszkę porównam sobie...

vs


Przyjęcie?

....

Tutaj na pewno głównym 'bohaterem' bronienia itp,itd, jest Pan Igła, moim zdaniem... mimo wszystko nasz najlepszy 'L' Polski... choć Lozano twierdzi inaczej \:p Nie no... osobiście oczywiście do Gacka nic nie mam, zagrał super zawody w Japoni, dobra... ale to gadka na inny temat... ;\)

Rusek? Hmmm.. gra w tym finale, naprawdę b.dobre zawody, ale widać że nie potrafi niekiedy sobie poradzić z zagrywką... już nie mówię tutaj o zagrywce Wlazłego ...

W drużynie Skry na przyjęciu występuje jeszcze Gruszka tutaj jak ten Pan przyjmuje, nie trzeba zbytnio dużo pisać.. 'odpowiedni_level' [;)] do tego dochodzi Lewis ... co niekiedy wyprawia kanadyjczyk w ataku wszyscy doskonale wiemy... jak u niego z przyjęciem? Jak na moje.. po prostu - dobre \:\)

Natomiast... w Jastrzębiu w roli przyjmującego bawią się... Murek i tutaj zapewne... troszeczkę mamy 'hc' dla drużyny z Bełchatowa, gdyż nie grywa on zbytnio pewnie na tej pozycji... no ale może dziś akurat, Dawid się przebudzi i zagra np. tak jak w I meczu? Bo że potrafi...

Siezieniewski ? To taki Lewis ;\) czyli [czyt.wyżej] \:p - (chodzi mi o przyjęcie) w ataku różnią się sobą... (żeby sobie ktoś nie pomyślał) \:\)

===

Atak?

...

Czyli jednym słowem... Wlazły vs Szymański \:\)

Obaj grają wspaniale w tym Finale... pokazali się z jak najlepszej strony...

Jednak dla wszystkich obserwatorów.. to Wlazły, to co koleś potrafi zrobić obecnie na zagrywce... przechodzi chyba wszystkich... Ja mam ciągle jego wyczyn z II spotkania... (IV set 13-18..18-18) ;\)

=====

Rozegranie?

...

Dobrowolski czy Ivanov ?

Ivanov jak dobrze pamiętam miał bardzo ciężkie początku w zespole, ale teraz to już wszystko minęło... i rozumie się z kolegami bardzo dobrze...

Dobrowolski chłopak naprawdę ma to 'coś' i kieruje zespołem, jak profesor... jak coś nie idzie... zawsze w pogotowiu jest Neroj... ale czy dziś zmiana będzie potrzebna?

===

Jeszcze w sumie został mi tak naprawdę środek... Ale już za 20 minut, ruszamy w najważniejsze spotkanie tego sezonu...



Pisać i pisać mógłbym...troszkę można... ;\) ALE, przy takich 'siłach' drużyn jakie prezentują obie drużyny... to dziś po prostu dzień oraz boisko zweryfikuje kto zasłużył tak naprawdę... na tego MISTRZA POLSKI SEZONU 2006/2007 ! \:\)


Który z panów wypije ze złotym medalem na szyi?

VS


_________

Typy? Bo w sumie najważniejszego zapomniałem, napisać

1 2 odpuszczam || bo tak naprawdę nie lubię Skry w rozgrywkach ligi polskiej... no chyba że mam na nich postawione, to już zmienia kolej rzeczy oczywiście... Chciałbym żeby było ciekawiej dziś w Bełchatowie.. i może 5 setów? i wygrana gości? \:\)

Overek 188.5?

Nie no... takiego meczu się nie gra i tyle \:p ... @1.5 mało mimo wszystko na Bełchatów... \:\)

Do góry
#1233417 - 19/05/2007 01:48 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Misiek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń


Mogłem sobie pozwolić skopiować z poprzedniego roku... \:\)

Już po raz trzeci z rzędu SKRA BEŁCHATÓW zostaje MISTRZEM POLSKI sezonu 2006/2007 !

Czy będą do zatrzymania w nadchodzącym sezonie? Pomyślimy jak się zacznie... , ale informacje o:

- nowy kontrakt Wlazłego
- kupno Antigi
- nowy sponsor

To troszkę... ;\)


Kolejność identyczna do zeszłego sezonu... czyli:


1.

2.

3.

4.

Sezon 2006/2007 zamykamy i teraz wszyscy musimy razem rozpracować LŚ, która rusza już za tydzień \:\)

Dla Tych Którzy Czuwali



Do góry
Strona 7 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 1294 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584220 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07