Strona 7 z 14 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 13 14 >
Opcje tematu
#805806 - 23/12/2006 11:01 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: konstruktor1]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Jeszcze taka mala ciekawostka na temat meczu Bournemoth-Blackpool :

"I've seen them play and have got a pretty good idea what they're all about. I'm very optimistic that we'll get the same level of performance we got against Gillingham."

Trener gospodarzy wie na co stac gosci, ale jak sam mowi, jest optymistycznie nastawiony do tego meczu i ma nadzieje ze jego zespol osiagnie ten sam poziom gry, ktory pozwolil im zremisowac tydzien temu z Gillingham 1-1 na wyjezdzie. Chyba sie troche boi...chlopakow z Blackpool.

Do góry
Bonus: Unibet
#805891 - 23/12/2006 12:22 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: konstruktor1]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
witam no to dzis zaczyanmy pierwszy dzien maratonu ligi angielskiej skaldajacej sie z 4 kolejek od 23 grudnia do 1 stycznia. trzeba pamietac takze o tym typujac te spotkania. dla mnie pierwszy dzien tego maratonu bedzie spokojniejszy, zobacze kto jak sie przyklada a potem bede w 3 kolejki bede lapał jakies teamy na konkretny rezultat. na dzis wybralem sobie 6 spotkan po dwa z Premiership. championship i League One i wyszlo mi takie swiateczne AKO:)

z Premiership wzialem Chelsea i portsmouth. Blues jak dla mnie typ kolejki na Wyspach dzis, nawet remis londynczykow bedzie sensacja. Chelsea ma bowiem wskoczyc na lidera juz z koncem roku i wlasnie temu powinien sluzyc mecz z Wigan. pompeys nie bez trudu ale powinni zgarnac cala pule z Szabelkami.

Championship to dwa zwyciestwa gospodarzy. Leicester ogra slabo dysponowane Cardiff i przez to poglebi sie kryzys u Walijczykow. gospodarze tym zwyciestwem powinni wrocic z powrotem do dobrej gry i pniecia sie do gory. mysle ze jesli Leicester ogra Cardiff to juz moze jutro a nawet dzis Milan Mandaric oglosi tak wyczekiwana przez kibicow Foxes o zainwestowaniu 25 milionow funtow w klub z Filbert Street. to bedzie podwojny prezent swiateczny dla kibicow. przelamania slabszej serii gospodarzy oczkeuje takze w starciu Burnley z Derby. na Turf Moor jeszcze nie tak dawno szczycono sie top of the table a teraz brakuje punktow nawet do playoffow. Oba zespoly niejako zamienily sie miejscami czas wiec na powrot do starego:)

w League One znow dwa winy gospodarzy. Tranmere z Gillingham. no chlopaki z Tranmere juz 2-krotnie probowali rozgrywac mecz z Crewe ale pojedynek byl przekladany. teraz niech sie wreszcie odbedzie i przygotowani na walke o 3 punkty gospodarze zdobeda cala pule. z Kolei kibice Doncaster chcieliby spokojnych swiat, jeszcze lepszej gry swojej druzyny i jak najszybszego awansu do strefy PO. dzis ku temu olbrzymia okazja by pokazac ile warci sa pilkarze Rovers. na ich stadion przyjezdza bowiem lider - Nottingham. dzisiejsze spotkanie to jednoczesnie ostatni mecz pilkarzy Doncaster na tym stadionie. 1 stycznia wybiegna juz na murawe nowo wybudowanego 15-tysiecznika. tak wiec dzis jest okazja do:
-uwienczenia zwyciestwem historii wystepow na starym stadionie
-okazja do konfrontajci z silnym zespolem
-sprawdzenia gdzie tak naprawde jest Doncaster.
przed sezonem typowalem Doncaster do pierwszej trojki. dzis sprawdzi sie czy mialem racje. gramy chlopaki o zwyciestwo!!

tak wiec ja mam tak: Chelsea, Portsmouth, Leicester, Burnley, Doncaster, Tranmere \:\) i zobaczymy czy bedzie prezent na swieta:)

Do góry
#805894 - 23/12/2006 12:24 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: Feel-Tsu]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
aha i jeszcze zapomnialem napisac ze sorki ze praktycznie w temacie sa tylko 2 meczyki \:\) reszta powinna trafic gdzie indziej \:\) ale wybaczcie nie mam czasu zeby pisac oddzielnie, a chcialem cos wrzucic.....docencie to!!! hehe
pozdro i wysokich wygranych:)

Do góry
#806351 - 23/12/2006 14:57 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: Feel-Tsu]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Cieszę się, że temat żyje. Ja chciałem się jeszcze ustosunkować do postu nertiego. Moim zdaniem wahania kursu nie są czynnikiem decydującym w ocenie szans obu drużyn, czego przykładem mogą być ostatnie wydarzenia w NBA po meczu NYK - Denver. Początkowo niektórzy bukmacherzy wycofywali nawet mecze z ich udziałem, a ci wygrywali dalej na przekór wahaniom kursu (przed meczem Denver - Washington było 1.45 - 2.6, potem 2.8 - 1.3, a skończyło się zwycięstwem Denver).
Owszem można go brać pod uwagę, osobiście znam gościa, który typuje przeważnie na podstawie historii i idzie mu bardzo dobrze.
Żeby nie było żem uparty - odpuściłem ten mecz

Do góry
#807169 - 23/12/2006 17:03 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: jinx]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Originally Posted By: jinx
Cieszę się, że temat żyje. Ja chciałem się jeszcze ustosunkować do postu nertiego. Moim zdaniem wahania kursu nie są czynnikiem decydującym w ocenie szans obu drużyn, czego przykładem mogą być ostatnie wydarzenia w NBA po meczu NYK - Denver. Początkowo niektórzy bukmacherzy wycofywali nawet mecze z ich udziałem, a ci wygrywali dalej na przekór wahaniom kursu (przed meczem Denver - Washington było 1.45 - 2.6, potem 2.8 - 1.3, a skończyło się zwycięstwem Denver).
Owszem można go brać pod uwagę, osobiście znam gościa, który typuje przeważnie na podstawie historii i idzie mu bardzo dobrze.
Żeby nie było żem uparty - odpuściłem ten mecz


Ja osobiscie nie typuje wg takich standardow, ale lubie spojrzec jak graja inni i na kogo. Niestety dzis tylko jeden remis trafiony Swansea, rowniez Stoke i Blackpool nie zawiodlo :-)))Ciekawe rowniez ze tak jak myslalem wiekszosc gospodarzy wygrala underowo tak jak pisalem. Hm Wesolych Swiat Panowie

Do góry
#809750 - 24/12/2006 23:01 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: nerti]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Witam!
Zagrałem sobie parę meczyz tych dwóch lig, ale mecze dobierałem tylko i wyłącznie na podstawie tabeli. Jeśli ktoś ma jakieś info, niech wskaże najsłabsze ogniwa. Z góry dzieki! (Wszystkie mecze to czyste jedynki.)

League Two:
Walsall FC - Shrewsbury Town @ 1,6
Gospodarze silni u siebie (9-1-1), lider tabeli kontra ligowy śrdniak z wyjazdowym bilansem (3-4-4). Walsall ostro punktuje u siebie jednocześnie mało tracąc (tylko 3 bramki w 11 meczach, wszystkie 3 w ostatnich dwóch meczach)

Darlington FC - Mansfield Town @ 1,8
Tutaj trochę inna sytuacja, gdyż Darlington jest dopiero 13 w tabeli, jednak u siebie gra dość dobrze (5-3-3), mimo dość przypadkowej ostatniej porażki. Do typu przekonał mnie bilans gości (1-3-7), którzy jedyne zwycięstwo zaliczyli z ostatnią drużyną League Two - Macclesfield.

Mam nadzieję, że "historia lubi się powtarzać":
Darlington Mansfield 4 - 0
Darlington Mansfield 2 - 1
Darlington Mansfield 1 - 0

League One:
Bristol City - Bournemouth @ 1,5
Typowy mecz drużyny, która aspiruje do awansu, ze spadkowiczem.
Gospodarze (9-1-1) (remis 30 września z Oldham, porażka 19 sierpnia z Balckpool); goście (0-7-4)(ostatnie dwa mecze to remisy, wg mnie najlepszy czas na kolejną porażkę). Nie zdziwiłbym się gdyby Bournemouth nie udało się strzelić bramki.

Czekam na opinie ekspertów z tych lig

Do góry
#809980 - 25/12/2006 11:56 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: micha$]
szpila1910 Offline
enthusiast

Meldunek: 16/09/2005
Postów: 307
Skąd: Radom
Witam!

Co do Walsall i Bristolu C. zgadzam sie w 100% zagram te mecze jutro z pewnoscia.
Zastanawiam się tylko nad Southampton!? Czy dadza rade z Cristal Palace? proszę o pomoc, co myslicie o tym meczu!? dzieki Pozdrawiam !

Do góry
#810657 - 26/12/2006 02:33 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: szpila1910]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Zwróciłem uwagę na jeszcze jeden meczyk z League One:
Brentford v Millwall

Spotkają się drużyny zamykające tabelę, z czego Millwall wyprzedza Brentford o 3 punkty.
Na uwagę zasługuje bessa gospodarzy (17 meczy bez wygranej), którzy pewnie nie utrzymają się w lidze. U siebie (2-5-4) (ostatnie zwycięstwo 3 sierpnia, ostatnie mecze u siebie DLLDD). Udało im się strzelić tylko 10 goli (0,9 na mecz), wpuścili aż 19 (z czego 9 w ostatnich 3 meczach).

Z drugiej strony zespół Millwall z bilansem (2-0-9), ostatnie 5 meczy to 4 porażki i wygrana. Kolekcja bramkowa nie wygląda najlepiej: 11-25 (strzelonych średnio 1 gol, wpuszczonych aż 2,3 na mecz).

Należy pamiętać, że to może być jedna z niewielu okazji gospodarzy do zdobycia trzech punktów. Za nimi przemawiają: atut własnego boiska oraz fatalny bilans gości na wyjeździe. Do tego obie drużyny mają prawie optymalny skład (w Millwall prawdopodobnie nie zagra napastnik Ben May).

Podsumowując:
nie odważę się zagrać czystej jedynki, ale DNB 1 @ 1,7 SB w zupełności mnie satysfakcjonuje.

Do góry
#810862 - 26/12/2006 11:55 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: micha$]
citizen Offline
La Furia Roja

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 2383
Skąd: Katowice
Darlington v Mansfield...typ 1...kurs 1.95

Boxing Day. spotkanie league two dzis o godzinie 16:00. spotykaja sie swa sredniaki league two z obecnie slabiutka forma. Darlington niczym nie zachwyca ostatni wygrany mecz w listopadzie z Milton. grudzien to 4 spotkania i 4 porazki (Wycombe, Stockport, Notts, Wrexham) ta ostatnia 1:0 z szczegolnie dobijajaca bo z przebiegu spotkania wynikalo calkiem co innego. teraz gospodarze trafiaja na drozyne 'swojego pokroju' wyjazdowy bilans Mansfield jest katastrofalny - 1 3 7 niedawno niepotrafili nawet dac rady slabo spisujacemu sie w lidze i majacemu najwiecej porazek (13) Rochdale. Kolejnym waznym akcentem spotkania jest zwolnienie w Town menedżera Petera Shirtliffa, który pracował w klubie od września 2005 roku. Stags spadli po ostatniej kolejce na 18. miejsce w tabeli League Two i cierpliwość działaczy się wyczerpała. Tymczasowym szkoleniowcem został dotychczasowy asystent Shirtliffa Paul Holland - ktory jest krytykowany niemniej niz jego poprzednik. Jesli chodzi o wykluczenia i kontuzje to po obu stronach jest mniej wiecej jednakowo, brak Marka Albrightona u gospodarzy niepowinien byc wiekszym problemem. warto podkreslic ze po 2 miesiacach przerwy dzis na boisko powraca szwajcarski napastnik Darlington Gaetano Giallanza i mam nadzieje ze wraz z Joachimem ustrzela cos dzisiaj. kursy na to spotkanie wachaja sie w granicach 1.75 - 2.00 mysle ze warte zagrania, ja wybieram 1.95 w bet365

Do góry
#811093 - 26/12/2006 13:15 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: citizen]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Taka ciekawostka dotyczaca Nottingham F.Ta druzyna az szesciokrotnie na 11 meczow jakie rozegrala u siebie w tym sezonie przegrywala do przerwy.3 z tych meczow(Brighton,Swansea,Millwall)potrafili wciaz wygrac,3przegrali(Oldham,Scunthorpe,Leyton O.) Z tego powodu sprobuje za niewielka stawke zagrac 2 do przerwy,jak i HT/FT 2/1.Swoja droga to,ze kurs na Nottingham to 1.6 biorac pod uwage,ze przegrali 2 ostatnie mecze,a Port Vale jest na fali z 4 wygranymi pod rzad to niezly zart.Ale i czesto szansa na wyciagniecie dobrego kursu.Oby tak bylo i tym przypadku.

Do góry
#814375 - 27/12/2006 20:35 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: konstruktor1]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
30 grudnia
25 kolejka LEAGUE ONE
Blackpool - Doncaster 12-4-0 40:15
Bradford - Cheltenham ---
Brentford - Chesterfield 15-12-4 46:29
Brighton - Carlisle 7-1-3 22:13
Bristol City - Port Vale 24-11-6 77:31
Crewe - Yeovil ---
Gillingham - Oldham 12-1-4 31:21
Huddersfield - Swansea 15-6-2 48:21
Northampton - Millwall 16-10-13 70:58
Nottingham F. - Tranmere 5-4-0 15:8
Rotherham - Leyton Orient 14-7-3 42:22
Scunthorpe - Bournemouth 7-7-4 22:16
25 kolejka LEAGUE TWO
Accrington - Mansfield 10-6-6 42:29
Barnet - Bury 1-3-0 3:2
Chester - MK Dons 1-1-1 5:4
Darlington - Shrewsbury 8-4-4 31:20
Hartlepool - Peterborough 8-5-11 25:29
Hereford - Wrexham 9-5-2 21:9
Lincoln - Wycombe 0-0-4 4:9
Rochdale - Boston Utd. 3-1-0 5:1
Stockport - Grimsby 14-12-6 49:34
Swindon - Notts Co. 18-4-5 57:25
Torquay - Macclesfield 4-2-1 15:8
Walsall - Bristol R. 20-11-12 78:56

Do góry
#815055 - 28/12/2006 08:28 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
dzień dobry \:\)

League Two - Torquay- Macclesfield 2 Unibet 2,7

Macclesfield jak dla mnie to w ostatnim czasie i myślę , ze jeszcze na wiele przyszłych kolejek typ ... marzeń. Jeszcze do niedawna "pewny" kandydat do spadku ze stratą do przedostatniej drużyny ok. 10 pkt. i nagle ok.1,5 miesiąca temu zmiana trenera. Nowym trenerem został Paul Ince jak pamietamy były reprezentant Anglii. To co ten człowiek zrobił z zespołem wydawało by się czymś wręcz niemożliwym - ostatnie 7 spotkać Macclesfield niepokonane (wliczając puchary). Kierowane przez Ince`a błyskawicznie odrabiają straty ... Co wiecej od stycznia Ince ma być tzw. grającym trenerem i chociaż ma juz swoje lata to przeciez wzmocnienie 4-ligowej druzyny byłą gwiazdą reprezentacji Anglii "na chodzie" tez musi mieć swoje przełożenie.
Druzyna Macclesfield na fali i w meczu z Torquay moim zdaniem jest faworytem. A skoro tak to kurs 2,7 jest super atrakcyjny i warty zagrania

Pytanie - czy zawyjątkiem bbc.com posiada ktoś wiedze co do innych stron z kontuzjami i wykluczeniami w niższych ligach angielskich ?
Byłbym także zobowiazany za zaprezentowanie na forum informacji o potencjale organizacyjnym poszczególnych drużyn tj. przede wszystkim ich możliwościach finansowych.

Pozdrowienia

Do góry
#815181 - 28/12/2006 10:49 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: Kefir70]
citizen Offline
La Furia Roja

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 2383
Skąd: Katowice
Originally Posted By: Kefir70


Pytanie - czy zawyjątkiem bbc.com posiada ktoś wiedze co do innych stron z kontuzjami i wykluczeniami w niższych ligach angielskich ?
Byłbym także zobowiazany za zaprezentowanie na forum informacji o potencjale organizacyjnym poszczególnych drużyn tj. przede wszystkim ich możliwościach finansowych.

Pozdrowienia


http://www.mtfc.premiumtv.co.uk/page/Match/MatchReport/0,,10393~32801,00.html

Do góry
#815370 - 28/12/2006 13:58 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: Kefir70]
maleo Offline
member

Meldunek: 21/07/2006
Postów: 188
Skąd: Nowy Sącz
Originally Posted By: Kefir70
dzień dobry \:\)

League Two - Torquay- Macclesfield 2 Unibet 2,7

Macclesfield jak dla mnie to w ostatnim czasie i myślę , ze jeszcze na wiele przyszłych kolejek typ ... marzeń. Jeszcze do niedawna "pewny" kandydat do spadku ze stratą do przedostatniej drużyny ok. 10 pkt. i nagle ok.1,5 miesiąca temu zmiana trenera. Nowym trenerem został Paul Ince jak pamietamy były reprezentant Anglii. To co ten człowiek zrobił z zespołem wydawało by się czymś wręcz niemożliwym - ostatnie 7 spotkać Macclesfield niepokonane (wliczając puchary). Kierowane przez Ince`a błyskawicznie odrabiają straty ... Co wiecej od stycznia Ince ma być tzw. grającym trenerem i chociaż ma juz swoje lata to przeciez wzmocnienie 4-ligowej druzyny byłą gwiazdą reprezentacji Anglii "na chodzie" tez musi mieć swoje przełożenie.
Druzyna Macclesfield na fali i w meczu z Torquay moim zdaniem jest faworytem. A skoro tak to kurs 2,7 jest super atrakcyjny i warty zagrania

Pytanie - czy zawyjątkiem bbc.com posiada ktoś wiedze co do innych stron z kontuzjami i wykluczeniami w niższych ligach angielskich ?
Byłbym także zobowiazany za zaprezentowanie na forum informacji o potencjale organizacyjnym poszczególnych drużyn tj. przede wszystkim ich możliwościach finansowych.

Pozdrowienia



Dodam jeszcze że wczoraj ze zespołu Torquay odszedł podstawowy bramkarz Nathan Abbey, który rozegrał 24 mecze w tym sezonie na 24 możliwe. W meczu Macclesfield zestapi go 20-latek który nie rozegrał dotychczas ani jednego meczu w angielskiej lidze, bedzie to jego debiut. Wydaje mi się że dobrym zagraniem bedzie azjatycki handicap 0:0 na gości po kursie 1.9 w betway.

Do góry
#816514 - 28/12/2006 22:56 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: maleo]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
No i cyferki dla One&Two.

LEAGUE ONE
Blackpool - Doncaster

Bez wątpienia najciekawszy mecz tej kolejki. Blackpool notuje ostatnio bilans 5-1-0, ostatnio u siebie przegrali w 3 kolejce, goście od 12 m bez porażki, ostatnio odnieśli 5 zwycięstw bez straty gola.

Bradford - Cheltenham
Goście 6 wyjazdowych porażek z rzędu, 3m w tyg. to odpowiednio 4-1-0 i 0-0-3.

Bristol City - Port Vale
BC od 10m bez przegranej (5-5-0), PV ostatnio porażka z Nottingham po 4 zwycięstwach (ale 3 z nich u siebie i z żadną liczącą się drużyną). Gospodarze zechcą pewnie odrobić straty jakie ponieśli w dwóch ostatnio zremisowanych meczach po 2:2 z Cheltenham i Bournemouth.

Crewe - Yeovil
Crewe - 4m bez zwycięstwa, 2 domowe porażki, lecz 3m w tyg. 4-0-0, a goście 2-0-0 i 3m bez porażki.

Huddersfield - Swansea
Drużyna Abbotta (wraca do zdrowia) w ubiegłym sezonie była ulubioną ekipą do grania na ich home win. Teraz niestety same problemy. Bez zwycięstwa od 10m (0-5-5), w domu od 7m (0-3-4). Myślę nad 2

Nottingham - Tranmere

Forrest 3m w tyg. 4-1-0, Rovers są bez wygranej od 4m, ale 1-3-0 na wyjeździe.

Rotherham - Leyton
Gdyby nie -10pkt, gospodarze byliby gdzieś w środku tabeli, a tak są znów w strefie spadkowej. Leyton w grudniu gra co 3-4 dni (będzie to dla nich 9 mecz w tym miesiącu - choć trzymają się dzielnie, m.in. 3 zwycięstwa), obecnie w kadrze jest 20 zawodników. Mogą mieć ciężko.

LEAGUE TWO
Accrington - Mansfield

Beniaminek od 16m (od 7m w domu) bez wygranej, 3m w tyg. 3-1-0 (lecz na początku sezonu), goście 0-0-5.

Chester - MK Dons
Spadkobiercy Wimbledonu mają 5 zwycięstw z rzędu (ale 3 w domu) i bilans 3m w tyg. 6-2-1.

Darlington - Shrewsbury
6 porażek z rzędu (w tym 3 domowe) - nie tego oczekiwano przed sezonem w Darlington. Tymczasem kryzys trwa, może teraz się uda, bowiem przyjeżdża ekipa która przegrała ostatnie 2 wyjazdy, zaś bez away win są od 7m (0-3-4).

Hartlepool - Peterborough
Gospodarze w lidze 7 kolejnych zwycięstw (w tym 6 ostatnich do zera), 4 home win, goście zaś bez wygranej od 3 meczy, ale 4-2-0 3m w tyg.
Zastanawiam się tutaj nad wygraną gości, nie ze względu na bilans, ale na opinię kiedyś tu przez kogoś napisaną - dorabiają na wałkach. Czas i pora idealne, poza tym są tylko 2 miejsca niżej od rywala. Peterborough notował już w tym sezonie serię 3 por z rzędu, przerwał ją na boisku ówczesnego lidera Swindon wygrywając 1:0 (po czym w następnej kolejce przegrali u siebie z Hartlepoolem 3:5), poza tym wygrali również z MK Dons na ich boisku.
Jeszcze to przemyślę, ale chyba zaryzykuję 2

Lincoln - Wycombe

3 zwycięstwa oraz 3 domowe zwycięstwa to ostatnia seria gospodarzy. Wycombe zaś ma ciężki terminarz, gdyż ostatnie 2 wyjazdowe porażki ponieśli z MK Dons i Swindon. Dla nich 3m w tyg. to 5-1-3.

Stockport - Grimsby
6-1-0 dom i 4-0-1 3m w tyg. to bilans ekipy gospodarzy, goście zaś przyjeżdżają z balastem 2 wyjazdowych porażek.

To tyle ciekawostek statystycznych z mojej strony, mam nadzieję, że nie zamąciłem nikomu obrazu tymi liczbami.

Do góry
#817206 - 29/12/2006 11:30 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: jinx]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444

Darlington v Shrewsbury
Darlington have put their youth team on standby after the club was forced to close down for two days in a bid to contain a flu virus.

Eleven players are still unwell and three others played in the defeat against Mansfield despite sickness.

Shrewsbury are waiting on the fitness of Richard Hope, who suffered a calf injury in the defeat at Walsall.

Derek Asamoah's return from an ankle injury may have to be delayed until New Year's Day.

Jednym slowem prawdopodobnie w Darlington zostanie wystawiony mlody sklad, zawodnicy nie trenowali, klub byl zamkniety z powodow virusa grypy itp. W SB jeszcze 3.15 na Shrewsbury, osobiscie wzialem 2 DNB @ 2.35 SB.
Pozdrawiam

Do góry
#817215 - 29/12/2006 11:35 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: nerti]
citizen Offline
La Furia Roja

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 2383
Skąd: Katowice
NATIONWIDE CONFERENCE

York vs Woking...typ 1...kurs 1.8

ponad 11 000 fanow na ostatnim meczu Oxford niepomoglo wygrac swoim pupilom ze srednio dysponowanym Woking, w pierwszej polowie mecz byl wyrównany od pierwszych minut do smalych atakow rzucili sie pilkarze Woking, lecz nic wiekszego z tego nie wyniklo (kilka slabych strzalow w swiatlo bramki i jeszcze wiecej niecelnych lub wogole zablokowanych). druga polowa to juz praktycznie same ataki Oxford i swietnie interwencje Shawna (drugi GK Woking) w 6 ostatnich minutach ktore doliczyl sedzia gospodarze niepotrafili wykorzystac 4 "setek" no i dlatego wynik taki a nie inny. dzis wieczorem braknie w skladzie gosci dochodzacego do siebie po wypadku samochodowym pierwszego bramkarza Alexa Howe'a, a w kadrze pojawi sie napewno nowy nabytek woking James Bitter. York City obecnie zajmuje 4 pozycje w lidze ze strata 8punktow do lidera, niepewny wystep podstawowego obroncy gospodarzy Jasona Goodliffe'a, ktory nabawil sie jakiegos urazu tydzien temu w meczu z Halfax. Ogolnie dzialacze City sa zadowoleni z zajmowanego obecnie miejsca w czolowce tabeli i maja rowniez nadzieje ze rok 2006 zakonczy sie udanie dla York (wygrana z Woking i jednoczesie strata punktow Weymouth). kurs w sportingbecie 1.8 zachecający, polecam zagrac.


pozdrawiam

Do góry
#817304 - 29/12/2006 13:03 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: citizen]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Jeszcze kilka slow o kilku meczach :
Scunthorpe-Bournemoth : Dziwny mecz w ktorym moze nie pasc zadna bramka, gospodarze swietni na wyjazdach ale u siebie slabiutko underowo wygrywaja lub przegrywaja no nie wszystko ale z druzynami lepiej dysponowanymi a juz wogole jak napotykaja druzyne ktora gra dobrze wyjazdy. Goscie jeszcze niedawno sam gralem na nich na wyjazdach i byla z tego kasa, ten sezon The Cherries maja troche gorszy ale na wyjazdach sa caly czas silni, co pokazuje ostatni mecz z Bristol City, ktore swa pozycje w tabeli bez watpienia zawdziecza bardzo dobrym wystepom w domu i tu wlasnie zdobywa punkty. Wydaje mi sie ze kurs 1.5 na Scunthorpe to poprostu podpucha ze strony bukow, wiekszosc napewno rzuci sie na latwy grosz bo lider tabeli gra ze slabiakiem, no ale jak pokazali chlopacy z Bournemoth, na wyjazdach sa bardzo grozni a ich szanse na wygranie tego meczu znajduje w tym ze Scunthorpe jednak jakos chyba nie potrafi grac u siebie i lepiej czuja sie na wyjazdach. Osobiscie godne uwagi moga byc typy Bournemoth 0 okolo @ 2.3 SB, lub DNB @ 4.5 SB, ktory to sobie zagram. Nastepny mecz to Colchester-Wolves, tu caly czas widze szanse dla Colchester na zwyciestwo, chociaz Wolves zmotywowani wygrana nad Derby napewno beda chcieli wygrac ten mecz, to jednak caly czas przypominam ze nie takim slawom nie udawalo sie wygrywac na Layer Road. Potencjal na awayu Wilki maja nie gorszy niz Stoke czy Sowy czy Cardiff, graja bardzo dobrze chociaz ich ostatnie wyjazdy oprocz Derby i Brumu to nie bylo nic niezwyklego. Prawdopodobne moze byc rowniez to ze w Derby zaczela sie wlasnie mala zadyszka po pasmie zwyciestw i moze wlasnie Wolves trafili na jaj poczatek...hm nie wiem ? Widac ze buki wystawily kurs w granicach 3 lub troche ponad, a wiec jednak faworytem jest Colchester. Gdyby szanse byly naprawde tak wyrownane jak na to wskazuje forma i tabela to kursy powinny sie ksztaltowac mniej wiecej tak 2.4_2.6, ale to oczywiscie moje zdanie tylko. Mysle ze mecz bedzie underowy ze skromnym zwyciestwem, ktorejs ze stron, chociaz racjonalnym wyjsciem byloby grac remis, to z wlasnego doswiadczenia wiem ze go trudno trafic a i druzyny znajduja sie obecnie w takiej formie i w takich pozycjach w tabeli ze powinny pojsc na calosc, a wygra lepszy.
Cambridge United-Burton Albion
Cambridge to make January changes
Chairman Lee Power says some of Cambridge United's players are not good enough to compete in the Conference and will be leaving the club in January.

He feels manager Jimmy Quinn has done everything possible to improve the performances, but some players are incapable of following instructions.

Power told BBC Radio Cambridgeshire: "We want to make changes once the transfer window re-opens.
Ca
"Some of our squad are set to be going as they aren't doing what is asked."

Z artykulu wynika ze w Cambridge szykuja sie w styczniu duze zmiany. Prezes postanowil ze kilku graczy nie zasluguje na miejsce w tym zespole albowiem nie prezentuja dosc umiejetnosc oraz poprostu nie sa w stanie wykonywac polecen narzuconych przez trenera. Sytuacja w klubie jest wiec bardzo zla co moze przeniesc sie na atmosfere pomiedzy zawodnikami, oraz na ich gre. Trzeba jednak wspomniec o 2 stronach medalu. Sytuacja ta rowniez moze wplynac pozytywnie na graczy, ktorzy jednak beda chcieli udowodnic ze sa zdolni do gry w tym klubie, jednak ta cecha nie jest zbyt widoczna w mentalnosci anglikow, a jesli doda sie ze w sumie prezes i tak juz podjal pewne decyzje i zobowiazania, to wynik jego wypowiedzi moze miec oplakane skutki. Jednak jesli chodzi o sam zespol to lepiej chyba prezentuja sie na wyjazdach niz u siebie, osobiscie trafilem ich po kursie 4.5 chyba z 2 tygodnie temu, ale tym razem nie bedzie im latwo, szczegolnie ze przyjezdza zespol , ktory na wyjazdach gra bardzo dobrze. Burton Albion scisla czolowka, wyjazdami tylko 1 punktem ustepuje spadkowiczowi z TWO Oxford. Ze stron zespolow mozna wyczytac ze trener gospodarzy wie ze to bedzie dla nich ciezka przeprawa, Burton ma bardziej doswiadczonych graczy i jest lepszym zespolem, mowi rowniez o braku goli co chce zmienic znajdujac w styczniu jakiegos doswiadczonego napastnika, Moim zdaniem kto wygra ten mecz zalezy od motywacji, oraz od umiejetnosci obu zespolow. Osobiscie gram Burton Albion 2 @ 2.4 SB

Do góry
#818503 - 29/12/2006 20:38 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: jinx]
maleo Offline
member

Meldunek: 21/07/2006
Postów: 188
Skąd: Nowy Sącz
[/quote]
Darlington - Shrewsbury
6 porażek z rzędu (w tym 3 domowe) - nie tego oczekiwano przed sezonem w Darlington. Tymczasem kryzys trwa, może teraz się uda, bowiem przyjeżdża ekipa która przegrała ostatnie 2 wyjazdy, zaś bez away win są od 7m (0-3-4).
[/quote]

w zespole Darlington ma nie zagrac 11 płkarzy z powodu jakiegoś wirusa(Alun Armstrong, Barry Conlon, Michael Cummins, David Duke, Darren Holloway, Craig James, Julian Joachim, Clark Keltie, Anthony Peacock, Martin Smith i Neil Wainwright ) do tego dochodzą kontuzjowani (Phil Stamp, Joey Hutchinson i Mark Albrighton)

Do góry
#818742 - 29/12/2006 22:37 Re: LEAGUE ONE&TWO [Re: maleo]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Darlington - Shrewsbury
Wobec wieści dochodzących z obozu gospodarzy kursy lecą na łeb na szyję. Chyba tylko bardzo dobry mecz bramkarza Darlington (oboje są zdrowi) może zapobiec ich porażce. Sam jestem ciekaw jak zakończy się ten "owczy pęd" (jeśli meczu nie przełożą, bo coś o tym wspominał menago gospodarzy).

Hartlepool - Peterborough
Po głębszym namyślę zaryzykuję tutaj wygraną gości. Bilans home/away obu ekip taki sam 6-3-3. W Hartlepool niepewni występu są: Nelson (o) 24m oraz napastnicy Daly 14(4)-9br i Porter 13(3)-4. U gości niepewby tylko bramkarz Tyler 22m, ale ściągnięty został z Man Utd (ostatnio Huddersfield) Paul Rachubka.
Niby nic nie wskazuje na takie rozstrzygnięcie, ale coś mi mówi, że jednak możliwe.

Do góry
Strona 7 z 14 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, ANZELMO, igea23, akagi, VVega, forty, wHiTe_StAr, burbon, kemp, Kura), 3670 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583866 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07