Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#1191685 - 04/05/2007 16:11 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Snowblind]
OKSfan Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1102
Skąd: OLSZTYN
"Problemem AZS-u Olsztyn może być kontuzja kluczowego przyjmującego zespołu. Michał Bąkiewicz - bo o nim mowa – ma podkręcony staw skokowy i najprawdopodobniej nie wystąpi przeciwko Częstochowie."

http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.16549

Brak Bakiewicza bylby ogromnym oslabieniem olsztynian. W takim wypadku Czestochowa +1.5 wyglada smakowicie.

Do góry
Bonus: Unibet
#1191926 - 04/05/2007 18:39 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: OKSfan]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
a ja to zastanawiam sie nad zagraniem bez hp. na czestochowe przeciez olsztyn nie wygral zadnego meczu w rywalizacji z jastrzebiem ( nie licze ustawki w 3-cim meczu)

Do góry
#1193052 - 04/05/2007 23:12 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: gremlin]
iwosz Offline
journeyman

Meldunek: 07/03/2007
Postów: 52
Nie przesadzacie z tymi ustawkami??

Co do dzisiejszych meczy, to podobniejak OKSfan zagrałem na Czewęz handi - przyznam się, że wtedy jeszcze nie złyszałem o Bakiewiczu) Opierałem sie na ostatnim wyrównanym meczu tych drużyn w pucharze (3-2 ale PZU)
Buk: Betgun

PZU AZS Olsztyn -AZS Częstochowa 2(+1,5)@1,73

A co do BOT Skra Bełchatów-Jastrzębski Węgiel KS, to za tym by grac na BOT przemawia, dużo bardziej stabilna forma BOT w całym sezonie i własna hala, na której nikt ich nie pokonał w rundzie zasadniczej.
BOT Skra Bełchatów-Jastrzębski Węgiel KS 1@1,35

Do góry
#1193147 - 04/05/2007 23:31 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: iwosz]
Scobas Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 22/12/2003
Postów: 2218
Skąd: Przełyk
Dla zainteresowanych w Sportingbecie Skra po 1.444

Do góry
#1195115 - 05/05/2007 18:46 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Scobas]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń
Dzisiaj drugii mecz finalowy MP .

Skra na wlasnym parkiecie wczoraj przegrala 3-0 i mysle ze dzisiaj bełchatowienie zagraja o wszystko .. Gdyby Jastrzebie dzisiaj rowniez pokonalo ..Skre to zrobilo by sie bardzo nie ciekawie ,, Stan rywalizacjii 2-0 i dwa kolejne mecze w hali Wegla .. ktora jest atutem tego zespolu gdyz jest bardzo mala.. i niektore druzyny nie potrafia sie tam odnalesc...a na dodatek swiadoamosc ze mozna zdobyc MP , bedzie dodawac skrzydel.. podopiecznym Totolo \:\)


W zespole skry zawodzil :.. Mariusz ktory nie mogl sie przebic przez blok ..Wegla.. ale i Dobrowolski ktory ,, za duzo razy gral do Mariusza w najwazniejszych momentach[on musi konczyc takie pilki,, ale zawsze mozna miec slabszy dzien i nalezy moim zdaniem ,,wybrac kogos innego z zespolu do wykonczenia akcji.. a w Skrze takich zawodnikow nie brakuje ]
W zespole Jastrzebia panowala dobra atmosfera .. Kadziewicz usmiechal sie nawet po nieudanej akcjii .. oni nie czuli presjii .. dla nich wielkim osiagnieciem jest dostanie sie do finalu [ jak pamietamy Mostostal mial.. pilke meczowa na weliminowanie Wegla] Swietny mecz zagral rozniez Murek .. ktory zostal najlepszym zawodnikiem meczu ,,

Wypowiedzi niektorych zawodnikow i obydwoch ternerow po meczu"
"Tomaso Totolo (trener Jastrzębskiego Węgla): Gratuluję obu drużynom. To był bardzo dobry mecz. Cieszę się, że zachowaliśmy spokój, mimo bardzo dobrej zagrywki przeciwnika. Staraliśmy się jak najlepiej grać od razu w pierwszej akcji, a także starannie w elemencie blok-obrona. To był jednak dopiero pierwszy mecz finałowy. Drużyna powinna zachować skromność, aby dobrze grać ze Skrą, która dominowała w rundzie zasadniczej. "

"Daniel Pliński (Jastrzębski Węgiel): Wygraliśmy dzisiejsze spotkanie 3:0, przede wszystkim dlatego, że byliśmy bardzo skoncentrowani. Chcieliśmy zagrać dobre zawody i to się udało. Niesamowite wrażenie zrobiła na nas zagrywka Mariusza Wlazłego. Sam miałem się okazję przekonać o jej sile. Ja z nim pół roku trenowałem na kadrze i jeszcze go na takim gazie nie widziałem. Jutro kolejna walka. Przyjechaliśmy tutaj walczyć."

"Daniel Castellani (trener Skry Bełchatów): Gratulacje dla drużyny przeciwnej, która zagrała dzisiaj bardzo dobry mecz. Nasz zespół grał poniżej swoich możliwości. Najwięcej problemów mieliśmy z atakiem z pierwszej piłki.

" Mysle ze w dzisiajszym meczu lepiej Skra zagra w ataku .. i walka na siatce bedzie wyrownana.

Piotr Gruszka (Skra Bełchatów): Jestem na to bardzo zły, bo nasz zespół nie zagrał tak jak zawsze. Zagraliśmy gorzej niż zwykle, wszyscy czekali aż przegramy i wreszcie to się stało. Jednak najgorsze jest to, że w pewnym momencie zabrakło wiary. Jutro gramy kolejny mecz i zagramy najlepiej jak się da.
Informacje z http://www.siatka.org

Mysle ze sklady sie nie zmienia i bedziemy widziec na parkiecie nastepujace 6 :]

BOT Skra: Dobrowolski, Heikkinen, E. Ivanow, Gruszka, Stelmach, Wlazły, Ignaczak (l)


Jastrzębski: N. Ivanow, Pliński, Kadziewicz, Siezieniewski, Murek, Szymański, Rusek (l)


Moj typ

Bot Skra Belchatow - Jastrzebiski Wegiel S.S.A. 1 @1,5 Expekt
Bot Skra Belchatow(-1,5) - Jastrzebiski Wegiel S.S.A. 1 @1,95 Expekt ..

Do góry
#1195632 - 05/05/2007 21:18 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Gib01]
ToLkieN Offline
addict

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 446
Skąd: Sosnowiec
Ja tylko dodam zebys cie pamietali panowie ze Slra w lidzemistrzow juz zagra dzieki wygranemu Pucharowi wiec uwazalbym dzis na zwyciestwo Skry bo nie chce mi sie wierzyc zeby SKra sie dzis podniosla. a tak szczerze to kto ma sie podniesc?? Dla mnie dzis Jastrzebie po kursie w ktorym buki sa nienormalne gdyz daja na zw. skry 1.5 ech a powinno byc 1.7 - 1.9 odpowiednio na zwyciestwa nie wiem skad im wyszedl taki kurs.
Jastrzebie 2 kurs: 2.4

Do góry
#1195668 - 05/05/2007 21:22 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: ToLkieN]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Tolkien jak szybko zapomniałeś mecze Olsztyn-Jastrzsębie w Jastrzębiu ;\) Pisałeś to samo - "kto ma się podniesc - Olsztyn to znów wygra" ;\) Według mnie dziś Skra wygra, potrzebne są tylko wyzsze piłki do Wlazłego - przeciez on skacze jeszcze wyzej jak ogladałem powrotki to sie za głowe łapałem na jakim on pułapie łapał, a więc panowie Dobrowolski i NErwoj postarać się dziś.


Pozdrawiam

Do góry
#1195675 - 05/05/2007 21:23 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: ToLkieN]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
no własnie jak to było we wczorajszym meczu, ktoś oglądał? Suche statystyki niewiele mi mówią. Wczoraj byłem dość mocno przekonany o wygranej Skry, zawiodłem się okropnie Jednak myślę, że dzisiaj Skra powalczy o zwycięstwo, nie wyobrażam sobie dwóch porażek Chociaż to tylko sport...

Do góry
#1195698 - 05/05/2007 21:28 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: _Korver_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Korver powiem tak, rozgrywający sie nie popisali, w 1 secie do stanu 16-13 dla Jastrzębia Skra miała tylko 1 pkt zdobyty z ataku, więc nie trzeba tego komentować, w anstępnych setach wcale to lepiej nie wygladało ;\) Dziś nie mogą zagrać gorzej - bo sie juz gorzej nie da, a mimo to sety były do 23 dwa razy- ale to dzięi fenomenalnej zagrywce Wlazłego - mimo iż Murek w formie nie mogł sobie za nic z nią poradzić i wywalał w trybunyy ;\)

Do góry
#1195781 - 05/05/2007 21:43 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Wojtas_]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Skra po 1.50 dzisiaj wydaje sie dobrym roziwazaniem , nie zagraja znow tak zle w ataku , a i pewnie zagrywka tak nie bedzie siedziala, Jastrzebie gra dosc prosta siatke i w koncu Skra ich rozkmini i powinno byc dobrze ! to jest final i skra nie moze sobie pozwolic na porazke drugi raz u siebie , wiec dzisiaj Skra win po 1.50 i Skra -1,5 seta tez mozna sprobowac !!

Do góry
#1196531 - 05/05/2007 23:57 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Wojtas_]
ToLkieN Offline
addict

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 446
Skąd: Sosnowiec
Originally Posted By: Amperek
Tolkien jak szybko zapomniałeś mecze Olsztyn-Jastrzsębie w Jastrzębiu ;\) Pisałeś to samo - "kto ma się podniesc - Olsztyn to znów wygra" ;\) Według mnie dziś Skra wygra, potrzebne są tylko wyzsze piłki do Wlazłego - przeciez on skacze jeszcze wyzej jak ogladałem powrotki to sie za głowe łapałem na jakim on pułapie łapał, a więc panowie Dobrowolski i NErwoj postarać się dziś.


Pozdrawiam

heheh amperek masz racje ale wtedy to byl wypadek przy pracy jastrzebian \:p \:\) pozdro

Do góry
#1196574 - 06/05/2007 00:05 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: ToLkieN]
ToLkieN Offline
addict

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 446
Skąd: Sosnowiec
tym razem jastrzebnie przegralo dwa ostatnie sety frajersko bo 3 set gdy dochodza jest po 25 i sedzia po bloku wskazuje aut bo wszyscy z zawodnikow tak mysleli a pilka napewno trafila w linie ale oczywiscie powtorek juz realizotorzy nie dali bo po co , 4 set to juz niestety frajerstwo KS i Murka prowadza i przegrywaja. Taki sport taki dzien. ALe i tak JAstrzebie mam Mistrza \:\)

Do góry
#1198347 - 06/05/2007 16:05 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: ToLkieN]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Ciekawie zapowiada się trzecie spotkanie w Jastrzębiu, moim zdaniem po czterech meczach będziemy mieli remis 2-2 i wrócimy do Bełchatowa...

Do góry
#1210847 - 10/05/2007 20:32 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Giertyszek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Troszkę czasu minęło i niektórzy pisali do mnie, że niby przeszedłem na jakiś płatny serwis ...

Już jutro i w sobotę tzw. [jak ja to mówię] kurniku, rozegrane zostaną III i IV spotkania finałowe PLS.

To co mogłem zobaczyć w Bełchatowie... utwierdzło mnie jeszcze bardziej że... Jastrzębie trafiło z formą w ten finał jak Iraklis w Grecji... [tam jeszcze nie wszystko przesądzone...no ale też niewielu się spodziewało że Pao może mieć jakiekolwiek problemy ze zdobyciem Mistrza, a tutaj proszę...]

Czego możemy się spodziewać w Jastrzębiu? Naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić jak potoczą się właśnie kolejne spotkania w tym finale.. z jednej strony mam obraz Skry... która pokonuje dość łatwo w zasadniczym..Jastrzębie, drugi obraz to właśnie spotkanie z piątku... w którym to Jastrzębie, pokazało że naprawdę potrafi grać w siatkówkę.. bo przez wielu fachowców było już troszkę 'tam gdzieś...' w trakcie np. spotkań z Mostostalem... Co do sobotniego spotkania mam różne uczucia... bo kurcze... gdyby... (b.nie lubię tego słowa) nie ten Wlazły... NO, ALE, jest on w drużynie... i że ma on obecnie taką formę, a nie inną... to już [:p]

Co do typów i czy w ogóle ruszę to jutrzejsze czy też sobotnie spotkanie, spróbuję jeszcze napisać dziś lub jutro...

---

Tak jakoś musiałem troszkę od siebie wtrącić... \:\)

Pozdrawiam

Do góry
#1213144 - 11/05/2007 07:30 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Misiek]
ToLkieN Offline
addict

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 446
Skąd: Sosnowiec
dokaldnie misiek ciekawe spotakanie i jak JAstrzebie zagra takjak w 4 meczu us iebie z olsztynem to wygra ze skra a jak tak jak we 3 to dosatnie baty pod skry kursy ciekawe bo na Jastrzebie 1.9- a na skre 1.80. LEcz pokursie 1.9 to zagram KS liczac nawet na tie-breaka dotego jakies mecze cw. tenisa i licza na spora kase jutro inaczej mam dosc bukamcherki hehe.

Do góry
#1213371 - 11/05/2007 16:02 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: ToLkieN]
Kubus04 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/07/2006
Postów: 1791
Skąd: Dębica PT
To ja coś może skrobne na temat meczu : Resovia - Mostostal. W 1 meczu tych druzyn padł wynik 3:1 dla zespołu z Kędzierzyna. Mecz między obiema drużynami to mecz o start w europejskich pucharach. Resoviacy zapowiadają walkę o 2 zwycięstwa - dziś i jutro. W Resovi wszyscy zdrowi, jedynie na lekkie bóle narzeka Piotr Łuka. Natomiast w Mostostalu sytuacja wyglada już gorzej. Zagrają bez Kondrada Małeckiego , Jakuba Jarosza , oraz dziś mature pisze Bartosz Kurek, tak więc nie wiadomo czy zdąrzy na mecz w Rzeszowie. Tak więc Resovia - Mostostal 1 @ 1.65 (sts) i jutro myśle ze "Pasy" będą się cieszyć z awansu do Europejskich pucharów po 20 latach ! i 5 miejsca w lidze.

Do góry
#1213425 - 11/05/2007 17:10 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Kubus04]
Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/02/2005
Postów: 11520
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Kubus04
To ja coś może skrobne na temat meczu : Resovia - Mostostal. W 1 meczu tych druzyn padł wynik 3:1 dla zespołu z Kędzierzyna. Mecz między obiema drużynami to mecz o start w europejskich pucharach. Resoviacy zapowiadają walkę o 2 zwycięstwa - dziś i jutro. W Resovi wszyscy zdrowi, jedynie na lekkie bóle narzeka Piotr Łuka. Natomiast w Mostostalu sytuacja wyglada już gorzej. Zagrają bez Kondrada Małeckiego , Jakuba Jarosza , oraz dziś mature pisze Bartosz Kurek, tak więc nie wiadomo czy zdąrzy na mecz w Rzeszowie. Tak więc Resovia - Mostostal 1 @ 1.65 (sts) i jutro myśle ze "Pasy" będą się cieszyć z awansu do Europejskich pucharów po 20 latach ! i 5 miejsca w lidze.
Kuba JArosz i Bartosz Kurek zagrają w tym dziesiejszym mecz \:\) wypowiedź trenera "szkoleniowiec, który do Rzeszowa zabrał powracającego po kontuzji Jakuba Jarosza. - Kuba zaczął trenować w poniedziałek i będzie do mojej dyspozycji - mówi Kubacki.

Na miejscu został natomiast drugi z młodych zawodników Mostostalu Bartosz Kurek, który dziś rano ma zdawać maturę z biologii. - Bartek po egzaminie samochodem pojedzie do Rzeszowa. Trochę nam to komplikuje sprawę, bo po przejechaniu tylu kilometrów potrzebny jest pewien okres regeneracji - mówi trener Kubacki. - Bartek to jednak młody i ambitny zawodnik, więc da z siebie wszystko - dodaje" Moze i nie będą w najlepszej dyspozycji ale są młodzi i kto wie jak zagra Jarosz p oprzerwie i Kurek po maturze \:\)

Do góry
#1214032 - 11/05/2007 22:00 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: ]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
napisał: ToLkieN
Quote:
i jak JAstrzebie zagra takjak w 4 meczu us iebie z olsztynem to wygra ze skra a jak tak jak we 3 to dosatnie baty pod skry kursy ciekawe bo na Jastrzebie 1.9- a na skre 1.80.


Jak chcesz.. to masz np. w unibecie @1.9 na Skrę...

Ale nie o tym chciałem napisać...

Hmmm, dziś typuję jednak mimo wszystko do zwycięstwa Mistrzów Polski, czyli zespół z Bełchatowa...

Miałem to spotkanie odpuścić, bo naprawdę... Jastrzębie trafiło w formę w ten finał, ale po prostu czuję że dziś górą będą goście...

Same statystyki jak i wypowiedzi zawodników.. pokazują nam że w hali 'SZEROKIEJ' znowu ażż taaakiej przewagi gospodarzom nie daje.. gdyż na rozegrane tam 11 spotkań, 6 razy górą była drużyna Skry.

No cóż...wyszło mi na Skrę i tak spróbuję... \:\)
---

Wczoraj Pao ponoć przegrało w TB z 11-8...12-15, więc nowym mistrzem Grecji została drużyna Iraklisu, która miała III miejsce po rundzie zasadniczej... Czy również u nas powtórzy się taka historia?

Do góry
#1214100 - 11/05/2007 22:15 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Misiek]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń
No moze ja tez wtrace swoje 3 "pln"


Dzisiaj zaczynamy kolejne mecze finalu MP

Dzisiejsze spotkanie zapowiada sie bardzo ciekawie...
W hali Jastrzebskieg Wegla o 17,00 zacznie sie kolejny pojedynek miedzy .. Trabami a Skra.
Dzisiejszy mecz jest bardzo wazny ..gdyz jak wiemy stan rywalizacji miedzy tymi druzynami to 1-1 a wiec .. po dzisiejszym meczu.. komus bedzie brakowalo tylko [albo AZ] jednego zwyciestwa w meczu .. do MP.

Jak wiemy hala Jastrzebskiengo Wegla jest bardzo specyficzna ."przede wszystkim jest bardzo mała - za boiskiem jest niewiele miejsca. Dlatego bardzo trudno jest broić piłki, bo siatkarze muszą uważać, by nie wpaść na ścianę. To jednak nie jest największa niedogodność. Zawodnicy, którzy przyjmują zagrywkę mają ogromne kłopoty z obserwowaniem lecącej szybko piłki, ponieważ na ścianach są kolorowe reklamy, ktore maja podobne kolory jak pilka"
Moze to jest maly handicap dla gospodarzy ale jednak nie sadze zeby taka drobnosta miala zawazyc na losach spotkania ..

Jastrzebie napewno bardzo zmotywowane . gdyz pokazali ze sa wygrac w stanie z aktualnym Mistrzem Polski , a na dodatek teraz maja dwa meczu u siebie i moga zakonczyc ten final.
Traby sześciokrotnie schodzily z boiska[wlasny parkiet] pokonani, w tym po spotkaniu ze Skrą, której ulegli 1:3.

Co do Skry :

"Cel minimum Skry to wygranie w Jastrzębiu przynajmniej jednego spotkania, a wtedy rywalizacja zakończy się 18 maja w Bełchatowie."
Moim zdaniem : [ i nie tylko moim] BOT Skra to przede wszystkim Mariusz Wlazły plus dwa mocne środki i gdy ten pierwszy nie gra na swoje 101 procent, to pojawia się problem." Od dyspozycji tego zawodnik a będzie więc w dużym stopniu zależeć przebieg rywalizacji w Jastrzębiu.

Ale jednak mysle ze Mariusz dzisiaj bedzie gral pierwsze skrzypce w zespole ..



Moj typ to :


Jastrzebiski Wegiel S.S.A. - Bot Skra Belchatow ponad 188,5 ptk @1,85 Unibet
Jak mial bym sprobowac zagrac 1 lub 2 Uśmiech to skusil bym sie na :

Jastrzebiski Wegiel S.S.A. - Bot Skra Belchatow 2 @ 1,90 Bwin

Do góry
#1214298 - 11/05/2007 23:18 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Gib01]
Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/02/2005
Postów: 11520
Skąd: Kraków
widze ze tylko ja zagrałem na Jastrzębian:) zobaczymy jak będzie

Do góry
Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa), 3149 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584220 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07