Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#1195028 - 05/05/2007 18:01 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (5-6 maja ) [Re: rene]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Zaglebie Lubin - Korona Kielce

Kryzys, kryzys, kryzys, coraz glosniej mowi sie o zmianie trenera, slyszalne sa rowniez glosy ze nowym bedzie Janas, kumpel Klickiego z ktorym razem jezdza na polowania. Ale poki co trenerem jest Rychu, a to nie byle jaki trener, chodza tez glosy ze niby w klubie jest jakis konflikt ale w to sam nie wierze, bo niby kto... sam nie wiem. Traktuje ten mecz jako jedno wielkie przelamanie Kielczan... Korona nie strzelila bramki od 3 meczy, nigdy nie wygrala z Lubinem, nie zdobyla punktow od 3 meczy, i wszyscy mowia o gladkiej wygranej Lubina, nic tylko grac na Korone

Moje typy:
Korona strzeli
over 2.5
Korona x2

Rychu Rychu nie daj sie!!

Do góry
Bonus: Unibet
#1195089 - 05/05/2007 18:31 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (5-6 maja ) [Re: Dziabor]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Echhh cały Dziabor, nawet jakby Korona grała na wyjeździe z Czelsi to by byl pewniak na Kielczan \:D

Ale na dzisiaj ja mam takie dwa meczyki kóre mi się podobają.
Na pierwszy rzut idzie Cracovia - Wisła Płock Krakusi nie po to oddawali ważne dla śledzi punkty, żeby teraz także oddać 3 pkt. nafciarzom. Jeżeli Craxa na wyjazdach gra słabiutko to u siebie potrafi pokonać prawie każdego, nie dał im rady Bełchatów a i Lech wyjechał z bagażem 3 goli. Jedynie Lubin wyszedł zwycięsko z pojedynku wyjazdowego z Cracovią. Z drużyną trenuej już Pawlusiński ale nie wiadomo czy wzmocni w tym meczu gospodarzy. A przyjezdni?? Prawdopodobnie utrzymają się w pomarańczy gdyż Arka i Łęczna zostaną "usunięte" z ligi a do tego jeszcze jest brazyliana ze Szczecina, także Wisła Płock prawdopodobnie zostanie w naszej kopanej lidze . Jakoś nie przekonują mnie tacy Zawodnicy jak Belady, Doski czy Godeony. Patryk Rachwał gra średnio to samo Geworian a Peszko strzela bramki tylko Koronie \:D . Nie ma co porównywac potencjału Cracovi i Płocka. Tacy zawodnicy jak Moskała, Giza, Bojarski czy będący w doskonałej formie Nowak powinni sobie bez problemu poradzić z Petrochemią \:\) . Fakt nowy trener moze wzbudzic dodtatkową motywacje, ale bez przesady

Mój Typ: 1

Drugi mecz to Odra - Wisła Kraków Naprawdę zdziwiły mnie kursy jakie wystawiły buczki na to spotkanie. Ale to chyba wynika z faktu z pokonania wielkiej Legii 3:1. Jednak moim zdaniem ten wynik zaciemna fakt w jakim miejscu stoi Biała Gwiazda. Bilans spotkań wyjazdowych to 1-10-1 , a teraz jadą do Wodzisławia, które nie przegrało do 7 spotkań, a z tego co kojarze to Krakusom zawsze się trudno grało na boisku Odry. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że gra Wisły w durzej mierze zalezy od Kuby Błaszczykowskiego, który jest w trakcie zdawania matury, a jak cięzko jest się skupić na sporcie w trakcie jakże trudnego egzaminu dojrzałości pokazała nasza najlepsza tenisistka Aga Radwańska \:p . Odra może nie gra pięknej piłki, ale gra niezwykle konsekwentnie . Pokonała liera z Bełchatowa 1:0, wygrała w Kielcach a i na początku rundy Lubin miał z nimi problemy. Warto też zauważyć, że Odra pokonała Wisłe w PE 2:0.
Trener Zieliński jest o klase lepszy od Kazia Moskala i w takich meczach wazna jest motywacja i przygotowanie taktycznie. Jak Wiślacy w meczu z Legią wiedzieli o co grają i z kim grają, do tego były pełne trybuny to w dzisiejszym meczu o wiele trudniej będzie o motywacje.

Mój typ: 1 za drobne
1X za drobne i jeszcze za papierek

Dzisiaj Wisły płyną \:D

Aha beticos jeszcze ja bym na Twoim miejscu uważał z tą 2 na Lecha, pewnie oglądałeś mecz z Bełchatowem i przyznasz, że porażka Lodzian była niepsrawiedliwa, gdyż przynajmniej jedna (jak nie 2) bramka była zdobyta prawidłowo, a Lech?? Z tego co czytam artukułu to teraz jedynym celem jest........ zdobycie przez Reissa korony króla strzelców, a taka gra wiadomo jak się kończy.
Uważam, że każdej druzynie się gra trudno w Lodzi i jakoś nie widzą mi się 2 kolejne porazki na własnym obiekcie

Do góry
#1195189 - 05/05/2007 19:26 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (5-6 maja ) [Re: drfocus]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
ŁKS Łódź - Lech Poznań

Co tu dużo pisać... ŁKS bez Tomka Hajty,Cezarego Wilka,Tarika Cerića i Sebastiana Przybyszewskiego! Jak widzimy obrona ŁKS w dzisejszym meczu będzie bardzo dziurawa co może przełozyć się na bramki dla Lecha.Z w/w piłkarzy aż 3 to obrońcu! Tylko Czarek Wilk pomocnik bez którego też będzie cieżko gospodarzom.Bardzo utalentowany piłkarz który jest wypożyczony z Korony Kielce na pół roku zapewne w przyszłem sezonie Czarek będzie biegał już w koszulce Korony gdyż wątpie by Korona była zainteresowana pozbyciem się tego piłkarza.Mało tego kolejny obrońca Adam Marciniak nie wiadomy czy wystąpi! Ponieważ po ostatnim treningu spuchł mu palec u nogi i jego występ stoi pod znakiem zapytania. W pomocy zabraknie Wilka o czym już pisałem natomiast w ataku nie zagra dzisiaj Adam Cieśliński który wszedł w meczu z GKSem i po 10 minutach opuśił boisko z powodu kontuzji.
Do Lecha wraca dzisiaj Peruwiańczyk Henry Quaresma.
Zwykle napisałbym,ze ŁKS nie zwykł przegrywac na własnym boisku no ale dobrą serie przerwał tydzień temu GKS Bełchatów. Chciałbym się mylić ale moim zdanie dzisiaj zwycięski z boiska zejdzie Lech!

Do góry
#1195242 - 05/05/2007 19:57 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (5-6 maja ) [Re: 19marcin08]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Skoro kibic ŁKS poleca stawiać przeciwko łodzianom to coś musi być na rzeczy i...rzeczywiście jest:

Trener Chojnacki ma sporo problemów kadrowych. Tylko z powodu żółtych kartek z Lechem nie zagrają Tomasz Hajto, Sebastian Przybyszewski i Cezary Wilk. Z innych przyczyn wątpliwy jest występ Adama Marciniaka, Mariusa Kiżysa i Adama Cieślińskiego. Pierwszy nabawił się kontuzji stopy, a do tego wczoraj pisał maturę z języka polskiego. Kiżys ma naderwany mięsień dwugłowy, a Cieśliński nadal narzeka na stłuczone kolano podczas meczu z GKS Bełchatów.



Wobec trudnej sytuacji kadrowej gospodarzy myślę że warto pomyśleć nad typami Lech Poznań asian +0.25 @1.80 lub równie ciekawym over 2.5 @2.15.

Do góry
#1195262 - 05/05/2007 20:06 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (5-6 maja ) [Re: DJ SOSNA]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Warto jeszcze dodać,że prawy pomocnik do tej pory najlepszy z piłkarzy ŁKS Łukasz Madej od kilku spotkań jest najsłabszym ogniwem w zespole \:\( Wyparło i Kłos zawinili przy bramce dla GKS-u. Ari sam w ataku sobie nie poradzi! Zapomniałem napsiać ,że Kizys może nie zagrać ale dopisał to DJ SOSNA
Sercem z ŁKSem ale polecam dzisiaj grać Lecha!

Do góry
#1195812 - 05/05/2007 21:49 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (5-6 maja ) [Re: 19marcin08]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
No to ja jako kibic Lecha, odradzam też granie na swoich.

ŁKS osłabiony - to fakt niepodważalny, tylko czy grający absolutną mizerię Lech w ogóle będzie chciał to wygrać?! Na wyjeździe bramkę ostatnio strzelili w ..1 kolejce tej rundy Wiśle w Płocku! A każdy mecz wyjazdowy to gra na 0:0 (obojętnie jaką formę prezentuje rywal) i radość po końcowym gwizdku jakby mistrzostwo Polski zdobywali. Od taka mentalność grajków.

Słowa 2 trenera Bajora mogą załamywać:
"Co z tego, że będziemy ładnie grali jak przywieziemy porażkę. Może nastawiamy się trochę bardziej defensywnie, jednak po to, żeby przywozić punkty z wyjazdów. Podstawa to przynajmniej zremisować na wyjeździe."

Jedni powiedzą - Lech w ostatnich 3 meczach nie stracił gola (1:0 0:0 i 3:0), ale wierzcie mi że te wyniki niczego nie oddają. Ostatniego meczu z Łęczną wręcz nie dało się oglądać, nawet takiemu fanatykowi jak ja (do Łodzi nie pojechałem bo mam dziś absolutorium..)

Lechici dzisiaj wyjdą w zmienionym składzie, a raczej ustawieniu. Na środku obrony zagra 1 raz razem para Drzymont-Tanevski. Bosacki przesunięty na prawą stronę w miejsce Kikuta, a ten na prawą pomoc (i tu może być groźnie dla ŁKSu). Na lewej obronie znów zagra młody Wilk - a więc kolejny raz eksperyment.

Podsumowując - obawiam się po raz kolejny gry na remis Kolejorza, nawet mimo osłabień miejscowych. Do tego nie bardzo ma kto strzelać. Na szpicy Zaki, który daaaawno gola nie strzelił.

NO BET

Do góry
#1195920 - 05/05/2007 22:13 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (5-6 maja ) [Re: kfjatek]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
W takim razie skoro Tu i Tu nie ma kto strzelać to chyba UNDER 2.5 to najlepsze rozwiązanie

Do góry
#1196463 - 05/05/2007 23:49 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (5-6 maja ) [Re: 19marcin08]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Groclin - Arka
Arka Gdynia ostatnio w calkiem niezlej formie. Do tego gospodarze w tym sezonie graja juz tylko o ewentualnie wyzsza pozycje. Co mieli osiagnac to osiagneli - Puchar Polski. Wlasnie to osiagniecie sklania mnie to zagrania przeciwko Groclinowi niz obecna forma Arki. Dlaczego? Nie zdzwilbym sie po prostu gdyby pilkarze z Grodziska gdzies zabalowali i dzisiejszy mecz potraktowali z lekkim przymruzeniem oka, czego nie zrobia napewno pikarze z Gdyni ;\)
moj typ: x2 4/10 @ 1,75
over 2,5 5/10 @1,95

Do góry
#1198510 - 06/05/2007 18:20 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (5-6 maja ) [Re: MagiK]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Jako kibic Widzewa zdziwilem się dzisiaj przegladając kiedy Widzew strzelił jako pierwszy gola w lidze u siebie było to 20 października w meczu z Lechem
Na dzisiaj więc zagram takie zdarzenie
Widzew strzeli pierwszego gola kurs 1,6 buk Bwin 5/10
do tego over 2,5 kurs 2.02 w łodzi teraz pada deszcz co może mieć znaczenie na boisku a Łęczna należy do drużyn które coś strzelą ale dużo tracą

Do góry
#1198523 - 06/05/2007 18:32 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (5-6 maja ) [Re: MagiK]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Widzew Łódź
VS
Górnik Łęczna
Typ: Widzew Łódź

Bardzo ważny mecz dla obydwu jedenastek. Widzew Łódź, który cały czas jest zagrożony degradacją musi walczyć o kolejny trzy punkty. Kluczowym spotkaniem, jeśli chodzi o pozostanie w naszej lidze był mecz z Pogonią Szczecin (1:0). Po słabszym meczu podopieczni Michała Probierza pokonali rywali. Bohaterem oczywiście był napastnik Stefano Napoleoni, który strzelił zwycięską bramką. Swoją drogą ciekawe jak idzie sprzedaż napoleonek w łódzkich cukierniach:). Widzew w ostatnich dwóch meczach udowodnił, że gra coraz lepiej. Remis z Wisłą Kraków (0:0) i wygrana z Pogonią Szczecin (1:0) nie była przypadkiem. Cała drużyna pokazała charakter a przecież to jeszcze młodzi chłopcy. Przed meczem z Pogonią trener Probierz zabrał swoich piłkarzy do pobliskiego Gutowa Małego gdzie szlifują formę na ten ważny mecz z Górnikiem Łęczna. Niestety trener Probierz nie będzie mógł skorzystał z usług kontuzjowanych graczy. Zabraknie w tym meczu Andrzeja Tychowskiego i Kelechi, którzy są kontuzjowani a także pauzującego za kratki Adriana Budki. Tak naprawdę to brak Budki jest tylko osłabienia. Pozostała dwójka rozegrała mało spotkań w tej rundzie. Goście przyjeżdżają do Łodzi w minorowych nastrojach. Niestety ekipa Krzysztofa Chrobaka nie popisała się w ostatnich kolejkach ligowych. Dwie dość łatwe przegrane z Lechem Poznań (0:1) i Arką Gdynia (1:5) pokazują, że ta ekipa nie zasługuje na grę w pierwszej lidze. Pomijam już w ogóle kwestie karnej degradacji. Niestety mecz z Arką potwierdził, że w tyłach trener Chrobak ma ser szwajcarskich a jego zawodnicy myślą chyba o wszystkim tylko nie o meczu. Do tego w nadchodzącyh zawodach zabraknie dwóch obronców: Tomasza Lisowskiego i Mariusza Pawelca. Także warto zwrócić uwagę na brak w drugiej linii defensywnego pomocnika - Veljko Nikitovicia. Brak wspomnianej trójki to bardzo duży problem dla trenera Krzysztofa Chrobaka. Warto jeszcze dodać, że także występ napastnika Łukasza Masłowskiego jest niemożliwy. Braki kadrowe i słaba postawa musi skończyć się źle i pewnie tak będzie w Łodzi. Większe szansę na wygraną daje Widzewowi, który w ostatnich dwóch kolejkach pokazał „widzewowski charakter”.

Pozdrawiam

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (akagi, wHiTe_StAr, poozon, igea23, Kura, burbon, latajaca_holenderka, kemp), 3649 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583800 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07