Opcje tematu
#1039312 - 12/03/2007 10:34 NBA 12/03/2007
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp


1:00 Charlotte - Orlando

2:00 Milwaukee - Toronto

2:00 Memphis - New Jersey

4:00 Phoenix - Houston

4:30 Golden State - Dallas



======================

Gospodarze na pierwszym miejscu.
Prosze podawać sensowne informacje.
Uprasza się o niepodawanie suchych typów.
Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports

Do góry
Bonus: Unibet
#1039356 - 12/03/2007 11:21 Re: NBA 12/03/2007 [Re: Platini]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
witam fanów nba
kusi mnie mecz memphis-new jersey - i postawienie na gości , mają 5 porażek z rzędu więc pora na przełamkę - chyba , że jakieś kontuzje lub inne przeciwwskazanie - proszę o doradztwo fachowców - dzięki

Do góry
#1039364 - 12/03/2007 11:29 Re: NBA 12/03/2007 [Re: crossmen]
bazyl Offline
Zuzia Róża

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 18582
Skąd: mokotow
w NJN nie gra nadal Nenad Krstic i Clifford Robinson. Wrocil za to Jefferson ale nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji i podejrzewam ze na poczatku nie bedzie sie zbytnio forsowal.

Do góry
#1039415 - 12/03/2007 12:09 Re: NBA 12/03/2007 [Re: crossmen]
bodescu_wampir Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 5369
Originally Posted By: crossmen
witam fanów nba
kusi mnie mecz memphis-new jersey - i postawienie na gości , mają 5 porażek z rzędu więc pora na przełamkę - chyba , że jakieś kontuzje lub inne przeciwwskazanie - proszę o doradztwo fachowców - dzięki


To w ogole nie jest zaden argument , ze jakas druzyna ma serie 5 porazek , bo jak sa slabi to beda kolejne porazki , dokladnie musze przeanalizowac spotkania , ale jest poniedzialek wiec chwila wytchnienia dla wszystkich co sie bawia w buckmacherke , przynajmniej ja to tak rozumiem:), a cos napisze tylko ze w godzinach wieczornych

Pozdrawiam

Do góry
#1039537 - 12/03/2007 14:28 Re: NBA 12/03/2007 [Re: bodescu_wampir]
El D1ablo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 2198
Skąd: Sopot Kamienny Potok
Golden State - Dallas 2 1,49 profesjonal

Wobec niepewnego statusu Barona Davisa spowodowanego problemem z kolanem - zawodnika,który ma ogromny wpływ na grę Warriorsów - oraz bardziej prozaicznej przyczyny - formy Mavericksów(przede wszystkim ich gry defensywnej)myślę,że jest to równie dobry,co oczywisty typ na dzisiejszą noc.

Do góry
#1039567 - 12/03/2007 14:54 Re: NBA 12/03/2007 [Re: bodescu_wampir]
hokuy Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 1339
Skąd: Zielona Góra
Originally Posted By: bodescu_wampir
Originally Posted By: crossmen
witam fanów nba
kusi mnie mecz memphis-new jersey - i postawienie na gości , mają 5 porażek z rzędu więc pora na przełamkę - chyba , że jakieś kontuzje lub inne przeciwwskazanie - proszę o doradztwo fachowców - dzięki


To w ogole nie jest zaden argument , ze jakas druzyna ma serie 5 porazek , bo jak sa slabi to beda kolejne porazki , dokladnie musze przeanalizowac spotkania , ale jest poniedzialek wiec chwila wytchnienia dla wszystkich co sie bawia w buckmacherke , przynajmniej ja to tak rozumiem:), a cos napisze tylko ze w godzinach wieczornych

Pozdrawiam


A może jednak to jest argument, ostatni rywale NJN bardzo silni i nic dziwnego, że tyle porażek z rzędu, teraz nadarza się okazja na zwycięstwo ze słabym nie ma co ukrywać Memphis, które walczy już tylko o jak najlepszą pozycję w drafcie, a jak Carter i spółka chcą PO, to muszą takie mecze wygrywać. Według mnie dziś Netsi jak najbardziej do grania, po całkiem ładnym kursie.

Do góry
#1039764 - 12/03/2007 17:03 Re: NBA 12/03/2007 [Re: bazyl]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Originally Posted By: bazyl
w NJN nie gra nadal Nenad Krstic i Clifford Robinson. Wrocil za to Jefferson ale nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji i podejrzewam ze na poczatku nie bedzie sie zbytnio forsowal.


W kiepskiej \:\) jak zresztą w całym sezonie

vs Houston: 1/6 z gry, 3 straty,
vs Spurs: 3/10 z gry, 2 straty, 0/3 FT, 6 zb.

Do góry
#1040197 - 12/03/2007 19:07 Re: NBA 12/03/2007 [Re: hokuy]
bodescu_wampir Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 5369
Originally Posted By: hokuy
Originally Posted By: bodescu_wampir
Originally Posted By: crossmen
witam fanów nba
kusi mnie mecz memphis-new jersey - i postawienie na gości , mają 5 porażek z rzędu więc pora na przełamkę - chyba , że jakieś kontuzje lub inne przeciwwskazanie - proszę o doradztwo fachowców - dzięki


To w ogole nie jest zaden argument , ze jakas druzyna ma serie 5 porazek , bo jak sa slabi to beda kolejne porazki , dokladnie musze przeanalizowac spotkania , ale jest poniedzialek wiec chwila wytchnienia dla wszystkich co sie bawia w buckmacherke , przynajmniej ja to tak rozumiem:), a cos napisze tylko ze w godzinach wieczornych

Pozdrawiam


A może jednak to jest argument, ostatni rywale NJN bardzo silni i nic dziwnego, że tyle porażek z rzędu, teraz nadarza się okazja na zwycięstwo ze słabym nie ma co ukrywać Memphis, które walczy już tylko o jak najlepszą pozycję w drafcie, a jak Carter i spółka chcą PO, to muszą takie mecze wygrywać. Według mnie dziś Netsi jak najbardziej do grania, po całkiem ładnym kursie.


Co to za argument , ze druzyna przegrywa kilka meczy z rzedu , to teraz "musi" wygrac, czy ktos pamieta celtow???
Ile oni meczy przegrali 16 czy 17 bo nie pamietam i to z rzedu oczywiscie , jakbyscie tak grali ludzie to majatek byscie przegrali...
Netsi przegrali odpowiednio z celtami ,76,mavericks , rakietami i ostrygami z kazdym zespolem ponad 10 pts , nie twierdze ze tego meczu z memphis nie wygraja , musze sie przyjrzec dokladnie czy to przeciwnicy wygrywali mecze , czy netsi byli tak slabi , teraz smigam na silke , ale jak wroce to cos napisze, ale niech nikt prosze nie pisze , ze seria porazek to jest jakis argument , bo tylko ludzie przegraja przez takie cos pieniadze...

Ok ,smigam , jak wroce cos napisze , tymczasem
Powodzenia

Do góry
#1040430 - 12/03/2007 19:56 Re: NBA 12/03/2007 [Re: hokuy]
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
[quote=hokuy a jak Carter i spółka chcą PO, to muszą takie mecze wygrywać. [/quote]

Dawno dawno temu pisalem w tym dziale, ze NJ zakonczy runde zasadnicza z ujemnym bilansem i nadal to podtrzymuje. NJ to w tej chwili druzyna , ktora nie ma prawa wygrac z takimi zespolami Dallas, SA, Phoenix, Miami, a moze przegrac doslownie z kazdym. Sa naprawde slabi, ogromna ilosc strat, beznadziejna skutecznosc. Druzyna bez przyszlosci, typowy sredniak, ktory nie ma prawa mieszac w rozgrywkach.

Do góry
#1040535 - 12/03/2007 20:16 Re: NBA 12/03/2007 [Re: donic]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Golden State - Dallas Mavericks
Typ: under 206.5 pkt
Kurs: 1.91
Buk: GB
Stawka: 5/10

To, że Dallas jest obecnie jedną z najlepszych drużyn w lidze w dużej mierze zawdzięcza obronie (najmniej straconych punktów obok San Antonio, Detroit i Houston). Momentami zdarza im się upokorzyć przeciwników tak, że ci nawet nie wychodzą z 80 punktów. Dzisiaj raczej tak niskiego wyniku nie będzie, gdyż naprzeciw "Mavericks" staną niezwykle ofensywnie usposobieni (w szczególności we własnej hali) "Wariors". Mimo to uważam, że zmęczone wczorajszymi meczami obie ekipy nie będą jakoś specjalnie forsowały tempa i nie przekroczą linii 206.5 punktów. Tym bardziej, że wątpliwy jest udział w dzisiejszych zawodach podstawowego playmaykera Golden State Barona Davisa.

Do góry
#1040577 - 12/03/2007 20:23 Re: NBA 12/03/2007 [Re: donic]
bogdan Offline
journeyman

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 65
Skąd: Elbląg
Witam

Milwaukee - Toronto 1
Phoenix - Houston(+6,5) 2

Milwaukee jest bardzo groźne na swoim terenie.Ostatnia minimalna przegrana z Cleveland oraz fakt pokonania calkiem niedawno Toronto na wlasnym parkiecie,każe mi przypuszczać,ze i tym razem odniosa zwyciestwo.Toronto niczym specjalnym nie zachwyca,a ich ostatnie wyniki raczej rozczarowuja. Tak bedzie i tym razem.

Phoenix niby ostatnio ma dobra serie zwyciestw.Jednak jak przyjrzec sie bliżej ich przeciwnikom i wielkość wygranej,to raczej mnie to nie powala na kolana.Huston to przeciwnik bardziej wymagający od poprzednich ich rywali.Tak po cichutku liczę tu na małą niespodziankę.

Zagrałbym jeszcze na Dallas,ale nie wiem ,czy podejdą poważnie do tego meczu.Mają przecież już play-off w kieszeni i może jest czas na pogranie rezerwami?Ich ostatnie wyniki niby dobre i trwa świetna passa.Tyle tylko,że wielkośc zwycięstw nie jest porażająca więc..no właśnie.Czy starczy motywacji?

No i jak sądzę Orlando powinno ograć Charlotki.W pojedynku dwóch zespołow o podobnym potencjale stawiam delikatnie na Orlando.

Do góry
#1040677 - 12/03/2007 20:49 Re: NBA 12/03/2007 [Re: bogdan]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Witam

Widze ze rozgorzała zazarta dyskusja na temat MEMPHIS i NewYersey: ) Niewiem czy jest warto rozstrzasac ten mecz bo poprostu w chwili obecnej "dziad" gra z "dziadem": )) Aktualnie ze wzgledu na kontuzje NewYersey napewno nie prezentuje sie najlepiej natomiast Memphis..hm...najgorszy ( razem z Bostonem) bilans meczuy u siebie ze wszystkich drużyn w NBA!!!( 11:20) Mecz jest absolutnie dwudrogowy....na siłe zdecydowałbym sie jednak na NYersey. Zgadzam sie z przedmówcą co do meczu Milwakee...jezeli nie spartolą osttaniej kwarty tak jak w meczu z Cleveland to mysle ze spokojnie wygraja to spotkanie . Dla odwznych typ: MILWAKEE - 5.5: )

Co do meczu Phoeniks hm...ja mysle ze wygraja to w handi - 6 ... trzy razy pod rzad nie ugrali handi....dzis mysle ze jednak je ugraja....mimo tego iz jak Bogdan słusznie zauwazył ostatnio swa forma i stylem zwycięst nie powalaja na kolana... Typ: Phoeniks lub Phoeniks - 6.5
POZDRAWIAM : )

Do góry
#1041126 - 12/03/2007 22:04 Re: NBA 12/03/2007 [Re: bogdan]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: bogdan

Zagrałbym jeszcze na Dallas,ale nie wiem ,czy podejdą poważnie do tego meczu.Mają przecież już play-off w kieszeni i może jest czas na pogranie rezerwami?Ich ostatnie wyniki niby dobre i trwa świetna passa.Tyle tylko,że wielkośc zwycięstw nie jest porażająca więc..no właśnie.Czy starczy motywacji?


dallas ma caly czas przejsc do histori jako 3 zespol ktory wygral ponad 70 meczow w sezonie zasadniczym ( po jeziorowcach i byczkach ktorzy dokonali to 2 razy )i jak mowi ich trener beda o to walczyc
"Mavericks z każdy miesiącem grają coraz lepiej, nie jest wykluczone, że uda im się osiągnąć 70 zwycięstw. Szczególnie, że nawet ich trener powiedział wbrew powszechnej opini, że mecze sezonu regularnego są ważne.

- Od niektórych zawodników można usłyszeć, że mecze w sezonie nie mają znaczenia. Nie zgadzam się z tym. Sezon regularny jest potrzebny do tego, aby poznać swoją grę. Jest potrzeby, aby przećwiczyć pewne sytuacje, w których można się później znaleźć w playoffs. Nie można po prostu przeskoczyć do playoffs bez przygotowania i być nagle dobrym zespołem – powiedział Avey Johnson "

Do góry
#1041371 - 12/03/2007 23:05 Re: NBA 12/03/2007 [Re: jarko 33]
Masters Offline
member

Meldunek: 12/03/2007
Postów: 170
Skąd: między jawą a snem...
Phoenix - Houston 2

Spotkanie dwóch bardzo dobrych drużyn (z naciskiem na bardzo ;\) ) Widać, że Houston złapało wiatr w żagle po powrocie Yao Minga, i gra naprawde bardzo dobrą koszykówkę (mimo, że do dyspozycji Tracy`ego McGrady możemy mieć ciągle jakieś "ale"), owszem zdobywa dużo pkt., ale bardzo dużo wykonuje prób, Phoenix to typowo ofensywana drużyna, trzeba tu przyznać, że na własnym parkiecie gra świetnie, statystyki, statystykami, a życie, życiem, jeżeli Suns narzuci swój styl gry gościom to "Rakietki" nie mają czego w tym spotkaniu szukać, ale ten styl, został gdzieś ostatnimi czasy zagubiony, owszem, owszem wygrali chyba juz 4 mecz z rzędu, ale, nie graja już tak rewelacyjnie jak kiedyś, Houston w ostatnich trzech spotkaniach (odkąd wrócił Yao Ming) gromi rywali, jeszcze wczoraj bez problemów przeszedł kolejną przeszkodę, ale na własnym parkiecie, teraz parkiet będzie o wiele bardziej gorący, i nie tylko z Nazwy Phoenix, ale jeżeli Houston uda się powstrzymać ofensywane działania gospodarzy mecz może przybrać naprawdę ciekawe oblicze, nie wiem sam czy zagram ten mecz, może symbolicznie, może średnio, ale kurs jest zachęcajacy, waha sie w granicach 3,3 dość dużo, ale spotkanie, trzeba przyznać będzie naprawdę trudne, i chyba nie ździwi mnie w nim żaden wynik, ani wygrana gości, ani znaczna wygrana gospodarzy.

Golden State- Dallas over 206,5

Tutaj z rególy totalna loteria, mam nadzieję, że dziaj Dallas pokarze swoje zdolności ofensywne a GS będzie chciało im dotrzymać kroku, chociaż przyznać trzeba, że obie drużyny potrafią doskonale radzić sobie w defensywie.

Do góry
#1041493 - 12/03/2007 23:51 Re: NBA 12/03/2007 [Re: Masters]
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
tak an szybko bo brak czasu:)

Bobki- Orlando 2

Magicy walczą o PO i są lepsi na papierze wiec powinni wygrać

Bucks-Raptors +5) 2

Mnie tam Milwaukee nie przekonuje,sezon mają z głowy a Toronto ostatnio trochę dołuje,ale ja w nich wierze:)

Memphis- NJ 1

Miśki fatalny bilans ale myślę że nie odpuszczą,draft draftem ale wygrane,kibice i trenowanie też się liczy, dlatego powinni ograć słabe i fatalne ostatnio Nets, tercet emerytów im nie pomoże.....

GS- Dallas 2

Boje się grać Mavs bo kiedyś polegną,ale patrząc na ich defensywę,wiedza że klucz do wygranej z Warriors leży w obronie,bo tamci lubia porzucać z dystansu

Do góry
#1041692 - 13/03/2007 00:48 Re: NBA 12/03/2007 [Re: Masters]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Masters

Golden State- Dallas over 206,5

Tutaj z rególy totalna loteria, mam nadzieję, że dziaj Dallas pokarze swoje zdolności ofensywne a GS będzie chciało im dotrzymać kroku, chociaż przyznać trzeba, że obie drużyny potrafią doskonale radzić sobie w defensywie.


Tutaj z reguły pada over \:p i do niego również bym sie dziś przychylał. 9/10 ostatnich meczy między tymi zespołami kończyło się przekroczeniem linii, dzisiejsza 206 też nie wydaje się zbyt wysoka.
Co do samego wyniku, to normalnie brałbym +7,5 od ręki, sa jednak dwa ale:
1) bez Barona Davisa gra GSW się totalnie sypie
2) oba zespoły grają dziś drugie mecze z serii back-to-back (tzn. że grały też wczoraj) i bilans Dallas wynosi tu 9-2 w stosunku do 5-12 Goldenów
na plus na pewno jakiś patent Warriorsów na ekipę Mavs - wygrali 3 ostatnie starcia! i 6 z 10 \:\)

Do góry
#1041735 - 13/03/2007 01:05 Re: NBA 12/03/2007 [Re: Skiper]
Masters Offline
member

Meldunek: 12/03/2007
Postów: 170
Skąd: między jawą a snem...
Własnie nie wiem co z tym Davisem, bo na betgun.com jest nadal do typowania w parze z Nowitzkim, i wg mnie mozna smiaóo to grac, a kurs 1,38, jest naprawde bardzo dobrym typem, Dirk potrafi jak mało kto zdobywac punkty, a jezeli Davis ma jakies problemy ze zdrowiem, to moze to byc argument za stawianiem na Nowitzkiego, i tak własnie chyba zrobie, betgun to jednak zazwyczaj dobrze poinformowany bukmacher (zazwyczaj, nie oznacza zawsze ;\) ). Do tego proponuje dolozyc McGradego walczacego ze stoudemire po kursie 1,65, obrona Phoenix, jest zadna, a Tracy zdobywac pkt umie, tym bardziej ze pozwalaja mu troche porzucac, przyznaje ze nie zerkalem w statystyki i jest to bardziej typowanie na zasadzie "partyzantki", ale jednak z jakas tam mysla, i argumentem \:\)

Do góry
#1041794 - 13/03/2007 05:22 Re: NBA 12/03/2007 [Re: Masters]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
i Dallas poległo, Dirk 3-11, warriors 57% z gry

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, igea23), 3488 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584408 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07