Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#1011961 - 03/03/2007 14:24 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: 10seba40]
!zari Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2005
Postów: 8048
Dla mnie na dzis jednym ciekawym mecze do grania jest mecz Groclinu z Widzewem. Groclin gra bardzo ładna piłke, obrona nie straciła bramki w 5ciu ostatnich spotkaniach (liga,puchar ekstraklasy). Widzew stracił o wiele wiecej tych bramek, bo aż siedem w dwóch ostatnich meczach. Porazka z Korona jeszcze ujdzie, ale ze słabym Gornikiem Łęczna, to źle wrózy na to spotkanie. Moim zdaniem trener Skorża jest o wiele doświadczonym trenerem (mimo,ze młody) od Probierza i to zaprocentuje w meczu.
Kurs na Groclin 1.60

Do góry
Bonus: Unibet
#1012722 - 03/03/2007 16:49 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: 10seba40]
aha' Offline
member

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 115
Zazwyczaj nie pisze analiz ale napisze jedno: kto jest profesjonalista nie zagra w zyciu 1,70 -1 na Korone, tym bardziej nie zagra 1,35 na Korone a zagra remis w expekcie za 5,25 podczas gdy inni oferuja w porywach do 4,50 za remis. I to jest wartosciowe zagranie. To jakie jest bosiko itp., kto zagra czy nie zagra, kto opanuje srodek pola a kto nie - to mozecie sobie miedzy bajki wlozyc i darowac sobie takie dziecinne analizy przy tak zalosnym kursie w pierwszej kolejce.

Remis bedzie lub wygrana 1 golem przez Korone - tak wychodzi z tabelek i kursow, ze te 2 typy najbardziej sensowne do zagrania - ale patrzac na kurs remis lepszy niz wygrana 1 golem przez Korone

Do góry
#1012815 - 03/03/2007 17:05 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: aha']
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Originally Posted By: aha'
Zazwyczaj nie pisze analiz ale napisze jedno: kto jest profesjonalista nie zagra w zyciu 1,70 -1 na Korone, tym bardziej nie zagra 1,35 na Korone a zagra remis w expekcie za 5,25 podczas gdy inni oferuja w porywach do 4,50 za remis. I to jest wartosciowe zagranie. To jakie jest bosiko itp., kto zagra czy nie zagra, kto opanuje srodek pola a kto nie - to mozecie sobie miedzy bajki wlozyc i darowac sobie takie dziecinne analizy przy tak zalosnym kursie w pierwszej kolejce.

Remis bedzie lub wygrana 1 golem przez Korone - tak wychodzi z tabelek i kursow, ze te 2 typy najbardziej sensowne do zagrania - ale patrzac na kurs remis lepszy niz wygrana 1 golem przez Korone


Cyferki grają? \:D \:D

Do góry
#1013023 - 03/03/2007 17:39 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: Kameleon]
aha' Offline
member

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 115
Czytaj dokladnie co pisze bo przez takich pajacow jak ty nie chce mi sie w ogole pisac. Co to za durny komentarz: "cyferki graja?" Chyba cwoku wyraznie napisalem "przy tak zalosnym kursie". Jak jestes slepy to sobie zobacz ile ma Arka remisow na awayu i jaki styl gry (murowanie preferuje). Wiec sobie analizuj przy 1,30 kto opanuje srodek a kto nie jak ci bukmacher za 1000 pln postawione wyplaci marne 350 pln o ile w ogole wyplaci a ty w ogole nie masz bladego pojecia o zgraniu zespolu, formie i co ci zamiennicy z Arki - o ktorych tez nic nie wiesz - pokaza w tym meczu. Czcze spekulacje dzieci bawiacych sie w STSy

Po twoim zalosnym komentarzu chcialoby sie rzec: bukmacherka ja Mediamarkt? Nie dla idiotow!

PS.
A expekt to juz durnie do potegi wedlug ciebie - daja na 1-nke 1,25 i jednoczesnie na LIVE wystawiaja


Edit : Ostrzeżenie za nieodpowiednie wyrażenie sie o użytkowniku. Przynajmniej o dwa słowa za dużo


Edited by El_Darro (03/03/2007 17:47)

Do góry
#1013187 - 03/03/2007 17:58 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: aha']
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Originally Posted By: aha'
Czytaj dokladnie co pisze bo przez takich pajacow jak ty nie chce mi sie w ogole pisac. Co to za durny komentarz: "cyferki graja?" Chyba cwoku wyraznie napisalem "przy tak zalosnym kursie". Jak jestes slepy to sobie zobacz ile ma Arka remisow na awayu i jaki styl gry (murowanie preferuje). Wiec sobie analizuj przy 1,30 kto opanuje srodek a kto nie jak ci bukmacher za 1000 pln postawione wyplaci marne 350 pln o ile w ogole wyplaci a ty w ogole nie masz bladego pojecia o zgraniu zespolu, formie i co ci zamiennicy z Arki - o ktorych tez nic nie wiesz - pokaza w tym meczu. Czcze spekulacje dzieci bawiacych sie w STSy




Po pierwsze Arka pod wodzą Stawowego gra do przodu, nie murują bramki. W tamtej rundzie nie strzelili bramki tylko w trzech spotkaniach.

Po drugie... \:D \:D Widziałem treningi Arki, widziałem gre tych zmienników i wiem co sobą prezentują.



marne 350 pln - na te marne pieniądze wiele osób musi zapierdalać cały tydzień.

Do góry
#1013312 - 03/03/2007 18:26 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: Kameleon]
aha' Offline
member

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 115
Dobra Kameleon - chyba sie nie rozumiemy z tymi 350 pln do przodu. Jest 1-0 i niech tak zostanie - niech wam wejdzie te 1,35. Arka moze i gra do przodu ale ta ich gra na remisach sie konczy oprocz jednej wygranej ze slabiutkim Gornikiem Z. Do przodu to jest wynik 4:0 i wyzej i trzeba miec znakomitych napastnikow zeby grac do przodu i rewelacyjne zgranie. Na pewno do przodu przy takim stanie jak dzis nie bedzie mowy jesli w ogole o jakichs przodach Arki G. mozna mowic. I jeszcze niewiadomy stan murawy (mowie o momencie podawania typu a nie po fakcie jak sie wie).

Temat Orange Ekstraklasa nie jest miejscem do polemiki z innymi użytkownikami. Jeśli chcecie dyskutować jest dział To i Owo. Poza tym nikogo nie nteresuje kto za ile gra. Proszę pisać stawki w jednostkach.
"Think twice that's my only advice"


Edited by Ignorator (03/03/2007 19:46)

Do góry
#1013968 - 03/03/2007 21:20 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: Kameleon]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Górnik Zabrze
VS
Wisła Kraków
Typ: Wisła Kraków

Kto w jutrzejszym spotkaniu zrealizuje swoje założenia na ten mecz?. Górnik Zabrze liczy na przerwanie fatalnej passy. Od ośmiu lat Górnicy nie byli w stanie zdobyć punktów w rywalizacji z "Białą Gwiazdą". Z kolei Wisła Kraków liczy na komplet oczek i doskoczenie do czołówki. Wczorajsza wygrana GKS-u Bełchatów (6:0) pozwoliło ekipie prowadzonej przez Oresta Lenczyka odskoczyć na osiem punktów. Tak jak widzimy większa presja będzie na Wiślakach, którzy zdają sobie z tego bardzo dobrze sprawę. Strata jakikolwiek punktów w tym meczu może już na początku rundy przekreślić marzenia Krakowian na zdobycie tytułu. Myślę, że tak się nie stanie. Z resztą pokazał to nam już Puchar Ekstraklasy. Obydwie ekipy zmierzyły się w ostatniej kolejce tych rozgrywek. Wówczas grająca rezerwowym składem Wisła wygrała z Górnikiem (3:2). Dopiero w końcówce tego meczu Górnik potrafił Wiśle strzelić dwie bramki. Pewnie wynikało to bardzie z dekoncentracji "Białej Gwiazdy". Oczywiście nie można zapomnieć, że trener Adam Nawałka dał szansę zagrać w tym spotkaniu rezerwowym zawodnikom. Rygielskiego czy Kałudę znają tylko wielcy fani Wisły. Na pewno ci zawodnicy już nie wystąpią w niedzielnym meczu. Trener Nawałka tym razem da szansę zagrać swoim najlepszym piłkarzom. Wie dobrze, że to Wisła w tej rundzie musi gonić czołówkę i zdobywać komplety oczek. Jednak dość zaskakująca pojawiła się informacja pod koniec tygodnia. Z zespołem do Zabrza nie jedzie Piotrek Brożek, który podobno prezentuje słabszą formę. Dlatego trener Wisły - Adam Nawałka pozostawił zawodnika w Krakowie. Zabraknie także Jakuba Błaszczykowskiego. Jednak na tej pozycji trener Nawałka ma do dyspozycji świetnie grających w ostatnim czasie Gołosia i Chiacu. Więc tutaj nie widać większych problemów. Tak jak widzimy Wisła jedzie dobrze przygotowana i zmotywowana do Zabrza. Na pewno czeka ich ciężki mecz z Górnikiem Zabrze. W zeszłym sezonie Wisła wygrała minimalnie (1:0) w Zabrzu. Decydującą o zwycięstwie bramkę wówczas strzelił Radosław Sobolewski. Myślę, że tym razem może być podobnie. Już mecz Pucharu Ekstraklasy pokazał, że Górnik potrafi zaskoczyć rywala. Trener Zdzisław Podedworny wystawił też rezerwowych zawodników. Niestety jego podopieczni w tym meczu popełnili szkolne błędy, które miały przełożenie na wynik tej konfrontacji. Faną Górnika pozostaje nadzieja, że Zabrzanie wyeliminują te błędy i zagrają podobnie jak rok temu. Wyjątkowe chwile jutro będzie przeżywało dwójka byłych Wiślaków - Marcin Kuźba i Jacek Paszulewicz. W przerwie zimowej Wisła Kraków podziękowała tym piłkarzom za współprace. Choć zawodnicy mówią, że nie chcą nic udowodnić swoim byłym pracodawcą. To myślę, że będzie inaczej. Zagrają na maksa jednak trzeba pamiętać, że w futbolu liczy się gra całego zespołu a tu motywacja wspomnianej dójki może nie wystarczyć. Jutro trener Podedwrony nie będzie mógł wystawić dwójki swoich piłkarzy. Zabraknie Piotra Gierczaka i Bartłomieja Sochy. Obydwaj są lekko kontuzjowani. Jutro na pewno czeka nas bardzo ciekawa rywalizacji dwóch bardzo zasłużonych dla polskiego futbolu klubów. Lepsza powinna okazać się Wisła Kraków, która bardzo dobrze gra w ostatnich latach z Górnikiem Zabrze. Nie inaczej powinno być jutro. Trzy punkty pojadą do Krakowa.

Pozdrawiam

Do góry
#1014241 - 03/03/2007 22:47 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: aha']
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Originally Posted By: aha'
tym bardziej nie zagra 1,35 na Korone a zagra remis w expekcie za 5,25 podczas gdy inni oferuja w porywach do 4,50 za remis. I to jest wartosciowe zagranie.


Leon jak i kilku innych mądrych graczy jest po tym meczu 35% bogatszych. Ty ze swoim 5,35 tyły. Proponuje Ci szukać kursów 12 i wyższych. To jest dopiero wartościowe granie a faktycznie murawe, założenia taktyczne tudzież sytuacje kadrowe wsadź między bajki bo to nie jest wartościowe granie.
Sorry ale nie mogłem się powstrzymać.

Żeby już nie było OT to zgadzam się z Ignoratorem i też gram zdecydowanie na Wisłe.. tylko ten Nawałka :/

Do góry
#1014414 - 03/03/2007 23:58 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: quincy]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
Patrząc na wczorajsze wyniki można śmiało stwierdzić iż faworyci nas nie zawiedli wszyscy wygrywali i skasowali po 3 pkt , nawet Łks mnie nie zawiódł ;\) . Nawiązując do dzisiejszego meczu jak wspomniał poprzednik i Ignorator , Wisła jest zdecydowanym faworytem i bez wątpienia wygra , jednak jak dodał qunicy " ... ten Nawłka " . Pamiętam go jeszcze z nie tak odległych czasów jak był trenerem w (J) i jego podejście do zawodników oraz mordercze kondycyjnie treningi . Również tak jak z Jagą wczasie przerwy zimowej pojechał do Turcji gdzie później jak się okazało zatarł zawodników co przełożyło się bez wątpienia w wyniki przyszłe . Tak patrząc na tamtą sytuację i całą otoczkę w której po każdym meczu jechał zawodników bez względu na wynik to można zastanowić się czy nie tak samo może być z Wisłą ? Mam nadzieję iż zdał sobie sprawę z tamtego okresu i wyciągnie wnioski bo szanuję bo jako dobrego szkoleniowca . Jeśli bym się mylił to Wiśle może zabraknąć sił na końcowy finish .

Do góry
#1014755 - 04/03/2007 07:49 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: Piecia]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Ja proponuję zagrać na Wisłę Kraków dziś.Patrząc na to,że Legia straciłą punkty w Krakowie to trzeba to wykorzystać.Bełchatów wprawdzie wygrał mecz ale ja i tak nie wierzę by klub z Bełchatowa był mistrzem.Górnik wprawdzie się wzmocnił ale jest za słąby na Wisłę.Nawet kluby w tym tygodniu spotkały się w pucharze Polski i Wisła była górą.Kurs jest zadowalający.I aż kusi by zagrać 2 w tym meczu.

Do góry
#1014762 - 04/03/2007 08:00 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: Piecia]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Górnik - Wisła
Nie przekonuje mnie granie na Wisłę, bo taki typ oparty jest w znacznej mierze na przedsezonowych deklaracjach Krakusów.
Trzeba zauważyć, że Wisła o tytule może mówić i marzyć, ale do tego potrzebne są zwycięstwa wyjazdowe. A ta się składa, że po stronie Białej Gwiazdy tych zwycięstw jest dokładnie ZERO!
Ja wzmocnieć w Wiśle nie widzę, więc nie spodziewam się jakiejś radykalnej zmiany gry, a to co grała Wisła na jesień zupełnie mnie nie przekonało. Tak samo jak nie przekonuje mnie Nawałka, który za zadanie ma zrobić czystki i po częście to już mu się udało, bo z pewnościa nie jest to trener docelowy, bo na takiego nie ma kasy. Wisła jest na etapie wyprzedaży ( Sale 80% ) i dziwię się, iż nie wystawiła kilku grajków na Alegro
Patrząc na nazwiska wydaje się, iż goście powinni wygrać
Ale nazwiska nie grają, a poza tym mnie nie przekonują, albowiem są do gasnące gwiazdy lub zmarnowane talenty
Górnik nie odkrył wszystkich kart w ostatnim meczu.
W lidze na pewno zagra lepiej. Wisła radziła sobie co prawda w Zabrzu, ale nie przychodziło jej to łatwo.
a że to jest pierwsza kolejka wiosny iróżne cuda sie dzieją, dlatego typuję 1X

Do góry
#1014797 - 04/03/2007 08:46 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: rene]
Adam_HKS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2006
Postów: 4649
Skąd: *-* Nowa - Huta *-*
Gornik - Wisla 2 ok 1.60
czolowka ucieka Krakowianie o tym wiedza i wiedza ze dzisiejsza strata punktow moze juz teraz sprawic ze sie pozegnaja z mistrzostwem w tym sezonie. Wislacy na wyjezdach bez zwyciestwa taka druzyna z takim potencjalem grajaca co sezon o mistrzostwo nie moze tak grac dzis nastapi przelamanie Gornik sie troche wzmocnil ale brakuje zgrania jeszcze moze i cos ugraja jeszcze w tym sezonie ale nie w tej kolejce kurs warty gry na Wisle

Oto meczowa "osiemnastka" na mecz z Górnikiem Zabrze:
bramkarze: Emilian Dolha, Mariusz Pawełek
obrońcy: Marcin Baszczyński, Arkadiusz Głowacki, Adam Kokoszka, Maciej Stolarczyk, Michael Thwaite
pomocnicy: Jacob Burns, Mauro Cantoro, Hristu Chiacu, Darek Dudka, Konrad Gołoś, Radosław Sobolewski, Marek Zieńczuk
napastnicy: Paweł Brożek, Patryk Małecki, Marek Penksa, Jean Paulista

Do góry
#1014800 - 04/03/2007 08:49 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: rene]
MIDA$ Offline
addict

Meldunek: 28/10/2006
Postów: 433
Skąd: $$$$$$$$$$$
Wszystko co napisał Rene to prawda ale jakoś nie chce mi się wierzyć że Wisła co by nie mówić jednak pretendent do tytułu nie wygrała 8 -go kolejnego wyjazdu . Biorąc pod uwagę stratę do Bełchatowa (przed meczem w Zabrzu to 8pkt) jeden punkt to za mało w perspektywie tak krótkiej ligi i nie mówię że Biała Gwiazda zdobędzie mistrza ( bo jest na to raczej za słaba) ale myślę zę nie pogrzebie swych szans już w 1 wiosennej kolejce.
Dlatego uważam ze mimo wszystko dziś zwycięzy bo dysponuje lepszym składem , i myślę że w PE też nie odsłoniła wszystkich argumentów a mimo to zaapliowała gospodarzom 3 bramki. Jeśli sama poprawi grę w obronie to powinna wygrać 2:0 lub 2:1.
mój typ 2

Do góry
#1014818 - 04/03/2007 09:10 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: rene]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Originally Posted By: rene
Górnik - Wisła

Patrząc na nazwiska wydaje się, iż goście powinni wygrać
Ale nazwiska nie grają, a poza tym mnie nie przekonują, albowiem są do gasnące gwiazdy lub zmarnowane talenty
Górnik nie odkrył wszystkich kart w ostatnim meczu.
W lidze na pewno zagra lepiej. Wisła radziła sobie co prawda w Zabrzu, ale nie przychodziło jej to łatwo.
a że to jest pierwsza kolejka wiosny iróżne cuda sie dzieją, dlatego typuję 1X


Z jedynastki ktora grala w tygodniu w Zabrzu zagra conajwyzej 2 ludzi: Kokoszka i Golos.
Zgadza sie ze nazwiska nie graja dla tego w Wisle nie ma juz Kuzby, Kryszala, Klosa i innych a coraz wiecej graja Kokoszka , Malecki czy Golos.

Najwiekszym skarbem Gornika sa jego kibice i doping jaki jest na meczu , ale to bedzie za malo dzisiaj i Wisla ten mecz wygra

Do góry
#1014950 - 04/03/2007 10:41 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: vonseb]
orpgad Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2005
Postów: 1295
Widzę że większość gra Wisłę. Mnie też interesuje ten typ, lecz bardziej rzucił mi się w oczy typ Górnik nie strzeli kurs 2,2. W moich oczach ma on duże szanse na powodzenie ale może ktoś bardziej zorientowany mógłby się do niego odnieść.

Powodzenia

Do góry
#1015006 - 04/03/2007 11:22 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: orpgad]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29883
Ostatnie wieści z Zabrza:
Wczoraj dostałem "Biuletyn przedmeczowy Górnika Zabrze nr 02[10]/2007"
A w nim zapowiedz meczu, statystyki , sylwetka Wisły itp. [sumasumarum wiele ciekawych rzeczy].

Mam równiez Dziennik Zachodni a w nim typują: 2 - kazde inne rozwiazanie byloby spora niespodizanka.

Pogoda: pochmurno, w kazdej chwili powinno padac.

Jedynym wzmocnieniem w moich oczach to kibice Gornika. Moze zbyt wpatrzony jestem, bo jestem jednym z nich, ale to wlasnie ich organizacja rok temu, a potem na jesien sprawilo to ze na Gornika zaczelo chodzic ponad 10 000 [jak na tak slaba druzyne i cele to dobry wynik], a druzyna badz co badz slaba miala wyniki, ktore pozwolily na utrzymanie...

Osobiscie ja nie mam zadnych zludzen i jako typer postawilem 'grubo' Wisle. Ktos moze powiedziec, ze co ze mnie za kibic, ale ja na stadionie bede zdzieral gardlo i kibicowal zeby chociaz ten remis byl ...dobra dobra koncze bo zjem zupe i czekam na kumpla, potem browar i jazda na mecz.

Pozdrawiam

Do góry
#1015103 - 04/03/2007 12:05 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: Bezdomny]
Wahi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 3930
Skąd: gdzies
Gornik Zabrze - Wisla Krakow 04.03.2007 14.30

Moze to zabrzmi smiesznie, ale jedynym powodem dla ktorego ten typ jest traktowany jako Zwykly typ, a nei jako Pewniak jest to, ze Wisla w Zabrzu wygrala pare dni temu 3:2. Jak to mowia nic dwa razy sie nie zdarza. No, ale przeciez moze wygrac 3:0 \:D

Kursy na mecz u wiekszosci bukow wynosza 1,65. To dosyc duzo, jak na pojedynek zespolu walczacego o mistrza z klubem, ktory mysli tylko o tym by zostac w pierwzej ldize. Fakt, ze jest to pierwsza kolejka i zdarzyc sie moze doslownie wszystko, ale jak narazie niespodzianek nie bylo.

Wszyscy rywale Wisly (GKS, Korona i Zaglebie) wygali swoje mecze. Legia zremisowala. LKS tez wyrgal i takze wyprzedzil Wisle w tabeli. Brak zwyciestwa gosci w tym meczu zostawi Wisle na 6 miejscu w tabeli ze strata 7 lbo 8 punktow do lidera. Jesli Wisla nei chce drugi sezon z rzedu odpuscic Mistrzostwa nei moze do tego dopuscic.

Gornik od paru sezonow broni sie przed spadkiem. Tak utytulowany klub teoretycznie nie powinien spasc, ale ostatnio utytulowane kluby spadaly z ligi (GKS, Ruch, Slask, Lech, Widzew) innymi slowy czas na Gornika.

Wisla w tym sezonie nei wygrala zadnego spotkania na wyjezdzie. Jest typowa druzyna wlasnego boiska. Jednak ostatnio zmienil sie znowu trener, do pracy wrocil Nawalka i sparingi wygladaly bardzo okazale.

Gornik zabrze w zimie znowu wymienil pol skladu. Wisla z kolei nikogo nie sprowadzila wlasciwie, ale te nie pozbyla sie nikogo znaczacego. Odstawieni zostali tylko starzy, jzu nic nie umiejacy gracze.

Dodam, ze ostatnie 10 meczy miedzy tymi zespolami wygrala Wisla. Widac, ze Zabrzanie leza wyraznie Bialej Gwiezdzie.

Inny wynik niz zwyciestwo Wisly bylby dla mnei zaskoczeniem i prawdopodobnie pozegnaniem sie tej druzyny z LM i byc moze PU. A to w perspektywie naszych szans w pucharach tragiczna wizja...

Typ: 2
Kurs: 1,65
Buk:Unibet

Do góry
#1015271 - 04/03/2007 13:06 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: Ojro]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Originally Posted By: Ojro
Ostatnie wieści z Zabrza:
Wczoraj dostałem "Biuletyn przedmeczowy Górnika Zabrze nr 02[10]/2007"
A w nim zapowiedz meczu, statystyki , sylwetka Wisły itp. [sumasumarum wiele ciekawych rzeczy].

Mam równiez Dziennik Zachodni a w nim typują: 2 - kazde inne rozwiazanie byloby spora niespodizanka.

Pogoda: pochmurno, w kazdej chwili powinno padac.

Jedynym wzmocnieniem w moich oczach to kibice Gornika. Moze zbyt wpatrzony jestem, bo jestem jednym z nich, ale to wlasnie ich organizacja rok temu, a potem na jesien sprawilo to ze na Gornika zaczelo chodzic ponad 10 000 [jak na tak slaba druzyne i cele to dobry wynik], a druzyna badz co badz slaba miala wyniki, ktore pozwolily na utrzymanie...

Osobiscie ja nie mam zadnych zludzen i jako typer postawilem 'grubo' Wisle. Ktos moze powiedziec, ze co ze mnie za kibic, ale ja na stadionie bede zdzieral gardlo i kibicowal zeby chociaz ten remis byl ...dobra dobra koncze bo zjem zupe i czekam na kumpla, potem browar i jazda na mecz.

Pozdrawiam

Popieram ten typ ale podam dwa inne powody dla których go zagrałem
Po pierwsze Wisła od kilku lat odnosi kolejne zwyciestwa na stadionie Gornika
Po drugie i tu najważniejsze to typowe przełamanie
Czy wiecie ile Wisła ma zwyciestw na wyjeździe?
Odpowiadam 0
To chyba pora najwyższa przecież drużyny z dołu tabeli mają jakieś wygrane na wyjeździe
Przy okazji pozdrowienia dla moich braci
mieszkaja w Mysłowiach jeden jest za Gornikiem drugi za Ruchem a trzeci za Katowicami fajna rodzinka

Do góry
#1016626 - 04/03/2007 17:03 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: blackjack]
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
No to mamy pierwszą kolejke za sobą. Patryk Małecki, zapamiętajcie to nazwisko! Zajebiście się chłopak zapowiada, oby Nawałka dawał mu jak najwięcej pograć. Pozdro!

Do góry
#1016657 - 04/03/2007 17:13 Re: Orange Ekstraklasa - 16 kolejka (2-4.03.2007) [Re: quincy]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29883
Originally Posted By: quincy
Patryk Małecki, zapamiętajcie to nazwisko!

ja już to zrobiłem... 1)nazwisko pasuje do jego wzrostu ! 2)w przerwie ktos kopnal w trybuny [niedaleko ja siedzialem] pilke i starszy koles rzucil ja z powrotem [lekko podal, zeby pilkarz przespacerowal sie do barierek], a Malecki cos tam pod nosem sobie powiedizall i rozlozyl rece jakby sie chcial ciu... - myslalem ze zaraz przez barierke przeskocze i mu jednego przyloze za arogancje 3) ladna bramke strzelil

a teraz sie pochwale [pewnie zaraz tomo napisze zebym tak nie robil, ale byly to prawdopodobnie moje ostatnie typy przed wyjazdem...]:
Wisła 1,73 8/10 Betgun ...+5,84
Wisła HT 2,20 5/10 Betgun ...+6
Wisła HT/FT 2,50 5/10 GB ...+7,5
over 2,5 1,85 6/10 Bwin ...+5,1

razem daje +19,44 zysku na jednym meczu

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, Akhu, pacyfista, Sensei, alfa, kemp, kamil#15, latajaca_holenderka, Lukasz111, 11kera11, Igor, wHiTe_StAr), 1823 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583969 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07