ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02

Posted by: Goget

ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 13/02/2005 14:54

Brasil Open

Place : Costa do Sauipe, Bahia, Brazil
Date : February 14-20, 2005
Surface : Clay
Prize Money : US $355,000
Final 2004 : Gustavo Kuerten-Agustin Calleri 3:6 6:2 6:3
Website : www.tenisbrasil.com.br/brasilopen
singles draw 2005 : http://www2.uol.com.br/tenisbrasil/brasilopen/chave_ms.htm


ABN AMRO World Tennis Tournament

Place : Rotterdam, Holland
Date : February 14 - 20, 2005
Surface : Indoor Hard
Prize Money : ?765,000
Final 2004 : Lleyton Hewitt-Juan Carlos Ferrero6:7(1)7:5 6:4
Website : www.abnamro.nl/wtt
singles draw 2005 : http://www.atptennis.com/posting/2005/402/MDS.pdf

Regions Morgan Keegan Championships

Place : Memphis, Tennessee
Date : February 14-20, 2005
Surface : Indoor Hard
Prize Money : US$665,000
Final 2004 : Joachim Johansson-Nicolas Kiefer 7:6(5) 6:3
Website: www.krogerstjude.com
singles draw 2005 : http://www.abnamrowtt.nl/engels/schema_e....asp&RecId=

Pozostałe pomocne linki :

http://www.stevegtennis.com

http://www.atptennis.com

http://www.tennis.matchstat.com

http://www.itftennis.com/mens/players/
Posted by: Goget

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 13/02/2005 16:29

Bez kursów narazie turniej w Brazylii (bo hali nie czuje i dla mnie większość pojedynków z Rotterdamu i Memhpis raczej wyrównane albo lipne kursy będą ) :

Rafael Nadal - Jose Acasuso 1

Powtórka z finału z Sopotu gdzie w dwóch setach wygrał młody Hiszpan.Nadal w 17 ostatnich turniejach na glinie ani razu nie odpadł w I rundzie.Próbkę swoich możliwości pokazał w ćwierćfinałowym meczu z Gaudio gdzie wygrał 6:0 pierwszego seta.Acasuso może być już trochę zmęczony.Brazylia to będzie 3 kraj,który odwiedzi w ciągu 3 tygodni i dla mnie nikogo mocnego nie pokonał przez ten czas (męki w Vina Del Mar z Patience w I rundzie - wstyd ).Publiczności też już nie będzie miał po swojej stronie a dla mnie umiejętności po stronie Rafałka.Mam nadzieję,że kursy będą rozsądne.

Almagro - Ventura 1

Powtórka z pierwszej rundy w Buenos Aires gdzie Almagro wygrał 6:4,6:3.Obaj grają 3 tydzień.W Chile również większe wrażenie zrobił Almagro,który gładko ograł Corretje a w II rundzie uległ po wyrównanej walce późniejszemu finaliście Gonzalezowi.Ventura przeszedł tam I rundą po 3-setowym pojedynku z mało znanym Harboe by później gładko przegrać z Zabaletą.Almagro z kolei w Buenos po wyrównanyum pojedynku pokonał właśnie Zabalete czym uszczuplił trochę mój portfel .Czas teraz na rekompensatę.Silny serwis Almagro powinien tu zadecydować.

Ferrer - Corretja no bet
Kursy tu będą daremne bo Corretja najlepsze lata ma za sobą a dyspozycja Ferrera a po kreczu z Martinem w I rundzie pozostaje niewiadomą.

Mariano Zabaleta - Mariano Puerta 1
Mariano trochę mnie zmartwił porażką z Almagro i teraz liczę na jego rehabilitację.Puerta szaleje teraz w Buenos (gdzie gra dzięki dzikiej karcie),chociaż trzeba przyznać że gra naprawdę dobry tenis.Myślę jednak,że chłopak trochę poświentuje a Zaba nabierze sił i go ogra w Brazylii.Puerta w Chile zagrał kiepsko (wygrana w 3 setach z Monaco i tylko dwa gemy ugrane z Ferrerem).Rok temu Zabaleta odpadł w Brazyli w I rundzie z Montanesem i teraz mnie trochę martwi czy też sobie nie odpuści Brazylii.Jeszcze poczytam innych opinii (stan zdrowia Zabalety) zanim to zagram bo pewnie mecz dopiero we wtorek.

Juan Monaco - Mello no bet
Kusi mnie żeby zagrać młodego Argentyńczyka bo na clay ma bilans dużo lepszy od swego rywala i w h2h 1:0 dla Monaco.Mello praktycznie ogranicza się do grania na hardzie.Chyba jednak odpuszcze bo publiczność i doświadczenie po stronie Mello.Jeżeli kursy na Monaco będą przesadzone to można go sprubować jako underdoga.

Julio Silva - Andre Sa 1

Dwaj Brazylijczycy,którzy grają dzięki dzikim kartom.W h2h 1:0 dla Sa (pojedynek z przed 3 lat).Sa na clayu gra strasznie rzadko w tym roku tylko na hardzie.Silva (młodszy o dwa lata) z kolei zaliczył w tym roku już 4 turnieje na glinie i doszedł do półfinału chalangeru w La Serenie a tydzień później w Santiago pokonał dzisiejszego finaliste z Buenos Puerte w dwóch setach.W Buenos Silva odpadł w ostatniej rundzie eliminacji z Luzzim.Sa w 2003 roku z 10 pojedynków na cegle wygrał zaledwie jeden.4 ostatnie spotkania na clayu z tamtego roku również przegrał.Ciekaw jestem jakie spojrzenie na to spotkanie będą miały buki.

ew. z Memphis :
Melzer - Arthurs 1,Morrison - Dupuis 1,Spadea - Enqvist 1,Kim - Jenkins 1
ew. z Rotterdamu :
Schalken - Pavel 1,Nalbo - Stepanek 1,Davydenko-Verdasco 1,Ferrero-Schuettler 1
Chociaż tak jak mówie dla mnie w hali dzieją się cuda i jak coś zagram to lekko

Pozdro
Posted by: cheguavera

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 13/02/2005 17:12

Co do meczu Zabaleta-Puerta skłaniałbym sie ku temu drugiemu. Jezeli przegra dzisiejszy finał to jest to dla mnie bardzo pewny typ. Podczas gdy dzis zwycięży faktycznie może poświętować.

On court podaje 25%- 75% na korzysc puerty
Posted by: kapitansb

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 13/02/2005 17:13

Quote:

.

Almagro - Ventura 1

Powtórka z pierwszej rundy w Buenos Aires gdzie Almagro wygrał 6:4,6:3.




Często sponsorami takich spotkań sa bukmacherzy .Dlatego najlepiej takie oczywiste spotkania omijać - przynajmniej moje wieloletnie doświadczenie nie skłania mnie do grania takich spotkań.
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 13/02/2005 17:18

Mi z kolei bardzo nie podoba się drabinka w Brazyli :]

Wielu naprawdę ciekawych graczy gra ze sobą już w 1r. (Nadal-Acasuso czy Zabaleta-Puerta) , a taki Sarreta czy Mantilla dostaną rywali z Quali...

Sam się natomiast zastanawiałem nad zagraniem Monaco i Silvą - dużo lepiej wyglądają na clayu od swoich rywali.

Ale...Monaco nie wygrał w tym sezonie meczu , ten turniej odpuszczę z jego udziałem. Dla mnie zbyt duża niewiadoma.

Natomiast Silva zdążył już pokonać Puertę , ale poniósł też dziwną porażkę z Portasem...Sa na clayu przegrał w tym sezonie wszystko , do tego z zawodnikami których wymienienie z nazwiska mam problem(Nie chodzi o Agera;)).

Postawię również na Almagro , mimo że jest strasznie nieokrzesany to jednak widzę tutaj potencjał na dobrego zawodnika w przyszłości.

Co do pozostałych turnieji :
Coria który zapowiedział odpuszczenie turnieju w Rotterdami jak wygra 1r. ze Sluiterem to w 2r. chyba postawię przeciwko niemu , zapewne zagra ze Srichaphanem. Również Soderlingowi,Beckowi,Davydencie należy się przyjrzeć.

Za oceanem Novak z Enqvistem wyglądają bardzo ciekawie .

Pzdr
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 13/02/2005 17:42

nie ja juz w 1 rundzie gram na Sluitera , nie wiem za bardzo co sie z nim dzialo ale w Rotterdami na tej szybkiej nawierzchni zawsze sie czuł swietnie Puerta gra swietnie i nie sadze zeby turniej w Brazyli odpuszczał , jest nisko w rankingu a tutaj wlasnie moze tych punktow duzo zdobywac aby nie grac pozniej w Europie w kwalifikacjach, a Zaba czesto w tych pozostalych turniejach gra słabo . No ale wszystko trzeba bedzie jeszcze przemyslec . Takze uwazam ze Enqvist wygra ze Spadeą
Posted by: cheguavera

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 13/02/2005 17:55

Quote:

nie ja juz w 1 rundzie gram na Sluitera , nie wiem za bardzo co sie z nim dzialo ale w Rotterdami na tej szybkiej nawierzchni zawsze sie czuł swietnie Puerta gra swietnie i nie sadze zeby turniej w Brazyli odpuszczał , jest nisko w rankingu a tutaj wlasnie moze tych punktow duzo zdobywac aby nie grac pozniej w Europie w kwalifikacjach, a Zaba czesto w tych pozostalych turniejach gra słabo . No ale wszystko trzeba bedzie jeszcze przemyslec . Takze uwazam ze Enqvist wygra ze Spadeą




CAłkowicie sie zgadzam co do Sluitera. Gra u siebie i to jest dla niego szansa nieważne czy Coria odpuści czy nie
Posted by: piotrekkk_22

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 13/02/2005 19:19

Dla mnie Coria wreszcie musi zaczac wygrywac, w tym tygodniu przegral w 1 rundzie, czas teraz pograc w tym tygodniu troche.
Posted by: Antoni01

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 13/02/2005 19:29

przepraszam bardzo a gdzie sa kursy na owe turnieje bo na stsie nie ma nic mozecie podac adres dziekuje
Posted by: pb048

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 13/02/2005 19:37

żeby narazie nie tracić czasu na mecze wtorkowe:

ABN AMRO:
Order of play Monday 14 February 2005

Center court:

Matches start at 11.00 AM
- Tomas Berdych (Cze) - Robin Soderling (Swe)
- Igor Andreev (Rus) - Paradorn Srichaphan (Tha)
Not before 2.00 PM
- Raemon Sluiter (Ned) - Guillermo Coria (Arg)

Matches start at 7.30 PM
- Rainer Schuettler (Dui) - Juan Carlos Ferrero (Spa)
- Fernando Verdasco (Spa) - Nikolay Davydenko (Rus)

Court 1:


Matches start at 11.00 AM
-Julian Knowle (Aut)/ Petr Pala (Cze) -
Wayne Black/Kevin Ullyett (ZIM)
-Cyril Suk/Pavel Vizner(Cze) -
Sebastien Grosjean/Michael Llodra (Fra)
Not before 3.00 PM
- Karol Beck (Svk) - Thomas Johansson (Swe)


... jak ktos ma chwile czasu to moze poszukac rozkladu jazdy na jutro do innych turniejow (Brazil Open i Memphis), bo buki znowu rzuca spotkania pon. i wtorkowe razem...
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 13/02/2005 22:05

Są już kursy w BAW i marnie to wygląda...

Melzer-Arthurs (1) 1,29 odpuszczam za niski kurs . Może w Profie będzie normalny
Berdych-Soderling (2) 1,35 jw.
Enqvist-Spadea (1) 1,8 wygląda na to , że można zagrać
Andreev-Srichaphan (2) 1,5 ewentualnie...
Beck-Johansson (1) 1,67 liczyłem na więcej
Verdasco-Davydenko (2) 1,43 jw.

Kursy na Brasil Open owszem też są , ale nie na te mecze które sobie zaplanowałem :]

Ale, jest jeden ciekawy debel:
Acasuso/I.Gonzalez-King-Monaco/Zabaleta (1) 1,8

Acasuso i King nieźle sobie poczynali w poprzednim turnieju właśnie w deblu choć z innymi partnerami Acasuso z Prieto osiągnął finał , a King z Artonim 2r. Poza tym deblowy H2H jest po stronie Acasuso , w Vina Del Mar pokonał on Monaco , oczywiście z jeszcze innymi partnerami King/Artoni doszli do 1/4(w CH w Santiago grali w finale). Obie pary oczywiście będą tak samo z grane, ale adaptacja do nowych partnerów zdecydowanie po stronie Aca/King. Tak wysoki kurs wg. mnie spowodowany jest "nazwiskami" przeciwników.
Posted by: nazir69

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 13/02/2005 23:38

Witam !!!

Pytanie w kwestii Formalnej dlaczego w tytule tematu jest Salvador ??skoro turniej ATP BRASIL OPEN , odbywa się w
Costa do Sauipe ??

Odnośnie tego turnieju , mam kilka uwag , ktore tak mi się wydaje mogą się okazać pomocne w typowaniu aczkolwiek nie muszą ( takie tam moje spostrzeżenia ). Jest na świecie kilka , Miast - Kurortów gdzie rogrywane są turnieje ATP ( m.in.. Vina del Mar, Costa do Sauipe ,Acapulco ,Gstaad ,Kitzbühel,Umag, Sopot,Palermo, ). Sa to miejscowości znane w całym Świecie słynące z ze znakomitych walorów wypoczynkowych oraz Klimatycznych .... oraz Kasyn , tak więc ja osobiście zawsze podchodzę to typowania w tych miejscach z duża dozą ostrożności
pozdr
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 00:04

Gaudio sie wycofal z turnieju w Brazylii , ma chlopak racje trzeba odpoaczac bo to dopiero poczatek sezonu a zara tez puchar davisa
Posted by: grabtom

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 00:17

Ja na jutro wybrałm dwa mecze z Rotterdamu do dubla. W Memphis grają zdaje się od 17tej, a w Brazyli coś po 21wszej, więc na te turnieje może coś później wybiorę jeśli znajdę czas. A tymczasem Rotterdam:

T.Berdych v R.Soderling 2 @ 1,40
Liczę na to, że Soda po wygraniu turnieju w Mediolanie, w Holandii również pokaże się z dobrej strony. Miał startować w Marsylii, ale w ostatniej chwili zrezygnował z powodu kontuzji kostki, z tego co czytałem to dolegliwość nie była groźna i w Rotterdamie powinien być w pełni sił. Berdych ostatnio nic ciekawego nie pokazuje. We Francji sprawił w pierwszej rundzie niespodziankę ze Srichaphanem, później powalczył trochę z Ancicem i tyle. Na Szweda raczej zabraknie szczęścia.

I.Andreev v P.Srichaphan 2 @ 1,667
Porażka Tajlandczyka w pierwszej rundzie turnieju we Francji, jak już pisałem była sporą niespodzianką. Paradorn nie zwykł odpadać tak wcześnie. Z drugiej strony miał trochę czasu aby podszlifować umiejętności na bardziej lukratywny turniej, jakim niewątpliwie są zawody w Rotterdamie. Rosjanin od początku sezonu gra słabo, potrafi eliminować słabeuszy (Monfilis, Costa, Burgsmuller), z lepszymi jest już ciężko. Ostatni turniej zakończył łatwo przegranym meczem z Ljubucicem. Myślę, że Srichaphan będzie chciał pokazać się w turnieju z dobrej strony, chociaż los nie okazał się łaskawy i w drugiej rundzie trafi na zwycięzcę pary Sluiter/Coria. Ale tak czy siak dla mnie w tym meczu w miarę pewne zwycięstwo Tajlandczyka.

--------------------------------------------------

Raemon Sluiter (Ned) - Guillermo Coria (Arg)
Ten mecz to dla mnie typowy NO BET. Tłumaczyć dlaczego specjalnie nie trzeba. Coria w Marsylii, grając z kontuzją pleców, odpadł z mało znanym Francuzem. Sluiter z kolei skreczował w meczu z Melzerem. Argentyńczyk z tego co wiem, nadal ma jakieś problemy z pleckami, a co do Sluitera to nie wiem jak z jego zdrowiem. Lepszgo wytłumaczenia dla mnie nie trzeba, odpuszczam.

Kursy z Corala. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Dobranoc.
Posted by: wyz

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 07:13

chcialbym zauwazyc ze w Becie kursy na Sluitera juz spadaja wczenisej byl 2,92 a teraz juz zagral za 2,62 wiec to cos moze znaczyc, zazwyaczj tak robia w becie jak spada kurs to spotkanie wchodzi ale nie musi zawsze sie sprawdzac
Posted by: Antoni01

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 08:29

sorki mam jerdno pytanie czy te pytania mozna gdzies indziej obstawic czy tylko w becie bo np. w stsie nie ma nic prosze o pomoc
Posted by: Antoni01

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 08:29

sorki mam jerdno pytanie czy te turnieje mozna gdzies indziej obstawic czy tylko w becie bo np. w stsie nie ma nic prosze o pomoc
Posted by: majkel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 08:32

mozna. w profesjonalu - dzis czynny od 1130.
Posted by: Lamberciak

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 08:44

Hm, Ferrer za 1,5, Calleri za 1,46, Dancevic za 1,65(!), Sricha za 1,5 i wreszcie Beck za 1,85(!) - same prezenty.
Posted by: Rumun

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 08:44

Aktualna oferta Expext:

Sanchez D - Mathieu Paul-Henri 1.80* 1.95
Ventura Santiago - Almagro Nicolas 2.85 1.40*
Chela JI - Burgsmuller 1.10 6.25
Costa Albert - Hernandez Oscar 1.65 2.15
Starace Potito - Calleri 2.85 1.40*
Pavel Andrei - Schalken 2.10* 1.70


Memphis (H)
Carraz - Carlsen 1.70 2.10
Mirnyi - Baker ATP Tour 1.15 5.20
Dupuis - Morrison 2.00 1.75
Blake James - Fish M 2.15 1.65

ATP Tour
Rotterdam (H)
Berdych Tomas - Söderling R 2.53 1.48*
Andreev Igor - Srichaphan 2.00 1.75*
Sluiter R - Coria G 2.60* 1.45
Beck Karol - Johansson T 1.67* 2.12
Schuettler Rainer - Ferrero 1.90 1.85
Verdasco - Davydenko N 2.15 1.65
Hrbaty - Ljubicic 2.00* 1.75
Llodra - Wessels 1.67* 2.12
Ancic - Dent 1.95 1.80*


jest co wybrac..:)
z * moje sugestie. reszta narazie no bet.
Sorki, ze bez analizy. Ale ciezko pracuje...:)

Pozdr
Rumun

Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 08:48

A , mi kursy w BAW latają jak szalone. Na Almagro spadł , na Davydenkę, Srichaphana wzrósł.

ooo na Becka spadł o 0,01 Jak tak dalej pójdzie to nie wiem czy cokolwiek oprócz debla Aca/King obstawię...
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 08:51

Ja zagram na pewno Becka i Calleriego. W sumie to jutro sa ciekawsze mecze niz dzis. Zastanawiam sie jeszcze nad Ferrero - Schuettler ale nie powinnam grac na porazke Niemca bo znow bedzie odwrotnie, Rainera powinni wywalic z oferty, no i moze Burgsmuller z Chela za 3.9 ale to bardzo lekko, wszak Niemiec ostatnio wygral z Volandrim a Chela gra w kratke, kurs na Argentynczyka 1.17
Posted by: Lamberciak

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 09:04

Jestem pewien, że Chela nie odpadnie drugi raz w pierwszej rundzie, ale po takim kursie faktycznie nie ma sensu. Wczorajsze zwycięstwo Larsa to jakiś totalny przypadek.
Posted by: Antoni01

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 09:05

co myslicie o becku warto grac a jak coria znowu da dupy
Posted by: KUERTEN.

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 09:16

Ja ostatnio z Coria to zrobilem blad postawilem przeciwko niemu (kurs ponad 6 expekt) ale dodalem inne mecze...

Dzis tak samo gram Sluitera (2.6EX) ale nie solo znow cos doloze zobaczymy...

Licze na zwyciestwa BECK, ALMAGRO, COSTA no i moze SODERLING, SCHRIP., CALERi
Posted by: Nonda

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 09:30

Witam,

Podaje tu rozkład jazdy na dzisiejszy dzień w Turniejach w Brazyli i Memphis,żeby nie było zadnych komplikacji z godzinami meczów.


Memphis

Monday, February 14, 2005


Stadium start 10:00 AM
C Rubin (USA) vs (8)E Linetskaya (RUS)
(WC)S Jenkins (USA) vs K Kim (USA)
(8)M Mirnyi (BLR) vs (WC)B Baker (USA)
A Dupuis (FRA) vs J Morrison (USA)
Not before 6:30 PM
(7)N Vaidisova (CZE) vs L Lee-Waters (USA)
J Blake (USA) vs (6)M Fish (USA)

Grandstand start 10:30 AM
M Irvin (USA) vs (Q)A Haynes (USA)
G Carraz (FRA) vs K Carlsen (DEN)
(5)M Washington (USA) vs A Spears (USA)
Y Lu (TPE) vs (Q)F Dancevic (CAN)
Labadze/Lee vs Leach/MacPhie
(4)M Sucha (SVK) vs A Morigami (JPN)

Players start 10:30 AM
S Beltrame (FRA) vs L Osterloh (USA)
K Brandi (PUR) vs (Q)J Hopkins (USA)
J Craybas (USA) vs H Sromova (CZE)
Beltrame/Osterloh vs Bondarenko/Vesnina
Levinsky/Novak vs Haggard/Kerr
/ vs Ditty/Uhlirova



Brazil OPEN


Stadion Centralny
(11h00 de Brasília, 13h00 GMT)
Nicolas Lapentti (EQU) vence Juan Giner (ESP), 6/3 - 2ª-dokończenie kwalifikacji
------------------------------------------------------------
(15h30 de Brasília, 17h30 GMT)
Edgardo Massa (ARG) vs. Lapentti lub Giner-kwalifikacje
------------------------------------------------------------
(17h30 de Brasília, 19h30 GMT)
Juan Ignacio Chela (ARG) vs. Lars Burgsmuller (ALE)
------------------------------------------------------------
(19h30 de Brasília, 21h30 GMT)
Albert Costa (ESP) vs. Oscar Hernandez (ESP)
------------------------------------------------------------
(21h30 de Brasília, 23h30 GMT)
Potito Starace (ITA) vs. Agustin Calleri (ARG)
------------------------------------------------------------

Stadion 1
(11h00 de Brasília, 13h00 GMT)
Albert Portas (ESP) Vs Olivier Patience (FRA), 4/6 6/2 4/2 -dokończenie kwalifikacji
----------------------------------------------------------
(15h30 de Brasília, 17h30 GMT)
Vanek lub Arguello vs. Portas lub Patience - kwalifijacje
----------------------------------------------------------
Póżniej
David Sanchez (ESP) vs. Paul-Henri Mathieu (FRA)
----------------------------------------------------------
Pózniej
Henrique Mello (BRA)/Ricardo Mello (BRA) vs. Mariusz Fyrstenberg (POL)/Marcin Matkowski (POL)
----------------------------------------------------------
Pózniej
Santiago Ventura (ESP) vs. Nicolas Almagro (ESP)
---------------------------------------------------------

Stadion 2
(11h00 de Brasília, 13h00 GMT)
Jiri Vanek (TCH) vence Martin Vassallo Arguello (ARG), 7/6 5/5 - 2ª - dokończenie kwalifikacji
---------------------------------------------------------
(15h30 de Brasília, 17h30 GMT)
Guillermo Garcia-Lopez (ESP) vs. Juan Antonio Marín (CRC) - última rodada do quali
----------------------------------------------------------


Stadion 3
(15h30 de Brasília, 17h30 GMT)
Ruben Ramirez Hidalgo (ESP) vs. Peter Luczak (AUS) - kwalifikacje
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 09:32

No więc tak...

Aca/King-Mon/Zab (1) 1,8
Beck-T.Johansson (1) 1,66
Ventura-Almagro (2) 1,30
Enqvist-Spadea (1) 1,8

Andreev-Srichaphan (2) 1,63

Beck prezentuje się jak narazie bardzo solidnie, wygrywa z tymi z którymi ma wygrać, a nawet więcej. Przegrywa raczej z bardzo dobrymi graczami typu JoJo czy Ljubi. Johansson bez fajerwerków , i porażka z mało znanym Simonem w 1r. w Marsylii. Enqvist H2H 2-0, ostatnio świetny występ w San Diego. Snoopi jakoś niewyraźnie i tym razem go dopadnę po ciekawym kursie.

Odpuściłem sobie Soderlinga, patrząc na jego dokonania to po każdym turnieju w którym wygrał 3 mecze i więcej w kolejnym odpadał bardzo szybko- góra 2r. Kurs zbyt niski by podjąć takie ryzyko.

EDIT:na Sodera teraz 1,39...oszaleć można z BAW...
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 09:34

Masz racje Lamberciak, odpuszcze Chele bo rzeczyeiscie dwa razy w 1 rundach taki gracz toa z nie do pomyslenia.

Zagran na pewno dubel BECK & CALLERI, moze lekko na Ferrero albo cos takiego, za to jutro sa niezle mecze i juz chyba z 7 ciekawych mam na oku a kursy od 1.7 do prawie 3
Posted by: anakin24

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 09:34

panowie
gdzie można ślidzić online debla w roterdamie
Posted by: pb048

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 09:47

u mnie dziś na kuponie:

Srichaphan
Beck
Almagro

...pierwsza runda, ale moze nie bedzie zbyt wielu niespodzianek...
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 09:49

Wrzucam tez na jutro takie ryzykowne i sie jeszcze zastanowie co dam:

Dent-Ancic 1, 1.8
Ljubicic-Hrbaty 2, 1.98
Pavel-Schalken 2, 1.96
Novak-Gambill 2, 2.85
Spadea-Enqvist 2, 1.8
R.Mello-Monaco 1, 1.7
Nalbandian-Stepanek 2, 2.45

Enqvist i Schalken grubiej, Mello i Dent - srednio, Hrbaty Stepanek i Gambill za grosze
Posted by: pb048

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 09:50

Quote:

panowie
gdzie można ślidzić online debla w roterdamie




nie wiem czy akurat debla, ale mysle ze sie przyda (z BA):

LIVESCORES:

Rotterdam:
http://www.abnamrowtt.nl/ , click "Live Scoreboard"...

Costa do Sauipe: http://www2.uol.com.br/tenisbrasil/brasilopen/ , click: "Ao vivo"...

Memphis:
http://www.atptennis.com/memphis/ , click "Live scores"...
Posted by: kazow

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 09:53

ja dalem dwa duble

soda+schrihaphan

beck+beltrame
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 09:54

Quote:

Wrzucam tez na jutro takie ryzykowne i sie jeszcze zastanowie co dam:

Dent-Ancic 1, 1.8
Ljubicic-Hrbaty 2, 1.98
Pavel-Schalken 2, 1.96
Novak-Gambill 2, 2.85
Spadea-Enqvist 2, 1.8
R.Mello-Monaco 1, 1.7
Nalbandian-Stepanek 2, 2.45

Enqvist i Schalken grubiej, Mello i Dent - srednio, Hrbaty Stepanek i Gambill za grosze




W związku z wycofaniem się Gaudio , R.Mello dodany został do rozstawienia (z 9) i będzie przeciwnikiem Montanesa. Monaco dostanie rywala z Quali.
Posted by: viva

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 09:57

Na dzis polecam :

Carraz-Carlsen 1 1.74

Posted by: cheguavera

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 11:04

Na dzisiaj szukam w typ meczu niespodzianki:

A.Costa- O.Hernandez 2 2,30

Hernandez jest specjalistą od ziemnych, właściwie nie gra na innej nawierzchni a ogólnie patrząc nie gra zbyt dużo dlatego jest nisko w rankingu. A.Costa jest w średniej formie bez rewelacji. Ten turniej jest bez watienia szansa na pokazanie sie i na duzo punktow dla Hernandeza. Pownien zajśc wg mnie w okolice 3 rundy.

Pozdrawiam, Maciek
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 11:06

A ja dzisiaj tak:

Calleri - Starace 1

Napewno Argentyńczyk prezentuje się lepiej od Włocha, którego jedynym sukcesem w tym roku było pokonanie Massy w poprzednim tygodniu - poza tym same porażki. Bo raczej zwycięstw nad Nielsen i Sluiterem do sukcesów zaliczyć nie można. Agustin też nie imponuje, ale jeśli trafi mu się dobre losowanie i trafia na słabszego lub podobnej klasy tenisistę to jednak spokojnie z nim wygrywa. Dlatego uważam, że tutaj zwycięzcom będzie Calleri.


Costa - Hernandez 2

Obaj zawodnicy prezentuja tragiczną formę. Obaj w ostatnich trzech turniejach odpadali w pierwszych rundach. Nie sposób powiedzieć, który prezentuje się lepiej, dlatego uważam, ze warto zaryzykować i postawić na Hernandeza. Kurs z pewnością coś około 2,30-2,50 więc dlaczego by nie?


Beck - Johansson T. 1

Dla mnie to pewniak dnia po dosyć wysokim kursie 1,70-1,80. Słowak na hali naprawdę świetnie sobie radzi. Oglądałem jego przegrany mecz z innym Johanssonem w poprzednim tygodniu i naprawdę trudno cokolwiek mu zarzucić. Niezły serwis, świetnie się porusza po korcie, mało błędów i naprawdę regularna gra.
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 11:19

Calleri + Beck

Enqvist + Schalken

Dent, i dwie niespodzianki Gambil z Novakiem i Stepanek z Nalbandianem.

Ostatecnzie zrezygnowalam z porazki Cheli bo to rzeczywiscie bez sensu i zostawiam w spokoju mecz Ljuby z Hrbatym, pozdrawiam
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 11:28

a Ferrero?
Posted by: pkubik

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 11:35

Srichaphan-Andreev 1 1.60

Nie sądze, aby znakomicie się czujący na hardzie Taj odpadł drugi raz z rzędu w pierwszej rundzie. Jest to zawodnik lepszy od Rosjanina, który tylko czasami miewa przebłyski talentu, choć zapowiadał się świetnie...

T.Johansson-K.Beck 2 1.85

Kurs na Słowaka to chyba pomyłka Co ostatnio osiągnął Thomas? Beck w bardzo dobrej formie. Jak przegrywa to już z tenisistami wyżej w rankingu. Bardzo regularny, mało niewymuszonych błędów. Powinien ograć dziś Szweda!

Ferrero-Schuttler 1 1.90

Ferrero to finalista sprzed roku! Wszyscy wiemy,że jest nękany przez kontuzje i nie jest w najwyższej formie, ale może nadchodzi własnie jego czas? Niemiec wprawdzie ostatnio niele sobie radził, ale JCF to nie byle kto...
Posted by: Rumun

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 11:38

I pierwszy kupon do kosza...
Oj Robin, Robin...

Pozdro.
Rumun
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 11:56

Dla mnie Ferrero gra lepiej niz Schuettler i raczej wygra ale juz chodza glosy, ze sporo ludiz gra Niemca wiec nie bede ryzykowac, dla mnie JC Frajero jest lepszy.
Posted by: Antoni01

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 11:58

wie ktos cos na temat meczu carlsen-carraz bo dalem na carlsena i nie wiem czy juz z gory nie jest moj kupon skazany na przegrana prosze o jakas informacje
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 12:03

Mecz Carlsena bedzie ogladac rodzina , wiec spoko ))))))))))
Posted by: pkubik

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 12:05

Carraz-Carlsen 2 1.88

Dunczyk ostatnio niezle wystepy. Obaj sa specjalistami od twardych nawierzchni, jednak moim faworytem jest Dunczyk. Carraz nie przekonuje mnie w tym sezonie. Raczej same slabe wystepy... Carlsen juz chyba zaaklimatyzowal sie w stanach na dobre

Dancevic-Lu 1 1.70

Młody Kanadyjczyk znakomicie radzil sobie w kwalifikacjach! Pokonal Ziba 6-2, 6-4 co jest dla mnie wielkim zaskoczeniem!Wczesniej ogral tez Gabaszwilego... tez nie byle jakiego zawodnika. Czy Lu bedzie dla niego przeszkoda? Sadzac po osiaganych wynikach to nie powinien.
Posted by: pkubik

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 12:11

D.Sanchez-P.Mathieu 2 1.95

Nie wiem co wszyscy widza w Sanchezie.Dla mnie to zupelnie przecietny clayowiec. Mathieu dochodzi do formy, a ziemia nie jest mu obca. Kurs 1.95 bardzo kuszacy!

A.Costa-O.Hernandez 1 1.55

Hernandez to dla mnie jeden ze slabszych Hiszpanow w cyklu ATP. Costa jak zawsze solidny, szczegolnie na ziemi. Nie przewiduje wiekszych problemow...

Calleri-Starace 1 1.5

Agustin dobra forma w tym sezonie. Na ziemi duzo nie gral, jednak ma to we krwi. Potito jak na razie słabiutki, chyba nie potrafi sie odnalezc w Ameryce pld.
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 12:16

Zgadzam się pkubikiem co do meczu Dancevica. Kanadyjczyk naprawdę zaskoczył grą w eliminacjach. Zwyciestwa nad Zibem i Gabashvili. Yu widaje się akurat najsłabszy z całej trójki, więc kurs 1,70 to naprawdę ładny podarunek od buków. Warto zagrać ten meczyk.
Posted by: Antoni01

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 12:19

a jak meczyk beltreme - osterloch jak uwazacie warto na beltrema stawiac
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 12:32


His coach was on the radio just an hour ago. He said that Sluiter's ankle is fully healed.
Posted by: dyzio20

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 13:09

czy wam tez nie chodzi stronka turniejowa z rotterdamu ??
Posted by: marcpot

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 13:38

1sze rundy dosc ryzykowne ale:

carraz-carlsen 1 pamietam carraza jako dobrego zawodnika i musi w koncu zaczac wygrywac.carlsen przecietniak.

beck-johansson 1 nie lubie ogolnej euforii jaka towarzyszy temu meczowi bo to czasem zapesza.mimo wszystko b.dobre wystepy becka w hali ktory jest do pokonania tylko przez najlepszych sklonily mnie pojsc w slady innych,

calleri-starace 1 troche niski kurs na argentyne ale moze ma to byc latwy 2setowy pojedynek na rzecz calleriego?oby.

peace
al:
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 14:04

tu helmudos ostatnio mnie troche nie było , strata hasła , zakładziki ostatnio idą kiepsko naprawde,ale dziś dałem za 20 zł zwracają uwage na zdanie Pkubika Piostara Marcpota na Becka po kursie 1.80 i Dancevica jesli chodzi o tenis , mam nadzieje ze tym razem sie szczęście uśmiechnie!
Posted by: Antoni01

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 14:42

kotwa co jest z beckiem dostaje 4-1 w pierwszym zeby to nie byla zapowiedz porazki juz zaczynam sie martwic
Posted by: Antoni01

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 14:44

no to beck poplynie w pierwszym secie oj bedzie ciezko dajesz beck dajesz bo mi kupon caly zawalisz a taki ladny
Posted by: Exp

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 14:47

Moze wie ktos jak ze zdrowiem Davydenki? Minely mu klopoty z oddychaniem? Mam ochote na niego zagrac, ale wlasnie to mnie powstrzymuje... Dzieki za ewentualna odpowiedz...

Pozdrawiam,
Exp
Posted by: Antoni01

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 14:48

no i dostal w pierwszym i to latwo ale beda jaja 6-2 chyba kupon moge wyzucic do kosza
Posted by: Antoni01

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 15:16

no to beck wrucil 5=2 w drugim i coria tez sxobie daje rady chyba nie bedzie niespodzianki jak nie ktorzy liczyli
pozdrawiam
Posted by: Antoni01

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 15:50

coria 6-2 6-4
Posted by: Whip

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 15:51

Witam

Zastanawiam sie dzisiaj nad Mario Ancicem. Wraca on juz do formy i moze pokonaj na europejskim terenie Taylora Denta. Licze rowniez na geniusz Ferrero. Powinien pokonac grajacego w kratke Schuettler'a. No i chyba skusze sie na Dancevic'a ale nie wiem dlaczego (mam czuja).
podsumowujac:
Ancic-Dent 1
Ferrero-Schuettler 1
Dancevic-Lu 1

i pewniaki:
Calleri-Starace 1
Nadal-Acasuso 1
Fyrstemberg/Matkowski-Mello/Mello 1
Davydenko-Verdasco 1


pozdrawiam

Whip
Posted by: Antoni01

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 15:53

tak jak przypuszcalem back przegral 2-6 6-3 1-6
Posted by: Whip

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 14/02/2005 15:54

Post deleted by viva
Posted by: jamal_b

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 16:23

Dancevic F. - Lu Yen H. 1

Ten typ naprawde wyglada zachecajaco, pokonanie w kwalifikacjach Gabashvilila i Ziba swiadcza o dosc konkretnej formie mlodego Kanadyjczyka, ktory widac, ze lubi grac w USA. Lu Yen natomiast jakos niczym szczegolnym nie imponuje, no chyba, ze glowna wygrana w Caloundrze ale wystarczy spojrzec na przeciwnikow, ktorych udalo mu sie pokonac i wiemy o co chodzi. Logicznie rzecz biorac lepiej przeczekac ten mecz, bo w razie wygranej Dancevica, w nastepnej rundzie spotka sie on albo z Malisse albo Kohlschreiberem, a tu chyba wynik bedzie mogl byc tylko jeden. Ja chyba jednak sie skusze i puszcze Dancevica.

POWODZENIA (a tak swoja droga to yebac Becka)
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 14/02/2005 16:26

Post deleted by viva
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 16:28

na wieczór
Calleri - ma nowy naciąg w rakiecie , powinien gładko wygrac
Fish - wczoraj umył rece nowym mydłem , takze powinien gladko wygrac
Posted by: jamal_b

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 16:32

Jeszcze taka ciekawostka do Dancevica. Spojrzcie na statsy z meczy Dancevica z Zibem, ten koles naprawde musi niezle grac; Zib 9 asow, 82% wygranych pkt po 1 podaniu i 69 po 2, a Frank pomimo slabszych wynikow klepnal go 6-2 6-4, z Gabaschviliem tez milo. Ja tam gram Dancevica GOOD LUCK
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 16:33

Dancevic to przyszly gracz TOP 50 a Lu to ciota jakich mało
Posted by: MagiK

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 16:38

a CO myslicie o takim kuponie :
DUPUIS- MORRISON 1
LINETSKAJA - RUBIN 2
PISNIK - GAGLIARDI 1
T.JOHANSSIN- K.BECK 1 2:1
BRANDI- HOPKINS 1

CZEKAM NA OPINIE...
Posted by: jamal_b

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 16:38

Quote:

Tak Jamal pewnie przeczytałes analizy wczesniejsze m.in Eweliny Pkubika i Piostara , odpusc ten mecz , oni juz tak obiecywali Becka i wdupe dostał




Wez czlowieku skoncz, pisalem ci juz, ze Becka gralem sam z siebie a nie dlatego, ze ktos mi tak napisal. Nie wiem czy Beck sprzedal mecz czy co innego, w kazdym razie dla mnie wyniki typu 6-1 1-6 6-1 smierdza i zle swiadcza o jednym czy drugim zawodniku. Osobiscie wierze w walki w tenisie jak i kazdej innej dyscyplinie i nie ma dla mnie w tym nic smiesznego. Ale jesli to prawda, ze kupa ludzi zaczela nagle stawiac na Thomasa to sam nie wiem co o tym myslec. A twoje 20zl to se wsadz gdzies, ja stracilem duzo wiecej i jakos nie obarczam wina innych za to co sie stalo na korcie. Poza tym o jakich wczesniejszych analizach ty mowisz? Bez urazy, ale to co sie czyta ostatnio na tym forum pozostawia naprawde wiele do zyczenia, wiec zacznij sie sam interesowac ta dyscyplina sportu i pokaz na co cie stac.
Posted by: AlexDelPiero

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 14/02/2005 17:20

Post deleted by viva
Posted by: gsm

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 14/02/2005 21:27

Post deleted by viva
Posted by: Antoni01

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 14/02/2005 21:37

Post deleted by viva
Posted by: Saskers

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 14/02/2005 21:40

Post deleted by viva
Posted by: Antoni01

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 14/02/2005 21:46

Post deleted by viva
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 22:15

A co Ty chcesz do Gogeta ? Kulturalnie odpowiedział na czyjeś pytanie i kropka. Jeżeli już ktoś się tu wymądrza to Ty.

Beck mi trochę popsuł plany , bo miałem go w dublu z Aca/Kingiem. Wysłałem raz jeszcze ten mecz + debel Fish/Blake.

Również zgadzam się co do Rybki , lepsza forma od kumpla to starczy pantha rhei samo życie sagi ciąg dalszy
Posted by: arvid

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 14/02/2005 22:56

Quote:

Jeszcze taka ciekawostka do Dancevica. Spojrzcie na statsy z meczy Dancevica z Zibem, ten koles naprawde musi niezle grac; Zib 9 asow, 82% wygranych pkt po 1 podaniu i 69 po 2, a Frank pomimo slabszych wynikow klepnal go 6-2 6-4, z Gabaschviliem tez milo. Ja tam gram Dancevica GOOD LUCK




Witam,
Te staty, które podałeś dotyczą właśnie Dancevica nie Ziba. Zib miał odpowiednio 4 asy, 63% wygranych po 1 podaniu i 39%(!) po drugim. I dlatego Dancevic go klepnął 6-2, 6-4. W meczu z Gabaschvilim też decydował serwis Dancevica ( 4 asy, 82% po 1-ym i 52% po drugim). Jednak nie jest jeszcze na tyle ukszyałtowanym graczem, aby serwis siedział mu 3 dni pod rząd dlatego dla mnie NO BET.

Pozdrawiam
arvid
Posted by: pkubik

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 06:17

LOL! JA sie teraz pytam: gdzie jest tn frajer helmundinho, który tak krytykował moj typy?! Głupio ci teraz?
Posted by: Antoni01

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 06:35

przepraszam na ktos wyniki Almagro-ventura Danceviv - Lu Davydienko-Verdasco
Posted by: jamal_b

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 06:49

Quote:



Witam,
Te staty, które podałeś dotyczą właśnie Dancevica nie Ziba. Zib miał odpowiednio 4 asy, 63% wygranych po 1 podaniu i 39%(!) po drugim. I dlatego Dancevic go klepnął 6-2, 6-4. W meczu z Gabaschvilim też decydował serwis Dancevica ( 4 asy, 82% po 1-ym i 52% po drugim). Jednak nie jest jeszcze na tyle ukszyałtowanym graczem, aby serwis siedział mu 3 dni pod rząd dlatego dla mnie NO BET.

Pozdrawiam
arvid




lo rzeczywiscie mi sie zdeczka strony pomylily ale tak czy siak Dancevic 6-2 6-4 i straty po tej szmacie Becku czesciowo odrobione jednak w nastepnym meczu mozna spokojnie grac na jego przegrana
Posted by: pkubik

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 07:12

Quote:

przepraszam na ktos wyniki Almagro-ventura Danceviv - Lu Davydienko-Verdasco




gosciu troche wlasnej inicjatywy... Rozumiem, gdybys pytal o wyniki ludzi co graja na koncu swiata i nie ma nigdzie wynikow, ale naprawde odrobina wysilku i bedziesz je mial. Najprostszy livescore je nawet posiada
Posted by: jamal_b

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 07:34

Melzer J. - Arthurs W. 1

Melzer w San Jose zlapal niezla forme. Tylko nieszczesna kontuzja kostki w meczu z Saulnierem powstrzymala go od wejscia do finalu. Musiala byc to jednak kontuzja niezbyt powazna skoro dokonczyl mecz. Dzis cala ta sytuacja moze bardzo pozytywnie wplynac na dzisiejszy mecz z Arthursem. Jurgen powinien byc ostro zmotywowany by znow pokazac na co go stac. Oczywiscie moge sie mylic i Arthurs klepnie go w 2 setach, dlatego prosze aby pan helmundinho nie gral tego meczu bo potem mi sie dostanie w razie czego (tfu). Sam Australijczyk to naprawde przecietny zawodnik, zwlaszcza na poczatku nowego i koncu starego sezonu i na dzien dzisiejszy nie powinien miec wiekszych szans z pokonaniem Mezlera, teoretycznie.

Saulnier C. - Kendrick R. 1

Mamy Saulniera, ktory namieszal troche w San Jose, co prawda mecz z Melzerem wygral fuxem ale tak czy siak prezentowal rowna i przyzwoita forme przez caly turniej. Kendrick natomiast challengerowiec i to taki, ktory ostatnio z kwalifikacji nawet nie wychodzi. Zaraz ktos mi powie, ze w ostatnim meczu jaki panowie rozegrali miedzy soba wygral wlasnie Kendrick, ale bylo to dosc dawno temu i trzeba brac pod uwage obecna forme obu zawodnikow. Chcialbym tylko wiedziec jak Cyril podchodzi do tego turnieju. Ale nawet jesli mu sie nie bedzie chcialo grac to powinien wygrac 2-0 lol.

POWODZENIA
Posted by: Antoni01

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 07:39

przepraszam na ktos wyniki Almagro-ventura Danceviv - Lu Davydienko-Verdasco
naprawde nie mam jak sprawdzic moze ktos pomoc bede bardzo wdzieczny.pozdrawiam
Posted by: arvid

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 07:44

Ventura, Dancevic, Davydenko win.

Pozdrawiam
arvid
Posted by: pkubik

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 07:51

Antoni01 napisz mi prosze co takiego uczyniles, zeby je sprawdzic i czemu niby nie masz jak?
Posted by: Fozzie

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 07:54

A ja sobie na rozgrzewkę zagram dubelka: Wessels + Nalbandian
Posted by: pkubik

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 07:56

Fozzie zgadzam się co do Wesselsa, ale dlaczego Nalba?
Posted by: Nonda

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 08:31

Widze ze także dołącze do grona osob stawiających na Wesselsa
Posted by: jamal_b

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 08:33

ma ktos jakies informacje na temat plecow Wesselsa?
Posted by: mars

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 08:34

kurs na Wesselsa spada w BetandWin
Posted by: cheguavera

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 08:34

Ja też gram na Wesselsa, w końcu gra u siebie
Posted by: Nonda

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 08:35

Quote:

ma ktos jakies informacje na temat plecow Wesselsa?





a co jest jakas kontuzja ??? o której nie wiemy ??
Posted by: sam84

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 08:38

czy aby napewno da rade wassels? zaraz po swoim meczu ma debla wiec czy warto ryzykowac?
Posted by: jamal_b

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 08:38

Quote:

Quote:

ma ktos jakies informacje na temat plecow Wesselsa?





a co jest jakas kontuzja ??? o której nie wiemy ??




No w Delray Beach kreczowal z powodu kontuzji plecow, Ale w sumie w San Jose zagral caly 3-setowy mecz z Maxem wiec powinno dzis byc dobrze. Ale tak chcialem sie upewnic bo zapowiada sie na zaklad dnia.
Posted by: sam84

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 08:40

co powiecie na to? za 100zl...

12:00 Sprem K. - Chekvetadze A. 1.40 2.40 - 1
12:00 Pin C. - Marrero M. 1.60 2.00 - 1

11:00 Llodra M. - Wessels P. 1.70 1.90 - 2

prosze o szybka ocene zanim zacznie sie mecz o 11
Posted by: Fozzie

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 08:45

Myslę ze Stepan troszke teraz przysiądzie, po udanym turnieju w Milanie ostatnio z Clementem po pierwszym udanym secie dał sie pojechac 2:6, 1:6, Nalbi po dachem nieźle sobie radził w końcówce ubiegłego roku... dał się ograc dopiero Safinowi w finale, ale zanim to zrobił odprawił prawdziwą śmietankę twardych kortów i wszystkich w dwóch setach: Soderling, Srichaphan, Dent i Ljubicic.
Co prawdw Dent się zrewanzował tydzień temu, ale mimo wszystko uważam, ze na twardym po dachem jest w tej chwili zdecydowanie w wyzszej formie niż knedlik...
Posted by: Chomik

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 08:47

Quote:

co powiecie na to? za 100zl...

12:00 Sprem K. - Chekvetadze A. 1.40 2.40 - 1
12:00 Pin C. - Marrero M. 1.60 2.00 - 1

11:00 Llodra M. - Wessels P. 1.70 1.90 - 2

prosze o szybka ocene zanim zacznie sie mecz o 11





Mysle, ze Chakvetadze moze pokonac Sprem, przynajmniej warto sprobowac zagrac na nia... A Llodra - Wessels to mecz typu "rzuc moneta", co pokazuja zreszta kursy.
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 08:53

Dent - Ancic 1

Taylor w tym roku porażka w finale z Johanssonem, swietne występy w AO i przed tygodniem. Mario bardzo nie równy, choć wystep w poprzednim turnieju wskazuje na wzrost formy. Jednak wątpie czy sobie poradzi z radosną grą Denta przy siatce, wielu zawodników ma z tym problemy i wielu sobie nie radzi. Nie wydaje mi się, aby Chorwat który głównie bazuje na serwisie był tak finezyjnym zawodnikiem i mijał bez problemów Taylora przy siatce.

Saulnier - Kendrick 1
Malisse - Kohlschreiber 1

Zarówno Saulnier jak i Malisse ostatnio zrobili furorę w turniejach za oceanem. Ksawery wygrał jeden z nich przed tygodniem, a Francuz w niedziele przegrał w finale z Roddickiem. Liczę na obu graczy iż przejdą pierwszą rundę tym bardziej że przeciwnicy z najwyzszej półki nie są. Lekkie obawy jedynie do Francuza czy nie jest zmęczony po ostatnim finale.

Volandri - Martin 2

Włoch nie równo gra. Niezłe wystepy na poczatku sezonu, potem przykra wpadka w pierwszej rundzie z Bursmullerem. Martin zaimponował W Buenos gdzie pokonał Mantillę i Canasa by przegrać w półfianle z pożniejszym triumfatorem Gaudio. Licze dalej na forme Hiszpana i upatruję w tym spotkaniu niespodzianki.
Posted by: Fozzie

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 08:54

Quote:

co powiecie na to? za 100zl...

12:00 Sprem K. - Chekvetadze A. 1.40 2.40 - 1
12:00 Pin C. - Marrero M. 1.60 2.00 - 1

11:00 Llodra M. - Wessels P. 1.70 1.90 - 2

prosze o szybka ocene zanim zacznie sie mecz o 11




Wessels, to sam widzisz jak ludzie grają, martwi mnie tylko, ze ten typ urasta do ranki "typu dnia", a to zły znak....osobiście myślę, ze młoda rosjanka napewno sie nie połozy i Sprem może byc odprawiona z kwitkiem, tym bardziej, ze ostatnie jej osiągniecią na tej nawierzchni sa wręcz dramatyczne...
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 08:57

Z tym Wesselsem to bym uważał. Cóż z tego że u siebie gra, wczoraj Sluiter też grał i tez wszyscy na niego stawiali, a jak było wiadomo. Na Llodrę trzeba uważać bo to nie jest jakiś "kelner" i niespodzianki potrafi robic. A zresztą faworytem tego meczu jest Francuz.
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 09:01

Mantilla-Vassallo (1) 1,42

Ten drugi zero formy , przegrywa praktycznie wszystko co się da. Mantilla też nie gra olśniewająco, jednak tych słabszych przeciwników ogrywa , a Włoch na tą chwilę do takich właśnie należy-mimo wygranych Q z Porstasem czy Vankiem. Ot taki meczyk dla emocji sobie zagram, za jakieś tam grosze
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 09:01

Witam.
Jak zwykle poniedzialek odpuszczam sobie zarowno w analizie a co za tym idzie rowniez w czytaniu forum.Ale tak sobie czytam Wasz posty i nie moge uwolnic sie od jednego komentarza.

ANTONIO1
Powiedz mi czy wiesz co to quasi-czat?
Jesli nie chetnie podpowiem.To jest wlasnie takie miejsce gdzie sobie mozesz podawac wynik na biezaca w stylu 2:1, 4:2 wpisywac wpisy w stylu go go go!!! Mam Cie w dupie cieniaku i inne. Tutaj natomiast piszemy ANALIZY.Czytajac tak 4 strony gdzie dwie to sa Twoje nie wnoszace nic posty zaciemnia obraz i nie sposob wylapac wartosciowych wpisow.A z czasem osoby Twoje beda pomijac zakaldajac ze nic istotnego nie wnosisz...To taka rada na marginesie.

LODRA - WESSELS

Nie specjalnie znalezc moge logike dlaczego tak wielu z Was skalania sie ku Wesselsowi? Analizujac tych dwoch graczy jedynym jak dla mnie argumentem jest to ze gra u siebie.Ale zastanowmy sie przez chwilke czy to powazny argument? Moim zdaniem tak nie.Jesli by tka bylo nasi orlowie we wroclawiu cokolwiek by pokazali a jak wiemy nic tkaiego nie mialo miejsca.
Llodra gracz niewygodny (leworeczny) i jak najlepiej radzacy sobie na twardych.Rzeczywiscie poczatek sezonu mierny ale za przeciwnikow mial graczy od siebie lepszych no moze za wyjatkiem Mullera.Zgadzm sie ze tak de facto jego prawdiwej formy nie znamy al jesli ma na przeciw siebie gracza pokroju Wesselsa wedlug mnie wszystko wskazuje an fakt ze jest zdecydowanym faworytem.Na przeciw niemu gracz (Wessels) ktory po pierwsze gra w tym sezonie katastrofalnie i jego tegoroczne porazki to wstyd! po drugie on nie lubi i gra rzadko na hardzie.Po trzecie i co jak dla mnie najwazniejsz ostatnio gral w stanach i nie wierze aby przeestawil sie na ciut inna nawierzchnia i aby aklimatyzacja po podrozach i zmiana czasu byla jego atutem.A to ze gra u siebie...? Coz...Nie widze tu zadnego argumentu aby akurat ten mecz traktowac jako underdog.
Ja stwiam na Llodre.

Aha jeszcze jedno.Zastrzegam ze swojego typu pewien nie jestem (bo pewnym byc nigdy nie mozna i ktokolwiek z niego skorzysta robi to na wlasna odpowiedzialnosc.

Boze co za czasy aby trzeba bylo takowe komentarze zamieszczac ale czytajac wczesniejsze wpisy zauwazylem ze znowu pojawili sie oszolomy ktore obarczaja za swe porazki innych nie wnoszac NIC do analiz...chyba nie musze pisac kogo mam na mysli prawda?

Pozdrawiam

TOMIMI
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 09:08

Tomimi nie mogę sie z Tobą zgodzić , iż Wessels niechętnie gra na szybkich kortach(ba!śmiem twierdzić , że to są jego ulubione nawierzchnie). W ubiegłym sezonie 3-krotnie wygrywał takie turnieje- w tym dwa w hali, gdzie przyjdzie mu stoczyć już niedługo pojedynek z Llodrą. Jedynie porażki z Vackiem może się wstydzić, bo z JoJo to chyba jednak nie musi ? A , w europie jest spokojnie od kilku dni i raczej zdążył się przestawić spowrotem na naszą strefę

Jednak kibicuję również Francuzowi , jak dotąd miał niwygodnych rywali którzy także preferowali szybkie korty. Wejście w sezon miał słabe , jednak teraz może mieć okazję do przełamania passy porażek i pokonania Wesselsa. Choć drabinkę ma bardzo trudną...
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 09:08

Jeszcze zdanie uzupelnienia do mojego ostatniego postu.

Kolejnym argumentem przeciwko wesselsowi jest jego kontuzja.Nie wydaje mi sie zbyt powazna ale swiadomosc jej odniesienia zawsze przez jakis czas w psychice pozostaje.
Ponadto kurs na Llodre 1,77 w Gamebookers jest na prawde wysoki jak na stosunek sil w tym pojedynku.

Pierwszy na dzis zagralem tak:

LLODRA - WESSELS 1 1,77
NALBANDIAN - STEPANEK 1 1.40 (wyjatkowo ciekway pojedynek...)

GAMEBOOKERS

pozdrwiam

TOMIMI
Posted by: Fozzie

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 09:10

"... Na przeciw niemu gracz (Wessels) ktory po pierwsze gra w tym sezonie katastrofalnie i jego tegoroczne porazki to wstyd..."

Nie uważam, że to typ 100% pewny, bo w żadnej dyscyplinie takiego nie ma, ale porazki z Mirnym, Hrbatym i Blakem nie uważałbym za wstydliwe, a sama koncówka Wesselsa na akurat tej nawierzchni była całkiem, całkiem niezła, fakt, ze grał głównie w Chelengerkach i praktycznie z kelnerami, ale facet nie jest bez szans... a llodra ostatnio udowodnił, że gra nie równo, wiec gram sobie gościa za którego po prostu lepiej płacą, bo na ta chwile szanse maja 50 na 50...
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 09:15

Zgodze się z Tominim że argumentacja, że Wessels gra u siebie jest naciagana. Jednoczęsnie trzeba przyznac rację Fooziemu i Fro Lechowi, że porażki Holendra nie były "wstydliwe". Bo nie były, przecież przegrywał z lepszymi zawodnikami. Mimo wszystko dla mnie mecz no bet, ale gdybym musiał coś postawic to skłaniałbym się ku Francuzowi.
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 09:21

Quote:

Tomimi nie mogę sie z Tobą zgodzić , iż Wessels niechętnie gra na szybkich kortach(ba!śmiem twierdzić , że to są jego ulubione nawierzchnie). W ubiegłym sezonie 3-krotnie wygrywał takie turnieje- w tym dwa w hali, gdzie przyjdzie mu stoczyć już niedługo pojedynek z Llodrą. Jedynie porażki z Vackiem może się wstydzić, bo z JoJo to chyba jednak nie musi ? A , w europie jest spokojnie od kilku dni i raczej zdążył się przestawić spowrotem na naszą strefę

Jednak kibicuję również Francuzowi , jak dotąd miał niwygodnych rywali którzy także preferowali szybkie korty. Wejście w sezon miał słabe , jednak teraz może mieć okazję do przełamania passy porażek i pokonania Wesselsa. Choć drabinkę ma bardzo trudną...





Jest sporo racji w tym co piszesz...
Odnosnie kortow rzeczywiscie wyrazilem sie nie preceyzyjnei.
Chodzi mi o to ze to nie jest gracz preferujacay jakis szczegolny typ nawierzchni.To gracz grajacy wszedzie wiec nie posiada wedlug mnie szczegolnych powdreslam szczegolnych atutow wynikajacych ze specjalizacji na jakiejs nawierzchni.Na przeciw niemu Llodra ktory wlasnie tkaowa specjalizacje posiada.Pamietajmy rowniez jego bardzo dobry ubiegloroczny bilans...
Mowiac o aklimatyzacji mialem na mysli nie sama zmiane czasu ktora zazwyczaj po 3 dniach mozna zniwelowac ale ogolne oslabienie ciagnace sie zazwyczaj do 10 dni po zmianach czasu i klimatu.
Oczywiscie wszystko zweryfikuje kort.Mam nadzieje ze nam sie powiedzie a kurs 1,77 doskonaly.Oczywisci zagralem malo poniewaz to pierwsze runda i nie wiadomo kto przyjechal po wpisowe...:)

Pozdrawiam

TOMIMI

PS.A tak z ciekawosci co powiesz o Radlu i Nalbim...piekielnie ciekwae spotkanie...juz sie nie moge doczekac
Posted by: wyz

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 09:25

soirki a ja mam pytanie czy ktos gral z was Fish-Blake w BAWie?? mi rozliczyli jako wygrana Blake a pzrecez to Fish wygral, juz do nich napisalem
Posted by: lajkonik

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 09:26

A moglibyscie wypowiedziec sie na temat spotkania : Pavel-Schalken ?
Posted by: Nonda

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 09:30

Quote:

A moglibyscie wypowiedziec sie na temat spotkania : Pavel-Schalken ?




Moim zdaniem mecz NO BET.Zawzięty Rumun napewno nie odpusci tak łatwo Schalkenowi.Mecz bedzie zacięty ze wskazaniem na Holendra,który dobrze się zaprezentował w Marsyli.

Pozdrawiam
Posted by: wyz

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 09:31

up sorki jednak Fish przegral moja pomylka chcoiaz na jednej sroence bylo ze wygral
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 09:32

Mój avatar chyba wszystko wyjaśnia , ciężko coś obiektywnie wogóle powiedzieć

Wyz mam taką samą sytuację , ale mail już został do nich wysłany.


Pavel-Schalken...chciałem nawet na Holendra, ale gdy kurs zaczął spadać w dół to jednak zrezygnowałem. Ostatnio Sjeng tak jakby wracał do formy , oczywiście pierwsze wygrane wiosny nie czynią jednak widać jakby lepszą jego dyspozycję w ostatnich tygodniach. A , Pavel bez rewelacji do tego dziwna porażka z Reynoldsem(0-3) w AO. Dla mnie lekkim faworytem spotkania jest Schalken.
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 09:35

Quote:

up sorki jednak Fish przegral moja pomylka chcoiaz na jednej sroence bylo ze wygral




Chyba to jednak Fish wygrał, przynajmniej tak wynika z livescorów. Sprawdziłem na kilku i jest wygrana Fisha.
Posted by: Fozzie

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 09:38

Z tego co wczoraj sledziłem na live z stronki turnieju, to Fish wygrał.....
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 09:40

Kuźwa jednak faktycznie Rybka poległa...
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 09:41

Na oficjalnej zwycięzcą jest Blake.....
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 09:43

Quote:

Na oficjalnej zwycięzcą jest Blake.....




Niemozliwe! Przed chwilą sprawdzałem drabinke i pisze że Fish wygrał, tak samo w wynikach na stronie.
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 09:50

BAW rozliczył na Fisha ! ! ! Oszaleć można o-s-z-a-l-e-ć... Na mensach , livescore.com jest Fish , a na oficjalce był Blake - widać to najgorsza stronka do sprawdzania wyników heh
Posted by: cheguavera

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 10:00

Quote:

Quote:

A moglibyscie wypowiedziec sie na temat spotkania : Pavel-Schalken ?




Moim zdaniem mecz NO BET.Zawzięty Rumun napewno nie odpusci tak łatwo Schalkenowi.Mecz bedzie zacięty ze wskazaniem na Holendra,który dobrze się zaprezentował w Marsyli.

Pozdrawiam




Dla mnie tutaj Pavel to wygra
Posted by: Antoni01

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 10:05

Do Tomimi. Dobra zrozumialem i przepraszam. Masz racje nie powinienem pisac takich zeczy mój bląd.
Posted by: nazir69

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 10:17

Quote:

Do Tomimi. Dobra zrozumialem i przepraszam. Masz racje nie powinienem pisac takich zeczy mój bląd.




Dla przypomnienia Dla Wszystkich Nowych Userów i nie tylko , ...Pilnujmy sami tu porzadku , naprawde w tym bałaganie ciezko znależć Potrzebne Posty

------------------------------------------------------------
Quote:

Regulamin działu Kort Tenisowy

1) Dział służy do podawania typów

2) Tematy w których podajemy typy

- ATP nazwy turniejów - 12-18.04 - podajemy tylko typy i komentarze do nich, turnieje panów
- WTA nazwy turniejów - 12-18.04 - podajemy tylko typy i komentarze do nich, turnieje pań

3) Nie zakładamy nowych tematów bez sensownej przyczyny

4) W tych tematach nie opsisujemy meczy w trakcie ich trwania - do tego służy dział Quasi Chat,

5) Nie cytujemy 4-5 poprzednich postów aby wyrazić 1 zdanie, zachowajmy przejrzystość tego tematu

6) Każde tematy oraz wiadmoście które bedą niezgodne z regulaminem będą usuwane.

----

Przykłady złego postępowania:

- nie pytamy się 20 razy o odres oficjalnej strony, wystarczy sprawdzić 1 wiadomość w temacie
- nie pytamy się do której otwarte są punkty bukmacherskie
- nie wyrażamy opini typu : "No to zajebiscie Elena odpadla............ "
- nie pytamy dlaczego mecz się dany pojedynek nie rozpoczął się, jeśli ma się rozpocząć np. za 2 godziny
- nie piszemy wiadomości "co sądzicie o moich typkach które zagrałem za grubą kasę ..."
- nie pytamy o wyniki w tematach przeznaczonych do typowania

DO PODSUMOWAŃ WŁASNYCH TYPÓW SŁUŻY TEMAT - PODSUMOWANIE DNIA

pozdrawiam
nazir
Posted by: pescar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 10:19

Co myślicie o tym:
Acasuso Jose - Nadal-Parera, Rafael 2|1.40
Stepanek Radek - Nalbandian, David 2|1.45
Roddick - Lee Hyung-Taik 1|1.09
Federer - Ulihrach 1|1.04
AOK:2.30

Roddick i Federer wygrają na 100% i kurs też jest słaby ale zawsze można sobie takimi pewniakami podbić AKO. A co myślicie o Nadalu i Nalbadianie? Też raczej nie powinni mieć problemów z wygranymi.
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 10:49

Co do Nadala to pewnie nie co do Nalbandiana pomimo ze to zagralem wydaje mi sie ze latwo tego nie wygra.To bedzie baaardzo zaciety mecz.

A powiedz mi prosze jaki jest sens grania kursow 1,09 i 1,04 bo nie specjalnie moge sie domyslic???

ja osobiscie najnizszy kurs jaki gram nawet w combo to 1,35.

Dobra sprawdzona zasada...

Pozdrawiam

TOMIMI
Posted by: pescar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 10:53

Bo granie dodatkowo tych dwóch pewniaków AKo rośnie z 2,03 do 2.30. Może nie dużo ale na pewno te mecze wejdą.
Posted by: _Carola_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 10:59

mr yoda a dlaczego niby maja na pewno wejsc powiedz mi bo ja nie widze w tym nic dziwnego ze mega faworyci jada skasowac startowe+ musza odegrac okreslona liczbe turnieji i to wszystko + zobowiazania wobec sponsorow itd--jak widac niewiele wiesz o tenisie piszac ze musza wygrac heh---mozliwe ze wygraja ale granie tenisa po 1,04 to nawet ja nie robie tego
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 11:10

MrYoda
W 100% potwierdzam slowa _Carola_ .Wzrost przelicznika o 0,27 to smiech poniewaz masz dwa dodatkowe zdarzenia.A co robia faworyci mozesz sobie przzesledzic sprawdzajac wyniki ostatnich turnieji..i tam wlassnie znajdziesz potwierdzenie naszych slow.
jesli byloby to pewne to by to grali wszystcy...
Sporo nauki Cie czeka ale w sumie od czegos trzeba zaczac.
Lekcja pierwsza omijaj niskie przeliczniki A takie jak chcesz zagrac to sie nazywa brakiem przelicznika...

Pozdrawiam

TOMIMI
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 11:19

Nalbandian moze zapomniec o latwym meczu ze Stepankiem. Przecietnie gral w Marsylii a Radek wygral debla z parze z Dammem. Zreszta w Masylii Argentynczyk ulegl Dentowi, ktory gra podobnie do Czecha. Łatwo nie bedzie, licze tutaj na niespodzianke wiec za 1.45 czy 1.5 nie radze grac Nalbandiana.
Posted by: Whip

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 11:33

ja dzisiaj kobicuje Ancicowi z Dentem. Kurs zachecajacy, europejska ziemia wiec czemu nie

pozdrawiam

Whip
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 11:37

Eurpejska ziemia? że co?

Ja gram na Denta, w Marsylii gral lepiej.
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 11:46

Quote:

Nalbandian moze zapomniec o latwym meczu ze Stepankiem. Przecietnie gral w Marsylii a Radek wygral debla z parze z Dammem. Zreszta w Masylii Argentynczyk ulegl Dentowi, ktory gra podobnie do Czecha. Łatwo nie bedzie, licze tutaj na niespodzianke wiec za 1.45 czy 1.5 nie radze grac Nalbandiana.




A ja dokladnie tym samym kieruje sie obstawiajac zwyciestwo Nalbiego.Analizujac dyspozycje poszczegolnych zawdonikow grajacych w finalach w nastepnym turnieju bez trudu mozna zaobserwowac ze gracze Ci albo nie pryzstepuja tydzien w tydzien do meczu albo przegrywaja w pierwszej badz drugiej rundzie.Nie wierze w brak rozprezenia Radka w pojedynku z Nalbim ktory ostanio odzyskuje forme.
Okazanie tylko krzyty dekoncentracji w pojedynku z Nalbim oznacza porazka.

ABSOLUTNIE nie moge sie zgodzic z prownaniem stylu gry Stepanka do Denta !!!!!!!!!!!!!!!
Stepanek to gracz grajacy zarowno z przodu jak i z lini koncowej.Ani serw nie ten ani volej ani bachend.Tutaj nie am czego porownywac.A NAlbi przegral z Dentem o czym w swych typach pisalem poniewaZ Dent to gracz ktory po kazdej pilce biegnie do siatki a przy tak piekielnym serwisie nie pozwala na utrzymanie pilki na korcie.Co oznacza ze Nalbi specjalista od defensywy nie mog pokazac swego najgrozniejszego atutu.Radek nie serwuje tak jak Dent nie biega tak czesto do siatki i preferuje wymiane w czym jest o niebo slabszy od mistrza defensywy Nalbandian.
Dla mnie zwyciestwo Nalbiego wysoce prawdopodobne.

Pozdrawiam


TOMIMI
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 11:48

CZepiasz sie slowek. Napialam o tym meczu 1 zdanie a porwnanie stylow gry dotyczy tylko i wylaczcie przebywania pod siatka i nic wiecej nie mialam na mysli. Jesli chcesz abym pisalam odazu wypracowania na temat stylow gry tych zawodnikow to nie ma problemy. Daj mi 30 minut a napisze.
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 11:55

Quote:

CZepiasz sie slowek. Napialam o tym meczu 1 zdanie a porwnanie stylow gry dotyczy tylko i wylaczcie przebywania pod siatka i nic wiecej nie mialam na mysli. Jesli chcesz abym pisalam odazu wypracowania na temat stylow gry tych zawodnikow to nie ma problemy. Daj mi 30 minut a napisze.




Ale dlaczego od razu tak sie unosisz?
Ja nie mialem nic zlego na mysli ale jako piszesz cos to chyba mam prawo sie ustosunkowac a zdanie o podobnych stylach jest niedorzeczne...sorka bez urazy dlatgo skomentowalem.Co zas sie tyczy przebywania pod siatka to nie moge znalezc ani pol argumentu na podobienstwo w tym elemencie...Siatka i serwis to dwie cechy ktore roznia ich najbardziej...no i moze jeszcze bechandowy volej...:)

Mniej nerwow ja tu spokojny jestem wiedze chce szerzyc a nie wytykac i obrazac.

Pozdrawiam Cie Ewelino.

TOMIMI
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 11:58

jak tam Ewelinka sie spało po nocnych emocjach
dobrze ze zaspalem na Wesselsa
Co do Nalba to w swojej najlepszej dyspozycji powinien pokonac Stepanka - no jednak rzeczywiscie w Marsylii nie gral za dobrze . To ze przegral z Dentem tak łatwo to raczej wina tego iz dzien wczesniej wieczorem grał długi pojedynek z Schuttlerem. Sam jestem ciekaw jak dzis sie zaprezentuje - gdyby porownac gre obu z głebi kortu to raczej Stepanek nie ma szans , jak bedzie biegal do siatki to też ale ze David nie gra jeszcze swojego tenisa w 100% to odpuszcze póki go póki co
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 12:03

Kiedys jeszcze dawno na tym forum bylo takie powiedzenie:
"Typ dnia z forum graj odrotnie..."

Nie stosuje tej zasady ale Mecz Llodry z Wesselsem pokazuje ze nawet najtrudniejsze pojedynki po wnikliwej analizie daja sie przewidziec.

Zachecam wiec do pisania na temat meczy. Zle czy dobrze zawsze odmienny punkt widzenia wnosi cos do dyskusji a jestesmy tu po to wlansie zeby info wymieniac i zarabiac na tym fachu...

Pozd

TOMIMI

PS.Llodra wszedl teraz tylko Nalbi...oj cos czuje ze tu trzy sety beda...
Posted by: KRAJAN

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 12:07

Czuję, że dziś będzie podobnie do wczoraj (na szczęście grałem tylko jeden meczyk (Starace, P - Calleri, A), na dziś i jutro troszkę się przymierzam, ale nie wiem dlaczego nikt nie poruszył tematu maleńkiego Belga będącego 3 tygodnie temu w nieziemskiej formie - tylko czy ją utrzymał?
Moje typy na dziś:
1) Rochus, Olivier - Lopez, Feliciano 1 /2.15/ Unibet, w expie jest 2.45.
2) Malisse, X - Kohlschreiber, P 1 /1.31/
3) Luczak, P - Gonzalez, F 2 /1.15/ - tu proszę bez głupich komentarzy - kto nie preferuje takich typów niech ich nie gra i nie "kłapie"
4) Martin, Alberto - Volandri, F 1 /2.35/
5) Clément, A - Sanguinetti, D 1 /1.45/
AKO=11
Ad1) Ufam, że Olivier zagra na podobnym poziomie co w AO. Tam pokazał, że pomimo mizernych warunków fizycznych można powalczyć nawet z najlepszymi (przykł. mecz z Maratem). A Lopez wcale przekonywująco w tym roku nie wygrywał, więc wcale dziś nie musi być "krwawej jatki".
AD2) Drugi z belgów ostatnie turnieje rewelacyjnie (wygrane z Novakiem i Spadeą), co do Kohlschreiber-a to jak dla mnie może być przyzwoitym czelendżerowcem, ale jak przychodzi grać wyżej to bilanse nie wyglądają tak korzystnie
Ad3) Bez komentarza, różnica co najmniej klasy. W tym roku już raz się spotakali, sądzę że powinno być podobnie tylko mniej setów.
Ad4) Martin - troszkę nieobliczalny, jednak ostatnio świetnie dyponowany, a pokonanie Canasa u siebie - ma swoją wymowę. Volandri niczym szczególnym w tym roku pochwalić się nie może. Ma na rozkładzie samych średniaków, a i przegrana z cieniutkim Larsem też chwały mu nie przynosi?!
Ad5 Bilans zdecydowanie dla Francuza, do włocha nigdy nie miałem przekonania, a Clement należy do solidnych rzemieślników, którzy dopóki nie trafią na sporo mocniejszych od siebie potrafią ciłać punkciki.
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 12:08

Dla Ciebie niedorzeczne, dla mnie nie. Nie wiem czemu uwazasz ze sie unioslam i zdenerowalam, co za wyboraznia

Jednak napisze o tym dwa slowa bo dziwne masz zdanie. Takich graczy jak Dent, Stepanek, Mlezer czy Mirnyj laczy to, ze potrafia wykorzystac dobry serwis, szybko znalesc sie pod siatka i wolejem zakonczyc akcje. Przy calej masie graczy stojacych tylko i wylaczacie na linii koncowej dla mnie jest to spore polaczenie stylow. To jest chec zdobywania w tego typu sposob punktow. Radek ma oczywiscie inny serwis, bardzo czesto wyrzucajacy gdzie wykorzystuje atut lewej reki ale to wszystko nie jest tu teraz istotne. Mowiac o podobnym stylu wlasnie to tylko mialam na mysli. Co z tego, ze Czech gra troszke lepiej z linii koncowej skoro jego chodzi dokladnie o to samo, mianowiscie o skrocenie wymiany. Chyba malo widzilaes meczow tych graczy albo nie analizowales ich. Ja gralam w tenisa przez kilka lat i wszystkie te taktyki musialam znac, chociazby w teoretyce rpzygotowujac sie na mecz rywalkami. Akurat malo kobiet tak gra ale bywaly i takie mecze. W tym prownaniu chodzilo o to aby zwrocic uwage na tenze styl chociazby tez z tego powodu ze tak narpawde niewielu graczy tak obecnie gra. Jesli Ty nie widzisz roznicy pomiedzy takim sposobem konczenia akcji a cala plejada graczy pokroju Hewitta, Gaudio i innych co to nie wiem jak mozna w ogole dyskutowac o tenisie. Jeszcze jedno laczy graczy tak grajacych a raczej chodzi mi tutaj juz o konretnych rywali. Bywaja przeciez zawodnicy chociazby Ancic, ktory zagra z Dentem, ktorzy nie maja wybitnych lobow, juz nie wspomne o topspinie a grajac z nimi trzeba miec ten element doprocwany. Akurat Nalbandian potrafi to robic, jednak ostatnio nie szlo mu. Uratowal ledwie mecz z Schuettlerem a potem dal sie ograc Dentowi. Bron boze nie twierdze, ze Radek to wygra ale nikt mi nie zabroni liczyc za niespodzianke i lekko taki mecz zagrac gdy kurs jest blisko 3.
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 12:08

Ja się zastanowię czy do konkursu nie dać Nadal-Acasuso(2) 3

Z tego co widzę na oficjalce to Nadal przyjechał pograć sobie w golfa, a nie w tenisa
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 12:16

NA DZIŚ:

Saretta-E.Massa 1 1.76

Nadal - Acasuso 1 1.5

Monaco-Garcia Lop. 2 1.92
Posted by: piotrekkk_22

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 12:24

co jest wedlug was pewniejsze:

novak - gambiil 1

czy

ferrer-coretja 1
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 12:25

Oj Ewelinko powiem Ci ze dyskusja z toba podoba mi sie coraz mniej poniewaz przechwalki oraz zdania w stylu: "Chyba malo widzilaes meczow tych graczy albo nie analizowales ich..." lub "Ja gralam w tenisa przez kilka lat i wszystkie te taktyki musialam znac, chociazby w teoretyce rpzygotowujac sie na mecz rywalkami.." wcale Cie nie uwaiarygadniaja wrecz przeciwnie...

Po pierwsz moje droga: Nie wiesz z kim rozmawiasz i jaka kto posiada wiedze o tenisie itp rzeczach.

Po drugie zacytowane przeze mnie zdania w konteksie wpowiedzi o podobienstwie gry przy siatce zmniejszaja Twoja wiarygodnosc.Wydaje mi sie ze takowa polemika nie ma specjalnego sensu poniewaz wydaje mi sie (moge sie oczywiscie mylic) ze jakiegokolwiek argumentu bym nie uzyl nie przyjelalbys go piniewaz tak dobrze znasz sie na tenisie...

Absolutnie nie zabraniam Ci grac inaczej niz ja.Na tym ten zawod polega ze czasami nawet najwieksi europejscy spece od tenisowej bukmacherki maja inne zdania.Ale nam do nich jeszcze daleko...Szanuje Twoj wybor ale jesli chodzi o to nieszczesne porownainie uwazam je za bledne.

Mam nadzieje ze jeszcze wiele razy skorzystamy z Twoich typow.

Pozdrawiam

TOMIMI

PS.A tak na marginesie skoro wywolalas mnie do tablicy powiem CI ze z grania tenisa utrzymuje sie od 3,5 a gram od 8,5 roku kiedy w Polsce o bukmacherce jeszcze nikt nie slyszal.Moj bilan za ostatnie 3 lata 86,14% typow zwrot za ten okres 11,82%.
Mysle wiec ze trzeba byc ciut ostroznym z wypowiadaniem zacytowanych zdan bo to niczemu nie sluzy.Powodzenia
Posted by: piotrekkk_22

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 12:31

tomini popieram Ciebie w 100%, prawda kazdy musi miec jakis zdanie na temat tenisa, ja gram od kilku dobrych lat, nie uwazam sie za super typera,moge miec zawsze inne zdanie.nawet najle[pszemu zdarzaja sie wpadki.moze mam 23 lata ale w zyciu juz setki meczow obejrzalem na zywo jak i w TV.Pozdrwiam wszytskich typerow
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 12:37

oj Ewelinko , tomimi piotrku_22...przechwałki jeszcze nigdy nikogo nie wyprowadziły na szczyt...
Posted by: Maciek

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 12:40

A taki mecz Henman- Kiefer mam 2,84 na kiefera jak myslicie ? grac ?
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 12:46

Kiefer słabiutko gra w Europie i wogole sadzac po meczu z Beckiem jest bez formy , robił pełno prostych błedów a Henman ma cły czas kłopoty z plecami , ciezko powiedziec ale bym sie skłaniał jednak ne Henmana
Posted by: Maciek

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 12:48

dzieki , no to zagram na Henmana kurs 1,55 w expie kuszacy .
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 12:49

Ludzie gdzie tam sa przechwałki? Mamy po prostu inne zdanie i tyle. Jest demokracja kazdy ma prawo swoje zdanie wyglosic i nie kazdy musi sie z tym zgadzac.
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 12:52

Mam nadzieje ze uda mi sie dokonczyc ten wpis poniewaz pada mi bateria...:)

LOPEZ - ROCHUS

No taki mecz i w pierwszej rundzie no fatalnie fatalnie.Mysle nad nim od kiedy William Hill wystawil kursy i powiem szczerze ze sklaniam sie do zagrania Rochusa chociaz te korty...no ale po kolei..

Na przeciw siebie gracze ktorzy na moj gust w tym roku sa jak dla mnie niespodzinakami.Wiem pewnie zaraz odezwa sie glosy innych ze o czym pisze ale tak wlasnie uwazam.
Rochus jego postawa na hardzi to dla mnie spore zaskoczenie przy takich warunkach fizycznych taka gra??? Zaskakujace.Bardzo madry gracz i inteligentny gracz ale to zazwyczaj przewaga na ziemi a tutaj...Co na korzysc: ano doskonala gra w tym roku.Zadziwijaca umiejetnosc gry z zawodnikami o silnym serwisie. Wygrane z Rusedskim, Stepankiem, Carlesnem.Doskonaly poczatek sezonu.Wady ano taka ze ten zawodnik nie dysponuje mocnym serwisem.Ponadto nawierzchnia na ktorej graja to podobno (no nigdzie newsow nie ma na ten temat ale kolo wieczora bede mial oficjalne info na ten temat) cos w podobie rebound ace ale polozona na betonie co sprawia ze jest zadziwiajaco szybka...Na takiej wlasnie nawierzchni przewage ma Lopez ze swoim doskonalym mierzonym serwisem.Pytanie jest takie.Czy Feliciano zmobilizuje sie na tak trudny mecz juz w pierwszej rundzie z tak wymagajacym rywalem jakim jest Oliver? Ponadto nie budzi jakos mojego uznania lista poskromionych przez Feliciano w tym roku graczy.Tak jakos mi nie imponuje.

Konkluzja jest nastepujaca.Czy bedzie Lopezowi siedzial serwis jak tak to moze wygrac ale tylko serwisem w czym w Roterdami ma olbrzymia przewage.Jesli da sie wkrecic w trzy sety przegra z kretesem.Czy Rochus utrzymal od Australii tak doskonala i zadziwiajaca jak na anwierzchnie i swoje warunki forme? Kto odpowie na te dwa pytania przewidzi wynik meczu dla mnie NO BET ze wskazaniem na Lopeza...

Pozdrawiam

TOMIMI
Posted by: KRAJAN

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 12:54

Quote:

oj Ewelinko , tomimi piotrku_22...przechwałki jeszcze nigdy nikogo nie wyprowadziły na szczyt...



Chyba że ktoś lubi szczytować w domu
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 12:56

Quote:

oj Ewelinko , tomimi piotrku_22...przechwałki jeszcze nigdy nikogo nie wyprowadziły na szczyt...




Masz 100% racje.
Zagalopowalem sie.Zawsze na takie przechwalki zwracam uwage a teraz prosze sam sie wpuscilem w taka dziwna gierke...

Moderator pls wykasuj moj wpis dotyczacy polemiki z Ewlina.Nic nie wnosi.

Ewelina zgadam sie z Toba ze to bardzo dobrze jak kazdy ma inne zdanie a w meczu NAL-STE na razie Ty gora...;)

Tomimi
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 12:59

O to chodzi, dykutujmy o tenisie i tylko o tenisie. Najlepiej zacyznac dyskusje o meczu troszke wczensiej niz dzis. Co do spotkania Lopez - Rochus to dla mnie wygrac moze i jeden i drugi. Lepszy jest Lopez, ma teoretycznie wiecej atutow ale sporo gra i moze byc wpadka. Rochus odpoczywal a juz udowodnil, ze jest na hardzie grozny, pomimo 165 cm wzrostu.
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 13:13

No tak jak dla mnie Henman nie powinien miec naprawde kłopotów , Marsylie odpuscil ale mogł nie grał tam rok temu wiec nic nie musial bronic. W Rotterdamie gra zawsze swietnie , na a Kiefer nie wiem czemu nie pojechal do USA grac , pewnie chcial troszke zarobic Spodziewałem sie kursu 1.4 na Timbo jest 1.55 wiec biore bez wachania
Posted by: kuerten

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 13:17

Malisse X. - Kohlschreiber P. 1.30 [1]
Novak J. - Gambill J.M. 1.30 [1]

Obaj panowie 9 dni temu wygrali turnieje. Poprzedni turniej poluzowali, więc teraz powinni mieć większe ambicje, niż 1 runda. Pierwszy gra z czelendżerowce drugi z cieniem true-Gambilla.

Clement A. - Sanguinetti D. 1.50 [1]

Francuz solidny jak wspomnieliscie, w sam raz na takich jak Sanguinetti a że przeważnie nie miał w tym sezonie szczęścia w losowaniach, wiec niech pogra wreszcie troche dłużej.

Ljubicic I. - Hrbaty D 1.95 [2]

Wiadomo gankster pewnie chciałby odpocząć, a ze Słowakiem nie wstyd przegrać

Dent T. - Ancic M. 1.70 [1]

Taylor lepiej się zaprezentowal we Francji mimo, że skończył wczesniej od Ancica. Heee..:) Styl Denta w sam raz na drewniaka

Ferrer D. - Corretja A. 1.35 [1]

David pokazał się z bardzo dobrej strony 2 tygodnie temu. Miejmy nadzieje, ze juz wyleczyl kontuzję i 2x z rzedu nas nie wtopi, bo Corretja jest już cieniem dawnego Alexa.

Mantilla F. - Vassalo Arg. M. 1.40 [1]

Felix stary lis z Barcelony!! powinien swoja konsekwencja pokonac nieblyszczacego rywala, ktore kompletnie mnie niczym przekonuje.


JAKIES ALE? Pozdrawiam.
Posted by: kuerten

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 13:23

ooooooooo właśnie! Henman głodny! Dziś śniadanie Polecam typ Marcelinho.
Posted by: HERBI

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 13:38

Wie może ktos jaki jest wynik Srebotnik???
Z góry dzięki
Posted by: HERBI

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 13:40

Quote:

Wie może ktos jaki jest wynik Srebotnik???
Z góry dzięki



proszę o wykasowanie tego posta pomyliłem sie miałem napisać to w Czacie
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 14:08

Ewelina
Gratuluje trafienia Stepanka.
Granie w pierwszej rundzie na Nalbandiana zarawa po tym meczu juz chyba na szalenstwo...
TOMIMI
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 14:17

oprocz tego napewno Enqvist , ktory w San Jose gral swietnie - serwis funkcjonuje idealnie a to bedzie klucz do pokonania Spadei
a z ziemi A.Martin z Volandrim , ktory u mnie jest skreslony - nie rozumiem kursow - to Martin jest lepszym ziemiarzem od włocha a potym jak Pippo wtopil z Burgim to powinieni nie wychodzic z domu przez miesiac. Swietna gra Alberto w BA.
No i Puerta z Zabaletą . Zaba zazwyczaj olewa te 2 pozostale turnieje w Ameryce Płd no i mial jakies klopoty zdrowotne w meczu z Almagro. Puerta podbudowany swietna grą w Buenos pojdzie dalej za ciosem - w koncu najwazniejsze dla niego to uzbierac teraz jak najwiecej punktow zeby w Europie nie grac w kwalach
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 14:22

Jutro jest ciekawy mecz JI Chela - A. Calleri 1.65-1.95 i szczerze mowiac zagralabym 2, grali ze soba az 8 razy - mnecze dosc zaciete ale Chela gra w kratke a Calleri wydaje sie na dzis dzien mocniejszy na ziemi.
Posted by: KRAJAN

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 14:26

Quote:

Jutro jest ciekawy mecz JI Chela - A. Calleri 1.65-1.95 i szczerze mowiac zagralabym 2, grali ze soba az 8 razy - mnecze dosc zaciete ale Chela gra w kratke a Calleri wydaje sie na dzis dzien mocniejszy na ziemi.



Ten mecz zdecydowanie - no bet. Obaj się znają jak łyse konie - będzie zależało od dyspozycji dnia - po co się szarpać.
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 14:28

no na jutro to juz mam kilku graczy do wyautowania ale to jutro
ciekawe Sa gral ostatnio dosc dobrze w czelach na hardziku , ciekawe czy zdola sie przestawic na ziemie w koncu Julio Silva to przecietniak a kursik na Sa 2,85 . tak wiem na ziemi nie gra za dobrze dla mnie mecz równy.
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 16:22

z tego co zauwazylem sporo kasy poszlo na Zabaleta , w expie kurs na Puerte wzrosl z 2.3 na 2.65 a ja zagralem za 2.3
Posted by: _Carola_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 16:47

strasznie mi sie podobala ta dyskusja odnosnie ogladania teniska i nastepnie obstawiania, po prostu mniodzio, ja musze sie przyznac ze nie lubie tenisa nie ogladam go a obstawiam tylko , choc teraz po prawie polrocznej przerwie , i troszke z musu, bo jest wiele latwiejszych zeczy (sztafetki biatlonowe i skoki itd), ale musze przyznac ze kiedys ogladalem 1 mecz tenisowy i potem postawilem na panne ktora widzialem i oplacilo sie, jednak wyznaje zasade-nie ogladac!!!!!!
dlaczego--to mega proste
magda aleeva kiedys byla dla mie wzorem i conchita , potrafily zrobic tak::
w poniedzialek serwis 75% a we wtorek 25% no i cale ogladanie szlo w dupsko , ewelina bardzo chetnie spotkalbym sie kiedys z byla zawodniczka (podyskutowac o drop-szotach--moze ktos by mi w koncu wytlumaczyl co to jest passing szot itd, a ja w zamian potlumaczylbym o wycieczkach last minet hehe), ale do czego zmierzam--- warto na maxa ogladac duze turnieje , jednak nie nalezy zapominac o jednym a tutaj cale mnostwo ludzi zapomina--gra sie tak jak przeciwnik pozwala to raz , a dwa - forma to tylko 50% sukcesu w meczu, a na reszte sklada sie cale mnostwo innych spraw - nawet tak debilnych jak to czy kurs gdziestam skacze czy nie, bo przeciez gdyby tylko forma decydowala to wszyscy juz dawno bylibysmy milionerami, najlepszy przyklad to malisse--gra obecnie zgodnie z forma i michaela krajiczek-gra niezaaklimatyzowana chyba do konca i juz sie obawiam o nia , mimo ze sama forma powinna zabic mccain
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 19:16

Quote:

dwie niespodzianki Gambil z Novakiem i Stepanek z Nalbandianem.




Sorki ze sama siebie cytuje ale ladne weszly dwa meczyki, Stepanek z kursem 2.7 i JM Gambill za 3.0 a kursy na JM byly w sieci nawet ponad 3.5
Posted by: Coronach

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 19:40

Po tym jak Pavel skreczował w deblu część firm wycofała mecz. Odważniejsi dale trzymają, kurs spadł do 1.6 GB,
1.73 B365
Posted by: panicz

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 20:46

Quote:

Po tym jak Pavel skreczował w deblu część firm wycofała mecz. Odważniejsi dale trzymają, kurs spadł do 1.6 GB,
1.73 B365




sugerujesz grac na schalkena???
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 20:58

Quote:

Quote:

dwie niespodzianki Gambil z Novakiem i Stepanek z Nalbandianem.




Sorki ze sama siebie cytuje ale ladne weszly dwa meczyki, Stepanek z kursem 2.7 i JM Gambill za 3.0 a kursy na JM byly w sieci nawet ponad 3.5



brawo jestes swietna
spadea
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 21:02

Co z tego jak nas Spadea zalatwil dobrze, ze to nie byl jeden kupon bo bym juz jaj urwala

Schalken - Pavel 1, 1.7

Pavel totalnie bez formy wiec traktuje ten kurs jako zachete do gry. Holender ma coraz czesciej przeblyski dobrej gry, ostatnio ogral Heanhela oraz Davydenke, wczesniej Bjorkmana, zawiodl troszke w meczu z Schuettlerem ale juz mu wyabczylam. Pavel gra w tym roku totalne dno, smiech czlowieka ogrania jak patrzy an jego wyniki z tego roku. Jedynie wygrana z Nieminenem jest dobrym wynikiem bo przegral juz z Chiudinellim, Behrendem, Minarem czy Reynoldsem. Mysle, ze Sjeng sobie poradzi z tak slabo dyponowanym Rumunem.
Posted by: BiZkiT

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 21:02

Quote:

Po tym jak Pavel skreczował w deblu część firm wycofała mecz. Odważniejsi dale trzymają, kurs spadł do 1.6 GB,
1.73 B365




na expie kurs 1.6
moze warto zagrac grubo??
Posted by: oleek

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 21:08

A co powiecie na pare roddick-lee ??? jak u mnie w baw kurs na azajte 7,7 )) byc moze odpusci tloske ostatnio turniejk wygrany,chyba nie warto tak na poczatku sezonu sie przemeczac turniej po turnieju ?!?!?! do wrzesnia jeszce daleko....
Posted by: aktorek

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 21:09

Na dzisiaj wieczorkiem poelcam Nadal R. - Acasuso J. 1.45 typ1 Hiszpan zdecydowanie lepszy a Acasuso jak Acasuso pokazał się przed własną publiką w argentinie i styka z niego a Nadal jako jedyny do tej pory w dlugim czasie odebrał jednego Seta wielkiemu Gaudio więc myśle ze bez zastanowienia można brac w ciemno Nadala a kurs bardzo przesadzony ale tylko grac
Posted by: Coronach

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 21:15

Quote:

Quote:

Po tym jak Pavel skreczował w deblu część firm wycofała mecz. Odważniejsi dale trzymają, kurs spadł do 1.6 GB,
1.73 B365




sugerujesz grac na schalkena???




Nie sugruję, opisuję fakty Schalken i bez tego powinien wygrać.
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 21:16

własnie Ewelina co z tym Pavlem , ktos na mens napisal ze byl chory i nie mogl grac ale co to dokladnie było ?
Ostatni raz zagralem mecz ze Spadeą
Posted by: aktorek

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 21:27

Dla mnie to ten Spadea i ten Enquist to dwa dziady i nic więcej to Samo ten RUmun Pavel i Chilijskie k u r w y
Posted by: grajek17

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 21:34

ej co wy piszecie ze was spadea zalatwil jak
spadea-enguist 7-5 6-2 !!!!!!!!!!!!!!! bo nieczaje
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 21:47

no Spadea nas zalatwil bo wygral
Posted by: grajek17

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 21:51

ehhehe no to was zalatwil mnie zalatwil silva ktory dostal z cienkim na clayu SA tragedia na jutro

dawidienko-berdych 2 2,1
schalken-pavel 1 1,7
coria-srichapan 1 1,6
grosjan-wawirka 1 1,3
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 21:56

no Berdych na jutro to dla mnie podstawa
pisalem ze Sa oze to wygrac bo jest lepszy od Silvy
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 22:44

Póki debel Acasuso/King nie wyjdzie na kort (2 dni temu zagrałem!)chyba(zobaczymy co jutro przygotują buki) odpuszczę sobie obstawianie :] spadea...beck...almagro...who's next mi zawali ? wolę tego nie sprawdzać

A, w temacie Schalken wygląda dobrze , chciałem grać tylko zbyt niski kurs (spadł do 1,55 bodajże na baw) mnie zniechęcił.
Posted by: grabtom

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 22:46

Witam! Po dniu przerwy, wracam do gry.
Narazie wybrałem coś takiego:

Andrei Pavel - Sjeng Schalken 2 @ 1,70
Schalken na fali wznoszącej. W Marsylii z Ljubą grał całkiem nieźle, jednak nie potrafił wykorzystać wielu szans. Teraz gra u siebie. Pavel ostatnio nic nie gra. Sjeng nie powinien odpaść tak wcześnie, a kurs apetyczny.

Dominic Hrbaty - Ivan Ljubicic 2 @ 1,70
Herbata ostro mnie wkurzył dając ciała z Anciciem we Francji. Nie wiem czy przegrał specjalnie, czy niechcący, ale mam z nim rachunki do wyrównania Ljuba ładnie od początku sezonu, dwa ostatnie turnieje całkiem niezłe, szkoda że dostał od JoJo. W aktualnej formie jest dla mnie sporym faworytem w tym meczu, boję się trochę, że może być już trochę zmęczony, ale zaryzykuję.

Nikolay Davydenko - Tomas Berdych 1 @ 1,60
Rosjanin, który w Marsylii, wspólnie z Hrbatym, ładnie mnie ograbił, jest już chyba w lepszej dyspozycji. A turniej w Rotterdamie traktuje bardziej serio. Berdych dał mi się we znaki w pierwszej rundzie, jest jeszcze młody, lekcja od bardziej doświadczonego Davydenki napewno będzie pouczająca. Nie sądzę aby był w stanie przejść Mikłaja.

Z Memphis narazie tylko:
Jurgen Melzer - Wayne Arthurs 1 @ 1,33
Arthurs - weteran kortów - już od dłuższego czasu gra słabiutko. W San Jose nie pszeszedł nawet kwalifikacji. Melzer natomiast ostatnio całkiem nieźle sobie poczyna, w wymienionym już turnieju w USA zrobił dwa pskusy, pojechał po Malisse i Agassim. W tym meczu murowany faworyt.

Z Brazyli póki co - nic.

Jutro zobaczymy, pewnie coś się dorzuci, na wieczór.
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 23:08

no tak niby Pavel dzis sie zle czuł ale prosze
"Although Wessels was originally scheduled to play tomorrow, his match was brought forward on account of Sjeng Schalken’s foot injury" wiec chyba jednak nie rusze
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 15/02/2005 23:19

No to jutro z jednej strony Pavel poruszajacy się o kulach , a z drugiej Schalken na wózku

Ja pokibicuje Schalkenowi bez żadnych emocji
Posted by: KRAJAN

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 07:40

Sorry że zapytam - ale nie wiem czy trafiłem do dobrego działu - nie jest to przez przypadek Qasi Czat?
Bo poza paroma pożytecznymi postami widzę tu śmieszne wymiany zdań które należy wymieniać w innym temacie, na gg lub za pomocą e-mail-ii!
Jakich Wy tu macie moderatorów - i dlaczego oni pozwalają na robienie takiego śmietniska!?
Pozdrawiam
KRAJAN
PS. Post delete
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 07:53

Tak sobei przejrzalem oferte na Roterdam na dzis i nie ma co zagrac.Juz wyjasniam...

JoJo, Grosjean, Fedek faworyci murowani ale odpadaja w przedbiegach z powodu byt niskiego kursu.

Ljubo - Hrbat
Totalnie no bet.Ano daltego ze obaj na fali na ale Hrbaty tak na prawde to pogral tylko w Australii a jak pamietamy korty w Australii nie tak szybkie jak te w Roterdami.Co wiecej tak de facto nie wiem czy to byl tylko jeden doskonaly wystep czy zwyzkujaca forma.Do teraz nie moge znalezcz odpowiedzi na ten temat.
WYgladaloby ze powinienem zagrac na swojego ulubionego gracza czyli Ljubo ale jedna rzecz ktora mnie od tego odsuwa jest fakt ze nie wierze i doswiadczenie pokazuje ze zawodnik po dobrym turnieju w nastepnym nie odgrywaz znaczacej roli.Boje sie tego ze Ljubo moze nie byc maksymalnie skoncentrowany po finale w ostatnioa niedziele a po drugie juz na poczatek trafia na gracza ktorey uwazany jest jako gracz w formie ale de facto po jednym dobrym wytstepie nie mozna ocenic. Gdyby nie final Ljubo postawilbym na niego bez wachania ale tak to odpuszczam.

Pavel- Schalken

No dwoch graczy ktorzy moge na dzis przegrac z kazdym.Obaj bez formy obaj z jakimis urazami.Takiego meczu nie powinnos ie tykac bo tutaj to loteria.Nie trafie do mnie rowniez pokonanie Davydenki ktory jak pamietacie w Australii odniosl kontuzje a mecz z Schalkene byl pierwszym po 3 tygodniowej przerwie wiec nie wierze w jakas super forme Sjenga.
Jesli juz mialbym zagrac postawilbym na Pavla ale jesli ktos preferuje bezpieczny zarobek proponuje odpuscic.

Co do meczu Berdych - Davydenko zbyt wczesnie na opis poniewaz mecz jest dopiero kolo 20.00 wiec info jeszcze nie slynelo...

Pozdrawiam

TOMIMI
Posted by: KRAJAN

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 08:10

Po wczorajszym wyczynie Gonza! (patrz podsumowanie) nie pozostaje mi nic innego tylko zagrać właśnie ww. "pewniaki?".
1) Grosjean - Wawrinka Stanislas 1(1.22)
2) Johansson Joachim - Wang Yeu-Tzuoo 1(1.05)
AKO: 1.28
Kurs wyśmienity!, ale przy bardzo grubej stawce powinno mi zwrócić stratę z wczorajszego kuponiku, a może nawet i parę groszy na wieczorne granie (sytucję przeciwstawną wykluczam).
Szkoda opisywać, różnice pomiędzy graczami astronomiczne. Prawdopodobieństwo trafienia bardzo duże - szacuję 90%.
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: arktos

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 16/02/2005 08:10

Post deleted by JiroJiro
Posted by: sebkos

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 08:18

Quote:


Nie może być inaczej skoro moderatorem jest niejaki viva bożyszcze paru gówniarzy którzy mają go za ikonę.Jaki pan taki kram chciałoby się powiedzieć.




Arktos daj sobie na wstrzymanie głupimi komentarzami - dawaj analizy , inni będą dawać i nie będzie śmietnika - przecież ten dział zawsze był jednym z lepszych i warto tu było zaglądać.
Posted by: sebkos

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 08:23

A tak na marginesie to że Vivie nie idzie to nie znaczy że trzeba się wyżywać - bo ogólnie przy takich wynikach mało komu idzie, no może mistrzowi Piomilowi
Posted by: arktos

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 08:24

Po powrocie na to forum zacząłem nawet robić analizy ale szybko uświadomionomi, że tu się czeka tylko i wyłącznie na typy vivy te gołe typy bez analiz i w zwiazku z tym podawanie jakichkolwiek swoich przemysleń jest conajmniej nie na miejscu.Może ten dział powinien się nazywać Viva tenis albo coś w tym stylu?
Posted by: arktos

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 08:28

Tu nie chodzi o to czy komuś idzie czy nie idzie tylko o formę przekazu informacji,jest to dział w który powinny znajdować się wyłącznie analizy tenisowe ,no ale skoro moderator viva notabene uważający się za wielki autorytet nie ma czasu podawać analiz ,a może nie umie sklecić paru sensownych zdań?Podaje więc swoje gołe typy więc w jaki sposób ma zdyscyplinować innych do czegoś czego sam nie czyni?
Posted by: Meister

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 08:41

Quote:

Tu nie chodzi o to czy komuś idzie czy nie idzie tylko o formę przekazu informacji,jest to dział w który powinny znajdować się wyłącznie analizy tenisowe ,no ale skoro moderator viva notabene uważający się za wielki autorytet nie ma czasu podawać analiz ,a może nie umie sklecić paru sensownych zdań?Podaje więc swoje gołe typy więc w jaki sposób ma zdyscyplinować innych do czegoś czego sam nie czyni?




Weż sobie na wstrzymanie. bo to że ktoś nie podaje analizy nie znaczy że żle typuje.Ile to już razy widziałem analizy na pół strony, a potem wynik jaki był każdy niech się domyśli.A pisanie analiz z tenisa to bezsens i Viva dobrze robi że się nie przemęcza.
Posted by: arktos

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 08:49


Weż sobie na wstrzymanie. bo to że ktoś nie podaje analizy nie znaczy że żle typuje.Ile to już razy widziałem analizy na pół strony, a potem wynik jaki był każdy niech się domyśli.A pisanie analiz z tenisa to bezsens i Viva dobrze robi że się nie przemęcza.




Dobre rady zostaw dla siebie,ale skoro masz problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego to raczej to do ciebie nie dotrze,do podawania typów słuzy dział private picks a to jest dział tenisowy i tu podawanie swoich gołych typów jest niczym innym jak lekceważeniem osób tu zaglądających.Twoja wypowiedź jest tylko potwierdzeniem tezy którą zawarłem w moim poprzednim poście,viva się nie przemęcza ale może ty bys wytężył te swoje dwa zwoje i napisał coś sensownego?
Posted by: juan_carlos

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 08:54

arktos jaki ty jesteś mądry...
sam bzdury nie na temat wypisujesz więc nie masz tytułu żeby innych krytykować
wniosłeś coś do tego forum? bo z tego co pamiętam to wniosłeś wypociny bez sensu w dziale biatlon
nie odpowiadaj mi arktos z łaski swojej a zaoszczędzony w ten sposób czas poświęć na rozmyślania o swojej egzystencji
post do wykasowania
Posted by: arktos

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 16/02/2005 09:01

Post deleted by JiroJiro
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 16/02/2005 09:02

Post deleted by JiroJiro
Posted by: pkubik

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 16/02/2005 09:08

Post deleted by JiroJiro
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 09:10

Na dziś tak:

Gambill - Labadze 1

Czyżby Gambill złapał choć trochę formy, jak dotychczas grał kompletne dno, choc jego przeciwnikowi tez niemozna zarzucić wspaniałej gry. Z dwojga złego wybiorę Amerykanina może w końcu się przełamie i pokaże na co go stać.

Chela - Calleri 2

W meczu dwóch Argentyńczyków postawię na tego teoretycznie słabszego.A to dlatego, że wydaje się że jego dyspozycja jest lepsza od Cheli, który w poprzednim tygodniu odwałił numer z Lopezem M. Obiektywnie rzecz biorąc dokonania Cheli w tym roku są wieksze, ale ostatnie tygodnie nie najlepsze. Poza tym w bezposrednich pojedynkach jest 5-3 dla Calleriego w tym 5-2 na clayu.


To ode mnie, ale oczywiscie tuż przed meczami postawie coś jeszcze, po przeczytaniu analiz i dyskusji. Tylko niestety cos nie widac ich. Trza poczekac na Piomila, Marcela i Eweline bo widze że inni czymś dziwnym się zajmują.
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 16/02/2005 09:10

Post deleted by JiroJiro
Posted by: pkubik

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 16/02/2005 09:14

Post deleted by JiroJiro
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 09:17

PKubik ok ja swojego brata normalnie wczoraj prawie wykastrowałem , lepiej daj dobre typki na zgode, ja chcem zagrać Grosjean Berdych Calleri takie niespodzianki , wczoraj pare błędów za ciężkie mecze se wybrałem takie jak Lopez , Mantilla , Saretta , ale Martina trafilem
Posted by: nazir69

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 09:17

Quote:


...bo to że ktoś nie podaje analizy nie znaczy że żle typuje.Ile to już razy widziałem analizy na pół strony, a potem wynik jaki był każdy niech się domyśli.A pisanie analiz z tenisa to bezsens ...




Hm , jak zwykle coś się zaczyna dziać w dziale tenisowym ,ale jakże typowo polskie ( temat zastepczy - staje się najwazniejszym )....
Krajan postawił jedno zasadnicze Pytanie !!! , Dlaczego tu jest smietnisko ??? I co robią Moderatorzy ??
Czy ktoś robi post deleted ???

Posłuchaj, Meister , dla mnie osobiscie wazna rzeczą jest poziomu merytoryczny postu i kultura wypowiedzi , Ciebie to dziwi że ktoś pisze analize i typ nie wchodzi .... A pisanie analiz z tenisa to bezsens ???
Ja osobiscie wolę poczytać Analizy Tomimiego , Eweliny , Marcela , Sikora , Gritza ( który niestety już nie pisze ), przepraszam jak kogoś pominałem ,Niezależnie od tego czy Typ został trafiony czy nie , aniżeli wymieniac poglądy z "Laikiem " który nie potrafi odróżnić Forhandu od backhandu i podajac typ Uzasadnia w ten sposób wygra bo jest lepszym TENISISTĄ
Arktos masz racje , do podawania typów słuzy dział private picks ....

pozdrawiam
nazir
Posted by: juan_carlos

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 09:20

helmudinho może sam popracuj?
arktos zdziwisz się ale ja tu całkiem sporo wniosłem ale skoro prosisz o przykład to specjalnie dla ciebie wpiszę analizę którą robię i tak ale nie chce mi się nią zazwyczaj dzielić z pasożytami jakich niestety na foruj jest coraz więcej
#1 ferrero - stepanek 2 1.85
Ferrero wraca do formy po nieudanym zeszłym sezonie. Jako że jego ulubiona nawierzchnia to clay przypuszczam że szykuje formę na rolanda, a sezon hardowy potraktuje jako rozgrzewkę. Stepanek to gracz bardzo niewygodny dla większości przeciwników ze względu na nietypowy styl gry. Kilka wartościowych wyników w tym sezonie to potwierdza. Poza tym bardzo przyzwoity kurs.
#2 schnyder - pin 2 4.85
Zdecydowaną faworytką jest patty ale nie aż taką jak wskazuje kurs. Myślę że mecz będzie wyrównany i przy odrobinie pomocy ze strony chimerycznej rywalki pin może wygrać.
#3 hrbaty - ljubicic 2 1.57
Słowak w niezłej dyspozycji od początku sezonu podobnie chorwat, ale to chorwat osiąga lepsze wyniki. Argument że już jest podmęczony do mnie nie przemawia bo nie grał maratonów więc powiedzmy że jest nieco bardziej ograny od hrbatego. Poza tym korzystne h2h i serwis na który trudno będzie słowakowi odpowiadać.
Posted by: pkubik

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 09:26

Martin A. - Mathieu P. 2 1.95

Paul-Henri błysnął forma w pierwszej rundzie. Łatwo ograł Sancheza i w ogóle widać, że wraca do formy po ubiegłorocznej kontuzji. Martin dla mnie to zawodnik podobnej klasy co Sanchez, więc dzisiaj ponownie widze duże szanse dla Francuza. Kursy zreszta bardzo zblizone...
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 09:32

JuanCarlos ja mam już troche typków na dziś z tenisa ale do 12:20 jeszcze czas więc chcem poczytać coś jeszcze co ewela napisze tam , ja na pewno dam:
Coria - Srichapchan 1 ponieważ taj w wielkiej formie nie jest popełnia dużo błędów , jego 3-setowy pojedynek z długo niegrającym Andrejewem najlepiej nie swiadczy, obawiam sie troche tej porażki Corii w zeszłym tygdniu z De Chaunaqiem gdzie przegrał ale sądze ze obsada tego turnieju go bardziej zmobilizuje chodzi mi tu o możliwy pojedynek z Federerem , Grosjeanem , Johansonem chociażby, wczoraj dobry , spokojny pojedynek z ulubiencem gospodarzy Sluiterem gładko w 2 setach mozna powiedzieć więc zaryzykuje 1.55 dobry kurs na corie

Berdych - Davydenko 1 2.10
Berdych to tenisista którego bardzo lubie stawiam na niego bardzo często , ostatnio troche odpoczywał ale po tym jak zmiótł nie byle kogo bo Soderlinga dziś powinien poradzić sobie z Davydenką który na tym turnieju chyba zajmuje sie bardziej reklamą jakiejś firmy z tego co wiem , hehe.Berdych na pewno jest głodny gry i raczej szybko nie odpadnie a jak wygra to bedzie satysfakcja ze wszedł taki kursik.Nie mozna pominąć również męczarni Davydenki w pierwszej rundzie z Verdasco no nie ma co sie oszukiwać ostatnio nie najlepszym więc Berdych w gazie gram na czecha!

Grosjean - Wawrinka 1 1.27
Zagram ponieważ mecz zaczyna sie już o 11:05 niewiem czy zdąże ale chcem dobrze i szybko zacząć kupon a z tym Wawrinką raczej problemów miec nie bedzie , jego rywal 123 miejsce w klasyfikacji , ostatnio słabe pojedynki ze słabymi tenisistami w większosci przegrane , chodzi głównie o 2 ostatnie , obaj grali ostatnio 20 stycznia francuz odpadł wtedy z Lisnardem w AO , ale dziś nom bez jaj powinien pojechać Stanislava

Czekam jeszcze na typy chcem zagrać Calleriego z Chelą ale nie widze narazie jakieś nawałnicy typów to poczekam
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 09:35

Quote:

Martin A. - Mathieu P. 2 1.95

Paul-Henri błysnął forma w pierwszej rundzie. Łatwo ograł Sancheza i w ogóle widać, że wraca do formy po ubiegłorocznej kontuzji. Martin dla mnie to zawodnik podobnej klasy co Sanchez, więc dzisiaj ponownie widze duże szanse dla Francuza. Kursy zreszta bardzo zblizone...




Ale spójrz na to Martin ostatnio ograł Canasa i Volandriego wczoraj , jego forma jest dosyć wysoka ale nie uważam żebu trwałą długo , dzięki za dobry typ z wysokim kursem , pewnie zagram
Posted by: italodisco70

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 09:47

NA DZIS ZDECYDOWANIE a. mARTIN!!
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 10:01

Widze że zdania podzielone na temat tego meczu to odpuszcze ale raczej bym i tak stawiał Mathieu ale dobra NO BET , zagram natomiast jeszcze Melzera ostatnio kapitalna dyspozycja , zmiótł Agassiego i Malisse i dziś zmiecie Waynea więc mamy już 4 mecze : Calleri , Coria , Berdych , Melzer!
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 10:01

Quote:

Martin A. - Mathieu P. 2 1.95

Paul-Henri błysnął forma w pierwszej rundzie. Łatwo ograł Sancheza i w ogóle widać, że wraca do formy po ubiegłorocznej kontuzji. Martin dla mnie to zawodnik podobnej klasy co Sanchez, więc dzisiaj ponownie widze duże szanse dla Francuza. Kursy zreszta bardzo zblizone...




Tu musze się nie zgodzić z kolegą. Oczywiscie nie twierdzę, że Martin na bank wygra, ale dla mnie jest to lepszy typ. Francuz błysnał formą w pierwszej rundzie i tylko tutaj. Pozostałe turnieje, no może oprócz pierwszego należy zaliczyc do nieudanych. Zresztą obegrac słabiutkiego Sancheza w dwóch setach wyczynem nie jest. A Martin w tym roku w pojedyńczych meczach udowodnił, że jest groźny. Zresztą jego forma patrząc na wyniki idzie do góry.
Posted by: nazir69

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 10:06

Quote:

NA DZIS ZDECYDOWANIE a. mARTIN!!



Hm , a może 1 zdanie dlaczego

Dziwna rzecz obserwuje na BetFair , odnosnie pojedynku Chela - Calleri , rano kurs na Calleriego był 1,84 ---> obecnie 1,99
natomiast na Chele poszło już prawie 4 000 euro , natomiast na Calleriego tylko 346 Euro
czy ktoś ma jakąs info o Stanie zdrowia Calleriego.

W tej chwili Calleri 2,02
Posted by: Chomik

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 10:12

Trudno nie zaryzykowac na Wawrinke. Jasne, gracz sredniej jakosci i to tez niemal eufemizm Jasne, Grosjean - znany, wspanialy i z dobra przeszloscia w Rotterdamie. Ale tylko, jesli jest w pelni zdrowy ! W tym roku pokazal, ze nie jest z tym najlepiej... Wawrinka wart jest ryzyka, choc od razu zastrzegam - jezeli z Sebastianem wszystko w porzadku, gry nie bedzie Wzialem Wawrinke w B&W @4.95.
Posted by: Coronach

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 10:16

Na razie dwie uwagi, co do meczów których nie gram:

Wawrinka ma papiery na grę i na pewno jest w stanie pokonać Grosjeana, zwłaszcza po niezłej grze w kwalifikacjach.

Chciałem grać na Sckalkena ale jednak za dużo niewiadomych co do stanu fizycznego obydwu zawodników.

Na dzisiaj do grania przede wszystkim Stepanek (było 1.95 rano w BAW) Ferrero wraca do formy i powoli gra coraz lepiej ale Stepanek jest w formie w jakiej nie był od dawna i gra naprawdę solidny tenis

Drugi mecz to Luczak z Sa. Polski Australijczyk gra coraz lepiej na południowoamerykańskim clayu i wczoraj pokazał co potrafi. Sa na dzień dzisiejszy jest o klasę gorszym zawodnikiem i nie powinien sprawić Luczakowi kłopotów. Kurs

Warta uwagi jest również gra przeciwko Mello (na ziemi to on za bardzo grać nie potrafi)
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 10:21

patrze przed momentem na parbet.com a tam ludzie walą srichapchana za 1200 euro łącznie wszystko na taja idzie!!Oni chyba wiedzą cos więcej , na Martina już dziś ponad 3000 euro z Mathieu!!Oni chyba coś wiedzą gram chyba jednak na Martina!
Posted by: arktos

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 10:25

ABN AMRO World Tennis Tournament

Tomas Berdych - Nikola Davydenko

Tomas Berdych niewątpliwie utalentowany 20 letni czeski tenisista ma w ręku wszystkie atuty do wygrania meczu 2 rundy turnieju w Rotterdamie. Nawierzchnia typu indoor na której jest rozgrywany ten turniej jest ulubioną nawierzchnią czecha,swój pierwszy ćwierćfinał w zawodowym tenisie osiągnął właśnie na tej nawierzchni w 2002 roku w challengerze w Pradze gdzie jako siedemnastolatek został ograny wówczas przez weterana kortów Rosseta.Od tamtej pory
robi systematyczne postepy wygrywając kilka chellengerów między innymi w Besancon w 2004 na indoor hard.Rok 2005 rozpoczął od trzech porażek w pierwszych rundach w Adelaidzie przegrał 4-6 6-4 3-6 z Jurgenem Melzerem,następnie w Sydney został pokonany przez Fernando Verdasco w stosunku 6-3 4-6 5-7,w Australian Open musiał uznać wyższość Guillermo Corii któremu uległ gładko 2-6 4-6 0-6.Ubiegłotygodniowy występ w Marsylii to już całkiem dobra gra o czym świadczy zwycięstwo w pierwszwej rundzie nad Srichaphanem 6-7(5) 6-2 7-6(4)i porażka ale po zaciętej walce z Anciciem 5-7 6-7(4).W Rotterdamie wygrał w pierwszej rundzie z Soderlingiem 7-5 6-2 co dla niektórych było niespodzianką.Tak więc daje się zuważyć widoczną progresję w grze Berdycha co rokuje duże szanse na pokonanie Davydenki.

Nikolay Davydenko ukształtowany tenisista znany przedewszystkim z gry na kortach ziemnych gdzie odnosi swoje największe sukcesy,jeśli chodzi o grę w hali to jego jedynym spektakularnym sukcesem jest zwycięstwo u siebie w Moskwie w 2004 roku na nawierzchni typy carpet,gdzie rzeczywiście prezentował się wyjątkowo dobrze.Na nawierzchni indoor hard nie odnosił żadnych sukcesów,a że obecna forma nie jest najwyższa świadczy choćby ostatnia porażka z Schalkenem 6-3 4-6 1-6 w Marsylii już w pierwszej rundzie.W Rotterdamie pokonał on w pierwszej rundzie Verdasco w trzech setach 7-5 2-6 6-4.

Reasumując zanosi się na zwycięstwo Berdycha a że do tego bukmacherzy zafundowali nam dość dobry kurs grzechem byłoby nie skorzystać.

Berdych - Davydenko Typ 1 Kurs 2.15 5 Dimes (i ciągle spada)

Powodzenia
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 10:26

Sorry ale mam spore klopoty zdrowotne, nie moge sie nawet doczłapać do lazienki wiec nie wiem czy uda mi sie dzis cos wyslac ale napisze dwa zdania co by mnie interesowalo.

Jesli chodzi o mecz Cheli z Callerim to nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze faworytem jest ten drugi. Jest w lepszej dyspozycji a Chela zanotowal ostatnio niezla wpadke ale skoro nazir69 wyciagnal takie info to juz nie wiem sama co robic.

Luczak - Sa 1, 1.6

Nie jestem tutaj jakos wybitnie zdecydowana ale Luczak ostatnio gra naprawde niezle. Nie sadzilam, ze na ziemi tak potrafi grac. Sa jest spokojnie do ogrania, wczoraj Australijczyk pokonal Fernando Gonzalesa!

Mello - Vassallo 2, 2.6

Typowa niespodzianka ale bedzie trudno. Mello 3 sety z Montanesem ale Vassallo wygral z Mantilla. W ogole mnie sie wydaje, ze ten Vassallo to taki gosc, ktory wlasnie potrafi od czasu do czasu zajsc za skorke obstawiajacym. Nie zapomne juz chyba meczu 1 rundy w roku 2004 w Kitzbuhel gdzie ogral 6.4 6.2 Jurgena Melzera. Kursow nie pamietam ale stawialam na Jurgena i bylam w szoku. Tak naprawde Mello nic wielkiego nie gra a sporo osob ostatnio twierdzilo, ze to super gracz. W AO przeciwko Corii wypadl moim zdaniem slabo. Na ziemi jest oczywiscie grozniejszy ale skoro wczoraj wszedl Radek i Gambill to kto wie. Nie namawiam.

Davydenko - Berdych 2, 2.0

Tutaj mozna pisac i pisac a czasu niestety nie ma. Sporo osob gra Berdycha i nie dziwie sie, chlopak gra w tym roku coraz lepiej a poczatek mial slaby. Davydenko ma wyrazne klopoty zdrowotne od AO. No i slaby wystep w Marsylii a Berdych tam troszke poszalal.

Stepanek - Ferrero 2, 1.85

Obu graczy nie lubie. Wczoraj Czech okazal sie dochodowy ale mnie sie wydaje, ze powoli Hiszpan wchodzi w rytm i zacznie grac naprawde dobrze. SChuttlera łyknal bez prolemu, czas na Radka. Jesli to zagram to za mala stawke bo Stepanek oczywiscie moze ten mecz wygrac jednak coraz czesciej Czech skupia sie na deblu a w singlu nawet po dobrym pierwszym czy drugim meczu odpada. To nie jest regula, chociazby final z Soderlingiem to powierdza ale na dzis dzien aby pokonac Ferrero trzeba sie juz troszke nameczyc.

Zauwazylam ciekawe deble, konktnie trzy mecze:

Arthurs/Hanley-Malisse/v.Houdt 1, 1.4

Niski kurs ale dosc pewny. Duet z Australii bardzo zgrany, solidny i doswiadczony. Zdarzaja sie im wpadki ale znow nie tak czesto i chyba nie z takimi rywalami. Malisse w parze z Rochusem jeszcze cos tam gra ale Oliviera dzis zabraknie.

Carraz/Saulnier- Kim K./Oliver 1, 1.65

Kim na AO pokazal sie z dobrej strony ale znow chyba wraca do swojego slabego poziomu. Wymeczyl singlowe zwyciestwo z Jenkinsem w marnym stylu. Carraz i Saulnier znaja sie dobrze, Cyril ostatnio niezle gral singla, Carraz powalczyc z Carlsenem - mysle, ze moga spokojnie pokonac pare Kim/Oliver.

Fish/Blake - JM Gambill/Ginepri 2, 2.05

Kaszane odwala ten Fish, w singlu nic nie gra, porazka z Enqvistem potem wymeczone zwyciestwo wlasnie z Blejkiem, ktory sam jest w sredniej formie. Nie ufam im za grosz. Przy takim kursie nie rywali nie bede sie zastanawiala. Ginepri łyknie Fisha w singlu jutro a Gambill po pokonaniu Novaka moze rowniez byc w niezej dyspozycji, za ponad dwa kurs ja chyba zagram.
Posted by: jamal_b

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 10:26

no tez zauwazylem, ze glownie u nas ludzie stawiaja na Corie...
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 10:31

wypadało by dzis zagrac przeciwko Coscie i Corretji - emeryci graja naprawde słabo , costy by juz nie bylo gdyby nie kontuzja Hernandeza , podobnie z Alexem . Massa i Ventura to nie sa zawodnicy swiatowej klasy jesli chodzi o clay ale potrafia na nim grac bardzo dobrze . Costa powiedział :
I don't know who I need to thank to be in the second round here because I have no confidence and no rythm at the moment. To chyba wyjasnie wszystko a Massa swietna gra w kwalach i wczoraj gladka wygrana z Sarettą.
Czyli na dzis dubelek "emeryci na emeryture
Vantura + Massa
z niespodzianek mysle o Kendricku , Saulnier troche sobie pograł w San Jose - w finale zostal rozniesiony przez Roddicka , to napewno moze zostac w psychice . Kenddrick napewno bedzie walczyl , rok temu pokonal Cyryla w podobnych warunkach
Takze chce zagrac przeciwko Melzerowi - jest to tak niestabilny i nieprzewidywalny zawodnik ze moze jeden turniej zagrac swietnie a w drugim juz na poczatku wtopic z kim gorszym , aczkolwiek Arturs w tego tenisa jeszcze grac potrafi .
z Rotterdamu na mysl mi przychodzi Berdych. Davydenko nigdy na hardzie pod dachem nie czuł sie dobrze , te warunki sa za szybkie dla niego a Czech rozgrywa sie z kazdym kolejnym turniejem.
PS. Kursik na Masse juz polecial w dół.
Posted by: nazir69

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 10:33

Quote:

patrze przed momentem na parbet.com a tam ludzie walą srichapchana za 1200 euro łącznie wszystko na taja idzie!!Oni chyba wiedzą cos więcej...




tak sie dziwnie składa ze w zeszłym roku przed Roland Garros , TAJ pobierał nauki od Corii odnosnie gry na clayu , i znajac "dziwne " podejscie Corii do niektorych meczów wcale mnie nie dziwi ,natomiast na BF , kurs na Taja 3,00 - 1,47 Coria
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 10:35

do panow ARKTOS MEISTER

No czytam Was i po porstu rece mi opadaja.Rok temu malo forum tenisowe nie padlo wlasnie przez takich jak Wy!!! Wiekszosc typero wyniosla sie na prywatne forum...co niektorzy wiedza o czym mowie.

ARKTOS -kim Ty tu jestes, co pokazales ile analiz zamiescies? Jestes tu ledwie kilka miesiecy i wydaje Ci sie ze masz prawo krytykowac ludzi ktoryz dzialali tu jeszcze gdy Ty nie rozrozniales tenisa ziemnego od stolowego! Sorka troche sie unioslem. Powinienes miec kolego troszke szacunku dla ludzi ktorzy swoj wolny czas poswiecaja na cos na co nie musza.Jezeli bedziesz dzialal tyle ile pozostali i mial podobne wyniki to mozesz wyrazic swoja dezaprobate ale kulturalnie bo to nie jest miejsce dla prostakow i gowniarzy.

MEISTER - no wybacz ale jak czytam podobne posty jak Twoje sugerujace ze analizy nic nie wnosza to po prostu nie moge uwierzyc. Moj drogi! Rzeczywiscie czasami jest tak ze nie wchodzi ale to nie z powodu analizy tylko tego ze sport to sport i niespodzianki sie zdarzaja.

Przypomne Wam obu ze to forum to nie instytuacja sluzace darmowemu podawaniu typow tylko wymianie informacji i wiedzy na ten temat.Jezeli nie macie nic do wniesienia tylko piszecie "Podajcie typy" lub obrazacie krytykujecie to dajcie saobie spokoj prosze bo niektorzy tu pracuja...

Ponadto macie pretensje o nieczytelny temat a przesledzcie sobie obaj ta wlasnie strone i powiedzcie dlaczego cala jest zajeta Waszym dziciackim blablaniem?

A wracajac jesszcze do vivy to ja tez chetnie przeczytalbym na czym oparl swoj osad ale jesli ktos wyrobi sobie marke ma wtedy prawo do podawania sucharow.Wy natomiast jestescie tutaj nikim (przynajmniej na forum tenisowym,innych nie odwiedzam)i jak szybko sie pojawiliscie tak szybko znikniecie i prosze nie robcie przynajmniej zametu.

Jesli po tym moim wpisie bedziecie mieli ochote pisac mi kolejne obrazliwe wpisy prosze bardzo tylko uprzedzam ze na nie nie odpowiem i jesli nadal uwazacie ze temat powinien byc czysty prosze napiszcie mi to na privie.

Pozdrawiam i przepraszam za kolejny post o niczym ale jakos nie moge zdzierzyc podobnych oszolomow.

Pozdrawiam

TOMIMI
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 10:35

no ten turniej akurat Ferrero traktuje bardzo powaznie , ma tu spora liczbe punktów do obrony a wiadomo jak nisko spadł juz w rankingu , Radek dotychczas swietnie sie czuł pod dachem ale bardziej na dywaniku . Chyba kulner Juana
Posted by: Kalosz

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 10:42

Marcel w pełni popieram twój dubelek.Tak samo myślałem i napewno to zagram tylko sie musze pospieszyć bo kursy ida w dół!!!Życzę wysokich wygranych!!!
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 10:51

Coria - Srichaphan

Nie jestem przekonany ze akurat faworytem tego spotkania ze Coria.
Juz wyjasniam czemu.
Nie wiem czy pamietacie moje i nie tylko pwisy na temat informacji na temat kontuzji Cori i jego planie odpuszczenia dwoch turniejow.Jedem mielismy w Marsylii drugi mamy teraz.Zwizany kontraktami niestety nie moze sie z nich wycofac.Co wiecej.Dzis na przeciw niemu staje zawodniko ktory moze sprawic na hardzi Corii troszke problemow i jesli serwis bedzie funkcjonowal nie wydaje mi sie aby Tai stal na straconej pozycji...
Tak wiec skladajac te dwa fakty oraz kurs na Taja 2,92 expekt uwazam ze jest wart ryzyka.

Pozdrawiam

TOMIMI
Posted by: arktos

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 16/02/2005 10:53

Post deleted by JiroJiro
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 10:58

Ehh, a wy znowu to samo. Własnie o tym mówicie, a sami robicie. Bezsens.

Ja nie byłbym pewien Srichaphana. Wszyscy krzyczęli że Coria odpuści w pierwszej rundzie, a gładko wygrał. Teraz znowu ludu daje przeciwko nim, a przecież Taj ledwo dokończył mecz w pierwszej rundzie. Dla mecz no bet z lekkim wzkazaniem na Corie.
Posted by: Aksamitny Sen

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 11:05

No właśnie.. lekkie wskazanie na Corię a kurs przeciwko 2.92!! Dlatego wart ryzyka, choć oczywiście faworytem nie jest..
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 11:10

Berdych - Davydenko

Tak sie wlasnie przygaldam temu meczowi i jakos nie moge do konca jestem w staniu utozsamiac sie z tym optymizmem.A nie jestem w stanie dlatego ze ostatnio porazke rosjanina w meczu z Schalkenem przypisuje pwrocie po kontuzji a Ci co znaj sie na tenisie wiedza ze po pierwsze wystepuje blokada psychiczna po drugie trzeba wejsc w cykl meczowo treningowy a po 3 tygodniowej przerwie nie jest latwo.Ogladalem 3 wyszstkie mecze rosjanina z Australii i twierdze ze chlopak ma ogromny potencjal i jak sam wielokrotnie w wywiadach podkreslal nie chce byc graczem jednej nawierzchni.Zwyciestwa Berdycha z Soderlingiem tez bym nie przecenial bo jak juz wielokrotnie przestrzegalem mlodzi gracze szcegolnie po udanych wystepach koncza nastepny grany przez siebie turniej na pierwszej badz drugiej rundzie.I tak wlasnie w przypadku Soderlinga bylo.Co wiecej taki 19 letni chloptas wygrywajac przepraszam lejac Soderlinga w glowie ma taki metlik i takie samozadowolenie ktore w kolejnym meczu baaardzo widac.
Tak wiec wedlug mnie Davydenko ale kazdy ma swoje zdanie.

Pozdrawiam

TOMIMI

PS.Oj widze Arktos ze nic do Ciebie nie trafia.Prosilem kulturalnie napisz mi na privie...Po drugie taka mala rada...postaraj sie mecze analizowac a nie przepisywac wyniki z tennis.matchstats bo kazdy tam zaglada...
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 11:13

Quote:

Ehh, a wy znowu to samo. Własnie o tym mówicie, a sami robicie. Bezsens.

Ja nie byłbym pewien Srichaphana. Wszyscy krzyczęli że Coria odpuści w pierwszej rundzie, a gładko wygrał. Teraz znowu ludu daje przeciwko nim, a przecież Taj ledwo dokończył mecz w pierwszej rundzie. Dla mecz no bet z lekkim wzkazaniem na Corie.




Oooo...Piostar a co z Tajem jakos umknela mi informacja o jego kontuzji w pierwszej rundzie...??? Zdecydowanie sie zgadzam ze faworytem jest gilermo ale roznica prawdopodobienstwa jest wedlug mnie mniejsza niz rozrzut kursow..
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 11:22

Z tego co wiem i była rozmowa na czacie. To Ci co oglądali mecz twierdzili że Taj w trzecim secie ledwo sie porusza po korcie, nie wiem w tym prawdy bo sam tego nie widziałem.
Zakładam jednak, że to prawdziwa informacja, dlatego osrtroznie podchodze do tego meczyku. Pozdrawiam.
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 11:25

Quote:

[.Co wiecej taki 19 letni chloptas wygrywajac przepraszam lejac Soderlinga w glowie ma taki metlik i takie samozadowolenie ktore w kolejnym meczu baaardzo widac.




pamietaj ze po pokonaniu Federera zadnego metliku nie miał Berdych to wielki talent i potrafi grac praktycznie wszystko . Davydenko narzekał ze miał problemy z szybkim serwisem Verdasco , teraz bedzie mu jeszcze ciezej bo nie dosc ze Tomas serwuje mocniej to w dodatku bardzo dobrze czuje sie pod dachem.
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 11:32

No zaprzeczyc nie moge.Regula to nie jest ale jakos wiecej argumetnow mam za a nie przeciw Davidence.
Pamietaj rowniez ze Verdasco nie tyle szybko co piekielni rotacyjnie zagrywa i dodatkow nie wolno wiec z tego mogla wynikac problem.Berdych serwuje inaczej.Glownie przez srodek i mega sila bez rotacji...ale zobaczymy.Ciekwy pojedynek.A na czata nie wchodze bo tam same go go go...
A powiedz mi gdzie mozna ogladac Roterdam bo ja tylko skroty na BBC i CNN ogladam?
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 11:36

Tomimi, Marcel mialabym prosbe bowiem nie moge sie ruszac z domu i musze wyslac kupony przez kogos wiec dzis musze dac tez mecze na jutro ktora sa wczensiej i chcialam abyscie napisali dwa zdania o meczu Ancic - O. Rochus. Na Belga kurs 1.9 i tak mnie korci zagrac, ze az nie moge i to grubo. Przeciez ten Ancic az taki rewelacyjny nie jest a Rochus to masakra co on wyrabia w tym roku na hardzie. Safin mial z nim klopoty, teraz ogral Lopeza mial rpzerwe jests wiezy a Chorwat sporo gra i wcale nie zachwyca.
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 11:36

no ja ten mecz postanowilem odpuscic myslalem ze bedzie wiecej Tomas płacił , nie wiem włąsnie gdzie on leci ponoc na jakiejs stacji holenderskiej.
Tutaj znalazlem troche o kontuzji Melzera , wyglada na dosc poważna
Melzer was in control of the match until he severely sprained his left ankle in the second game of the second set when he lunged for a forehand volley winner by Saulnier that was hit at a sharp angle. Melzer called for a trainer, who wrapped him up, but he struggled to cover the court, despite his gutsy effort to chase down many tough shots that made him the fan favorite in the 2-hour, 8-minute match.

Melzer's coach, Karl-Heinz Wetter, said it would have been ``impossible'' for Melzer to play in Sunday's final had he pulled out a win. Wetter has already asked tournament officials in Memphis to allow Melzer to play his first-round match Wednesday so he can undergo two daily sessions of treatment the next few days.

``I was playing all right. I was dictating the game,'' Melzer said. ``After that happened, it was tough for me. I couldn't move to my forehand and it was tough on some backhands. My game wasn't the same as before. But some guys get tight and you might have a chance to get back in the match.''

Ja tam lekko na Arthursa zagrałęm
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 11:42

No ja pamietam mecz z US Open , gralem wtedy na Rochusa bo Ancic był bez formy i Belg wygrał dosc łatwo , no ale pozniej w Davisie było odwrotnie. Teraz Rochus zdecydowanie gra tenis życia , jest piekielnie silny , swietnie gra przy najwazniejszych piłkach. Jak dla mnie wygra
Posted by: Chomik

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 11:44

Quote:

Trudno nie zaryzykowac na Wawrinke. Jasne, gracz sredniej jakosci i to tez niemal eufemizm Jasne, Grosjean - znany, wspanialy i z dobra przeszloscia w Rotterdamie. Ale tylko, jesli jest w pelni zdrowy ! W tym roku pokazal, ze nie jest z tym najlepiej... Wawrinka wart jest ryzyka, choc od razu zastrzegam - jezeli z Sebastianem wszystko w porzadku, gry nie bedzie Wzialem Wawrinke w B&W @4.95.





Coz, to moje poczatki na Forum, zaden ze mnie ekspert i nie nosze glowy w chmurach jak wielu tutaj, ale... warto bylo! Cassssa mostruosa

Powodzenia wszystkim zycze!
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 11:44

Ale ja chce zabrac ostro, bardzo

Dobra zagram go jutro ale kursy spadna moze, cos wymysle, dzieki za opinie i jak ktos jeszcze chce cos dodac ws. tego meczu to prosze bardzo ale nie w stylu "ancic wygra bo jest lepszy i wyzszy" tylko konkretnie
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 11:48

Ewelina;
Witaj w klubie ja tez dzisiaj w lozku z kompem na kolanacha ale wyobraz sobie ze od 2 godzin nie mam proadu i zaraz wsio mi padnie bo bateria marna a polowa meczy jeszcze nie zanalizowana.

Wydaje mi sie i wedlug mnie ten zadzwiiajacy Rochus ogra jutro Ancica.Ogra go sromotnie bo Chorwat mnie wcale nie poraz.Jego gra nic nie wnosi.No co on ma? Serwis i co jeszcze? No zgoda jeszcze forehand ale to nie jest forehand Roddika...bechend nie Safina, volej nie Henmana...no nie wiem doprawdy on tak na prawd nie ma nic.
A na przeciw niemu staje ROchus ktory nie wiem jak ogrywa bombardierow jak chce.Doskonaly wrecz passing shot i dokladny lobik...odrzucajacy zazwyczaj od siatki a jesli Ancica odepchnac od siatki i utryzmac dwie pilki sprytem takich dragali tak makabrycznie rozrzuca po korcie ze wydaje mi sie ze tak niesprwny zawodnik jak Ancic nie poradzi sobie z Oliverem-Supermanem...
Ponadto Ancic gra non stop , normalnie caly czas mecz podroz mecz podroz ze gra dlugo (moim zdaniem to kwestia fenomenalych losowan) nie da rady biegac i grac tak madrze jak potrafi Rochus.Na Rochusa w tej dyspozycji to tylko drugi cwaniak Coria.Oliver starannie wybiera turnieje i wydaje mi sie ze jego aktualna dyspozycja i sposob gry predysponuja go do zwyciestwa.Wedlug mnie OLIVER ale zdecyduj sama.A do tego taki kurs !!!

Jutro o ile nic nie wpadnie z newsow do tego czasu tez to zagram.

Pozdrawiam i zdrowiej

TOMIMI

PS.A ja w sobote na narty jade a tu prosze chory na smierc...
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 16/02/2005 11:53

Post deleted by JiroJiro
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 11:53

No to zdrowiej Tomimi, ok gram Oliviera grubo - juz bardziej ufam jemu niz Beckowi i Enqvistowi. Przyznaje, ze nie wierzylam, iz Belg bedzie tak gral ale zmienilam zdanie. Ancic oprocz serwisu nie ma zadnego atutu. Rochus jest niezwkle szybki, dokaldny, wszystko odbiera, umie mijac, grac loby a co na to wszystko Mario? Nie wiem jak on wygral ten mecz po US Open. Ciezko nie brac kursu 1.9
Posted by: arktos

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 16/02/2005 11:57

Post deleted by JiroJiro
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 16/02/2005 11:59

Post deleted by JiroJiro
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 12:02

Ewelina jeszcze jedno.

Rozmawialem przed chwila z Vimem Vertonem.Jest to jeden z najlepszych typerow i wie dokladnie wszystko..nie wiem czy pamietasz taki mecz w zeszlorocznym RG kiedy przegral Shuetlerz pierwszej rundzie z Mallise to czlowiek ten wiedzial 3 godziny przed meczem ze Rainera na trningu ugryzla...pszczola i weszly przeliczniki po 3,6 bodajze.

Wracajac do tematu Mecz Rochusa zostal przez jego grupe okreslony jako topbet na jutro...hmmm...warto wziasc pod uwage przy analizie tego meczu.

Pozdrawiam

Tomimi
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 12:07

nawet taki cfaniak jak Coria zbiera baty od Rochusa chłopak był zawsze wielkim talentem , jednak teraz dopiero wszystko w jego grze zaskoczyło , kazdy widzial jak grał z Safinem , Marat praktycznie nic nie mogł poradzic , czesto ratowaly go serwisy , no a w tajbrekach mial wiecej szczescia no i to prawda , wypoczety po wojazach w Autralii znowu jest grozny , Ancic mnie nigdy nie powalał swoją grą a na kazdy punkt z Rochusem bedzie musial pracowac naprawde mocno
Posted by: grabtom

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 12:16

Ja na dzisiaj dorzucę jeszcze trzy meczyki:

Tommy Haas (-5,0) - Jeff Salzenstein 1 @ 1,75
Haas sotatnio gra coraz lepiej, a w hali na szybkiej nawierzchni czuje się całkiem nieźle. Amerykanien natomiast jeździ tylko po turniejach i zbiera baty od róźnych cianiasów. W kwalifikacjach ograł dwóch słabych challengerowców. Z Haasem nie uda mu się niestety nawiązać walki.

Santiago Ventura (-3,0) - Alex Corretja 1 @ 1,85
Ktoś wcześniej pisał, że Corretji by już nie było w turnieju gdyby nie krecz Ferrera. Trudno się z tym nie zgodzić. Alex gra bardzo słabo, W poprzednich turniejach porażka z Almagro i Canasem w pierwszych rundach. Tutaj kompromitujący pierwszy set z Ferrerem. Ventura co prawda nie jest jakimś super graczem, ale ładnie ograł Almagro w pierwzej rundzie i pojawiła się szansa na ćwierćfinał, a kto wie, może nawet i półfniał. Corretja w ze swoją słabą formą jest do przejścia dla Ventury. A może powtórzy się historia z Casablanci, gdzie młody Hiszpan z kwalifikacji wygrałcały turniej Kurs na czystą 1 wynosi 1,55, ja wziąłem handi -3 po ciut lepszej cenie.

Mariano Zabaleta (-3,5) - Guillermo Garcia-Lopez 1 @ 1,70
Kochany Mariano, znów walczy Zaba w pierwszej rundzie, elagancko rozjechal finalistę turnieju z Buenos Aires. Z Garcia-Lopezem również nie powinno być problemów. Hiszpan powoli ogrywa się w turniejach os stawkę, ale z doświadczonymi zawdonikami radzi sobie słabo. Myślę, że będzie atwe zwycięstwo Zabalety w dwóch setach. Gram handi, bo niestety w Nordic nie oferują zakładów na dokładny wynik.

Pózniej obadam co tam na jutro się zagra.

PS. Marcel, dzięki za info o Melzerze. Miałem go puścić na kuponie razem z Ljubą, ale zwineli mi z przed nosa Melzera w Nordicbet. Zastanawiało mnie co się stało, teraz już wiem. Ostatecznie razem s Ljubą poszedł Saulnier, zobaczymy co wyjdzie.
Posted by: JiroJiro

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 12:21

Arktos tego typu zachowania nie są tu mile widziane, więc tylko informuję aby później nie było niespodzianek

Co do meczu O.Rochus - Ancic to również uważam że Rochus jest bardzo dobrym typem ,biorąc również pod uwagę kurs ~2.00 ... jednak z drugiej strony sporo osób tak uważa a jak wiadomo ...
Posted by: Coronach

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 12:24

@Jiro

Od czasu do czasu nawet większość musi mieć rację
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 12:29

No tak, mimo że mój avatar to Corretja nie sposób się nie zgodzic z opiniami do tego meczu.
Ferrer jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, a Alex to chyba powinien odejść na emeryturę.

Zayważyłem w ostatnich dniach taką małą rzecz, jeśli większość daje na kogos to niestety jest wtopa. Też uważam, że "mini" Belg powinien pokonac Ancica. Tylko co z tego twierdziłem w poniedziałek że mega faworyt to Beck, a we wtorek to Dent. Skutek wiadomy.

Dlatego ostrożnie zaczynam podchodzić do typów dnia.
Posted by: Meister

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 12:50

tomimi nie miałem na mysli, że analizy są nie potrzebne,są potrzebne, tylko arktos przyczepił się do vivy że ich nie pisze.No to odpowiadam że nie musi ich pisać bo wiem że dokładnie mecze przeanalizował i te które wybrał uznał za najlepsze.I tyle.
do skasowania
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 13:02

Quote:

tomimi nie miałem na mysli, że analizy są nie potrzebne,są potrzebne, tylko arktos przyczepił się do vivy że ich nie pisze.No to odpowiadam że nie musi ich pisać bo wiem że dokładnie mecze przeanalizował i te które wybrał uznał za najlepsze.I tyle.
do skasowania




No to spoko ja po prostu widocznie zle Cie zrozumialem.

Pozdrawiam

TOMIMI
Posted by: arktos

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 13:30

Quote:

Arktos tego typu zachowania nie są tu mile widziane, więc tylko informuję aby później nie było niespodzianek

Co do meczu O.Rochus - Ancic to również uważam że Rochus jest bardzo dobrym typem ,biorąc również pod uwagę kurs ~2.00 ... jednak z drugiej strony sporo osób tak uważa a jak wiadomo ...




Jakie zachowanie masz na myśli?Chyba to że zostałem wyzwany od oszołomów więc się zrewanżowałem ale widzę panujące tu prawo nie jest równe dla wszystkich skoro nie usunołęś postu tego debila który mnie obraził tylko mój w którym mu odpowiedziałem.

No cóż wniskuję że nie jesteś obiektywny więc jest to mój ostatni wpis tutaj.

CHWWDP
Posted by: 69LeXus69

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 13:41

Panowie co myslicie o tym typie?
Ventura S. - Corretja A. - 1 za 1,6
Posted by: cheguavera

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 14:09

Quote:

Panowie co myslicie o tym typie?
Ventura S. - Corretja A. - 1 za 1,6




Wszystko zależy od tego czy Alex wytrzyma kondycyjnie, bo technicznie jest napewno lepszy.

Jeżeli beda 2 szybkie sety to Corretja spokojnie wygra, jednak gdy 1. set bedzie dlugi albo tez wygra go Ventura to zwycięzca może być tylko jeden.

Dla mnie NO BET

Pozdrawiam
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 16/02/2005 14:52

Post deleted by JiroJiro
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 14:53

Ni i sprawdzilo sie Coria przegral.Przestrzegam jednak przed graniem w kolejnych turniejach porazek argentynczyka.Planowane szybkie zakonczenie turniejow w poczatkowych rundach mialo na celu dobre przygotowanie sie 9odpoczynek) przed Davisem.

Pozdrawiam

TOMIMI
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 16/02/2005 14:56

Post deleted by JiroJiro
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 15:01

Ja dałem srichapchana jak zobaczyłem jaka kasa idzie na taja w parbecie i betfair!
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 16/02/2005 15:02

Post deleted by JiroJiro
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 16/02/2005 15:05

Post deleted by JiroJiro
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 16/02/2005 15:10

Post deleted by JiroJiro
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED* - 16/02/2005 15:30

Post deleted by JiroJiro
Posted by: aktorek

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 15:50

Na dzisiaj polecam

Luczak P. - Sa A. 1.65 typ1
Costa A. - Massa E. 1.90 typ2


Luczak na moje oko w dobrej formie a Sa to dzisiaj wstał zła noga z łóżka i przegra podobnie jak Costa
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 20:43

MARCEL !!!

Oficjalnie chcialem Ci podziekowac i pogratulowac podania iformacji o problemach zdrowotnych Melzera.
Pierwotnie mialem ten mecz w kategorii NO-Bet ale po Twoim poscie zagralem na przeliczniku (3.10 ) i jak wiemy Melzer przegral.
Duze brawa.
No moja choroba sie objawia poniewaz nie wiem jak mogla umknac mi taka informacja.Dziwne...Powiedz prosze skad ja miales bo to nie ze strony ATP ani turnieju bo od tego dzien zaczynam...
Jeszcze raz dzieki.

Pozdrawiam

Tomiemi
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 20:51

na punters znalazlem link do tego jednak wcale ta kontuzja sie nie okazala taka grozna bo w koncu zagral Jurgen szkoda tylko ze Kendrick przegral bo jego mialem z Arthursem
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 21:10

Quote:

na punters znalazlem link do tego jednak wcale ta kontuzja sie nie okazala taka grozna bo w koncu zagral Jurgen szkoda tylko ze Kendrick przegral bo jego mialem z Arthursem




Ale na Polskim czy Brytyjskim?
Podaj prosze dokladniej...

T
Posted by: nalewa777

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 21:47

qrwa a ja na melzera nie zdazylem:( ale zagralem wawrinke i taja wiec nie amm co narzekac:)
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 22:00

to sie ciesz nalewa e nie zdazyles

tomimi
http://www.bookiebusters.net/discus/messages/9645/9645.html
Posted by: grabtom

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 22:43

Przejrzałem jutrzejsze mecze i wybrałem trzy spotkania.

Ivan Ljubicic - Sjeng Schalken 1 @ 1,40
Tutaj bez zbędnych analiz. Historia lubi się powtarzać, a tutaj właśnie widzę powtórkę z Marsylii. W ciągu tygodnia rachunek szans nie mógł się zbytni zmienić, jeśli już to na niekorzyść Holendra, bo chodziły jakieś pogłoski o kontuzji. Ljubicic w świetnej dyspozycji, Schalken "rośnie" ale to ciągle za mało na Chorwata. Kurs podałem z Betfaira bo narazie buki nie wystawiły kursów na ten mecz.

Vincent Spadea - Anthony Dupuis 1 @ 1,30
Dupois jeszcze się nie nauczył, że turnieje ATP to dla niego tylko strata czasu. W pierwszej rundzie dwa tajbreki z Morrisonem nie świadczą zbyt dobrze. Spadea może nie rewelacyjnie, ale małymi kroczkami do przodu. Narazie tylko czyta 1 po niskim kursie, ale jutro jak wystawią dodatkowe zakłady to będę skłonny zagrać handi -4 na Vince'a po kursie 1,65-1,85.

Kenneth Carlsen - Wayne Arthurs 1 @ 1,50
Arthurs jest w drugiej rundzie tylko dzięki kontuzji Melzera, a i tak sporo się namęczył aby wygrać. Carlsen co prawda nic nadzwyczajnego nie pokazuje, ale chyba ma sposób na Wayne'a, 3 razy grali razem i 3 razy wygrał Duńczyk. Tutaj także kurs z Betfaira. Zobaczymy jak to widzą bukmacherzy.

W Brazylii ciągle pada, więc nie ma czego analizować

Powodzenia
Posted by: Adizek

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 16/02/2005 23:35

Quote:

Na dzisiaj polecam

Luczak P. - Sa A. 1.65 typ1
Costa A. - Massa E. 1.90 typ2


Luczak na moje oko w dobrej formie a Sa to dzisiaj wstał zła noga z łóżka i przegra podobnie jak Costa



chyba Twoja analiza nie aktualna bo Sa zdarzy jeszcze raz wstac z lozka zanim zagra tego mecz
Posted by: Macias

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 06:37

Na dzisiaj jest jeden pewny mecz! nasze ogorki nie maja szans z Gastonem i Rodrigezem, a kurs w sts 1.5!!!
Posted by: wyz

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 07:17

no wlasnie zgodze sie ze Arthurs przegra bo zazwyczaj tak jest ze przechodzi pierwsze rundy i zawsze sa spore kursy na niego wlasnie wcozraj pozno wrocilem i nie miaolem jak zagrac na niego ale teraz juz postawie przeciwko niemu
Posted by: nalewa777

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 08:45

nie ciesze sie bo od kilku dni planowalem zagrac na arthursa , moj plan opieral sie na złym stanie zdrowia po wygranym meczu z agassim a kurs kolo 3 był wart ewentualnego ryzyka ale i tak wczoraj szczescie mi dopisywało:)
Posted by: nalewa777

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 08:49

dzis sobie zagralem wawrinke za dosc mala stawke ale uważam ze szansa jakas tam jest:P co do typow to zastanawiam sie nad o. rochusem ale kurs kolo 2 jest najlepszym odzwiercciedleniem tego ze szanse sa wyrównane ale cos mi podpowiada ze rochus da arde:)
Posted by: juan_carlos

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 09:05

na dzisiaj ancic rochus 2 1.9
Chorwat ma lepsze warunki fizyczne i na tym się kończą jego atuty. Serwis funkcjonuje zazwyczaj przyzwoicie ale czy to wystarczy na Belga? Wg mnie nie. Belg od początku roku w świetnej dyspozycji, chce mu się grać, nie odpuszcza i ma pomysł na ogrywanie rywali. Słabe warunki fizyczne nadrabia walecznością i niekonwencjonalnością. Jest jeszcze jedno co mnie przekonuje do Belga, mianowicie Ancic nie umie grać ważnych piłek. Ma defekt podobny do Berdycha słabiaka tzn spala się w kluczowych momentach.
Reasumując solidny typ: Rochus
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 09:28

Kurcze znowu sie zaczyna ogólnonarodowe stawianie na rochusa. Oczywiście ja też na niego daje, tylko ostatnio typy dnia nie wchodzą.

Ancic jesli siedzi mu serwis to mecze mu wychodza, ale jesli nie to klapa. Ostatnio za czesto wygrywał, więc dzisiaj pora na porażkę. tym bardziej, ze Rochusik mimo iz mikry z niego zawodnik znakomicie radzi sobie na hardzie.
Podsumowując Rochus za 2,05.
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 09:30

no tak na początek dnia rzeczywiscie trzeba zagrac Rochusa , deszcz spowodował ze gry w Brazil beda dokanczane dzis a jestem ciekaw czy buki dadza kursy na wieczorne mecze.W kazdym razie mecze beda dokanczane od 13 a czekam na Masse Na wieczor myslalem o Henmanie i Ljubie ale kursy 1.35 troche odstraszają
Posted by: redson19

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 09:32

a co sadzicie o tym Erlich/Ram - Lopez F./Verdasco 1,70-1,90
co zagrac albo dajcie cos lepszego o takim kursie tylko nie rochusa
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 09:35

za to Mirnyi 1,70 z podmeczonym Saulnierem i Carlsen 1,70 z Arthursem H2H 4-0 wygladają niezle
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 09:39

fuck nie mozna edytowac , jeszcze uwazam ze kurs na Malisse 1.32 jest dosc niezly , Dancevic to duzy talent ale jeszcze nie na miare pokonania takiego zawodnika jak X-Man . Tydzien temu od Haasa dostał baty a Belg jeden turniej "odpuscił" i teraz napewno zagra na fulla.
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 09:39

No to czekamy obaj Marcel na Massę. Powalczył wczoraj dziadzio Alex, prawie drugiego seta wygrał

Dzisiaj kolejny dziadzio jedzie do domu. Costa tylko cudem przeszedł I rundę i gdyby nie skręcona noga Hernandeza byłby na plaży. A jednak Massa wydaje sie byc lepszy od Hernandeza, dlatego powinien spokojnie pokonac dziada.
Posted by: HERBI

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 09:44

Quote:

a co sadzicie o tym Erlich/Ram - Lopez F./Verdasco 1,70-1,90
co zagrac albo dajcie cos lepszego o takim kursie tylko nie rochusa




Co do tego meczu to skłaniałbym się do Erlich/Ram ostatnio zagrałem debel Lopez/Verdasco a oni dostali gładko 6-3 6-2 a wówczas buki stawiały ich w roli faworytów. ale ja na wszelki wypadek nie tykam tego.
Posted by: misiu_tdi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 09:48

ja też dałem na Rochusa

Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 10:00

ROCHUS - ANCIC
O Tym meczu pisalem wczoraj dosc obszernie wiec nie bede sie powtarzal.Gram na belga bo nie wierze ze kolejny raz Ancic moze zagrac ponad swoje mozliwosci.
Ponadto przy stylu gry Oliver Ancic szans nie ma poniewaz biegac bedzie musial sporo a duzo jego wada jest...sprwanosc. Zastanwia mnie jak i caly bukmacherski swiatek az tak wysoki kurs na Belga...hmmm...boje sie ze jest cos czego typerzy nie wiedza...choc to sie zadko zdarza.

LJUBICIC, HENMAN

To moje dwa kolejne typy.Co do Ljubo to juz wielokrotnie pisalem ze Schalken to gracz slaby po prostu slaby a jego obecnosc d drugiej rundzie jest dla mnie niespodzianka. Juz wczoraj wzniosl sie na abolutne wyrzyny wlasnych umiejetnosci i de facto powinien przegrac poniewaz w decydujacym secie przegrywal juz 3:0.Drugi raz to sie nie zdarzy.Pewny Ljubo.Kurs 1.40 ciut powyzej dopuszczalneo minimum (1.35) wiec biore.
Henman przez osoby obserwujace turniej na zywo zostal okreslony jako gracz ktory swa gra obok Federera zrobil najwieksze wrazenie.Ponadto powiedzmy sobie szczerz Llodra to nie gracz z ktorym Tim mialby problem.Ponadto widac ogromna koncentracje anglika w tym turnieju.1.35 biore wiec w combo z Ljuba.

POZDRAWIAM

TOMIMI
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 10:07

a mi sie wydaje ze buki wciaz lekceważa Oliegoe Llodra ponadto mial jakies problem z plecami w 1 rundzie . Tim powiedzial ze wierzy iz jego sezon zacznie sie od tego turnieju a Llodra no od poczatku roku gra fatalnie .
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 10:11

Czyżby cos się stało Massie? Lud na parbet z tego co zauważyłem, stawia praktycznie przeciwko jemu. Daje to trochę do myslenia.
Marcel czy cos wiesz na ten temat?
Posted by: JiroJiro

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 10:15

W tej chwili kurs w BAW przed samym meczem Ancic - O.Rochus wynosi 1.45 - 2.35 naprawdę daje to do myślenia
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 10:16

W ostatniej chwili zagralam grubiej Rochusa jako singiel. Jeszcze raz mecz Luczak - Sa bo wczorajszy kupon poszdl do kosza. O tym meczu wczoraj pisalam.

Gambill - Labadze 1, 1.55

Labadze nic nie gra w tym roku, nie ma on konkretnych atutow aby przeciwstawic sie Gambilowi. Amerykanin to oczywiscie zaden wirtuoz tenisa ale Novaka ogral wysoko, w deblu z Gineprim rowniez wygrali wiec powinien sobie poradzic. Niezle funkcjonuje serwis (opieram sie na statsach tylko ) a on potrafi serwis wykorzystac i dzieki temu przy wlasnym podaniu nie latwo go przelamac. Labadze wygral chyba dopiero 1 spotkanie w tym roku, dla niego jest miejsce w turniejch z cyklu chall.

Ljubicic - Schalken 1, 1.4

Tomimi napisal wszystko, ja sie zwijam z bolu wiec nie bede sie potwarzala.

Fish - Ginepri 2, 2.1

Kaszana gra Fish i tyle. Pisalam o tym podajac mecz delbowy. Nie wiem czemu tego debla nie bylo, mozliwe, ze i singla nie zagra Fish chyba ze wczorajsze wycofanie mialo inny konteks albo bylo z Winy Blejka. Mysle, ze Robby moze powalczyc z Fishem,ktore gra w kratke i naprawde malo solidnie. Z Blejkiem dawal popis, ze stanu 5/2 mogl przegral 6/7 ledwie uratowal mecz. Chyba sie za duzo Hantuchovej naogladal, ona tez tak potrafi.

Carlsen - Arthurs 1, 1.65
Chela - Calleri 2, 1.9
Jojo - Tojo 2, 2.7

Reszta meczow male stawki, Arthurs nic wielkiego nie gra, sam serwis nie wystarczy, na pewno skupia sie na deblu, jest do ogrania. Chela - Calleri tutaj zadecyduje dyspozycja dnia ale nie wiem po co robia z JI faworyta wiec lekko przeciwko, no i niespodzianka najciekawsza. JoJo gra praktycznie non stop, nie dziwie sie jak wreszcie ulegnie. Starczy, ze serwis gorzej bedzie funkcjinowal i kto wie, Thomas ogral Becka wiec jakas forme prezentuje.
Posted by: Chomik

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 10:16

Moj typ: Ancic ... Wlasciwie to nie mam zadnego powaznego uzasadnienia - mecz rowny, znow typu: "rzuc moneta", a ja ide przeciwko powszechnemu glosowi, mowiacemu: "Oli i nikt inny!"

Po wczorajszym sukcesie Wawrinki i kilku innych typow, ktorych tu nie zamiescilem, wiec nie ma sensu sie prozniaczo chwalic, dzis kolej na Chorwata! Dawaaaaaj Mario!
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 10:23

Cholera zapomnialam jeszcze A. Costa - Massa 2, 1.9

Chyba lekko rpzesadzili, Costa juz wielkiego nie gra a Massa jako tako. Spokojnie moze Coste pojechac w 2 setach - wybaczcie dzis za takie analizy ale naprawde sie zle czuje i wycieczce do toto mixu mam dosc, 18 minut isc 250 metrow to nie zbyt przyjemna sprawa.
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 10:26

szukajac unerdoga

T.Johansson - J.Johansson

Przenalizowalem kursy w codziennym suzkaniu underdoga.Wcozraj underdogi czyli Srichaphan oraz Arthurs przyniosly mi ponad 50% dziennego zysku wiec jak co dzien poszukje takowego.

Na dzis wybieram Thomasa Johanssona.
Dlaczego?

1) Po pierwsze dwoch szwedow.Doswiadczeni stawiacze wiedza jakie walki dzieja sie w spotkaniach graczy z tego samego kraju.Szwedzi to nie jednak Hiszpanie ale Thomasowi brakuje sporo punktow do rankingu wiec...

2)Thomas wcale nie jest zawodnikiem ktory musi przegrwac.Cenie go bardzo wysoko.Po pierwsze gracz doswiadczony a jeszcze nie stary.Po drugie gracz bardzo dobry w zeszlym roku 30 na swiecie.Ponadto dobrze serwujacy rotacyjne z wyrzucajacym serwisem.

3) Thomas potrafi wygrywac.Zazwyczaj nie przywiazuje zbytniej wagi do wynikow z sezonu ubieglego ale nie moge oprzez sie cytatowi z jego statystyk czyli dokonan ostatniego turnieju w zeszlym roku Stokholm gdzie odprawil Malissa, Pavla,Soderlinga, Agassiego !!!.Po co to cytuje skoro to zeszly sezon? Ano po to zeby pokazac ze Thomas wygrywac umie i nie jestem w stanie pojac tak duzej dysproporcji w kursach.

4)JoJo-Gra doskonale ale...rozegral juz w tym roku az 16 pojedynkow !!! Gra drugi tydzien bez przerwy po zwyciestwie w Marsylii a ten chlopiec ma dopiero 23 lata!!! Wiec nie wierze ze moze grac drugi tydzien na tak wysokich obotach z pelna motywacja.Ze nie poczuje tego w nogach..

5) Co wiecej JoJo spotka sie z zawodnikiem ktory bedzie o wiele bardziej wymagajacy niz Taj w pierwszej rundzie, gdzie jak mowia obserwatorzy widac bylo oznaki rozprezenia ktore przy tak znakomitej fali musza kiedys przyjsc.

6) Kurs 3,03 dla Thomasa


Reasumujac.
Dwoch graczy z tego samego kraju.Jeden na fali drugi doswiadczony dobry.Jeden zmeczony drugi potrzebujacy punktow.na jednego kurs skandaliczny na Thomasa ciekawy.
Laczac te fakty kurs na Thomasa jest mocno zawyzony w stosunku do jego szans.Jesli ma gdzies pasc dzis jakas niespodzinaka to mysle ze duza jest szansa ze wpdanie ona wlasnie tutaj.

POZDRAWIAM

TOMIMI
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 10:27

O prosze kurs na Thomasa juz 3.25 w BetandWinie BRAC !!!
Posted by: Coronach

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 10:34

Debel Fish/Blake wycofał się z powodu kontuzji Blake'a (złamany palec)

Pozdrawiam
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 10:37

Quote:

O prosze kurs na Thomasa juz 3.25 w BetandWinie BRAC !!!





Fantastycznie!!! Wszytscy graja na JoJo a kurs na Thomasa idzie w gore juz 3,60 !!!
Ciekawy underdog nam sie ukroil...
Posted by: kuerten

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 11:29


Nadal - Calatrava 1.25 !! 1] Zdecydowanie forma przemawia za młodym mańkutem, w sumie umiejetnosci również
Spadea - Dupuis 1.30 !! 1] Temu 1 wyraźnie rośnie forma, a DupuIS.. nie on tego nie wygra(:
Gambill - Labadze 1.55 !! 1] Gambill podobnie jak spejdia, a Labadze nic nie gra.
Fish - Ginepri 2.10 !! 2] Zawyzony kurs zdecydowanie. Ginepri ma wiecej na dzien dzisiejszy atutów

Pozdrawiam
Posted by: Chomik

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 11:33

Quote:

Moj typ: Ancic ... Wlasciwie to nie mam zadnego powaznego uzasadnienia - mecz rowny, znow typu: "rzuc moneta", a ja ide przeciwko powszechnemu glosowi, mowiacemu: "Oli i nikt inny!"

Po wczorajszym sukcesie Wawrinki i kilku innych typow, ktorych tu nie zamiescilem, wiec nie ma sensu sie prozniaczo chwalic, dzis kolej na Chorwata! Dawaaaaaj Mario!





2:0 od wczoraj Reszta typow, z rozsadniejszym tlumaczeniem, niz "graj przeciw wszystkim" - pozniej
Posted by: Thomii

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 11:36

Quote:

O prosze kurs na Thomasa juz 3.25 w BetandWinie BRAC !!!




nie dajcie się zwieść...;)
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 11:37

prosze pisac swoje typy , przypuszczenia przynajmniej 10 minut przed meczem dobrze , a nie 15 minut po bo juz nie ma sensu wtedy
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 11:38

maxdyzio i z czego sie cieszysz napisales o swoim pomysle 15 po 11.00 i jaki tego sens był ?
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 11:39

byłem w toto mix i wysłałem coś takiego , tak jak wczoraj system 3 z 4 , na wczorajszym czekam na Luczaka zeby isc po kase a na dziś dałem tak:
Chela - Calleri 2
J.Johanson - T.Johanson 2
Mello - Vassalo Arguello 2
Fish - Ginepri 2
i pewniaki:
Nadal - Calatrava 1
Mallise - Dancevic 1
Posted by: assasin

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 11:41

No właśnie, czemu tak mało osób gra Malisse? Jakiś wałek się szykuje? Przecież ten Dancević to prawie jak amator, ile on poważnych pojedynków w tym roku rozegrał??:)))
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 11:44

Quote:

No właśnie, czemu tak mało osób gra Malisse? Jakiś wałek się szykuje? Przecież ten Dancević to prawie jak amator, ile on poważnych pojedynków w tym roku rozegrał??:)))




Raczej wałek sie nie szykuje , ten mecz ma jak dotychczas małe zainteresowanie , pare osób widziałem gra Malisse , ale na Danvevica nikt .
Posted by: Chomik

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 11:49

Quote:

maxdyzio i z czego sie cieszysz napisales o swoim pomysle 15 po 11.00 i jaki tego sens był ?




Wiem, ze napisalem za pozno, zeby ktos skorzystal, ale napisalem ZANIM mecz sie zaczal... Nastepnym razem na pewno zdaze przed, zebys nie musial miec jakiegos "ale" z powodu tego, iz nie trafiles...

Pozdrawiam
Posted by: Chomik

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 11:53

Zreszta napisze juz:

Schalken - Ljubicic - gram na Sjenga, ktory byc moze w koncu zacznie grac tak, jak bylo Go na to stac niegdys... Dodajac do tego holenderskie wsparcie publicznosci, Ljubicica, ktory... czesto zachowuje sie jak "pazzo" i fakt, iz sam mowi o swoim zmeczeniu, naprawde sporym zmeczeniu, widze ten mecz jako co najmniej rowny , wbrew temu co mowia bukmacherzy.

Mecz dopiero wieczorem, reszte pojedynkow meskich odpuszczam. Zdazylem tym razem przed?
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 12:08

Quote:

Zreszta napisze juz:

Schalken - Ljubicic - gram na Sjenga, ktory byc moze w koncu zacznie grac tak, jak bylo Go na to stac niegdys... Dodajac do tego holenderskie wsparcie publicznosci, Ljubicica, ktory... czesto zachowuje sie jak "pazzo" i fakt, iz sam mowi o swoim zmeczeniu, naprawde sporym zmeczeniu, widze ten mecz jako co najmniej rowny , wbrew temu co mowia bukmacherzy.

Mecz dopiero wieczorem, reszte pojedynkow meskich odpuszczam. Zdazylem tym razem przed?




Po pierwsze mamy tu taka zasade ze nie stawiamy sobie sami pomnikow jak cos trafimy wiec nie cytuj sam siebie prosze.

Po drugie mam pytnaie do Ciebie...O czy Ty mowisz piszac "Ljubicica, ktory... czesto zachowuje sie jak "pazzo"" Bo mysle mysle i kto jak kto ale ten akurat zawodnik najmniej z calego tennisowego cyrku pasuje do tego dziwacznego okreslenia...

POZDRAWIAM

Tomimi
Posted by: Big

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 12:19

Uległem pokusie,postawiłem na T.Johansson
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 13:26

Quote:

Quote:

O prosze kurs na Thomasa juz 3.25 w BetandWinie BRAC !!!




nie dajcie się zwieść...;)




Oj kolego no i po co bylo straszyc...
Jak sie nie wie to sie nie odzywa...

POZDRAWIAM

TOMIMI
Posted by: pb048

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 13:36

"Po pierwsze mamy tu taka zasade ze nie stawiamy sobie sami pomnikow" ... kto to napisal??

... a tak na powaznie to gratki za sluszny typ, mam nadzieje, ze tendencja z niespodziankami nie utrzyma sie do wieczora
Posted by: Big

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 13:51

Niesamowite.Weszło.(T.Johansson)A tak na marginesie,korzystałem ostatnio z sugestji,podpowiedzi i wiadomości forumowiczów i dotyczy to wielu dyscyplin.Mam tu równierz na myśli, mój rekordowy singiel z kursem 7,75.
Panowie,niektórzy z Was,naprawdę robią dobrą robotę.Tak trzymać.
Pozdrawiam
Posted by: tomimi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 13:53

Quote:

"Po pierwsze mamy tu taka zasade ze nie stawiamy sobie sami pomnikow" ... kto to napisal??

... a tak na powaznie to gratki za sluszny typ, mam nadzieje, ze tendencja z niespodziankami nie utrzyma sie do wieczora




Ja abolutnie sie nie cytuje tylko staram sie wytykac tego typu osoby bo jakos mam awersje do krytykantow ktorze nie podaja argumentow na swoje tezy a neguja innych...

Co do niespodzianek to tez bym nie chcial bo juz nie mam wiecej uderdogow..:)

POZDRAWIAM

TOMIMI
Posted by: pawel01979

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 14:22

a czy ktos wie moze kiedy zacza grac w brazil open??
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 17:29

no to na wieczór Henman z Llodrą ,który mial jakies problemy z plecami w 1 meczu. Ljubo ze sztywnym drewnem , ten tez ma jakies problemy z nogą ,pozatym zawsze slabo gra w Rotterdamie a Ljubo doskonala dyspozycja , ktora bedzie kontynuował No i Malisse , ktory po wygraniu turnieju w Delray i szybkim odpadniecu w SJ napewno zamierza dalej wygrywac a przeciwnik utalentowany aczkolwiek nie sadze aby byl jeszcze zdolny do pokonania tak dobrego gracza jak X-Man .Porazka z Haasem byla dosc gładka.
Posted by: host

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 18:15

Moze ktoś mi powiedziec, gdzie na stronie Brasil Open www.tenisbrasil.com.br/brasilopen jest livescore? Czy wogole on tam istnieje?
Posted by: Chomik

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 18:20

Prawie livescore: http://www2.uol.com.br/tenisbrasil/brasilopen/resultados.htm
Posted by: grabtom

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 18:23

http://placaruol.uol.com.br/new/tenis/aovivotenis.htm
Posted by: Coronach

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 19:58

Jeżeli ktoś by dojrzał gdzieś (u któregoś buka) mecze z Brazylii:

Luczak - Massa
Mello - Ventura

to niech da znać
Posted by: arti

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 20:22

Quote:

Jeżeli ktoś by dojrzał gdzieś (u któregoś buka) mecze z Brazylii:

Luczak - Massa
Mello - Ventura

to niech da znać




betfair ma venture z mello
Posted by: Bilii

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 20:38

a betandwin ma luczaka z massa
Posted by: palazzi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 20:39

Betandwin wystawił kursy na oba spotkania :

Massa - Luczak 1,65 - 1,98
Mello - Ventura 1,35 - 2,70
Posted by: Coronach

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 20:45

na Luczaka już spadło bo było 2.1
Posted by: palazzi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 20:52

Coronach :

Dajesz na Luczaka ?
Posted by: Coronach

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 20:56

Na pewno miał lżejszy mecz niż Massa, przebieg spotkań znam tylko z Livescore'a i wydaje się że Massa miał mnóstwo szczęścia, 3 sety, 2 tb, można się zmachać. Liczyłem na kursy w granicach 1.7-1.8 na Luczaka, było powyżej 2, teraz jest 1.98. Ja zagrałem
Posted by: Coronach

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 22:05

BAW jest zabawny,
Zagrałem na Venturę po kursie 2.73, później chiałem zagrać jeszcze trochę po 2.53 i dali mi limit:

Maksymalna wygrana: 1Euro czyl mogę zagrać za 0.41E a u nich minimalna stawka to 0.5E

A poza tym to usunęli już zakład na Luczaka
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 17/02/2005 22:39

ja tam czekam na 1/2 i sypie na Martina i Nadal/Calleri
Henman Schalken i Malisse spelnili obowiazek - dobranoc i do jutra
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 08:34

T. Johansson - Stepanek 1, 1.85

Mozna by o tym meczu pisac i pisac. Forma obu graczy dosc wysoka. Radek ogral Ferrero i Nalbandiana a Johanson uporal sie z Beckiem i JoJo takze gracze naprawde powazni. Jednak ja bardziej ufam Szwedowi. On czesto ma slabsze dni (chociazby mecz z santoro w tym roku) ale tutaj w Roterdamie forma jest bardzo wysoka. Radek juz swoje zrobil i chyba moze sie pozegnac z turniejem, Thomas mial nieco slabszy poczatek roku i teraz wraca do gry. Dysponowal w meczu z Joachimem swietnym serwisem i bezwzglednie to wykorzystywal. Ograc obecnie JoJo to nie taka prosta sprawa. Czasem wydaje mi sie, ze Stepanek to gracz zupelnie innego pokroju ale jednak Czach radzi sobie niezle ale gra w kratk. AO takie sobie, Mediolan final, Maryslia slaba, teraz znow niezle. Rowniez posiada niezly serwis, dobrze gra przy siatce, niezly deblista. Na dzis dzien wydaje mi sie, ze lepiej dysponowany jest Szwed jednak boje sie, ze moze miec jakis zly dzien wiec nie zagram tego typu bardzo grubo.


Mello - Nadal 2, 1.45

Ja nie mam zadnych watpliwosci, ktory grac jesto klase lepszy, jesli nie bedzie tam zadnych walkow to wygra Nadal i awansuje do finalu. Mello naprawde nic wielkiego nie gra i myslalam, ze moze polegnie juz z Vassallo czy Ventura ale gra dalej. Atutow w meczu z Hiszpanem ma niewiele. Serwis przecietny, gra pod siatka dosc slaba, brak uderzenia, ktore konczy wymiany, przecietne woleje a we wszystkich tych elementach gry lepszy jest Rafael. Mello wygrywa swoje mecze chyba tylko spora regularnoscia, szybkoscia i dlugimi wymianami. Jednak Nadal potrafi owe wymiany skracac. Kto widzial Rafaela w tym roku wie jak funcjonuje jego forheand po linii czy inne znakomite zagrania.

A. Martin - Luczak 1, 1.4

Gratutluje Martinowi swietnej postawy w tym turnieju, to ciekawy i solidny gracz, na ziemi zawsze grozny. Tutaj nie ma sie co rozpisywac, Luczak na dzis dzien jest na pewno slabszy a to, ze jest w 1/2 takiego turnieju to juz dla niego spory sukces. Faktem jest, ze gra coraz lepiej ale nie da sie tak szybko i tak latwo nagle zaczac wwygrywac turnieje. Martin wydaje sie byc w dobrej formie, pokonal w Brazylii juz Volandriego, Zabalete i Mathieu a tydzien temu ogral Canasa, Ferrera czy Mantille. Taka gra nie moze nie starczyc na Luczaka.

Szczerze mowiac nie wiem co mam myslec o takich meczach jak Gambill-Carlsen, Ljuba-Taj czy Henman-Ancic. Na razie pdoalam swoje 3 typy, mile widziana dyskusja oporcz uwagi innych i ciekawe typy
Posted by: wyz

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 08:41

a co myslcie o Davidence tzn zakldzie w BAWie ze kto wygra wiecej gemow ale Davi +5 na starcie? moze Ferdek znowu jakiegos zonka strzeli
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 08:55

Ja narazie myśle czy postawić na Nadala, bo troche ludzi gra Mello i to za niezłe sumki , ale więcej osób daje większą kase na Nadala i chyba sie zdecyduje też jako pewniak do kuponu
Posted by: JiroJiro

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 09:04

Dziś za najpewniejsze mecze uważam pojdynek Henmana z Anciciem oraz Alberto Martina z Luczakiem chociaż co do tego drugiego pojedynku mam wątpliwości, oczywiście większość rzeczy takich jak doświadczenie i umiejętności stoi po stronie Hiszpana ale Luczak napewno będzie walczył do końca a pamiętam ich spotkanie z zeszłego roku kiedy to Martin był znacznie większym faworytem i męczył się niemiłosiernie z Australijczykiem, co ciekawsze spotkanie zapamiętałem głównie z tego względu że Martin przegrał je , dopiero po około 30 minutach wynik został poprawiony co mnie bardzo ucieszyło mimo niskiego kursu 1.25 H2H

ps.

... ale patrząc na kursy to są trochę przeszacowane (Martin-Luczak) , 1.57 w Unibecie na Martina to ładny kąsek, 1.6 na Henmana też niczego sobie
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 09:17

Może dlatego, że buki mają w pamieci mecz Henmana z Anciciem z Wimbledonu, gdzie gładko Chorwat wygrał.

Dla mnie pewniakiami są Nadal i Martin, poprzednicy tyle juz o nich napisali, że nie ma co powielac. Udział "Polaka" w półfinale to duży sukces jego i na tym niech poprzestanie. Natomiast Nadal dominuje nad Mello w każdym elemencie rzemiosła tenisowego.
Posted by: JiroJiro

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 09:23

Kurs na Martina jest przeszacowany , na Henmana nie
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 09:24

Ej a co to są za analizy że daleko doszedł i niech na tym poprzestanie , ja tego wogule nie rozumiem, doszedł daleko pewnie chce sprawić kolejną niespodzianke bo jest w dobrej formie i liczy na słabszy występ wyzej notowanego rywala
Posted by: juan_carlos

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 09:27

johansson stepanek 2
Najpierw kilka słów o Johanssonie. Lubię tego zawodnika za solidność. Nie ma rewelacyjnych warunków fizycznych, ale serwuje przyzwoicie stąd sukcesy na hardzie i trawie. Po słabszym początku sezonu teraz chyba znalazł się na krzywej wznoszącej. W Rotterdamie zanotował dwa bardzo przyzwoite wyniki tzn ograł Becka i JoJo. Zwłaszcza ten ostatni wynik można uznać za niespodziankę... ale czy napewno? Po pierwsze ToJo nie pierwszy raz ograł JoJo. Po drugie JoJo bazuje jedynie na serwisie a jak serwis nie siedzi to chłopak leży. ToJo serwował przyzwoicie i wykorzystał swoją szansę ale nawet jeśli dziś będzie kontynuował tą passę wg mnie nie wystarczy to do pokonania Stepanka. Radek ograł Nalbandiana i Ferrero - graczy co najmniej tak solidnych jak ToJo. Jest znakomicie dysponowany poza tym jego styl gry chyba nikomu nie leży. Bardzo trudno rozszyfrować co zagra a umie bardzo dużo. Do tego zawsze sobie dobrze radził z graczami dysponującymi solidnym serwisem. Żałuję, że wczoraj JoJo jednak nie wygrał bo wg mnie Stepanek dziś by go ograł po kursie zapewne powyżej 3. A tak pozostaje się zadowolić 1.8 - 1.9.
Jeszcze kilka uwag o innych meczach. Davidienko na bank ma szanse z Ferdkiem w baw za 8.35. a bank się nie przestraszy ani nie odpuści ani jednej piłki. Federer pewnie wygra ale szanse są źle oszacowane. Ljuba raczej ogra Taja bo pokazał że jednak nie spieszy mu się na następny turniej a Sricha zupełnie mnie nie przekonuje. Heniek chyba pogoni Ancica.
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 09:32

A ja bym tak szans Thomasa nie przekreślał , uważam ze jest lepszym tenisistom z większymi sukcesami od Radka i wcale nie jest bez szans i jak bede stawiał raczej dam Szweda , uważam ze ma ciutke więcej atutów , a Stepanek nie bedzie grał każdego meczu na tip-top idealnie przeciez, nie przeceniajmy aż tak bardzo pokonania Nalbiego któremu ewidentnie sie nie chciało i Ferrero który gra obecnie na poziomie 2 ligi światowej , nie ma co sie oszukiwać , bardziej bym cenił pokonanie młodego Becka w dobrej formie i zwycięstwo nad Joachimem .Ja raczej na Thomasa
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 09:36

Do tego dorzuciłbym bardziej napięty ternimarz i zmęczenie Stepanka które przemawia na korzyść Szweda , podobnie moze być z Ljubicicem dzisiaj który już ewidentnie jest zmęczony wczoraj niemiłosiernie wymęczony mecz z niżej notowanym Schalkenem zabrał mu wiele sił a Taj grał dwa dni temu więc więcej odpoczynku mimo wszystko
Posted by: grabtom

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 09:47

Ja narazie wybrałem jeden mecz z Rotterdamu.

Ivan Ljubicic - Paradorn Srichaphan 1 @ 1,60
Po raz kolejny gram na Ljubiego. W tej chwili jest naprawdę na fali i myślę że stać go nawet na finał. O Taju nie można powiedzeć wiele złego, traktuje ten turniej poważnie, jednak szybkie korty nie leżą mu tak bardzo jak Chorwatowi. W H2H 2-1 dla Ljubicica, który wygrał ostatnie dwa mecze z Paradornem na twardych kortach. Jeśli Ivanowi serwis dobrze będzie wchodził to powinien wygrać, aczkolwiek przewiduję zaczięty mecz.

Przejrze jeszcze Memphis i Brazylię i pewnie coś się dorzuci.
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 10:16

Quote:

Ej a co to są za analizy że daleko doszedł i niech na tym poprzestanie , ja tego wogule nie rozumiem, doszedł daleko pewnie chce sprawić kolejną niespodzianke bo jest w dobrej formie i liczy na słabszy występ wyzej notowanego rywala





To Ty wiesz co on chce? Takie stwierdzenia są troche śmieszne. Mówiąc że doszedł do półfinału miałem na myśli, że to jego wielki sukces i jak teraz odpadnie to płakać nie będzie. Zresztą na jakie podstawie piszesz że liczy na słabszy występ rywala?
Z dwojga złego wolałem brata przynajmniej było ciekawie.
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 10:26

Piostar tu napisałes niech na tym poprzestanie to smieszne jest dla mnie , super analizy to sie sprawdza w 20 % przypadkach , ja nie bede płakał jak dziś Luczak wygra to sie wcale nie zdziwie
Posted by: grabtom

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 10:32

Dobrałem jeszcze dwa pojedynki. I na dzisiaj to tyle. Powodzenia.

Max Mirnyi - Antony Dupuis 1 @ 1,35
Wczoraj Francuz tylko dzięki kontuzji Spadea'i dostał się do ćwierćfinału. Mirnyi w dwóch setach pokonał wcale nie najsłabszego Saulniera, dzisiaj powinien zakończyć męki Dupuis'a w tym turnieju.

Alberto Martin - Peter Luczak 1 @ 1,40
Martin już w BA pokazał niezłą grę, a wczoraj pokonał Zabaletę. Nie sądziłem, że jest w stanie wygrać, a jednak. Łuczak zanacznie ustępuje klasą zawodnikom takim jak Zaba, Canas czy Mantilla, dlatego nie wierzę aby mógł przeszkodzić Hiszpanowi w drodze do finału. W zeszłym roku spotkali się w jednym z turniejów na glinie, wygrał Martin, teraz powinno być podobnie.
Posted by: nazir69

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 10:36

Witam !!
Własnie analizuje ten mecz , Ivan Ljubicic - Paradorn Srichaphan , i cholera troche mnie zaczyna kusić zagranie na Taja , a dlaczego to już bedzie 19 mecz Ljuby w tym roku , po wczorajszym meczu ze "Sztywniakiem ", widać że już ma pewne przestoje w grze i brak swiezości na pewno Srichaphan może wykorzystać . Co do H2H , JEST 2:2 , wszystkie mecze na Hardzie , ostatnie dwa wygrane w ciezkich 3 setowych meczach przez Ljubicica .
Myśle o postawieniu opcji Dojdzie w meczu do co najmniej 1 tie-breaku?

Nadal - Mello 1
, po pokonaniu Calleriego , odpdanieciu Zabalety i wycofaniu sie Gaudio , staje sie teraz Faworytem nr.1 , na wygranie swojego 2 Turnieju ATP .


Haas - Malisse 1
, bilans H2H 7 : 2 tych dwóch Panów , ostatni ich mecz AO , miałem okazje obejrzec w przekazie Eurosportu , spokojne łatwe zwyciestwo Tommyego 3:0 , Pomimo tego że Tommy nie jest jeszcze , jak sam mówi w optymalnej formie , umie grać z X-manem .

Henman - Ancic ,
dla mnie No Bet , w Wimbledonie stawiałem na Tima wygrał ... Chorwat a poza tym na Timie wywaliłem się już tyle razy że przestaje obstawiać jego mecze


A.Martin - P.Luczak
,"szalone dni" Piotrka Łuczaka , który ma to szczęście ze w odpowiednim czasie jego Rodzice wyjechali z Polski , bo w innym przypadku na pewno nie grał by na takim poziomie jak Teraz ( jego słowa z wywiadu dla Eurosportu w czasie AO -2003 ), ale jednak chyba raczej lekko postawię na solidnośc Hiszpana.

co do innch pojedynków nie wiem , raczej same No Bety
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 11:13

tak patrze na kurs 1.53 na MArtina i nie wierze przeciez Luczak grał wczoraj 2 mecze 3-setowe , ten z Sa moze nie był jakis meczacy ale rozpoczał go fatalnie , pozniej z Massą to samo a przeciez trzeba dodac ze od soboty rozegral juz 6 meczów , bo grał kwale . Nie wiem w jaki sposob moglby wygrac teraz ze swietnie dysponowanym Martinem.
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 11:43

Quote:

Piostar tu napisałes niech na tym poprzestanie to smieszne jest dla mnie , super analizy to sie sprawdza w 20 % przypadkach , ja nie bede płakał jak dziś Luczak wygra to sie wcale nie zdziwie





Widzę, że masz problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego. Przeczytaj dokładnie co napisałem zanim zaczniesz mi odpowiadać.

Wracając do meczy.

Tak jak nazir zaczynam skłaniac się ku tajowi. Ljuba w tym sporo zagrał meczy. Przy takiej dawce w takim czasie ma prawo być zmęczony. Zresztą w poprzednim tygodniu sporo osiągnął i "być może sobie lekko odpuści ten mecz".
Choć Taj wydawał się byc w kiepskiej formie to w tym momencie jego szanse rosną z każdym gemem. Jesli Ljuba nie załatwi tego w 2 setach, w trzecim moze mieć problemy.
Paradom na pewno że tak wyrażę się jest "świeższy", a Chorwat dodatkowo wczoraj wieczorem zagrał cięzki trzysetowy pojedynek z Schalkenem.

Jestem ciekaw też opinii na temat meczu Johansson - Stepanek, moim zdaniem strasznie ciężki mecz do typowania. Obaj mają sporo atutów, a dodatkowo Radzio przeżywa chyba "formę życia". Z kolei Szwed świetnie wczoraj serwował z Jojo. Moga się sety tutaj kończyć tiebreakami, a w nich jak wiadomo wszystko się moze zdarzyc.
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 11:57

ja tam cały czas sie skłaniam ku Ivanovi, koles jest poprostu w gazie , nie patrzy na zmeczenie tylko gra swoje. Jeszcze w Dubaju daleko zajdzie i pozniej przerwa. Taj nic nie gra , cudem wygrał z Andreevem , Corie to nie wiem jak pokonal , widocznie czym mecz trwa dluzej tym Coria słabszy . Takie moje zdanie - ja meczu nie gram bo swoje juz na Ivanie zarobilem . O chociaz po tym co teraz czytam by wynikalo ze Ivan mial skurcze a dzis musi grac juz o 15

Cramps and returns, 17.2.2005.
First thought was how to recover until his next match, tomorrow, probably little before 3 p.m.

- It's the latest that they could've schedule me to play. Roger Federer has reserved evening match, ha, ha.

Ivan will need to recover from cramps he had at the ending of second set.

- I had cramps after really tough "battle". I fought back in the first set from 2:4 down, and did it again in second. Then I took the lead 5:4 when the cramps started and I lost three games in a row. In the decider, I managed to connect on four winner returns in the fourth game. I wasn't making many choices. Returns were either winners or were flying all over the stands. I guess they were more flying because people were whistling… But, I haven't had any choice – says Ivan.

Ivan didn't want to let Schalken know that he had problems. When Dutchman understood what was happening, it was too late.

Next is Srichaphan…

- Whatever happens, happens. I was supposed to loose today but I didn't. Stakes are huge. If I win, I'll be 14th or 15th on entry list. Top 10 is getting closer. Step by step, slowly but surely – concludes Ivan.
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 12:03

Czyli sam Marcel widzisz, że Ivan może mieć problemy kondycyjne i w miarę trwania meczu szanse Taja rosną, o ile Ljuba nierozszarpie go w pierwszych dwóch setach. Kursy 1,60 - 2,15 trochę bardziej skłaniają mnie ku Tajowi. A w meczu Radzio dałem na Szweda. Zobaczymy co wyniknie!
Pozdrawiam!
Posted by: nazir69

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 12:07

Tak , ale odnosnie Ivana , w czasie turnieju w Doha , też ciagle narzekał na zmeczenie i co ... doszedł do Finału , to już taki typ goscie ze chyba lepiej gra na zmeczeniu , dzień po dniu niż majac czas na odpoczynek i regenerację sił , vide --> Australian Open
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 12:09

To fakt, że byk z niego niesamowity i dużo wytrzymuje, ale przecież "nadludziem" nie jest. Kiedyś musi paść. Zresztą Taj z meczu na mecz jakby lepiej prezentował sie na korcie. Oczywiście nie mówię że to pewniak, ale zagram na niego.
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 12:17

Sampras zawsze mowil ze w Szlemie wolaby grac dzien po dniu na zmeczeniu wlasnie niz czekac cały dzien , Ljubo tez tak róbi , no zobaczymy z Tajem napewno noie bedzie tyle gry co z Schalkenem bo ogladajac ich mecz w Marsyli to naprawde grali jak na ziemi , kazda pilka to wymiana . Taj ma problemy z przelamywanie przeciwnikow i to wielkie. Sam nie wiem ale naszczescie ja sobie popatrze na koncowy wynik . Jak dla mnie to w finale z dołu bedzie Stepanek
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 13:05

Ostatnio slyszalam wypowiedz wielkiego eksperta tenisowego ktory twierdzil, ze Ljuba bedzie przegrywal to glowa caly czas psuzcza na dol i nie wierzy w siebie -

Tu jest mniej wiecej to samo, kazdy na niego ponarzeka a on i tak wymecza i wygra

Marcel napisalam tak ladnie o Thomasie a Ty mi wyjezdzasz z textem, ze Radek bedzie w finale - bys sie wstydzil
Posted by: aktorek

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 13:56

Dzisiaj widze tylko

Nadal - Mello Typ1 1,38
Ivan Ljublicic - Taj typ1 1,6

Nadal zapewne wygra w brazylii bo jest w świetniej formie a Ivan za wczorajsza zabawę rozbije Taja w dwóch krótkich setach. I oczywiscie bym zapomniał Kim Clijsters 2,6 dla mnie ten mecz to darmówka Venus w kijowej formie a Belgijka wraca już na dobre


Wysokich Wygranych


Pozdrawiam.
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 18/02/2005 14:37

Widze to tak:

Henman-Ancic 1 1.61

Nadal-R.Mello 1 1.38

Gar/S.Pri-Aca/Go.K 1 1.61
Posted by: misiu_tdi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 08:36

dzisiejsze pary:


Rotterdam:
Roger Federer - Mario Ancic
Thomas Johansson - Ivan Ljubicic

Memphis:
Roddick - K. Carlsen
Max Mirnyi - Tommy Haas

Costa do Sauipe - finał:
Nadal - Alberto Martin
Posted by: misiu_tdi

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 08:38

po kolei:

Federer + T.Johansson + Roddick + No Bet (Max jest zdeterminowany, a kurs na Haasa marny, h2h 7-0 dla Haasa - imponujące) + Nadal

ja to tak widzę

ale jesli zagram to tylko na Johanssona, reszta kursy marne...
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 09:03

Grajmy wszyscy inaczej to moze ktos ktos bo w przeciwnym razie jesy wtopa, ja gram Ljubicica Reszta chyba od odpuszczenia, a to kurs maly a to nie ma co stawiac. Filany beda ciekawe, postawie przeciwko ROddickowi bo z Gineprim to on nawet breaka nie umial spokojnie zrobic, jakby byl final z Haasem to dam na Niemca. Rotterdam wygra pewnie Roger, Nadal za 1.45 chyba do odpuszczenia, znow 3 sety a Martin grozny, reasumujac:

Vamos Ljuba
Posted by: dyzio20

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 09:26

Nawiazujac do Twojej wypoweidzi chcialbym przyklasnac odnosnie nadala. Dzis w nocy podczas pierwszego seta Nadal wzywal trainera a masaz trwal dosc dlugo. Martin to nie ulomek wiec nie polecam tego spotkania
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 09:33

Nadal - Martin , ja sądze ze w tym sezonie martin ma i bedzie miec życiową formę , formę jaką ma w tym turnieju jest naprawde imponująca , w ostatnim meczu Luczakowi nie pozostawił ządnych złudzien , a co do Nadala to 1.45 w życiu bym nie dał a być może umieszcze Martina po kursie 2.30 w rozpisie swoim , bo jakby nie patrzeć nawiązując do wypowiedzi wyżej Nadal jest lekko kontuzjowany , Martin rozpędzony niesamowicie i dziś moze sprawić niespodzianke , ja gram jak coś ALBERTO!
Posted by: NiUNiU

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 09:36

popieram przedmowce MArtin to moj ulubiony zawodnik .. gralem juz go od pokoniania Zaby @2.20 wart ryzyka ....
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 09:39

Tutaj , sądze bez zadnych sentymentów ale ja tylko czekam aż na Parbecie ktoś sypnie na Martina 1000 euro i spadam do buka postawić , naprawde Martin o ile sie nie myle nie stracił seta w tym turnieju nawet , w przeciwienstwie do Nadala który już wczoraj męczył sie z tym Mello , a tenis jest dyscypliną gdzie bez niespodzianek ciężko ja coraz bardziej skłaniam mimo wszystko sie ku hiszpanowi.
Posted by: zyziek_

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 09:51

Uważam że można jeszcze zaryzykować Haasa, dziś w nocy spokojnie ograł Mallise przeciez nie słabego zawodnika , kurs 1.37 do gry na pewno , Mirnyiowi cieżko przychodzi przełamywanie zawodników w tym turnieju świadczy o tym mecz wczorajszy z Dupuis , sam miałem 1 ale sie denerwowałem 7-6 7-6 na pewno dziś pozostawi swój ślad , Tommy nie stracił jeszcze seta w tym turnieju i pewnie dziś też nie straci , gram haasa!
Posted by: Scobas

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 10:01

Ogladalem wczoraj mecz Ljubcicia i mowiac szczerze jego gra nie zrobila na mnie wiekszego wrazenia. Jak dla mnie ten mecz przegral Schri tylko i wylacznie kondycyjnie niz Ljuba go wygral. Tak wiec ja dzisiaj gram Johanssona, a zobaczymy co dzien pokaze.
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 10:16

Scobas a kiedy gra Ljubicica robi wrazenie? Zawsze robi swoje, czasem wymeczy, czasem gra tak aby rywal robil bledy, glowa spuszczona, zdolowany ale wygrywa. to jest mylne wrazenie, ze on gra slabo.

Dla mnie Nadal - Martin no bet, na Alberto niebede ryzykowala. Za to Haasa dam na pewno w finale z Roddickiem jesli awansuja. Z Gineprim zagral na tyle slabo, ze jesli w finale znajdzie sie Haas to zagram przeciwko bowiem kurs na Andiego bedzie malutki a forma przecietna. Juz Enqvist byl blisko wygranej.

I jeszcze krotko o meczu Johanssona z Ljubicicem zeby nie bylo, ze stawiam mecz na slepo bez zadnej analizy.

T. Johansson - Ljubicic 2, 1.95

Szanse jak dla mnie 51/49 dla Chorwata a kurs nawet nie jest na remis tylko placa wiecej na Ljubicica wiec nie moge nie zagrac. Tutaj nie ma co pisac i podawac argumenty na jednego bowiem mecz bedzie raczej bardzo wyrownany a atuty ma jeden i drugi. Thomas wygral ze Stepankiem dosc spokojnie ale w 2 secie dal sie przelamac raz. Z tego co sie dowiedzialam to Thomas gral swietnie z glebi kortu gdy Radek chodzil pod siatke. Dzis czegos takiego nie bedzie. Oni sa do siebie nawet podobni, dobre serwisy, dobra gra z glebi kortu, dobry backheand, no i znaja sie juz bardzo dobrze. Na H2H nie ma sie do patrzec bowiem nie grali ze soba ani w roku 2003 ani w roku 2004 wiec te 3-0 dla Szweda tak naprawde niewiele nam mowia. Ja tam wole jak inni postawia na Szweda to bedzie wieksza szansa, ze wejdzie bo jak kazdy daje tak sobie to zawsze jest wtopa, w tym tygodniu takich przykladow jest wiele: Beck, Rochus i inni. Takze grajcie Johanssona a ja odbiore kase na Ljubicica
Posted by: Kalosz

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 10:21

Quote:

Tutaj , sądze bez zadnych sentymentów ale ja tylko czekam aż na Parbecie ktoś sypnie na Martina 1000 euro i spadam do buka postawić , naprawde Martin o ile sie nie myle nie stracił seta w tym turnieju nawet , w przeciwienstwie do Nadala który już wczoraj męczył sie z tym Mello , a tenis jest dyscypliną gdzie bez niespodzianek ciężko ja coraz bardziej skłaniam mimo wszystko sie ku hiszpanowi.




a Nadal to wg ciebie kim jest ?Japonczykiem pewnie hehehe
Posted by: grabtom

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 11:07

A ja dzisiaj zagram tak:

Tommy Haas (-3,5) - Max Mirnyi 1 @ 1,80
Haas w formie, wczoraj ładnie rozprawił się z niezłym przecież ostatnio X-Manem i wciąż bez straty seta w turnieju. Białorusin natomiast chyba powoli idzie w dół, najpierw w męki w pierwszej rundzie ze słabym Bakerem, a teraz dwa tiebreaki z Dupuis'em. nie on tegto nie może wygrać. Dla podbicią kursu zagrałem z handi. Myślę, że 6-4 6-4 to całkiem realny wynik.

Thomas Johansson - Ivan Ljubicic 2 @ 2,05
Na Ljubicica większość grała od początku turnieju, ja zresztą podobnie. Ja pisała Ewelina chłop mimo, że zmęczony i smutny, gra swoje ToJo też nie jest słaby, w tym turnieju dwa ładne zwycięstwa nad JoJo i Stepankiem. Ogólnie szanse dość wyrównane, ale w moim odczuciu z lekkim wskazaniem na Chorwata. A po takim kursie warto zagrać bo Ljuba w gazie.

Rafael Nadal - Alberto Martin 2 @ 2,75
Na koniec hiszpański finał w Brazylii. Ktoś coś pisał o tym, że Rafa był długo masowany w meczu z Mello. Co prawda nigdzie nie znalazłem o tym notki, ale sam Nadal twierdzi że jest mocno zmęczony. Kurs 1,40 nie warty grania w tym przypadku. Martin napewno też nie emanuje świeżością, ale gra nieźle. W BA półfinał, teraz finał i spora szansa na zwycięstwo. Bukmacherzy go nie docenili, ja docenię, bo 2,75 przy szansach fifty - fufty to prezent.

Także jak widać dzisiaj jadę po wyższych niż zwykle kursach, będą raczej same single. Powodzenia.
Posted by: djek81

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 11:11

wlasnie cos kurs skoczyl na liube z 1,8 na 1,9 natomiast na johansona spadł mi na 1,6 ??hmmm a jusz mialem ljube obstawic ---> co o tym sadzicie??
Posted by: Lokus

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 11:18

Ja tylko podam jedna ciekawostke... mianowicie Ljubicic w poprzednim turnieju odpadl z JoJo, a jeszcze wczesniej ze Stepankiem. Obu tych panow w tym turnieju przeszedl w 2 setach pan Tomek:P Osobiscie gram na Johanssona ale zdaje sobie sprawe ze to nic pewnego.
Z pozostalych meczy nic nie wybralem... przymierzalem sie to do Martina, to do Nadala ale kursy u mojego buka nie reprezentuja zadnego value beta takze odpuszczam na razie. Za Martinem przemawia tez fakt (oprocz tego co juz napisaliscie), ze Hiszpanie "lubia" sobie pomagac i czesto podciagaja slabszych w drabince. Najlatwiej to zauwazyc sledzac pojedynki Moyi sprzed paru sezonow z Nadalem i Verdasco.

pozdro
Posted by: hot-oil

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 11:20

może ktoś powiedzieć dlaczego ten szmaciarski prof nie ma aktualizowanej oferty dziś???
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 11:27

w expekcie jak ktos chce to kurs na Ivana jest 2.40
a wiecie czemu Ivan wczoraj wygrał
At 4:3, Srichaphan had break point and started to dance. That's what motivated me. It was just what I needed. I fired an ace, so I started dancing too. The crowd went crazy.
taki mały szczegół ja tam juz tego nie tykam - Ivan zrobił swoje juz w tym turneju
Haasa tez nie gram bo znajac zycie po 3 meczach gdzie gral swietnie i ani razu nie dal sie przelamac teraz z Mirnym bedą jakies szopki jak tydzien temu
jedynie dzis stawiam na Martina - swietna fora a Nadal napewno bedzie bardziej zmeczony - 3.10 warto zagrac .
Posted by: djek81

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 11:48

a ja tam daje na Ivana , moim zdaniem to ToJo zrobil jusz swoje w tym turnieju . Ostatnie dwa tyurnieje to dobra postawa Ljuby ale bez zwyciestwa wiec czas sie przełamac:)!!! hehe LJubo GO GO GO..:)
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 12:01

Oj Marcel Marcel zawsze cos wynajdziesz i dodasz swoja teorie

Same wałki jak nie wchodzi, cos czuje, ze jak Martin dzis rpzegra to tez bedzie wałek bo dwoch Hiszpanow bla bla bla

Ivan Grozny
Posted by: gryzonko

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 18:50

info z sieci

"Roddick twisted his ankle against Ginepri last night, and so a small bet on Carlsen is advised. Take this bet at a bookmaker who does not void matches where a player retires,(like http://www.stanjames.com) so if Roddick retires the bet will still be a winner (providing one set has been completed) "

Ile w tym prawdy nie wiem, w kazdym razie na pewno nie warto ruszac Roddicka.

pozdr.
Posted by: Marcel

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 19/02/2005 19:12

prawdy 100% bo Andy oddał mecz walkowerem
The men's finals at the Regions Morgan Keegan Championships are set after No. 8 seed Max Mirnyi upset No. 2 seed Tommy Haas 7-5, 6-3 and No. 1 seed Andy Roddick was forced to default his semifinal match against Kenneth Carlsen due to an ankle injury.
Posted by: TEO

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 20/02/2005 06:53

Wczoraj postawiłem rano w kuponie za pięć dych
Nadala z Martinem. Zostałmi tylko ten jeden mecz.
Wszedłem na forum i patrzę a wszyscy grają Martina.
Trochę zgłupiałem. Naszczęście Nadal pokazał,że jest
graczem z wyższej półki niżswój przeciwnik i oddaał
mi z nawiązką kasę utopioną na Włochach dziń wcześniej.
Posted by: Aksamitny Sen

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 20/02/2005 09:16

Większość grała Martina bo kurs 4.0... po kiego wsadzać 1.11?
Posted by: jamal_b

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 20/02/2005 09:26

Mirnyi M. - Carlsen K. 1

Dobry serwis i agresywna gra doprowadzila Maxa do samego finalu. Na Mirnyiego jako gracza singlowego zwrocilem tak naprawde uwage podczas turnieju w Paryzu. Odrazu rzucila sie w oczy poprawna gra pod siatka ulatwiona przez troszke duzy zasieg jego ramion. Serwis tez niczego sobie. Jednak to co ludzie najbardziej w jego grze to tie-breaki, w ktorych potrafi grac jak trzeba. Widac, ze Bulgar powaznie mysli o karierze tenisisty singlowego i dlatego jego gra jest poki co zmotywowana uczciwym, ze tak powiem podejsciem do gry. Carlsen jakos w Memphis niczym szczegolnym sie nie wyroznia, do tego dosc duzo podwojnych, a sam final zdobyty dzieki oddaniu meczu przez Roddicka.

Monfils G. - Rochus Ch. 1

Monfils to w tej chwili moj ulubiony tenisista. Francuski nigga porusza sie po korcie niczym koszykarz rodem z parkietu nba. Mialem przyjemnosc ogladac go w tv i bylem zdumiony jego predkoscia i elastyczna praca nog (czasami mialo sie wrazenie jakby koles nie mial kostek ). Dzis staje przed szansa wygrania swojego pierwszego powazniejszego turnieju i to u siebie w kraju, challengera bo challengera ale z dosc konkretna drabinka. Rochus nienajgorzej, w koncu jest w finale, ale gra Francuza wydaje mi sie bardziej agresywna i zdecydowana.

POWODZENIA
Posted by: gryzonko

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 20/02/2005 09:39

Quote:

Większość grała Martina bo kurs 4.0... po kiego wsadzać 1.11?




Aksamitny nie przesadzajmy

Kurs na Nadala kształtował sie w granicach 1.3-1.4, siłą rzeczy kurs na Martina nie mógł być wyższy niz 3.0 ....
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 20/02/2005 09:49

W STSie mozna obstawiac Kubota za 1.8, wczoraj ktos chcial to informuje, chyba Lamberciak. Ja bym zlamanego grosza na niego nie dala ale kto jak chce

Mirny i Fedex wydaja sie pewni, kursy male wiec albo jakis kupon z babami albo z pilka. Ja dodalam na Venus z Mauresmo za 1.7
Posted by: Lamberciak

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 20/02/2005 10:18

Evlyn, to wczoraj chciałem grać na Luke'a, w meczu z Giovannim Lapenntim. Dziś w pojedynku z Niemeyerem nie widze dla Kubota zbyt wielkich szans, zaś kurs na Kanadyjczyka zdaje się być okazją.
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 20/02/2005 10:32

Finał w Memphis

Mirnyj - Carlsen 1

W tym finale zdecydowanym faworytem jest Max. Wczoraj pokazał w półfinale, że jest mocny psychicznie i poraz pierwszy w karierze pokonał Haasa, dotychczas przegrał z nim 8 spotkań. Białorusin znakomicie radzi sobie w turniejach za oceanem. Wcześniej odpadł w ćwierćfinale, teraz zawędrował do finału. Jego przeciwnik to 32-letni Duńczyk Carlsen, którego udział w tej fazie turnieju to wielka niespodzianka. Z pewnością nie byłoby go tutaj gdyby nie kontuzja Roddicka i walkower w półfinale. Mimo iż zaszedł tak daleko to nikogo dobrego w zasadzie tu niepokonał, bo tacy zawodnicy jak Arthurs czy Gambill byli w jego zasięgu. Owszem jest "w gazie", ale Maxa jego gra nie wystarczy. Dla mnie pewna jedynka.


Finał w Rotterdamie

Federer - Ljubicic 1 1,05 - 2 6,00

Dla mnie kurs wystawiony na Szwajcara to totalny śmiech. Po takim kursie nie ma sensu grać. Obserwując grę Szwajcara można zauważyć, że gra on jakby na pół gwizdka. Wygrywa własne podania, potem nagle przyśpiesza łamie przeciwnika i set dla niego. W zasadzie w żadnym z tych meczy nie był zagrożony. Co innego Ivan, który rozegrał potężną dawkę meczy w tym roku i w każdym kolejnym wydaje się, że musi paść ze zmęczenia, a on dalej pokonuje kolejnych graczy. Co ciekawe w tym roku obaj zawodnicy się już spotkali i to w finale, gdzie gładko do 1 i 3 wygrał Roger. Tu tez pewnie tak będzie, ale postawie na Chorwata ze względu na kurs. Bezpośredni bilans spotkań to 4-3 dla Szwajcara.
Posted by: Piostar

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 20/02/2005 10:39

Poprawka na expekcie wystawili kurs 8,50 na Chorwata przy 1,05 na Rogera. Nic tylko grać Chorwata.
Posted by: Lamberciak

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 20/02/2005 10:45

Czy był ktoś może w przeciągu ostatnich dwóch dni w profie?
Bo w necie oferta tego buka nie zmieniła się bodajże od piątku. Jeśli ktoś posiada aktualną, to niech tutaj, prosze , ją umieści.
Posted by: grabtom

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 20/02/2005 11:05

Witam!
U Nordic na Fedka wystawili 1,10. Ale można też zagrać handi -4,5 po 1,80. I to właśnie zagram.
Myślę że tutaj może być powtórka z Doha, Ljubi nie miał wtedy najmniejszych szans. Trochę mi go szkoda, ale teraz też specjalnie nie widać aby mógł zagrozić Szwajcarowi.
Także u mnie:
Roger Federer (-4,5) - Ivan Ljubicic 1 @ 1,81

Mirnyi'ego nie ruszam.
Czas przeglądać drabinkina jutro. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Posted by: Fanatykk

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 20/02/2005 12:30

Quote:

Mirnyi M. - Carlsen K. 1

Dobry serwis i agresywna gra doprowadzila Maxa do samego finalu. Na Mirnyiego jako gracza singlowego zwrocilem tak naprawde uwage podczas turnieju w Paryzu. Odrazu rzucila sie w oczy poprawna gra pod siatka ulatwiona przez troszke duzy zasieg jego ramion. Serwis tez niczego sobie. Jednak to co ludzie najbardziej w jego grze to tie-breaki, w ktorych potrafi grac jak trzeba. Widac, ze Bulgar powaznie mysli o karierze tenisisty singlowego i dlatego jego gra jest poki co zmotywowana uczciwym, ze tak powiem podejsciem do gry. Carlsen jakos w Memphis niczym szczegolnym sie nie wyroznia, do tego dosc duzo podwojnych, a sam final zdobyty dzieki oddaniu meczu przez Roddicka.




Jaki Bułgar? Przecież Mirnyj to Białorusin. A więc małe sprostowanie. A'propos Mirnyj rzeczywiście wyrasta na porządnego tenisistę. Z gracza typowo deblowego zmienił się w przeciągu zednego sezonu (zeszłego) w singlowego wymiatacza. Oby nie przeszedł na ciemną stronę mocy (sprzedawanie meczów - cecha bliska wielu wschodnioeuropejskim tenisistą), a będą z niego ludzie. Powinien wygrać finał w cuglach. Typ - bezdyskusyjne 1.
Posted by: jamal_b

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 20/02/2005 12:40






Jaki Bułgar? Przecież Mirnyj to Białorusin. A więc małe sprostowanie. A'propos Mirnyj rzeczywiście wyrasta na porządnego tenisistę. Z gracza typowo deblowego zmienił się w przeciągu zednego sezonu (zeszłego) w singlowego wymiatacza. Oby nie przeszedł na ciemną stronę mocy (sprzedawanie meczów - cecha bliska wielu wschodnioeuropejskim tenisistą), a będą z niego ludzie. Powinien wygrać finał w cuglach. Typ - bezdyskusyjne 1.




No sorki za tego Bulgara, tak jakos na kacu mi sie skrot blr walnal... Tak czy siak Mirnyi naprawde dobrze spisuje sie w grze indywidualnej i mysle, ze w przeciwienstwie do licznej dosc grupy tenisistow podchodzi poki co do meczy powaznie i nie odpuszcza pojedynkow, ktore moze naprawde wygrac. Jak dla mnie to jedzie dzis Carlsena do 0.
Posted by: HERBI

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 20/02/2005 13:00

Quote:

Czy był ktoś może w przeciągu ostatnich dwóch dni w profie?
Bo w necie oferta tego buka nie zmieniła się bodajże od piątku. Jeśli ktoś posiada aktualną, to niech tutaj, prosze , ją umieści.




Macie tutaj oferte, nie profa ale Fortuny a ona jest identyczna nawet sybciej kursy są aktualizowane tylko nie po polsku ale to chyba nie sprawi problemu <<<<oferta >>>>>>
Posted by: Maciek

Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 - 20/02/2005 16:21

w baw 3,6 na carslena chyba troche za duzo jak na final nie ?