Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland

Posted by: Andrev

Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 02/01/2004 20:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]Dobra będe zakłada co tydzień nowe tematy z info o turniejach[/qb][/QUOTE]Romek no co jest :rolleyes: dlatego
ja założyłem temat,ale czekam na infa o turniejach (które zaczynają się w poniedziałek)

Dziś startuje Hopman Cup nie chce mi się głowić kto wygra single w pierwszym meczu Kanada-Węgry
tzn.Dancevic-Savolt iDrake-Mandula dlatego postawiłem na Kanade i to tyle na razie : )))))
Posted by: Andrev

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 03/01/2004 18:34

:rolleyes: uke: sts za mecz widmo
Posted by: Andrev

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 04/01/2004 18:04

zagrywam z Adelaidy :
Dent-Horna 1 1.36
K.Beck-Vahaly 1 1.7
J.Nieminen-Moodie 2 2.45
Asagoe-Brandi 1 1.5
Posted by: galeon

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 04/01/2004 22:42

Nie jestem znawca tenisa, ale potypować moge

Philippoussis - Koubek 2.60
Zwyciężył w tamtym roku więc może i w tym....
Dupuis - Popp 1.75
Popp nie gra za dużo na Hardzie, co innego francuz który wiekszość meczy gra na tej nawierzchni
Ferrer David - Verdasco
Ferrer nie umie grac na hardzie, w sumie na tej nawierzchni rozegral 10 gier..., w tym 7 przegrał
Posted by: Ragy

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 04/01/2004 23:31

Nowy sezon. Miejmy nadzieje pomyślny!!

Dent - Horna L 1.2
Taylor nie powienien mieć problemów z pokonaniem Horny, który w ostatnim sezonie nic ciekawego nie pokazał i nie pokaże

Stepanek R - Björkman J 1.85
Jeżeli kontuzja Stepanka sie już nie odezwie to powienien mieć dobry sezon i dobrze go zacząć.

Söderling R - Gambill Jan-Michael 1.95
Melzer Jurgen - Spadea V 2.53
Posted by: gerg_

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 02:31

ragy juz dawno mnie tak nikt nie rozsmieszyl.....
widziales wogole jakis mecz Horny?????/
Posted by: piotras

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 02:34

Postawilem:
Pn 05/01/04 02:30 Dent - Horna L
ATP Tour 1 1.20
Pn 05/01/04 02:30 Vahaly - Beck Karol
ATP Tour 2 1.63
1.96
Za koncowke na moim rachunku czyli 74zł, a do wyciagniecia mam 145,04zł, mam nadzieje ze po dobry wynikach w skokach tenis tez mi da na iwo:
Posted by: gacektyper

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 03:03

Oryginalnie wyslal Ragy:
[QUOTE] Taylor nie powienien mieć problemów z pokonaniem Horny, który w ostatnim sezonie nic ciekawego nie pokazał i nie pokaże [/QUOTE]A kolego np. pokonanie Federera 3:0 na French Open to nic wielkiego?,drobnostka? Poczekaj do clayu jeszcze cie zaskoczy i pojdziesz postawic na niego jak zobaczysz kurs kolo 1.30
Posted by: gacektyper

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 03:10

Moj typek na dzis byl Arthurs - Karlovic (bedzie w meczu tiebreak) 1.80 Betandwin .Taki byl kurs gdy ten typ wyszukalem(okolo 13:45).Teraz wyglada to tak:

Will there be a tie-break in the match ?

Yes 1.36 No 2.30

Dodatkowo wprowadzili oferte w ktorym z setow bedzie tiebreak.1.55 ze bedzie w 1 secie, 1.56 ze w 2 secie,a co lepsze ze w 3 secie 1.60.Pytanie a czy napewno bedzie 3 set jak sie gra do 2 wygranych? Lepiej zagrac w pore i ewentualnie przegrac 1.80 niz te 1.36 co daja teraz a tiebreak bardzo realny.pozdrawiam iwo:
Posted by: viva

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 03:20

[QUOTE] A kolego np. pokonanie Federera 3:0 na French Open to nic wielkiego?,drobnostka? Poczekaj do clayu jeszcze cie zaskoczy i pojdziesz postawic na niego jak zobaczysz kurs kolo 1.30 [/QUOTE]ty nie mow teraz o clayu jak graja na hardzie!
Posted by: gacektyper

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 03:24

a ty czytaj uwazniej czy ja zaprzeczam typowi? moja wypowiedz jest do pogrubionej wypowiedzi.pozdrawiam
Posted by: viva

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 03:30

......................................... :rolleyes:
Posted by: piotras

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 03:32

jakies zagraniczne stronki z typkami na tenis posiadacie, bo sie sezon zaczyna
Posted by: viva

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 03:34

dobra mam pytanie czy mozna jakos zablokowac reklamy ktore sie wlaczaja na tenniscorner bo juz mnie to w****ia!

pozdro
Posted by: Goget

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 03:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał piotras:
[qb]jakies zagraniczne stronki z typkami na tenis posiadacie, bo sie sezon zaczyna [/qb][/QUOTE]Czasami zaglądam na forum infobetting. Ciekawe jak tam z formą Luigiego . Na jutro może El Aynoui z powracającym po dłuższej przerwie Escude. Zresztą zobacze jak Romek typuje .
Posted by: Adas

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 03:54

Typy na noc:
Maleeva - Chladkova 1.55
Kapros - Pisnik 2.1
Sun - Martinez 2.8
Posted by: Ragy

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 04:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gerg_:
[qb]ragy juz dawno mnie tak nikt nie rozsmieszyl.....
widziales wogole jakis mecz Horny?????/[/qb][/QUOTE]a tu musze cie zaskoczyć że widziałem, ale miałem okazję oglądać go jedynie w Sopocie. Częsciej niestety nie miałem okazji bo challengery rzadko kiedy mam okazję oglądać.

Przyjrzałem się bliżej wynikom Luisa no i w zeszłym sezonie najczęsciej spotykanym osiągnięciem w turniejach była pierwsza runda. Owszem niezaprzeczam jedno zwycięstwo po pokonaniu tak znacznych zawodników jak Oscar Serrano czy Dellatore. Hmm jeżeli to uważasz za wielkie osiągnięcie tenisowe to myśle ze jestes w błędzie. Tym sposobem i mnie doprowadziłeś do siarczystego śmiechu!!
Posted by: wilk76

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 06:44

Stawiam na SCHUTTLERA i ZWONAREVE
Bez komentarzy ,POWODZENIA !
Posted by: B_Sosnowiec

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 11:35

Ragy...nie chce sie wdawac w polemike...ale akurat w Sopocie (tez bylem na turnieju) Luiz Horna gral wysmienicie ogrywajac m.in. JC Ferrero i D Hrbaty'ego, zostal pokonany przez pozniejszego triumfatora G Corie. Wiec Horna nie jest az tak slabym zawodnikiem. Z drugiej strony faktem jest ze jego gra opiera sie na przebijaniu i nadaje sie praktycznie na nawierzchnie ziemna, a jak wiemy mecz z Dentem rozgrywany jest na hardzie...a raczej rozgrywany byl iwo:
Horna Dent 2-6 3-6 sam to gralem
Posted by: piotras

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 12:02

Dzien sie zaczyna od usmiechu na twarzy
Fin. (5) T. Dent 6 6
L. Horna 2 3

Fin. B. Vahaly 2 2
K. Beck 6 6

Fin. M. Ancic 3 7 6
(7) A.Martin 6 6 7

Fin. W. Moodie 6 6 5
(6) J. Nieminen 4 7 7

Oto wyniki z nocy, chodzil mi po glowie ten Nieminen, ale tylko dalem ostatecznie Dent i Beck i wygralem....
Posted by: piotras

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 12:17

co powiecie o postawieniu grubej kasy na dzisiejsze pewniaki:
Roddick - Davydenko N ATP Tour
1.15 5.20
Henman - Sanchez D ATP Tour
1.10 6.25

w zasadzie poczatek sezonu jest, nie wiadomo jak u nich z forma,ale to scisla elita!
Kupon by wygladal tak: AKO 1.27x500=635zł czyli 135zł w kieszeni, co wy na to?
Posted by: petev

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 12:34

roddick to nie jest gosc na ktorego chcialbym postawic duza kase, a zwlaszcza w meczu z wymagajacym rywlaem jakim jest davydenko ktory pokazal ze potrafi grac na hardzie (zwyciestwo w zeszlym roku w adelajdzie, plus pamietny mecz z mirnyiem na usopen)... jak zwykle napisze ze nie twierdze ze rod nie wygra jednak kurs jest moim zdaniem smieszny, a poza tym to pierwszy turniej roku...
henman powinien rozjechac sancheza
Posted by: piotras

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 12:58

dzieki Petev! O Henmanie to mniej wiecej to samo przeczytalem na jakims wloskim forum co mi swiezo w rece wpadlo
Wiec obstawiam:
Levy - Portas 1 1.65
Henman - Sanchez 1 1.10
Van Lottum - Blanco 1 1.48
AKO 2.69 x 100zł
Posted by: lleyton

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 13:53

Niestety na żadnej ze stronek scoreboardu nie widać
Posted by: simka_airMen

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 14:06

Schuettler Rainer - Youzhny 1 kurs 1.45
Posted by: gerg_

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 14:10

ragy mam juz tylko jedno pytanie....ogladac czy patrzec? i zobacz co napisales w poprzednim poscie na temat horny (ja nie mowilem ze to super zawodnik)
Posted by: lleyton

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 14:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ragy:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał gerg_:
[qb]ragy juz dawno mnie tak nikt nie rozsmieszyl.....
widziales wogole jakis mecz Horny?????/[/qb][/QUOTE]a tu musze cie zaskoczyć że widziałem, ale miałem okazję oglądać go jedynie w Sopocie. Częsciej niestety nie miałem okazji bo challengery rzadko kiedy mam okazję oglądać.

Przyjrzałem się bliżej wynikom Luisa no i w zeszłym sezonie najczęsciej spotykanym osiągnięciem w turniejach była pierwsza runda. Owszem niezaprzeczam jedno zwycięstwo po pokonaniu tak znacznych zawodników jak Oscar Serrano czy Dellatore. Hmm jeżeli to uważasz za wielkie osiągnięcie tenisowe to myśle ze jestes w błędzie. Tym sposobem i mnie doprowadziłeś do siarczystego śmiechu!![/qb][/QUOTE]Dołóż jeszcze do Oscara Serano i Delatore np. Federera w Roland Garros
Posted by: haarer

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 14:23

Enqvist - Arazi 1 :4gw: DOHA
Posted by: Siemers

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 15:37

G.Canas-R.Sluiter
Argentynczyk po dluzszej nieobecnosci powraca do swiatowego tenisa. Ubiegly sezon byl dla niego zupelnie stracony - wystapil zaledwie w 5 turniejach (dwuch w stytczniu i trzech we wrzesniu) wygrywajac 5 przegrywajac 4 spotkania. Ci, ktorzy jednak pamietaja Argentynczyka z roku 2002, wiedza, ze byl on bardzo dobrym i mocnym zawodnikiem. Odniosl wtedy kilka znaczacych sukcesow i nalezal do swiatowej czolowki. Jednak wszystko zepsola kontozja. Osobiscie nie wiem dokladnie w jakiej formie jest Guilermo ale zaskoczyl mnie jego wystep w ubieglym tygodniu w New Caledonia. Mimo, ze byl to challenger, to wydaje sie, ze bylo kilku zawodnikow pokroju Sluitera. Ciekawsza jest inna rzecz - sposob w jaki Canas wygral ten turniej. Nie stracil on ani jednego seta, tracac zaledwie 28 gemow w 5 meczach. Jego rywal - Raemon Sluiter jest zawodnikiem raczej challangerowym. W ubieglym sezonie poza turniejami rozgrywanymi na jego wlasnym terenie (Rotterdam, ,Hertogenbosch, Amersfoort) nie odniusl praktycznie zadnego znaczacego sukcesu, zaledwie dwa razy dochodzac do III rundy (w tym 1 challenger) i jeden polfinal w Heilbronn. Jedyna rzecza ktora mnie martwi to to, ze Canas moze byc lekko zmeczony, ale optymistyczny jest fakt, ze Caledonia lezy obok Australii (podruze czesto mecza) i, ze tamtejsze korty sa tego samego typu co w Adelaidzie (hard outdoor). Mam nadzieje, ze powrot Canasa do tenisa jak i nowy sezon beda dla niego bardzo udane.
1,45 Gb

Pozdr iwo:
Posted by: petev

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 15:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał haarer:
[qb]Enqvist - Arazi 1 :4gw: DOHA[/qb][/QUOTE]z tymi 4 gwiazdkami to przesadziles i to bardzo...
Posted by: gacektyper

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 15:52

Van Lottum - Blanco 1.48 Expekt. Ma ktos jakies przeciwskazania?
Posted by: Siemers

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 15:59

Cze all, Gacek wlasnie ten sam typek wpadl mi w oko - a tu krotka analiza:
Van Lottum-Blanco
Ostatni mecz Hiszpana na hardzie (indoor) mial miejsce 7 sierpnia 2002r, spotkanie przegrane z niejakim Rasconem. Blanco jest typowym zawodnikiem od clayu i napewno brak ogrania na nawierzchni typu hard jest jego ogromna slaboscia. Holender takze do fenomenow tenisa nie nalezy ale Hiszpana powinien bez problemow ograc. W ich bezposrednich pojedynkach jest remis 2:2. Jednak jedyne spotkanie na hardzie rozegrane miedzy nimi wygral Holender (reszta na ziemi).
1,42 Gb
Posted by: Siemers

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 16:12

...i jeszcze
Andreev 1,5 :3gw:
Goldstein 1,71 :2gw:
Pistolesi 1,25 :4gw:
kursy z Gb
Posted by: gregorrr

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 16:36

bry

nareszcie bede miau z czym hokej laczyc

na poczatek: levy-portas 1 1.6 /sts/ - chyba, ze w profie jest lepiej bo ich strona mi nie chodzi
moze jeszcze: sargsian-carraz 1 1.7 (ale to tylko moze;)
Posted by: sikor

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 16:54

Witam w Nowym Roku i życzę trafnych typów wszystkim Forumowiczom,
Tour rozpoczął się a w ATP i zaczyna jak co roku mocnym akcentem Qatar – Doha z pulą nagród 1 mln. dolarów. Turniej przyciąga przede wszystkim pieniędzmi, dodatkowymi wyszukanymi, drogocennymi nagrodami dodatkowymi i całym przepychem choć na trybunach widzów tyle co kot napłakał. W ub. roku moimi faworytami do finału byli Federer i Y. El Aynaoui. Szwajcar wiadomo, Marokańczyk również i to nie tylko z powodu tego, że mógł się czuć jak u siebie w domu ale przede wszystkim z powodu ogromnego postępu kultury jego gry, jaki dokonał się prawie po 10 latach zabawy w tourze. Jest to barwna postać ATP , którą darzę ogromną sympatią i szacunkiem. Przez wiele lat „druga pułka” ATP . Jeżeli się mówiło o Marokańczykach to przede wszystkim o niezwykle uzdolnionym „rewolwerowcu” H. Arazim. El Aynaoui dał się zauważyć 4 lata temu. Jego gra charakteryzowała się przede wszystkim niesamowitą rotacją jego uderzenia forehandowego. Wielu z pierwszej 10 ATP nie radziło sobie z tym uderzeniem. Trzeba było operować wyśmienitą techniką aby skutecznie odpowiedzieć na to uderzenie. Wówczas był ugotowany. Jego gra była schematyczna, bez backhandu polegała głównie na obiegaganiu strony backhandowej i szukaniu winersa z uderzenia forehandowego rotowanego. Jednak od ponad dwóch sezonów Yones zmienił się nie do poznania. Niebywałe ! Po tylu latach gry w turze nauczył się grać backhandem, wprowadził wiele nowych uderzeń a jego grę charakteryzował duży polot i inteligencja. Z pewnością świat tenisowy zapamięta Marokańczyka najbardziej z niezwykłego spotkania z ub. roku podczas Australian Open o półfinał z Roddickiem. Na tym spotkaniu zawieszonych było sporo moich pieniążków. Zakładałem, iż Marokańczyk to wygra. Analiza opierała się głównie na tym, iż ówczesna gra Roddicka to głównie podanie, bez podania Amerykanin nie ma szans z El Aynaouim, Nie wierzyłem w to, iż Andy jest w stanie serwować równo przez trzy sety. Liczyłem na co najmniej trzy, cztery „dołki serwisowe” Roddicka podczas całego spotkania. Biorąc pod uwagę ówczesną grę Marokańczyka i jego dobre a przede wszystkim równe podanie wynik spodziewany to 3:0 lub 3:1 dla Marokańczyka. Wiedziałem, iż można się spodziewać równych setów, każdy powinien wygrywać swoje podanie. Różnica polegała na tym, że w przypadku załamania serwisowego Marokańczyka poradzi sobie w wymianie. W przypadku załamania serwisowego Amerykanina przegrywa gema. Grali ponad pięć godzin. Ostatni set wygrał Roddick 23:21 w gemach. Po meczu słaniali się na nogach. Spotkanie, które przeszło do historii tenisa z gatunku tych najwspanialszych. Hm, Roddick nie miał załamania serwisowego nie tylko przez trzy sety ale przez ponad pięć godzin w pięciu setach ! Przed tym spotkaniem jakby ktoś mi powiedział, iż jest to możliwe aby zawodnik serwisował na takim poziomie każdy gem przez pięć setów w tak długim czasie to powiedziałbym, iż jest to nie możliwe. A jednak.
Powracając do głównego wątku w ub. roku Qatar też miał swojego bohatera i to takiego, na którego nikt by przed turniejem nie postawił „złamanego szeląga” i pewnie i on sam również. To Austriak Stefan Koubek. Jego gra szara jak i jego postać. Gra na poziomie najczęściej challengerowym. Widziałem jego spotkania od ćwierćfinału owego turnieju. Sam był zdziwiony swoją grą. Co by nie odbił to wchodzi i to najczęściej winnersy po liniach. To samo było w półfinale. Jego zdziwienie (moje również) było jeszcze większe. Nie sądzę aby wierzył w to, że przejdzie w takim stylu świetnie już grającego El Aynaouiego i to na tym turnieju. W finale już się nawet nie zastanawiałem, wszelkie analizy, statystyki i wiedza idą do kosza. On musi to wygrać szybko i przyjemnie z Gambillem. I tak się też stało. I jak najczęściej bywa, w myśl zasady, trzeba grać w następnym turnieju przeciwko Austriakowi w pierwszej rundzie, bo przegra. I tak się też stało. Od czasu do czasu takie kazusy, jak „gwiazda jednego turnieju” się zdarzają. Mierny zawodnik „ni z gruchy ni z pietruchy” nagle gra tenis dla niego do tej pory nieosiągalny przez okres jednego turnieju, a potem wraca do swojej szarej normy. Tak np. było z Hiszpanem Portasem, który we wspaniałym stylu wygrał Mastersa w Hamburgu na clayu bodajże 3 lata temu.
Doha i Adelajda to turnieje, które są pierwszymi „papierkami lakmusowymi” formy poszczególnych graczy. Istotną przesłanką jest jak rozpoczynali sezon zawodnicy w poszczególnych sezonach. Jakie odbyli przygotowania. Tak np. Henin od dwóch sezonów wyjeżdża w grudniu na 3 tygodnie do USA do specjalistycznego ośrodka budować atletykę ciała i szybkość. Myślę, iż w tym sezonie będzie jeszcze lepsza. Clijsters to co miała osiągnąć ze sparingów z Hewittem to już osiągnęła i powinna zagrać na takim samym, równym wysokim poziomie jak w ub. roku. Jednak nie przewiduję progresji kultury jej gry. Ciekawy będzie powrót sióstr Williams. Serena podpisała ogromny kontrakt reklamowy, który z pewnością obwarowany jest jej wynikami w sezonie WTA. Także możemy się spodziewać, iż przynajmniej Serena musi się skupić na grze. A czy będzie wygrywać ? Mam wątpliwości. Sytuacja w WTA zmieniła się. Obecnie nie da się wygrywać na „pół gwizdka” jak to bywało jeszcze dwa lata temu. To, że Belgijki zdominowały ubiegły sezon to nie tylko brak sióstr Williams ale przede wszystkim podniesienie poziomu gry do poziomu Amerykanek. Sądzę, że miłą niespodzianką (przynajmniej dla mnie) będzie gra Davenport, która wreszcie zdecydowała się na operację stopy. Davenport bez bólu, jak osiągnie swój wysoki poziom, to jest w stanie go utrzymać przez cały sezon. Pokonać ją wówczas będzie niezmiernie trudno. Ciekaw jestem gry Petrowej, która zrobiła ogromny postęp w ub. sezonie. I jeśli kibicować nam to najbliżej nam właśnie do niej. Capriati będzie w czołówce ale obawiam się, że jej wyniki nie będą lepsze od tych z ub. roku. Może wreszcie Mauresmo się przełamie. Poziom jej gry nie jest gorszy od Henin czy Clijsters. Nie wygrywa tak często jak one bo ma dodatkowego przeciwnika – to ona sama, jej psychika.
U panów będzie również ciekawie. Przede wszystkim Roger Federer jest dla mnie największą zagadką. Obawiam się, że jego decyzja rozstania się z Lungrenem jest objawem „uderzenia wody sodowej do głowy” Operuje techniką bajeczną, zagra wszystko z taką łatwością z jaką nikt nie potrafi w ATP. Jest najszybszy. Jeśli gra to co potrafi, jest poza zasięgiem. Szwajcar jednak zapomniał kto go tego wszystkiego nauczył, zapomniał jak jeszcze kilka miesięcy temu w ważnych momentach turnieju i pojedynku oddawał dziecinnie łatwo spotkania. Słuchając często wywiadów ze Szwajcarem odnosiłem zawsze wrażenie, że to taki jeszcze psychiczny dzieciuch Dwa lata temu miałem duże wątpliwości co do sposobu prowadzenia Federera przez Lungrena. Wówczas to, operował już techniką wspaniałą a często zawodził. I być może Szwedzki trener miał rację aby zbyt szybko nie popychać Rogera do najwyższych laurów, bo do tego jeszcze nie dojrzał, I przyszedł dla niego czas. To ubiegły sezon, gdzie wygrał wiele wspaniałych turniejów a przede wszystkim Wimbledon i to co najważniejsze to to w jakim to stylu zrobił. Zresztą, Federer nie potrafi wygrywać inaczej, jeżeli wygrywa to w imponującym stylu. Byłem bardzo zaskoczony taką decyzją młodego Szwajcara, kiedy to w sposób buńczuczny obwieścił światu, iż zrywa z dotychczasowym trenerem i na razie nie myśli o żadnym innym. Tenis to gra mentalna i o tym chyba młody Szwajcar zapomniał a życie szybko może sprowadzić Rogera na ziemię. Oby nie stało się to dla niego katastrofą. Żal takiego talentu.
Posted by: halfacat

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 16:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał petev:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał haarer:
[qb]Enqvist - Arazi 1 :4gw: DOHA[/qb][/QUOTE]z tymi 4 gwiazdkami to przesadziles i to bardzo...[/qb][/QUOTE]Enqvist to juz nie ten zawodnik co kiedys, ostatnio coraz czesciej odpada w 1 rundach.
Rok temu o tej porze przegrywal wszystko na antypodach:
1r adelaide - vs Vliegen 6-3 4-6 3-6
1r sydney - vs Ferreira 2-6 4-6
1r AUS OPEN - vs Gaudio 5-7 5-7 2-6
Moze dlatego zdecydowal sie na Doha...
Kto widzial jak gra Arazi, wie ze nie ma dla niego straconych pilek, dodatkowy atut w postaci sprzyjajacej publicznosci powinien zrobic swoje.
Kurs jest dobry wiec dlaczego nie:
Arazi - Enqvist 1 1.85 / expekt
Posted by: gregorrr

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 18:26

za to koniec sezonu enqvist miau caukiem przyzwoity, ograu zreszta wuasnie araziego.

kolejny po levym i sargsianie typek:

kiefer-ulihrach 2 1.9 /sts/
Posted by: marco_lithuania

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 18:57

witam ,chce zagrac na henmana 500litow(700zl) ,mamy kurs 1.15 ,czy to jest 99% pewniak?
teraz ogladam youzhnego z schuetllerem ,lekcje pokazowa wydaje rosjanin 6-3 1-0 na dany moment jest ,a wiekszosc z Was obstawiala niemca:(
z angielczykiem moze byc identyczna sytuacja?
Posted by: lukboj

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 19:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał marco_lithuania:
[qb]witam ,chce zagrac na henmana 500litow(700zl) ,mamy kurs 1.15 ,czy to jest 99% pewniak?
[/qb][/QUOTE]Zdecydowanie odradzam - w tenisie niskie kursy to samobójstwo!

P.S.
macie jakiś dobry Live z Chennai ?
Posted by: Anonymous

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 19:22

Wszystkich sympatyków tenisa i nie tylko zapraszam do wzięcia udziału w konkursie tenisowym. Został stworzony specjalny temat przeznaczony do spraw związanych z konkursem. Wszelkie uwagi i zgłoszenia prosze wpisywac do powyższego tematu.
Posted by: gregorrr

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 22:12

uadny poniedziauek wiec ja juz poniekad na wtorek:

n.lapentti-labadze 2 2.4 /unibet/

powodzenia
Posted by: Ragy

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 22:31

Hmm dobrze pamietam te zwycięstwo Horny z Federer'em no i dobrze pamiętam ten jęk zawodu i dźwięk drących się po tym meczu wielu kuponów. No OK czas pokaże kto miał rację...

Tymczasem kolejne mecze:
Hanescu - Clement 1.48
Hanescu bardzo rzadko gra na hardzie, zaledwie widocznie nie lubi tej nawierzchni. Clement na topie. Boję się tylko czy do końca wyleczył kontuzję...

Novak, J - Blake, J 1.65
h2h 3:0 w tym we wrzesniu na hardzie. Nic nie słychać o jakichś kontuzjach więc 1

Tursonov D - Robredo
i mały strzał mam nadzieje celny. Rosjanin imponujące wyniki na hardzie w zeszłym sezonie. Fakt że rywale nie najsilniejsi, no ale czas sie pokazać 3 runda US open. Więc Torsunov po kursie 2.65
Posted by: haarer

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 22:52

Gregorr-dlaczego stawiasz na Labadze?
Posted by: petev

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 22:58

tez mi pasuje ten labadze - koncowka seoznu b.dobra, a lapentti na hardzie jakos specjalnie nie zachwyca i kurs na gruzina przesadzony, czyli 'value bet'
a tak w ogole to jak na pierwsza runde to piekne wyniki - moze caly rok bedzie taki ??
pozdrawiam
Posted by: gregorrr

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 23:01

cze petev i dzieki za wyreczenie pzdr
Posted by: petev

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 23:12

rowniez witam iwo: i cala przyjemnosc po mojej stronie...
PS gregorrr czyzbys w koncu zostal skuszony przez internetowych??
pozdrawiam
Posted by: DRAGO

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 05/01/2004 23:54

Witam ...
Macie moze linka pod turniej w
AAPT ADELAIDE Championship ?

z góry thx iwo:
Posted by: Siemers

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 00:03

Tutaj jest podane, ze ich stroną internetową jest oficjalna stronka ATP.
Posted by: DRAGO

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 00:21

Siemers sprawdzałem tam i zdziwiłem sie
jak to zobaczyłem...tzn ze nie mają stronki turniejowej ??? troche nie chce mi sie w to wierzyć, nawet challengery mają swoje stronki...
Posted by: Siemers

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 00:27

Teraz juz sie utwierdzilem, ze nie maja poniewaz tutaj podaja zawsze linki do aktualnych turniejow. Jest do wszystkich oprocz Adelaidy.

Pozdr iwo:
Posted by: Arys-Rybnik

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 00:46

Kto mi może powiedzic jaki był wynik singla :Henman - Sanchez D
w Expekcie pisze,ze miał sie zaczac o 16.00 to moim zdaniem juz powienien byc koniec nie?
PS.dlatego sie pytam bo nie jestem znawca tenisa
Posted by: Siemers

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 00:49

Henman 6:4, 6:0
Posted by: piotras

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 01:01

Na podsumowanie dnia 8 typow, 6 zwyciestw, 2 porazki,najbardziej boli porazka Schuttlera, bo na ten kupon postawilem "za duzo" kasy...

Na jutro jakies pewniaki?
Mysle nad zagraniem kupona:
Montanes - Srichaphan 2 1.17
Hantschk - Grosjean 2 1.15
AKO 1.35

Srichaphan chyba gra u "siebie" tzn. w swoim kraju nie powinno byc niespodzianki, lecz nie mam wiedzy nt. gry tych zawodnikow na poszczegolnych nawierzniach i nie wiem czy warto na taki kuponik wylozyc wieksze pieniadze? Czekam na opinie ekspertow!
Posted by: petev

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 01:13

indie i tajlandia to dwa rozne kraje tak dla Tojej wiadomosci... a tak poza tym to jak nie masz pojecia o tenisie to nie graj lepiej za wieksza kase... ogolnie powinno siasc na 99% ale takimi kursami nie ma co sobie glowy zawracac
Posted by: majestic

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 01:20

na dzis polecam -

w profesjonale

rusedski-wawrinka 1 po 1,52
burgsmuler -llorda 2 po 1,81
dubelek za 300 jednostek

i solowka sanqinetti-elsner 2 po 2,52

trzeba zaczac sezon tenisowy iwo:
Posted by: dj bunny

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 01:50

mozecie polecic jakies mecze z tych dostepnych w unibecie na dzis noc? dla ulatwienia kopiuje oferte:

Lapentti, N - Labadze, 1.50 - 2.40

Hanescu, V - Clément, 2.35 - 1.55

Ginepri, R - Saulnier, 1.42 - 2.70

Ascione, T - Nadal, 3.00 - 1.35

Mathieu, P-H - Carlsen, 1.67 - 2.10

Montanes, A - Srichaphan, 5.50 - 1.12

Tursunov, D - Robredo, 2.85 - 1.38

Escude, N - El Aynaoui, 2.35 - 1.55

Hantschk, M - Grosjean, 4.50 - 1.17

Philippoussis, M - Koubek, 1.35 - 3.00

Roddick, A - Dawidienko 1.12 - 5.50

Volandri, F - Calleri 3.25 - 1.30

Ferreira, W - Reid, 1.35 - 3.00

Dent, T - Beck, 1.30 - 3.25

P.S czy mi sie wydaje czy niektore mecze mialy sie odbyc o OO.25 a sa przelozone na rano? prosze o pomoc expertow! pozdrawiam iwo:
Posted by: Arys-Rybnik

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 01:56

dzieki siemers
Posted by: viva

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 02:10

Sluiter-Canas

W zeszlym tygodniu Canas rozegral pierwszy turniej w tym sezonie i wygral go bez straty seta.Pokonal miedzy innymi:Burgsmillera,Wesselsa a w finale Reida!Z holendrem wygra spokojnie.

Typ: 2
Kurs: 1.42 profesjonal
Turniej: Adelaide

-------------------------------------------------

Sargsian/Zimonjic-Schuettler/Youzhny

Mysle ze Sarg/Zim. nie powinni miec wiekszych problemow z pokonaniem przeciwnika!Zimonjic to typowy deblista!Natomiast Schutt./Youz. owszem grali razem juz w kilku turniejach ale slabo cos im idzie w deblu!

Typ: 1
Kurs: 1.67 profesjonal
Turniej: Doha

-------------------------------------------------

Levy/Vanhoudt-Ascione/Lisnard

Tutaj widze pewne zwyciestwo pary izraelsko/belgijskiej!Levy to bardzo dobry deblista a na dodatek wystepuje jeszcze w singlu(gladko wygral w pierwszej rundzie)!Belg gra tylko w debla!Natomiast pary francuskiej nie pamietam,wydaje mi si ze nie maja zadnych szans!

Typ: 1
Kurs: 1.40 profesjonal
Turniej: Chennai
Posted by: Adas

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 02:51

Maleeva , Kapros , Sun

Perry - Ruano-Pascual 3
Tu - Morigami 2.05
Llodra - Burgsmuller 1.65
Posted by: Anonymous

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 04:28

Canas - Sluiter typ 1 1.45 unibet

Canas rozpoczał sezon w znakomitym stylu, wygral turniej otwarcia sezonu 2004, pokonując między innymi Burgsmulera, Wesselsa a w finale Reida. Nie tracąc nawet przy tym seta. Canas zeszły sezon zalicza napewno do nie udanych poniewaz z większości gier wykluczyła Go kontuzja, dlatego w tym sezonie będzie chciał udowodnić wyższość nad innymi zawodnikami. Sluiter, holender obdarzony silnym serwisem. Jest to zawodnik słabo grający na hardzie, w zeszłym roku bilans gier na tej nawierzchni wyniósł 1:9.
Posted by: Marcel

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 11:05

podobno w meczu deblowym El Ayanoui doznal kontuzji - ktos wie cos wiecej ?
Posted by: sikor

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 12:52

Witam,
myślę , że po kursach ok. 1,3 warto zagrać na :
Ferreira,
Dent,
Philippossis,
moim zdaniem, są zdecydowanymi faworytami.

Po kursach ok.1,6 warto zagrać na:
Zvonareva,
Gambill,

oraz
Spadea – Arthurs 2 kurs w granicach 2,5
w tym przypadku prognozuję szansę na 55% dla Arthursa

Hewitt – Mallisse 2 kurs w granicach 3,5
Moim zdaniem 50/50
Posted by: Siemers

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 13:42

[QUOTE]
[qb]Van Lottum 1,42[/qb]
[qb]Andreev 1,5[/qb]
[qb]Goldstein 1,71[/qb]
[qb]Pistolesi 1,25[/qb]
[/QUOTE]Poczatek jak narazie zapowiada sie swietnie, oby jeszcze tylko Canas wygral i iwo:
Posted by: cambiar

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 13:57

bryanx2/-guccione/ried ???
Posted by: dj bunny

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 14:25

Ferreira, W - Reid kiedy sie ten mecz odbedzie do qrwy nedzy? i roddick kiedy gra? wlasnie to co mnie wqrwia w tenisie ze nigdy nic sie na czas nie może wydarzyc.. jesli chodzi o mecz dwojki bryan/bryan pewna "jedynka"
Posted by: Adas

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 14:30

Perry , Tu , Llodra

Voltchkov - Lee 2
Posted by: petev

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 14:33

jak cie tenis w****ia to go nie graj... a w adelajdzie przypuszczam ze pada bo mecz rusedskiego z wawrinka zostal przerwany...
Posted by: DRAGO

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 14:35

Witam...
nie wiem jak dziś Youzhny wytrzyma grać debla skoro wczoraj ledwo zdołał dograć singla,
wieczorem na konferencji prasowej powiedział ze gdyby przegrał TIE BREAKA w II secie (mecz z SCHUTTLEREM) to by sie ...... poddał.
ARGSIAN / ZIMONJIC 1

POZDRAWIAM iwo:
IVAN DRAGO
Posted by: dj bunny

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 14:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał petev:
[qb]jak cie tenis w****ia to go nie graj... a w adelajdzie przypuszczam ze pada bo mecz rusedskiego z wawrinka zostal przerwany...[/qb][/QUOTE]ja sie ciebie nie pytam czy mam grac czy nie..mowie tylko co mnie wqrwia w tenisie i mam do tego prawo. dzx za pomoc(info o deszczu)
Posted by: _acidphase_

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 15:19

a zna ktos wynik debla BryanBryan - GuccReid
Posted by: haarer

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 16:17

Jak sądzicie:
Nadal - Ascione 1 ?
Posted by: Logan

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 16:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał petev:
[qb]jak cie tenis w****ia to go nie graj... a w adelajdzie przypuszczam ze pada bo mecz rusedskiego z wawrinka zostal przerwany...[/qb][/QUOTE]mecz zostal przerwany w drugim secie. w expekcie jest napisane ze aby mecz byl wazny musi byc rozegrana conajmniej jedna pilka.czy w tym przypadku zaklad sie liczy(po normalnym kursie lub 1,00),czy tez trzeba czekac na nowy termin?
Posted by: lukboj

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 16:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał haarer:
[qb]Jak sądzicie:
Nadal - Ascione 1 ?[/qb][/QUOTE]raczej "2" a kurs bardzo dobry...

http://www.onthepunt.com.au/tennisselections.php
Posted by: maxima

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 16:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _acidphase_:
[qb]a zna ktos wynik debla BryanBryan - GuccReid [/qb][/QUOTE]grają dzisiaj
Posted by: petev

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 16:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał logan347:
[qb]mecz zostal przerwany w drugim secie. w expekcie jest napisane ze aby mecz byl wazny musi byc rozegrana conajmniej jedna pilka.czy w tym przypadku zaklad sie liczy(po normalnym kursie lub 1,00),czy tez trzeba czekac na nowy termin?[/qb][/QUOTE]musisz czekac na zakonczenie meczu, co sie pewnie stanie jak deszcz przestanie padac (o ile pada )
Posted by: piotras

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 16:55

postawilem kase na pare Escude - El Ayanoui na zwyciestwo 1, poniewaz El Ayanoui podobno doznal kontuzji! ma to byc jedna z dzisiejszych okazji!
Posted by: Logan

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 17:03

kto wygral hanescu czy clement? na roznych stronach sa rozne wyniki
Posted by: viva

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 17:09

[QUOTE] kto wygral hanescu czy clement? na roznych stronach sa rozne wyniki [/QUOTE]Clement jest wystawiony w profim wiec chyba to on wygral!
Posted by: halfacat

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 17:14

Koubek/Roddick d Arazi/El Aynaoui 52 ret. (El Aynaoui - ankle)

kursy sa dalej w ofertach, na poczatku zmalaly na francuza, ale teraz wrocily do normy.
wychodzi na to, ze el aynaoui mial jakis maly uraz i odpuscil debla, zeby wykurowac sie na singla...
mialem grubo na marokanczyka postawic, ale teraz sam nie wiem
jak ktos ma jakies dobre info - dac znac prosz.

PS ktos analizowal Mantilla-Vacek ? zostalo 10 min.
Posted by: Logan

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 17:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał viva:
[qb] [QUOTE] kto wygral hanescu czy clement? na roznych stronach sa rozne wyniki [/QUOTE]Clement jest wystawiony w profim wiec chyba to on wygral![/qb][/QUOTE]wychodzi na to ze wygral hanescu 2:0 6/3 6/2http://www.tennis.matchstat.com/
jak ktos ma pewne info niech zapoda
Posted by: haarer

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 17:48

Wg ATP
Hanescu 2-0
http://www.atptennis.com/en/newsandscores/scores/
Posted by: gregorrr

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 18:06

bry dzis na poczatek:

robredo-tursunov 2 2.85 /unibet/

i moze roddick-davidjenko 2 5.50 /unibet/, ale nie napewno
Posted by: gacektyper

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 18:16

Co do Clementa w Betandwin jest juz wystawiony przeciwko T.Johansonowi a wiec chyba to jednak Clement wygral.pozdrawiam
Posted by: Pawełkiewicz 84

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 20:37

jaki jest wynik spotkania w ChennaiLuxa/Skoch -Blanco/Montanes ???? al: prosze o odp
Posted by: gregorrr

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 20:37

z davidjenko sie spoznilem, zobaczymy
nie spoznilem sie natomiast z:

lee-wolczkow 2 1.85 /sts/
Posted by: Pawełkiewicz 84

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 20:39

spotkanie zaczeło się o godz 15-00 wjęc powinny byc juz wyniki al: al:
Posted by: spinacz

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 20:43

Ma ktoś jakies info kiedy Canas rozegra swój mecz??
Posted by: piotras

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 20:46

przelozony, odbedzie sie dopiero o 1:30 w nocy wg. Expektu podaje....
Posted by: Pawełkiewicz 84

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 21:16

kto wygrał w spotkaniu Lux/Skoch-Blanco/Montanes????????????prosze o odp
Posted by: Siemers

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 21:28

6:1, 6:3 dla Luxa & Skoch'a
Posted by: Pawełkiewicz 84

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 21:35

dzięki za odp al: iwo:
Posted by: fransik

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 21:39

macie jakies stronki z live?!?! oprcz livescore.com ?? z góry dzięki
Posted by: cambiar

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 21:39

bryan/bryan wygrali??
Posted by: DRAGO

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 21:41

Cambiar tez mam BRYAN/BRYAN, jeszcze nie grali...
Posted by: cambiar

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 21:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał DRAGO:
[qb]Cambiar tez mam BRYAN/BRYAN, jeszcze nie grali...[/qb][/QUOTE]spoko
Posted by: Siemers

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 21:42

cambiar - graja dopiero jutro w nocy (tak jest na ofercie profa): 07.01.2004 22:00
Posted by: Anonymous

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 21:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]bry dzis na poczatek:

robredo-tursunov 2 2.85 /unibet/


i moze roddick-davidjenko 2 5.50 /unibet/, ale nie napewno [/qb][/QUOTE]robredo-tursunov 2:1
roddick-davidjenko 2:0

ja postawilem 1
Posted by: gregorrr

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 21:48

a ja zartovauem bo postavilem x, zreszta jak to mowia lepiej z madrym stracic...
Posted by: Marcel

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 21:53

No i Escude 6-3 6-0
Posted by: Andrev

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 21:58

Cinekv3 to daleko zajdziesz z yakimi kursami :rolleyes:

a ja dziś tak:
Sprem-Stosur 2 2.06
obie rocznik 1984,więc gra warta świeczki
Frazier-Brandi 1 1.69
obie panie zawaansowane wiekiem (h2h 1-1)
Spadea-Arthurs 2 2.45
Wayne wytrzymał serwis Karlovica
Schnyder-Dechy 1 1.65
a to mi zostało z wczoraj
Posted by: Anonymous

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 22:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Andrev:
[QB]Cinekv3 to daleko zajdziesz z yakimi kursami :rolleyes:

to zapraszam ciebie to mojego tematu ( mialem spora przerwe )
http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=18;t=002939
Posted by: Siemers

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 22:19

No i Andrev mial racje - daleko nie zajechales i raczej nie zajedziesz, a po drugie ja wczoraj trafilem cala NBA i NHL na jednym AKOwcu tylko nie mialem czasu napisac Wam o tym

Pozdr iwo: i bez urazy
Posted by: Anonymous

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 22:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]:
[qb]No i Andrev mial racje - daleko nie zajechales i raczej nie zajedziesz, a po drugie ja wczoraj trafilem cala NBA i NHL na jednym AKOwcu tylko nie mialem czasu napisac Wam o tym

Pozdr iwo: i bez urazy [/qb][/QUOTE]nie zajechalem ??????
Posted by: Siemers

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 22:28

Drogy kolego - po pierwsze to kazdy moze dawac kupony po czasie (ale wierze Ci). Po drugie te kupony, ktore grales za weksza kase poprostu w*******iles na szmaciarskich kursach. Fakt faktem wygrales jakas tam kaske ale na kuponach po 10-50 zyyy i te wygrane oszalamiajace nie byly. Z tego co zaprezentowales w swoim topicu daleko nie zajechales i grajac za kilka setek na kursy pokroju 1,1 - 1,3 daleko nie zajedziesz (wg mnie).

Pozdr iwo:
Posted by: Anonymous

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 22:32

narazie jestem zadowolony i to jest najwazniejsze
Posted by: Siemers

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 22:34

Pewnie, to jest najwazniejsze . Jednak okreslenie "zajechac daleko" oznacza co najmniej bycie na plusie, mozliwe ze i jestes ale Twoj topic tego nie pokazuje...
Posted by: spinacz

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 22:35

piotras dzieki iwo:
Posted by: Anonymous

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 22:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]:
[qb]Pewnie, to jest najwazniejsze . Jednak okreslenie "zajechac daleko" oznacza co najmniej bycie na plusie, mozliwe ze i jestes ale Twoj topic tego nie pokazuje...[/qb][/QUOTE]jestem na duzym plusie
bo kasa za ktora gram glownie pochodzi z programu partnerskiego

ale koniec z OT !! iwo:
Posted by: gregorrr

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 22:59

bardzo prosze onanizowac sie w odosobnionym miejscu bo ten temat przeznaczony jest na typy tenisowe, a nie robienie sobie dobrze. z gory dziekuje
Posted by: Adas

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 23:05

Johansson - Clement 2.4
Llodra - Lapentti 1.9
Harkleroad - Pistolesi ?.??
Posted by: Anonymous

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 23:17

znacie wynik
(Q) T. Ascione - (6) R. Nadal
Posted by: Anonymous

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 23:24

01:25 Canas G - Sluiter R ATP Tour
Adelaide (H) 1.37 1
01:55 Ferreira - Reid ATP Tour
Adelaide (H) 1.48 1
01:55 Lapentti Nicolas - Llodra ATP Tour
Adelaide (H) 1.65 1
Posted by: viva

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 23:45

[QUOTE] znacie wynik
(Q) T. Ascione - (6) R. Nadal [/QUOTE]Nadal przegral 6:7 4:6
Posted by: DRAGO

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 23:54

mam jedną sprawe, na stronce turniejowej DOHA w results jest coś takiego :
Sargsian/Zimonjic - Youzhny/Schuttler 1-6 2-6...
tymczasem jak sie wejdzie w drabinke turniejową
deblistów...w nastepnej rundzie wpisani ZIMONJ/SARGS 6-1 6-2 ??? PLEASE HELP

PS Nie sadze by kulawy Rosjanin pokłócony z Niemcem tak wysoko pokonał pare ZIM/SARGS. na którą dałem sporo kasy...

POZDRAWIAM iwo:
Ivan DRAGO
Posted by: DRAGO

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 06/01/2004 23:55

http://www.qatartennis.org/men/pages/scores.php
zobaczcie sami...
a tutaj...
http://www.qatartennis.org/men/pages/draw2.php
???
Posted by: Gherman

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 00:01

Ja się cieszę że radek skreczował, i przynajmniej bedzie zwrot
Posted by: majestic

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 00:02

llorda w expekcie po 2,15
warto???
Posted by: viva

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 00:03

Wczoraj byla podobna sytuacja z meczem Gambill/Parrott w drabince dali ze wygrali natomiast na tej drugiej stronce wynik byl odwrotny!Wiec zapewne Sargsian/Zimonjic wygrali 6:2 6:1 w koncu nie moze byc inaczej bo przeciez ten meczyk wczesniej opisywalem i dla mnie szokiem bylaby ich porazka

pozdro
Posted by: Pawełkiewicz 84

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 00:17

jaki jest wynik spotkania Doha - debel :Knowles/Nestor - Coetor/Haggard spotkanie sie zaczeło 16-45 al: prosze o odpowiedz iwo:
Posted by: Pawełkiewicz 84

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 00:18

chodzi mi o spotkanie pod nr. 500 w sts al:
Posted by: viva

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 00:19

Knowles/Nestor - Coetzee/Haggard 6:1 6:1
Posted by: petev

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 00:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb] zreszta jak to mowia lepiej z madrym stracic... [/qb][/QUOTE] swiete slowa gregorrr...
taka ilosc spotkan w ofercie ze naprawde ciezko sie zdecydowac... ja zagram dzis na sargisa z juznym, a to ze wzgledu na to ze mam lepsze zdanie o umiejetnosciach ormianina, a kurs 2 w unibecie bardzo kuszacy...
w ofercie unibetu jest kilka dziwnych kursow, jak np 3,5 na heubergera z escude... jeden mecz z raczej kontuzjowanym younessem i nicolas juz takim faworytem?? cos im sie chyba lekko pomieszalo i przesadzili z kursami....
Posted by: viva

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 00:35

[QUOTE] Sargsian/Zimonjic-Schuettler/Youzhny

Mysle ze Sarg/Zim. nie powinni miec wiekszych problemow z pokonaniem przeciwnika!Zimonjic to typowy deblista!Natomiast Schutt./Youz. owszem grali razem juz w kilku turniejach ale slabo cos im idzie w deblu!

Typ: 1
Kurs: 1.67 profesjonal
Turniej: Doha
[/QUOTE]Sargsian/Zimonjic 6:2 6:1
Posted by: zw1

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 00:45

jutro polska para Fyrstenberg/Matkowski gra w Madrasie o Australian Open...wierze ,że wykorzystaja swoją szanse.Przeciwnicy w ich zasiegu jak najbardziej...
jeżeli chodzi o pojedynek Sargsian, S - Jużny, M to myslę,że Rosjanin nie dokończy pojedynku...z Niemcem pod koniec kuśtykał i tylko niedoakładności swojego przeciwnika zawdźieńcza ,że gra w nastepnej rundzie...
Posted by: _acidphase_

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 00:47

BryanBryan chyba nie grali jescze przynjamniej nie widze wyniku. Ile dni musze czekac by uznano to za zwrot. Chyba 3 tak mi sie wydaje. Wie ktos
Posted by: Siemers

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 00:49

...ich mecz zaplanowany jest dopiero na dzien jutrzejszy, w dodatku w nocy, a wiec przy dobrym wietrze w czwartek bedziesz mial wynik
Posted by: _acidphase_

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 00:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _acidphase_:
[qb]BryanBryan chyba nie grali jescze przynjamniej nie widze wyniku. Ile dni musze czekac by uznano to za zwrot. Chyba 3 tak mi sie wydaje. Wie ktos [/qb][/QUOTE]ok juz wiem przesuneli jutro na 22.00
Posted by: petev

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 00:54

juz znalazlem
Posted by: piotras

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 01:24

petev masz jakies typki na tenisa? moze para Sargisian - Louzhny ? z tego wzgledu ze Louzhny juz podobno ledwo wytrzymal ostatni pojedynek ze Schuttlerem, w deblu tez przegrali... wiec co myslicie? kurs 2.0 na Sargisiana, czekam na opinie
Posted by: cambiar

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 01:26

bryan/bryan???
Posted by: petev

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 01:27

piotras tak trudno poszukac ?? podpowiedz - patrz u gory strony
Posted by: Siemers

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 01:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cambiar:
[qb]bryan/bryan???[/qb][/QUOTE]...popatrz kilka postow wyzej !!!
Posted by: piotras

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 01:34

o ja slepy starzec jeden ;] petev jak mozesz loknij sobie w "twoj profil" poslalem ci wiadomosc na priva jak bedziesz mial chwilke to odpowiedz mi
Posted by: galeon

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 02:03

[QUOTE]Oryginalnie wysłał leszcz:
[qb]Nie jestem znawca tenisa, ale potypować moge

Philippoussis - Koubek 2.60 iwo:
Zwyciężył w tamtym roku więc może i w tym....
Dupuis - Popp 1.75 iwo:
Popp nie gra za dużo na Hardzie, co innego francuz który wiekszość meczy gra na tej nawierzchni
Ferrer David - Verdasco
Ferrer nie umie grac na hardzie, w sumie na tej nawierzchni rozegral 10 gier..., w tym 7 przegrał[/qb][/QUOTE]
Posted by: galeon

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 02:07

Ferrer David - Andreev Igor 1.80
Ferreira - Reid 2.53
Posted by: Adas

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 03:31

Voltchkov zwrot

Dechy - Schnyder 1.87
Andreev - Ferrer 2
Posted by: dj bunny

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 03:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał leszcz:
[qb]Ferrer David - Andreev Igor 1.80
Ferreira - Reid 2.53[/qb][/QUOTE]masz jakies info ze ferreira przegra, jest kontuzjowany lub cos czy tak poprostu podales typ? pytam sie bo zagralem go za troche kasy i bym sie wkurzyl jakby przegral.. pozdro al:
Posted by: marcpot

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 03:42

pytanie z innej beczki:
mam nowego kompa i czat mi nie dziala.
cos musze sciagnac czy jak?
danke za pomoc
Posted by: zw1

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 03:46

[QUOTE]Oryginalnie wysłał marcpot:
[qb]pytanie z innej beczki:
mam nowego kompa i czat mi nie dziala.
cos musze sciagnac czy jak?
danke za pomoc[/qb][/QUOTE]a jaki czat??
do chatów zwykle potrzebna jest instalacja javy...
jej najnowszą wersję znajdziesz i sciagniesz ze strony www.sun.com
Posted by: viva

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 03:55

Danilidou/Grande-Benesova/Voracova

W profesjonale chyba lekko przesadzili z kursami 1.27-3 ?Moim zdaniem jest duza szansa aby w tym spotkaniu wygraly czeszki!Obydwie zawodniczki w zeszlym roku wystepowaly w grach deblowych np:Benesova w parze z Pastikova pokonaly m.in.Hantuchova/Serne 6:2 4:6 7:5,polegly w 1/2 finalu z Huber/Sugyama po walce 4:6 6:4 6:2 Voracova tez dobrze sie prezentuje w deblu wiec mysle ze warto zaryzykowac 2 na pare czeska...

TYP: 2
KURS: 3
TURNIEJ: Auckland,New Zealand
Posted by: master_flamaster

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 04:28

Witam!
Nie wiem co Wy tak z tym Andreewem..
Gośc ni rozegrał w ciągu ostanich dwóch lat żadnego pojedynku na hardzie... grywa prawie wyłaącznie na clayu (nie mylić z klejem do wąchania )

pozdr.
Posted by: elenes

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 04:41

Wayne Ferreira - Todd Reid 1 1.38 unibet

Ludzie przeciez wyjadacz kortow ziemnych, polfinal zeszlorocznego australian open gra z australijskim graczem ktory w zeszlym roku rozegram z 5 meczy w cyklu ATP i wszystkie przegral, w chalengerach tez niegromil rywali, wystepowal takze w cyklu FUTURES. Wiec nad czym sie zastanawiac?
Posted by: petev

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 09:50

nigdzie nie moge znalezc wynikow z adelajdy a unibet na swojej stronie ma cos takiego
Ferreira, W - Reid, T Adelaide 0 - 2
Canas, G - Sluiter, R Adelaide 0 - 2
Ginepri, R - Saulnier, C Adelaide 0 - 2
skad oni to wzieli?? cos mi to smierdzi...
Posted by: petev

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 10:05

to jednak prawda.... na infobetting tez tak pisza...
Posted by: dj bunny

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 10:40

to ****a jak to mozliwe? to na bank juz taki wynik?
Posted by: Siemers

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 10:56

uke: Canas, to jakies nieporozumienie
Posted by: B_Sosnowiec

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 11:43

[QUOTE] Wayne Ferreira - Todd Reid 1 1.38 unibet

Ludzie przeciez wyjadacz kortow ziemnych [/QUOTE]W Adelajdzie graja na hardzie a wiec nawet jesli bylby wyjadaczem (choc nie jest) chyba zbedna ta opinia...
P.S. Reid 6-0,6-1
Posted by: gryzonko

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 12:09

Ach ten tenis, po raz kolejny pokazał swe jakże kapryśne oblicze. Canasa grało pewnie sporo osób. I znowu to buki okazały się sprytniejsze. A dla nas nauczka (eee który już raz ) - nie grać w pierwszej rundzie graczy, którym w poprzednim turnieju poszło bardzo dobrdze.
Posted by: kitlet1

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 12:50

ej to w koncu przeszedł do nastepnej rundy Volchtkov czy Lee??? bo na livescore widnieje para Koubek- Lee :eek: .....a wyjasniła is ejuz sprawa clementa??
Posted by: piotras

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 13:02

uke: Canas, ****a a mial byc 100% ;] wszedzie byly na niego typy, szkoda takiej kasy, dobrze ze NHL weszlo, to nie ma strat
A na dzisiaj oprocz Sargisian - Youhnzy, jakas para godna postawienia ??
Moze Bjoerkman - Roddick dac 1 ? kurs wysoki 4.35
Posted by: Andrev

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 13:03

:rolleyes: Dosłownie to była noc cudów uke: Frazier dwa tie`breki prze****ła
Jedynie z czego się ciesze,że Schnyder na kort nie wyszła
Posted by: sikor

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 13:08

Witam,
Koubek - H. Lee 1 kurs z profa 1,56 godny a są pewnie wyższe.
Czyżby Stefan chciał powtórzyć marszszrutę z poprzedniego roku na tym turnieju ? W tym przypadku przeszkoda jest zdecydowanie w jego zasięgu. Zdecydowanie Koubek 65%

Blake - Santoro 2
zaskoczony byłem taką dysproporcją w kursach. Kultura gry francuzkiego "szarlatana tenisa" wg. mnie jest wyższa. Santoro jest natomiast nierówny. Czynnik zmęczenia, tak istotny w jego przypadku odpada gdyż mamy początek sezonu. Myślę, że po walce Santoro 55%

Escude - Heuberger 1
zdecydowana jedynka
Posted by: Siemers

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 13:56

Na popoludnie:
Doha
Arazi-Calleri 1,75
Henman-Chela 1,5
Ljubicic-Soderling 1,61
...i postawie na przekor wszystkim na Youzhnego (za drobne ) bo cos nie chce mi sie wierzyc, ze wszyscy wiedza o jego slabiutkiej dyspozycji oprocz naszych kochanych bukow

PS: za bardzo na deblu sie nie znam, wiec czy ktos mi doradzi czy warto zagrac na Roddicka z Koubkiem z para Calleri/Carraz - wydaje mi sie, ze powinni ich zmiesc z kortow ale

[ 07-01-2004, 09:58: Wiadomość edytowana przez: _Siemers [reloaded] ]
Posted by: viva

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 14:15

Ale Canas dal ciala Ja rowniez go polecalem a tu taki numer wywinal!Jesli chodzi o Wayne Ferreire to w zeszlym roku rowniez w pierwszym swoim meczu przegral,ciekawe

pozdro
Posted by: marcpot

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 15:34

dzieki zw1 !
Posted by: gregorrr

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 15:54

bry

po drodze oraz zeby sie cos dziauo

blake-santoro 1 1.5 /sts/

reszta wkrotce
Posted by: Liszaj2000

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 15:58

Co sadzicie dzis o :
Grosjean-Ulihrach 1
Escude-Heuberger 1
Koubek-H.Lee 1
Henman-Chela 1
Posted by: Pawełkiewicz 84

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 16:44

fusc pewniaczek za 1,08 w sts nie weszedł masakra (( al:
Posted by: gregorrr

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 17:50

blake wygrau wiec lecimy dalej:

arazi-calleri 1 1.8 /unibet/
koubek-lee 1 1.6 /sts/
Posted by: marcpot

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 17:55

jeszcze raz problem natyry technicznej (dalej nie moge wejsc na czata tutaj)
sciagnalem jave i dalej mnie nie laczy
(access denied: java.net.SocketPermission irc.webchat.org resolve) panie zw1 albo jakis inny technik-help!!!

ps. a z tenisa to 2 mecze: koubek 1,5 i ascione-amritraj 1 1,42
Posted by: noel

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 18:35

jakie byly kursy w expekcie na escuda i araziego bo nie zdarzylem obstawic i licze swoje straty?
Posted by: zibi04

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 18:40

Knowl/Nest-Gam/Par 1 1.2
Robredo-Carlsen 1 1.31
zapraszam chętnych do konkursu tenisowego
http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=9;t=000298
Posted by: galeon

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 19:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał leszcz:
[qb]Ferreira - Reid 2.53 iwo: [/qb][/QUOTE]Hrbaty - Martin A 2.10
Posted by: specter-exp

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 19:42

Cos mi sie zdaje ze po Roddicku.. ;]
Posted by: galeon

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 19:53

i jeszcze jeden typek:
Amritraj Prakash - Ascione Thierry 3.20

Dlaczego nie graja w chennai??
Posted by: mr.elma

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 20:01

Witam po dłuższej przerwie.Oto moje typy na dzisiaj no comment:
Petrova -Safina 1 1.45
Serna- Stosur 2 2.05
Pistolesi -Harkler. 1 1.46
Suarez -Brandi 1 1.4
Bartoli- Perry 2 2.51
Robredo -Carlsen 1 1.31
wszystko z profa
Zdrowia życze al:
Posted by: galeon

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 20:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał leszcz:
[qb]Ferrer David - Andreev Igor 1.80
iwo: [/qb][/QUOTE]jak narazie wszytsko świetnie idzie
Posted by: Adas

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 20:40

Johansson , Llodra , Andreev Dechy zwrot

Sanguinetti - Nieminen 2.15
Posted by: Siemers

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 21:48

Dla zainteresowanych:
Lee-Koubek 6:4, 6:4
Posted by: jurek_killer

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 21:50

wie ktoś jak tam henman
Posted by: specter-exp

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 22:13

[QUOTE]Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]wie ktoś jak tam henman[/qb][/QUOTE]a dobrze 6:3 6:4
Posted by: tuptek

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 23:04

potrzebuje wynik kubek/roddick-calleri/carraz?
Posted by: A.S.Romek

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 23:22

Auckland

07 Jan 04
A. Barna - E. Marama Typ:1 1.11
Stake:10/10

M. Bartoli - S. Perry Typ:1 1.40
Stake:9/10

P. Suarez - K. Brandi Typ:1 1.30
Stake:10/10

Przypominam, że stake to są szanse jakie daje zawodniczce.zawodnikowi na wygranie tego meczu a nie żadna stawka za jaką puszczam czy może single! W tym temacie będe podawał tylko typy bo podsumowania umieszczam w prywatnym temacie!
Posted by: zw1

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 23:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał zw1:
[qb]jutro polska para Fyrstenberg/Matkowski gra w Madrasie o Australian Open...wierze ,że wykorzystaja swoją szanse.Przeciwnicy w ich zasiegu jak najbardziej...
jeżeli chodzi o pojedynek Sargsian, S - Jużny, M to myslę,że Rosjanin nie dokończy pojedynku...z Niemcem pod koniec kuśtykał i tylko niedoakładności swojego przeciwnika zawdźieńcza ,że gra w nastepnej rundzie...[/qb][/QUOTE]S. Sargsian 3 6 6
M. Youzhny 6 3 2 ...jednak dotrwał
Fyrstenberg/Matkowski 6 7
Goldstein/Bowen 1 6
:zobacz:
Posted by: petev

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 23:26

Romek zapraszamy do konursu tenisowego!
Posted by: piotras

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 23:38

na noc expekt przewidzial nastepujace pary:
(zmieniono godziny rozpoczecia spotkan):
00:25 Sanguinetti - Nieminen 2.35 1.55
01:55 Reid - Sluiter R 2.00 1.75
03:25 Saulnier - Rusedski 2.60 1.45
09:55 Hrbaty - Martin A 1.70 2.10
12:25 Amritraj Prakash - Ascione Thierry 3.20 1.30
13:55 Moya - Goldstein 1.23 3.89
15:25 Van Lottum - Mantilla 2.35 1.55
16:55 Schalken - Knowle 1.17 4.67

nieciekawe pary jak dla mnie,mozna chyba jedynie sie zdecydowac na combo z nizszymi kursami:
Moya - Goldstein 1.23 3.89 1
Amritraj Prakash - Ascione Thierry 3.20 1.30 2

jakies inne typy macie?
Posted by: tuptek

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 23:51

potrzebuje wynik kubek/roddick-calleri/carraz oni wogule graja dzisiaj?Moze mi ktos pomoc?
Posted by: viva

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 07/01/2004 23:54

[QUOTE] potrzebuje wynik kubek/roddick-calleri/carraz oni wogule graja dzisiaj?Moze mi ktos pomoc? [/QUOTE]nie ma jeszcze wyniku,grali dzisiaj!!
Posted by: tuptek

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 00:00

Ma ktos moze strone w wynikami na żywo debla z doha
Posted by: viva

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 00:22

[QUOTE]Ma ktos moze strone w wynikami na żywo debla z doha [/QUOTE]sa tylko koncowe rezultaty,badz cierpliwy
Posted by: tuptek

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 00:44

mozesz go napisac?dzieki z góry
Posted by: tuptek

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 01:42

Sorki skonczyli grac juz kubek/roddick-calleri/carraz???jak mozna niech ktos poda wynik bede wdzieczny.
Posted by: Anonymous

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 02:08

Romek jako wpspaniałego człowieka i świetnego specjalisty w tenisie zachęcam do wzięcia udziału w konkursie tenisowym.
Posted by: yosarian

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 02:09

Koubek/Roddick wygrali 7-6 7-5
Posted by: meler

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 02:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał yosarian:
[qb]Koubek/Roddick wygrali 7-6 7-5[/qb][/QUOTE]a czemu rodrick nie wygral w singlu taki ladny kupon mi zmascil ale mam nauczke na przyszlosc ponizej 1,40 na stawce nie schodze
Posted by: maxkolonko

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 12:53

Dubel

Moya - Goldstein 1 1,23
Björkman - Calleri 1 1,65
ako 2,02 expekt
Posted by: _acidphase_

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 13:43

no i nadal nie gral debel BryanBryan a wysylalem w poniedzialek chyba powinien byc juz zwrot
Posted by: kitbag

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 13:49

Jak typujecie mecz
Hopman Cup Molik - Hantuchova ????
Zobacz ja typuje 1...co wy na to??
Stawiajcie to dobry typ..w profie 1.55 Piwo
Posted by: DRAGO

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 13:51

ACIDPHASE dokładnie tak samo mam...wysłałem kupon za sporo kasy i czekam na wynik BRYAN/BRYAN od poniedziałku, chyba będą zwroty...
Posted by: haarer

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 14:01

Björkman - Calleri 1
czy ja dobrze myślę?
Posted by: Adas

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 14:11

Harkleroad , Sanguinetti

Bjorkman - Calleri 1.65
Posted by: zibi04

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 14:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał zibi04:
[qb]Knowl/Nest-Gam/Par 1 1.2 6-2 6-4
Robredo-Carlsen 1 1.31 6-2 6-2
zapraszam chętnych do konkursu tenisowego
http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=9;t=000298 [/qb][/QUOTE]
Posted by: KOZAK

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 14:21

rowniez skusze sie na biorkmana za kursik 1.6 w sts,oraz debelek escude/grosjan za 1.7 pogonili wczoraj cermak/friedl warto zagrac, dorzuce ascione-amritray za 1.4 jak sadzicie prosze o opinie
Posted by: zibi04

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 14:55

Luxa/Sko-Lop.M/Por 1 1.47
Erl/A.Ram-Fer/Ra.H 1 1.22
Posted by: Siemers

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 15:43

Oby cos z tego bylo:
Ljubicic-Grosjean :3gw:
Henman-Sargisian :5gw:
Mantilla-Van Lottum :4gw:
Luxa/Skoch-Lopez-Moron/Portas :4gw:

PS: dzis pierwszy swoj oficjalny pojedynek - po powrocie na korty - rozegra Pat Rafter w parze z Joshua Eaglem zmierzy sie w Adelaidzie z para Merklein/Spadea

[ 08-01-2004, 11:44: Wiadomość edytowana przez: _Siemers [reloaded] ]
Posted by: kitbag

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 15:43

Jaki był wynik Molik - Hantuchova..???
bo z tego co wiem to było 6-3 i 3-0 dla Molik i skreczowała
Posted by: KeeYou

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 15:49

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kitbag:
[qb]Jaki był wynik Molik - Hantuchova..???
bo z tego co wiem to było 6-3 i 3-0 dla Molik i skreczowała[/qb][/QUOTE]Tak właśnie było. Molik wprowadziła nową jakość do światowego tenisa; wygrywając 6:3 3:0, poddała mecz. Słabo się robi...
Posted by: viva

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 15:53

Witam

Dent-T.Johansson typ: 2 1.85

Know/Nest-Damm/Suk typ: 1 1.44

Erl/A.Ram-Fer/Ra.H typ: 1 1.22
Posted by: zenekk

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 16:09

BJORKMAN-calleri 1 9/10
Szwed w znakomitej formie co pokazal w pierwszych 2 pojedynkach,nie ma prawa mimo zaawansowania wiekowego byc zmeczonym bowiem sezon sie dopiero zaczyna,Calleri mimo ze go bardzo lubie przechodzil meki z dwoma smieciami tenisowymi,a 3 sety ze slabiutkim na hardzie volandrim wolaja o pomste do nieba.Przewiduje zwyciestwo bjorkmana w 2 setach,cos w stylu 6-3 6-4 tak jak wczoraj mialo to miejsce w meczu z roddickiem.
Posted by: gregorrr

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 16:36

bry

wczoraj koubek plus livescore dali nam popalic ;/ no, ale jak mozna byuo go nie zagrac skoro wygrau z philippoussisem oraz caly turniej rok temu?!
dobrze, ze jednak odrobine mi to smierdziauo zwazywszy na swietny poczatek ubieguego sezonu lee.

dzis na poczatek:

luxa/skoch-moron/portas 1 1.47 /prof/

a co do meczu escude-lee to dla mnie 'no bet' z uwagi na wczorajsze bezproblemowe zwyciestwo koreanczyka i to, co napisauem wyzej.
Posted by: Anonymous

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 18:35

Gregorr - jednak Escude wygral bezproblemowo 6:4 6:2 ale i tak dla mnie jestes świetnym typerem.
Posted by: gregorrr

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 18:40

ano wygrau, graues go chyba wiec gratuluje dzieki abati za suowa uznania, ale ja sie za takowego zupeunie nie uwazam!

zdazyuem w ostatniej chwili:

grosjean-ljubicic 2 2.31 /prof/ - ten kurs jest z kosmosu, moim zdaniem i grzech byuo nie sprobowac i nie bede puakau nawet gdy gros wygra, a dalej:

bjorkman-calleri 1 1.6 /sts/ - ehh, fszyscy to graja, a czy slusznie? z roddickiem byle kto nie wygrywa, ale prawda jest tez, ze andy bez formy, a gdy byl w sredniej to ograu jonasa wiec moim zdaniem calleri wcale tanio skory nie sprzeda

knowles/nestor-damm/suk 1 1.45 /sts/ - to wyjatkowo bo generalnie unikam takich kursow, ale wszak k/n to jedna z dwoch, trzech najlepszych par, pytanie tylko jak bardzo im sie chce starac na poczatku sezonu, a z drugiej strony siatki para bardzo przyzwoita

escude/grosjean-koubek/roddick 1 1.7 /sts/ - ktos slyszau o tej drugiej parze?! no wuasnie, a escude i grosjean to swietni deblisci, a wczoraj pokonali cermaka/friedla wiec teoretycznie wynik oczywisty
Posted by: sikor

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 18:44

Witam,
początek sezonu przynosi wiele rozczarowań. Mam nadzieję, iż systematyczność w obstawianiu i analizowaniu spotkań przyniesie poprawę formy i prognozy będą w większym stopniu prawidłowe.
Na dzisiejszy dzięń widzę to tak:
Spadea - Llodra 1
moim zdaniem 65%

Dent, T. - Johansson, T. 1
moim zdaniem 60%
Posted by: Anonymous

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 18:48

Van Lottum - Mantilla 1 expekt 2,35
Posted by: A.S.Romek

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 19:20

[QUOTE]Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]Auckland

07 Jan 04
A. Barna - E. Marama Typ:1 1.11
Stake:10/10

M. Bartoli - S. Perry Typ:1 1.40
Stake:9/10

P. Suarez - K. Brandi Typ:1 1.30
Stake:10/10 [/qb][/QUOTE]I jak widać wszyskie mecze wszedły iwo:
Posted by: marco_lithuania

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 19:34

PETROVA-DECHY 1 :4gw:
BLAKE-SAFIN 2 :4gw: powoli zaczynamy widziec MArata sprzed 2- laty ,kiedy on zadawal tempo w ATP rankingu
co myslicie?
Posted by: .kopec.

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 19:45

mam pytanie- zna ktos moze wynik debla turnieju Chennai erlich/ram-ferrer/ramirez???
z gory dziekuje iwo:
Posted by: A.S.Romek

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 19:51

Doha ATP

08 Jan 04 16:00 T. Henman - S. Sargsian Typ:1 1.36
Stake: 9/10

Chennai ATP
17:00 S. Schalken - J. Knowle Typ:1 1.18
Stake: 10/10
Posted by: _acidphase_

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 20:16

[QUOTE]Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]Auckland

07 Jan 04
A. Barna - E. Marama Typ:1 1.11
Stake:10/10

M. Bartoli - S. Perry Typ:1 1.40
Stake:9/10

P. Suarez - K. Brandi Typ:1 1.30
Stake:10/10 [/qb][/QUOTE]I jak widać wszyskie mecze wszedły iwo: [/qb][/QUOTE]buhehehe tego nie powstydzilby sie sam prof.Miodek
Posted by: gregorrr

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 20:21

to chyba niemozliwe, zeby on tak naprawde
Posted by: Liszaj2000

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 20:34

Wczoraj Koubek,dzis dupy dał Bjorkmann.
Posted by: piotras

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 20:39

oby Moya sie tylko jeszcze nie dal.... 3 set trwa...
Posted by: dj bunny

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 20:59

qrwa Moya jedziesz pałko.. :rolleyes:
Posted by: _acidphase_

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 21:22

w koncu teraz juz nie chce zwrotu
Bryan/Bryan d Guccione/Reid 63 63
iwo:
Posted by: KOZAK

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 22:23

bjorkman pojechal z grubej rury i ja rowniez tylko ze z siankiem
Posted by: gregorrr

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 22:32

przegrana debla knowles/nestor potwierdza w pewnym sensie, ze nie warto ruszac takich kursow. dzis jeszcze zrobie wyjatek ;/

robredo-lisnard 1 1.4 /unibet/
dent-johansson 1.67 /unibet/
nieminen-reid 2 2.5 /unibet/

powodzenia
Posted by: kitbag

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 22:56

Podaje moje typy :
1.Harkleroad - Bartoli 1
2.Safin - Blake 1
AKO (Prof): 3,0616
Stawka : 350 zł
Ew.Wygrana - 964.40zł
CO o tym myślicie ... ??Z góry dzięki za odpowiedz.Pozdrawiam i życze dużych wygranych
Posted by: DRAGO

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 23:18

ACIDPHASE wreszcie wygrali iwo:
za BRYAN/BRYAN iwo:
Posted by: galeon

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 23:36

nadal/robredo vs ascione/lisnard jaki był wynik bo nigdzie nie moge znależć???
Posted by: Adas

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 08/01/2004 23:55

[QUOTE]Oryginalnie wysłał leszcz:
[qb]nadal/robredo vs ascione/lisnard jaki był wynik bo nigdzie nie moge znależć???[/qb][/QUOTE]Nadal/Robredo (ESP) d Ascione/Lisnard (FRA) 61 57 62

www.atptennis.com
Posted by: zibi04

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 09/01/2004 00:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał zibi04:
[qb]Luxa/Sko-Lop.M/Por 1 1.47 2-6 1-6 :eek:
Erl/A.Ram-Fer/Ra.H 1 1.22 6-1 6-2[/qb][/QUOTE]
Posted by: _acidphase_

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 09/01/2004 01:09

DRAGO rowniez sie ciesze iwo: ale jedno moge stwiedzic tenis to sliski temat iwo: pozdrawiam
Posted by: Goget

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 09/01/2004 03:31

Na noc Saulnier z Hrbatym na Francuza plus Davenport z Myskiną na Amerykanke

Pozdro
Posted by: piotras

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 09/01/2004 12:15

ale mialem w nocy pecha:
(2) V. Spadea 4 2

(Q) M. Llodra 6 6 uke:

D. Hrbaty 6 7

C. Saulnier 4 6 iwo:

A na drugim tak samo:
J. Nieminen 6 7

T. Reid 2 5 iwo:

J. Blake 6 7 6

M. Safin 7 6 4 uke:
Posted by: forty

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 09/01/2004 14:13

Taki dubelek mi się w sts podoba-Knauss H. - Hoffmann A. 2@2.60+Maier H. - Kernen B.2@2.40.
Posted by: forty

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 09/01/2004 14:14

Sorry, nie ten topic.!!!
Posted by: Ragy

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 09/01/2004 14:46

Calleri - Escude 2 1.5
Ciekawy meczyk. Escude po poauzie w dobrej formie. Chce sie pokazać przed Australian. Kurs troche niski, ale można zagrać
Posted by: Kasza

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 09/01/2004 16:31

Tez chyba tak zagram

Calleri - Escude 2 1.65 unibet

Choc jeszcze sie zastanawiam.
Posted by: _acidphase_

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 09/01/2004 16:49

jakies live do srichaphana
Posted by: halfacat

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 09/01/2004 16:55

panowie...
calleri wyrzucil z turnieju araziego i bjorkmana, jak jest w formie to gracz kompletny.
escude ogral kulawego el aynaoui, slabego heubegera i nieobliczalengo lee.
na pewno ciekawy pojedynek. dla mnie NO BET, bo troche kasy na francuzie kiedys juz stracilem.
mala stawka na calleriego ?
zobaczymy, zobaczymy...

ps macie jakies ciekawe linki do stron, gdzie opisywany jest kazdy rozegrany pojedynek ?
Posted by: sikor

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 09/01/2004 19:28

Witam,

Clement/Llodra - Koenig/Pala 1
Moim zdaniem 60%

Davenport nie powinna mieć żadnych problemów z Hantuchovą
Posted by: A.S.Romek

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 09/01/2004 19:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]Doha ATP

08 Jan 04 16:00 T. Henman - S. Sargsian Typ:1 1.36
Stake: 9/10

Chennai ATP
17:00 S. Schalken - J. Knowle Typ:1 1.18
Stake: 10/10[/qb][/QUOTE]Znowu kolejne mecze trafione iwo: al:
Posted by: zibi04

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 10/01/2004 01:15

zapraszam chętnych do konkursu tenisowego
http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=9;t=000298
no romek jak tak idzie to chyba spróbujesz swoich sił w tym konkursie ,bo pula rośnie i jest o co grać
zapraszam także pozostałych furowiczów,bo w ciągu dwóch tygodni powinniśmy zacząć kolejną edycję
iwo:
Posted by: unixos

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 10/01/2004 02:20

moze mi ktos powiedziec kiedy odbedzie sie debel Damm/Suk - Koub/Rodd?
Posted by: viva

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 10/01/2004 02:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał unixos:
[qb]moze mi ktos powiedziec kiedy odbedzie sie debel Damm/Suk - Koub/Rodd?[/qb][/QUOTE]Damm/Suk - Koub/Rodd 6:2 6:4
Posted by: unixos

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 10/01/2004 02:34

ufffffff dzieki weszlo iwo:
Posted by: JOKER

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 10/01/2004 03:20

co sądzicie o dzisiejszych finalach:
Petrova-Sugiyama 1.7 1.95

Danilidou-Harkleroad 1.6 2.10

Blake- Kucera 1.4 2.65
wszystkie kursy z GB.
Pary dosyc ciekawe ja zastanawiam sie nad rosjanką i Blakiem.Zostało jeszcze troche czasu,wiec prosze o opinie.
Posted by: Hornblower

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 10/01/2004 13:32

Chcę postawić na Escude z Ljubiciciem w Doha.
Sądzicie, że warto?
Posted by: noel

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 10/01/2004 14:35

Wg mniedzisiaj warto zagrac Ljubicicia.Wydaje mi sie ze kurs na niego jest troche za duzy.Escude wygra juz co prawda 2 pojedynki z chorwatem ale wydaje mi sie ze dzisiaj nie da rady.Serwis ivana jest w tym turnieju atomowy,do tego mial trudniejsza drabinke i pokonal juz 2 klasowych przeciwnikow.Fracuz po tak dlugiej przerwie nie da rady Ivanowi
Posted by: arizona

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 10/01/2004 16:21

co myslicie Robredo - Srichaphan 1
Posted by: gregorrr

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 10/01/2004 17:41

bry

wczoraj nie podauem fszyskich typow na forum, zeby nie zapeszyc, ale nie wszedl mi tylko jeden (blake) wiec odrobilem straty czwartkowe

dzis w drodze poszuo:

erlich/ramirez 1
moya-schalken 2

reszta wkrotce
Posted by: gregorrr

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 10/01/2004 19:25

z tego co czytam prawie fszyscy graja ljubicica, czy slusznie? gdyby mnie ktos zapytau tydzien temu bez wahania wskazaubym ljubo, ale dzis...
to trudny mecz do obstawienia bo owszem chorwat miau trudniejsza drabinke, a pokonanie henmana znajdujacego sie w bardzo dobrej formie to nie byle co, ale ljubo stoczyl dwa bardzo ciezkie pojedynki z rzedu i musi je czuc w kosciach, a escude oddau ledwie 19 gemow w 4 meczach, ktore byly dla niego ledwie treningiem i to moze miec, choc nie musi miec decydujace znaczenie. fakt, ze guadko pokonau calleriego, ktory ograu bjorkmana tez ma swoja wymowe. po wczorajszym meczu ljubo powiedziau w wywiadzie, ze wcale nie czul sie lepszy od henmana, ale miau wiecej szczescia i to zadecydowauo. podsumowujac chyba 'no bet', ale po prostu musiauem to zagrac wiec zagrauem obu z dokuadkami
z innych rzeczy sprobowauem rowniez deliaktnie nasz debel matkowski/fyrstenberg z nadalem i robredo, ktory powinien byc zdziebko zmeczony
powodzenia
Posted by: Marcel

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 10/01/2004 20:08

ja osobiscie dzis zagralem na Escude bo rzeczywiscie wczorraj Ivan nie grał za dobrze i na nasz debelek . Brat Fryty powiedzial ,mi ze sa bardzo zmotywowani.
Posted by: majkel

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 10/01/2004 21:39

czy ktos sie orientuje gdzie mozna sledzic mecze deblowe w sieci na zywo? ewentualnie jakim wynikiem zakonczyl sie pojedynek Nad/Robr-Fyrs/Matk ?
Posted by: edmaart

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 10/01/2004 23:22

Ja tez nie moge znalezc wyniku polakow, na oficjalnej stronie turnieju jescze go nie podali, a live'a nie znalazlem...
Jak ktos moze, niech pomoze...
Posted by: yogimacko

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 11/01/2004 00:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał majkel:
[qb]czy ktos sie orientuje gdzie mozna sledzic mecze deblowe w sieci na zywo? ewentualnie jakim wynikiem zakonczyl sie pojedynek Nad/Robr-Fyrs/Matk ?[/qb][/QUOTE]Nie wiem jaki dokladny wynik, ale wiem ze przegrali , bo w radiu slyszalem !!!
Posted by: Marcel

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 11/01/2004 00:33

4-6 7-6 3-6 o ile dobrze pamietam
Posted by: edmaart

Re: Hopman Cup & ATP Doha,Chennai,Adelaide & WTA Gold Coast,Auckland - 11/01/2004 00:39

No to przepier..........
a tak sie dobrze zapowiadalo