TENIS 3

Posted by: Kafel Jr.

TENIS 3 - 24/02/2002 22:23

w TENIS2 bylo juz zdecydowanie za duzo postow, a mysle ze warto utrzymywac ten temat "przy zyciu" i wydaje mi sie, ze nie tylko ja tak uwazam

zycze dobrych typow i wysokich wygranych

KAfel Jr.
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 24/02/2002 23:30

Witam ja zaczynam typowanie w nowym temacie
poniewaz jutro bede mial malo czasu podaje dzis typy.
SAN JOSE

288 Rusedski-Burgsmul. 1.35 2.6 (PROF)
Moze kurs nie jest zbytnio zachecajacy ale mozna sobie nim podbic.Rusedski jest faworytem zdecydowanym w tym pojedynku mimo to ze Niemiec wygral turniej w Kopenhadze.Wielkim atutem Anglika jest serwis co tu duzo pisac bedzie zwyciestwo Rusedskiego
TYP:1

Ciekawie wyglada tez pojedynek
289 Gambill-J.Vacek (1.35) 2.6

Gambill na swoich smieciach wygra z Czechem

BILANS 11-6

POWODZENIA
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 25/02/2002 21:57

Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 25/02/2002 21:59

linki:

Atp
Mexico Acapulco

http://www.abiertomexicanopegaso.com/

Dubai

http://www.dubaitennischampionships.com/main.htm

San Jose

http://www.siebelopen.com/


Cherbourg challenger

http://www.challengerford.sctel.fr/frame.html

Wta

State Farm Women's Tennis Classic

http://www.scottsdaletennis.com/


Mexico Acapulco

http://www.abiertomexicanopegaso.com/
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 26/02/2002 01:50

WITAM

Hmm narazie temat tenis 3 nieistnieje zbytnio male jest wokol niego zaintersowania
Ja daje na dzis kloejny typ jak widac u gory (w trakcie sa 2)
Na jutro polecam grac na Rosjanina Łużnego powinien poradzic sobie z Hiszpanem Calatrava
tym bardziej ze Łuzny potrwafi sie zmobilizowac na wazne imprezy.Moim zdaniem wiekszosc atutow jest po stronie Rosjanina.Gdyby jutro mecz zakonczyl sie zakonczyl zwyciestwem Calatravy byla by spora niespodzianka.Niewiem czy jest to post ktory moze przekonac...ale kuszacy

wiec :
Łużny-Calatrava
TYP:1

moj Bilans aktualny 11-6 (w trakcie 2 spotkania)
POWODZENIA
Posted by: Kafel Jr.

Re: TENIS 3 - 26/02/2002 03:27

witam w nowy temacie i zachecam do dzielenia sie wlasnymi typami oraz omawianai typow innych. Ja zamieszczam 2 typy ( po przemysleniu wraz z maciejewem)

oto one


Johansson Thomas SWE - Costa Albert ESP
50% a kurs 2.8

i drugi

Haas-Calleri 65% kurs 1.98

zobaczymy czy cos z tego wyjdzie
prosimy o opinie na temat tych meczy

KAfel Jr.
Posted by: Maciejev

Re: TENIS 3 - 26/02/2002 03:46

Suarez-DeLosRios 1.45 2.3
typ 2 (!!!)
iwo:
Posted by: malami

Re: TENIS 3 - 26/02/2002 12:29

Witam wszystkich
Tak jak wcześniej mówiłam będę do Was "zaglądać"
Dzisiaj zagram w realu:
Hass - Calleri 1
Golmard - Diaz 1
Canas - Chela 1
Shaughnessy - Dechy 1
Clement - Schalken 2
Ljubicic - Pioline 1

Pozdrawiam
KACHA
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 26/02/2002 14:33

Witam,
Ferrero - Ulihrach 1
Moim zdaniem mocna 1. Ubiegloroczny zwyciezca turnieju szczególnie dobrze sie czuje na nawierzchni w Dubaiu i sadze iz pomimo dotychczasowych slabych wyników Hiszpana poradzi sobie z Ulihrachem w dwóch setach.
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 26/02/2002 14:40

Clement - Schalken 1
Nawierzchnia w Dubaiu z pewnoscia bardziej sprzyja Francuzowi. Nie sadze jednak, aby dla Arnauda byl to spacerek.c
Posted by: Kafel Jr.

Re: TENIS 3 - 26/02/2002 15:23

Haas gra saretta, gdyuz najprawdopodobniej calleri wycofal sie z turnieju.
sa to news na 70% - nei mam 100% pewnosci

w schedule tyurnieju gra haas z saretta, natomiast w amind draw jest z callerim ...
i komu tu wierzyc
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 26/02/2002 16:32

Witam na dzis proponuje

Haas-Saretta 1.48
TYP:1


Kournik.-DiazOliva 1.42
TYP:1

(12-6) :zobacz:
POWODZONKA
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 26/02/2002 18:16

Kournikova, Husarova, Daniilidou powinny wygrac bez wiekszych problemów
Panova - Serna 2
Robredo - Schuettler 1
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 26/02/2002 18:17

kurcze szkoda ze Łuzny przegral
Posted by: guga

Re: TENIS 3 - 26/02/2002 18:49

trochę informacji
lepiej póżno niż wcale



25.2. - 3.03.


WTA World Tour
- Scottsdale (USA), 585 000 USD, hard

- Acapulco (Meksyk), 200 000 USD, clay, czas: - 6 godz.

ATP World Tour
- Dubai (ZEA), 925 000 USD, hard, czas: + 4 godz.

- Acapulco (Meksyk), 725 000 USD, clay

- San Jose (USA), 400 000 USD, hard, -8 godz.
Posted by: Pawka

Re: TENIS 3 - 26/02/2002 19:23

Sikor czy mógłbyś uzasadnic typ na Robredo. Bo wg mnie Niemiec wygra a mysle dla tego że Tomi po wspaniałym turnieju nieoficjalnych MŚ w miksta gdzie grał bardzo dobrze wyraźnie stracił formę a Niemiec to człowiek lubiacy grac na hard a zwycięstwo w zeszłym roku w turnieju w Azji tylko nie pmietam gdzie dobrze o nim świadczy. To tyle z mojej strony.
Pozdrawiam.
Posted by: Pawka

Re: TENIS 3 - 26/02/2002 19:27

To znowu ja ale sikor dzis ten Clement zagrał słabiutko i to dziwne ze z Schalkenem narazie dostaje 6-3 5-1 to pogrom ale sie nie dziwie ile mozna dobrze grać co w przypadku clementa oznacza dobrą grę w marsylii i w roterdamie.
Posted by: guga

Re: TENIS 3 - 26/02/2002 19:47

ruano pascual dominikovic 1
80%
Posted by: guga

Re: TENIS 3 - 26/02/2002 19:49

Sjeng Schalken Vs Arnaud Clement 6-3 7-6 Finished
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 27/02/2002 09:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pawka:
[qb]Sikor czy mógłbyś uzasadnic typ na Robredo. Bo wg mnie Niemiec wygra a mysle dla tego że Tomi po wspaniałym turnieju nieoficjalnych MŚ w miksta gdzie grał bardzo dobrze wyraźnie stracił formę a Niemiec to człowiek lubiacy grac na hard a zwycięstwo w zeszłym roku w turnieju w Azji tylko nie pmietam gdzie dobrze o nim świadczy. To tyle z mojej strony.
Pozdrawiam.[/qb][/QUOTE]Nawierzchnia hard w Dubaju spowalnia pilki, jest sprzyjajaca dla tenisistów lepiej czujacych sie na clayu. I chyba dlatego Williams i Seles przegraly pólfinal. Oczywiscie to nie jest clay, nie ma poslizgu przy poruszaniu itd. Styl gry Robredo i nawierzchnia w stosunku do przeciwnika, który bardziej lubi szybkie nawierzchnie a clay nie bardzo mu podchodzi, bilans gemów w ostatnich tygodniach jak równiez przeciwnicy, z którymi sie spotykali i rodzaj nawierzchnii na której grali - to wszystko do kupy i wyszlo mi,iz moim zdaniem Robredo powinien to wygrac. Przegral i to bez dyskusji. Nie sadze aby moja anliza byla bledna, jednak nie wszystko mozna analizowac ze spodziewanym efektem a szkoda. Przegrana jest elementem tej zabawy i staram sie nie denerwowac nawet jak przegram duze pieniadze. Natomiast do pasji mnie doprowadza sytuacja, kiedy brak konsekwencji i niewlasciwe wyciaganie wniosków z przegranych nie powoduje postepu, nauki, i rozwoju. Przegrana wcale nie musi byc bezuzyteczna, wlasnie na przegranej trzeba wyciagac jak najwiecej aby poglebiac swoja swiadomosc i wiedze tej zabawy.
pozdrowienia
Posted by: sawi

Re: TENIS 3 - 27/02/2002 11:09

Witam.
Poniżej skopiowałem wyniki nocnych pojedynków :

M. Zabaleta d. N. Lapentti 46 76(5) 30 ret.
J. Diaz d. J. Golmard 46 61 64
F. Clavet d. A. Savolt 61 64
M. Norman d. A. Hernandez 76(4) 36 12 ret.
A. Montanes d H. Armando 64 76(4)
F. Meligeni d. V. Spadea 62 75
F. Mantilla d. G. Blanco 26 63 ret.
J.I. Chela d. G. Canas 64 64
T. Haas d. F. Saretta 76(5) 62
N. Coutelot d. D. Nalbandian 75 61
pozdr. iwo:
Posted by: raf

Re: TENIS 3 - 27/02/2002 15:48

Typy na dzis:

Grosjean-Santoro 1
Mecz 2 francuzow, z których w lepszej dyspozcyji jest wyraznie Sebastian. Santoro i tak ostatnio zaskoczyl lepsza gra, ale dzis nie powinien urwac nawet seta. Grosjean ma jednak w naturze często dziwne spotkania, ale po tym jak ogral ostatnio Clementa odzyskalem do niego zaufanie i po tym kursie nie moglem tak zostawic tego meczu

Rusedski-T.Martin 1
Lubie typowac przeciwko Martinowi kiedy turniej odbywa sie w stanach bo zawsze mozna spotkac sie z ciekawym kursem:)
Greg jest tenisista lepszym i powinien wygrac dzis bez wiekszych problemow. Dla mnie mocna 1..

Massu-Gaudenzi 1
Massu dobrze sobie radzi w ostatnich turniejach w ameryce pld. Dzis ma rywala niezbyt wymagajacego, dla mnie dosc pewna 1..
Posted by: Kafel Jr.

Re: TENIS 3 - 27/02/2002 16:35

shaughnessy 1
portas 1
sugiyama 1
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 27/02/2002 17:34

Grosjean - Santoro 2
Santoro jest tenisista nie docenianym. Ma wspaniala technike, szczególnie wysoka kultura gry. Cieszy sie duza estyma w branzy, szczegolnie we Francji, duze tradycje rodzinne. Potrafi grac na kazdej nawierzchnii, podczas gry zaskakuje, potrafi blyskawicznie przejsc z defensywy pod siatke i to w taki sposob, ze jego przeciwnik czesto sie dziwi jak on sie tu znalazl pod siatka. Dla Grosjeana jest profesorem. W ogóle Grosjean, Clement i Santoro, kazdy z nich ma tak odmienny styl gry wrecz dziwaczny. Grosjean przesiaduje przy linii koncowej i tylko czeka na pilke z rotacja na polkort czy pod koncowa linie, on juz wie co z taka pileczka zrobic, a robi to tak niekonwencjonalnie, ze jak zobaczylem pare lat temu poraz pierwszy Grosjeana to nie moglem sie nadziwic jak taki "pajac" gra w cwiercfinale powaznego turnieju o puchar Szwecji - chyba - na pewno Stockholm, zreszta nie dokonczyl turnieju gdyz zmarla mu Babcia i pojechal na pogrzeb. Styl gry Francuza jest to woda na mlyn dla wszystkich tenisistow rotujcych pilke pod koncowa linie, a jest ich wielu, np styl gry Agassiego idealnie pasuje Grosjeanowi. Nie jest rzecza latwa nagle zmieniac ulozenie reki na rakiecie pod francuza jak latami sie tego uczyli. A Enqvist, ktory uderza pilke bez rotacji, silnie bijac pod koncowa linie jest zabojczy dla Grosjeana, ale wystarczyloby zeby Szwed zaczal rotowac pilke pod koncowa linie (czego nie robi), byloby po nim-ale to jest wypracowany styl Szweda, prosty, bez slajsów, rotacji, proste szybkie uderzenia z kamienna twarza, sa naturalne dla Enqvista-kilera. Santoro potrafi grac z Grosjeanem, jego wszechstronna technika pozwala mu na zagrywki, z którymi Grosjean ma klopoty. I czy jest w formie Santoro czy tez nie , to jest trudnym przeciwnikiem dla Grosjeana, Clement równiez nie radzi sobie z gra Santoro. Kluczem gry Santoro jest jego glowa, inteligencja gry i oczywiscie wszechtronna technika, ktora jest warunkiem koniecznym aby to co w glowie sie zrodzilo zamienic na skuteczne zagranie na korcie. Nawierzchnia w Dubaiu sprzyja Grosjeanowi, jednak dla mnie faworytem jest Santoro-na niego stawialem.
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 27/02/2002 17:36

Kournikova, Bedanova moim zdaniem formalnosc.
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 27/02/2002 17:49

i jeszcze jedna rzecz odnośnie meczu Grosjean-Santoro Head to Head :
7-2 dla Santoro

Rusedski-Martin 2-6 ( choć w tym przypadku ostatni raz grali ze sobą dość dawno 1999)
Posted by: Muniek

Re: TENIS 3 - 27/02/2002 18:20

Co sądzicie o meczu Gambill-Carlsen? Czy będzie pewna wygrana Amerykanina?
Posted by: guga

Re: TENIS 3 - 27/02/2002 19:18

moya - acasuso 1 1.4
70%
Posted by: guga

Re: TENIS 3 - 27/02/2002 19:22

haas - vicente 2 2.0
49%

ferreira - pless 2 2.3
45%
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 27/02/2002 19:23

Witam
No jak na razie w tym tygodniu tenis fajnie wchodzi

Hass-Vicente 1.52 2.15
Nie ma co o tym meczu pisac.Zastanawiajace jest to dlaczego taki wyskoki kurs ???
TYP:1

BILANS (15-7) :zobacz:
Postaram sie jeszcze podac jedyn typ dzisiaj
al:
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 27/02/2002 19:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał guga:
[qb]haas - vicente 2 2.0
49%

ferreira - pless 2 2.3
45%[/qb][/QUOTE]czesc guga dlaczego sklaniasz sie ku Vicente?
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 27/02/2002 21:28

Kolejny typ na dzis
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 27/02/2002 21:32

Kolejny typ na dzis

Sugiyama-Pratt 1.65
TYP:1 na
80%
(15-7)
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 27/02/2002 23:01

Greg Rusedski - Todd Martin 2
Slaba ta dwójeczka. Wynik spotkania jest moim zdaniem otwarty. Szalenie interesujace spotkanie. Todd Martin - chodzaca klasa i na korcie i w zyciu. Gentleman w kazdym calu. Cieszy sie powazaniem w calym ATP i to od lat . Jak trzeba reprezentowac grajacych w ATP to zwraca sie branza do Niego. Gra malo, wlasciwie mozna zobaczyc od lat Todda Martina na turniejach wielkoszlemowych, na ktorych z reguly dobrze gra przechodzi trzy, cztery rundy a jeszcze pod koniec lat 90-tych odgrywal znaczaca role dochodzac do polfinalu czy tez finalu. Kazdego roku wystepuje jeszcze na turniejach Amerykanskich San Jose, Memphis, Cincinnati, Indian Wells i czesto trawa przed Wimbledonem w Queen's w i o ile dobrze pamietam czasami turniej Canadian Open. Jak mam typowac Martina to nawet nie zagladam do sieci. Martin moze nie pokazywac sie kilka tygodni a mozemy byc pewni, ze jezeli sie zdecydowal wystapic to bedzie gral dorze - turnieje wielkoszlemowe obowiazkowo. Martin moze pokonac kazdego, i tak naprawde nie mozna go pokonac na pol gwizdka. Dysponuje nienaganna technika wrecz klasyczna choc bez uniesien. Dla mnie wyzsza kultura gry od Rusedskiego, i wlasciwie nie mialbym watpliwosci gdyby nie ten turniej. Rusedski dobrze sie czuje na tej nawierzchnii, pokazal w tym roku, ze dobrze jest przygotowany jednak jak przegrywal frajersko tak robi to nadal czasami rece opadaja zwlaszcza , ze mozliwosci ma. Dobre podanie, dobry voley, ale slaby return i prawie zawsze jak przegrywa mecz, odnosze wrazenie ze nie potrafi skutecznie walczyc-taka "ofiara boska" Zeby pokonac Martina musi wspiac sie na swoje wyzyny co i tak nie jest gwarantem, ze wygra. Ja postawie na Martina, wiec koncze mialem jeszcze zamiar napisac pare zdan na temat wspanialego W. Ferreiry,( kawal dobrej historii tenisa) na ktorego tez za moment postawie i tutaj moge powiedziec mocny typ.
Posted by: sawi

Re: TENIS 3 - 28/02/2002 11:17

Witam.
Gratuluje trafnego typu na SANTORO - Sikor
Man do Ciebie pytanie dotyczące dzisiejszego meczu Ferrero-El Aynoui, czy sądzisz ze marokanczyk nadal jest w tak rewelacyjnej formie ,tak jak to ma miejsce od poczatku sezonu ?? i czy jest wedlug Ciebie faworytem ?
pozdr. idziekuje
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 28/02/2002 18:45

Witam wczorajszy dzien musze zaliczyc do porazek

Dzis mozna sprubowac
Kournikova -Husarova @1.4 (profesjnonal)

bedzie dobrze
Posted by: guga

Re: TENIS 3 - 28/02/2002 19:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _Oli:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał guga:
[qb]haas - vicente 2 2.0
49%

ferreira - pless 2 2.3
45%[/qb][/QUOTE]czesc guga dlaczego sklaniasz sie ku Vicente?[/qb][/QUOTE]sorry wczoraj nie mogłem odpowiedzieć

może zapomiałeś że grali na clayu, nie był to pewniak ale weszło
Posted by: guga

Re: TENIS 3 - 28/02/2002 19:46

massu chela 2 1.85
55%

schiavione panova 2 2.1
49%
Posted by: guga

Re: TENIS 3 - 28/02/2002 19:51

dziś 2 ciekawe deble w sts, moim zdaniem przepłacone

Bryan/Bryan- Lapentti/Morejon 1 1.40
75%

Po/Pratt - Pisnik/Schlukebir 1 1.50
70%
Posted by: sawi

Re: TENIS 3 - 01/03/2002 11:11

*****Bardzo ważna sprawa*******

Mam do was bardzo wazne pytanie :
Czy ktoś z was obstawiał moze wczoraj mecz Ferrero-El Alanoui w Expekcie ???

Jak wiadomo mecz wygladał nastepująco 5:7 6:4 1:2 i krecz Ferreo , ja postawiłem na hiszpana i niestety Expekt policzył mi ten typ jako nietrafiony i dlatego szukam osoby która obstawiłaby ten pojedynek na Alanoui'ego i jestem ciekawy czy ma policzony typ jako trafiony , bo jesli nie to oznaczało by iz Expekt gra nieczysto ....

pozdr. i czekam na odp.
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 01/03/2002 18:27

Siema
Dzis gram dwie pozycje ktore powinny wejsc
Gambill-Arthurs
TYP:1 na 70%
Henman -Johansson
TYP:2 na 50%

Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 01/03/2002 19:41

.

.
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 03/03/2002 17:17

Serena Williams - Jenifer Capriati 1
Serena zrobila duzy postep przez ostatni rok. Chwilami gra lepiej od swojej siostry, która do tej pory prezentowala zdecydowanie wiekszy asortyment zagran niz jej siostra o dorodnej sylwetce ciala. Teraz poziom sie wyrownal, choc w pojedynkach miedzy nimi stawialbym nadal na Venus. Serena moim zdaniem powinna to wygrac w trzech setach.
El Aynaoui - Santoro 2
Agassi - Hewitt 2
Brak czasu na komentarz, moze pózniej.
Posted by: juan_carlos

Re: TENIS 3 - 03/03/2002 18:02

williams capriati 1
agassi hewitt 1
elay santoro 1
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 03/03/2002 19:29

Dubai, pewnie wszyscy Arabowie nie widza innego rezultatu jak wygrana Marokanczyka. Zastanawiajace jest,jak to sie dzieje, ze El wygrywa wlasciwie dzieki jednemu zagraniu, obiega swoja strone backhandowa i posyla silnie rotowany forhand. Takie zagranie ma jeden warunek, musi byc konczace. W tym przypadku tak nie musi byc. Pozostawia pol kortu wolnego a jego przeciwnicy, jak uda im sie odebrac zagranie, to posylaja ponownie na strone backhandowa Marokanczyka, który z powodzeniem moze powtorzyc zagranie. Kazda proba poslania pilki na wolna strone kortu Marokanczyka konczy sie wyrzuceniem poza kort. Sytuacja jest szczegolnie denerwujaca bo na pierwszy rzut oka odpowiedz powinna byc prosta. Poslac pilke na wolny kort, no wlasnie i tu jest problem. Pilka jest tak zrotowana, ze jedynie wchodzi zagranie na strone backhandowa Marokanczyka, ktory tylko na to czeka.Z tym zagraniem nie moga sobie poradzic tacy technicy jak Johansson. Santoro moim zdaniem powinien sobie poradzic z tym zagraniem, a wtedy El bedzie mial klopoty. Jezeli Francuz bedzie równie bezradny wobec tego zagrania jak inni dotad, to wynik spotkania jest przesadzony. Santoro moim zdaniem ma najwieksze predyspozycje ku temu z dotychczasowych przeciwnikow Marokanczyka w Dubai.
Agassi - Hewitt 2
Styl gry Andre jest dogodny dla Hewitta. Moim zdaniem Hewitt wybiega to spotkanie i zajedzie kondycyjnie Agassiego, ktory nie sadze aby dysponowal obecnie forma i z kondycja moze miec klopoty. Jesli Hewitt utrzyma na przyzwoitym poziomie pierwsze podanie i return wowczas powinien to wygrac w dwoch setach.
Posted by: sexmis

Re: TENIS 3 - 03/03/2002 19:36

A ja na dzisiaj stawiam na Santoro i Agassiego(2-1 w setach). al:
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 04/03/2002 02:47

linki :

Atp

Delray Beach - hard 400 000$

http://www.atptennis.com/delraybeach/

Scottsdale - hard 400 000$

http://www.scottsdaletennis.com/scripts/mens/

Wta

Indian Wells - hardcourt outdoors - 2 100 000$

http://www.pacificlifeopen.com/
Posted by: guga

Re: TENIS 3 - 04/03/2002 19:56

portas - saretta 2 2.0
50%
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 04/03/2002 20:35

Ja dziś zdecydowałem się zagrać Ferreirę i Mantille po moim zdaniem przyzwoitych kursach 1.5
Najpewniej wygląda dziś mecz Blake'a z Gaudenzim ale kurs niezachęcający
Posted by: Maciejev

Re: TENIS 3 - 05/03/2002 15:16

Czarnoskóry James Blake przyniósł mi wiele radości i $$$ w poprzednich 2 tygodniach - wczoraj jdnak zawiódł ... - a może po prostu chce odpocząc przed zbiliżającym się Indian Wells

Dziś mam takie propozycje :

Pless - Delgado 1 1.65

Nawierzchnia będzie na pewno sprzyjała Duńczykowi , który ostatnio w dużo lepszej formie od swojego rywala... 7,5/10

Sanguinetti - C. Rochus 1 1.5

Kilka tygodni temu grali ze sobą - wygrał łatwo Włoch - powinien powtórzyć to dziś rówież bez większych problemów... 8/10

Gambill - Arthurs 1 1.4

H2H 4-0 dla Gambila... W meczach Arthursa często są tiebreaki i tylko w nich Amerykanin może się podknąc, jednak obecna forma Gambila nie powinna tego sugerować... 8/10

Hipfl - Savolt 1 1.65

Hipfl bardziej doświadczony i lepszy tenisowo powinien sobie poradzić. Obaj preferują ziemię, ale na hardzie lepszy będzie Austriak... 7/10

Mam też na uwadze:

Haas - Moya 1 1.5
Melligeni - Okun 2 1.95

Powodzenia!

al:
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 05/03/2002 18:04

Dziś rezygnuje z grania w realu typy tylko na "papierze"

Haas-Moya 1
Obaj przenoszą sie z clay-u na korty twarde więc w tym przypadku Haas powinien poradzić sobie z Hiszpanem na tej nawierzcni. Liczę na to że przed Indian Wells będzie chciał rozegrać kilka pojedynków i podejdzie do meczu poważnie

Chela-Ginerpi 1

Ginerpi w tym roku niczym szczególnym się nie wykazał - gra w challengerach turnieje ATP kończył w pierwszyc rundach
Chela bardzo dobrze wypadł w turnieju w Sydney przed AO , w AO odpadł z Samprasem w drugiej rundzie , w ostatnich turniejach na ziemi radził sobie bardzo przyzwoicie czyli można sądzić że jest w niezłej formie. Jedyny minus to to że Ginerpi awansował do turnieju po kwalifikacjach

z postałych meczy zgadzam się z Maciejevem co do :
Gambilla i Okuna
Posted by: guga

Re: TENIS 3 - 05/03/2002 19:55

Adams/Ellwood- Hipfl/Koubek 1 1.35
80%
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 05/03/2002 20:09

Prosze o pomoc ,myslicie ze warto zagrac :
1.CANAS - Kratochvil
2.SANGUINETTI -Rochus
3.GAMBILL - Arthurs

?
Dzieki .Pozdrawiam
iwo:
Posted by: guga

Re: TENIS 3 - 06/03/2002 18:48

STS zmniejsza marżę

teraz mamy
np.

1.55 - 2.20
1.60 - 2.10
1.65 - 2.00
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 07/03/2002 17:55

na dziś

Kuti Kus-Arn 2 2.1 STS

Kuti Kus w tym roku komplentnie bez formy wygrany jeden mecz i do tego na clay-u. Niemka gra w tym roku całkiem przyzwoicie - przebiła się przez kwalifikacje AO gdzie w drugiej rundzie odpadła z Hingis, w Paryżu pokonała m.in Lichowczewą , w kwalifikacjach do Indian Wells bez problemu wygrała 2 swoje mecze

w betandwin kurs na Arn 1.66

459 19:10 Daniiliodou - Gersi 1 1.60

Greczynka moim zdaniem jest zdecydowaną faworytką Gersi ostanie 6 meczy przegrała
Grały ze sobą w tym roku wygrała Daniliodou 6-1 6-1 w kwalifikacjach w Paryżu

betandwin 1.32

z pozostałych meczy

Husarowa 1 1.5 chociaż jej przeciwniczka przebiła się przez kwalifikacje
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 07/03/2002 20:49

Sampras - Ferreira 2
Kriz/Sreb - Dechy/Tu 2
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 08/03/2002 18:18

KUTI KIS - ARN 2
DANILIDOU - GERSI 1

KURA jeteś niezły!!!
dzięki!
Posted by: guga

Re: TENIS 3 - 08/03/2002 19:40

panova - oremans 1 1.65
65 %

torrens valero - black 2 1.85
55 %
Posted by: RyanGiggs

Re: TENIS 3 - 09/03/2002 13:38

Chcialbym zwrocic uwage na pozycje 320 dzis w profie a mianowicie
Smashnova-Grande 1,7 1,9
NO wiec po pierwsze
gamebookers 1,52 @Grande
betandwin 1,5 @Grande
poza tym z head to head wynika ze Grande leads 2:1 z tym ze ten 1 przegrany na clayu a 2 wygrane na hard zatem Indian Wells odbywa sie na HardCourt czyli chyba jednak prof sie myli i 1,9 @Grande jest dobrym typem


Pozdrawiam

Na marginesie mam pytanie do Kury : skad czerpiesz informacje na temat tenisa ( z góry dzięki)
Posted by: raf

Re: TENIS 3 - 09/03/2002 16:52

A ja chcialbym zwrocic uwage na dwa inne pojedynki w ktorych moim zdaniem szanse sa duzo bardziej wyrownane niz to widzi STS:

866 19:10 Coetzer - Razzano 1.15 - 4.00 2

862 19:10 Sanchez Vicario-Srebotnik 1.70 - 1.90 2
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 09/03/2002 20:04

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RyanGiggs:
[qb]

Na marginesie mam pytanie do Kury : skad czerpiesz informacje na temat tenisa ( z góry dzięki)[/qb][/QUOTE]Nie wiem czy chodzi Ci o to z jakich stron korzystam jezeli tak to polecam :

http://www.tenniscorner.net/
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 09/03/2002 20:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał raf:
[qb]A ja chcialbym zwrocic uwage na dwa inne pojedynki w ktorych moim zdaniem szanse sa duzo bardziej wyrownane niz to widzi STS:

866 19:10 Coetzer - Razzano 1.15 - 4.00 2

862 19:10 Sanchez Vicario-Srebotnik 1.70 - 1.90 2[/qb][/QUOTE]Co do Coetzer to mam watpliwosci.
Srebotnik tak i to zdecydowanie.
pozdrowienia
Posted by: raf

Re: TENIS 3 - 09/03/2002 21:44

Sikor ja tez mam pewne watpliwosci co do Coetzer ale dla takiego kursu warto to w rozpis wrzucic i tak tez uczynilem Nie jest to jakas wielka zawodniczka, nigdy mi sie nie podobal styl jej gry. Zobaczymy jak bedzie..
Posted by: RyanGiggs

Re: TENIS 3 - 09/03/2002 22:16

Hmmmm nie wiem gdzie to wyczytalem ale
Coetzer dzis przegra wrzucilem to w kupon pewny ;-)
a jeszcze poza tym
@Sugiyama
@Gagliardi
@Husarova

dzieki Kura za informacje a dorwales moze jakies forum co by sie ludzie na temat tenisa wypowiadali albo jeszcze jakos godną polecenia stronke ta ktora podales jest cool
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 09/03/2002 22:45

Coetzer - Razzano 1
Moim zdaniem mocna jedyneczka. Coetzer powinna to wygrac w dwóch szybkich setach. Amanda Coetzer !!! Wspaniala zawodniczka, wysmienita technika i co ja szczególnie charakteryzuje madrosc i inteligencja gry. Afrykanerka stanowi ewenement w WTA. Gra w WTA od 1988 roku i do dzisiaj przez te wszystkie lata gra na rownym, wysokim poziomie. Nie musiala sie paletac po turniejach challengerowych. Pokonala takie zawodniczki i to nie raz nie dwa jak: Sabatini, Graf, Capriati, Davenport, Vicario, Hingis, Kremer, Maleeva, Testud. Gra na kazdej nawierzchnii, choc najlepiej czuje sie na clayu. Gra niezbyt wiele i skupia sie na duzych turniejach i Wielkim Szlemie. Od lat zawsze dobrze prezentuje sie na U.S. Open. Dochodzila do polfinalu i finalu na turniejach wielkoszlemowych, nie przypominam sobie aby którys wygrala. Na olimpiadzie doszla do cwiercfinalu przegrywajac z Dokic w trzech setach. Natomiast nie raz wygrywala wazne turnieje i w Europie, USA czy w Australii. Wystepuje regularnie na turniejach amerykanskich i dobrze sie tam prezentuje. Jest to bardzo solidna zawodniczka, która rzadko odpada w pierwszych rundach. W tym roku w Australia Open przeszla trzy rundy pokonujac a wlasciwie demolujac takie figury, Schett, De Los Rios, Oremans w dwoch szybkich setach do jednego lub dwoch gemów. Przegrala z Hingis bezdyskusyjnie. W kazdym razie nie mozna Amandy Coetzer lekcewazyc. A taka Razzano, oczywiscie moim zdaniem, musi jeszcze sporo nagrac sie zanim dorówna Coetzer bo teraz to nie urasta jej do piet. Zycze wszystkim wysokich wygranych.
pozdrowienia
Posted by: RyanGiggs

Re: TENIS 3 - 09/03/2002 22:54

Hmmm tez do tej pory myslalem ze Coetzer jest luz
ale to co ostatnio bylo w meczu z Jidkową w Memphis
nic nie powiem ale czy przegrana w 1 r.(wlasciwie 2rundy bo 1 r. bye) z zawodniczka spoza setki jest wypadkiem przy pracy?
Posted by: raf

Re: TENIS 3 - 10/03/2002 02:47

Bo Sikor troche przesadza z tymi sukcesami i pochwala dla gry Amandy. Owszem fakty sa faktami i swoje wygrala, ale prosze mi powiedziec kiedy to bylo.. Ostatnio zdarzaja jej sie mecze slabe a nawet bardzo slabe. W wielu elementach gry ustepuje juz szybszym i mlodszym zawodniczkom. Z reszta co tu duzo gadac po fakcie- ten mecz wygrala jednak nie byl to zaden nokaut 6:4, 6:4, ale dla takiego kursu warto bylo zaryzykowac bo wg. mnie sts zle ocenil szanse i oby wiecej bylo takich kursow.
Pozdrawiam
Posted by: Drak

Re: TENIS 3 - 10/03/2002 14:40

Tak zgadzam sie z rafem...Amanda Coetzer.....jest wskutku dobra zawodniczka,ale raczej nigdy sie nie dostanie do 7.miejsca w rankingu WTA.Jezeli ktos juz pare lat kreci sie okolo 10 miejsca w rankingu to musi cos prezentowac,ale jak pisalem nigdy nie osiagnie sukcesow tych najlepszych zawodniczek.....Ktos sie moze zapytac DLACZEGO...???tu jest odpowiedz bardzo prosta jest bardzo mala 157 cm i takim malym wzrostem serwuje sie bardzo zle.Sikor pisal ze lepiej czuje sie na clayu...tu ta zawodniczka ma moze troche wieksze szanse bo clay jest wolniejszy od twardej nawierzchni i roznica w podaniu nie jest taka duza jak na naw. Twardych.Statystyki pokazuja ze wygrala w swej karierze 5.turniejow na CLAYU i 3 turnieje na TWARDYCH naw./moje statystyki,ale moze ktos ma inaczej/.W zeszlym roku grala 4 turnieje na clayu i 15 turniejow na innych nawierzchniach i tu widac ze clay specialnie nie wybiera.Ja osobiscie rzadko obstawiam mecze gdzie ona wystepuje.Lubilem te zawodniczke do roku 1997 do French Open,ale tam w PF z MAJOLI mnie bardzo sklamala.Ogladalem ten mecz i wtedy zrozumialem dlaczego nie moze byc NIGDY najlepsza i dlaczego raczej spotkania gdzie ona wystepuje bede juz rzadko kiedy obstawial.Jedno jest na 100% /99,9999999%/pewne....ze nie wygra tego turnieju w Indian Wells
Posted by: guga

Re: TENIS 3 - 10/03/2002 17:04

dechy - myskina 1 1.75
62 %

raymond - panova 2 2.8
40 %
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 10/03/2002 21:25

Roddick - Sanguinetti 2
Raymond Panova 2

Henin, Dechy, Tanasugarn, Hingis, Bedanova, Agassi - bezdyskusyjne wygrane.
Dokic, Hatuchova wygrane, choc moga byc problemy.
pozdrowienia
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 11/03/2002 02:55

Witam wszytkich

postaram sie teraz przedstawić swoje typy na rozpoczynający sie jutro turniej mężczyzn w indianapolis
Licze że turniej panów bedzie bardziej dochodowy, przynajmniej dla mnie i ze nie bedzie niespodzianek

więc zaczynamy:

wybrałem na razie 2 typy któe mozna zagrac:

Escude N. - Schalken 1 kurs [1,45]

Escude, chyba żadnemu znawcy tenisa nie musze przedstawiac, jego umiejętności są wielkie. Jest obecienie w formie co udowdnił 2 z rzedu zwycięstwem w turnieju w rotterdamie ( 18.02)
Turniej w indianappoli odbędzie sie na korcie twardym a ten na tymże korcie w tym roku ma imponujacą statystyke 13-2.
ok
Teraz jego przeciwnik, Sjeng Schalken z holandii mimo że zajmuje wysokie 28 miejsce w rankingu atp to jednak jego umiejętności jak i ogranie są znacznie mniejsze od Francuza.

Jego statystyka na twardym korcie( przypominam ze turniej w indianapoli odbywa sie na nawierchni twardej) jest: 3-5 czyli ujemna.
W potyczkach między tymi zawodnikami prowadzi Escude 2-0.
Mysle ze jest to typ o który można się połakomić, zwłaszcza ze kurs 1,45 jest bardzo wysoki.

Teraz mój drugi typ:

Corretja A. - Gaudenzi A. 1 [1,45]

Hiszpan Correjta zajmuje w ranking atp 18 miejsce a jego rywal 53, co juz jest jednym z powodów na który polecam zagrać 1.
Jednak gdyby zwyciestwo w meczu tenisowym zależało od miejsca to kazdy z nas byłby juz milionerem
A więc analizujemy dalej:
Corretja jest bardzo utalentowanym zawodnikiem, wielokrotnie zdobywał laury na róznych zawodach tenisowych, co prawda było to dosyc dawno( ostatnie zwycięstwo 16 lipca w amsterdamie) to jednak nie przesądza to o tym ze hiszpan jest słaby
Na kortach twardych w tym roku 1-2
Jego przeciwnik 2-4, jednak liczyć wszytkie mecze od poczatku kariery tych zawodników, to hiszpan znacznie wyptrzedza włocha
Corretja 106-73
Gaudenzi 41-62
W bezposrednich konfrontacjach obydwu zawodników, dwukrotnie Correjta schodził pokonany z kortu, ale za to 4 razy go pokonał bilans 4-2 dla hiszpana.
ogólnie rzecz biorąc stawiał bym tu na hiszpana, podobnie jak w poprzednim przypadku zadecyduje doświadczenie i obycie na korcie.

To tyle narazie

Xycze wam jak najwyzszych wygranych, sobie równiez ( moze wreszcie przełamie złą passe)

W przeciwienstwie do innych nie podaje procentowych szans na zwyciestwo zawodniak ponieważ zawsze wynosza one 50-50

Dlatego podaje swoje typy któe uważam za godne zagrania, mozecie sie ze mną zgodzić lub nie zgodzić.

Mimo wszytko żytcze ze waszły )))

Pozdrawiam

Bond
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 11/03/2002 05:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bond:
[qb]Witam wszytkich

postaram sie teraz przedstawić swoje typy na rozpoczynający sie jutro turniej mężczyzn w indianapolis
Licze że turniej panów bedzie bardziej dochodowy, przynajmniej dla mnie i ze nie bedzie niespodzianek

więc zaczynamy:

wybrałem na razie 2 typy któe mozna zagrac:

Escude N. - Schalken 1 kurs [1,45]

Escude, chyba żadnemu znawcy tenisa nie musze przedstawiac, jego umiejętności są wielkie. Jest obecienie w formie co udowdnił 2 z rzedu zwycięstwem w turnieju w rotterdamie ( 18.02)
Turniej w indianappoli odbędzie sie na korcie twardym a ten na tymże korcie w tym roku ma imponujacą statystyke 13-2.
ok
Teraz jego przeciwnik, Sjeng Schalken z holandii mimo że zajmuje wysokie 28 miejsce w rankingu atp to jednak jego umiejętności jak i ogranie są znacznie mniejsze od Francuza.

Jego statystyka na twardym korcie( przypominam ze turniej w indianapoli odbywa sie na nawierchni twardej) jest: 3-5 czyli ujemna.
W potyczkach między tymi zawodnikami prowadzi Escude 2-0.
Mysle ze jest to typ o który można się połakomić, zwłaszcza ze kurs 1,45 jest bardzo wysoki.

Teraz mój drugi typ:

Corretja A. - Gaudenzi A. 1 [1,45]

Hiszpan Correjta zajmuje w ranking atp 18 miejsce a jego rywal 53, co juz jest jednym z powodów na który polecam zagrać 1.
Jednak gdyby zwyciestwo w meczu tenisowym zależało od miejsca to kazdy z nas byłby juz milionerem
A więc analizujemy dalej:
Corretja jest bardzo utalentowanym zawodnikiem, wielokrotnie zdobywał laury na róznych zawodach tenisowych, co prawda było to dosyc dawno( ostatnie zwycięstwo 16 lipca w amsterdamie) to jednak nie przesądza to o tym ze hiszpan jest słaby
Na kortach twardych w tym roku 1-2
Jego przeciwnik 2-4, jednak liczyć wszytkie mecze od poczatku kariery tych zawodników, to hiszpan znacznie wyptrzedza włocha
Corretja 106-73
Gaudenzi 41-62
W bezposrednich konfrontacjach obydwu zawodników, dwukrotnie Correjta schodził pokonany z kortu, ale za to 4 razy go pokonał bilans 4-2 dla hiszpana.
ogólnie rzecz biorąc stawiał bym tu na hiszpana, podobnie jak w poprzednim przypadku zadecyduje doświadczenie i obycie na korcie.

To tyle narazie

Xycze wam jak najwyzszych wygranych, sobie równiez ( moze wreszcie przełamie złą passe)

W przeciwienstwie do innych nie podaje procentowych szans na zwyciestwo zawodniak ponieważ zawsze wynosza one 50-50

Dlatego podaje swoje typy któe uważam za godne zagrania, mozecie sie ze mną zgodzić lub nie zgodzić.

Mimo wszytko żytcze ze waszły )))

Pozdrawiam

Bond[/qb][/QUOTE]Witam Bond,
wlasnie, zawsze zastanawialem sie z jakiego kapelusza forumowicze wyciagaja procentowe szanse. Dobre wejscie, oby tak dalej.
pozdrowienia
Posted by: arti

Re: TENIS 3 - 11/03/2002 15:39

Witam,

mam mala prosbe...
czy moglby ktos wrzucic linka do stronki z prognozami na tenisa + zestawiena h2h (jakies tenisowe forum ?) lub polecic jakas wartosciowa strone dotyczaca tenisa (strone ATP znam )
z gory dzieki.

Pzdr.
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 11/03/2002 19:23

Sikor dzięki za gratulacje

Postaram sie wam przyblizyć jak najlepiej zawodnikóew i pomóć w wytypowaniu zwycięzcy, póżniej postaram się jeszcze coś wybrać.
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 11/03/2002 19:37

Ja dziś zagrałem:

Escude + El Ayanoui

Escude opisany powyżej przez Bonda zgadzam się z tym i liczę na zwycięstwo

ElAyanoui też powinien wygrać dziś - Koubek po AO bez formy w przeciwieństwie do Marokańczyka
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 11/03/2002 23:15

Czesc, przepraszam wszytkich ze tak późno ale niesty nie wyrobiłem się, pogoda ładna więc siedziałęm jeszcze na dowrze i dpoeiro eraz wrociłem

ok myśle ze ci co grają w internecie jeszcze zdążą do 23 wysłac

oto mój typ:

Kafelnikov - Bjorkman 1 [1,5]

Moze zaczne od tego, ze kafelnikov dośc często sprawiałnam niesty dośc przykre niespodzianki przegrywając ze znacznie słabszymi rywalami, jednak wydaje mi sie ze tym razem mozna smiało zagrac 1, nie tylko z powodu wysokiego kursu, ale również z tego powodu że w końcu mistrzowi nie wypada odpadać juz w pierwszej rundzie.
Teraz troche o obu panach.
Kafelnikov na nawierzchniach twardych w tym roku:
9-5, dla porówniania Bjorkman ma 8-4 a więc podobne.Jendak licząc ogółem wqygranych i przegranych meczów na hard court, to statystyka kafelnikova jest imponujaca 213-93.Bjorkman dla porówniania ma 176-127.Teraz będzie najlepsze
W bezpośrednich potyczkach obu panów, którzy jak do tej pory spotykali sie 7-krotnie, WSZYTKIE 7 MECZÓW wygrywał kafelnikow !!!!!!!
Obecna forma obu zawodników niesty nie jest najlepsza i kafelnikoi daleko jeszcze do tego co prezentował wygrywając Australian Open czy Roland Garos, jego ostatnie zwycięstwo w turnieju miało miejsce 1.10.2001 w Moskwie.
Bjorkman osotanie zwyciestwo odniósł bardzo dawno temu 16.06.1998 roku w Nottingham, a więc lata świtności ma juz chyba za sobą.

Podsumowując mimo nie najlepszej formy obecnie tych zawodników to jendak Kafelnikov bedzie tu zdecydowanie górą i pokona szweda w dwóch setach.
Licza zwycięstw Kafelnikova chyba sama udawadnia ze lubi on grać z Bjorkmanem.

Wydaje mi sie mecz godny zagrania.

JUezeli macie jakieś uwagi, spostrzezenia lub nie zgadzacie sie z moja opinią to prosze smiało pisać, przyda mi się to przy następnych typach

Pozdrawiam wszytkich Bardzo gorąco

Zycze Wam WYSOKICH WYGRANYCH !!!!!

Bond
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 11/03/2002 23:22

Przepraszam za moje błędy jakie popełniłem i orotgraficzne i skłądniowe, intrpunkcyjne, ale mam nadzieje ze sie doczytacie

Jutro podam kolejna porcie typów

wstępnie ja sam na pewno zagram:

Federer-Malisse 1 [1,48]

Ale czemu to dowiecie sie jutro

Pozdrawiam

Bond
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 12/03/2002 00:18

Panie serwuja dzisiaj troche okazji oczywiscie tylko moim zdaniem.
Farina - Vicario 2
Raymond - Kremer 2
Myskina - Gagliardi 1

Boutter - Hrbaty 1
Escude - Schalken 1
Blake - Gambill 2
Ferreira - Savolt 1

Co do Kafla to raczej przyzwyczail nas
do tego, ze w wielkich imprezach gra dobrze. Jednak ten sezon wyjatkowo rozpoczal fatalnie. Bjorkman wykazywal wyjatkowa zywotnosc w ostatnich wystepach i dobre samopoczucie. Moze bedzie ten pierwszy raz.
pozdrowienia
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 12/03/2002 04:50

Escude dziś na :5gw:

uke: El Ayanoui - w pierwszym secie miał breaka a w tie-breaku prowadził 6-2 żeby przegrać 7-9 szkoda gadać
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 12/03/2002 11:00

Witam,
Grosjean - Santoro 2

Moim zdaniem mocna dwójeczka
Posted by: Mniecio

Re: TENIS 3 - 12/03/2002 13:10

Grosjean- Santoro 2 na 389753789% :5gw:
Posted by: Mniecio

Re: TENIS 3 - 12/03/2002 13:15

poza tym dosc pewnie wyglada dzisiejszy meczyk Bryan/Bryan- Clement/Haggard 1 1.35, oraz Johnson/Palmer- Pala/Vizner 1 za 1.45 ;>
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 12/03/2002 14:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]Witam,
Grosjean - Santoro 2

Moim zdaniem mocna dwójeczka[/qb][/QUOTE]znalażłem taką opinie nie wiem czy to prawda ale zacytuję :

attention:
santoro was ill when he played the finals against el aynaoui. it was a big surprise for him, that he played more than 4 games, he said in a interwiev. he was in hospital hours before the finals and the doctors said that is will be an influenca. this is 9 days ago tomorrow, I don`t know if the "flu" came or not!
Posted by: luker

Re: TENIS 3 - 12/03/2002 21:10

witam:
Rios-Ljubicic typ 1
pozdrawiam
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 13/03/2002 02:44

Witam,
dopiero teraz moglem wejsc i przeczytac post kury. Tak to prawda, jeszcze na pare godzin przed finalem Santoro przebywal w szpitalu i byl faszerowany antybiotykami. Santoro jest na tyle doswiadczonym i rozsadnym tenisista, ze jezeli nie czulby sie na tyle sprawnie aby z powodzeniem zakonczyc pojedynek mysle, ze nie wystartowalby i wtedy i teraz. No ale teraz to musztarda po obiedzie. Agassi powazne klopoty, przegrywa z Kratochvilem i jeszcze 5 min temu byl bliski przegrania. Odrobil breaka w drugim secie a pierwszego przegral. Teraz jest 4-3 dla Andre przy serwisie Kratochvila.
Jutro interesujace spotkanie z wysokim kursem w porównaniu do spodziewanego rezultatu:
Escude - Henman 1
Moim zdaniem mocna jedynka.
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 13/03/2002 03:21

Mi też się wydaje że Escude powinien poradzić sobie z Henmanem . Jest w życiowej formie a Henman męczył się wczoraj z Robredo co chluby mu nie przynosi. Kurs też wygląda przyzwoicie i chyba się skuszę na postawienie na Francuza
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 13/03/2002 03:32

Agassi przegral !!! Jaka szkoda. nie ostawialem tego spotkania, ale zal. Indian Wells nie bedzie juz tym samym turniejem co znim. Szkoda....!!!
Czyzby Escude ?
Posted by: slav007o

Re: TENIS 3 - 13/03/2002 03:35

Ja np. po wczorajszym dniu jestem w****iony na paru zawodników między innymi na W. Fereire , El Aynaoui, Clementa no i czywiscie Shaungnessny(czy jakos tak) .
Gdyby nie pare kuponów na innych zawodników to ładnie w plecki by było, chociaż muszę przyznać że i tak nie jest tak różowo jak tydzień temu.

SLAV
Posted by: slav007o

Re: TENIS 3 - 13/03/2002 03:37

Pamiętajcie chłopaki że Henmann lubi w takich turniejach poszaleć i nawet z lepszymi i w lepszej formie powygrywać, chociaż rozum mi róznież podpowiada że Escude. (Ale rozum ludzki jest omylny ) WILL SEE

SLAV
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 13/03/2002 03:47

Santoro pokazał dziś klase przegrywał już 5-3 w trzecim secie a jednak wygrał 7-5
Też żałuję że nie postawiłem na porażkę Agassi'ego wszyscy liczyli na wpadkę w pierwszej rundzieprzed tygodniem i zapomnieli o Indian Wells ale oczywiście mądry Polak jak zna wynik meczu
Pozdrawiam
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 13/03/2002 03:59

Wlasnie zakonczyl sie pojedynek Santoro Grosjean. Wygral Santoro w trzech setach. Spotkanie mialo wspanialy przebieg. Santoro w drugim secie wlasciwie pojedynek mial w kieszeni. Nagle ze stanu 3-0 - chyba - zrobilo sie 6-4 dla Grosjeana i stan pojedynku byl 1-1 w setach. W trzecim secie w chwili gdy Agassi konczyl swoj byt w Indian Wells Santoro przegrywal 4-1 i serwowal Grosjean. No powiedzialem sobie to Grosjean tego nie wypusci. A jednak, zrobilo sie 6-5 i przed chwila Santoro zakonczyl trzeci set 7-5. To jest caly wlasnie Santoro. Jek bedziecie mieli okazje ogladac w retransmisje tego spotkania, chyba jedynie na Polsacie Sport bo Euro... puszcza WTA, to polecam, mozna po przebiegu spotkanie i zachowaniu Santoro troche poznac jego tenis a przede wszystkim osobowosc, inteligencje gry. A warto. Wciaz Santoro jest malo docenianym tenisista.
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 13/03/2002 06:53

Witam,
wszystko na to wskazuje, ze przepiekna Hantuchova zagra w finale Indian Wells z Hingis. Trzeba przyznac, ze Hantuchova ma coraz lepszy tenis. Nabieram do niej wiecej szancunku merytorycznego po wczorajszej demolce w cwiercfinale. Nie sadze aby przy tej dyspozycji Gagliardi ja powstrzymala. Czy wygra z Hingis ? Watpie w to.
Posted by: guga

Re: TENIS 3 - 13/03/2002 19:17

corretja - chela 2 1.9
55 %
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 14/03/2002 01:24

Seles - Sanchez Vicario 2
Haas - T. Martin 2
Rios - Kratochvil 2

Santoro - Kiefer 1
Moim zdaniem formalność
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 14/03/2002 23:21

Sampras - Santoro 2

Hewitt - Gambill 2

Hingis, Hantuchova, Martin T nie powinni mieć problemów z wygraniem swoich pojedynków.
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 16/03/2002 09:54

Witam,
Znamy pary półfinałowe Indian Wells. Prognoza wydaje się klarowna:

Hewitt - Sampras 1
Moim zdaniem mocna jedyneczka. Zwycięstwo w dwóch setach. Pomimo takiej prognozy sądzę, że spotkanie będzie interesujące i zwycięstwo. Hewitta w dwoch setach nie oznacza, że będzie to spacerek. Spodziewam się, że będzie musiał zdecydowanie więcej napracować się niż podczas ćwierćfinału ze Szwedem Enqvistem. Z pewnością Enqvist nie był tym "kilerem" jakim potrafi być. Próbował parokrotnie zagrać swoje kończące uderzenia z końcowej linii, ale żadne nie weszło. Parokrotne podróże pod siatkę skończyły się dobrymi, klasycznymi akcjami voleyowymi. Spodziewałem się lepszej gry Szweda. Enqvist najlepiej czuje się w hali i spodziewam się, że jego czas nadejdzie w miesiącach jesiennych kiedy ATP po U.S. Open przechodzi w cykl imprez turniejowych rozgrywanych w hali. Obecnie Enqvist gra na 60% swoich możliwości.

Todd Martin - Tim Henman 2
To spotkanie zapowiada się również interesująco choć może być szybko zakończone i obawiam się, że jednostronne.. Henman na swojej drodze do półfinału miał trudniejszych przeciwników niż Martin. Dobrze dysponowany Escude, z którym do tej pory przegrywał(tymczasowa para deblowa-odpadli w pierwszej rundzie), został odstawiony w dwóch setach a zawsze niebezpieczny Safin został pokonany w dwóch setach. Martin gra jak zwykle w prestiżowych turniejach na swoim wysokim poziomie. Zaskoczył mnie wygraną z Żenią, który dla mnie był faworytem tego spotkania. Ale bardziej to spotkanie przegrał Kafel niż wygrał Martin. Henman, który dysponuje świetnym podaniem, zwłaszcza drugim i dobrym returnem powinien zakończyć spotkanie z Martinem po dwóch setach. Nie bardzo widzę czym mógłby Martin przeciwstawić się tak dysponowanemu Henmanowi.
Posted by: juan_carlos

Re: TENIS 3 - 16/03/2002 14:30

mała uwaga... w meczu z gaudio henman serwował bardzo słabo, inaczej niż w całym turnieju
henman martin 2
hewitt sampras ?
drugi półfinał jest ciężki do wytypowania... hewitt umie grać z samprasem i on jest papierowym faworytem ale sampras na fali wznoszącej może pokusić się o niespodziankę... nie polecałbym tego meczu do gry
Posted by: raf

Re: TENIS 3 - 16/03/2002 16:33

A ja zagram oba mecze i zgadzam sie z analiza Sikora. Kursy sa ciekawe, a wg mnie Henman nie powinien miec problemow, z Gaudio tez zaczal tak sobie, ale potem rozkrecil sie i gladko wygral. Nie widzialem tego meczu, ale jezeli Henman slabo serwowal to nie wiem jak musial grac Gaston zeby tak oddac to spotkanie..
Drugi pojedynek: Lleyton odprawil Enqvista i musze przyznac ze myslalem iz trudniej mu to przyjdzie. Tymczasem dwa sety i raczej spokojne zwyciestwo. Hewitt umie grac z Samprasem, wytrzyma ten mecz przede wszystkim kondycyjnie i wydaje mi sie ze zabiega Pete'a. WIele bedzie zalezalo od tego w jakiej dyspozycji serwisowej beda obaj..jesli Hewitt bedzie dobrze serwowal to nie widze innego rozwiazania niz jego zwyciestwo. Ew. final Hewitt-Henman to bedzie pasjonujace widowisko
Posted by: denis

Re: TENIS 3 - 16/03/2002 20:07

Wszytstko prof.

1/5
262 Henman-T.Martin 1 1.63

2/5
266 Bjor/Wood-Know/Nes 2 2.05

3/5
269 Spadea-Morrison 1 1.6

4/5
261 Hewitt-Sampras 1 1.7

5/5
319 Henman-T.Martin 1 1.73
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 17/03/2002 05:31

Witam,
mamy finał:
Hewitt - Henman 1
mocna jedyneczka, zdecydowana wygrana w trzech setach. Przypominam, iż finał w turniejach masters do trzech setów. Hewitt to od samego początku aktywności w ATP to return. Jego kultura gry obecnie jest na wysokim poziomie z różnorodną gamą zagrań, uderzeń. Postęp nastąpił w ostatnim roku. Ale od kiedy pamiętam Hewitta na korcie to zawsze kojarzy mi się, acha return. I cóż ma zrobić biedny Henman. Nie sądzę aby miał wiele do powiedzenie w finale. Henman jedynie co może zrobić to atakować przy siatce. Żadna wymiana z głębi kortu nie wchodzi w rachubę. Natomiast przy siatce Henman zostanie zatrzymany returnem. Hewitt świetnie returnuje, zwłaszcza pierwsze podanie nie mówiąc o drugim, które z reguły jest słabsze. Wyjątek stanowi własnie Henman, który słynie z drugiego podania. Tak czy tak Henman nie ma "instrumentów" aby nawiązać walkę z tak dysponowanym Leytonem Hewittem. Trzy sety do dwóch, trzech gemów podobnie jak wczoraj z Samprasem.
pozdrowienia
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 17/03/2002 05:40

Panowie,
właśnie rozpoczyna się finał kobiet. Niestety moja prognoza jest nienajlepsza, jednostronne spotkanie w dwóch szybkich setach dla Martiny. Obym się pomylił. Panowie! Do telewizorów ( Eurosport a na Polsacie S. Henman-Martin powtórka o 9 rano, to są ciemięgi zamiast pokazywać na żywca drugi półfinał to wrzucili siatkówkę) i kibicujemy pięknej Hantuchowej.
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 17/03/2002 07:17

WIECZNA EKSTAZA !!!
No i nie pomyliłem się. Spotkanie miało jednostronny przebieg, tylko w drugim kierunku. Brawo Hantuchova !!! co za gra, Matka natura solidnie wykonała swoje zadanie-piękna, utalentowana i jaki charakter. Hingis nie miała nic do powiedzenia. Hantuchovej wchodziło wszystko. Podjęła ryzyko i zagrała jak natchniona, agresywnie i od samego początku przejęła incjatywę i już jej nie oddała do końca. Pokazała charakter, jak był moment krytyczny w drugim secie pozbierała się natychmiast i powróciła do gry ponownie przejmująć incjatywę. Takie spotkania są kwintesenją tej zabawy. Miejmy nadzieję , że taka dyspozycja Danieli zadomowi się na stałę.
Posted by: juan_carlos

Re: TENIS 3 - 17/03/2002 14:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]WIECZNA EKSTAZA !!!
No i nie pomyliłem się. Spotkanie miało jednostronny przebieg, tylko w drugim kierunku. Brawo Hantuchova !!! co za gra, Matka natura solidnie wykonała swoje zadanie-piękna, utalentowana i jaki charakter. Hingis nie miała nic do powiedzenia. Hantuchovej wchodziło wszystko. Podjęła ryzyko i zagrała jak natchniona, agresywnie i od samego początku przejęła incjatywę i już jej nie oddała do końca. Pokazała charakter, jak był moment krytyczny w drugim secie pozbierała się natychmiast i powróciła do gry ponownie przejmująć incjatywę. Takie spotkania są kwintesenją tej zabawy. Miejmy nadzieję , że taka dyspozycja Danieli zadomowi się na stałę.[/qb][/QUOTE]
Posted by: juan_carlos

Re: TENIS 3 - 17/03/2002 14:11

to był dopiero początek wkrótce daniela pokaże klasę i wygra wimbledon iwo:
Posted by: hejhops

Re: TENIS 3 - 17/03/2002 16:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]to był dopiero początek wkrótce daniela pokaże klasę i wygra wimbledon iwo: [/qb][/QUOTE]Nie tylko wimbledon panowie, nie tylko wimbledon...
Posted by: Pawka

Re: TENIS 3 - 17/03/2002 17:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]to był dopiero początek wkrótce daniela pokaże klasę i wygra wimbledon iwo: [/qb][/QUOTE]Gratuluje narzeczonej, choć wyrabała mi taki fajny kupon że aż strach to trudno, mam nauczke nie graj kursów 1,08. Moim skromnym zdaniem to Hingis przegrała mecz bo myslała że zanim sie zacznie to juz wygra i sie przejechała. A poza tym to były "derby" bo wałlczyły dwie Słowaczki choc jedna ma paszport szwajcarski a druga moze kiedys "polski" (juan to aluzja do Ciebie).
Pozdrawiam Pawka z Kielc.
Posted by: juan_carlos

Re: TENIS 3 - 20/03/2002 14:00

hrbaty davydenko 2 2.2
dla mnie inaczej niż dla buków faworytem tego meczu jest davydenko
Posted by: raf

Re: TENIS 3 - 20/03/2002 14:31

Nikt jeszcze nie pisal wiec moze ja podam (dla mniej zorientowanych).
Dzis rozpoczyna sie turniej z cyklu Masters Series w Miami.

Stronka:
http://www.nasdaq-100open.com/

Turniej z jeszcze wieksza pula niz poprzedni w Indian Wells zapowiada sie bardzo ciekawie zarowno wsrod pan, jak i panow. Tak wiec do roboty
Posted by: Maciejev

Re: TENIS 3 - 20/03/2002 14:51

Dzis 2 meczyki ktore chcialbym zagrac za wiekszą kaske :

Calleri - Delgado 1 1.75 STS
Zuluaga - Diaz-Oliva 1 1.65 STS

Kursy jak zwykle w STS troche zawyżone ,a te 2 pary wydają mi sie całkiem przyjemne...

Z pozostałych , myślę nad:

Hrbaty - Davidenko 2 2.10
Molik - Perebeynis 1 1.50
Pratt - Dyrberg 1 1.65
de los Rios - Lee J. 2 2.05

Any comments ???

Pozdrawiam!
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 20/03/2002 18:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]hrbaty davydenko 2 2.2
dla mnie inaczej niż dla buków faworytem tego meczu jest davydenko[/qb][/QUOTE]Obaj w tym roku kompletnie bez formy Davydenko skreczował przed tygodniem w Indian Wells - ja odpuszczam to spotkanie - jak dla mnie szanse w tym meczu 50-50 i chyba tylko dlatego warto zagrać 2
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 20/03/2002 21:56

Witam
na dzisiaj polecam Bjorkmana
Posted by: WK

Re: TENIS 3 - 20/03/2002 22:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]hrbaty davydenko 2 2.2
dla mnie inaczej niż dla buków faworytem tego meczu jest davydenko[/qb][/QUOTE]I wygral :-)

Nikolay DavydenkoRUS 6 6
Dominik HrbatySVK 3 2

gratulacje.

Wojtek
Posted by: WK

Re: TENIS 3 - 24/03/2002 17:08

Mam takie pytanie: Cze da sie gdzies sprawdzic jakie mecze beda pokazane w Eurosporcie na zywo?

Na stronie eurosport.com jest tylko:

17:00
LIVE WTA Tournament in Miami, Florida, USA (TENNIS)
Day 5

Wojtek
Posted by: RyanGiggs

Re: TENIS 3 - 28/03/2002 20:23

Hmmmmmm nie wiem czy na pewno ale........proponuje przeczytac...

SERENE WILLIAMS winning against Venus, in how much s'. clearly seen how much Venus in this period suffers the adversaries whom they bomb from the bottom (enough to watch the encounter yesterday). Then to record a period of shape there to say little extraordinary of Serene (even if I have seen it " pompata enough ").
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 28/03/2002 22:49

Witam,
Serena Williams - Venus Williams 1
Mocna jedynka w dwóch setach.
W takiej sytuacji mamy jeden problem, odgadnąć co zdecyduje Papa Williams. Moim zdaniem, rodzina Williamsów zastanawia się kto pokona Capriati w finale. Odpowiedź wydaje się prosta, Serena. Venus gra nienajlepiej i jeszcze kłopoty ze zdrowiem. Serena gra wyśmienicie. Zawsze Williamsowe grając miały dużo strat jak i dużo winnersów w myśl zasady - wejdzie nie wejdzie. Venus poczyniła ogromny postęp, gra już dojrzale a kulturę gry podniosła wysoko i już nie ma głupich straconych piłek. Ona wygra ten turniej! I oczywiście z Venus dwa krótkie sety aby się nie zmęczyć.

Hewitt - Safin 1
mocna jedynka w dwóch setach. Obecnie nie widzę tenisisty, który mógłby wygrywać z Hewittem. On będzie hegemonem, ciekawe jak długo.

Capriati - Seles 1
Gdyby do spotkania doszło na początku turnieju, to dawałbym większe szanse Seles. Teraz daję większe szanse Capriati, która miała zdecydowanie łatwiejszą drogę niż Seles. Spotkanie powinno odbyć zgodnie ze scenariuszem - Seles wygrywa pierwszego seta i przegrywa dwa następne.
Posted by: juan_carlos

Re: TENIS 3 - 28/03/2002 23:16

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]Witam,
Serena Williams - Venus Williams 1
Mocna jedynka w dwóch setach.
W takiej sytuacji mamy jeden problem, odgadnąć co zdecyduje Papa Williams. Moim zdaniem, rodzina Williamsów zastanawia się kto pokona Capriati w finale. Odpowiedź wydaje się prosta, Serena. Venus gra nienajlepiej i jeszcze kłopoty ze zdrowiem. Serena gra wysmienicie. Zawsze Williamsowe grając miały dużo strat jak i dużo winnersów na zasdzie wejdzie nie wejdzie. Venus poczyniła ogromny postęp, gra już dojrzale a kultura gry podniosła wysoko i już nie ma głupich straconych piłek. Ona wygra ten turniej! I oczywiście z Venus dwa krótkie sety aby się nie zmęczyć.

Hewitt - Safin 1
mocna jedynka w dwóch setach. Obecnie nie widzę tenisisty, który mółby wygrywać z Hewittem. On będzie hegemonem, ciekawe jak długo.

Capriati - Seles 1
Gdyby do spotkania doszło na początku turnieju, to dawałbym większe szanse Seles. Teraz daję większe szanse Capriati, która miała zdecydowanie łatwiejszą drogę niż Seles. Spotkanie powinno odbyć zgodnie ze scenariuszem - Seles wygrywa pierwszego seta i przegrywa dwa następne.[/qb][/QUOTE]rozumowałem dokladnie w ten sam sposób iwo:
Posted by: juan_carlos

Re: TENIS 3 - 28/03/2002 23:18

tzn odnośnie meczu sióstr williams
Posted by: raf

Re: TENIS 3 - 29/03/2002 01:00

Rozumowanie bardzo sluszne i jak widac jak najbardziej trafne Dobrze sie stalo, mecz bez historii aczkolwiek troche dziwny..no ale coz, tego jak bylo naprawde pewnie nigdy sie nie dowiemy. Fakt, ze jesli ktoras z siostr ma ten turniej wygrac to tylko Serena. Teraz czekamy co zrobi Jennifer z Monica..Jenny tez sie rozgrywala z meczu na mecz, ale dzis nie bedzie tak latwo.
Posted by: RyanGiggs

Re: TENIS 3 - 29/03/2002 13:09

Hmmm mógłby msie wypowiedzieć o wczorajszych pojedynkach dalem na to kupe szmalu ale ten kto ogladal widzial jak bylo a bylo źle a czasem wręcz tragicznie
Oba pojedynki po 3 setach i w tie breaku
w przypadku capriati odrobione 3 meczbole uffffff nerwy ze stali mialem ale wszystko cool weszlo
Hewitt
Capriati
jejejejejejeje
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 29/03/2002 16:48

Witam ciekawi mnie co myślicie o meczu Agassi-Riosa . Moim zdaniem szanse chyba są bardziej wyrównane niż uważają bukmacherzy ( Tatters. ma nawet kurs 3.25 na Riosa- z polskich buków 2.9 prof)

Obaj w tym turnieju nie starcili seta . Rios-owi chyba wreszcie "siedzi uderzenie" a jeżeli będzie tak dziś myślę że ma szanse wygrać.

I jeszcze jedna statystyka bo chyba tie-break w tym meczu jest bardzo prawdopodobny Agassi w tym roku 1-6 Rios 6-6
Posted by: raf

Re: TENIS 3 - 29/03/2002 18:24

Moim zdaniem to sa ostatnie "podrygi" Andre i zrobi dzis wszystko zeby wejsc do finalu i wygrac ten turniej. Jego czas na wyzynach swiatowego tenisa powoli sie konczy, nadchodza z ogromna sila mlodsi i tylko dlatego ze wciaz jest wysoko rozstawiany i z tymi najgrozniejszymi spotyka sie w koncowych fazach turniejow moze np. dzis grac w polfinale tak znakomitej imprezy.

Andre spotykal sie ostatnio z zawodnikami, ktorzy nie sa w najwyzszej dyspozycji i poza odprawieniem Johannsona reszta raczej zgodnie z planem. Wystarczy jednak przypomniec wpadke Agassiego z Kratochvilem nie tak dawno..

2002-03-27 Agassi, A - Lapentti, N 2-0
2002-03-26 T Johansson - Agassi, A 0-2
2002-03-24 Calleri, A - Agassi, A 0-2
2002-03-22 Rusedski, G - Agassi, A 0-2
2002-03-12 Agassi, A - Kratochvil, M 0-2

Bezposrednie pojedynki przemawiaja za Marcelo:

1998-03-16 Key Biscayne Hardcourt F Marcelo Rios (CHI) 7-5 6-3 6-4
1998-09-28 Munich Indoor Carpet F Marcelo Rios (CHI) 6-4 2-6 7-6(1) 5-7 6-3
...chociaz bylo to dawno temu.
Podsumowujac:
Ciezki mecz i chyba go sobie odpuszcze, a na pewno grac na Andre odradzam po takich kursach..
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 29/03/2002 18:46

Ja się skusze chyba na propozycję betandwin

Rios +3.5 games 1.9

Tie-Break in match ? Yes 1.85
Posted by: RyanGiggs

Re: TENIS 3 - 29/03/2002 20:29

Hmmmm swoja droga sugerowac sie head to head nie wypada zawsze ale cos czuje ze agassi splami sie cos mi dzis tak intuicja mowi swoja droga za niski kurs by to grac na pewny mecz zagram riosa chyba
A propo mam pytanie póki jeszcze przed spotkaniami co sądzicie o meczach hewitt-federer
i serena-capriati
moja opinia taka ze skoro wczoraj hewitt ogral safina i jesli nie zmeczyl (oby... ) to powinien poradzic sobie z federerem w koncu on gral z slabszym zawodnikiem a head to head bodajze 4-1
co do 2 meczu jest ustawiony ktoras wiliams musi wygrac ten turniej nie po to sie spotkaly obie w polfinale (któraś musiala wejsc ;-))
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 01/04/2002 00:02

Witam wszystkich forumowiczów,
przy okazji świąt życzę wszystkiego co najlepsze , spokojnych i wesołych a neder wszystko celujących typów.

Finał kobiet odbył się bez niespodzianek i zgodnie ze spodzdziewanym scenariuszem. Finał Panów może przysporzyć wiele emocji, choć nie jest to takie oczywiste. Właściwie, analiza gry Federera czy Agassiego przy takiej dyspozycji Szwajcara wydaje się bezużyteczna. Najwyraźniej Federerowi siedzi piłka na rakiecie. Federer to gracz kompletny , return - proszę bardzo, foreheand - proszę bardzo, beackheand - proszę bardzo i to jaki !!!! Voley to samo, skrót czy lob to samo. Bardzo wysoka kultura gry i jak dodamy do tego niesamowitą dyspozycję to wynik spotkania powinien się zakończyć 3-0 dla Szwajcara. Federer miał zawsze kłopoty z utrzymaniem koncentracji przez cały pojedynek. W NASDAQ-100 OPEN - Miami widać, że potrafi. Zachowanie podczas pojedynku z Hewittem, wyraz twarzy wskazują, że Roger jest w świetnej formie, która nie jest przypadkowa czy też będąca następstwem natchnienia. Agassi będzie miał trudne zadanie. Styl gry Rogera bardziej odpowiada mu niż styl Hewitta, ale przy takiej grze jaką Federer prezentuję podczas turnieju będzie moim zdaniem bezradny tak jak wszyscy w tym turnieju do tej pory. Jedynym sposobem, moim zdaniem, jaki może umożliwić walkę z Federerem jest pojście do siatki i gra volejem i to pod warunkiem, że podanie będzie na tyle mocne iż nie będzie returnowane. Agassi w tym sezonie prezentuje częste jak na niego podróże do siatki i dobry voley, podanie niezłe jednak za słabe. Nie sądzę aby te elementy mógł nagle zmienić i stać się graczem serv/voley o silnym podaniu i agresywnej grze co jest, moim zdaniem, warunkiem jedynym aby pokonać Federera przy takiej dyspozycji. Myślę, że będzie 3-0 dla Rogera lub 3-1 choć 3-0 jest bardziej prawdopodobne.
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 01/04/2002 00:23

Mogę tylko dodać że Federer nie stracił seta i chyba jeżeli się nie mylę nie został przełamany - zagrałem Federera za @2.4 - muszę przecież juanowi się wypłacić
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 01/04/2002 05:12

Niestety z Fedrerem nie wyszło

W tygodniu u mężczyzn Puchar Davisa więcej na :

http://www.daviscup.org/scripts/dcpage.dll?pid=105&

WTA :

Porto, Portugal $140,000 - Clay
http://www.portoopen.com/

Sarasota, FL, USA $140,000 - Clay
http://www.sarasotaopen.com/
Posted by: juan_carlos

Re: TENIS 3 - 05/04/2002 00:06

jak ktoś stawiał na suchą w meczu z kostanic (mecz był dziś kończony) to wynik był w drugą stronę niż to wczoraj podawano i niż to jest teraz na słowackiej telegazecie...
wygrała sucha 7-5 2-6 6-2 więc nie drzyjcie kuponów
Posted by: juan_carlos

Re: TENIS 3 - 05/04/2002 01:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]jak ktoś stawiał na suchą w meczu z kostanic (mecz był dziś kończony) to wynik był w drugą stronę niż to wczoraj podawano i niż to jest teraz na słowackiej telegazecie...
wygrała sucha 7-5 2-6 6-2 więc nie drzyjcie kuponów [/qb][/QUOTE]sam się pogubilem...może ktoś wie kto wygrał ten mecz?
Posted by: raf

Re: TENIS 3 - 05/04/2002 16:37

Dzis zaczynaja sie cwiercfinaly pucharu Davisa.
Jest kilka ciekawych spotkan z dobrymi kursami.
Mam taka prosbe jesli ktos by mogl wyszukac i przedstawic na jakiej nawierzchni graja poszczegolne teamy..Bo niestety ja nie mam czasu i moge sie tylko domyslac, a jednak jest to wazna sprawa.

Argentyna - clay ?
Rosja - hard?
Francja - hard?
USA - hard?

Wlasnie Marat pieknie rozprawia sie z Johansonem wiec Kafel pewnie nie bedzie maksymalnie skoncentrowany w meczu z Enqvistem wiec duza szansa na 2 po dobrym kursie..

Inne dobre mecze wg mnie to:
Grosjean, S - Ulihrach, B 1 kursy ok. 1.50
Gaudio, G - Ljubicic, I 1 kursy ok. 1.55

Chociaz w przypadku Gastona to troszke mniej pewna sprawa bo Ivan to jedyna szansa chorwatow na jakis punkt w tym spotkaniu..

Czekam na prognozy innych!
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 05/04/2002 16:54

France vs. Czech Republic : Carpet - Taraflex (Indoor)

U.S.A. vs. Spain : Grass - Grass (Outdoor)

Russia vs. Sweden : Clay - Red Clay (Indoor)

Argentina vs. Croatia: Clay - Red Clay (Outdoor)

Moje typy krótko :

Francja po dzisiejszym dniu 2:0 - więcej szans ma Novak niż Ullichrach ale u siebie Francuzi powinni dwa mecze wygrać

Gaudio 1 - Gaudio bedzie chciał podtrzymać swój świetny rekord w Pucharze Davisa 7-0 i pewnie mu się to uda na ziemi i u siebie w domu jest zdecydowanym faworytem

Kafelnikow-Enqvist kurs na Enqvista bardzo ładny w expekcie u naszych buków chyba trochę za mało
Posted by: juan_carlos

Re: TENIS 3 - 05/04/2002 17:05

dla mnie najpewniej dziś wyglądają zwycięstwa grosjeana i kafla
nie sądzę żeby się kafel enqvistowi podłożył w pucharze davisa... w jakimś turnieju to co innego no i jeszcze wspomnę o niedawnej kompromitacji szweda w meczu ze sqillarim
Posted by: raf

Re: TENIS 3 - 05/04/2002 17:30

Czy ja wiem Juan.. Obiecalem sobie kiedys ze nie zagram wiecej Zeni i musze sie dzis powstrzymac. Odpuszczam jednak ten mecz, nie sadze zeby p. Davisa byl dla niego wazniejszy niz jakies inne turnieje..Nawet nie mowie tu o jakims podkladaniu sie, ale nawet o slabszej dyspozycji..Zobaczymy jak bedzie. Narazie Marat meczy 2 seta wiec jeszcze roznie moze byc, a to tez bedzie mialo wplyw na gre Kafela.
Posted by: juan_carlos

Re: TENIS 3 - 05/04/2002 17:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał raf:
[qb]Czy ja wiem Juan.. Obiecalem sobie kiedys ze nie zagram wiecej Zeni i musze sie dzis powstrzymac. Odpuszczam jednak ten mecz, nie sadze zeby p. Davisa byl dla niego wazniejszy niz jakies inne turnieje..Nawet nie mowie tu o jakims podkladaniu sie, ale nawet o slabszej dyspozycji..Zobaczymy jak bedzie. Narazie Marat meczy 2 seta wiec jeszcze roznie moze byc, a to tez bedzie mialo wplyw na gre Kafela.[/qb][/QUOTE]nie chodziło mi o to które imprezy są dla kafla ważniejsze... on po prostu ma tendencję do umyślnego przegrywania meczów i te porażki nie wynikają z mniejszego zaangażowania, a z ścisłego zaplanowania przegranej
Posted by: Drak

Re: TENIS 3 - 05/04/2002 17:36

Raf.....szanse Kafelnikova sa duze dlatego ze w Rosjii jest antuka i to dosyc wolna.....Enqvist nie umie zagrac na takiej nawierzchni...a Kafelnikov ma dalszy plus ze gra u siebie i raczej nie przegra tego spotkania przed wlasna publicznoscia....ladna 1 w takim kursie
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 05/04/2002 18:24

co myslicie o meczu
W.Black-M.Mirnyi ???
niezly kurs 1.48 prof
ja daje 2
Posted by: juan_carlos

Re: TENIS 3 - 06/04/2002 15:19

dzisiaj ciekawie wyglądają deble:
rosja szwecja 2 grają kafel z safinem i bjorkman z johanssonem szwecja musi wygrać a rosjanie pewnie będą chcieli zagrać jutro o stawkę a nie o pietruszkę... poza tym szwedzi to dobrzy debliści, zwłaszcza bjorkman, o rosjanach się tego powiedzieć nie da
francja czechy 2 grają llodra z santoro i rikl z novakiem... oba deble są niezłe nie są to pary przypadkowe... wg mnie jednak to czesi są faworytami ze względu na większe doświadczenie i zgranie
Posted by: Drak

Re: TENIS 3 - 06/04/2002 16:49

cze....zgadzam sie z typem debel Francja-Czechy 2
ladny mecz i ladny kurs trzeba skorzystac.....kibicowie nie zrozumieli wczoraj jeden z gestow NOVAKA i od tej chwili go nielubia,wierze ze reakcje kibicow nie beda mialy wplyw na jego gre i wierze wto ze Czesi beda walczyc i ze wygraja i gdyby mieli ten kort gryzc po kawalkach...... iwo:

No i jutro jasne ze Grosjean-Novak 2....wedlug mnie LADNY mecz do obstawienia....no i tu bym na to postawil i swoje skarpetki....
Posted by: WIKTOR_69

Re: TENIS 3 - 06/04/2002 18:01

Jak na mnie, jutrzejszym pewniakiem jest Escude.
Bohater ostatniej edycji Pucharu Davisa z pewnoscia bedzie chcial sie zrehabilitowac za porazke z Novakiem. Rodzaj nawierzchni, hala, publicznosc oraz co tam ukrywac, Ulihrah nie jest najmocniejsza strona Czechow, - wszystko jest po stronie francuza, jesli, oczywiscie nie bedzie to mecz o "pietruszke"
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 07/04/2002 04:18

Witam,
Davis Cup
debel
J.Blake/T.Martin - A.Corretja/J.Balcells 2
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 08/04/2002 16:04

W tym tygodniu mamy nstępujące turnieje :

ATP

Estoril Clay $595.000
http://www.atptennis.com/estoril/

Casablanca Clay $381.000
http://www.frmt.ma/gp2002/frames/en_home.htm

WTA
Amelia Island -Clay $585,000
http://www.blchamps.com/

Estoril -Clay $140.000
Posted by: slav007o

Re: TENIS 3 - 09/04/2002 02:53

Nie wiem jak wy chłopaki widzicie ten mecz, ale ja chcąc sprawdzić swoją intuicję podziele się jednym typem na który bukmacherzy mają stanowczo innego faworyta niż ja. A jest to mecz:

240(STS)23:55 el Aynaoui - Coutelot 1.20 3.40

Z pewnościa większość z was postawiłaby w tym meczu 1, jednak dla mnie el Aynaoui poprostu nie pasuje tutaj żeby wygrać. Szczerze powiem że tego drugiego zawodnika nwet nie znam, ale mam przeczucie że jednak będzie 2. Zobaczymy

SLAV
Posted by: guga

Re: TENIS 3 - 09/04/2002 22:25

el ay. z reguły bardzo dobrze sobie radzi u siebie w Maroku, myślę że wygra
...
ten drugi to Francuz znany raczej z challengerów
Posted by: sniper

Re: TENIS 3 - 11/04/2002 02:38

Niestety, obserwując wahania kursu przekładanego meczu Gonzalez - Tabara miałem złe przeczucia, najpierw w dół (Gonzalez) i ... po przekładaniu w górę (Expekt), niestety dla mnie było za późno ja zbyt wcześnie obstawiłem ... uke: , cóż trzeba to łyknąć . Próbując się odkuć proponuję coś z MLB:
St Louis Cardinals - Milwaukee Brewers 1 @ 1.65
albo z NHL: Carolina - Tampa Bay 1 @1,65 Expekt, a może razem powyższe, p o w o d z e n i a
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 13/04/2002 20:13

Witam,

Testud - Kremer, A. 2

Testud miała ciężką przeprawę z Martinez i sądzę, że będzie to miało wpływ na końcowy rezultat. Kremer ostatnio dobrze się prezentuje i powinna to wygrać po walce a ostatni set krótki i szybki.

Moya - Nalbandian 1
Moim zdaniem mocna jedynka. Moya, z dużym sentymentem podchądzę do tej postaci. Świetny voreheand, jeden z lepszych w całej ATP. Wreszcie zaczął grać swoje, jednak parę tygodni dochodził do czucia piłki. Mam nadzieję, że w Monte Carlo odegra kluczową rolę, wszystko na to wskazuje.

Meligeni - Nieminen 2
Ciężko w tym przypadku oprzeć się na danych statystycznych. Jarkko Nieminen objawił się niczym "Filip z konopii .." w Sztokholmie gdzie gromił samych nejlepszych. Dotarł do finału i miał go już w kieszeni, chwila słabości i Szalken odrobił straty i w piątym secie Jarkko powalczył dwa gemy i już nie starczyło sił.
Jest to chyba osobowość tego typu, że długo nic i nagle wygrywa turniej, później znów przeciętność do następnego wybuchu. I wszytko na to wskazuje, że właśnie jesteśmy świadkami takiego wybuchu.

Dokić powinna wygrać zdecydowanie.
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 14/04/2002 20:06

Witam,

Nalbandian - Nieminen 2

Mocna dwójka w dwóch setach.

Panowie, dlaczego Nalbandian ma to wygrać ?

Moim zdaniem wygra Nieminen w dwóch setach. Jestem zaskoczony, że tyle osób tak zgodnie widzi w tym pojedynku zdecydowanego faworyta w osobie Nalbandiana.

El Aynaoui - Canas 1

Mocna jedynka. Canas dyponuje stylem gry wymarzonym wręcz dla Marokańczyka. Jeśli będzie chciał grać po swojemu to Marokańczyk zakasuje go bezdyskusyjnie. Canas musi odbierać podanie i co dla niego będzie najtrudniejsze znaleźć odpowiedź na rotacje piłki. Marokańczyk z pewnością będzie obiegał swoją stronę beckhendową i kończył voreheandowym winnersem. Nie sądzę aby Canas znalazł na to sposób.
To jest typowy clayiowiec, któremu ciężko będzie się przestawić. A skutecznie można zastopować Al Aynaouiego trzymając się nieustannie jego strony beckhandowej z pilką na półkorcie tak jak to zrobił Santoro. Ale do tego trzeba mieć nienaganną technikę i głowę na karku.

Williams - Henin 2
Nie powiem, że to mocna dwójka, ale tak myślę, całkiem prawdopodobna.
Posted by: WK

Re: TENIS 3 - 15/04/2002 13:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]Witam,

Williams - Henin 2
Nie powiem, że to mocna dwójka, ale tak myślę, całkiem prawdopodobna.[/qb][/QUOTE]Czy ktos moglby mi wyjasnic o co chodzilo w tym meczu?

Najpierw 2:6 i 0:4. Wyszedlam do kina a tu V.Williams dala rade wygrac.

Czy to jest tak, ze panny Williams czasem troche na poczatku odpuszczaja, zeby byly wieksze emocje?

Troche podobnie wygladal mecz Sereny w (chyba) polfinale poprzedniego turnieju. Tego w ktorym w finale wygrala z Capriatti.

Wojtek
Posted by: raf

Re: TENIS 3 - 15/04/2002 15:23

Turnieje w tym tygodniu:

WTA:
The Family Circle Cup
http://www.familycirclecup.com

Date: April 15-21, 2002
Tier Level: Tier I
Draw Size: 56M/32Q/28D
Location: Daniel Island Tennis Center
Surface: Green Clay/Outdoors
Prize money: $1,224,000
History:
2001 Singles Final: No. 2 Jennifer Capriati (USA) d. No. 1 Martina Hingis (SUI) 6-0, 4-6, 6-4
2001 Doubles Final: No. 1 L Raymond (USA)/R Stubbs (AUS) d. No. 2 V. Ruano-Pascual (ESP)/P. Suarez (ARG) 5-7, 7-6(5),6-3

Budapest Open
Prize money:110 000 $
Strona: jak narazie nie znana..

ATP:
Masters Series in Monte Carlo
http://www.masters-series.com/montecarlo/
Surface: Claycourt
Draw size: 64
Prizemoney: $2,450,000
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 16/04/2002 06:36

Trochę nam temat przygasa więć coś postanowiłem napisać

Na jutro moje propozycje wyglądajo następujaco:

Kiefer - Savolt 2 1.8

Forma Niemca w tym roku katastrofalna 2 wygrane mecze z Taylorem Dentem i Goranem Ivanisevicem. Savolt przebił się przez kwalifikacje. Savolt po nie najlepszym początku roku na clay-u - w turnieju w Casablance było już lepiej 3 runda. Drak trochę ostudził mój zapał co do tego meczu ale ja jednak zdecyduję się postawić na dwójkę w tym meczu

Moya-Hewitt no bet

Widzę że ten typ pojawił się w konkursie. Ja ten mecz odpuszczam - jest to pierwszy mecz Hewitta na ziemi a przeciwnika ma dość dobrego co Moya pokazał w ostatnim tygodniu kurs jak dla mnie za niski żeby grać na Australijczyka

inne mecze:
Nalbandian-Schutler 1 myslę że bez niespodzianki zważywszy na formę
Federer-Zabaleta 1 j.w.

i trochę mniej pewne ale z szansą "wejścia"
Safin-Robredo 1
Henman-Coria 2
Hrbaty - Vinciguerra 1
Kratochvil - Mirnyi 2
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 16/04/2002 12:16

Witam.
Potrzebuję waszej pomocy. Chodzi mi o statystyki z poszczególnych meczy tenisowych tzn. ilość asów serwisowych, ilość podwójnych błędów serwisowych, procent niewymuszonych błędów itp. itd.

Jeśli ktoś mógłby podać mi adresy stron gdzie mógłbym znaleźć te statystyki z bieżących turniei będę bardzo wdzięczny. Na oficjalnych stronach bieżących turniei nie znalazłem tych danych, (może źle szukałem!!) Proszę o pomoc.
Posted by: WK

Re: TENIS 3 - 16/04/2002 14:01

W Gamebookers P2P jest wystawiony ladny kurs na:
Safin M. v Robredo T. 1,58 2,45 (co prawda duzo postawic nie mozna szczegolnie na 2 ale pojawiaja sie w tym miejscu na prawde ciekawe kursy na tenis)

Troche sie spoznilem :-(

Nie wiedzialem, ze mecz zaczyna sie o 10:00

Ale i tak warto zagladac do P2P w Gamebookers:
Mirnyi M. v Kratochvil M.
1,95 na Mirnyi M. (buck daje 1,83)

Kiefer N. v Savolt A.
NO Kiefer N. Win 1,72 (1,65 w samym GB)

Wojtek
Posted by: THOM

Re: TENIS 3 - 16/04/2002 16:39

No i MARAT wygrał )) trochę to nerwów kosztowało
4/6 6/3 6/2. Większość co obstawiała ten mecz w konkursie na pewno odetchnęła z ulgą. Ja cieszę się podwójnie, bo to co na nim ostatnio wtopiłem (z NIEMINENEM) teraz odzyskałem , ale nie wiem czy dalej będę go obstawiał, chociaż w następnej rundzie trafia na GASQUETA i .......
Pozdro
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 17/04/2002 16:34

Witam,
bardzo ciekawe spotkanie, brak czasu uniemożliwia mi na skomentowanie tego pojedynku a warto.
Rios - El Anaoui 1

moim zdaniem mocna jedynka, dwa sety.
Prośba do Moderatora, Conrad jak masz możliwość nagrania tego spotkania na SKY to bardzo proszę nagraj mi, z góry dziękuję.
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 17/04/2002 22:00

Witam,
jeszcze dzisiaj ,
Vicario - Myskina 2
moim zdaniem mocna dwójeczka
Posted by: juan_carlos

Re: TENIS 3 - 18/04/2002 13:29

ferrero rios 2
ferrero, mistrz gry na clayu nie może odnaleźć w tym roku optymalnej formy
ma kłopoty w meczach ze słabymi rywalami i rios ktory jest dobrze dysponowany powinien wygrać
safin nalbandian 2
novak grosjean 1
Posted by: raf

Re: TENIS 3 - 18/04/2002 14:43

M. Rios vs. JC Ferrero 1
Zgadzam sie, ze tu bardzo prawdopodobne zwyciestwo chilijczyka, chociaz kto wie..Na pewno nie bedzie mu latwo, a forma Ferrero wydaje sie wzrastac.

D. Nalbandian vs. M. Safin 1
Wielce prawdopodbny wynik. Marat nic wielkiego nie gra na clayu w przeciwienstwie do swojego przeciwnika. David jest w super formie, wygral Estoril a teraz zmiata kolejnych rywali z kortu tracac bardzo malo gemow. Jezeli dzis wygra utwierdzi mnie tylko w przekonaniu ze to moze byc odkrycie roku..

S. Grosjean vs. J. Novak 1
Moim zdaniem 1. Novam meczyl sie z Piolinem w 1 rundzie, Sebastian na pewno postawi mu wieksze wymagania. Poza tym gra przed wlasna pubilka a to dodatkowa motywacja. Novak nie blyszczy juz tak jak pod koniec ubieglego sezonu..Byc moze 3 sety, ale moim zdaniem jednak francuz.

A. Pavel vs. T. Johansson 1
Rumun jest bardzo nieprzewidywalnym zawodnikiem. Ale idac tropem myslenia, ze skoro odprawil Canasa to powinien poradzic sobie ze Szwedem, ktory specjalista od kortow ziemnych na pewno nie jest. Pavel meczy sie strasznie grajac swoje spotkania, nie wygrywa gladko ale jest solidnym graczem, czego przyklad dal wczoraj. Kibicuje mu w tym turnieju, mam nadzieje ze blysnie forma tak jak rok temu.

T. Henman vs. JI Chela 2
Tim zaskakuje mnie coraz bardziej w tym turnieju. W kazdym pojedynku skazany na porazke odprawil juz dwoch tenisistow. Dzis gra jednak z bedacym we wspanialej dyspozycji argentynczykiem. Wg. mnie Chela i Nalbandian sa w tej chwili w najlepszej formie co udowadniaja w kazdym meczu. Mysle ze Chela wygra to spotkanie, ale nie bedzie juz tak latwo.

Costa - Marin
Haas - Roddick
Moya - Corretja

Nie ruszam tych spotkan bo ciezko cokolwiek prorokowac. Carlos powinien wygrac z Corretja ale z tymi hiszpanami to roznie bywa..

Henman/Santoro vs. Knowles/Nestor 2
Johnson/Palmer vs. MacPhie/Zimonjic 1
Florent/Macpherson vs. Clement/Escude 2
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 18/04/2002 15:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał raf:
[qb]M. Rios vs. JC Ferrero 1
Zgadzam sie, ze tu bardzo prawdopodobne zwyciestwo chilijczyka, chociaz kto wie..Na pewno nie bedzie mu latwo, a forma Ferrero wydaje sie wzrastac.

D. Nalbandian vs. M. Safin 1
Wielce prawdopodbny wynik. Marat nic wielkiego nie gra na clayu w przeciwienstwie do swojego przeciwnika. David jest w super formie, wygral Estoril a teraz zmiata kolejnych rywali z kortu tracac bardzo malo gemow. Jezeli dzis wygra utwierdzi mnie tylko w przekonaniu ze to moze byc odkrycie roku..

S. Grosjean vs. J. Novak 1
Moim zdaniem 1. Novam meczyl sie z Piolinem w 1 rundzie, Sebastian na pewno postawi mu wieksze wymagania. Poza tym gra przed wlasna pubilka a to dodatkowa motywacja. Novak nie blyszczy juz tak jak pod koniec ubieglego sezonu..Byc moze 3 sety, ale moim zdaniem jednak francuz.

A. Pavel vs. T. Johansson 1
Rumun jest bardzo nieprzewidywalnym zawodnikiem. Ale idac tropem myslenia, ze skoro odprawil Canasa to powinien poradzic sobie ze Szwedem, ktory specjalista od kortow ziemnych na pewno nie jest. Pavel meczy sie strasznie grajac swoje spotkania, nie wygrywa gladko ale jest solidnym graczem, czego przyklad dal wczoraj. Kibicuje mu w tym turnieju, mam nadzieje ze blysnie forma tak jak rok temu.

T. Henman vs. JI Chela 2
Tim zaskakuje mnie coraz bardziej w tym turnieju. W kazdym pojedynku skazany na porazke odprawil juz dwoch tenisistow. Dzis gra jednak z bedacym we wspanialej dyspozycji argentynczykiem. Wg. mnie Chela i Nalbandian sa w tej chwili w najlepszej formie co udowadniaja w kazdym meczu. Mysle ze Chela wygra to spotkanie, ale nie bedzie juz tak latwo.

Costa - Marin
Haas - Roddick
Moya - Corretja

Nie ruszam tych spotkan bo ciezko cokolwiek prorokowac. Carlos powinien wygrac z Corretja ale z tymi hiszpanami to roznie bywa..

Henman/Santoro vs. Knowles/Nestor 2
Johnson/Palmer vs. MacPhie/Zimonjic 1
Florent/Macpherson vs. Clement/Escude 2[/qb][/QUOTE]Rios , Pavel, Chela podpisuję się , moim zdaniem mocne, jeszcze
Smachnova - Majoli 1
Myskina - Fernandez 1
mocne jedyneczki
Black - Marosi 1 niski kurs, jednak atrakcyjny jak na sytuacje gdzie wynik wydaje się, że jest jest formalnością. Podkreślę wydaje się.
pozdrowienia
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 18/04/2002 15:58

meczu Nalbandiana i Safina nie ruszam
zagrałem dziś kupon taki jaki podałem w TT ( Casanova ze względu na różnicę kursów i jej dość niezłą formę + Chela + Smashnova)
do tego dwa single : Rios i Pavel
Posted by: WK

Re: TENIS 3 - 18/04/2002 17:18

Chyba Juan Carlos odzyskal forme ;-)
Marcelo Rios Vs Juan Carlos Ferrero
0-6 0-2 Finished W.O.

A co do wczorajszego pojedynku ktory wzbudza takie emocje to przeciez w sumie Andrei Pavel wygral bardzo nieznacznie. Bylo 4:6 potem 1:4 i chyba 1:5 (niestety livescore Interwetten troche slabo dzialalo) i potem Canas wygral seta 7:5 !!!
Kolejnego przegral minimalnie.

Ale dla mnie tez bylo to troche smieszne, ze tyle ludzi to postawilo (je oczywiscie tez). Jak zobaczylem, ze Kura podal to jako ostatni typ to czulem, ze nie wejdzie. W koncu ile mozna trafiac pod rzad?
Nie liczac poprzedniego konkursu to bylby 10 w tym konkursie + 2 podane w temacie Tenis 3 jako najpewniejsze.

Niech ktos inny sprobuje trafic tyle typow pod rzad.

Wg mnie duze gratulacje i moj wielki szacunek dla osiagniec Kury.

Mnie duzo bardziej zawiodla wczoraj (wlasciwie dzisiaj) Daniela H. Jakos nie moge wyczuc kiedy wygra a kiedy przegra. Przegralem wszystko co postawilem na ta zawodniczke (niezaleznie czy stwialem, ze wygra, czy, ze przegra)

Wojtek
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 18/04/2002 20:13

WK masz rację sam chciałem zaproponować żeby zagrać przeciwko moim typom np. progresją 9 pod rząd to i tak było dużo a odnośnie wczorajszego meczu to Canas jak się nie mylę w tzrecim secie prowadził 5-3 i 30-0 przy własnym serwisie czyli do zwycięstwa brakowało 2 piłek.

Dziś niezbyt udany dzień przynajmniej dla mnie i w tygodniu chyba odpuszczę tenis bo o dziwo większe zyski przynosi mi baseball - a mnie dziś zabolała kolejna ucieczka z kortu Ryjosza - nie po raz pierwszy zawodnik ten pokazał że nie potrafi walczyć kiedy przegrywa i powinna to być przestroga nie tylko dla mnie ja jego mecze będe omijał i powoli pan Ryjosz dorównuje Kieferowi kiedy to pamiętnie rozbolał go brzuszek.

Pozdrawiam
Posted by: kuba81

Re: TENIS 3 - 18/04/2002 20:25

Kura zgadzam sie w pelni co do ryjosza jest to zawodnik ktory nie umie przegrywac i woli poudawac niz przegrac z honorem Dla mnie narazie dzien taki sobie poniewaz nie zawiedli Clement/Escude oraz Haas ktory sie pieknie zabawil z prezentujacym slabiutka forme Roddickiem ale niestety zawdiodl Nalbandian kurs byl zachecajacy ale niestey wtopil PO raz kolejny potwierdza sie ze nie mozna grac przeciw Rosjanom (ze stawiania na nich jestem juz wyleczony Na jutro bardzo interesujaco zapowiada sie mecz Haasa z Ferrero i mysle ze Juan Carlos poradzi sobie z nerwowym Haasem oraz Moya powinien wreszcie wywalic z turnieju Safinka
Pozdrawiam!
Posted by: kuba81

Re: TENIS 3 - 18/04/2002 20:30

Yeahh!Przepraszam panowie ale Nalbandian wtapial w tie-breaku 4:1 jak pisalem tego posta i dlatego pisalem ze wtopil ale przeciez gra z najwiekszym idiota swiata i wygral drugiego 7:6 oby tak dalej przepraszam za zamieszanie:)
Posted by: raf

Re: TENIS 3 - 18/04/2002 20:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Bylo 4:6 potem 1:4 i chyba 1:5 (niestety livescore Interwetten troche slabo dzialalo) i potem Canas wygral seta 7:5 !!!
[/qb][/QUOTE]Wojtek, ogladaj mecze live na oficjalnej stronie turnieju:
http://www.masters-series.com/montecarlo/
Na pewno chodzi duzo szybciej niz Interwetten.
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 19/04/2002 10:46

Witam,
wczoraj prognozy wydawały się bardziej klarowne niż dzisiejsze wyniki, które już takie klarowne nie były. Może dzisiaj będzie odwrotnie.

Moya - Safin 1
oj, ojojoj, słaba ta jedynka. Safin nie jest długodystansowcem i w turniejach często po trzech, czterech rundach odczuwa znużenie. Myślę więc, że przyszła już pora tym bardziej, że to clay.

Grosjean - Costa 1
Moim zdaniem mocna 1

Haas - Ferrero 2
no słaba ta 2 a może jeszcze słabsza. Haas nie jest bez szans i wczoraj jako jeden z nielicznych nie zawiódł mnie. Jednak osiągnięcia Ferrero na clay bardziej przekonują aby stawiać na niego.

Johansson - Henman 1
Taka sobie jedyneczka. Henman swoją postawą w tym turnieju budzi respekt. Odprawić trzech clayowców i to z Ameryki Płd. to nie przelewki.
Johansson jednak moim zdaniem powinien to wygrać.

Mimo wszystko nadal stanowczo twierdzę, że dzisiaj będzie dobry dzień dla wszystkich, warto więc wstawać.
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 19/04/2002 23:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]

Mimo wszystko nadal stanowczo twierdzę, że dzisiaj będzie dobry dzień dla wszystkich, warto więc wstawać.[/qb][/QUOTE]i był ja jednak za późno wstałem i obstawić meczu Ferrero nie zdążyłem - brawo sikor za celne typy

Dużo emocji dziś było w meczu Safina z Moyą. Przy stanie 5-3 dla Hiszpana zmarnował on meczbola kiedy to przy otwartym korcie zagrał dropshot w siatkę no i w tym momencie już zwątpiłem . Jednak brawo za konsekwencje bo tym samym dropshotem wygrał tie-break. A i jeszcze słowa pochwały Safinowi się należą, który podczas całego meczu rzucił tylko raz rakietą. Ja w tym meczu obejrzałem kawałek dobrego tenisa ... i Jagiellonia wygrała
Posted by: RyanGiggs

Re: TENIS 3 - 20/04/2002 01:46

SERENA WILIAMS LOST
To zdanie powyzej mowi samo za siebie ale jak doszło do tej sensacji to nie wiem
bylo 6-2 , pomyłka w drugim secie
3-0 w 3 i.............ja nie wiem moze mi to ktos wytlumaczy.......
Posted by: Kafel Jr.

Re: TENIS 3 - 20/04/2002 11:47

Ja na dzis proponuje spotkanie:

Daniilidou - Casanova
:4gw:

Niestety nie znam jeszcze kursow u polskich bukmacherow - pewno beda placili okolo 1,5-1,6.
Po prostu nie widze innej mozliwosci, poza wygrana greczynki.Mysle, ze szwajacrska kwalifikantka juz wystarczajaco dala nam zarobic z powodu zawyzyonych w Polsce kursow
ponizej wyniki z tegoz turnieju:

Daniilidou - Cerwanowa 6-3 6-4
Danillidou - Gubasci 6-4 7-5
Danillidou - Kuti Kis 6-2 6-2 (to nie bylo trudne z "puszysta" Wegierka, ale Rita byla na swoim terenie

Casanova - Kostanic 6-3 6-4
Casanova- Kurjacova 3-6 6-2 6-4
Casanova - Bachewa 3-6 6-1 6-1 (powiem szczerze, ze pokonujac bulgarke casanova mnie zaskoczyla...)
Dodatkowo mozna dodac, ze jest to pierwszy turniej casanovy w tym roku, a dla danillidou jest to juz 7 turniej - wiec ma pewna przewage nad Szwajcarka.

Prosze o opinie na temat tego meczu. No i jeszcze zastanawiam sie czy dzis wszyscy beda szli na Ferrero i Moye , a moze ktos widzi niespodzianki???

KAfel Jr.
Posted by: Kafel Jr.

Re: TENIS 3 - 20/04/2002 12:56

Jeszcze cos na temat drugiego pojedynku w Budapeszcie :

Muller - Poutchek
:2gw:

Bukmacherzy zagraniczni i ci w necie faworytem spotkania robia Niemke Muller ( kurs wahaja sie od 1.45 do 1.55), w Polsce szanse sa bardziej wyrownane 1.8- 1.85. I tym razem zgodze sie znaszymi ekspertami. Swiadczy o tym przygotowanie Bulgarki i jej dotychczasowy bilans w tym roku ,

19 Apr 02 Black C. v Poutchek T. 1:2
15 Apr 02 Poutchek T . v Camerin M. 2:0
24 Mar 02 Hingis M. v Poutchek T. 2:0
22 Mar 02 Dechy N. v Poutchek T. 1:2
20 Mar 02 Tu M. v Poutchek T. 1:2
09 Mar 02 Hantuchova D. v Poutchek T. 2:0
07 Mar 02 Suarez P. v Poutchek T. 1:2
11 Feb 02 Poutchek T. v Mandula P. 0:2

muller nie ma sie czym chwalic:
23 Mar 02 Tulyaganova I . v Muller M. 2:0
21 Mar 02 Muller M. v Harkleroad A. 2:0
07 Mar 02 Shaughnessy M. v Muller M. 2:0
06 Mar 02 Diaz-Oliva M. v Muller M. 1:2
17 Jan 02 Pratt N. v Muller M. 2:0

Cop wy o tym sadzicie???

KAfel Jr.
Posted by: Kafel Jr.

Re: TENIS 3 - 20/04/2002 12:59

aha - jeszcze cos - nie bez znaczenia Poutchek jest rozstawiona w turnieju z numerem 6

najszybsze wyniki z Budapesztu znajdziecie tutaj :

http://www.sportforum.hu/sanexwta-budapest.asp?c=results&poz=0&ford=4&vsz=35

KAfel Jr.
Posted by: Kafel Jr.

Re: TENIS 3 - 20/04/2002 13:48

cofam swoje przemyslenia o zagraniu poutchek przeciwko muller hehe jednak uwazam ze zagraniczni bukmacherzy maja racje ;-)

2001 (clay) Poutchek - Muller 2-6 4-6

ale podtzymuje danillidou i czekam na wasze opinie

Kafel Jr.
Posted by: Kafel Jr.

Re: TENIS 3 - 20/04/2002 13:57

a tak w ogole to POutchet to Bialorusinka - sorki za blad ... ;-(
Posted by: sikor

Re: TENIS 3 - 20/04/2002 17:31

Ferrero - Grosjean 1
mocna 1

Moya - Henman 2
wynik otwarty, moim zdaniem szanse rórwne a różnica w kursach duża warto więc wybrać opcję, która wchodząc da większy zyski.
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 22/04/2002 03:42

w tym tygodniu mamy :

ATP
Barcelona, Spain
Clay $955,000
http://www.terra.es/deportes/godo2002/cfm/ing/jugadores.cfm

Houston, Texas (USA)
Clay $400,000
http://www.mensclaycourt.com/

WTA :
Puchar Federacji
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 22/04/2002 04:10

Jeszcze kursów u naszych buków nie ma ale chciałbym zwrócić uwagę na jeden mecz pierwszej rundy :
Agassi - Youzhny 1.2 4.5 tak te kursy oscylują u bukmacherów w necie

chciałbym zwrócić uwagę na kilku faktów co do tego meczu

jest to pierwszy mecz Agassiego na ziemi w tym roku a przed rokiem było tak :
po wygraniu turnieju w Miami (podobnie w tym roku)
Andre przeniósł się na clay i :

Atlanta:
R32 Nicolas Thomann (FRA) L 4-6 5-7

Rzym:
R64 Alex Calatrava (ESP) L 3-6 3-6

Hamburg:
R64 Davide Sanguinetti (ITA) W 6-1 6-4
R32 Fabrice Santoro (FRA) L 3-6 7-5 4-6

no i nadszedł Roland Gaross gdzie Andre zaczął grać lepiej i odpadł w ćwierćfinale

Youzhny w tym roku nie gra dobrze szczególnie nieudany miał początek na kortach twardych lecz w pierwszym swoim występie na ziemi w Casablance doszedł do ćwierćfinału

Niczego nie sugeruję jeszcze sam nie wiem czy zaryzykuje na Youzhnego w tym meczu (niestety forma Rosjanina kiepska), lecz odradzam grania na Agassiego szczególnie po kursie 1.2 a wiem że dużo osób lubi grać takie kursy w tenisie
Posted by: Maciejev

Re: TENIS 3 - 23/04/2002 13:49

75-80 %
Gaudio - Enqvist 1 1.69
Calleri - Rochus 1 1.5
Nadbaldian - Vionea 1 1.3
Calatrava - Capalik 1 1.43
H.Lee - B.Bryan 1 1.4
55-60 %
Ferreira - Saretta 2 1.91
Delgado - Blake 2 1.93
Ilie - Okun 2 1.87

Wszystkie kursy z Profa - moze to komus sie przyda - oto moje przewidywania na dzisiaj!
Powodzenia!
al:
Posted by: Krompa

Re: TENIS 3 - 23/04/2002 15:09

Mam prosbe.
Potrzebuje dzisiaj kilku w miare pewnych spotkan, jako tzw. zapchaj dziury do 5 kombinacji w STS. Kursy moga byc malutkie. Wydaje mi sie, ze w tenisie niskie kursy raczej wchodza (zwlaszcza w kobiecym). Bede wdzieczny za pomoc.
Pozdrawiam
Krompa

P.S. Mecze moga byc na dzisiaj, badz na jutro.
Posted by: Maciejev

Re: TENIS 3 - 23/04/2002 15:21

Hewitt-M.Lopez 1 1.19
Nalbandian-Voinea 1 1.3
Roddick-Russell 1 1.18
Haas-A.Kim 1 1.18

Mysle ,że te będą najlepsze..

PS. Zajebisty masz NICK - swego czasu zacząłem nawet mówic tak na moją laskę...
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 23/04/2002 16:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb]Mam prosbe.
Potrzebuje dzisiaj kilku w miare pewnych spotkan, jako tzw. zapchaj dziury do 5 kombinacji w STS. Kursy moga byc malutkie. Wydaje mi sie, ze w tenisie niskie kursy raczej wchodza (zwlaszcza w kobiecym). Bede wdzieczny za pomoc.
Pozdrawiam
Krompa

P.S. Mecze moga byc na dzisiaj, badz na jutro.[/qb][/QUOTE]według oficjalnej strony Moya gra dziś z Melo a nie z Kieferem czyli jeden mecz do kombinacji jak znalazł
Posted by: Maciejev

Re: TENIS 3 - 24/04/2002 10:56

A więc było to tak :

Calleri - Ch.Rochus 6:1 6:2
Nalbandian - Voinea 6:1 6:2
Gaudio - Enqvist 6:4 6:2
H.T.Lee - B.Bryan 6:3 6:2
Calatrava - Capalik 6:2 3:6 6:3
Okun - Ilie 6:1 6:3
J.Blake - R.Delgado 6:2 6:1
Saretta - Ferreira 6:4 7:5

Jeeeeeeeeeeeeeeeeee
Nie mogłem sobie odmówić pryjemności wypisania tych oto wyników iwo:
AKO 45,47
Czy ktoś skorzystał z tych tyów ?!
Ja puścilem je tak jak wyżej wymieilem w dwóch zestawach i w koncu przegonilem BAZYLA - i to PODWÓJNIE!!!

Pozdrawiam!
al:
Posted by: WK

Re: TENIS 3 - 24/04/2002 18:07

Coraz bardziej podobaja mi sie oferty P2P w Gamebookers. Niektore mecze tenisowe sa z prowizja ponizej 3%. Inne w granicach 3,5% ale mozna postawic na prawde sporo (np. 2000 euro)

Martin A. v Rochus O. 1,45 2,9

Grosjean S. v Hrbaty D. 1,46 2,9 (za mniejsze pieniadze)

Wojtek
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 25/04/2002 01:55

Sorki ale co z meczem
Martin A.-Rochus O.
kiedy on bedzie grany(a moze juz byl)?
prosze o pomoc
z góry dziękuje
Posted by: juan_carlos

Re: TENIS 3 - 25/04/2002 02:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał rafek2n:
[qb]Sorki ale co z meczem
Martin A.-Rochus O.
kiedy on bedzie grany(a moze juz byl)?
prosze o pomoc
z góry dziękuje[/qb][/QUOTE]7-5 5-7 6-4
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 25/04/2002 02:53

dzieki,wlasnie tez znalazlem wynik na
http://sportsillustrated.cnn.com/tennis/results/2002/espmen/
troche sie zamotalem bo profy podawaly dziwne informacje co do godziny no i chyba miejsca
wszedl Martin oraz Utrecht(cociaz było goraco)
bedzie iwo: bo 150 do kieszonki z tego zwyciestwa
no to zdrówko
pozdro
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 25/04/2002 12:19

NA 25 PROPONUJE:
Moya-Gaudio 1.37 2.55 tutaj 1 na Moye chyba nie musze tłumaczyć
Ferrero-A.Martin 1.3 2.8 tego meczu się obawiam ale zaryzykowałbym 1 Ferrero powienien być mocno zmęczony po porzednim turnieju ale jednak po nim nie widać zmęczenia więc 1
Hewitt-Nalbandian 1.5 2.2 iwo: ZEMSTA MUSI BYŚ więc po cichu licze na 1
Hrbaty-Pioline 1.8 1.8 tutaj 1 ponieważ pyknoł grosjena a On nie był łatwym przeciwnikiem
Posted by: JAMES

Re: TENIS 3 - 25/04/2002 13:40

Chciałem wszystkim powiedzieć że Grosjean i Hass to złodzieję Ukradli mi kasę DUŻO KASY

GROSJEAN uke: HASS uke:

Sorki za zaśmiecanie ale musiałem to zrobić i ostrzec was to dla waszego dobra
Posted by: tysio111

Re: TENIS 3 - 25/04/2002 13:46

Wydaje mi sie, ze dobra propozycja na dzisiaj jest:
El Aynaoui - Sanchez D 1 1.45 Expekt do 10.25
pozdrawiam
Posted by: juan_carlos

Re: TENIS 3 - 25/04/2002 13:59

moje przewidywania co do dzisiejszej barcelony są następujące:
elaynaoui sanchez... mecz jest trudny marokanczyk nie jest takim faworytem jak to wskazuje kurs... sancheza obserwuję od dość dawna i uważam że na clayu jest to gracz niedoceniany... trudno wskazać faworyta... jeśli bym musial to bym postawił na sancheza ale nie muszę
costa galvani... costa powinien wygrać gładko ale czy opłaca się ryzykować za 1.17? galvani wczoraj wygrał z kaflem ale to nic nie znaczy bo rosjanin musi zrealizować swój roczny limit porażek... podobnie jak w powyższym typie gdybym musiał to 1
hewitt nalbandian... to będzie ciekawy pojedynek hewitt nie jest stworzony do gry na cegle ale trenuje przed french i idzie mu coraz lepiej... nalbandian to gwiazda ostatnich tygodni i zawodnik niewątpliwie solidny ale na hewitta to dzisiaj nie wystarczy... typ 1
canas sqillari... canas... jeden z moich ulubionych graczy ale on na cegle grać nie umie... jedno jest pewne on zawsze walczy to nie jest kefir ani kafel... sqillari to śmieszny zawodnik... chowa się jakieś 5 metrów za linią końcową i stamtąd przebija piłeczki.... zero ofensywy... nie lubię takich graczy ale trzeba przyznać że na cegle ta taktyka bywa bardzo skuteczna dlatego typ 2
moya gaudio... 1.37 to trochę za mało żeby stawiać na moyę który wczoraj postanowil się bawić z gaudenzim... jeśli dziś będzie się bawił to polegnie gdybym musiał stawiać to byłaby 2 ale po co?
hrbaty pioline... mecz weteranów pewnie będzie remis z wczorajszych rywali tych zawodników wyżej cenię chelę i dlatego pioline bracz przyzwoity na tej nawierzchni jest dla mnie faworytem po atrakcyjnym kursie 1.8 typ 2
corretja lapentti... tenis lapenttiego jest mily dla oka i ciekawy ale mnie nie przekonuje... corretja to zawodnik nieobliczalny powinien wygrać hiszpan który gra u siebie ale kto wie?
ferrero martin... tutaj pewne zwycięstwo juana_carlosa który w obecnej formie jest dla mnie głównym faworytem french typ 1
reasumując: hewitt sqillari pioline i ferrero
pozdrawiam iwo:
Posted by: Pawka

Re: TENIS 3 - 25/04/2002 14:32

Witam Juan Carlos!
Dziwna sprawa z tym Canasem, dotychczas ze Scilarrim ma wygrany pojedynek w Stutgarcie w zeszłym roku. Ale po formie widac że mu idzie przeciętnie. A co do tego że nie umie grac na cegle to nie przesadziłeś?, jako Argentyńczyk ma mozliwości grania przede wszystkim na ceglei chyba mu tu nawet w historii niexle wychodziło. W tym meczu owszem drugi Argentyńczyk Squilarii jest chyba w lepszej formie więc moze byc 2.
A co do Coretiji to Alex jest u siebie w domu czyli w Barcelonie. A u siebie gra sie inaczej.
Jego przeciwnik Lapenti nieźle grał w turniejach "zimowych" dla europejczyków tzn w cyklu turniejów w Ameryce Pd np Vina del Mar, Buenos ale teraz idzie mu wyraźnie cięzej.
Nie jestem moze ekspertem od tenisa ale to sa moje odczucia.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.
Posted by: juan_carlos

Re: TENIS 3 - 25/04/2002 14:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pawka:
[qb]Witam Juan Carlos!
Dziwna sprawa z tym Canasem, dotychczas ze Scilarrim ma wygrany pojedynek w Stutgarcie w zeszłym roku. Ale po formie widac że mu idzie przeciętnie. A co do tego że nie umie grac na cegle to nie przesadziłeś?, jako Argentyńczyk ma mozliwości grania przede wszystkim na ceglei chyba mu tu nawet w historii niexle wychodziło. W tym meczu owszem drugi Argentyńczyk Squilarii jest chyba w lepszej formie więc moze byc 2.
A co do Coretiji to Alex jest u siebie w domu czyli w Barcelonie. A u siebie gra sie inaczej.
Jego przeciwnik Lapenti nieźle grał w turniejach "zimowych" dla europejczyków tzn w cyklu turniejów w Ameryce Pd np Vina del Mar, Buenos ale teraz idzie mu wyraźnie cięzej.
Nie jestem moze ekspertem od tenisa ale to sa moje odczucia.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.[/qb][/QUOTE]corretja jest faworytem także dla mnie
co do canasa to jest to zupelnie nietypowy argentyńczyk bo bardzo dobrze radzi sobie na trawie i na carpecie... w odróżnieniu od większości południowców to nie cegła jest jego najmocniejszą nawierzchnią... canas gra tenis troszkę podobny do clementa którego sqillari wczoraj gładko ograł
Posted by: RAFTER

Re: TENIS 3 - 26/04/2002 01:13

Juan...nie moge przejsc obojetnie jesli ktos podsumowuje canasa tak jak ty.Po mojemu podobienstwo jego gry do clementa jest rowne zeru.A jesli chodzi o "cegle" to jest to jego nawierzchnia.Owszem dobrze radzi sobie na wszystkich nawierzchniach,ale moim zdaniem podswiadomie najlepiej czuje sie na clayu.Ale to moje zdanie.
TYP na dzien dobry
blake-chang 1
Posted by: juan_carlos

Re: TENIS 3 - 26/04/2002 17:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]Juan...nie moge przejsc obojetnie jesli ktos podsumowuje canasa tak jak ty.Po mojemu podobienstwo jego gry do clementa jest rowne zeru.A jesli chodzi o "cegle" to jest to jego nawierzchnia.Owszem dobrze radzi sobie na wszystkich nawierzchniach,ale moim zdaniem podswiadomie najlepiej czuje sie na clayu.Ale to moje zdanie.
TYP na dzien dobry
blake-chang 1[/qb][/QUOTE]ze względu na bezprzedmiotoweść tego sporu proponuję go zakończyć
ty wiesz swoje ja wiem swoje a gdzie canas woli grać to wie jedynie on sam
Posted by: guga

Re: TENIS 3 - 27/04/2002 22:12

od 6 maja na turnieju w Warszawie wystąpi Anna Kurnikova.
trwają rozmowy z Monicą Seles która po pamiętnym wypadku nie chce grać w Niemczech

szykuje się niezły skład
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 29/04/2002 04:29

w tym tygodniu:

ATP
BMW Open 2002 Munich, Germany Clay US$400,000

http://www.bmwopen.iphitos.de/turnier/index.html

Mallorca Open Mallorca, Spain Clay US $400,000

http://www.eventconsulting.es/

WTA

Betty Barclay Cup Hamburg, GER $585,000 Clay

http://www.dtb-tennis.de/

Croatian Bol Ladies Open Bol, CRO $170,000 Clay

http://www.bolladies.hr/
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 29/04/2002 16:42

witam dziś chciałem zwrócić uwagę na dwa mecze :

R.Delgado-R.Nadal 2 3.8 prof

Nadal (kolejny młody zawodnik) dostał w tym turnieju dziką kartę za dużo o nim nie wiadomo ale widzę tu pewne analogie do pojedynku z poprzedniego tygodnia Gasqueta - gra u siebie w Hiszpanii więc myślę że może warto zaryzkować kurs w profku bardzo ładny na to spotkanie a poza tym Delgado w tym roku gra fatalnie wygrał 2 mecze na 11 pojedynków a ostatnia porażka z Blake'em gdzie ugrał 3 gemy dobitnie pokazuje w jakiej jest formie

Chela-Squillari 2
Squillari ma bilans w turnieju w Monachium 12-1 dwa razy go wygrał w roku 1999 i 2000 ; 2001 odpadł w ćwiećfinale ; Chela przegrał z Piolinem przed tygodniem czy może to świadczyć o obniżce formy pewnie dzisiaj to będzie widać jedyne zmartwienia to nezbyt wysoka forma Squillariego w tym roku ale liczę na podtzrzymanie dobrego bilansu w w Monachium

Z pozostałych meczy:
Ullihrah 1
Montatnes 1
tu raczej powinno obyć się bez niespodzianek ale to tylko tenis
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 30/04/2002 00:23

NO i Nadal wygral, gratuluje dobrego nosa i znawstwa w temacie. nie gralem dzisiaj, ale kurs byl calkiem calkiem na tego chlopca:))
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 30/04/2002 06:09

Dziś było nieźle szczególnie ucieszyła mnie wygrana Nadala bo trafić taki kurs to przyjemność

Na jutro :

Nieminen-Sa 1 1.6 prof znowu w profku trochę zawyżony kurs w porównaniu do innych buków . Fin pokazał się już z dobrej strony na kortach ziemnych w Estoril w tym roku 2 porażki na ziemi w turniejach ATP z graczami lepszymi od jutrzejszego przeciwnika (Chela i Nalbandian). Sa w tym roku gra w kratkę - przebił się przez kwalifikacje w Monte Carlo ( pokonał m.in Gaudio) by odpaść później w pierwszej rundzie z Canasem, w turnieju w Barcelonie odpadł w pierwszej rundzie z Ramirezem Hildago

D.Sanchez-Srichap. 1 tu żadnych szans nie daje Srichaphanowi niestety kurs słabiutki i jedynie można dorzucić do kombinacji , Schriph w dwóch meczach w tym roku ugrał 8 gemów na ziemi jutro sensacji nie powinno być

i mecz dnia Kafelnikow-Kiefer zacytuję tylko opinię jaką znalazłem :
And I tend to play on Nícolas Kiefer to win against Kafelnikov, I know I shouldn t do that but I think Munich has a nice big Casino with a lot of drinks for Yewgeni too. Here plays the blind against the one eyed
skusiłbym się na Niemca ale myślę ze Kafel wreszcie może coś wygra ale jednak no bet

jutro do gry wraca Kuerten pierwszy mecz może być róźnie chociaż Dawydenko gra fatalnie w tym roku i raczej nie powinno być niespodzianki ale z racji tego że to pierwszy mecz Kuertena też chyba zrezygnuje z tego meczu
Posted by: Krompa

Re: TENIS 3 - 30/04/2002 14:55

Witam Kura!

W ubiegłym tygodniu znalazles swietne spotkanie, do zagrania jako "zapchaj dziure" w STS. Dzisiaj tez takich poszukuje. Najlepiej, zeby tak jak przed tygodniem, za taki mecz byl zwrot. Moze jest jakis taki "kwiatek" w ofercie STS? Jesli nie ma, to polec mi kilka raczej pewnych tenisow. Juz opisales Sancheza. Moze Gaudio? U kobiet jest tez kilka niskich kursow. Bede wdzieczny. Pozdrawiam. Krompa
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 30/04/2002 16:09

eh Krompa właśnie najgorzej jest wytypować własnie taki mecz zwrotów dziś narazie nie widać

na Sancheza już za późno więc jak napisałeś może Gaudio - Vicente jest kompletnie bez formy 3 mecze tegoroczne na ziemi przegrał z Savoltem , Costą i Galimbertim (kto to?) jedyne co może być niepokojące to to ,że bardzo często dzieję się tak że zawodnik który wygra turniej kończy swój następny występ dość szybko lecz czy Vicente w obecnej formie jest w stanie pokonać Gaudio raczej nie

"dość pewnie " wyglądał mecz Canasa lecz znalazłem wypowiedź na jednym z forum że ponoć ma jakieś problemy z prawą nogą i nie jest w 100% zdrowy nie wiem czy to prawda lecz z takimi informacjami trzeba się liczyć

ja dziś zagrałem Nieminena (chociaż coraz mnie jestem do tego przekonany ale to dobrze bo pewnie wygar ) i Plessa o którym pisałem w temacie turniej oraz singielka na Youzhnego po dość dobrym kursie w expekcie ,a wczoraj do wymaganych 4 kombinacji w toto-mixie dorzuciłem Real na awans bo nic innego lepszego nie znalazłem

pozdrawiam i może ktoś jeszcze się wypowie , meczom kobiet nie przyglądałem się dziś
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 30/04/2002 19:30

no i ślepy wygrał z jednookim :
KIEFER GER • KAFELNIKOV RUS 6:4 6:7(9) 6:3 jeżeli ktoś zagrał Kiefera to gratulacje ja jednak się nie zdecydowałem a szkoda - ciekawe jaki kurs będzie jutro przeciwko Kefirowi
Gaudio meczy się w 3 secie czyli pewnie w tym turnieju daleko nie zajdzie jeżeli wygra dziś
Posted by: RyanGiggs

Re: TENIS 3 - 30/04/2002 23:04

Dawno tu nie bylem ale co do Kiefera bylem w STS stawiac na Kurnikovą i koles mowi tak to lepiej daj na bolton za 5,6 z arsenalem albo kup sobie plakat z kurnikova , a ja na to ze z vakulenko wygra a jak nie umiesz pan typowac to zagraj 2 przeciw kafielnikowi a ten ze kiefer grac nie umie i wyszlo szydlo z worka poza tym na 2 kuertena choc wyniku aktualnie nie znam ale znajac zycie i tych dwoch fagasow z rosji pewnie sie tak skonczy jak myslalem.....
Posted by: master_thief

Re: TENIS 3 - 01/05/2002 15:24

ale wtopa!!! johanson dostal w dupe. no coz jestem 100 do tylu ale dzisiaj sie odkuje:)
oto moje typy na 1.05:
1. diaz oliva - kleinova 1 prof 1,4 (wydaje sie pewna 1)
2. schnyder - an.barna 1 prof 1,4 (jak wyzej)
Bilans 2:2
Posted by: juan_carlos

Re: TENIS 3 - 01/05/2002 15:41

[QUOTE]Oryginalnie wysłał master_thief:
[qb]ale wtopa!!! johanson dostal w dupe. no coz jestem 100 do tylu ale dzisiaj sie odkuje:)
oto moje typy na 1.05:
1. diaz oliva - kleinova 1 prof 1,4 (wydaje sie pewna 1)
2. schnyder - an.barna 1 prof 1,4 (jak wyzej)
Bilans 2:2[/qb][/QUOTE]barna u siebie i w wysokiej formie
:rolleyes:
Posted by: Kura

Re: TENIS 3 - 01/05/2002 20:33

Stepanek - Kiefer 6-2 6-2 no i Kefir oddał mi dziś pieniądze które pamiętnego popołudnia w tamtym roku ukradł i mała ciekawostka w pierwszym secie Kefir nie ugrał ani jednego punktu przy serwisie Stepanka nie świadczy to jednak o wspaniałej grze Stepanak ale o słabej Kiefera ;czas kończyć karierę panie Kefir a może dam nam jeszcze trochę zarobić na sobie
Posted by: master_thief

Re: TENIS 3 - 01/05/2002 20:35

miales racje juan carlos. schnyder dostala:(
Posted by: RyanGiggs

Re: TENIS 3 - 01/05/2002 22:04

Trudno to powiedziec ale schnyder w ciagu 2 tyg. ogolila mnie 4 razy
Posted by: Anonymous

Re: TENIS 3 - 02/05/2002 03:14

a mnie ogolila dzisiaj
Posted by: master_thief

Re: TENIS 3 - 02/05/2002 17:06

oto moje typy na 2.05:
1. youznyj-gross 1 prof 1,63
2. kournikova - pisnik 1 prof 1,7 (anna chyba wraca do formy, kurs jest fajny i mozna zaryzykowac)
3. schett - an. barna 1 prof 1,48 (barna w 1r. pokonala schnyder, ale sadze ze na tym pojedynku zakonczy udzial w tym turnieju)
kurs 4,1 za 20= 73zl. co o tym sadzicie?
Bilans 3:3
Posted by: master_thief

Re: TENIS 3 - 03/05/2002 02:21

kournikova mnie okradla z 73zl. uke:
Posted by: master_thief

Re: TENIS 3 - 03/05/2002 15:59

no coz trzeba sie odkuc. moje typy na 3.05:
1. calerri - rochus 1 profe 1,55
2. henin - dokic 1 profe 1,52
3. d. sanchez - zabaleta 2! profe 2 (jakos mam takie przeczucie)
Bilans: 5:4
Posted by: Conrad

Re: TENIS 3 - 03/05/2002 16:09

Ponieważ temat przekroczył 200 postów został otwarty nowy (Tenis 4) w celu kontynuowania dyskusji.