Sydney, Auckland 7.01-12.01

Posted by: Goget

Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 06/01/2008 06:55

Medibank International



Miejsce : Sydney, Australia
Ranga turnieju : III (International Series)
Data : 7.01-12.01 2008
Uczestnicy : 32 w singlu/16 w deblu
Nawierzchnia : twarda (Plexicushion)
Pula nagród : 465'000 $
Oficjalna strona turnieju : medibankinternational.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Heineken Open



Miejsce : Auckland, Nowa Zelandia
Ranga turnieju : III (International Series)
Data : 7.01-12.01 2008
Uczestnicy : 32 w singlu/16 w deblu
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 464'000 $
Oficjalna strona turnieju : heinekenopen.co.nz
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore
Posted by: Kameleon

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 07/01/2008 03:03

Albert Montanes v Jose Statham @6.05 pinio

Przedstawiciel gospodarzy urodzony w Lonydnie mieszkający w USA kontra cegłotłuk Montanes. Jose otrzymał dziką karte do turnieju głównego, do tej pory w imprezie tej rangi jeszcze nie grał. hmmm on jedynie raz w challengerze grał ;> no, ale cóż..kiedyś pierwsze zwycięstwo na tym szczeblu musi być. Najlepiej dziś bo i warunki sprzyjają i po drugiej stronie Montanes, który na widok hardu ma ochote zamienić się pewnie w spawacza. To teraz o Montanesie..typowy Hiszpan. Długie wymiany, brak kończącego uderzenia itd. Na ahrdzie grywa, gdy mu się nudzi i przegrywa w peirwszych rundach. W tamtym roku na ahrdzie 0:4 <tego wyskoku z Gabą nie ma co liczyć do bilansu, kto pamięta ten mecz ten wie co się tam działo> . W 2006 ograł kunistysna w Miami...hm kolejny Rusek. Za to w 2005 wygrał bo przeciwnik kreczował \:D Mistrz Montanes, on na hardzie może przegrać z każdym. Jose zakładam, ze jakiś tam talent ma, gra u siebie, organizatorzy mu zaufali, że będzie dobrze. Pierwszą runde ma łatwą. Mi się podoba, dodatkowo kurs z serii tych zajebistych.

Isner J - Minar I @1.65 fonbet

Ostatnia runda kwalifikacji, obaj do tej fazy dotarli bez straty seta. Isner taki baby Karlovic, potężny serwis, ale możliwości ma jak dla mnie większe od Ivo. Zwrotny chłop jest jak na ten wzrost, pobiegać potrafi. Przytrafiają mu się idiotyczne wpadki, ale rzadko ;> Siatke to on całą pokryje. Minar swój największy sukces odniósł właśnie w Sydney, ale drugi raz tego nie powtórzy. Wtedy to znaczy dwa lata temu, troche czasu mineło i nie powinno się to pwotórzyć.

Tomas Berdych v Filippo Volandri 2:0 @1.4 bah

Volandri i hard \:D bez żartów...

Fernando Verdasco v Feliciano Lopez @2.18 pinio

value. 2:1 w h2h dla Felki, wygrane mecze na hardzie. Felka jest jednym z Hiszpanów, którzy wolą szybsze nawierzchnie, dobry serwis, nie stroni od siatki. Verdasco w Sydney z reguły grał słabo. Kurs fajny to gram.

Olivier Rochus v Michael Berrer @1.71 pinio

Znowu Berrer i te jego sto kilo. Jak najmocniej w wymianach i tyle. Rochus na korcie myśleć potrafi, miał dość dobrą końcówke sezonu, teraz czas na dobre występy w ATP i pworót do dawnej formy. Berrer niech sobie uderza z całej siły w końcu się zmęczy, zresztą Oli i tak będzie wszystko przebijał. Mini Federer \:D

===19W - 11L === +72.22 j. === 24.07%
Posted by: rafal08

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 07/01/2008 03:21

Stream do turnieju w Auckland i Kooyong dostępny na Bet365.com ;\)
Posted by: AL_Capone

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 07/01/2008 03:26

Nicolas Almagro - Jose Acasuso

Kurs: 1,67 Sportingbet.

Pojedynek dwóch graczy,którzy zdecydowanie lepiej radzą sobie na wolniejszych nawierzchniach,aczkolwiek Nico Almagro potrafi wygrywac rozniez na kortach twardych. Jak na reprezentanta hiszpanskiej szkoly tenisa Almagro dysponuje dobrym serwisem,co moze miec duze znaczenie w kontekscie walki z Argentynczykiem,ktory nie moze powrocic do swojej optymalnej formy i grozny pozostaje jedynie na cegle. Uwazam ze w tym spotkaniu inicjatywa bedzie nalezala od samego poczatku do Almagro,ktory powinien narzucic swoj ofenswyny styl gry i jezeli nie bedzie popelnial zbyt wiele niewymuszonych bledow to spotkanie powinno zakonczyc sie po jego mysli.

Juan Monaco - Thomas Johansson

Kurs: 2,25 Betfair

Faworytem tego pojedynku wedlug bukmacherow jest doswiadczony ToJo,jednak moje zdanie na temat szans w tym pojedynku jest zupelnie inne. Juan Monaco powinien w tym sezonie dolaczyc do scislej swiatowej czołówki i na koniec sezonu znalezc sie w pierwszej 20 rankingu. Jak gra Monaco ? przede wszystkim bardzo dobrze czuje sie za linia koncowa , gdzie czesto prowadzi dlugie wymiany. Z defensywy potrafi natychmiast przejsc do ataku i swoim mocnym FH zakonczyc wymiane wygrywajacym uderzeniem. Obserwuje Juana Monaco jeszcze od czasow kiedy grywal na szczeblu czelenedzerowym i z roku na rok ten zawodnik czyni systematyczne postepy w swojej grze.

Po drugiej stronie kortu stanie byly zwyciezca Australian Open Thomas Johansson,ktory na dzien dzisiejszy jest cieniem gracza, ktory triumfowal na kortach australiskich przed laty. Ubiegly sezon praktycznie stracony, po uderzeniu pilka w oko mial duze problemy zeby powrocic do gry i jak sam mowi nadal ma niewielkie problemy ze wzrokiem podczas meczu. Johansson w tym sezonie wystepowal w katarskim turnieju w Doha. I szczerze mowiac jego dyspozycja na poczatku sezonu jest bardzo przecietna , w meczu z Berrerem niemiec nie potrafil wykorzystac kilku szans na przelamanie i popelnial wiele ue. Co do spotkania z Murray'em to wlasciwie nie ma czego komentowac wygrany set 6:0 przez szkota mowi sam za siebie. Monaco na to juz nie pozwoli i spewnoscia bedzie chcial w dobrym stylu zainaugurowac nowy sezon zwyciestwem.

Philipp Kohlschreiber - Michael Russell

Kurs: 3,25 Bet 365

Niemiec to bardzo chimeryczny zawodnik, obdarzony wspanialym bh granym w sposob klasyczny nie potrafi potwierdzic swoich duzych mozliwosci. Mialem mozliwosc ogladania spotkania Phlipp'a z Ljubicicem i gral wielkimi zrywami, oczywiscie to dopiero poczatek sezonu i jest jeszcze czas na ustabilizowanie swojej gry , ale tu akurat widze szanse dla Michael'a Russella ,ktory szerszej publicznosci ukazal sie dopiero podczas AO 07 gdzie wspaniale walczyl w 1 rundzie z Leytonem Hewitt'em. Amerykanin jest bardzo dobrze przygotowany do gry pod wzgledem fizycznym ,potrafi bomardowac fh , glownie jego gra opiera sie na sile uderzen. Moim zdaniem niemiec nie jest az tak murowanym faworytem tego meczu , poniewaz Russell to nie Volandri. Dodatkowym handicapem tego meczu dla Russella, jest fakt ze jest ograny po kwalifikacjach co moze miec jakies znaczenie.

Tomas Berdych - Filippo Volandri

Berdych: 2:0

David Ferrer - Oscar Hernandez Sanchez

Ferrer : 2:0

Kurs: 1,62 Bet 365

Nie widze tutaj zadnych szans dla rywali Berdych oraz Ferrera ktory mial znakomita koncowke sezonu,czego ukoronowaniem byl finalu turnieju mistrzow. Nie ma sensu zbyt wiele pisac na temat tych typow,jezeli obdywaj faworyci nie zlekcewaza swoich rywali to beda to szybkie mecze. Volandri i Hernandez powinni teraz byc w Brazyli i wygrywac czelendzery na ziemi , ale gratyfikacja startowa byla bardziej kuszaca od gry.

Leyton Hewitt - Nicolas Mahut

Hewitt: 2:0

Kurs: 1,57 Bet 365

Leyton po porazce w swoim rodzinnym miescie Adelajdzie z J.W Tsongą stanie przed szansa rehabilitacji. W pojedynku z utalentowanym francuzem Hewitt mial ciezkie zadanie poniewaz Tsonga zaserwowal az 14 asow , on sam nie byl w stanie odpowiedziec zadnym asem. Mahut to typowy gracz na korty trawiaste,w ostatnim tygodniu zostal zdemolowany przez Cilica co nie wystawia mu dobrej noty. Jezeli Leyton nie odpusci przed AO a nie podejrzewam go o takie praktyki to zwyciezy Mahuta w dwoch setach.
Posted by: rafael86

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 07/01/2008 04:49

Gasquet, R - Andreev, I (1) 1.34; 2-0 1.95 unibet

Gasquet jest tenisista zarówno wyżej sklasyfikowanym jak i ogólnie lepszy w generalnej ocenie umiejętności tenisowych.
W pierwszej rundzie po prostu nie wypada mu odpadać tym bardziej że ambicje ma bardzo wysokie. Teraz Rosjanin - ogólnie dobry gracz, obdarzony świetnym fh. Jednak po tym co zaprezentował w zeszłym tygodniu wniosek nasuwa sie sam - Igor jest zupełnie bez formy, słabo wygląda kondycyjnie i nie ma czucia piłki - czy mógł przez 7 dni sie tak poprawić by ograć Ryśka -> wątpię.

Blake, James - Santoro, F +4,5 (2) 1.73 unibet

Do tej pory mam w pamięci wspaniały mecz obu graczy w USOpen 07 gdzie Amerykanin wygrał w 5 setach. Santoro sezon zaczął przyzwoicie wygrywając w Katarze z Seppim oraz przegrywając z Denko (nie leży mu). Forma Blake stanowi niewiadomą, jednak znając jego sposób gry i podejście do niektórych turniejów i meczy - może nie wyglądać zbyt dobrze w swoim pierwszym meczu. Magik postawi mu ciężkie warunki i nawet jak przegra to handi gemowy powinnien pokryć

Simon, G - Fish, M (2) 1.6

Stawiam na Rybę. Lepszy serwis, dobra forma (wygrana w HC) przy siatce też kilka pkt zdobędzie, Simon to przeciętniak i na tej nawierzchni Fish powinien to wykorzystać i wygrać ten mecz
Posted by: majner

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 07/01/2008 08:13

Rochus Olivier (BEL) vs. Berrer Michael (GER) 1 @ 1.67 doxx

Jak już wcześniej wspomniał Leon, Berrer oprócz mocnego uderzenia nie posiada zbyt wielu atutów. Nie jest ogórkiem, ale na Rochusa, który dobiega do każdej piłki (młodsza kopia Santoro \:\) ) może to być zbyt mało. Oli, jeśli jest w formie, swoim bieganiem potrafi doprowadzić do szału przeciwnika na korcie, który zaczyna popełniać proste błędy. Rochus nie pokazał się z najlepszej strony w meczu z Murray`em, dlatego liczę na jego chęć rehabilitacji w spotkaniu z Niemcem, który napewno jest w jego zasięgu.

Grosjean Sebastien (FRA) vs. Luczak Peter (AUS) 2 @ 2.17 doxx
Posted by: Valverde

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 07/01/2008 08:31

Originally Posted By: AL_Nadal


Leyton Hewitt - Nicolas Mahut

Hewitt: 2:0

Kurs: 1,57 Bet 365

Leyton po porazce w swoim rodzinnym miescie Adelajdzie z J.W Tsongą stanie przed szansa rehabilitacji. W pojedynku z utalentowanym francuzem Hewitt mial ciezkie zadanie poniewaz Tsonga zaserwowal az 14 asow , on sam nie byl w stanie odpowiedziec zadnym asem. Mahut to typowy gracz na korty trawiaste,w ostatnim tygodniu zostal zdemolowany przez Cilica co nie wystawia mu dobrej noty. Jezeli Leyton nie odpusci przed AO a nie podejrzewam go o takie praktyki to zwyciezy Mahuta w dwoch setach.


W Unibecie Hewitt 2:0 po 1.70, a -1.5 seta po 1.73 \:D

Również skusiłem się na Kangura. Znając życie przebrnie w jak najszybszym tempie (czyt. dwusetówki) przez pierwsze dwie rundy, a następnie odpadnie by regenerować siły przed AO. Mahut wielkim grajkiem nie jest, ale jest Francuzem, więc okazja do zemsty za Tsonge doskonała ;\)

Również gram na Almagro. Co prawda obaj gracze dysponują podobnymi umiejętnościami: niezły serwis i potężny forhend, jednak Hiszpan na szybszych nawierzchniach prezentował się nieco lepiej.
Posted by: majner

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 07/01/2008 08:44

Grosjean Sebastien (FRA) vs. Luczak Peter (AUS) 2 @ 2.17 doxx

Początek sezonu, Groszek dostaje w pałe w pierwszych rundach w dwóch pierwszych turniejach, następnie w AO wszyscy grają przeciwko niemu, a on na złość zachodzi daleko - to już może stać się standardem. Zwłaszcza, że w Adelajdzie Francuz przegrał z Vince`ml, a tutaj w Sydney trafił na Luczaka, który napewno tanio skóry nie sprzeda. Coprawda Australijczyk większość punktów zdobył grając na cegle, ale nie jest to typowy przebijacz. Pamiętam jego mecz w III (!) rundzie AO w 2006 z Haasem. Wtedy Luczak stoczył z Niemcem bardzo zacięty i wyrównany 4-setowy pojedynek. Niemiec szedł jak burza, a mógł go zastopować właśnie Luczak (dla ścisłości przypomnę, że Haas wtedy odpadł dopiero po 5-cio setówce z Federerem). Tak więc chłopak ma papiery na granie, moim zdaniem jeden z niespełnionych talentów.
W ubiegłym tygodniu Australijczyk walczył jak lew z Rybą (6-7 6-7), Berdychem (6-7 4-6) oraz ograł Bopanne (7-6 6-3). Przewiduje, ze będzie to zacięty pojedynek, być może 3-setowy. Zagram sobie jeszcze za grosze correct score 1-2 @ 3.38 oraz 0-2 @ 3.98 w doxx \:\)

Simon Gilles (FRA) vs. Fish Mardy (USA) 2 @ 1.57 doxx

Jeśli Ryba nie oleje tego turnieju i zagra tak jak na Hopmanie, to powinien ograć Simona. Nie wiemy do końca w jakiej dyspozycji jest Francuz, który coprawda odpadł w pierwszej rundzie w Adelajdzie, ale przegrał z Llodrą, czyli zwycięzcą tego turnieju. Uważam, że Amerykanin zaprezentował się na tyle przyzwoicie podczas HC, że można postawić na niego swoje oszczędności, obudzić się rano i mieć ich jeszcze więcej na koncie \:\)
Posted by: Piostar

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 07/01/2008 19:40

Wawrinka - Tursunov 1 1,60 GB 4/10

Patrząc na ubiegłotygodniowe wyczyny obu tenisistów wynik moze być tylko jeden. Pewna wygrana Stasia. Zagrał on znakomity turniej w Doha gdzie przegrał dopiero po walce w finale. Niestety moim zdaniem w decydującym secie nie wytrzymał presji i poniosły go nerwy. Zarówno to jak pozostałe spotkania rozegrał na dobrym pewnym poziomie. Ostry atakujacy styl, solidne przyspieszenie z forhandu spychające rywali do defensywy lub kończące wymianę, ładnie ułożony jednoręczny backhand oraz dobry serwis. To tylko podstawowe plusy gry Szwajcara. Szkoda tylko tej głowy i zagotowania w decydującym starciu.
Jest to mecz pierwszej rundy więc wydaje mi się, że takiej presji i obciążeń w tym spotkaniu niebędzie. Z gry Rosjanina którego widziałem z rodakiem Davydenko to tylko zapamietałem wieczne pretensje do siebie, duzo niewymuszonych błędów no i tyle \:\)
Jedna rzecz która nie pozwala mi grać tego spotkania wysoko to właśnie ta 1 runda i finał Stasia. Wiadomo panuje powszechny pogląd że finał w jednym turnieju wiąże się z szybką porażką w kolejnym. Mam nadzieje że Staś nie czuje zmęczenia i nie będzie chciał odpocząć przed AO.
Posted by: adingh

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 07/01/2008 23:57

Guccione - Martin 1 1.40

Chris gra u siebie, wiadomo motywacja zawsze większa jak się gra przed własną publicznością. Martin nigdy na hardzie dobrze nie grał i już pewnie nie będzie grał. Guccione wiadomo lewa ręka, mocny serwis myślę, że da radę z 30 letnim Hiszpanem. Martin jak narazie w tym roku wygrywa mecze w kwalach na hardzie, ale nie miał trudnych rywali. Wczoraj ograł też leworęcznego Devildera, jednak teraz już raczej nie da rady z mańkutem.
Posted by: verdasco

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 00:25



Stanislas WAWRINKA vs. Dimitry TURSUNOV

kurs: 1,65

buk: Betgun

Zgadzam się zdecydowanie z opinią Piostara. Szwajcar zaliczył bardzo dobry inauguracyjny występ w Doha. Oglądałem go w meczu z Ljubiciem i powiem szczerze, że grą z głębi kortu praktycznie bił go na ..., do tego dochodzi przyzwoity 1st serwis, no z drugim jest większy problem, bo Stasiowi zdarzają się podwójne. Ciężko mi napisać cokolowiek na temat Tursunova, typowy zawodnik w cieniu najlepszych (wałkowiczów) ze zbornej. Jakoś nie podeszła mi ta cała banda rosyjskich tenisistów na czele z Denko. Kurs jak najbardziej pozytywny, liczę tutaj na 2:0 dla szwajcara.

Vamosss Stanislas!
Posted by: premium

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 00:35

Czasem się zastanawiem po co wy gracie w takich bukmacherach jak betgun, jak są tacy jak pinnacle czy giełda betfair.
Chocby w pinnacle na Stanislasa jest kurs 1.893 w tym momencie, więc po co to grac po 1.65 ? Choc jak dla mnie ten mecz to i tak no bet myśle że Wawrinka odpuści ten turniej, a Tursunov złym graczem nie jest i ograc go nie będzie łatwo
Posted by: verdasco

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 00:37



H.T.LEE vs. Michael LLODRA

kurs: 1,90

buk: Betgun

Według mnie kapitalny kurs na francuza. Pokazał się świetnie w Adelajdziem, gdzie w szybki sposób uporał się z Jarkiem Nieminenem. Stabilny gra podparta niezłym serwisem - myślę, że zdecydowanie wystarczy to na koreańczyka. Lee nic wielkiego nie pokazał w Doha, odpadł po porażce (dość błyskawicznej) z Callerim (3:6 1:6). Zdecydowanie świetny kurs \:\)



Dodatkowo możemy spodziewać się dzisiejszej nocy zwycięstw:
X-Mena, Kohlschreibera, Massu, Cilica, Hewitta, Tsongi
Posted by: mateusz2201

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 00:45

Seppi Andreas - Tsonga Jo-Wilfried 2 1.35

Jo-Wilfried ostatnio zagrał dobry turniej w Adelaidzie gdzie doszedł aż do półfinału pokonując po drodze m.in Hewitta i Gulbisa. W półfinale zaś przegrał z Jarkko Nieminenem.

Co do Andreasa to w Doha nie zaprezentował się zbyt dobrze, przegrał już w pierwszej rundzie z Fabricem Santoro.

Podsumowując: na początku sezonu to Francuz ma więcej atutów aby pokonać Włocha...

Tursunov Dmitry - Wawrinka Stanislas 2 1.80

Stanislas zadziwia mnie na początku tego roku, gra świetnie. W rezultacie tych dobrych występów uzyskał finał Turnieju w Doha, pokonując wcześniej m.in Calleriego i Ljubicicia.

Rosjanin zaś przegrał w ćwierćfinale tych zawodów z Davydenko, prezentując dość mizerną formę.

Jedyna rzecz nad którą sporo się zastanawiałem to fakt iż Wawrinka w krótkim odstępie czasu zagra mecze w 2 różnych turniejach. Jednak w meczu finałowym w Doha widziałem iż z jego kondycją nie ma on żadnych kłopotów a więc wierze w to, że pokona Tursunova.
Posted by: 19marcin08

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 00:47

No właśnie verdasco i tutaj jest ten problem,że Llodra tak bardzo dobrze zagrał w Adelajdzie. I moim zdaniem dzisiaj odpuści przed AO.
Swoje zagrał przed tygodniem w turnieju do którego nawiązałeś, wygrał w finale z Jarkko 2:0. I teraz niech odpoczywa przed ważną imprezą która rozpoczyna się14 stycznia.
Takie jest moje zdanie i dzisiaj zagrałem na LEE @1.90
Posted by: verdasco

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 00:52

Originally Posted By: 19marcin08
No właśnie verdasco i tutaj jest ten problem,że Llodra tak bardzo dobrze zagrał w Adelajdzie. I moim zdaniem dzisiaj odpuści przed AO.
Swoje zagrał przed tygodniem w turnieju do którego nawiązałeś, wygrał w finale z Jarkko 2:0. I teraz niech odpoczywa przed ważną imprezą która rozpoczyna się14 stycznia.
Takie jest moje zdanie i dzisiaj zagrałem na LEE @1.90


Ja trochę nie rozumiem takiego rozumowania, bo trochę to brzmi, jakbyś chciał na siłę znaleźć dziure w całym. Jak wiadomo Llodra większe sukcesy odnosił w deblu, rozpoczął się nowy sezon, od razu wygrana - choć w żadnym przypadku faworytem nie był. Moim zdaniem właśnie taki tryiumf będzie dla niego falą wznoszącą, dzisiaj spokojnie sobie poradzi z Lee. Poza tym, no jak mówie, kompletnie nie rozumiem takiego myślenia, to jest profesjonalny sportowiec, on nie może sobie pozwolić na odpoczynek, w dodatku na początku sezonu, gdzie tu jest sens? \:D
Posted by: verdasco

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 *DELETED* - 08/01/2008 00:52

Post deleted by Fro_Lech
Posted by: 19marcin08

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 00:57

Gdzie jest sens?
Zobacz sobie historię takich właśnie meczy przed szlemami.
Historia nie kłamie i w tym turnieju również mogą być takie niespodzianki, chociaż o jakiejś tam niespodziance w razie zwycięstwa LEE bym nie mówił.

Jak chcesz graj na Llodre, ja zainwestuje w Koreańczyka.
Posted by: Kameleon

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 01:16

eh, słaba noc, jeszcze gorszy poranek. Poszukiwania doga ciąg dalszy.

Chris Guccione v Alberto Martin @1.461 pinio 2:0 @2.1 betsson

Znowu promocja w stylu tych ze spotkania Wawrinka - Martin. Australijczyk u siebie, znakomity serwis. W tamtym roku udało mu się osiągnąć finał w Adelaidzie, teraz w pierwszym tygodniu rywalizacji osiągnął jedynie finał debla. Nidzie się Gutek nie spieszy, nie gonią go na kwale do AO, może spokojnie rozegrać pare dobrych spotkań w singlu. Z takim zawodnikiem jak Martin musi wygrywać na hardzie szybko i pewnie.

Joseph Sirianni – Steve Darcis @1.91 betsson

Dam jeszcze raz szanse Belgowi :] Przeszedł w dobrym stylu kwale pokonując między innymi Dancevica i Koroleva, a ten Sirianni jakoś mnie dalej nie przekonuje. Buki też chyba nie wiedzą same jak ustawić kursy. U jedynch faworytem Australijczyk, u innych Belg.

Sergio Roitman v Lukas Rosol @2.15 betinternet

W roku ubiegłym Roitman na hardzie w ATP 0-6, Rosol do gigantów oczywiście nie należy ;] ale powinien chłopak powalczyć. Kurs zachęca do gry.

Juan Carlos Ferrero v Mario Ancic @1.85 fonbet 2:0 @3 bah

H2H 3:0, dodatkowo Ancic ostatnio znowu chory. Na ostatnich treningach wyglądał ponoć koszmarnie ;> jak niedokarmione dziecko z Kambodży. Przy warunkach panujących w Auckland będzie mu moim zdaniem trudno nawet skończyć te spotkanie. Ferrero go zabiega.


===19W - 11L === +53.32 j. === 15.23%
Posted by: grzesol

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 01:40

Wawrinka - Tursunov 1
Powiem szczerze, że już ten mecz obstawiłem i troszkę zacząłem się denerwować po waszych postach. Przemyślając sobie wszystko jednak doszedłem do wniosku, że dobrze zrobiłem. Piszecie, że Wawrinka będzie chciał sobei odpocząć przed AO, to ja się pytam po czym ma odpoczywać ? Wiadomo turniej w Doha na pewno kosztował go trochę sił ale mamy początek sezonu i chyba lepszym rozwiązaniem jest wejść w uderzenie niż specjalnie przegrywać. Zdaję sobie sprawę, że bardzo często po grze w finale w następnych turniejach zawodnicy szybko odpadają. Ja jednak myślę, że Stasiu to nie jest taki zawodnik żeby odpuszczać,i dodatkowo naprzeciwko niego stanie zawodnik bardzo nieobliczalny popełniający bardzo wiele niewymuszonych błędów,a Szwajcar tego w ostatnim turnieju nie pokazywał. Ja myślę, żę Wawrinka wygra ten mecz bo na pewno na ten moment jest w wyższej formie no i będzie chciał jeszcze trochę pograć przed AO. Do finału tego turnieju raczej on nie dojdzie bo po dzisiejszym wygranym meczu zacznie kalkulować czy opłaca mu się tak męczyć przed Australian Open. Przejdzie pewnie ze 2 rudny ale to wszystko w ćwierćfinale lub półfinale już raczej odpuści. Go go Stasiu !
Posted by: jarko 33

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 02:24

Originally Posted By: Kameleon

Sergio Roitman v Lukas Rosol @2.15 betinternet

W roku ubiegłym Roitman na hardzie w ATP 0-6, Rosol do gigantów oczywiście nie należy ;] ale powinien chłopak powalczyć. Kurs zachęca do gry.



Rosol jest na liscie do kwalifikacji do AO wiec niewiadomo jak potraktuje ten pojedynek
Posted by: AL_Capone

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 02:47

Kwale dopiero w srode wiec spokojnie moze wygrac i poleciec na
kwalifikacje \:\) Nie po to zglaszal sie do tego turnieju zeby
teraz rezygnowac. \:\)
Posted by: okocha

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 *DELETED* - 08/01/2008 02:51

Luźne gadki na QC
Posted by: jarko 33

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 02:53

Originally Posted By: AL_Nadal
Kwale dopiero w srode wiec spokojnie moze wygrac i poleciec na
kwalifikacje \:\) Nie po to zglaszal sie do tego turnieju zeby
teraz rezygnowac. \:\)

ale on do turnieju awansowal z kwalifikacji \:\)
a do kwalifikacji do AO byl jako oczekujacy a ze inni "zrezygnowali " to wskoczyl na ich miejsce
ja niemowie ze niewygra ale jest to mecz "podwyzszonego ryzyka" ;\)
Posted by: jamal_b

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 03:07

Hyung-Taik Lee - Llodra, M 2 1.92 /unibet/

Zgadzam się z przedmówcą verdasco i pozostanę przy wygranej Francuza. Oczywiście sens w mniej poważnym podejściu do danego turnieju przed następnym pokroju AO jest zawsze, jednak wątpię, aby Llodra zakończył swój występ w Auckland już na pierwszej rundzie, szczególnie po niezwykle udanym występie w Adelaide. Bardziej logiczne wydaje mi się spróbowanie wygrania tego turnieju na wspomnianej już wcześniej fali wznoszącej, niż Australian, w którym nie oszukujmy się, Llodra większych szans mieć nie będzie. Poza tym, patrząc na drabinkę Francuz ma naprawdę spore szanse na dojście nawet do półfinału, ale to moje zdanie.

Podejrzanie wygląda mi natomiast Wawrinka, ale to tylko i wyłącznie ze względu na panujący wszędzie optymizm dotyczący jego wygranej.

Do tego warto rozważyć:

Ferrero, J-C - Ancic, Mario 1 1.74 /unibet/
Czekam na jakiekolwiek konkretne informacje na temat jego stanu zdrowia (Kameleon?).

Darcis, S - Sirianni, J 2 2.15 /unibet/
Zbyt wysoki kurs na rodowitego Australijczyka, który w zeszłym tygodniu w Adelaide poległ dopiero w półfinale z Llodrą.
Posted by: Kameleon

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 03:15

For much of the hour and a half that he was plugging away on the back court he was huffing and puffing, clearly toiling in the heat.

To informacja z jego treningu sobotniego. Był to jego pierwszy trening po chorobie.
Posted by: rapper20

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 03:16

janal b : Ancic ostatnio nie gral bo sie przeziebil, zadnej kontuzji niemial..
Posted by: ArtekPotito

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 04:10

Siranni - Darcis
Teoretycznie faworytem spotkania powinien Australijczyk (jeśli jego występ w Adelaide nie był przypadkiem, a raczej tak nie było). Pokonał tam m.in. pogromcę Steve'a Sama Querreya. Napisałem teoretycznie ponieważ Darcis w kwalach pokazał się z bardzo dobrej strony pokonując Dancevica i Koroleva (choć kto wie czy panowie sobie nie odpuścili przed AO). Mimo, że hard jest ulubioną nawierzchnią Belga to nie ma on na niej dużego doświadczenia i nie radzi sobie tak dobrze jak na cegle. Myślę, że kurs jest grubo przesadzony i nie rozumiem czemu buki faworyzują Darcisa.

Sirianni 4/10 @2.13 pinnacle

Moya - Koubek
Świetny występ Carlosa w Adelaide pokazuje, że jest w formie. Gdyby nie spryt i waleczność Nadala powinien grać w finale. Austriak jest w pewnym sensie podobnym graczem do Nadala z sobotniego półfinału. Typowy przebijacz, dużo balonów na drugą stronę. Moya będzie na pewno skutecznie zbijał je swoim potężnym forhandem. Jeśli Hiszpan zagra na swoim normalnym poziomie to nie widzę tu innego wyniku jak jego zwycięstwo.

Moya 1,74 4/10 pinnacle

napisałem sobie bo mi się nudziło, mimo, że nikt tego nie czyta
policzę sobie jeszcze swój bilans

4 trafione - 5 nietrafionych - bilans: -1,43 j. - yield: -5,2 %
Posted by: Kameleon

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 04:31

uważajcie na Llodre i Wawrinke :>

Wawrinka już odpuszczał kolejne turnieje po dojściu do finału, teraz dodoatkowo AO w planach. Nie ma co się przemęczać.

Lee ma świetny bilans z leworęcznymi zawodnikami na hardzie nie licząc spotkań z Nadalem jest to 12-0.

Takie info statystyczne z mtf ;>
Posted by: W8inG4DeatH

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 05:01

<> 2W-1L <> +21j/30j <> +70% <>

Michael LLODRA - H.T. LEE (1) @1.92 Unibet

Trzeba stawiac na Llodre poki buki sie nie zorientuja ze gosc jest naprawde dobry i zaczna zanizac kursy.

Stanislaw WAWRINKA - Dmitriy TURSUNOV (2) @2.10 BAW

Typ dnia, ktory oczywiscie nie wejdzie ;). A tak bardziej na serio to licze po prostu na silny serwis Ruska, z ktorym wg mnie Stasiu sobie nie poradzi.

Powodzenia wszystkim
Posted by: Kameleon

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 05:03

Jak ktoś chce stawaić na Moye to...

http://www.atptennis.com/3/en/players/headtohead/default.asp?playernum1=M605&playernum2=K310

Posted by: zaki

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 05:21

widze ze nikt nie typuje meczu mallise - nieminen a mi sie wydaje ze belg wygra raczej latwo a po kursie 2 mysle ze trzeba spobowac..zreszta kursy spadaja
Posted by: tomekppp

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 05:50

Originally Posted By: Kameleon


oni juz wiedza:)
Posted by: majner

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 06:05

Moya Carlos (ESP) vs. Koubek Stefan (AUT) 2 @ 2.06 doxx

Moya napewno jest w formie, będzie wojował na AO i prawdopodobnie sporo nawojuje. Ale liczę na to, że w tym meczu nie będzie grał na pełen gwizdek, co już nie raz mu się zdarzało. A że Koubek ogórkiem nie jest, potrafi namieszać na końcu i początku sezonu, lubi grać z Moyą, więc czemu nie miałby Hiszpana objechać ;> Za pół stawki napewno sobie Austriaka zagram.

oprocz tego: Tsonga @ 1.35, Guccione @ 1.40, Hewitt 2:0 @ 1.45 i za połówkę stawki JCF @ 1.70
Posted by: cristov2

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 06:41

Originally Posted By: W8inG4DeatH
<> 2W-1L <> +21j/30j <> +70% <>



Stanislaw WAWRINKA - Dmitriy TURSUNOV (2) @2.10 BAW

Typ dnia, ktory oczywiscie nie wejdzie ;). A tak bardziej na serio to licze po prostu na silny serwis Ruska, z ktorym wg mnie Stasiu sobie nie poradzi.


rzeczowa analiza:) ljubicic ma lepszy serwis i jakos sobie nie poradzil. Jesli Wawrinka podejdzie do meczu tak aby go wygrac to gladko ruska ogra,bo na niego jest idealny,regularnie gra i mocno a rusek to przyglup bedzie walil ile fabryka dala w auty i pol siatki,taki juz jego styl i Wawrinka to wykorzysta. Chyba ze ma inne plany przygtowania sie do australian open no to bedzie tursunovowi gral latwiejsze pileczki,ktore akurat juz tak czesto w autach i siatce ladowac nie beda. Pytanie co ma w planach Wawrinka,historia zeszlego sezonu pokazala ze po dobrych wystepach Wawrinka odpadal w kolejnym turnieju w 1 rundzie,tyle ze bylo to w umagu z Moya(ktory tam rzadzi)i w Madrycie z Kieferem wowczas super grajacym,a ze za psaem mamy Australian Open to kto wie... Ja tylko wiem ze z takim czubem jakim jest Tursunov,Wawrinka w tej formie by nie przegral,gdyby podszedl do meczu solidnie,a jak bedzie to zobaczymy.
Posted by: rapper20

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 06:49

"Wawrinka w tej formie by nie przegral,gdyby podszedl do meczu solidnie,a jak bedzie to zobaczymy. "

O to sie rozchodzi dlatego czy ten mecz warto tykac? normalnie Wawirnka z obecna forma pokonalby gladko Tursunova mysle ze nawet 2:0, tylko ze z obecna forma moglby tutaj zagoscic dlugo a potem AO z biegu i po 2 rozegranych turniejach..
Posted by: Goget

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 22:18

F.Verdasco - S.Grosjean 1 @1,602 Pinnacle

Verdasco z problemami, ale ograł rodaka Lopeza. W 3 secie wygranym 6:2 zaprezentował się bardzo pewnie i wygrywał sporo piłek przy serwisie rywala. Ogólnie Hiszpanie przed AO radzą sobie zawsze solidnie. Grosjean no cóż, tydzień temu bolesna porażka ze Spadeą, przedwczoraj wymęczona wygrana z Luczakiem. Groszek cały czas marudzi na panujące upały, w 3 secie ponoć ledwo dychał, no i sam podkreśla, że kontuzja ramienia uniemożliwiła mu dobre przygotowanie się do turnieju i nie może serwować na maxa. Ogólnie Francuz od 2-3 lat prezentuje się strasznie słabo i tej opinii nie zmienia jego wygrana w Lyonie, gdzie po drodze pokonał 5 rodaków. W ubiegłym roku obaj panowie spotkali się też w Sydney i w dwóch setach wygrał Verdasco.
Posted by: majner

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 08/01/2008 23:03

podpisuje sie obiema rękami i nogami pod tym co napisał Goget powyżej \:\) Groszek już powinien popłynąć z Luczakiem, dlatego występ w II rundzie jest dla niego bonusem. Bonus przyznawany jest tylko raz, jednemu nazwisku, jednemu IP komputera itp. \:p Drugiego bonusa Francuz już nie dostanie.

a teraz trochę moich wypocin:

Santoro Fabrice (FRA) vs. Darcis Steve (BEL) 1 @ 1.50 doxx

Francuz w formie. Nie dlatego, że ograł Blake`a, o którego formie nic nie wiadomo, ale dlatego, że pokazał się z bardzo dobrej strony w meczu z Davydenko. Oglądałem ten mecz i śmiem twierdzić, że z taką dyspozycją Santoro może powalczyć w AO. A Darcis ? Miał szaleć w Adelajdzie, skończyło się na pierwszej rundzie z Querreyem. W Sydney coprawda ograł już w kwalach Dancevicia, Coelho i Koroleva oraz w pierwszej rundzie niespodzianke poprzedniego turnieju Sirianniego, jednak wg mnie nie są to zawodnicy, którzy mogą się równać umiejętnosciami z Francuzem. Niektórzy mogą powiedzieć: a Dancevic ? Nigdy nie przekonał mnie swoimi umiejętnosćiami. Niewyraźny, strasznie nieregularny...
Santoro tego meczu nie odpuści. To jest fighter (słowo zapożyczone od redaktora Szaranowicza \:p ), on gra zawsze na maxa, choćby jutro miał grać dwa pojedynki, to dzisiaj nie odpuści żadnej piłki. I tym także może zaskoczyć Darcisa.

Moya Carlos (ESP) vs. Calleri Agustin (ARG) 2 @ 2.19 doxx

Już wystarczy Hiszpanowi. Przeszedł pierwszą rundę, nikt mu nie zarzuci, że przyjechał tylko po wpisowe, więc może spokojnie dać się ograć Calleriemu. Zwłaszcza, że forma Argentyńczyka wydaje się być całkiem niezła. Kto wie co by się stało w Doha, gdyby Calleri nie trafił już w III rundzie na Stasia.

i na koniec, standardowo już:
Hewitt Lleyton (AUS) vs. Guccione Chris (AUS) 2:0 @ 1.49 doxx

Wiadomo o co chodzi. Hewitt, forma, Sydney, Australian Open... Kangur musi szlifować formę na AO, a na odpuszczanie turnieju jeszcze za wcześnie. Guccione całkiem nieźle sobie poczyna, ale to nie ta liga \:\) Może będzie tie-break, ale liczę na zwycięstwo Hewitta bez straty seta.
Posted by: Kameleon

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 09/01/2008 00:28

kur..cos kliknalem i cale pisanie w pisdu sobie poszło

Roddick A - Ljubicic I @1.42 fonbet

hej hej ju es ej. Andy od 3 lat na Kooyongu radzi sobie świetnie. W tamtym roku udało mu się nawet w finale tej imprezy ograć Federera. Nie dla Amerykanina jakieś turnieje na serio przed AO, mu potrzebne ogranie zaraz przed tą wielką imprezą, a najlepiej to zrobić w takim turnieju pokazowym. I się chop nie zmęczy i w jakiś tam rytm wpadnie. Ljuba słabiutki, z sezonu na sezon forma leci na pysk. Andy zrobi z nim to co Stanisław ostatnio.

Murray A - Safin M 2:0 @1.6 fonbet

W tamtym roku w tym turnieju było 2:0 dla Murraya,a przecież Marat z roku na rok jedynie obniża swoje loty. Ostatnio anwet nie udało mu się nic wygrać pokazowej imprezie w Austrii. Murray jest w formie, przyda mu się pewne zwycięstwo.

Florian Mayer v Juan Ignacio Chela @2.5 pinnacle

Chela mnie nie przekonuje. Kurs na Floriana do przyjęcia i tyle ;]

Santoro F - Darcis S @2.66 winunited

I tu ponownie bardzo fajne kursy. Darcis robi postępy ogromne Wreszcie serwis Belga zaczął funkcjonować na przyzwoitym poziomie i już są efekty. Returnem też zagrać potrafi, jest dokładny. Na pewno powalczy, po takim kursie jak biore.

===24W - 15L === +68.03 j. === 17.44%
Posted by: jamal_b

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 09/01/2008 02:18

Wawrinka wczoraj w myśl zasady 'wszyscy to graja - graj na odwrót' i 'skoro jest lepszy, to przegra' \:\)

Santoro, F - Darcis, S 1 1.56 /unibet/

Moim zdaniem rodzynek na dzisiejszą noc. Nie widzę większych szans dla młodego Belga, który już drugi raz w swojej karierze zagra z niezniszczalnym i równie nieskończenie utalentowanym Fabrice. Nie wykluczam wyrównanego spotkania z racji na nieźle funkcjonujący w tym turnieju serwis Steve'a, ale to wszystko. Santoro to tak naprawdę jego pierwszy poważny przeciwnik w tym roku.

Roddick, A - Ljubicić, I 1 1.4 /unibet/

Podobnie jak przedmówca Kameleon - Kooyong to idealne miejsce dla Roddick'a do rozruszania swoich leniwych gnatów i złapanie jakiejś tam formy na 'wesoło'.
Posted by: majner

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 09/01/2008 02:58

Lee Hyung-Taik (KOR) vs. Llodra Michael (FRA) 2 @ 1.90 doxx

ciężko pisać na temat tego meczu. ja zagrałem llodre. francuz wydaje się być w jakiejś tam formie. w ao pewnie nie zawojuje, bo powiedzmy sobie szczerze - kogo on pokonal w adelajdzie ? jedynie simon moze budzic jakiś tam respekt. korolev i becker to przecietniacy, sirianni - no comment, zolnierz nieminen tez nie moze byc w jakiejs super formie. a to, ze ogral tsonge akurat nie robi juz wrazenia, bo wiadomo co tsonga pokazal w tym tygodniu.
ale obecna dyspozycja llodry powinna mu wystarczyć na pokonanie koreańczyka. lee na początku sezonu tradycyjnie nie grozny. z callerim przegral bez historii, wygrana z mirnyjem na nikim nie robi wrazenia. wiec albo dobrze sie maskuje, albo faktycznie jest bez formy \:\)
llodra tego meczu nie odpusci, bo niby czemu mialby to robic ? powinien zdawac sobie sprawe z tego, ze ao nie wygra, a III runda to max, na co może liczyć, wiec nie potrzebuje oszczędzać sił.
Posted by: zaki

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 09/01/2008 05:42

HT lee - llorda 1 - bo llorda to cienias i wygrany turniej nic nie zmieni

mallise - nieminen - 1 - tu zadecyduje serwis a wiadomo kto ma lepszy

verdasco - grosjean 1 bo slyszalem ze grosjan nie lubi goraca

i do tego dzis w nocy penneta ze wygra mirza
Posted by: ArtekPotito

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 09/01/2008 06:30

Verdasco-Grosjean
Groszek wyraźnie nie jest w formie. W Adelaidzie porażka ze Spadea'ą, tutaj męczarnie ze słabiutkim Luczakiem. Verdasco jeśli jest w formie to wychodzi mu wszystko, jednak gra bardzo w kratkę i wiele jego meczów ma kilka zwrotów akcji. Myślę jednak, że w tym meczu Francuz nawet nie stawi tak dużego oporu, aby Hiszpan mógł się pogubić i popełniać błędy. Przewiduję łatwe zwycięstwo Fernando, lecz stawka nieduża bo jemu często coś odbija.

Verdasco handicap -3 @1.926 2/10 pinnacle



Stepanek-Seppi
Zapewne Czech jest już myślami na AO. Może zlekceważyć utalentowanego Włocha, który wbrew pozorom nie jest "ogórkiem". Może się tak wydawać przez bardzo nierówną grę: potrafi wygrać w dwóch setach z Ljubą czy Bagietą w dwóch setach, by w następną turnieju przegrać w takim samym samym stosunku z Marachem. Po wygranej w pierwszej rundzie podejrzewam, że nastał ten lepszy czas dla Seppiego. Radek na pewno nie zagra na maximum swoich możliwości. Podejrzewam niespodziankę.

Seppi @2.99 2/10 pinnacle



Santoro-Darcis
Steve jest jeszcze zbyt młody i mało ograny wśród najlepszych, by znaleźć receptę na grę "Magika". Zapewne da się wciągnąć w te "gierki" Fabrice'a przez co będzie popełniał sporo błędów. Santoro zagrał tydzień temu słaby turniej, ale tu widać, że powraca forma na AO. Jednak zagram asekuracyjnie bez hc na Francuza.

Santoro @1.61 3/10 pinnacle

5 trafionych - 6 nietrafionych - bilans: -2,47 j. - yield: -6,96 %
Posted by: adingh

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 09/01/2008 06:47

Originally Posted By: ArtekPotito
Santoro zagrał tydzień temu słaby turniej, ale tu widać, że powraca forma na AO.
Nie zgodzę się z tym, że tydzień temu zagrał słaby turniej. W meczu z Seppim drugiego seta można powiedzieć, że odpuścił, by potem spokojnie wygrać w trzecim secie. No, a w meczu z Davydenką nie mial zbyt dużo do powiedzenia. Styl Denki mu nie odpowiada i Denko jak chce to poprostu go ogrywa bez problemu. Jednak w przeciągu całego meczu Santoro grał całkiem nieźle biorąc pod uwagę kto stał po drugiej stronie siatki \:\)
Posted by: AL_Capone

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 09/01/2008 10:01

Verdasco - Grosejan

Typ: 2

2,7

Sportingbet

Moim zdaniem szanse sa przeszacowane Groszek dobrze czuje sie
na kontynencie australijskim , na tej nawierzchni moim zdaniem
kursy powinny byc bardziej wyrownane.
Dobry kurs wiec ja to gram bo widze szanse dla francuza.


---------------------------------------------------------------
=== 4 Win - 1 Lost = + 21,1 jednostek
Posted by: Kameleon

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 09/01/2008 23:01

Philip Kohlschreiber v Florian Mayer @2.64 pinnacle

Dwóch Niemców przed AO...nic tylko grać tam gdzie kursy wyższy. Florian zawodnikiem gorzym nie jest, moim zdaniem buki zbytnio faworyzują jego przeciwnika. Dwaj równiż gracze, stawiam na Florka !

Juan Carlos Ferrero v Nicolas Massu @2.83 pinnacle

Powtórka z ubiegłego roku i JCF wybiera się do Asutralii. Massu już X-mena ograł, na pewno dziś powalczy.

Vamos !

===29W - 18L === +104.73 j. === 22.28%



Posted by: AL_Capone

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 09/01/2008 23:10

David Ferrer - zwyciezca turnieju w Auckland

Kurs: 2,06

BF

David broni tytulu,swietna koncowka sezonu , kapitalna forma
rywale ktorzy pozostali w tym turnieju na pewno ustepuje klasa
walecznemu hiszpanowi.
Dla mnie jest faworytem tego turnieju i mam nadzieje ze obroni
tytul.

--------------------------------------------------------------
=== 5 Win === 1 Lost === + 38,1 jednostek
Posted by: igor81

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 09/01/2008 23:31

Originally Posted By: AL_Nadal
David Ferrer - zwyciezca turnieju w Auckland

Kurs: 2,06

BF

David broni tytulu,swietna koncowka sezonu , kapitalna forma
rywale ktorzy pozostali w tym turnieju na pewno ustepuje klasa
walecznemu hiszpanowi.
Dla mnie jest faworytem tego turnieju i mam nadzieje ze obroni
tytul.


W pelni sie zgadzam.

Przegladajac na poczatku tygodnia kursy na win turniejow, wlasnie ten typ mi wpadl w oko. Tak jak napisales rywale ustepuja Dawidowi,a o motywacje jestem spokojny, bo to jest jeden z nielicznych graczy ktorzy nie odpuszczaja. Dlatego tez lubie na niego stawiac.

Zagrane na poczatku tygodnia po 2,87 bet365 \:\)

Pozdrawiam
IGOR
Posted by: zludna

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 09/01/2008 23:40

Originally Posted By: Kameleon
Philip Kohlschreiber v Florian Mayer @2.64 pinnacle

Dwóch Niemców przed AO...nic tylko grać tam gdzie kursy wyższy. Florian zawodnikiem gorzym nie jest, moim zdaniem buki zbytnio faworyzują jego przeciwnika. Dwaj równiż gracze, stawiam na Florka


Wcale nie tacy równi \:\)
Oglądałam oba mecze wczoraj na przemian i korzystniejsze wrażenie zrobił właśnie Mayer, dobra gra kątowa, no i nie był już takim drewniakiem na korcie.
Kohlschreiber nie wytrzymał w drugim secie, w ogóle dużo błędów.
Florek i już.
Posted by: Kameleon

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 09/01/2008 23:42

Fyrstenberg M./Matkowski M. v Berdych T./Stepanek R. @1.75 doxxbet 2:0 @2.7 fonbet

Rywale naszej pary grają jeszcze w singlu, patrząc na ich przeciwników można powiedzieć, że obaj mają duże szanse na awans do kolejnej rundy. W takim wypadku nie powini zawracać sobie dupy już grą deblową, w Australii gorąco, trzeba uważać na zdrowie przed AO i nie ma co szarżować.
Posted by: vicek

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 09/01/2008 23:48

Originally Posted By: adingh
Originally Posted By: ArtekPotito
Santoro zagrał tydzień temu słaby turniej, ale tu widać, że powraca forma na AO.
Nie zgodzę się z tym, że tydzień temu zagrał słaby turniej. W meczu z Seppim drugiego seta można powiedzieć, że odpuścił, by potem spokojnie wygrać w trzecim secie. No, a w meczu z Davydenką nie mial zbyt dużo do powiedzenia. Styl Denki mu nie odpowiada i Denko jak chce to poprostu go ogrywa bez problemu. Jednak w przeciągu całego meczu Santoro grał całkiem nieźle biorąc pod uwagę kto stał po drugiej stronie siatki \:\)


Nie przesadzajmy, że Santoro wygrał spokojnie trzeciego seta z Seppim. Andy nie wytrzymał psychicznie i w gemie w którym dał się przełamać posłał 2 smecze w aut i dołożył niewymuszony błąd. W kolejnym gemie miał 2 break pointy jednak przy 30-40 znów nie trafił w kort i nie wykorzystał szansy na wyrównanie strat. Mimo wyniku 6-2 był to wyrównany set. Zresztą zauważyłem, że Seppi jest trochę niedoceniany, a zrobił w ostatnim czasie spore postępy i nieźle prezentuje się na hardzie.
Nie jest łatwo obstawiać wyniki meczów Santoro, bo ma on specyficzny styl gry i dużo zależy od tego czy przeciwnik potrafi się w tym wszystkim połapać i narzucić Santoro swój styl gry.
Posted by: W8inG4DeatH

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 09/01/2008 23:58

Witam wszystkich \:\)

Juan Carlos FERRERO vs Nicolas MASSU (2:0) @2.15 Expekt

Uwazam, ze Massu nie jest w stanie powalczyc w tym meczu z Ferrero. Ferrero z tego co widac jest bardzo dobrze przygotowany. Obaj to raczej ziemniacy ale jesli mam postawic bieganie Massu przeciwko Forhandowi Ferrero na hardzie no to wybor jest oczywisty.
Massu ogral gladko Melzera, ktory wg mnie gra duzo lepiej niz swadcza o tym ostatnie wyniki. Massu na hardzie gra bardzo rzadko wygral gladko z Malisse ale nikt mi nie wmowi, ze Malisse zalezalo w tym meczu na zwyciestwie. Moim zdaniem czasami zdazaja sie takie mecze odpuszczone, a buki tylko z tego korzystaja nie tylko na tym meczu, ale pozniej tez na tym, ze taki mecz falszuje poczucie formy grajacych tenisistow u typerow. I to byl wlasnie taki mecz.

Tomas BERDYCH vs Chris GUCCIONE (2:1) @4.00 Expekt

Berdych jest zawodnikiem o klase lepszym. Obaj dysponuja bardzo solidnym serwisem i licze na to ze Gucio urwie Tomaszowi seta. Moze to sie zdazyc tylko poprzez rozluznienie w ktoryms z gemow serwisowych Czecha i poczuciem krwi setowej przez Gucia, ktory nie da sie juz odlamac, albo tez Gucio niesiony przez doping swojej publicznosci wygra tiebreaka, do ktorego mysle, ze conajmniej raz doprowadzi.

Pozdrawiam i powodzenia

--------------------------------------------------
<> 4 W - 1 L <> +51j / 50j <> +102% <>
Posted by: rapper20

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 10/01/2008 00:24

Kameleon : ten typ jest tez ciekawy z innego pkt. widzenia, jezeli stepanek czy Berdych odpadna w singlu, to watpie zeby ktorys z nich specjalnie zostal tutaj zeby grac sobie w debla.. napewno wtedy odpuszcza wedlug mnie.
Posted by: tomekppp

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 10/01/2008 00:30

Originally Posted By: rapper20
Kameleon : ten typ jest tez ciekawy z innego pkt. widzenia, jezeli stepanek czy Berdych odpadna w singlu, to watpie zeby ktorys z nich specjalnie zostal tutaj zeby grac sobie w debla.. napewno wtedy odpuszcza wedlug mnie.


a ja mam takie pytanie ,gdyby odpadli z singla to dlaczego nie beda chcieli zostac w Sydney?.Pewnie chodzi Ci o to ze beda chcieli sie przygotowac do AO.A czy nie mozna sie przygotowac w Sydney do Ao grajac przy okazji debla.Trenowac nikt im zapewne nie zabroni.Do Europy watpie aby wracali przed AO.Wiec dlaczego mieli by odpuszczac,predzej odpuszcza jak wygraja.
Posted by: rapper20

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 10/01/2008 00:42

tomek: kazdy moze miec inne zdanie \:\) spojrz ilu zawodnikow tu odpuscilo juz Gasquet, Wawrinka, Verdasco, Blake, i inni mniejszej rangi. Oczywiscie nie mowie ze wszyscy ci zawodnicy poprostu sobie na bank odpuscili, nie wykluczam tego ze Blake jest bez formy to sie okaze.. Ale napewno czesc tak robi bo chce juz potrenowac na miejscu.. Dla Berdycha i Stepanka debel nie jest zadnym priorytetem, Berdych gral w hopman cup potem od razu przyjechal tu, ciezki pojedynek z Guccionem ktory moze przegrac i potem zostac tu tylko wylacznie dla debla? niewydaje mi sie \:\)
Posted by: tomekppp

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 10/01/2008 00:52

mi chodzi o cos innego,debel to nie singiel a trenowac mozna na miejscu w Sydney,debla idziesz grac na wieczor na godzinke i mozna zarobic pare dolarow.Rozumiem jakby grali w Rosji a za 4 dni impreza wielkoszlemowa w Australi.Ale oni sa w Australi , samolotem to w godzine sie wyrobia z Sydney do Melburne.Aklimatyzowac sie nie musza ,gdyz zmiany czasu nie ma wiec dlaczego nie zostac w Sydney ,tam trenowac i zagrac godzine mecze deblowy ,ktory mimo wszystko jakos strasznie ich nie wyniszczy fizycznie.Co innego singiel tam kazdy mecz to duzy wysilek i mozliwe ze jakis zawodnik odpuscil.Mysle ze tak postapil Warwinka.Co do GAzy i VErdasco to pewnien nie jestem , jakby mieli odpuszczac to by w 1 rundzie polecieli.A Blake to ciezko mi cos powiedziec.
Posted by: rapper20

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 10/01/2008 01:03

tomek: potranowac lepiej tam gdzie bedzie truniej bo nawierzchnia tez moze byc troche inna niz tu, zreszta zawsze lepiej na miejscu niz kilkaset kilometrow obok \:\)
Posted by: jamal_b

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 10/01/2008 02:35

Santoro i Roddick w nocy jak po maśle :). Dziś na szybko:

Llodra, M - Monaco, J 2 1.62 /unibet/

Widocznie wszystkie dotychczasowe wygrane zaszkodziły Francuzowi w wystarczającym stopniu, aby wycofać się z gry podwójnej z powodu jakiś problemów z ramieniem. Można spróbować, ale niekoniecznie.

Kohlschreiber, P - Mayer, F 2 2.40 /unibet/

Zdecydowanie przesadzone kursy, po których najzwyczajniej w świecie trzeba zagrać Mayera. Bazuję również na wypowiedziach ludzi, którzy oglądali ich wczorajsze spotkania. Poza tym męczarnia Kohlschreibera z uwielbianym ostatnio przez wszystkich (naprawdę nie wiem czemu) Ciliciem jeszcze bardziej mnie uspokaja co do wygranej Floriana.

Do tego Henin i prawdopodobnie Santoro, którego można jednak zagrać i z samego rana. Good luck!
Posted by: noel

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 10/01/2008 03:00

Monaco - Llodra

W tym meczu dla mnie pewna jedynka. Llodra wczoraj rozgrywal 2 mecze i w końcówce drugiego ledwo sobie radził z dość słabym Montanesem. Nie jestem zwolennikiem pisania o zmęczeniu zawodnika ale w tym przypadku jest bardzo prawdopodobne ze po wygranym turnieju i rozegraniu wczoraj 2 spotkań francuzowi moze brakować dzisiaj sił. Monaco jak chce to potrafi i jeśli zagra na takim poziomie na jakim grał z Johanssonem to spokojnie wygra dzisiejsze spotkanie. Dorzucam jeszcze Ferrera i AKO 2,04 w Interwetten warte zagrania \:\)

Na live warto próbowac dzisiaj Massu, no ale to dopiero po zobaczeniu jak obaj panowie podejdą do meczu.
Posted by: AL_Capone

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 10/01/2008 04:22

Tursunov - Grosjean

Typ: 2

2,5

Sportingbet.

Obok takiego kursu nie moge przejsc obojetnie.
Sebastian Grosjean to jeszcze tenisita ktorego stac na wiele.
Wczoraj gralem na niego przeciwko Fenie i dzisiaj nie moge
przejsc obojetnie wobec kursu na francuza w starciu z Dima.


-----------------------------------------------------------
=== 5 Win === 1 Lost === + 38,1 jednostek
Posted by: Bartez_Gambler

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 10/01/2008 04:25

Ferrero - Massu 1 1,55
Massu to dobry i rzetelny clayowiec chociaż za czasów swietności pogrywał tez na hardzie.
Myślę że decydujące w tym meczu będzie podejscie JCF bo że Massu będzie zmobilizowany to nie mam wątpliwosci!
Ferrero wczoraj rozegrał dwa mecze i oba wygrał.
W tamtym roku w Auckalnd odpadł z Massu i to w pierwszej rundzie!
Myślę że teraz będzie chciał się zrewanżować żydkowi i co najważniejsze zarobić punkty do rankingu bo w tamtym roku w auckland było 0.
Zdecyodowanie Juan Carlos
Posted by: zaki

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 10/01/2008 06:50

berdych - guccione 2 - mecz bedzie na styku a sedziowie pomoga australijczykowi ktory jest w dosc dobrej formie, po kursie 3.2 mysle ze warto..
Posted by: Fro_Lech

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 10/01/2008 06:53

Też się przychylam do grania na Monaco.

Dobry w obronie, regularny z głębi kortu, stara się strzelać płasko z Fh czym kończy piłki.

Llodra - lewe ramie boli, a jak boli leworęcznego grajka tzn. że może mieć problem z serwowaniem na dobrym poziomie. Zmęczenie wczorajszym dniem + poprzednim tygodniem też będzie odczuwalne. Juan głodny gry, to będzie jego najlepszy sezon w karierze.

1,74 Pinn 7/10
Posted by: premium

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 10/01/2008 07:43

Co sądzicie o meczu Santoro. Ktoś coś wie o Korolevie co z niego z talent? Zwykle młodzi niedoświadczeni zawodnicy nie dają rady z starym lisem Santoro np .wczoraj Darcis. Widzieliście kiedyś jak ten Rusek gra?
Posted by: Stoin

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 10/01/2008 07:51

Originally Posted By: premium
Co sądzicie o meczu Santoro. Ktoś coś wie o Korolevie co z niego z talent? Zwykle młodzi niedoświadczeni zawodnicy nie dają rady z starym lisem Santoro np .wczoraj Darcis. Widzieliście kiedyś jak ten Rusek gra?


Bombardier ;\)

Z tego co pamiętam prezentuje podobny styl do Tursunova ... dobry mocny serwis, gre opiera na silnych uderzeniach z głębi kortu w skrócie fizol \:\)
Posted by: Kameleon

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 10/01/2008 23:38

wczoraj słabiutko =/

Juan Monaco v Philip Kohlschreiber @1.84 vcbet 2:0 @3 bah

To co Niemcy wczoraj sobie pograli między sobą można określić jednym słowem - żenada. Jeden wyglądał jakby śniadania nie jadł, a drugi niewiele mu ustępował i wygrał dzięki głupocie przeciwnika bo sam nic ciekawego nie pokazał. Monaco dobiegnie do każdej piłki jeśli Filipek będzie grał tak jak wczoraj (no może oprócz smeczów \:p ) . Szwab w tym sezonie nie grał jeszcze z nikim na poziomie Monaco, Argentyńczyk już w tamtym sezonie pokazał że jest mocny nie tylko na clayu. Dobra gra na hardzie otworzy mu drzwi do czołówki, takich zawodników jak Kohlschreiber musi niszczyć.

Fyrstenberg M./Matkowski M. v Gasquet R./Tsonga J.W. @1.8 5Dimes

Dziś wymówke by nie grać z Polakami znalazł sobie Radek, pewnie bał się atomowych serwisó Frytki i Matki oraz sromotnej porażki z tego wynikającej \:D Gaszkiet i Tsonga powinni już być na korta w Melbourne.

===31W - 21L === +89.23 j. === 17.15%
Posted by: verdasco

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 11/01/2008 00:32

Witam, witam i na wstępie zgodzę się z Kameleonem \:\) słabiutko...



Radek Stepanek vs. Chris Guccione

kurs: @2,37

Bet365

Serwis, serwis, serwis \:\) Chyba tak w skrócie można opisać młodego kangura. Nie ma się co zbytnio rozpisywać, człowiek bombardier odesłał do domów takich zawdników jak Hewitt czy Berdych. A koń hmm... jakiś takiś niewyraźny, nie widziałem go na żywo, jednak trochę patrzę przez pryzmat meczu ze słabiutkim Seppim, gdzie troszkie wymęczył czech. Wczoraj łatwo ograł ziemniaka - Calleri'ego. Także uważam, że przed własną publiką, Chris pokaże klase \:\)



Juan Monaco vs. Philipp Kohlschreiber

kurs: 1,66

Bet365

Tutaj oczywiście podpisuję się pod opiniami przedmówców. Monaco chyba nieźle czuje się w Auckland. Duże wrażenie wyparł na mnie dzisiejszej nocy, ograł 2:1 Michael Llodre, który ostatnio prezentuje wysoką forme. Phillip hmm, to co wczoraj pokazało dwóch szwabków woła o pomste do nieba. Luuuudzie to była masakra jakaś, WTA to jest mistrzostwo świata \:\) Dzisiaj zdecydowanie JUAN! Vamosss!
Posted by: noel

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 11/01/2008 07:26

Juan Monaco vs. Philipp Kohlschreiber, typ 1, kurs 1,8, Nordicbet

Podobnie jak przedmówcy typuje zwycięstwo argentyńczyka. Wczoraj ledwo radził sobie z grającym przy siatce Llodra i wg mnie powinien ten mecz przegrać. Dziś jednak to bedzie zupełnie inny mecz oparty głównie na wymianach zza końcowej linii, których niemiec raczej nie wytrzyma. Serwis Kohlschreibera wydaje mi sie idealny na returny Monaco. Jedynym minusem południowca wg mnie bedzie jego serwis ale nie przeszkodzi mu to w odniesieniu zwycięstwa.

Ferrero vs. Benek typ 1, kurs 1,67, BF

Wielka niespodzianka dzisiejszej nocy, Ferrer odpada przegrywając drugiego seta 6:0. Niestety nie miałem przyjemności oglądać tego spotkania, ale coś mi mówi ze Ferrer nie był w 100% sprawny (są to tylko moje domysły). Ferrero zagrał wczoraj dość dobry mecz i nie powinien mieć najmniejszego problemu z nierówno grającym Francuzem który średni radził sobie w meczach z Sela i Almagro. Licze że w tym meczu "komar" bedzie po prostu odbijał piłki a Benek popełni dużo niewymuszonych błędów.
Posted by: Kameleon

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 11/01/2008 18:22

Czy na świecie nie ma już tenisistów, którzy chcą powalczyć o zwycięstwo spotkaniu, choć trochę im zależy? Ferrer i Monaco = walczaki \:D Jeszcze kilka lat temu pamiętam jak Monaco się krótko mówiąc bardzo ...rwił po przegranej w Sopocie z Monfilsem. Mineło trcohe czasu i ten sam Monaco daje dupy bo mu się nie chce grać. To po co on wychodzi na kort? Kibice płacą za bilety, a potem muszą oglądać tych nieudaczników, którzy chcą odpocząć bo są strasznie zmęczeni sezonem \:D W debla oczywiście Juanek gra dalej, ale po co męczyć się w singlu?

Juan Carlos Ferrero v Philip Kohlschreiber @1.8 paddypower 2:0 @3.1 paddypower

Jeszcze okaże się, że Ferrero jest jedynym który ma odrobine honoru i nie przyjechał do Auckland jedynie po wpisowe. Filip ma szczęscie, nie gra nic, grają jedynie jego przeciwnicy. "Nie jadlem sniadania" Mayer i "mam w dupie ten turniej" Monaco nie przeciwstawili nic przeciwko Niemcowi. Ferrero jeśli przynajmniej przejawi ochote do gry wygra to spotkanie łatwo bo w każdym elemencie jest lepszy od Kohlschreiber.

===32W - 25L === +57.23 j. === 10.21%

zapraszam do fantasy tennis: http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1932367&page=1#Post1932367
Posted by: cristov2

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 11/01/2008 21:35

chyba ogladamy inne mecze,bo nic to nie gra Ferrero. Ogladalem caly mecz z Benneteau,poprostu zenada strasznie duzo bledow,a ferrero wygrywal pilki tylko jak Benneteau zagral w pol kortu. Benneteau nie mogl wygrac tego meczu bo okolo 20 razy trafil pilke rama. Moze i wialo,ale taki wynik to patologia. Tak wiec jak powiedzialem wczorajszy mecz stal na bardzo mizernym poziomie. Meczu Kohschreibera z Monaco widzialem ffragmenty i nie pieprz glupot kameleon ze specjalnie odpuscil,poprostu byl za slaby na dobrze dysponowanego niemca. Miales Monaco i zamiast pogodzic sie z porazka,bo niemiec gral o niebo lepiej,zwalasz na niechec argentynczyka do gry. Hahaha smieszne to zwazywszy ze rzeczywiscie gracz pokroju Monaco,napewno odpuscil przed turniejem wielkoszlemowym na hardzie. Dobrey żart! Chyba nie wiesz co piszesz. W meczu z Mayerem tez niemiec gral na przyzwoitym poziomie,takze przestaxc mydlic oczy ludziom ze nic nie gra. Bo nic to nie gra Ferrero isie slizga kolejne rundy. Ale dzis turnieju nie wygra! Dzis niemiec mu pokaze miejsce w szyku! Dlatego Kohlschreiber 2.1 8/10 jak dla mnie. A jak juz omawiasz przeciwnikow Niemca to ja sobie pozwole opisac przeciwnikow Ferrero,ktory wygral z Nicolasem "mam nierowno pod sufitem" Massu ,a takze Julienem"uwielbiam odbijać ramą"Benneteau. Takze prosze o choc troche sprawiedliwosci,Ferrero gdyby byl w najwyzszej formie bylby jak dla mnie lekkimfaworytem,ale po tym co widzialem wczoraj wogle w takiej nie jest. Przy dluzszych wymianach sporo ladowal w siatke i to latwe pilki. Benneteau gral slabo a i tak mecz bym bardzo rowny,takze do boju Kohschreiber rozwal smiesznego Moskito,pokaz kameleonowi ze umiesz grac,a nie ze rywale ci daja mecze na talerzu.
Posted by: Fro_Lech

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 11/01/2008 21:47

cristov2 ok, szanuję Twoje zdanie. Jednak Monaco na pewno widziałeś kiedyś na pewno, różnica między Monaco grającym na dobrym poziomie, z pełną wolą walki, a tym co wczoraj grał z Niemcem była kolosalna. Bardzo bardzo duże niewymuszone błędy Argentyńczyka są do niego niepodobne. Niemiaszek owszem nie zagrał wczoraj źle, ale nadal uważam że Monaco stoi o klasę wyżej od niego :).

Wynik Ferrera mega walczaka z Benneteau 46 06 raczej nie świadczy o słabych umiejętnościach Hiszpana, na tle "uwielbiającego odbijać ramą piłki" Bennetea. Dla mnie tu odpuścił ewidentnie przed AO.
Posted by: Bartez_Gambler

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 11/01/2008 21:54

Tak przeczytałem to co Cristov2 naskrobał i cytuje:"Ferrero gdyby byl w najwyzszej formie bylby jak dla mnie lekkim faworytem"?
Człowieku widziałes Ferrero w najwyzszej formie?
i może wtedy był by lekkim faworytem?
Głupota do kwadratu.
P.S. Gdyby był w swojej formie to szwab wziął by 4 gemy...
Posted by: cristov2

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 11/01/2008 22:09

Originally Posted By: Bartez_Gambler
Tak przeczytałem to co Cristov2 naskrobał i cytuje:"Ferrero gdyby byl w najwyzszej formie bylby jak dla mnie lekkim faworytem"?
Człowieku widziałes Ferrero w najwyzszej formie?
i może wtedy był by lekkim faworytem?
Głupota do kwadratu.
P.S. Gdyby był w swojej formie to szwab wziął by 4 gemy...


hahahaha widze ze kolega nie widzi ze ten turniej jest na hardzie,owszem ugralby 4 gemy niemiec,ale na clayu a nie na hardzie. Niedoceniacie niemca i sie zdziwicie jak dzis wezmie turniej,mnie to absolutnie nie zdziwi.
Posted by: cristov2

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 11/01/2008 22:13

chociaz i to nie jest powiedziane,kto widzial jak wymiatal kohlschreiber latem na turnieju na clayu w monachium ten wie ze niemiec potrafi grac naprawde zajebiscie. A Ferrero to juz nie ten sam ferrero co kiedys,kompletnie bez blysku. Kto by pomyslal ze nadarzy mu sie jeszcze w zyciu okazja do wygrania turnieju poza clayem,dzisiaj ja ma,ale rywal niestety zbyt silny,takze nie tym razem Juan Carlos.
Posted by: Bartez_Gambler

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 11/01/2008 22:14

Juan Carlos Ferrero v Kohlschreiber 1 1,75
Myślę że to będzie bardzo wyrównany mecz i ciężko wyczuc jak to się wszystko potoczy.
Ale jestem pewien że Ferrero da wszystko z siebie,we wszystkich wywiadach podkreśla że bardzo zależy mu na wygraniu turnieju ATP co pomoże mu się przełamać!(ostatnie zwycięstwo 2003).
Finały rządzą się własnymi prawami i tu przede wszystkim ważna jest głowa.
Myślę że jak Hiszpan wygram sam z sobą na korcie to z przeciwnikiem powinien sobie poradzić!
Czego jemu i sobie bardzo tego życzę!

P.S. możecie sobie pisać że jest pipka itp. ale on do każdego meczu podchodzi bardzo profesjonalnie!
Posted by: Kameleon

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 11/01/2008 23:01

Originally Posted By: cristov2
Originally Posted By: Bartez_Gambler
Tak przeczytałem to co Cristov2 naskrobał i cytuje:"Ferrero gdyby byl w najwyzszej formie bylby jak dla mnie lekkim faworytem"?
Człowieku widziałes Ferrero w najwyzszej formie?
i może wtedy był by lekkim faworytem?
Głupota do kwadratu.
P.S. Gdyby był w swojej formie to szwab wziął by 4 gemy...


hahahaha widze ze kolega nie widzi ze ten turniej jest na hardzie,owszem ugralby 4 gemy niemiec,ale na clayu a nie na hardzie. Niedoceniacie niemca i sie zdziwicie jak dzis wezmie turniej,mnie to absolutnie nie zdziwi.


Powiedz mi co takiego osiągnął Niemiec będąc w najwyższej formie na hardzie? Czwarta runda AO i to wszystko, świetny wynik. On potrafi zagrać bardzo dobrze jedynie na clayu podczas turniejów w Niemczech. Ferrero to finalista US Open i półfinalista AO. Gdyby tak obaj byli w swojej najwyższej formie to Ferrero by ze Szwaba zrobił wiatrak.
Posted by: cristov2

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 11/01/2008 23:36

tylko napisz mi najpierw ile lat temu ferrero w takiej byl? 4 lata? Te wyniki na hardzie co piszesz kto kiedy one byly,nimi sie sugerujesz? Od paru lat na hardzie najlepszy wynik to final w cincinatti w 2006. Ok moze niemiec nie ma na swoim koncie wybitnych osiagniec,ale to zawodnik ktory jest coraz lepszy i niedlugo bedzie w 20! A czas Juana Carlosa juz sie skonczyl,jedynie moze do cwiercfinalow i polfinalow dochodzic na piasku. A Niemiec w zeszlym roku pokonal na hardzie Youzhnego(ok wiadomo ze nierowny),po mega walce przegral z Moya(w czym on jest gorszy od Ferrero?)czy Nalbandianem,a takze Nadalem,Davydenka czy Robredo. Każdy z nich nie jest slabszy od Moskito,dlatego upatrywanie ferrerow roli faworyta jestogromnym bledem.
Posted by: kaszmen

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 12/01/2008 07:49

Witam Bardzo Serdecznie.Korzystam z forum mecz.pl od paru dobrych lat ale dopiero teraz zaczynam cos pisac.

Ferrero-Kolschreiber 1 Dlaczego?

*Niemiec moze i potrafi grac dobrze nie tylko na clay-u ale mimo wszystko jego umiejetnosci ,,hardowe" sa o niebo gorsze od Hiszpana.Mecz z Monaco po prostu pokazal ze trzeba byc ostroznym ze stawianiem na faworytow przed AO.Po prostu oni się oszczedzaja przed bardzo waznym turniejem - natomiast dla Kolby badz Ferrero jest to olbrzymia szansa na wygranie turnieju ATP - co sie czesto nie zdarza.Ja jednak postawie na Hiszpana - wg mnie wieksze doswiadczenie i forma przemawia zdecydowanie za nim.
Pozdrawiam Wszystkich
Posted by: globus

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 12/01/2008 08:27

Jestem pelen podziwu dla Ferrero ze wygrał z tak dobrze dysponowanym Massu,a wczoraj z Bennettau. Kohlschreiber wydaje sie byc w niezlej formie ale nie mial zbyt wymagajacych przeciwnikow, mecyzl sie z najlepszym z nich Cilicem (Monaco wczoraj byl cieniem samego siebie), Mayer go pare razy złamał to i Ferrero go połamie. Mysle ze oddsmakerzy maja racje ustawiajac Hiszpana w roli faworyta gram go 5/10
Posted by: Mitul

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 12/01/2008 17:24

Tursunov - Guccione

znalazłem bardzo fajny zakład w Unibet over 1,5 brejka w meczu kurs 1,94

Moim zdaniem naprawdę warto to zagrać. Wiadomo, że Guccione dobrze serwuje i o przełamania będzie trudno, ale to jest finał i nie wyobrażam sobie dwóch TB, a wystarczy wynik 6:4 6:4 lub na przykład trzy sety bardzo prawdopodobne i wtedy może być nawet jeden tiebreak.
To trochę loteryjny zakład więc ciężko uzasadniać, ale ja go zagrałem dosyć grubo.

Pozdrawiam
Posted by: kadus

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 12/01/2008 17:30

Originally Posted By: Mitul
Tursunov - Guccione

znalazłem bardzo fajny zakład w Unibet over 1,5 brejka w meczu kurs 1,94

Moim zdaniem naprawdę warto to zagrać. Wiadomo, że Guccione dobrze serwuje i o przełamania będzie trudno, ale to jest finał i nie wyobrażam sobie dwóch TB, a wystarczy wynik 6:4 6:4 lub na przykład trzy sety bardzo prawdopodobne i wtedy może być nawet jeden tiebreak.
To trochę loteryjny zakład więc ciężko uzasadniać, ale ja go zagrałem dosyć grubo.

Pozdrawiam
Originally Posted By: Mitul
Tursunov - Guccione

znalazłem bardzo fajny zakład w Unibet over 1,5 brejka w meczu kurs 1,94

Moim zdaniem naprawdę warto to zagrać. Wiadomo, że Guccione dobrze serwuje i o przełamania będzie trudno, ale to jest finał i nie wyobrażam sobie dwóch TB, a wystarczy wynik 6:4 6:4 lub na przykład trzy sety bardzo prawdopodobne i wtedy może być nawet jeden tiebreak.
To trochę loteryjny zakład więc ciężko uzasadniać, ale ja go zagrałem dosyć grubo.

Pozdrawiam


tez to zagralem , sadze ze 2 breaki padna , i to niekoniecznie ze strony Tursunova, Guccione gra bardzo dobry tennis , licze na troche slabsza dyspozycje obu panow jesli chodzi o 1 serwis \:\)
Posted by: Baqu

Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 - 13/01/2008 17:33

tytułem małego podsumowania:

Rosjanin Dmitrij Tursunow pokonał 7:6 (7-3), 7:6 (7-4) Australijczyka Chrisa Guccione w sobotnim finale turnieju tenisistów z cyklu ATP Tour
na twardych kortach w Sydney (pula nagród 465 tys. dol.). 25-letni Tursunow odniósł czwarte zwycięstwo w karierze.

Wcześniej Rosjanin triumfował w Mumbaju w 2006 roku oraz w ubiegłym sezonie w Indianapolis i Bangkoku.



p.s.
Panowie dziękuję za dobre typy