Betsson Poker [4]

Posted by: Conrad

Betsson Poker [4] - 29/11/2007 01:46

Kontynuacja poprzedniego tematu.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 29/11/2007 07:17

Nowy wątek, więc dla pewności przypomnę informacje o Lidze Czas na Pokera:
-------------------------------------------------------------
Na długie jesienne wieczory przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego - kolejna edycję ligi Texas Holdem, która w tym sezonie rozgrywana będzie pod hasłem „Czas na Pokera”
Na rozgrywki ligowe składać się będzie 12 turniejów z wpisowym 5+0,5, rozgrywanych w każdy wtorek o 21.00.
Tradycyjnie dajmy więcej miejsca na grę: blindy będą rosły co 15 minut a stacki początkowe wynoszą 1500.
Oczywiście prowadzona będzie generalna klasyfikacja ligowa , w której uwzględnione zostanie 8 najlepszych wyników każdego gracza.

Zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzyma $100 a zdobywca drugiego miejsca – $50.
Dziesięciu najlepszych w klasyfikacji generalnej graczy zagra w turnieju Masters.
Pula nagród w tym turnieju zostanie powiększona o $500.

Dodatkowo, oprócz nagród pieniężnych, zwycięzca każdego turnieju ligowego otrzyma niezwykły zegarek marki Axcent z kolekcji Frank o wartości ponad $120 !!!

O to co o zegarku piszą jego projektanci:
Sportowa scena lat osiemdziesiątych spotyka się z dopracowaną, współczesną modą – taka jest inspiracja, która stoi za tym nowym cyfrowym zegarkiem, stworzonym przez Daniela Jakobssona, projektanta firmy Axcent of Scandinavia.

* Solidna koperta ze stali nierdzewnej.
* Mineralne szkiełko.
* Cyfrowy wyświetlacz.
* Wodoszczelność do 3 ATM.
* Cyfrowa, niebieska tarcza.
* Srebrna koperta.
* Skórzany pasek.


Jesienna Liga Czas na Pokera
termin : wtorek, godzina 21.00
BuyIn :$5+0.5
Blindy: 15 minut
Stack Początkowy: 1500
Hasło: axcent
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 29/11/2007 07:18

Wyniki 7 turnieju ligowego:



frekwencja wczoraj dopisała, pojawiło się kilku nowych graczy a jednemu z nich udało się (?:)) nawet wygrać.
Do zdobycia było sporo punktów i dzięki temu klasyfikacja generalna trochę się przetasowała:






pzdr
M.
Posted by: PJ_8

Re: Betsson.com [4] - 05/12/2007 04:53

Za 7 mniut kolejny turniej ligowy Gra ktos dzisiaj? ;\)
Posted by: Lamer

Re: Betsson.com [4] - 05/12/2007 05:10

Czy u Was też tak się wywala soft podczas tego turka - to masakra jakaś jest
Posted by: PJ_8

Re: Betsson.com [4] - 05/12/2007 07:50

Gratulacje Rockeman Niezly HU

Lamer ja nie mam problemow ale widzialem ze innym sie zdarzalo
Posted by: connor

Re: Betsson.com [4] - 05/12/2007 07:55

biedronka13 nie mogla dzisiaj zagrac, wiec ktos inny wygral turka \:D

gratki rockeman w koncu miales szczescie, przy przegranym all inie gdy zostalo 3 osoby i tylko 2k myslalem ze masz szanse jak zyd podczas okupacji, a jednak pech poszedl w p....

jak pojdziemy na piwo to koniecznie ktorys z nas ten zegarek musi w domu zostawic bo bedzie obciach \:D
Posted by: dpdp

Re: Betsson.com [4] - 05/12/2007 08:32

Gratulacje Rockeman \:\)
bał się "klątwy riverowej"
Dawno nie grałem takiego turnieju, że tyle razy "moja lepsza ręka" się nie utrzymywała, a ja nadal miałem jakieś szanse (kk vs 55, ...)
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [4] - 05/12/2007 11:34

Dzieki Dzieki Chlopaki

od początku ligi marzylem o tym zegarku i się udało

choc troche szczescia mialem. W HU all in preflop KT vs AJ, i juz bylo malo ciekawie dla mnie. K na turnie jednak mnie uratowal

dpdp, ekstra ten fold w naszym HU, gdy miales 66 świetne to bylo! poza tym udaremniales misternie przeze mnie przygotowywane pulapki (w ktore co jakis czas sam wpadalem \:D ) raz AA w naszym HU nawet mialem, ale nie chciales placic

"a klątkwa riverowa" to prawda musiales juz wczesniej spotkac sie z powiedzeniem "kto ma dwa zegarki ten przegrywa na river" \:\)

dzieki za gre i do zobaczenia za tydzien

ps. cale szczescie , że biedronka13 vel. Experto w tym turku nie grał, bo wówczas szanse na wygranie turka byly by zerowe

ps2.Lamer, ja dzisiaj na poczatku mialem straszne problemy z softem. przez pierwsze 15 min w ogole nie moglem go uruchomic ale nie mam pojecia co bylo tego powodem
Posted by: connor

Re: Betsson.com [4] - 05/12/2007 22:57

biedronka13 dostala zegarek

zegarek jest wielki, 4cm na 4 \:\) W rzeczywistosci wyglada lepiej niz na zdjeciu \:\) Jakbym byl wolny to rwalbym na niego panienki

dla betsson za niezla nagrode
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 06/12/2007 06:55

Witam,
Zobacze co da się zrobic z naszej strony z tymi problemami technicznymi.

Wyniki 8 turnieju:



I klasyfikacja generalna:



Przypominam, że w klasyfikacji generalnej liczy się najlepszych 8 wyników. Ponieważ wielu graczy zagrało już 8 turniejów, coraz trudniej będzie im poprawiać wynik w generalce. Dotyczy to głównie graczy z czołówki i daje szanse graczom ze środka tabeli na grę w turnieju finałowym \:\)

pozdrawiam

M.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 10/12/2007 06:20

Betsson.com zaprasza na Puchar Świata w Skokach Narciarskich !!!


Wszyscy czekamy na piątą kryształowa kulę Adama Małysza. Styczniowy Puchar Świata w Skokach narciarskich w Zakopanem jak zwykle będzie niezapomnianym wydarzeniem.
W tym sezonie przygotowaliśmy dla naszych pokerzystów coś specjalnego – trzy pełne wrażeń i niesamowitych emocji dni w Zakopanem na koszt Betssona !!!


15 stycznia rozegrany zostanie specjalny turniej, w którym nagrodą za pierwsze i drugie miejsce będą pakiety obejmujące wyjazd na Puchar Świata w Skokach Narciarskich.

Do gry o dwa Pakiety Pucharowe zostaną zaproszeni wszyscy polscy gracze, którzy pomiędzy 10 grudnia a 10 stycznia zdobędą 500 Punktów Gracza.


Pakiet Pucharowy obejmuje:
  • bilet na zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich
  • przejazd imprezowym autokarem na trasie Warszawa -Zakopane- Warszawa
  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • udział w imprezach towarzyszących
  • trzy dni wspanialej zabawy


Graj na Betssonie i jedź na Puchar Świata do Zakopanego !!!
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 10/12/2007 06:30

ForumChalange Ligi Czas na Pokera.

W Lidze biorą udział gracze z różnych for pokerowych. Jest To więc dobry moment aby sprawdzić, które forum ma najlepszych pokerzystów \:\) i dlatego właśnie wprowadzam dodatkową klasyfikacje: ForumChalange.

- wynik konkretnego forum to suma wyników tych graczy z danego forum, którzy przystąpili do ForumChalange
- aby przystąpić do ForumChalange gracz musi przysłać mi na PRV zgłoszenie, dopiero wtedy jego wyniki zapisane zostaną na konto danego forum.
- do klasyfikacji ForumChalange liczy się 5 najlepszych wyników każdego gracza
Nagrody:
1. Freeroll $111 dla graczy zwycięskiego forum
2. Freeroll $55 dla graczy forum, które zajmie drugie miejsce
W turniejach tych zagrają tylko gracze, którzy wezmą udział w ForumChalange !!!
Posted by: Hajzel

Re: Betsson.com [4] - 12/12/2007 03:11

kto dziś gra? ja juz obecny ;\)
Posted by: PJ_8

Re: Betsson.com [4] - 12/12/2007 03:26

Oczywiscie mnie tez nie moze zabraknąć ;\) Ktoś musi podtrzymac zwycieska pasje naszego forum \:D
Posted by: Lamer

Re: Betsson.com [4] - 12/12/2007 04:07

Originally Posted By: PJ_8
Oczywiscie mnie tez nie moze zabraknąć ;\) Ktoś musi podtrzymac zwycieska pasje naszego forum \:D

No tym razem to ja bym chciał tą pasję przedłużyć \:D
Posted by: connor

Re: Betsson.com [4] - 12/12/2007 04:12

Originally Posted By: PJ_8
Oczywiscie mnie tez nie moze zabraknąć ;\) Ktoś musi podtrzymac zwycieska pasje naszego forum \:D


skoro tak to i ja postaram sie byc
Posted by: Hajzel

Re: Betsson.com [4] - 12/12/2007 04:16

to mamy spora reprezentacje juz 4 osoby \:\)
Posted by: PJ_8

Re: Betsson.com [4] - 12/12/2007 07:11

Originally Posted By: Betsson.com
ForumChalange Ligi Czas na Pokera.

W Lidze biorą udział gracze z różnych for pokerowych. Jest To więc dobry moment aby sprawdzić, które forum ma najlepszych pokerzystów \:\) i dlatego właśnie wprowadzam dodatkową klasyfikacje: ForumChalange.

- wynik konkretnego forum to suma wyników tych graczy z danego forum, którzy przystąpili do ForumChalange
- aby przystąpić do ForumChalange gracz musi przysłać mi na PRV zgłoszenie, dopiero wtedy jego wyniki zapisane zostaną na konto danego forum.
- do klasyfikacji ForumChalange liczy się 5 najlepszych wyników każdego gracza
Nagrody:
1. Freeroll $111 dla graczy zwycięskiego forum
2. Freeroll $55 dla graczy forum, które zajmie drugie miejsce
W turniejach tych zagrają tylko gracze, którzy wezmą udział w ForumChalange !!!


I jak dzisiaj poszło? Musimy byc najlepszym forum ;\)
Posted by: connor

Re: Betsson.com [4] - 12/12/2007 07:35

Nie no nie mamy szans, tam chyba z poke rzysta.pl sporo ludu \:\) ale moze na drugie miejsce jakies szanse mamy
Posted by: Hajzel

Re: Betsson.com [4] - 12/12/2007 08:08

ja polecialem szybko z AK \:o
Posted by: connor

Re: Betsson.com [4] - 12/12/2007 08:43

no ja najgorsze miejsce z mozliwych
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 13/12/2007 06:47

Witam,

Wyniki 9 turnieju:



i klasyfikacja generalna :





pzdr

M.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 13/12/2007 08:00

Klasyfikacja ForumChalange wygląda tak:


Mecz pl ------ 609 pkt
Pokerzysta pl ----- 0 pkt
Pokerzysci pl ----- 0 pkt
Yourbet pl ------ 0 pkt


Zasady i nagrody klasyfikacji ForumChalange opisane kilka postów wyżej ....

pzdr

M.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 13/12/2007 20:06

Po ostatnich zgłoszeniach ForumChalange wygląda tak:

Mecz pl ------ 609 pkt
Pokerzysta pl ----- 228 pkt
Yourbet pl ------ 173 pkt
Pokerzysci pl ----- 0 pkt

pzdr
M
Posted by: connor

Re: Betsson.com [4] - 13/12/2007 22:28

Kiedy mija termin zgloszen? Abysmy wiedzieli na czym stoimy.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 14/12/2007 06:57

Termin zgłoszeń mija 24 godziny po ostatnim turnieju.

"pierwsze 5 miejsc" już sie zadklarowało i walka zapowiada się ciekawie, tym bardziej, że zgłaszją sie gracze, którzy jeszcze nie grali , ale chca zagrać w nastepnych turniejach ...

Mecz pl ------ 728 pkt
Pokerzysta pl ----- 516 pkt
Yourbet pl ------ 173 pkt
Pokerzysci pl ----- 0 pkt

Pzdr

M.
Posted by: Haz$

Re: Betsson.com [4] - 14/12/2007 07:08

czyli najblizszy turek we wtorek ? \:\)
Posted by: Hajzel

Re: Betsson.com [4] - 14/12/2007 07:15

Originally Posted By: Haz$
czyli najblizszy turek we wtorek ? \:\)



tak i trzeba odskoczyc
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [4] - 15/12/2007 14:45

dostałem zagarek

tak jak juz wspominal Experto - w realu jest fajniejszy niz na zdjęciu

ja dostalem czarny, i faktycznie tak jak juz ktos pisal na czacie podczas turnieju, jest on troche za ciemny (bez podswietlenia slabo widac cyferki), ale poniewaz ja też jestem raczej "ciemny", to świetnie się z nim komponuje \:D

PJ_8 i Lamer, teraz Wasza kolej
Posted by: Lamer

Re: Betsson.com [4] - 16/12/2007 03:18

Originally Posted By: rockeman
.......PJ_8 i Lamer, teraz Wasza kolej

No ja w ostatnim turnieju poległem jak dziecko, nie potrafiłem zrzucić trójki 9 - będąc w 99% pewien, że przeciwnik ma strita (i miał) :), ale jeszcze powalcze \:D
Najbliższy turnij rozegram chyba w hoteliku w Olsztynie, ale może i dobrze - ani żona ani dziecko nie będą dupy zawracali \:\)
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [4] - 16/12/2007 21:54

no nareszcie Ongame cos zrobilo z lobby!! ekstra zmiana, bo do tej pory nawigacja na tym sofcie to był koszmar. Skutecznie mnie to zniechecało do gry w tej sieci. "Quick seat" - super
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 17/12/2007 20:04

Witam,

Przed świetami Ongame postanowił poprawić funkcjonalność oprogramowania i nasze lobby przeszło solidny lifting. Wprowadzone zmiany zdecydowanie poprawiaja komfort wyboru stolików i turniejów. Mysle, że wporowadzone zmiany spodobają się wszystkim graczom \:\)

Szczególnie "gorąco" \:\) przyjętą została przez graczy opcja "quick seat", dzięki której, po 3 kliknięciach możemy, usiąść do stołu/turnieju, który nas interesuje:




Można tytaj głaszać swoje uwagi dot. nowego lobby.
Jednak lojalnie ostrzegam, że ticketami nagradzani bedą tylko Ci, którzy wyrażą swój zachwyt wprowadzonymi zamianami ( i to nie wszyscy ;)) (rockeman - Ty juz dostałeś ;))

I przypominam, ze wystarczy 500 Punktów Gracza, zebranych do 10 stycznia, aby zagrać o wspaniały wyjazd "all inclusive" na Puchar Świata do Zakopanego !!!
Pzdr

M
------------------
Betsson Polska
Posted by: Wahi

Re: Betsson.com [4] - 17/12/2007 22:47

faktycznie quick seat to nowa i ciekawa forma ;\)

i w ogole jest jakos przejzysciej ;\) podoba mi sie ;\)
dosc latwo sie skacze pomiedzy grami i mozna wlaczyc co sie chce, a nie jak w niektorych innych pokerach ;\)
Posted by: Tommii

Re: Betsson.com [4] - 17/12/2007 23:02

Nowe lobby rzeczywiście wygląda dość interesująco. Opcja "quick seat" bardzo pomocna część tego lobby ;\)

Znacznie więcej info w lobby turniejowym

Zauważyłem jeszcze jedna ciekawa rzecz: przy rozgrywaniu pojedynku z inna osoba można się zrewanżować i odbić swoje żetony

Ogólnie mi się bardzo podoba nowe lobby ;\)
Posted by: marcinos69

Re: Betsson.com [4] - 17/12/2007 23:31

Nowe lobby duzo lepsze kiedys wogle nie chcialem u was grac z powodu wlasnie softu teraz gra juz wydaje sie znosna jednak dalej brakuje mi paru opcji min Dolaczanie do listy oczekujachych do wszystkich stolow danego limity z okresleniem liczby graczy, informacja o pulach nagrod w oknie lobby turnieju
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [4] - 17/12/2007 23:57

Originally Posted By: Betsson.com
(rockeman - Ty juz dostałeś ;))



Posted by: connor

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 00:06

Originally Posted By: Betsson.com
ticketami nagradzani bedą tylko Ci, którzy wyrażą swój zachwyt wprowadzonymi zamianami


Faktycznie zmiane odbieram popzytywnie, przyjemniej bedzie sie gralo w lidze betsson
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 00:25

Wszystkie zmiany na +. Lobby bardziej przejrzyste i funkcjonalne, ale... najważniejsze że naprawiona została rzecz która zawsze najbardziej mnie irytowała Ściślej chodzi mi o to że gdy chcemy zobaczyć dokładny podział puli bądź ranking klikamy na Tournament info i otwiera nam sie odpowiednia strona. Zawsze coś źle odsyłało i strona mi się w Betsson sie nie otwierała, zawsze było że "poszukiwana strona nie istnieje". A teraz śmiga \:\)
Posted by: Hajzel

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 00:41

zmiany zmiany no troszkę lepiej jest z nawigacją ;\) a co bym jeszcze zmienił?? zmiana wielkości stołów podczas gry była by przydatna a także możliwość widzenia zrzuconych kart \:\) to taka kosmetyka ale to tez jest czasem ważne ;\)
Posted by: ssaczu

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 00:44

no lobby duzo bardziej przejrzyste a zarazem milsze dla oka. Stronki z pulami nagrod dzialaja. Quick seat to strzal w 10. Na prawde dobre rozwiazanie. Jedyna uwage mam do tej chmurki w lobby kazdego turnieju przy ikonce register. Nie wiem czemu troszke mnie drazni.

Ale ogolnie to duzy + za wszystkie zmiany.
Posted by: malolepszy

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 01:00

ach jak tu slodko sie zrobilo \:\)
Ja nie mam porownania bo nie wiem jakie lobby bylo wczesniej, to wydaje sie byc w porzadku
Posted by: PJ_8

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 02:40

Originally Posted By: Betsson.com

Można tytaj głaszać swoje uwagi dot. nowego lobby.
Jednak lojalnie ostrzegam, że ticketami nagradzani bedą tylko Ci, którzy wyrażą swój zachwyt wprowadzonymi zamianami ( i to nie wszyscy ;)) (rockeman - Ty juz dostałeś ;))


Ale sie nam użytkownicy rozpisali ;\)

A co do zmian to bardzo fajne ale poprzednio tez mi sie podobalo \:p

Trzeba bedzie pograc na stolikach o to Zakopane. W zwiazku z tym mam pytanie. Dam rade wyrobic 500 pkt w 10 dni?
Posted by: slawiola

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 02:48

Na pewno mocno pomocna opcja 'quick seat' znacznie przyspieszy i ułatwi nam wybór stólu, limitu i stawki co u reszty pokerroomów nie jest tak łatwo i fajnie widoczne. Przejrzystość, prostota i skrócenie czasu wyboru stolika to niebywały + dla firmy, oby tak dalej!

:]

(teraz zostalo juz czekanie az jakis agent mnie wezmie do reklamy w tv \:D )
Posted by: rafal08

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 02:50

Soft jak soft ważne by river był z Nami \:D
Posted by: Haz$

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 02:56

jestem zachwycony! normalnie odjazd! wole teraz te lobby niz lobby żony!!!

Posted by: cromag

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 02:59

Originally Posted By: Betsson.com
Jednak lojalnie ostrzegam, że ticketami nagradzani bedą tylko Ci, którzy wyrażą swój zachwyt wprowadzonymi zamianami

"zmiany, zmiany, zmiany"
jak to powidzial Dudała do dyrektora Tadeusz Krzakoskiego \:D
Posted by: 1raul1

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 03:02

Jak dla mnie bomba \:D

Wszystko ladnie przejrzysci!I w koncu mozna zobaczyc jak placa $ za jakies miejsce w turkach!I do tego juz sa postepy w mojej grze w nowym sofcie!Odrazu 2 miejsce w polskim free w sobote :))Oby tak dalej !!

Pozdro
Posted by: rafal08

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 03:04

Originally Posted By: Haz$
jestem zachwycony! normalnie odjazd! wole teraz te lobby niz lobby żony!!!



Posted by: Jose_Mourinho

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 03:16

Quick Seat! - to jest to! a to czekałem ;\) Przejrzysty i łatwijszy wybór stolika do swojego stylu gry ;\) A pozatym większe okienko z wyborem turniei... \:p No, no, no - czas wpłacic pieniążki i zacząć gre w nowym, może bardziej szczęśliwszym lobby \:\) Przyjemnej gry panowie
Posted by: Krupier

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 03:20

Originally Posted By: PJ_8
Originally Posted By: Betsson.com

Można tytaj głaszać swoje uwagi dot. nowego lobby.
Jednak lojalnie ostrzegam, że ticketami nagradzani bedą tylko Ci, którzy wyrażą swój zachwyt wprowadzonymi zamianami ( i to nie wszyscy ;)) (rockeman - Ty juz dostałeś ;))


Ale sie nam użytkownicy rozpisali ;\)

A co do zmian to bardzo fajne ale poprzednio tez mi sie podobalo \:p

Trzeba bedzie pograc na stolikach o to Zakopane. W zwiazku z tym mam pytanie. Dam rade wyrobic 500 pkt w 10 dni?

Jesli bedziesz grac NL 25/50 na dwoch stolikach to 3h dziennie powinno styknac.
Posted by: bkbk

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 03:22

generalnie aktualizacje spoko tylko ze nie beda mi sie milo kojarzyc bo akurat jak je wprowadzono wpadlem w downswing \:\(
Posted by: weed

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 03:33

coby nie mowic, to, ze strona z wyplatami sie otwiera to mega plus nowego softu, w poprzednim lobby wlasciwie tylko to mnie denerwowalo, teraz jest elegancko, no i bardzo funkcjonalna opcja aby do sit&go w moim przypadku zasiasc odrazu bez szukania odpowiedniego stolika \:\)
Posted by: The Boss

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 03:36

a ja nie wiem co napisac, powiem krotko te nowe lobby odjelo mi mowe, jest wprost cudowne, az nie chce odchodzic sie od kompa, a jakie funnkcjonalne,poprostu bomba
\:\)
Posted by: pezet40

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 03:51

a ja napisze tak ;] Dla mnie te zmiany gowno wniosly ;] Kto wczesniej mial jakies problemy z wyszukiwaniem czegokolwiek to chyba jakis lewy byl \:p (bez urazy) Ogolnie bardzo lubie ten soft na nim wygralem najwiecej pieniedzy...

Dasz mi tego ticketa? czy sam mam ci go zabrac? \:D

Ps. Co sie lizac zaczeliscie :P:P:P
Posted by: Haz$

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 03:57

no widzisz kazdy chce ticket na 20 w sobote \:\)
Posted by: Krupier

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 04:05

Jakies mega, hiper, super zmiany to nie sa, ale trzeba przyznac ze przejrzystosc wyraznie sie popprawila. Opcja "quick seat" tez na plus choc ja wole sam poszperac i poszukac stolu z satysfakcjonujaca mnie srednia ostatnich rozdan. Co mnie tylko zmartwilo to po upgardzie softu przestala mi dzialac zakladka dostepne/aktywne bonusy. Zglaszalem to dwa razy juz supportowi i pracuja nad tym \:\)
Posted by: mielone

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 05:44

ehhe no jak wiadomo zawsze jakies bledy sa i jest to raczej normalne \:\) dobrze ze zglasza sie takie sprawy odrazu do supportu moze oni puszcza dalej... mnie osoboscie bardziej podoba sie nowe lobby niz stare, tylko jak ktos juz na forum wspomnial denerwujaca jest ta chmurka przy buttonie Register \:p \:p reszta tylko na +
Posted by: Krupier

Re: Betsson.com [4] - 18/12/2007 08:21

Originally Posted By: Krupier
Jakies mega, hiper, super zmiany to nie sa, ale trzeba przyznac ze przejrzystosc wyraznie sie popprawila. Opcja "quick seat" tez na plus choc ja wole sam poszperac i poszukac stolu z satysfakcjonujaca mnie srednia ostatnich rozdan. Co mnie tylko zmartwilo to po upgardzie softu przestala mi dzialac zakladka dostepne/aktywne bonusy. Zglaszalem to dwa razy juz supportowi i pracuja nad tym \:\)

Ustreka poprawiona, wreszcie moge sprawdzic ile zostalo do konca wyrobienia bonusa , ktos z supportu zadzialal, thx
Posted by: connor

Re: Betsson.com [4] - 20/12/2007 02:21

Mam pytanie odnosnie jesiennej ligi betsson. Na innym forum wyczytalem ze beda jakies nagrody rzeczowe dla graczy ktorzy zajeli miejsca od 11 do 20(karty i koszulki) w klasyfikacji generalnej. Czy to jest aktualne? Bo nie wiem czy walczyc w ostatnich turkach
Posted by: PJ_8

Re: Betsson.com [4] - 20/12/2007 02:28

Walczyc trzeba dla forum a nie dla koszulek i kart ;\)

ps. Tez cos takiego slyszalem o nagrodach
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 20/12/2007 06:11

Wyniki 10 turnieju:



I klasyfikacja generalna:




Liderom coraz trudniej poprawiać wynik, ciekawie robi sie też w okolicach 10 miejsca ...

Pojawił się wątek nagród dla drugiej dziesiątki i ustaliliśmy, że beda to:

za miejsca 11-15 - karty, za 16-20 - koszulki.

Klasyfikacja ForumChalange za chwilę, jak tylko sprawdzę i dodam nowe zgłoszenia \:\)


pzdr

M.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 20/12/2007 06:24

I klasyfikacja ForumChalange:

Pokerzysta pl 990,00
Mecz pl 874,00
Yourbet pl 229,00
Pokerzysci pl 0,00

pzdr
M.
Posted by: connor

Re: Betsson.com [4] - 20/12/2007 06:38

PJ 8 no ja za bardzo nie bede mogl grac w dwoch ostatnich turkach, zona by o rozwod wniosla \:D Moze w jednym zagram, z poker zysta.pl nie mamy szans, ale drugie miejsce mamy jak w banku.
Posted by: mielone

Re: Betsson.com [4] - 20/12/2007 06:44

hmmm a te forum chalenge to platne jakies czy free ?? bo ja chyba nie za bardzo w temacie ;P
Posted by: pershing

Re: Betsson.com [4] - 21/12/2007 02:22

Originally Posted By: mielone
hmmm a te forum chalenge to platne jakies czy free ?? bo ja chyba nie za bardzo w temacie ;P


ForumChalange Ligi Czas na Pokera.

W Lidze biorą udział gracze z różnych for pokerowych. Jest To więc dobry moment aby sprawdzić, które forum ma najlepszych pokerzystów \:\) i dlatego właśnie wprowadzam dodatkową klasyfikacje: ForumChalange.

- wynik konkretnego forum to suma wyników tych graczy z danego forum, którzy przystąpili do ForumChalange
- aby przystąpić do ForumChalange gracz musi przysłać mi na PRV zgłoszenie, dopiero wtedy jego wyniki zapisane zostaną na konto danego forum.
- Do ForumChalange liczy się 5 najlepszych wyników każdego gracza
Nagrody:
1. Freeroll $111 dla graczy zwycięskiego forum
2. Freeroll $55 dla graczy forum , które zajmie drugie miejsce
W turniejach tych zagrają tylko gracze, którzy wezmą udział w ForumChalange !!!
Posted by: Haz$

Re: Betsson.com [4] - 21/12/2007 02:32

fajnie jakby betsson napsial co i kiedy te turnieje i ile do konca... bo tak to niewiadomo nic i zapomina sie ;\)
Posted by: Hajzel

Re: Betsson.com [4] - 21/12/2007 02:34

Originally Posted By: Haz$
fajnie jakby betsson napsial co i kiedy te turnieje i ile do konca... bo tak to niewiadomo nic i zapomina sie ;\)



zostały dwa turki do końca edycji
Posted by: Haz$

Re: Betsson.com [4] - 21/12/2007 02:45

ok to napisz jak będzie to zagra troche wiecej ludzi z mecz.pl \:\)
Posted by: Hajzel

Re: Betsson.com [4] - 21/12/2007 02:48

Originally Posted By: Haz$
ok to napisz jak będzie to zagra troche wiecej ludzi z mecz.pl \:\)


we wtorki o 21:00, wpisowe 5+0,5$
Posted by: Wahi

Re: Betsson.com [4] - 26/12/2007 01:58

jest dzis tur liga czas na pokera czy przerwa?
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 26/12/2007 03:39

Witam,
Dzisiaj gramy normalnie \:\)
Dobra okazja, aby podgonić w ForumChalange. Graczom z czołówki trudno zdobywac punkty - liczy się tylko 5 najlepszych wyników więc najlepiej "punktują" ci którzy zagrali mniej niż 5 turniejów albo mają kilka slabszych wystepów.
*** jest całkiem możliwe \:\)

Przypominam, że 15 styczna gramy specjalny turniej, w którym nagrodą za 1 i 2 miejsce jest 3-dniowy wyjazd (All Inclusive :)) na Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem.
Aby zagać w tym turnieju, wystarczy pomiędzy 10 grudnia a 10 stycznia ugrać 500 Punktów Gracza !!!
Na NL50 to jakieś 10 dni gry więc jest jeszcze sporo czasu, aby powalczyć o wyjazd do Zakopanego.

pzdr


M.
Posted by: PJ_8

Re: Betsson.com [4] - 26/12/2007 04:31

Originally Posted By: Experto
PJ 8 no ja za bardzo nie bede mogl grac w dwoch ostatnich turkach, zona by o rozwod wniosla \:D Moze w jednym zagram, z poker zysta.pl nie mamy szans, ale drugie miejsce mamy jak w banku.


Wszystkiego najlepszego Experto
Posted by: Wahi

Re: Betsson.com [4] - 26/12/2007 04:47

jak o rozwod urodziny dzis masz \:D wygralbys sobie prezent \:p
Posted by: Lamer

Re: Betsson.com [4] - 26/12/2007 05:35

Wyrażę moją skromną opinię - robienie turka w 1 dzień świąt Bożego Narodzenia to lekka paranoja - nie samym pokerem człowiek żyje, do życia potrzeba jeszcze wódki - i ja ją dzisiajpiłem - 1,5 litra ze szwagrem na 2 łby - i nie dość, że nie zdążyłem wrócić, to jeszcze szczegół taki, że po takiej ilości trudno grać w pokera. Święta są raz w roku a turnieje gramy co tydzień, tak więc prośba do organizatora, żeby to przemyśleć - 19 osób to chyba niezbyt wielka frekwencja - chciałem cisnąć na pierwszą 10-tkę - ale skoro dzisiaj turek się odbył - to następny będę miał chyba głęboko w odbycie

Z świątecznymi pozdrowieniami
nawalony Lamer
Posted by: Lamer

Re: Betsson.com [4] - 26/12/2007 06:07

sorki... ale nie ma edycji... kto kerwa gra w pokera w pierwszy dziń świąt... chyba dzieci jakieś, co wpiedrolą świąteczną kolację i zamykają się w swoim pokoju... Dżizes.. chyba nikt z facetów co mają rodzinę (żony, dzieci, kochanki) nie gra dzisiaj w pokera - widzę, że stawik ciśnie - dziecko może nie jest, ale rodziny nie ma ( mam na myśli żony, dzieci...)..
Milo gratuluję daty turnieju

Już nie pozdrawiam bo mam 19 wrogów \:D
Posted by: a4tech4

Re: Betsson.com [4] - 26/12/2007 06:11

a kto wylewa swoje frustrację i żale na forum? też dzieci? \:\)

również pozdrawiam. \:\)
Posted by: Lamer

Re: Betsson.com [4] - 26/12/2007 06:22

Originally Posted By: a4tech4
a kto wylewa swoje frustrację i żale na forum? też dzieci? \:\)

również pozdrawiam. \:\)

***, że uczestniczę w czymś od jakiegoś czasu - i przez to, że gra się w święta, to wszystko się wali - ksywkę se do dupy obrałeś bo mam myszkę a4tech - chyba że Lubisz męski dotyk
Buziaczki:D
Posted by: Hajzel

Re: Betsson.com [4] - 26/12/2007 06:26

Panowie nie na temat piszecie
Posted by: a4tech4

Re: Betsson.com [4] - 26/12/2007 06:27

jedziesz kogoś od dzieciaków a sam zachowujesz jak się gimnazjalista tak tak wiem bo się napiłeś już wszyscy wiedzą bo jest się czymś chwalić. \:\)
Ale pić to trzeba umić chłopcze.

buziaki.
Posted by: a4tech4

Re: Betsson.com [4] - 26/12/2007 06:30

racja Hajzel, moje posty można usunąć sorka i miłego świętowania.
Posted by: PJ_8

Re: Betsson.com [4] - 26/12/2007 06:39

Spokojnie panowie. Lamer jutro poczytaj sobie forum i mam nadzieje ze zrozumiesz ze niepowinienes pisac tego co napisales.

a4tech4 nie prowokuj daj mu czas ochlonac

Luzik Panowie świeta w koncu ;\)
Posted by: Lamer

Re: Betsson.com [4] - 26/12/2007 06:42

Hajzel sorki (ostatni post) ale muszę odpowiedzieć koledze

wykropkowało mnie.. pisałem, że Zarejestrowałeś się w maju 2007, a Masz prawie 2X więcej postów niż ja i nie chce mi się sprawdzać, czy sensownych, czy na fazi czacie walniętych - pisałem taż, że pewnie dzieckiem moim nie Możesz być bo póżno zaczynałem - i nie pisz do mnie chłopcze - pić potrafię na pewno lepiej niż Ty - gimnazjum (za moich czasów to było LO - Liceum Ogólnokształcące kończyłem w 1991 roku to chyba było 16 lat temu, potem ukończyłem kilka innych szkół) - taK więc kolego wrzuć na luz bo nie wylewam frustracji tylko wyrażam opinię
Posted by: connor

Re: Betsson.com [4] - 26/12/2007 06:46

Dzisiaj nie moglem dlugo grac...

Raz fold z wysoka parka, bo nie chialem odpasc pechowo z szalencem, pozniej gdy juz stwierdzilem ze ludzie graja jak we free rollu poszedlem all in z AK i przegralem z K8 \:D \:D

Co tu duzo mowic jak to mawiaja znawcy PO PROSTU BYLI ODE MNIE LEPSI

Wesolych \:\)
Posted by: connor

Re: Betsson.com [4] - 26/12/2007 21:32

Originally Posted By: Lamer
Już nie pozdrawiam bo mam 19 wrogów \:D


\:D Nie no, tak powaznie mowiac to masz racje z tym turkiem w BN, 'letki' niewypal.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 29/12/2007 06:28

Witam,

Wyniki 11 turnieju :



I generalna :



Ostatni turniej gramy w środę 2 stycznia.

Klasyfikacja Forum Chalange:

Pokerzysta pl 1100
Mecz pl 887
Yourbet pl 246
Pokerzysci pl 0

Odnośnie tego co napisał Lamer:
Jedni chcą "swiętować" inni moga zagrac w pokera.
Ze względu na takie sytuacje do klasyfikacji liczy się 8 z 12 turniejów.


pzdr
M
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 31/12/2007 20:43

Witam,

Przypominam, że ostatni turniej gramy w środe 2 stycznia.

Uzupełnienie do regulaminu:

W przypadku takiej samej iliości punktów o miejscu w klasyfikacji generalnej decyduje wieksza ilość zajętych pierwszych miejsc w rozgrywkach ligowych. Jeśli ilość pierwszych miejsc jest taka sama, decyduje ilość drugich miejsc zajętych przez graczy itd.


Ponieważ liga zbilża sie do końca, możemy rozpocząc konsultacje dotyczące nowej ligi.
Wszelkie sugestie dotyczące stuktury, nagród, terminów itd mile widziane.

Przypominam o promocji "Skocz z nami do Zakopanego" - 500 PG zebranych miedzy 10 grudnia a 10 stycznia daje prawo do gry o miejsce w wesołym autobusie i o 3 dni niesamowitej zabawy podczas Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem. I to wszystko na koszt Betssona. 10 dni to wciąż wystarczająco dużo czasu na zebranie 500 PG \:\)

M.
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [4] - 31/12/2007 21:54

ostatni turniej w środe kiedy się zrodził taki pomysł? w środe jest przeciez turniej na mansionie, z pula która wyniesie w sumie pewnie coś koło 23K$, i podejrzewam, ze wielu uczestników ligi również w nim zagra. a wiadomo, ze to ta sama sieć, wiec z czegoś trzeba będzie zrezygnować. zastanawia mnie zatem jaka będzie w takich okolicznosciach frekwencja na turnieju ligowym. ja nie zagram, no chyba ze z mansion odpadne wcześniej niz po godzinie (no dobra, to akurat jest wielce prawdopodobne )

co do nowej ligi to moje postulaty są niezmienne od zawsze. czyli największy mozliwy starting stack + maxymalnie dlugi czas zmiany blindów. marzenie - stack 3000, blindy 20 min. no ale pewnie to nie przejdzie, więc gdyby chociaz 2000/15min. zrobić, to byłoby też całkiem fajnie

nagrody - osobiscie jestem za maksymalnym rozciągnięciem struktury nagród. ta liga to przede wszystkim fajna zabawa, a nie walka o majątek. dlatego właśnie wolalbym ,aby nagrody były mniejsze, ale aby cokolwiek się skapnęło większej ilosci graczy aha, i przede wszystkim dokładne info o tych nagrodach. bo przeciez na mecz.pl nie zostało podane info, że w obecnej lidze za miejsca 11-20 mozna otrzymac koszulki/karty.

i jeszcze odnośnie turka 500$ added dla TOP10 (mam nadzieje, ze nie grając w tym ostatnim turnieju ligowym, nie zostane wypchnięty poza "dziesiątke" ) to wieeeeeeelka prośba. Oby w tym turnieju naprawdę zwiększyc stacki poczatkowe. przed rozpoczeciem ligi miało byc 2000 w pierwszych 12-tu grach, a w masters 3000. w lidze bylo tylko 1500, ale niech chociaz w tym mastersie będa faktycznie te obiecane 3000
Posted by: kardynal20

Re: Betsson.com [4] - 31/12/2007 21:58

a wiadomo, ze to ta sama sieć, wiec z czegoś trzeba będzie zrezygnować

mansion i betsson chodza w jednym czasie ten soft ma taka zalete
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [4] - 31/12/2007 22:26



ożesz kurcze to mnie teraz zdźiebko zdziwiło otwarłem sobie oba softy i faktycznie! działa działa, ale... nie wiem czy to taka zaleta jednak. To w ongame w jednym turnieju mogę sobie zagrać jednocześnie z 4 róznych nicków? a gdy sam na siebie trafie na jakims stoliku, to oddać sobie żetony? tu aż się prosi o wałki... że juz nie wspone o grze HU samemu ze sobą, aby przetransferować środki z jednego pokerroomu/buka do drugiego. To nie dziwne, ze mając takie możliwości ludziska kombinują

kardynal20 dzięki za info
Posted by: Hajzel

Re: Betsson.com [4] - 31/12/2007 22:31

Originally Posted By: rockeman


ożesz kurcze to mnie teraz zdźiebko zdziwiło otwarłem sobie oba softy i faktycznie! działa działa, ale... nie wiem czy to taka zaleta jednak. To w ongame w jednym turnieju mogę sobie zagrać jednocześnie z 4 róznych nicków? a gdy sam na siebie trafie na jakims stoliku, to oddać sobie żetony? tu aż się prosi o wałki... że juz nie wspone o grze HU samemu ze sobą, aby przetransferować środki z jednego pokerroomu/buka do drugiego. To nie dziwne, ze mając takie możliwości ludziska kombinują

kardynal20 dzięki za info



softy można miec i trzy i wiecej włączonych ale w turku nie zagrasz na kilku nickach jednocześnie ;\)
Posted by: cromag

Re: Betsson.com [4] - 31/12/2007 22:38

Originally Posted By: rockeman
... że juz nie wspone o grze HU samemu ze sobą, aby przetransferować środki z jednego pokerroomu/buka do drugiego. To nie dziwne, ze mając takie możliwości ludziska kombinują ...

Bez problemu moglbym cos podobnego zrobic w microgaming, mam 2 komp w domu i nie bylo by problemu z czyms takim. Nie robilem tak i jak ostatnio mialem zablokowane konta w calej sieci to po kilku moich mailach mam juz je odblokowane. Tak wiec nie oplaca sie robic czegos takiego \:\)
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [4] - 31/12/2007 22:48

dobra, ja już więcej nic nie pisze, bo najwyraźniej zupełnie nie jestem w temacie i tylko bałagan robie \:D bo skoro nie mozna z roznych nickow zagrac w tym samym turnieju, to jednak wszystko OK. sam nigdy takich numerów nie próbowałem, stąd moja niewiedza w tym zakresie. a w takim układzie, gdy weliminowana jest mozliwosci takich wałków, to faktycznie możliwośc gry na wielu softach tej samej sieci jest super zaletą. Dobrze by było, gdyby inne sieci pokerowe również coś podobnego wprowadziły.
Posted by: PJ_8

Re: Betsson.com [4] - 02/01/2008 01:36

Originally Posted By: Betsson.com
Witam,

Przypominam, że ostatni turniej gramy w środe 2 stycznia.

Uzupełnienie do regulaminu:

W przypadku takiej samej iliości punktów o miejscu w klasyfikacji generalnej decyduje wieksza ilość zajętych pierwszych miejsc w rozgrywkach ligowych. Jeśli ilość pierwszych miejsc jest taka sama, decyduje ilość drugich miejsc zajętych przez graczy itd.


Ponieważ liga zbilża sie do końca, możemy rozpocząc konsultacje dotyczące nowej ligi.
Wszelkie sugestie dotyczące stuktury, nagród, terminów itd mile widziane.

Przypominam o promocji "Skocz z nami do Zakopanego" - 500 PG zebranych miedzy 10 grudnia a 10 stycznia daje prawo do gry o miejsce w wesołym autobusie i o 3 dni niesamowitej zabawy podczas Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem. I to wszystko na koszt Betssona. 10 dni to wciąż wystarczająco dużo czasu na zebranie 500 PG \:\)

M.


Jak w koncu jest z liga? ;\) Niby w środe, a w lobby jest ze dzisiaj ;\)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 02/01/2008 23:48

Witam,
No i stało sie na koniec ... "błąd techniczny".
"Dzisiejszy" turniej odbył sie wczoraj. Wyniki nie zostanią uwzglednione w klasyfikacji.
Dzisiaj turniej się nie odbędzie.
Ostatniu turniej zostane rozegrany o standardowej porze w przyszły wtorek.
Na pewno nie obejdzie się bez rekompensaty za "straty moralne" ...

pozdrawiam

M.
Posted by: PJ_8

Re: Betsson.com [4] - 03/01/2008 00:19

No to sie porobiło nieciekawie.... Szkoda ;( No cóż takie życie, bede musiał jeszcze tydzień poczekać na mój zegarek ;\)
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [4] - 03/01/2008 01:09

Originally Posted By: Betsson.com

Na pewno nie obejdzie się bez rekompensaty za "straty moralne" ...



zestaw żetonów , ipod + 500$ na konto w betssonie , i jestem w stanie zapomnieć o tym incydencie \:D


a tak serio to grał ktoś wczoraj?

szkoda w sumie ,że tak wyszło, gdyż wczoraj chętnie bym zagrał w tym turku. ale skoro podano info, ze w środe, to nie zaglądąłem nawet w lobby
Posted by: PJ_8

Re: Betsson.com [4] - 03/01/2008 01:23

Wczoraj grały 4 osoby. Myślałem czy sie nie zalogowac ale ostatecznie odpuściłem bo jak było mówione że w środe to wiedzialem ze nie ma sensu.

Co sie odwlecze nie uciecze takze szykuj sie rockeman na wtorek moze powalczysz o drugie miejsce bo zegarek czeka na mnie ;\) (ciekawe czy sie doczeka \:D )
Posted by: Krupier

Re: Betsson.com [4] - 06/01/2008 22:50

Czy VIP monthly dzis jest odwolany? jest w lobby, nikt sie jeszcze niwe zarejestrowal, ja mam ticket a tez nie moge.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 09/01/2008 03:24

Witam,

przypominam, ze dziś gramy 12, oststniu turniej Ligi.
start godz. 21.00
hasło: axcent

krupier: z takimi sprawami polecam od razu Support na LiveChat - tam zawsze wiedza pierwsi co sie dzieje ...

pozdrawiam

M.
Posted by: PJ_8

Re: Betsson.com [4] - 09/01/2008 06:18

Dzięki za dzisiejsza "Loterie"
Posted by: connor

Re: Betsson.com [4] - 09/01/2008 06:44

no dzisiejszy turek to jedno wielkie LOL, ale coz blindy zmusily do takiej gry, zalezalo mi tylko na 5 miejscu, bo lapalem sie wtedy na koszulki :), a pozniej to juz sobie pykalem dla zabawy.

Oczywiscie nie moglem sie polaczyc i dopiero po 12 minutach mnie zalogowalo, 170 na wejsciu miniej, no ale dobrze ze w ogole sie zalogowalem...
Posted by: Wahi

Re: Betsson.com [4] - 09/01/2008 06:50

no wlasnie cos bylo nie tak i nie moglem zagrac ;(
soft nie chcial logowac, a nie bylem zarejestrowany wczesniej
Posted by: connor

Re: Betsson.com [4] - 09/01/2008 06:52

tak, aaa i cofam te pochwaly ktore wpisalem w tym temacie pod adresem softu betsson...
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [4] - 09/01/2008 08:53

juz mi troche "przeszło" , dzięki czemu wyraże się delikatnie. to co sie odpier.dala na betsson to jest kpina. organizacyjnie to jest amatorka do sześcianu. ile to juz razy betsson nawalił? czy naprawde taką filozofią jest poprawne wstawienie turnieju do lobby? Ustawienia: starting stack - 1500 (choć było obiecywane 2000 przed ligą), czas zmiany blindow - 15 min , a nie kurde 9 jak to było dzisiaj! to takie trudne? chrzanie 9-minutowe blindy! chciałem pograc w pokera. gdyby mnie interesowała loteria to bym wysłał kupon totolotka, albo postawil na 'czerwone' w ruletce. OK, można mieć jakąś wpadke, ale betsson co chwile jakies gafy strzela.

- tak trudno ustawić właściwy czas zmiany blidnow?
- w zeszły tygodniu przełożono turniej na środe ,a... jednak odbył się we wtorek (chyba 4 osoby bodajże zagraly)
- a co w środe? turniej odwołany i przełożony na dziś
- dziś - skitrane blindy
- w minionej lidze betsson/mecz.pl nam zafundowaliscie turniej turbo
- w tejże samej lidze odwołano turniej, zeby za chwile znów miał się odbyć, na minuty przed czytamy "wyrejestrowywać sie!!!!". niektorzy tak zrobili, a się ostatecznie okazało, że jednak tur normalnie się odbył, a nie wszyscy zdążyli się ponownie zapisać
- liga jesienna - nie dostalismy info, ze za miejsca 11-20 są karty lub koszulki. wiem ,ze biedronka13 po wygraniu w swoim debiucie, odpuścił kolejny turniej, gdyż stwiedzil, ze i tak juz nie ma szans na top10, a informacja o nagrodach za lokaty 11-20 nie była podana na mecz.pl
- przed ligą obiecane starting stacki 2000, a były oczywiście 1500 (cieszyć się, ze nie mniej? )
- wieczne problemy z softem! dziś znów wiele osób miało problem, aby sie zalogować i wystartować w tym turnieju! tak tak, znam odpowiedź, bo to stara śpiewka: "to nie wina betsson, to wina ongame". w takim razie dlaczego nigdy nie ma problemów z innymi roomami tej samej sieci?? (bet24, bwin, mansion)

ja mam dość takiego robienia sobie jaj. zagram jeszcze w sicie dla top10 i spadam z betssona. a przyznam ,że szkoda mi, gdyż zwyczajnie lubie grać z ludźmi ktorych tam spotykałem. ale mam serdecznie dość tych ciągłych zonków organizacyjnych. nigdy do końca nie wiadomo co rypnie w kolejnym turze. Amatorka i tyle.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 10/01/2008 01:50

Witam,
Końcówka Ligi rzeczywiście trochę pod górkę.
Na swoją "obronę", mam tylko tyle, że po złożeniu "zamówienia" na turniej, zaciskam kciuki i mam nadzieje ze wszystko będzie OK.
Jeśli coś jest nie tak jak trzeba - dowiaduję się o tym za poźno, żeby cokolwiek zmieniać ...

Tak czy inaczej - wszyscy uczestnicy wczorajszego turnieju dostają ticket $5+0.5

Wyniki turnieju:



Klasyfikacja generalna:



Nagrody pocieszenia:
miejsca 20 - 16 - koszulki Betssona
miejsca 15 - 11 - karty Betsson
Nagrody wysyłane będa na adresy podane przy rejestracji w Betssonie - proszę o sprawdzenie czy dane są aktualne.

Nagrody za 1 i 2 miejsce w lidze powinny pojawić sie na kontach graczy do piątku.

Ponieważ gracze z 2 i 3 miejsca zakończyli lige z takim samym dorobkiem punktowym, postanowiłem przyznać za 3 miejsce nagrodę dodoatkową $50 :).

Termin rozegrania Finału - proponuję przyszła środę, godz. 20.

Pozdrawiam

M.
Posted by: Lamer

Re: Betsson.com [4] - 10/01/2008 04:07

no ja chyba zrobię tak jak Rockeman - zprzestanę wkur.wiania się grając na Betssonie:
[/img]

Przy tym układzie zrobiłem raise 20$ - a paseczek podjęcia decyzji, jechał, jechał, jechał, aż dojechał... do końca: potem było reconnect, attempt 1, dwa tri cietyrje i co i wyje.bało mnie ze stołu. Może bym wtopił te 20$, ale nie dane było mi zobaczyć, pewnie Betsson dba o moje pieniążki i wiedział, że przegram to rozdanie. Nadmienię, że z moim netem nie było problemu.
Tak więc skoro zaoszczędziłem 20$ to chyba zrobię wypłatę środków i uninstal softu.
Posted by: bkbk

Re: Betsson.com [4] - 10/01/2008 04:23

na kazdym sofcie sa takie akcje
Posted by: Lamer

Re: Betsson.com [4] - 10/01/2008 04:25

Originally Posted By: bkbk
na kazdym sofcie sa takie akcje

Trochę grywam rekraacyjnie i tak się pechowo składa, że u mnie akurat trafia na betssona \:\(
Posted by: bkbk

Re: Betsson.com [4] - 10/01/2008 04:32

no mi sie takie akcje zdazaja prawie co dziennie w takich pokerroomach jak betsson, mansion, unibet czy expekt , zdazylem juz przywyknac
Posted by: rafal08

Re: Betsson.com [4] - 10/01/2008 04:38

Originally Posted By: bkbk
no mi sie takie akcje zdazaja prawie co dziennie w takich pokerroomach jak betsson, mansion, unibet czy expekt , zdazylem juz przywyknac

Hmm dość dziwne .

W ongame tak miałem.Ale na Uni czy expekt nigdy.

Raz mi sie tarfiło na Boss Media przy karecie 10 .wartej jakies 150 $ miałem ochote myszke wyprawić na tamten swiat \:D .To tez jeden z powodów nie grania na stolikach
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [4] - 12/01/2008 10:59

Originally Posted By: Betsson
Termin rozegrania Finału - proponuję przyszła środę, godz. 20.


jak to "proponuję" ? to termin pod debate, czy juz ustalony definitywnie ? i w ogóle po co te udziwnienia? lige gralismy co wtorek o godz. 21-szej, wiec dość logiczne wydaje mi się, że finał zostanie rozegrany we wtorek - godz. 21:00. no ale skoro juz jest taki wymysł z ta środa to niech bedzie. mam tylko nadzieje, że tego dnia nagle sie nie dowiemy, ze tur odbyl sie jednak poprzedniego dnia

Lamer, współczucia, bo zostales zwyczajnie wyj**** na prawie 30$. nie wiem jakim graczem byl Twoj rywal, nie wiem jak przebiegło samo rozdanie. Jednak jesli raisowałeś preflop z 88, to gość jeśli miał mózg, i będąc praktycznie na półstacku, nie powinien sprawdzac z A5, A2 ,czy nawet A8, a tylko te układy Cię biły (karete Asów odrzucam, bo by juz na preflopie szalał). typuje gostka na AJ/AT. to rozdanie było Twoje i tyle w temacie. eh szkoda gadać. jak lubisz ongame (ja lubie), to zmykaj do innego roomu, np. mansion.

bkbk codziennie takie "akcje" ?! to musisz miec coś z netem najwyraźniej. ja problemy z softem takie konkretne to tylko w betsson mialem. "wieki" temu raz mnie rozłączyło z Party poker, i na Expie podczas Polish Challange mialem male zawieszki. a tak to wszystko smiga bez problemów

rafal08, zależy od sytuacji. Akurat Lamerowi rypnęło na stoliku w takim pechowym momencie jednak gdy padnie w sicie lub turku to matematycznie mozna gorzej na tym wyjść. mnie raz soft załatwił juz podczas HU w sicie. miałem ogromna przewage nad rywalem. juz miałem go "na widelcu". i bum! wywaliło mnie. wracam, gram 2-3 rozdania i znow mnie wywalilo. nie musze chyba mowic, ze przeciwnik nie czekał az wroce, tylko rowno podczas mojej nieobecnosci mnie kroił. ostatecznie wróciłem, ale widząc, ze nie mam szans normalnie pograc, to rzucilem all ina którego oczywiscie przegralem. Innym razem grałem sita za 20$. w trakcie nagle mnie wywaliło i juz sie nie mogłem zalogowac nawet na soft. I tak 20 baksów

jedno z czego się ucieszyłem, to że Kraks83 otrzyma również 50$, gdyz chłopak chyba miał z softem najwieksze problemy z wszystkich grających. w conajmniej kilku turkach nie mógł na równych zasadach walczyć. kto wie, moze gdyby miał mozliwość "normalnej gry" to by nawet wygrał generalke ?

i pytanie na koniec. jaka jest ostateczna klasyfikacja Forum Challange? chyba mecz.pl nie "spadł" na 3 pozycje w tej klasyfikacji? jaki zatem jest termin tego free rolla o 50$?
Posted by: Bzyku

Re: Betsson.com [4] - 12/01/2008 21:02

Ten "niby" żarcik usunąłem - a jego autor niech się od takich powstrzyma.

A co do sytuacji jaką miał Lamer - ja takich miałem dziesiątki, jeśli nie setki (rozłączeń), w tym też parę takich przez które bezpośrednio straciłem kasę.

Pewnie pamiętacie ligę mecz.pl, ile razy bluzgałem przy stole bo mnie bez przerwy rozłączało - a w tym czasie grałem bez żadnych problemów na stoliku.

Oczywiście nie muszę dodawać, że zawsze w tym czasie internet działał bez zarzutu (strony, gg). Na tym sofcie bardzo często mam takie akcje, dlatego jak mogę, to go unikam.
Posted by: Wahi

Re: Betsson.com [4] - 12/01/2008 21:29

Originally Posted By: rockeman

i pytanie na koniec. jaka jest ostateczna klasyfikacja Forum Challange? chyba mecz.pl nie "spadł" na 3 pozycje w tej klasyfikacji? jaki zatem jest termin tego free rolla o 50$?


dokladnie co z freerollem? mialo byc ogloszone 24h po ostatnim turnieju?
Posted by: connor

Re: Betsson.com [4] - 13/01/2008 23:05

Wahi, a Ty grales w tej lidze pokera? Bo z tego co pamietam to bedzie dla tych ktorzy uczestniczyli w lidze...
Posted by: Wahi

Re: Betsson.com [4] - 13/01/2008 23:23

Originally Posted By: Experto
Wahi, a Ty grales w tej lidze pokera? Bo z tego co pamietam to bedzie dla tych ktorzy uczestniczyli w lidze...


dwa razy gralem \:p
a chcialem nawet 4 ale mi betsson 2 razy uniemozliwil \:p

jakby to bylo w inny dzien bym gral czesciej, no ale dwie gry to jednak jestem uczestnikiem \:p
Posted by: Wahi

Re: Betsson.com [4] - 13/01/2008 23:25

i to grale mzanim ogloszono decyzje o tych freerollach zeby nie bylo \:p
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 14/01/2008 08:14

Witam

Turniej Master dla 10 najlepszych graczy odbędzie się w środę 16 stycznia o godzinie 21.00.
BuyIn do turnieju - 10$+1
Czas trwanie blindów: 15 minut
Stack startowy - 2000
Nagrody dodoatkowe - $500 - dla pierwszej trójki w proporcjach $300/$200/$100.
(Nagrody z puli dodoatkowej wypłacone zostaną do 5 dni po turnieju)
Wszyscy gracze Mastersa dostaną koszulkę i karty Betssona.

Zapisy do turnieju będa na hasło, które zostanie wysłane na adres email zarejestrowany w systemie Betsson.


Wyniki forum chalange:

*** 1104,00
Mecz.pl 901,00
Yourbet.pl 246,00
*** 0,00

Terminy turniejów do uzgodnienia - proponuję nastepna niedzielę o 20.
Z tego forum w FC udział wzieło 10 graczy więc, zapowida się mily S&G.



Pozdrawiam.

M.
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [4] - 14/01/2008 08:40

Originally Posted By: Betsson.com
Nagrody dodoatkowe - $500 - dla pierwszej trójki w proporcjach $300/$200/$100.
(Nagrody z puli dodoatkowej wypłacone zostaną do 5 dni po turnieju)


300$ + 200$ + 100$ = 500$ sprawdzałem kilka razy kalkulatorkiem, i wychodzi 600$. czyli jaki jest rozkład "puli dodatkowej"? chyba jednak 250$/150$/100$ ?
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [4] *DELETED* - 14/01/2008 11:47

Post deleted by Bzyku
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [4] - 14/01/2008 12:08

Originally Posted By: Betsson.com
No i stało sie na koniec ... "błąd techniczny".
"Dzisiejszy" turniej odbył sie wczoraj. Wyniki nie zostanią uwzglednione w klasyfikacji.
Dzisiaj turniej się nie odbędzie.
Ostatniu turniej zostane rozegrany o standardowej porze w przyszły wtorek.
Na pewno nie obejdzie się bez rekompensaty za "straty moralne" ...


obiecanki cacanki

Originally Posted By: Betsson.com
Tak czy inaczej - wszyscy uczestnicy wczorajszego turnieju dostają ticket $5+0.5


jednak nie wszyscy



eh... naprawde najdelikatniej mowiąc to jesteśnie niepoważną firmą obietnice/zapewnienia/deklaracje , i jak wiele z nich bez pokrycia. coś tu jest "nie halo"
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 16/01/2008 00:20

Originally Posted By: rockeman

obiecanki cacanki

Myśle, że zwycięzca tego turnieju nie narzeka ...

Originally Posted By: rockeman

jednak nie wszyscy

Tickety na kontach.

pzdr
M
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 16/01/2008 00:25

Wszyskim, którzy natrzaskali troche Punktów Gracz w grudniu, przypominam o dzisiejszym turnieju, w którym do wygrania są 2 Pakiety Pucharowe Zakopane2008 i $222.

Pakiet Pucharowy obejmuje:
- bilet na zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich
- przejazd imprezowym autokarem na trasie Warszawa -Zakopane- Warszawa
- zakwaterowanie i wyżywienie
- udział w imprezach towarzyszących
- trzy dni wspanialej zabawy

Aby zarejestrować się do turnieju, potrzebny jest specjalny ticket.
Tickety otrzymali wszyscy gracze, którzy pomiedzy 10 grudnia a 10 stycznia zebrali 500 Punktów Gracza.

Turniej startuje dzisiaj o godzinie 20.

W turnieju do wygrania są nastepujące nagrody:
1 - 2 Pakiet Pucharowy "Zakopane2008"
3- 4 Ticket $30+3
5 - 7 Ticket $20+2
8 - 11 Ticket $10 +1
12 - 20 Ticket $5+ 0.5

pzdr
M.
Posted by: Haz$

Re: Betsson.com [4] - 16/01/2008 00:53

Originally Posted By: Betsson.com

Można tytaj głaszać swoje uwagi dot. nowego lobby.
Jednak lojalnie ostrzegam, że ticketami nagradzani bedą tylko Ci, którzy wyrażą swój zachwyt wprowadzonymi zamianami ( i to nie wszyscy ;)) (rockeman - Ty juz dostałeś ;))

M
------------------
Betsson Polska


a co z tym ? \:\) jak obiecane to sie do3muje słowa ;\)

Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [4] - 16/01/2008 00:56

Cokolwiek, ja wycofuje mój zachwyt, bo to co mi sie podobało czyli że odpalanie sie strony z info o turnieju i struktura wyplat znowu nie działa...
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 17/01/2008 21:56

TY TEŻ MOŻESZ ZAGRAĆ W EPT !

Zostań członkiem najlepszego zespołu pokerowego w Europie!
European Poker Tour po raz kolejny wraca do Skandynawii i Kopenhagi. I Ty możesz być tam razem z najlepszymi. Weź udział w naszym finale turnieju kwalifikacyjnego i wygraj pakiet o wartości $12350. W jego skład wchodzi buy-in, pobyt w luksusowym hotelu, podróż i kieszonkowe. Zostaniesz członkiem Teamu Betsson, będziesz mógł porozmawiać o pokerze z takimi zawodowcami jak Johnny Lodden i William Thorson.

Struktura turniejów kwalifikacyjnych, dzięki której możesz pojechać na EPT w Kopenhadze wygląda tak:





Pozdrawiam

Milo
-----------------------------
Betsson Polska
Posted by: connor

Re: Betsson.com [4] - 20/01/2008 00:28

Co z tym turkiem dla mecz.pl? Mial byc dla tych 10 osob czy jakos tak?

Jak nie jutro to we wtorek, tak jak lige gralismy.
Posted by: Hajzel

Re: Betsson.com [4] - 20/01/2008 08:23

no właśnie jakoś cisza?? odbedzie sie w tym roku?
Posted by: Wahi

Re: Betsson.com [4] - 20/01/2008 21:00

wlasnie \:p
jest o 20 czy nie?
Posted by: connor

Re: Betsson.com [4] - 23/01/2008 06:49

Ok, to ten wtorek o 20h odpada \:\)

Moze czwartek 20:00? albo 21:00? (chociaz znajac zycie to pewnie bedzie w weekend wtedy kiedy nie bede mogl zagrac).
Posted by: Haz$

Re: Betsson.com [4] - 23/01/2008 06:56

to ja zagram za Ciebie ;\)
Posted by: Haz$

Re: Betsson.com [4] - 23/01/2008 06:57

ahaaa tez wyjezdzam w weekend \:p
Posted by: Wahi

Re: Betsson.com [4] - 23/01/2008 08:04

przeciez to sie robi smieszne...

moze by sie betsson przestal kompromitowac i zareagowal? \:p
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 23/01/2008 08:19

Witam,

Termin turnieju za ForumChalange zależy od Was - bo to w koncu Wasz turniej. Z forum mecz.pl zagra w nim 10 graczy i fajnie byłoby gdzyby wszyscy zagrali. Wydawalo mi sie ze jakis dogodny termin można ustalić.
Nie chciałem za Was decydować, bo mi np. najrozsadniejsze wydaja się weekendy. Ale Experto nie może ..;)
Zrobimy tak:
Ustalam termin na wtorek 29 stycznia godzina 21.00.
Jeśli do jutra do 22.00 nie pojawią się protesty wraz z propozycją innych terminów - ten zostanie.

pzdr
M.
Posted by: Haz$

Re: Betsson.com [4] - 23/01/2008 18:56

Hajzi nie wejdzie mi kurs 1.01 \:\(
Posted by: Hajzel

Re: Betsson.com [4] - 23/01/2008 19:07

Originally Posted By: Haz$
Hajzi nie wejdzie mi kurs 1.01 \:\(



nie kontrowałeś? \:\( mi pasuje we wtorek
Posted by: Haz$

Re: Betsson.com [4] - 23/01/2008 19:13

przeciez to pefffka była :/
Posted by: Lamer

Re: Betsson.com [4] - 24/01/2008 01:36

Teraz będzie tak, że nie da rady skrzyknąć 10 osób w tym samym terminie - trzeba było robić w niedzielę - ja osobiście 29.01.2008 odpadam - bo jestem na spotkaniu firmowym w stolicy i nie będę miał dostępu do kompa
Posted by: Lamer

Re: Betsson.com [4] - 24/01/2008 01:45

Odnośnie innych terminów to oprócz piątków i sobót wszystkie terminy w okolicach 20-21 mi pasują (z wyjątkiem 29 i 30 stycznia)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 24/01/2008 05:49

Witam,
skoro lamerowi nie pasuje ( a miał spory wkład w zdobycz punktowa mecz.pl i jest starym "graczem" na betssonie wiec nie powinno go zabraknąc), proponuje kolejny "wolny" termin - 31 stycznia godzina 21.
Protesty przyjmue do jutra do 22 :).
jesli ten termin nie przejdzie - kolejnego głosowania nie będzie i sam ustale date turnieju ;\)

pzdr
M.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 26/01/2008 19:51

Witam ,

Turiej za Forum Chalange odbędzie się 31 stycznia o godz.21.
Parametry turnieju standardowe (1500/12 min.)

Hasło do turnieju wyślę na prv w przyszłym tygodniu.

Pzdr

M.
Betsson Polska
Posted by: Wahi

Re: Betsson.com [4] - 31/01/2008 05:32

rozumiem, ze gramy jutro tak? \:p
bo hasla jeszcze nie dostalem \:p
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 31/01/2008 06:09

WItam,
Nie dostałes hasła bo zapisy bedą na tickety \:\)
Tickety dopisane bedą do kont jutro.

Pozdrawiam

M
Posted by: Hajzel

Re: Betsson.com [4] - 01/02/2008 01:27

macie juz tickety ??
Posted by: Wahi

Re: Betsson.com [4] - 01/02/2008 01:42

tak ;\) przed chwila dopisali
Posted by: jadanek

Re: Betsson.com [4] - 01/02/2008 01:42

kazdy je dostaje? \:\)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 01/02/2008 01:44

Witam,
Tickety juz dopisane a turniej jest widoczny w lobby w zakładce "restricted".
Kazdy posiadacz biletu powinien obok nazwy turneju zobaczyć niebieską strzałkę.
Jeśli, ktoś nie ma biletu,a uważa że powinien mieć - zapraszam na prv.
Turniej startuje o 21.00

pzdr
M
Posted by: jadanek

Re: Betsson.com [4] - 01/02/2008 01:47

Skrzynke oproznij \:\)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 01/02/2008 01:55

Oczywiście "niebieska strzałka" pojawi w momencie uruchomienia zapisów czyli 90 min. przed turniejem.
Wcześniej bilet sprawdzić można logując sie na konto przez www, w zakładce MojeKonto/Dostepne Turnieje/Bilety

pzdr
M
Posted by: PJ_8

Re: Betsson.com [4] - 01/02/2008 04:51

Chyba kogos brakuje \:\) Panowie wbijac sie 10 min do rozpoczecia
Posted by: Lamer

Re: Betsson.com [4] - 01/02/2008 06:38

graty Rockeman - kibicowałem Ci z całej siły - od momentu jak mój kolor rozbił się o Twój \:D
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [4] - 01/02/2008 09:43

dzięki Lamer

zrzucic flusha to jednak ciężka sprawa. zazwyczaj to ja mam tego niższego , dziś na moje szczęście bylo odwrotnie
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 05/02/2008 07:15

Witam,

Nasi przyjaciele zza Odry niezwykle hucznie Świętują karnawał, organizując różnego rodzaju imprezy parady, bale kostiumowe.

Kluczowymi datami w ich karnawale są trzy dni o subtelnych nazwach :
4 lutego - Rosenmontag
5 lutego - Fastnacht
6 lutego - Aschermittwoch

Z tej okazji na Betssonie rozegrane zostaną trzy specjalne freerolle z pulami $400 $500 i $600.

Mimo, ze turniej w swoim pierwotnym zamyśle przeznaczony były tylko dla graczy z Niemiec - ekipa z Betsson Germany postanowiła zaprosić do gry graczy z Polski i Francji \:\)

Pierwszy turniej odbył się dzisiaj, kolejne dwa odbędą się :

wtorek 4 lutego , godzina 20, pula $500
środa 6 lutego godzina 20, pula $600


Zapisy na hasło: rio


pzdr
M.

Zapraszam do gry \:\)
Posted by: Haz$

Re: Betsson.com [4] - 05/02/2008 07:24

a hasło czasem nie z dużej ? ;\)
Posted by: cromag

Re: Betsson.com [4] - 05/02/2008 07:26

Originally Posted By: Betsson.com

Pierwszy turniej odbył się dzisiaj, kolejne dwa odbędą się :
wtorek 4 lutego , godzina 20, pula $500
środa 6 lutego godzina 20, pula $600


Nie zeby sie czepial ale wtorek to 5 lutego \:\)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 05/02/2008 18:44

Witam,

Nie Cromag, nie czepisz się - własciwa data:

Wtorek 5 lutego - czyli dzisiaj.

Haz$ - hasło takie jak podałem - czyli : rio (z małej)

pzdr
M.
Posted by: blacky82

Re: Betsson.com [4] - 05/02/2008 23:23

Originally Posted By: Betsson.com
Witam,

Nie Cromag, nie czepisz się - własciwa data:

Wtorek 5 lutego - czyli dzisiaj.

Haz$ - hasło takie jak podałem - czyli : rio (z małej)

pzdr
M.


to dziwne bo wczoraj wpisywalem z malej i nie wchodzilo. natomiast po zmianie na duza zarejestrowalo do turka. to chyba jednak z Duzej panie betsson
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 06/02/2008 00:23

A jednak ..

z dużej ...

Czyli jeszcze raz :
wtorek 5 lutego , godzina 20, pula $500
środa 6 lutego godzina 20, pula $600

Zapisy na hasło: Rio

( jak nie wejdzie to to z małej :))

M.
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [4] - 06/02/2008 08:29

Originally Posted By: Betsson.com
A jednak ..

z dużej ...

Czyli jeszcze raz :
wtorek 5 lutego , godzina 20, pula $500
środa 6 lutego godzina 20, pula $600

Zapisy na hasło: Rio

( jak nie wejdzie to to z małej :))

M.



oczywiscie kolejny zonk organizacyjny. miało byc 500$ a oczywiscie było 400$. jutro ma byc 600$, więc pewnie w rzeczywistosci pula wyniesie 300$


za mastersa ligi jesiennej miały być koszulki i karty. chciałbym sie dowiedzieć kiedy będa one wyslane do graczy (jeśli będą)
Posted by: KeeYou

Re: Betsson.com [4] - 06/02/2008 16:24

A jak fajnie się wywiązują ze sponsoringu lig "naziemnych" \:D
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 07/02/2008 07:48

Witam,
Pula nagród w dzisiejszym Turnieju Karnawałowym miała być $500 ( i tak też było w opisie turniju).
Turnieje organizowane są przez przez niemiecki oddział Betssona Tak czy inaczej - ewidenty błąd i nie pozostaje mi nic innego ja tylko przeprosić Was za zamieszanie.

Koszulki, karty powinny dotrzeć jeszcze w tym tygodniu.

KeeYou - jesli masz uwagi dot. ligi - zapraszam na prv i wszystko szybko możemy sobie wyjąsnić.

pzdr
M.
Posted by: connor

Re: Betsson.com [4] - 07/02/2008 23:08

Przeczytalem wczoraj, ze koszulki zostaly wyslane i sie tak wlasnie zastanawialem jakim cudem skoro nie podalem rozmiaru koszulki.

Dzisiaj dostalem cynk ze przyszla przesylka, ale pytanie o rozmiar nie dawalo mi spokoju, wiec zlecilem rozpakowanie przesylki, okazalo sie ze rozmiar to L(elka).

Tylko co ja mam zrobic, skoro jestem wysoki i waze 100 kilo? Oczywiscie koszulke zobacze za jakis czas, ale w tej chwili wystawilbym takie kursy na to zdarzenie;

Czy zakladajac koszulke?

- Bedzie pasowac idealnie KURS: 100.00
- Udusze sie podczas zakladania KURS: 1.666
- Jakims cudem zaloze, ale material dlugo nie wytrzyma KURS: 3.448
- Bede wygladal w niej jak 'panowie' Z TEGO TELEDYSKU ? KURS: 10.00
Posted by: Hajzel

Re: Betsson.com [4] - 07/02/2008 23:13

Originally Posted By: Experto

- Bede wygladal w niej jak 'panowie' Z TEGO TELEDYSKU ? KURS: 10.00[/i]



peffka \:D
Posted by: connor

Re: Betsson.com [4] - 07/02/2008 23:14

no VALUE co by nie mowic
Posted by: Hajzel

Re: Betsson.com [4] - 07/02/2008 23:16

no a tak poważnie to czego było się po nich spodziewać ;\)
Posted by: wiechu

Re: Betsson.com [4] - 07/02/2008 23:17

Bedzie pasowac idealnie KURS: 100.00
Posted by: wiechu

Re: Betsson.com [4] - 07/02/2008 23:19

wiesz experto tak to juz jest ....
jak cos to moge sie zamienic bo ja od paradise dostalem koszulke XL hehe;]
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 09/02/2008 06:25

11 marca po raz drugi odbędzie się w Warszawie turniej z cyklu European Poker Tour.
Podobnie jak w ubiegłym roku, Betsson postanowił wysłać na ten turniej dwóch graczy z Polski.

Sprint do EPT w Warszawie wystartował !!!

O tym, do kogo trafią dwa pakiety EPT w Warszawie zadecyduje Finał Sprintu do EPT- specjalny turniej, który rozegrany zostanie 4 marca. Dwóch najlepszych graczy tego turnieju dostanie szanse na grę o naprawdę dużą pulę i wezmą oni udziału w turnieju EPT Warsaw w barwach Betsson Team.

Co zrobić aby zagrać w Finale Sprintu do EPT? Wystarczy grać na Betsson.com i zbierać Punkty Gracza \:\)

Każdy gracz, który w okresie 9 – 29 lutego uzbiera 4000 PP dostanie bezpośrednią wejściówkę do Finału Sprintu do EPTw Warszawie . 4000 PP wydaje Ci się dużo? Nie ma problemu ...

Zbierz w tym samym okresie 1500 PP i zagraj w Półfinale Sprintu do EPT – Jeden na 5 graczy półfinału dostanie się do Finału !! 1500 PP przekracza Twoje możliwości? Nic straconego, wciąż masz szanse na grę w EPT...

Zbierz w tym samym okresie 500 PP i zagraj w Ćwierćfinale Sprintu do EPT - 10 najlepszych graczy w Ćwierćfinale wygrywa wejściówkę do półfinału !!!


Terminarz turniejów Sprint do EPT:

4 marca godz 20.00 - Finał Sprintu do EPT w Warszawie – do wygrania dwia pakiety EPT w Warszawie
3 marca godz 20.00 – Półfinał Sprintu do EPT w Warszawie - 1 na pięciu graczy trafia do finału
2 marca godz 20 .00– Ćwierćfinał Sprintu do EPT w Warszawie - 10 najlepszych graczy dostaje wejściówkę do półfinału

Gracze, którzy od 9 do 29 lutego zbiorą:
4000 PP ---> trafiają bezpośrednio do finału
1500 PP ---> trafiają do do półfinału - 1 na5 graczy w półfinale trafia do finału
500 PP ---> trafiają do ćwierćfinału - 10 najlepszych graczy w ćwierćfinale trafia do półfinału



Graj na Betsson.com - Daj sobie szans na grę w EPT w barwach Betsson Team.
Może Ty zostaniesz pierwszym polskim graczem, który wygra turniej EPT ?
Posted by: connor

Re: Betsson.com [4] - 09/02/2008 11:24

Betsson.com, ciezko powiedziec czy czytasz ten temat, ale przeczytaj moj post odnosnie tej koszulki, bo naprawde nie lubie jak ktos mnie ignoruje.
Slyszalem wiele niedobrego o betsson z ust graczy, poki co wiele nie moge zarzucic, bo zegarek doszedl na czas, jedynie jedna plama z turkiem i chorymi blindami, ale od powaznych graczy slyszalem ze jestescie totalnymi amatorami, nie chcialem specjalnie w to uwierzyc, ale czego po mnie oczekujecie ze schudne 20 kilo i zmniejsze sie z 15centymetrow, aby zalozyc te koszulke?

Naprawde nie chce mi sie robic syfu, bo jezyk angielski dosc dobrze znam i moge napisac do Twojego supervisora i przedstawic sytuacje(czy tez zadzwonic), pewnie kilku graczy sie do mojego zazalenia podlaczy, ale po co? Wez zacznij wykonywac swoja robote dobrze, albo odpusc sobie prace w tym betssonie. It's up to u.

Oczywiscie NO OFFENCE \:\)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 09/02/2008 18:41

Experto,

Błedy się zdarzają. ale wszystkie pomyłki staramy się graczom zrekompensować. Sam zresztą napisałeś, niewiele możesz zarzucić ...

Nie wiem dlaczego uważasz, że właśnie taki sposób jest najlepszy na załatwienie sprawy koszulki. Ten sposób jest skuteczny jak kady inny, ale nie najlepszy ...

To w zasadzie sprawa na prv więc zeby już tu nie mieszać:
Przyślę Ci największą koszulkę jaką znajdę. ( bez gwarancji, że bedzie pasowała :)).
Ta, która już masz bedzie na wypadek, gdybyś jednak postanowił zmniejszyć sie o 15 cm ( i 20 kg) ;\) ...

pzdr

M.
Posted by: Haz$

Re: Betsson.com [4] - 10/02/2008 00:30

Originally Posted By: Betsson.com
Experto,

Błedy się zdarzają. ale wszystkie pomyłki staramy się graczom zrekompensować...

Przyślę Ci największą koszulkę jaką znajdę.

pzdr

M.


To ma być rekompensata ? czy Ty myślisz że mu chodzi tylko o koszulke ? pewnie tak wiec sie mylisz! pomyśl jak facet a bedziesz wiedział... W takim przypadku zeby uratować honor firmy to bym zaproponował koszulki dla całej rodziny, nawet jak ma siedmioro dzieci \:\) dla jego żony tydzień w spa i dla niego EPT Warszawa \:p
Posted by: Jaqbts

Re: Betsson.com [4] - 10/02/2008 00:34

oraz specjalny freeroll dla mecz.pl z pula 50k $, na wejsciowki tylko dla forumowiczow. Bo po tym co ja uslyszalem od experto to ja juz nigdy do betsson nie wplace, a duzo tam gralem musze przyznac... no chyba ze to naprawisz tak jak napisal Haz$ i ja \:D
Posted by: Hajzel

Re: Betsson.com [4] - 10/02/2008 00:36

Originally Posted By: Betsson.com

Ta, która już masz bedzie na wypadek, gdybyś jednak postanowił zmniejszyć sie o 15 cm ( i 20 kg) ;\) ...

pzdr

M.


za takie teksty firma którą reprezentujesz powinna ci zmniejszyć wynagrodzenie a nie Experto swoja wage ;\)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 19/02/2008 21:13

Od 25 lutego w kalendarzu turniejowynm Betssona pojawi się nowy turniej

Player Points Weekly

Jest on naturalnym nastepcą turnieju CashBack Weekly i różni sie od niego kilkoma szczegółami:

W turnieju PP Weekly mogą wziąć udział gracze, którzy od piątku od godziny 00.00 do nastepnego czwartku, do godziny 23.59 zdobędą 200 Punktów Gracza.Każdy gracz, spełniający ten warunek otrzyma ticket uprawniający go do zarejestrowania się do turnieju PP Weekly.

Turiej PP Weekly rozgrywany bedzie w dwóch terminach:

I termin - sobota , godzina 17.00
II termin - poniedziałek, godzina 20.00

Pula nagród w każdym turnieju wynosi $2000 i tylko od gracza zależy, w którym z tych dwóch turniejów zagra.

Coś specjalnego dla nowych klientów:

Turnieje kwalifikacyjne do Player Points Weekly

W terminach
I - sobota godzina 12.00
II - niedziela godzian 16.00
rozegrane zostania turnieje Player Point Weekly Qualifier, w których do wygrana będa wejściówki do turnieju Player Points Weekly.

Każdy, kto dokona pierwszego dpozytu między piątkiem godz. 00.00 a czwartkiem godz. 23.59 dostanie dwa tickety uprawniające do gry w turniejach kwalifikacyjnych do PP Weekly.


Pzdr
M.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 02/03/2008 19:16

Nowa struktura kwalifikacyjna dla imprez na żywo!


Aby nasze imprezy na żywo były jeszcze bardziej dostępne i interesujące zdecydowaliśmy się na zmiany. Zamiast finałowego biletu na turniej kwalifikacyjny 650+50, będziemy używać bilet na nową imprezę na żywo, turniej kwalifikacyjny $300+20. Jeste wiele sposobów i biletów, które dadzą Ci bezpośredni dostęp do biletu na imprezę na żywo $300+20.


W tej chwili oferujemy turnieje kwalifikacyjne do EPT Warszawa, EPT San Remo i EPT Monte Carlo.
Wszystkie finałowe turnieje kwalifikacyjne mają taki sam buy in; $300+20 lub nasz nowy bilet na kwalifikacyjne wydarzenie na żywo. Zatem dostać się na EPT jest teraz łatwiej i taniej niż kiedykolwiek!

Niezależnie od tego jakie EPT wolisz,(a może chcesz wystartować we wszystkich?), na pewno znajdziesz się pomiędzy jednymi z najlepszych zespołów pokerowych w Europie. I będziesz mieć okazję porozmawiania i zagrania w pokera z naszymi profesjonalistami, takimi jak Johny Lodden i William Thorson!

Najbliższe turnieje:

Kwalifikacje do EPT Warszawa - 2 marca o 19:00 CET
Kwalifikacje do EPT San Remo - 23 marca o 19:00 CET
EPT Monte Carlo - w każdą niedzielę od 24 lutego do 16 marca - o 20:00 CET
Posted by: buszmen

Re: Betsson.com [4] - 02/03/2008 22:33

No dobre Milo, a co ze SPRINTEM do EPT w Warszawie? Kłamaliście, czy jak ?
Posted by: buszmen

Re: Betsson.com [4] - 02/03/2008 22:35

Sprint do EPT w Warszawie wystartował !!!

11 marca po raz drugi odbędzie się w Warszawie turniej z cyklu European Poker Tour.
Podobnie jak w ubiegłym roku, Betsson postanowił wysłać na ten turniej dwóch graczy z Polski.

Sprint do EPT w Warszawie wystartował !!!

O tym, do kogo trafią dwa pakiety EPT w Warszawie zadecyduje Finał Sprintu do EPT- specjalny turniej, który rozegrany zostanie 4 marca. Dwóch najlepszych graczy tego turnieju dostanie szanse na grę o naprawdę dużą pulę i wezmą oni udziału w turnieju EPT Warsaw w barwach Betsson Team.

Co zrobić aby zagrać w Finale Sprintu do EPT? Wystarczy grać na Betsson.com i zbierać Punkty Gracza \:\)

Każdy gracz, który w okresie 9 – 29 lutego uzbiera 4000 PP dostanie bezpośrednią wejściówkę do Finału Sprintu do EPTw Warszawie . 4000 PP wydaje Ci się dużo? Nie ma problemu ...

Zbierz w tym samym okresie 1500 PP i zagraj w Półfinale Sprintu do EPT – Jeden na 5 graczy półfinału dostanie się do Finału !! 1500 PP przekracza Twoje możliwości? Nic straconego, wciąż masz szanse na grę w EPT...

Zbierz w tym samym okresie 500 PP i zagraj w Ćwierćfinale Sprintu do EPT - 10 najlepszych graczy w Ćwierćfinale wygrywa wejściówkę do półfinału !!!

Terminarz turniejów Sprint do EPT:

4 marca godz 20.00 - Finał Sprintu do EPT w Warszawie – do wygrania dwia pakiety EPT w Warszawie
3 marca godz 20.00 – Półfinał Sprintu do EPT w Warszawie - 1 na pięciu graczy trafia do finału
2 marca godz 20 .00– Ćwierćfinał Sprintu do EPT w Warszawie - 10 najlepszych graczy dostaje wejściówkę do półfinału

Gracze, którzy od 9 do 29 lutego zbiorą:
4000 PP ---> trafiają bezpośrednio do finału
1500 PP ---> trafiają do do półfinału - 1 na5 graczy w półfinale trafia do finału
500 PP ---> trafiają do ćwierćfinału - 10 najlepszych graczy w ćwierćfinale trafia do półfinału


Graj na Betsson.com - Daj sobie szans na grę w EPT w barwach Betsson Team.
Może Ty zostaniesz pierwszym polskim graczem, który wygra turniej EPT ?

================
Gdzie mam szukać tego turnieju ?
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 02/03/2008 22:38

11 marca po raz drugi odbędzie się w Warszawie turniej z cyklu European Poker Tour.
Podobnie jak w ubiegłym roku, Betsson postanowił wysłać na ten turniej dwóch graczy z Polski.

O tym, do kogo trafią dwa pakiety EPT w Warszawie zadecyduje Finał Sprintu do EPT- specjalny turniej, który rozegrany zostanie 4 marca. Dwóch najlepszych graczy tego turnieju dostanie szanse na grę o naprawdę dużą pulę i wezmą oni udziału w turnieju EPT Warsaw w barwach Betsson Team.

Każdy gracz, który w okresie 9 – 29 lutego zebrał 4000 PP dostanie bezpośrednią wejściówkę do Finału Sprintu do EPT w Warszawie .
1500 PP daje prawo do gry w półfinale.
500 PP zebrane w tym okresie daje prawo do gry w ćwierćfinale

Dzisiaj o 20.00 rozegrany zostanie Ćwierćfinał Sprintu Do EPT.

Tickety do tego turnieju otrzymali wszyscy graczy, którzy pomiędzy 9 a 29 lutego zdobyli więcej niż 500 PP ( i mniej niż 1500 PP)

Dziesięciu najlepszych graczy tego turnieju wygra bilet do Półfinału Sprintu do EPT

Kolejne etapy walki EPT Warsaw:

3 marca godz 20.00 – Półfinał Sprintu do EPT w Warszawie - 1 na pięciu graczy trafia do finału
4 marca godz 20.00 - Finał Sprintu do EPT w Warszawie – do wygrania dwa pakiety EPT w Warszawie

Zapraszam do gry

M.
Posted by: buszmen

Re: Betsson.com [4] - 03/03/2008 23:05

No i co, nie ma biletów na dzisiejszą 1/2, dla pierwszej 10 z wczoraj ?
Posted by: CZNM

Re: Betsson.com [4] - 03/03/2008 23:25

własnie zostaly dodane !
Posted by: CZNM

Re: Betsson.com [4] - 03/03/2008 23:28

własnie zostaly dodane !
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [4] - 05/03/2008 08:30

Witam,

Turniej finałowy Sprintu do EOT za nami.
Ggracze, którzy za tydzien zasiądą w barwach Betssona do gry na EPT, zapewne świętują teraz ten fakt .

Kluczowa ręka finału, prawie bubble :

Seat 4: ZAPOLINHO ($5,256 in chips)
Seat 5: zetor100 ($4,889 in chips)
Seat 7: robert 17 ($6,355 in chips)

ANTES/BLINDS
zetor100 posts blind ($100), robert 17 posts blind ($200).

PRE-FLOP
ZAPOLINHO bets $600, zetor100 bets $1,000, robert 17 folds, ZAPOLINHO calls $500.

FLOP [board cards: 2S,QC,AS ]
zetor100 bets $700, ZAPOLINHO bets $4,000, zetor100 calls $3,089 and is all-in.

TURN [board cards: 2S,QC,AS,5D ]


RIVER [board cards: 2S,QC,AS,5D,7D ]


SHOWDOWN
ZAPOLINHO shows [ 6H,AD ]
zetor100 shows [ AH,5H ]
ZAPOLINHO wins $211, zetor100 wins $9,978.

SUMMARY
Dealer: ZAPOLINHO
Pot: $10,189
ZAPOLINHO, loses $4,889
zetor100, bets $4,889, collects $9,978, net $5,089
robert 17, loses $200

Pozostało już tylko dobić ZAPOLONHO i na EPT do Warszaw jadą: Robert 17 i Zetor100.

Gratulacje i liczymy na dobry wynik
Posted by: Betsson.com

Re: Polowanie na Liroya na Betsson.com - 06/03/2008 21:33

[center] [/center
Posted by: Betsson.com

Re: Polowanie na Liroya na Betsson.com - 06/03/2008 21:35

Turnieje z cyklu Liroy Wanted rozgrywane będą od najbliższego poniedziałku.



Dodoatkowo, na pierwszym turnieju, każdy kto rozpocznie turnej siedząc przy jednym stole z Liroyem dostniej najnowszy, dwupłtowy, podpisany przez Liroya album:




Zapraszam wszystkich do gry w turnieju - będzie to ostatnia możliwość sprawdzenia formy Liroya przed jego występem w barwach Betsson Team na EPT Warsaw ...
Posted by: mielone

Re: Polowanie na Liroya na Betsson.com - 06/03/2008 21:43

AHHAHA nie nie wierze w to... czemu do betsson team biora jakiegos Liroya ktory grac nie potrafi... a mnie np nie wezma \:D HAHAH
Posted by: piana

Re: Polowanie na Liroya na Betsson.com - 06/03/2008 21:44

Originally Posted By: mielone
AHHAHA nie nie wierze w to... czemu do betsson team biora jakiegos Liroya ktory grac nie potrafi... a mnie np nie wezma \:D HAHAH



no wlasnie wezcie schaboszczaka
Posted by: mielone

Re: Polowanie na Liroya na Betsson.com - 06/03/2008 21:47

no wlasnie... wezcie mnie!! napewno dalej zajde niz scyzoryk to raz a dwa on ma kase zeby sobie wykupic wejsciowe, a mnie niestety na to nie stac... ;x nie stac mnie nawet na marna satelite... ani na piwo \:D
Posted by: Virapl

Re: Polowanie na Liroya na Betsson.com - 06/03/2008 21:53

Aby wypromować pokera w Polsce, trzeba zaangażować w jego promocje osoby już znane z czegoś innego. Obecnie gdy mówie, że jestem pół-zawodowym graczem w pokera i z tego się utrzymuje, widze w oczach ludzi przerażenie jakby rozmawiali conajmniej z potencjalnym zabójcą ich rodzin.
Fani Liroy'a to w większości osoby już grubo po dwudziestce, pamiętające początki jego kariery, a to właśnie najciekawszy pokerowy "target".
Podobnie sytuacja ma się w przypadku Wiśniewskiego w Unibecie.
Agnieszka Rylik wydaje mi się mało trafiona, choć PartyPoker chyba nie miał do końca na myśli promowania jej osobą pokera właśnie w Polsce.
Napewno udział Liroy'a w warszawskim EPT zaprocentuje dla całej branży (czyli również dla betsson, ale też i dla nas napływem nowych graczy \:\) ) . Dobre posunięcie!
Posted by: mielone

Re: Polowanie na Liroya na Betsson.com - 06/03/2008 21:57

heheh ja wiem dokladnie o co chodzi \:\) wiadomo reklama itd. to co napisalem to raczej kazdy powiniene odebrac jako zart \:\) z mila checia zagram w tym turnieju z pula 1111$ ale jeszcze mam pytanie czy ten turniej jest tylko dla polakow ? \:\)
Posted by: Virapl

Re: Polowanie na Liroya na Betsson.com - 06/03/2008 21:59

PS:
Jeżeli ktoś nie grający na bardzo wysokim poziomie ma zajść daleko w turnieju, to może to być tylko osoba taka jak Liroy - która nie będzie zbyt roztropnie dysponowała swoim stackiem i tak naprawde potencjalne wygrane nie będą ją szczególnie interesowały.
Osoby dostające się do tego typu turniejów z przypadku i grające klasyczne "ABC" pokera nie mają praktycznie żadnych szans. Są zbyt czytelne dla tych najlepszych. Długa droga jeszcze przed nami (choć rok temu ... ehh, kto wie, ten wie co było ze mną ;-) )
Posted by: rafal08

Re: Polowanie na Liroya na Betsson.com - 09/03/2008 01:16

Czemu nie mozna zarejestrowac sie do polskiego freerolla mimo,iz we wczesniejszych nie bylo problemu
Posted by: KeeYou

Re: Polowanie na Liroya na Betsson.com - 09/03/2008 01:22

Na głównym koncie sprawdź czy masz ticket'a... u mnie brak
Posted by: damianmularczyk

Re: Polowanie na Liroya na Betsson.com - 09/03/2008 02:30

dawać ticket chamy \:D
Posted by: rafal08

Re: Polowanie na Liroya na Betsson.com - 09/03/2008 04:07

Rozumiem,ze 13 znajomych dostało tickety na turnieji o 333$ \:D \:D


ciekawe jakim cudem przez 3-4 godziny żaden pracownik nie odebrał e-mail i sie tym nie zainteresował.Gdyby to był turnieji dla anglikow lub niemcow pewnie po 20 minutach byłoby wszystko naprawione a tak to olac bo co tam.
Posted by: radeke

Re: Polowanie na Liroya na Betsson.com - 09/03/2008 04:28

W takim razie może wypadało by zainterweniować, być może w ramach rekompensaty coś dla mecz.pl ciekawego zorganiują \:\)
Posted by: rafal08

Re: Polowanie na Liroya na Betsson.com - 09/03/2008 04:55

Originally Posted By: radeke
W takim razie może wypadało by zainterweniować, być może w ramach rekompensaty coś dla mecz.pl ciekawego zorganiują \:\)


Tia turnieji z pulą 20$
Posted by: ultra1978

Re: Betsson [4] - 10/03/2008 05:00

Kto następny Andrzej Lepper na EPT Warsaw a może Leszek Miller :)?? Tak naprawdę to turniej każdy nie tylko EPT może wygrać każdy kto ma szczęście :)Bo turniej pokerowy to taka gra gdzie umiejętności schodzą na bardzo odległy plan. W turnieju golfa nie wygra się z Tigerem Woodsem, w tenisa z Federerem, czy w szachy z Kasparowem ale gwiazdę pokera może ograć w turnieju byle amator wystarczy chwila szczęścia i pro out bo nie mial szczęścia w losowaniu flopa, turna i rivera \:\)
Posted by: mielone

Re: Betsson [4] - 10/03/2008 18:13

dla mnie to moze byc i sam majkel krol popu... wazne tylko zeby siedzial ze mna na stoliku i zebym to ja go wyeliminowal :D, a co do Teori ktora przedstawiles to moze i jest w niej troche prawdy ale nie do konca... dobry gracz wie kiedy spasowac i tym sie rozni od amatora \:\)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 10/03/2008 20:25

Witam,
Przepraszam za zamieszanie z sobotnim freerollem - dział techniczny wprowadził zbyt wcześnie zmiany, które miały pojawić się dopiero w tym tygodniu...

Wkrótce podam więcej szczegółów związanych z ofertą freerollową na Betssonie.

Tymczasem zapraszam wszystkich na pierwszy turniej z cyklu:

Liroy Wanted

Wpisowe - $10+$1
Pula- gwarantowane $1111
Start 20.00

Aby zapisać się do turnieju potrzebne jest hasło . Odgadniecie je bez trudu, jest to:
- tytuł jednej z najbardziej znanych utworów Liroya
albo
- inaczej człowiek z kieleckiego \:\)

Dodatkowo, w najbliższy poniedziałek, wszyscy gracze, którzy rozpoczną turniej przy jednym stole z Liroyem otrzymają najnowszy , dwupłytowy album z autografem Liroya.

pozdrawiam

Milo
Posted by: mielone

Re: Betsson [4] - 10/03/2008 20:39

a kiedy ten turniej raczy sie pojawic w lobby ? \:\)
Posted by: radeke

Re: Betsson [4] - 10/03/2008 22:44

Originally Posted By: mielone
a kiedy ten turniej raczy sie pojawic w lobby ? \:\)


w lobby już właśnie się pojawił, rejestracja od godz 17:00

hmm, ciekawe jak dużo osób w nim zamierza zagrać?
Posted by: Farciarz

Re: Betsson [4] - 11/03/2008 01:10

Na czacie na betssonie non stop obcokrajowcy pytają o hasło do Liroya. Ktoś rzucił hasło : finka \:\)
Posted by: PJ_8

Re: Betsson [4] - 11/03/2008 01:30

A ja mam małe pytanko. Mam ticket do turnieju 10+1 a do Liroy Wanted moge zarejestrować się tylko za kase. Dlaczego???
Posted by: rafal08

Re: Betsson [4] - 11/03/2008 01:31

Jestes Polakiem wiec masz ticket a kasa no cóż nic nie ma za darmo \:p
Posted by: PJ_8

Re: Betsson [4] - 11/03/2008 01:34

Chyba mnie nie zrozumiales. Mam ticket 10+1 wygrany w turnieju za 1+20. Moge grać inne turnieje za 10+1, a Liroy Wanted tylko za kase. Jaśniej??
Posted by: rafal08

Re: Betsson [4] - 11/03/2008 01:47

To pech ;\)
Posted by: PJ_8

Re: Betsson [4] - 11/03/2008 02:02

Dzięki za "pomoc"
Posted by: rafal08

Re: Betsson [4] - 11/03/2008 02:05

Nie ma sprawy


Pewnie nie dodali takiej opcji by móc wykorzystać tickety wygrane wczesnieji \:p
Posted by: matti64

Re: Betsson [4] - 11/03/2008 02:39

Nabank bedzie grac za Liroya jakis gostek z Betssona \:\)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 11/03/2008 04:52

Hi,
Ci, którzy siedzieli z Liroyem przy stole nie maja wątpliwosci \:\)
$111 idzie do experto \:\)

Można teraz zagrac S&G z Liroyem - w turniejach prywatnych juz jest wystawiony - nazwa -Liroy- \:\)

Sa jeszcze miejsca ..:)

pzdr
M.
Posted by: connor

Re: Betsson [4] - 11/03/2008 05:15

Tak, siedzialem obok Liroya, byl po mojej prawej wiec moglem kontrolowac, miaelm stack troche wiekszy od niego, dal all in z AK, a mialem 99, zaryzykowalem i cudem mu nie doszlo(chociaz bylem pewny ze soft podszlifowali pod niego \:\) )

Martwia mnie dwie porazki z AA vs TT i 99, chyba grajac w betssonie bede zrzucal dwa asy, bo dzisiaj mnie to troche zdenerwowalo.
Posted by: jad

Re: Betsson [4] - 13/03/2008 19:12

czy betsson nie robi problemow z wyplatami? ile dni idze taka wyplata na netellera albo na mb?
z tego co sie naczytalem na forum to niezauczciwi sa, jakies dziwne rozliczanie zakladow bukmacherskich wiec mam obawy czy grac u nich a mam ochote liroya dojechac ;\)
Posted by: rockeman

Re: Betsson [4] - 14/03/2008 09:09

jad, betsson odpiernicza mnóstwo róznego rodzaju zonków orgaznizacyjnych. Natomiast jeśli chodzi o same wypłaty to wszystko w jak najlepszym porządku. juz pare razy wypłacałem na MB i nigdy nie miałem żadnych kłopotów.
Posted by: jad

Re: Betsson [4] - 14/03/2008 19:02

dzieki rockeman za odpowiedz, wlasnie nadzialem sie na jeden z takich zonkow organizacyjnych, na polskiej stronie jest promocja 100% od depozytu do 111$, wplacilem ale promocja mnie nie objela jak narazie (wyjasniam z supportem), dlaczego? ta promocja widnieje tylko na polskiej wersji strony a ja widnocznie podczas przelewu musialem zostac przekierowany na angielska wersje a tam nic nie ma o promocji......
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 15/03/2008 22:05

Jad - daj znać na prv czy udało Ci się ten bonus załatwić. Jełśi nie - pomogę Ci.

pzdr
M.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 15/03/2008 22:06

Witam,

Sobotni Feeroll Tylko dla Polaków z pula $333 rozgrywany był od dosyć dawna i postanowiliśmy zastąpić go czymś nowszym, lepszym .

W tym tygodniu turnieju już nie będzie a w następnym tygodniu startujemy z nowymi propozycjami.

Pozdrawiam

M.
__________________
Turnej Liroy Wanted
W każdy poniedziałek o 20.00
$1111 gwarantowane i $111 za głowę Liroya !
Posted by: matti64

Re: Betsson [4] - 16/03/2008 02:48

To ciekawe co to ma byc to nowsze i lepsze \:\)
Posted by: Wahi

Re: Betsson [4] - 16/03/2008 20:32

ja tez sie boje \:D
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 18/03/2008 02:29

Witam,

Zapraszam wszystkich na kolejny turniej z cyklu Liroy Wanted.

Przypominam, że oprócz gwarantowanej puli w wysokości $1111
(zwycięzca ostatniego turnieju wygrał ponad $300 ), nagrodą specjalną jest $111 za wyrzucenie Liroya z turnieju


Tym którzy jeszcze nie widzieli, polecam wywiad, który udzielił Loroy, tuż po odpadnięciu z EPT :

http://www.youtube.com/watch?v=CxBRDmAmqxM

pozdrawaim
M.
__________________
Turnej Liroy Wanted
W każdy poniedziałek o 20.00
$1111 gwarantowane i $111 za głowę Liroya !
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 21/03/2008 01:59

W każda sobotę o godzinie 20.00 rozgrywany będzie turniej:


Dwie Szanse



Wpisowe – 1$+0.1
Pula nagród powiększona o $333


Jeśli w ciągu pierwszej godziny odpadniesz z turnieju, za $1 będziesz mógł zacząć grę od początku
Ale uważaj bo trzeciej szansy nie będzie ...


Aby zapisać się do turnieju potrzebne jest hasło - pseudonim gwiazdy grającej w od dwóch miesięcy w barwach Betsson.com


Turniej tylko dla Graczy z Polski.

Turniej : Dwie Szanse
Termin: Soboty o godzina 20.00
pula nagród: powiekszona o $333
wpisowe: $1+0.1
jeden rebuy – $1 w ciągu pierwszej godziny
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 23/03/2008 00:20

Zapraszam wszystkich na dzisiejszy turiej \:\)
Przypominam, że minimalna wpłata na Betsson.com wynosi 10 PLN a dokonana przy pomocy Przelewy24 księgowana jest w ciagu kilku minut \:\)

pzdr
M
Posted by: matti64

Re: Betsson [4] - 23/03/2008 04:50

no to powiem ze sie Betsson postaral \:\)
podoma mi sie bardzo sobotni turek dla Polakow z tym wpisowym odrazu mniej ludzi i konkretne wygrane \:\)
Tak trzymac Betsson
Posted by: matti64

Re: Betsson [4] - 23/03/2008 05:37

dzieki BETSSON ze mnie wywalilo w decydujacej fazie turnieju
Posted by: matti64

Re: Betsson [4] - 23/03/2008 05:45

juz was wyzej chwalilem a tu taki SHIT
wywalilo mnie ze softa i niemoge sie zalogowac
i takie komunikat "Patch failed:the patch server stopped responding.Please retry in a moment"
Ciekawe ze inni w tym czasie graja
Posted by: matti64

Re: Betsson [4] - 23/03/2008 05:48

rozumiem ze w zwiazku z problemami w polaczeniu sie z serwerem jakas rekompensata sie nalezy Milo??
tickety jakies konkretne albo kasa$$
Posted by: matti64

Re: Betsson [4] - 23/03/2008 06:01

Dzieki Betsson za turniej dla Polakow bez grania odpadlem na 16 miejscu bo za ch..........a niemoglem przez pol godziny polaczyc sie z tym waszym zasranym serwerem z ktorego wywalilo mnie niewiedziec dlaczego. Normalnie krew az mnie zalewa grajac u was i to nie pierwszy raz taki numer wycinacie.Czlowiek wplaca kase chce pograc a tu taki shit od............cie.
W taki sposob sciagac kase od graczy nieladnie
Posted by: żyła

Re: Betsson [4] - 25/03/2008 05:06

Liroy dzisiaj błysnal \:\)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 28/03/2008 05:07

Witam,

Niestety Liroy miał problemy z połączeniem i cały turniej rozegrał korzystajac ze strategii "sitout".

Ktoś go w końcu wyeliminował i $111 się nie zmarnowało \:\)

Dodatkowo rozlosowaliśy 10 podpisanych przez Liroya płyt, które trafiaq do:
Mariusz300
janusz1711
xkrz1-1981x
PIOTRJ
wooysiah
Landzaat211
mosqit
7Marcin7
Drauger_
sadekmar

Zapraszam wszystkich na sobotni turniej Dwie Szanse - BuyIn $1, jeden rebuy - 1$ i $333 dodane do puli. Start o 20.00.

pzdr

M
Posted by: Betsson.com

Gwiazdy polskiego show business'u grają w pokera ,,, - 29/03/2008 19:26

Kontynuując ciężka pracę popularyzacji pokera , wspólnie z Casinos Poland i Stowarzyszeniem Mariasz organizujemy druga edycję turnieju „Poker Gwiazd”.


Turniej odbędzie się w poniedziałek 31 marca w Casinos Poland w hotelu Hyatt
W turnieju tym zagrają aktorzy , sportowcy, dziennikarze, gwiazdy sceny muzycznej.
w poprzedniej edycji zwyciężył Rafal Mroczek a oprócz niego udział wzięli: Marek Gaszyński, Ryszard Adamus, Maciej Kozłowski, Mariusz Pujszo, Piotr Zelt, Rafał Mroczek, Jerzy Engel, Emilian Kamiński, Andrzej Supron, Marek Citko i inni. W tym roku obsada zapowiada się równie dobrze ( a nawet lepiej ).


Wiele z grających w turnieju gwiazd sami uczyliśmy gry w pokera na jednej z wielu imprez Betssona, więc jest duża szansa, że turniej wygra „nasz człowiek”. Oczywiście mamy nadzieje ze główna nagrodę zgarnie nasz Bad Boy – Liroy


Głowna nagrodą jest wycieczka dla dwóch osób na Maltę więc jest o co walczyć


Jeśli ktoś chciałby przyglądnąć się z bliska jak gwiazdy radzą sobie z kartami, jest do wzięcia dwuosobowe zaproszenie na imprezę ( z wejściem do strefy VIP )


Dostanie je pierwsza osoba , która zgłosi się na PRV
Jedynym warunkiem jest wyrobione 100 PP w marcu




pozdrawiam


M.
__________________
Turniej Dwie Szanse
W każda sobote o 20.00 !!
Buy-In 1$ i $333 Dodane do Puli
Posted by: cromag

Re: Gwiazdy polskiego show business'u grają w pokera ,,, - 29/03/2008 22:38

Originally Posted By: Betsson.com
... gwiazdy ... Rafal Mroczek
Wybacz ale nie moge \:D \:D kto jest?
Posted by: Lamer

Re: Gwiazdy polskiego show business'u grają w pokera ,,, - 01/04/2008 01:56

Originally Posted By: Betsson.com
..............

Turniej odbędzie się w poniedziałek 31 marca w Casinos Poland w hotelu Hyatt.......
Oczywiście mamy nadzieje ze główna nagrodę zgarnie nasz Bad Boy – Liroy ..............

pozdrawiam


M.
__________________
Turniej Dwie Szanse
W każda sobote o 20.00 !!
Buy-In 1$ i $333 Dodane do Puli


Sklonowali Liroya, albo na ksero odbili - bo dzisiejszy turek o 20 z Liroyem w lobby jest
Posted by: Betsson.com

Re: Gwiazdy polskiego show business'u grają w pokera ,,, - 01/04/2008 02:56

Witam serdecznie,

Zapraszam na dzisiejeszy turniej ...

Wszyscy, którzy pierwsze rozdanie zagrają przy stole z Liroyem wygrywają płytę z autografem \:\) ( pod warunkiem, że już nie dostali .. )

Top 10 dostaje dodatkowo Karte Betsson \:\)

Lamer - w dobie mobilnego Internetu ? \:\)
Siedzimy juz Liroyem w lobby Hyatta i czekamu na turniej Liroy Wanted \:\)


Pozdrawiam

M.
Posted by: connor

Re: Gwiazdy polskiego show business'u grają w pokera ,,, - 01/04/2008 05:32

Myslicie, ze LIROY mnie lubi?
Posted by: rafal08

Re: Gwiazdy polskiego show business'u grają w pokera ,,, - 01/04/2008 05:36

Po 3 razie Betsson wezmie Cie do teamu


A tak ogólnie to gra Liroya jest bardzo wnerwiająca

Dzieki za płyte i karte i rozliczcie ten mecz z 2 ligi szwajcarii \:D
Posted by: żyła

Re: Gwiazdy polskiego show business'u grają w pokera ,,, - 01/04/2008 17:16

A co to za karta ,daje ona cos?
Jak w koncu Liroy odpadl ,jakis coinflip czy cus ? Bo jak mnie przerzucilo to Liroy juz byl out.
Posted by: connor

Re: Gwiazdy polskiego show business'u grają w pokera ,,, - 01/04/2008 18:04

LIROY sie wkurzyl i poszedl all in z KJ, mialem A7, wiec stwierdzilem ze to chyba value skoro gosc wkurzony poprzednim rozdaniem, sprawdzilem, rafal08 z K2 tez sprawdzil. Pomimo 52% szans przed flopem, bylem pewny ze przegram, ale jednak sie udalo i drugi raz wywalilem LIROYA z turnieju
Posted by: dominix

Re: Gwiazdy polskiego show business'u grają w pokera ,,, - 01/04/2008 18:15

zna ktos dobre freerole tzn z wysoka polą i mala iloscia graczy, gdzie wygrana jest dopisywana do stanu konta z mozliwoscia jej wyplacenia bez spelniania kolejnych warunków?

gdzie mozna sprobowac swoich sil oraz podpatrzenia jak graja ludzie z mecz.pl
Posted by: ajdam

Re: Gwiazdy polskiego show business'u grają w pokera ,,, - 02/04/2008 01:57

na pewno nie na ongame, i nie na betssonie
Posted by: Betsson.com

Re: Gwiazdy polskiego show business'u grają w pokera ,,, - 05/04/2008 06:15

Originally Posted By: dominix
zna ktos dobre freerole tzn z wysoka polą i mala iloscia graczy, gdzie wygrana jest dopisywana do stanu konta z mozliwoscia jej wyplacenia bez spelniania kolejnych warunków?

gdzie mozna sprobowac swoich sil oraz podpatrzenia jak graja ludzie z mecz.pl

Może nie freeroll ale za $1 mozesz zagrac jutro w turnieju Dwie Szanse na Betssonie. Gra ok 80 graczy a pula wynosi ok $470 ( w tym 333 dodone od Betssona)
Dobrym turniejem jest Liroy Wanted - zupełnie nie freeroll ( 10$) ale pula nagród 1111$, 111$ za Liroya (pzdr Experto :)) i ok 50 graczy - naprawde warto zagrać.

Zapraszam

M
Posted by: Betsson.com

Re: Gwiazdy polskiego show business'u grają w pokera ,,, - 05/04/2008 06:18

W poniedziałek odbył sie w Hyattcie turiej Poker Gwiazd
Turniej udał się nadzwyczajnie. \:\) Frekwencja dopisała, zagrało 50 graczy, przedstawiciele mediów aktorzy, sportowcy, gwiazdy szeroko rozumianego showbusinesu.

Mimo tego że wielu graczy zasiadło do pokerowego stołu po raz pierwszy, wszyscy podeszli do gry bardzo poważnie. Stało się tak za sprawa nagrody za 1 miejsce – dwuosobowej wycieczki na Maltę, ufundowanej przez Betssona.

Co prawda pierwsi gracze zaczęli odpadać już kilka minut po rozpoczęciu gry ale turniej zakończył się grubo po północy. W heads-up'ie spotkali się Małgorzata Nejman (aktorka, prywatnie żona Andrzeja Nejmana) i Piotr Skalski ( z-ca redaktora naczelnego CKM) a zwycięzca wyłoniony został po dwóch rozdaniach.

W ostatnim rozdaniu A6 Pana Piotra pokonało Q7 Pani Małgosi ( alliny prze flopem, Q na flop, A na turn :))

Trzeci miejsce zajaął Michał Wiśniewski (wiadomo \:\) ) a czwarty był Stanisław Machowski (najlepszy polski ortopeda, lekarz Legii Warszawa)


Pani Małgosia jest graczem , którego nie chcemy spotykać przy naszym stole: niezależnie od akcji przed nią, pyta czy może czekać, nigdy nie folduje i zawsze trafia swoje karty...


Michał przez cały stolik finałowy walczył na shorcie, co rusz wstając od stolika i ubierając marynarke tylko po to by z okrzykiem zwyciestwa wracać do gry ( ciagle na shorcie :))


Pierwsza 20 sturnieju wygląda nastepująco:

1 Piotr Skalski
2 Małgorzata Nejman
3 Michał Wiśniewski
4 Stanisław Machowski
5 Ryszard Adamus
6 Jerzy Engel
7 Rinke Rooyens
8 Agata Górka
9 Irek Bieleninik
10 Igor Gołaszewski
11 Bartosz Soćko
12 Ernest Rogalski
13 Elżbieta Panas
14 Ilona Kanclerz
15 Janusz Połeć
16 Wojciech Pijanowski
17 Tadeusz Ross
18 Monika Soćko
19 Justyna Kwiczała
20 Tomasz Pijanowski

Ponadto w turnieju zagrali:

Andrzej Nejman, Mariusz Pujszo, Tadeusz Ross, Ryszard Adamus, Paweł Stasiak, DJ Spox, Duże Pe, Liroy, Jan Tomaszewski, Marcin Daniec

Jak poradzili sobie „nasi” gracze???
Poradzili sobie dobrze, ale nie beznadziejnie.
Liroy, będąc wciąż pod urokiem gry LAGiem, dzięki której kilka miniut wcześniej, grając w turnieju Liroy Wonted , zdominował stolik, postanowił pojść za ciosem.

Zapomniał jednak o podstawowej zasadzie – „Nie blefuj kogoś, kto dopiero uczy się grać w pokera”

Jego all in „z niczym”, został sprawdzony przez 3 parę i dzięki temu Liroy mógł spędzić resztę wieczoru rozmawiając z fanami.

Inny nasz „podopieczny”, którego „uczyliśmy”grać - Paweł Stasiak z zespołu PapaDee ( kiedyś Papa Dance :)), trzymał się ściśle strategii post flop, którą dla niego opracowaliśmy specjalnie na ten turniej - all-in ze wszystkim co jest równe lub większe od dwóch par :)). Po godzinie gry, kiedy odpadł push'ując seta na flopie, wytłumaczyliśmy mu, ze to co go spotkało to runer runer straight. Nie bardzo jednak rozumiał dlaczego ma być zadowolony z dobrego zagrania skoro wyleciał z turnieju. Zdecydowanie wolałby zagrać źle i wygrać turniej ...


Wszyscy gracze biorący udział w turnieju dostali nagrody ufundowane przez Betssona, Casinos Poland, Sobieskiego i innych partnerów imprezy.

Dodatkową atrakcją był pokaz sztuki barmańskiej w wykonaniu mistrzów Polski – naprawdę było co oglądać.

Nie zabrakło również przedstawicieli naszego pokerowego światka, którzy zajmowali się głównie barem i naszymi hostessmi \:\)
Zdjęcia z imprezy obaczyć można tutaj :

http://picasaweb.google.com/betsson.polska/PokerGwiazd


pozdrawiam

M.
Posted by: Betsson.com

Re: Gwiazdy polskiego show business'u grają w pokera ,,, - 15/04/2008 02:43

Witam,

Zapraszam wszystkich na kolejny turniej z cyklu Liroy Wanted.

Przypominam, że oprócz gwarantowanej puli w wysokości $1111
(zwycięzca ostatniego turnieju wygrał ponad $300 ), nagrodą
specjalną jest $111 za wyrzucenie Liroya z turnieju

pozdrawaim
M.
__________________
Turnej Liroy Wanted
W każdy poniedziałek o 20.00
$1111 gwarantowane i $111 za głowę Liroya !
Posted by: connor

Re: Gwiazdy polskiego show business'u grają w pokera ,,, - 15/04/2008 03:58

Trzeci raz wywalilem LIROYA z turka

Musicie przygotowac jakas specjalna nagrode dla mnie

Tym razem flushem juz na turnie, z 6 albo 7 osob all in poszlo \:\)
Posted by: radeke

Re: Betsson [4] - 15/04/2008 04:23

Originally Posted By: Experto
Trzeci raz wywalilem LIROYA z turka

Musicie przygotowac jakas specjalna nagrode dla mnie

Tym razem flushem juz na turnie, z 6 albo 7 osob all in poszlo \:\)


masakra Wielkie gratulacje Experto

Betsson (teraz to już musicie go jakoś szczególnie wynagrodzić) --> weźcie Experto do swojego teamu i dajcie mu nick: 'exterminator' albo 'Liroy exterminator'

Liroy powininen Ci bro jakieś dobre postawić i spytać się o lekcję pokera ;\)

super wynik Experto - jeszcze raz grats
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 18/04/2008 18:40

Ostatni turniej był dla Liroya dosyć pechowy.
W rozdanu, w którym trafił karetę na flopie (podobno :)) rozłączyło z serwerem. A że zawsze są chętni do sprawdzenia allina wrzuconego przez Liroya, turniej zapewne potoczyłby się inaczej \:\)
Kiedy Liroy wrócił do gry zostały mu 2-3 BB i "sepy" \:\) wręcz go rozszarpały ;).All in z AQ nie mal najmniejszych szans przy 6 callujących...
Experto jak zwykle wykazał się cierpliwością i wyczyciem chwili.
Zamiast specjalnych nagród, zastanawiam się raczej nad blokadą jego konta w poniedziałkowe wieczory - niech inni tez mają szansę \:\)

Zapraszam na sobotni turniej "Dwie szanse" - start godzina 20.00, buyin $1, jeden rebuy $1, $333 dodane do puli.

pzdr

M.
Betsson Polska
Posted by: rafal08

Re: Betsson [4] - 18/04/2008 19:02

Chciałem spytac kiedy zostana wysłane obiecane plyty i karty z turnieju z Liroyem \:p
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 18/04/2008 20:02

Originally Posted By: rafal08
Chciałem spytac kiedy zostana wysłane obiecane plyty i karty z turnieju z Liroyem \:p

Zostały wysłane - jeśli do Ciebie nie dotarły, podaj mi na prv swoj login i o który turniej chodzi.

pzdr
M
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 18/04/2008 20:04

Niezależnie od tego czy wolisz spacer po pięknej Starówce czy mocny rytm nocnego życia, Warszawa z pewnością zrobi na Tobie wrażenie. Na dodatek to miasto oferuje Ci teraz szansę na wzięcie udziału w wielkim wydarzeniu pokerowym. Mistrzostwa Olympic Open to tygodniowe mistrzostwa z różnorodnymi imprezami dodatkowymi rozgrywanymi od poniedziałku do niedzieli (26/5-1/6).

Oferujemy pakiet na wydarzenie główne, rozgrywane w piątek 30 maja i sobotę 31 maja. Ale ponieważ chcemy Ci zaproponować możliwie najlepsze wrażenia i najwięcej pokera jak to tylko możliwe, zarezerwowaliśmy miejsce w hotelu od czwartku do niedzieli, co daje Ci możliwość przylotu w czwartek i wyjazdu w niedzielę. W ten sposób masz okazję wziąć udział w wydarzeniach dodatkowych, zarówno w czwartek i w sobotę, zanim wrócisz do domu w niedzielę!

Za sprawą naszych $300+20 turniejów kwalifikacyjnych na żywo masz szansę wygrać pakiet o wartości $2400. W pakiecie tym zawiera się buy-in do wydarzenia głównego ($1600), pobyt w hotelu i pieniądze na podróż oraz inne wydatki przelane na Twój rachunek!

Gwarantujemy 3 pakiety w każdym finale, więc natychmiast zajmij swoje miejsce! Turnieje kwalifikacyjne są już w toku!


Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 20/04/2008 00:55

Witam

Zapraszam na dzisjeszy turniej Dwie Szanse z $333 dodanymi do puli

Mysę, że zmiana formuły wyszła turniejowi na dobre, gra się łatwo i przyjemnie (i wciąz tanio) więc jeśli ktoś nie grał - gorąco polecam

Start dzis o 20.
hasło - pseudonim hip-hopowej gwiazdy grającej w barwach Betssona ( z Dużej Litery )

pzdr
M.
__________________
Turniej Dwie Szanse
W każda sobote o 20.00 !!
Buy-In 1$ i $333 Dodane do Puli
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 22/04/2008 02:35

Witam,

Tradycyjnie zapraszam na na polowanie na Liroya \:\)

$1111 w puli i $111 za Liroya.

Jeśli Experto zgarnie nagrode za głowe Liroya po raz czwarty, to za jego głowe też wyznaczę nagrodę :):)



pzdr

M.
Posted by: connor

Re: Betsson [4] - 22/04/2008 08:14

Dzis nie mialem Liroya na stole, jedyna szansa to spotkanie sie z nim na FT, niestety tam nie dotarl.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 27/04/2008 04:58

Olympic Open Race wystartował !!!

30 maja w kasynie Oympic w Warszawie po raz kolejny rozegrany zostanie turniej Olympic Openz wpisowym $1600. Betsson.com postanowił wystawić na ten turniej tak liczną drużynę jak to tylko możliwe. Dlatego oprócz atrakcyjnych satelit, w których możesz wygrać jeden z pakietów Olympic Open, specjalne dla graczy z Polski przygotowaliśmy:


Olympic Open Race

w którym do zdobycia bedą dwa pakiety Olympic Open o wartości $2400 każdy !!
O tym, do kogo trafią pakiety Olympic Opene zadecyduje Finał Olympic Open Race - specjalny turniej, który rozegrany zostanie 27 maja. Dwóch najlepszych graczy tego turnieju dostanie szanse na grę o naprawdę dużą pulę - wezmą oni udziału w turnieju Olympic Open w barwach Betsson Team.

Co zrobić aby zagrać w Finale Olympic Open Race? Wystarczy grać na Betsson.com i zbierać Punkty Gracza .

Każdy gracz, który w okresie 25 kwietnia – 24 maja uzbiera 2222 PG dostanie bezpośrednią wejściówkę do Finału Olympic Open Race. Jeśli 2222 PG wydaje Ci się dużo, nie ma problemu ...

Zbierz w tym samym okresie 1111 PG i zagraj w Półfinale Olympic Open Race – Jeden na 5 graczy półfinału dostanie się do Finału !! 1111 PG przekracza Twoje możliwości? Nic straconego, wciąż masz szanse na grę w Olympic Open...

Zbierz w tym samym okresie 333 PG i zagraj w Ćwierćfinale Olympic Open Race - 10 najlepszych graczy w ćwierćfinale wygrywa wejściówkę do półfinału !!!

Terminarz turniejów Olympic Open Race:

27 maja godz 20.00 - Finał Olympic Open Race – do wygrania dwa pakiety Olympic Open
26 maj godz 20.00 – Półfinał Olympic Open Race - 1 na pięciu graczy trafia do finału
25 maja godz 20 .00 – Ćwierćfinał Olympic Open Race- 10 najlepszych graczy dostaje wejściówkę do półfinału

Gracze, którzy od 25 do 24 maja zbiorą:
2222 PP ---> trafiają bezpośrednio do finału
1111 PP ---> trafiają do do półfinału - 1 na5 graczy w półfinale trafia do finału
333 PP ---> trafiają do ćwierćfinału - 10 najlepszych graczy w ćwierćfinale trafia do półfinału


Graj na Betsson.com - Daj sobie szans na grę w Olympic Open w barwach Betsson Team.
__________________
Turniej Dwie Szanse
W każda sobote o 20.00 !!
Buy-In 1$ i $333 Dodane do Puli
Posted by: irokraw

Re: Betsson [4] - 30/04/2008 23:34

Sprawdzajcie swoje skrzynki email oraz casyno w betson, gdyż oferują od dziś darmowe spiny na grę Relic Raiders. Poniżej treść emaila:

,,My, w Kasynie Betsson, jesteśmy tak dumni z naszego nowego kasyna, że zapłacimy Ci abyś w nim zagrał. Wystarczy, że zajmiesz miejsce przy jednej z naszych popularnych wideo maszyn wrzutowych, Relic Raiders. Naładowaliśmy je 10 darmowymi rundami!"
\:\)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 06/05/2008 00:05

Witam,

Niestety Liroy gra dziś wieczorem koncert w Kongresowej i z tego właśnie powodu nie będzie mogł wziąć udziału w dzisisjszym turnieju "Liroy Wanted".
Sam turniej, z niesamowita pula $1111, oczywiście zostanie rozegrany, dodatkowo gracze, którzy dotrą do stolika finałowego otrzymaja płyte Liroya z autografem.

pzdr
M.
Posted by: rockeman

Re: Betsson [4] - 06/05/2008 21:42

mam dwa pytanka:

pierwsze do Milo:
czy jest mozliwosc zmiany aliasu pokerowego?

drugie do graczy:
czy nadal z softem są takie "jaja" jak kiedys? zrywanie polączen ze stolem, niemozność ponownego zalogowania sie itd. , czy może juz nie ma tego typu problemów?
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 08/05/2008 04:56

Originally Posted By: rockeman
mam dwa pytanka:
pierwsze do Milo:
czy jest mozliwosc zmiany aliasu pokerowego?

Witam,
teoretycznie jest taka możliwość, ale nigdy tego nie robiłem więc nie obiecuje, że się uda. Możemy spróbować.
Twój alias Ci sie nie podoba \:\) ???
Jeśli chodzi o połączenia - niesty wciaż sie zdarzają, ale nie tak czesto jak kiedyś.
Dodatkowo ostatnio jedne z moich znajomych zglosił, ze go wywalilo z turniejie a w tym samym czasie ja bez problemu zalogowałem sie na jego konto i wszystko u mnie działało - co sugeruje, że problem leży gdzieś po drodze na łaczach.

Czy łączysz sie z siecą przez router wifi?

pzdr

M
Posted by: rockeman

Re: Betsson [4] - 09/05/2008 13:25

Milo, wszystko napisałem w privie.
z góry dzięki za odpowiedź!
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 23/05/2008 18:59

WSOP SLAM!
Aby jeszcze bardziej skoncentrować się na naszym szalonym pokerowym weekendzie na koniec maja, oferujemy trzy imprezy WSOP slam, każda na jeden dzień weekendu!

W piątek, 30 maja o 20:30, rozegramy $40,000 WSOP Side Event Slam! - Czołowa 3 wygrywa pakiety WSOP Side Event, 4 miejsce zdobywa $680 a 5. otrzymuje bilet na $300+20 Live Events.

W sobotę, 31 maja o 20:30 rozegramy $35,000 WSOP Main Event Slam! - Czołowa 2 wygrywa pakiety WSOP Main Event, 3 miejsce zdobywa $2,000, 4. otrzymuje $680 a 5. dostaje bilet na $300+20 Live Event.

W niedzielę, 1 czerwca o 20:30 rozegramy $45,000 WSOP Grand Slam! Ty można wygrać połączony pakiet Main event i Side event, tworząc wyjątkową, 20-dniową przygodę z WSOP z 4 buy-ins! Oczywiście koszta podróży i pobytu w hotelu są wliczone! 2. miejsce wygrywa pakiet WSOP Main Event, 3. miejsce zdobywa $1,500, 4. otrzymuje $680 a 5. wygrywa bilet na $300+20 Live Event.

Wszystkie trzy wydarzenia rozpoczynają się o 20:30 CET, trzydzieści minut po każdym turnieju Grand Tournament (dzień 1 lub finałowy). Wszystkie mają buy-in w wysokości $300+20 lub bilet na imprezę na żywo, więc zacznij zbierać swoje bilety już teraz!
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 24/05/2008 19:03

100% BONUS PRZY POWTÓRNEJ WPŁACIE DO WYSOKOŚCI $300

Nie ma lepszego terminu do ponownego zasilenia Twojego konta pokerowego! Z naszym turniejem Grand tournament z pulą 1 miliona dolarów, turniejem WSOP Slam i nadchodzącymi w przyszły weekend pokerowymi mistrzostwami w Warszawie, chcemy byś był przygotowany na moc pokerowej akcji! Dlatego też podwajamy teraz każdą wpłatę dokonaną przez Ciebie, aż do wysokości $300! Nie przegap tej wspaniałej okazji do sporego zwiększenia zasobów gotówki!

Po Twoim nowym depozycie bonus jest aktywowany automatycznie kiedy przelewasz środki ze swojego konta bazowego na swoje konto pokerowe. Aby zrealizować swój bonus potrzebujesz zebrać 10 punktów gracza na każdego bonusowego dolara w przeciągu 60 dni od dnia, w którym aktywujesz bonus. Oferta ta będzie dostępna w krótkim czasie dokonaj więc swojej wpłaty już teraz!

pzdr
M.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 24/05/2008 19:41


Oferta Reload Bonus dotyczy graczy, którzy nie korzystaja z innych promocji na Betssonie.

pzdr
M
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 26/05/2008 00:37

Witam
prmocja Olympic Open Race zakończona, pozostało jedynie rozegrać turnieje :

Dziś o 20 Ćwiercfinał ( zapisy juz twają)
stack początkowy - 2000
Blindy - 15 minutowe

Poniedziałek - 26 maja godz 20.00 - Półfinal
stack początkowy - 2000
blindy - 15 minut

Wtorek - 27 maja godz 20.00- Finał
stack poczatkowy - 3000
blindy 15 minut

Pakiet o wartości $24000 obejmuje: wejściówkę, zakwaterownaie w hotelu + $444 kieszonkowego.

pzdr

M.
Posted by: weed

Re: Betsson [4] - 02/06/2008 02:13

musza jakies promocje robic, bo siec im laguje caly weekend, tylko kasa w buy-in wywalona za kazdym razem, bo grac sie nie da
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 03/06/2008 23:17

Bonus 100% przy pierwszej wpłacie do wysokości $1600

Dokonaj swojej pierwszej wpłaty na Betsson pokera a my odpowiemy na to bonusem w wysokości twojej wpłaty aż $1600. W zależności od tego jak dużo wpłacasz na swoje konto bazowe, zaoferujemy Ci bonus idealnie dopasowany do Twojej gry.

Bonus Standard
Maks. kwota: $150
Dokładamy do Twojej pierwszej wpłaty na pokera: 100%
Punkty gracza na dolara bonusowego: 10 pp/$
Dni na zrealizowanie bonusu: 60 dni
Hasło: Nie jest wymagane, bonus jest aktywowany automatycznie po dokonaniu pierwszej wpłaty na Twoje konto pokerowe

Bonus FDB555
Maks. kwota:$555
Min. wpłata na konto bazowe aby aktywować bonus: $200
Dokładamy do Twojej pierwszej wpłaty na pokera: 100%
Punkty gracza na dolara bonusowego: 8 pp/$
Dni na zrealizowanie bonusu:60 dni
Hasło (do transferu z konta bazowego na pokerowe): FDB555

Bonus VIP1600
Maks. kwota:$1600
Min. wpłata na konto bazowe aby aktywować bonus: $1000
Dokładamy do Twojej pierwszej wpłaty na pokera: Skoro tylko wpłacisz $1000 na swoje konto bazowe i wpiszesz hasło VIP1600, otrzymasz pełen bonus o wartości $1600
Punkty gracza na dolara bonusowego:10 PP/$
Dni na zrealizowanie bonusu:60 dni
Hasło:VIP1600


Kwoty bonusu zostają uruchomione w całości kiedy zebrane zostaną wszystkie punkty gracza wymagane dla tego bonusu.
Bonusy FDB555 oraz FDB1600 należy aktywować przy pomocy hasła, przy transferze środków z Twojego konta bazowego na konto pokerowe.
__________________
Turniej Dwie Szanse
W każda sobote o 20.00 !!
Buy-In 1$ i $333 Dodane do Puli
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 05/06/2008 19:19

Witam

Za poniedziałkowy turnej Liroy Wanted płytę z autografem wylosowali gracze:

florasman
barszach
nikoG122
Kuracz86
stingus
WERDER1980
smith800
klimek7
BananeQ
dfens666

Płyty powinny dotrzeć pod koniec przyszłego tygodnia.

Pozdrawiam

M.
__________________
Turniej Dwie Szanse
W każda sobote o 20.00 !!
Buy-In 1$ i $333 Dodane do Puli
Posted by: stingus

Re: Betsson [4] - 07/06/2008 03:35

Betsson.com podejrzewam ze nie masz na to wpływu ale może sie uda. Chodzi mi o sposób pakowania tych płyt, ostatnia przesyłka która do mnie dotarła zawierała całkowicie zniszczone pudełko.
Pozdrawiam \:\)
Posted by: LordAS

Re: Betsson [4] - 10/06/2008 05:31

Liroy wanted - jest to turek dla polakow a w platnych byl jakis obcokrajowiec w platnych Chatomansson i chcialem sie zapytac czy zostanie mu wyplacona kasa czy nie
Posted by: Virapl

Re: Betsson [4] - 10/06/2008 06:15

kasa jest płacona z automatu, więc wątpie aby odebrali mu tą wygraną
Posted by: Cigano

Re: Betsson [4] - 10/06/2008 06:28

tydzien temu w turnieju nie gral liroy, i tez nie pomysleli by bounty ktore mozna bylo zdobyc podzielili wsrod graczy, tylko po prostu przepadlo. Stryyke bylo stac na gest, i jak nie zagral gracz za ktorego bylo bounty to zdeklarowali ze gracze dostana po 15$ zadoscuczynienia
Posted by: stingus

Re: Betsson [4] - 11/06/2008 00:08

Cigano ostatnio za to ze nie bylo turka 10 graczy dostanie plytki Liroya, a ten Chatamansson to gra co tydzien i trzeba przyznac ze bardzo dobrze mu idzie \:\)
Posted by: Cigano

Re: Betsson [4] - 11/06/2008 23:37

no to chyba ze tak \:\) ale znowu nie udalo mi sie zalapac na ta plytke
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 13/06/2008 20:55

Witam,
Cigano- skoro tak Ci zależy na plytce to dostaniesz \:\) - mam akurat jedną wolną :).
Przyślij mi swój logina na prv.

pzdr
M.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 13/06/2008 22:54

Witam,

W najblizszy poniedziałek wszyscy wspieramy nasza reprezentację w meczu o Honor.

Dlatego 16 czerwca turniej Liroy Wanted nie odbędzie się.

Po za tym w tym czasie jedziemy z Liroyem na Polskie dni w Maso Corto, z misja popularyzacji pokera wśród gwiazd naszego "szołbiznesu" i prawde mówiąc nie do końca mamy pewność czy będzie gdzie się podłączyc do sieci \:\)

Mam za to nadzieję, że uda nam się tam pozyskac kolejnych "ambasadorów" pokera, którzy pomoga w popularyzacji tego sportu w Polsce \:\)
(i z kórymi bedzie można pograć na Betssonie :))

Pzdr

M.
Posted by: slawiola

Re: Betsson [4] - 20/06/2008 20:05

Betsson daje 5 PLN na Games, mi niestety nie udalo sie rozmnozyc tego \:p
Posted by: j2702

Re: Betsson [4] - 22/06/2008 03:21

Originally Posted By: slawiola
Betsson daje 5 PLN na Games, mi niestety nie udalo sie rozmnozyc tego \:p
A ja dojechalem do 125pln i jeszcze zostalo mi 40pln.Chciałem to przerzucić do poka ale jakos nie daje się...Może ktoś wytłumaczyć dlaczego...?
Posted by: slawiola

Re: Betsson [4] - 22/06/2008 03:35

pewnie trzeba to jakos obrocic, a moze ta 5tka zostaje u nich a wszystko powyzej mozna brac, sprawdz
Posted by: j2702

Re: Betsson [4] - 22/06/2008 15:24

No i przelałem.Obrot tej 5 zrobilem w grze polegającej na typowaniu , ktora reka wygra rozdanie w holdena.Troszke wiedzy o poku i mozna łatwo obrocic....
Posted by: stingus

Re: Betsson [4] - 24/06/2008 05:35

Pytanko po jakim czasie jest dopisywana kasa za wyeliminowanie Liroya ??
Posted by: krashan

Re: Betsson [4] - 24/06/2008 06:44

wyplata do 3 dni roboczych, kurcze ja to nigdy nie moge trafic na stol razem z Liroyem....
Posted by: stingus

Re: Betsson [4] - 26/06/2008 02:08

Originally Posted By: Betsson.com
Witam

Za poniedziałkowy turnej Liroy Wanted płytę z autografem wylosowali gracze:

florasman
barszach
nikoG122
Kuracz86
stingus
WERDER1980
smith800
klimek7
BananeQ
dfens666

Płyty powinny dotrzeć pod koniec przyszłego tygodnia.

Pozdrawiam

M.
__________________
Turniej Dwie Szanse
W każda sobote o 20.00 !!
Buy-In 1$ i $333 Dodane do Puli


Panowie dostał już ktoś z Was płytkę do mnie jeszcze nic nie dotarło \:\(
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [4] - 27/06/2008 19:15

Witam,
Płyty z tej listy powinny własnie do Was docierać.
Trudno było ostatnio złapać Liroya i był mały kłopot z podpisami -stad opóźnienie ( za które oczywiście przepraszam ;))

pzdr
M.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson Poker [4] - 13/07/2008 23:16

Lipiec w serwisie Betsson to miesiąc after beach pokera! Każdego dnia o 18:00 CET oferujemy Ci pełen zabawy i tempa $5 turbo turniej z nieograniczoną liczbą re-buys. Zatem łap piwo czy coś gazowanego, siądź wygodnie i zrelaksuj się, doświadczając tego szybkiego, radosnego pokera.

We wszystkich turniejach "After beach" do puli trafia cała gotówka z buy-in wpłaconych przez graczy, ale jednocześnie dodatkowo dodajemy dwa bilety na cotygodniowy finał.

W finale, rozgrywanym w soboty o 18.00 do wygrania:
1.$300bilet na Big Deal
2.$150 bilet na Grand Prix
oraz licencje Poker Office dla najlepszej czwórki.

Wszystkie nagrody w tygodniowym finale to prezent od nas bowiem turniej finałowy jest freerollem :).
Kampania trwać będzie od 7 lipca do 3 sierpnia.

Dodatkowo tylko dla graczy z Polski:

1. Każdy gracz, który zagra w dowolnym turnieju AfterBeach, dostanie wejściówkę do specjalnego freerolla tylko dla graczy z
Polski.
Freeroll rozgrywany będzie w niedzielę o godzinie 20.00 a pula nagród wynosi $333.

2. Najlepszy polski gracz w każdym AfterBeach dostanie szanse na bezpośrednie starcie z Liroyem w walce o $111.
Pojedynki HU rozgrywane bedą w niedzielę od 20.00.

Grajcie w AfterBeach, wygrywajcie nagrody i przekonajcie się, kto jest w stanie pokonać Liroya w bezpośrednim starciu \:\)

pzdr

M.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson Poker [4] - 09/08/2008 19:24

Witam

Zapraszam wszystkich na Turniej Dwie Szanse który odbedzie się dzisiaj w standardowym terminie:

start : 20.00
BuyIn: $1+0,1
Jeden ReBuy -$1 - przez pierwsza godzinę
Addon - $1 - w czasie pierwszej przerwy

Pula - $333 dodane
haslo - pseudonim gwiazdy grającej w pokera w barwach Betssona

Dodatkowo, w dzisiejszym turnieju TOP 10 otrzyma wejściówkę do jutrzejszego Freerolla z pula $333.

pzdr
M.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson Poker [4] - 18/08/2008 23:29

W kalendarzu turniejowym Betsona pojawię się kolejny turniej, który oprócz wygranych z puli, daje szanse na grę w niedzielnym freerollu z pulą nagród $333.

Dodatkowo, zwycięzca turnieju zmierzy się z Liroyem w pojedynku HU, w którym nagrodą będzie $111.


Turniej Polski Cheaproll rozgrywany będzie od poniedziałku do piątku o godz 20.00 .
Podobnie jak w TurboFreerollu – Top 10 w każdym turnieju otrzyma wejściówkę do niedzielnego freerolla.

Polski Cheaproll
start – pon-pt godz. 20.00
buy in - $1+0.1
Jeden rebuy, add on po pierwszej godzinie
Pula nagród powiększona o $55.
Zwycięzca turnieju zagra z Liroyem w pojedynku HU o $111.Top 10 otrzymuje tickety do niedzielnego freerolla z pulą $333.

Aby zapisać się do turnieju potrzebne będzie hasło. Tym razem jest to nazwa bardzo popularnej -również w Polsce - potrawy tureckiej.

Pojedynki HU z Liroyem rozgrywane będą w każda niedzielę od godziny 20.00.
Polski Freeroll rozgrywany jest w niedziele o godz. 20 00. Pula nagród wynosi $333.

Zapraszam i powodzenia w grze

M.
__________________
Turniej Dwie Szanse
W każda sobote o 20.00 !!
Buy-In 1$ i $333 Dodane do Puli
Posted by: slawiola

Re: Betsson Poker [4] - 19/08/2008 00:27

Nie ma juz tych turkow o 12 ?
Posted by: Virapl

Re: Betsson Poker [4] - 21/08/2008 04:57

Gram satelity do bigdeal gdzie do wygrania są tickety warte 320$.
Czy moge ten ticket wykorzystać jako wpisowe do innego turnieju o tym samym wpisowym? (konkretnie mam na myśli EPT Barcelona online final, a przedewszystkim LONDON LIVE 10'000GBP)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson Poker [4] - 25/08/2008 06:41

Wtam,
Turnieje kwalifikacyjne do turniejów live mają inne tickety, można je wygrać w turniejach Live Event Qualifier.

pzdr
M
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson Poker [4] - 02/09/2008 05:53

Do trzech razy sztuka

Słońce nie grzeje już tak mocno ale Poker w serwisie Betsson jest wciąż bardzo gorący. Zaczniemy rozgrzewką z naszą kampanią ”Do trzech razy sztuka”, która oferuje dodatkowe nagrody za wygranie kolejnych turniejów Sit and Go. Wygraj trzy turnieje z rzędu a podwoimy kwotę nagrody! Wygraj pięć a wypłacimy Ci czterokrotnie większą nagrodę!
Po wygranej wystarczy wysłać nam link strony informacyjnej turnieju z Twojego ostatniego turnieju Sit and Go a my, niebawem, wypłacimy Ci dodatkową nagrodę pieniężną.

Zasady promocji:

*W skład tej oferty nie wchodzą turnieje Heads-up i short-handed tournaments.
*Trzy turnieje muszą być rozegrane jeden po drugim. Rozpoczęcie następnego Sit and Go maksymalnie 1 godzinę od zakończenia poprzedniego.
*Nagrody trafiają na Twoje konto głowne niebawem po otrzymaniu Twojego maila.
*Link strony informacyjnej turnieju uzyskasz w Lobby Turniejowym, klikając na odpowiedni link. Otworzy się nowe okno przeglądarki i adres z tego okna należy przesłać na adres: support-en@betsson.com
*turnieje Sit and Go mogą być rozgrywane z różnymi buy-ins
*dodatkowa nagroda pieniężna wypłaca jest w odniesieniu do wygranej netto trzech turniejów Sit and Go

Powodzenia przy stolikach i czakamy na info o pierwszych graczach, którym udało sie podwoić wygrane

M.

__________________
Turniej Dwie Szanse
W każda sobote o 20.00 !!
Buy-In 1$ i $333 Dodane do Puli
Posted by: stingus

Re: Betsson Poker [4] - 03/09/2008 04:21

Cz turnieje Double or nothing tez sa wliczane??
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson Poker [4] - 03/09/2008 21:57

WItam,
Double or Nothing też są wliczane, oczywiście pod warunkiem, że zejmiesz 1 miejsce (co rzeczywiśce wydaje się łatwiesze :))

pzdr
M
Posted by: stingus

Re: Betsson Poker [4] - 04/09/2008 00:07

Moje pytanie nie bylo bezpodstawne:) jak to mówią jak umiesz to kombinuj:)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson Poker [4] - 10/09/2008 19:26

Betsson w TOP10 najlepszych firm w branży !!!

W opublikowanym własnie przez Egaming Review raporcie Power50, opisującym 50 najlepszych firm w branży e- gamingowj Betsson znalazł się na 10 miejscu.

Pozycja doskonała nie tylko dla tego, że za Betssonem znalazły się takie firmy jak Expekt, Pokerstars czy Everest Poker, ale głównie dlatego, że w poprzednim raporcie zajęliśmy 35 miejsce. Skok o 25 miejsc w ciągu 12 miesięcy jest dużym osiągnięciem i świadczy o szybkim i dynamicznym rozwoju firmy.

Co ciekawe, wysokie miejsce w rankingu Betsson zawdzięcza głównie szerokiej i bogatej ofercie produktów oraz aktywnym działaniom prowadzącym do normalizacji stanu prawnego firm e-gamingowych w rożnych krajach europy- oprócz generowanych zysków, te właśnie te czynniki były brane pod uwagę przy ustalaniu rankingu.

W tym roku Betsson ani na chwilę nie zwalnia i mam nadzieje, że w kolejnym raporcie bedziemy na 1 miejscu :).

pozdrawiam

M.

M.
Posted by: Wahi

Re: Betsson Poker [4] - 13/09/2008 23:38

do trzech razy ztuka


czy turnieje king of the hill sa wliczane?

jak wyglada te podwojenie? podwajacie sume wygranych z 3 turniejow? czy sa jakies kruczki (np bez wpisowego, tylko z jednego turnieju itp?)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson Poker [4] - 15/09/2008 21:56

Witam,

Z promocji wyłączone są tylko turnieje HU i Short-handed.

Prawdę mówiąc nie wiem jak wygląda sytuacja z King of the Hill - sprawdze i dam Ci znać. Wg mnie, każdy turnej S&G z nagrodą pieniężną za pierwsze miejsce powinien być wliczonony do promocji.

Nie ma kruczków - wszystko jest tak jak napisane:
podwajamy sumę wygranych netto, czyli bez wpisowoego.

pzdr
M.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson Poker [4] - 02/10/2008 22:17

PAŹDZIERNIK Z OMAHA!

Październik w serwisie Betsson to miesiąc pod znakiem Omaha.
To najlepsza pora aby wypróbować tę wspaniałą, pełną akcji grę za darmo!
Na cały miesiac wszystkie freerolle Betsson Daily i Betsson Weekly zmieniają się w turieje Pot Limit Omaha.
Przekonaj się na własnej skórze dlaczego graczy na całym świecie uważają, że Omaha jest najlepszą i najbardziej dochodową odmianą pokera.
Naucz się jej teraz i bądź jednym z pierwszych, którzy ją opanowali. Powodzenia!

Emocjonujący miesiąc z Październikowym Omaha zaczniemy od dodatkowego $1000 dołożonego do puli nagród w turnieju Freeroll w sobotę 4 października o 16:00 CET!

Przez cały październik rozgrywane będa:

$250 Omaha Freeroll - codziennie o 19:00 CET
$500 Omaha Freeroll - niedziele o 18:00 CET

Zaprasamy do gry
__________________
Turniej Dwie Szanse
W każda sobote o 20.00 !!
Buy-In 1$ i $333 Dodane do Puli
Posted by: krashan

Re: Betsson Poker [4] - 02/10/2008 22:22

Czy jest szansa że Liroy Wanted powroci?
Posted by: Wahi

Re: Betsson Poker [4] - 05/10/2008 02:22

czy kochany Pan betsson.com moglby informowac tez o negatywnych dzialaniach firmy?
lubilem grac w turnieju "dwie szanse" w soboty o 20.00 i zarezerwowalem sobie na to dzis czas, a turnieju tego w lobby nie widze.
O co chodzi? Na stronie ciagle jest info, ze jest?!
Posted by: rafal08

Re: Betsson Poker [4] - 05/10/2008 02:31

Betsson bardzo pozytywnie


Elegancka lige dla Nas organizuja
Posted by: krashan

Re: Betsson Poker [4] - 05/10/2008 03:10

Originally Posted By: Wahi
czy kochany Pan betsson.com moglby informowac tez o negatywnych dzialaniach firmy?
lubilem grac w turnieju "dwie szanse" w soboty o 20.00 i zarezerwowalem sobie na to dzis czas, a turnieju tego w lobby nie widze.
O co chodzi? Na stronie ciagle jest info, ze jest?!

I to juz betsson nie pierwszy raz wycina taki numer, kilka razy juz sie tak zdarzalo ze tournament sie nie odbywal. Tez sie nastwialem dzis na dwie szanse bo to moj ulubiony turniej ale niestety nici z tego :/
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson Poker [4] - 07/10/2008 18:36

Witam,
Wszystkich czekających na Dwie Szanse w ostatnią sobotę przepraszam. Niestety rownież zostałem zaskoczony brakiem tego turnieju w sobotę (a w zasadzie w niedzielę) więc nie zdażyłem umieścić odpowiedniej informacji.
W najblizsza sobotę Dwie Szanse gramy bez zmian.

pzdr
M
Posted by: mrbuu

Re: Betsson Poker [4] - 12/10/2008 00:43

patrzę w lobby ale znowu nie widać w nim turnieju
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson Poker [4] - 12/10/2008 02:05

Witam
Niestety z przyczyn technicznych turniej "Dwie Szanse" dzisiaj równiez się nie odbędzie - za co przepraszam bo dwa posty wyżej obiecałem, że będzie ...
Byc moze jest to dobry moment aby wprowadzić jakies zmiany i odwieżyć formułę turnieju .

pozdrawiam

M.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson Poker [4] - 12/10/2008 02:06

Witam
Niestety z przyczyn technicznych turniej "Dwie Szanse" dzisiaj równiez się nie odbędzie - za co przepraszam bo dwa posty wyżej obiecałem, że będzie ...
Byc moze jest to dobry moment aby wprowadzić jakies zmiany i odwieżyć formułę turnieju .

pozdrawiam

M.
Posted by: LordAS

Re: Betsson Poker [4] - 12/10/2008 02:12

akurat dzisiaj o nim pamietalem i chcilaem sobie zagrac ehh
moze pule zwiekszymy ;\)
Posted by: Krupier

Re: Betsson Poker [4] - 12/10/2008 02:20

Originally Posted By: Betsson.com
Witam
Niestety z przyczyn technicznych turniej "Dwie Szanse" dzisiaj równiez się nie odbędzie - za co przepraszam bo dwa posty wyżej obiecałem, że będzie ...
Byc moze jest to dobry moment aby wprowadzić jakies zmiany i odwieżyć formułę turnieju .

pozdrawiam

M.











To az taki mission ipossible zeby taki turek zorganizowac?, Milo na kolanie bys to zrobil w 5 minut.
Posted by: Wahi

Re: Betsson Poker [4] - 12/10/2008 02:33

oby na lepsze ;\)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson Poker [4] - 15/10/2008 22:46

Octoberfest $20 000 dodane na Betssone !!!

W czwartek o 20.30 startuje wielki turniej OctoberFest z pulą powiększoną o $20 000.

Dodatkowe pieniądze podzielone będą w następujący sposób:

- $10 600 w ticketach turniejowych
- $9600 w gotówce.

Wpisowe do turnieju $10+1, co dodatkolwo powinno zbudować niezłą pulapraszam
Zapisy do turniju sa juz otwarte, w tym momencie zapisanych jest ponad 1400 graczy.

Turniej zapowiada się ciekawie i na pewno warto w nim zagrac \:\)




Zapraszam \:\)

pzdr
M.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson Poker [4] - 17/10/2008 22:40

Witamy w Interaktywnym Serwisie Betsson!

W menu "Moje Konto", dostępnym po zalogowaniu, pojawiła sie nowa pozycja: "Betsson Interaktywny"
Można tu pobrać nasze nowe narzędzia, które pozwalają w wygodny sposób otrzymywać aktualne informacje o Twoich ulubionych działach serwisu Betsson.

Ciesz oko eleganckim wygaszaczem ekranu kiedy nie korzystasz z komputera i otrzymuj aktualne informacje w trakcie surfowania po innych stronach z pomocą naszego klienta pulpitu.
Możesz również subskrybować nasze kanały RSS w swoim ulubionym czytniku RSS.

WYGASZACZ BETSSON

Ten interaktywny wygaszacz pokaże wszystkie najświeższe wiadomości z serwisu Betsson, w tym nadchodzące turnieje, kursy na żywo i oferty specjalne. Można nawet dodać swoje własne wiadomości i zobaczyć je zaprezentowane w ładnej graficznie formie.





KLIENT PULPITU BETSSON
Nasz klient pulpitu będzie Cię informować na bieżąco o Twoich ulubionych wiadomościach, zarówno z serwisu Betsson jak i innych. Klient zawiera trzy główne opcje, WIADOMOŚCI, RSS oraz MOJA STRONA. WIADOMOŚCI pokazuje wszystkie wiadomści na temat wszystkich produktów, w czasie rzeczywistym, z RSS możesz dodawać swoje ulubione wiadomości z dowolnej strony www a MOJĄ STRONĘ możesz tak spersonalizować, że otrzymywać będziesz jedynie swoje ulubione Betsson aktualności zarówno w kliencie jak i jako pop-upy.





Mam nadzieję, że to dopiero początek i w dziale pojawią się kolejne ciekawe narzędzia


pozdrawiam.

M.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson Poker [4] - 23/10/2008 06:32

Witam,

Pewnie większość z Was gra z wyłączonymi avatarami i po ostatnim updacie zauważyliście ( albo nie ) jedynie zmianę otoczenia stołów.

Nie wiem co siedzi w głowach naszych grafików, ale nowe postacie zasiadające przy stole prezentują się naprawdę ciekawie



Oprócz tego, wszystkich tych, którzy dawno nie grali na Betssonie, chciałbym poinformować, że w końcu można dokupić żetony w trakcie rozdania, przy pomocy jednego kliknięcia, bez wstawania od stołu.
Duuuży postęp ... Dziękujemy Ci Ongame ;\)

Pozdrawiam

M
Posted by: radeke

Re: Betsson Poker [4] - 23/10/2008 06:52

Nie przesadzał bym z tym postępem. Nie rozumiem co to za wielki postęp zainstalowanie nowych avatarów, myślę, że większości graczy to kompletnie nie interesuje. 2 sprawa to dokupienie żetonów (nie wiem jak wcześniej było), ale w większości poker room'ów to przecież normalna sprawa, że można je dokupić nie wstając od stołu.
Posted by: Bebok

Re: Betsson Poker [4] - 23/10/2008 15:16

Jak się nie mylę to hollywood poker (tez ongame) miał takie avatary w zeszłym roku przed helloween \:\)