Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl

Posted by: Coronach

Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 20/11/2006 13:46

Ostatnimi czasy grałem w zamkniętych freerollach, tylko dla uczestników konkretnych forów [np bookiebusters] gra się fajnie, malo zawodników, pogadać można;) A są to fora niejednokrotnie użo, dużo mniejsze niż nasze.

Pomysł mam następujący, bo podejrzewam, że po prostu potrzebny byłby organizator/negocjator, co by z rozesłać do pokerrromów zapytanie, proźbę o to żeby zasponsorowali taki turniej. Ja nie mam czasu ani rozeznania w pokerromach, a ponadto nie chę negocjować w imieniu mecz.pl. Ale może jakiś mod lub admin by się zainteresował? Podejrzewam że jakby co to grubo ponad setka uczestnikó by się znalazła. I można by w praniu sprawdzić/zweryfikować herezje niektórych forumowiczów

Pomysł dla mającego czas i chęć napisać maila i rozesłać po sieciach.

Pozdrawiam

Mogę rozesłać sam, ale chociaż powklejajcie mi adresy mailowe/supportu pokerroom'ów. I czy w ogóle byliby chętni do gry.
Posted by: Landzaat

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 20/11/2006 14:01

Ja bym był chętny i myślę, że to jest bardzo dobry pomysł. Tylko najlepiej jakby to zrobił ktoś kto wie jak zagadać itp.
Posted by: Zbigniew

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 20/11/2006 14:30

Zaraz odezwie się Conrad, który powie jak zwykle, że ma firmę - sponsora tego działu, która będzie organizować promocje dla nas i musimy poczekać.
Posted by: limpus123

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 20/11/2006 14:38

ja jestem za
Posted by: wcale_nie

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 20/11/2006 15:01

Quote:

Zaraz odezwie się Conrad, który powie jak zwykle, że ma firmę - sponsora tego działu, która będzie organizować promocje dla nas i musimy poczekać.




Pamiętam - miała być jakaś niesamowita promocja - aż dziw bierze, że pokersponsorzy nie interesują się mecz.pl ;(
Posted by: rockeman

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 20/11/2006 15:48

jeśli chodzi o turniejek dla userów mecz.pl to jestem jak najbardziej za
jednak co do organizacji to nie mam pojęcia jak to ugryźć i do kogo w związku z tym uderzyć.

w tym przypadku kwestia sponsoringu (czyt.nagród) to sprawa najmniejszej wagi. Chciałbym sobie pograć z chłopakami z forum od tak dla przyjemności. więc pula to moze być 5$ ,a i tak chętnie wezmę w takiej grze udział

ps.wcale nie ma racje, i ja równiez sie dziwie mecz.pl to najwieksze pod względem liczebności forum o tematyce bukmacherskiej/sportowej w Polsce, więc przynajmniej teoretycznie to sponsorzy powinni tu wbijac drzwiami i oknami
Posted by: Logan

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 20/11/2006 16:14

Chyba wiekszosc osob odwiedzajacych ten dzial i grajacych w pokera z checia zagralaby na takim turnieju.

Jak zorganizowac taki turniej, to nie mam pojecia. Za krotko gram w pokera zeby orientowac sie w organizacji turniejow
Posted by: Virapl

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 20/11/2006 17:01

Przedewszystkim pokerroom musiałby być reklamowany na tym forum, a kiedyś była na temat kasyn/pokerrroomów dysusja w której wyszło na to że... takie reklamy nie pojawią się na tym forum NIGDY Odsyłam do działu Las Vegas i pogrzebania w starszych tematach.
Posted by: th0mas

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 20/11/2006 19:09

Oczywiście ja również jestem za zorganizowaniem takiego turnieju.

Osobiście moge porozsyłać listy do wszelkich pokerroomów z prośbą o utworzenie prywatnego turnieju tylko dla userów mecz.pl

Najważniejsze w tym momencie jest napisanie prośby w języku angielskim o taki freeroll. Na forum nie musza się pojawić bannery firmy w której będzie się to odbywać. Wystarczy jedynie link do ich strony.

W prośbie należy uwzględnić, że przez organizację takiego tura w ich firmie zarejestruje się więcej graczy, co może zwiększyć ich zyski.

Sam również grałem w tego typu prywatnych freerollach organizowanych przez przedstawicieli innych for. Pula wynosiła maksymalnie 100$. Pokerroom wyznaczł minimalną ilość graczy jaka musi się zarejestrować w tyrnieju aby on mógł się odbyć.

Myśle, że Cake Poker (tam grałem chyba 2 razy) może być zainteresowany organizacją. Sprawa teraz do kogoś kto poprawnie gramatycznie napisze taki list który będzie można rozesłać, coby się nie wstydzić

Pozdrawiam serdecznie
Posted by: mielone

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 21/11/2006 00:03

ehhe no pomysl wysmienity... ja moge sie zajac przetluamczeniem z polskiego na angielski... ale niech ktos tutaj ladnie napisze po polsku heheh bo ja nie za bardzo wiem jak to zformulowac... Pozdrawiam
Posted by: Gregov

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 21/11/2006 06:11

A nie lepiej napisać do któregoś z pokeroomów gdzie jest polski support? Np. Betsson , Celebpoker, może Sportingbet.
Posted by: Logan

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 21/11/2006 09:06

Z Betssonem to jest niezly pomysl. Banik moglby pomoc.
Posted by: Bzyku

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 21/11/2006 11:15

Quote:

Zaraz odezwie się Conrad, który powie jak zwykle, że ma firmę - sponsora tego działu, która będzie organizować promocje dla nas i musimy poczekać.



W zasadzie to już ma - ale to co ten poker zaproponował okazało się delikatnie mówiąc lipą. Dlatego chyba negocjacje trwają dalej

Co do freerola to oczywiście też jestem za - kto nie chciałby pograć sobie turnieju za free - w dodatku można by to uznawać za jakieś nieoficjalne rozgrywki między użytkownikami
Posted by: Conrad

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 21/11/2006 12:00

Jeśli dobrym rozwiązaniem jest tylko darmowe rozdawanie pieniędzy bez wymagania jakichkolwiek wpłat to rzeczywiście lipa. Niestety chętnych na takie rozwiązanie nie mam ani wśród pokerroomów ani buków.

Są chętni dać 75$ bonusu zamiast standardowego $25, lub w razie większych wpłat $150 ekstra zamiast $100. Czy to dobra oferta, ciężko powiedzieć. Zależy czy coś lepszego jest dostępne gdzieś indziej.

Natomiast taki turniej freerolla to byłaby super sprawa. Ilu użytkowników byłoby chętnych na coś takiego?
Posted by: th0mas

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 21/11/2006 12:05

Moim zdaniem jeżeli turniej zorganizowało by się w jakimś sensownym terminie i o odpowiedniej porze to w turnieju weźmie dużo użytkowników mecz.pl grających w pokera.

Tylko wiadomą sprawą jest, że jeszcze nikt się taki nie urodził, żeby każdemu dogodził.

Najpierw trzeba znaleźć sponsora, a później ponegocjujemy odpowiedni termin
Posted by: piana

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 21/11/2006 13:14

ja napewno bylby chetny :>
Posted by: Bebok

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 21/11/2006 13:46

Przypuszczam ze gdyby turniej był ogłoszony wcesniej w jakims popularnym pokerroomie to znalazła by sie spokojnie setka
Posted by: Iron

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 21/11/2006 14:39

Jeśli turniej by się odbył, musimy zrobić jakieś bezpieczne przekazania hasła. Moim zdaniem najlepiej przez GG. W wszystkich takich freerolach jakie grałem znalazło się wielu obcokrajowców niewiadomo skąd . Nawet wysłanie PM to troche lipa, oni są to porejestrowani :P.
Posted by: Gregov

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 21/11/2006 14:51

Nie musi być to w formie wpisywania hasła do freerola . W Celeb np. jest to robione w ten sposób, że do dopowiedniej osoby przesyłamy numer PIN naszego konta i nick z danego forum i support rejestruje tych graczy ręcznie .
Posted by: rcsade

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 21/11/2006 14:54

Jeśli turiej odbędzie się w jakichkolwiek normalnych godzinach... czyt. min po 18.. to chętnych nie zabraknie. Z tym problemu nie będzie.
Posted by: mielone

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 21/11/2006 15:01

Jezeli chodzi o rejetracje to mozna to zrobic na wiele sposobow... ale trzeba wybrac ten najlepszy, najszybszy i pasujacy wszystkim... mnie osobiscie bardzo sie podoba pomysl Gregova z taka rejestracja... a godziny mysle tez tak po 18stej jakos albo po 20stej... i najlepiej chyba jakis dzien tygodnia... bo przeciez te 2h na taki turniej mozna poswiecic, a wiadomo jak to jest w weekend... wiekszosc wybywa gdzies na balety czy inne imprezy....wybor nalezy do was Pozdrawiam
Posted by: maxiu9

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 21/11/2006 21:42

Pisze sie na to
Posted by: wHiTe_StAr

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 21/11/2006 21:44

myśle że optymalnym terminem byłaby niedziela ok godz 20-22,jak by sie poprzyklejało temat po całym forum,to myśle że sporo osób mogłoby w czymś takim wziąć udział,nawet jeśli o pokerze pojęcie mieliby znikome
Posted by: Iron

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 21/11/2006 22:35

a moze jakas wieksza pula jesli ebdzie wiecej userow?:)
Posted by: mielone

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 21/11/2006 22:53

no to zalezy od sponsorow... ale moze ustalmny najpierw jedno: Kto oficialnie mial by czas, checi i inne... zeby zabrac sie za szukanie jakiegos sponsora ktory by sie zgodzil zorganizowac w swoim roomq taki freerollek ?
Posted by: wcale_nie

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 21/11/2006 23:07

kolejny chętny
Posted by: rockeman

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 21/11/2006 23:56

ja oczywiście rowniez z miłą chęcią w to wchodze

termin zaproponowany przez White Star wydaje się być najbardziej optymalnym. Popieram (niedziela 20-22)
Posted by: Mr_Andrew

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 22/11/2006 08:55

Jesli jakims cudem dojdzie do organizacji takiego turnieju, to chetnie w nim zagram - termin dowolny
Posted by: Davidian

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 22/11/2006 09:54

Ja tez sie pisze na taki turniejek
Posted by: asghan

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 22/11/2006 09:55

o chetnych nie ma sie co martwic, na pewno bedzie ich sporo
Posted by: Ronin_BC

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 22/11/2006 11:57

Niedziela, godziny wieczorne to idealny termin.
21:00 wydaje sie idealna

oczywiscie tez bym byl chetny, super sprawa
Posted by: antyfutbol

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 22/11/2006 14:15

niedziela 21:00 idealnie tez chetny
Posted by: Bebok

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 22/11/2006 18:12

Teraz wystarczy znaleść poker room który dam nanm za fre kase hehehehe
Posted by: limpus123

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 22/11/2006 20:36

jezeli admin sie postara to nie powinno byc problemu ze znalezieniem sponsora
takie forum konkurencyjne .. zorganizowalo ostatnio turniej i moge powiedziec ze bylo ok
niedziela jak najbardziej pasuje
Posted by: Betsson.com

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 11:59

Witam Serdecznie,

Betsson z przyjemnością zorganizuje freerolla dla graczy z mecz.pl.
Propnuje Wam turniej na następujących zasadach:
Organizujemy turniej prywatny z wpisowym 5$+0,5.
Ale kazdy z graczy, który zgłosi sie przed turniejem w tym wątku i poda swój login na betssone otrzyma zwrot wpisowego po zakończeniu turnieju.

Oznacza to, że gracze z mecz.pl zagraja ten turniej za darmo, a jeśli znajdzie się tam przypadkiem ktoś z zewnątrz, turniej bedzie go kosztowal 5+0,5$ ( bo oczywiście nie dostanie zwrotu)- i tak naprawdę powiekszy to Waszą pule.

Ilość kasy do wygrania zależy tylko od Was - jeśli zagra 100 osób w puli będzie - jak łatwo policzyć - 500$
Warunkiem jest oczywiście minimalna ilość graczy - 20 osób.

Ponadto za wyeliminowanie mojej skromnej osoby nagroda dodatkowa: zestaw żetonów Betssona. (Ci którzy mieli okazje nimi grać wiedza, że sa to w tym momencie najlepsze żetony na rynku )

Jeśli takie warunki Wam odpowiadają - ustalamy szczegóły i gramy ...

pozdrawiam

Milo
---------------
Betsson Polska
Posted by: Valverde

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 12:12

Choć w pokera nie gram chętnie bym spróbował. Zawsze szansa, że pula dla innych będzie większa
Posted by: Romus1981

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 12:18

Mi osobiscie warunki odpowiadaja . Gorzej z tymi ktorzy chcieliby zagrac, a nie maja kasiorki na wpisowe .
A gdybysmy tak najpierw podali nicki wy dodajecie nam kasiorke na konto na wpisowe . Chociaz pewnie wykonanie bedzie trudniejsze . Trzeba jeszcze zobaczyc jak sie glosy rozlaza i czy beda chetni ktorzy nie maja u was na wpisowe .

P.S. A twoja skromna osoba bezie pod jakim nickiem? .
Posted by: wHiTe_StAr

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 12:20

hmm no niby wszystko fajnie,ale nie do końca.Nie wszyscy trzymają kase w betsson,a chodziło o to żeby np. zagrały takie osoby które jak dotąd nie miały zbyt dużej styczności z pokerem,i raczej takie osoby nie będą robiły wpłaty by sobie zagrać w coś o czym zbyt dużego pojęcia nie mają.
Zapewne pod przykrywką "freerolla",kryje sie tutaj zachęta do nabycia nowej rzeszy klientów
tu nawet nie chodzi żeby pula jakaś wielka była,bardziej o zabawe
Posted by: Mr_Andrew

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 12:30

Brawa dla firmy Betsson za propozycje

Jest jeden minus: nie mam tam konta i nie oplaca mi sie go zakladac tylko po to, zeby zagrac we freerollu. Co innego, gdyby z tej okazji Betsson zaproponowal jakas specjalna promocje w rodzaju np: za zlozony depozyt 200 zl drugie tyle otrzymuje sie w formie bonusu (oczywiscie do obrocenia przed ewentualna wyplata, a obrot - w przypadku zakladow - po jakichs normalnych warunkach, a nie np 8xbonus+depozyt po min. kursie 1,7 na pojedyncze zdarzenie ).
Posted by: Krupier

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 12:42

Bardzo chetnie zagrałbym w takim turnirju, ale niestety obecnie nie posiadam srodkow w betssonie i na pewno specjalnie depozytu nie bede robil.
Dobty chwyt marketingowy
Posted by: piana

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 12:48

Quote:

hmm no niby wszystko fajnie,ale nie do końca.Nie wszyscy trzymają kase w betsson,a chodziło o to żeby np. zagrały takie osoby które jak dotąd nie miały zbyt dużej styczności z pokerem,i raczej takie osoby nie będą robiły wpłaty by sobie zagrać w coś o czym zbyt dużego pojęcia nie mają.
Zapewne pod przykrywką "freerolla",kryje sie tutaj zachęta do nabycia nowej rzeszy klientów
tu nawet nie chodzi żeby pula jakaś wielka była,bardziej o zabawe





POPIERAM!!!
Posted by: luk4sz_

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 12:53

no ja tez zagram z checia tylko ze nic na koncie w betsson nie mam jak cos innego sie nie wymysli to bedzie trzeba min. 40pln wplacac i grac
Posted by: Azzaro

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 12:54

ja nei mam kasy w betson weic lepiej bez wpisowego:) na zasadach freerolla sie psize:)
Posted by: pascal123

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 13:00

ja tez chętnie wygram
Posted by: Zbigniew

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 13:07

Ja się zapisuje do tego turnieju w Betssonie. Betsson.com czekam na więcej szczegołów. Mój nick Kogucik_AA
Posted by: mosznik

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 13:15

W turnieju musi być ktoś najlepszy więc też zagram.
Posted by: Ronin_BC

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 13:24

Mi ten pomysl bardzo sie podoba.
Posted by: th0mas

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 13:32

Aktualnie środków w betsson nie posiadam. W poniedziałek dokonam depozytu i możemy zagrać pod koniec tygodnia. Osobiści pasowało by mi rozegrać turniej w środku tygodnia lub na weekendzie, ale w godzinach południowych.

Pozdrawiam
Posted by: Azzaro

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 13:58

Oosbiscie to chiałbym sie pobawic i spróbowac sil z pewnymi osobami z mecz.pl . Pierwotna forma tego turnieju miał byc frerrol ,wiec te 5.50 nei wiem skad nagle wytrzasne -brak srodkow na koncie i brak plynnosci finansowej:P:P No ale jak chce wiekszosc.
Posted by: mielone

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 14:02

no ja tez jestem za tym zeby to byl freeroll, a dla mnie to moze on nawet byc z pula 5$ malo wazne... hehe chcial bym sie zmierzyc z ludzikami z mecz.pl a co do tego wpisowego jakie zaproponowal betsson... dla mnie zle bo nie mam kasy jak narazie nigdzie... ;x wystko powyplacana, przepite i inne takie wiec jak narazie pisal bym sie jedynie na freerollka, Pozdrawiam
Posted by: ajdam

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 14:22

ja sie pisze, soft z betsson troche mi nie pasuje ale jak chcecie to moze byc
jak zwracacie 5,5$ to biore udzial

ale niedziela mi niestety nie pasuje, moze wtorek albo sroda?
Posted by: Bzyku

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 14:24

hmm... a ile wynosi minimalna wpłata do betsson?
Posted by: Zbigniew

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 14:45

Co wy marudzicie jakby to miał być jedyny turniej dla mecz.pl. Jeszcze ze sobą na pewno zagramy :]
Posted by: rockeman

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 14:53

ja jestem przeciw wpisowemu 5,50$. Kaski tam nie mam i specjalnie dla turnieju nie będę wpłacał. Ewidentny chwyt marketingowy jak to juz ktoś zauwazył. A to ,ze mozna zrobić normalnego free rollka zostalo juz udowodnione przy okazji tych turniejków, gdzie tickety były do wygrania. Tak samo moznaby zrobić teraz. tutaj by sie zglaszali chętni, a na ich kontach w betsson by sie pojawiały te bilety wstępu do tego free rollka.

w ogóle to zauważam rózne kąty patrzenia na ten ewentualny turniej. w tym jednym przypadku kasa mnie absolutnie za przeproszeniem wali. pula moze wynieść 0$, a pierwsze 3 miejsca otrzymają koszulki "betsson". To co sprawia, ze ciesze sie na ewentualność takiego turnieju to to, ze zagram z kolegami z forum. właśnie to jest dla mnie zajefajne, zeby sie spotkać w swoim gronie przy stoliku turniejowym. mój sąsiad po lewej - mielone, sasiad po prawej - ajdam, a wlasnie th0mas robi dużego beta i sie zastanawiam, czy blefuje wlasnie o to mi chodzi! o gre z ziomami z mecz.pl
natomiast w formie proponowanej przez betsson.com jest tak, ze kazdy moze wziąść udział w turnieju. I co z tego ,ze jeśli zagrają "inni", to pula będzie większa? co z tego, ze dostane zwrot wpisowego? bede siedział przy stoliku gdzie oprócz mnie będzie jeszcze max 2 Polaków, a reszta to niemcy, francuzi, szwedzi etc.

reasumując: dla mnie ten turniej ma wymiar zdecydowanie towarzyski. nagrody jakiekolwiek mogłyby dodać smaczku rozgrywce, ale jest to sprawa (dla mnie) w tym wypadku najmniej istotna.

wpisowe - nie gram (nie będę robil specjalnie depozytu)
free roll WYŁĄCZNIE dla userów mecz.pl - szacuneczek dla betsson za postawe wobec klientów/potencjalnych klientów.
Posted by: Bebok

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 15:18

A moim zdaniem to fajna propozycjia. W kazdym badz razie lepsza taka niż zadna. ja chętnie zagram.

A jak ktos nie ma kasy na betsson i nie che roobic depozytu wystarczy wygrać kase na wpisowe we freerollu:) Freerolle w codziennie o 19. Pula 250$ a w niedziele dwa razy tyle. Wystarczy wygrac 5,5 wpisowego i już
Posted by: rcsade

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 15:35

Popieram opcję freeroll. To ma być Towarzyskie spotkanie przy kartach. Jeśli jakiś pokerroom zechce ufundować jakąkolwiek symboliczną nagrodę to będzie good. Poza tym opcja freerolle ma taką przewagę (pokerroom dzięki temu się reklamuje) ,że bez żadnych opłat można sobie sprawdzić soft, czy komuś leży czy też nie.


Więc opcja freeroll.!
Pozdrawiam.
Posted by: pascal123

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 15:45

Quote:

ja jestem przeciw wpisowemu 5,50$. Kaski tam nie mam i specjalnie dla turnieju nie będę wpłacał. Ewidentny chwyt marketingowy jak to juz ktoś zauwazył. A to ,ze mozna zrobić normalnego free rollka zostalo juz udowodnione przy okazji tych turniejków, gdzie tickety były do wygrania. Tak samo moznaby zrobić teraz. tutaj by sie zglaszali chętni, a na ich kontach w betsson by sie pojawiały te bilety wstępu do tego free rollka.

w ogóle to zauważam rózne kąty patrzenia na ten ewentualny turniej. w tym jednym przypadku kasa mnie absolutnie za przeproszeniem wali. pula moze wynieść 0$, a pierwsze 3 miejsca otrzymają koszulki "betsson". To co sprawia, ze ciesze sie na ewentualność takiego turnieju to to, ze zagram z kolegami z forum. właśnie to jest dla mnie zajefajne, zeby sie spotkać w swoim gronie przy stoliku turniejowym. mój sąsiad po lewej - mielone, sasiad po prawej - ajdam, a wlasnie th0mas robi dużego beta i sie zastanawiam, czy blefuje wlasnie o to mi chodzi! o gre z ziomami z mecz.pl
natomiast w formie proponowanej przez betsson.com jest tak, ze kazdy moze wziąść udział w turnieju. I co z tego ,ze jeśli zagrają "inni", to pula będzie większa? co z tego, ze dostane zwrot wpisowego? bede siedział przy stoliku gdzie oprócz mnie będzie jeszcze max 2 Polaków, a reszta to niemcy, francuzi, szwedzi etc.

reasumując: dla mnie ten turniej ma wymiar zdecydowanie towarzyski. nagrody jakiekolwiek mogłyby dodać smaczku rozgrywce, ale jest to sprawa (dla mnie) w tym wypadku najmniej istotna.

wpisowe - nie gram (nie będę robil specjalnie depozytu)
free roll WYŁĄCZNIE dla userów mecz.pl - szacuneczek dla betsson za postawe wobec klientów/potencjalnych klientów.




tak powinno być tylko czy jakiś poker room sie tego podejmie. Trzeba by im zapewnić jakąś reklamę gdzieś.

Może ktoś posiada jakąs popularną witrynę ? Bo z tego co wyczytalem to admini mecz.pl nie są zbyt chętni.
Posted by: bkbk

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 15:47

Rowniez z checia bym wzial udzial, i zgadzam sie z rockemanem, ten buy-in to raczej nie trafiony nawet jesli zwracany, zwlaszcza jezeli chcemy aby udzial wzielo w miare szerkie spektrum uzytkownikow forum. Ja wplacac 40 zl specjalnie po to nie bede bo czekam na jakis konkretniejszy first deposit bonus. Mysle ze dobrym sposobem byloby stworzenie osobnego treadu w tym dziale, gdzie chetni podawaliby swoje loginy z terminem koncowym powiedzmy 24h przed turniejem, ktorym to potem Bettson przydzielilby tickety do udzialu w turnieju. Jedyn wysilkiem ze strony Bettsona byloby w tym wypadku stworzenie turnieju i przepisanie tych wszystkich loginow na tickety, gdzyz pula nie jest tu istotna (jak dla mnie moze byc $0) ewentualnie jakies $5 dla pierwszego miejsca zeby nie bylo
Posted by: żyła

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 16:31

Dla mnie pomysl jest trafiony i pare zeta moze wpasc przy takim wpisowym i przy setce chetnych na przyklad,rozumiem ze niektorzy moga czekac na lepsza promocje od depozytu ,ale z tego co pamietam to w pewnym momencie dawali 333,a przez wiekszosc czasu 123;no to jak ktos nie skorzystal z tych promocji to niewiem na co czeka;
Posted by: Logan

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 16:43

Ja nie bede wplacac 40plnow zeby zagrac sobie turniej z ktorego byc moze odpadne po 5 minutach
Posted by: bkbk

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 16:45

Quote:

Dla mnie pomysl jest trafiony i pare zeta moze wpasc przy takim wpisowym i przy setce chetnych na przyklad,rozumiem ze niektorzy moga czekac na lepsza promocje od depozytu ,ale z tego co pamietam to w pewnym momencie dawali 333,a przez wiekszosc czasu 123;no to jak ktos nie skorzystal z tych promocji to niewiem na co czeka;


to tylko moj przyklad, chodzilo mi o to ze w turnieju mecz.pl kazdy uzytkownik powinien miec mozliwosc udzialu, oczywiscie gdzyby poker room zasponsorowal jakas wieksza nagrode to sie nie pogniewam, a co do tej promocji to fakt przespalem ale bylem dlugo odciety od bukmacherki zagranica
Posted by: rockeman

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 16:47

tak jak pisze rcsade, w końcu juz sam free roll organizowany w danym pokerromie sam w sobie jest formą reklamy. właśnie zachęceni grą z kolegami z forum, ludzie wypróbują sobie soft, i dzięki temu moze po turniejku zdecydują się tam dluzej zabawić i wpłacą kaske, aby tam jeszcze pograć

dla betsson organizacja takiego free rollka to przecież zerowy koszt (przy wygranych symbolicznych - typu gadżety/koszulki betsson). Natomiast poprzez sam gest organizacji takiego free rollka zyskają opinie firmy, która interesuje się potencjalnymi nowymi klientami i robi bezinteresowne kroki, aby ich zachęcić do gry w swoim pokerroomie. To nawet moim skromnym zdaniem moze przynieść dużo pozytywniejsze skutki niż taka polityka coś za coś (wy depozyt - my free rollek)
Posted by: Romus1981

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 16:47

To wplaccie tyle ile wynosi minimum wyplaty czyli 100 zl . Wplacacie zapisujecie sie do tura dostajecie kase spowrotem i wyplacacie .
Posted by: celebpoker.pl

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 17:10

Witam wszystkich.

Tak, jak pisał Gregov w Celebpoker turnieje prywatne są organizowane w ten sposób, że lista graczy po prostu jest dopisywana do danego turnieju więc nie ma obaw przed dostaniem się kogoś niepowołanego. Aktualnie możliwe są także turnieje na hasło.

Przyglądam się dyskusji o prywatnych turniejach i muszę powiedzieć, że podobają mi się takie pomysły. Zobaczyć przy stoliku znajomych to ciekawe doświadczenie.

Jako Celebpoker możemy zorganizować turniej dla użytkowników forum mecz.pl jeśli będzie zainteresowanie (a z tego co widzę jest). Wstępne warunki:

- turniej darmowy, bez wpisowego
- turniej tylko dla użytkowników tego forum i klientów Celebpoker Polska
- pula nagród 100-200$ (zależnie od ilości zgłoszeń) + gadżety dla najlepszych

To wstępne warunki i prosiłbym o wszelkie dodatkowe uwagi czy w takiej formie turniej jest dla Państwa do zaakceptowania.

pozdrawiam

Darek
Posted by: Mr_Andrew

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 17:18

Quote:

Witam wszystkich.

Tak, jak pisał Gregov w Celebpoker turnieje prywatne są organizowane w ten sposób, że lista graczy po prostu jest dopisywana do danego turnieju więc nie ma obaw przed dostaniem się kogoś niepowołanego. Aktualnie możliwe są także turnieje na hasło.

Przyglądam się dyskusji o prywatnych turniejach i muszę powiedzieć, że podobają mi się takie pomysły. Zobaczyć przy stoliku znajomych to ciekawe doświadczenie.

Jako Celebpoker możemy zorganizować turniej dla użytkowników forum mecz.pl jeśli będzie zainteresowanie (a z tego co widzę jest). Wstępne warunki:

- turniej darmowy, bez wpisowego
- turniej tylko dla użytkowników tego forum i klientów Celebpoker Polska
- pula nagród 100-200$ (zależnie od ilości zgłoszeń) + gadżety dla najlepszych

To wstępne warunki i prosiłbym o wszelkie dodatkowe uwagi czy w takiej formie turniej jest dla Państwa do zaakceptowania.

pozdrawiam

Darek





I to jest dobra propozycja (choc pula nagrod moglaby byc troche wieksza )
Posted by: Bebok

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 17:23

Taka pula jest wystarczajaca.Tym bardziej ze moim zdaniem w przypadku freerolla dla forum gadzety to juz cos fajnetgo jesli doloza 200$ to naprawde świetna propozycja.
Posted by: Zbigniew

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 17:24

Quote:

-turniej tylko dla użytkowników tego forum i klientów Celebpoker Polska




No to czyli nie będzie to turniej tylko dla nas.
Posted by: celebpoker.pl

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 17:27

Quote:

Quote:

-turniej tylko dla użytkowników tego forum i klientów Celebpoker Polska




No to czyli nie będzie to turniej tylko dla nas.




Nie, nie. Chodziło o to, że aby wziąć udział trzeba być użytkownikiem forum i jednocześnie Celebpoker Polska. Nikt spoza forum nie będzie mógł wziąc udziału.

pozdrawiam

Darek
Posted by: Bzyku

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 17:27

no faktycznie wygląda to na ofertę lepszą z tego względu, że więcej ludzi z forum zagra (nie będzie odsiewu związanego z depozytem).

A wysokość nagród jak już ktoś wspomniał najważniejsza nie jest, bo chodzi o zabawę. Jak ktoś chce grać freerole dla kasy, to ma dziesiątki takich codziennie.

Czekamy teraz na kontrpropozycję betsson-a. A może jeszcze ktoś inny powalczy?
Posted by: Zbigniew

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 17:33

Dlaczego nagroda ma małe znaczenie? Dla mnie jest ona motywacją żeby lepiej grać. Jakby wynosiła 0$ to dla zabawy każdy by sobie allin wchodził w przypadkach, w których by nie wszedł do gry.
Posted by: luk4sz_

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 17:35

a mi ten turniej na celebpoker nie odpowiada bo kiedys pojeb*** z bwin nie wiadomo dlaczego zbanowali mnie w tej sieci pokera z ktorej wlasnie korzysta celebpoker, a bardzo chcialbym zagrac w takim turnieju, takze panie betsson kombinuj cos ciekawego jeszcze
Posted by: Bzyku

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 17:38

Zbigniew - chodziło mi o to, że nagroda nie jest sprawą najważniejszą, a nie że może jej nie być wogóle.

Wiadomo, że jak jest nagroda w miarę realna do osiągnięcia to inaczej się gra niż wtedy kiedy taka nagroda jest bardzo trudna do osiągnięcia.

Ale czy pula będzie 200$ czy np. 250 lub 300 już moim zdaniem nie ma wielkiego znaczenia. Ważne żeby coś było.
Posted by: ajdam

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 17:45

pula 200$ to wg mnie okolo 30-40$ za pierwsze miejsce

malo? 2 dni po 8 godzin pracy na szlifierce
Posted by: Zbigniew

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 17:55

Kto powiedział, że mało?
Posted by: Betsson.com

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 18:01

Bardzo dobrze się stało, że Celeb zaproponował Wam freerolla w takie formule, bo my z różnych względów takiego turnieju zrobić teraz nie możemy.

Moje propozycje są jednak wciąż aktualne, zarówno dotyczące puli i zwrotu wpisowego jak i żetonów do wygrania
Dodatkowo dorzucam koszulke dla każdego (nie dlatego zeby sie licytowac z Celebem, tylko dlatego, że lubimy naszych graczy ).

Tak więc zamiast jednego - możecie mieć dwa freerolle

Oczywiście turniej będzie na hasło tylko dla Was, ale zawsze znajdzie się jakiś fin albo turek nie wiadomo skąd grający w takim turnieju

Pozdrawiam

Milo

-------------
Betsson Polska
Posted by: Zbigniew

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 18:02

To mi się podoba
Posted by: Betsson.com

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 18:05

Quote:

To wplaccie tyle ile wynosi minimum wyplaty czyli 100 zl . Wplacacie zapisujecie sie do tura dostajecie kase spowrotem i wyplacacie .




Minimalny depozyt na betssonie wynosi 40 PLN.
Nie stawiamy zadnych dodatkowych warunków i jeśli ktoś bedzie chciał go wycofać po turnieju - nie ma problemu.

Pozdrawiam

Milo
-----------------
Betsson Polska
Posted by: Mr_Andrew

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 18:10

No to teraz chyba wszyscy moga byc zadowoleni: jeden zagra w Celebpoker, drugi w Betssonie, a ktos inny w obu turniejach
Posted by: Bebok

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 18:11

Teraz wogóle mi sie podoba:)
Na pewno wezme udział w obu turniejach .

Nie żebym wybrzydzał bo to fajnie miec koszulke np z betsson ale było by bardzo fajnei grdyby betsson zrobili koszulke "Betsson & Mecz.pl"
Posted by: Betsson.com

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 18:13

Quote:

Dla mnie pomysl jest trafiony i pare zeta moze wpasc przy takim wpisowym i przy setce chetnych na przyklad,rozumiem ze niektorzy moga czekac na lepsza promocje od depozytu ,ale z tego co pamietam to w pewnym momencie dawali 333,a przez wiekszosc czasu 123;no to jak ktos nie skorzystal z tych promocji to niewiem na co czeka;




W tym momencie bonus za pierwsza wpłate wynosi 100% aż do 333$, a dla tych którzy wiedzą co gdzie wpisać (czyli "PARTNER" w polu "kod promocji" przy rejestracji) nawet 444$.
Jeszcze niedawno bonus ten był do max 666$.
Ci którzy nie skorzystali z 666$ powinni skorzystać z 444$ bo ten też niedługo zostanie obniżony ...


Pozdrawiam

Milo

---------------
Betsson Polska
Posted by: Bzyku

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 18:18

To chyba stanę się kolekcjonerem koszulek z betssona

P.S. Chodzi o te koszulki z napisem "What's your thrill?" czy teraz jakiś inny model obowiązuje?
Posted by: Zbigniew

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 18:32

Quote:


Nie żebym wybrzydzał bo to fajnie miec koszulke np z betsson ale było by bardzo fajnei grdyby betsson zrobili koszulke "Betsson & Mecz.pl"



Jestem przeciw
Posted by: Davidian

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 18:36

Jestem za tym turniejem czekam na termin mam nadzieje ze jakis weekend!:) (oby jak najszybciej!)

Pozdrawiam
Posted by: Betsson.com

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 19:05

Quote:

To chyba stanę się kolekcjonerem koszulek z betssona

P.S. Chodzi o te koszulki z napisem "What's your thrill?" czy teraz jakiś inny model obowiązuje?




Nie jesteś na czasie ...
Od dawna są już nowe, równie udane modele ...
W zasadze to chyba sie kończą i mam nadzieje, że starczy dla wszystkich
Na wszelki wypadek dodam, że gdyby koszulek miało zabraknąć, decyduje kolejność zgłoszeń na forum

pzdr

Milo

-----------------
Betsson Polska
Posted by: matti64

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 19:13

panowie ja tez jestem chetny i dla mnie niema znaczenia czy betsson czy celeb gram tu i tu i bardzo mi odpowiada ajak bedzie trzeba cosik oplacic to tez nie ma problemu przynajmniej u mnie
JESTEM ZAAA
Posted by: Zbigniew

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 19:14

Milo, mamy podać login, czy screen name?
Posted by: Betsson.com

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 19:21

Login.
Ale poczekajmy z tym, aż ustalicie czy ten turniej wogóle chcecie...
I ewentualnie zrobimy osobny wątek...

pzdr

Milo
----------------
Betsson Polska
Posted by: rcsade

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 19:26

Propozycja stała się atrakcyjna.Kto chce skorzysta z oferty obydwu pokerromow. Jedni będą mogli wziąć udział tylko w bezpłatnym freerollu Celebpoker, inni mogą skorzystać z Betsson. Oczywiście jeśli przedstawiciele tych firm nie wycofają się ze swoich propozycji. Cieszy mnie niezmiernie,że istnieje wybór. Chcę zagrać w turnieju i spotkać się z innymi ludzikami z forum. Moim zdaniem,tak jak już to pisałem, najważniejsza dla mnie jest dobra gra. Poza tym nie zgodzę się z opinią użytkownika,który twierdzi że skoro jest to freeroll to będą same all-iny. Nie wiem w jakich sieciach grasz ale nie jest to standardem. To moje osobiste zdanie. Pozdrawiam wszystkich i do rychłego spotkania przy stole.

Na to się piszę!!!!
Posted by: Bzyku

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 19:30

to myślę, że jeśli do jutra do powiedzmy 15-ej nie będzie jakichś poważnych sprzeciwów/propozycji zmian - będzie można założyć osobne wątki dla obu tych turniejów i podyskutować o konkretach
Posted by: cromag

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 19:32

Rowniez chcialbym sie do tego dolaczyc
Posted by: rockeman

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 19:52

super ,ze tak sie sprawy toczą

no chyba lepiej juz być nie może, każdy znajdzie cos dla siebie

jeśli chodzi o Celeb to start bankowo (jaka to sieć??)

ale w betssonie tez bardzo chetnie wezmę udział w tym turnieju. Niestety w chwili obecnej nie moge zlozyć depozytu. Poza tym skoro jest "podwojenie" tego pierwszego, to tez korzystniej byłoby wplacić troszke wiecej niż minimum dlatego mam nadzieje, ze na tym jednym turnieju się nie skończy (bo w tym pierwszym to niemal na stówe nie wyrobie aby zagrać), i że będą się one odbywały moze w jakichś cyklach, np. co 2 tygodnie

jeszcze co do Celeb to uważam, ze nie powinna być aż taka pula... tylko nie bijcie... juz samo to ,ze ten pokerroom zorganizuje nam free rollek jest wystarczająco super z ich strony. A po raz wtóry powtórze, że ten turniej powinien mieć wydźwiek towarzyski przedewszystkim. Mam nadzieje, ze częsciej będę musial patrzeć na czat niż na stół
Posted by: rockeman

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 19:55

własnie sobie przypomniałem, ze jeden kolega proponował uzbierać te 5,50$ grając free rollki , i w sumie to niezły pomysł zawsze jakaś alternatywa dla depozytu
Posted by: Mr_Andrew

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 19:56

Celeb to siec Boss Media
Posted by: Betsson.com

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 20:07

Quote:

Kto chce skorzysta z oferty obydwu pokerromow. Jedni będą mogli wziąć udział tylko w bezpłatnym freerollu Celebpoker, inni mogą skorzystać z Betsson.




W kwesti formalnej: turniej na betssonie też jest tak naprawdę bezpłatny ...

rcsade, grasz we wrocławskie lidze pokerowej sponsorowanej przez Betsson?

pzdr

Milo
-------------
Betsson Polska
Posted by: Romus1981

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 20:25

Ja rowniez sie pisze na obydwa turki . Co do uzbierania na Freerolkach w Betssonie jest malutki klopot :P. Na 1000 osob 40 nagrod . Ale co to dla was panowie skoro i ja cos tam wygralem :P.
Posted by: limpus123

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 20:30

no to teraz mamy nadzieje ze nasi admini forum zareaguja
polecalbym niedziele gdyz prawie wszyscy maja wolne i od szkoly i od pracy
pozniej w ciagu tygodnia zawsze jest problem o frekwencje a w niedziele na pewno bedzie wysoka
Posted by: rcsade

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 20:45

Quote:

Quote:

Kto chce skorzysta z oferty obydwu pokerromow. Jedni będą mogli wziąć udział tylko w bezpłatnym freerollu Celebpoker, inni mogą skorzystać z Betsson.




W kwesti formalnej: turniej na betssonie też jest tak naprawdę bezpłatny ...

rcsade, grasz we wrocławskie lidze pokerowej sponsorowanej przez Betsson?

pzdr

Milo
-------------
Betsson Polska




Nie, na tym forum jestem raptem od listopada.. Wcześniej grywałem jedynie w PartyPoker. Jeśli mógłbyś udzielić mi wskazówek co do tej ligi to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.
Posted by: Betsson.com

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 21:09

Quote:


Nie, na tym forum jestem raptem od listopada.. Wcześniej grywałem jedynie w PartyPoker. Jeśli mógłbyś udzielić mi wskazówek co do tej ligi to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.



Co czwartek w klubie Stajnia54 (kręgielnia, obok pl.Bema) gramy turnieje offline. Formuła NL TH, freezout. BuyIn 40 PLN.
Średno gra powyżej 35 osób. Zabawa i emocje gwarantowane.
Jeśli jesteś zainteresowany - zapraszam w najbliższy czwartek przed 19.00. Przy zapisie powiedz, że jesteś nowy to wszystko Ci chłopaki wyjaśnia ( albo spytaj o mnie to ja Ci wyjasnię - jeśli będę).
Dodatkowo jeśli zagrasz w tej lidze, dostaniesz od Betssona 20$ na konto - taka promocja dla nowych graczy ligowych

pzdr

Milo

-------------
Betsson Polska
Posted by: Davidian

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 21:23

Pisze sie na oba turnieje a co

Koszulke rowniez z mila checia przyjme (bede promowal Betsson w Krakowie )

Na wpisowe dzisiaj z freeroll wyciagnalem 5 $

Czekam na wiecej informacji
Posted by: żyła

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 24/11/2006 23:36

Quote:

Quote:

Dla mnie pomysl jest trafiony i pare zeta moze wpasc przy takim wpisowym i przy setce chetnych na przyklad,rozumiem ze niektorzy moga czekac na lepsza promocje od depozytu ,ale z tego co pamietam to w pewnym momencie dawali 333,a przez wiekszosc czasu 123;no to jak ktos nie skorzystal z tych promocji to niewiem na co czeka;




W tym momencie bonus za pierwsza wpłate wynosi 100% aż do 333$, a dla tych którzy wiedzą co gdzie wpisać (czyli "PARTNER" w polu "kod promocji" przy rejestracji) nawet 444$.
Jeszcze niedawno bonus ten był do max 666$.
Ci którzy nie skorzystali z 666$ powinni skorzystać z 444$ bo ten też niedługo zostanie obniżony ...


Pozdrawiam

Milo

---------------
Betsson Polska




o bonusie na zaklady sportowe wspominalem ,a teraz jest chyba 40 pln ,chyba ze o czyms niewiemy ???
Posted by: Mr_Andrew

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 25/11/2006 14:02

Skoro powstal juz osobny temat o turnieju w Betssonie, to chyba mozna tez zalozyc podobny o przyszlym turnieju w Celeb Poker

PS
W dalszym ciagu istnieja dwa (niemal identyczne) tematy o VC Poker - po co to komu?
Posted by: celebpoker.pl

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 25/11/2006 23:11

Witam ponownie,

Wydaje mi się, że około 2 tyg na zapisy byłoby rozsądnym okresem jeśli chodzi o ten turniej. Dlatego sądze, że mógłby się odbyć po 10 Grudnia. Godzina do ustalenia choć pewnie koło 20 polskiego czasu (+2h na turniej, w zależności od ilości graczy)

Jeśli jest zgoda admininstratorów proszę o kontakt w celu podania wszystkich szczegółów do nowego wątku.
Posted by: Gorian1

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 25/11/2006 23:17

to wez podaj szczegoly ttu najwyzej bo ciekawjestem pewnie nie tylko ja
Posted by: celebpoker.pl

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 26/11/2006 09:37

Witam ponownie,

wstępne warunki:

- turniej darmowy, bez wpisowego
- turniej tylko dla użytkowników tego forum i jednocześnie klientów Celebpoker Polska
- pula nagród 100-200$ (zależnie od ilości zgłoszeń) + gadżety dla najlepszych
- min. liczba graczy 20

Data:

Proponowałbym 16 lub 17 grudzień, termin zgłoszeń upływałby wtedy 10 grudnia. Kilka dni na sprawy techniczne i powiadomienie wszystkich zainteresowanych.

Proszę o uwagi.

pozdrawiam
Posted by: hbr

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 26/11/2006 09:45

Chetnie zagram. Szkoda, ze nie obslugujecie moneybookers, bo chcialem tam wczoraj do Was wplacic troche dolarow.
Posted by: Bzyku

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 26/11/2006 10:02

no właśnie - mógłby ktoś założyć też temat o tym freerolu - ja właśnie wychodzę na komisję wyborczą i dziś nie dam rady tego zrobić :/
Posted by: celebpoker.pl

Re: Organizacja turnieju/freerolla mecz.pl - 26/11/2006 11:12

Quote:

Chetnie zagram. Szkoda, ze nie obslugujecie moneybookers, bo chcialem tam wczoraj do Was wplacic troche dolarow.




Moneybookers powinno być dostępne od stycznia, taki jest podany wstępny termin. Będę informował i tym na bieżąco ponieważ wielu graczy jest tym zainteresowanych.

pozdrawiam