Opcje tematu
#1261967 - 30/05/2007 21:16 Promocje no deposit z wyzszej polki!
pezet40 Offline
addict

Meldunek: 17/03/2006
Postów: 498
Witam. Poniewaz ostatnio duzo przesiaduje u panienki ktora rowniez posiada komputer i internet wpadl mi pomysl do glowy pomysl iz pomoge jej zdobyc troche hajsu na wakacje. I po prostu zaloze kilka kont w pokerromach na jej dane i pogram u niej i sprobuje jej wyplacic. W zwiazku z tym mam do was prosbe. Prosze przypomnijcie mi o promocjach z wyzszej polki mianowicie o ile dobrze pamietam pewne strony sponsorowaly niezla kase do kilku pokerromow. mianowicie bylo to chyba:
50$ + 25$ partypoker
50$ titanpoker
cdpoker chyba kolo tez 50$
sunpoker 30$
absolutepoker chyba 50$
i moze kilka innych. Podajcie mi prosze linki do tych promocji zeby to aktualne bylo. Aha czy fakt ze jest 20letnia KOBIETA nie zdyskryminuje ja tak ze strony nie beda chcialy sponsorowac kobiete? Jakbyscie tez mogli napisac ile wynosi przyblizony czas wyrobienia kazdej z tych promocji grajac jednoczesnie na 2 stolach 0,25-0,50NL. Z gory dzieki za kazde info

Z innej beczki: ROzdanie nad ktorym juz ubolewam tydzien czasu: Mianowicie dostalem sie z satelitka do turnieju 20.000$. Zostalo 12 osob. klasyfikacja:
1. xxxxxx - 180k
2. pezet40 - 178k
3. finland - 95k
12. yyyyy - 4k
ze mna na stole gosc xxxx
rozdanie: dostaje kk na lape i daje all inn tuz po bigblindzie.
gracz yyyyy z 4k sprawdza mnie z AA
i uwaga big lol gracz xxxx sprawdza mnie za cala swoja pule z A8
FLOP: 6J4
ja juz wery happy ze 3 asy w grze i mimo ze przegram z AA to wygram mase zetonow i zdominuje gre
TURN: 6J4Q
RIVER: 6J4QA

nie mam juz sily klnac. prosze popatrzec na 3miejsce jaka mialbym przewage. gosc ten wygral tura. tura o 20k. brak slow. pozdro

Do góry
Bonus: Unibet
#1263267 - 31/05/2007 03:01 Re: Promocje no deposit z wyzszej polki! [Re: pezet40]
Egzekutor Offline
old hand

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 1174
http://www.ltdpoker.com wiele pokerromow i daja na pewno siano (mi dali tydzien temu 50$ tonyG i wczesniej 25$ do RedKings)
Tylko swoja droga ja bym sie doslownie wstydzil taka akcje przeprowadzac u swojej dziewczyny, zwlaszcza takiej u ktorej sporo przesiaduje (=mi na niej zalezy?) I to dla kilkudziesieciu (prawdopodobnie) dolcow za xx godzin.. Moze nawet sie godzi na takie cos ale to chyba z milosci bo mysli sobie to co normalny czlowiek.. (nalog..)
No chyba ze tez "siedzi" w hazardzie tyle ze wtedy juz by all sponsorshipy wykorzystala.
Ja nigdy bym sie nie przyznal kobiecie ze gram w pokera wiecej niz okazyjnie (juz tym bardziej "zawodowo") a tutaj to jeszcze caly dzien przesiedzony przy kompie dla paru dolcow \:D no zal.pl po prostu ciekawe jak sie zachowasz jak matka jej wpadnie albo ojciec i na obiad zawolaja a ty " przepraszam ale musze dokonczyc rozdanie xDDDD"
btw. jak takis kozak ze w takich turniejach o grube siano w czolowce jestes to po co ci tak zdobywane sponsorshipy O.O
(tak wiem, to dla niej, tylko zastanow sie.. jesli ona nie jest zbyt rozgarnieta a tobie uda sie wygrac jakis tam pieniadz to jeszcze uwierzy w hazard a wtedy kazdy zwiazek sie po jakims czasie rozsypie jak nie bedziesz mial do kogo siana z wyplaty zaniesc zeby dobrze zagospodarowac bo ci zonka uwierzy w sile pokerka i od razu wplaci do jakiegos party poker ^^ )
To takie moje przemyslenia ale wiem ze nalogowca trudno powstrzymac od gry wiec pewnie zrobisz jak chciales `.`

Do góry
#1263542 - 31/05/2007 04:02 Re: Promocje no deposit z wyzszej polki! [Re: Egzekutor]
pezet40 Offline
addict

Meldunek: 17/03/2006
Postów: 498
Po pierwsze to dzieki za linka, swoja droga to sam nigdy nie mialem konta w tonyG wiec bede sie ubiegal o te 50$.
Po drugie masz racje, wstydzilbym sie to robic dla siebie, ale ja to robie dla niej. Moze to jeszcze przemysle. Nie rozpisujmy sie o tym to moja prywatna sprawa
Po trzecie to tylko raz w zyciu wplacalem kase do pokerromu mianowicie do betsson 100$ i po okolo 14 dniach wyplacilem 1400$ ( sprawdz w moich postach opisywalem to gdzies) i przestalem grac mimo ze wygrywalem (w 5card draw 10-20$ FL) poniewaz mialem mature, wiec nie rob ze mnie nalogowca.
Po 4 to nie lubie texas holdem poniewaz to dla mnie jest zbyt przypadkowa gra dlatego tez przy promocjach no deposit grywam nie na stolach lecz w satelitkach do duzych turnieji(lepiej raz porzadnie wygrac niz ciulac na stolach z 10$)
po 5 to nie jest ze mnie zaden kozak turniejowy bo oprocz tego gralem w okolo 30 turniejach z pula powyzej 5k wiec z rachunki prawdopodobienstwa wynika ze w koncu kiedys musialem daleko dojsc raz mialem 4 miejsce o 5k. Ale to opisalem wrecz zyciowa porazke bo river warty kilka tys.$. Nie twierdze ze wygralbym tego tura na 100% ale naapewno z taka przewaga bylbym w pierwszej trojce. Pozdro reszte linkow sam se poszukam na forach bo widze ze nikt sie nie kwapi \:\)

Do góry
#1263873 - 31/05/2007 06:13 Re: Promocje no deposit z wyzszej polki! [Re: pezet40]
bukma Offline
wredota

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 17150
Skąd: Szczecin
Nie rozumiem cie troche.
Pytasz o no deposit promocje ktore sam wymieniles na poczatku - zapoznaj sie z kolega zwanym google on duzo wie i szybko ci odpowie na wiele pytan.

Do góry
#1263875 - 31/05/2007 06:18 Re: Promocje no deposit z wyzszej polki! [Re: pezet40]
mielone Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 2130
Skąd: Elblag
co do ltdpoker to powiem Ci Egzekutor ze miales niezly fart ze jakiekolwiek od nich pieniadze otrzymales... no chyba ze sie cos zmienilo bo kiedys to ich klient nie za bardzo interesowal... a co do pezet40 to wystarczy troszke poszukac na forum... bylo opisywane pelno fimr dajace sponsorshipy...

Do góry
#1263906 - 31/05/2007 06:56 Re: Promocje no deposit z wyzszej polki! [Re: mielone]
sopel81 Offline
newbie

Meldunek: 27/03/2007
Postów: 25
cos trzeba wyslac do tego ltdpoker jak zarejestruje i podam numer nettelera zeby dopisali cash????

Do góry
#1263976 - 31/05/2007 15:36 Re: Promocje no deposit z wyzszej polki! [Re: sopel81]
pascal123 Offline
veteran

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1279
Przez messengera musisz męczyć kolesia, na stronie znajdziesz jego ID, zaznaczam że nie jest sprawą łatwą z nim pogadać \:\)

Do góry
#1264110 - 31/05/2007 17:16 Re: Promocje no deposit z wyzszej polki! [Re: pascal123]
pezet40 Offline
addict

Meldunek: 17/03/2006
Postów: 498
dobra dobra przyznaje ze chcialem pojsc na latwizne \:p ale chodzilo mi bardziej o to aby sie dowiedziec czy to sponsorowanie jeszcze aktuaalne, bo czasem bywa tak ze na jakiejs stronie jest info o sponsoringu, czlowiek sciaga softy rejestruje sie itd liczac na pieniadze, a okazuje sie ze to juz nie aktualne, mimo ze na stronie wyswietla sie info ze sponsoruja. Wszystko dlatego ze wlasciciel strony celowo nie wywala plikow z www lub nie zmienia informacji o braku sponsoringu po to aby dostawac za darmo kolejnych poleconych. Skutek jest taki ze zalozylismy konta bez sensu i juz nie mozemy skorzystac z innych stron sponsorujacych te pokerromy bo mozna miec 1konto na jedno IP

Swoja droga podobnie chyba dziala LTDpoker sponsoruja przykladowo 25% ludzi ktorzy robia im reklame na forach itd chwalac sie tym i ich biznesik sie kreci. Zakladaja z ich strony konta w 10 pokerromach dostaja sponsor do 1 i ciesza sie jak dzieci. A ze poker to niesamowicie wciagajaca gra to czlowiek w koncu wplaci do jakiegos pokerromu i LTDpoker dostaje za nas niezle sumki z programow partnerskich. o wiele Lepiej czlowiek wyszedlby na tym jakby przypuscmy rejestrowwal sie z polecen jakiegos kumpla ktory celowo zalozyl dla nas konta w pokerromach. Wtedy nie dosc ze bysmy korzystali z promo "first deposit" to jeszcze na kontach kumpla byloby od 25$ - 75$ praktycznie za free ktore tez bysmy sobie od niego wyplacili... dobra koniec pisaniny ten temat duzo nie wnosi jak jakis admin chce niech kasuje... Pozdro

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, 11kera11, Lukasz111, pacyfista, wHiTe_StAr, burbon, Sony, alfa, Akhu, ElNinho[mmdea], Zaixi, VVega), 3364 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585589 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07