Szantaż

Posted by: jaszur

Szantaż - 17/03/2008 20:41

Witam,
Znajomy otrzymał przedwczoraj bardzo interesującą kopertę za szybą samochodu ( musiał być chyba śledzony - albo co ... ) Zawierała ona zdjęcia w bardzo ciekawych pozycjach z pewną panną lekkich obyczajów. Generalnie słabość tego znajomego to znam, do ucieczek na bok, tyle, że jego żonka ( od 4 lat ) żyje w poczuciu, że jest dla niego tę jedyną
Co do koperty - to zawiera ona zdjęcia z nagranego filmu z ukrytej kamery. Napisana jest też groźba o wysłaniu oryginału filmu do żonki, w przypadku niezapłacenia 3000 PLN.

I tak się zastanawiam co byście w takiej sytuacji zrobili ? Wiem, że ten mój kumpel zapłaci, bez mrugnięcia okiem, rozwód byłby dla niego zbyt drogi. Wogóle nawet iść z tym na policję... Też żona się dowie. Sytuacja bez wyjścia. Klops. Wie on gdzie zabawiał się z tą panną, ale co pójdzie z pretensjami ? Jakieś karki go przywitają i dopiero będzie.
Co sądzicie ? Zapłacilibyście ta ten szantaż czy nie ?
Posted by: JuN

Re: Szantaż - 17/03/2008 20:43

niech on załatwi lepszych karków \:\) za 3k chetnie pojada i zalatwia sprawe
Posted by: mura

Re: Szantaż - 17/03/2008 20:47

ja bym nie zapłacił na pewno

taki dowód to może być niekończąca się opowieść hehe

myślałbym nad opcją odbicia piłeczki, zawsze się znajdzie ktoś silniejszy.

3k to nic. niech wyda 6 i pojedzie załatwić sprawę z ludźmi mocnej ręki
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 20:49

Originally Posted By: JuN
niech on załatwi lepszych karków \:\) za 3k chetnie pojada i zalatwia sprawe


Tak, a poźniej koperta do żony i dalsze najscia czy szantaze ...
Wiem ze zapłaci dla świetego spokoju i nie wiem czy mu to odradzac czy nie.
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 20:50

3k to nic, i uważa ze dla swietego spokoju zaplaci, choc gwarancji nie ma zadnej. Ale zaplaci , film otrzyma i koniec bedzie sprawy ( oby )
Posted by: Eska

Re: Szantaż - 17/03/2008 20:51

watpie zeby ktos za 3 k ruszyl dupe zeby sobie problemow narobic. Chyba ze jakies 'karki' spod sklepu.

Sytuacja nie ciekawa. No ale jak chcial robic skoki w bok to trzeba bylo sie nie zenic. Juz to pisalem killka razy to mnie kazdy wysmial. Koles chce miec i ciepla kure domowa i obiadki i chodzic na boki.

Cos z cos. Jak chce chodzic na boki to niech sie nie zeni i niech powie stalej partnerce ze bedzie chodzil bo to silniejsze od niego. trzeba byc uczciwym. Gardze takimi ludzmi. Nic odwagi.

Wiem ze w dzisiejszych czasach kazdy oszukuje ale ja tego nie toleruje i poprostu mnie to wkur.wia
Posted by: Nicki Pedersen

Re: Szantaż - 17/03/2008 20:52

Originally Posted By: jaszur
3k to nic, i uważa ze dla swietego spokoju zaplaci, choc gwarancji nie ma zadnej. Ale zaplaci , film otrzyma i koniec bedzie sprawy ( oby )


Jeżeli zapłaci 3 k to za tydzien bedzie musial zaplacic 6 k
minie kolejne 10 dni i cena wzrosnie do 10 k
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 20:53

E tam Eska, twoje glupie gadanie, po co sie zenił. Wiekszosc facetów zdradza, ale w tym przypadku znajomy trafił na minę. Jest konkretny problem i konkretna sprawa. Nie wywody moralne.
Posted by: Ojro

Re: Szantaż - 17/03/2008 20:53

pfff... z czy ma 100% pewnosci ze po zaplaceniu tcyh 3k znowu nie dostanie kolejnej koperty.

Trzeba rowniez miec odwage i powiedziec zonie, a nie tchorzyc i placic. Skoro mial odwage na skok w bok to tym bardziej powinnien znalezc odwage powiedziec zonie.
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 20:55

Originally Posted By: Nicki Pedersen
Originally Posted By: jaszur
3k to nic, i uważa ze dla swietego spokoju zaplaci, choc gwarancji nie ma zadnej. Ale zaplaci , film otrzyma i koniec bedzie sprawy ( oby )


Jeżeli zapłaci 3 k to za tydzien bedzie musial zaplacic 6 k
minie kolejne 10 dni i cena wzrosnie do 10 k

Dzwonił do kogos tam w podanym w kopercie telefonie i sprawa jednoznacznie postawiona jest tak : zaplaci i koniec sprawy, bez dalszych szantazów.
W razie pozniejszych klopotów - to juz musiałby żonie sie wyspowiadac, ale na razie woli zaryzykowac 3k. ...
Posted by: Eska

Re: Szantaż - 17/03/2008 20:56

jaszczur to ci odpowiadam. To jest sytuacja bez wyjscia. Zaplaci bedzie placil dalej. Nie zaplaci zona sie dowie.


Nie ma wyjscia.
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 20:58

eska, jest bez wyjscia, ale ma nadzieje ze po 3 k sie odczepią, przynajmniej wg zapewnien, gwaracji nie ma, ale pytam sie konkretnie czy warto zaryzykowac to 3k ? Sam nie wiem co mu doradzic wiec pytam konkretnie.
Posted by: Vader

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:00

To jest klasyczny ZONK. Jak już chciał zdradzać to trzeba było to robić z głową...
Posted by: Eska

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:01

Niech powie zonie moze mu wybaczy ;\)
Posted by: Vader

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:02

@Eska ja myslalem że TY piszesz o remisach w tamtym temacie a Ty tutaj... \:\(
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:03

No moglby napisac jakis mega pewniak , dalbym kumplowi , zagralbym i by mial 3k w kieszeni.
Posted by: JiroJiro

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:05

Originally Posted By: Eska
watpie zeby ktos za 3 k ruszyl dupe zeby sobie problemow narobic. Chyba ze jakies 'karki' spod sklepu.


Bez przesady, ceny w tym biznesie tak nie skoczyły od czasu wejścia do EU i 3k wystarczą spokojnie.

Najpierw trzeba jednak zrobić rozeznanie kto to jest, bez tego każdy następny ruch jest dobrowolnym 'wystawieniem się na strzał'. Rozeznanie to podstawa.

Jakie wyjście jest optymalne ? Koci wzrok, pieniądze (~5k) przeznaczyć na prezent dla żony, powiedzieć że miało się jednorazową chwilę słabości i mówisz jej o tym dlatego że ją kochasz. Oczywiście w między czasie robimy rozeznanie kto to zrobił. Czekamy 4-6 miesięcy aby nie było motywu i nikt nic nie powiązał i przystępujemy do rozliczeń ze starymi znajomymi.
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:09

Czyli drogi prezencik z przyznaniem się do bledu ? A kt oto zrobił - hmm - jest tylko telefon do kontaktu, musiał byc sledzony albo co - bo koperte dostał za wycieraczką samochodu..
Posted by: connor

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:10

\:D na pewno kolega? \:p

nie bede udawal, dobrze smieciowi i nawet sie z tego ciesze ze tak wpadl

jednak zycie czasami jest sprawiedliwe
Posted by: Eska

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:10

Ja tam nie mam doswiadczen w takich sprawach wiec nie wiem ile karki kosztuja. Ale jak ja bylbym karkiem to za 3 tys bym z domu nie wyszedl. No ale rozni ludzie sa wiec moze masz racje.

karki w klubie zarabiaja po 10 tys mowie w dobrym wiec za 3 tys sie 'brudzic'?
Moze jakies pacholki by i za 3 tys sie skusily ale to mowie robota nie bedzie profesionalna. Jeszcze koles pojdzie siedziec ze zlecil pobicie. takie sprawy sie zalatwia bez szumu a takie glupki co za 3 tys by sie zgodzily to pewnie wpadna z pala i nie beda patrzec bo im nie zalezy czy beda siedziec czy nie. Przyzwyczajeni sa
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:13

Originally Posted By: Experto
:D na pewno kolega? \:p

Ja zony nie mam to by mnie to waliło...

A gadulimy co ma zrobic kumpel jak mu poradzic.
Posted by: AGASSI

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:14

Originally Posted By: Experto
:D na pewno kolega? \:p

nie bede udawal, dobrze smieciowi i nawet sie z tego ciesze ze tak wpadl

jednak zycie czasami jest sprawiedliwe
dobrze prawisz
Posted by: Stalion

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:15

I chyba tymczasowe zaplacenie bedzie najmniej problemowym rozwiazaniem...

Drogo wyniesie go ta chwila slabosci... \:p
Posted by: blacky82

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:15

niech zaproponuje zonie trojkat z ta laska co juz ma film ;\) \:\) a pozniej to juz samo poleci jak sie zonce spodoba
Posted by: polskignom

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:15

Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: Experto
:D na pewno kolega? \:p

nie bede udawal, dobrze smieciowi i nawet sie z tego ciesze ze tak wpadl

jednak zycie czasami jest sprawiedliwe
dobrze prawisz


jak nigdy zgadzam sie z Experto.
Posted by: rockeman

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:16

Originally Posted By: Experto
:D na pewno kolega? \:p

nie bede udawal, dobrze smieciowi i nawet sie z tego ciesze ze tak wpadl

jednak zycie czasami jest sprawiedliwe


uważam dokładnie tak samo. dobrze wiedzieć, ze choć czasem życie bywa sprawiedliwe. na frajera, który zdradza swoją żone
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:17

Originally Posted By: Stalion
I chyba tymczasowe zaplacenie bedzie najmniej problemowym rozwiazaniem...

Drogo wyniesie go ta chwila slabosci... \:p


Nom wlasnie, drogo..
Posted by: Eska

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:19

Moze sie pocieszyc tym ze senator z USA placil po 14 tys dolarow za wizyte u dziwki ;\)

Teraz tez ma przejebane bo zona sie dowiedziala i caly narod. A koles zawsze walczyl z prostytucja \:D

Ludzie maja naprawde naj.ebane w tych glowach
Posted by: polskignom

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:19

po co sie taki jeden z drugim wiaza z Kobieta, jak pozniej zdradzaja
Posted by: Nicki Pedersen

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:20

Jaszur to moze zona wynajela kogos zeby go sledzili ? \:D \:D \:D
Posted by: Eska

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:21

Originally Posted By: polskignom
Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: Experto
:D na pewno kolega? \:p

nie bede udawal, dobrze smieciowi i nawet sie z tego ciesze ze tak wpadl

jednak zycie czasami jest sprawiedliwe
dobrze prawisz


jak nigdy zgadzam sie z Experto.



Gnomie a jak pisalem to samo w temacie 'zegnajcie' to mnie wyzywales ;\)

Mowiles ze tak nie jest to ja sobie wymyslam takie historie. A tutaj masz na talerzu jedna z zycia w PL i druga z zycia w USA. Senator szanowany zonka. Koles walczy z prostytucja obnosi sie ze swoja 'rodzinnoscia' itd a za uszami ma wiecej niz kazdy inny.

A jak mowilem ze maja zonby tylko do obiadkow i jak jest mozliwosc to ida w bok to oczywiscie mowie glupoty \:D
Posted by: polskignom

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:25

Wez Eska przeczytaj tamten temat jeszcze raz i tutaj zabierz glos.

na to, co mowiles i na to, co robia te bezmozgi.

Mam swoje wartosci, ktorych sie trzymam i one znaczaco odbiegaja od Twojego zdania i od zachowania tych baranow.

PS. nie wyzywalem.
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:28

OK ludzie , dzwonilem , pytalem sie i juz sprawa jest rozwiazana i juz opisuję ..
Posted by: Eska

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:29

Originally Posted By: polskignom
Wez Eska przeczytaj tamten temat jeszcze raz i tutaj zabierz glos.

na to, co mowiles i na to, co robia te bezmozgi.

Mam swoje wartosci, ktorych sie trzymam i one znaczaco odbiegaja od Twojego zdania i od zachowania tych baranow.

PS. nie wyzywalem.


No przeciez ja tam caly czas pisalem na co ty teraz <zyga> ;\)

Mowilem ze ludzie sa tak zaklamani ze nie potrafia sie przyznac. Robia z siebie ludzi jakimi nie sa zeby tylko sie pokazac.

A jak maja szanse to ida w bok. I tak jest widac na przykladach. Jak nie maja szansy to nie ida w bok bo nie maja szansy.

Ja tez gardze takimi ludzmi jak tez tym ze ktos sie zeni a chce chodzic na boki. On juz to wie jak w momencia powiedzenia 'TAK' tylko poprostu wygodniej jest miec zone.

Ja nie mam nic do wolnego zycia. Preferuje takie ajak. Tylko ze tutaj chodzi o to ze ja sie nie zenie i nikogo nie oklamuje mam wolne zwiazki i jest spoko. Moj wybor ale jak ktos sie zeni a pozneij zdradza i wie doskonale ze bedzie to robil to jest smieciem dla mnie. Nie ma odwagi na zycie wolne bo chce miec zonke do ktorej zawsze moze wrocic. I o to mi chodzilo w tamtym temacie i caly czas to pisalem. Wiec widze ze zdanie masz podobne chociaz tam na mnie jechales ;\)

No ale ok zakonczmy. Co do tematu to nie ma wyjscia z tej sytuacji. Musi cos wybrac i tak zle i tak nie dobrze
Posted by: [b]tv[/b]

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:46

Witam.

Kilka moich przemyśleń wobec tej sytuacji:

a/ Twój kolega już powinien walic na pocztę i zablokować całą

korespondencję na swój adres-z zastrzeżeniem jej osobistego

odbioru (ewentualnie na wynajętą skrzynkę pocztową).

Jako powód podać:wyjazd-bo ordynacja pocztowa przewiduje taką

możliwość.

b/ zasuwać z całą sprawą na policję-bo nie jest w Polsce

przestępstwem kryminalnym uprawiane seksu z "panienką" - ale

szantażowanie jest i tu bardzo łatwo organizatorów namierzyć po

lekkim "panienki" przyciśnięciu.

c/ czym szybciej kryminalni zrobią wjazd do tego przybytku aby

zdjąć zarówno "panienkę" jak i aparaturę do nagrywania tym

bardziej rosną szanse kolegi,że uciekający(wobec wpadki jednej

z osób w to zaangażowanych)szantażyści "pogubią dokumentację"...

d/ ponadto na 100% nie jest on jedynym szantażowanym

bo nagranym klientem tej "panienki" więc obaw o zemstę

szantażystów to za dużych miec kolega nie powinien...

e/adres kolegi nie wymagał żadnego śledzenia go-został spisany z

jego dokumentów przez "panienkę" gdy brał kąpiel przed lub po...

Pzdr.
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:47

A wiec tak - zadzwonił i ich pojechał szantazystów, i po kilku h zadzwonili wczoraj ze da 8 stówek i bedzie po sprawie. No to w umowionym miejscu zostawił 800, gdzie znalazł filmik.
Z radosci poszedł sie napic. Wrocil wieczorem a ... zona trzymała filmik w reku.

Wystraszony usiadł na kanapie , zaczął się tłumaczyć, a żona wyjmuje 10 płyt.... swoich !!!!! I mu pokazuje jak zaplaciła sama za skoki w bok z facetami i byla szantazowana, 10 ply kupila za okolo 15 k.

W sumie doszli do wniosku ze zamiast kryć przed partnerem to mogli sie puszczac swobodnie a za kase wyremontowaliby mieszkanie. No i przytuleni ogladali wczoraj do nocy zamiast "Pasji" na jedynce te filmiki...
I po historii. Jaja jak berety ;\)
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:49

Nie placcie zatem tylko od razu sie przyznawajcie przed zonami, kto wie czy nie zaoszczędzicie bardzo dużo ;\)
Posted by: polskignom

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:50

sa siebie warci.
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:50

Dzieki tv za powazne przemyslenia, juz po klopocie , hehehe ;\)
Posted by: Kylo

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:51

Posted by: Eska

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:52

hehe czyli jest tak jak mowilem. Kazdy ma za uszami swoje. A malzenstwo jest bez sensu i przyzekanie wiernosci \:D

ale ja oczywsicie gadam glupoty. Tylko niestety prawdziwe ;\)
Posted by: [b]tv[/b]

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:52

Mój komentarz:

WART PAŁAC PACA-A PAC PAŁACA!!!

Czyli są dobrani jak te przysłowiowe dwie połówki jabłka...

a dalsze filmy obu są już w drodze-teraz z jej udziałem gdy on

był u "panienki" a może razem tylko osobno tam chodzą...

Pzdr.
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:53

Eska masz racje, jestes wielki gosc w sprawach sercowych i malzenskich, ciesze sie ze okazalo sie ze tak naprawde to ty miales race - po co sie żenić . No po co ? Aby ogladać potem filmiki partnera/rki ?
Posted by: Golffour

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:55

o querwa \:\) a myslalem ze bedzie jakis watek z zona... ale taki \:D \:D \:D jak ich pociaga platny seks to niech sobie placa nawzajem \:D
Posted by: Eska

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:56

Otoz to. Zawsze ktos kogos roluje ;\) Jak ty jestes uczciwy to druga storna nie jest. Albo jak w tym przypadku kazdy kazdego roluje i pozniej tylko stres ze sie zona/maz dowie. Placenie kasy. Po co to komu? hehe
Posted by: Stalion

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:56

Originally Posted By: Eska
Moze sie pocieszyc tym ze senator z USA placil po 14 tys dolarow za wizyte u dziwki ;\)

Teraz tez ma przejebane bo zona sie dowiedziala i caly narod. A koles zawsze walczyl z prostytucja \:D

Ludzie maja naprawde naj.ebane w tych glowach


Ale teraz jaka kariere muzyczna (i nie tylko \:p ) robi ta dziwka...

Senator sie utopil, wyplynela prostytutka... Cos za cos \:D
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:57

To jeszcze nic, z pewnych źródeł wiem że te wszystkie nagrania i ta panienka to była jedna wielka ustaffka , jakiś starych znajomych.
Ale to juz opowiesc na inny czas ;\)
Posted by: Golffour

Re: Szantaż - 17/03/2008 21:59

Originally Posted By: jaszur
To jeszcze nic, z pewnych źródeł wiem że te wszystkie nagrania i ta panienka to była jedna wielka ustaffka , jakiś starych znajomych.
Ale to juz opowiesc na inny czas ;\)

ogolnie to chyba wiedziales jak to sie skonczylo, zanim napisales o tym tutaj, prawda ?? Bo cos szybko wszytko sie "wyklarowalo"... ;\)
Posted by: Kylo

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:00

Originally Posted By: Golffour
Originally Posted By: jaszur
To jeszcze nic, z pewnych źródeł wiem że te wszystkie nagrania i ta panienka to była jedna wielka ustaffka , jakiś starych znajomych.
Ale to juz opowiesc na inny czas ;\)

ogolnie to chyba wiedziales jak to sie skonczylo, zanim napisales o tym tutaj, prawda ?? Bo cos szybko wszytko sie "wyklarowalo"... ;\)


Tez mam takie wrazenie.
Posted by: connor

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:01

jaszczur niezla sciema \:D w to o zonce to nie uwierze, kursik 1,01 na to ze sciema, idz do superexpresu albo do takiej gazety SKANDALE moze to lykna
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:02

Originally Posted By: Golffour
Originally Posted By: jaszur
To jeszcze nic, z pewnych źródeł wiem że te wszystkie nagrania i ta panienka to była jedna wielka ustaffka , jakiś starych znajomych.
Ale to juz opowiesc na inny czas ;\)

ogolnie to chyba wiedziales jak to sie skonczylo, zanim napisales o tym tutaj, prawda ?? Bo cos szybko wszytko sie "wyklarowalo"... ;\)

A nie był ciekawy temat ? Wiele się dowiedzieliśmy o zdradach \:\) A poza tym, to przestroga aby na odloty.pl nie zaglądać ;\)
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:03

Originally Posted By: Experto
jaszczur niezla sciema \:D w to o zonce to nie uwierze, kursik 1,01 na to ze sciema, idz do superexpresu albo do takiej gazety SKANDALE moze to lykna


\:\) Napiszę do faktu, tylko historię przeredaguję \:\)
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:05

A po za tym ...k ***** JASZUR a nie jaszczur \:D \:D \:D \:D
Posted by: Golffour

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:05

Originally Posted By: jaszur
Originally Posted By: Golffour
Originally Posted By: jaszur
To jeszcze nic, z pewnych źródeł wiem że te wszystkie nagrania i ta panienka to była jedna wielka ustaffka , jakiś starych znajomych.
Ale to juz opowiesc na inny czas ;\)

ogolnie to chyba wiedziales jak to sie skonczylo, zanim napisales o tym tutaj, prawda ?? Bo cos szybko wszytko sie "wyklarowalo"... ;\)

A nie był ciekawy temat ? Wiele się dowiedzieliśmy o zdradach \:\) A poza tym, to przestroga aby na odloty.pl nie zaglądać ;\)

czy ja wiem... odloty.pl to calkiem sympatyczna stronka \:D dzieki niej poznalem naprawde pare swietnych kolezanek ;\) hehe joke
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:06

Uważaj Golffour na kamery w lokalach \:D \:D \:D \:D
Posted by: connor

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:08

Originally Posted By: jaszur
A po za tym ...k ***** JASZUR a nie jaszczur \:D \:D \:D \:D


\:D
Posted by: Amkwish

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:09

Originally Posted By: jaszur
Witam,
Znajomy otrzymał przedwczoraj bardzo interesującą kopertę za szybą samochodu ( musiał być chyba śledzony - albo co ... ) Zawierała ona zdjęcia w bardzo ciekawych pozycjach z pewną panną lekkich obyczajów. Generalnie słabość tego znajomego to znam, do ucieczek na bok, tyle, że jego żonka ( od 4 lat ) żyje w poczuciu, że jest dla niego tę jedyną
Co do koperty - to zawiera ona zdjęcia z nagranego filmu z ukrytej kamery. Napisana jest też groźba o wysłaniu oryginału filmu do żonki, w przypadku niezapłacenia 3000 PLN.


Leże \:D

Niech wysle

Swoja droga ,to po cholerę piszesz tu bajki o jakimś znajomym ,jak wiadomo ,ze chodzi o Ciebie \:p
Posted by: Amkwish

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:09

Originally Posted By: Experto
jaszczur niezla sciema \:D w to o zonce to nie uwierze, kursik 1,01 na to ze sciema, idz do superexpresu albo do takiej gazety SKANDALE moze to lykna


Dopisujemy gościa do LISTY \:D
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:11

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: jaszur
Witam,
Znajomy otrzymał przedwczoraj bardzo interesującą kopertę za szybą samochodu ( musiał być chyba śledzony - albo co ... ) Zawierała ona zdjęcia w bardzo ciekawych pozycjach z pewną panną lekkich obyczajów. Generalnie słabość tego znajomego to znam, do ucieczek na bok, tyle, że jego żonka ( od 4 lat ) żyje w poczuciu, że jest dla niego tę jedyną
Co do koperty - to zawiera ona zdjęcia z nagranego filmu z ukrytej kamery. Napisana jest też groźba o wysłaniu oryginału filmu do żonki, w przypadku niezapłacenia 3000 PLN.


Leże \:D

Niech wysle

Swoja droga ,to po cholerę piszesz tu bajki o jakimś znajomym ,jak wiadomo ,ze chodzi o Ciebie \:p


\:D no pewnie że o mnie. \:D Jak dobra porada to tylko na mecz.pl, a poza tym tu nie chodziło o szantaż tylko o pewną reklamę ;\)
Posted by: Shanti

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:12

Dlaczego tego jeszcze nie ma na pudelku?
Posted by: fala

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:12

Originally Posted By: Experto
jaszczur niezla sciema \:D w to o zonce to nie uwierze, kursik 1,01 na to ze sciema, idz do superexpresu albo do takiej gazety SKANDALE moze to lykna


i tu sie musze zgodzić z Experto, w tą opowiaste że typa napkryli jak se inną szturcha coś ma obrączkę na palcu to jeszcze byłem w stanie uwierzyć, ale w to, że żonka robiła to samo i też, gdzieś tam kiedyś była szantażowana i później sobie siedli na kanapie i oglądali jeden z jej filmów... sorry, ale to mi sie jedynie nadaje do jakiegoś szmatławca za 1,05 zł z rubryką "mułosne historie w PL z palca wyssane"
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:12

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Experto
jaszczur niezla sciema \:D w to o zonce to nie uwierze, kursik 1,01 na to ze sciema, idz do superexpresu albo do takiej gazety SKANDALE moze to lykna


Dopisujemy gościa do LISTY \:D

Tylko ostrzezenie dajcie, wiem że prowokacje są zabronione ;\) ale przynajmniej śmiesznie było i co niektórzy mogli się wypowiedzieć w życiowych kwestiach \:D \:D \:D \:D
Posted by: Golffour

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:13

Originally Posted By: jaszur
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: jaszur
Witam,
Znajomy otrzymał przedwczoraj bardzo interesującą kopertę za szybą samochodu ( musiał być chyba śledzony - albo co ... ) Zawierała ona zdjęcia w bardzo ciekawych pozycjach z pewną panną lekkich obyczajów. Generalnie słabość tego znajomego to znam, do ucieczek na bok, tyle, że jego żonka ( od 4 lat ) żyje w poczuciu, że jest dla niego tę jedyną
Co do koperty - to zawiera ona zdjęcia z nagranego filmu z ukrytej kamery. Napisana jest też groźba o wysłaniu oryginału filmu do żonki, w przypadku niezapłacenia 3000 PLN.

nie gadaj ze tez sie reklamujesz na odlotach \:D \:D

Leże \:D

Niech wysle

Swoja droga ,to po cholerę piszesz tu bajki o jakimś znajomym ,jak wiadomo ,ze chodzi o Ciebie \:p


\:D no pewnie że o mnie. \:D Jak dobra porada to tylko na mecz.pl, a poza tym tu nie chodziło o szantaż tylko o pewną reklamę ;\)
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:15

Originally Posted By: f4ls0n
Originally Posted By: Experto
jaszczur niezla sciema \:D w to o zonce to nie uwierze, kursik 1,01 na to ze sciema, idz do superexpresu albo do takiej gazety SKANDALE moze to lykna


i tu sie musze zgodzić z Experto, w tą opowiaste że typa napkryli jak se inną szturcha coś ma obrączkę na palcu to jeszcze byłem w stanie uwierzyć, ale w to, że żonka robiła to samo i też, gdzieś tam kiedyś była szantażowana i później sobie siedli na kanapie i oglądali jeden z jej filmów... sorry, ale to mi sie jedynie nadaje do jakiegoś szmatławca za 1,05 zł z rubryką "mułosne historie w PL z palca wyssane"


Żle ze na początku zbyt poważnie napisałem - jakbym dodał trochę pikantnych szczegółów, poźniej rozwijał historię to wszyscy by łyknęli \:D
Ale może ktoś inny wymyśli ciekawszą historię, o swojej miłości, problemach, itp...
Posted by: Llama

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:15

na mecz.pl zawsze można liczyć
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:16

Originally Posted By: Llama
na mecz.pl zawsze można liczyć


Posted by: Golffour

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:16

Rozumie ze reklamujesz sie na odlotach \:D
Jaki masz pseudonim artystyczny? "dlugi jak sznur" \:p
Posted by: Amkwish

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:19

Originally Posted By: jaszur

Żle ze na początku zbyt poważnie napisałem - jakbym dodał trochę pikantnych szczegółów, poźniej rozwijał historię to wszyscy by łyknęli \:D
Ale może ktoś inny wymyśli ciekawszą historię, o swojej miłości, problemach, itp...


Jakbys napisał ,ze znajomy rozważa możliwośc powieszenia sie,to temat konkurowałby w ilości odsłon z tym topikiem ,który załozył nasz nieoceniony amant, Katalunya \:D
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:19

Originally Posted By: Golffour
Rozumie ze reklamujesz sie na odlotach \:D
Jaki masz pseudonim artystyczny? "dlugi jak sznur" \:p

Jak szukasz rewelacyjny seks - dzwoń na partybets yyyy partyline \:D
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:22

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: jaszur

Żle ze na początku zbyt poważnie napisałem - jakbym dodał trochę pikantnych szczegółów, poźniej rozwijał historię to wszyscy by łyknęli \:D
Ale może ktoś inny wymyśli ciekawszą historię, o swojej miłości, problemach, itp...


Jakbys napisał ,ze znajomy rozważa możliwośc powieszenia sie,to temat konkurowałby w ilości odsłon z tym topikiem ,który załozył nasz nieoceniony amant, Katalunya \:D


Nie no poważnie ten znajomy to w pewnej chwili myślał nawet o powieszeniu. Miał jakiś problem podobny w młodości i pisał ponoć gdzieś na jakieś stronie, czy forum , nie pamiętam ....
Posted by: HAGIi

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:22

ale jaja \:D

nie wierze wogole w ta historyjke, jak chcesz znalezc uznanie na forum to wrzuc filmik tej panny jak gale opierda.la po same kule jakiemus innemu fagasowi, wtedy Ci uwierze

poki co bajkopisarz z Ciebie zaden \:D
Posted by: Platini

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:22

\:D Co za temat \:D
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:25

Originally Posted By: HAGIi
ale jaja \:D

nie wierze wogole w ta historyjke, jak chcesz znalezc uznanie na forum to wrzuc filmik tej panny jak gale opierda.la po same kule jakiemus innemu fagasowi, wtedy Ci uwierze

poki co bajkopisarz z Ciebie zaden \:D


youvidz.com --> video, tam znajdziesz , ta co klęczy obok postawionej deski snowboardowej \:\)
Posted by: connor

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:26

jaszur nie zal bylo Ci nicka z 2005 roku na taka prowokacje? \:D

chociaz co do pierwszego posta to ostatnio dosc czesto spotykane akcje w PL, wiec wyglada wiarygodnie
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:28

Experto a chcecie mnie zbanować ? Nie będzie mi żal, nie przywiązuje się do tego - choć jak chcecie wykasujcie po prostu temat, wielu na forum pisało głupie tematy a jakoś .... no właśnie ;\)
Posted by: Piostar

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:30

pierwszy

ee jednak się spóźnilem \:\(

opowiastka rodem z pudelka ;\)
Posted by: HAGIi

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:30

jaszur poki jestesmy w temacie to zapytaj zony Twojego kumpla ile placila za ostre rzniecie, wielu na forum zapewne jest studentow, kazdemu pare grosza na ksero sie przyda, a obiecujemy, ze zadna kamerka nie wchodzi w gre, chyba ze fotografia pamiatkowa \:D
Posted by: Szczypior

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:31

Originally Posted By: Eska
Moze sie pocieszyc tym ze senator z USA placil po 14 tys dolarow za wizyte u dziwki ;\)

Teraz tez ma przejebane bo zona sie dowiedziala i caly narod. A koles zawsze walczyl z prostytucja \:D

Ludzie maja naprawde naj.ebane w tych glowach


a chuj.em tam walczył ...
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:34

Originally Posted By: HAGIi
jaszur poki jestesmy w temacie to zapytaj zony Twojego kumpla ile placila za ostre rzniecie, wielu na forum zapewne jest studentow, kazdemu pare grosza na ksero sie przyda, a obiecujemy, ze zadna kamerka nie wchodzi w gre, chyba ze fotografia pamiatkowa \:D


Pisałem - za 10 filmów łącznie ok. 15 k ;\)

Dobra, już nic nie piszę w tym temacie \:\) HAGIi, popisałbym jeszcze bajerów ku uciesze gawiedzi, ale nie będę nadwyrężał cierpliwości moderatorów \:\) A po co mam czytać forum anonimowo \:\)

Znikam, pozdrawiam
Posted by: Szczypior

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:35

Originally Posted By: jaszur
A wiec tak - zadzwonił i ich pojechał szantazystów, i po kilku h zadzwonili wczoraj ze da 8 stówek i bedzie po sprawie. No to w umowionym miejscu zostawił 800, gdzie znalazł filmik.
Z radosci poszedł sie napic. Wrocil wieczorem a ... zona trzymała filmik w reku.

Wystraszony usiadł na kanapie , zaczął się tłumaczyć, a żona wyjmuje 10 płyt.... swoich !!!!! I mu pokazuje jak zaplaciła sama za skoki w bok z facetami i byla szantazowana, 10 ply kupila za okolo 15 k.

W sumie doszli do wniosku ze zamiast kryć przed partnerem to mogli sie puszczac swobodnie a za kase wyremontowaliby mieszkanie. No i przytuleni ogladali wczoraj do nocy zamiast "Pasji" na jedynce te filmiki...
I po historii. Jaja jak berety ;\)


o matko z córkom...
wychodze z topicku
Posted by: Szczypior

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:36

Originally Posted By: jaszur
To jeszcze nic, z pewnych źródeł wiem że te wszystkie nagrania i ta panienka to była jedna wielka ustaffka , jakiś starych znajomych.
Ale to juz opowiesc na inny czas ;\)


Ty byś lepiej te filmy wrzucił \:p
Posted by: HAGIi

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:37

Originally Posted By: Szczypior
Originally Posted By: jaszur
To jeszcze nic, z pewnych źródeł wiem że te wszystkie nagrania i ta panienka to była jedna wielka ustaffka , jakiś starych znajomych.
Ale to juz opowiesc na inny czas ;\)


Ty byś lepiej te filmy wrzucił \:p


nie ma co ogladac, podobno laska kutasa miala \:\(
Posted by: Szczypior

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:43

rzona kolegi jaszóra była marią, mirią, no tą z kut.asem miriam no.
no i tego.
okazało siem, ze na saamym końćó holera rzona ta, od kolegi tego, waliła w dópem kolege jaszura, a mąrz go walił w papem.

koniec histori.
lock.
Posted by: [b]tv[/b]

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:44

Może dla powrotu w rejony spraw autentycznych i poważnych-acz

w sferze seksu się obracających i z dośc bulwersującym finałem:

W rodzinie mojego duuużo młodszego znajomego zachorowała bardzo

poważnie córeczka ich kuzynki i dziecko wymagało długiego pobytu

w Centrum Zdrowia Dziecka zaś jej matka zamieszkała tam na te

kilka miesięcy leczenia dziecka w hotelu dla opiekunów przy CZD.

Mój znajomy mający w swojej żonie niezawodną partnerkę do

wszelkich jego pomysłów na ekstremalne przygody-wymyślił wzięcie

udziału w impezie pod tytułem:spotkanie w willi jakiegoś artysty-

plastyka połączone z wymianą partnerów a o jakim to wyczytał w

jednym z polskich pism z sex-anonsami.

Po telefonicznym uzgodnieniu szczegółów i warunku podstawowym,że

samotny pan wpuszczony nie będzie jeżeli nie przybędzie z

partnerką zaś ewentualna nieobecność pana nie stanowi przeszkody

dla pani wpuszczenia...pojechali tam i wzięli udział w bardzo

pikantnym spotkaniu 6 par i kilku samotnych pań.

Teraz to bulwersujące:jedną z zastanych tam samotnych pań była

ich kuzynka,która miała dziecko w fazie krytycznej potencjalnie śmiertelnej choroby...

Z relacji znajomego wiem,że żadna z 3 znających się osób:2 panie

oraz on nie wiedząc jak się zachować-po prostu udali że się nie

znają ale dalszych szczegółów nie znam więc nie pytajcie czy coś

między nimi też było...

No comments..
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 17/03/2008 22:49

Kuzynka, kuzynką, co by było jakby tam była np. siostra ? Udaliby że się nie znają ? \:\)
Posted by: rivex

Re: Szantaż - 18/03/2008 00:39

Ogólnie to sytuacja ciężka.
Zapłaci to wtedy pewnie jeszcze sprawca będzie chciał więcej wyciągnąć. Apetyt rosnie ...

Nie zapłaci to wtedy być może koperta wyląduje u żony.

Może właśnie ten motyw z postraszeniem frajera. Jeśli gość widziałby, że nie przelewki to wtedy da sobie spokój. Bo wątpię aby on miał też jakieś "większe" znajomośći i chciał się zemścić.
Taki pomysł jakiegoś frajera aby sobie dorobić.

Sam nie wiem co bym zrobił w takiej sytuacji.
Ale takie skoki w bok to predzej czy pozniej wyjda na jaw. Nie jest potrzebny do tego taki cwaniak. Tak więc gość na własne życzenie się wjebał więc może pozostanie "tylko" przyznać się żonie ...
Posted by: Conrad

Re: Szantaż - 18/03/2008 00:40

Nigdy się nie płąci szantarzystom, kropka. Inaczej wrócą za jakiś czas i ponownie będziesz musiał się zastanowić czy zapłacić czy nie.

Skoro należy się spodziewać, że dostarczą jakieś "materiały" żonie to powinno się ją o tym wcześniej powiadomoć. Lepiej jeśli się dowie od Ciebie niż od tych śmieci.

Do tego koniecznie zgłosić wtedy całą sprawę na policji. To co oni robią jest przestępstwem i jedynie w ten sposób możesz coś w tej sprawie zrobić.
Posted by: jaszur

Re: Szantaż - 18/03/2008 00:53

W sumie temat ogólnie ciekawy, można rozważać dalej teoretycznie tak czy owak. Płacić czy nie - to już musi każdy sobie odpowiedzieć samemu. Czy lepiej zaryzykować płacenie, myślę, że taki szantażysta zadowoli się zyskiem, bo przypuszczam nagra wielu klientów \:D
A z drugiej strony powiedzieć żonie od razu - jeżeli nie będzie wojny w domu - przyznać się i mieć wszystko głęboko gdzieś... choć oglądanie takiego porno przez żonę.. hmm może poczuć ona kompleksy ;\)
Mimo, że temat był z mojej strony w 100% prowokacją - ciekaw byłem reakcji na forum - to mimo to chyba najlepiej iść na policję, tak by zadziałali anonimowo i od razu nalot na burdel zrobili \:D \:D \:D
A jak to wszystko może się skończyć to niewiadomo .... \:D \:D
Posted by: [b]tv[/b]

Re: Szantaż - 18/03/2008 01:13

PROWOKATOROM mówimy NIE!!!

A to,że grupy mafijne świetnie żyją z szantażu osób nagrywanych

w sytuacjach ich mogących przy ujawnieniu skompromitować-nie

jest jakąś wydumaną historią...Wiele tego typu spraw przewija się

w mediach a nawet ostatnio zlikwidowano "wąskich specjalistów"

na polu szantażu bo zajmujących się wyłącznie księżmi

poprzez podstawiane im super laski,które w wyniku nie

niepokalanego
poczęcia zachodziły (niby!)w ciążę i one a de

facto organizatorzy dilu-brali ciężką kasę jako wyprawkę dla

dziecka w formie jednorazowych alimentow do 18-roku życia

pociechy...
Posted by: lupus

Re: Szantaż - 18/03/2008 23:13

I wklej zdjecia zony jego.
Posted by: Paździoch

Re: Szantaż - 19/03/2008 06:08

Originally Posted By: lupus
I wklej zdjecia zony jego.

to juz lepiej te zdjecia na ktorych zabawia sie z tą panną \:D
Posted by: Ozeszlol

Re: Szantaż - 19/03/2008 12:51

Średnia ta prowokacja ...