Opcje tematu
#638165 - 16/08/2006 20:50 League Championship (18-19.08)
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
LEAGUE CHAMPIONSHIP

18.08 godz.20:45
COVENTRY - LEICESTER 15-9-14 52:53

19.08 godz.16
BARNSLEY - SOUTHAMPTON 14-5-5 52:30
BIRMINGHAM - CRYSTAL PALACE 12-4-5 32:22
BURNLEY - WOLVERHAMPTON 22-16-20 96:89
DERBY - NORWICH 10-11-7 35:32
IPSWICH - HULL CITY 6-3-1 17:7
LEEDS - CARDIFF 11-6-5 35:15
LUTON - STOKE 5-6-8 26:22
PLYMOUTH - SHEFFIELD WED 4-6-4 21:20
PRESTON - Q.P.R. 5-4-3 18:16
SOUTHEND - SUNDERLAND 1-0-5 3:9
WEST BROMWICH - COLCHESTER 1-0-1 5:3 (bilans pucharowy, w lidze dotąd nie grali ze sobą)

H2H na boisku gospodarza - bilans obejmuje mecze ligowe i pucharowe

Do góry
Bonus: Unibet
#638166 - 18/08/2006 13:47 Re: League Championship (18-19.08)
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
WBA - Colchester

Spotkanie spadkowicza z absolutnym beniaminkiem, gdyż drużyna gości debiutuje na tak wysokim szczeblu rozgrywek. I jak na razie płaci frycowe.

Nic też nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w tym meczu. Obie drużyny zachowały praktycznie te same składy, w których grały w ubiegłym sezonie, z tym, że do WBA dołączył John Hartson, a postać ta byłaby wzmocnieniem nie tylko w czołowej drużynie Championship.

W poprzednich meczach WBA pokonali u siebie Hull i przywieźli dwa remisy z wyjazdowych, ciężkich meczy z Cardiff i Southampton.
Colchester przegrał dotychczas wszystkie 3 mecze. Z Birmingham stracili bramkę, gdy grali z przewagą jednego zawodnika, a w domu przegrali z Plymouth i Barnsley.

Drużyny te w lidze grają ze sobą po raz pierwszy, gdyż jak dotąd potykali się w pucharach.

Najwyższy kurs jaki znalazłem na zwycięstwo WBA, to 1.5 w bwin , podczas gdy inni oferują kurs w granicy 1.45.
Jeśli kogoś taki kurs nie zadowala, to może zaryzykować typ w GB West Bromwich zachowa czyste konto bramkowe
2.02
.

W dzisiejszym spotkaniu chciałem postawić na Coventry, ale właśnie wyczytałem, że ich zawodnik Geoff McSheffrey przeszedł do Birmingham. To duże osłabienie siły ataku Coventry.

I jeszcze kilka ciekawostek statystycznych:
- Barnsley nie przegrał z Southampton meczu ligowego od 1953 roku
- Ipswich z Hull przegrał tylko raz, było to w 1990 roku
- Leeds z Cardiff wygrał u siebie po raz ostatni w 1983 roku. Od tej pory bilans ich meczy to 0-2-1.

Do góry
#638167 - 18/08/2006 17:01 Re: League Championship (18-19.08)
Barylkaq1 Offline
journeyman

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 77
ja zagrałem dzis na Coventry i na jutro na WBA i 1x na Birmingham z Crystal Palace, choć moze być tutaj pewna 1.

Do góry
#638168 - 19/08/2006 10:35 Re: League Championship (18-19.08)
Palister Offline
newbie

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 37
Skąd: Zielona Góra
PRESTON - Q.P.R 1 @1.7 CB

PNE po zdecydowanym zyciestwie w ostatniej kolejce zapewne podtrzyma dobra passe i dzis zwyciezy po raz pierwszy wtym sezonie na wlasnym obiekcie.QPR nie wspomina milo wycieczek do PNE w ostatnich 5 latach przegrywali tam dwukrotnie i raz remisowali.Zastanawiam sie rowniez nad overem w tym meczu.

JINX milo cie znow widziec na forum .POZDRAWIAM

Do góry
#638169 - 19/08/2006 11:42 Re: League Championship (18-19.08)
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
witam po raz pierwszy, ale obiecuje ze nie ostatni:P

widze ze wczoraj sporo ludzi przewiozlo sie na derbowym pojedynku na Ricoh Arena, nie tylko na mecz.pl ale i wszedzie indziej tez, ale nie martwcie sie i trzeba sie przyzywczaic ze to jedna z najrowniejszych lig na swiecie i naprawde kazdy moze ograc kazdego.

sytuacje w Championship obserwuje juz od jakiegos czasu i interesuje sie ta liga takze pod wzgledem bukmacherki. sam mam rowniez na koncie kilka spotkan tej ligi na zywo ale dobra dosyc chwalenia zaczynamy walke z bukami:P
w tamtym seoznie dobrze szlo mi rowniez w League One ale teraz uznalem ze zostawie sobie tylko drugi front.
dzis akurat nie mam duzo czasu bo jestem na kafejce ale obiecuje ze po 5 wrzesnia kiedy juz bede w Polsce postaram sie lepiej.

dzis zastanawiam sie nad gra na podopiecznych Craiga Burleya. Southampton to dla mnie jeden z kandydatow do awansu. w tamtym sezonie spadkowiczowi z Premier nie udalo sie skutecznie walczyc o powrot do najwyzeszej klasy rozgrywkowej. teraz sporo zmienilo sie w klubie. przede wszystkim korzystnie wplynela na klub zmiana prezesa a przede polityki transferowej. zespol opuscilo wielu graczy, a pojawilo sie w kadrze wielu dobrych pilkarzy.w kazdej formacji mozemy odnalezc pilkarzy, ktorzy moga zapewnic Saints powrot do Premier.
miedzy slupkami stoi Kelvin Daivs ktory przed sezonem przyszedl z Sunderlandu. formacja defensywna w tym tygodniu zostala wzmocniona bylym pilkarzem Reading - Makinem. a przeciez juz wczesniej byli w niej Ostlund, Pele (z belenenses) oraz Bale (17-letni chlopak o ktorego juz pytaja sie najlepsze kluby z Anglii, - znakomicie wykonuje rzuty wolne). sporo zmian zaszlo takze w pomocy teraz wyglada to tak Belmadi,Viafara (Pompeys) oraz chcoaizby Skacel. i teraz najciekawsze cokolwiek byscie nie mowili na Rasiaka to wlasnie on jest gwiazda tego zespolu. kazdy dobrze wie ze dobrze pracuje mu sie pod okiem Burleya i wspolnie z mlodszym Wright-Philipsem tworza jeden z ciekawszych atakow ligi. nie ma co ten zespol jest skazany na awans i to nawet bezposredni. Burley juz raz byl bliski awawansu, kiedy to byl trenerem DErby ale wtedy odpadl w pierwszej rundzie PO z Preston. Teraz znow ma Rasiaka ale i wielu lepszych od niego zawodnikow.
przyznam szczerze ze nie interesuje mnie np. fakt ze Southampton ostatni raz wygral w Barnsley w 50-tych latach tamtego stulecia. ludzie przeciez oni (Saints) caly czas grali w Premier, a nie w nizszych ligach wspolnie z Barnsley. jedyny plus dla gospodarzy to jest chyba to ze ich menedzer Andy Ritchie trenuje ich od marca 2005 roku i praktycznie zespol sie nie zmienil od tamtego sezonu, kiedy to uzyskali awans po wygranych jedenastkach ze Swansea. zespol wzmocnili jedynie Togwell i MCIndoe i to tyle. osobiscie przewiduje ze to spotkanie bedzie mialo taki sam przebieg jak inauguracja gospodarzy kiedy to przegrali z cardiff 1-2. Cardiff prezentuje podobny styl gry i tez wlaczy sie do walki o awans. co mnie to interesuje ze Barnsley ma teraz 6 punktow czyli wiecej niz Saints. ta liga ma 46 kolejek. a poza tym Barnsley kogo ogralo? Hull i Colchester. oba zespoly ktore graly tak samo. w meczu z Hullem przegrywali juz 0-2 ale dzieki ambicji i woli walki a przede wszystkim braku koncentracji ze strony podopiecznych Phila Parkinsona strzelili 3 gole i 3 punkty byly ich. potem zagrali z Colchesterem, gdzie nie ma trenera (tylko tymczasowy G. Williams) i zespol gra tak samo jak za kadencji swojego bylego Parkinsona. Barnsley zagralo wiec dwa takie same mecze i ma 6 punktow. ale teraz nie da rady.
wiesci z zespolow sa takie nijakie czyli jednak ze bez zmian w skladach. to dobrze.
Saints wygraja ten mecz 2-1.(zreszta nie wiem ile wazne zeby wygrali !!

sorki o kazdym meczu bym mogl sporo powiedziec ale nie mam czasu. bo mi sie czas w cafe konczy. trzeba bedzie isc do Ladbrokesa.ale mysle ze czasem bedziemy mogli sobie pogadac o tej lidze. nieprawdaz? pozdro
i sukcesow

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3034 gości oraz 21 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584506 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07