Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21]

Posted by: Conrad

Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 14:39

Kontynuacja poprzedniego tematu.

Zapraszam do nowej promocji w Gamebookers! Dla nowych kont do 150zł gratis od pierwszego depozytu i bonus dotyczy WSZYSTKICH form wpłaty (przelew, płatność kartą, Moneybookers, itd.) a nie tylko wpłat przelewem.

Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod promocji: PROMOCJA

Przed zakończeniem rejestracji GB wyświetli nawet informacja związane z kodem promocji "PROMOCJA" i będzie tam podane, że bonus jest do 150zł i dotyczy wszystkich form płatności.

Po raz pierwszy słyszycie o tym na mecz.pl!!

Więcej informacji w temacie: http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=2501696
...oraz na stronie: http://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom
Posted by: Qcz

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 14:46

Conrad czytalem kilka dni temu ze mialas napisac do GB w sprawie koszulek..ze tak dlugo autoryzuja...napisales? jaka odp? Zamowilem na MS...i czekam juz tyle dni :/
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 15:22

ja też ciągle czekam

mam pytanie, czy ktoś zmieniał zamówienie ? byłem w sklepie i wypatrzyłem fajną koszulkę, która jest dostępna w tym sklepie, jednak zamówiłem już inną.
Posted by: Mateusz099

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 15:35

Quote:

Conrad czytalem kilka dni temu ze mialas napisac do GB w sprawie koszulek..ze tak dlugo autoryzuja...napisales? jaka odp? Zamowilem na MS...i czekam juz tyle dni :/




Tyle to znaczy ile ? Ja czekałem 9 dni, proponuje zadzwonić do nich napewno pomoże Ja pisałem maile ... i napisałem ,że prosze o autoryzacje , ze moge przeslac skan dowodu , jakby mi dzisiaj nie autoryzowali to bym do nich dzwonil aby wyjasnic sprawe jak widac nie musialem
Posted by: ciacho1984

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 15:42

Quote:

ja też ciągle czekam

mam pytanie, czy ktoś zmieniał zamówienie ? byłem w sklepie i wypatrzyłem fajną koszulkę, która jest dostępna w tym sklepie, jednak zamówiłem już inną.




Ja rozamiar zmienialem, wiec pewnie z wymiana na inna tez nie bedzie problemu
Posted by: kamasss

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 16:38

jeszcze odnośnie tego sklepu...

GB sobie partnera za dobrego chyba nie wybrało...

jedni czekają długo inni tak jak ja długo...

już 11 dni...
normalnie taka akcja powinna trwać max 3-4 dni...



buk dobry, ale sklep średnio średnio i jeszcze na maile mi nie odpisują...
Posted by: Mateusz099

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 16:53

Quote:

jeszcze odnośnie tego sklepu...

GB sobie partnera za dobrego chyba nie wybrało...

jedni czekają długo inni tak jak ja długo...

już 11 dni...
normalnie taka akcja powinna trwać max 3-4 dni...



buk dobry, ale sklep średnio średnio i jeszcze na maile mi nie odpisują...




Max 3-4 dni ... hmmm... co tutaj ma trwac 3-4 dni ... jak zamawiam coś w sklepie internetowym gdzie place karta to zamowienie zaakceptowane mam po max 2h .... wiec tutaj tez tak powinno byc... zamawiasz a na drugi dzien paczka juz leci ... chyba ze maja tak ze dopiero jak cos zamowisz to oni zamawiaja to w jakies hurtowni i dopiero jak maja to co zamowiles na stanie wtedy wysylaja... wiem ze dluzej niz ja czekali Ci ktorzy zamawiali kilka rzeczy jak pilka + spodenki + t-shirt
Posted by: kamasss

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 17:01

jasne, że powinno być 2h

ale już dałem dozę wyrozumiałości... chociaż w dzisiejszym świecie jest taka konkurencja, że powinni jak mówisz na następny dzień wysyłać...

a tu *uj czekam 11 dni i cisza...
Posted by: Mateusz099

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 17:09

Quote:

jasne, że powinno być 2h

ale już dałem dozę wyrozumiałości... chociaż w dzisiejszym świecie jest taka konkurencja, że powinni jak mówisz na następny dzień wysyłać...

a tu *uj czekam 11 dni i cisza...





Wkońcu ktoś płaci za te koszulki ... my ich nie wyłudzamy my je kupujemy !!! Spróbuj zadzwonić do nich ,może to coś da.
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 17:13

Witam, jak klikam na CONFIRM ORDER po wpisaniu kodu juz vouchera wyskakuje mi

"You must fill in the Credit Card Details"

ktoś wie o co chodzi?

Kurde co za problemy mam z tym
Posted by: Federer

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 17:30

witam ilie idzie kasa z GB do mb????
Posted by: kamasss

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 17:35

co wam powiem to dobre, że można znowu sprzedać zakład na MŚ za dobrą cenę...

tylko póki tego sklepu nie załatwię nie sprzedaję...
Posted by: Gianluca Comotto

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 17:46

Ja mam za 41 euro do sprzedania. Poczekam i sprzedam go w Betfair wystawiajac kurs 3.85 (przy wygranej Brazyli i tak zarobie 2.25 euro a przy innych rezulatach jestem na zero green)
Posted by: monare

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 17:53

Quote:

witam ilie idzie kasa z GB do mb????



Wypłacałem dwie godzinki temu, szła jakieś 35-40 minut.
Posted by: Skull

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 19:07

Czy ktos moze mi podpowiedziec dlaczego nie moge zalozyc konta w GB, nie moge wykonac drugiego kroku, wciskam na wyslij i stronka nawet nie laduje sie jakby wogole nie dzialala ale gdy wciskam wstecz to mnie odsyla!! Czy moze byc jakis problem z przegladarka (opera) z antywirusem (kaspersky) ??
Posted by: remik

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 19:26

hej,nie wiem czemu ,ale wszystkie zaklady w histori mam zapisane jako przegrane...mimo,ze mecze zakonczyly sie dla mnie pozytywnie...
Posted by: overclocker

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 19:38

Quote:

Czy ktos moze mi podpowiedziec dlaczego nie moge zalozyc konta w GB, nie moge wykonac drugiego kroku, wciskam na wyslij i stronka nawet nie laduje sie jakby wogole nie dzialala ale gdy wciskam wstecz to mnie odsyla!! Czy moze byc jakis problem z przegladarka (opera) z antywirusem (kaspersky) ??



prawdopodobnie to wina opery.
miałem tak samo jak ty.
przeszłem tylko na czas rejestracji na IE i poszło bez problemu.
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 21:25

Panowie, dajcie program Firefox i wszystko działa super. Ja od ponad roku nie używałem IE i nigdy już tam nie wrócę. Opera też dobra, ale Firefox jest jednak najpewniejszy.

Remik, wszystko masz na pewno poprawnie rozliczone. W GB nie ma takiej możliwości ani nie ma jednego przypadku na świecie, żeby coś pozostało żle rozliczone. Nawet jeśli ktoś wpisze niepoprawny wynik to wystarczy mail (nie koniecznie od Ciebie, ale od kogokolwiek kto na świecie postawił na te zdarzenia) i wszystko jest poprawione i aktualnione.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: e-lukasz

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 21:30

Conrad, czy GB robi jakies trudnosci jesli chodzi o wyplate przelewem na kotno? tzn czy polecaja raczej MB i nie wykonuaj przelewow? z gory dizeki za odp
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 23/05/2006 21:37

Witam, możesz wypłacać i tak i tak. Moneybookers jest dostępny nawet jeśli wpłacałeś przelewem, co u większości buków nie byłoby możliwe.

Moneybookers jest o tyle dobry, że już od dłuższego czasu wykonuje wypłaty ze swojego konta w Polsce. Natomiast wypłaty z GB idą z centralnego konta w Wiedniu, a nasze banki kochają liczyć opłaty od "przelewu międzynarodowego", nawet po naszym wejściu do UE (większość zagranicznych banków nie stosuje już tych opłat).

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 08:09

Ile trwa wypłata z Gb do MB? Wczoraj o 23:10 zleciłem wypłate na MB i do teraz nie ma pieniedzy :/
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 08:44

Quote:

Ile trwa wypłata z Gb do MB? Wczoraj o 23:10 zleciłem wypłate na MB i do teraz nie ma pieniedzy :/




już nieaktualne, pare minut po 10 zaksięgowali mi już, pozdro
Posted by: abyremis

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 08:47

loguje sie a tam mam tylko nazwe uzytkownika i ponizej powinny byc: ilosc pieniedzy na koncie i jeszcze nizej kasa w trakcie gry. mnie wyswietla sie tylko login pozostalych 2 czesci nie mam. mial ktos cos takiego??
po zmianie jezyka strony na jakikolwiek inny pokazuja sie wszystkie 3 rzeczy.
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 09:29

Abyremis, jeśli używasz Firefoxa to kliknij w menu na Widok, Rozmiar tekstu, Zmniejsz. W IE też jest podobna opcja.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: Mistrzunio80

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 09:39

Ja tez mam identyczny problem - zmniejszenie tekstu nie pomaga - dlatego akurat w przypadku Gamebookers korzystam z IE - tutaj wszystko jest ok. W Firefoxie wszystko było na początku ok - dopiero od dwóch dni pojawił się ten problem .
Posted by: overclocker

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 11:32

Konrad możesz mi powiedzieć czy da się jakoś taniej wypłacać
pieniądze z gb. wypłaciłem 150 a doszło 140 na konto.
nie ma tańszego sposobu ???
Posted by: bolo_lacznik

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 11:49

Abyremis ; mam dokładnie to samo , saldo pojawia mi się dopiero po "odswieżeniu" stony . Dodatkowo mam problem przy zawieraniu zakladów ,potwierdzenie trwa wieki i żeby przejsć do nastepnego kuponu znowu musialem "odswieżać" stronę. Takich klopotów nie mam używając OPERY.
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 11:54

Overclocker, możesz np. na Moneybookers wypłacić. W GB nie ma ograniczeń typu "wpłaciłem przelewem to tylko w ten sam sposób mogę wypłacić".

Gamebookers w tej chwili wykonuje przelewy centralnie z konto w Creditanstalt w Wiedniu i dopiero trwają pracę nad masowymi płatnościami wychodzącymi z banku BPH. Wkrótce będą.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: abyremis

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 11:56

odswiezanie strony u mnie nie pomoglo, potwierdzeni trwa u mnie.. wlasciwie nie trwa od razu jest wiec musze sprobowac opery dzieki
Posted by: abyremis

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 11:59

dobra w ie nie dziala a w firefox jest cacy
Posted by: pescar

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 12:57

Kase z bonusu trzeba obrócić 3 razy (150*3=450) po przynajmniej kursie 1,60. Ale czy tak samo jak w bet24, że każdy w kuponie z kilku zdarzeń musi mieć 1,60 czy wystarczy, ze w sumie będzie 1,60? I czy jest jakiś obowiązkowy czas do którego trzeba wszystko obrócić? I ostatnie pytanie czy orientuje się ktoś czy są jeszcze dostępne koszulki reprezentacji Polski?
Posted by: overclocker

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 13:06

KONRAD
teraz mi powiedz czy muszę mieć na moneybookers
ten sam email co podawałem przy rejestracji w gb???
Posted by: hbr

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 13:11

Musisz mieć taki sam email. Mozesz go oczywiscie zmienić wchodząc w profil konta, albo dodać sobie w moneybookers i go zweryfikować.
Posted by: overclocker

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 13:33


a ile kosztuje wypłata w moneybookers???
Posted by: Gherman

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 13:37

Quote:


a ile kosztuje wypłata w moneybookers???




pierwsza 1 EUR, kolejna 5
Posted by: chopinos

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 14:44

dzisiaj o 16 wplacilem kase w oddziale BHP, kiedy moge sie spodziewac kasy na koncie?
Posted by: bartlomeo

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 14:46

Quote:

Kase z bonusu trzeba obrócić 3 razy (150*3=450) po przynajmniej kursie 1,60. Ale czy tak samo jak w bet24, że każdy w kuponie z kilku zdarzeń musi mieć 1,60 czy wystarczy, ze w sumie będzie 1,60? I czy jest jakiś obowiązkowy czas do którego trzeba wszystko obrócić? I ostatnie pytanie czy orientuje się ktoś czy są jeszcze dostępne koszulki reprezentacji Polski?




To już nie ma koszulek Polski???
Mam tylko nadzieje, że moja zostanie zaakceptowana i wysłana....
Posted by: Santiago Munez

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 14:58

Quote:

dzisiaj o 16 wplacilem kase w oddziale BHP, kiedy moge sie spodziewac kasy na koncie?




BHP? A jest taki oddział? hehe chyba w BPH ale jutro kasa powinna byc, pozdro
Posted by: pescar

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 14:58

Nie napisałem, że nie ma tylko czy są. Ale nie mam żądnych info, żeby miało nie być.
Posted by: Marcovia

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 15:05

Koszulki Polski są jak najbardziej dostępne. Tak samo jak miesiąc temu.
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 15:33

nie wiem czemu wybieracie akurat koszulki Polski, widziałem ja "na żywo" i dla mnie mało interesujące

po jakim czasie ten sklep odpisuje? napisałem wczoraj meila i do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi, czy to normalne? mają jakiś inny adres? pisałem do tego głównego z którego co do tej pory mi pisali.
Posted by: Balcer

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 16:48

Witam wszystkich!!!
Czy moze ktos mi pomoc bo mam problem z wyplatami z gamebookers!!! Jest tam napisane zeby wpisac kod swift ktory ma od 8 do 11 znakow a tymczasem mozna wpisac tylko 5!! o co tu chodzi?? A w money mieli wyslac kod weryfikujcy a dupa nie wyslali!!! Co za sciema tam jest w ogole?? Moze ktos mi pomoc???
Posted by: Legol

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 16:58

Balcer kod swift w Gb jest teraz podzielony- zauwaz ze w srodku formularza masz PL i np dla mBanku kod SWIFT BREXPLPWMUL czyli wpisujesz najpierw BREX (4 znaki) a w pozostalych polach PWMUL (5 znakow)
Posted by: Balcer

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 17:01

Wielkie dzieki Legol!!! Sprawdze to!!! A wie ktos moze ile sie placi za przelew i ile sie czeka gb??
Posted by: Logan

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 17:03

Pierwsza wyplata w miesiacu 1 Euro, nastepne 5 E.
Posted by: Balcer

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 17:09

A ten iban to jest moj nr konta bankowego??
A swift to jest te 8 cyfr po pierwszych 2 z nr mojego konta??
Posted by: yaaho

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 17:12

Quote:

A ten iban to jest moj nr konta bankowego??
A swift to jest te 8 cyfr po pierwszych 2 z nr mojego konta??




IBAN to numer konta z literami PL przed numerem, a SWIFT to poszukaj sobie w temadzie "kody SWIFT" czy jakos tak
Posted by: Legol

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 17:13

IBAN to nr Twojego konta poprzedzony "PL" ale tego wpisywac juz nie musisz bo system GB automatycznie to dopisuje natomiast kod SWIFT musisz poszukac na stronach internetowych Twojego banku w zagadnieniach dotyczacych przelewow zagranicznych
Posted by: Balcer

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 17:27

Dziekie wielki Panowie!!!
Posted by: Balcer

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 17:32

A moze zna ktos ten kod swift dla pko:)??
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 17:42

Quote:

Kase z bonusu trzeba obrócić 3 razy (150*3=450) po przynajmniej kursie 1,60. Ale czy tak samo jak w bet24, że każdy w kuponie z kilku zdarzeń musi mieć 1,60 czy wystarczy, ze w sumie będzie 1,60? I czy jest jakiś obowiązkowy czas do którego trzeba wszystko obrócić? I ostatnie pytanie czy orientuje się ktoś czy są jeszcze dostępne koszulki reprezentacji Polski?




MrYoda, Bet24 to szajs. Jak można wymagać na kuponie AKO min. kurs 1.60... dla KAŻDEGO zdarzenia? Jak Bet24 tak wymaga to jest porąbany totalnie...

Jeśli jest min. 1.60 to powinien on dotyczyć kuponu i tylko kuponu. Jak singiel to 1.60. Jak AKO to także 1.60. Gamebookers dobrze to rozumuje...

overclocker, tak jest. Zarówno w jednym jak i w drugim możesz zmienić adres, tak więc nie ma problemu.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: Mateusz099

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 17:43

Quote:

A moze zna ktos ten kod swift dla pko:)??




PKO S.A: PKOPPLPW
PKO BP: BPKOPLPW
Posted by: Balcer

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 17:45

Dobra mam!!! Doszedlem do tego!!! Dzieki jeszcze raz!!!
Posted by: Balcer

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 17:51

A moze ktos wie cos o tym monneybookers jak tam jest z tym przychodzeniem kodu weryfikacji bo doszedl mi 1 przelew i w tytule mial byc kod a tu ni ma ni a jednak tam jest taniej bo 7zl a w gb 20zl??
Posted by: Morten

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 17:51

Jaka jest forma obrotu przy promocji 150zł gratis?
Posted by: yaaho

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 17:57

Quote:

A moze ktos wie cos o tym monneybookers jak tam jest z tym przychodzeniem kodu weryfikacji bo doszedl mi 1 przelew i w tytule mial byc kod a tu ni ma ni a jednak tam jest taniej bo 7zl a w gb 20zl??




najtaniej jest, wplacic przez mb do expekta, zagrac pare zakladow i wyplacic na konto bankowe
Posted by: Gianluca Comotto

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 17:58

Nic nie trzeba grac, trik wykonany kilka razy przezemnie.
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 18:01

Trzykrotna wartość bonusu (wpłaty w ogóle nie trzeba obracać).

Min kurs 1.60, może być AKO, może być live, dowolna ilość zakładów, dowolna stawka. Wystarczy dokonać obrót za 450zł i tyle.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: Czesiek41

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 18:08

witam jeżeli mam konto w Gamebookers ale jeszcze nigdy nie dokonywałem wpłaty czy będzie mnie promocja obowiązywać?
Posted by: micha$

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 18:55

Mam pytanko:
zagrałem dubla dzisiaj i jedno zdarzenie nie weszło ale przy statusie kuponu jest won ale i tak wygrana jest 0. Jak klikam status to wszystkim kuponom pojawia się status lost. O co chodzi?
Posted by: micha$

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 18:58

Posted by: chopinos

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 18:58

a promocja na koszulki jest do 10 czerwca cz do 10 lipca?

na stronie pisze 10 lipca ale to juz troche pozno
Posted by: yaaho

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 19:09

Quote:

a promocja na koszulki jest do 10 czerwca cz do 10 lipca?

na stronie pisze 10 lipca ale to juz troche pozno




skoro na stronie jest napisane do 10 lipca to jest do 10 lipca, co w tym dziwnego?
Posted by: maverick

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 19:17

Quote:

Mam pytanko:
zagrałem dubla dzisiaj i jedno zdarzenie nie weszło ale przy statusie kuponu jest won ale i tak wygrana jest 0. Jak klikam status to wszystkim kuponom pojawia się status lost. O co chodzi?




To oznacza ze cos im sie piep..., ja dzis mialem wszyskie kupony na LOST. I tak najwazniejszy jest stan konta - jak on sie zgadza to wszysko oki
Posted by: micha$

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 19:27

Tak myślałem ale nie wiedziałem czy tak jest zawsze czy to tylko chwilowe...

To mam drugie pytanko:
zagrałem dubla (widać na tamtym screenie) za 2 zł do wygrania 5. Wygrałem 5 ale na koncie pojawiło się jeszcze 20 gr. Skąd? W GB "gram" od 2 dni więc żaden bonus mi nie przysługuje... Czy tak zawsze będzie, że jakaś kaska wpada gratis?
Posted by: Logan

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 19:37

To byl prawdopodobnie Twoj pierwszy zaklad w GB na ktory przysluguje 10% cashback bonus. Postawiles 2 PLN dostales 20gr.
Posted by: slonic

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 19:38

prosze o informacje od osob ktore otrzymaly koszulki, czy urzad celny upomnial sie o swoje [clo]??
Posted by: maverick

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 19:44

Pyt: skorzystalem z promo 150 pln (PROMOCJA), wplacalem przez MB - czy moge rowniez skorzystac z promo 100 pln przy wplacie na konto bankowe? Raczej nie, ale chcialem sie tylko upewnic, bo nie wiem czy zamawiac koszulke, czy doplacic , obrocic i wtedy zamowic
Posted by: micha$

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 19:57

Quote:

To byl prawdopodobnie Twoj pierwszy zaklad w GB na ktory przysluguje 10% cashback bonus. Postawiles 2 PLN dostales 20gr.




Ło kurde...
Jakbym wiedział to bym zagrał inaczej...
Posted by: alfa

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 20:06

Quote:

prosze o informacje od osob ktore otrzymaly koszulki, czy urzad celny upomnial sie o swoje [clo]??



LOL nie, a mam sie ich spodziewac?
Posted by: meyde9

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 20:18

Pytanko do tych osob ktore mialy juz przez 9 czy wiecej dni oczekiwanie na autoryzacje tego vouchera, czy cos sie wam ruszylo. Ja juz czekam 4 dni i dalej nic.
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 20:24

ja czekam 5 dni i tez nic
Posted by: kamasss

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 20:27

wow
po 12 dniach jest mail od sklepu...

oczywiście nie ejst to odpowiedź na moje pytanie...

zmienili mi status na LEFT WEREHOUSE
czyli ze wysłali chyba...

najgorsze jest to, że w zamówieniu mam TOTAL: 0,75 funta
czyli nadwyżki...


nie wiem co z tym zrobią...
jak przyjdzie mi to dopłącić przy pobraniu...

jakieś 4 złote a za samo pobranie będzie 40 złotych...
oby tak nie było...

i mam nadzieję, że paczkę będzie mógł odebrać ktoś z rodziny... mnie nie będzie w chacie...

jakby ktoś miał jakieś info na temat jak idzie wysyłka, odbiór a jak miał ktoś nadwyżkę Total ileś tam to byłbym wdzięczny...
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 21:10

Promocja z koszulkami potrwa na pewno do rozpoczęcia MŚ i pewnie jeszcze tydzień dłużej na spoko. Później to juź pewnie lada dzień się skończy, chyba że firm rzeczywiście puści tę promocję aż do finału imprezy.

maverick, promocja 150zł zastępuje promocję 100zł. 100zł dostają ci, którzy nie znają kodu promocji PROMOCJA. 150zł dostają ci, którzy ten kod znają.

Proszę tylko na żadnym onecie tego kodu nie podawać bo jak wszyscy się na to rzucą jak lwy to dla nas nic nie zostanie.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: bartlomeo

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 21:11

Sklep jest chyba z Wielkiej Brytanii wiec o jakie cło Ci chodzi ?? Chyba jestesmy w UE prawda ?? Jest taka ustawa ow olnym przepływie towarów....
Posted by: kamasss

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 21:18

jeżeli piszesz do mnie...
ja nie pisałem nic o żadnym cle...

ale samo pobranie może w hu*j kosztować...
jak wysyłasz Polską pocztą do Krakowa chociażby za pobraniem to płacisz ile drożej...

a co dopiero z WB...
Posted by: bartlomeo

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 21:20

nie to chyab slonic napisał o cle czy csie US nie przyczepi...
Posted by: chopinos

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 21:26

wlasnie dostalem maila ze dostane bonusa w wysokosci do 78 zl jesli dokonam przelewu w ciagu 14 dni od otrzymania tego maila

dzisiaj wplacilem 150zl w BPH, wpisalem kod PROMOCJA, czy to znaczy ze dostane bonus 150zl + 78zl? czyli bede mial 378 zl?
Posted by: nitek

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 21:28

tak
Posted by: Logan

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 21:34

Z jakiej okazji jest ten bonus 78PLN?
Posted by: maverick

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 21:37

takiej okazji ze sie zarejestrowales, ale nie wplacales przez jakis czas, moj znajomy dostal tego maila po okolo tygodniu od zarejestrowania sie
Posted by: chopinos

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 21:55

Quote:

Z jakiej okazji jest ten bonus 78PLN?




Zauważyliśmy, że po zarejestrowaniu się w Gamebookers nie postawiłeś(aś) jeszcze swojego pierwszego zakładu z nami.

W związku z tym chcielibyśmy zaproponować Ci wyjątkową promocję podwojenia Twojego pierwszego depozytu na konto zakładów w Gamebookers i zachęcić tym samym do rozpoczęcia gry w naszej firmie:

* Zaloguj się na swoje konto gracza w Gamebookers i dokonaj pierwszej wpłaty a my podwoimy jej wysokość! Maks. bonus jaki możesz otrzymać to PLN 78.81
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 22:51

Quote:

dzisiaj wplacilem 150zl w BPH, wpisalem kod PROMOCJA, czy to znaczy ze dostane bonus 150zl + 78zl? czyli bede mial 378 zl?




Skoro otrzymałeś email o promocji 78zł, to ona także Ci się należy. Tak więc w sumie będziesz miał na koncie 378zł.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 24/05/2006 22:56

Gamebookers -> nigdy nie wiesz jaki prezent Cię od nich czeka po zarejestrowaniu

A tak poważnie to ja też mam tam jedne "zakurzone" konto, tylko czekac jak dostanę jakiegoś maila "zachęcającego"
Posted by: mini-cab_driver

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 06:05

Quote:

Gamebookers -> nigdy nie wiesz jaki prezent Cię od nich czeka po zarejestrowaniu





Dokladnie Zarejestrowalem sie w sobote. Wplacilem 100 funtow, od razu postawilem 30 ze Brazylia zostanie mistrzem swiata (wiem, ze blad, bo powinnienem to zrobic jak dostane bonus, mialbym juz zagwarantowany obrot). Minal weekend patrze a na koncie mam zamiast 70 funtow plus bonus (wpisalem PROMOCJA przy rejestracji) mam zaledwie 73?! Trzy funty, to chyba nie jest 150zl?! Czekam do piatku, az daja mi vaucher na koszulke i moze wtedy dopisza reszte kasy? W kazdym bac razie narazie lekki zawod

P.S. Oprucz kodu PROMOCJA, zarejestrowalem sie rowniez z linka na stronie mecz.pl
Posted by: PidzeJ

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 07:00

A czy ktoś może mi powiedzieć ile czasu trzeba czekać na kasę z Gamebookers?? Zadysponowałem wypłatę 18 maja i do dzisiaj nic, a z mojego rachunku kasa została zdjęta automatycznie
Posted by: ciacho1984

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 07:05

Kasa na konto przychodzi w 2-3 dni pisz do nich, bo to nie jest normalne.
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 08:11

tomex23, prześlij mi proszę na PW swój username.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: marcys22

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 08:33

jak najlepiej wplacic kase( w jakim banku) do gamebookers zeby mozna bylo mozna jak najszybciej zagrac???
Posted by: ciacho1984

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 08:48

W BPH jak wplacisz rano to tego samego dnia bedziesz mial u nich na koncie
Posted by: marcys22

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 08:54

mam jeszcze pytanie, zrejestrowalem sie w gamebookers place kase co trzeba zrobic zeby dostac od nich koszulke reprezentacji??
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 09:02

marcys22, sprawdź na stronie głównej link "Dla każdego nowego Klienta oficjalna koszulka gratis!"

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: lupus

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 09:42

Quote:

dzisiaj wplacilem 150zl w BPH, wpisalem kod PROMOCJA, czy to znaczy ze dostane bonus 150zl + 78zl? czyli bede mial 378 zl?




Dostaniesz, ja korzystalem wtedy z tej promocji 100+100 a dostalem oprcz tego tez tego bonusa 78zl
Posted by: chopinos

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 09:45

wlasnie dostalem na konto 229.90zl

te kolejne 150zl dostane dzisiaj o 0.10-1.10 tak?

moge juz obsawiac? bonus bedzie zaksiegowany czy poczekac jak dostane cala kwote na konto?

podoba mi sie nawet ten buk
Posted by: Adizek

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 13:50

Witam.
Chcialem sie zapytac jak moge zprawdzic ile potrzebuje jeszcze do 450 zl postawionych na zaklady wymaganych regulaminem,czym musze sam liczyc czy pisac do supportu?
Druga sprawa dostal ktos juz koszulke? Ile mniej wiecej czekacie bo chyba dzisiaj postawie na zwyciezce bo jutro jest czas przyznawania voucherow tak to 1 tydzien czekac.
Prosze o odpowiedze.
Pozdro
Posted by: Hajzel

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 14:00

Quote:

Witam.
Chcialem sie zapytac jak moge zprawdzic ile potrzebuje jeszcze do 450 zl postawionych na zaklady wymaganych regulaminem,czym musze sam liczyc czy pisac do supportu?
Druga sprawa dostal ktos juz koszulke? Ile mniej wiecej czekacie bo chyba dzisiaj postawie na zwyciezce bo jutro jest czas przyznawania voucherow tak to 1 tydzien czekac.
Prosze o odpowiedze.
Pozdro





Kliknij wypłata tam wszystko będzie, ile obróciłeś ile możesz wypłacić
Posted by: juru15

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 14:01

1-0 becker
Posted by: juru15

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 14:02

oj słabo gaba przegrywa przy swoim serwie
Posted by: Mateusz099

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 14:03

Quote:

Witam.
Chcialem sie zapytac jak moge zprawdzic ile potrzebuje jeszcze do 450 zl postawionych na zaklady wymaganych regulaminem,czym musze sam liczyc czy pisac do supportu?
Druga sprawa dostal ktos juz koszulke? Ile mniej wiecej czekacie bo chyba dzisiaj postawie na zwyciezce bo jutro jest czas przyznawania voucherow tak to 1 tydzien czekac.
Prosze o odpowiedze.
Pozdro




Ile masz do obrotu zobaczysz jak wejdziesz w wyplate bedzie napis Suma bonusow ktora nie moze byc wyplacona, ja caly czas czekam na koszulke , akceptacja trawała 10 dni, a ponoc przesylka trwa 5 dni ,wiec musze czekac mam nadzieje ze w poniedzialek juz bede mial .
Posted by: juru15

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 14:03

oj sorry pomyliłem tematy :-)
Posted by: Kris5

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 14:06

mam pytanko! czy trzeba czekac az wplynie bonus n konto czy mozna grac odrazu po wplacie kaski a bonus tak czy owak(wygrana czy przegrana) wplynie na konto??
Posted by: juru15

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 14:08

obrót bonusa liczy się dopiero po tym jak dodacą ci go do konta
Posted by: Kris5

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 14:08

ale bida;( oki dzieki za odpowiedz!!!
Posted by: Adizek

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 14:10

i pisze mi
saldo konta:
koszty wyplaty
mozliwa wyplata to jest saldo minus koszty czyli juz mam obrocony 3 razy bonus?
Posted by: Hajzel

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 14:11

Quote:

i pisze mi
saldo konta:
koszty wyplaty
mozliwa wyplata to jest saldo minus koszty czyli juz mam obrocony 3 razy bonus?




tak, jakbyś miał iles nieobrócone to by było napisane że tyle i tyle zostało
Posted by: Adizek

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 14:14

bonus dojdzie jak ruszysz kase ale nie beda sie postawione kwoty liczyly do kwoty obrotu bonusa (450 zl)
Posted by: marcys22

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 14:15

chlopaki mam pytanie otoz bylem w banku wplacic kase do na konto GB no i babka w kasie zle wpisala moj login .
przyklad moj login to powiedzmy janek11 a ona mi wpisala janek 11
jestem teraz ciekaw czy bede mial kase na koncie
Posted by: Hajzel

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 14:16

Quote:

chlopaki mam pytanie otoz bylem w banku wplacic kase do na konto GB no i babka w kasie zle wpisala moj login .
przyklad moj login to powiedzmy janek11 a ona mi wpisala janek 11
jestem teraz ciekaw czy bede mial kase na koncie





zwróć sie do Conrada napewno ci pomoże w tej sprawie
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 14:17

Na pewno będzie spox, bo podałeś także imie+nazwisko, tak więc odnajdą Cię w bazie danych. Najlepiej zgodnie z instrukcją podanę w sekcji "Wpłaty" zawsze podawać nie tylko login, ale także 6-cyfrowy numer klienta.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: zelo

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 14:40

Czy mozna wplacic srodki z innego konta niz te na kogo jest zarejestrowane w GB ?
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 14:41

czy ten sklep odpisuje wam na meile? 3 dzień już czekam napisałem wczoraj drugiego meila i dalej nic, a sprawa ważna. Chciałbym zmienić zamówienie, czekam jeszcze na autoryzację (6dzień), więc myślę, że można zmienić. Może na zły adres piszę?

sales@subside.co.uk

to ten? Conrad może mógłbyś mi pomóc?

pozdrawiam
Posted by: yaaho

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 14:49

mam pytanko, czy moglby ktos wkleic regulamin bonusu urodzinowego? to jest ten bonus, ktory dostaje sie jak sie ma urodziny, ja tego maila niestety skasowalem, jesli ktos ma to w skrzynce na mailu to poprosze o wklejenie
Posted by: alfa

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 14:58

Quote:

czy ten sklep odpisuje wam na meile? 3 dzień już czekam napisałem wczoraj drugiego meila i dalej nic, a sprawa ważna. Chciałbym zmienić zamówienie, czekam jeszcze na autoryzację (6dzień), więc myślę, że można zmienić. Może na zły adres piszę?

sales@subside.co.uk

to ten? Conrad może mógłbyś mi pomóc?

pozdrawiam



odpisuja, trwa to okolo tygodnia ale odpisza wiec czekaj cierpliwie
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 15:10

wow tydz odpisywać na meila
Posted by: er2di2

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 15:19

Quote:

W BPH jak wplacisz rano to tego samego dnia bedziesz mial u nich na koncie




Ja wpłaciłem w BPH w poniedziałek koło godziny 17 i do teraz kaska nie wpłyneła na moje konto
Ale za to dzis dostałem emaila od GB, że jak dokonam wpłaty w ciągu 14 dni to mam jeszcze dodatkowy bonusik 78 zł. Nie ma tego złego ...
Posted by: alfa

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 15:28

Quote:

wow tydz odpisywać na meila



hehe dokladnie to chyba 6dni, wiec jak masz cos pilnego to moze byc problem
Posted by: KopusDupus

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 15:36

Witam serdecznie!
Interesuje mnie forma wpłaty do GB za pośrednictwem Wester Union, gdyż w moim mały mieście znajduje się takowy punkt WU.
W związku z tym - jaka jest prowizja od takiej wpłaty, jak długo idą pieniążki i jaki jest koszt samego przelewu. Oraz - czy moge dokonać wpłaty za pomocą PLN...?
Posted by: marcys22

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 15:39

Quote:

Witam serdecznie!
Interesuje mnie forma wpłaty do GB za pośrednictwem Wester Union, gdyż w moim mały mieście znajduje się takowy punkt WU.
W związku z tym - jaka jest prowizja od takiej wpłaty, jak długo idą pieniążki i jaki jest koszt samego przelewu. Oraz - czy moge dokonać wpłaty za pomocą PLN...?


z tego co ja wiem to WU mozna przesylac jedynie dolary
Posted by: Mateusz099

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 15:51

Quote:

czy ten sklep odpisuje wam na meile? 3 dzień już czekam napisałem wczoraj drugiego meila i dalej nic, a sprawa ważna. Chciałbym zmienić zamówienie, czekam jeszcze na autoryzację (6dzień), więc myślę, że można zmienić. Może na zły adres piszę?

sales@subside.co.uk

to ten? Conrad może mógłbyś mi pomóc?

pozdrawiam




Jak coś pilnego to dzwoń do nich !!! Jedyne wyjście żeby się szybko skontaktować.
Posted by: zelo

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 15:56

Quote:

Czy mozna wplacic srodki z innego konta niz te na kogo jest zarejestrowane w GB ?


Posted by: pescar

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 15:58

Czy tą koszulke trzeba mieć z nazwiskiem z tyłu czy można wybrać bez niczego? A najlepiej byłby sam numer bez nazwiska.
Posted by: Marcovia

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 16:08

Koszulki z numerem i nazwiskiem są chyba droższe. Kodem można zapłacić jedynie za koszulki bez nadruków. Chyba, ze jakieś modele Retro.
Posted by: Mateusz099

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 16:09

Quote:

Czy tą koszulke trzeba mieć z nazwiskiem z tyłu czy można wybrać bez niczego? A najlepiej byłby sam numer bez nazwiska.




Na koszulke z nazwiskiem nie straczy Ci kasy na bonie
Posted by: KopusDupus

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 16:16

Quote:

Quote:

Witam serdecznie!
Interesuje mnie forma wpłaty do GB za pośrednictwem Wester Union, gdyż w moim mały mieście znajduje się takowy punkt WU.
W związku z tym - jaka jest prowizja od takiej wpłaty, jak długo idą pieniążki i jaki jest koszt samego przelewu. Oraz - czy moge dokonać wpłaty za pomocą PLN...?


z tego co ja wiem to WU mozna przesylac jedynie dolary




yhy, a czy zostaną one zamienione przez GB, na PLN?
Posted by: chopinos

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 16:45

Quote:

Quote:

Czy tą koszulke trzeba mieć z nazwiskiem z tyłu czy można wybrać bez niczego? A najlepiej byłby sam numer bez nazwiska.




Na koszulke z nazwiskiem nie straczy Ci kasy na bonie




a moge np. zrobic tak ze zaplaca za koszulke bonem i doplace jeszcze jesli chcialbym koszulke z nadrukiem?
Posted by: chopinos

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 16:49

aha jeszcze jedno, dostalem bonusa 78zl, 150zl pewnie mi pozniej przyznaja

czy moge teraz juz postawic i obrot bedzie sie liczyl do bonusa 78zl? i czy gra w kasynie wlicza sie do obrotu?

czyli np. teraz postawie 10zl, przegram, ale w nocy i tak dostane +150zl? niewazne ile przegram
Posted by: pw85

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 17:52

mozesz kupic cos drozszego placac bonem i doplacajac reszte
Posted by: Adizek

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 18:46

Quote:

Witam.
...... bo jutro jest czas przyznawania voucherow tak to 1 tydzien czekac.
Prosze o odpowiedze.
Pozdro



Pozwolcie za zacytujer siebie Nigdzie nie umialem znalesc postu gdzie to wyczytalem mozecie mnie upewnic ze tak jest i mniej wiecej o ktorej godzinie.Dzieki
Posted by: absolut svensk

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 18:53

Witam.Załozyłem właśnie konto w Gamebookers-Chciałbym wpłacić 300PLN na konto-zalezy mi aby były one max do niedzieli-czy bardziej opłaca się wpłacić przez BPH czy moneybookers? Ile potrwa i będzie kosztował przelew z Mb do Gb.Bardzo proszę wszystkich o pomoc...
Posted by: Marcovia

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 19:04

Tak czytam i czytam o tej dodatkowej premii i jestem ciekaw: Ile dni wstrzymywaliście się z wpłatą, żeby dostać te 78 zł.? Ja od ręki wpłaciołem pieniądze kartą i po dwóch dniach je wypłaciłem. Tego samego dnia przesłałem pieniądze przelewem bankowym i nie dostałem dodatkowych 78 PLN. Dużo się pospieszyłem?
Posted by: P!T3R

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 19:10

Quote:

Tak czytam i czytam o tej dodatkowej premii i jestem ciekaw: Ile dni wstrzymywaliście się z wpłatą, żeby dostać te 78 zł.? Ja od ręki wpłaciołem pieniądze kartą i po dwóch dniach je wypłaciłem. Tego samego dnia przesłałem pieniądze przelewem bankowym i nie dostałem dodatkowych 78 PLN. Dużo się pospieszyłem?



ja poczekalem 3 dni i dziś o 8 rano maila przysłali
Posted by: P!T3R

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 19:31

Quote:

Quote:

Witam.
...... bo jutro jest czas przyznawania voucherow tak to 1 tydzien czekac.
Prosze o odpowiedze.
Pozdro



Pozwolcie za zacytujer siebie Nigdzie nie umialem znalesc postu gdzie to wyczytalem mozecie mnie upewnic ze tak jest i mniej wiecej o ktorej godzinie.Dzieki



Ja też dzisiaj zawarałem ten zakład za 185zł na zwyciesce mundialu oczywiscie na canarihnos 601pln do wyciągnięcia .....a co do pytania to jak się załapaliśmy na liste do voncherow do tego tygodnia to dostaniemy jutro a jak nie to niestety w następny piątek... pozdr0 P!T3R
Posted by: a5a

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 20:31

ile trwa przelewe z MoneyBookers do GameBookers?
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 20:32

chopinos, możesz już teraz obstawiać. Bonus 150zł zostanie Ci przyznany po północy bez względu na to ile zakładów postawisz w międzyczasie i jaki będzie ich wynik.

absolut svensk, jeśli masz moneybookers to wal przez MB. Wpłatę zlecasz ze strony GB a nie MB i wtedy wpłata jest GRATIS. A jesli się zarejestrowałeś z kodu promocji "PROMOCJA" to otrzymasz oczywiście bonus do 150zł.

P!T3R, dokładnie. Jutro wychodzą bony. Kto nie zdążył przed dziesiejszym sporządzeniem listy otrzyma bon dokładnie za tydzień w piątek.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 20:33

Quote:

ile trwa przelewe z MoneyBookers do GameBookers?




<5 sekund.
Posted by: s_LP

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 20:52

witam
mam małe pytanko - czy dostane koszulke jak postawie na miejsca 1-2, czy koniecznie musi być zwycięzca

(przez przypadek zagrałem Anglia 1-2 i zastanawiam się czy musze jeszcze raz grać na jakąś "V")

pozdro
Posted by: Logan

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 21:02

Czy zaklady za ktore jest zwrot sa liczone do obrotu?
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 21:07

Quote:

witam
mam małe pytanko - czy dostane koszulke jak postawie na miejsca 1-2, czy koniecznie musi być zwycięzca

(przez przypadek zagrałem Anglia 1-2 i zastanawiam się czy musze jeszcze raz grać na jakąś "V")

pozdro




Ten zakład na Anglię 1-2 to wygrany kupon, ale niestety nie liczy się do otrzymania koszulki. Tu musi być zakład na zwycięzcę mundialu.

Logan, zakłady zakończone zwrotem, odsprzedane zakłady, oraz zakłady P2P nie wliczają się do obrotu bonusem.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: mini-cab_driver

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 21:23

Quote:

tomex23, prześlij mi proszę na PW swój username.

Conrad sprawdz skrzynke...
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 25/05/2006 21:55

Witam, zamówiłem sobie koszulkę i przysłali mi takiego e-maila. Jest w nim mowa o:

We have sent you this email to provide confirmation of your order. If you did not place an order at Subside please contact out customer services department as this order may have been created fraudulently.
Po polsku:
przysyłamy ci emaila, żeby potwierdzić złożone przez ciebie zamówienie, jeśli nie zostało ono przez ciebie złożone albo jest złe, skontaktuj się z obsługą klientów i popraw

I teraz mam czekać już na przesyłkę, czy coś mi jeszcze mają wysłać?

Pozdrawiam
Posted by: pescar

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 06:15

Ja wysłałem kase przelewem z mBanku od razu i żadnego meila o tych 78zł nie dostałem, więc mi to nie przysługuje? Wczoraj zleciłem wpłate około 18 i jak dzisiaj nie przyjdzie do buka to jak w niedziele przyślą mi tego meila a kasa dojdzie w poniedziałek to dostanego go czy nie?
Posted by: juru15

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 06:33

dostaniesz
Posted by: pescar

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 06:38

W obu przypadkach dostane bonus?
Posted by: KopusDupus

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 07:24

Zdaje sobie sprawe z faktu, że takie pytanie było poruszane setki razy, ale zaraz musze jechać do pracy i nie wiem czego mam się spodziewać

Czy jeżeli zrobi przelew do 10 rano w banku BPH na konto GB jest jakikolwiek cień szansy, że pieniążki pojawią się na koncie jeszcze dziś?

I 2 sprawa - czy w sobote GB pracują?
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 07:37

Host, jest to potwierdzenie otrzymania zamówienia.

MrYoda, otrzymasz bonus 150zł. Natomiast jeśli dojdzie do Ciebie także mail z promocją 78zł to nie zabiorą Ci bonusu 150zł tylko dostaniesz oba.

KopusDupus, oczywiście. W sobotę także pracują.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: er2di2

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 07:50

Quote:


Czy jeżeli zrobi przelew do 10 rano w banku BPH na konto GB jest jakikolwiek cień szansy, że pieniążki pojawią się na koncie jeszcze dziś?





Ja czekam od poniedziałku na zaksięgowanie, a wpłacałem kase w BPH. Dziś wysłałem emailem oraz zeskanowane potwierdzenie wpłaty, może to ich lekko przyśpieszy.
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 11:37

Dobrze, że przesłałeś skan, być może pani w okienku źle później wpisała nick podany w tytule wpłaty czy coś takiego. Czy wszystko zostało już może zaksięgowane?

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: P!T3R

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 12:40

Quote:

Quote:

Quote:

Witam.
...... bo jutro jest czas przyznawania voucherow tak to 1 tydzien czekac.
Prosze o odpowiedze.
Pozdro



Pozwolcie za zacytujer siebie Nigdzie nie umialem znalesc postu gdzie to wyczytalem mozecie mnie upewnic ze tak jest i mniej wiecej o ktorej godzinie.Dzieki



Ja też dzisiaj zawarałem ten zakład za 185zł na zwyciesce mundialu oczywiscie na canarihnos 601pln do wyciągnięcia .....a co do pytania to jak się załapaliśmy na liste do voncherow do tego tygodnia to dostaniemy jutro a jak nie to niestety w następny piątek... pozdr0 P!T3R



właśnie dostałem vonchera wiec zabieram się za zakupy pozdr0 P!T3R
Posted by: Skull

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 12:52

dostalem jakies 1,5zł(moglem dostac wiecej?) ale nie weim skad??
Posted by: meyde9

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 12:57

Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

Witam.
...... bo jutro jest czas przyznawania voucherow tak to 1 tydzien czekac.
Prosze o odpowiedze.
Pozdro



Pozwolcie za zacytujer siebie Nigdzie nie umialem znalesc postu gdzie to wyczytalem mozecie mnie upewnic ze tak jest i mniej wiecej o ktorej godzinie.Dzieki



Ja też dzisiaj zawarałem ten zakład za 185zł na zwyciesce mundialu oczywiscie na canarihnos 601pln do wyciągnięcia .....a co do pytania to jak się załapaliśmy na liste do voncherow do tego tygodnia to dostaniemy jutro a jak nie to niestety w następny piątek... pozdr0 P!T3R



właśnie dostałem vonchera wiec zabieram się za zakupy pozdr0 P!T3R



To troche sobie poczekasz na koszulke.

ja juz czekam 6 dni na autoryzacje tego kodu
Posted by: P!T3R

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 12:57

Quote:

dostalem jakies 1,5zł(moglem dostac wiecej?) ale nie weim skad??



zwrot 10% stawki od 1 zakładu ..mój 1 zakład to że brazylia wygra MŚ za 185zł wiec dostałem 18,5zł
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 12:59

Pewnie pierwszy zakład zagrałeś za 15zł, a zawsze jest 10% cashback od stawki pierwszego zakładu. Jest także cashback do 15% od każdego zakładu AKO w Gamebookers.

Chyba, że masz "Złoty Status" w programie lojalnościowym? Może o to chodzi?

Możliwości jest wiele.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
Posted by: a5a

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 13:19

Mam maly problem. Probuje wplacic do Gamebookers karta kredytowa ale ciagle jest komunikat ze zle wprowadzilem numer karty...probowalem juz na wszystkie sposoby a mianowicie: xxxxxxxxxxxx probowalem tez xxxx xxxx xxxx i ciagle komunikat ze zly numer ! Prosze niech ktos napisze jak mam poprawnie wprowadzic ten numer.
Posted by: yaaho

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 13:21

hmmm, drugi raz sie spytam, ile raz i po jakim kursie trzeba obrocic kase z bonusu na urodziny? (to jest ten bonu w ktorym dostaje sie cash back w wysokosci Twojego wieku), chcialem szybko przelac kase z netellera do MB przez GB i sie nie(stety) na ten bonu zalapalem nie bylo by zadnego problemu, gdyby ta kwota byla niska, ale to prawie 170 zeta jest wiec nie chce stracic tego cash backa...
Posted by: Logan

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 13:26

Quote:

Jest także cashback do 15% od każdego zakładu AKO w Gamebookers.





Dwa tygodnie temu wszedl mi zaklad AKO z 20 spotkaniami pucharu Norwegii Ekstra sprawa te 15% cashback, polecam takie granie
Posted by: nitek

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 13:28

yaaho a mozesz dokladniej wyjasnic na czym polega bonus urodzinowy bo niedlugo bede obchodzil
Posted by: a5a

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 13:42

Mam maly problem. Probuje wplacic do Gamebookers karta kredytowa ale ciagle jest komunikat ze zle wprowadzilem numer karty...probowalem juz na wszystkie sposoby a mianowicie: xxxxxxxxxxxx probowalem tez xxxx xxxx xxxx i ciagle komunikat ze zly numer ! Prosze niech ktos napisze jak mam poprawnie wprowadzic ten numer.

ODPOWIE MI KTOS CZY NIE? BOTO DLA MNIE WAZNE !
Posted by: yaaho

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 13:55

Quote:

yaaho a mozesz dokladniej wyjasnic na czym polega bonus urodzinowy bo niedlugo bede obchodzil




dostajesz cash back'a na pierwszy zaklad jaki postawisz w ciagu 10 dni od dostania urodzionego maila, maksymalna kwota bonusu to 50 euro, cash back wynosi tyle % ile masz lat tyle pamietam, ale nie pamietam ile razy trzeba to obrocic, a potrzebuje kase na MB i chce wyplacic wszystko...
Posted by: bartlomeo

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 14:10

Jednak w sprawie koszulek mail do Subside działa Wczoraj wysłałem maila że czekam już od 9 dni na akceptacje bonu i dzis dostałem maila, że towar został wysłany. Mam więc nadzieje, że w przyszłym tygodniu bede miał koszuleczke w domu
Posted by: havayski

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 14:29

A5A - tez mialem ten problem - sprobuj zamiast pod Internet Explorer pod Opera. Mi pomoglo

*dwa piecdziesiat sie nalezy )) *
Posted by: er2di2

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 14:36

Quote:

Dobrze, że przesłałeś skan, być może pani w okienku źle później wpisała nick podany w tytule wpłaty czy coś takiego. Czy wszystko zostało już może zaksięgowane?





Jak do tej pory nie mam jeszcze pieniędzy na koncie, a na dodatek co mnie dziwi nie odpisali mi na maila w którym umieściłem skan wpłaty. hmmm na razie staram się być cierpliwy.
Posted by: meyde9

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 14:57

To na jaki mail wysylac te zapytania do tego sklepu zeby odpowiedezieli ??
Posted by: pescar

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 15:06

Kasa już doszła i dość szybko bo przelewem jeden dzień, więc plus dla Gamebookers. Tylko ciekawe czy dostane te 78zł bo żadnego meila wcześniej od nich nie dostałem, ze mi przysługuje. Najwyżej zamiast 380 będzie 300zł.
Posted by: meyde9

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 15:07

Quote:

Kasa już doszła i dość szybko bo przelewem jeden dzień, więc plus dla Gamebookers. Tylko ciekawe czy dostane te 78zł bo żadnego meila wcześniej od nich nie dostałem, ze mi przysługuje. Najwyżej zamiast 380 będzie 300zł.



Jesli nie dostales maila to nie dostaniesz tych 78 zlotych.
Posted by: a5a

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 15:14

no kurde niedziala =/ probowalem pod Internet Explorerem i pod Mozilla FireFox i ciagle wyskakuje komunikat "Blad w numerze lub podanym typie karty kredytowej - prosze poprawic" =/ Sek w tym ze wszystko jest dobrze podane =/ kurde plz pomozcie..
Posted by: luk4sz_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 15:44

dostalem ten vooler 45E na koszulke ale z tego co patrze na tej stronce to najtanzsze koszulki sa po 59E...
Posted by: absolut svensk

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 15:47

Kilka dni temu zalozyłem konto w GB i wpisując w "kod promocji"- PROMOCJA.Wczoraj dostałem maila od GB ze jeśli wpłace kase to dostane dodatkowo 79,05 PLN.Dziś wpłaciłem w BPH 150 PLN.Przed chwileczką na koncie pojawiło się TYLKO 229,05 PLN zamiast 379,05 PLN- NIE DOSTAłEM BONUSA 150 PLN.Bardzo proszę Wszystkich o pomoc a w szczególności CONRADA...
Posted by: ciacho1984

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 15:48

Quote:

dostalem ten vooler 45E na koszulke ale z tego co patrze na tej stronce to najtanzsze koszulki sa po 59E...




Na 45 funtow, za 40 koszulka a za 5 wysylka wyjdzie. Ale mozesz do 40 brac co chcesz.
Posted by: KopusDupus

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 15:56

Jestem zachwycony! ;]
Przelew został zaksięgowany w 4 godziny, przelew bankowy.
DOskonała obsługa konta i serwis...
Posted by: yaaho

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 16:30

Quote:

Kilka dni temu zalozyłem konto w GB i wpisując w "kod promocji"- PROMOCJA.Wczoraj dostałem maila od GB ze jeśli wpłace kase to dostane dodatkowo 79,05 PLN.Dziś wpłaciłem w BPH 150 PLN.Przed chwileczką na koncie pojawiło się TYLKO 229,05 PLN zamiast 379,05 PLN- NIE DOSTAłEM BONUSA 150 PLN.Bardzo proszę Wszystkich o pomoc a w szczególności CONRADA...




czytac umiesz? jak tak to polecam z warunkami promocji sie zapoznac...ewentualnie wysilic sie i przeczytac czesc tego tematu, bonus jest dopisywyna po 0:10 w nocy...tak wiec czekaj cierpliwie, po polnocy bedzie na 100%
Posted by: Targlon

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 17:06

Gamebookers podał że ta promocja trwa do odwołania... a co się stanie jeśli załoze teraz konto wpisując kod promocji: PROMOCJA, ale nie będę narazie wpłacał do nich kasy. Jeżeli po kilku dniach zakończą tą promocję a ja dopiero potem wpłacę do nich pieniądze to będzie mi przysługiwało 150 PLN promocyjne??
(bo przecież przy rejestracji wpisałem PROMOCJA)... co z tym fantem??
Posted by: s_LP

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 17:06

Quote:

Quote:

witam
mam małe pytanko - czy dostane koszulke jak postawie na miejsca 1-2, czy koniecznie musi być zwycięzca

(przez przypadek zagrałem Anglia 1-2 i zastanawiam się czy musze jeszcze raz grać na jakąś "V")

pozdro




Ten zakład na Anglię 1-2 to wygrany kupon, ale niestety nie liczy się do otrzymania koszulki. Tu musi być zakład na zwycięzcę mundialu.






mimo wszystko bon otrzymałem pozdro
Posted by: absolut svensk

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 17:27

Przeczytałem warunki promocji i juz wszystko wiem.Bardzo dziekuję Ci YAAHO za pomoc bo widzę ze zawsze można liczyć na Twoją pomoc...
Posted by: Elninio

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 17:48

Mam takowe pytanie.Posiadam już konto w GB i czy jeśli chiałby założyć sobie konto w Gb mój ojciec czy obowiązuje go promocja i czy nie przeszkadza ,że gralibyśmy z jednego IP.Tata oczywiście wpłaca pieniądze ze swojego konta.
czekam na odpowiedź
Posted by: RuFe

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 18:54

A ja mam takie oto pytanie:

Posiadasz Srebrny Status!
116 więcej zakładów by otrzymać Złoty Status!
Niedoliczone cash backs (zwroty): 17.79 PLN

Pisze ze cashback zwroty sa dodawane do konta raz dziennie o 24 15 a ja mam juz od 3 ndi odkad mam serbny status nierozliczane...nie wie ktos jak oni to robia i kiedy rozliczaja?
Posted by: meyde9

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 18:59

Ponawiam: Na jaki adres mailowy pisac do subside w sprawie koszulki ??
Posted by: ciacho1984

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 19:02

sales@subside.co.uk.
Posted by: _Korver_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 19:16

napisałem im 3 meile i na żaden nie dostałem odpowiedzi. Jutro do nich dzwonię, ciekawe czy się dogadam bo lepiej stoję z niemieckim niż angielskim
Posted by: bartlomeo

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 19:24

Quote:

A ja mam takie oto pytanie:

Posiadasz Srebrny Status!
116 więcej zakładów by otrzymać Złoty Status!
Niedoliczone cash backs (zwroty): 17.79 PLN

Pisze ze cashback zwroty sa dodawane do konta raz dziennie o 24 15 a ja mam juz od 3 ndi odkad mam serbny status nierozliczane...nie wie ktos jak oni to robia i kiedy rozliczaja?




Minimalna kwota do wypłaty cashbacka to 10euro czyli prawie 40zł musisz tego zwrotu uzyskac aby Ci zwrócili pieniądze na konto
Posted by: Elninio

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 19:27

Quote:

Mam takowe pytanie.Posiadam już konto w GB i czy jeśli chiałby założyć sobie konto w Gb mój ojciec czy obowiązuje go promocja i czy nie przeszkadza ,że gralibyśmy z jednego IP.Tata oczywiście wpłaca pieniądze ze swojego konta.
czekam na odpowiedź




Ponawiam.Conrad jeśli możesz to odpowiedz
Posted by: a5a

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 20:10

a ja ponawiam swoje pytanie bo jak narazie niedoczekalem sie odpowiedzi =/
Posted by: (J)

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 20:45

Quote:

Quote:

Mam takowe pytanie.Posiadam już konto w GB i czy jeśli chiałby założyć sobie konto w Gb mój ojciec czy obowiązuje go promocja i czy nie przeszkadza ,że gralibyśmy z jednego IP.Tata oczywiście wpłaca pieniądze ze swojego konta.
czekam na odpowiedź




Ponawiam.Conrad jeśli możesz to odpowiedz




To może zobacz co o tym było pisane wcześniej http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....art=12&vc=1 z tego chyba wynika że można, no chyba że przez tak krótki okres czasu coś się zmieniło ...POZDRAWIAM
Posted by: Targlon

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 21:26

Ile po zarejestrowaniu się minęło czasu, kiedy Gamebookers przyznało wam ten bonus 78 zł?? (długo nie wpłacaliście kasy czy kilka dni... ile??) Z góry dzięki za odpowiedzi...

Pozdrawiam... Targlon
Posted by: P!T3R

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 21:33

Quote:

Ile po zarejestrowaniu się minęło czasu, kiedy Gamebookers przyznało wam ten bonus 78 zł?? (długo nie wpłacaliście kasy czy kilka dni... ile??) Z góry dzięki za odpowiedzi...

Pozdrawiam... Targlon



ja poczekalem 3 dni i mi przysłali tego maila ...tak naprawde to specjalnie nie wpłacałem kasy tylko czekałem i oplacało się czekac
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 21:41

Dostałem potwierdzenie zamówienia (koszulki) Coś ma do mnie jeszcze przyjść czy tylko mam już czekać, aż poczta mi ją przyśle?
Posted by: P!T3R

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 26/05/2006 22:41

Quote:

Dostałem potwierdzenie zamówienia (koszulki) Coś ma do mnie jeszcze przyjść czy tylko mam już czekać, aż poczta mi ją przyśle?



Ile czekałes dokłanie dni ???
Hmmm i ktoś z forum może powiedzieć czy ta przesyłka od nich to do domu przynoszą czy jak ??
Posted by: micha$

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 00:30

Quote:

no kurde niedziala =/ probowalem pod Internet Explorerem i pod Mozilla FireFox i ciagle wyskakuje komunikat "Blad w numerze lub podanym typie karty kredytowej - prosze poprawic" =/ Sek w tym ze wszystko jest dobrze podane =/ kurde plz pomozcie..




Wpisałeś 16 cyfr z awersu karty? Podałeś datę? Wszystko powinno grać. Ja tak zrobiłem i nie było problemów...
Posted by: ciacho1984

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 06:47

Hmmm i ktoś z forum może powiedzieć czy ta przesyłka od nich to do domu przynoszą czy jak ??

Listonosz przyniesie Ci do domu, a jak cie nie bedzie to awizo zostawi.
Posted by: host

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 07:47

Quote:

Quote:

Dostałem potwierdzenie zamówienia (koszulki) Coś ma do mnie jeszcze przyjść czy tylko mam już czekać, aż poczta mi ją przyśle?



Ile czekałes dokłanie dni ???
Hmmm i ktoś z forum może powiedzieć czy ta przesyłka od nich to do domu przynoszą czy jak ??




Ile czekałem dni? Raczej minut... po paru minutach podesłali mi meila z potwierdzeniem
Posted by: a5a

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 08:34

Jakie 16 cyfr z awersu? Nr konta jest 12 cyfrowy...ale awers? Co to i gdzie to jest? Jezeli chodzi o nr z tylu karty to on jest u mnie 19cyfrowy ale to chyba nie oto chodzi =/ HELP
Posted by: marcys22

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 09:18

moze zadam beze sensu pytanie ale jak mozna GM obstawic zaklad skladajacy sie np. z 4 meczy
Posted by: Kris5

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 09:21

JA mam pytanko czy mozna grac P2P jesli korzystalo sie z bonusa i czy liczy sie to do obrotu??
Posted by: marcys22

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 09:32

Quote:

moze zadam beze sensu pytanie ale jak mozna GM obstawic zaklad skladajacy sie np. z 4 meczy




i jeszcze co (to znaczy zakald akumulowany -1)
Posted by: Marcovia

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 10:16

Zakład akumulowany to właśnie zakład z więcej niż jednym zdarzeniem. Czyli np. 4 mecze.
Posted by: connor

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 11:12

Conrado, ten 'Kod' na koszulke wysylaja tylko raz w tygodniu w piatek? Nie mozna tego jakos przyspieszyc?
Posted by: kriku81

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 12:01

czy ktos dostal juz koszulke(bon dali mi 19 maja), ile sie czeka mniej wiecej na koszulke??
Posted by: alfa

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 12:11

Quote:

czy ktos dostal juz koszulke(bon dali mi 19 maja), ile sie czeka mniej wiecej na koszulke??



od zakupu do dostarczenia jakies 14-21 dni
Posted by: Mateusz099

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 13:24

Quote:

czy ktos dostal juz koszulke(bon dali mi 19 maja), ile sie czeka mniej wiecej na koszulke??




Ja dostałem bon tydzien przed tobą i do dzisiaj nie mam koszulki, choć podobno paczka już leci.
Posted by: a5a

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 13:52

Jakie 16 cyfr z awersu? Nr konta jest 12 cyfrowy...ale awers? Co to i gdzie to jest? Jezeli chodzi o nr z tylu karty to on jest u mnie 19cyfrowy ale to chyba nie oto chodzi =/ HELP !
Posted by: connor

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 15:05

Chlopie jaka Ty karte masz? Nr na karcie jest 16cyfrowy i to sie wpisuje, oraz 3 cyfry backside + waznosc karty.
Posted by: boricas

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 15:11

chcą oni scan karty?
Posted by: pettersen

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 15:47

dlaczego jak chce zalozyc konto w GB, to nie mam w prawym dolnym rogu przegladarki klodki??? czy zalezy to od przegladarki ??? moga byc jakies klopoty ??
Posted by: RuFe

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 15:53

MAm pytanko ile w soboty idzie wypłata na MB zleciłem troskzu wieksza sumke ok 20 min temu i jeszcze nie ma a zawsze do kilku minut miałem....
Posted by: Legol

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 16:12

Quote:

dlaczego jak chce zalozyc konto w GB, to nie mam w prawym dolnym rogu przegladarki klodki??? czy zalezy to od przegladarki ??? moga byc jakies klopoty ??




Bo w Gb serwis jest oparty na ramkach i tylko poszczegolne sa szyfrowane a nie calosc strony.
Posted by: a5a

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 17:01

No juz wiem co i jak ale mam kolejny problem... Mam taki komunikat (po przetlumaczeniu na polski): "Instytucja obsługująca Twoją kartę kredytową odrzuciła wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzanie transakcji. Skontaktuj się z nią w celu uzyskania szczegółowych informacji." Mam karte Visa Electron. Ktos wie dlaczego mam taki komunikat i co moge zrobic w zwiazku z tym abym mogl wkoncu wplacic ?
Posted by: a5a

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 20:30

ok juz wszystko spoko wplacilem..teraz nastepne pytanko xD Kiedy obroce bonus bede chcial wyplacic kase..W zwiazku z tym bede musial wysylac do nich jakies dowody tozsamosci czy cos w tym stylu?
Posted by: connor

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 20:38

a5a a czytales regulamin tego buka? Polecam na przyszlosc tak robic, nie bedziesz mial pytan;))))
Posted by: a5a

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 20:48

no wiem ze moze zastrzegaja sobie prawo do sprawdzenia dowodu osobistego kazdego uzytkownika..tak pisze wszedzie...ale ja sie nie pytam o teorie..Interesuje mnie jak to wyglada w praktyce ?
Posted by: RuFe

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 27/05/2006 21:23

Quote:

no wiem ze moze zastrzegaja sobie prawo do sprawdzenia dowodu osobistego kazdego uzytkownika..tak pisze wszedzie...ale ja sie nie pytam o teorie..Interesuje mnie jak to wyglada w praktyce ?




Gram tam ponad 2 lata jeszcze nigdy nie chcieli skanu zadnego..to chyba zalezy cyz pprubujesz robic wałki czy nie.

Pozdrawiam
Posted by: stoprocent_

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 28/05/2006 06:16

heja, mam pytanko, dostalem dzis maila o tresci:

"To celebrate your turning 21 years of age, we will deposit back to your betting account 21% of the amount of the first bet placed by you in the next 10 days"

Czy wynika z tego to ze gdy zagram za sume powiedzmy 100 euro, zwroca mi 21 eur? i czy licza sie w to zaklady live?
Posted by: Conrad

Re: Gamebookers (NOWA promocja, do 150zł GRATIS!!) [21] - 28/05/2006 10:22

Quote:

heja, mam pytanko, dostalem dzis maila o tresci:

"To celebrate your turning 21 years of age, we will deposit back to your betting account 21% of the amount of the first bet placed by you in the next 10 days"

Czy wynika z tego to ze gdy zagram za sume powiedzmy 100 euro, zwroca mi 21 eur? i czy licza sie w to zaklady live?




Dokładnie. To taki urodzinowy 21-procentowy cashback w prezencie od firmy.

============
Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: PROMOCJA

Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.