Opcje tematu
#1989238 - 24/01/2008 21:44 Powrót
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Witam wszystkich po 4 latach,

Trochę pozmieniało się na forum, kilka na lepsze, pare też zapewne na gorsze, ale mecz.pl nadal brnie w dobrym kierunku i co najważniejsze nadal się rozwija.

Temat ten jednak założyłem nie aby chwalić czy też krytykować za to co się dzieję na mecz.pl, a bardziej w celu zaczerpnięcia informacji.

Ostatni zakład stacjonarny postawiłem ponad 7 lat temu, ostatni bet online zaś, wyszedł z pod mojej ręki około 4 lata temu. Od tego czasu wiele się zmieniło, na forum przybyło wielu nowych użytkowników, dużo z nich wniosło sporo ożywienia na forum, pozmieniało się także w firmach bukmacherskich, niektóre wycofały się z biznesu, inne weszły na ich miejsce, te co zostaly sporo się zmieniły.

Zasadniczą prośba jaką kieruję do użytkowników mecz.pl jest to, aby pozwolili mi w miare gładki sposób na nowo wdrożyć się z tym, co się dzieje w świadku bukmacherskim w roku 2008.

Mam pare pytań na które mam nadzieję pomożecie mi znaleźć odpowiedź:

A Po pierwsze, potrzebuję kilku informacji na temat bukmacherów:
1) kto oferuję najlepsze kursy na piłke nożna, największe ligi europejski ?
2) kto dobre kursy wystawia na egzotyczną piłke nożna, a przy okazji jest wypłacalny ?
3) który z bukmacherów jest najlepszy jeżeli chodzi o sporty amerykanskie ?
4) jaka firma według was jest na dzień dzisiejszy najsolidniejszym bukmacherem na rynku (suma wszystkich możliwych czynników kursy, obsługa klienta, brak limitów, bezproblemowe wypłaty itp.)
5) jaką firmę uważacie za najmmiej profesjonalną i stanowczo odradzalibyście założenie w niej konta (nie wypłacają kasy, robią zwroty, słaba obsługa klienta)

B Po drugie, forma płatności:
1) czy nadal rządzi tylko neteller ?
2) czy łątwo przelewać pieniądze do buków paypalem ?
3) czy są lepsze alternatywy obu podanych wyżej firm ?

C Po trzecie, potrzebuję namiary na płatne strony które oferują typy:
1) zasadniczy czynnik w tym przypadku to fakt, że od dłuższego czasu udowadniają, że można utrzymać długoterminowy yield
2) nie ma żadnych uzasadnień by podwarząc prawdziwość ich typów
3) ktoś już korzystał z ich usług i jest w stanie ich polecić



To narazie na tyle, jak będę miał więcej pytań z pewnością wrzucę ję do tego tematu, a każdemu kto będzie chętny mi pomóc będę bardzo wdzięczny,

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
Bonus: Unibet
#1989790 - 25/01/2008 01:19 Re: Powrót [Re: slav007o]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Miło widzieć w takim razie z powrotem \:\) Nikt nie odpowiada więc ja spróbuje odpowiedzieć na ile sie da
A
1. 188bet
2. dla mnie kłopot, zauważyłem że im szersza oferta - tym większe prawdopodobieśtwo limitów, kiepskiej obsługi itp chociażby bet365 szeroka oferta dobre kursy i ... limity jak ich tylko troche lepiej ograsz
3. Pinnacle
4. betfair , tyle że to giełda \:\)
5. jest sporo takich firm

B
Neteller nie jest już tak popularny jak kiedyś, od czasu zakazu internetowej bukmacherki w USA pozycja netellera bardzo spadła. Obecnie najpopularniejszy jest zdecydowanie moneybookers, chociaż jakość jego usług pozostawia sporo do życzenia. Inna sprawa że do poważnych buków wpłacisz bezproblemowo i tym i tym. Paypal może i u niektórych buków, ale wydaje mi sie że to zjawisko marginalne. Tak więc na pewno moneybookers, ewentualnie neteller, a jak nie wpłata kartą

Do góry
#1991642 - 25/01/2008 09:36 Re: Powrót [Re: gryzonko]
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Co w takim razie ze stronami płatnymi ? Jak to z nimi jest ? Kiedyś pamiętam znana była stronka DJ Sosny, ale chyba trochę ucichła, zresztą chodzi mi bardziej o serwisy zagraniczne, gdzie jestem bardziej pewny typów przez nich wystawianych.

Jakieś konkretne stronki do polecenia ?

Pozdrawiam i dzięki gryzonko za info

SLAV

Do góry
#1991692 - 25/01/2008 14:20 Re: Powrót [Re: slav007o]
pijanica Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2007
Postów: 331
Nikt kto ma choć trochę oleju w głowie publicznie takich stron Ci nie poda. Jest wiele argumentów za tym by tego nie robić, a jednym z nich jest fakt że znalezienie dobrej strony która ma przyzwoite wyniki, nie oszukuje i nie zawiesza działalności po dłuższej serii wtop jest bardzo trudne i wymaga dużo czasu oraz pieniędzy.
A oczywiste jest że im więcej abonentów ma serwis tym trudniej złapać kursy.

Do góry
#1991734 - 25/01/2008 16:46 Re: Powrót [Re: pijanica]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Zauwazylem ze duzo ludzi liczy iz platne strony odwala czarna robote za nich, oni tylko zagraja co dostana podane na talerzu i juz jest izzi - taka postawa jest dla nich bardzo wygodna uwalnia od samodzielnego myslenia a tym bardziej podejmowania decyzji.
Owszem dostep do stron nie jest zly ale jesli zna sie kilka i gra jak leci to co polecaja to konczy sie w najlepszym razie stagnacja.
W BA masz caly dzial z promocja roznych stron, platnych i free i mozesz sobie przegladac historie tematow i sprawdzac jak sie spisywali na przestrzeni czasu a jednoczesnie zobaczysz jak duzo stron padlo bez slowa badz zamknieto im surveillance - jak przegladalem to moim zdaniem NIE MA TAKIEJ STRONY ktora spelnia nastepujace warunki
- niezalezna weryfikacja wlasnie ten surveillance
- systematyczne zyski przez okres ponad roku - oczywiscie moga trafac sie pojedyncze ujemne miesiace
- rzetelne pokazywanie archiwum czarno na bialym
Oczywiscie sa strony ktore spelniaja pojedyncz z tych warunkow ale albo 'osiadly na mieliznie' jesli maja rzetelne archiwum i nie moga sie wygrzebac z marazmu albo zyski w porzadku to strona dziala stosunkowo krotko itd itp
BTW do autora : czy byles na bezludnej wyspie ze tak o wszystko pytasz \:D

Do góry
#1992397 - 25/01/2008 20:17 Re: Powrót [Re: Lord Devastator]
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Powiedzmy Lord, że miałem lekki przestój ;\) Tak czy owak, nie wiem czy byłbym w stanie sam wystarczająco dużo czasu poświęcić na analize, dlatego pytam się o strony z typami.

Pogrzebie coś sam

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
#1992452 - 25/01/2008 20:38 Re: Powrót [Re: slav007o]
mara Offline
member

Meldunek: 14/01/2005
Postów: 102
Skąd: miasto seksu i biznesu
Tak tak Lord, płatne strony to dno. Nie ma to jak własne typy poparte dogłębną analizą na postawie betexplorera albo najlepiej jakaś progresja z kursem 1,40

Do góry
#1992645 - 25/01/2008 23:02 Re: Powrót [Re: mara]
thepilator Offline
veteran

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 1284
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: mara
Tak tak Lord, płatne strony to dno. Nie ma to jak własne typy poparte dogłębną analizą na postawie betexplorera albo najlepiej jakaś progresja z kursem 1,40


progresja z kursem 1,4 \:D

P.S
Mam dla Ciebie jeszcze pewniejsza progresje, proponuje zagrać progresje na kurs 1,1, mega pewna inwestycja ;\) , proponuje zacząć od 100, potem 1000 i ostatni etap 10000

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (kemp, VVega, poozon), 3501 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584408 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07