Boks

Posted by: bibsen

Boks - 13/09/2003 13:49

Jakies pomysly na dzisiaj? Wydaje mi sie, ze kurs na Mosleya jest troche przesadzony...
Posted by: kocur

Re: Boks - 13/09/2003 16:02

Moze warto zagrac w expekcie ponizej 10.5 rundy @ 2.80!
Posted by: DRAGO

Re: Boks - 13/09/2003 16:04

WITAM !

Dzis oskar DE LA HOYA wygra kurs w gb 1.41

pozdro iwo:

IVAN DRAGO
Posted by: DJ12HH

Re: Boks - 13/09/2003 22:16

WYGRA I TO PEWNIE TAK MI SIE WYDAJE !!

MOZE NOKAUT BEDZIE !!

POZDRAWIAM iwo:
Posted by: DRAGO

Re: Boks - 14/09/2003 10:24

Witam !
Gratuluje zwyciestwa Mosleyowi, byłes zdecydowanie lepszy !!!

SHANE MOSLEY respect iwo:

POZDRAWIAM

IVAN Drago
Posted by: A.S.Romek

Re: Boks - 04/10/2003 21:59

A jak obstawiacie, kto wygra:

Toney James - Hollyfield Evander - Waga ciężka 2.15 - 1.60 - kursy z expektu
Posted by: Gherman

Re: Boks - 05/10/2003 03:28

za 4 godzinki taki ciekawy pojedynek bokserski a tu nikt nie stawia?
Nie wierzę!
Typerzy boksu odzywajcie się, niech wstapi w was duch walki
Posted by: Anonymous

Re: Boks - 05/10/2003 04:07

Holyfield zmiazdzy swojego przeciwnika
Posted by: boca juniors

Re: Boks - 05/10/2003 04:34

jest gdzieś live dzisiejsza walka?
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: Boks - 05/10/2003 06:54

Wlasnie sie zaczelo na TVP1 bezposrednia relacja ale wyjda gdzies po 4
Posted by: boca juniors

Re: Boks - 05/10/2003 07:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[hools]:
[qb]Wlasnie sie zaczelo na TVP1 bezposrednia relacja ale wyjda gdzies po 4[/qb][/QUOTE]dzięki,wypas,że walczka na tvp iwo: (oby tylko Tiger nie komentował i te jego ojoj)
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: Boks - 05/10/2003 07:37

))))))))) komentuje ten co komurki reklamuje czy tam karty chipowe ten co ma nazwisko podobne do Salami ))
Posted by: boca juniors

Re: Boks - 05/10/2003 08:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[hools]:
[qb] ))))))))) komentuje ten co komurki reklamuje czy tam karty chipowe ten co ma nazwisko podobne do Salami ))[/qb][/QUOTE]czyżby superkozak ringu mr.Paleta?
Posted by: Mastro Tomo

Re: Boks - 08/10/2003 02:36

jest jakaś ciekawa walka na przestrzenia tygodnia taką która można by było obstawiać w Expekcie
Posted by: gryzonko

Re: Boks - 08/10/2003 16:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[hools]:
[qb] ))))))))) komentuje ten co komurki reklamuje czy tam karty chipowe ten co ma nazwisko podobne do Salami ))[/qb][/QUOTE]czyżby superkozak ringu mr.Paleta?[/qb][/QUOTE]czyzby chodziło o kolege który swojego czasu zarobił ostry nokaut od holenderskiego robotnika budowlanego?
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: Boks - 08/10/2003 23:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gryzonko:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[hools]:
[qb] ))))))))) komentuje ten co komurki reklamuje czy tam karty chipowe ten co ma nazwisko podobne do Salami ))[/qb][/QUOTE]czyżby superkozak ringu mr.Paleta?[/qb][/QUOTE]czyzby chodziło o kolege który swojego czasu zarobił ostry nokaut od holenderskiego robotnika budowlanego?
[/qb][/QUOTE]hmm...tego nie pamietam ale ten co komentowal to pamietam tez ze chcial sie bic z tym,no jak on ma ,no ten co po jajach bije?
Posted by: boca juniors

Re: Boks - 09/10/2003 04:35

To chyba ten co pobił taksówkarza w Sopocie a jego walki w ringu trwają krócej od skoków Adama M.
Posted by: MKozi

Re: Boks - 09/10/2003 13:40

Szkoda... nieprzyjemnie sie to czyta, wspolczuje Wam, ze smiejecie sie z Andrzeja Goloty.

Dzieci - nikt nie uczynil tyle dobrego dla polskiego boksu, co on i nikt nigdy nie osiagnal tyle w boksie zawodowym co on - swego czasu byl najlepszym bialym bokserem na swiecie - komu z polakow kiedykolwiek placono miliony dolarow za stoczenie walki? tylko prosze Was nie mowcie mi o michalczewskim, bo to nie jest prawdziwy bokser...
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: Boks - 09/10/2003 15:51

Mkozi ja sie z tego nie smieje tylko placze, a pozatym ja mowie o tym jak on ma Salami hmm ,no ten lysy A o tym co bije po jajach to nic doniego niemam niech dalej bije po jachach to moze mu setki milionow dolarow beda oferowac , ale czy jest taki sport ?
Posted by: MKozi

Re: Boks - 10/10/2003 13:55

Zrozum - to, ze ktos w dwoch walkach w karierze (z 40-stu) uderzyl przeciwnika w jaja, to nie znaczy, ze zawsze to robi. Ludzie wlasnie uwielbiaja wymyslac przydomki, np."ten co bije w jaja" - dla mnie jest to bez sensu.
A jesli chodzi o Salete - to nawet nie chce mi sie o nim rozmawiac, przeciez to nie jest forum
"balet"...