[1/4] Anglia - W³ochy

Posted by: Ghost

[1/4] Anglia - W³ochy - 20/06/2012 14:09



Anglia - W³ochy
Niedziela, 24 czerwca 2012, 20:45
Kijów, Stadion Olimpijski
Posted by: wafe(L)nica

Re: [1/4] Anglia - W³ochy - 20/06/2012 15:03

Tutaj ju¿ praktycznie loteria, czerwona-czarna.Ale jak zagram pewnie to na W³ochy awans, chyba na dzieñ dzisiejszy w³osi mocniejsi ni¿ angole.W tym meczu bêdzie mo¿na typowaæ kartki overy, i mo¿e to ten mecz ¿e padnie remis 0:0.

Mój typ awans W³ochy, a wynik meczu 0:0.
Posted by: dragon

Re: [1/4] Anglia - W³ochy - 21/06/2012 16:00

Jak kolega wy¿ej napisa³, szanse 50/50. W³osi w meczu z Chorwatami zaprezentowali siê bardzo dobrze ale tylko w pierwszej po³owie, w drugiej jako¶ dziwnie opadli z si³. Anglicy, jedna ze s³abszych ekip tego kraju, ale tym razem widaæ monolit, starsi z m³odszymi uzupe³niaj± siê wzajemnie. Anglicy bêd± gry¼æ trawê do koñca, tego jestem pewien i wydaje mi siê, ¿e to mo¿e byæ czynnik, który przewa¿y szalê zwyciêstwa na ich stronê.
Posted by: laser

Re: [1/4] Anglia - W³ochy - 21/06/2012 16:16

Tu trzeba graæ kartki, bo ml jest dla mnie fifty-fifty.
Sêdziuje Proenca, a on potrafi swoje pokazaæ, tym bardziej, ¿e stawka meczu odpowiednia, Angole przyzwyczajeni do ostrego pogrywania, a Makarony za same dyskusje i udawanie zrobi± overa wink
Posted by: Izajasza53

Re: [1/4] Anglia - W³ochy - 23/06/2012 23:16

Ja zagra³em Under 2.5 1,50 Expekt 10/10
Historia jest za tym choæ stara historia na 8meczy tylko 2overy(wyniki 2-1) i nie s±dzê, ¿eby tutaj by³o du¿o goli, mo¿e w koñcu wpa¶æ 0-0 co bêdê atakowa³ za freebet w bet365.
I jeszcze posz³o:
Anglia - W³ochy – Suma kartek w meczu 4-6 @ 1.95 WH
Anglia - W³ochy – Suma punktów za kartki 1 Powy¿ej 45 @ 1.40 WH

Staty sêdziego:
http://worldreferee.com/site/copy.php?linkID=694
Posted by: _Korver_

Re: [1/4] Anglia - W³ochy - 23/06/2012 23:29

Originally Posted By: laser
Tu trzeba graæ kartki, bo ml jest dla mnie fifty-fifty.
Sêdziuje Proenca, a on potrafi swoje pokazaæ, tym bardziej, ¿e stawka meczu odpowiednia, Angole przyzwyczajeni do ostrego pogrywania, a Makarony za same dyskusje i udawanie zrobi± overa wink


Gdzie najni¿sza linia na kartki?
Posted by: M@rcin

Re: [1/4] Anglia - W³ochy - 24/06/2012 16:56

@2,87, pinnacle tyle daje za over 2,5

Trzeba spróbowaæ 3/10, bo kurs promocyjny. Reszta na live
Posted by: Piotru¶ Pan

Re: [1/4] Anglia - W³ochy - 24/06/2012 19:21

W tym meczu mo¿e pa¶æ remis zreszta pozosta³e æwieræfina³y rostrzygniête bez wiêkszych problemów przez faworytów, dzi¶ niedziela to mo¿na by dogrywkê obejrzeæ nie mam nic przeciwko ¿yvczê awansu Anglikom podoba³a mi siê postawa i gra w grupie chociaz najs³abiej to oni z Ukrain± zagrali zdobyli 7 pkt, W³osi swoj± gra nigdy nie powalaj± poza meczem z Hiszpani± to siê trochê mêczyli t± swoj± gr± z Irlandczykami te¿ takie wymêczone to zwyciestwo jakby Irlandczycy byli skuteczniejsi i nie by³o Buffona to zamiast 2:0 by³by remis.
Typ na kartki bardzo prawdopodobny je¶li Anglia nie z³apie to W³osi swoim teatrem gestów dyskusji i udawaniem na to zapracuj± szkoda, ¿e nie sêdzuje ten Carballo co mecz otwarcia sêdziowa³ bo siê lubi³ pokazaæ w telewizji i namiêtnie te kartki rozdawa³ bo poststanowil, ¿e te¿ bêdzie czêsci± tego widowiska to wówczas mogliby¶my byc pewni, ¿e mu siê ta atmosfera spotkania udzieli a Proenza to tez tak lubi siê pokazaæ z tej strony to nie wiem jako¶ nie zwróci³em na niego uwagi .
Kibicuje dzi¶ Anglii by wywalczy³a przepustkê do pó³fina³u z Niemcami, W³ochy z grupy wyszli,z pewno¶ci± powalcz± o ten awans maj± zawszê trochê szczê¶cia lecz niekoniecznie chcia³bym ich ogl±daæ w pólfinale
Posted by: _Korver_

Re: [1/4] Anglia - W³ochy - 24/06/2012 21:09

Anglia po dogrywce @12,6 pinn wink

Takie co¶ mi siê ubzdura³o. W regulaminowym 1-1, po emocjonuj±cym meczu z du¿± ilo¶ci± walki i szybkim tempem gry.