Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN)

Posted by: pixies

Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 12/03/2006 17:20

Puchar ¦wiata - KONTIOLAHTI



Program zawodów

Czwartek 16.03. godz.11.00 - Sprint kobiet
Czwartek 16.03 godz. 14.00 - Sprint mê¿czyzn
Sobota 18.03 godz. 13.15 - Bieg po¶cigowy kobiet
Sobota 18.03 godz. 14.30 - Bieg po¶cigowy mê¿czyzn
Niedziela 19.03 godz. 13.00 - Bieg masowy kobiet
Niedziela 19.03 godz. 14.30 - Bieg masowy mê¿czyzn


Oficjalna strona IBU
Kontiolahti
Posted by: Kylo

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 16/03/2006 09:24

Chcialbym poznac opinie znajacych sie na biathonie. Czy Ole Einar Bjørndalen ma duze szanse na wygrana? W expie placa 1,85. I czy Raphael Poiree powinien zajac wyzsza pozycje od Svena Fischera?
Posted by: arvid

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 16/03/2006 09:42

Witam,
Mi spodoba³a siê para K. Wilhelm- S. Bailly. Niemka wygl±da ju¿ jakby chcia³a zakoñczyæ sezon. W ostatnich wystêpach francuzka lepsza biegowo i ma jeszcze motywacjê- walczy o utrzymanie 2 miejsca w klasyfikacji pucharu. Dlatego kurs 2.1 w BAW biorê 4/10

Pozdrawiam
arvid
Posted by: viali

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 16/03/2006 11:47

Zapraszam do dzia³u Private Picks.
Posted by: Rivaldinho

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 16/03/2006 12:25

Bardzo ryzykowne jest stawianie Ole Einara z Raphaelem po takim kursie mysle ze jest to nieop³acalne.. Warunki atmosferyczne panujace dzis w finlandi sa bardzo dobre.. i licze ze dzis raphael zaliczy 10/10.. jesli Ole pomysli sie chociaz raz.. to widze szanse dla francuza.. u ktorego zarysowa³a sie zwyzka formy biegowej.. abo mi sie wydaje.. tak czy inaczej nie tkne tej pary po takim kursie.. (1.35 )

Wole zagrac zwyciestwo Raphaela @ 7.00
i Bergmana w 1-6 @ 2.50
Posted by: SensatioN

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 16/03/2006 13:41

hmm moze mi ktos powiedziec jak to jest zagralem na Poiree - Tchepivok na 1 a z tego co wiem ten Tchepikov wogule nie wystapil , to niepolicza mi tego meczu czy jak ?
Posted by: tomo

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 16/03/2006 13:47

Tak, otrzymasz zwrot.

I proszê nie zadawajcie wiêcej takich durnych pytañ bo to jest przecie¿ jasne i oczywiste, a odpowiadaj±c po raz n-ty na identyczne pytanie naprawdê szlak mo¿e cz³owieka trafiæ.
Posted by: sebkos

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 16/03/2006 13:53

Zapraszam na Quasi Chat.
Posted by: KRAJAN

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 16/03/2006 17:41

Sory za off topik - ale Tomo gdzie jest twoja konsekwencja?
temat = QC

Konsekwencja jest na swoim miejscu - problem jednak w tym, ¿e mnie (najwyra¼niej w przeciwieñstwie do Ciebie) nie ma w domu ani tym bardziej na forum przez 24h na dobê i nie mogê zawsze reagowaæ 3 minuty po napisaniu problematycznego posta.
Posted by: KRAJAN

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 17/03/2006 05:37

Tomo nie osmieszaj sie pisz±c takie posty.
- Po pierwsze od 14.50 do 21.00 na pewno nie up³ynêly 3min. - chyba ¿e cienko z moj± matematyk±.
- Po drugie kasuj±c mojego posta pech chcial, ¿e akurat by³es obecny na forum.
- Po trzecie wyciacha³e¶ 3 posty - moim zdaniem wszystkie oprócz jednego czy dwóch nadaj± sie do takiej czynno¶ci.
- Po czwarte - od kiedy wprowadzi³e¶ rygor - tematy sta³y sie duzo bardziej ciekawe i obfituj± w mnóstwo ¶wietnych informacji.
- Podsumowuj±c - jedno jest pewne - tematy zimowe zyska³y na przejrzysto¶æ - i za to wielkie gratki - tak trzymaj - a gwarantuje Ci, ¿e niedlugo temat bedzie zaczynal siê i zarazem koñczy³ ³adnym obrazkiem z biathlonistami w roli glównej.

Czy pora na przemyslenia - tego nie wiem - ???
Posted by: sebkos

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 17/03/2006 06:27

Pozwolê sobie na komentarz wypowied¼i Krajana - moze i pójdzie do kasacji ale jednak uzna³em ¿e warto:
Tomo = Jarek K.
PS. To ten brat Lecha
Posted by: sebkos

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 17/03/2006 06:46

Tomo oczywi¶cie bez urazy, ale przemy¶l trochê s³owa Krajana.
I jeszcze najwa¿niejsze - Tomo no nie wierze ¿e nnie zauwa¿y³e¶, ty najwierniejszy fan tak piêknej dyscypliny jak CURLING ¿e dzi¶ zaczynaj± siê M¦ Kobiet - proszê o temacik
Posted by: tomo

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 17/03/2006 09:53

Po kolei:

KRAJAN - nasz± dyskusjê przeniosê na PW poniewa¿ temat o biathlonie nie jest miejscem na k³ótnie i wzajemne docinki miêdzy u¿ytkownikami.

sebkos - obiecujê, ¿e siê zastanowiê; szczê¶liwie sezon zimowy wielkimi krokami zbli¿a siê do koñca i bêdê mia³ na to wiele czasu.
A je¶li siê rozchodzi o Curling to przecie¿ nie jestem jedynym cz³owiekiem na tym forum uprawnionym do zak³adania tematów - ka¿dy mo¿e zrobiæ to sam, tym bardziej, ¿e pierwsze spotkania dopiero jutro pó¼nym wieczorem. Ale je¿eli tak bardzo chcecie to oczywi¶cie zrobiê to ja
Posted by: KRAJAN

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 17/03/2006 14:52

OF topic - TOMO proszê o szybki (natychmiastowy) kontakt - sprawa pilna nie zwi±zana z Wa¶niami - albo mam co¶ fajnego albo siê grubo mylê??? Nie mogê ci wys³aæ priva - pewnie masz zapchan± skrzyjnkê
Posted by: Kacper

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 17/03/2006 17:10

Tomasz SIkora znajduje siê w rewelacyjnej formie i nie powinien mieæ jutro problemów z pokonaniem Birnbachera. Stawiam to po kursie 1.7 w bet 24. Zaryzykuje nawet po kursie 9 ¿e SIkora jutro wygra.
Posted by: tomo

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 17/03/2006 20:31

Ilmars Bricis - Frode Andresen @2.0

Stawianie na Frode Andresena zawsze niesie za sob± spore ryzyko, ale tym razem twierdzê, ¿e naprawdê warto mu zaufaæ.
Wszyscy wiemy jakim jest biegaczem i jakim strzelcem - te 2 fakty nie wymagaj± g³êbszych wyja¶nieñ. Do biegu po¶cigowego wystartuje 14 sekund po swoim rywalu, ale dla niego to tyle co nic. Spójrzmy na to co obaj zrobili w sprincie - Bricis 0 pude³, Frode 5 pude³ i tylko 14 sekund ró¿nicy na mecie?! Przecie¿ to jest biegowa przepa¶æ! Je¿eli do jutra siê nic nie zmieni (a raczej nie powinno) to Frode maj±c i 5 karnych rund wiêcej mo¿e byæ przed Bricisem, a ju¿ przy 3-4 karnych rundach wiêcej z pewno¶ci± poka¿e mu plecy. Problemem Andresena wci±¿ pozostaje strzelanie, ale tutaj s³ynna juz 'metoda duñska' zdaje siê powoli ale systematycznie przynosiæ efekty - Andresenowi coraz czê¶ciej zdarzaj± siê dobre strzelania, a Bricis choæ wczoraj strzeli³ 10/10 te¿ strzelcem wyborowym nie jest. Owszem statystycznie z pewno¶ci± bêdzie lepszy od Andresena, ale pud³a mu siê zdarzaj± do¶æ regularnie.
Podsumowuj±c - nie s±dzê aby Frode nastrzela³ jutro wiêcej ni¿ 4 karne rundy wiêcej od Bricisa (ba... on na strzelnicy wcale nie musi byæ od niego gorszy), a wtedy na mecie zamelduje siê z pewno¶ci± przed nim.
Posted by: lleyton

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 17/03/2006 21:54

Chyba troszkê siê zagalopowa³e¶ z tym stwierdzeniem, ¿e Andresen nie strzeli jutro gorzej od Bricisa. Wg mnie strzeli na bank gorzej- kwestia tylko czy zrobi 4 pud³a czy mo¿e 8.
Pozdrawiam
Posted by: tomo

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 17/03/2006 22:12

Nigdzie nie stwierdzi³em, ¿e "nie strzeli gorzej".
Napisa³em jedynie, ¿e "NIE MUSI byæ gorszy".

Ró¿nica niewielka, ale zasadnicza...

Zreszt± ka¿dy, kto interesuje siê biathlonem z pewno¶ci± wie, ¿e ze strzelaniem Andresena ostatnio jest lepiej ni¿ nas do tego przyzwyczai³. Mocno nad tym pracowa³ (metoda duñska ) i efekty s± widoczne, choæ akurat wczorajszy sprint zdaje siê temu zaprzeczaæ...
Posted by: Arcy

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 17/03/2006 22:32

Witam


(Shooting special Most Hits)
Hanevold - Sikora
1,78
Bet24

Tomek w bardzo dobrej formie strzeleckiej ostatnie 4 zawody to 0,2,0,1 pude³ , Hanevold chyba ju¿ zmêczony sezonem i analogicznie ostatnie 4 jego starty to: 3,3,1,3 pud³a. Tomkowi sukcesy dodaj± skrzyde³ i nie powinien siê spaliæ na strzelnicy, ponownie bêd±c lepszym od Norwega. Nie wiem natomiast co je¶li bêdzie remis, chyba przegrana wtedy - miejmy nadzieje, ¿e nie bêdzie takiego rozwi±zania

PS: Tomo jak podajesz typ to fajnie by³oby jakby¶ poda³ bukmachera, z którego typ pochodzi.
pozdro
Posted by: dfal

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 17/03/2006 23:09

Quote:

PS: Tomo jak podajesz typ to fajnie by³oby jakby¶ poda³ bukmachera, z którego typ pochodzi.
pozdro




Wprawdzie nie jestem tomo, ale taka pare widzialem w unibet. Teraz Andresen juz 2,05
Posted by: arktos

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 18/03/2006 09:05

Quote:

Ilmars Bricis - Frode Andresen @2.0






Chyba troche za bardzo uwierzy³e¶ w umiejêtno¶ci strzeleckie Frode .
Faktem jest ¿e strzela lepiej niz kiedys ale do idea³u mu jeszcze du¿o brakuje,co do Bricisa to ja go oceniam jako czo³ówkê strzeleck± przez pryzmat kilku ostatnich lat oczywi¶cie.Ten typ nie jest rewelacyjny
Posted by: zyziek_

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 18/03/2006 09:45

Witam , panowie

Bjorndalen = Berger
Bjordalen=rozkov

mozna spokojnie zagrac na ole w tym biegu na dochodzenie?

Arktos wypowiedz sie
Posted by: arktos

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 18/03/2006 10:07

Ja osobiscie nie gralbym tego typu propozycji,kursy marne choc z Bergerem powinien wygraæ bo tu mozna sie spodziewac kilku pude³ tego drugiego, za¶ z Rozkowem to juz niekoniecznie bo choc rusek cz³apie na trasie to czyste strzelanie nie bedzie niespodzianka.Choæ oczywiscie Olek jest faworytem bo to przecie¿ klasa nieporównywalna ale jest kilka innych propozycji zdecydowanie bardziej op³acalnych.
Posted by: Inzaghi78

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 18/03/2006 11:14

A ja uwazam ze zarowno Bjorndalen - Berger jak i
Bjorndalen -Rozkov to dobre propozycje, choc kursy faktycznie niskie
Mysle ze nawet 3 pudla wiecej Bjorndalena nie przekreslaja jego szans z Rozkovem, ktorego forma biegowa jest ostatnio wrecz katastrofalna
Jezeli chodzi o Bergera to nawet 8-9 pudel mnie nie zdziwi choc kilka razy mnie zaskoczyl dobrym strzelaniem a w jego przypadku to jakies 3-4 pudla
Posted by: brok

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 18/03/2006 11:24

macie jakies info o pogodzie na trasie, jaki wiatr?
W unibecie skacza w gore kursy na over xx trafionych strzalow wiec musi sie cos dziac z pogoda....
Posted by: tokara

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 19/03/2006 08:29

sts wystawil dos pokazna oferte jesli chodzi o buki naziemne po 15 par k i m na masowke dzisiejsza zarazzerkne uwaznie przeanlaizuje i napisze co gram i dlaczego a wy jakies pewki macie z naziemnych bukow
Posted by: kacperek76

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 19/03/2006 08:57

Ten temat przerabiany by³ ju¿ setki razy.
Nie wklejamy na forum ofert bukmacherów! Bo i po co...?!
Posted by: kacperek76

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 19/03/2006 09:11

Quote:

Ten temat przerabiany by³ ju¿ setki razy.
Nie wklejamy na forum ofert bukmacherów! Bo i po co...?!





Mam troche odmienne zdanie na ten temat. Mianowicie uwazam, ze jest to swietna forma prowokacji do nawiazania jakiejkolwiek dyskusji, ktorej w tym dziale jest jak na lekarstwo !!
Posted by: tokara

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 19/03/2006 09:16

ja narazie przeanalizowalem kobitki z stsu i tak to sie przedstawia :
ivanova-gwizdon bialorusinka jest szybsza od polki tak mi sie wydaje o jakis 40 sekund w calym biegu wiec moze sobie pozwolic na 2 karne wiecej ale przeciesz to rowniez polka gorzej strzela a wiec typ ivanova kurs 1.35

glagow-bogaliy niemka kontra ruska glagow narazie prowadziw rankingu masowki jej strzelanie rowniez wydaje sie pewniejsze od bogaliy a i biegowa jesli mialbym stawiac to w calym biegu jakies 25 sekund bym stawial na galgow wiec moze ona miec jedna karna runde wiecej ale tak jw. nie powinna miec wiecej karnych rund niz ruska bo jest lepsza stzrelecko typ glagow kurs 1.50

disl-brankovic niemka lubi takie biegi gdzie wszyscy biegna razem ona to widzi lubi sobie gonic rozlozyc odpowiednio sily biegowa wiadomo jak tu sie pzredstawia sytuacji i jesli uschi nie zrobi katastrofy czyli jakies 5 pudel bo 3/4 dopuszczam to powinno weksc a i brankovic nie bedzie strzelala na zero kurs 1.45

wilhelm-zubrilowa jest to bieg na 12.5 km olena na dluzsze dystansy biega wolniej niz np w sprincie i w samym biegu straci z 1.25 do wilhelm jesli wilhelm zrobi 3 pudla a olena 0 to typ wchodzi przy 4 do 0 moze byc roznie ale chyba zubrilowa nie walnie zera kurs 1.45

co tymsdzicie ? zaraz przenalizuje panow i cos napisze
Posted by: czuczu1910

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 19/03/2006 09:33

Quote:

ja narazie przeanalizowalem kobitki z stsu i tak to sie przedstawia :
ivanova-gwizdon bialorusinka jest szybsza od polki tak mi sie wydaje o jakis 40 sekund w calym biegu wiec moze sobie pozwolic na 2 karne wiecej ale przeciesz to rowniez polka gorzej strzela a wiec typ ivanova kurs 1.35

glagow-bogaliy niemka kontra ruska glagow narazie prowadziw rankingu masowki jej strzelanie rowniez wydaje sie pewniejsze od bogaliy a i biegowa jesli mialbym stawiac to w calym biegu jakies 25 sekund bym stawial na galgow wiec moze ona miec jedna karna runde wiecej ale tak jw. nie powinna miec wiecej karnych rund niz ruska bo jest lepsza stzrelecko typ glagow kurs 1.50

disl-brankovic niemka lubi takie biegi gdzie wszyscy biegna razem ona to widzi lubi sobie gonic rozlozyc odpowiednio sily biegowa wiadomo jak tu sie pzredstawia sytuacji i jesli uschi nie zrobi katastrofy czyli jakies 5 pudel bo 3/4 dopuszczam to powinno weksc a i brankovic nie bedzie strzelala na zero kurs 1.45

wilhelm-zubrilowa jest to bieg na 12.5 km olena na dluzsze dystansy biega wolniej niz np w sprincie i w samym biegu straci z 1.25 do wilhelm jesli wilhelm zrobi 3 pudla a olena 0 to typ wchodzi przy 4 do 0 moze byc roznie ale chyba zubrilowa nie walnie zera kurs 1.45

co tymsdzicie ? zaraz przenalizuje panow i cos napisze


co do pierwszej pary nie zgodzilbym sie pamietyamy ze ivanova potrafi zawalic konkretnie strzelanie jest bardzo himerycna zawodniczka a gwizdalce raz na jakis czas wychodzi bieg dla mnie malo pewne a co do reszty wydaje sie ok
pozdro
Posted by: tokara

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 19/03/2006 09:41

czuczu a moze masz jakas pewke wedlug ciebie z stsu bo bym cos dorzucil zamiast tej ivanovej zerkni jesli mozesz na oferte stsu
i co sadzisz o tych pozycjachu panow:

ole-poiree pore sie poprawil ostatnio ale i tak ole to wygra bo walczy o triumf w generalce

sikora-rozkov rusek dobzre stzrela ale jego biego to tragedia a tomek podobno cos mu sie stalo wczoraj po2 strzelaniachz optycznymi przyrzadami i dlatego tak to wyszlo a przeciesz i tak duzo do rozkova nie stracil jak na roznice 5 rund karnych

roesch-kruglov niemiec lepszzy biegowo od ruska na poczatku sezonu kruglov cos tam prezentowal ale teraz coraz gorzej stzrelal na pozcatku dobzre ale teraz tez coraz gorzej uwazam ze 2/3 karne wiecej moze iec mlody niemiec i tak wyprzedzi ruska

co o tym sadzisz jak cos ciekawego znajdziesz daj znac tylkow miare szybko bo mam 50 i musze zrobic 350 na czesne na studia ha ha
Posted by: czuczu1910

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 19/03/2006 09:48

Wiesz ja bym nie ruszal sikory napewno bo nie wiadomo co sie z nim wczoraj stalo a rozkhov dobrze strzela na ole mozna grac ale dla mnie bardoz pewnie wyglada para
ZUBRILOVA-NAZAROVA 1 1,5
nazarova wczoraj 5 pudel dzis moze byc podobnie a olena solidna strzelczyni i ostatnio nawert w biegu sie poproawiladuzo wiec dla mnie 9/10
Posted by: tokara

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 19/03/2006 09:51

Quote:

Wiesz ja bym nie ruszal sikory napewno bo nie wiadomo co sie z nim wczoraj stalo a rozkhov dobrze strzela na ole mozna grac ale dla mnie bardoz pewnie wyglada para
ZUBRILOVA-NAZAROVA 1 1,5
nazarova wczoraj 5 pudel dzis moze byc podobnie a olena solidna strzelczyni i ostatnio nawert w biegu sie poproawiladuzo wiec dla mnie 9/10





ale ja juz daje wilhelm-zubrilowa 1

rozwazam jecze takie dwie pary
bailly-zaitseva 1
olofsson-denkiger 1
choc bailly ostatnio jakis spadek chyba formy a olofson nigdy w masowce za specjalnie nie biegala
Posted by: jerome

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 19/03/2006 11:50

Sikora - Gross 1 1.9
Wczorajsze strzelanie Tomka to wypadek przy pracy, Gross mo¿e strzela dobrze ale biegania napewno nie poprawi w jeden dzieñ. Nawet jak Tomek bêdzie mia³ te 2-3 pud³a wiêcej to powinien Grossa prze¶cign±æ
Posted by: Inzaghi78

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 19/03/2006 12:53

jerome jestem wielkim fanatykiem Tomka Sikory i zycze mu zwyciestwa z calego serca ale troche przesadziles moim zdaniem piszac ze Sikora odrobi 3 pudla w biegu do Grossa
Tomek to nie jest Lars Berger!!!!!!!!!!!
Posted by: julia-kasia

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 19/03/2006 12:59

Prosze o szybka odpowiedz ile jest punktów za zwyciestwo w dzisiejszym biegu a ile za 2 miejsce ?????
Posted by: Arcy

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 19/03/2006 14:09

Quote:

Witam


(Shooting special Most Hits)
Hanevold - Sikora
1,78
Bet24

Tomek w bardzo dobrej formie strzeleckiej ostatnie 4 zawody to 0,2,0,1 pude³ , Hanevold chyba ju¿ zmêczony sezonem i analogicznie ostatnie 4 jego starty to: 3,3,1,3 pud³a. Tomkowi sukcesy dodaj± skrzyde³ i nie powinien siê spaliæ na strzelnicy, ponownie bêd±c lepszym od Norwega. Nie wiem natomiast co je¶li bêdzie remis, chyba przegrana wtedy - miejmy nadzieje, ¿e nie bêdzie takiego rozwi±zania
(...)




Heh, wczoraj jaka¶ totalna tragedia na 3 i 4 strzelaniu Sikory po 10 pierwszych, bezb³êdnych strzelaniach i typ w ³eb - 7 pude³ do 4 Hanevolda, natomiast dzi¶ dlatego, ¿e nie ruszy³em typa Sikora 1 pud³o, Hanevold 4 pud³a i wspania³e zwyciêstwo Tomka - gratulacje Ca³y urok biathlonu.
Posted by: tomo

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 19/03/2006 14:15

No to dzisiaj z racji ¶wiêta narodowego nie bêdê siê niczego czepia³.
A piszta sobie co chceta

Rach ciach ciach, brawo Tomek !!!
Posted by: krisek

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 19/03/2006 14:19

A co tutaj napisac poprostu Rach ciach ciach!!!!!!
Posted by: Inzaghi78

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 19/03/2006 14:31

Tomek Sikora Rules!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gdzie sa sponsorzy?????
Kiedys calkiem niedawno dotarlem do wypowiedzi jednego z trenerow niemieckich ktory stwierzdil ze gdyby ktorykolwiek z zawodnikow niemieckich mial podobne warunki finansowo-organizacyjne jak Tomasz Sikora to mialby problemy z zalapaniem sie do 30:))))))))))

Mysle ze ta wypowiedz wystarczy za caly komentarz do klasy Naszego zawodnika...
Posted by: jerome

Re: Biathlon - Puchar ¦wiata - Kontiolahti (FIN) - 19/03/2006 22:28

Inzaghi to nie by³ typ bez analizy, przecie¿ wczoraj Tomek maj±c 7 niecelnych strza³ów traci³ jedynie 1.13 do Grossa który strzela³ czysto