ERA BASKET 2005/06 cz.3

Posted by: sebkos

ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 06/03/2006 18:07

Witam i przestrzegajmy pewnych zasad wypowiedzi

.Polska-M-21k-zw. 08.03.2006 18.00

Info Nazwa............. 1.. ...2
D71 Notec In.-T.Zgorz. 6 ......1.06
D72 St.Ostrow-Anwil W. 1.8.... 1.8
D73 K.Kolobrzeg-Slask 2.06.. .1.61
D74 Polonia-Koszalin 1.55... .2.15
D75 Astoria-U.Tarnow 1.41......2.51
D76 Polpak-Prokom ....2.93.....1.3
D77 Polphar.-EC.Slupsk 1.55 ....2.15
kursy z profka.
Posted by: Cypryjczyk

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 06/03/2006 21:46

..na pierwszy rzut oka kurs na Slask strasznie za wysoki zwlaszcza ze rywal ma kontuzjowanego rozgrywajacego ktory nie wiadomo czy sie wyleczy do srody.Slaskowi potrzebne sa punkty bo porazka w tym meczu praktycznie przekresla ich szanse na PO wiec kurs 1,8 w betandlose to jakas parodia mimo ze graja na wyjezdzie.Slask to Slask przemawia za nimi tradycja,marka i sprzyjajacy sedziowie (zart)

...
do tego dolączyc Prokom i ma sie niezly dubelek,Polpak ma znizke formy i raczej w tym meczu przeciwko MP nie zaskoczy tak jak na poczatku sezonu
Posted by: boca juniors

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 07/03/2006 01:37

Quote:

..na pierwszy rzut oka kurs na Slask strasznie za wysoki zwlaszcza ze rywal ma kontuzjowanego rozgrywajacego ktory nie wiadomo czy sie wyleczy do srody.Slaskowi potrzebne sa punkty bo porazka w tym meczu praktycznie przekresla ich szanse na PO wiec kurs 1,8 w betandlose to jakas parodia mimo ze graja na wyjezdzie.Slask to Slask przemawia za nimi tradycja,marka i sprzyjajacy sedziowie (zart)






o czym ty mówisz stary,co ma wspólnego marka i tradycja z obecną sytuacją zespolu??
To tak jakbyś napisal,że Chicago Bulls muszą zagrać w PO bo to marka,tradycja i mają miliony kibiców....
Posted by: Cypryjczyk

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 07/03/2006 09:01

...chyba za krotko w tym siedzisz skoro nie wiesz o czym pisze.
Nie umiesz czytac pomiedzy wierszami to nie rozumiesz mojego myslenia...a poza tym porownujesz nasza lige do NBA?bez sensu.

Dla mnie moze Slask przegrac lub wygrac ale spojrz w tabele,zespol praktycznie straci szanse awansu co nigdy mu sie nie zdarzylo.Nawet porazka mnie ich nie zaboli gdyz po prostu kurs nie jest adekwatny do prawdopodobienstwa w tym meczu...

Zreszta po co mam sie trudzic zeby Cie przekonac.Nie musze i nie mam zamiaru tego robic.
Posted by: Snajper2

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 07/03/2006 09:31

Dla mnie osobiscie mecz Śląska nie do grania zespol bez formy z problemami finansowymi... za duza nerwowka...
Posted by: krisek

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 07/03/2006 10:09

cypryjczyk to ty pierd... slaskowi nigdy nei zdarzylo sie nie grac w play - off wiecej weidzy prosze cie..poza tym jakbym mail grc na kogokolwiek w tym emczu zagralbbym na KOTWICE ale tak jak napisal snajper raczej NO BET chyba ze dla zabawy to lekko KOTWA ktora gra u siebei i rowniez potrzebuje punktow a po zmainie trenra odrzyla natomiats slask ma mnostwo problemow (finansowych i sportowych) a poza tym jet w tym seoznie poprostu slaby.....

Jak ktos chce wiedizec cos o noteci na dizisja nieh pisze na gg nei che pisac na forum bo wiecie;)
Posted by: jarko 33

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 07/03/2006 10:38

NOTEĆ I.-TURÓW Z. H(27-0) typ 2
jak turow niezlekcewazy noteci w 1 kwarcie rozjedzie notec spokojnie 40 pkt na kazdej pozycji turow mam miazdzaca przewage nad graczami noteci pod koszem u gospodarzy jest jedyny zagraniczny Vitas u gosci 4 zawodnikow wysokich : brown pickney hyzy radke poza ta czworka w turowie sa jeszcze szawarski pluta molinarii ( wraca do klubu w ktorym zaczynal przygode z polska liga i gdzie byl gwiazda )machowski i jeszcze 4 zawodnikow slabszych ale lepszych niz gracze noteci
w expekt byla linia 26.5 i ja zagralem rano a teraz strona padla wiec niewiem czy linii niezmienia
pozdrawiam fanow kosza
Posted by: italodisco70

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 07/03/2006 11:33

czy mozecie podac linie w b&w i np bet24 i 10bet? na ten mecz? jarko moze masz dostep,bo ja oczywiscie -ZABLOKOWANY,pozdr
Posted by: jarko 33

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 07/03/2006 11:40

Quote:

czy mozecie podac linie w b&w i np bet24 i 10bet? na ten mecz? jarko moze masz dostep,bo ja oczywiscie -ZABLOKOWANY,pozdr



baw
jest tylko linia na over /under 170.5
w bet 24 jeszcze niema tego meczu wystawionego
w 10bet tez niewidze tego meczu
Posted by: Bodek

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 07/03/2006 16:23

jarko33 , jak zauważymy Noteć do Ht jakos sie trzyma. Później dopiero graja radosny basket. Handi w Toto jaknajbardziej do wzięcia
Natomiast wygłupił się Pinnacle +/- 36,5 i tutaj zagram lekko na Noteć

Noteć +36,5 @1.952 | 2,5/10
Posted by: silver

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 07/03/2006 16:24

kontuzje w prokomie..tutaj mozecie sobie poczytac
http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35617,3198945.html
Posted by: Cholo

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 07/03/2006 17:19

Quote:

kontuzje w prokomie..tutaj mozecie sobie poczytac
http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35617,3198945.html




Kontuzje swoja drogą, oslabiaja mocno Puzzle ale także Prokom jutro nie potrzebuje jakoś zwyciestwa na gwalt.. ma jeszcze takie mecz jak z druzynami z Ina, Kolobrzegu czy BDG.. i 1 miejsce po rundzie zasadniczej

Jezeli powyzsze kontuzje sie potwierdza to HC +9 na Polpak jak najbardziej do wziecia chodz kusi bardziej jedynka za 4,5
Posted by: ury25

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 07/03/2006 20:33

Quote:


Jak ktos chce wiedizec cos o noteci na dizisja nieh pisze na gg nei che pisac na forum bo wiecie;)




Wielkie dzięki krisek!!!

Bardzo duże piwko dla Ciebie!!!

Pozdrawiam.
Posted by: tokara

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/03/2006 07:50

co wy gadacie z tym slaskiem przeciesz to zespol o klase lepszy od kotwy i wygraja ten mecz
a oto moje typy na dzis:

stal-anwil 2 wloclawianie walcza o 2 przed play-off i sadze ze wygraja w ostrowie fakt ze stal ostatnio notuje lepszye wyniki ale anwil z ignreskim edkiem scotem b.scottem swansonem hajriciem czy preskeviciusem wygraja ten pojedynek i nieweim czemu ale sadze ze to nie bedzie mecz na styku ale ze anwil gra wiecej niz 8 pkt.

kotwa-slask o tym pisalem wyzej ze gram 2 poprostu wroclawianie musza wygrac a jesli spojrze na suche sklady to nie widze innej opcji a ze sa jakies problemy na niech sa kto ich nie ma ale na boisku o tym calym syfie sie zapomina

astoria-unia 1 astoria u siebie z takimi ekipami jak unia wygrywa bydgoszcz ma jeszce realne szanse na awans do 8 ale takie mecze musi wygrywac i uwazam ze wygra

polonia-azs 1 po ostatnim spotkaniu kidy to polonia prowadzila ze stala dosc wysoko i wkoncu przegrala dzis juz pewnie czarne koszule nie popelnia tego saegu bledu i beda grali do konca skoncentrowani i powiem szczerze ze jest to mecz o 8 dla jednych i drugich ale mysle ze w;asny parkiet zrobi swoje i warszawianie wygraja

polpak-prokom 2 choc prokom wcale nie musi wygrac oni juz to pierwsze miejsce beda mieli do konca rundy zasadniczej a urs mizerny ale jakbym mial grac to gralbym na sopot
zastanawia mnie kiede woleli by sie spotkac z anwilem sopocianie bo jak w semi to moze odpuscza polpakowi a jak w samym finale to powinni pojechac ze swieciem zeby anwil wskoczyl na druga pozycje
Posted by: Snajper2

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/03/2006 08:49

a ja sobie zagram na polpak kursik w toto-syfie 4,50 biore... czekam jeszcze na info ze śledziowa kto na bank nie zagra i gram... prokom dzisiaj nie musi wygrac 1 miejsce i tak juz maja w kieszeni...
Posted by: kiziorro

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/03/2006 08:54

na e-basket.pl byl news okolo polnocy ze kotwica zagra dzisiaj bez Richardsona ale news juz zniknal
Posted by: moor6

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/03/2006 09:30

U12 St.Ostrow-Anw155.5 1.8 1.8
U13 K.Kolo.-Slask153.5 1.8 1.8
U14 Polonia-Kosza161.5 1.8 1.8
U15 Astoria-U.Tar159.5 1.8 1.8 08/17.00
U17 Polph.-EC.Sl.151.5 1.8 1.8
profek wystawił linie na polską lige kosza
Posted by: kiziorro

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/03/2006 09:30

z toto mixa juz wycofali mecz prokomu zostawili tylko w ofercie pare na strzelcow

5465 JONUSAS-A.WÓJCIK KL 1,80

wobec przeziebienia Wojcika mozna sie spodziewac ze zagra malo lub nie bedzie w formie i mozna grac na Litwina.
Posted by: Cholo

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/03/2006 09:31

Quote:

na e-basket.pl byl news okolo polnocy ze kotwica zagra dzisiaj bez Richardsona ale news juz zniknal




ostatnio mieli tez grac bez Hamiltona i co? Zagral

wiec pewnie i Richardson dzis zagra
Posted by: kiziorro

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/03/2006 09:34

http://www.e-basket.pl/?news=30591

to jest ten news

Bez Pietrzaka i Pooniego



W dzisiejszym meczu z Erą Śląskiem Wrocław nie zagra środkowy Kotwicy Wojciech Pietrzak, oraz jej główny reżyser gry Cornelius "Poony" Richardson. Pierwszy leczy kontuzję od dłuższego czasu, natomiast Amerykanin nabawił się urazu podczas ostatniego pojedynku z BOT Turowem Zgorzelec. Nie jest także przesądzone, że czarnoskóry obrońca wystąpi w sobotnim (11 marca), derbowym spotkaniu z AZSem Gaz Ziemny Koszalin.
Posted by: moor6

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/03/2006 09:40

D67 Hamilton-Fletcher 16 1.75 1.95
D68 Koszarek-Gray .... 15 3.5 1.25
D69 S.Thomas-A.Wojcik 15 1.7 2.1
D70 J.Johnson-M.Davis 16 1.45 2.85
Posted by: jarko 33

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/03/2006 09:41

raczej Richardson niewystapi
"Kołobrzeżanie od początku sezonu mają kłopot ze skompletowaniem optymalnego zestawienia. Także i przed tym pojedynkiem trenera Karola boli głowa. Wojciech Pietrzak i Corneillus Richardson z powodu kontuzji nie pojawią się na parkiecie. O ile absencja tego pierwszego nie stanowi poważnego osłabienia Kotwicy (Pietrzak to podkoszowy zmiennik Marko Djuricia), o tyle fakt braku w składzie meczowym „Pooniego” Richardsona to poważna sprawa. – Richardson do tej pory był jednym z naszych filarów. Nabawił się w meczu z Turowem kontuzji i teraz jeszcze nie wystąpi – mówi Karol"
co daje duzy handicap dla slaska a kurs 1.7 ja biore bo kotwa mam pozycji 1 tylko sidka ktory 40 minut niewytrzyma na parkiecie
Posted by: moor6

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/03/2006 09:59

Kłopoty Prokomu TreflNajprawdopodobniej bez czterech podstawowych graczy zagrają w Grudziądzu koszykarze Prokomu Trefl Sopot. Kontuzje wykluczają występ Tomasa Pacesasa i Istvana Nemetha. Urazu kolana doznał także Christian Dalmau, a Adam Wójcik jest przeziębiony.

Istvan Nemeth już od dłuższego czasu nie wybiega na parkiet z powodu kontuzji pleców. Pacesas z kolei w pierwszej połowie meczu z Polpharmą naciągnął mięsień Achillesa i ten uraz leczy do dziś. Wyjazd na Mecz Gwiazd nieszczęśliwie zakończył się dla Christiana Dalmau i Adama Wójcika. Pierwszy do Sopotu powrócił z obolałym kolanem, a drugi niegroźnie się przeziębił. Decyzja o tym, czy któryś z nich wystąpi, zapadnie przed meczem.
Posted by: sebkos

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/03/2006 10:10

Panowie co wy tu prasówki sobie urządzacie czy jak - każdy kogo basket insteresuje wie gdzie szukać takich opisów, a wklejanie artykułów to już przesada - co najgorsze staje się to nagminne.
Tutaj mamy się dzielić swoimi opinami, sugestiami i conajwyżej w argumentacji można coś skrobnąć ...
PS. Często, gęsto takie infa w prasie to zasłona dymna - przyponmę tylko Hamiltona z ubiegłego czwartku...
Posted by: sportmv

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/03/2006 11:24

Hmm nan chęć zagrać
Astoria-Unia 1
Polpak-Prokom 2

Co o tym sądzicie? Maci jakies wieści i swoje pewki na dziś?
Posted by: Mitul

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/03/2006 11:36

A ja dzisiaj gram Polpharmę - co prawda patriotycznie, oczywiście wybieram się na mecz.
Dla Polpharmy tak naprawdę bardzo istotne jest zwycięstwo, w zasadzie dla obu drużyn jest, tylko, że Czarni i tak zaszli już powyżej oczekiwań i moim zdaniem wystarczy.
Polpharma dwa ostatnie spotkania przegrała. Obydwa z Prokomem (Puchar Polski, i na wyjeździe ligowy) Obydwa spotkania oglądałem na zywo, jak również poprzedzające Finał PP mecze w Starogardzie gdzie zagrała rewelacyjnie. Niestety Prokom to jest Prokom i nie dał szans Farmaceutom - dziś będzie inaczej. Przewiduję zaciętą grę, raczej niski wynik (jak na Stg który raczej jest overowy) ale ze wskazaniem na Polpharmę.

Do tego w dubelku śmiało można dorzucić Prokom. Kontuzji niby pełno, ale poza tymi graczami Prokom ma na tyle dużo rewelacyjnych graczy że nawet jak ni9e zagra Dalmau - zastapi go Atkins, Chorego Wójcika z powowdzeniem wyreczy Andersen i wielu innych. To jest po prostu nieco wyższa półka dla WSZYTSKICH zespołów w DBL.

Dubelek daje AKO około 2 i ja to gram.

Pozdrawiam
Posted by: Cholo

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/03/2006 11:39

Quote:

Hmm nan chęć zagrać
Astoria-Unia 1
Polpak-Prokom 2

Co o tym sądzicie? Maci jakies wieści i swoje pewki na dziś?




Pewka to byla wczoraj

a dzis szczerze powiedziawszy szalenie wyrownane mecze (wypowiedz ala Engel:D) zespoly na ogol obok siebie w tabeli kazdy wynik moze byc mozliwy..(wydaje sie ze lepiej odpuscic dzis;)) nie zdziwie sie nawet jak Unia dziś nas pojedzie
Posted by: sebkos

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/03/2006 11:40

Quote:

[nie zdziwie sie nawet jak Unia dziś nas pojedzie




Święte słowa Damian już taki cenariusz słysałem dizś od mojego mentora z Koszalina
A Pan Żmuda wie jak montywować swoich zawodników - pałą ich...
Posted by: jarko 33

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/03/2006 11:56

Polpak Świecie - Prokom Trefl Sopot
handicap Pol. Basket liga +7.5 expekt
w obliczu kontuzji prokomu ( brak nemetha pacesasa byc moze dalmau i wojcika ) handi na polpak wyglada ladnie prokom niemusi za wszelka cene wygrac tego spotkania i tak beda mieli 1 miejsce po rundzie zasadniczej i pewnie kijek oszczedzi zawodnikow lekko kontuzjowanych ( dalmau i wojcik ) a bez tych zawodnikow prokom bedzie mial ciezko wygrac ten mecz a polpak z handi powinien wejsc
Posted by: Michał M.

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/03/2006 13:49

ja sobie dziś zagrałem, ze wzgledu na kontuzje, takie coś.

5321 18:30 Polpak-Prokom 1 - 3.20
5319 18:00 Kotwica-Slask W. 2 - 1.60
Posted by: zw1

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/03/2006 16:36

watpie by AZS cos wskórał w Wawce i handi oferowane przez pinnacle 3.5 jest według mnie bardzo atrakcyjne
Prokom pokaze przepasc jaka dzieli ich od reszty ligi i 1.44 oferowane przez UB jest wedlug mnie takze atrakcyjne...
Nie spodziewam sie tez wielu pkt w Starogardzie Gd. i gdzie widzialem linie 151.5...tutaj under
Pozostalych spotkan nie gram...znaczy sie gralem jedno ale juz ruszylo...pzdr
Posted by: Mitul

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/03/2006 23:59

Quote:

watpie by AZS cos wskórał w Wawce i handi oferowane przez pinnacle 3.5 jest według mnie bardzo atrakcyjne
Prokom pokaze przepasc jaka dzieli ich od reszty ligi i 1.44 oferowane przez UB jest wedlug mnie takze atrakcyjne...
Nie spodziewam sie tez wielu pkt w Starogardzie Gd. i gdzie widzialem linie 151.5...tutaj under
Pozostalych spotkan nie gram...znaczy sie gralem jedno ale juz ruszylo...pzdr




widzisz zw1 - ja tez myślałem, że nie będzie zbyt wielu punktów chociaż Starogard lubi rzucać sporo i linia 151 była wyjątkowa niska - jak się okazało nawrzucali okrutnie (to co pokazał Stanton rzucając za trzy zrekompensowało mi trudy dojazdu na ten mecz z Gdyni).
Mecz był naprawde fajny moim zdaniem, kibice Czarnych - palanci (rzucali w sędziów, itp) poza tym moje typy na dzisiaj wreszcie gładko weszły. Prokom oczywiście pokazał na co ich stac nawet grając w osłabieniu jadą ze wszystkimi jak chcą.
Pozdro dla wszystkich i czekamy na następną kolejkę DBL - też będzie ciekawie
Posted by: Juanka I. Chela

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 10/03/2006 20:33

AZS - Kotwica (+8) 1 - 1.8
Czarni - Polpak 1 - 1.45

to tylko propozycje do przemyslenia. Ewentualnie Koszalin za 1.2 bez handicapu. Czarni dobry mecz w Turowie zagrali, niezly, wyrownany zespol a Polpak w kryzysie. AZS zdecydowanie na fali, w porazke nie wierze z Kotwica, ktora jest bez szans na play off.

Anwil - Notec (+34)

Zastanawiam sie nad tym mecze. Nibym 34 to malo skoro Notec wysoko przegrala u siebie z Turowem, ponadto duzo klopotow ma ten zespol. Nie ma sensu o tym pisac to kazdy wie. anwil podstawia autokar, Anwil stawia im kolacje po meczu, do tego masazyste beda mieli itd. Jednak co nalezy brac pod uwage. Po pierwsze Urlepa nie bedzie, po drugie nie zagra najprawdopodobniej Swanson. Tylko czy to jest az takie wazne? Ma grac sporo Grudzinski, Sroka, Hajric, Woloszyn, Witka, Michalski. Ten ostatni niezle sie prezentuje i nawet jesli Anwil spokojnie podejdzie do meczu to nie wiem czy Notec zdola powalczyc. Przeciez dla Sroki, Michalskiego i Grudzinskiego to bedzie dosc istotne spotkanie, niech sie troche pokaza przed play off. Jakie macie zdanie o tym meczu?
Posted by: Mitul

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 10/03/2006 21:00

Quote:

AZS - Kotwica (+8) 1 - 1.8
Czarni - Polpak 1 - 1.45

to tylko propozycje do przemyslenia. Ewentualnie Koszalin za 1.2 bez handicapu. Czarni dobry mecz w Turowie zagrali, niezly, wyrownany zespol a Polpak w kryzysie. AZS zdecydowanie na fali, w porazke nie wierze z Kotwica, ktora jest bez szans na play off.

Anwil - Notec (+34)

Zastanawiam sie nad tym mecze. Nibym 34 to malo skoro Notec wysoko przegrala u siebie z Turowem, ponadto duzo klopotow ma ten zespol. Nie ma sensu o tym pisac to kazdy wie. anwil podstawia autokar, Anwil stawia im kolacje po meczu, do tego masazyste beda mieli itd. Jednak co nalezy brac pod uwage. Po pierwsze Urlepa nie bedzie, po drugie nie zagra najprawdopodobniej Swanson. Tylko czy to jest az takie wazne? Ma grac sporo Grudzinski, Sroka, Hajric, Woloszyn, Witka, Michalski. Ten ostatni niezle sie prezentuje i nawet jesli Anwil spokojnie podejdzie do meczu to nie wiem czy Notec zdola powalczyc. Przeciez dla Sroki, Michalskiego i Grudzinskiego to bedzie dosc istotne spotkanie, niech sie troche pokaza przed play off. Jakie macie zdanie o tym meczu?




Czarni może i niezły mcz w Turowie, ale to co pokazali w Starogardzie to była żenada, brak pomysłu na grę, mnóstwo fauli, ogólnie naprawdę kiepskie wrażenie na tle wcale nie rewelacyjnej Poplpharmy. Ja osobiście obstawiam tutaj przegraną Czarnych !!

Co do Noteci to handi jest na tyle wysokie że nieco ryzykowne, ale pewnie wynik będzie w granicach 100:60, więc moim zdaniem zostanie pokryte. Tu nikt nie będzie grał o zwycięstwo tylko o statystyki no i żeby się pokazać więc Anwil będzie się starał moim zdaniem.

Ciekawym typem moim zdaniem jest Pluta - Stanton. Gdzie underdogiem jest Pluta. Niedawno wygrał konkurs wsadów w finale właśnie ze Stantonem. Do tego to co Dennis pokazał w ostatnim meczu w Starogardzie to była poezja rzutów za trzy, Łącznie rzucił 30 punktów co stanowi jego rekord w lidze. Wydaje mi się, że po tak wspaniałmy meczu następny będzie miał gorszy. Do tego należy dorzucić maksymalne krycie ze strony przeciwników, którzy też mają oczy i wiedzą co zrobił w ostatnim meczu. Moim zdaniem rzuci mniej niż Pluta, a kurs ładnie ponad 2 - chyba warto.

Jeszcze póżniej zastanowię się nad wynikiem Polpharmy, ale tutaj muszę uważać, żeby patriotyzm nie przesłonił mi realiów

Pozdrawiam wszystkich kibiców POLPHARMY
Posted by: zw1

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 10/03/2006 21:46

Quote:

AZS - Kotwica (+8) 1 - 1.8




AZS nie lubi za wysoko wygrywac....moim zdaniem nie jest to najlepsze rozwiazanie ale ,ze w tej chwili czego sie dotkne jest odwrotnie wiec moze i ten spread wejdzie...
co do czarnych...oni gaja zupelnie inaczej we wlasniej hali i nie sugerowalbym sie ich ostatnim,dosc slabym meczem w Starogardzie...
Posted by: Nicki Pedersen

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 10/03/2006 22:22

Przed nami kolejna odslona Dominet Basket Ligi :

Turów Zgorzelec - Pofa - pojedynek w ktorym gospodarze , jezeli chca powalczyc
o miejsce w pierwszej czworce przed PO musza bezwzglednie wygrac , ale nie bede
typowal zwyciestwa Turowa tylko dlatego , ze musza bo jak nie raz pokazalo zycie
taka teze mozna wlozyc miedzy bajki.
Za Turowem przemawia wlasny parkiet , powrot do dobrej dyspozycji Radka Hyżego i
co chyba najwazniejsze o wiele bardziej wartosciowa lawka rezerwowych co moze miec
kluczowe znaczenie dla przebiegu tego meczu.
Gra Polfy opiera sie na trojce swietnych jak na wymogi PLK amerykankow , ale jak zycie
juz pokazalo nie raz kiedy Stanton nie trafia tego co umie i potrafi wowczas Polfa
przewaznie przegrywa , w Zgorzelcu jest kilku dobrych obroncow ktorzy zaopiekuja sie
Denisem skutecznie , wywierajac presje na niego od poczatku do konca meczu , czworka
niskich graczy na zmiane przez 40 minut bedzie skutecznie uprzykszac zycie zawodnikowi
ze Starogardu i to bedzie klucz do zwyciestwa Turowa , poniewaz od dyspozycje strzelecka
graczy Turowa jestem spokojny.
Reasumujac w tym meczu wygra Turów Zgorzelec.


Unia Tarnów - Polonia Warszawa - pojedynek w ktorym dojdzie do bardzo waznego z punktu
widzenia Tarnowian spotkania z Polonia ktora przechodzi kryzys , i jest druzyna bardzo
chimeryczna , nie stabilna.
Po drugiej stronie barykady Unia Tarnow , zespol juz poukladany przez trenera Ryszarda
Żmude , zdolny do wygrywania z kazdym w PLK na wlasnym parkiecie , niezwykle waznym
wzmocnienienim Unii jest Bojan Malesevic czlowiek ktory oddaje serce dla zespolu , w
swoich 2 meczach w barwach Unii 10 i 18 krotnie otwieral droge do kosza swoim partnerom,
prawdziwy mozg zespolu , czlowiek ktory generuje wszystkie ofensywne akcje Tarnowian.
Pod koszami bez slow rozumie sie duet Morgan Zurawski , a Majchrzak odzyskal swoja
skutecznosc , wiec Tarnowianie sa na fali , natomiast Polonia zupelnie na innym biegunie,
jezeli uda sie zneutralizowac zespolowi Unii Lukasza Koszarka to bedzie latwe zwyciestwo
Unii jezeli to sie nie uda , wowczas bedziemy swiadkami wyrownanego meczu w ktorym
mimo wszystko stawiam na wiktorie Unii Tarnow.


Nie polecam grac meczu Koszalin - Kotwica , derby rzadza sie swoimi prawami i cos
mi mowi ze czarodzieje z wydm sprawia niespodzianke w tym meczu.
Posted by: boca juniors

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 10/03/2006 22:57

Quote:

Przed nami kolejna odslona Dominet Basket Ligi :

Turów Zgorzelec - Pofa - pojedynek w ktorym gospodarze , jezeli chca powalczyc
o miejsce w pierwszej czworce przed PO musza bezwzglednie wygrac , ale nie bede
typowal zwyciestwa Turowa tylko dlatego , ze musza bo jak nie raz pokazalo zycie
taka teze mozna wlozyc miedzy bajki.
Za Turowem przemawia wlasny parkiet , powrot do dobrej dyspozycji Radka Hyżego i
co chyba najwazniejsze o wiele bardziej wartosciowa lawka rezerwowych co moze miec
kluczowe znaczenie dla przebiegu tego meczu.
Gra Polfy opiera sie na trojce swietnych jak na wymogi PLK amerykankow , ale jak zycie
juz pokazalo nie raz kiedy Stanton nie trafia tego co umie i potrafi wowczas Polfa
przewaznie przegrywa , w Zgorzelcu jest kilku dobrych obroncow ktorzy zaopiekuja sie
Denisem skutecznie , wywierajac presje na niego od poczatku do konca meczu , czworka
niskich graczy na zmiane przez 40 minut bedzie skutecznie uprzykszac zycie zawodnikowi
ze Starogardu i to bedzie klucz do zwyciestwa Turowa , poniewaz od dyspozycje strzelecka
graczy Turowa jestem spokojny.
Reasumujac w tym meczu wygra Turów Zgorzelec.


Unia Tarnów - Polonia Warszawa - pojedynek w ktorym dojdzie do bardzo waznego z punktu
widzenia Tarnowian spotkania z Polonia ktora przechodzi kryzys , i jest druzyna bardzo
chimeryczna , nie stabilna.
Po drugiej stronie barykady Unia Tarnow , zespol juz poukladany przez trenera Ryszarda
Żmude , zdolny do wygrywania z kazdym w PLK na wlasnym parkiecie , niezwykle waznym
wzmocnienienim Unii jest Bojan Malesevic czlowiek ktory oddaje serce dla zespolu , w
swoich 2 meczach w barwach Unii 10 i 18 krotnie otwieral droge do kosza swoim partnerom,
prawdziwy mozg zespolu , czlowiek ktory generuje wszystkie ofensywne akcje Tarnowian.
Pod koszami bez slow rozumie sie duet Morgan Zurawski , a Majchrzak odzyskal swoja
skutecznosc , wiec Tarnowianie sa na fali , natomiast Polonia zupelnie na innym biegunie,
jezeli uda sie zneutralizowac zespolowi Unii Lukasza Koszarka to bedzie latwe zwyciestwo
Unii jezeli to sie nie uda , wowczas bedziemy swiadkami wyrownanego meczu w ktorym
mimo wszystko stawiam na wiktorie Unii Tarnow.


Nie polecam grac meczu Koszalin - Kotwica , derby rzadza sie swoimi prawami i cos
mi mowi ze czarodzieje z wydm sprawia niespodzianke w tym meczu.




takRadek Hyży
Posted by: kiziorro

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 10/03/2006 23:02

z tego ci pisza na e-basket to mecz anwili z notecia to mecz przyjazni. Po meczu pojda nawet razem na kolacje koszykarze obu klubow raczej nie warto stawiac na to ze Anwil przeskoczy handi moga odpuscic niestety.
Posted by: Juanka I. Chela

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 10/03/2006 23:09

Po przemysleniu za i przeciw faktycznie odpuszczam jutro EBL powodzenia
Posted by: krisek

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 10/03/2006 23:10

NOTEC ANWIL dwa bratanki i do bitki i do szkalnki!!!!

TYLE na etmat jutrzejszego spotkania;)
Posted by: _Korver_

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 11/03/2006 11:32

co do meczu w Koszalinie, są to derby i jak wiadomo rządzą się one swoimi prawami. AZS pewnie wygra, mamy lepszą ekipę, ale po takim kursie nie ruszam tego meczu. Handi z kolei zbyt wysokie. Jedyną dobrą opcją na ten mecz jest wg mnie over 161.5. Taką linie wystawił bet24 (w baw chyba też tyle jest) i ja to biorę.
Posted by: Cholo

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 11/03/2006 12:54

Na dzis wybralem tylko jedno zdarzenie z DBL

PROKOM - ASTORIA (0-13) - 1 - 1,90
BUK: Toto-mix

odezwa sie zaraz glosy ze Prokom ma pierwsze miejsce i gra o pietruszke ale z kim dziś oni tak naprawdę grają?

banda "dziefcząnt" (czemu nie dostali 8 marca po mecz z Unią kwiatków z okazji swego święta??) z największym "miszczem taktyki" na ławce, który ośmieszył nasz klub i miasto mówiąc na konferencji po meczu z Tarnowem, że "dobrze zagrał Boyan choć wygląda jak pokraka"...

a jak wyglada Chudeusz? stoi 40 minut przy ławce kręci głowa i nic poza tym nie robi..
zero pomyslu, koncepcji na gre..

Kiausas robi w odstępie 2,5 minut -> 3 straty ale co z tego? niech gra 40 minut szkoda ze to nie NBA gralby 48..

Cepulis dostaje 5 tys $ i tez jest gosc.. ale na treningach i w meczach sparingowych

Ercegovic problemy z plecami bodajże

Wiekiera bez rewelacji

Zablocki i Kukielka potrafia zagrac kilka ciekawych akcji jednak jeden, dwa faule i juz Chudy zaprasza ich na lawke do konca meczu

Chylinski przebłyski dobrej gry a za chwile proste bledy

Jedynie Davis i Ellis cos prezentuja reszta dno!

Prokomu nie trzeba przedstawiac bo chyba kazdy zna ich sile w DBL

tak więc linia 13 punktów nie jest zbyt wymagająca szczególnie przeciwko zespolowi który bedzie walczyć z Notecią o utrzymanie..

tyle..

aha..
zastanawiam sie jeszcze nad para BRADFORD - HAMILTON - 1..

pozdro..
Posted by: rafako

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 11/03/2006 14:17

w bet24 kurs na Anwil wynosił 1.01 i spadl do 1.00
Posted by: maniolo21

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 11/03/2006 19:14

czy ktos tu wspominal o meczu przyjazni anwil-notec???
nooo ladny mi mecz przyjazni, zbili ich po przyjacielsku, a teraz wszyscy grzecznie pojda razem na kolacje
takiej miazgi dawno nie widzialem,ehh szkoda chlopakow, pozdro
Posted by: muppet

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/03/2006 11:44

'"Przyjaciół poznaje się w biedzie. Dziękujemy"- takiej treści transparent rozwiesili przed rozpoczęciem spotkania, dziękując tym samym klubowi z Włocławka za pomoc, jakiej ten udzielił Noteci. Anwil nie tylko użyczył swojego masażysty, ale także zaopatrzył rywala w odżywki, a po meczu zorganizował wspólną kolację dla zawodników obydwu drużyn.'

Swoją drogą to trochę upokarzające chyba... Noteć traktuje się jak nie wiem, bezdomnych... Bez przesady, po prostu nie ma warunków do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej - tylko po co się tam pchają? Nawet AZS Torun w momencie swojego upadku nie byl w tak fatalnej pozycji
Posted by: krisek

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/03/2006 13:15

Nie bylo rzadnej wspolnej KOLACJI!!!!! Muppet jak nei znasz sytuacji to sie nei wypowiadaj na temat NOTECI patrza na siebie i swoje otocznei a o NOTEC sie nie martw lepiej....

Notec Aniwl daw brtanki....
Posted by: sebkos

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 13/03/2006 10:07

Krisek uspokój się bo niestety prawda jest taka że Noteć jest żałosna i styl jej gry i sposób w jaki pożegna się z Dominet Basket też. Czasem trzeba powiedzieć stop - w Inowrocławiu tego w tym roku nie umiano zrobić i jest polewka
PS. A czy była kolacja czy nie kogo to obchodzi...
Posted by: Cholo

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 13/03/2006 14:50

UNIA TARNÓW - POLONIA WARSZAWA

TYP: 1
KURS: 1,65
BUK: BaW

Unia od czasow przejecia zespolu przez trenera Żmude gra naprawde dobra koszykówke. Pojechali jak dzieci w Bydgoszczy Aste (chodz to zaden wyczyn ) a teraz do Tarnowa przyjezdza Polonia która przegrala frajersko ostatnio dwa mecze u siebie i maja co raz mniejsze szanse na awans do PO. Dodatkowo chory jest Koszarek.. reszta zdrowa lecz nie zachwycaja..

Troche slabo sie rozpisalem ale nie mam czasu

Dziwi mnie kurs 1,65 w porownaniu do innych buków gdzie mamy 1,45 no ale moze jakas promocje zrobili

Ps.
Expekt: HC -3,5 mysle ze tez do wziecia na Unie


Pozdro.
Posted by: muppet

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 13/03/2006 18:36

We wtorek 14.03 w Toruniu (hala 'spożywczak') zostanie rozegrany towarzyski mecz charytatywny ANWIL vs ASTORIA. Wszelkie pieniadze zebrane podczas spotkania zostaną przekazane dla 20-latki chorej na epilepsję.

Oba zespoły zamierzają pojawić się w pełnym składzie, zabijać o wygraną się nie będą ale gwarantuję, że nie będzie to pojedynek rezerw, czy juniorów

Zapraszam wszystkich serdecznie, mecz o godzinie 18:00 Bilety w cenie 20 (normalny) i 10 (ulgowy) zł
Posted by: Kamillo5

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 13/03/2006 21:36

przed nami mecz Uni Tarnow z Polonia W-wa czy tarnow podladowany zwyciestwem w Bydgoszczy znow odniesie zwyciestwo? Moim zdaniem tak i stawiam na Tarnow.Do tego jak pisze kolega z bydgoszy post wyzej Polonia przyjezdza bez Koszarka.Wiec jakie sa wasze typy? Pozdrawiam
Posted by: Cholo

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 13/03/2006 21:47

Quote:

przed nami mecz Uni Tarnow z Polonia W-wa czy tarnow podladowany zwyciestwem w Bydgoszczy znow odniesie zwyciestwo? Moim zdaniem tak i stawiam na Tarnow.Do tego jak pisze kolega z bydgoszy post wyzej Polonia przyjezdza bez Koszarka.Wiec jakie sa wasze typy? Pozdrawiam




Nie powiedzialem ze przyjada bez Koszarka napisalem ze jest chory..

a co mówi sam Łukasz?
Cytat z plk.pl: "biore od poniedzialku antybiotyki i moglby grac ale jestem bardzo oslabiony"..

Nawet jesli zagra to z pewnoscia nie bedzie to 100% zawodnika ktory zawsze wspomagal Polonie

Tak jak pisalem najciekawiej wyglada UNIA w BaW a jak kogos interesuje HC to Expekt -3,5

Pozdro.
Posted by: moor6

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 14/03/2006 12:18

Bez Koszarka w Tarnowie?- Od piątku leże w łóżku z chorobą. Nie wiadomo, czy zagram z Unią – mówi rozgrywający Polonii Łukasz Koszarek.

- Jestem chory i od piątku nie wychodzę z domu. Od poniedziałku biorę antybiotyki. W sumie mógłbym grać, ale jestem bardzo, bardzo słaby – mówi Koszarek, który jest kolejną ofiarą epidemii, jaka przetoczyła się przez stołeczny zespół. Wcześniej ten sam problem dotknął Mariusza Bacika, Jacka Sulowskiego, Rickiego Shieldsa i trenera Pawła Czosnowskiego.


psz
Posted by: zw1

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 17/03/2006 20:28

AZS jest moim zdaniem bez szans w meczu ze Stala ale kursy rozkładaja sie tak jakbym ja je ustalał...zupełnie inaczej jest za to w meczu Kotwicy z Unia...ja w roli faworyta upatruje druzyne z Kołobrzegu...
dlatego
Stal - 5.5 5/10
Kotwica ML 40/10
Kotwica over156.5 6/10
Posted by: jarko 33

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 17/03/2006 21:37

co do pewnosci zwyciestwa stali niebylbym taki pewny ale fajnie byloby gdyby "stalowka "wygrala
mnie zaciekawil inny mecz
Polpak Świecie - Polpharma Starogard
typuje 2
polpak ma klopoty na pozycjach 1 i 2 chyba jedyny zdrowy na tej pozycji Lepinaitis bo Szubarga kontuzja Szczesniak ( byc moze zagra ale ostatnio mial juz klopoty z kontuzja )kontuzja Apodaci jeszcze niema Dean juz pojechal do domu pozatym kontuzjowany jest jeszcze Frank jedynie pod koszem polpak bedzie mial przewage ale trzeba zatrzymac dwoch niskich amerykanow i rzuty za 3 pkt "aptekarzy " co moze byc trudne a kursy powyzej 2 na gosci wygladaja ladnie
Posted by: codi

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 17/03/2006 22:37

A oto jak ja to widze Mecze, ktore gram wrzuce do jakiegos dluzszego kuponu

T.Zgorzel.-Anwil W 1.7 1.92 1

Ciezko tu wskazac faworyta, ale Anwil na pewno jest do ogrania. Turow wciaz musi walczyc o dobre miejsce w PO. Nie gram tego meczu...

Notec In.-Slask 7.1 1.03 2

Tu sprawa jest jasna Gram

St.Ostrow-Koszalin 1.45 2.38 1

Pewnie opinia bedzie nieobiektywna, no ale jednak wrzuce Koszalin to zespol nastawiony na gre w ataku. Przy dobrej, twardej grze w obronie, ktora Stalowka na pewno pokaze, AZS nie powinien miec wiekszych szans. Boje sie tylko, zebysmy nie wyszli na wymiane ciosow, ale nie sadze, iz Kowal pozwoli na to naszym grajkom. Gram...

K.Kolobr.-U.Tarnow 1.86 1.76 2

Unia przegrala praktycznie ostatnim meczem PO. Mecz wlasciwie o nic. Jesli Kotwica da porzucac Bojanowi, to wygra Stawiam jednak na Unie, bo Tarnowianie beda sie pewnie chcieli jeszcze pokazac. Nie gram...

Polonia-Prokom 3.1 1.27 2

Mistrzowie Polski z zagwarantowanym pierwszym miejscem pojada po kolejne zwyciestwo Jesli ktos ma jeszcze sprawic niespodzianke, to nie Polonia z krotka lawka. Gram...

Astoria-ECz.Slupsk 1.7 1.92 2

Bardzo dobry mecz, ze spora stawka. Bede kibicowal druzynie Czarnych z mojej olbrzymiej niecheci do kibicow z Bydzi Tak tez obstawie, bo Czarni maja solidny team, kurs styknie, a odrobina adrenalinki nikomu nie zaszkodzi... Gram...

Polpak-Polpharma 1.76 1.86 2

Polpak bez Ricka, to nie ten Polpak. Ciezko tu wytypowac zwyciezce, ale licze, ze jakas strzelba sie wstrzeli i Polpharma wygra. Nie gram...

Pozdr ;]
Posted by: PLUMEK

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 17/03/2006 23:06

Witam
Polonia Warszawa - Prokom Trefl Sopot 1 kurs:3.25!

Moze na koszu nie znam sie tak jak na pilce ale jak widze taki meczyk to grzechem bylo by nie zagrac.
A teraz uwaga! Istvan Nemeth,Jakub Bogusz ,Tomasz Pacesas Adam Łapeta i Adam Wójcik nie zagraja w tym meczyku!
Co to oznacza? Dokladnie to ze sopot zagra w tym meczu rezerwowa piatkom!
Dodatkowo w sopocie bendzie gral tylko jeden murzyn a w poloni az 2 i to duzo wyzszych od sopockiego.Co znaczol w koszu murzyni nie musze chyba nikomu tlumaczyc wystarczy polukac na meczyki NBA i ilu tam gra białasow.Radze sie spieszyc bo taki kurs dlugo sie nie utrzyma!
Posted by: jarko 33

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 17/03/2006 23:12

Quote:

Witam
Polonia Warszawa - Prokom Trefl Sopot 1 kurs:3.25!

Moze na koszu nie znam sie tak jak na pilce ale jak widze taki meczyk to grzechem bylo by nie zagrac.
A teraz uwaga! Istvan Nemeth,Jakub Bogusz ,Tomasz Pacesas Adam Łapeta i Adam Wójcik nie zagraja w tym meczyku!
Co to oznacza? Dokladnie to ze sopot zagra w tym meczu rezerwowa piatkom!
Dodatkowo w sopocie bendzie gral tylko jeden murzyn a w poloni az 2 i to duzo wyzszych od sopockiego.Co znaczol w koszu murzyni nie musze chyba nikomu tlumaczyc wystarczy polukac na meczyki NBA i ilu tam gra białasow.Radze sie spieszyc bo taki kurs dlugo sie nie utrzyma!



podoba mi sie twoja analiza a zwlaszcza to ze bogusz i lapeta to 1 piatka sopotu wez zajmij sie pilka moze lepiej sie znasz na tym ( chociaz twoja wypowiedz na temat meczu dzisiejszego meczu legi tego niepotwierdza )
Posted by: muppet

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 17/03/2006 23:18

Oszalalem
Posted by: bursztyk

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 17/03/2006 23:32

PLUMEK , czyli mówisz chate na to stawiać? No masz racje... tak chyba zrobię
Posted by: muppet

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 17/03/2006 23:34

Aż byłem w profku zeby szybko zagrac zanim blokadę trzepną, ale kurde zamkniete

p.s. a wiecie co najsmieszniejsze ? polonia jutro wygra ale mnie argumentacja rozbila

dobra - jutro Stalówka, Kotwica i Anwil.
Posted by: Suazo

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 17/03/2006 23:47

Panowie, co powiecie na pary?

Jonusas - Kinloch 1 1.90

Wobec kontuzji w Polpaku ktoś musi zdobywać punkty i jednym z tych który weźmie na siebie ten ciężar powinien być Jonusas. Pare celnych rzutów z dystansu powinno mu wpaść. Kinloch to środkowy i średnio koło 10-15 pkt rzuca, ale jutro Polpharma powinna skupic sie na obwodzie, bo tam maja dużą szanse wygrac ten mecz. Do tego Kinloch mizernie rzuca osobiste. Myśle, że wiecej niz 12 pkt nie powinien zdobyć, a Zygimantas bedzie jednym z czolowych graczy Polpaku i 20 spokojnie rzuci...

Pinkney - Ignerski 2 1.55

Tu boje sie, że to podpucha. Wiadomo, ze Igner zawsze swoje rzuci, natomiast Pinkney to żaden strzelec i jego zadania na parkiecie sa zupelnie inne. Nie powinien przekroczyc 10 pkt. Jeśli nie bede jakiegos ultra defensa przeciwko Ignerowi to typ powinien gładko siąść. Kurs aż za wysoki jak na ta pare, wiec mam troche watpliwosci.


co o tym myślicie?
Posted by: krisek

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 *DELETED* - 18/03/2006 09:15

jezeli nie masz ochoty a tym bardziej sily to po prostu tego nie rób
Posted by: Juanka I. Chela

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 18/03/2006 10:15

Pelna zgoda z SUAZO. Jonusas za 1.9 to ciekawa inwestycja. Srendie maja bardzo podobne ale jest sporo przeslanek aby zagrac Zygimantasa. Widzialam 3 razy tego gracza w tym roku i zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie. Niezle sie rusza, dynamiczy, dobry strzelec. Mniej rzucal jak byl Apodaca, teraz powienien wziac na siebie zdobywanie punktow. Kinlochowi bedzie sie gralo trudno przy Thomasie. W Polfarie pkt. zdobywa glownie Jerry i Stanton. Warto chyba zaryzykowac ale nie ma co szalec.

Jonusas 1.9 3/10
Posted by: Juanka I. Chela

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 18/03/2006 10:16

+ STAL oczywiscie 1 - 1.45 w profie chociaz mam nadzieje ze dogrywki nie bedzie nie ma co ryzykowac

Stal 1.45 6/10
Stal(-6) 1.8 2/10
Posted by: marowit

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 *DELETED* - 18/03/2006 19:49

Post deleted by zw1
Posted by: jarko 33

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 *DELETED* - 18/03/2006 19:54

Post deleted by zw1
Posted by: marowit

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 *DELETED* - 18/03/2006 19:56

Post deleted by zw1
Posted by: tokara

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 19/03/2006 08:13

no i dzis bardzo ciekwy mecz obejrze soebie bo jest w tvp pasmo ogolnopolskie nieweim czemu faworytem fakt ze nie znacznym ale faworytem u bukow jest zespol astorii wedlug mnie to czarni powinni wygrac to spotkanie i chyba na zwyciestwie bedzie im zalezalo bo walcza o jak najwyzsze miejsce pzred play-offami i wedlug mnie sklad czarnych jest lepszy od bydgoskiej druzyny do tego dochodzi dobra taktyka trenera ja gram chyba 2 ale sobie odpuszce i podczas obiadku obejrze
Posted by: muppet

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 19/03/2006 08:42

Astoria wie jak ciskac za 3 i mysle ze tym beda sie bronic. I chyba wlasnie od tego czynnika bedzie zalezec wynik dzisiejszego meczu bo sily sa naprawde wyrownane
Posted by: zw1

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 22/03/2006 15:49

mimo różnych głosów sprzeciwu uwazam ,ze WKS dzisiaj wygra...patrzac na pesymizm kibicow Slaska byłem bardzo sceptyczny co do ich ewentualnych szans z Polonią ale KTOŚ uswiadomił mi jak wielka przewage pod koszem mają gospodarze...samym obwodem Polonia tego nie wygra...Zyzio jest na to troche za cwany...
Sląsk ML 1.7 6/10
Posted by: zw1

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 22/03/2006 15:58

Jezeli czekacie na oferte TOTO w plk na dzisiejszy mecz to jej po prostu nie bedzie...
Analityk zapomniał ,ze dzisiaj jest zaległy mecz PLK...
Posted by: krisek

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 22/03/2006 15:59

No ten slask dizs to nei glupi typ
Posted by: adrenalina

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 22/03/2006 16:03

Quote:

mimo różnych głosów sprzeciwu uwazam ,ze WKS dzisiaj wygra...patrzac na pesymizm kibicow Slaska byłem bardzo sceptyczny co do ich ewentualnych szans z Polonią ale KTOŚ uswiadomił mi jak wielka przewage pod koszem mają gospodarze...samym obwodem Polonia tego nie wygra...Zyzio jest na to troche za cwany...
Sląsk ML 1.7 6/10




Dokładnie tak. Ja czekałem cały dzień, aż jakiś naziemny buk wystawi ten mecz włącznie parą jakąś. Liczyłem, ze dadzą Fletchera z kimś... Otóż Śląsk w tym meczu ma naprawdę sporą przewagę pod koszem. W meczu rozegranym w Wawie Śląsk zagrał koncertowo, głównie dzięki grze pod koszem. No zobaczymy. W każdym razie CPWCŚ
Posted by: Juanka I. Chela

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 22/03/2006 16:04

Quote:

mimo różnych głosów sprzeciwu uwazam ,ze WKS dzisiaj wygra...patrzac na pesymizm kibicow Slaska byłem bardzo sceptyczny co do ich ewentualnych szans z Polonią ale KTOŚ uswiadomił mi jak wielka przewage pod koszem mają gospodarze...samym obwodem Polonia tego nie wygra...Zyzio jest na to troche za cwany...
Sląsk ML 1.7 6/10




WIELKA PRZEWAGE POD KOSZEM?

Zartujesz czy mowisz serio? Slask ma tylko Fleczera na 4/5 i Tomczyka na 4 ktory zbyt dlugo grac nie moze i kogo wiecej? W Polonii jest doswiadcozny Bacik i naprawde niezly Taylor a Karwowski tez grac potrafi. Takze mamy tak:

Fleczer - Taylor
Tomczyk - Bacik
Korszuk - Karwowski

widzisz tu wielka przewage? ja nie...
Posted by: sebkos

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 *DELETED* - 22/03/2006 16:07

Post deleted by zw1
Posted by: AL_Capone

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 22/03/2006 16:13

Quote:

Widzisz Juanka w tym twój problem że ty nic nie widzisz - sądzę że masz bardzo mało wspólnego z basketem
Flecher zabija tych trzech kołków sam - taka prawda na twój wzrok





Jezeli Erica Taylora nazywasz kołkiem to tak naprawde sam nie wiem kto nie
ma pojecia o baskecie ?
Flechter to nie jest zaden dominator podkoszowy , jezeli Bacik lub Taylor stanie
ostro agresywnie mocno na nogach to Kevin zacznie oddawac mase rzutow na sile co
jest jego duzym problemem.

Jezeli Morgan sobie doskonale poradzil z Flechterem to dzisiaj po prostu Slask
nie ma przewagi pod koszem , chyba ze Tomczyka ktory gra '' bez kolan '' nazywasz
swietnym defensorem na chwile obecna , bo o Korszuku nalezy zapomniec ten gracz
to jedno wielkie nieorozumienie ...
Posted by: Juanka I. Chela

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 22/03/2006 16:17

AL_Capone ale tego wlasnie kolega sebkos nie rozumie. Ja widzialam juz w tym roku co wyrabial Fleczer kiedy mial mocna obrone. Widzialam co wyrabial caly Slask w FIBIE gdzie dostalal baty od Belgow. I co wtedy tez Kevin rozwalal tych kołkow? Piszecie o meczu z tamtej rundy. Wtedy gral Lalic i Randle a gdy Fleczer ma pomoc to jest to zupelnie inny gracz niz wtedy kiedy ma na sobie obrone. Taylor umie bronic. Mecz raczej nie do stawiania bo obie dryzny malo regularne ale po co wypisywac glupoty.
Posted by: sebkos

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 22/03/2006 16:22

Pan Taylor nie jest wiecznie młody jak Mel Gibson i niestety nie będzie grał zawsze na niezłym poziomie.
Widzisz Juanka oglądać coś a rozumieć to dwie strasznie odrębne sprawy - pozdrawiam
PS. Masz rację Randle grał ale na gitarze na ławce chyba...
Posted by: jarko 33

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 22/03/2006 16:34

[quote)Zyzio jest na to troche za cwany...




chyba za bardzo wierzysz w cwanosc zyzia jego cwanosc bylo widac w meczu ze stala gdzie w ostatnich 4 minutach nieumieli zagrac pilke pod kosz do flechera
wg. mnie dzisiejszy mecz bedzie brzydki bedzie duzo fauli ( bedzie podobny do meczu slask - stal )
Posted by: tomo

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 22/03/2006 16:35

sebkos kolego weź Ty się troszke ogarnij bo ostatnimi dniami to Ty nic innego nie robisz oprócz negowania tego co ktoś napisze i twierdzenia że ta osoba to sie nie zna na baskecie.
Wiecznie jakieś wąty i pretensje o to, o tamto, o siamto...
Nie uważaj się za mądrzejszego od Pana Boga bo mądrzejszy wcale nie jesteś.

Jeżeli Ty Karwowskiego, Bacika i Taylora nazywasz kołkami, to chyba nie Juanka ale ktoś inny tutaj nie zna się na sporcie.
Bo ja chociaż nigdy fanem Polonii nie byłem, a wręcz przeciwnie - jestem antyfanem tej drużyny to akurat takich zawodników jak Bacik czy Karwowski znam zapewne lepiej niż Ci się może wydawać (pokłosie gry obu panów w drużynie z Pruszkowa, ale Ty pewnie nawet nie wiesz co to za drużyna... no bo i skąd miałbys takie rzeczy wiedzieć...) i chociaż rzeczywiście do gwiazd im daleko to z pewnością są to świetni rzemieślnicy i wyrobnicy, którzy nie mają może tgo 'błysku' ale zapewniam, że potrafią się świetnie ustawić zarówno pod własnym koszem jak i popisac się niekonwencjonalną akcją w ataku.
O Taylorze wolałbym się nie wypowiadać bo ja od zawsze mam jakąś dziwną alergię na tego grajka (po prostu go strasznie nie lubie) ale weź Ty mi go kurde nie nazywaj kołkiem bo chyba palców u jednej ręki jest zbyt wiele by wyliczyć lepszych podkoszowych od niego w DBL.
Posted by: zw1

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 22/03/2006 17:06

qrwa dajcie spokój sebkosowi!!!
Gdzie on kogokolwiek obraził hm!!!
Taylor za bardzo dba o swoja muskulature jednak w walce pod tablicami jest moim zdaniem przecietny...przy mocniejszych zawodnikach uciaka na obwód i czasami cos pocisnie za 3...
Polonia nie ma gracza ,ktory moglby powalczyc z Flecherem pod kooszem i zdania nie zmienie!
Kto twierdzi inaczej niech oswieci mnie kto mógłby sie z nim mierzyc...
Natomiast na obwodzie maja pare strzelb i tu jest ich szansa...
W pierwszym meczu tych druzyn nie było Koszarka i Rickyego Shieldsa ale oni pod koszem nie pomoga Polonii...Flecher wtedy rzadził i dzisiaj bedzie podobnie...
Zyzio jest cwany... a nieudolnosc w meczu ze Stala wynikała raczej z watłych umiejetnosci rozgrywajacych w tym zespole...
Peace
Posted by: tomo

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 22/03/2006 17:11

Owszem nie Taylor nie jest ideałem ale do 'kołka' to mu bardzo daleko, podobnie jak pozostałej wspomnianej dwójce.
A kogo obraził? Obraził 4 osoby: Taylora, Bacika, Karwowskiego i ...Juanke.

Dobra ja już kończe, takie utarczki nigdy nie przynoszą niczego dobrego.
Posted by: krisek

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 *DELETED* - 22/03/2006 17:34

Post deleted by zw1
Posted by: Nicki Pedersen

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 *DELETED* - 22/03/2006 18:00

Post deleted by zw1
Posted by: krisek

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 23/03/2006 13:09

Turow - Polpak jak dla mnie zdecydwoanie jedynka turow nie pozwoil sobei na kolejna porazke tymbardizej na wlasnym boisku polak ostanio dosc szczesliwwe mimo ze planowe zwyciestwo beniaminek po seri porazek wygral dwa spotkania z rzedu i na tym passa polpaku sie skonczy stawiam na zwyciestwo gospodarzy i przelamanie w koncu syndromu polpaku i porazke jednym punktem!

Slask - Anwil 2 Aniwl wlaczy o 2 miejscee i je wywlczy pomze mu w tym wygrana we wroclawiu klasyk POLSKIEGO kosza tym razem na korzysc ANWILU;)

POLFARMA - Asta polfarma osatnim spotkaniem z polpakiem mimo z rpegranych przekonala mnei do siebie mysle ze rozniosa borykajaca sie z koo[otami finansowymi i strjakujacymi zawdonikami ASTE

Energa - Polonia Energ ostanio rpzelamala swoaj zla passe uslana porazkami przelamali sie na wyjezdzie czas i we wlasnej hali:P

Moze i argumenty troceh dziwne ale nei zawsze musi byc wszystko na serio:P
Oosbiscie nei zagram mimo przekonania raczej turowa mam uraz co do nich;)
Posted by: krisek

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 23/03/2006 13:29

no i jescze po wiekszym przyjrzeniu sie meczowi satlowki mysle ze mozna dawac na dwojeczke;) unia gra juz o nic:) bo kto z ligi sapda wszyscy wiemy(niestety)a satlwoka caly czas walczy o play -off i jak najw6yzsze miejsce na jego starcie mysle ze jutro atut sali nei wystarcczy tarnowianom i stalowka wygra;) wydaje mi sie nawte stalowka lepszym typem od czarnych......
Posted by: Nycek

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 24/03/2006 20:27

Anwil za 1,7 w toto ? Czy to zarty ?

Jak w zeszlym tygodniu dowiedzialem sie, ze wloclawscy koszykarze graja ze slaskiem w nastepnej kolejce, ze slaskiem ktory meczyl sie z kotwica w kolobrzegu, a potem wygral z Notecia dzieki Fletcherowi to pomyslalem ze biore anwil w ciemno. Lecz myslalem, ze kurs bedzie sie wachal w granicach 1,4-1,5. Potem w srode niby Slask wygral z Polonia, ale kto widzial, badz slyszal co na tym meczu sie dzialo, wie, ze Slask jest po prostu w tym sezonie slaby, zdecydowanie za slaby na Anwil.

Anwil wrocil na wlasciwe dla siebie miejsce w tabeli, bedzie chcial sie na nim umocnic, dlatego takie mecze jak ten we Wroclawiu powinien wygrywac.

Nie widze tak wlasciwie zadnego plusa po stronie Slaska w tym meczu. No moze jedynie fakt, ze Anwil gra trzeci mecz pod rzad na wyjezdzie... Porownujac pierwsze piatki, czego robic strasznie nie lubie, bo nie oddaje to sily calego zespolu, takze nie widze zadnych plusow po stronie druzyny z wroclawia. Swanson i Scott bija Kellye'go na glowe, Tomczyk to juz nie te lata, Fletcher przy drugim Scotte prezentuje sie zwyczajnie slabo, moze nie tyle umiejetnosciami co warunkami fizycznymi. No i Anwil ma zdecydowanie mocniejsza lawke, na ktorej to zasiadaja ludzie mogacy rozstrzygnac mecz, o mocnej psychice. Obrona Jahovicsa, trojki Lisickiego czy Prekeviciusa, dobra postawa Grudzinskiego no i bym zapomnial o czynniku magicznym - Ignerskim najwiekszej gwiezdzie tej ligi ostatnimi czasy. Wygral mecz w Zgorzelcu, wygral w Grudziadzu, czemu i tym razem mialoby byc inaczej ?

Jednym slowem - po prostu nie ma zadnych przeciwskazan, aby na weekend nie stawiac na Anwil, Anwil, ktory w rundzie rewanzowej jest po prostu znakomity i coraz bardziej sklaniam sie do tezy, ze obu finalistow poznamy jeszcze przed rozpoczeciem PO, a beda to oczywiscie Prokom i wloscawski Anwil.

Do tego dorzucamy Turów z oslabionym Polpakiem i mamy znakomity dubelek z naszej rodzimej ekstraklasy
Posted by: jarko 33

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 24/03/2006 21:54

Quote:

Anwil za 1,7 w toto ?

Do tego dorzucamy Turów z oslabionym Polpakiem i mamy znakomity dubelek z naszej rodzimej ekstraklasy



podpisuje sie pod tymi 2 typami 2 rekami turow powinien pojechac spokojnie polpak a w meczu slask - anvil widze tylko zwyciestwo gosci slask jest tak slaby w tym sezonie ze szok zawodnicy chyba wzieci z "lapanki" zero pomyslu na sklad w tym zespole
pozatym czarni z polonia tez wygladaja b.dobrze bo w poloni brak kasy i prawdopodobnie zagraja bez jednego amerykaniana Shieldsa na ktorego juz niema kasy w poloni a raczej tak beda grac o utrzymanie wiec niejest on im potrzebny
Posted by: misiek-perełka

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 24/03/2006 22:08

Quote:

Anwil za 1,7 w toto ? Czy to zarty ?

Jak w zeszlym tygodniu dowiedzialem sie, ze wloclawscy koszykarze graja ze slaskiem w nastepnej kolejce, ze slaskiem ktory meczyl sie z kotwica w kolobrzegu, a potem wygral z Notecia dzieki Fletcherowi to pomyslalem ze biore anwil w ciemno. Lecz myslalem, ze kurs bedzie sie wachal w granicach 1,4-1,5. Potem w srode niby Slask wygral z Polonia, ale kto widzial, badz slyszal co na tym meczu sie dzialo, wie, ze Slask jest po prostu w tym sezonie slaby, zdecydowanie za slaby na Anwil.

Anwil wrocil na wlasciwe dla siebie miejsce w tabeli, bedzie chcial sie na nim umocnic, dlatego takie mecze jak ten we Wroclawiu powinien wygrywac.

Nie widze tak wlasciwie zadnego plusa po stronie Slaska w tym meczu. No moze jedynie fakt, ze Anwil gra trzeci mecz pod rzad na wyjezdzie... Porownujac pierwsze piatki, czego robic strasznie nie lubie, bo nie oddaje to sily calego zespolu, takze nie widze zadnych plusow po stronie druzyny z wroclawia. Swanson i Scott bija Kellye'go na glowe, Tomczyk to juz nie te lata, Fletcher przy drugim Scotte prezentuje sie zwyczajnie slabo, moze nie tyle umiejetnosciami co warunkami fizycznymi. No i Anwil ma zdecydowanie mocniejsza lawke, na ktorej to zasiadaja ludzie mogacy rozstrzygnac mecz, o mocnej psychice. Obrona Jahovicsa, trojki Lisickiego czy Prekeviciusa, dobra postawa Grudzinskiego no i bym zapomnial o czynniku magicznym - Ignerskim najwiekszej gwiezdzie tej ligi ostatnimi czasy. Wygral mecz w Zgorzelcu, wygral w Grudziadzu, czemu i tym razem mialoby byc inaczej ?

Jednym slowem - po prostu nie ma zadnych przeciwskazan, aby na weekend nie stawiac na Anwil, Anwil, ktory w rundzie rewanzowej jest po prostu znakomity i coraz bardziej sklaniam sie do tezy, ze obu finalistow poznamy jeszcze przed rozpoczeciem PO, a beda to oczywiscie Prokom i wloscawski Anwil.

Do tego dorzucamy Turów z oslabionym Polpakiem i mamy znakomity dubelek z naszej rodzimej ekstraklasy




Nic dodać nic ująć,dodatkowo zgadzam sie z Jarko co do Czarnych,a propo toto to fajnie wygląda handi na Prokom(-9 co to dla nich,nawet nie wysilając sie powinni je przejść)w meczu z Kotwicą.
Posted by: zw1

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 24/03/2006 22:32

Anwil...
To nie jest druzyna ,której mozna bezgranicznie ufać!
Uwzglednijcie to przy stawkach jakie chcecie przeznaczyc na to spotkanie...
Jezeli miałbym sie podjać TYPOWANIA tego spotkania najlepszym rozwiazaniem jest według mnie under 148.5
Posted by: rafako

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 25/03/2006 10:46

na ten weekend widze nastepujace rozwiazania

Energia-Polonia

Energia walczy o miejsce w pierwszej 4 dajace przewage hali w pierwszej rundzie play-off. Polonia raczej bez szans na osemke(musiała by wygrac wszystkie 3 mecze) moze skupic sie na walce o utrzymanie, w dodatku bez shieldsa z ktorym rozwiazali kontrakt. Koszarek i Taylor to za malo na Czarnych.

energia 1.4 gamebookers 8/10
Enegria (-5,5) 1,85 gamebookers 5/10

Slask-Anwil

Tak jak poprzednicy uważam ze zespół z włocławka powinien ten mecz wygrać. w dodatku slask nie poeinien rzucic wiecej niz 55-60 pkt. W zespole Anwilu zagraja Ignerski i Swanson ktorzy dobrze znaja hale gospodarzy.Poza tym Anwil walczy o 2 miejsce z polpakiem i chcac spokojnie myslec o tym powinien ten mecz wygrac. Najgrozniejsza bronia ślaska jest Fletcher, jednak z Anwilem sobie raczej nie pogra pod koszem(przykład Browna i Pinkneya z turowa) .Dochodzi jeszcze dluzsza ławka na korzysc Anwilu.

Anwil 1.5 gamebookers 8/10
Anwil (-5,5) 5/10
Posted by: Snajper2

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 25/03/2006 12:27

Mysle ze Anwil wygra to spotkanie ale obilo mi sie o uszy ze sa kombinacje juz zeby nie wpuscic Turowa do 8-semki... przy ewentualnej porazce dzisiaj Turowa z Polpakiem i wygranej Śląska z Anwilem Śląsk bedzie mial punkt przewagi i wszystko wyjasni sie w ostatnich kolejkach... co do 2 pozycji mysle ze i tak ja utrzymamy nawet przy porazce dzisiaj. Nastepne mecze gramy u siebie z Azs-em i na wyjezdzie z Unia z ktorej juz wyraznie zeszlo powietrze.
Takze pewnie dzisiaj wygramy i licze na to bo to "odwieczny wrog" ale dzisiaj nie obstawiam.
Posted by: codi

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 25/03/2006 13:58

Ostatnio wszystkie mecze, ktore zagralem, bez problemu weszly To byl dobry tydzien, piekny tasiemiec W tej kolejce wrzucam wszystkie mecze do tasiemca, bo jakos nie widze tu niespodzianek

Koszalin-Notec In. 1.02 1

Komentarz zbedny. Zawsze to 02 :P Gram

Slask-Anwil Wl. 1.6 2

Byl nawet wyzszy kurs, ale i po tym spokojnie mozna zagrac. Elektryzujacy klasyk? Hah, zarty. Anwil, grajacy coraz lepiej, bedzie chcial zajac drugie miejsce w lidze. Zeby tak sie stalo potrzebuje zwyciestw. Po drugiej stronie Slask. Slaba druzyna, prowadzona przez slabego trenera. Nie powinna moim zdaniem stanowic wielkiej przeszkody dla Anwilu. Mecz z Polonia, Wroclaw wygral dzieki slabej grze Koszarka... W Anwilu jest Swanson, ktory ma cos do udowodnienia. Poza tym Ignerski, ktory w pierwszym meczu rzucil 22pkt i przyczynil sie do zwyciestwa Anwilu 71:44. Gram!

T.Zgorzelec-Polpak 1.55 1

Zespol Turowa limit porazek juz wyczerpal. Jesli Zgorzelczanie chca wejsc do "4" musza z rewelacyjnym beniaminkiem wygrac. W druzynie ze Swiecia wciaz nie zagra Apodaca. Kontuzjowani sa tez Frank i Szubarga. Ten ostatni byl ojcem zwyciestw Polpaku w konfrontacjach z Turowem w pucharze i lidze. Polpak bedzie gral pod kosz do Beasleya i Thomasa, ale Turow ma przeciez bardzo silnych zawodnikow podkoszowych. Wiele zalezy w tym meczu od Browna czy Pinkneya. Gram

Polpharma-Astoria 1.32 1

Solidny zespol Polpharmy podejmuje rozbita Astorie. Nie widze innego rozwiazania, niz zwyciestwo gospodarzy. Sytuacja w bydgoskim klubie jest nieciekawa, kibice sa niezadowoleni, w mediach krazy list otwarty Druzyna bez lidera, ktora slabo broni. W pierwszym meczu zdecydowanie wygral zespol ze Starogardu, teraz powinno byc podobnie. Gram...

E.C.Slupsk-Polonia 1.4 1

Ekipa Czarnych walczaca o "4" i Polonii o "8"... Warszawianie zagraja bez Shieldsa, z ktorym zdecydowano sie rozwiazac umowe. Wyglada na to, ze Polonisci juz odpuscili. Ostatnio porazka ze slabym Slaskiem. Koszarek zagral cieniutko. Nie widze w tym meczu zadnych atutow po stronie Polonistow, a Energa to silny, wyrownany team. Gram...

K.Kolobrzeg-Prokom 1.12 2

Kolejne zwyciestwo Prokomu minimalnym nakladem sil. Po prostu pojada i jak zwykle wygraja Gram...

U.Tarnow-St.Ostrow 1.65 2

Unia przegrala ostatnie 2 mecze i po beznadziejnym poczatku w lidze stracila szanse na wejscie do PO. Stal natomiast walczy o pierwsza czworke. Tak wiec z pewnoscia moja ukochana druzyna przystapi do meczu bardzo zmotywowana, w dobrej atmosferze po rozbiciu Koszalina. Jesli damy porzucac Malesevicovi, nie bedziemy go podwajac, a Mike z Parzykiem nie dadza zdominowac tablicy Morganowi i Zurawskiemu powinnismy wygrac... Po kontuzji w pierwszych minutach ostatniego meczu do Stali byc moze wroci Harringhton, ktory trenuje juz normalnie z druzyna. Gram, bo najlepsza w Polsce...
Posted by: Cholo

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 25/03/2006 14:45

"Polonia SPEC Warszawa nie zdecydowała się przedłużyć kontraktu z Amerykaninem Rickim Shieldsem.


Shields po okresie testów podpisał w stolicy miesięczną umowę, która nie została przedłużona. W siedmiu meczach amerykański obrońca notował średnio 13,7 punktu i 4,6 zbiórki."


Czarni po tych informacjach wygladaja 10/10 jednak buki w ktorych gram wycofaly mecz GB, Unibet

Jak ktos ma jeszcze szanse gdzies zagrac SŁUPSK to raczej warto
Posted by: artur64

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 26/03/2006 07:04

Skoro Polonia taka słaba, to dlaczego kurs nie spada?
Czyżby szykował się kolejny zonk?
Posted by: ratuś

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 26/03/2006 07:42

wczorajszy mecz Śląsk -Anwil zostal ewidentnie odpuszczony przez ekipe z włocławka , czego sie po nich nie spodziewałem .ogladałem ten mecz i wcale tam nie byłowoli walki z ich strony .
Posted by: init

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 26/03/2006 09:15

Quote:

...
Czarni po tych informacjach wygladaja 10/10 jednak buki w ktorych gram wycofaly mecz GB, Unibet

Jak ktos ma jeszcze szanse gdzies zagrac SŁUPSK to raczej warto




W Unibecie ten mecz jest dostępny do grania.
Posted by: boozy

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 26/03/2006 09:16

W gamebookers również
Posted by: loipop

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 26/03/2006 09:36

co do polonii to igor mowil ze to bedzie ciezki mecz ale powinni wygrac,ze napewno nie bedzie latwo i mecz bedzie sie toczyl raczej kolo remisu.
Posted by: Cholo

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 26/03/2006 09:42

No ale wczoraj byla tylko dostepna na dzis POLPHARMA wiec te swoje ":D" darujcie sobie...

Shields drugi strzelec zespolu...
do tego chory Pisarczyk chodz to nie jest tak wazne ifno jak brak Amerykanina...

Polonia widac ze juz nie wierzy w awans, trudno sie dziwic w terminarzu oprocz Czarnych czeka jeszcze Polpak i Polpharma...

A wiadomo ze sytuacja w Polonii czego nie ukrywaja rowniez dzialacze nie jest najlepsza wiec nie warto wydawac kolejnych $$$ na mecze w ktorych ich szanse sa minimalne oraz w walce o utrzymanie gdzie wiadomo ze z ligi spada jedna druzyna, a kto nią bedzie? wiadomo...

Pozdro.
Posted by: simon-n

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 26/03/2006 10:40

Ja na szczescie ustrzelilem Energie za 1.42 w baw w piatek :-)
Posted by: Nycek

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 26/03/2006 11:18

Myslalem ze Anwil podchodzi do sprawy nieco powazniej, myslalem, ze po latwych wygranych z Stala i Turowem Slask bedzie zwykla formalnoscia, a tu prosze bardzo, zwyczajnie odpuscili. Takze ogladalem skrot z tego spotkania i zwyczajnie widac bylo, ze gracze z Wloclawka po prostu sobie darowali jakakolwiek walke... a szkoda, bo duzo ludzi moglo byc po ich zwyciestwie szczesliwsza.

Wczoraj wrocil Apodaca, co jest zaskoczeniem. Meczyl sie strasznie chlopaczyna, nic mu nie wychodzilo, ale sam powrot po tak szybkim czasie jest warty odnotowania. Polpak przegral na wlasne zyczenie.

Na dzisiaj chyba nie ma innej opcji jak granie Czarnych. Kurs slaby, bo slaby, sle zawsze cos do przodu.

Mnie jednak ciekawi mecz Polpharmy z Astoria. Niby wiele sie mowi i slyszy o problemach bydgoskiej druzyny, o braku woli walki wsrod koszykarzy, jednak ja mam przeczucie ze nawet jesli Asta dzisiaj nie wygra, to roznica punktowa na koniec bedzie wachala sie w granicha 3-5 punktow. A dlaczego ? Dlatego, ze Astoria juz pokazala w tym sezonie ze na wyjazdach wygrywac potrafi, ze mimo wszystko i wszystkim jest ekipa, ktora w PO, bynajmniej dla mnie zagrac powinna. Jest noz na gardle, kalendarz strasznie trudny (za tydzien Polpak u siebie i potem Turow na wyjezdzie), trzeba wygrac 2 z 3 meczy by zagrac w playoffs, dlaczego wiec nie sprobowac w Starogardzie. Dosc duza nadzieje pokladam w nieskutecznosci Stantona, ten czlowiek jest szalony co dostanie pilke to rzuca z 8-9 metrow z nieprzygotowanych pozycji i jesli bedzie mial dzis slabszy dzien, a Asta zagra przyzwoicie, co juz nie raz w tym sezonie pokazala to jest szansa na pokonanie Polpharmy.

No ale na wszelki wypadek puscilem Aste z 8-punktowym hc, bo mimo wszystko az tak bardzo w nich nie wierze. A moze inaczej, wierze mocno, ze powalcza, a nieco mniej ze wygraja
Posted by: Cholo

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 27/03/2006 20:21

Mysle ze po tym jak ustalono iz wowczas kiedy bedzie juz pewne na 100% ze Notec spada rozgrywki 9-14 zostaja zakonczone warto zwracac uwage na Kotwice bo to w koncu od niej zalezy czy kluby 9-14 szybciej zakoncza rozgrywki i zaoszczedza hajs $$$

Kotwicy brakuje 3 zwyciestw do zapewnienia spadku Noteci..

Pozdro.
Posted by: Nycek

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 28/03/2006 13:59

Mozna odwrocic kota ogonem i w takim wypadku to Noteci brakuja 3 porazki do zakonczenia walki o utrzymanie. Wiec biorac pod uwage dwa mecze (czytaj dwie porazki) sezonu zasadniczego, jakie pozostaly Inowroclawianom, to walka o miejsca 9-14 toczyla sie bedzie przez maksymalnie jedna dodatkowa kolejke

Ale co z tego ? Ano to, ze Kotwica wcale nie nadaje sie do grania, zwazywszy ze juz w najblizszej kolejce podejmuje walczacych o jak najwyzsze miejsce Czarnych
Posted by: Cholo

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 28/03/2006 18:27

Quote:

Mozna odwrocic kota ogonem i w takim wypadku to Noteci brakuja 3 porazki do zakonczenia walki o utrzymanie.




No troche brakuje tu logiki do tego co napisalem

Notec przegrywa 3 razy i Kotwica 3 razy i graja dalej bo nadal jeszcze nie ma wystarczajacej przewagi do zakonczenia...
Posted by: Nycek

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 29/03/2006 17:46

Racja, zle zczaiłem

Ale w takim razie wystarcza trzy kolejki o utrzymanie i jesli Notec oraz Kotwica do tej pory nie wygralyby zadnego spotkania to bedzie pewne, ze spada zespol z inowroclawia, bo Kotwica bedzie miala wtedy 7 zwyciestw, Notec zero, a do rozegrania pozostanie 7 kolejek.
Posted by: muppet

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 01/04/2006 10:26

Wg mnie dzis under we Wloclawku

Linia 164.5 bylaby moze i dobra w Koszalinie, ale nie w Hali Wicemistrzów. Dla anwilu ten mecz jest istotny, wiec beda chcieli go wygrac - stana mocno (choc pewnie nie za mocno ) w obronie - wiedza na kim sie skupić wiec zadanie jest o tyle prostsze - w sumie rzecz biorac nie sadze zeby koszalin przekroczyl 73 punkty, a anwil mocna obrone bedzie sobie wynagradzal dlugimi akcjami w ataku.

Podsumowujac, cos w stylu 83-70 dla anwilu to wg mnie absolutny MAX dzisiejszego popoludnia.
Posted by: Cypryjczyk

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 01/04/2006 10:43

AZS ma jedna z najgorszych obron i jednak trzeba sie liczyc z tym ze moga stracic cos kolo 90pts. a ile zdobeda to zalezec bedzie od graczy Anwilu ktorzy u siebie bronia najlepiej w kraju.

90+x=164,5
x=164,5-90
x=74,5

Nie wierze ze Anwil da sobie rzucic 80pts. ba nawet nie mysle aby dzis AZS przeforsowal linie obrony Anwilu na 75pts.Jednak w Koszalinie wiedza ze mecz o awans do play-off odbedzie sie za tydzien ze Slaskiem wiec moga podejsc do tego spotkania rozluznieni bo i tak nikt w nich nie wierzy ze wygraja zwlaszcza kiedy maja szpital w druzynie.Moga stracic nawet 100pts. a te 64 dorzuca lekko.

Oplaca sie ten mecz grac tylko w handi dla Anwilu.Linia under/over jest chyba za wysoka.W Koszalinie juz kalkuluja aby wszyscy zawodnicy byli zdrowi na za tydzien ze Slaskiem ktory w praktyce zadecyduje o awansie czyjejs druzyny.

Typ tego meczu: Anwil v AZS(+8,5) 1 1.90 Unibet

pozdrawiam
Posted by: Snajper2

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 01/04/2006 11:18

Jak dla mnie oprocz Anwilu oczywiscie dosc pewnym spotkaniem jest Asta - Polpak to co wyprawiaja zawodnicy z Bydzi to poprostu katastrofa moim zdaniem juz w tym roku sie nie podniosa, od 2 sezonow widze jakis problem z tym zespolem hmm jakby brak walki, woli zwyciestwa? czyzby kasa? Do zespolu ze Świecia wracaja Szubarga i Apodaca mysle ze Polpak wygra i sprawa 2 miejsca w tabeli wyjasni sie dopiero w ostatniej kolejce... kursy w okolicach 1,60-1,70 na Polpak (mecz w niedziele 14,30 TVB)

Mysle rowniez o derbach we Wroclawiu spotykaja sie Śląsk ktory hmmm jest w gazie? trudno powiedziec z rozczarowaniem mysle tego sezonu jak by nie patrzec ale zawodnikow turow ma klasowych tylko jakos chyba Kamyk nie moze sobie z tym wszystkim poradzic dosc ciekawa rzecz ostatnio zauwazylem turow prawie nie rzuca za 3 punkty! Co mnie bardzo dziwi Szawar, Pluta, Machowski jak dla mnie sa super strzelcami... mysle ze w tym meczu wreszcie chlopaki ze Zgorzelca zagraja na wlasciwym poziomie i pokaza miejsce w szeregu Śląskowi... Radek Hyzy do boju (moj ulubieniec) kursy w granicach 1,90-2,15 na Turów.

pozdrawiam i zycze wysokich wygranych
Posted by: _Carola_

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 01/04/2006 11:38

panowie i panie a co z warszawka , bo wyglądaja juz jak by im sie nie chciało -szans poza mega teoretycznymi na play-offy nie maja , nie przedłuzuyli kontraktu z schieldsem, taylorowi też juz sie nie chce za bardzo , wiec.... bacik-karwowski-roszyk-sulowski-koszarek
widac po ostatnium meczu ze lige maja juz w dupie
widac ze trener ma tez w dupie
(majewski,ochonko,dutkiewicz,przybylski pograli w sumie 42 minuty - gdzie wczesniej zadko 25 przekraczali razem)
teoretycznie polpharma nawet tak słaba(pojęcie dość względne) jak obecnie mogłaby spokojnie ich pojechać -choć mi ciagle ciężko zapomnieć mecz w tarnowie gdzie słaba polonia zredukowała z -19 po 2 qwartach też nic wielkiego nie grajac
Posted by: mihal

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 01/04/2006 12:30

Co decyduje o miejscu w tabeli przy równej ilości zwycięstw?
Posted by: Cholo

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 01/04/2006 12:32

Quote:

Co decyduje o miejscu w tabeli przy równej ilości zwycięstw?




spotkanie bezposrednie druzyn czyli dwumecz
Posted by: Juanka I. Chela

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 01/04/2006 12:42

Robil ktos juz powaznie mecz Slaska z Turowem bo korci mnie dwojka, mecz jest w tv a nie lubie ogladac kosza bez kuponu a tak na serio to ciezko jest obliczyc sytuacje tych zespolow. Turow za tydzien ogra w domu ASTE, Slask jeszcze do Koszalina i raczej nie sadze aby wygral chociaz szanse ma. Turow mnie zawodzi generalnie, porazka w domu z Czarnymi i ciezki mecz z Polpakiem a niby taki maja potencjal. Plusem jest ze wrocil Hyzy ale jak Slask sie w ataku rozkreci jak na anwilu to roznie moze byc - no i w sumie to sa derby. Jakie macie przemyslenia?
Posted by: zw1

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 01/04/2006 12:43

Noteć Unia over 162.5 uwazam za dobry bet...
AZS ma nikłe szanse na walke we Włocławku...
Kotwica - Czarni...ex troche sie pomylił bo wystawił swietny under 157.5....w tej chwili linia spadła dość mocno ale wydaje mi sie,ze nie powinna być przekroczona...
handi na Czarnych jest atrakcyjne ale sa powody by odpuścić ten mecz dlatego jeszcze pomyśle...
Bartek już chyba wyjaśniłem Ci jak wyglada podejście Polonii:)
Astoria gra niezłą nędzę ale jakoś Polpakowi nie ufam...
Sląsk zapewni sobie jutro awans do PO
Posted by: Juanka I. Chela

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 01/04/2006 17:43

Quote:


Sląsk zapewni sobie jutro awans do PO




Nie ma to jak doglebna analiza moda, wy serio za to kase dostajecie bo az sie wierzyc nie chce
Posted by: codi

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 01/04/2006 20:41

Analiza z mojego tematu w PP

Slask Wroclaw v BOT KS Turow Zgorzelec 1.75 1.92

Przedostatnia kolejka DBL. Derby Dolnego Slaska... Mecz dwoch zespolow, ktore w tym sezonie nie rozpieszczaja swoich kibicow. Szczegolnie Zgorzelczanie zawodza. Jest duza kasa, sa nazwiska, ale nie ma wynikow. W pierwszym meczu tych druzyn lepsi byli koszykarze Turowa, ktorzy wygrali 86:76. Zespol ze Zgorzelca do zwyciestwa poprowadzili Kevin Pinkney i Radek Hyzy (byly zawodnik Slaska). Ten drugi w ostatnim meczu z Polpakiem zdobyl 25 punktow i mial 11 zbiorek. Oprocz niego bardzo dobrze zagrali Pluta oraz Brown i Turow pokonal beniaminka 76:73. Wynik ten jednak nie zachwyca, w obliczu oslabien teamu ze Swiecia. Slask natomiast w ostatniej kolejce zagral dobry mecz z Anwilem, pokonujac wicemistrzow Polski 80:68. Wloclawianie jednak za bardzo sie do tego meczu nie przylozyli. Wczesniej zespol Zyskowkiego gral bardzo slabo, przegrywajac miedzy innymi u siebie ze Stala. W 26 kolejce oba zespoly graja ze slabszymi rywalami. Liczac, ze Czarni i Polpharma wygraja swoje 2 ostatnie mecze, a Stal max 1, jest to mecz (az) o 6 miejsce. Az, dlatego ze zespoly z 7 i 8 miejsca spotkaja sie w PO z Anwilem i Prokomem, druzynami, ktore sa teoretycznie poza zasiegiem. Ekipa Turowa, ktora miala w tym sezonie wywalczyc medal musi sie wiec wreszcie obudzic i gryzc parkiet w Orbicie, jesli chce zrealizowac ten cel... Na pewno dysponuje ona wiekszym potencjalem oraz dluzsza lawka, trzeba to tylko potwierdzic na boisku.

Away Win @ 4/10 @ 1.92 GB

Z wczoraj...
Posted by: Juanka I. Chela

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 01/04/2006 21:22

A ja tak sobie myslalam myslalam caly dzien i po rozmowach z kilkoma osobami twierde, ze jednak warto zagrac na Slask. jesli w ataku sie rozkreca to Turow bedzie bez szans. Zakladajac, ze gracze ze Zgorzelca wygraja za tydzien z Asta to moga sie bez tej wygranej obejsc. Slask ma gorsza sytuacje bo jedzie do Koszalina wiec albo jutro wygra albo szanse bedzie prawie zerowe. Nie prawda jest, ze Anwil nie przylozyl sie do spotkania. Ogladalam ten mecz i po prostu momentami druzyna Urlepa byla bezradna przy swietnie grajacym Slasku. Turow meczyl sie z Polpakiem, wczesniej dali sie pokonac Czarnym. Jedynym argumentem przemawiajacym za Turowem jest sila graczy na pozycjach 4/5. Pinkney, Brown i Hyzy a w Slasku tylko Fleczer, Kroszuk i Tomczyk. Jednak to moze byc zniwelowane. Ernest nie ma kondycji na bardz dlugie granie a w swietnej formie jest Dominik Tomczyk i nie sadze aby byl do zatrzymania. To wszystko zmienilo sie po przyjsciu Zyzia. Pogadal z Dominem i taktyka jest taka ze musi on rzucac wiecej niz w poprzendich meczach dlatego dostaje sporo pilek a wiadomo jaka ma swietna skutecznosc. Do tego w niezlej formie wydaje sie byc Maciej Zielinski. Madrze rozgrywa Skiba a sila napedowa sa Amerykanie. Z meczu na mecz coraz lepiej gra Kelly a Johnsson to naprawde dobry, solidny grajek. Z drugiej strony Pluta, Szawar, Yann takze wyrowanyn mecz sie szykuje ale jednak postawie na SLASK.
Posted by: krisek

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 01/04/2006 23:09

Asta - Polpak 2

Astoria gra fatalnei w zeslzym tygdoniu ulegla polfaramie ktora zagrala wg obserwatorow najgorsze zawody w sezonie.Bez szans na awans do play offu oraz z zaleglosciami finansowymi. Polpak juz w skaldzie z szubarga i apodaca ktorzy juz od ponad tygodnia trenuja z druzyna i pwoinni dojsc do dobrej dyspozycji. Poza tym polpak walczy o 2 loktate przed play-off(chpoc to raczej w teorii). Za druzyna gosci przemawia rownzie fakt z ew peirwszym spotkaniu rozgomili astorie prawie 30pkt wiec widac lezy im ta druzyna jak najbardziej. Obydwie druzyny spotkaly sie rowniez w tym seoznei w PP i tam rowneiz gora byl POLPAK. Mysle ze mecz warty zagrania i to po barrdoz ladnym kursie.

Drugie spotkanie jak dla mnie NO BET. Tam w tym spotkaniu moze byc naprawde wszystko to rownei dorbze mozemy isc do kasyna i psoatwic na czarne lub czerwone.

POZDRAWIAM:)
Posted by: Unibet

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 02/04/2006 10:44

Astoria - Polpak typ 1 kurs: 2.20

Uwazam ze warto zagrac na Bydgoszczan z paru powodów. Nie wierze ze do konca juz sezonu Astoria przegra wszystkie mecze. Musi wygrac choc jeden, zakladam ze dzis własnie bedzie win astorii. Ju z w meczu z przed dwóch tygodni z Czarnymi Astoria mogla nawet wygrac ten mecz, lecz gdy doszla odrazu gracze Czarnych odskakiwali. Dzis wkoncu sie przelamia bo juz stracili wszystkow tym sezonie zagraja na luzie i wygraja. To samo wczoraj zrobila skreslana przez niektorych Polonia, pokonala jak za dobrych czasow w dobrym stylu rywala. Uwazam ze warto naprawde zagrac dzis na Astorie za pieniadze nie male, bo zysk bedzie podwojny
Posted by: krisek

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 02/04/2006 10:58

Unibet tym razem si z toba nie zgopdze POLPAK jestr naprawde mocno zdeterminowany i zmotywowoany oc zym swiadcza powrotu szubiego i ricka ktrozy mieli wrocic dopiero na play-off. Asta jets rozbita i gra fatalnie!!! Zdecydowanie dwojeczka. Pozdrawiam
Posted by: codi

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 02/04/2006 11:12

Kilka moich uwag odnosnie tego meczu Czarni z Astoria prowadzili spokojnie i Bydgoszcz nie mogla dojsc mimo pomocy sedziow. Slupsk dostal 3 techniki w drugiej polowie (raz za to, ze Kudriawcew chcial wymusic faul w ataku)... Goscie byli moim zdaniem zdecydowanie lepsi. W Astorii atmosfera nieciekawa. Polpak rzeczywiscie zdeterminowany. Moze i boski Rick wrocil, ale jest bez formy. Chcialem zagrac Polpak, ale jednak odpuszczam...
Posted by: Juanka I. Chela

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 02/04/2006 11:14

Tylko pytanie czemu niby Asta MUSI wygrac chociaz 1 mecz?

dla mnie no bet, polpak bez franka rick nie wiadomo ile zagra nie ma sensu ruszac tego meczu, teoretyvznie asta ma szanse wygrac ale kurs za maly zeby ryzykowac oni graja zrywami i przy dobrej obronie rywala sa beznadziejni
Posted by: krisek

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 02/04/2006 11:24

Juanka frank to akurat tam gra ogoiny wiec jego brak nei bedzie zbyt wyczuwalny rick tranuje jzu prawie dwa tygdonie i jest w dobrej dyspozycji(sprawdzone zrodlo) no i krzysiek wraca....Szeciopak dwojeczka i TV;) pozdrawiam;)
Posted by: Unibet

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 02/04/2006 11:30

Panowie i panie mecze no bet przez was nazywane zawsze prawie koncza sie zwyciestwem gospodarzy wiec dzis 1 hehe
Posted by: Unibet

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 02/04/2006 11:34

krisek ale powiedz sam szczerze ze Polpak tez wcale faworytem nie jest. Zobacz buki by daly kurs 1.25 hehe a nie 1.50 . Tak "wwysoki : kurs na Polpak niektorym zrobilby taki procent w oszczednosciach ze ech. Buki tez sie boja i kurs na bydgosz tez nie za duzy. To samo wczoraj bylo z Sharapova . zobaczymy jak bedzie ale ja dam 1 i trzymam kciuki za aste.

Chuank astroria wlasnie juz nic nie musi, to polpak musi wygrac by zajac lepsze miejsce przed play-offami, asta moze wygrac heh
Posted by: Paxioo

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 02/04/2006 11:55

Unibet wystarczy wejsc na forum Astori i ozbaczyc jakie nastroje panuja nawet wsrod najwierniejszych kibicow.
Oto kilka cytatów:

"Realnie patrząc na zwycięstwo nie ma co liczyć. Mam tylko nadzieję, żę Asta zgryzie parkiet i jeśli przegra to po walce.................ale to tylko nadzieja........."

"jeśli chodzi o rzut zza 6,25 to nie jestem pewny czy piłka będzie często wpadać z tej pozycji punktowej.
A pod koszem to spokojny jestem tylko o Krystyne no i Elis też walczy, a jak swoje dołoży Wiekiera to nie powinnno być nieźle.
Wyniku nie wytypuje ale podejżewam że różnica nie będzie niewiększa niż 12 punktów."
Posted by: codi

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 02/04/2006 18:47

rozumiem Twoje zdenerwowanie ale mógłbyś zachować to dla siebie...
co do Turowa...pan Kamiński ma bardzo ubogi warsztat trenerski...poza tym nie umie odpowiednio komunikować sie z zawodnikami...przez wielu nazywany jest perspektywicznym ale w mojej opinii nie nadaje sie do tego zawodu!
Posted by: zw1

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 02/04/2006 18:58

Quote:



Nie ma to jak doglebna analiza moda, wy serio za to kase dostajecie bo az sie wierzyc nie chce



Dziekuje Juanka za słowa krytyki:)
Napisanie o wszystkim co skłania mnie do gry na podane przeze mnie typy zajełoby mi bardzo dużo czasu ale bądź pewna ,że wszystko co proponuje jest solidnie przeanalizowane w mojej głowie...
Jest parę osób ,które korzystają z tych moich "dogłębnych analiz" i im wysarczy ,że napomknę w paru słowach o proponowanych zdarzeniach...
Jezeli chodzi o wynagrodzenie za pracę moderatora...
Ja dostaje bardzo mało ale kolega amkwish ,który jest modem nie tylko w dziale koszykarskim przytula co miesiąc niezłą sumkę!
Posted by: zw1

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 02/04/2006 19:09

Quote:

Panowie i panie mecze no bet przez was nazywane zawsze prawie koncza sie zwyciestwem gospodarzy



bardzo ciekawa sugestia
Posted by: boca juniors

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 07/04/2006 20:55

No panowie jutro ostatnia kolejka a tu echo w temacie??

Tarnów-Anvil 2

Unia już gra o nic, a Włocławianie jak wygrają to mają pewne drugier miejsce w tabeli a to napewno jest istotne w PO.Anvil po fatalnej pierwszej częsci sezonu zaczyna funkcjonowac tak , jakby chciał pieniacz Urlep
Myślę że goście pewnie wygrają ten meczi zaklepią sobie drugą pozycję.
Posted by: Juanka I. Chela

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 07/04/2006 21:06

Dla mnie jutro POLAP wydaje sie pewny. Wrocil Apodaca i zespol pokazal w Bydgoszczy, ze powoli bedzie wracal do formy. Po wielu porazkach bez lidera zepsolu czas u siebie wygrac. Rywal slaby kurs 1.3 a na dodatek dowalic mozna za 1.15 Polfarme malo ale pewne. 2/10 zagram Slask z Koszalinem. Anwil jest w play off do przejscia wiec 7 lokata jest bardzo wazna.
Posted by: przyborro

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 07/04/2006 22:13

Ja wam dam wskazowke mala, w Polskiej koszykowce byly, sa i beda uklady:) a wiec uwazajcie na jutrzejsza kolejeczke bo to moga byc istne szachy( wiszenie na telefonach, nasluchiwanie wiesci z innych parkietow), bo wszyscy bede chcieli sie ustawic w drabince jak najlepiej i dla siebie korzystnie i dlatego tez badzcie czujnie...
pozdr
Posted by: Cypryjczyk

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/04/2006 00:36

Jeszcze w srode kurs na Slask wynosil 2,4 i jak sie okazalo byl zawyzony gdyz wynosi obecnie w porywach 1,8.
Jak dla mnie meczem ktory warto grac w tej kolejce jest spotkanie w Koszalinie.AZS praktycznie nie ma szans awansu i raczej nie bedzie gryzl parkietu z tego powodu.Ponadto AZS-owi nie leza druzyny defensywne a do takich nalezy w tym sezonie Slask ktoremu bedzie zalezalo aby wygrac te spotkanie.Po pierwsze dlatego ze jezeli niechca byc na miejscach 7-8 musza wygrac bo wrazie porazki los skojarzy ich z Prokomem lub Anwilem najprawdopodobnie.Slask jest na fali i naprawde trudno bedzie ich pokonac w Koszalinie.Jednak wygrane z Polonia,Anwilem i Turowem zostaly odniesione przed wlasna publika wiec nalezy tez spodziewac sie wyrownanego pojedynku badz gladkiej wygranej gosci.Szanse oceniam 70-30 gdyz AZS w ciagu 3lat niepokonal zadnego utytuowanego rywala choc byl kilkakrotnie blisko pokonania uznanych rywali na swoim parkiecie.


Typ dnia:09:55 AZS Koszalin - Śląsk Wrocław 2 1.85 Unibet
Posted by: boca juniors

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/04/2006 02:09

Dokładnie,typ na Wrocław całkiem ciekawy i opłacalny.Śląsk musi wygrać,aby nie wpaść na Anvil i Prokom,co oznaczało by dla nich dla nich koniec sezonu,a tak pojawi się szansa walki nawet o medal,co kilka tygodni temu wydawało się nierealne.
Co najważniejsze Wrocek w końcu zaczął grać i obecnie ich forma jest wysoka , jedyny minus to specyficzna hala w Koszlinie.
Jednak moim zdaniem determinacja Wrocławian i dobra ostatnio forma wydaje się dawać spore szanse gościom.

Zastanawiają mnie też bardzo zaniżone kursy na Turów, po około 1,2.Przecież to jest bezpośredni mecz o awans,a Turów jest najwiekszą porażką tego sezonu zasadniczego,ponadto to ekipa bez jaj,której psychika jest słabą stroną(bilans 1-5 w meczach na styku do 5 punktów przewagi)Dochodza słuchy o konfliktach z trenerem Kamińskim,ponadto brak im lidera,Pluta ,Mollinari,Hyży i inne gwiazdeczki zawodzą na maxa.Astoria po pewnych zawirowaniach wróciła do równowagi i jest to właśnie ekipa walczaków,gdzie prym wioda doskonali strzelcy amerykanscy.

Turowowi brak woli walki i charakteru,w tym meczu może zadecydowac psychika,a ta raczej zawodzi u Turowian,więc zagram sobie handi na gości.Ponadto Astoria ma jeszcze jeden plus,ona jak nie awansuje do PO nic się nie stanie,ale jak Turów da dupy to będzie wielkie halo w Zgorzelcu...

Astoria(+8) 4/10 (1,9)
Posted by: muppet

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/04/2006 08:28

Chylinski nie zagra w Zgorzelcu, a to mocno ogranicza Astę na pozycjach 1-2. Wgm nie Turow zrobi im kuku dzisiaj
Posted by: zw1

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/04/2006 10:09

Slask za 1.85 to cały czas VALUE BET...
Czarni sa w niezłej formie i odpowiada im styl Stali...Kowalczyk nie pozostawil po sobie dobrego wrazenia w zeszlym roku i dzisiaj dostanie bęcki że hey:)
Kotwica jezeli przegra to wątpię by przewaga Starogardu była dwucyfrowa...
Polonia bez Shieldsa:) ale hc jak dla mnie za wysoki...
u/o
to nieciekawa kolejka do grania linii punktowych ale
overowo powinno być w Koszalinie i Inowrocławiu
underowo w Starogardzie i Słupsku...
Posted by: Juanka I. Chela

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 08/04/2006 10:30

We Wroclawiu wyjatkowo cicho o tym meczu i mam sporo watplieosci czy to grac. To, ze sa uklady to wiadomo, w kazdej lidze mozna to napisac przed ostatnia kolejke i co z tego? Ja chyba jednak Slaska nie rusza. Patrzac z punktu widzenia osoby ktora obsserwuje Slask z blisko wszystko to wylgada bardzo nie janso. Kurs jedynie zacheca ale nie radze.
Posted by: przyborro

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 09/04/2006 15:56

Po glebszej analizie i przedystkutowaniu tematu z wielkim fachowcem kriskiem stwierdzamy: Polpharma przegrala z Kotwa tylko i wylacznie po to zeby obnizyc koszty sezonu. Wpadajac na Prokom moge spokojnie dojechac do Sopotu na oba mecze bez potrzeby noclegu...
A tak na serio mistrzostwo swiata zrobili spadajac na 8 miejsce!!!
Posted by: loipop

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 09/04/2006 16:19

Quote:

Po glebszej analizie i przedystkutowaniu tematu z wielkim fachowcem kriskiem stwierdzamy: Polpharma przegrala z Kotwa tylko i wylacznie po to zeby obnizyc koszty sezonu. Wpadajac na Prokom moge spokojnie dojechac do Sopotu na oba mecze bez potrzeby noclegu...
A tak na serio mistrzostwo swiata zrobili spadajac na 8 miejsce!!!




A moze poprostu przegrali przez brak umiejetnosci. Ich gra opiera sie tylko i wylacznie na rzutach za trzy.Nie ma celnosci nie ma wyniku. Oczywiscie wynik dosyc niespodziewany, ja tego nie ruszalem ale wynik mnie specjalnie nie dziwi patrzac na preferowany styl gry. Taki jest sport panowie. Przestancie rozmyslac o tym co bylo...czas na playoff

zwyciezcy serii wdg loipop'a

prokom - polpharma
anwil - bot
polpak - stal - najciekawsza para moim zdaniem
energa - slask
Posted by: muppet

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 11/04/2006 16:37

Podejrzewam, ze w grupie 'walczącej' o utrzymanie, wszyscy mają już dosyć tego grania

Warunkiem skończenia sezonu jest oficjalne zatwierdzenie Noteci jako spadkowicza, czyli Kotwica musi odnieść 1 zwycięstwo - dobrze rozumiem? Nie wiem jak to policzyc no ale max 2-3.

No i jutro mamy meczyk:
Astoria Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg 1.35 2.95

Kotwica potrafila wygrac z Polpharma, to i z Astoria są w stanie, a przy (to tylko przypuszczenie) chęciach zakończenia sezonu, mozliwe, ze bydgoszczanie beda chcieli pomóc zarówno Kotwicy, jak i sobie. 2.95?

Handicap +7.5 tym bardziej...
Posted by: Cholo

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 11/04/2006 17:43

Quote:

Podejrzewam, ze w grupie 'walczącej' o utrzymanie, wszyscy mają już dosyć tego grania

Warunkiem skończenia sezonu jest oficjalne zatwierdzenie Noteci jako spadkowicza, czyli Kotwica musi odnieść 1 zwycięstwo - dobrze rozumiem? Nie wiem jak to policzyc no ale max 2-3.

No i jutro mamy meczyk:
Astoria Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg 1.35 2.95

Kotwica potrafila wygrac z Polpharma, to i z Astoria są w stanie, a przy (to tylko przypuszczenie) chęciach zakończenia sezonu, mozliwe, ze bydgoszczanie beda chcieli pomóc zarówno Kotwicy, jak i sobie. 2.95?

Handicap +7.5 tym bardziej...




Typ jak najbardziej do grania

muppet mnie ubiegl

Juz kiedys o tym pisalem.. teraz juz Kotwie brakuje jednego zwyciestwa..


Przede wszystkim to jest jeden bardzo powazny argument do grania przeciwko Astorii:

KOTWA wygrywa i wszyscy happy bo mniej $$ wydane i mniejsze dlugi (patrz ASTA i nie tylko) oraz nie przemeczamy kosci dla grania o pietruszke


HC +7,5 jak najbardziej do grania..
"jedynki" po 1,3 to bym nawet najgorszemu wrogowi nie polecal


aha kibole na mecz wpuszczeni za darmo (nawet jakby mi doplacili to nie ide dopoki "Gruby" bedzie odpowiadac za transfery to nie chodze ot co!)


Pozdro.
Posted by: Advisor-Group

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 *DELETED* - 11/04/2006 18:46

Post deleted by sebkos
Posted by: muppet

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 *DELETED* - 11/04/2006 19:11

Post deleted by sebkos
Posted by: codi

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 *DELETED* - 11/04/2006 20:10

Post deleted by zw1
Posted by: Cholo

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 *DELETED* - 11/04/2006 21:00

Post deleted by zw1
Posted by: rafako

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 11/04/2006 21:22

moim zdaniem dobrym typem wydaje sie zagranie na notec...ale z hp + 31,5 pkt.Zawodnicy chcieliby wygrac chociaz jedno spotkanie na pozegnanie z DBL.w sezonie zasadniczym to wlasnie z azs notec toczyla najbardziej wyrownane pojedynki. Teraz akademicy bez swojego asa w dodatku wiecej pograc maja zawodnicy ktorzy w sezonie nie grali za duzo.

"O ile wiem, to trener chce w tym spotkaniu dać szansę gry tym zawodnikom, którzy do tej pory dłużej niż inni siedzieli na ławce rezerwowych. Zarówno ja, jak i Steffon Bradford mamy tym razem wystąpić w roli dyżurnych strażaków. I w sytuacji, gdyby spotkanie nie układało się po naszej myśli, wyjść na parkiet i zrobić swoje."

Oto co powiedzail Spoar na temat jego wystepu w meczu i poprawienia rekordu 21 asyst.

Notec tego meczu moze i nie wygra(chociaz...) ale z hp powino wejsc.Goraco polecam.
Posted by: codi

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 11/04/2006 21:28

To samo co nawias przy informacji o biletach
Posted by: harris73

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 11/04/2006 21:31

O tym samym myslalem tylko ze Notec juz ostatnio nie przegrywa az taka iloscia punktow...Prokom chyba -20...wie nawet bez oslabien AZS warto to zagrac.
Posted by: muppet

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 11/04/2006 22:04

Pamietajcie, ze Graya juz nie ma w koszalinie
Posted by: Logan

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/04/2006 12:06

Tak sobie przegladam oferte i zainteresowal mnie under 177,5 Koszalin v Notec Inowroclaw. Widzi mi sie wynik w granicach 90:60. Co sadzicie nt tego undera?
Posted by: zw1

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/04/2006 12:24

Quote:

Tak sobie przegladam oferte i zainteresowal mnie under 177,5 Koszalin v Notec Inowroclaw. Widzi mi sie wynik w granicach 90:60. Co sadzicie nt tego undera?



podaj mi 1 powód dlaczego ten under Cię zainteresował!!??
Posted by: jarko 33

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/04/2006 12:25

Quote:

Tak sobie przegladam oferte i zainteresowal mnie under 177,5 Koszalin v Notec Inowroclaw. Widzi mi sie wynik w granicach 90:60. Co sadzicie nt tego undera?



wiesz graja 2 druzyny ktore najgorzej w lidze bronia w rundzie zasadniczej padl wynik 126-96 ale wtedy jeszcze w koszalinie gral Gray ktorego juz dzis niebedzie wiec raczej niebedzie az takiego szalenstwa z pkt pozatym podobno trener koszalina ma dac pograc zawodnikom ktorzy mniej grali i dluzej na lawce posiedza obaj amerykanie i sloweniec dla mnie ladnie wyglada handi +31.5 na notec widac ze mlode chlopaki chca grac i wypromowac sie by w przyszlym sezonie zagrac w mocniejszym klubie
pozdrawiam
Posted by: sebkos

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/04/2006 12:37

jarko ale gray nie grał w tamtym pamiętnym meczu - jeżeli bym miał się overa obawiać to tylko poprzez zapowiedzi trenera AZS. Ławkowicze mogą nie być tak skuteczni jak Bratford i czy będzie taki podający jak Milos
Posted by: jarko 33

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/04/2006 12:43

Quote:

jarko ale gray nie grał w tamtym pamiętnym meczu - jeżeli bym miał się overa obawiać to tylko poprzez zapowiedzi trenera AZS. Ławkowicze mogą nie być tak skuteczni jak Bratford i czy będzie taki podający jak Milos



fakt moj blad faktycznie wtedy niegral Gray ja biore notec z handi +31.5
i czekam na mecze play off moze stalowka wygra jakis mecz w Grudziadzu
Posted by: Farciarz

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/04/2006 12:48

Ja sądze że gra będzie na luzie, w końcu to praktycznie sparing. A wiadomo jakie wówczas wyniki padają - sądze że bliżej będzie do 200 niż do 180 ...
No chyba że Baran będzie chciał poćwiczyć warianty defensywne
Posted by: ALEX

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/04/2006 12:48

jest bardzo wysoka linia 180.5 w meczu azs z notecia, czy ktos moze sie konstruktywnie wypowiedziec odnosnie tej linii? bo trwa polemika jesli kolega jarko mowi ze moga pograc rezerwowi to mozna sie spodziewac undera, ale czego baw az tak wysoko ustawil linie? oni sie sugeruja chyba tylko meczami miedzy zainteresowanymi druzynami!
Posted by: ALEX

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/04/2006 12:50

oooo jeszcze 2 minuty temu byla linia 180.5 w baw a teraz co widze 178.5 wiec cos sie bedzie dzialo (czytaj under) moze....
Posted by: Farciarz

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/04/2006 12:52

Quote:

oooo jeszcze 2 minuty temu byla linia 180.5 w baw a teraz co widze 178.5 wiec cos sie bedzie dzialo (czytaj under) moze....



I kurs na AZS poszybował z 1,01 do 1,03
Posted by: ALEX

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/04/2006 12:52

panowie nie chce robic nie potrzebnie zamieszkania ale kursy w baw szaleja jesli mozna nazwac skok z 1.01 na 1.03 na wygrana gospodarzy! pierwszy raz od jakiegos czasu jest kurw wyzszy niz 1.01 ale dlaczego podniesli ???
Posted by: ALEX

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/04/2006 12:54

Quote:

Quote:

oooo jeszcze 2 minuty temu byla linia 180.5 w baw a teraz co widze 178.5 wiec cos sie bedzie dzialo (czytaj under) moze....



I kurs na AZS poszybował z 1,01 do 1,03




moze jakas 2 szykuje nieoczekiwana? moze nalezy powoli szukac jakijs teorii spiskowej
Posted by: kamasss

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 *DELETED* - 12/04/2006 13:02

Post deleted by zw1
Posted by: zw1

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/04/2006 13:45

AZS Noteć
Nie wiem co wymyśli na dzisiaj Baran ale 200pkt powinno pęknąć...mam nadzieję ,że ex nie pojdzie na układ z człowiekiem który obsługuje zegar do którego w Koszalinie mam wielkie pretensje za mecz z Astorią...+31.5 na Noteć tez wygląda dobrze(nawet bardzo dobrze)
linia w Warszawie to jakies nieporozumienie nr 2(pierwsze to linia w Koszalinie) /over 159.5 jest ok(nawet bardzo ok)
Asta - Kotwica NO BET
Kotwa nie ma kim grać i Astoria może ich zajechać...szczególnie ,że Blake czy Grzesiu spadna pewnie za faule...
Powszechnie mówi się o jak najszybszym zakończeniu ligi ale gdybyście zapytali sie zawodników to ich odpowiedź byłaby zgoła odmienna niż to o czym wczesniej pisaliście...
W takich meczach najłatwiej zrobic sobie statystyki i wie o tym każdy grający zawodowo w basket grajek...
Posted by: jarko 33

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/04/2006 13:52

Quote:


linia w Warszawie to jakies nieporozumienie nr 2(pierwsze to linia w Koszalinie) /over 159.5 jest ok(nawet bardzo ok)




co do overa w w-wie niebylbym az tak pewien unia bez Majchrzaka ktory zawsze dwucyfrowke dorzucil w poloni moze niezagrac Koszarek pozatym podobno tez maja pograc dluzej " lawki " wiec moze byc roznie z tym overem
pozdrawiam
Posted by: Farciarz

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/04/2006 14:46

Tak jako ciekawostka - kurs na zwycięstwo noteci jeszcze pół godziny temu w pinnacle wynosił 39 (teraz spadł do 31).
39 w meczu o nic ???
Posted by: kamasss

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/04/2006 15:02

odpuść sobie...to nie jest miejsce na takie dylematy
Posted by: jarko 33

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/04/2006 15:38

astoria dzis bez Elisa i Chylinskiego z 5 juniorami w skladzie
Posted by: rafako

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/04/2006 16:11

fajnie... ciekawe kto bedzie zbieral i zdobywal punkty bez mielczarka, chyba jednak azs przeskoczy hp 31 pkt
Posted by: jarko 33

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 12/04/2006 16:16

polonia warszawa bez taylora dzis
Posted by: loipop

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 13/04/2006 05:38

zwyciezcy serii wdg loipop'a

prokom - polpharma
anwil - bot
polpak - stal - najciekawsza para moim zdaniem
energa - slask




Prokom - Polpharma 3:0

Prokom zdecydowanie najsilniejszy sklad w Polsce.Polpharma nastawiona na obwod.Jak to sie skonczy... wszyscy wiemy Ciekawostka przypomina mi sie tylko haslo z finalu z Anwilem wywieszone przez kolegow... ''pieniadze to nie wszystko''

anwil - bot 3:1

bot gra nierowna koszykowke przez caly sezona.Wzloty i upadki. Sadze ze tak samo beda grac w I rundzie playoff. Dla Anwilu nie bedzie to gladka przeprawa jednak sadze ze w 2 meczach beda decydowac koncowki i bot ktore w sezonie nie imponowalo zimna glowa w tego typu sytuacjach poprostu przegra w ten sposob spotkania. Nie gladkie ale 3:1
Ciekawostka (Robert Witka w czasie sezonu udzielal wywiadu , na pytanie o to kto moze byc czarnym koniem rozgrywek odpowiedzial...... bot turow )

polpak - stal 3:1

polpak z rickiem juz w pelnej formie,thomasem pod koszem, szubarga i.... glupim Bailey'em. Ten zawodnik to pomylka w skladzie druzyny.Jego akcja to wyjscie za trzy(skad tez slabo rzuca ale ambitnie podejmuje proby ) lapie pilke i leci pod kosz.. z jego szybkoscia pierwszego kroku i kozla niestety czesto sie to konczy faulem w ataku.Wiec to tyle co mi sie nie podoba w tej druzynie.Natomiast nieprzewidywalna stal wygrywajaca z prokomem dwukrotnie i przegrywajaca jednoczesnie 30 pkt z azotami.Coz stal to rees jak rees'owi nie idzie to nie idzie calej stali... no ale charakterystyczna mala hala i ostrowski kociol pomoze im w odniesieniu 1 zw..moze nawet 2och ? Ale napewno nie 3

Ciekawostka : (obie druzyny w sezonie zasadniczym w pojedynkach miedzy soba wygrywaly na wyjazdach.Polpak 81-89 w kotle, a stal zwyciezyla po dogrywce w swieckim grudziadzu ...czyzby wlasne boisko w tej parze miale nie miec znaczenia w rywalizacji? dowiemy sie pod koniec miesiaca.

Energa - Slask 2:3

Dobry sklad skompletowala energa, Igor poczatek sezonu imponowal trenerskim kunsztem podpatrzonym od Andreja . Jest to bardzo wyrownana para chociaz w sezonie h2h 0-2 dla slaska i wlasnie. Slask jest juz ograna ekipa, wiedza jak grac, kiedy przyspieszyc, a wlasnie ogranie i cwaniactwo wychodzi w playoff umiejetnosc trafnych decyzji. Sklady porownywalne.Ale na moj nos... slask dalej i gladkie 3-0 z prokomem ale o tym pozniej...

Ciekawostka: (Igor Griszczuk (trener Energi) lubi grac na zakladach bukmacherskich
Posted by: B.A.G

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 *DELETED* - 13/04/2006 13:47

Post deleted by sebkos
Posted by: codi

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 13/04/2006 14:00

loipop: Beasley`em, a nie Bailey`em... Bailey to byly zawodnik Pruszkowa, ktory zostal sciagniety do Swiecia na testy, ale zawiodl na calej linii... A Beasley ma spory potencjal, ktorego jeszcze nie wykorzystal. Zreszta ma na koncie wystepy w Miami.
Posted by: loipop

Re: ERA BASKET 2005/06 cz.3 - 13/04/2006 14:38

no oczywiscie beasley ... blad w nazwiskach ;b dla mnie jest bardzo przecietnym graczem.