ME Kobiet - Italia 2007

Posted by: sebkos

ME Kobiet - Italia 2007 - 18/09/2007 16:29



Termin: 24 wrzesień - 7 październik

Strona główna
Posted by: Twin Peaks

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 20/09/2007 17:13

kwalifikacje
Polska-Izrael 1,11 5,47 prof
Wczoraj megasensacja i Izrael wygrywa ze Słowacją +13. No własnie czy to Izrael taki mocny czy Słowacja słaba? Wczoraj najwięcej szans dawałem Słowaczkom na awans, które w swojej grupie miały 4-0.
Skoro Polska na wyjazdach się męczyła z Finkami (ze Słowenkami też ale grały o pietruchę) to na neutralnym terenie może byc podobnie.
Izraelki m.in. wyeleminowały Węgierki, które wczoraj zjadły Słowenki, więc można smiało powiedzieć, że Węgierki nie są takie słabe, a padały takie słowa po tym jak przegrały batalię z Izr i Buł.

Z drugiej strony Polska ma niezłą paczkę z Bibą na czele.

1,11 to tylko samobójca zagra
5,47 jest już całkiem niezłe, ale bladego pojęcia nie mam czy zagrać za drobne czy ciut mocniej. Co sądzicie o tym meczu?
Posted by: Twin Peaks

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 20/09/2007 17:15

na bwin hc jest 14,5 za 1,85
piękne hc \:\)
Posted by: polskignom

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 20/09/2007 17:40

Polki sa faworytkami calego turnieju barazowego, wiec takie kursy nie dziwia, zydowki wygraly zaskakujaco ze Slowaczkami, ale tak naprawde, Slowaczki poza Zirkova to nie jest najwyzszy poziom europejski.

Ja sie szczerze zdziwie, jak zydowki nawiaza z Polkami wyrownana walke, ale handi biorac pod uwage nasze przestoje, to jest calkiem ciekawa i przede wszystkim realna sprawa. No ale zobaczymy...dla mnie mecz nie do gry, 1.11 na ziemi na ten mecz to rzeczywiscie troche smiesznie wyglada.
Posted by: lleyton

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 21/09/2007 02:57

Sorry za off topic- bedzie mozna obejrzec gdzies mecz Polek w tv?

raczej nie - tylko live z fiby
Posted by: Twin Peaks

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 21/09/2007 18:01

Cóż wczoraj połowiczny sukces. HC weszło jak w masło, do ML Izr jednak trochę zabrakło. Gdyby nie run izraelek 17-0 to byłby pogrom ("brawa" dla trenera).

Dziś decydujący mecz. Widziałem na QC coś o możliwości przegrania 7 pkt \:D Dobre... Jeśli wygramy awansujemy, jeśli przegramy awansuje Izrael, przy wysokim wyniku -1 również awansujemy

sts daje kurs 1,5 na Polki co uważam za dobry kurs. Tu się teraz pokieruję słowami polskiegognoma (bo zna się napewno lepiej na babskim koszu ode mnie \:\) ), że to Polki były faworytkami do awansu. A patrząc na staty to faktycznie tylko Zirkowa zagrała z Izr. Warto dodać, ze wczoraj dobrze zagrała Dydek, więc w końcu Biba nie jest osmotniona \:\)
Dziwne tylko, że na necie nie znalazłem jeszcze kursu...
Posted by: Twin Peaks

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 21/09/2007 18:12

Trochę mi zjadło.
Ciekawi mnie równiez podejście Słowaczek, bo jeśli chcą awansowac to muszą dziś wygrać 20 punktami co jest nierealne \:\)

ps: bwin właśnie dał
ml 1,45
i
hc 4,5 za 1,85

oba zakłady do grania
Posted by: sebkos

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 21/09/2007 18:47

Zgadzam się z przedmówcą że Polki nie powinny zmarnować szansy i przyklepać dziś awans do ME. Polki dwa razy sparowały ze Słowaczkami w sierpniu i za pierwszym razem pewnie pokonaly Słowaczki, drugim zaś razem ulegając. Grały jednak bez Gośki która oczywiście stanowi duże wzmocnienie siły podkoszowej naszej reprezentacji. Słowaczki aby awansować musiałyby wygrać 21 pkt co uważam za nierealne.
Drugi dzisiejszy mecz jest już o pietruchę bo zarówno Szwedki jak i Słowenki pożeganły się z Dywizją A...
Posted by: Befindet

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 22/09/2007 05:50

zobaczcie gość wymiata na innym forum








mam nadzieję że nie dostanę za to ostrzeżenia wszystko zamazałem
Posted by: nawoj

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 22/09/2007 06:09

No,rzeczywiście dobry.
Posted by: lupus

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 22/09/2007 18:54

Przeciez ten koles jest tez na tym forum.
Posted by: Kenny

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 23/09/2007 03:20

A co to za kolo?
Posted by: sergiush

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 24/09/2007 16:28

witam,przegladam dzisiejsze mecze i jeden mi wpadl w oko belgia-litwa,buki sugeruja nam na belgie ja poprzegladalem ststystyki i i nie widze takiej przewagi i sklaniam sie ku litwinkom? jaka wasza opinia na ten temat bo kurs 2,15 godny uwagi
Posted by: Skarszewiak

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 24/09/2007 16:52

Originally Posted By: sergiush
witam,przegladam dzisiejsze mecze i jeden mi wpadl w oko belgia-litwa,buki sugeruja nam na belgie ja poprzegladalem ststystyki i i nie widze takiej przewagi i sklaniam sie ku litwinkom? jaka wasza opinia na ten temat bo kurs 2,15 godny uwagi




Litwa w ostatnich 10 sparingach przegrała 9 razy dlatego jest tak wysoki kurs, mnie to też zaciekawiło ale te sparingi dają mi do myślenia czy one grały w podstawowym składzie czy czasami trener nie próbował różnych wariantów gry.
Posted by: sergiush

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 24/09/2007 18:32

Originally Posted By: Skarszewiak
Originally Posted By: sergiush
witam,przegladam dzisiejsze mecze i jeden mi wpadl w oko belgia-litwa,buki sugeruja nam na belgie ja poprzegladalem ststystyki i i nie widze takiej przewagi i sklaniam sie ku litwinkom? jaka wasza opinia na ten temat bo kurs 2,15 godny uwagi




Litwa w ostatnich 10 sparingach przegrała 9 razy dlatego jest tak wysoki kurs, mnie to też zaciekawiło ale te sparingi dają mi do myślenia czy one grały w podstawowym składzie czy czasami trener nie próbował różnych wariantów gry.
mozesz mi podac stronke z tymi meczami?
Posted by: zasadziu

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 24/09/2007 19:33

Przyłączam się z prośbą, w stronkę z meczami sparingowymi drużyn uczestniczących w ME.
Posted by: Skarszewiak

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 24/09/2007 20:46

http://www.trefik.cz/vysledky/98383.htm#rozlosovani
Posted by: polskignom

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 24/09/2007 21:02

Moim zdaniem mecz Litwa-Belgia to rzut moneta. Litwinki zawodza, Belgijki slabe, ale za to maja Ann Wauters. chyba mozna znalezc ciekawsze zaklady niz ta bombe z opoznionym zaplonem, ale o szczegolach za chwile \:p
Posted by: siwy212

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 24/09/2007 21:14

Originally Posted By: Kenny
A co to za kolo?


przecież to policeman albo peterrsen
Posted by: twarog2006

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 24/09/2007 21:31

wszystko fajnie ale godzina do pierwszego spotkania a tu żadnej analizy...,ja przyglądając się dzisiejszym spotkaniom postawiłbym na Serbki,Francuzki,Hiszpanki,Czeszki i Rosjanki,Czeszki dla mnie dziś wygrają zdecydowanie i handicap można do 15 punktów wziąść spokojnie,boję się Rosjanek,bo te włoszki mimo,że zdecydowane outsiderki(przynajmniej tak się wydaje),w sparingach kilka ciekawych rezultatów zanotowały,Francuzki też z handicapem powinny to wygrać ale tu więcej znaków zapytania...,Hiszpanki zaś ostatnio na ME mają szczęście do brązu w tym roku też mają na to szanse,dlatego Białorusinki zostaną dziś odprawione,Serbki mi się wydają lepsze od Chorwatek mimo,że te wygrały niedawno z nimi 78-72 to jednak pozostałe wyniki Serbek każą mi je spróbować,jak dziś będzie zobaczymy,a teraz proszę pozostałych by się wypowiedzieli w sprawie dzisiejszych spotkań...
Posted by: polskignom

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 24/09/2007 21:39

Izrael +17,5 - Czeszki wcale nie zachwycaja, owszem maja zdecydowanie dodatni bilans spotkan towarzyskich, maja znakomite zawodniczki, ktorych nie trzeba nigdzie przedstawiac, ale byly problemy z kontuzjami i wcale nie wiadomo jak szczegolnie Machova bedzie grala po kontuzji, zydowki sa w rytmie meczowym, graly z bardzo trudnymi przeciwniczkami i wyszly z tych konfrontacji suma sumarum zwyciesko, co moze ich zdecydowanie psychicznie podbudowac...maja dobry rzut za 3, nie zalamujsa sie jak wysoko przegrywaja, poza tym przy wysokim prowdazeniu trener Czeszek raczej bedzie oszczedzal gwiazdy. hcp zdecydowanie do gry.

Grecja +13 - Francuzki to nie ta sama ekipa, co kiedys, nie ma Sauret i nie ma Melain. Owszem to dalej jest mocna ekipa, ale bez przesady, liga slabsza niz kiedys, to sie przeklada na poziom basketu kobiecego we Francji, Greczynki z kolei moim zdaniem sa lepsze niz chociazby przezd 2 laty, zaden z nich faworyt mistrzostw, ani nic, ale Francuzki raczej ich nie rozgromia z calym szacunkiem.

To na razie tyle, cos moze jeszcze dorzuce jak mi sie bedzie chcialo pisac, na co przede wszystkim radze zwrocic uwage w tych ME?

Na to, ze nie ma druzyn bradzo slabych, poziom sie wyrownal i powinno byc to widac w kolejnych spotkanich, owszem sa faworytki jak zawsze i wszedzie, ale moim zdaniem tam, gdzie wielu sie spodziewa sie pogromow tam ich po prostu najzwyczajniej w swiecie nie bedzie.

Przed zapoznaniem sie z oferta zastanawialem sie nad overem, ale ponad 140 to troche za wysoko.

Wlochy +12 - Wloszki graja bardzoe fajnie w sparingach, przed turniejem pokonaly min. Czeszki 82:78, ktore wygraly z Rosja 2 z 3 spotkan. Co prawda to tylko mecze towarzyskie, ale Wloszki zrobily spore postepy, waznym ogniewem jest Francesca Zara, ktora zna Rosjanki. Poza tym Rosja nie prezentuja sie jakos okazale do tej pory w meczach towarzyskich. Wiadomo, ze mozliwosci maja spore, ale handi raczej nie przeskocza. W koncu pare pkt. trzeba doliczyc dzieki panom z gwizdkami ;\)

W meczu Rosja-Wlochy proponuje tez over 143, dlaczego? Po prostu im szybsza gra, tym widze wieksze szanse dla Wloszek, a chyba bedzie im zalezalo na zwyciestwie? Takie moje widzimisie, over gram czysto rekreacyjnie, dla zabawy.
Posted by: polskignom

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 24/09/2007 21:41

oj oj, zrobil mi sie balagan w poscie, nie wiem jakim cudem, czemu nie dziala edycja? \:\(
Posted by: jarko 33

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 24/09/2007 21:49

Originally Posted By: polskignom
oj oj, zrobil mi sie balagan w poscie, nie wiem jakim cudem, czemu nie dziala edycja? \:\(

zacytuj swoj post i popraw co chciales \:\)
chyba zbyt duzej wagi do sparingow przed ME niema co przywiazywac rosjanie przed ME grali slabo a na imprezie byl juz to inny zespol \:\)
Posted by: zw1

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 24/09/2007 23:12

Originally Posted By: polskignom

Grecja +13 - Francuzki to nie ta sama ekipa, co kiedys, nie ma Sauret i nie ma Melain. Owszem to dalej jest mocna ekipa, ale bez przesady, liga slabsza niz kiedys, to sie przeklada na poziom basketu kobiecego we Francji, Greczynki z kolei moim zdaniem sa lepsze niz chociazby przezd 2 laty, zaden z nich faworyt mistrzostw, ani nic, ale Francuzki raczej ich nie rozgromia z calym szacunkiem.


tutaj chyba wole under...ten hc rzeczywiscie jest duży ale nie aż taki bym polecał jego grę.Francuski to cały czas drużyna o poziom lepsza niż Greczynki.
Posted by: 24bryant

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 25/09/2007 00:20

Nie wiem co za geniusz basketu ustawiał te handicapy na me kobiet powiem tyle, że koszykowka kobiet ma niziutkie wyniki, a druzyna wygrywajaca bardzo rzadko wygrywa np 20-ma punktami. takze obstawiac z hc i powinno spokojnie wejść :] juz sie nie moge doczekać DBE i NBA

a na dziś

Rumunia - Niemcy 2 (1,45)
Posted by: polskignom

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 25/09/2007 00:38

pozyjemy zobaczymy, linie przypadkowe nie sa.
Posted by: polskignom

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 25/09/2007 03:14

glupia wpadka, bo Sauret grala w reprezentacji, za wprowadzenie w bład przepraszam. Poszperałem troche w necie i co? I zdecyduje sie jednak zagrac Litwinki po kursie 2.30 z Belgijkami. Z tego, co udalo mi sie znalezc to sparingi graly w niepelnym zestawieniu, mialy troche problemow z kontuzjami, niektore zawodniczki nie beda w pelni przygotowane do turnieju, ale Litwa to zawsze Litwa, na Ann Wauters powinno wystarczyc. po kursie 2.3 ja zaryzykuje.
Posted by: krycha84

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 25/09/2007 17:23

Wlochy - Grecja W tym spotkaniu wydaje mi sie ze warto zagrac na gospodynie ktore wczoraj pokazaly sie z bardzo dorbej strony grajac jak z rowny z rownym z druzyna rosyjska do tego atut wlasnego parkietu. Mecz o wyjscie z grupy praktycznie wiec gospodyunie zrobia wszystko zeby go wygrac i mysle ze wygraja.

Rosja - Francja Drugie spotkanei w tej grupie, Rosjanki mocniejsze na papierze i to chyba one dzis zejda zwyciesko z parkietu.

Te dwa mecze mnie zaciekawily jakies sugestie?
Posted by: krycha84

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 25/09/2007 17:40

Po przyjrzeniu si ofercie STS rzucil mi sie w oczy jeszcze mecz Belgia - Niemcy Belgijki wczorja gladko pokonaly Litwinki prowadzac wysoko od pozatku do konca natomista Niemki dos cmocno meczyly sie zjedna ze slabszych ekip turnieju druzyna Rumunii. Kursik w Sts 1,5 w polaczeniu z ww. dwojka oraz czeszkami mamy bardzo ladne AKO:3,59 w ktore chyba warto zianwestowac dosc spora gotowke. Wszelkie sugestie i komentarze mile widziane;)
Posted by: sebkos

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 25/09/2007 18:10

Rosjanki z Francuzkami po takich kursach odradzam. Obie ekipy potrafią b.dobrze bronić - może być niski wynik i o sukcesie zadecydują pojedyncze akcje najwartościowszych zawodniczek. Osobiście będę szukał max. wysokiego hc na Francuzki.
Jeśli trebel to szukałbym Włoszki+Litwinki+Chorwatki - ot coś takiego
Posted by: polskignom

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 25/09/2007 20:07

Originally Posted By: krycha84
Po przyjrzeniu si ofercie STS rzucil mi sie w oczy jeszcze mecz Belgia - Niemcy Belgijki wczorja gladko pokonaly Litwinki prowadzac wysoko od pozatku do konca natomista Niemki dos cmocno meczyly sie zjedna ze slabszych ekip turnieju druzyna Rumunii. Kursik w Sts 1,5 w polaczeniu z ww. dwojka oraz czeszkami mamy bardzo ladne AKO:3,59 w ktore chyba warto zianwestowac dosc spora gotowke. Wszelkie sugestie i komentarze mile widziane;)


Czy Rumunki sa jednymi ze slabszych przekonamy sie po ME ;\)
Posted by: gniewko29

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 25/09/2007 21:52

witam

...a ja "złapałem" coś takiego:


2230o Belgia-Niemcy over 125 - kurs 1.6 (tipsport)

...moim skromnym zdaniem troche niedoszacowana ta linia, zreszta co pokazują linie u innych...:

expekt : linia 140.5
bwin : linia 140.5
prof. : linia 143
sts : linia 140.5
Posted by: zw1

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 25/09/2007 21:54

Originally Posted By: polskignom
Originally Posted By: krycha84
Po przyjrzeniu si ofercie STS rzucil mi sie w oczy jeszcze mecz Belgia - Niemcy Belgijki wczorja gladko pokonaly Litwinki prowadzac wysoko od pozatku do konca natomista Niemki dos cmocno meczyly sie zjedna ze slabszych ekip turnieju druzyna Rumunii. Kursik w Sts 1,5 w polaczeniu z ww. dwojka oraz czeszkami mamy bardzo ladne AKO:3,59 w ktore chyba warto zianwestowac dosc spora gotowke. Wszelkie sugestie i komentarze mile widziane;)


Czy Rumunki sa jednymi ze slabszych przekonamy sie po ME ;\)

To ,że są jedną ze słabszych ekip to OCZYWISTE! Chyba zdajesz sobie z tego sprawę...tyle ,że takich wyników jak 2 lata temu jeż nie bedzie...mają trenera ,który im na to nie pozwoli ale niestety nie grzeszą obroną i jedno zwycięstwo w tym turnieju to MAX;)
dzisiaj...
Sam nie wiem czy to dobry pomysł ale linia u/o w meczu Serbia Espana wydaje mi się za wysoka o conajmniej kilka punktów...jezeli Hiszapnki mają wygrać to bedzie under!
Poza tym overowo widze mecz Chorwacji z Białorusią i linia według mnie jest o te kilka pkt za niska.
Litwa Rumunia też over, Łotwa - Izrael także tu linie według mnie są za niskie.
i ostatni bet to Czeszki.hc za niski mimo ,że wysoki;)
Posted by: polskignom

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 26/09/2007 00:19

oczywiste jest to, ze zrobily ogromne postepy, tak jak Wloszki, Greczynki i kilka innych ekip. Jasne, tytulu nie zdobeda, ale dzis wygraja z Litwinkami i powalcza z Belgijkami. Tak samo dzis powinny wygrac Niemki. Moj cichy faworyt do tytulu - Hiszpanki maja powazny test i tak naprawde gra zacznie sie dopiero dzis, bedziemy wiedziec troche wiecej. Czeszki nie powinny miec klopotow, Chorwatki i Lotyszki tez powinny wygrac. Rosja-Francja to bomba, wczoraj bomba byly Litwinki z Belgia. Dzis juz bledu nie popelnie i omine mecz szerokim lukiem.
Posted by: jarko 33

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 27/09/2007 00:10

chyba warte uwagi zaklady w profie
undery 15.5 pkt na rosjanki Stepanova i Shchegoleva ktore graja dzis w meczu o nic z grecja( greczynki nieawansuja do 2 rundy wiec wynik tego meczu bez znaczenia) wiec licze ze trener da pograc dzis rezerwowym
under 17.5 Wauters tu podobna sytuacja mecz z rumunkami o nic wiec licze ze vauters dzis posiedzi troche na lawie wczoraj grala 38 minut
under 17.5 hiszpanki Valdemoro sytuacja taka sam jak powyzej
i jeden over 13.5 na izraelke Cohen licze ze dzis pociagnie zespol izraela w meczu z turcja o pozostanie w turnieju
Posted by: krycha84

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 28/09/2007 00:47

Cieakwi mnei mecz Litwa - Łotwa i bardzo duze roznic ekursowe np w bwinie faworytem (moim zdaniem slusznei) Litwa i kurs 1,7 natomiast prof jako faworyta widzi zespol Lotwy i ma kursy zupelnie odwrotne.... STS wystawil po rowno czyli po 1,85. Na mnie Litwinki wczoraj zorbily dosc dobre wrazenie w meczu z Niemkami dobra obrona + plus skutecznosc w rzutach za 3pkt. Niestety nie wizialem w tym turnieju Lotwy. Martwi mnei rowniez fakt ze Lotyszki pokonaly w eliminacjach zespol Belgi i to zarowno u siebie jak i na wyjezdzie natomiast Belgijki bardzo latwo uporaly sie z Litwa prowadzac od samego poczatku bardzo wysoko. Dlateog mam troche dylemat gdyz jak zoabcyzlem na pocztaku kurs chcialem brac Litwinki ale te eliminacyjne mecze z Belgijakmi i wyrgane Lotwy troche zbily mnie z tropu. Prosze o jakies komentarze sugestie na temat tego meczu. Z gory wielkie dzieki
Posted by: krycha84

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 28/09/2007 19:12

Nikt nic nei chce pisac to ja jeszcze cos skrobne:P

Czechy -19,5 Hcp wysoki ale czeszki to troche inna bajka niz Niemki. U niemek Frolich i dlugo dlugo nic a jedna zawodniczka neisamowita obrona czeska sobie powinn spokojnie poradzic i Czzeszki powinny odniesc kolejne ponad 20pkt zwyciestwo w tym turnieju

Belgia -7,5 Belgijki graja bardzo solidnie w tym turneiju dzis spotkaja sie z druzyna Turecka. Mysle ze powinny wygrac ponad 10pkt. Wnioskuje tak po wynikach rozegranych wczesniej meczow na tym turnieju.

mysle ze zaganie tych dwoch spotkan jest bardziej logicznym posunieciem niz granie Litwinek czy tez Lotyszek gdyz wydaje mi sie ze tam kazdy wynik jest mozliwy ...
Posted by: Borczi

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 29/09/2007 02:48

Tylko kwestia, po co Czeszki mają wygrywać tak wysoko;) Moim zdaniem Niemki w życiu nie przegrają 20pkt:) Przesadzili z tym handi... no ale prof bierze ofertę z Czech, a tam wiara w ichnie koszykarki aż do przesady;)

handi +19,5 na Niemki - 8/10 ;\)

pozdrowionka!
Posted by: zw1

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 29/09/2007 03:38

Originally Posted By: Borczi
Tylko kwestia, po co Czeszki mają wygrywać tak wysoko;) Moim zdaniem Niemki w życiu nie przegrają 20pkt:) Przesadzili z tym handi... no ale prof bierze ofertę z Czech, a tam wiara w ichnie koszykarki aż do przesady;)

handi +19,5 na Niemki - 8/10 ;\)

pozdrowionka!

Borczi daj spokój...bedzie +20
Posted by: Borczi

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 29/09/2007 05:33

Originally Posted By: zw1
Originally Posted By: Borczi
Tylko kwestia, po co Czeszki mają wygrywać tak wysoko;) Moim zdaniem Niemki w życiu nie przegrają 20pkt:) Przesadzili z tym handi... no ale prof bierze ofertę z Czech, a tam wiara w ichnie koszykarki aż do przesady;)

handi +19,5 na Niemki - 8/10 ;\)

pozdrowionka!

Borczi daj spokój...bedzie +20


Niemcy - Czechy 54:47 \:\)

hehe... te 20 lat siedzenia w babskim koszu na coś się czasem przydaje;)

Pozdrowionka!:)
Posted by: astrolog1

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 01/10/2007 18:00

skoro codziennie są niespodzianki Niemki ogrywają Czeszki,póżniej Turczynki ogrywają Niemki, Serbki ogrywają Rosjanki to dziś powinne wygrać WŁOSZKI,aby sprawiedliwości stała się zadość.
Posted by: krycha84

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 01/10/2007 18:03

Dobrym rozwiazaniem na dzis wydaje sie dodatni HCP na Wloszki w profku jest +7,5 nie wydaje mi sie aby gospodynie turnieju przegraly dzis wysoko moim zdaniem bedzie to wyrownane spotkanie. Mecz na szczycie grupy miedzy Francja a Hiszpania te drugie powinny rozstrzygnac na swoja korzysc jak do tej pory graja bardzo rowno i zespolowo a to w zenskim baskecie bardzo duzy plusik jak dl amnei minimalna jednak wygrana hiszpanek . Trzeci mecz to wiadomo win Rosjanek tylko pytanie czy pokryja HCP .
Posted by: polskignom

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 01/10/2007 21:17

Trudno pisac jakies glupawe analizy jak i tak moze wyskoczyc smieszny wynik w jakims spotkaniu. Na dzis Zara over 9,5 w profku, moim zdaniem warto, Serbki to zadna super obrona, Zara lubi czasem sobie rzucic, czesto rzuca 3-ki, jest mozgiem ekipy, wiec te 10 oczek powinna uciulac, Ruskie dzis wygrywaja, bo musza, ale iloma i czy w I czy w ostatniej kwarcie zapewnia sobie zw. nie jestem w stanie tego powiedziec.

W tzw. meczu dnia wygrywaja Hiszpanki, ktore sa dobrze przygotowane, maja porzadnie obsadzona pierwsza piatke, z ktorej kazda moze poprowadzic ekipe do triumfu, a Zaby, Zaby mnie nie przekonuja, gram tu Hiszpanki -2, no i over 128 ze wzgledu na ekipę z plw. iberyjskiego, ktora preferuja raczej szybki basket. A Francuski te ponad 60 pkt. dorzuca, przynajmniej powinny.
Posted by: polskignom

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 01/10/2007 21:17

FrancuZki, nie FrancuSki. \:\(
Posted by: krycha84

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 02/10/2007 01:01

No po udanej inaugarcji dnia kujemy dalej w BAH znalazlem na Ruskie Hcp nawet 10,5 wiec biore mysle ze dziewczyny po sobotniej wpadce od poczatku wezma sie do pracy i wygraja dzis bardzo przekonywujaco \:\) no i na koniec dnia tak jak pisalem juz wczesneij stawiam na bardziej wyrownany i zespolowo grajcy zespol Hiszpanek.
Posted by: krycha84

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 02/10/2007 06:14

No to jedziemy dalej \:\)

Jutro kolejny dzien mistrzostw. Pierwsze spotkanie dnia to mecz o cwierfinal miedzy Litwinkami a Turczynkami. Mocniejsza i bardziej wyrownana druzyna wydaja mi sie Litwinki. Turczynki bardzo slabo bronia a ich wczorajsza wygrana z Niemkami nazwalbym kobiecym wypadkiem przy pracy. Jak dla mnie zdecydowana wygrana Litwinek. Kurs 1,55 biorer juz dzis bo pewnie do jutra ulegnie od zmianie..
Posted by: sergiush

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 03/10/2007 18:35

mam pytanie odnosnie ostatnich meczy 2 rundy?czy o kolejnosci decyduja mecze bezposrednie czy ilosc koszy? sklaniam sie ku wloszkom-- wygrywajac przedluzyly nadzieje na awans do nastepnej rundy,ogladalem 3 mecze makaronkow i jestem mile zaskoczony ich gra,a szczegolnie madrosc gry z serbia,kurs tez warty ryzyka ,ponadto francuzki powinny winn z serbkami zeby utrzymac spokojnie 3 miejsce i zagrac potem z łotwa ktora im wybitnie lezy zamiast np.z czeszkami
Posted by: krycha84

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 03/10/2007 18:40

Wloszki z Bialorusia dzis mecz o awans bo nie wierze zeby Francja nei pokonala dzis Serbek. A co do meczu Wloszek to jak najbardiej wlasny parkiet bedzie dzis atutem druzyny w miare wyrownane jednak chyba jednak Wloszki silniejsze do tego wlasny parkiet a nie przypominam sobie zeby wosatnich latach gospodaarz nie gral w cwierfinale (np. ostanie mistrzostwa turcja)
Posted by: krycha84

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 03/10/2007 18:41

PS O awansie decyduje bilans miedzy zainteresowanymi
Posted by: dwazwierzatka

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 03/10/2007 18:54

co daje zwycięstwo w meczu Rosja - Hiszpania? czy faktycznie obu drużynom bedzie zależeć na wygranej w tym spotkaniu?
Posted by: sergiush

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 03/10/2007 18:58

Originally Posted By: dwazwierzatka
co daje zwycięstwo w meczu Rosja - Hiszpania? czy faktycznie obu drużynom bedzie zależeć na wygranej w tym spotkaniu?
zwyciezca bedzie gral z ostatnia druzyna gr.E tj.turcja a przegrany z belgia --ciezko wyczuc komu na czym zalezy ,belgia jest mocniejsza ale czy hiszpanki sa slabsze od ruskich?mam zasade jak sa takie mecze a jest jeszcze ruski zespol to uciekam bo wszystko mozliwe
Posted by: jarko 33

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 03/10/2007 19:04

Originally Posted By: dwazwierzatka
co daje zwycięstwo w meczu Rosja - Hiszpania? czy faktycznie obu drużynom bedzie zależeć na wygranej w tym spotkaniu?

rosja wygra z hiszp. gra w cwiercfinale z litwa gdy przegra gra z belgia
Posted by: krycha84

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 03/10/2007 19:04

Rosjankom to wisi z kim one zagraj i tak final raczej bedzie z tej grupy wiec bez roznicy i lepeij trzyamc sie od tego meczu z daleka:)
Posted by: dwazwierzatka

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 03/10/2007 19:09

Originally Posted By: sergiush
Originally Posted By: dwazwierzatka
co daje zwycięstwo w meczu Rosja - Hiszpania? czy faktycznie obu drużynom bedzie zależeć na wygranej w tym spotkaniu?
zwyciezca bedzie gral z ostatnia druzyna gr.E tj.turcja a przegrany z belgia --ciezko wyczuc komu na czym zalezy ,belgia jest mocniejsza ale czy hiszpanki sa slabsze od ruskich?mam zasade jak sa takie mecze a jest jeszcze ruski zespol to uciekam bo wszystko mozliwe


pytam bo właśnie przymierzam się do zagrania Hiszpanek w tym meczu. Jakoś mam do nich przekonanie i widze, że są jak do tej pory najrówniej grającą ekipą. Wiem, Rosja to Rosja i może być ciężko ale jestem w stanie zagrać na Hiszpanki.
Posted by: dejv

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 03/10/2007 19:22

ja dzis na Bialorus, i dodatni hcp tez na Bialorus, Wloszki sa slabe, wygraly z Serbia, ale z naszymi sasiadkami juz moze nie byc tak wesolo!
Posted by: astrolog1

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 04/10/2007 21:38

Dziś warto zaryzykować na Białorusinki kurs 4.20 skoro Niemki ograły Czeszki ,wygrana Francuzek z handi też bardzo prawdopodobna,chociaż wczoraj na pięć typów nie trafiłem ,żadnego to też wielki sukces.
Posted by: astrolog1

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 05/10/2007 05:35

I 4.20 WESZłO
Posted by: sebkos

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 05/10/2007 05:35

rzeczywistoćś koszykarska dzisiaj stanęła na głowie - Francuzki i Czeszki poza strefą medalową- po prostu to jest niemożliwe. Skutecznosć obu zespołów dzisiaj żenująca...
Posted by: astrolog1

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 05/10/2007 05:59

To może jutro zagramy w niemożliwe przeciwko Rosji i Hiszpanii kurs wspólny 28 to da się odbić straty.
Posted by: polskignom

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 05/10/2007 06:33

Originally Posted By: astrolog1
To może jutro zagramy w niemożliwe przeciwko Rosji i Hiszpanii kurs wspólny 28 to da się odbić straty.


Rosja i Hiszpania to sa jedyne w miare rowne ekipy na tych ME, niespodzianki nie wchodza w gre.
Posted by: krycha84

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 05/10/2007 20:23

A se cos skrobne a co mi tam;)

Rosja (-8 ht) - Litwa Grupa Rosjanek znacznie mocniejsza i mysle ze do przerwy powinno byc juz wszystko jasne. Litwinki graj bardzo chaotycznie awans wydarly w ostanim spotkaniu dzieki szalonym rzutom za 3pkt. Dzis zapowiada sie jednostyronny mecz. HCP -15,5 nie ma co ruszac gdyz w 4kwarcie napewno zagraja rezerwy wiec moze byc roznie.

A co do wyrownanych druzyn dolozylbym jeszcze Łotyszki ktore zrobily niesamowirty postep i graja rowniez bardzo rowno szybko zespolowo i skutecznie....

W drugim spotkaniu jednak Hiszpanki a nastepnie fianl tak jak juz pisalem wczesneij Rosja - Hiszpania. I dublet Rosji.
Posted by: polskignom

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 05/10/2007 20:33

a ja mysle, ze Hiszpanki zagraja na nosie faworytkom, tak jak zagrali Rosjanie faworytom. I mam nadzieje, ze chociaz jedno w tych glupich ME wyjdzie na moje \:\)
Posted by: astrolog1

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 05/10/2007 20:54

Myślę,że z HCP można stawiać na Litwe po co Rosjankom udowadniać że są tak mocne wystarczy że wygrają 10 punktami.
Posted by: krycha84

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 05/10/2007 21:09

Tylko ze ta Litwa jest tak slaba ze Rosjanki grajac rezerwami moga je ograc 20 ..nei wiem kurde dla mnie loteria i powoli mysle ze dla mojej osoby te mistrzostw asie zakonczyly. Byly udane ale krotkie i chyba nic wiecej z nich sie nie da wycisnac:(
Posted by: zw1

Re: ME Kobiet - Italia 2007 - 07/10/2007 23:49

dziwne spadki na Białoruś...ktoś coś wie...
w ciemno Białoruś ML 5/10