Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007

Posted by: pettersen

Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 31/08/2007 16:40






składy



Transmisje telewizyjne


Oficjalna strona



Zapraszam do dyskusji.
Posted by: pettersen

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 31/08/2007 17:32

vs


typ: UNDER 147,5

kurs: 1.85

stawka: 7/10

buk: UNIBET


Na pierwszy ogień idzie under w spotkaniu Niemców z Czechami.
Jak wiadomo podopieczni Dirka Bauermanna grają twardą i solidną obronę. Co prawda taka koszykówka jest brzydka dla oka ale skuteczna. Ekipa Czeska to przeciętniacy. Główna siła zespołu to duet Welsch, Barton. Skuteczne powstrzymanie tych dwóch zawodników powinno być kluczem do zwycięstwa. Oglądałem prawie wszystkie sierpniowe sparingi naszych zachodnich sąsiadów i to co widziałem utwierdza mnie w przekonaniu, że under będzie dobrym rozwiązaniem. Akcje rozgrywane są długo i starannie. Oto wyniki kontrolnych meczy (88-55 i 76-71 z Chinami, 66-65 z Rosją, 60-69 z Włochami, 56-72 z Hiszpanią). Wszystkie buki pozbijały linie do ~145 punktów. Wczoraj zagrałem w betway under 151, dzisiaj widzę, że mają już 144. W takim wypadku wybieram unibet, który aktualnie oferuje najwyższą linię na rynku.
Posted by: pettersen

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 01/09/2007 20:36

Post deleted by sebkos
Posted by: pettersen

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 01/09/2007 21:44




typ: TONY PARKER POWYŻEJ 15,5 (POLSKA - FRANCJA)

kurs: 1.80

stawka: 7/10

buk: STANJAMES


Tony Parker, gwiazda San Antonio Spurs oraz "Trójkolorowych". Znakomity strzelec, w tegorocznym sezonie NBA rzucał ~19 punktów na mecz. Uważam, że w spotkaniu przeciwko Polsce nie będzie miał większych problemów ze zdobyciem, hmmm koło 20 punktów. W sparingach przed mistrzostwami Tony spisywał się następująco:

9p, 16 minut gry (z Grecją)
8p, 24 minuty gry (ze Słowenią)
21p, 26 minut gry (z Portugalią)
20p, 32 minuty gry (z Czechami)
12p, 27 minut gry (z Rosją)
14p, 29 minut gry (ze Słowenią)
18p, 24 minuty gry (ze Słowenią)
24p, 30 minut gry (z Hiszpanią)

Stanjames ma bardzo ciekawą i rozbudowaną ofertę, linię 15,5 uważam za bardzo atrakcyjną i wartą gry.
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 01/09/2007 23:55

Ladbrokes ma 13.5 nawet
Posted by: ruben

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 02/09/2007 21:08

wydaje sie byc przesacowany kurs na rosje w granicach 2.5
Posted by: g_i_t_s

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 02/09/2007 22:01

Originally Posted By: ruben
wydaje sie byc przesacowany kurs na rosje w granicach 2.5


tez uważam ze kurs przeszacowany jeżeli popatrzyć na skład i wyniki sparingów. Właściwie zastanawiam się nad graniem Rosji +5 lub ewentualnie underu 151. Muszę to jednak jeszcze przemyśleć
Posted by: Thinky Winky

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 07:21

Ciekawa sytuacja z under/over w meczu IZRAEL-GRECJA. Na stronie INTERWETTEN linia na poziomie 148,5punktów. Pozostali sporo niżej np.expekt 140,5) U niektórych boków nie ma oferty under/over na to spotkanie.
Posted by: HAGIi

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 07:27

Originally Posted By: Thinky Winky
Ciekawa sytuacja z under/over w meczu IZRAEL-GRECJA. Na stronie INTERWETTEN linia na poziomie 148,5punktów. Pozostali sporo niżej np.expekt 140,5) U niektórych boków nie ma oferty under/over na to spotkanie.


no to nad czym sie zastanawiac?
łap midla poki mozna!
duzo nie tracisz, a zyskac mozesz sporo
Posted by: Thinky Winky

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 07:31

Juz go złapałem. A Ty jak typujesz, masz jakieś przemyślenia co do underów?
Posted by: HAGIi

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 07:40

Originally Posted By: Thinky Winky
Juz go złapałem. A Ty jak typujesz, masz jakieś przemyślenia co do underów?


nie jestem specem od kosza takze sie nie wypowiadam
Napisalem tylko o midlu bo jest to dosc duza roznica punktow takze grzechem byloby tego nie zagrac

Pozdrawiam
Posted by: tomo

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 07:46

W sytuacji, gdy tylko jeden IW tak bardzo odstaje od pozostałych buków zgodnie trzymających linie o 7-8 pkt. niższe, to ten typ zdecydowanie bardziej opłaca zagrać się tylko i włącznie w IW, bez midlowania.
Posted by: Thinky Winky

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 08:16

Słuchajcie, jestem nowy i nie bardzo rozumiem to midlowanie. Czy chodzi tu o to bym zagrał na under 148.5 w Interwetten i over 140.5 w expekcie?Takie aktualnie są rozbieżności. Jak mam rozłożyć stawkę czy np po 100zł na zakład, czy kasa rozkłada się jakoś procentowo. Dzięki za info.
Posted by: Thinky Winky

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 08:18

Dodam ze kurs w expekcie to 1.90, a w interwetten 1.80
Posted by: Egzekutor

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 16:32

Jak chcesz z jak najmniejszym ryzykiem to za stowke i tu i tu przy takiej rozbienosci punktowej jest spora szansa ze trafisz oba zaklady a najwyzej bedziesz stratny z 10% chociaz imho lepiej zagrac tylko under skoro tak wysoka linia w jednym buku.
Posted by: Imeq_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 17:17

Sierpień zakończyliśmy w bardzo dobrych nastrojach. Aż 11 z 14 moich typów okazało się trafnych. Tak więc dzięki serwisowi http://www.sport-stats.eu zarobiliśmy w ostatnim miesiącu ponad 36 jednostek, przy yieldzie w graniach 46%. Mam nadzieję, że wrzesień będzie równie udany. Na pierwszy ogień idzie mecz ME koszykarzy rozgrywanych w Hiszpanii. Niemcy zagrają z Czechami. Faworytem tego meczu są bezdyskusyjnie zawodnicy Dirka Bauermanna, który grę swojej drużyny oprze z pewnością na Dirku Nowitzkim. Niemcy w meczach kontrolnych potwierdzili swoją znakomitą grę w obronie. W przegranym meczu z Włochami dali rzucić przeciwnikom tylko 69 pkt , podobnie dobrą defensywę zaprezentowali w meczu z Portugalią, która zdobyła zaledwie 51 pkt. Niemcy znani są z dobrej gry w defensywie od lat, w dodatku trener Baumann wpaja swoim zawodnikom, zarówno w klubie, obecnie prowadzi Bamberg, jak i w reprezentacji ogromną rolę defensywy w koszykówce. Dziś w meczu otwarcia Niemcy postawią Czechom ścianę w defensywie, a o tym, że nasi południowi sąsiedzi mają kłopoty w ataku świadczą wyniki rozgrywanych spotkań kontrolnych. Czesi grając z silnymi rywalami zdobywali kolejno 66 pkt przeciwko Rosji, 56 w meczu z Hiszpanią i 60 w spotkaniu z Włochami. Bukmacherzy dziś oferuję nam zakład, na to, iż Czesi w meczu z Niemcami rzucą mniej niż 68,5 pkt. Uważam, że zakład ten jest bardzo wartościowym typem, dlatego inwestuję w niego 8 jednostek.

03.09. Czechy - Niemcy
Typ: Czechy under 68.5 pkt @1.85
Stawka: 8 Unibet

Pozdrawiam
sport-stats
Posted by: pettersen

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 18:21

vs


typ: -4,5 FRANCJA [1 KWARTA]

kurs: 1.85

stawka: 9/10

buk: STANJAMES



Pierwsze spotkanie Naszych koszykarzy na hiszpańskich parkietach. Chciałbym zobaczyć piękną grę oraz dobre rezultaty, ale to tylko marzenia, trzeba twardo stąpać po ziemi i spojrzeć prawdzie w oczy. Spodziewam się wysokiej porażki \:\( . Polacy niestety bardzo odstają od najlepszych europejskich ekip. Trener Anderej Urlep także nie jest zbytnim optymistą, "To że zagramy z najlepszymi jest sukcesem samym w sobie. Nie obawiam się kompromitacji, wysokich porażek. Taki jest sport i trzeba się z tym liczyć". Francuzi to pretendenci do pozycji medalowych, są znakomicie wyszkoleni zarówno pod względem motorycznym jak i technicznym. Z przykrością stwierdzam, że -4,5 w pierwszych 10 minutach powinno być pokryte.
Posted by: kewin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 18:46

nawiazujac do typu Pettersena na 1 kwarte Pol-Fra

na ten sam mecz STS wystawil linie handi 7,5 (1 kwarta)
Posted by: macq

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 19:23

Handicap 7,5 na kwarte wydaje mi sie troche duzy i raczej nie oplacalny zeby zagrac..
Pettersen pisal o underze w meczu Niemcy-Czechy. Znalazlem dosc ciekawa i atrakcyjna linie na ten mecz w milenium 150,5 pkt. Oczywiscie juz zdarzylem zagrac. W porownaniu do tej lini w stsie jest 144,5. Mysle ze przy tak ustawionej liczbie punktow warto zagrac ten typ, do tego mozna dolozyc jakze pewny win Francji ;\)
Posted by: _Carola_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 19:23

hmmm, proponowałbym mała ostroznosc - taki mały zbiór przemysleń --parker over?? a po co parker dzisiaj ma w ogóle cos wiecej grac niz 1 kwarte - meczy jest duzo - ten najmniej wazny więc po co .......
dalej 1q -4,5 francja -ok wydaje sie dobre , ale nie wiem czy nie lepsze jest polska+7,5 - nie zapominajmy ze to poczatek mistrzostw ze sa niespodzianki itd - przeciez nie bedzie tak ze kazdy bedzie kazdego miażdzył - to kosz sa zawsze niespodzianki więc plusowe handi na 1q wydaja sie jaknajbardziej warte uwagi

zastanawiaja jeszcze w sts linie na 1q i na mecze ale tutaj szczerze mówiac poza ..overem nimiec z czechami 35.5 nie podoba mi sie - przynajmniej jak na ta chwile - zgadzam sie ze niemcy przy bauermanie super obrona i dlugie akcje - ale o ile dobrze pamietam z kilku meczy towarzyskich 1 q overowa u niemcow a underowo od 3 sie zaczynalo i to w ich wykonaniu przede wszystkim- poza tym dirk swoje 5-6 pkt rzuci wiec zostaje tylko 30 do zrobienia dla reszty
Posted by: Stoin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 19:50

Originally Posted By: _Carola_
hmmm, proponowałbym mała ostroznosc - taki mały zbiór przemysleń --parker over?? a po co parker dzisiaj ma w ogóle cos wiecej grac niz 1 kwarte - meczy jest duzo - ten najmniej wazny więc po co .......


Mecz z Polską najmniej ważny ?

Ok Francuzi są murowanym faworytem ale jak w każdej dyscyplinie na każdych ważnych turniejach rangi czy to europejskiej czy światowej pierwszy mecz TRZEBA wygrać tym bardziej że pozostali rywale w grupie ( Słowenia i Włochy ) i będą zdecydowanie silniejsi od Polaków więc mecze trudniejsze. Z tego co wyczytałem punkty być może i małe punkty (kosze) będą się liczyły w drugiej rundzie więc jeśli trafił sie w grupie słaby rywal to trzeba go zlać ile wlezie ;\)
Posted by: kewin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 20:14

na dzis zdecydowałem sie zagrac takiego dubelka

Włochy-Słowenia -> [słowenia +2.5] @1.9
Serbia-Rosja -> [over 151.5] @1.85
7/10

krotki komentarz:
Włosi od lat w imprezie mistrzowskiej nie wygrali ze słowencami (77-67 , 78-70 , 84-78) do tego ostatnie sparingi wlochow nienapawaja optymizmem (chociaz to tylko sparingi) ..
licze na dobra skutecznosc w tym meczu ;\)
Posted by: _Carola_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 20:19

Stoin na 100% nie masz racji co do liczenia sie punktow -licza sie te z meczow z druzynami ktore awansuja dalej - i jeszcze jedno przegrywajac z nami i wygrywajac ze slowenia np. i tak sie awansuje jesli sie ma dobre male punkty ........chodzi mi głownie o to ze nie musi byc miazgi zwlaszcza na poczatku i ze panowie z nba jak wszyscy wiedza graja tu z ubezpiecznieami itd i byly straszne szopki z garbajosa oraz diawem nba nie puszczalo ich wiec teraz na bank kontuzjami nie beda ryzykowac--a parker juz raz wylecial im ze skladu glupio po skreceniu palca bodaj
Posted by: _Carola_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 20:28

Stoin a co do meczy ktore trzeba wygrac to hiszpania w juniorskich uwalila z serbia pierwszy wazny mecz i potemim sie to odbilo strasznie --ale faktem jest ze go przegrali u siebie nawet --- a co do tego że trzeba...przeciez gdyby tak bylo nie byloby niespodzianek a one zawsze sa
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 20:49

WITAMY ;\)
Dotarliśmy właśnie do Alicante. Piękna pogoda, zakwaterowani juz w Hotelu... i czas powoli szykować się na pierwsze emocje.
W Barcelonie bylo pieknie...poznalismy w koncu Eugeniusza...tego od ustawek \:p
Posted by: herrkacu

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 20:57

sebkos miloby bylo gdybyscie informowali na forum o tym co sie dzieje w hali ;\)
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 21:16

Francja nie odpuści 1. meczu tylko wejdzie na pełnej mocy i tyle. Parker to mógł sobie w sparingach nie grać, a nie z Polską. Trener który by takie coś zrobił w przededniu meczów ze Słowenia/Włochami byłby amatorem, zwlaszcza przy absencji Jenneau.

To tak a propos 1 kwarty, bo że wiecej niz te 22 minuty na parkiecie to on nie spędzi, to jednak dość oczywiste.
Posted by: globus

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 22:15

mysle nad underem w meczu polska francja, Polacy rzuca max 60 pkt, Francja pewnie z 80 rzuci, ale nie znam ich ostatnich wynikow, moze ktos zapodac ?
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 22:52

No to moze ja cos wrzuce od siebie:

Niemcy - czechy(+10,5) 2 niemcy czechy +10,5 2 tutaj mecz obrony i niemcy nei odskocza na tyle punktow wg mnie a poza tym Czesi to wbrew pozorom dosc solidna druzyna o czym przekonali sie w sparingu bialo czerwoni:P

turcja(+7,5) - litwa 1 powinno byc na styku i nie zdziwi niespodiznaka.....troch martwi brak Erdogana ale tak czy inaczej jakos litwa mnie nie przekonuje....

Chorwacja - Lotwa(+9,5) 1 Byle gwiazdyy polskeij ligi kontra mocna i wyrownana chorwacja jak dla mnie wygrana ponad 15 oczek stanei sie faktem. Przewaga Chorwatow pod kazdym wzgledem.

Francja(-18,5) - Polska z bolem serca ale niestety przegrana ponad 20 pkt . W sparingach nei nawiazalismy z rzedna z ekip z czolwoki walki wiec czemu mamy dzis nawiazac do tego wypowiedzi Urlepa...

W sts taki kombosik daje ako:10,5
Stawka: 2/10

Wiecej nic na Euro nie gram .... po dzisiejszym dniu bede troszku madrzejszy ale na obecna chwile ja to tak widze;)
Sugestie ?
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 23:54

Ja uważam, że Hiszpanie bez wiekszych klopotow przeskocza ten kosmiczny handicap -25.5. Roznica klas jest az nadto wyrazna, mimo ze bez Navarro, to w druzynie gospodarzy aż roi się od superstrzelców i taka Portugalia moim zdaniem nie ma najmniejszych szans (mniejsze niz np. polska z francja) na trymanie jako-takiego wyniku w tym spotkaniu. Oczekuje ok. 100 pkt od Hiszpanow (over w unibecie), a jakos ciezko mi wyobrazic sobie Portugalie rzucajaca te 70 oczek... Pogrom od poczatku do konca bez zadnej litości. 100-60.
Posted by: jinx

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 23:54


A ja tam sobie zagram +19.5pkt w Expekcie na Polskę.

Pierwszy mecz, Francuzi wcale nie muszą grać na 100%, w perspektywie ważniejsze mecze. Przy ich możliwym wysokim prowadzeniu na boisko wejdą rezerwy, a jestem pewien, że Urlep nie będzie siedział z założonymi rękoma i spokojnie oglądał mecz, tylko pobudzał naszych zawodników do walki.
Poza tym nie wydaje mi się, by gwiazdy z NBA miały zbudowaną formę już na pierwszy mecz.
Jestem pewien, że to Polakom będzie bardziej zależało na tym, by w tym meczu grać na 100% swych możliwości.
Posted by: jadanek

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 03/09/2007 23:55

Ja dalem under 150.5 w meczu Niemcy - Czechy w Milenium zobaczymy co bedzie po 1 dniu ;\)
Posted by: nivet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 00:43

Witam.
Ja zagrałem za to Czechów poniżej 68,5 w dublu z Polakami poniżej 65.5 w Betako ako 3.24. Myślę że to co poprzednicy juz napisali o oby tych spotkaniach w zupełności wystarczy i swoich analiz pisał już tu nie będe.


Idąc dalej tropem tych dwóch spotkań odważylem sie na następujące rozwiązanie:
Race to 10:
Francja @ 1.35
Niemcy @ 1.50
Ako 2.03.

tak jak mówie pisanie analiz nie ma sensu a myśle że czołowe postacie w obu reprezentacjach poprowadzą faworytów do zwycieskiego wyścigu do 10 oczek ;\)

Pozdrawiam
Posted by: Valverde

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 01:39

Hiszpania - Portugalia
Typ: over 156.5 pkt
Kurs: 2.04
Buk: Betfair
Stawka: 5/10

Inauguracyjne mecze Mistrzostw Europy Koszykarzy przypominają wróżenie z fusów. Mowa oczywiście o tych spotkaniach, w których można trafić wyższe kursy, gdyż wygrane Francuzów, czy też Hiszpanów wydają się bezapelacyjne i nie podlegają żadnej dyskusji.
Mimo to zdecydowałem się skusić na mecz z udziałem Mistrzów Świata oraz gospodarzy imprezy w jednym. Jednak pod lupę wziąłem sumę zdobytych punktów przez obydwie ekipy. Over 156.5 pkt wyceniany na ok. 2.04 na Betfair, to według mnie ciekawa propozycja. Hiszpanie z pewnością zechcą rozpocząć zawody od wysokiego "c" i dla swoich kibiców urządzą ostre strzelanie, tym samym gromiąc znienawidzonego sąsiada. Niewykluczone, że Gasol i spółka w tym spotkaniu złamią barierę 100 punktów, gdyż wątpliwe by wyposażeni niemal w samych graczy z rodzimej ligi Portugalczycy byli w stanie im w tym skutecznie przeszkodzić.
Jednak jako, że jak wspomniałem na wstępie to dopiero początek Mistrzostw, zaś typ dotyczy bądź co bądź dosyć loteryjnego w rozstrzygnięciach under/over na ten cel przeznaczam tylko i aż 5 jednostek.
Posted by: pettersen

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 04:11

to tak \:D

niemcy sami robia OT i jest over (58 punktow w 4q \:D )

polska walczy prawie jak rowny z rownym z francuzami, w pierwszej kwarcie pieknie puszczaja z + 8 czy +9 i konczy sie +4 \:D

chorwaci dostali od lotyszy \:D

grecy wlasnie dostaja od pejsow \:D \:D \:D

nie mam pytan, smierdza mi te mistrzostwa
Posted by: astrolog1

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 04:24

To mi się podoba trzeba grać na niespodzianki i będzie kasa.
Posted by: law23

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 04:36

ja uwazam ze slabsze druzyny zawsze sprezaja sie na pierwsze mecze. Zostawiaja sporo zdrowia. Jutro minusowe handicapy powinny juz ladnie wchodzic.
Posted by: jarko 33

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 06:00

Originally Posted By: law23
ja uwazam ze slabsze druzyny zawsze sprezaja sie na pierwsze mecze. Zostawiaja sporo zdrowia. Jutro minusowe handicapy powinny juz ladnie wchodzic.

dokladnie tak jest
jutro slovenia obnazy nasze braki przewiduje latwa wygrana slovencow
dzis polacy rewelacyjnie bronili w "trumnie" zmuszajac francuzow do rzutow z obwodu wiedzac ze sila francji to gra pod koszem fakt wpadlo duzo "3" francuzow ale gdyby francuzi grali bardziej pod kosz juz dzis bylaby masakra
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 08:49

I tak pierwszy dzień za nami... cóż za emocje w meczu ITA-SLO, bez kitu pierwszy taki mecz na żywo, naprawdę warto było to przeżyć i te reakcje fantastycznych kibiców Słoweńskich pośród których sobie usiedliśmy. Super zagrali u Włochów Mordente i Bulleri a u Słoweńców Matjas, młody Dragic (super talent) oraz w końcówce Jaka (bo wcześniej grał jak to on - głupek ;)). Ogólnie wygrana Włochom by się za nic nie należała...
Mecz Polaków bez historii poza ogromnymi plecami ...Francja nie potrzebowała miazgi, My zagraliśmy najlepszy mecz w tym roku i się udało nie przegrać za wysoko bo o wygranej chyba sami nie myśleli o czym świadczy mało ambitna postawa w końcówce. Kibice Polscy tacy jacyś bezpłciowi, choć było Nas troszku na tej jednak dość przypustawej Hali.
Jakie wnioski: jutro mecz dnia Francja-Włochy bedzie patrzać na historię meczem walki do końca o win. A My no cóż, myślę że Ales nas oszczędzi bo dla Słoweni ważny mecz dopiero w środę. Tyle na razie
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 08:52

Čapin doznał b. groźnej kontuzji i prawdopodobnie nie zagra już w zespole Słowenii na tych ME... spora strata, no niestety.

Co do naszej postawy, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony było dużo starania i walki, a z drugiej strony zwycięstwo Francji ani przez chwilę nie ulegało wątpliwościom... Podejrzewam, że jutro już będzie srogie lanie, bo Słoweńcy nawet takim składem jak na Stankovic Cup, są niestety wyraźnie lepsi od naszego zespołu. Ponadto, Francja dziś b. słabo broniła, mało grali szybkim atakiem

Bardzo fajnie grali Litwini i darzę ich od dziś największą sympatią ze wszystkich zespołów na tej imprezie

Hiszpanie pokazali kawał świetnego basketu w obronie i nie tylko, fatalnie rzucali za 3, ale i mecz był raczej rozgrzewkowy.

Serbia dostanie jutro srogie lanie od Greków, fajnie sie Jarica i Milana w akcji oglada z tymi mlodymi wilczkami, ale to jeszcze nie ta pora zeby z Theo zadzierać.
Posted by: kasparov

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 16:44

Originally Posted By: sebkos
I tak pierwszy dzień za nami... cóż za emocje w meczu ITA-SLO, bez kitu pierwszy taki mecz na żywo, naprawdę warto było to przeżyć i te reakcje fantastycznych kibiców Słoweńskich pośród których sobie usiedliśmy. Super zagrali u Włochów Mordente i Bulleri a u Słoweńców Matjas, młody Dragic (super talent) oraz w końcówce Jaka (bo wcześniej grał jak to on - głupek ;)). Ogólnie wygrana Włochom by się za nic nie należała...
Mecz Polaków bez historii poza ogromnymi plecami ...Francja nie potrzebowała miazgi, My zagraliśmy najlepszy mecz w tym roku i się udało nie przegrać za wysoko bo o wygranej chyba sami nie myśleli o czym świadczy mało ambitna postawa w końcówce. Kibice Polscy tacy jacyś bezpłciowi, choć było Nas troszku na tej jednak dość przypustawej Hali.
Jakie wnioski: jutro mecz dnia Francja-Włochy bedzie patrzać na historię meczem walki do końca o win. A My no cóż, myślę że Ales nas oszczędzi bo dla Słoweni ważny mecz dopiero w środę. Tyle na razie


Gratulacje sebkos! byc na takim meczu - bezcenne! ogladalem ten mecz w TV , a malo nie wlazlem na telewizor z emocji , a na żywo to musial byc kosmos POZDRO
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 17:29

Originally Posted By: sebkos
I tak pierwszy dzień za nami...


Hmm...Seb ,powinienes napisac :
"pod wzgledem sportowym super ,ale bukmachersko totalna porazka".

Potwierdza sie zasada ,ze jak sie gracze spiesza (typowanie 1 kolejki) to sie buki ciesza.

Ja pare slow o Hiszpanach.

Maja taki maly "dream team" ,na papierze powinni wygrac te mistrzostwa ,ale...
Nadmiar bogactwa i poza gwiazdorstwa niejednym zaszkodzila ,dlatego odwaze sie przepowiadac porazke gospodarzy z Wlochami ,a plusowe handi na makaroniarzy wzialbym w ciemno.

Oczywiscie na podstawie meczu z kelnerami z Portugalii trudno wyciagac wnioski ,ale bylo pare zajawek slabosci ekipy gospodarzy (glownie w rozegraniu).

A Polacy ?

Zaskoczenie in plus ,ale Francuzi grali jak na plazy ,wiec handi ,nawet +20,0 dla naszych nie do utrzymania w nastepnych meczach.

Salud !

amk

PS.Seb ,zw1 i Arvid - Correct score na mecz Polakow podam na 2 godziny przed meczem \:D

Gieniu \:p
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 17:41

Czyli dziś Słowenia -11,5.
Posted by: janiszelk

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 17:42

malo sie znam na koszu wiec zapytam ludzi ktorzy maja wieksza wiedze ...czy warto dzis grac handi +18.5 na Lotwe...czy tez hiszpanie sa az tak mocni???wczorajsza wygrana z Portugalia nic nie znaczy bo to co tu czytam to ogon w europie
Posted by: dawid121

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 17:57

Witam. Wszyscy niezadowoleni z wczorajszej kolejeczki a ja bardzo happy, weszło wszystko bardzo ładnie.
Dziś proponuję:
włochy +6.5. Moim zdaniem mecz będzie na styku, makarony niemogą sobie pozwolić na kolejną porażkę a Francja jest w ich zasięgu,

Myśle również o Turkach którzy napewno sa w stanie powstrzymać Nowizkiego, grają twardo czasem aż za bardzo więc myśle że Dirk czasem niebędzie chciał poprostu ryzykować. Licze również na dwie Tureckie gwiazdy Türkoglu i Okura.
Kursy na oba zdażenia po 1.80

a to mój kuponik z wczoraj http://www.wrzuta.pl/obraz/mHwkH4wu1z/obraz_282
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 18:21

Amkwish, ale gospodarzem hiszpanskiej imprezy jest Hiszpania \:p a z Włochami to grają Francuzi...
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 18:43

Originally Posted By: muppet
Amkwish, ale gospodarzem hiszpanskiej imprezy jest Hiszpania \:p a z Włochami to grają Francuzi...


Disculparme ,myslalem o Chorwatach.

Chorwacja (+hc) - Hiszpania 1

A propos ,to ze gospodarzem jest Hiszpania widac tu na kazdym kroku.
Sam nie przypuszczalem ,ze bedzie tak wielkie zainteresowanie.
Innego rozwiazania jak mistrzostwo tu sie nie dopuszcza ,byli 5 razy "wickami" i licza na zloto ,ale sie przelicza
Posted by: Bosman_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 04/09/2007 18:45

Post deleted by sebkos
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 19:07

O Chorwatach, w jutrzejszym spotkaniu? No way, to co hrvatska wczoraj zaprezentowała to jakiś żart był, nieśmieszny dla wielu z nas... No a handicap - nie znamy przeciez jego wysokosci to jak tu go typowac :?

Mi sie zdaje ze dzis Francja polegnie z Italią, nie wiem czemu Pietrus wczoraj nie grał, co mu jest ?

Turcja powinna pojechac Niemcow
Podoba mi sie tez, nawet bardzo, handicap na Izrael. Serbia zagrala wczoraj kiepsko, a ruskim wszystko siedziało w 1 połowie. Wydaje mi sie ze Izrael moze spokojnie sie postawic czerwonej armii. 9.5 to juz w ogole, z pocalowaniem reki \:\)
Posted by: - c1amak -

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 19:41

witam,

wczoraj Polacy całkiem niezle wypadli na tle faworyzowanych Francuzów, zobaczymy jak dziś będzie.

Interesujący zakład w naziemnych (Profesjonal) znalazłem:

Słowenia - Polska: Pluta granica: 8.5 pkt
Słowenia - Polska: Wójcik granica: 14.5 pkt
Słowenia - Polska: Dylewicz granica: 9.5 pkt
Słowenia - Polska: Szewczyk granica: 7.5 pkt

Pluta z Francją tylko 6 pkt i bez żadnej trójeczki, a wszyscy wiedzą że to snajper (szczególnie za 3pkt), tym razem powinno być coś więcej na jego koncie niż te 8.5 pkt.

Wójcik ostatnio też w wybornej formie, skoro Francji rzucił 19pkt to granice 14.5 Słowenii też powinien przebić.

co Wy na to?
Posted by: jarko 33

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 19:44

Originally Posted By: - c1amak -

Wójcik ostatnio też w wybornej formie, skoro Francji rzucił 19pkt to granice 14.5 Słowenii też powinien przebić.

co Wy na to?

wez pod uwage to ze wojcik ma juz swoje lata ( 36 lub 37 dokladnie niepamietam) i po wczorajszym wyczerpujacym meczu wydaje mi sie ze dzis zagra mniej minut i rzuci mniej pkt
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 20:09

A ja tam bym sie o Wojcika nei martwil
Do boju Polsko po wygrana!!! a jak nei to chociaz pokryjcie mi dodatnie hcp:)
Posted by: d1cks0n

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 20:11

hmm a co myslicie
Słowenia - Polska: Szewczyk granica: 7.5 pkt
zeby zagrac na wiecej?
Posted by: kewin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 20:13

na dzis taki dubelek

Serbia-Grecja -> [Serbia+7.5] @1.9
Rosja-Izrael -> [over 144.5] @1.9
2/100

wczraj Serbowie słabo spisywali sie na linii rzutow wolnych ... mieli wiecej z gry eale i tu szwankowala skutecznosc ... jezeli chca jeszcze odegrac znaczaca role w ME .. dzis musza zagrac skuteczniej
ros-izr tez moze byc ciekawy mecz. Izrael bedzie walczył .. ruskie moze lekko zlekcewarza rywala i pozwola rozwinac mu skrzydła ... w pojedynkach pomiedzy tymi ekipami zazwyczaj wyniki były wysokie

Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 23:13

Linie dość dobrze poustawiane - naprawdę ciężko na coś wpaść.
Zagrałem over Erazema Lorbeka 6,5 - sądze że będzie dużo dziś chłopak, Nesterovic bedzie sobie odpoczywał...i może być u nas dziś over choć obręcze twardawe.
Posted by: _Carola_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 23:21

dla mnie mega mega zonk barton over 14,5 w profku nie kumam tej lini

barton wczoraj 44 min 2/11 2/5 4/5 14 pkt
wczoraj underowe niemcy i zenada skutecznosc - dzisiaj overowa litwa i b.mozliwe ze po odjezdzie litwy ljeszcze loozniejsza obrona niz na poczatku - czesi 3 opcje w ataku -- welsz barton i ....reszta druzyny
no wiec jesli barton nie trafi dzis tylko 1 raz na 11 prób to chyba przerzuci to - linia na jasikewicziusa 18 bodaj a jassi wczoraj 4/6 2/3 4/6 i 34 min a przeciez dzisiaj teoretycznie powinien grac znacznie mniej to raz a dwa to jaka logika w tych 2 liniach bo ja takowej nie widze ................
Posted by: _Carola_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 23:22

Sebastian Ty masz linie 13.5 na bartonie i to juz w ogóle moim zdaniem jest mniodzio
Posted by: _Carola_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 23:30

aaaa i taki mały bonus barton gra u siebie .... wprawdzie nie w badalonie ale zna ta hale juz i ta specyfike obreczy
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 23:38

najebales 3 posty z rzedu ale przynajmniej sie dobrze czyta bo uzywasz znakow przestankowych i w ogole wszystko mozna jasno klarownie wyczytac od razu bo wiesz jasikievicus wczoraj mial bolesny upadek naderwal wiezadla w kolanie nadaje sie do dalszej gry ale prawdopodobnie dzis nie wyjdzie w pierwszej piatce i jesli nie bedzie takiej potrzeby to nie bedzie zbyt dlugo gral spadki bardzo mocne na te linie w necie do 12.5 ktore obecnie obowiazuja i i tak chyba sie na ten under zanosi poza tym barton masz racje rzeczywiscie moze troche tych punktow natrzaskac ale nie zapominaj o petrze bendzie ktory jest naprawde bdb wyszkolonym graczem i wcale nie jest tak ze sa tylko te 2 opcje w ataku bo taki benda bez problemow znalazlby sie w pierwszej piatce reprezentacji Polski no ale dobra czas spadac do centrum telewizyjnego ;\) gdzie bede mogl dzis znowu obejrzec wszystkie mecze co by rozkoszowac sie tym sportem i w ogole................

hej ho
Posted by: zw1

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 04/09/2007 23:43

Hola
to cos ode mnie bo Seba nie chdce dac poklikac wiec typow na basbetball nie bedzie:)
chrogologicznie
Francja -5.5 8/10
Niemcy Turcja under 143.5 6/10
Niemcy ML 4/10
Izrael +9.5 5/10
Cro -16.5 6/10
Lotwa HT +12.5 6/10
Wczoraj bo konkretnych stratach w pierwszych meczach ratowalem sie pewnym betem i bylo bardzo nerwowo...kto widzial ten wie:)
Slowenia dzisiaj tez nie powinna zrobic tego hc ale kto tam wie
Niech bedzie Polska 12.5 5/10 by sie lepiej dopingowalo chociaz dzisiaj bede mial dylemat zdarlem gardlo krzyczac ze Slowencami...WARTO BYLO
too hot jak dla mnie w tym Alicante ale podobno w Polszy juz ziomowo
Adijosss
pozdro dla Gienka:)
Posted by: Imeq_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 03:29

Po wczorajszym troche pechowym dniu, w którym Czesi w ostatniej kwarcie rzucili aż 30 pkt!, dziś po raz kolejny zaufam niemieckiej defensywie. Turcy w meczu z ofensywnie nastawiona ekipa Litwy rzucili 69 pkt. Dziś w meczu z Niemcami linia ustawiona jest na poziomie 73 pkt i nie sądze, by Turcy ją przekroczyli. Przed mistrzostwami kontuzji doznał Erdogan, co z pewnością napsuło sporo krwi trenerowi tureckiej ekipy. Dla Niemców kluczem w tym meczu będzie powstrzymanie Hedo Turkoglu i Ibrahima Kutluaya, którzy w meczu przeciwko Litwinom zdobył odpowiednio 18 i 17 pkt. Trener Niemiec chyba musi postawić na defensywę, bowiem jeśli Niemcy wdadzą się w ofensywną wymianą z Turkami może się to dla nich skończyć wysoką porażką, bo tak naprawdę poza Nowitzkim ekipa Bauermanna nie ma kim postraszyć. W ostatnim spotkaniu obu ekip w 2005 roku podczas ME wynik brzmiał 66:57 dla naszych zachodnich sąsiadów. Dziś Niemcy postawią twarde warunki i udowodnią, że defensywa jest ich najmocniejszą bronią.

04.09. Niemcy - Turcja
Typ: Turcja under 73 pkt. @1.86
Stawka: 10 10bet

Pozdrawiam
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 04:01

Originally Posted By: muppet
O Chorwatach, w jutrzejszym spotkaniu? No way, to co hrvatska wczoraj zaprezentowała to jakiś żart był, nieśmieszny dla wielu z nas... No a handicap - nie znamy przeciez jego wysokosci to jak tu go typowac :?

Mi sie zdaje ze dzis Francja polegnie z Italią, nie wiem czemu Pietrus wczoraj nie grał, co mu jest ?

Turcja powinna pojechac Niemcow
Podoba mi sie tez, nawet bardzo, handicap na Izrael. Serbia zagrala wczoraj kiepsko, a ruskim wszystko siedziało w 1 połowie. Wydaje mi sie ze Izrael moze spokojnie sie postawic czerwonej armii. 9.5 to juz w ogole, z pocalowaniem reki \:\)



Francja (Afryka raczej) wygrała z Włochami.

Żydzi -34,0 \:D

Jak jeszcze Turasy przegraja to ,bez obrazy Muppet ,ale zagram tych Chorwatów \:\)
Posted by: Valverde

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 04:09

Słowenia - Polska
Typ: 1 (-12.5 pkt)
Kurs: 1.90
Buk: Unibet
Stawka: 6/10

Hiszpania - Łotwa
Typ: over 157.5 pkt
Kurs: 1.90
Buk: Unibet
Stawka: 6/10

Po pierwsze wątpię by dzisiaj Polakom udało się utrzymać linię 12.5 punktów w starciu ze Słoweńcami. Wczoraj z Francuzami walczyli dzielnie, ale ci przede wszystkim starali się wygrać jak najmniejszym kosztem sił co im się w pełni udało. Podopieczni Alesa Pipana zaprezentowali się wczoraj bardzo dobrze i dzisiaj wygrają pewnie i wysoko.
Po drugie ponawiam typ na over w meczu Hiszpanów. Przeciwnikiem będą sprawcy wczorajszej największej niespodzianki - Łotysze. Dysponują oni o wiele większą liczbą dobrych strzelców niż Portugalczycy, a i gospodarze w końcu powinni popuścić wodze fantazji. Dlatego też linia 157.5, jak najbardziej do złamania.
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 04:27

Originally Posted By: amkwish


Francja (Afryka raczej) wygrała z Włochami.

Żydzi -34,0 \:D

Jak jeszcze Turasy przegraja to ,bez obrazy Muppet ,ale zagram tych Chorwatów \:\)


no ok, powodzenia i 3maj się
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 05:51

Co się liczy jak zespoły mają tyle samo punktów?

Bo jutro b.prawdopodobna taka sytuacja przy wygranej Łotwy z Portugalią i czy potem Chorwaci mogą z Hiszpanami coś kombinować?
Posted by: grekugreku

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 06:02

ale co tu kombinowac??
Lotysze wygrywaja to razem z Hiszpanami , Chorwatami wchodza do fazy zasadniczej
a w meczu Chorwacja - Hiszpania kazdy chce wygrac bo sie punkty licza i juz
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 06:03

OK, przez chwile miałem zaćmienie że tylko dwa zespoły awansują \:D
Posted by: astrolog1

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 06:45

TRAFIłEM DZIś NIEMCóW ALE RESZTA NAWALIłA I TAK MYśLę ,żE LEPIEJ GRAć ODFWROTNIE NIż ROZUM PODPOWIADA ,WłOSI I POLACY ROZCZAROWALI.
Posted by: jarko 33

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 06:48

Originally Posted By: astrolog1
TRAFIłEM DZIś NIEMCóW ALE RESZTA NAWALIłA I TAK MYśLę ,żE LEPIEJ GRAć ODFWROTNIE NIż ROZUM PODPOWIADA ,WłOSI I POLACY ROZCZAROWALI.

dlaczego polacy rozczarowali ?
zagrali tak jak potrafia \:\)
wczoraj 1 mecz na turnieju zagrali z francja na 200% ( francja na jakies 40%) i dlatego wynik byl w miare korzystny
dzis slovenia pokazala nam miejsce w szeregu \:\(
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 09:04

Witam!
Na meczyku Francji warto naprawdę było byc i podziwiać Tonyego (zw ma z nim fotkę - zrobiłem sam ;))klasa sama w sobie. Chłopak ustawia w tym zespole całą grę od defens po ofens..i sam kończy co trzeba.
Co do meczu Polaków to zdarliśmy dziś gardła...a emocję skończyły się około 15 min. Koszarek to jak już kiedyś pisałem chyba najbardziej przereklamowany gracz...no naprawdę żałośnie się to oglądało. Mieliśmy i tak tonę szczęscia bo Matjaz dziś nic nie pograł ale co z tego jak Rasto i Erazem nas miażdzyli pod koszami.
Jutro wg mnie Włosi nas strasznie pojadą no i Francja powinna zrobić niewielki spredd ze Słowenią, choć ich fantastyczni kibice mogą cuda zrobić.
PS. Nabiliśmy dziś super fotki sobie z Włochami i Francuzami ja min. z Markonato i Weisem - no są troszkę wyżsi jednak \:p
Posted by: kewin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 09:08

mysle ze drugi dzien ME był udany nie tylko dla mnie ..
u sumie nie było wiekszych niespodzianek (handicapy , u/o)
Rozczarowany jestem postawą Turasów .. tak gładko przegrac oba mecze ... Tylko czy jutro beda potrafili sie spreżyć na czechów :|

kursy na 3 kolejke wystawil unibet (godz 2:00)
Posted by: Robertino

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 09:10

SEBKOS ! nie gadaj tyle tylko rzucaj te zdjecia gdzies w siec i dawaj lina , mozesz rowniez zostawic je z komentarzem mile widziane \:p
NARA
Originally Posted By: sebkos
Witam!
Na meczyku Francji warto naprawdę było byc i podziwiać Tonyego (zw ma z nim fotkę - zrobiłem sam ;))klasa sama w sobie. Chłopak ustawia w tym zespole całą grę od defens po ofens..i sam kończy co trzeba.
Co do meczu Polaków to zdarliśmy dziś gardła...a emocję skończyły się około 15 min. Koszarek to jak już kiedyś pisałem chyba najbardziej przereklamowany gracz...no naprawdę żałośnie się to oglądało. Mieliśmy i tak tonę szczęscia bo Matjaz dziś nic nie pograł ale co z tego jak Rasto i Erazem nas miażdzyli pod koszami.
Jutro wg mnie Włosi nas strasznie pojadą no i Francja powinna zrobić niewielki spredd ze Słowenią, choć ich fantastyczni kibice mogą cuda zrobić.
PS. Nabiliśmy dziś super fotki sobie z Włochami i Francuzami ja min. z Markonato i Weisem - no są troszkę wyżsi jednak \:p
Posted by: kewin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 09:15

dla porownania ... linie z pinnacla



post wyzej do kasacji :/
Posted by: tomo

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 09:25

Są też pozytywy... ;\)




Aaaa za 3,5h pobudka
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 10:55

No to tak - sebkos mówi mocno włochy na jutro spred...a czy coś zrozumialem przez te 2 dni się okarze jutro wieczór. Pewne jest jedno...jest pięknie...no i te foty ...wrzucimy je na bank ...a sam bede chciał jutro matiasa dorwać jeszcze ;\) Pzdr dla wszystkich fanów basketu...vamos
Posted by: bolec

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 15:39

myślę że dobrym typem na dzisiaj jest over 148.5 litwa-niemcy, litwini grają ofensywny basket, poza tym to oni beda dyktowac warunki na parkiecie; oba zespoły maja juz zapewniony awans do drugiej rundy, niemcy tez potrafia rzucac- 74pkt z czechami, 79 z turasami
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 17:18

Israel - Serbia
handicap
1 (+11.5) 1.90

Lithuania - Germany
powyżej/poniżej
powyzej 150.5 punktow 1.90

Russia - Greece
handicap
1 (+2.5) 1.90

Croatia - Spain
handicap
1 (+14.5) 1.90

na dzis mysle nad czyms takim, co sadzicie?
Posted by: tomo

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 17:55

Według mnie stawianie overa w jakimkolwiek meczu Niemców to na dłuższą metę samobójstwo.
Może i dzisiaj overek akurat siądzie bo Litwa do under teamów nie należy, ale jak zrobią Under 120 to też się nie zdziwię...

Ja z tego spotkania wybrałem coś innego... Litwa -6,5 po @1.85 w IW.
Analiza...? Najniższa linia gdziekolwiek indziej to 8,5, a w wielu bukach już weszła na 9,5 i cały czas kursy na Litwę w tych spreadach idą w dół więc moje 6,5 to czyste value.

Posted by: Big

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 18:04

witam

Panowie zapytam.Czy na tym etapie rozgrywek, nie będzie kalkulacji typu:czy mi się opłaca zająć to pierwsze miejsce?

Nie ma takiej możliwości
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 18:09

Zgadzam się z tomo jak najbardziej, nie gra się overów w meczach Niemców bo to przeciwko jakimkolwiek zasadom ich filozofii gry.
Dziś Grecja musi pokazać czy będzie się liczyła na tym turnieju czy też są bez formy chłopcy...no i na Naszj Hali w Alicante (blee taka brzydkawa trochę) Tony powinien ograć Słowenie której problemem będzie dość wąskawy skład.
Posted by: kewin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 18:14

Originally Posted By: Big
witam

Panowie zapytam.Czy na tym etapie rozgrywek, nie będzie kalkulacji typu:czy mi się opłaca zająć to pierwsze miejsce?

Nie ma takiej możliwości


Nie bo bilans liczy sie w nastepnym etapie (odrzucane sa wyniki z 4 druzyną w tabeli)
Posted by: Marcios

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 18:35

[quote=sebkos]Zgadzam się z tomo jak najbardziej, nie gra się overów w meczach Niemców bo to przeciwko jakimkolwiek zasadom ich filozofii gry.
quote]
No ale grają dwa zespoły nie tylko Niemcy a ten drugi zespół - Litwa ma filozofie gry przeciwną do Niemiec czyli ofensywną a która wygra? Skoro Litwini są tu mocnym faworytem to raczej wygra filozofia ofensywna bo jak odskoczą Litwini na powiedzmy 10 pkt to Niemcy juz nie będą grały tych swoich długich akcji tylko także muszą przyspieszyć gre by gonić wynik. Tak więc w tym meczu over może akurat być.
Posted by: _Carola_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 18:42

takie nietypowe i glupkowate pytanie ale ja nie widziałem nic poza tym.................

http://pl.youtube.com/watch?v=aQCAEk2sjRU - polecam wszystkim naprawde tego nie da sie opowiedzieć

ciekawimnie co znaczy "to djerjez to djerjez" mówi to po soragni komentator słoweński.....

a teraz pytanie bo francja dla mnie była oczywistym typem z bargani-wojcik w expei 1 suma pkt
ale mam małe watpliwości - mi sie tylko wydaje czy diaw a w szczególności diawara są kompletnie bez formy w druzynia francuskiej oraz weiss czy to tylko 1 słabszy mecz- 2 w przypadku yokuby oraz weissa ???
no i chyba nei ma co liczyc ze dzisiaj 4 faule szybko załapie urosz i zwłaszcza matjasz brat kajfasza kuzyn ananiasz brata manianiasza czyli ogólnie siódma woda po kisielu dla zdzicha
Posted by: _Carola_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 18:43

ale jakos po wczorajszym lubosu 13 bartonie mam małe leki co do tych mistrzostw
Posted by: Mistrzunio80

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 18:58



Patrząc po wynikach przewidzianych na ten mecz i niskich liniach w niektórych meczach zdecydowąłbym się zagrać .... kilka underów.

Grecja - Rosja 70:68. Pomimo bardzo niskiej linii w tym meczu moim zdaniem nie padnie tyle punktów. Grecja jak narazie traci przeciętnie 66,5 punkta, Rosja 60,5 - myślę, że wynik właśnie będzie oscylować w granicach 125-130 pkt. chociaż nie zdziwie się gdy padnie 110.

Podobnie myślę w przypadku meczu Francji ze Słowenią i Polski z Włochami - linie na podobnym poziomie (141,5 i 139,5) ale dzisiaj bardzo ważne mecze i myślę, że zwycięży obrona chociaż przy tak nisko ustalonych liniach nie szalalbym ze stawkami.
Posted by: kewin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 19:02

3 dzien i tradycyjnie dubelek

Portugalia - Łotwa -> [under 154.5] @1.9
Rosja - Grecja -> [over 68.5 HT] @1.95
7/10

- dotej pory 4 razy ze soba w imprezach rangi mistrzowskiej (por-łot) jezeli chodzi o ilosci punktowe to w trzech spotkaniach suma punktow była w granicach 156 pkt ... Portugalia w dwoch poprzednich spotkaniach wraz z rywalem niezblizyla sie do tej linii .... Jezeli łotysze postawią twarde warunki to o under jestem spokojny ...
- dosc niska linia co moze sugerowac twarda obrone z obu stron ... mysle ze rosjanie sa w niezlej dyspozycji strzeleckiej a grecy powinnni im dorownac ... po 35 pkt z obu stron do HT całkiem mozliwe
dzis zmniajszam stawke
Posted by: _Carola_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 19:49

proponuje uwazac na mecz portugalia-łotwa ---- łotysze przegrywając 14 punktami maja to samo co jesli wygraja 100 więc WARNING
Posted by: janiszelk

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 19:55

dokladnie Lotwa moze to wygrac ale moze nawet przegrac ,oczywiscie nisko,a i tak idzie dalej,chyba ze sie myle........wiec jesli bedzie prowadzic w 4 kwarcie na boisko moga wejsc rezerwy, a wiec uwaga na handi na lotwe....
Posted by: Bouldermaster

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 20:14

wczoraj totalna klapa. Turki rozgromione a Izrael to już nie ma o czym gadać.

Dzisiaj:
Chorwacja-Hiszpania over 156 @1.9
Włochy-Polska under 139 lub Włochy(-13) @2.1

Nasi powalczą tylko w 1 kwarcie. Potem już tylko bedą razić nieskutcznością... handi do pokrycia a under przy takiej skuteczności Polaków chyba bezpieczny. Jak nasi rzucą 50pkt to będzie dobrze

Pierwszy mecz pójdzie na over. Obie drużyny mają awans. Gra sie toczy o 1 miejsce. Obie drużyny potrafią dużoo rzucić:)
Posted by: shane

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 20:23

Taki mały OT:

http://polskikosz.pl/komentarz/15174
Posted by: imarcel

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 20:27

no to lampe zrobił kadrę w ch...
Posted by: solo24

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 20:32

Originally Posted By: imarcel
no to lampe zrobił kadrę w ch...


niech spier....i tak jest słabiutki jak mało kto;)
Posted by: zenekk

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 20:33

a o to tripla gurovica doprowadzająca do dogrywki:
http://pl.youtube.com/watch?v=VnOlSi30-rY
Posted by: _Carola_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 20:37

W poniedziałek około godziny 13:00 działacze Lotosu Gdynia na specjalnej konferencji ogłosili podpisanie kontraktu z Tamiką Catchings, uważaną za jedną z najlepszych koszykarek na świecie. Tego samego dnia, Catchings w II kwarcie spotkania Indiana Fever - Detroit Shock doznała poważnej kontuzji. Zerwane ścięgno Achillesa. Dziś przejdzie operację, a przerwa w grze potrwa od 6 do 9 miesięcy. Stawia to pod dużym znakiem zapytania aktualność tej zawodniczki do polskiej ligi.

to tez ot --- jak pech to .....lotos
Posted by: imarcel

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 20:38

słaby czy nie miał obowizek sie zgłosić
- post do kasacji-
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 20:40

Wrocmy do typowania dzisiejszych spotkan.

To skoro Lotwa moze przegrac i nie musi na maxa grac to moze hcp na Portugalie.
Posted by: _Carola_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 20:41

łotwa najprawdopodobniej bez janicenoksa(wczoraj juz go nie bylo - więc tym bardziej dzisiaj raczej nie zagra)
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 20:45

A i do tego bym zagrał hcp za Zydkow,co Wy na to?
Posted by: shane

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 20:47

Ja bym uważał, bo ten zespół z meczu na mecz jest jeszcze bardziej dramatyczny. Serbia to zawsze Serbia i chyba co jak co ale ten mecz wypada im wygrać w końcu i to znaczną różnicą punktów ;\) Ja grałem Serbię -12.5 i staram się być dobrej myśli.
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 21:07

Dobrze, a jakie poglądy na temat meczów Rosja-Grecja i Hiszpania-Chorwacja?

Jesli chodzi o Rosjan to dziwi mnie tak wysoki kurs na nich, Grecy ledwo z Serbami wygrali..i Ruskie lepsze wrażenie robią.

A Hiszp-Chorw to czy bedzie pogrom? Mi sie wydaje ze obie druzyny zagraja na TAK i bedzie duzo punktow ale hcp 14,5 kusi..
Posted by: Imeq_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 21:10

Mecz o awans do kolejnej fazy ME. Serbia zagra z Izraelem, który wczoraj doznał sromotnej klęski w meczu z Rosją 56-90. Wcześniej Izrael uległ Grecji 66:76. Jak więc widać wyniki nie napawają optymizmem przed dzisiejszą konfrontacją z drużyną z byłej Jugosławii, która wczoraj po dramatycznym boju uległa Grekom 67:68. Serbowie są pod ścianą, bowiem chcąc awansować do dalszej rundy muszą dziś wygrać, w podobnej sytuacji są gracze izraelscy. Nie sądzę, żeby mecz o taką stawkę był spotkaniem „run and gun”. Trenerzy raczej zdecydują się na dłuższe akcje, a co za tym idzie lepsze przygotowanie pozycji rzutowych. Myślę, że swoje zrobi też zmęczenie, to już trzeci mecz w trzecim dniu ME oraz presja ciąząca na graczach. Zdecydowałem się zainwestować 5 jednostek w typ, na to, iż Serbowie nie zdobędą więcej niż 81 pkt w tym meczu. Średnia punktów rzucanych przez Serbów w tym turnieju wynosi 66 pkt, według mnie dziś Izrael nie zagra tak słabo w defensywie, jak w ostatnim meczu z Rosją. Kluczem do trafienia tego zakładu będzie powstrzymanie Milana Gurovica, nowego nabytku Prokomu Trefla Sopot, jeśli to się uda, o mój zakład jestem spokojny. Defense, defense..

05.09. Serbia - Izreal
Typ: Serbia under 80.5 pkt @1.85
Stawka: 5 Unibet

Pozdrawiam
sport-stats
Posted by: Valverde

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 23:25

Włochy – Polska
Typ: 1 (-13 pkt)
Kurs: 2.10 (realny 1.89)
Buk: Totomix
Stawka: 6/10

Wow no to totomix poszalał z kursami. Podczas, gdy u netowych zwycięstwo Włochów z handicapem jest wyceniane coraz gorzej (tudzież handi rośnie nawet do 15.5 punktu i to w dodatku za 1.727 jak np. w Sportingbet), tutaj nawet po odjęciu ustawowych 10% kurs nadal jest całkiem apetyczny. W to, że Włosi wygrają dzisiaj pewnie i wysoko jestem niemal pewny. Praktycznie każdy z zawodników ekipy Italii dysponuje o wiele większymi umiejętnościami i doświadczeniem od naszych rodaków. Samą ambicją meczu się nie wygra, a indolencja strzelecka drużyn prowadzonych przez Andreja Urlpea jest aż nadto widoczna (gwoli sprawiedliwości trzeba dodać, że nasi bronią bez zarzutu). Sam kwartet panów „B” Bargnani, Basile, Bulleri, Bellinelli, będzie siał taki strach i zniszczenie w naszych szeregach, że handicap powinien pęknąć spokojnie. Inna sprawa, że w dzisiejszym spotkaniu oprócz wygranej Włosi zapewne będą chcieli dodać sobie nieco otuchy i pewności siebie po wcześniejszych pechowych porażkach, a 20-30 punktowe zwycięstwo nadaje się ku temu doskonale.
Posted by: astrolog1

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 23:44

Dziwię się,że nikt nic nie pisze na temat meczu Czechy z Turcją kurs na Czechów za 2,75 jest atrakcyjny i Niemcy z handi.to prezent.
Posted by: Dziadek69

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 05/09/2007 23:52

Originally Posted By: astrolog1
Dziwię się,że nikt nic nie pisze na temat meczu Czechy z Turcją kurs na Czechów za 2,75 jest atrakcyjny i Niemcy z handi.to prezent.


no niewiem czy na czechy to taki prezent, wedlug mnie te dwie reprezentacje dzieli duzo roznica, nie ma co gdybac tylko grac na Turcje \:p pepickow to ja nie widze zeby dalej grały i tyle
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 00:01

ja ogaldalem obydwa mecze Turkow i to co oni graja to jest katastrofa...i nei widze rzadnej roznicy miedzy tymi dwom a druzynami dzis napewno zaciet e spotkanie chyab jednak z lekkim wskazaniem na czechow...
Posted by: _Carola_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 00:12

trener turków po wczorajszym meczu powiedział że jest załamany ze jego podopieczni graja żałosnie że 4 miesiące pracy poszły na darmo ze nie rozumie jak mozna było 4 miesiace wałkowac jakieś zagrywki a potem druzyna tego nie realizuje - widac było dokonale op wczorajszych zmianach pod koniec meczu że kompletnie nie wie co zrobić z tymi chłopakami -po za hedo cała reszta nadawała sie do wymiany - iliasova trafił 6 pkt w 4 minuty a potem w 36 minut zero , okur i gonlum trafiali tylko w 1 połowie - kultulay nie trafił nic . atmosfera w zespole po takim wywiadzie jest zapewne niebyt dobra , nie wierze za bardzo żeby zespół miał ochote na cokolwiek - 1/13 wczoraj za 3 świadczy zarówno o dobrej obronie niemców przez bodaj 33 minuty ale takze o głupocie turków na lini osobitych w pewnym momencie bylo 10-3 dla turków by na koniec meczu przejść na 13-12 dla niemców w 3 przepaśc skończyło sie 10-3 - podobnie 2 14-18 turcy przegrali - kulało wszystko bo jesli kultulay nie umie trafic choćby 2 punktów z niemcami to nie ma za bardzo o czym rozmawiać - mecz tylko do gry albo na czechów albo wcale - turcja jest faworytem ale może przy kursie 1,79-1,81 i to ze wgledu na to tylko ze zarówno okur iliasowa jak i ayknol komplenie niewykorzystywany mają wieksze potencjaly niż cała druzyna czeska razem wzieta - jednak czesi jako zespół prezentuja sie o niebo lepiej od zmanierowanych gwiazdeczek tureckich które mysla ze wszystko sie im nalezy bo szlachta z nba przyjechała - niemcy wczoraj sprowadzili ich niesamowicie na ziemie i nie wiem czy okurowi iliasowie i reszcie w ogóle będzie sie chciało walczyc o 10 czy 12 miejsce na tych mistrzostwach bo na nic wioęcej ten zespół nie może liczyc nawet przy super sprzyjajacych okolicznosciach , chyba ze wczoraj w hotelu odbyli meska rozmowe ale w to watpie bo trener nie wywlekałby wtedy brudów druzyny na zewnatrz
Posted by: pettersen

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 00:51




typ: MASSIMO BULLERI POWYŻEJ 12,5 (POLSKA - WŁOCHY)

kurs: 1.85

stawka: 8/10

buk: BWIN


Massimo, gwiazda Armani Milano. Koszykarz obdarzony znakomitym rzutem. Potrafi celnie trafić z dystansu ale także, udanie wbić się pod kosz. W spotkaniu ze Słoweńcami Bulleri zagrał 17 minut i zdobył 20 punktów (8/9 za 2, 0/1 za 3, 4/6 osobiste), wczoraj przeciwko Francji przebywał na parkkiecie 30 minut i rzucił 11 punktów (1/6 za 2, 2/3 za 3 i 3/4 osobiste). Uważam, że dzisiaj Polacy będą mieli duże problemy z powstrzymaniem szybkiego Włocha.
Posted by: shane

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 02:46

Originally Posted By: shane
Ja bym uważał, bo ten zespół z meczu na mecz jest jeszcze bardziej dramatyczny. Serbia to zawsze Serbia i chyba co jak co ale ten mecz wypada im wygrać w końcu i to znaczną różnicą punktów ;\) Ja grałem Serbię -12.5 i staram się być dobrej myśli.


Chyba powinienem za to dostać warninga :|

Dramat Serbii.
Posted by: Bouldermaster

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 03:19

Originally Posted By: shane
Originally Posted By: shane
Ja bym uważał, bo ten zespół z meczu na mecz jest jeszcze bardziej dramatyczny. Serbia to zawsze Serbia i chyba co jak co ale ten mecz wypada im wygrać w końcu i to znaczną różnicą punktów ;\) Ja grałem Serbię -12.5 i staram się być dobrej myśli.


Chyba powinienem za to dostać warninga :|

Dramat Serbii.


ale to już byłby Twój drugi więc wisiałbyś na włosku, a szkoda by tracić dobrego typera koszykówki
Posted by: kewin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 06:05

heh 25:22 HT Rosja-Grecja ... jestem w szoku .. chłopaki ostro pudłowali ... wprawdzie nie sledzilem spotkania na zywo bo akurat w tym tyg. mam drugie zmiany \:\( ..ale patrzac na play by play to szczeka mi opadła ... tyle pudeł !!!
wprawdzie chłopaki pisali ze ten mecz bedzie mocno underowy ja jakoś w to niewierzylem .... w sumie dzis co bym nie zagral (oprocz portugalia under) to i tak byłyby plecy

mam nadzieje ze druga runda bedzie jeszcze lepsza (wyniki i nasze wygrane)
Posted by: djkomos

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 06:23

Czy ktoś mi może odpowiedzieć na pytanie co Hiszpanom dała dzisiaj porażka? Dla mnie to był ewidentnie ustawiony mecz!
Posted by: tomo

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 06:29

Jak to co...
Posted by: jarko 33

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 06:33

Originally Posted By: djkomos
Czy ktoś mi może odpowiedzieć na pytanie co Hiszpanom dała dzisiaj porażka? Dla mnie to był ewidentnie ustawiony mecz!

widziales mecz ? czy na podstawie cyferek na monitorze wiesz ze hiszpanie odpuscili mecz?
czy w sporcie niemoze byc niespodzianek ? kazdy mecz w ktorym niewygra faworyt jest odrazu "ustawionym meczem " ?
Posted by: _Korver_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 06:39

trochę OT, mam takie pytanie, czy ktoś póki co jest na plus na tych mistrzostwach? ;D
Posted by: jarko 33

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 06:47

Originally Posted By: _Korver_
trochę OT, mam takie pytanie, czy ktoś póki co jest na plus na tych mistrzostwach? ;D

narazie plecy i to 2 razy przez nasza ekipe
2 runda powinna byc bardziej owocna lepsze kursy i chyba mniej niespodzianek
litwini pojada wlochow w piatek
Posted by: djkomos

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 07:05

Originally Posted By: jarko 33
Originally Posted By: djkomos
Czy ktoś mi może odpowiedzieć na pytanie co Hiszpanom dała dzisiaj porażka? Dla mnie to był ewidentnie ustawiony mecz!

widziales mecz ? czy na podstawie cyferek na monitorze wiesz ze hiszpanie odpuscili mecz?
czy w sporcie niemoze byc niespodzianek ? kazdy mecz w ktorym niewygra faworyt jest odrazu "ustawionym meczem " ?


Nie widziałem, ale zapewne ty widziałeś go z pierwszego rzędu w hali... i wszystko mi wyjaśnisz. Wiadomo było od wczoraj że Łotwa nie może przegrać z "bardzo mocną" Portugalią więcej niż 14 pkt i tak też się stało (przegrała tylko różnicą 10 pkt) Gigantyczny kurs na Portugalie wszedł jak w masło. A co sie stało później? Łotysze jadą do domeczku...bo... Hiszpanie puścili mecz Chorwatom i w dalszej fazie Mistrzostw zagrają "błyskotliwi" Portugalczycy zamiast Łotyszy którzy pokonali Chorwację w pierwszym meczu różnicą 8 pkt.
Niespodzianki w sporcie zdarzają się dosyć często ale w tym wypadku mowy o nich nie ma. Pozdrawiam
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 07:15

To nie była ustawka, no way. Po prostu Hiszpania za szybko poczula sie zwyciezcami, a Chorwaci trafili nieprawdopodoobne trójki. Dobry mecz

Ogolnie pogrom faworytow... Dla mnie te ME sa skonczone pod wzgledem typerskim bo na razie wszystko dzieje sie odwrotnie
Posted by: jarko 33

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 07:29

Originally Posted By: djkomos

Nie widziałem, ale zapewne ty widziałeś go z pierwszego rzędu w hali... i wszystko mi wyjaśnisz. Wiadomo było od wczoraj że Łotwa nie może przegrać z "bardzo mocną" Portugalią więcej niż 14 pkt i tak też się stało (przegrała tylko różnicą 10 pkt) Gigantyczny kurs na Portugalie wszedł jak w masło. A co sie stało później? Łotysze jadą do domeczku...bo... Hiszpanie puścili mecz Chorwatom i w dalszej fazie Mistrzostw zagrają "błyskotliwi" Portugalczycy zamiast Łotyszy którzy pokonali Chorwację w pierwszym meczu różnicą 8 pkt.
Niespodzianki w sporcie zdarzają się dosyć często ale w tym wypadku mowy o nich nie ma. Pozdrawiam

siedzialem w 2 rzedzie
co dala hiszpanom porazka ? latwiejsze mecze rosjanom grekom turkom ( lotysze wiekszy opor by postawili \:\) ) \:\)
same cyferki na monitorze nieoddaja przebiegu meczu
pozdrawiam
Posted by: kewin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 08:00

Originally Posted By: _Korver_
trochę OT, mam takie pytanie, czy ktoś póki co jest na plus na tych mistrzostwach? ;D


dubelki 1/3 ... ten trafiony za wysoka stawke
tak wiec narazie spory plusik
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 08:02

Originally Posted By: muppet
To nie była ustawka, no way. Po prostu Hiszpania za szybko poczula sie zwyciezcami, a Chorwaci trafili nieprawdopodoobne trójki. Dobry mecz


I dobry typ na Chorwacje ,prawda ? \:\)
Posted by: kewin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 08:17

Wyniki 1 rundy






====================================================================

2 runda


Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 08:40

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: muppet
To nie była ustawka, no way. Po prostu Hiszpania za szybko poczula sie zwyciezcami, a Chorwaci trafili nieprawdopodoobne trójki. Dobry mecz


I dobry typ na Chorwacje ,prawda ? \:\)


nom, bardzo dobry

Ogolnie lubujący się w underdogach na tych ME maja pewnie payback z 200% jak nie wiecej bo grajac dogi na ślepo (mlki czy spready) mozna bylo ugrac fortune... strasznie nielogiczne rzeczy jak dla mnie

Szkoda ze w piatek nie bede mogl obejrzec meczu Hiszpania - Grecja jak i pozostalych spotkan \:\( bo zapowiadaja sie niesamowicie...
Posted by: Bosman_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 06/09/2007 08:50

Post deleted by amkwish
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 17:11

Originally Posted By: muppet
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: muppet
To nie była ustawka, no way. Po prostu Hiszpania za szybko poczula sie zwyciezcami, a Chorwaci trafili nieprawdopodoobne trójki. Dobry mecz


I dobry typ na Chorwacje ,prawda ? \:\)


nom, bardzo dobry

Ogolnie lubujący się w underdogach na tych ME maja pewnie payback z 200% jak nie wiecej bo grajac dogi na ślepo (mlki czy spready) mozna bylo ugrac fortune... strasznie nielogiczne rzeczy jak dla mnie

Szkoda ze w piatek nie bede mogl obejrzec meczu Hiszpania - Grecja jak i pozostalych spotkan \:\( bo zapowiadaja sie niesamowicie...


\:\)

Muppet ,widzisz,ja sie nie znam nawet w 20% tak jak Ty na eurobaskecie ,ale osmielam sie stwierdzić ,ze pobyt w Katalonii i obserwacje ,sledzenie newsów ,rozmowy z tutejszymi fanaticos zaczynają owocować trafionymi typami (podobnie jest u Valverde ,jak mniemam).

Seleccion espanola....hmm...blizej mi do okreslenia "zbieranina gwiazd" niż "druzyna narodowa".
Dlaczego ?
Odwieczny problem...Madryt kontra Katalonia.
"Nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć ,ale to sie widzi na boisku" - tak powiedział jeden z komentatorów Tele 6.

Ja uważam ,ze na swoim poziomie graja Pau i Rudy ,reszcie albo brakuje zaangazowania albo umiejetnosci.

Przed mistrzostwami Hiszpanie juz rozdali sobie złote medale.
Fakt ,na papierze są bardzo mocni ,ale nie na boisku.

Calderon jest w NBA świerzakiem ,ale juz zdążył zapomnieć o horrendalnej różnicy pomiedzy koszem europejskim a NBA.

Zresztą ,spodziewałem sie ,ze gracze z NBA nie wypadna świetnie i to sie potwierdza.
Wyjatkiem jest Kirilenko i oczywiscie Wielki Dirk ,który ,jako (moim zdaniem) ,najlepszy gracz na swiecie ,stawia poprzeczke tak wysoko ,ze inni tylko marza ,by jej dosiegnąć ,nie mysląc nawet o przeskoczeniu tejże.

No cóż ,zobaczymy co sie bedzie działo dalej ,bo przecież te ekipy ,które do tej pory graja dobrze ,musza w końcu mieć słabsze momenty.

Bardzo wyrównane mistrzostwa ,co najmniej 4 kandydatów do tytułu ,czyli wg mnie Litwa,Rosja ,Słowenia(!) i ,mimo wszystko, Hiszpania ,pod warunkiem ,ze gospodarze uporaja się ze swoimi "normalnymi" problemami

A teraz odpocznijmy chwile i bierzmy sie do typowania nastepnej fazy ,choć.....nie bedzie to łatwe \:\)

Salud !

amk
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 17:13

Originally Posted By: Bosman_
[quote=muppet][
muppet wez pod uwage ze guccione to drwal co napie-rdala serwisem !!


Jeszcze jeden taki kretyński post i zaczne nap****** ostrzezeniami ,do bana włacznie
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 06/09/2007 23:24

Wg mnie Słoweńcy zleją Turcje. 1.20 na Hiszpanie z Grecja to tez jakis zart. Nie wierze, ze Grecy nie zaczna grać lepiej.

Wiec mozna grac tych kebabów i hiszpanow ze spreadami.
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 00:04

Originally Posted By: muppet
Wg mnie Słoweńcy zleją Turcje. 1.20 na Hiszpanie z Grecja to tez jakis zart. Nie wierze, ze Grecy nie zaczna grać lepiej.

Wiec mozna grac tych kebabów i hiszpanow ze spreadami.


Nie bardzo rozumiem.
Plus handi na Turcję i Grecję ?

Wg mnie :

Słowenia - czysta "jedynka"

Natomiast w meczu Hiszpania - Grecja (+8,5) i....over 144,5

Jezeli Grekom bedzie siedziała "trójka" to over pewny.
Trzeba tez wziąść pod uwage ,ze drukarze beda gwizdać kazde pierdniecie przeciwko Hiszpanom ,więc 40 pkt. może wejść z osobistych.
10 trójek (minimum) daje 30 ,w sumie 70 punktów.

Zostaje 75 z "2" ,czyli mas o menos 9-10 celnych z gry na kwartę ,a to jest jak najbardziej realne.
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 00:47

amk - uwazam ze slowenia zleje turcje i ze grecja powalczy z hiszpania, wiec trzeba grac to odwrotnie, czyż nie ?

Wczoraj bardzo uczciwie sedziowanie w meczu Hiszpanii z Chorwacja, bylem zszokowany jak dobrze i sprawiedliwie gwizdali w ostatnich minutach... Wielkie brawo - bo wielu daloby sie nabrać na ten 'koszykarski diving' w ostatniej akcji, bodajże Rudy'ego czy Garbajosy, już nie kojarzę dokładnie kto to był bo w za dużym szoku po tym rzucie Tomasa byłem \:\)
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 01:06

Originally Posted By: muppet
amk - uwazam ze slowenia zleje turcje i ze grecja powalczy z hiszpania, wiec trzeba grac to odwrotnie, czyż nie ?


Do czasu ,w końcu musisz coś trafić \:\)
Tym razem sie zgadzamy w 100% ,jezeli chodzi o te 2 mecze.
A co z nastepnymi ?
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 02:36

Portugalia jest słabiutka wiec Rosja powinna ich zmiażdżyć, sa naprawde solidni w defensywie, glownie jesli chodzi o bloki i tego typu akcje. Bo wejsc w ich strefe podkoszową to sie da, ale rzucic celnie to juz sztuka. Nieźle Blatt się napracował z tymi półmózgami typu Khryapa \:p

Ciekawy bedzie mecz Francja - Niemcy, bo Niemcy nie maja nikogo kto może zatrzymać Parkera, a Francuzi nikogo kto może zatrzymać Nowitzkiego... Przed ME bez problemu wskazałbym zwycięzcę tego spotkania ale teraz mam już pewne watpliwosci.

Chorwacja powinna spokojnie ograć Izrael, ten win z Serbią to jakies nieporozumienie. Aha - no i over tam sie szykuje

Litwa z Wlochami powinien byc spread na Litwe ale po tym co zaprezentowali z Niemcami w II polowie mam powazne watpliwosci czy jest w ogole sens grac handicapy w meczach z ich udzialem (przeciez z Czechami tez roztrwonili spora przewage)

Ja juz nie gram tych ME, więc pewnie niespodzianki się skończa...
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 02:50

No to Ivo sobie wcozraj poszalal po udanych wystepach na mistrzostwach az go policja hiszpanska musiala zawinac \:\)
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 02:59

Originally Posted By: muppet
Portugalia jest słabiutka wiec Rosja powinna ich zmiażdżyć, sa naprawde solidni w defensywie, glownie jesli chodzi o bloki i tego typu akcje. Bo wejsc w ich strefe podkoszową to sie da, ale rzucic celnie to juz sztuka. Nieźle Blatt się napracował z tymi półmózgami typu Khryapa \:p

Ciekawy bedzie mecz Francja - Niemcy, bo Niemcy nie maja nikogo kto może zatrzymać Parkera, a Francuzi nikogo kto może zatrzymać Nowitzkiego... Przed ME bez problemu wskazałbym zwycięzcę tego spotkania ale teraz mam już pewne watpliwosci.

Chorwacja powinna spokojnie ograć Izrael, ten win z Serbią to jakies nieporozumienie. Aha - no i over tam sie szykuje

Litwa z Wlochami powinien byc spread na Litwe ale po tym co zaprezentowali z Niemcami w II polowie mam powazne watpliwosci czy jest w ogole sens grac handicapy w meczach z ich udzialem (przeciez z Czechami tez roztrwonili spora przewage)

Ja juz nie gram tych ME, więc pewnie niespodzianki się skończa...


Muppet ,ponownie sie zgodzę

Over w meczu Chorwacja - Izrael.

Francja - Niemcy ?
Nowitzki
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 03:08

Teraz konkretnie \:\)

Izrael - Chorwacja over 156,5
1,85
6/10

Hiszpania - Grecja over 144,5 (dogrywka ? :))
1,85
5/10

Francja - Niemcy (+3,5)
1,85
4/10

Turcja - Słowenia (-4,5)
1,85
4/10

Litwa win
Chorwacja win
Słowenia win
ako 2,00
8/10

Ya veremos ! \:\)
Posted by: gremlin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 04:49

teraz wszedlem na "Milenium " maja na jutro hp +8 pkt dla "braci w wierze" ze strasznie kaleczacymi Chorwatami - ja to kupuje!!!
Posted by: kozi1260

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 05:38

Originally Posted By: amkwish
Teraz konkretnie \:\)


Litwa win
Chorwacja win
Słowenia win
ako 2,00
8/10

Ya veremos ! \:\)

w sts-ie ako na te spotkania wynosi 2,7
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 05:42

Originally Posted By: kozi1260
Originally Posted By: amkwish
Teraz konkretnie \:\)


Litwa win
Chorwacja win
Słowenia win
ako 2,00
8/10

Ya veremos ! \:\)



w sts-ie ako na te spotkania wynosi 2,7


W Barcelonie jeszcze nie otworzyli punktu
Posted by: Big Ben

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 06:44

Co do meczu Hiszpania-Grecja mam pytanie czy wszystko OK z Papadopoulosem bo widzę że w meczu z Rosją grał tylko 12 minut
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 07:38

Nie gram tego - więc bez obaw:

http://www.basbetball.pl

07.09.07 - 21:30
Hiszpania v Grecja
Typ: Theo Papaloukas over 7.5 points
Kurs: 2.00
Stawka: 7/10

Ten sport potrzebuje wielkich mistrzów. Takie imprezy potrzebują wielkich mistrzów, to właśnie na tego typu turniejach tworzą się legendy i historie, które będziemy rozpamiętywać latami.

Jak na razie zaskakuje BARDZO słaba postawa Greków na tym turnieju... Co jest przyczyną? Starość? Brak Fotsisa? Brak formy? Moim zdaniem po prostu swego rodzaju zmęczenie okresem przygotowawczym + wyśmienita postawa rywali w pierwszych meczach... W życiu jednak nie skreślałbym Grecji z listy potencjalnych kandydatów do tytułu jako, że siła drzemiąca w tym zespole jest piorunująca, o czym może, w każdym momencie, przekonać się każda reprezentacja narodowa na świecie.

Już dzisiaj będziemy świadkami meczu, który przed ME każdy okrzyknąłby absolutnym hitem turnieju - teraz głosy nieco przycichły, a ja nie do końca rozumiem dlaczego.

Hiszpania, główny pretendent do tytułu, zmierzy się z Grecją, która tegoż broni. Jest to doskonały moment dla podopiecznych Yannakisa, aby udowodnić, że liczą się w tym turnieju, mimo słabego początku. W tego typu spotkaniach, na pierwszy plan wysuwa się postać Theo Papaloukasa, jednego z najlepszych rozgrywających w historii europejskiej koszykówki. Podejrzewam, że w jutrzejszym spotkaniu weźmie ciężar gry na siebie, zwłaszcza, że będzie posiadał przewagę fizyczną nad pilnującymi go rywalami... To jest mecz, w którym Grecy muszą coś udowodnić, to jest spotkanie, w którym Theo musi pokazać że jest Wielkim Mistrzem. To jest mecz, w którym Theo musi oddać kilka ważnych rzutów, a on jak nikt inny potrafi trafiać w najważniejszych momentach...

Typ dość ryzykowny, jak to z zakładami na zawodników bywa - aczkolwiek bardzo wątpię, by Papaloukas pozwolił bezkarnie Hiszpanom wygrać to spotkanie i jeśli nie znajdzie wsparcia wśród swych kolegów, będzie musiał sprawy wziąć w swoje ręce. Do boju Grecjo, do boju Theo!
;\)
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 07:41

Aha, bukmacher: Stan James
Posted by: timeek

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 17:32

Fajnie chlopaki ze jestescie w Hiszpanii i ogladacie mecze na zywo. Ale po co to stawiac. Lepiej kupic sobie SERVEZZE !!!
Porownojac stawianie na kosza ME a na np. Siatkowke ME to niebo a ziemia w efektach !! ja zaraz tez do was dolaczam na polwysep Iberyjski tylko do tego biedniejszego kraju obok ze stadionem swiatla !! :))) To jest pewka za 1.45 wynik 5:1 9/10 hehehe
Posted by: herrkacu

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 17:51

Originally Posted By: muppet
Portugalia jest słabiutka wiec Rosja powinna ich zmiażdżyć, sa naprawde solidni w defensywie, glownie jesli chodzi o bloki i tego typu akcje. Bo wejsc w ich strefe podkoszową to sie da, ale rzucic celnie to juz sztuka. Nieźle Blatt się napracował z tymi półmózgami typu Khryapa \:p

C


zgadzam sie z toba, ALE mysle ze portugalia az tak bardzo nie przegra, najbardziej w tym spotkaniu odpowiada mi under 143pkt w toto-mixie.Myle sie ?
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 18:07

Uff już z powrotem w kraju...może tu lepiej pójdzie typowanie bo tam na miejscu szło fatalnie. Mieliśmy wczoraj zaszczyt wracać jednym samolotem w kadrą i nieźle już prasa mataczy zdarzenie z ivo... ponoć było mocno w lokalu o 4 nad ranem
Niedługo zrobimy jakiś offtopic ze zdjęciami z meczyków.
Posted by: arvid

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 19:48

Widzę Sebkos już w domu \:\) ja z przyzwyczajenia wyszedlem dziś rano z domu w krótkich spodenkach i koszulce i trochę mną "targnęlo" \:\)
Pierwszy poważniejszy typ z ME na dziś:
Portugalia pon 42,5% za 2 punkty 6/10
Rosja bardzo silna pod koszem. W dotychczasowych meczach nikt nie dali nikomu dojść nawet do 40% a Portugalia tylko raz miala pow 42, ale nie sądzę , że gracze podkoszowi rosjan dadzą porzucać Portugalczykom.

arvid
Posted by: herrkacu

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 20:00

a co sadzicie o overze hiszpani, mysle ze tutaj hiszpanie beda szalec z dwojkami a grecy raczej probowac swoich sil w trojkach ... pulap 143pkt jest bardzo niski i mysle ze jak najbardziej do wziecia
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 22:17

Originally Posted By: herrkacu
a co sadzicie o overze hiszpani, mysle ze tutaj hiszpanie beda szalec z dwojkami a grecy raczej probowac swoich sil w trojkach ... pulap 143pkt jest bardzo niski i mysle ze jak najbardziej do wziecia


Pisałem o tym wczoraj.
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 07/09/2007 22:39

Teraz napisze Wam troche o sytuacji w ekipie Hiszpanii.

Wielu sie obawiało ,a niewielu czuło (tak ,tak) ,ze z Chorwatami moze byc cienko.
Jak było ...wiemy.

Od poczatku ME w ekipie gospodarzy nie panuje miła atmosfera.

Wreszcie Pau Gasol przerwał zmowe milczenia i w dość dyplomatyczny sposób skomentował to ,co sie dzieje.

Estoy discontento por nuestra actuacion ante Croatia.Si nos creemos que por salir a la pista el rival se va a arrugar ,no es asi"

"Jestem zdegustowany naszym wystepem przeciwko Chorwacji.Jezeli uważamy ,ze po wyjsciu na boisko rywal bedzie się płaszczyłprzed nami ,to nie jest tak (jak myslimy)".

Trener Pepu Hernandez natomiast mówi:

La autocritica y el analisis debe hacerse dentro del equipo"

"Samokrytyka powinna odbywać się wewnatrz drużyny (byc wewnetrzna sprawą ekipy)".

Tak więc widać ,ze Gasol dostaje tu (niesłusznie !!!)mała reprymendę od entrenadora ,który nie ma jaj i odwagi ,by powiedzieć kilku sów krytyki pod adresem pajacujacych gwiazd.

Mam tu na mysli Calderona i Garbajossę ,którzy przyjechali na wakacje ,odpocząc po sezonie NBA i rzeczywiscie mysla ,ze kazdy przeciwnik połozy sie na parkiecie ,chcac ucałowac buty takich "gwiazd".
Nawiasem mówiąc to oni powinni nosic buty za Dirkiem Nowitzkim ,bo nigdy sie nawet nie zbliża do Jego klasy i stosunku jaki ma dla swojej reprezentacji...ale to na marginesie.

Póki co przestraszony i zdezorientowany Pepu wchodzi bez mydła w dupska swoich gwiazdeczek i liczy na cud.
Nie wyciaga zadnych wniosków z p[orazki z Chorwacją i (o czym pisałem) z beznadziejnej gry w 2 pierwszych meczach).

Na dzis Hiszpania to Pau i Rudy (viva Cataluna :)) i 2-3 graczy drugiego rzedu do pomocy.
Czy to wystarczy na Greków ?

Smiem twierdzić ,ze tak,bo...Hiszpania musi dziś wygrać.
Jak sie nie opamietaja Calderon i Garbajossa ,to zastapia ich zmiennicy.
Pewnie drukarze tez cos pomogą.

Trzeba równiez pamietac,ze i Grecy nie sa w tych mistrzostwach orłami.

Suma sumarum licze na PIERWSZY zespołowy wystep Hiszpanów i....dobry procent "trójek"u przeciwników ,co zaowocowac winno overem.
Ja mam linie 144,5.

I na koniec.

Ponieważ Sebkos ,Experto ,Arvid i ZW okrzykneli mnie Gienkiem :D,wobec tego kontynuuje serial "Dr Amk & MrEugeniusz".

Hmm...correct score w futbolu to pikuś (vide FCB - Bilbao) w baskecie jest troche ciężej ,ale...ustawiłem

Hiszpania - Grecja 85 - 72

U buków nie znalazłem ,wiec musiałem "apuestować" w "Bar Granja Pilar".
Przyjeli za 50€ po kursie 120 ,00 ;\)

Pozdrawiam powracajacych do kraju

Salud !

amk
Posted by: zw1

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 08/09/2007 01:44

Hola...
Dzisiaj tylko jeden bet.Konsekwentnie gram na Chorwatów,uwazam ,że ich postawa w meczu z Hiszpanami nie była przypadkowa i bedą kontynuowali swój zwycieski marsz.
Croatia -8.5 6/10
Popularnym betem jest over w tym spotkaniu...ja sie z tym nie zgadzam ale undera tez nie zagram.
Edit:
jednak cos zagram z liniii u/o
under Izrael 75.5 3/10 spodobal mi sie po wstepnej selekcji.
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 08/09/2007 01:57

Proponuję w Bawie taki oto zakladzik:
Ile procent rzutów osobistych wykorzysta Chorwacja?
Więcej niż 73,5
Chorwaci świetnie prezentują się w dotychczasowych meczach z lini rzutów wolnych i sądzę że mając b.duże szanse i dziś przekroczyć tą linię.
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 08/09/2007 03:43

Żydzi pobili Chorwatów ,nie wierzę :-)

Maksymalna stawka na Hiszpanów ,to be or not to be ,hehe
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 08/09/2007 17:23

Originally Posted By: amkwish
Żydzi pobili Chorwatów ,nie wierzę :-)

Maksymalna stawka na Hiszpanów ,to be or not to be ,hehe


Uff ,dzieki Seleccion espanola

Ratowalem sie ekstremalna stawka i....ani przez chwile nie mialem podstaw ,by obawiac sie o wynik.

Wreszcie zagrali tak ,jak tu wszyscy oczekiwali.
Zespolowo ,z pelnym zaangazowaniem ,chowajac osobiste ambicje do kieszeni.

Pau Gasol jest wielki ,jest prawdziwym i absolutnym liderem ,a majac wsparcie w Rudym moze czuc sie pewnie w swojej roli.

Po raz pierwszy brawa dla Calderona i mam nadzieje ,ze bedzie tak gral w nastepnych meczach.

Grecy nie istnieli ,ale nie dlatego ,ze byli slabi....to Hiszpanie byli swietni.

W tej formie i z takim zaangazowaniem powinni wygrac z Rosja i zdobyc 1 miejsce w grupie.

Ten mecz w niedziele o 21:30 i ja gram Hiszpanow i to grubo.

Ogolnie wczorajszy dzien typersko do niczego.
Cale szczescie ,ze z wczoraj jesem tylko na niewielkim minusie ,w calych zas mistrzostwach na (tylko a moze az)malym plusiku.

Koniec z handicaami i liniami.
Od teraz tylko single i duble na win ,malo kuponow ,ale wszystkie za wysokie stawki.

Dzis Litwa i Slowenia.
Musze to powtorzyc ,bo mi tripla zwalili Chorwaci.

A propos Chorwatow....
Po raz kolejny powtarza sie stara prawda ,ze Polak z zydami moze tylko stracic \:D

Koszerni mieli niesamowitego farta ,wszystkie "trojki"(5) w koncowce im siedzialy i to z trudnych pozycji.
Dla odmiany Chorwatom nic nie wchodzilo.
Zemscila sie chyba beznadziejna taktyka trenera ,ktory posadzil na drewnie Kosuna i Planinica w momencie ,ktory byl decydujacy dla meczu.
Zamiast odskoczyc zydkom to Chorwaci zaczeli tracic.
Potem zmiany powrotne juz nic nie daly ,bo balkaniarzom trzesly sie rece.
Nasuwa sie wniosek ,ze jak grac Chorwatow to tylko jako underdoga.

Ciekawy jestem jakie Wy macie zdanie o tym co juz bylo i o tym ,co niebawem przed nami.

¡ Salud !

amk

PS.Eugeniusz za cienki ,by ustawiac basket \:D
Posted by: jarko 33

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 08/09/2007 17:41

a ja bym dzis uwazal na Slovenie turasy niemaja zlego skladu i jak im wpadnie kilka trojek wiecej niz w ostatnich meczach moze byc niespodzianka a maja "strzelby" w swoim skladzie
wczoraj chorwaci tez byli pewniakami a pejsy pokazaly ze sa dziwne wyniki na tych mistrzostwach
under w meczu francuzow tez mi sie widzi
Bauerman poswieci niskich ( Hammana Rollera i Demirela ) na zameczenie Parkera a bez dobrej gry Parkera Francja nieistnieje
Francja tez niezle broni wiec jak nieprzekrocza 120 wcale mnie to niezdziwi
Posted by: Imeq_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 08/09/2007 17:42

Za nami pierwsze mecze w drugiej fazie ME w koszykówce. Dziś na tym etapie rozgrywek zagrają Francja z Niemcami. Po raz kolejny zagram na dobrą obronę niemieckiego zespołu. Francuzi niczym specjalnym nie wyróżniają się w tym turnieju, szczególnie w ataku ich zdobycze wyglądają marnie. 74 pkt przeciwko Polsce, 69 pkt w meczu z Włochami i 66 w spotkaniu ze Słowenią, co daje średnią 69,1 pkt na mecz. Uważam, że Niemcy dysponują lepszą defensywą niż Włosi i Słoweńcy i dziś Francuzi nie zdobędą więcej niż 72 pkt. W dotychczasowych meczach nasi południowi sąsiedzi tracili średnio 70 pkt. Należy wziaść pod uwagę, że niemieccy koszykarze grali z ofensywnie nastawioną Litwą, tracąc w tym meczu 84 pkt. W meczu z Czechami do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka, bo w moim odczuciu Niemcy zlekceważyli Welsha i spółkę, tracąc w ostatniej kwarcie aż 30 pkt!. Popis gry defensywnej miał miejsce w spotkaniu z Turcją, w którym turecki zespół rzucił zaledwie 49 pkt. Uważam, że dziś mecz będzie bardzo zacięty i obie drużyny nie zdobędą zbyt wielkiej liczby punktów.

08.09. Francja - Niemcy
Typ: Francja under 72.5 @1.85
Stawka: 10 Unibet

Pozdrawiam
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 08/09/2007 22:33

No to dziś mam nadzieję Parkery pojadą Dirków i handi 3,5 pozwolę sobie wziąść. Tony faktycznie dyryguje całą grą Francji jednak dyrygował też SA i było to dobre. Mam tylko nadzieję że Niemaszki nie zrobią mu krzywdy.
Posted by: Kopytko

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 08/09/2007 22:55

Ja zagrałem dzisiaj Litwinów. Myślałem o handi(-7), lecz to pierwsze mecze w tej fazie, Włosi bez wygranej, na razie grają słabo, lecz niepokoi mnie ta druga połowa Litwinów z Niemcami, dlatego zagrałem czystą jedynkę(sts- 1,30).

Do tego Słoweńców. Mają niezłą pakę, wygrali wszystkie dotychczasowe mecze. Z Polską zagrali na słabym procencie, mimo to bez problemu sobie poradzili, a spokojnie mogli wygrać jeszcze wyżej. Z kolei Turcja, mimo, że nieobliczalna to jednak nie sądzę, żeby zagrozili Słoweńcom. Wysoka porażka z Niemcami ma swoją wymowę. Słowenia po kursie 1,50- sts.
Posted by: hrabia

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 09/09/2007 02:27

Kilka słów na temat spotkania Chorwacja-Izrael:

Miałem okazje te zawody oglądać dzięki Polsatowi Sport Win Chorwacji zamykał mi kupon za dużą stawke także emocje.
Przed spotkaniem nie wyobrażałem sobie innego rezultatu jak łatwa wygrana Chorwatów. Myślałem: No przecież Chorwaci wyciągną wnisoki z meczu Serbi z Izraelem nie zlekceważą Koszernych
Pozatym sczerze przyznam że spotkanie Chorwacji z Hiszpanią zrobiło na mnie duże wrażenie

Spotkanie rozpoczeło sie po myśli Chorwatów kilka trójek przechwytów i 6 pkt przewagi pomyślałem izzzi ale Żydki zaczeły się rzokręcać i mecz zaczał być niesamowicie wyrównany Uwage moją zwróciła nieporadność Chorwacji przy zbiórkach zwłaszcza pod swoim koszem (brak zastawienia) Chaotyczna a może raczej kombinacyjna gra Pejsów wyraźnie nie pasowała Chorwacji zaczeły mnożyć się straty w bardzo łatwych sytuacjach Szybkie akcje coraz więcej nerwowości Pomimo tego Chorwacja nadal prowadziła różnicą 2-5 pkt Dramat zaczał się w 3 kwarcie kiedy nastąpiły dziwne roszady Repesy zdjęcie Prkacina Planinica Kasuna
Coraz większa nerwowość Chorwatów mase strat nie trafiane wolne Pejsy poczuły swoją szanse Świetnie grał Yaniv Green pod koszem i do tego Izraelski joker Tamir dobił Chorwacje trójkami w kluczowym momencie spotkania
Pretensje można mieć do Repesy (buc :D) który moim zdaniem przez swoje kombinacje doprowadził do przegrania spotkania Zdjęcie Kasuna i Planicia z którym wyraźnie nie radzili sobie zawodnicy Izraelscy to duży błąd \:o

Tyle odemnie na temat tego spotkania które pozbawiło dużej kasy Mam nadzieje że Chorwacja zostanie skarcona przez Grecje i Rosje \:D
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 09/09/2007 07:07

http://www.basbetball.pl

09.09.2007
Grecja v Chorwacja
Typ: Roko-Leni Ukic under 8.5 pkt
Kurs: 1.85
Stawka: 9/10
Buk: bwin

Babol na Diawa w Stan James szuka swoich konkurentów - właśnie tutaj mamy tego małą namiastkę.

Ukic to młody zawodnik, który w przyszłości może odgrywać znaczącą rolę na europejskich parkietach, ale jak na razie musi ustępować miejsca w kadrze swoim starszym kolegom. W meczu z Grecją na pewno mnóstwo będzie zależeć od postawy Planinica i Popovica, to właśnie oni spędzą na boisku najwięcej czasu próbując uporać się z defensywą Hellas. Ukic nie jest typem snajpera, w zespole chorwackim odgrywa rolę raczej drugoplanową i bardzo wątpię by jutro grał dłużej niż 15-17 minut, a tym bardziej watpię by brał na siebie ciężar zdobywania punktów, raczej będzie od tego Popovic na obwodzie, Planinic będzie próbował natomiast współpracować z Kasunem...

Ciężki mecz dla Chorwacji, ciężki mecz dla Ukica. 8 pkt wydaje mi sie absolutnie abstrakcyjne - nie zdecydowałbym się np. na zagranie linii over 4.5 na tego zawodnika w tym spotkaniu.

W spotkaniu z Hiszpania Ukic grał mało i pkt nie zdobywał, a 'wywindowaną' średnią zawdzięcza meczom z Portugalią (spacer) i Izraelem, gdzie Chorwaci zdobyli dużo pkt. Jutro bedzie ciezko Chorwacji wychylić się poza granicę 60 pkt ;\)
Posted by: harris73

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 09/09/2007 16:43

Izrael z Portugalia w Millenium za 1,5...
Posted by: astrolog1

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 09/09/2007 22:31

Według statystyki w tych mistrzostwach najlepiej prezentuje się ROSJA i uważam ,że dzis wygra kurs 3,18 w tipsporcie.
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 09/09/2007 22:49

Originally Posted By: astrolog1
Według statystyki w tych mistrzostwach najlepiej prezentuje się ROSJA i uważam ,że dzis wygra kurs 3,18 w tipsporcie.


Statystyki nie grają \:\)

Po meczu z Grecją nabieram pewności ,ze Seleccion Esoanola może zdobyć złoty medal.
Dzis na drodze stają Rosjanie.
Zadanie jest jedno - zneutralizować Kirilenkę.

Z kolei Ruscy nikogo nie mają na Rudy'ego i Calderona ,który wreszcie gra jak tu oczekiwano.

Przewiduje zdecydowane zwyciestwo Hiszpanów ,ale po kursach 1,25 - 1,30 się nie da grać.

Mysle więc nad jakąś linią.
Pierwsza kwarta może być underowa.

Hmm...trudno naprawdę coś dobrego znaleźć ,pewnie popatrzespokojnie na mecz ,a zapowiada się pasjonująco.

Salud !

amk
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 09/09/2007 23:20

Kirilenko nie jest trudny do zneutralizowania, ważne zeby nie zostac zneutralizowanym przez Kirilenke i innych mutantow pod koszem Rosji. Bo oni blokują jak po*** wszystko co leci w kierunku kosza

Holden jest w stanie zatrzymac Calderona - tylko jakim kosztem ?

Ja dzis musze ten mecz dobrze przemyslec, nie gram go, wręcz odwrotnie... Dlatego muszę przygotowac sobie kilka scenariuszy ;\)
Posted by: astrolog1

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 10/09/2007 01:20

Jak widzę Izrael w grze ,to ciągle widzę jedno ,gdzie większy kurs ten zespół wygrywa ,i dziś znów się potwierdziło że miałem czuja niech grają tak dalej to się przyzwoicie obłowię.
Posted by: pettersen

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 10/09/2007 01:54

Originally Posted By: astrolog1
Jak widzę Izrael w grze ,to ciągle widzę jedno ,gdzie większy kurs ten zespół wygrywa ,i dziś znów się potwierdziło że miałem czuja niech grają tak dalej to się przyzwoicie obłowię.

\:D czyli we wtorek mowisz, ze wygraja z Hiszpania \:D
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 10/09/2007 06:20

Uff ,Sowieci pokonani i to w pieknym stylu

Najlepszy na boisku ?

Calderon !

Nareszcie zagrał ak ,jak potrafi,a jak rzucał...poezja ,czapki z głów.
Nie zawiódł oczywiscie Pau ,bardzo dobrze Navarro ,tylko troche egoistycznie ,ale mozna zrozumieć ,chciał sie koniecznie pokazac z jak najlepszej strony.
Słabszy dzień miał Rudy ,ale też niewiele miał okazji ,by pokazać swoja klasę.

Ruscy tylko w 1 kwarcie wymiatali ,weszło im chyba 100% trójek ,potemniewiele mieli do zaoferowania.

Po tym meczu chyba mozna powiedzieć ,ze sprawa mistrzostwa rozstrzygnie sie pomiedzy Hiszpania a Litwą.

Bona nit !

amk

PS. zw1...bilety na Seville kupuje we wtorek do południa ,prosze więc o kontakt
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 10/09/2007 15:56

Originally Posted By: amkwish

Po tym meczu chyba mozna powiedzieć ,ze sprawa mistrzostwa rozstrzygnie sie pomiedzy Hiszpania a Litwą.


Niekoniecznie, dla mnie prawdziwe ME zaczną się od 1/4 a jakie będą tam pary czort wie takie zamieszanie...
Posted by: astrolog1

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 10/09/2007 18:39

Francuzi bez problemu pokonają dzisiaj Litwinów,myślę,że po przegranym meczu z Portugalią Litwini już nie wierzą w swoje szanse,a po wczorajszym meczu Hiszpanów z Rosjanami nie widzę innego zwyciezcy w tych mistrzostwach jak Hiszpanii.
Posted by: fart?

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 10/09/2007 18:46

Originally Posted By: astrolog1
Francuzi bez problemu pokonają dzisiaj Litwinów,myślę,że po przegranym meczu z Portugalią Litwini już nie wierzą w swoje szanse,a po wczorajszym meczu Hiszpanów z Rosjanami nie widzę innego zwyciezcy w tych mistrzostwach jak Hiszpanii.


\:D Litwa przegrala z Portugalia ?
Posted by: bolec

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 10/09/2007 18:51

Originally Posted By: astrolog1
Francuzi bez problemu pokonają dzisiaj Litwinów,myślę,że po przegranym meczu z Portugalią Litwini już nie wierzą w swoje szanse,a po wczorajszym meczu Hiszpanów z Rosjanami nie widzę innego zwyciezcy w tych mistrzostwach jak Hiszpanii.

prawdziwy astrolog, chyba z gwiazd wyczytales taki wynik \:\)
Posted by: Bouldermaster

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 10/09/2007 19:56

astrolog aleś kolego ubawił publike...

Ja jednak nawołuje do analiz... Dziś arcyciekawe mecze

Włochy-Turcja linie:140
Słowenia-Niemcy 140
Litwa-Francja
154

Na pierwszy rzut oka ciekawym typem wydają sie Włochy. Meczu Słowenców bym nie tknął. Litwini powinni ale czy musz?

Zapraszam do dyskusji także nad liniami punktowymi
Posted by: alves

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 10/09/2007 19:56

jak mogles pomylic zydkow z litwa?? ojaaaa to wola o pomste...
Posted by: Bouldermaster

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 10/09/2007 20:55

Moja ostateczna decyzja na dzisiejsze mecze:

Włochy-Turcja

Włochy@1.4

Atmosfera w tureckiej drużynie jest tragiczna a Włosi napewno to wykorzystają. Mecz wybitnie underowy więc czy jest sens dawać handi -6.5 hmm chyba nie. Troche za wysoki

Litwa-Francja

typ: under 156

Mecz na styku, obie drużyny duużo rzucają, ale dziś kluczem do zwycięstwa będzie obrona... +6.5 na Francje do rozważenia

Słowenia-Niemcy

typ:over 140

Myśle że troche Słoweńcy porzucają a i Niemcy z Dirkiem nie odpuszczą

gram to rozpisem 2z3 za 600zł
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 10/09/2007 21:02

Originally Posted By: Bouldermaster

Słowenia-Niemcy

typ:over 140

Myśle że troche Słoweńcy porzucają a i Niemcy z Dirkiem nie odpuszczą


Chłopie z taką arumentacją odpuść sobie ten mecz...
Posted by: herrkacu

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 10/09/2007 21:07

overu na niemcy nie polecam, to typowo underowy team, slowency moga porzucac ale czy trafiac beda ??
Posted by: Bouldermaster

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 10/09/2007 22:13

Originally Posted By: sebkos
Originally Posted By: Bouldermaster

Słowenia-Niemcy

typ:over 140

Myśle że troche Słoweńcy porzucają a i Niemcy z Dirkiem nie odpuszczą


Chłopie z taką arumentacją odpuść sobie ten mecz...


argumentacje w głowie mam bardziej ułożoną. Ale po co bede pisał na 2 strony jak sport to i tak w 20% loteria
Posted by: kewin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 10/09/2007 23:26

ja dzis zaryzykowalem overka 143 .. w sumie linia dosc wysoka ale moze dzis turaski sie przebudza i porzuca wiecej zawodnikow niz tylko turkoglu .
licze na skutecznosc wlochow
zreszta parkiet zweryfikuje
Posted by: maguire

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 10/09/2007 23:50

no wlasnie...w 20%...
Posted by: Voivod

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 11/09/2007 00:00

Post deleted by sebkos
Posted by: pawel01979

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 11/09/2007 00:07

Post deleted by sebkos
Posted by: Voivod

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* *DELETED* - 11/09/2007 00:25

Post deleted by sebkos
Posted by: HAGIi

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 11/09/2007 00:28

Post deleted by sebkos
Posted by: Voivod

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 11/09/2007 00:38

Post deleted by sebkos
Posted by: Imeq_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 11/09/2007 01:36

Francja zagra z Litwą w kolejnym dniu ME. Jak na dłoni widać, że Francuzi z meczu na mecz grają coraz lepiej, a ich lider Tony Parker zaczyna przypominać gwiazdę błyszczącą na parkietach NBA. Litwini są niepokonani w tyn turnieju, grają ładną dla oka, skuteczną koszykówkę. Najpierw myślą o ataku, a dopiero później skupiają swą uwagę na defensywie. Świadczą o tym zdobycze punktowe przeciwników litewskiego teamu. Turcja – 69 pkt, Czechy – 75 pkt, Niemcy – 80, Włochy – 74. Dziś Francja powinna zdobyć conajmniej 76 pkt, gdyż uważam, że dysponują lepszym potencjałem w ataku niż gracze Włoch, Turcy czy Czesi. Parker i spółka powinni w tym spotkaniu zdobyć przynajmniej po 19 pkt w każdej kwarcie, a że potrafią rzucać przekonała pierwsza połowa meczu z Niemcami, w której trójkolorowi zdobyli 47 pkt.

10.09. Francja - Litwa
Typ: Francja over 75.5 pkt @1.9
Stawka: 10 Unibet
Posted by: Heinze85

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 11/09/2007 04:01

Witam na portalu Betsson znalazlem dzis mała pomylke ,,,tzn. Niemcy-Słowenia kurs na 2 jest 1.55,,natomiast Niemcy-Słowenia (0-4 handicap) na 2 jest kurs 1.9!!! mysle ze jesli nie bedzie zwrotu za te pomylke,jest to warte zagrania,,Słowenia prezentuje bardzo saolidną koszykowke,gdzie najmocniejsza stroną jest obrona(51pnk.straconych tylko z Turcja).Jesli dziś Słowency wygraja to mają szanse na pierwsze miejsce w grupie,co w efekcie daje ćwiercfinal z ekipa Chorwacji,a wiec jest o co walczyc, ,Natomiast ekipa Niemiec poza Nowitzkim i Okulaja nie maja zbytnio siły razenia.:) Dla mnie dzis Słowenia góra 7/10:)
Posted by: Heinze85

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 11/09/2007 04:04

No i juz widze ze Betsson poprawil te pomyłke ...
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 11/09/2007 04:19

Być może najważniejszy mecz dla Niemców jest dziś, bo pozwoli spokojniej podejść do decydującego o awansie meczu z Włochami. Zwycięstwo jest możliwe bo choć Słoweńcy naprawde ładnie walczą są do ogrania mając dośc krótką ławkę. Być może dziś będą mieć słabszy dzień, jednak jestem pewny b.osterj defensywy Niemców i walki na całego. Te ME mają dość zaskakujące wyniki i myślę że dizś będzie tak dalej - gram dość mocno Niemców dziś i liczę że Dirki nie zawiodą i Słowenia w Końcu zejdzie pokanana na tym turnieju
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 - 11/09/2007 07:44

ME rulez. Kto grając więcej niż 12 betów z tej imprezy jest na porzadnym plusie reka w gore.
Posted by: Bosman_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 11/09/2007 08:52

werld, hold on...camąąąąą ewybady singi...
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 11/09/2007 16:39

Originally Posted By: Bosman_
werld, hold on...camąąąąą ewybady singi...


OSTRZEŻENIE
Posted by: gremlin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 11/09/2007 19:45

Amkwish czy naprawde z tej Hiszpanii nie mozesz napisac cos bardziej sensownego??? \:D
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 11/09/2007 20:04


Gremlin ,znowu zaczynasz robić syf w temacie ?
Bawi Cie to ?
Ja kretyńskie posty zlewam ,po prostu nie czytam ,ale innym userom przeszkadza jak ktoś zasrywa topik,a moderator jest od tego ,by panował tu porzadek.
Jak tego nie rozumiesz ,to znaczy ,że jakies forum na onet.pl bedzie dla Ciebie w sam raz.

Mam nadzieje ,ze na tym zakończymy,jeżeli nie ,skorzystam z uprawnień moda ponownie,nie zwazajac na głupawe docinki.

Amen !
Posted by: gremlin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 11/09/2007 20:22

Oj Amkwish podejrzewam ze ani Ty ani ja juz sie nie zmienimy \:p tylko ze jest sprawa tego rodzaju abys przesylal nam jakies cenne info na temat tego turnieju!!!- wszyscy wiemy ze tam jestes wiec oczekujemy informacji !!! tym bardziej ze dzis graja Hiszpanie!
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 11/09/2007 20:36

Originally Posted By: gremlin
Oj Amkwish podejrzewam ze ani Ty ani ja juz sie nie zmienimy \:p tylko ze jest sprawa tego rodzaju abys przesylal nam jakies cenne info na temat tego turnieju!!!- wszyscy wiemy ze tam jestes wiec oczekujemy informacji !!! tym bardziej ze dzis graja Hiszpanie!


Tak ,dzis Hiszpanie graja z naszymi ulubieńcami \:D
Pjada ich gładko i co tu wiecej pisać.
Mecz nie do typowania ,bo kurs na wygrana Seleccion Espanola megakoszerny,z handicapem moze być róznie (odpuszcza w końcówce ?)....może jedynie nad overem warto siezastanowić.

Mnie interesuje dzisiaj pierwszy mecz.

Znowu wracam do Chorwatów.

Wygrana z Rosja daje im półfinal (myle sie czy nie ?***) ,a kurs nawet ,nawet.
Chorwaci sa chyba najbardziej "wałowata" ekipa na tej imprezie ,wiec dzisiejszy mecz w sam raz sie nadaje do tego ,by wywineli kolejny numer.
Chorwacja - Rosja 1 4/10

***
w przypadku wygranych Chorwatów i Greków zostanie zdaje sie utworzona dodatkowa tabela dla Grecji,Rosji i Chorwacji
Posted by: gremlin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 11/09/2007 20:42

Ja to widze tak-
hp 18 pkt dla "starszych braci w wierze"- promocja!
Ruscy pojada ze slabymi Chorwatami wiecej niz 6 pkt!!!
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 11/09/2007 21:24

Originally Posted By: amkwish

Wygrana z Rosja daje im półfinal (myle sie czy nie ?***) ,a kurs nawet ,nawet.


Mylisz się Gieniu - ćwierćfinały najpierw gramy ;\)
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 11/09/2007 21:42

Originally Posted By: sebkos
Originally Posted By: amkwish

Wygrana z Rosja daje im półfinal (myle sie czy nie ?***) ,a kurs nawet ,nawet.


Mylisz się Gieniu - ćwierćfinały najpierw gramy ;\)


O puta madre ,co za długa impreza \:D

Nie zmienia to jednak "układu".
Startujac z wyzszego miejsca mozna ominać niewygodnego rywala.
Mimo wszystko podtrzymuje typ na Chorwatów ,oni grają u buków na całego
Posted by: Valverde

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 11/09/2007 21:58

Rosja – Chorwacja
Typ: under 152.5 pkt
Kurs: 1.90
Buk: Unibet
Stawka: 6/10

Będzie to spotkanie, w którym zderza się dwa odmienne style gry. Rosjanie to jedna z najlepiej broniących drużyn w turnieju, zaś Chorwaci przede wszystkim stawiają na ofensywę. W tej jednak może zabraknąć dziś niezwykle ważnego ogniwa - Marko Popovica, który wciąż narzeka na skutki urazu odniesionego w starciu z Grecją. Innym argumentem przemawiającym za underem jest fakt, że Rosjanom szczególnie powinno zależeć na niskim wyniku, gdyż jak pokazało choćby spotkanie z Hiszpanią w przypadku pójścia na wymianę Sowietom o zwycięstwo jest bardzo ciężko.
Posted by: zw1

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 11/09/2007 22:29

nie wiem czy Rosjanom bedzie zależeć na zwyciestwie....to zasadnicze pytanie?Dlaczego...w przypadku awansu z 2 miejsca a stanie się to wtedy jak wygraja lub przegrają różnicą nie wiekszą niż 5 pkt trafiają na Francuzów,którzy zrobią im straszne bubu w ćwierćfinale.
Ja odpuszczam to spotkanie...może w trakcie ogladania jakiś pomysł wpadnie mi do głowy.
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 11/09/2007 22:54

Ruscy nic nie obronią na obwodzie, w strefie podkoszowej jest kocioł ale na obwodzie jest dużo miejsca i taka Hiszpania czy Francja bez problemu umiała/umie/będzie umiała wykorzystać. Dlatego mysle ze Chorwaci postawia sie Rosji bo o ile sa oni pozytywnym zaskoczeniem tej imprezy, o tyle wcale nie uwazam by byli jakimś niesamowitym zespołem. Ot pare klocków, Kirilenko i Holden bdb poukładani przez świetnego trenera. wiadomo, ze to nie jest 'mało', ale też nie ma sie co ruskiej komandiji za bardzo obawiać...

...chyba.
Posted by: KUERTEN.

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 11/09/2007 23:39

Originally Posted By: zw1
nie wiem czy Rosjanom bedzie zależeć na zwyciestwie....to zasadnicze pytanie?Dlaczego...w przypadku awansu z 2 miejsca a stanie się to wtedy jak wygraja lub przegrają różnicą nie wiekszą niż 5 pkt trafiają na Francuzów,którzy zrobią im straszne bubu w ćwierćfinale.
Ja odpuszczam to spotkanie...może w trakcie ogladania jakiś pomysł wpadnie mi do głowy.


haha Francozow to akurat obawiac sie nie musza, pokazala wczoraj Litwa
Posted by: Koski

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 12/09/2007 02:37

Originally Posted By: Valverde
Rosja – Chorwacja
Typ: under 152.5 pkt
Kurs: 1.90
Buk: Unibet
Stawka: 6/10


Co za pech. Na tych mistrzostwach duzo jest własnie takich wyników "na styk". Ja miałem dzisiaj ROsje, ze wygra pierwsza połowe, a przegrała jednym punktem. W niedziele miałem na Hiszpanów under 74,5 do połowy, a było 75.
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 12/09/2007 02:48

Czapki z głów przed analitykiem unibetu, to co robi na tych ME to jest absolutne mistrzostwo świata w odds compilingu
Posted by: Stoin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 12/09/2007 03:09

Zastanawiam sie nad handi +17,5 na Izrael

Powód jeden ... chodzą słuchy że reyes i Navarro mogą dziś nie zagarać i teraz prośba do Amkwisha aby przeczytał poniższy text i potwierdził tudzież zaprzeczył plotkom o absencjach tychże zawodników ;\)

Za forum BA i http://www.marca.com

Reyes y Navarro no se entrenan "por precaución"
Los internacionales Felipe Reyes y Juan Carlos Navarro, que acabaron el partido de este domingo frente a Rusia con algunas molestias, no se entrenaron esta tarde "por precaución", según los servicios médicos, aunque en principio no tendrán problemas para jugar este martes frente a Israel. La selección española se entrenó este lunes en el polideportivo Triángulo de oro de la capital de España, a cuya finalización depositaron uno a uno su voto para la elección del logotipo de la candidatura de Madrid 2016.
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 12/09/2007 03:24

To jest wczorajsza wiadomość :-)

Reyes i navarro zakończyli mecz z Rosją z drobnymi dolegliwościami i dzis po południu (poniedziałek)nie trenowalina całego ,kontynuujac zabiegi medyczne (pewnie chodzi o masażei takie tam).
Jednak nie beda mieli problemów ,by grać dziś z Izraelem.
Repra trenowała dziś(poniedziałek) w centrum sportowym Triangulo (obiekt na IO 2016).

To tak w skrócie.

A tak na deser....nie stawiajcie na żydów \:p
Posted by: knopsi

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 12/09/2007 03:42

Witam po dlugiej nieobecnosci...

Jak experci widza -2,5 Hiszpanii w rzutach za 3 ?
Posted by: Koski

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 12/09/2007 03:43

ja tam zagrałem Izrael +10,5 do przerwy. Zdaje mi sie, że w pierwszej kwarcie nie bedzie widac takiej duzej różnicy klas, która dzieli oba zespoły. Mam nadzieje, że w drugiej tez Izraelczycy beda walczyc. A po połowie niech sie dzieje co chce
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 12/09/2007 03:52

Originally Posted By: knopsi
Witam po dlugiej nieobecnosci...

Jak experci widza -2,5 Hiszpanii w rzutach za 3 ?


Martin

Pozdrowienia z Barcelony \:\)

Ja sie nie znam na eurobaskecie ,ale dziś bedziemy ogladac troche gry pod publiczke wwykonaniu Hiszpanów ,wiec za 3 ...obowiazkowo

Wg mnie dobry typ.

Salud !

amk
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 12/09/2007 06:06

Originally Posted By: amkwish


A tak na deser....nie stawiajcie na żydów \:p


Szkoda ,ze to było tylko na deser \:D

W sumie mecz idiotyczny ,dopiero w IV kwarcie Hiszpanie pokazali na czym polega obrona.
Na efekty nie czekaliśmy zbyt długo.
Posted by: zw1

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 12/09/2007 20:51

Niemcy - Włochy
Biorę -4.5 na Italie ale pewniejsza ML...Dirk już nie gra jak np 2 lata temu i nawet jak zrobi 40pkt nie wierze by Niemcy byli w stanie nawiązac walkę z zespołem Carlo Recalcatiego.
Jednak dla świetego spokoju polecam ML.
Francja - Turcja
Mecz o nic dla obu drużyn ale i linie punktowe ustalone dobrze.Nie ma co grać.Bedzie 77 69 dla Żabojadów a Tony Parker zagra mniej niż zwykle.
Litwa - Słowenia
Kto chce grać w QF z Grecją...chyba nikt:)Mimo całej sympatii do zespołu Alesa Pipana czas dzisiaj na pierwszą porażkę.Biorę Litwa -6.0...polecam ML
Taki dubel też wezmę LItwa ML 1.44 Włochy ML 1.55/ako 2.33
PS.Gienek odezwij się noooO!!
Posted by: jarko 33

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 12/09/2007 21:31

Originally Posted By: zw1

Francja - Turcja
Mecz o nic dla obu drużyn ale i linie punktowe ustalone dobrze.Nie ma co grać.Bedzie 77 69 dla Żabojadów a Tony Parker zagra mniej niż zwykle.


ja licze ze parker pogra max 10 minut w koncu jutro najwazniejszy mecz dla francuzow na tych mistrzostwach z rosja o wejscie do polfinalow
turkoglu licze ze dzis rzuci wiecej niz parker
i under 19.5 na parkera tez chyba warte ryzyka
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 12/09/2007 21:44

"We talked in the locker-room (after the loss to Lithuania) about the Turkish team, who will play without any pressure and maybe without their NBA players. I'm scared about that. The team want to prove themselves at the end of the competition with players from the home country who want to prove that they can play better than the guys from the NBA. And that is very dangerous." - France coach Claude Bergeaud.

Mysle ze z kapelusza tego nie wzial, nie natknalem sie na jakies informacje na ten temat ale moze gdzies w kuluarach/na konferencji pomeczowej Tanjevic cos o tym wspomnial...

Ogolnie dramat patrzec na to co z tak utalentowanymi graczami robią w tej chwili Turcy. Wg mnie potencjał mają większy niż np. Słowenia czy Niemcy, a może nawet i Rosja - a wszystko spi**** złymi decyzjami kadrowo-personalnymi ;\)
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 03:35

Originally Posted By: zw1

Taki dubel też wezmę LItwa ML 1.44 Włochy ML 1.55/ako 2.33
PS.Gienek odezwij się noooO!!


Bilety beda ,moze jutro ,a moze dopiero za pare dni ,bo czekam na zwroty z automatow do kas na Camp Nou.

Sorka za OT ,ale teraz nie mam innej mozliwosci ,by przekazac wiesci dla ZW1.

Wlochy poza cwiercfinalami ,kto by sie spodziewal !

Co sie zas tyczy tego ,czy Litwa i Slowenia chca uniknac Grecji ,to mysle ,ze jest tu troche przesady w takim stwierdzeniu.
Zarowno jedni i drudzy ograja Grekow na stojaco \:\)
Wazne jest ,by w polfinale nie trafic na Hiszpanie.

Czy to bedzie wystarczajacy bodziec ,by obie ekipy zagraly na maksa i w najsilniejszych skladach ?

Dla Slowencow pewnie tak ,bo sa jak cholera pazerni na zwyciestwa
Litwa ?
Jak im przeciwnik odskoczy do przerwy to pewnie gonic na sile nie beda.

Obstawianie tego meczu to megaloteria ,lepiej poobserwowac spokojnie i postarac sie wyciagnac jakies wnioski przed kolejnymi meczami tych zespolow.

Reasumujac :ekstremalny NO BET \:\)

¡ Salud !

amk
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 03:43

Originally Posted By: amkwish

Co sie zas tyczy tego ,czy Litwa i Slowenia chca uniknac Grecji ,to mysle ,ze jest tu troche przesady w takim stwierdzeniu.
Zarowno jedni i drudzy ograja Grekow na stojaco \:\)


Oj Gienek Gienek przecież ty się nie znasz na Eurobaskecie więc nie wyciągaj takich wniosków przed właściwą faza turnieju która rusza od jutra ;\)
Grecja jeszcze pokaże pazurki...
Posted by: Mathiass

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 03:45

A ja znalazlem cos dobrego i do zagrania za wieksza stawke, a dokladnie:

over 71.5 zbiórki w sumie w meczu kurs 1.85

Obie druzyny oddaja bardzo duzo rzutow w spotkaniu, notuja srednio po 37 zbiorki na mecz, dodajac do tego mimo wszystko postawienie moim zdaniem w tym meczu na defensywe bedzie oznaczalo duzo zbiorek z obu stron. Stawka: 50 Euro

Idac dalej Songaila over 4 zbiórki 1.8 za 30 Euro

Prosto!Pozdrowienia
Posted by: Mathiass

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 03:55

Ostatni typ na dzisiejszy wieczor:

Siskauskas over 11.5 pkt

Najbardziej regularny z Litwinow jesli chodzi o skutecznosc, potwierdza swoja klase od kilku lat w kazdej druzynie w ktorej gra.Na ME sr.ilosc zdobytych pkt 11,8 na mecz. Dzis bedzie mial na przeciwko siebie Lorbeka, ktory jest lepszym graczem w ofensywie niz pod wlasnym koszem, a na dodatek czesto bardzo szybko potrafi zlapac glupie faule.

30 Euro
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 04:47

Originally Posted By: sebkos
Originally Posted By: amkwish

Co sie zas tyczy tego ,czy Litwa i Slowenia chca uniknac Grecji ,to mysle ,ze jest tu troche przesady w takim stwierdzeniu.
Zarowno jedni i drudzy ograja Grekow na stojaco \:\)


Oj Gienek Gienek przecież ty się nie znasz na Eurobaskecie więc nie wyciągaj takich wniosków przed właściwą faza turnieju która rusza od jutra ;\)
Grecja jeszcze pokaże pazurki...


Znawcy zawodza w typowaniu tej imprezy ,wiec otwiera sie pole dla laikow \:D

Czytalem m.in,ze Francja miala dzisiaj wtopic ;\)

Ja wytypowalem polfinalistow tydzien temu i swoje zdanie podtrzymuje ,z jedna poprawka.
Hiszpania ,o ktorej pisalem ,ze "mimo wszystko"....dzis dla mnie pewniak ,a mam watpliwosci jedynie co do Slowenii.
Pozostale dwie ekipy to Litwa i Rosja.
A Grecy jak pokaza pazurki to ,co najwyzej,moga przegrac cwiercfinal mniej niz 20-oma punktami.
O awansie do 1/2 oni i ich zwolennicy moga zapomniec.

I nie mow ,ze to ustawilem

¡ Salud !

amk
Posted by: bursztyk

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 07:17

Poszło właśnie mocno:

Pau & Companeros -14,5 vs. Dirk mit freunden

Nie ma co argumentować, wszyscy chyba wiedzą co i jak. Espana to taki europejski dream-team. Na każdej pozycji o niebo lepsi od Szwabów, 15 punktów jak będą mieli ochotę zrobią do przerwy \:p
Posted by: Boubson

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 17:27

amkwish chyba sam sie zakreciles... raz piszesz ze masz watpliwosci co do slowenii a zaraz potem piszesz ze Grecja moze zapomniec o awansie do polfinalow... to jaki wynik typowac po Twej wypowiedzi ;\)


jak dla mnie bardzo milo wyglada dubelek Rosja + Litwa... ako powyzej 2, co do Litwy to nawet nie ma sensu argumentowac natomiast Rosja jedna porazka z gospodarzami reszta dosc pewne win, trudna grupa poczatkowa z Grecja i Serbiia ;\) ktora przeszli jak burza...

mozna tez lekko sprobowac Slowenie buki nie wiem czemu faworyzuja Grekow moze dlatego ze wieksza tradycja itp... przypomina mi to mecz Polska - Finlandia w siatke gdzie tez Polacy byli faworytem... ;\)
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 17:35

Ta...wszystko niby czytelne i jasne niby...już nie będę się powtarzał że tak naprawdę turniej zaczyna się od dziś i od dziś zaczynają się kwalifikacje olimpijskie też. Mam nadzieję że zobaczymy super meczyki i miłe memu oku niespodzianki bo za szybko widzę już się ustala półfinalistów i zwycięzcę.
PS. Litwa mówisz hmm... a jak Sarunas jednak grać nie będzie mógł też taka pewna No nie wiem bo Gienek już nie raz pisał że Chorwaci wygrywają jak są UD... a dziś mam nadzieję oglądnąć Tony show i jechać kacapów
Posted by: arvid

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 17:58

Też dziś gram Francję... kurs calkiem mily a Rosja to nie jest przecież jakaś potęga. Myślę też nad overem Parkera w asystach. To może być jeden z tych meczy, gdzie drużyna oddaje pilkę Parkerowi i się przygląda co on robi. Na pewno grając naprzeciw Holdenowi ciężej mu będzie wejść pod kosz niż w poprzednich meczach. Do tego centrzy Rosji chętnie wychodzą do atakującego "niskiego" a wtedy zostaje podać do samotnego Turiafa pod kosz. Tak to sobie wyobrażam

arvid
Posted by: Mathiass

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 20:50

Moje typy na 1 dziesiejszy mecz:

Francja under 68 pkt

Teraz tak naprawde zaczyna sie prawdziwe granie!, teraz zaczyna sie walka na calego!!, teraz zaczyna sie DEFFENSE!!!. Francuzi poczuja dzis co znaczy sila fizyczna Rosjan(i 1 amerykanina ;)). Pietrus chory od paru dni, szykowany byl na dzisiejsze spotkanie ale nie jest w pelni sil, Diaw na przeciwko siebie bedzie mial Kharyape ktory tez go wylaczy, zreszta Boris "strzelba" nigdy nie byl, Tony'ego nie czeka latwa przeprawa majac na przeciwko Holdena, ktory na tych mistrzostwach wylaczyl z gry juz praktycznie wszystkie 1 przeciwnikow. Francuzi powinni zakonczyc to spotkanie z dorobkiem max 62-63 punktow.


Holden over 2 fauls

Amerykanina czeka boj i wielkie wyzwanie w postaci zatrzymania Tony'ego i jego penetracji podkoszowych, juz raz mu to sie udalo gdy zatrzymal Theo.Jednak taka gra niesie ze soba faule, co pokazal jego mecz przeciwko Grecji. Moim zdanie zatrzyma dzis Tony'ego(patrz.Rosja odniesie spokojne zwyciestwo) jednak Holden z tymi 3,4 faulami skonczy spotkanie.


Pashutin over 1.5 3-pt made

Dla mnie jest to typ dnia, najbardziej doswiadczony z rosjan, ktory powrocil do ekipy na krotko przed ME zdobyl juz na tym turnieju bardzo wiele waznych punktow dzieki rzutom za linii 6,25 m.
W ekipie Francji nie widze zbyt wielu zawodnikow ktorzy mogli by go zatrzymac. Pashutin powinien miec spokojnie 3,4 trojki(bardzo wazne trojki dla Rosjan)


Parker under 3.5 zbiorki

Linia z kosmosu. Po pierwsze Tony w tym zadaniu bedzie mial zupelnie inne zadanie, a zbiorki pozostawi dla Diawa, a po drugie i co istotniejsze, to ciezko mu bedzie zdobyt wiecej niz 2 zbiorki majac pod koszem takich przeciwnikow i mistrzow w tej dziedzinie jak Khahryapa i w/g mnie jeden z lepszych zbierajacych w historii europejskiej koszykowki "AK".


Zagralem to jako system 3z4 za 300 Euro.



P.S.Zastanawialem sie jeszcze nad overem punktowym Kirilenki, bo nie widze w ekipie Francji nikogo kto moglby go zatrzymac, ale on rzuca tak srednio 16-21 pkt a linie 17.5 moze byc na pograniczu.


Za kilkadziesiat minut pojawia sie typy drugiego dzisiejszego cwiercfinalu

Prosto!Pozdrowienia
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 21:05

Jaki buk ma te faule?
Posted by: Mathiass

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 21:09

Fonbet
Posted by: Mathiass

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 21:42

Z drugiego dzisiejszego spotkania zagram na chwile obecna tylko 1 singla:

Calderon over 3 assists

Jeden z lepszych rozgrywajkow w Europie dzisiaj moze miec swoj wielki mecz, wiele na to wskazuje, przeciwnik nie ma gracze w swoim skladzie ktory moglby go zatrzymac. Nie bede zdzwiwiony jesli zakonczy mecz z iloscia asyst okolo 6-7.
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 21:58

Originally Posted By: Mathiass
Z drugiego dzisiejszego spotkania zagram na chwile obecna tylko 1 singla:

Calderon over 3 assists

Jeden z lepszych rozgrywajkow w Europie dzisiaj moze miec swoj wielki mecz, wiele na to wskazuje, przeciwnik nie ma gracze w swoim skladzie ktory moglby go zatrzymac. Nie bede zdzwiwiony jesli zakonczy mecz z iloscia asyst okolo 6-7.


Ja natomiast nie zdziwie sie ,jezeli dzis wiecej od Calderona bedzie przebywał na parkiecie Cabezas.
Jeżeli Hiszpanie odskocza na poczatku to Calderon bedzie oszczędzany na półfinał.
Posted by: Mathiass

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 22:01

To wlasnie jest ta moja zagwostka nad ktora caly czas sie zastanawiam, jak dlugo niemcy zdolaja grac jak rowny z rownym.
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 22:02

Originally Posted By: Boubson
amkwish chyba sam sie zakreciles... raz piszesz ze masz watpliwosci co do slowenii a zaraz potem piszesz ze Grecja moze zapomniec o awansie do polfinalow... to jaki wynik typowac po Twej wypowiedzi ;\)


Czytaj dokładnie \:\)

Zakładałem ,ze Słowenia moze wygrac z Litwa i wtedy....wpadłaby na Chorwatów.
Jak pewnie wiesz bałkańskie derby nie poddają sie żadnym regułom i to był powód moich obaw.

Dzis ,gdy wiadomo ,ze Słowenia gra z Grecją....powtórzę..."Grekole pakowac walizki"
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 22:06

Originally Posted By: Mathiass
To wlasnie jest ta moja zagwostka nad ktora caly czas sie zastanawiam, jak dlugo niemcy zdolaja grac jak rowny z rownym.



Uważam ,ze nie ma mowy o powtórce z meczu z żydami.

Tam ,wiadomo ,róznica 3 klas i mozna było sobie pozwolic na luz.

Dziś graja przeciwko Dirkowi ,którego czasem nikt nie potrafi zastopowac i po drugie...lepiej wczesniej rozstrzygnąc i dokończyć rezerwami ,a swoim najlepszym dać odpocząć przed półfinałem.
Także myslę ,ze do przerwy Hiszpanie powinni juz wyraźnie prowadzić.
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 22:07

Originally Posted By: sebkos
... a dziś mam nadzieję oglądnąć Tony show i jechać kacapów


Nadzieja to...

Obejrzymy dzis Kirilenko show i festiwal trójek Kriapy.

Rosja w półfinale.

To mówiłem ja ,Gienek \:D
Posted by: Mathiass

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 22:31

Amk w pelni sie z toba zgadzam, sila rosjan pod koszem jest bardzo duza. Samoylenko i Holden sa w stanie powstrzymac skutecznie Parkera, natomiast nie widze nikogo w ekipie Francji kto moglby powstrzymac Kirilenke
Posted by: Tomasz Frankowski

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 22:59

dzis totomix uraczylnas czyms takim
A.KIRILENKO-T.PARKER KL 1.70 -15.00- 2.15
P.GASOL-D.NOWITZKI KL-2.30-15.00-1.60

zagram to w dublu na Parkera i Gasola .
Wiadomo Hiszpania i Dirk ale jesli go dobrze beda kryc jest szansa na win , natomiast w parze kirlenko parker bedzie przemawia pewnie obrrona a wtedy wszystko zadrzy sie moze .
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 23:23

Jeszcze raz przepraszam za prywatę ,ale nie mam innej mozliwości skomunikowania sie z ZW1.

Paweł , oczyśc swoja skrzynkę ,to nie zaboli :-)
Posted by: zw1

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 13/09/2007 23:54

Quote:


Obejrzymy dzis Kirilenko show i festiwal trójek Kriapy.

Rosja w półfinale.

To mówiłem ja ,Gienek \:D


Oj Gieniu koniec żartów...czas odrabiać straty;)
David Blatt to napewno wiekszy fachura niż ten ciap mieniący się trenerem Żabojadów ale to za mało by pokonać ekipę Francji.
Rosjanie może i grają lepiej w dotychczasowych meczach ale to od dzisiaj zaczyna się prawdziwa gra na którą nie są tak naprawdę przygotowani...złapią się co prawda na miejsce gwarantujące kwalifikacje olimpijskie ale to wszystko na co ich stać w tych ME.
typy na basbetball.pl

PS.Skrzynka jest własciwie pusta

Co do drugiego spotkania...Niemcy graja taką padlinę a Dirk jak to Dirk rzuci pewnie 30 oka ale hc na Hiszapnów też wziąłem jednak zdecydowanie lżej niż pozostałe bety.
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 14/09/2007 00:46

Originally Posted By: zw1

Oj Gieniu koniec żartów...czas odrabiać straty;)


Powiekszych je ,stawiajac na Afrykanów ,grajacych jako reprezentacja Francji.

Co do Dirka tonie wyobrazam sobie ,by Gasol pokonał go w ilosci zdobytych dzis punktów.
Pau zrobi swoje 17-18 i ustapi miejsca Markowi.

Swoja drogą Hermano Minor jest ,moim zdaniem ,nie gorszy od Pawła.

Czekam dzis na popis Rudasa ,bo w 2 ostatnich meczach nie wymiatał.

Salud !

amk

PS.PW wysłane
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 14/09/2007 00:52

Originally Posted By: amkwish

Swoja drogą Hermano Minor jest ,moim zdaniem ,nie gorszy od Pawła.


Gienek piłeś nie może być inaczej \:D żeby takie teksty tu nam walić z grubej rury - no nie może być ;\)

Dziś Francja - jutro Grecja nie może być inaczej no nie może i wszystko ma wrócić na właściwe tory...
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 14/09/2007 01:04

Originally Posted By: sebkos
Originally Posted By: amkwish

Swoja drogą Hermano Minor jest ,moim zdaniem ,nie gorszy od Pawła.


Gienek piłeś nie może być inaczej \:D żeby takie teksty tu nam walić z grubej rury - no nie może być ;\)

Dziś Francja - jutro Grecja nie może być inaczej no nie może i wszystko ma wrócić na właściwe tory...


Oczywiscie logika nakazuje grac progresje na Wasze typy (Seb i zw1) ,impreze sie kończy ,w końcu musicie cos trafić \:D

ja jednak ,wbrew tej logice ,trzymam się swoich typów :Rosja in ,Grecja out.
Posted by: maths

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 14/09/2007 01:54

Rosja czy Francja?
nie wiem \:\) wiem jedno: to będzie mecz walki. Francuzi potrafią zabić defensywą każdego rywala, Rosjanie też wszystkie sukcesy na tych mistrzostwach zawdzieczaja swietnej obronie
dlatego najpewniejszy wydaje sie under 141,0 / 2,05 w pinnacle / 9/10

poza tym biore:
* poniżej 18,5 pkt. Rosjan w I kwarcie / 1,975 w sportingbet / 8/10
* poniżej 36,5 pkt. Rosjan w I połowie / 2,1 w bwin / 10/10
* poniżej 10,5 pkt. Khryapy / 2,1 w bwin / 7/10
* Rosja - under 34,5% za 3 / 1,85 w bwin / 5/10
Posted by: Eriksson

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 14/09/2007 02:27

Nowitzki chyba +23,5 powinien rzucić

W GB to mam do zagrania za @1,85! Jak mówicie że Niemcy taka padlina to pewnie większość akcji będzie grana przez niego \:\)
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 14/09/2007 03:19

Nowicki 22.5 over w unibet-1.72.Ale czy warto,to nie wiem.Może ci od tych wklejanych mrugnięć,uśmieszków coś wiedzą?Sam grałem under 24.5
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 14/09/2007 03:52

Originally Posted By: sebkos

Gienek piłeś nie może być inaczej \:D żeby takie teksty tu nam walić z grubej rury - no nie może być ;\)

Dziś Francja - jutro Grecja nie może być inaczej no nie może i wszystko ma wrócić na właściwe tory...


Gienek miszcz \:D

I tak jak pisałem...jutro Grecja OUT.

Nie chce byc złośliwy ,ale jaki bank kredytuje moich Kolegów ,fachowców od eurobasketu ? \:\)

A tak najzupełniej poważnie to ja słucham fachowców z TV "La Sexta" ,ogladam ,słucham ,czytam w tutejszej prasie.
Hiszpanie naprawde maja pojecie o baskecie ,warto im zaufać.

Salud !

amk
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 14/09/2007 04:03

Wiesz amk, takie teksty sobie daruj bo ja rozumiem ze jestes najlepszym typerem na świecie, ale dziś Francja przegrała tylko i wyłącznie przez trenera (Diaw nie pierwszy raz nie trafil bardzo waznych wolnych), a ten nie do zatrzymania Kirilenko dziś nie istniał. Rowny mecz i szczesliwe zwyciestwo Rosjan, to wszystko co o tym meczu mozna powiedziec.

I nawet jesli moje czy czyjekolwiek opinie sa dla Ciebie ch.uja warte to taką funkcję spełnia forum wiec daruj sobie takie teksty bo juz nikt tu nie zostanie. Ja lubie sobie troche tutaj popisac, poznalem fajnych ludzi dzieki tej stronie a i moje 'zycie zawodowe' ksztaltuje sie tak, a nie inaczej dzieki niej. Tego typu uwagi sa zupelnie nie na miejscu, wg mnie, bo o ile siebie komentowal nie bede, o tyle to co Pawel i Seba wiedza o koszu to jest naprawdę kosmos. I tyle.

Janek (17:10)
wiesz co mnie martwi? Kirilenko. nie maja odpowiedzi na niego. nie maja zabojady zadnej sily pod koszem praktycznie i martwi mnie ze francuzi zawsze wje.bują koncowk :/
parker nie umie grac koncowek, w spurs zawsze ginobili konczyl jesli trzeba bylo... nie wiem, pamietasz wyrownany mecz francji w ostatnich latach, ktory udalo im sie wygrac jakos minimalnie ?
zw1 (17:15)
pamietam Gracja Francja :/
Janek (17:15)
a ja slowenia francja :/
zw1 (17:15)
nie przeceniałbym Kirlienki
zw1 (17:16)
Pietrus czy Diaw powinni sobie z nim poradzic
Janek (17:16)
no ja tez go jakos nie cenie ale swietnie gra nie ma co ukrywac
zw1 (17:16)
dlatego lepszym betem jest hc
zw1 (17:16)
jak maja przegrac to zrobia to w koncowce
zw1 (17:16)
1 2 pkt
zw1 (17:16)
ostatnia akcja
Janek (17:17)
nom
zw1 (17:17)
gralem tez HT na Francuzow
zw1 (17:17)
martwi mnie trener Francuzow
zw1 (17:17)
to patalach jest
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 14/09/2007 04:07

Originally Posted By: muppet
Wiesz amk, takie teksty sobie daruj bo ja rozumiem ze jestes najlepszym typerem na świecie, ale dziś Francja przegrała tylko i wyłącznie przez trenera


\:D

Dobre ,napisz jeszcze ,ze dlatego buki zwracaja kasę za kupony postawione na Francję \:\)

Postaw przeciwko mnie na Grecję ,adelante !
Posted by: kewin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 14/09/2007 04:17

dlugo sie zastanawialem nad tym meczem i doszedłem do wniosku ze Niemcy niepowinny dzis duzo przegrac

Niemcy +12.5 @2.35 ... 5/10 [bet365 po raz pierwszy wystawil ruchome handi - od fazy 1/4]

wprawdzie to tylko statystyki ale w tym stuleciu w meczach rangi Mistrzowskiej niemcy az tak wysoko nie przegrały ...
hiszpanie posiadaja mocna ekipe + własna hale i kibiców
w fazach grupowych wysokie zwyciestwa (tylko dali ciała z chorwacją)
Niemcy graja nierowno ... walcza jak rowny z rownym z litwa by pozniej wysoko przegrac ze slowenia ... wczoraj rozegrali niezle spotkanie ( w obronie) z wlochami ... i sila rozpedu licze ze dzis zagraja dobry mecz z gospodarzami
oczywiscie wszystko zweryfikuje boisko
Posted by: bursztyk

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 14/09/2007 06:47

Originally Posted By: bursztyk
Poszło właśnie mocno:

Pau & Companeros -14,5 vs. Dirk mit freunden

Nie ma co argumentować, wszyscy chyba wiedzą co i jak. Espana to taki europejski dream-team. Na każdej pozycji o niebo lepsi od Szwabów, 15 punktów jak będą mieli ochotę zrobią do przerwy \:p



Gracias

Na jutro już poszedł solidny bet.


Litwa -8,5 - Chorwacja
Chodzą słuchy że król ma kontuzję i jutro może odpocząć, nawet bez tego jednak nie spodziewam się większych kłopotów, Siskauskas go może wcale nieźle zastąpić. Litwini są do tego turnieju dobrze przygotowani, grają kapitalnie w ofensywie, stanowią niezły kolektyw i po prostu nie wierzę, by Chorwaci, którzy mają spore kłopoty z destrukcją, byli w stanie im się przeciwstawić.

Czekam z niecierpliwością na finał! Hiszpania - Litwa, bez wątpienia \:\)

E Viva Espana!
Posted by: - c1amak -

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 14/09/2007 16:57

co powiecie na zakład:

Litwa-Chorwacja CF:S.Jasikevicius (12.5) 1,82 - 1,82

Jasikevicius kontuzjowany, zszedł z parkietu w drugiej kwarcie spotkania ze Słowenią, więc dzisiaj może go nie być i będzie odpoczywał a może wyjdzie na chwile, rozegra pierwszą kwartę i potem odpoczynek?

chyba under w tym zakładzie pewny a jak nie under to zwrot?
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 14/09/2007 17:18

Loteryjne zalozenie troche bo Sarunas rownie dobrze moze zagrac caly mecz....bo niestety nie wiemy na ile powazna to byla kontuzja
Posted by: Big Ben

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 14/09/2007 17:26

Zgadza się, ale nawet grając cały mecz(no załóżmy 30 kilka minut) czy musi przekroczyć tą linię
Na pewno jest liderem swojej ekipy, ale Litwa ma na tyle wyrównany zespół, że nie tylko na Jasikeviciusie spoczywa ciężar zdobywania punktów (co było widać doskonale w ostatnim meczu).
Myślę, że jest to typ warty zagrania, ale jak to z zakładami na zawodników nie ma co szaleć ze stawkami.

PS. zamieszczam link do osiągnięć Sarunasa na tej imprezie:
http://www.eurobasket2007.org/en/cid_Bqy...erID_16926.html

Pozdrawiam Big Ben
Posted by: - c1amak -

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 14/09/2007 17:49

informacje dotyczące kontuzji:

Quote:
Kiedy w końcówce drugiej kwarty meczu ze Słowenią gwiazdor Litwy Sarunas Jasikevicius pogonił za uciekającym do kontry Goranem Dragiciem, nic nie zapowiadało nieszczęścia. Jednak 31-letnie mięśnie uda zawodnika Golden State Warriors nie wytrzymały takiego sprintu. Jasikevicius padł i z grymasem na twarzy zszedł z boiska. I więcej w tym meczu nie powrócił.
"gazeta wyborcza"

Quote:
Lithuania's star play-maker Sarunas Jasikevicius didn't play in the second half due to a left hamstring problem and tallied two points, three rebounds and two assists in 15 minutes.
"oficjalna strona mistrzostw"

i z tego co się orientuję to już w pierwszym meczu chyba schodził z problemami (z kontuzją), więc jeżeli się to powtarza to dobrze z jego nogą nie jest
Posted by: zw1

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 14/09/2007 21:05

Quote:


Litwa -8,5 - Chorwacja
Chodzą słuchy że król ma kontuzję i jutro może odpocząć, nawet bez tego jednak nie spodziewam się większych kłopotów, Siskauskas go może wcale nieźle zastąpić. Litwini są do tego turnieju dobrze przygotowani, grają kapitalnie w ofensywie, stanowią niezły kolektyw i po prostu nie wierzę, by Chorwaci, którzy mają spore kłopoty z destrukcją, byli w stanie im się przeciwstawić.




tez uważam ,że to najlepszy bet na dzisiaj.Repesa źle prowadzi swoją drużynę i przewaga Litwinów powinna być dwucyfrowa po ostatnim gwizdku.
z drugiego meczu zdecyduję się lekko zagrać under...linia kosmicznie mała ale są powody by taka była...jeżeli nie bedzie OT nie powinno pęknąć 130pkt....MoneyLine wyraźnie faworyzuje Greków i po takim kursie nie warto ich grać!
To bedzie najlepszy mecz ćwierćfinałów i sam nie wiem komu będe kibicował...z jednej strony Grecja zawsze była moim faworytem ale na tych Mistrzostwach to Słoweńcy najbardziej mi zaimponowali i to z ich kibicami trzymaliśmy w Alicante...gdybym to ja ustalał kursy nie byłoby faworyta i kto wie czy amkwish nie ma racji grając na ekipę Alesa Pipana.kursy w okolicach 2.6 to value bet
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 14/09/2007 21:21

Piekne mecze przed nami. Liczę na zacięte spotkania, aczkolwiek wśród Chorwatów na próżno szukać wybitnych snajperów. Planinic to nie strzelec, Popovic jest kontuzjowany i nie sądzę by dziś pokazał coś wielkiego - zreszta on sypie tylko trójki, a jak mu nie wpadają to dorobek punktowy jest b. niski. Ukic gra jakby mial wolną rękę - rzuca z głupich pozycji, wchodzi na siłę pod kosz szukając fauli.

Litwa to potężna siła, to że dziś wygraja to nie ulega wątpliwościom. Jedyne pytanie jak wysoko, ja nie jestem taki pewny tego handicapu, ALE...

No właśnie - wczoraj mieliśmy z zw1 małą dyskusje nt. wysokości zwycięstwa. Ile to jest DUŻO wg was? Dla mnie 13 punktów przewagi to jest BARDZO dużo... 20 to już kosmos. A wszystko co więcej to upokorzenie rywala ;\)

Dlatego mamy opory z graniem handicapów rzędu 8.5 czy 9.5, wydaje mi sie ze lepszym rozwiazaniem bedzie zagranie spreada HT bo potem może się trochę wyrównać. Choć nie musi - i tu właśnie ciezko mi podjac jakakolwiek decyzje ;\)

Litwa zwyciestwo 9.5/10 a handicap ?
Posted by: Misiaski

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 14/09/2007 23:24

Moim zdaniem dobrym rozwiazaniem na ten mecz jest under 79.5 pkt do pierwszej połowy po 1.9 w unibecie chociazby. Litwa -wiadomo siła ofensywna ich na tych mistrzostwach dosc spora... Ale wydaje mi sie ze Chorwaci chociaz w pierwszej fazie meczu beda wstanie powstrzymywac ataki rywali i nie dadza sobie rzucic za wiele pktow... Moim zdaniem Litwa od poczatku wyjdzie na spokojne prowadzenie i bedzie kontrolowac mecz. Nie zapominajmy ze w tej fazie turnieji wieksze znaczenie powinno sie przywiazywac do defensywy..i na to licze.
Posted by: kewin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 14/09/2007 23:51

wczoraj totalna klapa na Niemcach \:D heh

dziss patrzac na mecz slowenia-grecja zauwazylem ze Grecy strasznie duzo rzucaja za 3 pkt (powyzej 20 rzutów).... w tych spotkaniach gdzie byly wysokie wyniki z ich udzialem ..mieli dobra skutecznosc zaa linii 6.25
ze slowenia roznie bywa (jesli chodzi o 3 pkt) raz rzucaja ponad 20 by w nastepnym meczu oddac 13-15 rzutów
Mysle ze "trójki" beda mialy decydujacy wplyw (skutecznosc) na to czy zostanie przekroczona linia 136

osobiscie uwazam ze bedzie over 136 .. ale zagram lekko 5/10
Posted by: Mathiass

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 00:36

LITWA OVER 42.5 HT 170 Euro

Wszystkie dotychczasowe spotkania na tym turnieju Litwini rozgrywali w taki sam sposob, 1 polowa odjazd po 45-50 i w drugiej wiecej grala "lawka" kontrolulaj wynik(nie udalo to sie w 100% z Niemcami gdzie byla nerwowa koncowka). Chorwaci najgorsza druzyna jesli chodzi o obrone, w dodatku pod koszem ciezko bedzie Kasunowi walczyc z Lavrinovic x2, Javtokasem, Songaila.Pod koszem jest ogromna przewaga na korzysc Litwy.


Papadoupoulus under 9.5 pkt 150 Euro

Zagralem to dopoludnia a teraz jeszcze pojawila sie informacja o zatruciu pokarmowym jego oraz Theo. Z zatruciem czy bez z calym szacunkiem dla Greka ale od Rashy jest duzo slabszym zawodnikiem i 4-5 pkt w tym meczu to jest kres jego mozliwosci.


Slowenia +7 170 Euro

Litwa ML 300 Euro

Prosto!Pozdrowienia
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 01:08

Skad info o zatruciu i w jakim buku znalzles Slowenia +7 pkt?
Posted by: Stoin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 01:13

"According to Greek sport radio (ERA) Papaloukas and Papadopoulos have problems with their stomachs......aslo a slightly problem with the stomach has Zisis.It seems that there is a stomach virus in our NT.All of them of course they will play tonight.Papadopoulos stayed in his room during lunch (today)"

za forum BA
Posted by: Mathiass

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 01:24

Tak jest, a spread z Fonbet
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 06:23

[quote=zw1]
Quote:

i kto wie czy amkwish nie ma racji grając na ekipę Alesa Pipana.kursy w okolicach 2.6 to value bet


Gratulacje dla Ciebie ,Zwierzak ,tym razem nie mialem racji i niewazne okolicznosci ,przegrala Slowenia i juz.

Szkoda fajnego kupony na "czworke" ,ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem ,trzeba szykowac typy na polfinaly
Posted by: Mathiass

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 06:32

Don't ever underestimate the heart of a champion[i][/i]

Wielki szacunek dla Greków, prawdziwi mistrzowie w sferze mentalnej. Bledy Slowencow ich bledami, ale Grecy zagrali mistrzowsko koncowke, malo ktora druzyna z takim spokojem wypunktowala by przeciwnika, teraz juz moga wszystko... THEO JEST WIELKI
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 06:57

Ciekawe co byś pisał jakby było odwrotnie. Straszny z Ciebie człowiek na publicznym forum, amkwish, tak Ci powiem.

Chciałem napisać dokładnie to co Mathiass, dodam tylko tyle:
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 07:07

Originally Posted By: muppet
Ciekawe co byś pisał jakby było odwrotnie. Straszny z Ciebie człowiek na publicznym forum, amkwish, tak Ci powiem.


Napisalbym ,ze prawidlowo wytypowalem czterech polfinalistow.

Straszny ?
Dlatego ,ze wytknalem Ci to i owo ?

Podaj lepiej jakis typ ,zamiast sie zaperzac \:\)

U mnie Hiszpania i Rosja na jutro ,a u Ciebie ?
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 07:40

Nie, jesteś ultraagresywny i sprzedajesz innym swoją prawdę jako 'objawioną' i niepodważalną;
nie używasz racjonalnych argumentów tylko piszesz 'tak będzie';
idiotyczna, by nie powiedzieć debilna riposta na post odnośnie wczorajszej wygranej Rosji;
emanujesz totalną pogarda wobec innych opinii (nawet nie typow tylko opinii - szukasz chlopakow na quasi czacie zeby wg swojego widzimisie 'upokorzyc' ich w oczach innych);
nie da się z toba w zaden sposob dyskutowac, mozna conajwyzej sobie pożartować w zupelnie niesmieszny sposób. Urządzasz sobie tu prywatę i naginasz rzeczywistosc do tego swojego widzimisię (jestem dziwnie przekonany ze gdyby Slowenia wygrala - a powinna! - to bys tu pisal kolejne stosy szyderstw i nic nie wnoszacych postów), robiac jako mod straszliwy burdel w tym topiku.

A co mi wypomniałeś bo nie do końca rozumiem?
Wystawiłem dziś na minute przed końcem 1.03 na Słowencow jako jedyny na rynku (inni nie mieli wcale, betfair mial grosze za 1.01) wiec może teraz powinienem budować sobie pomnik przed domem wzorem Mojego Kolegi [pisownia oryginalna] Amkwisha?

Poza tym powtarzasz niesmieszny żart po raz n-ty (o gienku) nudząc liczną publikę tego wątku na forum - stąd też mowie ze jestes straszny na publicznym forum ;\)

Hiszpania pojedzie Greków choć kto wie czy po dzisiejszym zwycięstwie nie dokona się w nich jakaś radykalna przemiana, bo poza koncówką w wykonaniu Theo to grali po prostu kiepsko... Ale po tym co widziałem (bo ja np. oglądam mecze ćwierćfinałowe, wiesz) to chyba Hiszpanie są nie do zatrzymania, a Grecy nie lubią z nimi grać. Ale baaardzo daleki byłby od lekceważenia Hellas

W drugim spotkaniu wiele zależy od tego czy zagra Jasikievicius. Jeśli zagra dużo - TO LIPA, bo wyraźnie widac, że boli go ta noga i przez to kuleje (w przenosni i doslownie) ofensywa Litwinow. W obronie tez go Planinic nieźle jeździł :/ A jutro może być kłopot z Holdenem... Nie widziałem jeszcze Holdena w roli lidera ofensywy w koncowkach spotkan (w CSKA od tego sa inni ludzie), a widac ze czuje sie w takich sytuacjach doskonale. Jak Litwinom siądzie trójka, to powinni jednak wygrać, bo to zespoły bardzo podobne, tyle że Ruscy maja Davida Blatta na ławce - a Lietuva ma dłuższą ławkę i przez to nie ma raczej problemu jak KTÓRYKOLWIEK z graczy bedzie mial duzo przewinien. Dzis Litwa powinna zagrac o niebo lepiej, a jak zagraja na swoim poziomie to ten mecz wygraja choc zapewne znow czekaja nas wielkie emocje - bo to naprawde swietny turniej jak dotąd.

Po co amkwish mamy podawać typy na forum, skoro Ty wszystko wiesz i potrafisz jedynie na quasi czacie potem się naśmiewać z tego, że np. sebkos ma gorsze dni w typowaniu. Zwlaszcza, ze szukaleś zwolennikow Grecji jak widzę, a mecz jak sie skonczyly wszyscy wiemy - i na bałwanka (nie ze względu na zły typ tylko ze wzgledu na swoja pewnosc siebie i pogardę wobec innych) wyszedles tylko Ty, nie kto inny. Jakbyś się normalnie zachowywał to co innego, ale spójrz tak obiektywnie czy to fair i w porzadku, czy moze nieco aroganckie, butne i pełne pogardy wobec ludzi, którzy tak czy siak basket będą i oglądac, i typować w nadchodzącym sezonie.

Ja koncze swoj udział w dyskusjach na tym forum koszykarskim.
Hej ho everybody! (czy może Salud! czy jak to tam szło)
Posted by: Egzekutor

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 08:44

Może i się naśmiewa ale jak przyszło co do czego (niewiarygodna wtopa Słowenii) to po meczu gratulował innym zwycięstwa, bynajmniej nie ironicznie.
I po tym można poznać klasę typera. Można lekceważyć innych przed meczem bo skoro typuje się zespół A a inni zespół B to przecież nie będzie się do nich łasił.
Po meczu wynik przyjął z godnością i za ma ode mnie
Sam nie obstawiałem ale świat potrzebuje kozaków bez respektu przed meczem i szacunkiem po ;\)
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 17:34

Muppet ,to Ty rozpocząłes te gierki ,wysmiewajac mój typ na wygrana Chorwacji z Hiszpanią.

Potem podałes3 typy ,ja napisałem ,ze gram na odwrót i....3:0 na moja korzyść.

Biorąc pod uwage ,ze w porównaniu z Toba ,ja na eurobaskecie sie nie znam ,zrozumiałe ,ze mozesz być zły \:\)

Co sie zas tyczy "Gienia" to zachowujesz sie jak facet ,który obejrzał skecz w kabarecie ,w jezyku mu obcym i wydaje opinie ,czy to było smieszne czy nie.
Moze Koledzy ,z którymi widywałem sie w Barcelonie przed mistrzostwami Ci to wyjaśnia ,ja nie mam ochoty.

"Litwa pewnie wygra ,ale kto wie czy nie lepiej postawic na Rosję" - tak mniej wiecej mozna ,w skrócie ,zcharakteryzowac Twoje "analizy".

Asekurant z Ciebie ,Muppet ,nic wiec dziwnego ,ze pewnoścć siebie u innych Cie drażni.

Gdybys ,tak jak ja ,miał Słowenie ,kończacą kupon i duzo do wygrania ,a nie mógłbystego skontrowac po kosmcznym kursie na live (miałem wczoraj dyzur i dopadłem tylko jakiegos złomu ,zwanego komputerem),to popłakałbys sie chyba.
Ja pogratulowałem innym typu na Grecję.

Masz ogromna wiedze o baskecie ,ale nie masz najwazniejszego - typerskiego nosa.
Nie przekładasz swojej wiedzy na typy ,bo rozgrywasz sobie mecze w głowie ,tak jak mówi teoria ,nie biorac pod uwage ,ze wazne sa inne okoliczności.

Jak powstanie ranking eurobasketowy ,zobaczymy co potrafisz.
Obiecuje ,ze jako dyletant równiez spróbuję.
Gdziez mi tam jednak do Ciebie.

Zakończe cytatem z ostatniej płyty "Happysad" ,której słucham na okragło :

"Mam swój metr i troche ponad pół ,
gdzie mi tam do Twoich niecałych dwóch"

Hasta la vista ,Muppet ,hasta la vista !
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 17:54

Czas na typy.


Rosja - Litwa under 150 ,0

Kurs 1,94 w Pinnacle

4/10

Hiszpania - Grecja under 142,0

Kurs 1,93 w Pinnacle

4/10

Moim zdaniem obie linie ustawione za wysoko ,powiedziałbym nawet ,ze ta na Grecje z Hiozpania o 8-10 punktów zawyzona ,bardziej niz pierwsza.
Dlatego zdecydowałem sie dzis zagrac,przede wszystkim ,linie.

Co sie zaś tyczy ML to....dziadostwo.
Grac Hiszpanie po 1,19 ?
Tak ,ale do jakiegos pociagu ,a nie singla \:\)
Handi ?
No dobra.

Hiszpania - Grecja 1(-10,0)

Kurs 1,93 w Pinnacle

3/10

I teraz...
Czujewygrana Rosji z Litwą ,ale po wczorajszej Słowenii wole to dac z plus hc

Litwa - Rosja 2(+4,0)

Kurs 2,07 w Pinnacle

Na koniec zakład na grajka.

Szykowałem sie do overa Pau Gasola ,ale linia 18,5 ,jak dla mnie ,za dobrze ustawiona \:\)
Wybrałem więc Mr Catheringa.

Calderon over 11,5

Kurs 1,85 w Bwin

9/10

Uwazam ,ze dziś rozgrywajacy Hiszpanii za długo na ławce nie posiedzi.
Cabezasa zobaczymy tylko na krótkie zmiany.
Calderon rozpoczął te mistrzostwa troche niemrawo ,ale od meczu z Rosją gra doskonale.
Hiszpania ma trudny moment i....pokazuje sie Mr Cathering ,zamiata i wszystko wraca do normy.
Potrafi wszystko ,w obecnej formie jest najlepszym grajkiem tych mistrzostw (opinia laika ,jakby sie kto pytał).
Wiadomo ,ktoś powie ,ze Grecy skoncentruja sie na nim.
No dobrze,maja "alternatywe"...odpuscic Gasola
Tak czy owak to Calderon swoje 15-16 punktów dołozy.
Ze wzgledu na ryzyko (odpukać !) kontuzji ,stawka nieco zmniejszona \:\)

To tyle ode mnie.

Salud !

amk
Posted by: Marian

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 19:15

co sadzicie o takim typie : D.Nowitzki over 17,5 pkt 1.82
w pierwszym meczu tych druzyn rzucil 16pkt z 47 calej ekipy szwabskiej.dzisiaj wydaje mi sie ze slowency beda strasznie podlamani wczorajszym meczem (tak sobie odebrac "wygrany mecz") i szkopy na pewno troche punktow rzuca---a kto ma rzucac jak nie DIRK

bylbym wdzieczny o opinie jakiegos specjalisty !!!
Posted by: jacenty33

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 19:20

dobry typ potwierdzam

a tak apropo nie szukaj tu specjalisty bo ich tu nie brakuje

\:\) ale wiesz tych specjalistów......
Posted by: zw1

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 19:32

Originally Posted By: amkwish
[quote=zw1]
Quote:

i kto wie czy amkwish nie ma racji grając na ekipę Alesa Pipana.kursy w okolicach 2.6 to value bet


Gratulacje dla Ciebie ,Zwierzak ,tym razem nie mialem racji i niewazne okolicznosci ,przegrala Slowenia i juz.

Szkoda fajnego kupony na "czworke" ,ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem ,trzeba szykowac typy na polfinaly

Nie ma czego gratulować.To ,że wygrała Grecja to tylko WIELKI NIEPRAWDOPODOBNY zbieg okoliczności wiec to Tobie należą sie brawa i uścisk prezesa;)
Zreszta typu na Grecje nie było wiec nie ma o czym mówić.
Co dzisiaj.
Ja gram tylko Francje -4 a typowanie najważniejszych meczy odpuszczam.
Jedyne co mogę doradzić to słuchanie rad amkwisha....jako laik(to słowo bardzo mi sie nie podoba ale niech juz bedzie)europejskiego klepania potrafi wyłowić istotne informacje i dobrze typować.Szacunek;)
PS.I bez spinki panowie mi tu!;)
Posted by: muppet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 19:36

Originally Posted By: amkwish
Muppet ,to Ty rozpocząłes te gierki ,wysmiewajac mój typ na wygrana Chorwacji z Hiszpanią.


Cytuję: 'O Chorwatach, w jutrzejszym spotkaniu? No way, to co hrvatska wczoraj zaprezentowała to jakiś żart był, nieśmieszny dla wielu z nas... No a handicap - nie znamy przeciez jego wysokosci to jak tu go typowac :?'

Jak to było wyśmianie - to Twoje poczucie humoru jest naprawdę, wybitne

Originally Posted By: amkwish
Biorąc pod uwage ,ze w porównaniu z Toba ,ja na eurobaskecie sie nie znam ,zrozumiałe ,ze mozesz być zły \:\)


Zły nie, bo dzieki live'owi bet365 udało się odrobić wszelkie straty, a na innym polu bitwy wyniki są też satysfakcjonujące.

Originally Posted By: amkwish
Co sie zas tyczy "Gienia" to zachowujesz sie jak facet ,który obejrzał skecz w kabarecie ,w jezyku mu obcym i wydaje opinie ,czy to było smieszne czy nie.
Moze Koledzy ,z którymi widywałem sie w Barcelonie przed mistrzostwami Ci to wyjaśnia ,ja nie mam ochoty.


No dokładnie tak, zasięgnąłem dokładnej opinii o co w tym chodzi/chodziło przed napisaniem tego postu - resztę dopisz sobie sam.
Nieprzypadkowo używałem wielokrotnie nazwy 'forum PUBLICZNE' - przeczytaj jeszcze raz o co z tym gienkiem chodzilo. Żart jest totalnie niesmieszny dla ludzi tu typujacych/piszacych cokolwiek, a żart powtarzany stukrotnie staje sie niesamowicie nudny. A czy Twoi Koledzy (wobec ktorych tak lojalny jestes ) smieja sie czy nie, to juz pozostawiam Twojej ocenie/ewentualnemu wywiadowi środowiskowemu.

Originally Posted By: amkwish
"Litwa pewnie wygra ,ale kto wie czy nie lepiej postawic na Rosję" - tak mniej wiecej mozna ,w skrócie ,zcharakteryzowac Twoje "analizy".

Asekurant z Ciebie ,Muppet ,nic wiec dziwnego ,ze pewnoścć siebie u innych Cie drażni.


Bo nie widze żadnego powodu by na mecze Eurobasketu stawiać przed spotkaniem. Być pewnym w 10000000% jakiegoś wyniku tutaj, po tym co zobaczylismy (wiesz, niektorzy ogladaja mecze) w pierwszych kolejkach, to samobojstwo. NIKT NIE może być w 100% PEWNY jakiegos typu, ZWŁASZCZA w takim spotkaniu jak Litwa - Rosja. Od tego jest livebetting, od tego jest betgenius w bet365 i tyle, zobaczymy co z Sarunasem, jak mecz bedzie sie ukladal itd.
Gdybym musial typowac to typuję zwycięstwo Litwy 7-8 punktami ale to absolutnie nieistotne bo nie zagram tego przed spotkaniem gdyż się to w żaden sposób do gry nie nadaje. Nie bede nikogo namawial/przekonywal do hazardu, mysle ze droga inwestycji jest nieco lepszym wyjsciem, a do 'inwestowania' takie mecze sie nie nadaja za bardzo. Ale widze Ty wciaz masz mentalnosc 16latka ktory odkryl profesjonala w swoim miescie - postawie kupon za 10 pln na barcelone, a wieczorem zjem chipsy i obejrze mecz przed telewizorem. Spoko, ok, ale wymagac deklaracji stuprocentowej pewnosci - śmiech na sali.

Ja nie bede na sile nikogo przekonywal do swoich racji bo w sezonie staram sie przeanalizowac/wytypowac/przewidziec dziesiatki, setki spotkan i widocznie nie jestem takim hazardzistą jak Ty, zeby chwytac sie kazdego meczu i probowac go wytypowac, prezentujac swoja Prawde Objawioną tak jak Ty to wlasnie czynisz.

Jest roznica miedzy pewnoscia siebie (a la Theo Papaloukas) poparta umiejetnosciami/podstawami, a pajacowaniem. I nie jest tak dyskretna i cienka jak Ci się wydaje. Ja staram się zachować umiar i pozostawić sens we wszystkim co robię - na razie na tym dobrze wychodzę. Poza tym dobrze wiesz ze w srodowisku bukmachersko-typerskim, jak i swiatku koszykarskim, pewnych siebie kolesi jest multum - a w tych wlasnie srodowiskach obracam sie najwiecej, i jakos mnie to nie drażni jesli ktos jest pewny swoich umiejetnosci/swojej wiedzy. Ty natomiast z jednej strony przyznajesz ze nie wiesz zbyt wiele, a z drugiej strony zachowujesz sie jakbys pozjadal wszystkie rozumy. Jeszcze raz zaznacze, bo widze ze nie zrozumiales/nie chciales zrozumiec - jest roznica miedzy pewnoscia siebie (zdrowa, ludzka), a pajacowaniem vide Twoja wczorajsza postawa na quasi. To wszystko, przeciez i tak Cie nie zmienie, ale jak insynuujesz tu jakies bzdury to wypada je sprostować.

Originally Posted By: amkwish
Gdybys ,tak jak ja ,miał Słowenie ,kończacą kupon i duzo do wygrania ,a nie mógłbystego skontrowac po kosmcznym kursie na live (miałem wczoraj dyzur i dopadłem tylko jakiegos złomu ,zwanego komputerem),to popłakałbys sie chyba.
Ja pogratulowałem innym typu na Grecję.

O, szlachetny!

Quote:
Masz ogromna wiedze o baskecie ,ale nie masz najwazniejszego - typerskiego nosa.
Nie przekładasz swojej wiedzy na typy ,bo rozgrywasz sobie mecze w głowie ,tak jak mówi teoria ,nie biorac pod uwage ,ze wazne sa inne okoliczności.


A Ty akurat o moim bilansie u buków w basket wiesz najwiecej \:\) Juz nie wiem sam czy w szpitalu pracujesz, czy rezydujesz, widząc takie teksty.

Originally Posted By: amkwish
Jak powstanie ranking eurobasketowy ,zobaczymy co potrafisz.
Obiecuje ,ze jako dyletant równiez spróbuję.
Gdziez mi tam jednak do Ciebie.


Widze ze mimo ze masz 100 lat to wciąż najważniejsze dla Ciebie są zabawy i konkursiki, no nieźle. Tak jak powiedzialem - moich typów można szukac na basbetballu, o ile w październiku będzie więcej czasu w weekendy niż teraz (na co sie nie zanosi, niestety). Na basbetballu, a nie na tym forum

Dzis jeszcze mecze o miejsca 5-8. Ciężko o zestaw bardziej przegranych zespołów, 3x minimalne porażki + Niemcy ktorzy po ostatnim spotkaniu maja chyba dość wszystkiego. OUCH - no ale: no pain, no game ;\)

'Don't ever underestimate the heart of a champion!'
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 19:38

Originally Posted By: amkwish
Zakończe cytatem z ostatniej płyty "Happysad" ,której słucham na okragło :
"Mam swój metr i troche ponad pół ,
gdzie mi tam do Twoich niecałych dwóch"


Oj Michaś bo się obrażę - ten tekst wybitnie pasuje do mnie ;\)
Powiem tak - ja pewne docinki biorę przez palce bo tak trzeba na to spojrzeć. Cieszy mnie że jednak odbywa się w to sposób feer i nie ma obrażliwych docinek. Muppowi przejdzie - jest szalenie ambitny i sobie na bank poradzi. Zresztą wszyscy sobie poradzimy - na tym turnieju życie się nie kończy, a z porażek trzeba wyciągnąć wnioski by potem były zwycięstwa ;).

Co zaś się tyczy typów ... osobiście biorę na razie win Francji z Chorwacją. Jeden dzień więcej odpoczynku no i chęć pokazania sportowej klasy powinna zwyciężyć.
Posted by: pettersen

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 20:50

Zapraszam do działu Private Picks.
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 21:51

Originally Posted By: sebkos
Originally Posted By: amkwish
Zakończe cytatem z ostatniej płyty "Happysad" ,której słucham na okragło :
"Mam swój metr i troche ponad pół ,
gdzie mi tam do Twoich niecałych dwóch"


Oj Michaś bo się obrażę - ten tekst wybitnie pasuje do mnie ;\)


Seb ,wiem ,ze tamten pieniacz jest wysoki i to było do niego

Przyczepił sie do pracy ,czekam kiedy sie przyssie do rodziny.

Dobra ,dajmy temu spokój.

Ja podałem swoje typy ,czekam na Wasze \:\)

Adelante !

PS.Petersen ,nie wierze w te 4 kwarty ,bo moje handi na ruskich by upadło \:D

PS2.zw1 ...bedziesz miał zdrowe zęby ,mam te bilety
Posted by: lleyton

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 15/09/2007 22:09

biore Słoweńców -5.0 w ladbrokes

wiem, że po wczorajszym mogli nie dojsc jeszcze do siebie- ale licze, ze mimo wszystko trener bedzie potrafil ich zmotywowac do dzisiejszego meczu- pierwsze spotkanie tych zespolow bez historii- slowenia dominowala od poczatku do konca- mysle ze dzis nie bedzie az tak latwo - szczegolnie na poczatku- jednak koniec koncow handi peknie

pozdrawiam

lleyton
Posted by: nivet

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 16/09/2007 01:58

witam

Hiszpania-Grecja over 140.5

Czemu nie under? a no temu ze uważam ze dziś grecka obrona bedzie mniej szczelna niz w meczu ze słowenia, a i trojek hiszpanie powinni rzucic wiecej (oby celnie)

Nie jestem znawca koszykowki a typ typowo rozrywkowo za stawke 1/10 i moze na przekor temu co typuje Amk ( z tego miejsce pozdro dla niego )

Posted by: thunder7

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 16/09/2007 02:30

khrypa +11,5 WILLHill 1,83
Druga sila rosyjskiej ekipy, jesli nie wpadnie w foul trouble to powinno wejsc ,
4/10
Posted by: Mathiass

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 16/09/2007 04:15

Kharyapa over 4 fouls

Pashutin over 8 points

Doswiadczony snajper, powrocil do kadry po paru latach przerwy, bardzo dobry za lini 6,25 m. Linia jak najbardziej do przekroczenia przez niego

Savrasenko under 6.5 points

Bardzo malo minut do tej pory przebywa na parkiecie, pozatym pod koszem bedzie mial na przeciwko siebie znakomitych w defensywie braci Lavrinovic.

Litwa win HT

Litwini od poczatku powinni narzucic ostre tempo zeby nie doprowadzic do tak nerwowej koncowki jak z Chorwatami, odjazd w 1 polowie 8-9 pkt i spokojnie kontrolowanie spotkania w 2 polowie
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 16/09/2007 04:25

To chyba spokojnie można grać over w meczu ZSRR?Jak trafię,to dyletanci na tych zawodach mają szczęście,bo zawodowcom coś nie idzie.
Posted by: Mathiass

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 16/09/2007 04:29

Linia jest bardzo dobrze ustawiona na to spotkanie, jesli nie bedzie w koncowce wielkiej ilosci fauli i osobistych to zakonczy sie kolo 150 pkt +- 3, a to juz loteria troche
Posted by: maly.gh

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 16/09/2007 16:58

daje cos piąte miejsce awans do MŚ, IO bo się nie orientuje
Posted by: zw1

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 16/09/2007 20:26

Originally Posted By: maly.gh
daje cos piąte miejsce awans do MŚ, IO bo się nie orientuje

ten mecz jest kompletnie bez znaczenia
Posted by: Mathiass

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 16/09/2007 20:35

Khryapa over 4 fouls

Wiktora w kazdym ze spotkan jest zagrozony 5 faulami, a dzis przyjdzie mu grac na przeciwko duzo szybszym i zwrotnijeszym zawodnikom niz on.Juz 1 mecz miedzy tymi druzynami w ktorym szybko zlapal 5 fauli pokazal ze Rosjanin nie radzi sobie z szybkim Navarro, Fernandezem i ratuje sie faulami.

Calderon over 12 points

Dla mnie to on jest najwazniejszym ogniwem tej druzyny i to on bedzie MVP tego turnieju. Dzis Calderon show!!!

Litwa over 37 points HT

Francja-Slowenia under 144 points

Spotkanie o udzial w Igrzyskach Olimpijskich.Bedzie obustronna ostra defensywa
Posted by: Imeq_

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 17/09/2007 04:15

Finał ME koszykarzy. Gospodarze – Hiszpanie grają z Rosją w walce o prymat na Starym Kontynencie. Obie ekipy spotkały się już raz podczas tego turnieju, Rosjanie ulegli swoim dzisiejszym rywalom 69:81. Przyjrzałem się zakładom specjalnym na ten mecz i wydaje mi się, że analityk 10bet popełnił błąd szacując ilość zdobytych punktów przez Pau Gasola. Linia 20,5 pkt jest w moim odczuciu zbyt wysoka. W meczu przeciwko Rosjanom gwiazdor Memphis zdobył 13 pkt, nie sadzę, by dziś udało mu się uzyskać ponad 20 pkt. Co prawda jego średnia w meczu wynosi 19,3 pkt, ale myślę, że dziś Rosjanie postawią naprawdę twarde warunki w defensywie i Hiszpan będzie miał problemy z przekroczeniem granicy oferowanej przez 10bet.

16.09. Hiszpania - Rosja
Typ: P.Gasol under 20.5 pkt @1.8
Stawka: 10 10bet
Posted by: Rivaldo

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 17/09/2007 04:25

J.R. Holden (RUS) - Over/Under Points 12,5

zdecydowanie under jak dla mnie to Holden dzisiaj bedzie gral bardzo duzo dla zespolu czyli duzo podawal dogrywal szukal partnerow na jak najlepszych pozycjach ciezko bedzie rzucic we finale wiecej niz 12 pkt tym bardziej ze po wczorajszym meczu Hiszpanie dzisiaj napewno poprawia obrone.

stawka 3/10
Posted by: Amkwish

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 17/09/2007 06:52

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: sebkos
No nic amkw kończymy turniej - było mega dużo pięknych meczów, mega dużo fatalnych typów, mega duż klęska bukmacherska .. mega fantastyczne zakończenie. Fajnie się polemizowało na słowa - salut


Salud !

I ,mam nadzieje ,do zobaczenia na meczach Joventudu i Wintherturu ,tu ,w Barcelonie \:\)

Bilety załatwi Gienio \:D


To jest topik koszykarski,ale tu napisze o hiszpańskich siatkarzach \:\)

W momencie ,gdy pokonali Rosje w Moskwie ,sportowe telewizje w Hiszpanii pokazywały ......Gasola ,garbajosse i Calderona w hotelu

Ani słowem ,w 8 godzinnym programie sportowym w "La Sexta" ,nie wspomniano o siatkarzach ,rozdymano za to balon basketowy do granic mozliwości.

Moze to sie zemsciło ?

A co do meczu,to ,chociaz kibicowałem Hiszpanii ,to zaimponował mi Holden.
Niepozorny przy miejscowych gwiazdach ,ale to On był dzis wielki i uciszył Kastylię i inne prowincje

Dla mnie to nawet dobrze ,bo sie nie beda darli po nocy ,choc juz przy przewadze 7-8 punktów odpalali petardy ;\)

Dzieki wszystkim za wymiane uwag podczas Mistrzostw.

Troche sie przekonałem do eurobasketu ,ale nie na tyle ,by zostac jego fanem ,wole NBA \:\)

Salud !

amk
Posted by: lleyton

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 17/09/2007 17:17

tylko krótie podsumowanie z mojej strony -

Jak dobrze, że to juz koniec....
Posted by: SR

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 17/09/2007 21:54

Jasne , Nba rządzi , ja sie podpisuje pod podsumowaniem lleytona
jak dobrze ze to juz koniec....
przed mistrzostwami kupilem sobie wiekszy portfel zeby miec gdzie kapuste pomiescic \:D
nie przydal sie ... \:\)
Posted by: Kenny

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 17/09/2007 22:44

Originally Posted By: SR
Jasne , Nba rządzi , ja sie podpisuje pod podsumowaniem lleytona
jak dobrze ze to juz koniec....
przed mistrzostwami kupilem sobie wiekszy portfel zeby miec gdzie kapuste pomiescic \:D
nie przydal sie ... \:\)



\:D
Posted by: Zabielany

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 18/09/2007 01:24

http://www.youtube.com/watch?v=-WULyz1-OQc

http://www.youtube.com/watch?v=VG_3ys3_jwI

\:\)

Tak jak w tej reklamie żywca...prawie jak - ale obie akcje świetne tylko ta MJ z innej galaktyki
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 18/09/2007 03:13

Na NBA proponuję zakup walizki,bo portfel może nie pomieścić kasy.
Posted by: Kenny

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 18/09/2007 03:19

Originally Posted By: nawoj
Na NBA proponuję zakup walizki,bo portfel może nie pomieścić kasy.


\:D tylko zeby nie pojsc z torbami przypadkiem \:D
Posted by: Baqu

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 18/09/2007 16:00

ważne, że działo się... i były emocje \:\)

Pamiętacie spotkanie Grecja - Słowenia ? 58-44 na 5 minut do końca...
http://pl.youtube.com/watch?v=-yCy_RQhYQU&eurl=http%3A%2F%2Fsupergigant%2Eblox%2Epl%2Fhtml
Hellas !
Posted by: karina

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 19/09/2007 04:50

bagu na odwrot wynik \:p
Posted by: gizmo

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* - 19/09/2007 16:48

Tam było nawet 16 a nie "tylko" 14 punktów.Swoja droga ciezko zapomniec "wspaniała koncowke" w wykonaniu Slowencow.