Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#2217516 - 31/03/2008 17:36 Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały
Fercio Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 219
Cska Moskwa - Olympiakos Pireus 2:1 w meczach lub 2:0
Olympiakos u siebie powalczy i moze wygrac mecz ale na wyjazdach sa slabi-przypomne ze przegrali nawet w Prokomie. Cska u siebie jeszcze nic nie przegralo i po tej rywalizacji nic sie nie zmieni
Ta machina moze zostać zatrzymana tylko przez "monte-paski"

Siena Monte-Paschi - Fenerbache Ulker 2:0 lub 2:1
Myśle ze ta para jest jeszcze bardziej łatwo do wytypowania poniewaz uważam ze siena bedzie w finale jesli ominie w polfinale cska i bedzie walczyla z rosyjską machiną od triumph w eurolidze
W 1 meczu rozjadą Ulker takze mozna grać smiało handicap 12.5pkt

Tau Ceramica - Partizan Belgrad 2:1 lub 1:2
Nie jestem tak do konca przekonany czy tau wyjdzie zwyciesko z tej rywalizacji bo partizan pokazal w grupie ze potrafi ograc siene i efes a koniczynki odpadly za ich sprawą.
1 mecz do grania to Tau-Partizan 2 handicap 10.5 pkt

Maccabi Tel-Aviv - Winthertur Barcelona 2:1 lub 1:2
nie lubie obu zespołow poniewaz uwazam ze są slabe i zadna z tych druzyn nie ma szans z takimi zespolami jak siena czy cska.Zupelnei inny styl grania.Wydaje mi sie ze powrot Vujcica sprawi ze to jednak maccabi wygra tą rywalizacje.Para absolutnie nieprzewidywalna.Mogą być 3 wyjazdy dla gości

Cska Moskwa -Siena Monte-Paschi taki będzie final euroligi

Do góry
Bonus: Unibet
#2220855 - 01/04/2008 22:37 Re: Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały [Re: Fercio]
lesterekk Offline
member

Meldunek: 04/01/2008
Postów: 108
rok temu,prawie, wszystkie mecze zakonczyly sie zwyciestwami gosp(+handicap).W tym roku cska i siena z handi to najlepsze rozwiazania

Do góry
#2220861 - 01/04/2008 22:42 Re: Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały [Re: lesterekk]
lesterekk Offline
member

Meldunek: 04/01/2008
Postów: 108
bedac myslami przy poprzedniej edycji mozna zagrac tau(w tamtym sezonie wygrala wszystkie domowe handicapy/chyba tylko raz zawiedli/)

Do góry
#2223125 - 02/04/2008 15:07 Re: Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały [Re: lesterekk]
tomasi Offline
journeyman

Meldunek: 29/08/2006
Postów: 69
ale fajnie cska wygralo nie super zawsze z nimi cos nie jak za dawnych lat

Do góry
#2225848 - 03/04/2008 18:41 Re: Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały [Re: tomasi]
RiKi Offline
veteran

Meldunek: 19/12/2007
Postów: 1573
Quarterfinal Playoffs GAME 2

Panowie dziś dojdzie do rewanżowych spotkań a w temacie cisza i pustka jakby makiem zasiał.Nie liczac na nikogo napisze od siebie parę zdań na kazdy dzisiejszy mecz w eurolidze. Ktos moze sie nie zgadzać z moja amatorska opinią ale niech wybaczy gdyż ja tak to czuję i widzę.


Fenerbahce - Monte Paschi SI
godz.19:15
1 mecz 66:73

live tv : mms://77.79.67.4/24canli

W spotkaniu tym cięzko rokowac która z tych druzyn zwycięzy dziś.Ja bynajmniej zaklad ze do dalszej rundy awansuje Siena. Jednak czy nastąpi to dzisiaj?, smiem watpic. Kebaby u siebie mocne nie odadza meczu bez walki. Pokazali juz we włoszech ze nie są leszczami przegrywajac tylko 7 pkt.Roznica punktowa jak najbardziej do odrobienia. Zdecyduje sie postawic jednak na zwyciestwo Fenerbahce po kursie 2.00.
win Fenerbahce 2.00

Olympiakos Piraeus - CSKA Moscow
godz.19:45
1 mecz 76:74

live tv:Canal + Sport

Perelka dzisiejszego dnia. Jestem pewien ze naprawdę bedzie spora masówka na CSKA. Kursy zachęcają do gry typujących zwuciestwo CSKA.Bukmacherzy wystawiajac 1.8 na zawodnikow z Moskwy nie wiem czy troszke sobie samobója nie strzelili.Cska przegralo pierwsze spotkanie oki, nie wiem czy wynikalo to ze zlej koncentracji, slabszej skutecznosci zwlascza po doskoczeniu do rywala w ostatnich 2 minutach 4 kwarty, nie wiem - fakt przegralo. Nie wierzę by dzis mieli przegrac drugi mecz i tym odpasc z rozgrywek euroligi. Myśle ze dzis pokaza prawdziwe ja, grajac na najwyzszyym poziomie basket. Jesli nie - no cóż bedzie niedosyt.
win CSKA 1.80

Partizan Belgrade - Tau Ceramica
godz.20:00
1 mecz 66:74


Hmm ten mecz odpuszczam kompletnie gdyz nieobliczalnosc i zarowno Partizana który moze miec dzien nie konia a słonia, oraz równiez jakies zagadkowe Tau które gdyby w pierwsze spotkanie trwalo tylko 20 minut przegralo by swój mecz. Kto sie tego wówczas spodziewal ze Partizan bedzie w stanie zagrozic hiszpanskiemu zespolowi ?? Jakis tam procent alew to nie strzal w 10 z pazurkiem tylko euroliga gdzie kazdy moze wygrac z kazdy. Dlatego po cichu licze na to ze dzis Partizan wygra swoje spotkanie. Nie mniej jednak nie na tyle mu ufam by zdecydowac sie wydac na nich swoje pieniadzę.
podziękuje \:\)

Barcelona FC - Maccabi Tel Aviv
godz.20:45
1 mecz 75:81


???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Nic mi do głowy nie przychodzi jakie tutaj zobaczymy dzis rozstrzygniecie.
no bet ( dla mnie \:\) )


KUPON:
CSKA 1.80
SKRA 1.80
Betgun ako: 3.24

Singiel:
Fenerbahce 2.00

Do góry
#2225963 - 03/04/2008 20:46 Re: Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały [Re: RiKi]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Co do meczu Olympiakos - CSKA:

drugie spotkanie pomiędzy tymi drużynami. W pierwszym meczu ekipa z Moskwy niespodziewanie przegrała we własnej hali, czym niebotycznie skomplikowała sobie sytuację. Jak wszystkim wiadomo są to play-offy Euroligi, gdzie gra się do 2 wygranych. W obecnej sytuacji Rosjanie po prostu muszą wygrać to spotkanie, by nie odpaść z dalszej rywalizacji. CSKA jest zgodnie uznawana przez większość ekspertów basketu, za głównego faworyta do triumfu w rozgrywkach Euroligi. Liczę na podwójną mobilizację rosyjskiej drużyny, zaprezentowanie wszystkiego co mają najlepsze. A mają się czym pochwalić. Olympiakos we własnej sali, niesiony dopingiem fanatycznych kibiców, na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem. Jednakże nie wyobrażam sobie odpadnięcia CSKA już na tym etapie rozgrywek, tak więc zagrałem dość konkretnie, jak na moje możliwości na CSKA . Wczoraj udało mi się złapać kursy @1.85 i @1.81 , dziś już jest dużo niżej.

Do góry
#2225984 - 03/04/2008 21:01 Re: Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały [Re: _Korver_]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
mecz Olimpiakos-Cska do ogladania nie do gry
niesiony fanatyczna publicznoscia grecy sa w stanie zakonczyc ta rywalizacje w 2 meczu \:\)
pod wplywem publicznosci sedziowie moga sie mylic i lekko wypunktowac rosjan ( podobnie bylo w Moskwie gdzie bylo kilka dziwnych gwizdkow korzystnych dla rosjan w koncowce meczu)
a pozatym Olimpiakos ma Greera ktory moze wygrac 2 mecz z rzedu

Do góry
#2226051 - 03/04/2008 21:54 Re: Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały [Re: jarko 33]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Wszystkie mecze bardziej się nadają do grania live niż męczyć się i strzelać przed... o czym przekonaliśmy się we wtorek.
Jeśli CSKA nie poradzi sobie z Oly będzie to bardzo bolesna klęska Messiny który jest uważany za najlpeszego trenera w Europie. Na pewno czeka nas niesamowity mecz ... a hard defensem w roli głównej.
Wiadome że Siena i TAU są zdecydowanymi faworytami swoich par i naturalnym będzie jak dziś osiągną awans. Jednak zarówno Belgrad jak i Stambuł są bardzo gorącymi terenami. Bardziej ufałbym jednak graczom Sieny.
Barca powinna doporwadzić do wyrówania z Maccabi, osobiście widzę underowy mecz.

Do góry
#2226065 - 03/04/2008 22:02 Re: Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały [Re: jarko 33]
GaloGalo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2006
Postów: 4168
Originally Posted By: jarko 33
mecz Olimpiakos-Cska do ogladania nie do gry
niesiony fanatyczna publicznoscia grecy sa w stanie zakonczyc ta rywalizacje w 2 meczu \:\)
pod wplywem publicznosci sedziowie moga sie mylic i lekko wypunktowac rosjan ( podobnie bylo w Moskwie gdzie bylo kilka dziwnych gwizdkow korzystnych dla rosjan w koncowce meczu)
a pozatym Olimpiakos ma Greera ktory moze wygrac 2 mecz z rzedu


dokładnie zgadzam się z jarko 33. Oly miał już odpaść grając z Realem. Poza tym to nie przypadek, że mają 5 zwycięstw z rzędu w tym 2 na trudnym terenie (Tel Aviv i Moskwa). Poza tym CSKA już raz grało w tym sezonie w rundzie zasadniczej z Oly i przegrali z nimi na wyjeździe 71:67.

Dlatego nie zdziwię się jak dziś Oly zakończy te rywalizację. Ale ile osób tyle opinii...

###Pozdro###

Do góry
#2226069 - 03/04/2008 22:04 Re: Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały [Re: jarko 33]
Dreju Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/03/2007
Postów: 2092
Skąd: Barcelona
Jak dla mnie mimo porażki w pierwszym meczu to właśnie CSKA jest faworytem. Rosjanie zagrali chyba jedno ze słabszych spotkań w tym sezonie Euroligi. Będą maksymalnie zmobilizowani. Fakt grają na wyjeździe w hali Olympiakosu, ale mimo wszystko uważam, że nie jest to aż tak bardzo gorąca hala jak hala Panaty. Poza tym jak najłatwiej uciszyć publiczność i zdenerwować rywali? Proste. Szybkie prowadzenie i spokojne punktowanie rywala, a na to stać Rosjan. Dla mnie 2 w tym meczu.

Kolejne spotkanie. Barca - Maccabi. Mimo wszystko stawiałbym na Maccabi. Mają chyba więcej lepszych zawodników, poza tym coraz więcej minut zarówno w lidze jak i Eurolidze dostaje Vujcic. A Barca? Po zmianie trenera zespół jeszcze nie wjechał na właściwe tory i raczej już w tym sezonie nie wjedzie. Przede wszystkim grają słabo na wyjazdach. Poza tym Palau Blaugrana to jednak dość spokojny obiekt. Byłem na kilku spotkaniach to wiem może jakby grali z Realem to byłaby świetna atmosfera, ale tak nie jest. Poza tym ten skład nie jest dobrze wyważony. Pokryją dobrze Lakovica, środkowi jak zwykle złapią szybkie faule i robi się mało różowo. Jak dla mnie mimo iż jestem fanem Barcy typ: 2 kurs 2.85 jest spokojnie do wyjęcia

Do góry
#2226104 - 03/04/2008 22:30 Re: Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały [Re: Dreju]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
O zgrozo. Dla tych, ktorzy nie sledzili meczu OLY z CSKA we wczesniejsze fazie sam wynik przeslania podejscie CSKA do tego meczu. Rosjanom w ogole nie zalezalo na wygranej w tym meczu, o czym swiadczy spartolona koncowka w ich wykonaniu. Byl juz taki sensacyjny mecz CSKA w Top 16 - z Lottomatica. Fartem wygrany, a w rewanzu deklasacja. Nie wierze w odpadniecie CSKA z badz, co badz przecietnym OLY w tym sezonie. Zreszta ten wtorkowy mecz wygladal dziwnie. Przez 3 kwarty CSKA "stalo" w miejscu, a w 4 pokazali, ze potrafia. Dzisiaj stawka meczu diametralnie inna i mimo, ze Real to swietna druzyna to jednak wydaje mi sie, ze nie ma co ich porownywac z CSKA. Rosjanie sa najlepsza ekipa w Europie i posiadaja rowniez najlepsza obrone. Kurs bardzo zachecajacy i stawka jak na mnie rowniez duza.

Do góry
#2226132 - 03/04/2008 22:50 Re: Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały [Re: Dreju]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Zabawa w Eurolige zaczyna się na dobre \:D Mecze o życie także może i ja coś skrobne


OLYMPIAKOS-CSKA

Wszyscy albo prawie wszyscy dzisiaj krzyczą CSKA CSKA \:p wógole największa pewniak darmowe pieniądze itp Jak to czytam momentami to zastanawiawiam się z kim gra dzisiaj rosyjska drużyna że jej zwycięstwo jest takie pewne Może przeciwnikiem jest Polonia Warszawa :p?????? Nie prosze państwa przeciwnikiem jest Olympiakos który odrodził się jak Feniks z popiołów po zmianie trenera Grecy sprawili bardzo dużą niespodzianke pokonali Rosjan na ich boisku i w moim mniemaniu to oni teraz rozdają karty
Grają u siebie a co za tym idzie gwizdki będą po ich stronie publiczność już się postara o presje na sędziach.
Kolejnym argumentem który przemawia za Grekami jest to że w rozgrywkach grupowych także pokonali Cska w Swojej hali 71-67
Po za tym w spotkaniu 2 dni temu prowadzili różnica nawet 14 pkt a dużą role w końcówce odegrali sędziowie dlatego skończyło się tylko 2 pkt
Runde wcześniej wszyscy skreślali Oly w meczu z Realem bo gospodarz musi być w Final Four jak wiemy zawodnicy Realu obejrzą Final Four w domach w TV lub co najwyżej na widowni
To samo może stać się dzisiaj z Cska bo pamiętajmy że nazwiska nie grają pozatym to rosjanie będą dziś pod presją a Oly jest świadome szansy jaka się przed nimi otwiera także :

Olympiakos Win 5/10


Fenerbache-Siena
Dla mnie włosi to główny faworyt do wygranej w tym roku także powiem krótko jeśli nie im się będzie chciało załatwią sprawę już dziś a po co zostawiać to na 3 mecz ? Cholernie mocny zbilansowany skład makaronów \:D vs Willie Salomon i Terence Kinsey zwycięzca może być tylko jeden,wszystko jednak zależy od motywacji ja zaufam dziś Włochom bo nie ma sensu przeciągać tego na mecz nr 3 \:p

Siena Win 8/10


Partizan-Tau Mecz jest trudny i to nawet bardzo ale od początku w tej rywalizacji widziałem 3 spotkania Partizan pozytywnie zaskakuje i napewno w swojej hali tanio skóry nie sprzeda Tau jest nie obliczalne ale tak jak mówie Partizan w u siebie może wygrać z każdym co już wcześniej udowodowodnił pozbawiając Pao jakichkolwiek złudzeń Tau raczej jeśli mecz nie ułoży się od początku pod ich dyktando nie będzie się zabijać tu o wygraną
Pozatym moim zdanie sędziowie tu mocno pomogą jakby coś było nie tak \:D \:D \:D

Partizan Win 6/10

Barcelona-Maccabi Barcelona to dla mnie kolos na glinianych nogach grają brzydko jedyny ich atut to obrona dostali prezent od Cska i dzięki temu znalezli się w tej rundzie o awansie nie mają co marzyć a jak nie zagrają na Maksa to Terrence Morris i Will Bynum załatwitwią ich już dziś na cacy \:D

Maccabi Win 2/10
Maccabi +7.5 pkt 7/10 (Handi z Betguna najwyższe chyba)

To tyle

Do góry
#2226208 - 03/04/2008 23:46 Re: Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały [Re: hrabia]
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Olympiakos - CSKA

Poczytalem sobie dokladnie wszystkie posty powyzsze.. ciekawie piszecie. Iti
Quote:
Rosjanom w ogole nie zalezalo na wygranej w tym meczu
to wydalo mi sie bardzo smieszne, z calym szacunkiem \:D

Obejrzalem mecz od deski do deski, sledzac swietna taktyke Giannakisa, dlugo grane akcje ofensywne, praktycznie wykorzystywali cale 24 sekundy, swietna wymiennosc pozycji Greera z Blakneyem, obaj mogli i prowadzic gre i byc na pozycji nr 2, niesamowity Quyntel Woods, ta 3 wygrala Grekom mecz. Zagralem na Oly w przerwie meczu przy stanie 39-32 po kursie 3,1... @betfair i moglem tylko cieszyc oczy i zagryzac paznokcie odpowiednio w 3 i 4 kwarcie \:D

Napisze tak... gdyby graczom z Pireusu wyszedl drugi taki mecz z rzedu - do 3 kwarty niesamowita skutcznosc rzutow, bodajze cos okolo 70% (sic!) CSKA w tym samym czasie 5/20 (sic!!!), nisamowite trojki w ostatniej sekundzie akcji... zelazna obrona... wygraliby.. ale nic 2 razy sie nie zdarza..

W 4 kwarcie widzielismy normalne CSKA i to wystarczylo aby prawie wygrali w jednej kwarcie mecz w ktorym dostawali przez 3 kwarty.. Jesli dzisiaj Moskwianie zagraja przynajmniej pol meczu jak w 4 kwarcie we wtorek... wygraja

Zagralem CSKA juz wczoraj @1,85 betfair, dzisiaj na prozno szukac takiego kurse, zgadzam sie to masowka dzisiaj ale widze spore value nawet @1,76...

Nie widze innego rozstrzygniecia tego meczu jak zwyciestwo Rosjan, rzadko kiedy gram tak wysokie stawki ale tutaj

CSKA win 9/10 @1,85


Zagralem rowniez TAU @2,2 (wartosc kursu przepiekna \:D ) Jesli Tau zagra caly mecz jak w 3 i 4 kwarcie u siebie... hala Pionir zostanie zdobyta ;\) Pekovic, Tripkovic, Palacio to switni gracze ale Partizan ma jeszcze za mlody sklad na tak wysokie progi, TAU starzy wyjadacze powinni zakonczyc to 2-0.

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#2226229 - 04/04/2008 00:07 Re: Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały *DELETED* [Re: g00niek]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
Post deleted by sebkos

Do góry
#2226237 - 04/04/2008 00:13 Re: Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały *DELETED* [Re: kiziorro]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Post deleted by sebkos

Do góry
#2227813 - 04/04/2008 05:44 Re: Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały [Re: RiKi]
RiKi Offline
veteran

Meldunek: 19/12/2007
Postów: 1573
I kilka zdan.
Cska zgodnie z planem pokonala Olimpiakos. Pierwsza kwarta,przegrana przez CSKA, byla tylko takim prologiem do tego spotkania.Olimpiakos byl slabszy na tle Cska i zasluzenie przegral :).
Zaluje ze nie gralem na Sienie bo rozum bardziej mowil - kierunek wlochy. Zagralem sercem na Fenerbahce i niestety przejechalem sie na tym spotkaniu.
Partizan wygral z Tau roznica az 21 pkt poprostu masakra i wspolczucia dla grajacych na tau \:\) bez sarkazmu.
Barca pokonala Maccabi - mozna powiedziec planowo ale nie dokonca w poszczegolnych kwartach tak bylo.

Po dzisiejszych spotkaniach mamy jednego zwyciezce przechodzacego dalej. the winer is : SIENA


Edited by tomo (04/04/2008 05:51)

Do góry
#2234157 - 06/04/2008 18:13 Re: Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały [Re: RiKi]
Dreju Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/03/2007
Postów: 2092
Skąd: Barcelona
Quote:
Barca pokonala Maccabi - mozna powiedziec planowo ale nie dokonca w poszczegolnych kwartach tak bylo.


Oj z tą planową wygraną Barcy bym nie przesadzał. Gdyby nie Basile i jego 34 punkty to by z tego nic nie wyszło. Przecież chłop rzucił 34 punkty w Europie, co jest doskonałym wynikiem patrząc, że w porównaniu z NBA gra się krócej o 8 minut! Na wyjeździe Barcelonie nie daję szans, chyba że tym razem kto inny nagle się przebudzi i będzie miał dzień konia.

CSKA pokazało klasę i jest zdecydowanym faworytem meczu u siebie. Czy mecz wart grania? Raczej nie bo kurs będzie na ten mecz niski.

Do góry
#2237325 - 07/04/2008 16:16 Re: Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały [Re: Dreju]
Fercio Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 219
Cska Moskwa w 3 meczu pokona Olympiakos pewnie i zdecydowanie tak wiec mecz bez zadnego ryzyka. Smodis zaczyna wracac do formy i wydaje mi sie ze bedzie podobny wynik jak w drugimm meczu.
Tau ceramica przegrala wczoraj z Juventude w lidze i nie zachwycili za to partizan w 1 meczu gral dobrze dlatego gralbym tak jak w 1 meczu handicap na partizan jesli bedzie 8.5 warto zagrac.
Mam kumpla w Tel-vivie ktory interesuje sie koszem -z jego info wynika ze Maccabi wygra ale zarowno barcelona i maccabi to nie moje druzyny i jak juz wczesniej mowilem zbyt wyrownana rywalizacja aby bez ryzyka obstawic-wydaje mi sie ze przewaga parkietu jednak przechyli szale na korzyść ELITE.

Do góry
#2237343 - 07/04/2008 16:32 Re: Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały [Re: Fercio]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: Fercio

Mam kumpla w Tel-vivie ktory interesuje sie koszem -z jego info wynika ze Maccabi wygra ale zarowno barcelona i maccabi to nie moje druzyny i jak juz wczesniej mowilem zbyt wyrownana rywalizacja aby bez ryzyka obstawic-wydaje mi sie ze przewaga parkietu jednak przechyli szale na korzyść ELITE.


czyli ustaffka w 1/4 finalu Euroligi?

Do góry
#2237874 - 07/04/2008 23:30 Re: Euroliga 1/8 finalu-ćwierćfinały [Re: polskignom]
Dreju Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/03/2007
Postów: 2092
Skąd: Barcelona
Quote:
Mam kumpla w Tel-vivie ktory interesuje sie koszem -z jego info wynika ze Maccabi wygra ale zarowno barcelona i maccabi to nie moje druzyny i jak juz wczesniej mowilem zbyt wyrownana rywalizacja aby bez ryzyka obstawic-wydaje mi sie ze przewaga parkietu jednak przechyli szale na korzyść ELITE.


Nie przesadzajmy, że trzeba mieć wtyki tak daleko, by twierdzić, że Maccabi wygra. Maccabi ma po prostu lepszy skład i tyle. Nie oszukujmy się, Barcelonie brakuje można powiedzieć 1 zawodnika i ten zespół byłby kompletny. Za rok nie widzę już miejsca w tej ekipie choćby dla Marconato, bo gra coraz słabiej (nawet nie wiem czy grał ostatnio). Nie zapominajmy jednak, że to tylko sport i wszystko może się zdarzyć.

CO do meczu Tau - Partizan, to tu moim zdaniem możliwe jest jeszcze wszystko. Baskowie nie są takim pewniakiem jakby się wydawała. Ktoś wyżej napisał, że Tau słabo zagrał z Badaloną. Nie jest to prawda. Od początku minimalnie prowadziła ekipa Badalony, potem jak się nie mylę do 4 kwarty trwała bardzo wyrównana walka, bo Tau doszło rywala. Wówczas to nastąpił szalony pojedynek na trójki i Badalona odskoczyła, kontrolując już sytuację do końca. Tau więc straciło dużo sił, bo dużo grali zarówno Prigioni jak i Rakocevic. Mogli w sumie ten mecz odpuścić i przystąpić do meczu z Partizanem na zupełnej świerzości, a tak...

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (poozon, burbon, 11kera11), 3551 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583788 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07